PDA

Zobacz pełną wersję : Seminarium Cuccio - iść?



Alexandraa
12-11-2009, 14:31
Kochane bardzo Was proszę o opinię.
W Łodzi są organizowane warsztaty.
http://cuccio.pl/images/stories/warsztaty/ulotka_web_seminarium.pdf
http://cuccio.pl/images/stories/warsztaty/ulotka_tyl_web_seminarium.pdf

Pazurkami zajmuję się jakiś czas ale jeśli chodzi o akryl/żel to zaczynam. Póki co akryl szlifuję. :)
I teraz moje pytanie. Czy ja jako początkująca mam po co tam iść? Czy to co tam się będzie działo nie będzie dla mnie czarną magią?
Zastanawiam się bo poszalałam w tym miesiącu z zakupami i mam mało kasy :P A bilet kosztuje 70 zł. No i jeśli to będą warsztaty bardziej dla profesjonalistów i nic z tego nie zrozumiem to będę zła. :)
Więc proszę o radę. :)

sylwia-p_86
12-11-2009, 14:38
hmm jak dla mnie to powinnaś sobie poradzić za dużo warsztatowania nie ma więcej pokazów:) :good:idz idz

Alexandraa
12-11-2009, 15:03
Dziękuję Ci za szybką odpowiedź. ;)

ivonna70
12-11-2009, 18:09
Myślę, że zdecydowanie powinnaś pójść, jeśli masz taką możliwość. Takie warsztaty połączone z pokazami są zawsze nowym doświadczeniem. Przecież na czole nie będziesz miała napisane, że jesteś początkującą osobą. Dowiesz się wielu rzeczy o nowościach jeśli chodzi o produkty, jak i technikę pracy. Jest to bardzo prestiżowe spotkanie, w pięknym hotelu i z szefem koncernu, więc nie ma co się zastanawiać.
Ja również się wybieram na to spotkanie razem minimouse.

mariet86
12-11-2009, 19:46
ja byłam na pokazie kosmetyków star nails i ciuccio i powiem że jestem zadowolona jedynie co to panie które to prowadziły mogłyby być troszke milsze ale to taki drobiazg. jakbym mogła to sama bym z tego skorzystała ale nie dam rady:)jak bedziecie po to opowiedzcie jak było

Alexandraa
12-11-2009, 20:38
Myślę, że zdecydowanie powinnaś pójść, jeśli masz taką możliwość. Takie warsztaty połączone z pokazami są zawsze nowym doświadczeniem. Przecież na czole nie będziesz miała napisane, że jesteś początkującą osobą. Dowiesz się wielu rzeczy o nowościach jeśli chodzi o produkty, jak i technikę pracy. Jest to bardzo prestiżowe spotkanie, w pięknym hotelu i z szefem koncernu, więc nie ma co się zastanawiać.
Ja również się wybieram na to spotkanie razem minimouse.


Dziękuję. :)

Już kupiłam bilet. :)
A to może jakoś się mogę do Was przysiąść? :>
:P
Bo ja sama idę.


ja byłam na pokazie kosmetyków star nails i ciuccio i powiem że jestem zadowolona jedynie co to panie które to prowadziły mogłyby być troszke milsze ale to taki drobiazg. jakbym mogła to sama bym z tego skorzystała ale nie dam rady:)jak bedziecie po to opowiedzcie jak było

Dzięki. Mam nadzieję, że panie jednak będą miłe bo fajnie by było o coś zapytać. :)

ivonna70
12-11-2009, 21:49
Jasne, że możemy się umówić. Będziemy jechały z Olechowa o 9:25, a przed hotelem powinnyśmy być o 9:50. Resztę możemy dogadać na PW.

Pati88
12-11-2009, 23:03
ja tydzien temu bylam na tym seminarium w Lublinie i polecam mozna bylo sobie kupic dyplom uczestnictwa :p fajne maja produkty na pokazie byly znizki na wszystkie produkty 10%

Alexandraa
13-11-2009, 11:17
Jasne, że możemy się umówić. Będziemy jechały z Olechowa o 9:25, a przed hotelem powinnyśmy być o 9:50. Resztę możemy dogadać na PW.

Super. ;) Dziękuję, to się zgadamy. :)



ja tydzien temu bylam na tym seminarium w Lublinie i polecam mozna bylo sobie kupic dyplom uczestnictwa :p fajne maja produkty na pokazie byly znizki na wszystkie produkty 10%


Jak to kupić sobie dyplom uczestnictwa...? :/:

Pati88
13-11-2009, 11:56
siedziala sobie babka przy stoliku placilo sie 20zł i dostawalo sie dyplom w ktorym bylo napisane ze uczestniczylo sie w seminarium.

Alexandraa
13-11-2009, 14:59
siedziala sobie babka przy stoliku placilo sie 20zł i dostawalo sie dyplom w ktorym bylo napisane ze uczestniczylo sie w seminarium.


Ale zdzierstwo.
W ulotce napisali, że certyfikat uczestnictwa jest w cenie biletu. Jakbym im miała płacić jeszcze za taki papier to chyba bym ich wyśmiała... :P

ivonna70
13-11-2009, 15:59
Dokładnie. Certyfikaty i prezenty są już wliczone w cenę zaproszenia.

Alexandraa
15-11-2009, 21:18
Dziękuję dziewczyny a doradzenie bo poszłam i jestem zadowolona. :)

Dziękuję również Iwonnie70 i Minimouse za towarzystwo. :uklon:

ivonna70
15-11-2009, 21:51
Spotkanie było długie i wyczerpujące, ale warte tych godzin. Masa nowych i bardzo cennych informacji. Świetne nowe produkty, z których większość zakupię we wtorek. Wspaniałe zabiegi SPA... Mogłabym tak pisać i pisać.
I jeszcze najważniejsze. Alexandraa (Ola) to bardzo sympatyczna dziewczyna i cieszę się, że poznałam kolejną forumowiczkę:).

Alexandraa
15-11-2009, 22:15
Spotkanie było długie i wyczerpujące, ale warte tych godzin. Masa nowych i bardzo cennych informacji. Świetne nowe produkty, z których większość zakupię we wtorek. Wspaniałe zabiegi SPA... Mogłabym tak pisać i pisać.
I jeszcze najważniejsze. Alexandraa (Ola) to bardzo sympatyczna dziewczyna i cieszę się, że poznałam kolejną forumowiczkę:).

Zdecydowanie było warte. Mnie strasznie zmotywowało. :)

Dziękuję Iwonko za miłe słowa. :przytul:
To samo mogę napisać o Was. :)
Dzięki :)

Pati88
17-11-2009, 10:44
Dokładnie. Certyfikaty i prezenty są już wliczone w cenę zaproszenia.

ja nie placilam nic za wstep tylko za certyfikaty

Alexandraa
17-11-2009, 15:51
ja nie placilam nic za wstep tylko za certyfikaty

Aha, no chyba, że tak. :)
W innym wypadku to by było troszkę nie fair. :)

kruszynkakasia
20-11-2009, 10:41
I byłaś na tym pokazie?
Jak Twoje wrażenia?
Ja była i jestem zachwycona, bardzo mi się podobało. Ogólnie firma zrobiła na mnie mega wrażenie, dziś idę na zakupy :)

Alexandraa
01-12-2009, 16:42
I byłaś na tym pokazie?
Jak Twoje wrażenia?
Ja była i jestem zachwycona, bardzo mi się podobało. Ogólnie firma zrobiła na mnie mega wrażenie, dziś idę na zakupy :)

Byłam. :) Wrażenia już opisałam. :P