PDA

Zobacz pełną wersję : [Konkurs] Lodowa Kraina Królowej Śniegu



Strony : [1] 2

nuki
03-11-2009, 11:00
Wraz z ekipą Froum Wzorki.info mam przyjemność ogłosić konkurs na wykonanie stylizacji pt.



"Lodowa Kraina Królowej Śniegu"



Nagrody specjalnie z myślą o Was ufundowała firma G-NAILS z Wrocławia


http://img511.imageshack.us/img511/4113/logop.png (http://g-nails.com)


REGULAMIN

01. Konkurs organizowany jest na łamach Forum Wzorki.info
02. Przedmiotem konkursu jest wykonanie stylizacji na paznokciach przynajmniej jednej dłoni.
03. Temat stylizacji do wykonania to "Lodowa Kraina Królowej Śniegu".
04. Paznokcie muszą być przedłużane.
05. Kształt paznokci dowolny, preferowane Pipe, Stilettos, Edge.
06. Technika wykonania stylizacji - mix media freestyle.
07. Każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość prac, a tym samym zdobyć więcej niż jedną nagrodę.
08. Zdjęcia prac powinny przedstawiać 3 ujęcia


ukazujące linię boczną
ukazujące kształt tuneli
ujęcie artystyczne przedstawiające całość kompozycji

09. Zdjęcia muszą być odpowiednio ostre, jasne i wyraziste.
10. Zdjęcia prac nie mogą być absolutni nigdzie publikowane do momentu ogłoszenia wyników konkursu.
11. Konkurs trwa od 3.11.2009 do 31.12.2009.
12. Ogłoszenie wyników nastąpi do 15.1.2010.
13. Prace konkursowe należy nadsyłać na adres konkurs-zima (małpa)wzorki.info
14. Prace będzie oceniało 3 osobowe jury w składzie:

- Annamon79
- Ivonna70
- Nuki

14. Jako kryteria oceny będą brane pomysłowość i kreatywność oraz w mniejszym stopniu budowa paznokci.
15. Sponsorem nagród w konkursie jest G-NAILS Studio z Wrocławia.
16. Nagrody w postaci voucher'ów na szkolenia będzie można zrealizować w okresie 3 miesięcy od momentu ogłoszenia wyników.
17. Jeżeli któraś z laureatek nie będzie mogła z jakiegoś powodu zrealizować swojej nagrody, będzie ona przekazana zdobywczyni kolejnego miejsca.
18. Organizator oraz sponsor zastrzegają sobie prawo zmian regulaminu, które nie będą miały wpływu na przebieg konkursu ani na wyniki rywalizacji.
19. Nagrody nie podlegają wymianie na ich równowartość pieniężną.

NAGRODY:

I miejsce - voucher do wykorzystania na szkolenia w G-NAILS o wartości 500 zł (lub 10 h akademickich)

II miejsce - voucher do wykorzystania na szkolenia w G-NAILS o wartości 350 zł (lub 7 h akademickich)

III miejsce - voucher do wykorzystania na szkolenia w G-NAILS o wartości 200 zł (lub 4 h akademickie)

Dla wszystkich uczestników konkursu medale forumowe oraz dyplomy w formie elektronicznej.

Możliwe jest przeliczenie nagrody na liczbę godzin i odbycie indywidualnie opracowanego szkolenia według oczekiwań zdobywczyni nagrody spoza pakietu dostępnego tutaj http://forum.wzorki.info/oferty/1630-g-nails-wroclaw-najwyzszej-jakosci-szkolenia-indywidualne-nfu-oh.html, aczkolwiek takie szkolenie nie będzie potwierdzone certyfikatem Nfu.Oh.

Przykładowo: zdobywczyni 3 miejsca ma do wyboru odbycie 4 godzinnego szkolenia/doszkolenia indywidualnego bądź też może wybrać kurs dostępny w standardowej ofercie i dopłacić różnicę. Jeśli żadna z opcji jej nie odpowiada, nagroda przechodzi na zdobywczynię 4 miejsca w konkursie.

Gorąco zachęcam do rywalizacji wszystkie odważne panie i dziewczęta :)

POWODZENIA !

Kamis
03-11-2009, 12:17
kobitki mamy dla was nowy konkursik :)

macie kolejną okazję żeby się wykazać i poeksperymentować z nowymi kształtami

ENJOY

szpila59
03-11-2009, 12:20
JEZUS MARIA!! JEszcze jeden!! Jak duuużo :D Ale fajnie :D Tym razem chyba wezmę udział ;P ale nie róbcie też za często bo dziewczyny zbankrutują na tych wszystkich żelach i akrylach :P

DymciA
03-11-2009, 12:33
a co toza ksztalt Stilettos ?? :wstydek:

nieszkam78
03-11-2009, 12:34
WSPANIALE!!!!!!! SUPER!!! ach nowe wyzwanie i dużo czasu na realizację:*:przytul::skacze:

Jade
03-11-2009, 12:38
Dymcia chyba szpice:)

tusia
03-11-2009, 12:50
Technika wykonania stylizacji - mix media freestyle. to oznacza, że kazdy pazurek moze miec inny wzór?:/:a moze o materiały?:P sie nie znam

szpila59
03-11-2009, 13:01
Technika wykonania stylizacji - mix media freestyle. to oznacza, że kazdy pazurek moze miec inny wzór?:/:a moze o materiały?:P sie nie znam
Możesz umieszczać na tych pazurkach co chcesz, malować co chcesz, wtapiać, robic akrylem czy żelem, wszystko jedno, byle byś tylko się regulaminu trzymała :P Przynajmniej ja tak to rozumiem ;P

Gość
03-11-2009, 13:13
ja mam tylko takie pytanie czy kazdy uczestkik otrzyma dyplomik uczestictwa nawet jeli nie zdobedzie żadego mijesca??

Etna
03-11-2009, 13:21
Heh... konkursik fajny, a nagrody byłyby jeszcze fajniejsze gdybym była z Wrocławia albo chociaz okolic. A tak to lipa:) no ale mamy duzo czasu. moze wpadnie mi do głowy coś fajnego :)

Nnisiaa
03-11-2009, 13:28
Fajny konkurs...mozna poszalec ze zdobieniem:D.... najwazniejsze ze po raz kolejny bedzie dobra zabawa :)

aaaa i podlanczam sie pod pytanie Woszczurka :P o pamiatke bez miejsca w postaci dyplomu?:>

rudi80
03-11-2009, 13:52
wow konkursik nastepny-tak sobie w duchu zyczylam zeby cos zimowego bylo:skacze:

Tonija
03-11-2009, 13:52
Heh... konkursik fajny, a nagrody byłyby jeszcze fajniejsze gdybym była z Wrocławia albo chociaz okolic. :)
zawsze można wystartować dla zabawy i odstąpić miejsce jakiejś forumowej koleżance ;) jeżeli organizatorzy się zgodzą :]

afterglow
03-11-2009, 14:00
a co z nagroda jesli ktos mieszka za granica? bo wiem ze jest pare osob ktore mieszkaja wlasne poza granicami kraju... jak beda mogly wykorzystac nagrody?? w tym momencie dla mnie jest to lekko niezrozumiale. bo wychodzi na to, ze tylko osoby z wroclawia i okolic, badz takie ktorym bedzie sie chcialo dojechac na 4 godziny maja szanse...

Agusia_pa2
03-11-2009, 14:00
To ja tez mam pytanie :) Paznokcie nie muszą być uzytkowe??

szpila59
03-11-2009, 14:19
wow konkursik nastepny-tak sobie w duchu zyczylam zeby cos zimowego bylo:skacze:
OOOOOO, Rudi już się zabiera za pracę i wszystkie nagrody nam sprzed nosa sprzątnie tymi swoimi pięknymi pazurkami :P

WALENTYNA
03-11-2009, 14:21
Świetny temacik :)
Wiele czasu :D
Może i ja się skuszę :)

dzidzia
03-11-2009, 14:26
noo dziewcztea brac sie do roboty :D trza cos zaczac myslec.... dobrze ze tyle czasu jest :D

mala
03-11-2009, 14:31
a co toza ksztalt Stilettos ?? :wstydek:

dymciu stilettos to sa szpice tak zwane po naszemu

DymciA
03-11-2009, 14:40
dzieki :D

ja rozumiem ze to nie musza byc uzytkowe ale moga :)
wszystko zalezy od wyobrazni i natchnienia :D

Chocolata
03-11-2009, 14:44
Free style! Suuuperr! I juz wiem co miala na myśli Nuki pisząc ze ma pomysł na szkolenia w G*Nails hyyy:* Dzięki!

nuki
03-11-2009, 14:56
a co toza ksztalt Stilettos ?? :wstydek:


Po polsku "szpice" :)

insane
03-11-2009, 14:56
Mega temat! :)

nuki
03-11-2009, 14:57
Technika wykonania stylizacji - mix media freestyle. to oznacza, że kazdy pazurek moze miec inny wzór?:/:a moze o materiały?:P sie nie znam

Dowolnie łączymy wszystkie znane metody - żel, akryl, farbki akrylowe i wszelkie dostępne ozdoby :)

asia
03-11-2009, 14:58
hihi choco jakbyś zdobyła nagrodę to miód i malina dla ciebie!!:):)

dziewczyny w 3 miesiące od 1 jest szansa że wypadną święta wielkanocne, więc to zawsze zwiększa pole manewru (łatwiej wziąć urlop dzień przed czy dzień po)

nuki świetny pomysł i fajnie że można kilka prac wysyłać i moje drogie - już wam współczuję decydowania:):)

czy będzie też nagroda publiczności?

a i pytanko - jak bardzo wypukłe mogą być ozdoby? czy tylko troszkę + cyrkonie, czy hulaj dusza?

nuki
03-11-2009, 15:03
ja mam tylko takie pytanie czy kazdy uczestkik otrzyma dyplomik uczestictwa nawet jeli nie zdobedzie żadego mijesca??

Ja niczego takiego obiecać nie mogę. Może administracja forum coś wymyśli? :)

---------- Dodano o godzinie 14:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:59 ----------


a co z nagroda jesli ktos mieszka za granica? bo wiem ze jest pare osob ktore mieszkaja wlasne poza granicami kraju... jak beda mogly wykorzystac nagrody?? w tym momencie dla mnie jest to lekko niezrozumiale. bo wychodzi na to, ze tylko osoby z wroclawia i okolic, badz takie ktorym bedzie sie chcialo dojechac na 4 godziny maja szanse...

Nagrodę można zrealizować we Wrocławiu w studiu G-NAILS. Trudno by w tym przypadku góra miała przyjść do Mahometa. Reguły są przedstawione jasno. Na realizację są 3 miesiące. Osoba któraś z jakiegoś powodu nie będzie mogła lub chciała zrealizować swojej wygranej traci ją na rzecz uczestniczki z kolejnym miejscem zdobytym w konkursie.

nuki
03-11-2009, 15:17
To ja tez mam pytanie :) Paznokcie nie muszą być uzytkowe??

Teoretycznie nie muszą być użytkowe, ale przy ocenie będą brane pod uwagę paznokcie i to co na nich. Także same zdobienia na paznokciach mogą być nawet bardzo wypukłe, natomiast wszelkie dodatkowe elementy spoza płytek paznokci nie będą uwzględniane.

Kamis
03-11-2009, 15:31
od nas dodam że standardowo dla wszystkich uczestników medalik za udział ^_^

asia
03-11-2009, 15:41
dziewczyny, dość tej kulturalnej wymiany zdań....:)

zasady są jakie są i takimi trzeba je zaakceptować, zawsze można wziąć udział dla dobrej zabawy i satysfakcji że się coś osiągnęło.

koniec i kropka:):)

paznokietek1000
03-11-2009, 15:57
hm to szkolenie brzmi interesująco, szkoda tylko, ze to troszkę daleko od Gorzowa, ale cóż...

Paulistka
03-11-2009, 16:00
A już myślałam, że troszkę odpoczniemy od konkursowych emocji a tu taka miła niespodzianka :kooffa:

Kamis
03-11-2009, 16:00
dopisano do regulaminu:
Dla wszystkich uczestników konkursu medale forumowe oraz dyplomy w formie elektronicznej, tak jak w każdym naszym konkursie :)

ulala10
03-11-2009, 16:19
Konkurs rewelacyjny tylko brac sie do roboty.

Gość
03-11-2009, 16:31
bardzo mi się podoba pomysł z tymi dyplomikami, (no i dla nie jasne, że z logo NfuOh;)) chociaż taki dyplomik może podnieśc na duchu...

---------- Dodano o godzinie 15:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:28 ----------

a czy w konkursie moga startowac wszyscy, czy osoby niepełnoletnie też?? bo w konkursie (bodajże) sun flowera mogły brać udział tylko osoby pełnoletnie i tam tez odbiór nagrody był gdzoes tam, daleko... dlatego ja wtedy nie brałam udzialu...

dzoana
03-11-2009, 16:38
Świetny konkurs! :) A co do nagrody to uważam, że bardzo fajne jest w razie czego 'przekazanie' nagrody z tego względu, że wszystkie nagrody będą wykorzystane i niekt nie będzie miał pretensji do Nuki , że np. nie musiała wydawać na czyjeś szkolenie, tylko wszystkie będą zrealizowane :) :brawo:

nuki
03-11-2009, 16:59
Konkurs odbywa się pod patronatem G-NAILS, nie Nfu.Oh.
Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody pocieszenia w postaci cyfrowych dyplomów G-NAILS. Kamis już o tym pisał.

Naprawdę chciałabym móc dogodzić wszystkim, ale fizycznie jest to niemożliwe :(

Agnieszka Praska
03-11-2009, 17:01
popieram

ja odpuszczam bo zwyczajnie mi sie nie kalkuluje jechac w razie czego:D np. w przypadku 3 miejsca dluzej by zajela mi podroz niz samo szkolenie;)
dziewczyny ktore moga dojechac to robta prace bo jest o co powalczyc:skacze:

Tonija
03-11-2009, 17:07
dziękujemy za organizację konkursiku :)

plushak
03-11-2009, 17:38
Dziękujemy za konkursik
Zachęcamy dziewczyny do wzięcia udziału nie dla samych nagród ale dla zabawy i żeby się sprawdzić!!

insane
03-11-2009, 17:55
A ja uważam, że takie szkolenie i koszty związane z dojazdem są warte wysiłku i nakładów finansowych. Jeśli wygra się konkurs, to praktycznie ponosi się koszty dojazdu, a jest to niewątpliwe świetna inwestycja w własne umiejętności. Jeśli szkoleniowiec jest dobry (nie chcę tu mówić, jak świetne paznokcie robi Nuki, bo większość widziała) to warto przyjechać i cieszyć się, że ma się możliwość doszkolenia!

madzialena
03-11-2009, 18:09
myśle że dalsza rozmowa na temat poruszony przez Afterglow powinna sie toczyć między nią a Nuki :) wiec dziewczyny wyjaśniajcie sobie to na priv..

a my dalej cieszmy sie z konkursu :D
bedziemy się mogły znowu wyżyć twórczo :D

zizia
03-11-2009, 18:15
Nuki bardzo dziękuje za to co zrobiłaś.
a teraz z innej beczki. sorki ale muszę to powiedzieć. jeżeli się wam nie podobają konkursy i zasady w nich obowiązujące to po prostu nie bierzcie w nich udziału. proste. oprócz tego planowane były jeszcze kolejne konkursy w najbliższym czasie. ale widzę że po prostu nie warto szukać sponsorów i organizować kolejne konkursy. bo ciągle wam coś nie pasuje. a i jeszcze jedno.
jakie kolwiek dyskusje na temat nagród i tego czy warto czy nie będą atomatycznie usuwane przez moderatorów i administracje. bo tym ranicie i sprawiacie przykrość sponsorowi. koniec kropka.

Ladyss
03-11-2009, 18:19
Nuki dziękuję za wspaniały konkurs i na pewno wezmę w nim udział! Nagrody są przewspaniałe i sadzę że warte przejechania nawet pół Polski:)
Dziewczyny powiem szczerze że gdy czytałam ten temat to byłam w szoku... Ktoś poświęca swój czas na zorganizowanie konkursu, oferuje świetne warsztaty na które wiele z nas nawet nie stać i jeszcze macie pretensje... Ja rozumiem że nie każda będzie mogła tam dojechać ale zastanówcie się co czasami piszecie. Nie dość że Nuki daje komuś szansę to jeszcze obrywa jej się za to że nie każdy będzie mógł z niej skorzystać. Chyba na jej miejscu zrezygnowałabym z organizacji tego.

madzialena
03-11-2009, 18:24
no ja też odpadam bo niestety prawda jest taka że dłuższa podróż niż szkolenie.... Ale życzę powodzenia wszystkim.
Nuki nikt tu nie narzeka a ty organizując konkurs z takimi nagrodami powinnaś się przygotować i na takie komentarze niestety...
A czemu dalsza dyskusja ma toczyć się na privie?? przecież też jest na temat konkursu..... no chyba że chodzi tylko o to żeby nabić 20 stron z samymi zachwytami typu: jak fajnie że jest nowy konkurs....


to jest sprawa miedzy nimi a pozatym regulamin sie kłania..
ptk 23. Wszelkie spory mają być wyjaśniane na PW lub w inny prywatny sposób. Osoby które nie dostosują się zostaną odpowiednio ukarane.

dzikakura
03-11-2009, 18:44
a co toza ksztalt Stilettos ?? :wstydek:


szpicyki ;)

szpila59
03-11-2009, 19:19
---------- Dodano o godzinie 15:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:28 ----------

a czy w konkursie moga startowac wszyscy, czy osoby niepełnoletnie też?? bo w konkursie (bodajże) sun flowera mogły brać udział tylko osoby pełnoletnie i tam tez odbiór nagrody był gdzoes tam, daleko... dlatego ja wtedy nie brałam udzialu...
O, ja sie do pytania dołączam, bo ja to niepełnoletnia, niestety akurat jestem ;P

asia
03-11-2009, 19:28
hihi woszczur a ty nie jesteś pełnoletnia że ci takie tematy po głowie chodzą?:):)

już mam pomysł na pierwsze:):) (tak tak.. pierwsze..:) czyli planuję i drugie:):) )

i mi daleko, ale sama myśl że mogłaby mnie doszkolić nuki dodaje motorka w tyłek żeby się wybrać:):) (oczywiście rozważania czysto teoretyczne:):) )

szpila59
03-11-2009, 19:30
hihi woszczur a ty nie jesteś pełnoletnia że ci takie tematy po głowie chodzą?:):)

już mam pomysł na pierwsze:):) (tak tak.. pierwsze..:) czyli planuję i drugie:):) )

i mi daleko, ale sama myśl że mogłaby mnie doszkolić nuki dodaje motorka w tyłek żeby się wybrać:):) (oczywiście rozważania czysto teoretyczne:):) )
Też mam zamiar 2 prace zrobić :D Jeśli mi tylko żelu nie zabraknie :P

nuki
03-11-2009, 19:43
O, ja sie do pytania dołączam, bo ja to niepełnoletnia, niestety akurat jestem ;P

nie widzę przeszkód, jeśli tylko rodzice wyrażą zgodę ^_^

Gość
03-11-2009, 19:53
hihi woszczur a ty nie jesteś pełnoletnia że ci takie tematy po głowie chodzą?:):)
(...))
he he.. pomyślam że jak ja zaniemogę to może moja mała za mnie ccoś zrobi:) już sie skubana do mojego kącika przymierza i dupkę sadza... :lol: 10883

Ladyss
03-11-2009, 20:37
Hahaha a ja się zastanawiałam o co Ci chodzi bo przecież jesteś pełnoletnia:lol::lol::lol: Woszczur szacun:D

aga
03-11-2009, 20:39
Ja oczywiście spróbuję swoich sił:) do Bielska pojechałam na szkolenie to i do Wrocławia mogę:) co to dla mnie 8 godzin jazdy :D a jak nie bede mogła to nagroda na pewno sie nie zmarnuje:)

woszczur Ty lepiej uważaj, bo Ci klientki odbije;P

Gość
03-11-2009, 20:41
Ja oczywiście spróbuję swoich sił:) do Bielska pojechałam na szkolenie to i do Wrocławia mogę:) co to dla mnie 8 godzin jazdy :D a jak nie bede mogła to nagroda na pewno sie nie zmarnuje:)

woszczur Ty lepiej uważaj, bo Ci klientki odbije;P
juz próbuje... pyta zawsze : "a jati sobie pani tolol blotacitu źiczy??" albo

dzoana
03-11-2009, 20:45
Hahaha dobre :D Kto wie jaka Woszczurowa przyszłość przed Nią :skacze:

asia
03-11-2009, 21:04
woszczur prawdziwa mala rofesjonalistka:):)

mala
03-11-2009, 21:37
diewczyny trzymajcie sie tematu

dudejla
03-11-2009, 21:39
Moja młodsza siostra też podpatrzyła jak robie pazury i kazała sobie kupić stempelek i blaszke- konada i sama robi sobie stempelki a potem maluje bezbarwnym. Taka stylizacja :D:D

Konkurs bardzo mi się podoba, mam już nawet pomysł mam nadzieje, że uda mi się tym razem wziąć udział, bo ostatnio cierpię na brak czasu.

Myślę, że Nuki należą się podziękowania. Tak samo szefostwu:) Konkurs to zawsze pewne obowiązki. Nagrody są bardzo wartościowe i myślę, że nie ma co narzekać wręcz przeciwnie.

barbara_kawka
03-11-2009, 23:56
no ja tez juz pomysla mam :D super konkursiwo ... a do nuki to nawet na koniec swiata bym dojechala:D

asia
04-11-2009, 00:04
(...) a do nuki to nawet na koniec swiata bym dojechala:D

właśnie:):) dziewczyny czy tylko wy będziecie te prace widziały? jeśli tak to już nie mogę doczekać się wyników aby zobaczyć wasze piękności:):)

farbstift
04-11-2009, 06:58
super konkurs i super nagrody. Jeśli dyplomy będą tak śliczne jak z konkursów nfu oh to bomba!! Mam dwa i są cudne, więc wkleję potem w odpowiednim temacie;)

nieszkam78
04-11-2009, 11:57
właśnie:):) dziewczyny czy tylko wy będziecie te prace widziały? jeśli tak to już nie mogę doczekać się wyników aby zobaczyć wasze piękności:):)


no właśnie ?? jak to będzie ?? będziemy mogły oglądać prace wystawione do konkursu czy zobaczymy tylko prace nagrodzone już po konkursie czy jak??

zizia
04-11-2009, 12:28
wydaje mi się ze przed podaniem wyników prace zostaną wystawione. ale to już dziewczyny muszą zdecydować.:D:D:D:D

natalia268
04-11-2009, 14:21
Hm... wczesniej napisałam juz post ale go nie ma.. nie wiem czemu ale napisze jeszcze raz..
Otóż nie rozumiem podpunktu 5 w regulaminie 'Kształt paznokci dowolny, preferowane Pipe, Stilettos, Edge.' kształt ma byc jednak dowolny czy te które sa preferowane? a jesli zrobie inne to będą mniej brane pod uwage bo preferowane są inne? nie rozumiem.. :glupek:

Ladyss
04-11-2009, 14:31
natalia ja myślę że chodzi tylko o to, że podane kształty ciekawiej wyglądają:)

Kamis
04-11-2009, 14:32
dobrze rozumiesz, wg mnie możesz zrobić każdy kształt ale lepiej oceniane będą te preferowane

szpila59
04-11-2009, 14:34
dobrze rozumiesz, wg mnie możesz zrobić każdy kształt ale lepiej oceniane będą te preferowane
Łeeeeeee..... to będę musiała poprubować z Pipe, bo na dłuuuuugie szpice mi żelu nie starczy a Edzi nie umiem :P

natalia268
04-11-2009, 14:41
Troszkę to dziwne ale juz nic nie mówie :nie_powiem:

jak mi przyjdzie do głowy jakiś wspaniały pomysł to moze cos popróbuje.. ;]

Ladyss
04-11-2009, 15:16
natalia ale co Cię Kochana dziwi?:) zawsze w konkursach liczy się oryginalny wzór i kształt - a edzie, sztylety itp nie każdy potrafi:) i myślę że nie trzeba było nawet tego pisać bo tak było zawsze;) w konkursie na french ślubny też nie było określonego kształtu ale odpowiedzmy sobie szczerze czy wymyślne kształty nie robią na nas większego wrażenia?:)

szpila59
04-11-2009, 15:17
A ja mam pytanie :D Czy mozna zrobić inny kształ niz kwadraty, szpice, pipe,edge, bridge?? :D

nuki
04-11-2009, 15:35
Hm... wczesniej napisałam juz post ale go nie ma.. nie wiem czemu ale napisze jeszcze raz..
Otóż nie rozumiem podpunktu 5 w regulaminie 'Kształt paznokci dowolny, preferowane Pipe, Stilettos, Edge.' kształt ma byc jednak dowolny czy te które sa preferowane? a jesli zrobie inne to będą mniej brane pod uwage bo preferowane są inne? nie rozumiem.. :glupek:

Chodzi o to, że to z reguły są kształty z dłuższą płytką niż standardowe kwadraciki. A im dłuższa płytka tym więcej powierzchni na Wasze popisy i tym samym większe szanse na wygraną :)

szpila59
04-11-2009, 16:27
A ja mam pytanie :D Czy mozna zrobić inny kształ niz kwadraty, szpice, pipe,edge, bridge?? :D
Hellouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... Ktoś mi odpowie?? :P

Kamis
04-11-2009, 16:31
szpilko ty nasza postaraj się na spokojnie przeanalizować poniższe zdanie :P

05. Kształt paznokci dowolny, preferowane Pipe, Stilettos, Edge.

szpila59
04-11-2009, 16:32
szpilko ty nasza postaraj się na spokojnie przeanalizować poniższe zdanie :P

05. Kształt paznokci dowolny, preferowane Pipe, Stilettos, Edge.
No ale ja nie wiem nawet czy taki kształt jaki wymyśliłam istniejeeeeeeeeee :D
Ale dobra... najwyzej mnie zdyskwalifikujecie :P

Kamis
04-11-2009, 16:34
to na pw zapytaj konkretnie nuki jeżeli to jakieś mega cudo :P

Ladyss
04-11-2009, 16:48
Hehe szpila Ty kombinatorko jedna:P

natalia268
04-11-2009, 19:41
No ale ja nie wiem nawet czy taki kształt jaki wymyśliłam istniejeeeeeeeeee :D
Ale dobra... najwyzej mnie zdyskwalifikujecie :P

buahahhaha.. przed chwila zrobiłam takiego jednego pazura i sie zastanawiałam co to za kształt i czy jak bym takie zrobiła to by można było do którejś kategorii zaliczyć :skacze:

---------- Dodano o godzinie 18:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:40 ----------


Chodzi o to, że to z reguły są kształty z dłuższą płytką niż standardowe kwadraciki. A im dłuższa płytka tym więcej powierzchni na Wasze popisy i tym samym większe szanse na wygraną :)

no tak wiem.. wpadłam na to po pewnym czasie ;]

Valia
04-11-2009, 21:21
fajny konkurs;p pomysłów wiele powodzenia dziewuchy! czasu mamy łoooohoho i jeszcze troche;p RUDI ZABRANIAM CI UDZIAŁU!!!!!:p:p:p:p:p

Patii
04-11-2009, 21:22
kochana nuki, mam pytanie:)ale to za chwile:)
bardzo sie ciesze z takiego konkursu:D temat ciekawy i super..tym razem wezme udzial:D
do pytania...
trzeba zrobic zdjecie z ujeciem tunelu... ale jak sa paznokcie przedluzane na tipsach to niejako nie mamy wplywu na ksztalt i glebokosc tuneliku... to znaczy ze wtedy beda mniejsze szanse za to ze mniejszy tunelik? ;) Prosze o odpowiedź;*

dzoana
04-11-2009, 22:12
ja się dołączam do pytania, z tym, że jak są robione szpice? to tunelu tez nie ma :P więc jak będą oceniane?

sylwia-p_86
04-11-2009, 22:43
Kurcze już kolejny konkuros :wow::wow::wow: Temat trudny do zrealizowania,ale można w nim popłynąć jak nic :skacze:

Ladyss
04-11-2009, 22:46
ja się dołączam do pytania, z tym, że jak są robione szpice? to tunelu tez nie ma :P więc jak będą oceniane?
Mam nadzieję że miałaś na myśli tylko to, że nie można ładnie go sfotografować a nie to, że w szpicach go nie ma;)

nuki
05-11-2009, 00:52
kochana nuki, mam pytanie:)ale to za chwile:)
bardzo sie ciesze z takiego konkursu:D temat ciekawy i super..tym razem wezme udzial:D
do pytania...
trzeba zrobic zdjecie z ujeciem tunelu... ale jak sa paznokcie przedluzane na tipsach to niejako nie mamy wplywu na ksztalt i glebokosc tuneliku... to znaczy ze wtedy beda mniejsze szanse za to ze mniejszy tunelik? ;) Prosze o odpowiedź;*

Zróbmy tak. Skupcie się na zdobieniach. Samym kształtem nie przejmujcie się tak bardzo :)

Zgredo
05-11-2009, 08:25
No ale ja nie wiem nawet czy taki kształt jaki wymyśliłam istniejeeeeeeeeee :D

E, co się przejmujesz - najwyżej wykreujesz nowy :D

Fantastyczny temat :love:, uwielbiam takie lodowe klimaty - szkoda, że tak szybko w stosunku do rozwoju moich umiejętności :(. Może do grudnia poczuję się pewniej...?

Agnieszka Praska
05-11-2009, 09:00
mam spuer pomysl;(i teraz zastanawiam sie czy brac udzial:sciana:

rudi80
05-11-2009, 11:00
ja tez pomysla juz mam-gorzej z realizacja, czasem sobie cos wymysle a potem jest problem przeniesc to na paznokcie :)

DymciA
05-11-2009, 13:10
ja sie zastanawiam czy brac udzial
bo nagrody 100% nie odbiore ;( ALE! fajna zabawa bedzie :) takze moze skorzystam z tych "konkursowych emocji" :)

asia
05-11-2009, 13:28
ja sie spytałam kochanego co on na ew. wycieczke do wrocławia i ok:) dziewczyny, nagroda jest naprawdę fajna, może jednak uda wam się chociaż 1 dzień urlopu zdobyć jakby co, myślę że warto zaryzykować, bo jeżeli wygracie i staniecie przed faktem dokonanym to może się okaże że jednak się uda pojechać :)

Agnieszka Praska
05-11-2009, 13:34
a co tam , jak mi sie nie uda dojechac to i tak zabawa bedzie git:D

Gość
05-11-2009, 14:24
ja tez mam daleko do wrocka, poza tym przy co poniektórych to i tak wiem , że na pewno będę gdzies w środku punktacji... ale warto brać udział po 1sze dla adrenaliki, a po 2gie chociaż dla dyplomu uczestnictwa:)

samaron
05-11-2009, 15:06
Jak ja poinformowałam mojego jak jest nagroda i gdzie to taka była jego reakcja : "no i jaki masz problem?"

DymciA
05-11-2009, 16:52
no, ja raczej nie dam rady nie ze wzgledów ze urlopu sobi enie wezme bo ja nie pracuje ;)
ze wzgledu na dzieciaczki ;)

natalia268
05-11-2009, 18:06
Skąd Wy macie juz pomysły ?;( oddajcie mi ;P

ja mam PUSTKĘ !!

asia
05-11-2009, 18:06
samaron super :):)

dymciu chyba że nianię weźmiesz na 1 dzień, tylko nie wiem w jakim dzieci wieku:) ale kobieta od której wynajmowałam pokój zaczęła zostawiać z nianią małego jak miał kilka tygodni... więc nigdy nie mów nigdy.... (oczywiście nie komentując aż takiej skrajności, bo offtop zrobimy:) )

słuchajcie ja pooowoli ćwiczę to co chcę zrobić:)

DymciA
05-11-2009, 20:55
asia - z przyjemnoscia bym skorzystala z tych szkolen! marza mi si etakie szkolenia z prawdziwego zdarzenia! ( tak gdybam bo wiem ze i tak nei wygram, ale pomarzyc mozna:P)
no a... corcia ma 5 mies a mały 20 mies... mała karmie cycem takze nie bardzo chce sie z nia rozstawac bo jakby niepatrzec to trochu drogi jest:))

moze sprobuje ;) co mi szkodzi;)
jak cos to sie potem bede zastanawiac haha

madzialena
05-11-2009, 21:00
a ja kurczaczki mam fajny pomysł ale kto mi sie zgodzi na takie pazury.. znowu mame bede molestować i robić jej pazury na lakierze ;D

DymciA
05-11-2009, 21:05
hehe jak sie chce to trzeba sobie radzic :D
mama przezyje przygode :D

Valia
05-11-2009, 21:47
na moje pazurki modelke też bedzie trudno znalsc;p trzeba sie oglosic w internecie, moze sie ktos skusi:)

madzialena
05-11-2009, 21:51
też dorwij mame :D moja już przeżyła szpice w których nie mogła nawet kubka z herbatą złapać wiec na wszystko chyba jest gotowa :P

asia
05-11-2009, 22:05
hihihi ja jeszcze nie myślałam kogo zmęczę tym projektem:)

dymciu własnie, jakby co to będzie większa motywacja żeby coś wymyślić:)

dzoana
06-11-2009, 12:35
Mam nadzieję że miałaś na myśli tylko to, że nie można ładnie go sfotografować a nie to, że w szpicach go nie ma;)
Tak kochana to miałam na myśli, chociaż jak gdzieś pisałam o tunelu w szpicach to kilka osób jakby mnie 'wyśmiało' no i powiedziały, że przecież w szpicach nie ma tunelu :huh:...

Zuzanna Rzeszewska
06-11-2009, 13:40
kochana nuki, mam pytanie:)ale to za chwile:)
bardzo sie ciesze z takiego konkursu:D temat ciekawy i super..tym razem wezme udzial:D
do pytania...
trzeba zrobic zdjecie z ujeciem tunelu... ale jak sa paznokcie przedluzane na tipsach to niejako nie mamy wplywu na ksztalt i glebokosc tuneliku... to znaczy ze wtedy beda mniejsze szanse za to ze mniejszy tunelik? ;) Prosze o odpowiedź;*

@ rób jak uważasz, zrób zdjęcia i tyle. Jeżeli uważasz,że lepiej na formie czy tipsie to je tak zrób...
Poza tym są tipsy z dużym tunelem, przeważnie nie mają kieszonki.

@Owszem, w szpicach też jest tunel.

Wiecie co dziewczyny, czy do La Femme o Nail Pro cośtama też wysyłacie tyle pytań?
Regulamin jest jak dla mnie czysty i przejrzysty, trzeba się tylko trochę wczytać.
To że nuki jest tu i jest w stanie odpowiedzieć na pytanie nie znaczy że na każde piernięcie ma reagować.
A co do nagród to całe gadanie 'nie opłaca mi się dojechać' jest co najmniej dziwne.
Okazuje się, że z Irlandii czy z Niemiec łatwiej dojechać niż z Polski 300 km....

Nigdy to forum takie nie było, zawsze była uprzejmość, smak itp a teraz robi się takie samo jak inne...
Ja jestem bardzo wdzięczna nuki i administratorom za organizację kolejnego konkursu (tak szybko! WOW!) i wstyd mi się robi jak czytam, tylko się nie obrażajcie, niedorzeczne pytania.
Czy ktoś nie powinien zamknąć tego tematu w końcu bo się jeszcze problemów narobi czy jak...

Chocolata
06-11-2009, 15:03
Jestem za

kalaga4
06-11-2009, 18:13
super konkursik!!!! szkoda, że nie mam żadnego pomysłu:(

muszę to przemyśleć :huh::huh::huh:

powodzenia dziewczyny:):):):):)

mariet86
06-11-2009, 19:28
no trzeba teraz pomyślec co tyu namodzic na paznokciach:Dsuper tyle konkursików:D

Nina89
06-11-2009, 20:03
Super konkursik, trzeba będzie się w końcu zmobilizować i coś wymyślić ;D

Ladyss
06-11-2009, 20:10
Tunel powstaje siłą rzeczy więc nie wiem o co tym osobom chodziło:/: do ostatniego konkursu nawet nie zaciskałam pazurków bo tunel wyszedł sam - robiłam na szablonie oczywiście;) a co do zdjęć to myślę że wystarczy zwykłe ujęcie od przodu i też będzie ładnie widać jak paznokieć jest wyprofilowany.
yyy zniknął post do którego skierowałam odpowiedź...

paulina_ooo11
07-11-2009, 16:28
achh czekalam na taki temat :)
może się skuszę :)

______________
witam wszystkich tak poza tym :)

Bonia
07-11-2009, 20:57
świetny temat konkursu, daje wiele możliwości ;) dużo czasu więc pewnie będzie sporo pięknych prac :)

barbara_kawka
07-11-2009, 21:59
ale mam pomysl :D hihi a nawet jakos ich kilka ... jak nigdy :D

szpila59
07-11-2009, 22:09
A ja mam pytanie. Skoro można wysłąć dowolną ilość prac, to czy mogłabym wysłać zdjęcie pazurków z jednym zdobieniem, ale też np. dwa zdjęcia innych wzorków ale na tym samym szkielecie?? Można tak?? :( Bo tak się zastanawiam z dziewczynami czy mi wszystkich prac nie wywalicie z tego konkursu :( Ja bym chciała dać je tylko na ten jeden konkurs żaden inny.

barbara_kawka
07-11-2009, 22:35
tez szpileczko mialam o to samo zapytac....

Gość
07-11-2009, 22:49
A ja mam pytanie. Skoro można wysłąć dowolną ilość prac, to czy mogłabym wysłać zdjęcie pazurków z jednym zdobieniem, ale też np. dwa zdjęcia innych wzorków ale na tym samym szkielecie?? Można tak?? :( Bo tak się zastanawiam z dziewczynami czy mi wszystkich prac nie wywalicie z tego konkursu :( Ja bym chciała dać je tylko na ten jeden konkurs żaden inny.
jak to dobrze że woszczur czuwa i zadaje głupie pyania na czadzie ;P

szpila59
07-11-2009, 22:54
AAAAAAAAAA!! ;( Znowu pytanie.... czy można wysłać zdjęcie 4 pazurów a nie 5 bo mi sie przed chwilą mały paznokieć złamał w połowieeee...... ;(

barbara_kawka
07-11-2009, 23:13
kochana nuki, mam pytanie:)ale to za chwile:)
bardzo sie ciesze z takiego konkursu:D temat ciekawy i super..tym razem wezme udzial:D
do pytania...
trzeba zrobic zdjecie z ujeciem tunelu... ale jak sa paznokcie przedluzane na tipsach to niejako nie mamy wplywu na ksztalt i glebokosc tuneliku... to znaczy ze wtedy beda mniejsze szanse za to ze mniejszy tunelik? ;) Prosze o odpowiedź;*

@ rób jak uważasz, zrób zdjęcia i tyle. Jeżeli uważasz,że lepiej na formie czy tipsie to je tak zrób...
Poza tym są tipsy z dużym tunelem, przeważnie nie mają kieszonki.

@Owszem, w szpicach też jest tunel.

Wiecie co dziewczyny, czy do La Femme o Nail Pro cośtama też wysyłacie tyle pytań?
Regulamin jest jak dla mnie czysty i przejrzysty, trzeba się tylko trochę wczytać.
To że nuki jest tu i jest w stanie odpowiedzieć na pytanie nie znaczy że na każde piernięcie ma reagować.
A co do nagród to całe gadanie 'nie opłaca mi się dojechać' jest co najmniej dziwne.
Okazuje się, że z Irlandii czy z Niemiec łatwiej dojechać niż z Polski 300 km....

Nigdy to forum takie nie było, zawsze była uprzejmość, smak itp a teraz robi się takie samo jak inne...
Ja jestem bardzo wdzięczna nuki i administratorom za organizację kolejnego konkursu (tak szybko! WOW!) i wstyd mi się robi jak czytam, tylko się nie obrażajcie, niedorzeczne pytania.
Czy ktoś nie powinien zamknąć tego tematu w końcu bo się jeszcze problemów narobi czy jak...

dziewczyno spokojnoe ... nie nerwowo bo wiecej siwych wlosow wyrosnie ...

tipserka78
08-11-2009, 01:24
fajna temat konkursu :wow:
ciekawe jakie będą pomysły :skacze::skacze::skacze:
ja już mam pomysł ale nie mam dłoni i pazurków do ćwiczeń:/:

buziakiiiiiii

---------- Dodano o godzinie 00:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:22 ----------

bardzo fajne nagrody warto powalczyć :papa:

Daria
08-11-2009, 12:44
super że jest nowy konkursik..
ale narazie pomysłów brak..

Jade
08-11-2009, 13:11
Jezeli znajde czas to wezme udzial i nie dla nagrod tylko dla czystej satysfakcji i sprawdzenia sie:)Super konkurs!!!

dzidzia
08-11-2009, 14:42
jade musisz czas znalezc :D ja mialam dzis robic ale cos mi sie odechcialo tak se mysl;ew srode wolne to moze co napackam na tych pazurach ;P

nuki
08-11-2009, 17:07
AAAAAAAAAA!! ;( Znowu pytanie.... czy można wysłać zdjęcie 4 pazurów a nie 5 bo mi sie przed chwilą mały paznokieć złamał w połowieeee...... ;(

Pewnie, że można. Tylko jak sądzisz - jak taką pracę oceni jury?

szpila59
08-11-2009, 18:47
Pewnie, że można. Tylko jak sądzisz - jak taką pracę oceni jury?
już problemu nie ma :D wyślę 5 :D

szajba
08-11-2009, 21:28
super konkursik jestem tu nowa ale mam nadzieje ze tez mogę brać udział w konkursie;D

pisiowa21
09-11-2009, 08:39
a czesc laski:)
widze ze forum sie nieźle rozkreciło:wow:
Fajny konkursik:)

Agusia_pa2
09-11-2009, 13:03
No ja jedna rączka gotowa :) Teraz sie biorę za drugą :)

Gość
09-11-2009, 19:01
noooo pisiowa!! gdzies ty była??

szpila59
09-11-2009, 20:00
Już wysłałam :D
Doszły?? ;P

aga
09-11-2009, 20:11
ach juz mam wizje:D mam nadzieje, że uda mi się ją przenieść na pazurki :rolleyes:

nuki
09-11-2009, 20:29
Bardzo się cieszę, że wpłynęły już pierwsze prace konkursowe :)
Mam tylko taką małą sugestię - dziewczyny, proszę, nie kopiujcie prac znanych wschodnich stylistek, bo w konkursie, w którym jednym z głównych kryteriów oceny jest kreatywność, nie pozostawiacie jury innego wyboru jak słabsza ocena takiej pracy. Nie podcinajcie same sobie skrzydeł -_-

natalia268
09-11-2009, 20:42
ja miałam taki piękny nierealny pomysł ;P ;(

moze mi wpadnie do głowy jakis realny i wykonalny..
dalej czekam na przypływ dobrych pomysłów...

martitek
09-11-2009, 20:48
a ja mam pytanko- odnosnie pkt 5 w regulaminie

jezeli ktos robi wzorek na paznokciach typu kwadraty to te prace beda gorzej oceniane??

szczerze- to nie mam wprawy w robieniu paznokci typu szpice czy edge no bo nie mialam zadnego szkolenia, a nie chce kośloków wysyłac bo to by byla tragedia

ktos by mogl jeszcze zawalu dostac

natalia268
09-11-2009, 20:58
Zadawałam to samo pytanie na 3 stronie :skacze: poczytaj :D


nuki odpisała mi na to pytanie :
http://angielski.bajo.pl/i/dol.gif

Chodzi o to, że to z reguły są kształty z dłuższą płytką niż standardowe kwadraciki. A im dłuższa płytka tym więcej powierzchni na Wasze popisy i tym samym większe szanse na wygraną :)

martitek
09-11-2009, 21:01
no dzięki, czytalam od poczatku ale musialam ominac

szalaput ze mnie

Agusia_pa2
09-11-2009, 22:26
Moja prace też właśnie wysłałam :) echhh gdzie tam do końca grudnia... :P

dzidzia
09-11-2009, 22:27
ooo kurde agusia szybka jestes !! ja sie za robote jakos wziasc nie moge, tzn moze i bym sie wziela tylko mi czasu brak :/

nuki
09-11-2009, 22:54
Moje drogie, załączajcie koniecznie zdjęcia ukazujące tunele!
:cisza:

Agusia_pa2
10-11-2009, 10:08
Moje drogie, załączajcie koniecznie zdjęcia ukazujące tunele!
:cisza:
A ja mam dosłać?? Jak coś to doślę ale nie jestem pewna czy mam hehe i moge ale jednej łapki tylko:/:

Kamis
10-11-2009, 10:09
koniecznie to koniecznie :P

Agusia_pa2
10-11-2009, 10:10
koniecznie to koniecznie :P
hehehe okie wysyłam :) Mam nadzieję, że wystarczy ;)

dzoana
10-11-2009, 14:29
jaa też mam mega pomysł, tylko teraz modelki szukać :P

soffii25
10-11-2009, 16:22
bajeczny konkurs, ile możliwości :D dobrze, że jest dużo czasu to może uda mi się wziąć udział :crazy:

farbstift
12-11-2009, 09:14
Ja muszę dziś zrobić, bo nadal choruję a ukochany w pracy, więc nikt by mi nie marudził :skacze: mam nadzieje, że się zmotywuję ;)

asia
12-11-2009, 14:49
jeszcze masz sporo czasu jakby co:)

farbstift
13-11-2009, 10:21
Zrobiłam pazurki,ale mi się nie podobaja. W rzeczywistości owszem, ale na zdjęciach wyglądają jakos krzywo:/ narazie nie wysyłam. Może uda się nowe zrobić;)

rudi80
13-11-2009, 10:33
ja pewnie jak zawsze na ostatnia minute bede robic :)

asia
13-11-2009, 11:39
farbi spróbuj zdjęcia nowe zrobić, inne ujęcia zupełnie

ptaszynka_mp89
13-11-2009, 17:00
Oj tak, dla odważnych, bo jaka konkurencja :)
A konkursik ciekawy i pozwala poszaleń, bo temat obszerny :D

osska
13-11-2009, 22:56
bardzo ciekawy temat konkursu duże pole do popisu:D muszę jakąś wenę załapać;p

nieszkam78
14-11-2009, 01:09
no nieeee !! ja tu dopiero strategię działania obmyślam, jak i co a Wy już macie prace powysyłane??:wow::wow: ja dopiero co modelkę znalazłam i kombinuję jak koń pod górę co tu jej na tych dwóch łapkach wypaciać :skacze: a Wy już zrobione - matko jakaś jestem spowolniona chyba :)

asia
14-11-2009, 01:14
e nie dziewczynom się pomyliły konkursy :)

nieszkam78
14-11-2009, 01:16
Nuki - tak na marginesie - wspaniale że z nami jesteś!! zostałaś miją "guru" paznociową od konkursu na Kosmetomanii gdzie usunęłaś swoją pracę -była przepiękna i pewnie byś wygrała.... dzięki za konkursik jest wspaniały - mam za daleko do Wrocławia ale co tam.... i tak warto dla samego dyplomiku :)

dzoana
14-11-2009, 09:32
hmm a ja nie widzialam nic na Kosmetomanii od Nuki :( Nieszkam oświeć mnie :D

nuki
14-11-2009, 11:48
Nuki - tak na marginesie - wspaniale że z nami jesteś zostałaś miją "guru" paznociową od konkursu na Kosmetomanii gdzie usunęłaś swoją pracę -była przepiękna i pewnie byś wygrała.... dzięki za konkursik jest wspaniały - mam za daleko do Wrocławia ale co tam.... i tak warto dla samego dyplomiku


hmm a ja nie widzialam nic na Kosmetomanii od Nuki Nieszkam oświeć mnie

Dziewczyny nie offtopować, tylko brać się do pracy!:D

OFF: Jakoś nigdy nie mam szczęścia do konkursów, zawsze ktoś się przyczepi, że praca siaka, owaka, nie na temat, albo że paznokcie są robione na komputerze <LOL> Wolę unikać takich konkursów, tym bardziej, że nagrody mało atrakcyjne dla mnie...

Nnisiaa
14-11-2009, 12:43
Nuki to teraz mnie zatkalo z tym komputerem.....:o

ja ciagle kombinuje z pomyslem...:D i brakuje mi koncowego dopracowania:D...zaraz po tym zabieram sie do przenoszenia tego na paluchy :D

nieszkam78
14-11-2009, 14:00
hmm a ja nie widzialam nic na Kosmetomanii od Nuki :( Nieszkam oświeć mnie :D


nie jestem pewna ale to był chyba ten na anielskie pazurki :)

farbstift
19-11-2009, 13:56
Ja nadal szukam inspiracji...mam jeden pomysł, ale jest baaaardzo czasochłonny:D

sylwia-p_86
19-11-2009, 14:03
U mnie nadal czarna dziura ;p

Anna Kosińska
19-11-2009, 15:08
Jaka czarna dziura...??pomyslow dziewczyny zawsze znajdzie sie tysiace tylko znalezc taki ktory bedzie odpowiadal wam i bedzie pasowal do Was...macie byc orginalne..wierzymy w wasze umiejetnosci...

Paulistka
19-11-2009, 22:44
Więc ja wysyłam pierwszą prace :D Kto wie ile ich będzie, bo głowa pełna pomysłów :lol:

kruszynkakasia
20-11-2009, 10:36
super konkursik macie na tym forum, a jakiego sponsora i nagrody :wow: aż dech zapiera.

PAZURKOMANIA
20-11-2009, 22:07
hihi i ja zrobiłam i wysyłam..szkoda ze tak długo tzeba czekac...:( a co ze szpicami?? przeciez nie maja tunelu..a ujecie tunelu trzeba zrobic...czy w tym wypadku 2 ujecia bez tunelu??

dzoana
20-11-2009, 22:13
trzeba zrobić też zdjęcie tunelu- jest, ale go tak ładnie nie widać jak przy kwadratach ;)

anoxa
23-11-2009, 20:59
super tutaj mam szanse wziasc udzial w konkursie a ze do 16 grudnia jestem na l4 to bedzie szansa cos wymyslec pozdrawiam :)

insane
23-11-2009, 22:25
zdjecie tunelu w szpicach trzeba zrobic tak jakby od dolu... a nie od przodu jak przy kwadraciakach. Ja mam juz dwa pomysly, ale pewnie siade dopiero w przerwie na uczelni czyli po 21. A Wy laski szybkie jestescie, widac zapal, to sie ceni! :D

PAZURKOMANIA
23-11-2009, 22:59
ja zrobiłam miałam wysłac ale stwierdziłam ze sa beznadziejne i wyladowały w albumiku..:)

insane
23-11-2009, 23:14
haha to nawet je skomentowalam bo bardzo mi sie spodobaly i tak sie zastanwialam czemu nie zastawilas na konkurs. Myslalam, ze masz jeszcze jakiegos asa w rekawie:D

natalia268
23-11-2009, 23:18
ja zrobiłam miałam wysłac ale stwierdziłam ze sa beznadziejne i wyladowały w albumiku..:)

a szkoda.. bo naprawde robia wrazenie...

plushak
26-11-2009, 04:58
i poszła moja praca !!!jestem z siebie dumna że w końcu się odważyłam coś wysłać:)

dzoana
26-11-2009, 12:11
dobrze, że jest jeszcze tyle czasu, bo nie wiem jak to będzie ze zrobieniem i znalezieniem modelki :P

nuki
26-11-2009, 21:27
Powolutku dochodzimy do półmetka konkursowego ^_^

asia
26-11-2009, 21:33
nuki nie strasz:D myślę że po 30 list się rokręci wszystko:D

anoxa
27-11-2009, 21:20
a mi udalo sie juz wyslac prace na konkurs andrzejkowy wiec trzeba sie teraz zabrac za ten konkurs a ze liczba prac jest nieograniczona... hihi milego wieczorku dziewczyny

sweetpazurki
27-11-2009, 21:45
ja nie mam pomyslu ;(

katarina1977
27-11-2009, 22:38
ja wysłałam już jedną a czy więcej zrobię to raczej nie koniecznie

anoxa
28-11-2009, 16:31
mi najwiecej pomyslow przychodzi jak juz zaczynam robic powiem wam ze nie licze na wygrana w konkursach ale sama mozliwosc wziecia w nich udzialu daje mi duza satysfakcje

Valia
29-11-2009, 19:24
to tak jak mnie:) napewno będzie superr:)

anoxa
29-11-2009, 19:32
oby sie zabrac do roboty a reszta sama przyjdzie :)

madzialena
30-11-2009, 00:27
a ja jak na złość pomysły mam ale modelek nie :P i znowu zostaje mi mamusia albo sama siebie bede meczyć :D

eva
30-11-2009, 15:35
musze szybko modelki szukac!

anoxa
01-12-2009, 21:48
jak wam dziewczyny idzie w tworzeniu pazurkow konkursowych?

insane
01-12-2009, 22:03
Ja nawet nie zaczelam:) Mam kilka koncepcji, ale brak czasu. Zabiore się dopiero w przerwie na studiach, czyli po 18. A jak Tobie idzie?

Chocolata
01-12-2009, 22:47
Ja dzis drugą pracę skonczylam.. obie na jednej łapce ale czuje ze venę mam taką jak nigdy, wiec się na dwoch pracach raczej nie skonczy hyyy :glupek:

rudi80
02-12-2009, 10:20
wow chocolata-nie zle, ja to sie do jednej zabrac nie moge a ty juz 2 skonczylas :)

sweetpazurki
03-12-2009, 11:28
a ja nie mam pomyslu :( i mi smutasno :/

bestilka007
06-12-2009, 13:58
a czy na tipsie te wymagane ksztalty paznokci mozna uzyskac? boz nie pracowalam i nawet nie mam szablonow a chcialabym wziasc udzial w konkursie :P dajcie znac
pozdrawiam i buziaki :*:*:*

asia
06-12-2009, 20:07
są specjalne tipsy do szpiców, możesz też zrobić kwadraty:) a na formie zawsze możesz spróbować:D:D

tipserka78
06-12-2009, 21:09
ja też jeszcze się nie zabrałam ale pomysły mam czekam na modelkę i do roboty:skacze::skacze::skacze:

oldka
07-12-2009, 17:26
proszę o potwierdzenie dotarcia pracy :D

Tonija
07-12-2009, 18:46
jeżeli nie przyszło potwierdzenie automatycznie napisz pw do kamisa

NataliaNY
09-12-2009, 04:41
Ja wlasnie wyslalam swoje dzielo. Niestety tylko jedna lapka bo z modelka ciezko, musialam pomeczyc swoja lapke. Moje pierwsze w zyciu szpice, wiem, ze w porownaniu z waszymi pracami to marnie wypadna, ale co tam, od czegos trzeba zaczac.

Ale,....gdyby tak.... jakas nagroda niechcacy wpadla...to ja chetnie sie na to szkolenie wybiore. Co prawda z Nowego Jorku to troche daleko, ale moj maz zapowiedzial: "OK, lecimy oboje, zawsze to jakis pretekst, zeby do Polandu wyskoczyc, a we Wroclawiu jeszcze nigdy nie bylem". Jakbym tak w Polsce byla to bym tylko ze szkolenia na szkolenie jezdzila. Tutaj ciezko sie czegos nauczyc. Zazdroszcze Wam, ze macie tak blisko.

aga
09-12-2009, 11:00
Wymyśliłam wczoraj fajne zdobienie zimowe:) mam nadzieje ze zdaze zrobic:) bo narazie mi szkoda zdejmować pazurków z prawej łapki a na modelce nie chce robić, wole na sobie i wszystko dopracować;)

tipserka78
09-12-2009, 11:13
w sumie to masz rację miminka lepiej robić na sobie ale nie chce się tyle czasu poświęcać na obie ręce...:piatka:

NataliaNY
09-12-2009, 19:01
Nie musisz poswiecac czasu na obie rece. Przeciez jedna reka wystarczy:skacze:

dzoana
09-12-2009, 19:51
wow ale Wy jesteście szybkie... :)

dzoana
11-12-2009, 21:47
Chyba w niedziele biorę się za pazurki :skacze:

Nnisiaa
12-12-2009, 09:00
ja mam 4 prace zrobione...ale waham sie caly czas czy w ogole jakas wysylac czy nie zrobic na sobie czegos...eh...babski dylemat :skacze:

dzoana
12-12-2009, 10:21
4 prace :wow: szalona Ty :D Wysyłaj :P

natalia268
12-12-2009, 12:04
wysyłaj wysyłaj ! co Ci zalezy ? :) nic nie stracisz a możesz zyskać !!

tusia
12-12-2009, 12:26
ja mam jedne pazurki i sie zastanawiam czy słać:huh::D

farbstift
12-12-2009, 12:27
popieram;)
mi narazie pomysły umknęły:(

Chocolata
12-12-2009, 12:33
Tuśka jak nie wyślesz to osobiście przyjade do Podpaski i w d..... nakopie;)

Nnisiaa
12-12-2009, 13:05
hehe nie kuscie bo wysle wszystkie jakie zrobie a zapowiada sie ze bedzie przed sylwkiem kilka klientek co tematycznie typowo podejdaD:D:D...az mnie zbanuja za ilosc prac haha...a powaznie to chyba wybiore jedna i posle:)

Gość
12-12-2009, 14:40
ja mam 3 ale coraz bardziej jestem z tych konkursówek niezadowolona:[ chęci i pokusa jest ale... pomysły też swietne ale jak "przelałam" je na pazury to wyszły nie tak jak chciałam, wyszły okropicznie :[ :[ :[ :[ :[

Chocolata
12-12-2009, 14:52
Ja tam śle ile sie da...nic dostracenia, a nagrody..:jupi:

Gość
12-12-2009, 14:54
no ja tez wysłałam, ale nie jesem z nich az tak zadowolona jak z tych frenchowych i z andzejkowych, tamte było mi szkoda ściągnąc... a te?? jakos nie miałam oporów:huh:

asia
12-12-2009, 15:21
ja jestem w trakcie robienia i na razie jestem zadowolona:)

aga
12-12-2009, 17:32
A ja mam wreszcie wenę:jupi:;P

pogodka20
14-12-2009, 16:10
Ja dopiero zaczynam na waszym forum. Zaglądałam już tu kilka razy i temat konkursu bardzo mi się spodobał. Postaram się również coś wymyślić.:) I spróbować swoich sił.

insane
14-12-2009, 16:34
O dziewczyny widzę, że na grubo dajecie:) Fajnie, będzie więcej do oglądania!
Moje życie paznokciowe niestety niszczą studia i mam nadzieję, że uda mi się chociaż jedna zrobić.

NataliaNY
14-12-2009, 18:54
Ja tez zamierzam wyslac nastepna prace. A co tam, nie sa doskonale ale co mi szkodzi??? Nie chce pozniej pluc sobie w brode i zastanawiac "Co by bylo gdyby...?"

Dziewczyny, wysylajcie, co macie do stracenia???? Nic!!!! Mozecie tylko zyskac-dyplomik!!!:skacze:

dzoana
14-12-2009, 22:38
ja też mam dwie prace.. :)

asia
14-12-2009, 22:42
zrobiłam pracę, ale jeszcze nie wysłałam:)

lusill
16-12-2009, 13:50
a ja nie mam weny....

nuki
16-12-2009, 22:04
No dziewczyny, konkurs Andrzejkowy za nami, pora brać się do roboty! :D

asia
16-12-2009, 22:11
nadal nie mogę się zdecydować które zdjęcia wysłać:D

nuki
16-12-2009, 22:23
przecież możesz więcej niż 3 :)

asia
16-12-2009, 22:26
taaaaak? OMG slepa krowa..

PAZURKOMANIA
16-12-2009, 22:46
a ja jak znam zycie zrobie na ostatnia chwile i wysle jak nie zapomne:D heh..bo andrzejkowych zapomniałam wysłac:(

Chocolata
16-12-2009, 22:53
Można wiecej niż 3 zdjecia wyslac?:oW sensie że ujęcia.. nie prace??

dzoana
16-12-2009, 22:56
ooo no własnie, można więcej niż 3 ujęcia do jednej pracy wysłać? bo wtedy nie miałabym dylematu z wybieraniem :D Bo są różne aranżacje do jednej pracy i nie wiadomo które wybrać :P

nuki
16-12-2009, 22:57
Muszą być co najmniej 3 wymienione ujęcia. Czy może być więcej zdjęć? A czemuż by nie... :)

Chocolata
16-12-2009, 23:00
:glupek: ze ja nie wiedzialam wczesniej.. 3 prace wyslalam po 3 foty tylko i powiem ze najwiekszym dylematem bylo wybrac dobre ujęcia :porazka:

nuki
16-12-2009, 23:06
To przecież nie konkurs na najlepsze zdjęcia, tylko na najciekawszą stylizację. Fotki muszą po prostu ukazać pewne detale.:P

Chocolata
16-12-2009, 23:13
No tak ale na jednym nie widac bylo kciuka, za to wyszly b. dobrej jakosci a na drugim aranżacja ok to znow drgnał aparat.. ech... na drugi raz bedę mądrzejsza:* Dzieki!

dzoana
16-12-2009, 23:23
no to super, postaram się jeszcze dziś wysłać fotki :D

asia
16-12-2009, 23:42
ja was zawale w takim razie fotami bo nie moge sie zdecydować:)

total
17-12-2009, 11:08
O !! To widzę ,że będzie na co popatrzeć :) Już się nie mogę doczekać wystawienia Waszych prac . Życzę dużo ciekawych pomysłów i cierpliwości w ich realizacji :*

Nnisiaa
18-12-2009, 13:58
Wysłałam prace.....i teraz doczytalam ze mozna wiecejk ujec niz 3 :D:D:D....

Agusia_pa2
18-12-2009, 14:18
Ja wysłalam 2 pracę ale juz nie mam siły na więcej hehe jakoś pustka w głowie i biedne te moje pazurki hehehehe

nuki
18-12-2009, 19:32
Dwie prace to już dużo ^_^


Zapomniałabym dodać -

Proszę podawać w mailach zarówno swój nick forumowy jak i imię oraz nazwisko. dziękuję :)

Agusia_pa2
18-12-2009, 19:36
Dwie prace to już dużo ^_^


Zapomniałabym dodać -

Proszę podawać w mailach zarówno swój nick forumowy jak i imię oraz nazwisko. dziękuję :)
ups to chyba ja nie podałam heheh dosłać??

nuki
18-12-2009, 21:41
W zasadzie to przemyślałam sprawę i póki co nie ma takiej konieczności, ale podesłać nie zaszkodzi :)
Dzisiaj sprawdziłam nowo nadesłane prace i bardzo się ucieszyłam, bo okazuje się, że poziom idzie w górę :D:good:

Za oknem posypało śniegiem, wystarczy wyjrzeć za okno, by znaleźć inspirację.

Zostało już tylko / jeszcze 13 dni!^_^

aga
18-12-2009, 22:00
Mam wielki dylemat z kształtem;P bo chciałabym coś co będę mogła zostawić sobie na święta i od razu na sylwestra i żeby sobie tym krzywdy nie zrobić...ale z drugiej strony chce żeby były wypasione;P i mam wielki dylemat edge czy szpice...

nuki
18-12-2009, 22:07
Powiem tak: Edge to prawdziwe wyzwanie (mam tu na myśli oryginalny, prawidłowo wykonany kształt metodą autorską pani Denisenko). Szpice też są piękne. Z drugiej strony do samego kształtu nie będziemy przywiązywać aż takiej wagi jak do zdobień. Wybór należy do Ciebie.:]

dzoana
18-12-2009, 22:31
Wysłałam dziś dwie prace i nie dostałam potwierdzenia, czy dotarły? I nie napisałam imienia i nazwiska, czy dosłac? :)

Gość
18-12-2009, 22:56
Wysłałam dziś dwie prace i nie dostałam potwierdzenia, czy dotarły? I nie napisałam imienia i nazwiska, czy dosłac? :)
asiu, nie wiem jak ty ale ja mam pocztę na WP i mam ustawione raporty odczytania, może ty tez masz takie??

a po wysłaniu prac potweirdzenie z forum dostałam po 2 dniach to poczekaj troszku, może na niedługo dojdzeie;)

nuki
18-12-2009, 23:16
Wysłałam dziś dwie prace i nie dostałam potwierdzenia, czy dotarły? I nie napisałam imienia i nazwiska, czy dosłac? :)

Prace dotarły.

asia
19-12-2009, 02:33
poszło:) na swoich rączkach robiłam, z modelką jestem umówiona na 30 grudnia, mam w planach coś zupełnie odmiennego od pierwszego zgłoszenia, zobaczymy:) mam nadzieję że modelka będzie cierpliwa hehe:) zawalę ją jedzeniem ze świąt to przynajmniej nie umrze z głodu:D:D

Ladyss
19-12-2009, 10:25
Zapewne ośmieszę się swoją pracą ale wysłałam...

Nnisiaa
19-12-2009, 11:25
a czy moja praca dotarla, nie dostalam potwierdzenia...i nazwiska tez nie napisalam:P....

paulina.m
20-12-2009, 18:41
Fajnie że można zrobić kilka prac :) Tylko zebym chociaz jedna zdazyla hehe :)
Nic niedlugo zabiore sie do pracy :) Tylko posprzątam :P

pogodka20
20-12-2009, 18:59
Ja również nie wiem czy dotarła moja praca chociaż, że ustawiłam potwierdzenie odbioru. Jak można, to bym prosiła o napisanie, czy dotarły moje zdjęcia.:)

kittie
21-12-2009, 22:12
no takie pytako...
dozwolone sa jakies drobne przerobki w programach graficznych? oczywiscie chodzi mi o tlo a nie o pazurki

farbstift
21-12-2009, 22:45
ja nadal nie mam czasu...ale powoli wena się zbliża:D

Bożena P
21-12-2009, 23:21
ja wenę mam ale czasu brak :(
ale myślę że na pewno coś zrobię :) tego konkursu na pewno sobie nie odpuszczę :D

Nnisiaa
22-12-2009, 08:49
dziewczyny jak wena jest to do roboty :):):)

a ja moge prosic o jakies potwierdzenie czy praca doszla?:)z gory bardzo dziekuje

tusia
22-12-2009, 18:53
wysłałam :] ciekawe czy dotarło:huh:??

Chocolata
22-12-2009, 18:56
Tusia:*

edit7715
27-12-2009, 21:21
Ja z nudów świątecznych zabrałam sie za robienie paznokci konkursowych na swoich rączkach:DJest tego jeden plus(nikt mi nie marudził:yess:)Minusem było to że musiałam poobcinać moje naturalsy;(Nastepna trudnośc to zrobienie zdjęcia:]Mój mąż jakoś sie do tego nie nadaje i zdana byłam na siebie:(Już poszło:D

Nnisiaa
27-12-2009, 21:41
oj juz sobie wyobrazam jakie cudenka potworzylyscie:)

tusia
28-12-2009, 00:11
nadal nie wiem czy moja praca dotarła:/: nie dostałam potwierdzenia, spam sprawdzony:huh:

Kamis
28-12-2009, 09:25
tusia dotarł twój mail z 22.12