PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana samej koncowki frenchowej



Marzena
21-03-2009, 11:29
jak zmieniacie sama koncowke np.z bialej na rozowa?

dzidzia
21-03-2009, 11:34
ja to przy uzupełnieniu zmieniam wzorek czy tam poprawiam frencha tzn spiłowuje praktycznie wsio i maluję od nowa :D

Marzena
21-03-2009, 11:38
ok mialam na mysli tylko french,nie zmiane calosci

dzidzia
21-03-2009, 11:56
no wiesz ja frencha zawsze wtapiam więc ja chcę go zmienic to i tak muszę spiłowac...

Marzena
21-03-2009, 12:11
ja koncowke frezarka scieram i robie sam french

dzidzia
21-03-2009, 12:17
nie wiem dlaczego ale nie lubię frezarki ,wiem że to jest oszczędnośc czasu ale chyba jestem tradycjonalistką :P

Marzena
21-03-2009, 12:19
nie wiem dlaczego ale nie lubię frezarki ,wiem że to jest oszczędnośc czasu ale chyba jestem tradycjonalistką :P
tak ja tez,ale jesli chodzi o sama koncowke to jest bardzo praktyczna,mozna dokladnie wyciac french,a pilnikiem tego tak nie zrobimy

Chanti25
21-03-2009, 12:51
Ja też uzupełniam ze zmiana wzoru, niż zmieniam samą końcówkę, bo niestety nie pracuje frezarka :(

mala
21-03-2009, 20:33
ja zmieniam zawsze wszystko
nawe t jak robie znow french to odswierza m pazurki
wsiio zdejmuje i od nowa robie

dzidzia
22-03-2009, 12:01
ja zmieniam zawsze wszystko
nawe t jak robie znow french to odswierza m pazurki
wsiio zdejmuje i od nowa robie



No to ja robię to samo :P

agusiaani
23-03-2009, 11:35
uzupełniam w ten sposób że też ścieram wszystko i też nie robie tego frezarką tylko pilnikami,frezarki użuwam tylko do pedicuru

Danuta Choma
27-03-2009, 11:13
ja całość pokrywam jasnym brokatem

barbara_kawka
27-03-2009, 22:18
ja całość pokrywam jasnym brokatem
w ktoryms numerze nailpro albo kosmetyki jest opisana metoda korekty samej koncoweczki.. jak znajde chwilke to wrzuce wam ;)

kotek2121
30-05-2010, 20:49
Ja tez zazwyczaj zmieniam wszystko i robię od nowa (tj. spiłowuję około 80% poprzedniej masy). Ale jeśli pazurki nie mają żadnych zapowietrzeń i odrost jest bardzo nie wielki a Pani chce tylko zwykłego frencha albo zmianę frencha na inny kolor czy coś podobnego to wyfrezowuję starego frencha po lekkim spiłowaniu korektując długość. Dokładnie go frezarką po boczkach pogłębiam i robię frencha. Idzie jeszcze lekko nadpiłować frezarka sam uśmiech frencha w jego samym środku i jeśli używałyśmy poprzednio tego samego koloru np. białego akrylu to idzie frencha również w ten sposób odświeżyć ale odrost musi być nie wielki bo inaczej "C" nam sie przesunie i pazurek będzie dziwacznie wyglądać.

Zuuzaneczka
30-05-2010, 23:22
Ja tez zazwyczaj zmieniam wszystko i robię od nowa (tj. spiłowuję około 80% poprzedniej masy). Ale jeśli pazurki nie mają żadnych zapowietrzeń i odrost jest bardzo nie wielki a Pani chce tylko zwykłego frencha albo zmianę frencha na inny kolor czy coś podobnego to wyfrezowuję starego frencha po lekkim spiłowaniu korektując długość. Dokładnie go frezarką po boczkach pogłębiam i robię frencha. Idzie jeszcze lekko nadpiłować frezarka sam uśmiech frencha w jego samym środku i jeśli używałyśmy poprzednio tego samego koloru np. białego akrylu to idzie frencha również w ten sposób odświeżyć ale odrost musi być nie wielki bo inaczej "C" nam sie przesunie i pazurek będzie dziwacznie wyglądać.

Robię tak samo :]

kotek2121
31-05-2010, 11:39
Fajnie że ktoś zrozumiał ten zawiły opis hehe jak ja coś tłumaczę to zawsze strasznie zakręcę hehe w załączeniu przesyłam wyfrezowanego czerwonego frencha do zmiany na białego. jest nieco opracowany bo miał już lajtowy odrost i C się przesunęła :)

maartekkk
14-06-2010, 13:47
Ja frezarką ścieram starą końcóweczkę i trochę starej masy, jeżeli odrost jest dosyć spory ;)