PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zmienic kolorek covera??



Sylwunia83
26-10-2009, 15:12
Witam mam pytanko bo nie wiem czy to ma sens ....Zakupiłam na allegro cover sf i niestety wyglada jak ...szkoda gadac jest strasznie ciemny siny nawet bym napisała ..Czy da coś sie z nim zrobic? tzn rozjasnic jakos czy na smietnik juz tylko sie nadaje:(:huh:

natalia268
26-10-2009, 15:15
moze białym spróbuj ?

Sylwunia83
26-10-2009, 15:17
Właśnie tez tak mysłałam ,ale moze zapytam czy to cos da zanim sprobuje:)

natalia268
26-10-2009, 15:29
jak masz wyrzucic, to sprobowac nie zaszkodzi.. ;]

Ladyss
26-10-2009, 15:39
Możesz mieszać żele więc jak najbardziej da się go rozjaśnić:) oczywiście najlepiej gdyby biel była z tej samej firmy.

Agnieszka Praska
26-10-2009, 15:46
ja raz kupilam strasznie ciemny coverek i dodalam do niego troszke bieli i cleara:D
kolor wyszedl cycus glancus i nawet lepiej sie trzyma niz przed tuningiem:D


acha i kazdy zel byl innej firmy:D
cover ra nails bile pb i clear spn;)

Sylwunia83
26-10-2009, 15:48
Agusia i ta sama firma dodanych zeli co covera???:skacze:Jest nadzieja....

---------- Dodano o godzinie 15:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:47 ----------

hehe nie doczytałam do konca wielkie dzieki

dzoana
26-10-2009, 16:38
Ja też uważam, że biały będzie dobry do rozjaśnienia :)

insane
26-10-2009, 20:41
Tak jak Agulusia napisała idealnie będzie dodać biały żel i clear. Możesz uzyskać odcień, jaki tylko chcesz.

asia
27-10-2009, 01:15
ja tak ostatnio majstruję akrylowe:)

mala_czarna88
27-10-2009, 08:35
Jesli chcesz rozjaśnić cover dodaj białego i przezroczystego.

Ale mozecie zrobić tez własny cover mieszając biały który daje efekt maskujacy przezroczyty który daje efekt transparetny i do tego kolory zaczynajac od różowego neonu po brzoskwiniowy pomaranczowy żółty a nawet braz. mozna dorzucić tez troche brokatu lub pyłku o perłowym odcieniu. Bedziecie miały wtedy swój niepowtarzalny cover ;]

katkasiek
27-10-2009, 08:44
Ja tak wymieszałam akryle. I naprawdę super to wygląda!!!

korcia225
27-10-2009, 12:23
sorki że zapytam ale co to jest cover wstyd sie przyznać ale nie wiem pierwszy raz o tym słyszę

Agnieszka Praska
27-10-2009, 12:34
to inaczej kamuflaz :) maskuje wszystkie niedoskonalosci plytki i mozna loze ogryzka wydluzyc

Yasumi
07-11-2009, 12:57
Jesli chcesz rozjaśnić cover dodaj białego i przezroczystego.

Ale mozecie zrobić tez własny cover mieszając biały który daje efekt maskujacy przezroczyty który daje efekt transparetny i do tego kolory zaczynajac od różowego neonu po brzoskwiniowy pomaranczowy żółty a nawet braz. mozna dorzucić tez troche brokatu lub pyłku o perłowym odcieniu. Bedziecie miały wtedy swój niepowtarzalny cover ;]
tez tak kombinuje z coverkiem,dobieram w ten sposob jego odcien do karnacji

dzikakura
31-01-2010, 12:14
To moj eksperymentalny kamuflaż:D Kupilam kolor... nie pytajcie, fói. Stał i stał i stał i zmieszałam ten cover z bielą i transparentnym rózem i wyszło cos takiego:P Całkiem fajny. Ma niestety jedną wadę po tym zmieszaniu jest strasznie rzadki.
P.S. Nie patrzec na koncowki i na budowe pazura. Ja nie potrafię sobie sama robić:D

AgUsia950
31-01-2010, 13:28
to dodaj jeszcze troche gęstego clera. :D (nie wiem, czy tak można, nie robiłam żadnych eksperymrntów).. albo przed stylizacją wsadź go do lodówki, troszkę zgęstnieje, byleby się kożuch nie zrobił... :D

Elizabeth76
31-01-2010, 13:40
Witam mam pytanko bo nie wiem czy to ma sens ....Zakupiłam na allegro cover sf i niestety wyglada jak ...szkoda gadac jest strasznie ciemny siny nawet bym napisała ..Czy da coś sie z nim zrobic? tzn rozjasnic jakos czy na smietnik juz tylko sie nadaje:(:huh:

pisałam o tym w innym temacie o kamuflażu ale jeszcze wkleje tu jak zmienić odcień kovera i jak nakładać

Dobieramy odpowiedni cover,który będzie wyjściowym kolorem i w zależnosci od potrzeby zmieniamy jego odcień dodając mieszankę kolorów z gamy ciepłej lub zimnej.Zanim zaczniemy aplikowac produkt sprawdzmy czy uzyskany kolor pasuje , nakładajac niewielka ilośc na płytkę. Na wysokości opuszka palca nakładamy mocno maskujacy coverw strefie trzeciej kładziemy cover do którego w osobnym słoiczku możemy dodać odrobinę przezroczytej masy ,co pozwoli na uzyskanie łagodnego przejścia
do naturalnego koloru łoża paznokcia, produkt cieniujemy w kierunku wału paznokciowego . Dzięki takiej aplikacji paznokcie w czasie między uzupełnieniami nie będą miały widocznych odrostów, dodatkowym walorem może też być widoczny naturalny obłoczek, co będzie jeszcze bardziej podkreślało naturalny wygląd stylizowanych paznokci. Zdarza się że kolor plytki nie oddaje koloru karnacji, wtedy możemy zastosowaćw odpowiedniej kolejności zimny i ciepły cover .Jednym kolorem wydłużamy Loże nadając mu wysmuklony kształt, a drugim cieniujemy plytkę w kierunku wału całośc pokrywamy przezroczystą masą . W taki sposób , mimo iż używamy mocno kryjących produktów paznokieć wydaje się dosyć naturalnie.Przedstawiony sposób pozwala też ukryć mocne uszkodzeniai przebarwienia nie tracąc porządanego wyglądu. Pamiętajmy, aby nie nakładac kryjących coverów w jednym kolorze i o jednym nasyceniu pigmentu na całą płytkę , ponieważ w miarę wzrostu paznokcia masa będzie sie przesówać razem z paznokciem i będzie sie wyraznie odznaczać. Mimo ze mamy do dyspozycji gotowe produkty to kazdy z nich możemy potraktować jako półprodukt do stworzenia nowego koloru

dzikakura
31-01-2010, 13:49
to dodaj jeszcze troche gęstego clera. :D (nie wiem, czy tak można, nie robiłam żadnych eksperymrntów).. albo przed stylizacją wsadź go do lodówki, troszkę zgęstnieje, byleby się kożuch nie zrobił... :D
mialam wlasnie w lodowce, ale moze z tym gestym clirem, to wcale nieglupi pomysl, choc niby dodawalam juz i ten kamuflaz wlasnie po tym clirze sie rozrzedzil

---------- Dodano o godzinie 13:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:43 ----------

dzieki elax, bardzo pomocne to co wkleilas

AgUsia950
31-01-2010, 14:01
to ja już nie wiem. :(

asia
31-01-2010, 14:55
kura bardzo ładny kolor

nanami7
31-01-2010, 16:18
kamuflaż z SF jest masakryczny ! też go miałam i wygląda jakby paznokcie były z plastiku:P próbowałam rozjaśniać, ale średnio wychodzi.Polecam coverek z silcare :)

paznokietek1000
31-01-2010, 19:02
ja jeszcze mam ten z sf, i już go nie używam, teraz tylko masked lub peach nasz, polecam, te Panie co już dostały próbeczki i sprawdziły chyba zgodzą się ze mną ze są fajniutkie

---------- Dodano o godzinie 19:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:01 ----------

a ja do sf dolałam ostatnio trochę naszego covera peach i wyszedł całkiem fajny kolorek