PDA

Zobacz pełną wersję : Kropelki odor out - gdzie kupię?



japata
21-10-2009, 20:39
Chciałam kupić sobie liquid bezwonny NSI, ale wyczytałam na forum, że gorzej się na nim pracuje.
Czy ktoś mi powie, gdzie mogę kupić kropelki odor out chyba firmy yasmin, przeszukałam chyba całe google i nie mogę znaleźć. Może ktoś ma namiary na jakiś sklepik?

kalaga4
21-10-2009, 21:28
dołączam do pytania.
nie mogę używać "zwykłego" liquidu ze względu na astmę synka.zapach jest zbyt duszący. kupiłam bezwonny liquid ale ...zupełnie nie umiem na nim pracować :wstydek: .. proporcje są inne i jakoś dłużej schnie.:huh:

również proszę o pomoc:)

Gość
22-10-2009, 10:33
przeszukałam chyba wszystko i w yasmin chyb a juz niema tych krolelek... na allegro i na innych aukcjach tez nie ma..,

ale znalazłam na jakimś forum że dziewczyny polecają firmę "unique" ponoć tez mają takie kropeliki ale n ikt linka nie da:(

mala_czarna88
22-10-2009, 11:24
dzwoniła do firmy yasmin i maja te kropelki. Ale wszystkie sa sprzedane czekaja na dostawe..... tez czekam na jakies info jak bede cos wiedziec dam znac

japata
22-10-2009, 11:35
Woszczur - też słyszałam o tych kropelkach Unique, ale też nie mogłam ich nigdzie znaleźć.
A można wiedzieć dlaczego tamte dziewczyny nie chcą dać linka?

Gość
22-10-2009, 11:50
A można wiedzieć dlaczego tamte dziewczyny nie chcą dać linka?
nie nie, to nie jest tak że nie chcą dać bo coś tam, tylko chodziło mi o to że dużo osób piszę o tych kropelkach Unique, ale nie poały linka, byc może dlatego że nie można ich kupić w necie... nie wiem:/:

japata
22-10-2009, 15:43
nie nie, to nie jest tak że nie chcą dać bo coś tam, tylko chodziło mi o to że dużo osób piszę o tych kropelkach Unique, ale nie poały linka, byc może dlatego że nie można ich kupić w necie... nie wiem:/:
Myślałam, że to jakaś tajemnica ;).
Wyczytałam, tez że ktos kupił na targach.

kalaga4
23-10-2009, 19:44
supcio. zadzwonię do yasmin i poproszę o info kiedy już będą. :)dzięki dziewczyny. w końcu pobawię się akrylem:skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:

japata
24-10-2009, 11:48
Czekamy na info :)

Ladyss
24-10-2009, 12:29
Dziewczyny jak się dowiecie się czegoś o tych kropelkach to podzielcie się informacjami:) a szczególnie o cenie bo to najbardziej mnie ciekawi;)

selijah
25-10-2010, 22:19
Co to za kropelki?
Dodaje sie to do liquidu zy stosuje zamiast?
Jesli jest bezwonne - to cudownie...:D
Bardzo lubie metode akrylowa, ale jego zapach utrzymuje sie w domu przez kilka dni :/:

kachna831
25-10-2010, 22:22
Dziewczyny,a czy te kropelki nie zmniejszają działania liquidu??

szpila59
26-10-2010, 21:07
Dziewczyny,a czy te kropelki nie zmniejszają działania liquidu??
skoro tyle osób szuka tych kropelek, a yasmin czeka na dostawe, ponieważ wszystkie juz wykupione to chyba, nie działają na funkcje liquidu :D
ja sama chętnie bym je zakupiła, ponieważ zamiast siedzieć sobie w domu i lepić kwiatki normalnie przy biurku, to mnie wysyłają na półpiętro bo im śmierdzi w domu :P

kachna831
26-11-2010, 12:43
Przeszukałam chyba wszystkie możliwe sklepy z akcesoriami do pazurków i tych kropelek nigdzie nie ma :(