PDA

Zobacz pełną wersję : Laser fingers...



natalia268
25-10-2009, 11:28
Oglądałam wczoraj w tv dużo nowych 'wynalazków' i nagle usłyszałam o LASER FINGERS Kiedy stylizacja paznokci poszła za daleko… – Gadżetomania.pl – gadżety, nowości techniczne, nowości technologiczne, nowości komputerowe (http://gadzetomania.pl/2009/10/12/kiedy-stylizacja-paznokci-poszla-za-daleko/)
LED Laser Fingers (http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/led-laser-fingers/)

jak dla mnie kompletna paranoja... :porazka:
W życiu nie poszłabym z czymś plastikowym, kolorowym z gumką na palcach... :/:

unita
25-10-2009, 11:34
ale bzdura, chociaz znajac zycie znajda sie ludzie ktorzy to zaloza:P

mariolak83
25-10-2009, 11:43
beznadzieja!!!

Jade
25-10-2009, 11:51
Hahaha ale na dyskoteke techno wcale nie takie glupie jak chcesz poswiecic:)

asia
25-10-2009, 15:44
ależ beznadzieja..
a soją drogą uważam że ten kto napisał ten artykuł w ogóle nie wie o czym pisze, albo nie wiem co z nim jest nie tak, ale jest to typowy gadżet jakich wiele, zupełnie nie związany w branżą paznokciową i ten komentarzy jest jak filip z konopi, nie sądzicie? :)

dzidzia
25-10-2009, 16:06
nie no masakra nie maja juz co wymyslac...

dudejla
25-10-2009, 19:44
Hmmm Ja myślę tak...osobiście bym tego nie założyła ale podejrzewam, żę znalazły by się osoby dla których jest to fajna propozycja na dyskotekę właśnie...ale to chyba raczej wśród młodzieży..chociaż sama nie wiem...Jakdla mnie beznadziejne.

No chyba że jako lampki choinkowe...

natalia268
25-10-2009, 20:09
ależ beznadzieja..
a soją drogą uważam że ten kto napisał ten artykuł w ogóle nie wie o czym pisze, albo nie wiem co z nim jest nie tak, ale jest to typowy gadżet jakich wiele, zupełnie nie związany w branżą paznokciową i ten komentarzy jest jak filip z konopi, nie sądzicie? :)


noo ;P Ja to wczoraj z kuchni to usłyszałam i szybko przyleciałam do pokoju zobaczyc o czym gadaja.. i w sumie to sie juz konczyło i myslałam ze ktos wymyślił takie cos co samo przedluza paznokcie :skacze::skacze::skacze: ze wystarczy to nałożyc, wybrac długosc, kolor i juz, zdejmujemy i mamy kolorowy UV paznokiec.. haha :D

wiec musiałam poszukac tego w necie.. i znalazłam.. a tu takie BADZIEWIE :porazka: