PDA

Zobacz pełną wersję : Akcesoria do akrylków



pinusia6
10-11-2009, 17:39
Z tego co się zdążyłam zorientować to nie ma takiego pościku :D A więc może któraś byłaby łaskawa napisać wszystko dokładnie co jest potrzebne do robienia akrylków :D Wydaje mi się że dużo osób z tego skorzysta, a zwłaszcza tych początkujących które nie wiedzą za co się zabrać,a raczej co kupić :P Także dziewczynki piszcie inni będą wam na pewno wdzięczni :skacze:

Serdecznie pozdrawiam ^_^

Sylwunia83
10-11-2009, 18:02
podstawa to proszek akrylowy oraz liquid pedelek oraz płyn do czyszczenia pedzelka i aceton do zdejmowania masy,kileiszek do plynu pilnik primer szblony lub tipsy oraz klej blok matujacy oliwka do skorek i polerka:skacze:mam nadzieje ze wszystko napisalam

paznokietek1000
10-11-2009, 18:26
wszystko, ale ja bym nie kupowała płynu do czyszczenia pedzlka, ja to robię w liquidzie, i mój pędzel jeden ma 1rok, a drugi już chyba z 5 lat,
acetonu tez nie używam, tylko piłuje, ale fakt jest pomocny
dobry pilnik, mocny 80/80 to podstawa przy akrylu
a zapomniałaś o cleanerze - odtłuszczaczu
zaciskarka do tunelu by się jeszcze przydała przy formach

Sylwunia83
10-11-2009, 18:41
Nie wiem czemu ale jak maczałam w liquidzie miałam potem problem z pedzelkiem zawsze cos tam zostało i była lipa:)

paznokietek1000
10-11-2009, 18:52
a może to po prostu wina pędzlka, cóż zdarza się, ale dobrze ze są płyny do ich czyszczenia zawsze to jakaś alternatywa

pinusia6
10-11-2009, 20:29
A co myślicie o takich akcesoriach jak właśnie pilniki,bloki,formy,tipsy kupowanych na allegro?? A jeżeli chodzi o gradacje pilników to 80/80? A nie 100/180??

---------- Dodano o godzinie 19:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:26 ----------

Mam pytanko co sądzicie o akrylach kolorowych od DR bo dość zdania są podzielone :D I mam dylemat :P

samaron
10-11-2009, 20:40
Jeśli chodzi o pilniki to ja używam 180/240, a do zdejmowania, a raczej piłowania wierzchnich warstw to mam takie 80/100, resztę rozpuszczam w acetonie.
Pędzel też czyszczę w liquidzie, mam płyn do czyszczenia, ale czeka na jakiś extremalny przypadek.
Formy i tipsy oraz świetne kopytko kupowałam na allegro (nail-art czy coś takiego) ale pilników z allegro już nie kupię, nie dawały rady akrylowi. Używam i-nails z DR i jestem zadowolona.

---------- Dodano o godzinie 19:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:37 ----------



Mam pytanko co sądzicie o akrylach kolorowych od DR bo dość zdania są podzielone :D I mam dylemat :P

Ja mam takie, jak na tę cenę, to jakość jest ok, ale niebieski np "rozwarstwia" się na biały i pigment.
Podoba mi się to, że są małe poj. do wypróbowania.
Coverów od DR natomiast nie polecam.

pinusia6
10-11-2009, 20:52
Jeśli chodzi o pilniki to ja używam 180/240, a do zdejmowania, a raczej piłowania wierzchnich warstw to mam takie 80/100, resztę rozpuszczam w acetonie.
Pędzel też czyszczę w liquidzie, mam płyn do czyszczenia, ale czeka na jakiś extremalny przypadek.
Formy i tipsy oraz świetne kopytko kupowałam na allegro (nail-art czy coś takiego) ale pilników z allegro już nie kupię, nie dawały rady akrylowi. Używam i-nails z DR i jestem zadowolona.

Aha a jak dla mnie na poczatek to jakie by były dobre do zmatowienia naturka a jaki juz do zastygnietej masy akrylowej??

---------- Dodano o godzinie 19:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:37 ----------



Ja mam takie, jak na tę cenę, to jakość jest ok, ale niebieski np "rozwarstwia" się na biały i pigment.
Podoba mi się to, że są małe poj. do wypróbowania.
Coverów od DR natomiast nie polecam.

Aha no to do moich początków z akrylkiem to uważasz że kolorowy do kwiatuchów z DR bedzie oki...?

samaron
10-11-2009, 21:04
Piniusia ja matuję 240, masę obrabiam 180 i potem 240 a na koniec bloczek i polerki.
Kolorki weź sobie 3,4 na wypróbowanie, ja powiem tak: do kwiatków są ok, natomiast na całego paznokcia bez cieniowania, może być kłopot z uzyskaniem jednolitego koloru. I nie bierz czarnego bo na początku fatalnie się nim pracuje - czarna magia i czarna rozpacz.
Natomiast liquid przyda Ci się nawet do innych firm, bo z opinii z różnych for widać, że miesza się chyba prawie ze wszystkim.

pinusia6
12-11-2009, 11:00
Piniusia ja matuję 240, masę obrabiam 180 i potem 240 a na koniec bloczek i polerki.
Kolorki weź sobie 3,4 na wypróbowanie, ja powiem tak: do kwiatków są ok, natomiast na całego paznokcia bez cieniowania, może być kłopot z uzyskaniem jednolitego koloru. I nie bierz czarnego bo na początku fatalnie się nim pracuje - czarna magia i czarna rozpacz.
Natomiast liquid przyda Ci się nawet do innych firm, bo z opinii z różnych for widać, że miesza się chyba prawie ze wszystkim.

Kochana a mogłabyś mi wysłać linki z tej strony z tymi pilnikami i bloczkami polerskimi bo bym się zdecydowała na ich kupno ;] A są może pakowane po więcej sztuk?? Aha dzięki bardzo ;) A len liquid będzie się mieszał z akrylkami z Sun Flower??

A co sądzisz o tych kolorowych akrylkach z tego co widziałam na innych aukcjach masa ludzi kupowała je wieć podejrzewam że mogą być całkiem przyzwoite :D

Tenne - śliczny AKRYL KOLOROWY bajeczne kolory!!! (808374662) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item808374662_tenne_sliczny_akryl_kolorowy_bajeczn e_kolory.html)

Anna Kosińska
12-11-2009, 11:13
Paznokietek jak mozna pilowac akryl tylko pilnikiem,niechcialabym widziec po jednej stylizacji takich paznokci...nie uczmy w ten sposob dziewczyn bo to jest nie dobry pomysl..!!!w acetonie moczymy i sciagamy patyczkiem lub kopytkiem albo drugie wyjscie na wacik bezpylowy aceton i folia aluminiowa obwijamy pazurki..i czekamy...i na koniec juz tylko polerka resztki sciagamy..ja 80 nigdy nie uzywam..matuje 180 pilnikiem albo frezarka..
wykanczam 150 lub ewentualnie 100
do akrylu do pieknego tunelu mozna wykorzystac rurki
a plyn do czyszczenia pedzli to swietna sprawa ale tylko raz na jakis czas..

pinusia6
12-11-2009, 11:24
Paznokietek jak mozna pilowac akryl tylko pilnikiem,niechcialabym widziec po jednej stylizacji takich paznokci...nie uczmy w ten sposob dziewczyn bo to jest nie dobry pomysl..!!!w acetonie moczymy i sciagamy patyczkiem lub kopytkiem albo drugie wyjscie na wacik bezpylowy aceton i folia aluminiowa obwijamy pazurki..i czekamy...i na koniec juz tylko polerka resztki sciagamy..ja 80 nigdy nie uzywam..matuje 180 pilnikiem albo frezarka..
wykanczam 150 lub ewentualnie 100
do akrylu do pieknego tunelu mozna wykorzystac rurki
a plyn do czyszczenia pedzli to swietna sprawa ale tylko raz na jakis czas..

Czyli do akrylków gradacja 100/180 powinna mi wystarczyć?? Po kompletuje sobie sprzęt a już jestem teraz zagubiona tym wszystkim bo każdy czegoś innego używa eh :/:

A dlaczego płyn do czyszczenia tylko raz na jakiś czas?? Nie można go używać cały czas po każdej pracy??

Anna Kosińska
12-11-2009, 11:42
100 180 zupelnie wystarczy
a plyn uzywamy tylko raz na jakis czas poniewaz ten plyn jest bardzo zracy i im czesciej go uzywamy tym szybciej nasz pedzelek staje sie bezuzyteczny poniewaz traci swoja elatycznosc,pamietajmy pedzelek do akrylu to naturalne wlosie i trzeba rowniez delikatnie sie z nim obchodzic..dlatego on jest dobry ale tylko raz na jakis czas by oczyscic go z wszelakich innych glebokich zabrudzen gdy czaami liquid nie jest w stanie zrobic..

pinusia6
12-11-2009, 11:52
100 180 zupelnie wystarczy
a plyn uzywamy tylko raz na jakis czas poniewaz ten plyn jest bardzo zracy i im czesciej go uzywamy tym szybciej nasz pedzelek staje sie bezuzyteczny poniewaz traci swoja elatycznosc,pamietajmy pedzelek do akrylu to naturalne wlosie i trzeba rowniez delikatnie sie z nim obchodzic..dlatego on jest dobry ale tylko raz na jakis czas by oczyscic go z wszelakich innych glebokich zabrudzen gdy czaami liquid nie jest w stanie zrobic..

A jaki pilniczek najlepszy banan,prosty czy może szeroki?? A jaka gradacja bloku polerskiego do końcowego wykończenia?? Aha rozumiem ;] Więc się zaopatrzę także w ten płyn :) Chciałabym także zaopatrzyć się w kolorowy akryl do kwiatków mogłabyś mi powiedzieć czy ten by się nadawał??

Tenne - śliczny AKRYL KOLOROWY bajeczne kolory!!! (808374662) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item808374662_tenne_sliczny_akryl_kolorowy_bajeczn e_kolory.html)
tak na początek :D

paznokietek1000
12-11-2009, 12:00
Paznokietek jak mozna pilowac akryl tylko pilnikiem,niechcialabym widziec po jednej stylizacji takich paznokci...nie uczmy w ten sposob dziewczyn bo to jest nie dobry pomysl..!!!w acetonie moczymy i sciagamy patyczkiem lub kopytkiem albo drugie wyjscie na wacik bezpylowy aceton i folia aluminiowa obwijamy pazurki..i czekamy...i na koniec juz tylko polerka resztki sciagamy..ja 80 nigdy nie uzywam..matuje 180 pilnikiem albo frezarka..
wykanczam 150 lub ewentualnie 100
do akrylu do pieknego tunelu mozna wykorzystac rurki
a plyn do czyszczenia pedzli to swietna sprawa ale tylko raz na jakis czas..


Ryba ja ściągam wierzchnie warstwy pilnikiem 80/80, tak z 80 % masy a resztę wykańczam 180 , zatem to co ty robisz frezarką ja np wykonuje pilnikiem, lub jak mam pod ręką to frezarką, ale oczywiście lepiej robić to tak jak napisałaś w acetonie i zdjąć patyczkiem, tylko że ja mam takie pazurki ze jak tylko pomoczę je w acetonie to na tydzień co najmniej mogę zapomnieć o paznokciach bo będa się same sypały, stąd pilnik

Anna Kosińska
12-11-2009, 12:07
Ryba a dlaczego beda sie sypaly bo nie rozumiem..??ja frezarka sciagam tylko mase zelowa,matuje frezarka pazurki i sciagam tylko ta wierzchnie nablyszczajaca ktora nakladam na akryl a reszte w acetonie bo tak to mozna pilowac a pilowac i konca nie widac..i to przeciazenie dla Twoich dloni tak caly czas tachac tym pilnikiem po akrylu ..ja i tak nie jestem za taka metoda sciagania akrylu..

pinusia6
12-11-2009, 12:10
100 180 zupelnie wystarczy
a plyn uzywamy tylko raz na jakis czas poniewaz ten plyn jest bardzo zracy i im czesciej go uzywamy tym szybciej nasz pedzelek staje sie bezuzyteczny poniewaz traci swoja elatycznosc,pamietajmy pedzelek do akrylu to naturalne wlosie i trzeba rowniez delikatnie sie z nim obchodzic..dlatego on jest dobry ale tylko raz na jakis czas by oczyscic go z wszelakich innych glebokich zabrudzen gdy czaami liquid nie jest w stanie zrobic..

A jaki pilniczek najlepszy banan,prosty czy może szeroki?? A jaka gradacja bloku polerskiego do końcowego wykończenia?? Aha rozumiem ;] Więc się zaopatrzę także w ten płyn :) Chciałabym także zaopatrzyć się w kolorowy akryl do kwiatków mogłabyś mi powiedzieć czy ten by się nadawał??

Tenne - śliczny AKRYL KOLOROWY bajeczne kolory!!! (808374662) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item808374662_tenne_sliczny_akryl_kolorowy_bajeczn e_kolory.html)
tak na początek :D

paznokietek1000
12-11-2009, 12:11
Ryba a dlaczego beda sie sypaly bo nie rozumiem..??ja frezarka sciagam tylko mase zelowa,matuje frezarka pazurki i sciagam tylko ta wierzchnie nablyszczajaca ktora nakladam na akryl a reszte w acetonie bo tak to mozna pilowac a pilowac i konca nie widac..i to przeciazenie dla Twoich dloni tak caly czas tachac tym pilnikiem po akrylu ..ja i tak nie jestem za taka metoda sciagania akrylu..
nio po prostu mi się nie trzyma potem po acetonie, niestety już takie mam pazurki nieszczęśliwe, nio fakt trzeba się namachać ale cóż zrobić,
ale jak najbardziej przyłączam się do ciebie w stwierdzeniu ze aceton lepszy, przede wszystkim dla naszego komfortu że nie uschnie nam ręka przy piłowaniu, ha ha:skacze:

Zgredo
12-11-2009, 12:53
Co do ściągania w acetonie, to zawsze istnieje ryzyko, że trafimy na paznokcie, które potem źle reagują. Ponadto to jednak jest namaczanie paluchów a jak wiadomo, może to utrudniać utrzymywanie się masy. Często też nie ma potrzeby ściągać całego paznokcia do końca a więc i jeździć tym pilnikiem nieszczęsnym po płytce, tak więc jestem przekonana generalne do piłowania (tj uważam, że lepiej dla paznokcia np przy uzupełnieniu wypiłować niż ściągać i od nowa...). Dla osoby bez opanowanego pilnika faktycznie może być problemem kiedy przestać piłować, a przepiłowanie pazurka to większy problem niż potraktowanie go acetonem - zgadzam się, dlatego i aceton polecam, ale nie zgodzę się, że piłowanie tylko pilnikiem to zło straszliwe :> Wszystko zależy od sytuacji i potrzeby przed jaką stajemy.

Co do kształtu pilnika... kup sobie po jednym z każdego kształtu i sprawdź :) Ja lubię półksięzyce, bo zaokrąglony bok fajnie się układa przy wale a prostym dobrze robi się boki. Mam też banany, bo akurat nie było tej ziarnistości półksiężyca, jakiej potrzebowałam i też nieźle mi się robi.

Co do bloku, to ja mam dwie ziarnistości na gąbce (blok 3stronny) - głównie dlatego, że nie mam teraz żelu nabłyszczającego i poleruję (bleee) akryl, najpierw bloczkiem, potem polerką. Jak tylko zaopatrzę się w żel będę używać bloczka o jednej ziarnistości (4stronny), tak, dla przetarcia śladów pilnika...

pinusia6
12-11-2009, 13:06
Co do ściągania w acetonie, to zawsze istnieje ryzyko, że trafimy na paznokcie, które potem źle reagują. Ponadto to jednak jest namaczanie paluchów a jak wiadomo, może to utrudniać utrzymywanie się masy. Często też nie ma potrzeby ściągać całego paznokcia do końca a więc i jeździć tym pilnikiem nieszczęsnym po płytce, tak więc jestem przekonana generalne do piłowania (tj uważam, że lepiej dla paznokcia np przy uzupełnieniu wypiłować niż ściągać i od nowa...). Dla osoby bez opanowanego pilnika faktycznie może być problemem kiedy przestać piłować, a przepiłowanie pazurka to większy problem niż potraktowanie go acetonem - zgadzam się, dlatego i aceton polecam, ale nie zgodzę się, że piłowanie tylko pilnikiem to zło straszliwe :> Wszystko zależy od sytuacji i potrzeby przed jaką stajemy.

Co do kształtu pilnika... kup sobie po jednym z każdego kształtu i sprawdź :) Ja lubię półksięzyce, bo zaokrąglony bok fajnie się układa przy wale a prostym dobrze robi się boki. Mam też banany, bo akurat nie było tej ziarnistości półksiężyca, jakiej potrzebowałam i też nieźle mi się robi.

Co do bloku, to ja mam dwie ziarnistości na gąbce (blok 3stronny) - głównie dlatego, że nie mam teraz żelu nabłyszczającego i poleruję (bleee) akryl, najpierw bloczkiem, potem polerką. Jak tylko zaopatrzę się w żel będę używać bloczka o jednej ziarnistości (4stronny), tak, dla przetarcia śladów pilnika...

A dziękuję bardzo ;)) A z allegro mogłabym sobie zamówić te pilniczki?? np.

jaapee - PILNIK BANAN ZEBRA 100/180 zestaw 10 SZT (799525460) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item799525460_jaapee_pilnik_banan_zebra_100_180_ze staw_10_szt.html)

A do do końcowej obróbki ten blok polerski bedzie oki??

jaapee - BLOK POLERSKI BIAŁY 4 stronny 100/100 (803979210) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item803979210_jaapee_blok_polerski_bialy_4_stronny _100_100.html)

samaron
12-11-2009, 13:09
A jaki pilniczek najlepszy banan,prosty czy może szeroki?? A jaka gradacja bloku polerskiego do końcowego wykończenia?? Aha rozumiem ;] Więc się zaopatrzę także w ten płyn :) Chciałabym także zaopatrzyć się w kolorowy akryl do kwiatków mogłabyś mi powiedzieć czy ten by się nadawał??

Tenne - śliczny AKRYL KOLOROWY bajeczne kolory!!! (808374662) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item808374662_tenne_sliczny_akryl_kolorowy_bajeczn e_kolory.html)
tak na początek :D

Piniusiu link do pilników, tutaj są pakiety, (http://www.dobrarada.com.pl/k279,pakiety-wieksza-ilosc-nizsza-cena.html) ale na początek może kup sobie po jednym (http://www.dobrarada.com.pl/k248,akcesoria-pilniki-i-nails-hit-jakosc.html)z każdej gradacji i różne kształty to sama zobaczysz , którym najlepiej Ci się pracuje.
Akryl może być (dziewczyny polecały gdzieś tego sprzedawcę, ja u niego nie kupowałam), taka sama cena jak u DR, ja pewnie kupiłabym wszystko w jednym miejscu, żeby mniej za wysyłkę płacić.
Co do liquidu, to sama mieszałam go tylko z proszkiem od DR, allepaznokcie i NSI, ale z wypowiedzi innych dziewczyn wynika, że łączy się ze wszystkim.

---------- Dodano o godzinie 12:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:06 ----------


A dziękuję bardzo ;)) A z allegro mogłabym sobie zamówić te pilniczki?? np.

jaapee - PILNIK BANAN ZEBRA 100/180 zestaw 10 SZT (799525460) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item799525460_jaapee_pilnik_banan_zebra_100_180_ze staw_10_szt.html)

A do do końcowej obróbki ten blok polerski bedzie oki??

jaapee - BLOK POLERSKI BIAŁY 4 stronny 100/100 (803979210) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item803979210_jaapee_blok_polerski_bialy_4_stronny _100_100.html)

Wydaje mi się, że 100 jest trochę za ostra i zostają ryski.

pinusia6
12-11-2009, 13:19
Piniusiu link do pilników, tutaj są pakiety, (http://www.dobrarada.com.pl/k279,pakiety-wieksza-ilosc-nizsza-cena.html) ale na początek może kup sobie po jednym (http://www.dobrarada.com.pl/k248,akcesoria-pilniki-i-nails-hit-jakosc.html)z każdej gradacji i różne kształty to sama zobaczysz , którym najlepiej Ci się pracuje.
Akryl może być (dziewczyny polecały gdzieś tego sprzedawcę, ja u niego nie kupowałam), taka sama cena jak u DR, ja pewnie kupiłabym wszystko w jednym miejscu, żeby mniej za wysyłkę płacić.
Co do liquidu, to sama mieszałam go tylko z proszkiem od DR, allepaznokcie i NSI, ale z wypowiedzi innych dziewczyn wynika, że łączy się ze wszystkim.

O kurczę to trochę wyjdzie tych pilników :/: Bo jest wybór... A nie lepiej by było gdybym wzieła sobie te PAKIET 10 sztuk - Pilnik banan czarny 100/180 :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p13509,pakiet-10-sztuk-pilnik-banan-czarny-100-180.html) i tych 10
http://www.dobrarada.com.pl/p13511,pakiet-10-sztuk-pilnik-prosty-czarny-80-80-standard.html
Aha to może wezme kilka tych akrylkow na wyprobowanie :D

Wydaje mi się, że 100 jest trochę za ostra i zostają ryski.

To w takim razie jaka byłaby odpowiednia??

samaron
12-11-2009, 13:28
To w takim razie jaka byłaby odpowiednia??

Najwięcej pilników zużyjesz do obróbki wstępnej i końcowej masy akrylowej czyli 100, 180, 240.
Tych 80/80 tylko do zdejmowania wierzchnich warstw, więc można ich wziąć zdecydowanie mniej.
A jak weźmiesz pilniki 180/240, to z bloków też można zrezygnować i wykańczać tym 240 właśnie.

Agnieszka Praska
12-11-2009, 13:36
180/240 do wykonczenia akrylu sa najlepsze:)

pinusia6
12-11-2009, 13:40
Najwięcej pilników zużyjesz do obróbki wstępnej i końcowej masy akrylowej czyli 100, 180, 240.
Tych 80/80 tylko do zdejmowania wierzchnich warstw, więc można ich wziąć zdecydowanie mniej.
A jak weźmiesz pilniki 180/240, to z bloków też można zrezygnować i wykańczać tym 240 właśnie.

Aha ;) Byłabym wdzięczna jakbyś wysłała mi linki z tym co muszę zamówić ;)) I daję już ci spokój :P

---------- Dodano o godzinie 12:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:36 ----------


180/240 do wykonczenia akrylu sa najlepsze:)

Agulusiu czyli te były by oki?? Pilnik I-nails 06 Biały banan 180/240 :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p12360,pilnik-i-nails-06-bialy-banan-180-240.html)
A która strona do obróbki naturka a która do akrylka?? :P

samaron
12-11-2009, 14:37
Aha ;) Byłabym wdzięczna jakbyś wysłała mi linki z tym co muszę zamówić ;)) I daję już ci spokój :P

---------- Dodano o godzinie 12:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:36 ----------



Agulusiu czyli te były by oki?? Pilnik I-nails 06 Biały banan 180/240 :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p12360,pilnik-i-nails-06-bialy-banan-180-240.html)
A która strona do obróbki naturka a która do akrylka?? :P

Ja mam właśnie te, które podałaś tylko wydaje mi się, że morskie (http://www.dobrarada.com.pl/k250,akcesoria-pilniki-i-nails-hit-jakosc-pilniki-i-nails-linia-morska.html)są nieco trwalsze.
Mam i banany i proste. Do akrylu obie strony, a do naturalka najlepiej 240, ale czasem 180 też robię.

pinusia6
12-11-2009, 15:43
Ja mam właśnie te, które podałaś tylko wydaje mi się, że morskie (http://www.dobrarada.com.pl/k250,akcesoria-pilniki-i-nails-hit-jakosc-pilniki-i-nails-linia-morska.html)są nieco trwalsze.
Mam i banany i proste. Do akrylu obie strony, a do naturalka najlepiej 240, ale czasem 180 też robię.

Moja wybawicielka ;] teraz juz wszystko jest dl mnie jasne jak sloneczko ;] zamawiam wiec te morskie 180/240 ;) Czyli juz w takim razie nie potrzebuje bloczku tak??

samaron
12-11-2009, 16:01
Moja wybawicielka ;] teraz juz wszystko jest dl mnie jasne jak sloneczko ;] zamawiam wiec te morskie 180/240 ;) Czyli juz w takim razie nie potrzebuje bloczku tak??

Spokojnie tą 240 wygładzisz ładnie. Na to już tylko top coat.

pinusia6
12-11-2009, 16:11
Spokojnie tą 240 wygładzisz ładnie. Na to już tylko top coat.

Dziękuję Ci kochana :kwiatek: Wezmę sobie od razu pakiecik :D Kocham to forum i ludzi na nim :skacze:

wercia
15-11-2009, 22:24
Zamawialyscie na allepaznokcie akcesoria do akryli? potrzebuje waszej rady bo jeszcze nie zamawialam a nie chce w ciemno:P

PAZURKOMANIA
15-11-2009, 23:49
ja mam całą game kolorystyczna akryli z allepaznokcie:) i osobiscie jestem z nich zadowolona nie zapowietrzaja sie, sa plastyczne wiec moge polecic...zanim kupiłam słyszałam rozne opinie...i pozytywne i negatywne przekonałam sie jakie sa jak kupiłam.... i nie załuje...:) zele kolorowe tez sa ok ...na temat budujacych sie nie wypowiem poniewaz uzywam spn...z ktorymi sie ładnie łacza...:)

pinusia6
16-11-2009, 14:47
No ja właśnie też dziś będę zaopatrywała się w akcesoria z allepaznokcie zobaczymy jak to bedzie;] Pazurkomanio a używasz także kolorowych akryli z allepaznokcie??

OooMoniczkAooO
16-11-2009, 16:21
Ja kupuję w allepaznokcie i jestem bardzo zadowolona :]

samaron
19-11-2009, 13:41
No ja właśnie też dziś będę zaopatrywała się w akcesoria z allepaznokcie zobaczymy jak to bedzie;] Pazurkomanio a używasz także kolorowych akryli z allepaznokcie??

Ja mam chyba dwa albo trzy od nich, jeden jest kapitalny i kolor i plastyczność (pistacjowy), ale granatowy jest jakby źle zmielony, mniej plastyczny i co gorsza zostają widoczne grudki pigmentu.

sylwia-p_86
19-11-2009, 13:48
No ja właśnie też dziś będę zaopatrywała się w akcesoria z allepaznokcie zobaczymy jak to bedzie;] Pazurkomanio a używasz także kolorowych akryli z allepaznokcie??

"ja mam całą game kolorystyczna akryli z allepaznokcie:) i osobiscie jestem z nich zadowolona nie zapowietrzaja sie, sa plastyczne wiec moge polecic" :D:D

Anna Kosińska
19-11-2009, 15:13
Ja juz wczesniej rowniez pisalam dziewczynom ze produkty z alle paznokcie sa na prawde ok dwa minusy to ze zkryl clear nie jest tak na prawde czysto klarowny no i farbki akrylowe rowniez do niczego..

pinusia6
19-11-2009, 18:27
A ja dziś dostałam akrylki kolorowe z jeepaa ale ładniutkie mówię wam kurcze a jak zmielone jak mąka dosłownie :D A teraz czekam na akcesoria z allepaznokcie i akryl podstawowy z sun flower mam nadzieje że bede zadowolona :D :P:skacze: