PDA

Zobacz pełną wersję : ŁÓDŹ Szkolenia



malutkaistotkaa
22-10-2009, 22:54
Witam Drogie Panie:)
MAM takie pytanie czy któraś z was miała szkolenia w lodzi?
macie jakieś ciekawe propozycje?
bo mam zamiar zrobic i poszukuje sprawdzonego dobrego kursu
na którym nie wydam pieniędzy w błoto.....
proszę o wasze opinie!!!!

ivonna70
23-10-2009, 07:54
W Łodzi chwalą sobie SPN Beautica, jednak wiem, że zdania są podzielone. Ja swój kurs robiłam jeszcze przez Urząd Pracy, więc nie szukałam nigdzie indziej.

malutkaistotkaa
23-10-2009, 09:23
Wiem Ivonko:)gdzies juz tam wyczytalam gdzie Ty robilas:P
wlasnie chciclam isc do tego SPN ale tez cczytalam gdzies na forum ze babka ktora uczy ciagle sobie gdzies chodzi gada z kolezankami i wychodzi na papierosaaa.
bylam juz zdecydowana zeby tam isc ale jak przeczytalam to mnie troszke odrzucilo... i dlatego teraz mam dylemat

ivonna70
23-10-2009, 09:31
Przez długi czas robiłam zakupy tylko w Star Nails na Narutowicza i oni mają swojego szkoleniowca oraz bardzo ciekawy pakiet szkoleniowy. Dostajesz również wszystko co jest potrzebne do pracy na własność. Pani Agata Sadowska, to przemiła osoba, ale jak szkoli, to nie potrafię powiedzieć, bo miałam z nią kontakt tylko na targach. Kupowałam u nich akryżel i miałam krótkie przeszkolenie. Byłam zadowolona ze sposobu w jaki to zrobiła, ale to dotyczyło konkretnego produktu. Najlepiej by było, gdybyś się z nią skontaktowała. Podaję Ci link do ich strony odnośnie szkoleń. Zobacz sobie co oferują.
Szkolenia Star Nail (http://www.starnails.pl/profesjonalne-szkolenia.html)

malutkaistotkaa
23-10-2009, 09:47
Dzieki wielkie:) a co to jest ta metoda akryzel??
fajne maja te zestawy tylko kurcze tam jest napisane ze zel na tipisie a na formie juz nie ucza??

ivonna70
23-10-2009, 09:49
No niestety chyba tylko na tipsie metoda żelowa. A akryżel, to połączenie żelu z proszkiem akrylowym.

malutkaistotkaa
27-10-2009, 08:52
Dzieki Ivonko:) a powiedz mi TY masz jakis salonik w lodzi czy jak robisz pazurki w domku?

ivonna70
27-10-2009, 08:56
Kochana jeszcze w domku, bo w tej chwili robię dwa szkolenia z wizażu (jeden prywatnie, a drugi z dotacji unijnych z pośredniaka). Jak skończę, to biorę się za rozkręcanie interesu.

malutkaistotkaa
27-10-2009, 10:10
no prosze :) to fajnieee:)
ja bardzo chcilam isc na kosmetologie ale no nie udało się za dużo punktów chcieli na medyku..
wiec jestem na ochronie środowiska na polibudzie..
troszkę moje marzenia sie ulotniły:(

seqoya
27-10-2009, 11:59
Co do szkoleń Łodzi to GORĄCO POLECAM PERFECT NAILS szkolenia przeprowadza Monika Jędrzejewska

malutkaistotkaa
27-10-2009, 19:27
a ile kosztuja kursy wiesz?? a gdzie to w ogole jest bo ja nie mam zielonego pojecia...:(

seqoya
27-10-2009, 21:31
a ile kosztuja kursy wiesz?? a gdzie to w ogole jest bo ja nie mam zielonego pojecia...:(


To jest blog Moniki paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog (http://perfect-nails.blog.onet.pl/)
I strona perfectnails.pl (http://perfectnails.pl/)


Tam znajdziesz wszystkie informacje :)

malutkaistotkaa
27-10-2009, 22:18
noo ciekawa oferta dosyccc ja to bym robila jakis pakiet zeby miec juz z glowy a wtedy wyjdzie troszke taniej:)
an skad wiesz ze dobra robilas tam kursik?

Alexandraa
09-11-2009, 15:09
To jest blog Moniki paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog (http://perfect-nails.blog.onet.pl/)
I strona perfectnails.pl (http://perfectnails.pl/)


Tam znajdziesz wszystkie informacje :)


Niestety strona nie działa a Pani Monika bloga troszkę zapuściła. :)
Wysłałam już maila. :)

Tez wolałabym pakiet, żeby od razu wszystko zrobić. :) Ale to strasznie drogo :(

Anika
03-01-2010, 04:14
Jakis czas temu w Beautice w Lodzi zaszly duze zmiany. Poza remontem jest nowy szkoleniowiec. Babka ponoc jest cieta i maltretuje do tej pory az sie nauczysz. A poprzednia tam juz nie pracuje...

malutkaistotkaa
03-01-2010, 09:07
wiem bylam ostatnio tez widizlam nowy wystroj :)
no ja akurat widizlam Pania szkoleniowiec to bardzo mila sie wydawalaa
i mowila ze jak juz cos tam umiem to nie bedziemy robily tych prostych rzeczy tylko jakies trudniejsze juz
wiec nie wiem jak to bedzie wygladalo
ale kusiii mnie zrobienie tego kursu tam:)tylko ze wiadomo co jest przeszkoda narazie..:(

Anika
03-01-2010, 18:00
Malutkaistotkaa nie lam sie kobito ;) Mamy Nowy LEPSZY Rok! ;) Jestem pewna, ze zrobisz kursik. Grunt to pozytywne nastawienie:good:

Alexandraa
05-01-2010, 19:00
Jakis czas temu w Beautice w Lodzi zaszly duze zmiany. Poza remontem jest nowy szkoleniowiec. Babka ponoc jest cieta i maltretuje do tej pory az sie nauczysz. A poprzednia tam juz nie pracuje...

To dobrze. :) Lubie takich ludzi.



ale kusiii mnie zrobienie tego kursu tam:)tylko ze wiadomo co jest przeszkoda narazie..:(


U mnie tez to jest jedyną przeszkodą. :(

Sildre
26-05-2010, 16:20
No niestety chyba u większości tak jest :/ no ale trzeba wierzyć i ciułać ;)

Anika
09-07-2010, 14:19
Dziewczyny a może się orientujecie gdzie w Łodzi mogę zrobić kurs pedicure leczniczy?? Tylko żeby był sprawdzony oczywiście:)

Kasia1407
31-07-2010, 23:17
Ja mogę polecić Diamond Cosmetics. Super instruktorka, przemiła która naprawdę wszystko dokładnie tłumaczy. Ja byłam mega zadowolona z kursów tam:D

Centrum Edukacji Erudio
Hej dziewczyny chciałam sie zapytać czy słyszałyście o tej szkółce? Ponieważ mocno się zastanawiam nad nią ale chciałabym pierw zdobyć jakieś opinie. A jeżeli nie to czy znacie jakieś dobre kursy oczywiście na paznokietki które można zrobić w łodzi? Ja już jestem po kursach ale chciałabym sie jeszcze doszkolić i otworzyć coś swojego bo jak narazie nie czuje sie jeszcze na siłach:/:

---------- Dodano o godzinie 16:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:42 ----------

Jeszcze chciałam sie zapytać o perfectnails przed chwilą rozmawiałam z tą instruktorką bardzo miła osoba i interesująca oferta:) czy któraś z was była tam na kursach? Jeżeli tak to zdajcie relacjie:P

Anika
03-08-2010, 00:27
Kasia1470 bo same kursy nie wystarczą niestety. W zawodzie stylistki bardzo istotna jest praktyka. Im więcej ćwiczysz, tym lepsze widać efekty. Fakt faktem, że kurs a kurs to jest różnica i jak przychodzi do wyboru szkoły albo kursu to trzeba zrobić dobre rozeznanie w temacie, żeby nie trafić na jakiś beznadziejny ośrodek. Co do szkoleń Erudio nie mam zielonego pojęcia o poziomie ich nauczania. A sprawdzałaś może Beautica w Łodzi??

Anika
03-08-2010, 01:00
Kasia 1407 czy możesz podać namiary na ten kurs firmy Diamond Cosmetics?? Co do Erudio nie mam pojecia o poziomie ich szkoleń. Przeglądałam jedynie ich stronke internetową ale ogólnie nie znam ich ośrodka.

Kasia1407
03-08-2010, 01:00
Sprawdzałam i nawet jak byłam na poprzednich kursach to moja instruktorka właśnie sie tam szkoliła i powiedziała że na początku jak jeszcze ta właścicielka prowadziła te kursy to można było sie dużo nauczyć a teraz jak zatrudniła pracownice to już nie jest tak fajnie i nie jestem za bardzo zainteresowana robić tam kursów:/: A po za tym mnie interesują kursy indywidualne a tam robią tylko grupowe. szkoda że nic nie wiecie na temat tych szkółek. Chyba się zdecyduje na Perfekt Nails ponieważ nie jest tak drogo i ta instruktorka wydała mi się taka znająca się na rzeczy:) No ale jeszcze zobaczymy jak to będzie.

Anika
03-08-2010, 01:09
Kasia1407 a firma StarNails International ??

Kasia1407
03-08-2010, 22:43
Ooo tego jeszcze nie sprawdzałam zaraz zobacze co oni mają tam do zaoferowania:P Anika a ty byłaś tam na kursikach?

malutkaistotkaa
04-08-2010, 00:30
paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog (http://perfect-nails.blog.onet.pl/)

slyszlam opinie ze tutaj jest super po zdjeciach wydaje sie porzadnie atmosfera ponoc tez super
jak bede szla to tam!!:)

perfectnails.pl (http://www.perfectnails.pl/)

kinga741
04-08-2010, 01:14
Bylam I sie szkolilam u Pani Moniki uwazam ze to dobra inwestycja naprawde polecam.Bylam rok temu mysle ze nic sie nie zmienilo.Wczesniej bylam samoukiem.Bardzo sobie chwale te szkolenia.

Anika
04-08-2010, 17:01
Kasia1407 jeszcze nie robiłam tam kursów ale nie słyszałam żeby ktoś się skarżył na ich kursy:D Z panią Agatą Sadowską będe mieć niedługo szkolenie z zabiegów SPA na ręce i dłonie :) Ogólnie bardzo miła osóbka :)

Kasia1407
12-08-2010, 14:44
Zapisałam się wczoraj na kursy do perfekt nails za tydzień zaczynam kursiki:) Dam wam znać jak było choć wydaje mi sie że nie będę żałować ponieważ ta Pani Monika jest tak przemiła a po za tym po blogu widać że pazurki robi rewelacyjne:) Już nie mogę się doczekać^_^



Dziewczyny z cała odpowiedzialnością mogę wam polecić Perfekt Nails, jestem po tych kursach o wiele pewniejsza siebie:skacze:, Pani Monika super przemiła osoba która naprawde wszystko wytłumaczy. Napewno to nie jest mój pierwszy kurs który tam ukończyłam nie długo mam zamiar iść na zdobienie 2 stopnia:) Polecam wam to szkolenie gwarantuje że nie będziecie żałować!!:D

justyna838
06-09-2010, 15:48
Witam was dziewczyny! Z tego co tu przeczytałam to nie polecacie kursów w Beautice? Bo ja też jestem po szkoleniu ale to było dawno.. w 2007 roku w szkole kosmetycznej i nie jestem zadowolona z niego. Przez te lata "szkoliłam" się sama i szukam teraz naprawdę dobrego kursu żeby pieniążki nie poszły w błoto. Może macie jeszcze jakieś godne polecenia szkolenia? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam :skacze:

paznokietki000
28-09-2010, 00:53
Trafny temat :D malutka , widziałam ofertę perfect nails i powiem szczerze że wygląda kusząco ^_^ nawet bardziej niż Beautica do której nie byłam przekonana , zrobię tam jedynie kurs na kolorowy akryl.
Apropo fajnie by było zgromadzić dziewczyny z Łodzi i okolic i urządzić jakieś warsztaciki , byłoby genialnie :D ^_^

chechlol
05-10-2010, 23:10
a ja chciałam Wam polecić szkolenia u Ani Rosińskiej,naprawdę polecam szkolenia są indywidualne i naprawdę wszystko jest szczegółowo wytłumaczone.Ania prowadzi szkolenia Lady's Nails
Łódź, ul. Sienkiewicza 31/34a,podaję Wam bloga

Nails by Anna: 08/07/07 (http://nailsbyanna-paznokcieakrylowe.blogspot.com/2007_08_07_archive.html)

Alexandraa
08-10-2010, 16:04
Właśnie się zastanawiam nad tymi indywidualnymi szkoleniami. Niestety póki co kasy nie mam ale myślę, że jak już uciułam to wybiorę indywidualne.

Majaa
28-12-2010, 19:15
Jakis czas temu w Beautice w Lodzi zaszly duze zmiany. Poza remontem jest nowy szkoleniowiec. Babka ponoc jest cieta i maltretuje do tej pory az sie nauczysz. A poprzednia tam juz nie pracuje...
a szkoda,że nie pracuje bo miała zdecydowanie lepsze umiejętności niż owa pani E

zdecydowanie bardziej polecam Monikę Jedrzejewską:) mialam u niej szkolenie-jest cierpliwa i potrafi przekazać wiedzę:D

Magdalena
17-01-2011, 06:21
Witam was dziewczyny! Z tego co tu przeczytałam to nie polecacie kursów w Beautice? Bo ja też jestem po szkoleniu ale to było dawno.. w 2007 roku w szkole kosmetycznej i nie jestem zadowolona z niego. Przez te lata "szkoliłam" się sama i szukam teraz naprawdę dobrego kursu żeby pieniążki nie poszły w błoto. Może macie jeszcze jakieś godne polecenia szkolenia? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam :skacze:
Ja tam nie widzę, żeby dziewczyny NIE polecały kursów w Beautice :D
Słyszałam o poziomie tych kursów samo dobre, a stylistki które znam i które twierdzą, że robiły tam kurs robią naprawdę porządne paznokietki. No, przynajmniej te, które znam :) Właśnie ostatnio wypatrzyłam na stronie Beautiki kurs malowania One stroke i bardzo się na niego nakręciłam. No i cena jest zachęcająca, bo tylko 250zł. Czy któraś z Was robiła może u nich to szkolenie? Macie jakieś opinie?

Lilka
29-03-2011, 16:24
Mam prośbę do dziewczyn z Łodzi i okolic...
Chcę iść na kurs kurs kosmetyczny z UP z Sieradza. Mogłybyście mi polecić jakąś szkołę w Łodzi??
U nas w Sieradzu niestety nie ma takich kursów. Zależy mi na szkoleniu z przedłużania rzęs, makijażu, henna brwi i rzęs i jeszcze gdyby była depilacja to było by super. Urząd pracy może finansować tylko jedno szkolenie w roku, dlatego szukam szkoły która robi kompleksowe kursy kosmetyczne, aby wszystkie zabiegi, które wypisałam, były na jednym kursie. Pomóżcie mi znaleźć taką szkołę:help::help: Ja mieszkam w okolicach Sieradz i nie bardzo orientuje się w Łodzi.

Lilka
08-04-2011, 11:25
kurcze nikt nie jest w stanie mi pomóc??

paznokietki000
08-04-2011, 13:27
JA polecam ŻAK.
Uczę się tam , super wyposażone pracownie , dobrzy nauczyciele, organizują kursy 100h -podstawa
200h - zaawansowana
Jest też możliwe połączenie kosmetyki z wizażem.
Współpracują z UP :D

Lilka
08-04-2011, 23:21
Dziękuje za odpowiedz!
Właśnie o taki kurs mi chodziło, a orientujesz się może ile kosztuje kosmetyka połączona z wizażem? I dokładnie co jest na kursie kosmetycznym?
W moim UP babka powiedział, że prawdopodobnie nie sfinansują mi całego kursu, tylko część będę musiała dopłacić, bo w tym roku fundusze mają obcięte :-(

KarolciaK
05-05-2011, 18:29
Ale fajnie :) mogę już tutaj pisać ;) Chciałam się dowiedzieć czy znacie jakieś miejsce w Łodzi, gdzie można zrobić kursik z malowanek itd? Bo ja za żadne Chiny nie wiem jak się zabrać do tego malowania. Chciałabym skorzystać z takiego szkolenia, bo wtedy może ktoś by mnie poinstruował co i jak.

Anika
10-05-2011, 11:41
A ja w te wakacje przymierzam się do kursu z pedicure leczniczego.
Znalazłam taki w StarNail w Łodzi, tylko szkolenie trwa jeden dzień kurcze, jednak program wydaje sie być ok:

-BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
• dezynfekcja, sterylizacja
• materiałoznawstwo (narzędzia, preparaty, schemat zabiegu)
• praca frezarką (dobór frezów, rodzaje)
• dobór narzędzi
• preparaty w pedicure leczniczym i kosmetycznym
• problemy występujące na stopach (modzele, odciski, wrastające paznokcie)
• profilaktyka, zapobieganie, dobór preparatów do stosowania dla klienta
• sposoby leczenia wrastających paznokci (klamry plastikowe i plastikowo
drutowe)
• usuwanie odcisków, modzeli
• podcinanie wrastających paznokci
• usuwanie wrastających paznokci przy użyciu narzędzi oraz frezów
• problem pękających pięt
• usuwanie rozpadlin
• profilaktyka, leczenie

Czy któraś z dziewczyn przechodziła takie szkolenie z pedicure leczniczego?? Czy robiłyście w StarNail, czy innym ośrodku?? Poza tym wiem, że niektóre ośrodki zapewniają tzw. modelki :D ale w StarNail nie ma wymienione czy zapewniają kogoś:huh:

KingaNiewiadomska
24-05-2011, 11:22
Ja odbyłam kursik w Beautice :) Podaję ceny na dole :)


PAKIETY SZKOLENIOWE:

Metoda akrylowa + metoda żelowa = 1400zł +23% VAT Czas trwania: 5 dni

Metoda akrylowa lub żelowa + kolorowy akryl poziom I = 900zł +23% VAT czas trwania: 4 dni

Metoda akrylowa lub żelowa + kolorowy akryl poziom II = 1050zł +23% VAT czas trwania: 4 dni

Metoda akrylowa lub żelowa + malowanie farbkami poziom I = 999zł +23% VAT czas trwania: 4dni

Metoda akrylowa lub żelowa + malowanie farbkami poziom II = 1050zł +23% VAT czas trwania: 4 dni

Metoda akrylowa lub żelowa + kolorowy akryl poziom I + malowanie fabrkami poziom I = 1200zł +23% VAT czas trwania 5 dni

Kolorowy akryl poziom II + malowanie farbkami poziom II = 700zł +23% VAT czas trwania: 2 dni

Kolorowy akryl poziom II + malowanie One Stroke = 500zł +23% VAT czas trwania: 1 dzień

Manicure + Pedicure = 650zł +23% VAT Czas trwania: 2 dni

Po każdym szkoleniu nasi kursanci otrzymują zniżkę 5% na zakupy :-)
W czasie szkolenia zapewniamy ciepłe i zimne napoje oraz lunch. Naszą szczególną zaletą jest kompedium wiedzy, przyjazna atmosfera, nieograniczony dostęp do nieskończonej ilości produktów oraz materiały dydaktyczne, które otrzymujecie Państwo pierwszego dnia szkolenia.

Ewelinka z Agatka pokazały mi wszystko czego jeszcze nie widziałam bądź nie potrafiłam.Tlumaczyly wszystko kilka razy indywidualnie mimo towarzyszącej mi kursantki.(bylysmy we dwie).Sylwia czesto zagladala i komentowała postępy bądź ich braki co sklanialo do jeszcze intensywniejszych cwiczen. Byly 'prace domowe' typu trenowanie uśmiechu- a co za tym idzie pożyczenie produktów do nauki. Osobiscie polecam... Jest nowy program szkolen, który mnie osobiście BARDZO odpowiada. Malowanki tez pierwsza klasa- wzory Pepyn'a ... No i myslalam ze z akrylu kolorowego beda jakies podstawowe kwiatuszki ale zostalam milo zaskoczona różami, margaretkami, ślimaczkami, 'kapustkami'...Naturalnie egzamin teoretyczny i praktyczny :)
I zapewniają jedzonko :) hihi
kliknijcie sobie na link i zobaczcie szczegółowy opis szkolen
Beautica - Szkolenia (http://www.beautica.pl/pl/szkolenia.html)

malutkaistotkaa
28-09-2011, 09:41
kinga741 (http://forum.wzorki.info/members/4376-kinga741.html) czyli polecasz kursik w perfect nails?
mam zamiar sie chyba tam wybrac:)
juz tyle czasu zdecydowac sie nie moge
umiem robic pazurki szkoda mi tyle pieniążków tylko dla papierku..:(

katarynka89
30-09-2011, 15:33
wydaje mi się że zawsze możesz się nauczyć czegoś nowego :/ jak trafisz na beznadziejny kurs to nawet gdy pojawią się pytania to zostaną one bez odpowiedzi ( tak jak w moim przypadku, pomimo że szłam na kurs też po papier :/ )

Alexandraa
06-10-2011, 10:04
Ceny masakra. :( Tak bym chciała iść na kurs ale nie mam kasy. :(
Może kiedyś się uda.

chechlol
23-10-2011, 15:21
Ale fajnie :) mogę już tutaj pisać ;) Chciałam się dowiedzieć czy znacie jakieś miejsce w Łodzi, gdzie można zrobić kursik z malowanek itd? Bo ja za żadne Chiny nie wiem jak się zabrać do tego malowania. Chciałabym skorzystać z takiego szkolenia, bo wtedy może ktoś by mnie poinstruował co i jak.

ja w yum roku byłam u Moniki paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog (http://perfect-nails.blog.onet.pl/) na szkoleniu farbkowym i polecam sporo się nauczyłam,polecam

Majaa
30-10-2011, 20:06
ja w yum roku byłam u Moniki paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog (http://perfect-nails.blog.onet.pl/) na szkoleniu farbkowym i polecam sporo się nauczyłam,polecam
Monika jest świetnym instruktorem. Ciepła, cierpliwa, kompetentna...;)

asiekfr
19-01-2013, 00:28
Odnowie troszke temat.:) Wybieram sie wlasnie w marcu na szkolenie u Moniki Jedrzejewskiej.Napisze jak juz bede po.Mysle,ze nie bede zawiedziona. po tylu pozytywnych opiniach moge jechac spokojnie ;)

malutkaistotkaa
19-01-2013, 08:03
ojej superrr:) Zazdroszcze sama bym poszla na ten kurs:)
a ile placisz?

asiekfr
19-01-2013, 08:51
1,2 stopien akwareli 1000zl.Musze jeszcze doliczyc hotel,bo do Lodzi mam jakies 5 godzin jazdy.

Chocolata
19-01-2013, 11:26
http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/4512-kursy-szkolenia-stylizacji-paznokci-podzial-na-wojewodztwa.html

http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/144-kursy-opinie-doswiadczenia.html

Hania1
06-12-2013, 12:48
W tagach tego wątku jest ustawione ERUDIO? Widocznie ktoś już pisał;p takie kursy są właśnie w ERUDIO, bo robiłam kiedyś, w tamtym roku, ale słyszałam, że teraz są jeszcze lepsze bo mają dużo więcej sprzętu, no i zawsze byli fajni nauczyciele, nie to co w Anagrze, same bufony.

A ogólnie to znajdziesz szkoły w wątku z podziałem na województwa jak koleżanka wyżej pisała;p

agulan82
11-03-2014, 17:38
A moze ktos sie orientuje czy warto isc na szkolenie do Center Beauty w Pajecznie ? Albo slyszal jakas opinie bo przeszukalam internet i nie znalazlam zadnej wzmianki.

monkas
23-08-2018, 08:06
Daleko macie do Wawy, do Beauty Lux? Naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. Oni tam mają wypasione programy i prowadzących. Tak naprawdę wszystko jest do załatwienia, do ogarnięcia. Komplikacji nie będzie. Nie sądzicie, że taki kierunek powinien się okazać zdecydowanie lepszy? A zresztą - każdy może to ocenić na bazie własnych doświadczeń.