PDA

Zobacz pełną wersję : Eleganckie ubrania



cass
04-11-2021, 14:06
Hej dziewczyny!
Znacie jakieś godne polecenia sklepy online, gdzie znajdę typowo basicowe, albo trochę bardziej eleganckie i kobiece ubrania?

ell
04-11-2021, 14:29
Musisz mieć bazę w stonowanych kolorach - wtedy ogarniesz wszystko - jesnsy o kroju w którym się najlepiej czujesz, tshirt biały czarny, trencz, ramoneska, kurtka jeansowa, sweterek, kardigan, koszula najlepiej biel, marynarka. Trampki/adidasy/baletki/botki. Kolorystyka stonowana biele,czernie, szarości, beze. Będziesz miała wtedy masę możliwości do założenia i wszystko będzie dobrze wyglądać jak ze sobą zestawiasz. Zawsze jak nie wiesz od czego zacząć zacznij od basicow

jagnam
20-01-2022, 06:47
Myślę, że miesięcznie na odzież (kupuję tylko na promocjach), torebki i biżuterię (głównie vintage, to moje hobby) wychodzi mi ok. 500 zł. Raz na parę miesięcy robię przegląd szafy i część rzeczy albo sprzedaję, albo niosę do komisu. Dla odmiany po kosmetyki idę, jak już naprawdę nie ma innej opcji, a o większości rzeczy w drogerii nie wiem, do czego służy, miesięcznie wydaję na nie może 50 zł.

Głównie szukam promocji na ubrania oraz kosmetyki w sklepach internetowych. Szczególnie teraz warto jest zaglądac podczas wyprzedaży:
https://coupondojo.pl/kupony-rabatowe/czasnabuty

Polecam szczegółnie promocje w czas na buty.

chanah
02-12-2022, 13:35
Właśnie ja już powoli rozglądam się za jakimiś eleganckimi ubraniami na święta i sylwestra. Czas tak szybko ucieka, więc będę planowała zamówienie zrobić już w tym tygodniu