PDA

Zobacz pełną wersję : ceny naszych uslug



Strony : 1 [2] 3 4 5 6

unita
07-04-2010, 11:03
a co to jest zdobienie lekkie?

Ladyss
07-04-2010, 11:07
No takie tycie:P
Wiesz co kochana może nie pisz tylko przy manicure + odżywka bo to w sumie jedna z normalnych czynności przy tym zabiegu. I nie za mało za ten manicure? Kosmetyki przecież Cię kosztują.

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 11:14
Zdobienie lekkie to takie tycie:P tak jak napisała ladyss;)
Jakiś tam maziaj cyrkonia czy cuśśś:P
Ladyss zmienię tą odżywkę;)dziękuję:kwiatek:
A ile powinnam wziąść za manicure 20 zł by wystarczyło??

unita
07-04-2010, 11:15
acha, jestem madrzejsza:skacze:, a tak na serio to strasznie tanio. Jakiej firmy masz produkty?
Ja bym zrobila zwykly french bialy i kolorowy w tej samej cenie, a "malowanie gratis" w manicure napisala po cenie -taka kosmetyczna zmiana ale bardziej zrozumiale:)

Ladyss
07-04-2010, 11:17
madzia a może najpierw nam napisz jak wykonujesz manicure i na jakich produktach i wtedy coś doradzimy:)

KaMiLaC.
07-04-2010, 11:22
właśnie miałam to napisać :D Ladyss :D

Madziu mamy 3 rodzaje manicure więc może najpierw sprecyzuj czy jest to bilogiczny, cążkowy czy SPA :) bo wiadomo za SPA liczy się troske więcej, bo masz peelingi, maseczki, odzywki itp. :) napisz jakie produkty uzywasz :)

poza tym za cyrkonie też bym doliczyła :) np ss3-ss6 - 50 gr, a większe po 1 zł :) bo jak Ci przyjdzie Pani i zażyczy frencha z cyrkonii Swarovskiego to trochę Cię to wyniesie ;)

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 11:23
Produkty mam z alle paznokcie.
A którą cene za french kolor i white byście radziły?;)

Ladyss
07-04-2010, 11:25
Ja miałam o tym manicure jeszcze inaczej:) fuul wypas przy każdym rodzaju:)

KaMiLaC.
07-04-2010, 11:26
Produkty mam z alle paznokcie.
A którą cene za french kolor i white byście radziły?;)


ja za frencha bym wzięła conajmniej 50 zł :) bo to niby najskromniejsze zdobienie, ale pamietajmy, że najwięcej nas kosztuje : warstwa cleara, cover/pink, white i znow warstwa clear :)
ja za frencha biore najwiecej wlasnie :) za kolorowe pazurki mniej :)

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 11:29
Manicure biologiczny;) produkty allepaznokcie:good:

Valia
07-04-2010, 11:30
Opracowałam swój cennik i chcę wam pokazać



Cennik (Metoda akrylowa)


Przedłużanie paznokci tips/szablon
*Clear bez zdobień / ze zdobieniami 35 zł/ 40 zł
*French white bez zdobień / ze zdobieniami 40 zł/ 45 zł
*French kolor bez zdobień / ze zdobieniami 45 zł/ 50 zł
*Kolor Mix55 zł **

Akryl na naturalnych paznokciach
*Clear bez zdobień / ze zdobieniami 15 zł/ 20 zł
*French white bez zdobień / ze zdobieniami 20 zł/ 25 zł
*French kolor bez zdobień / ze zdobieniami25 zł/ 30 zł
*Kolor Mix 35 zł **

Zdobienia dodatkowe
*Zdobienie lekkie do 4 paznokci GRATIS!!!
*Kwiatki, listki akrylowe 2 zł- 3 zł *

Uzupełnienia…
*Uzupełnienie odrostu( od 2 tygodni- 3 tygodni )20 zł
*Korekta( do tygodnia od wizyty )10 zł
*Odnowa( powyżej 3 tygodni )35 zł

Manicure / malowanie
*Manicure + odżywka + malowanie GRATIS!!! 15 zł
*Malowanie ( bez manicure ) 5 zł- 7 zł

Inne usługi
*Nowy paznokieć 4 zł- 5 zł *
*Zdjęcie tipsów i akrylu + odżywka 15 zł
*Zdjęcie tipsów i akrylu przed nałożeniem nowego setu 10 zł

*cena za jeden paznokieć
**w cenie stylizacja kolorowymi akrylami oraz zdobienia


kochana strasznie mało! podnieś ceny mówię Ci bo będziesz stratna a klientki mogą pomyśleć że nie fajnie robisz skoro tak tanio...

unita
07-04-2010, 11:31
lepiej od poczatku troche wyzsze ceny w cenniku, bo potem bedzie ci ciezko podniesc, a zawsze mozesz dac promocje na poczatek

asia
07-04-2010, 11:40
ja tak jak mówiłam też się przekręcam na te ceny, kochana na dłuższą metę nie wyjdziesz na tym. także z tym manikiurkiem bym coś zmieniła,tak jak dziewczyny piszą :*

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 11:44
No to mam :
French white/ kolor- 50 zł
Clear- 45 zł
Kolor mix 55 zł

unita
07-04-2010, 11:45
hehe, to jeszcze manikure 20zl i bedzie git:good:

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 11:45
manicure 20 zł <bez malowania>
Malowanie 5- 10 zł
????????????????????

unita
07-04-2010, 11:47
malowanie do manicure masz w gratisie (?), a samo malowanie 5-10 jest wg mnie ok.
a tak na marginesie, wiesz jakie ceny sa u konkurencji?

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 11:54
Dziewczyny a myślicie, że powinnam wziąść pod uwagę, że u mnie w mini miasteczku są dwa zakłady jeden kosmetyczny i tak przedłuża za 70 frencza <akrylki>, a w tym drugim to solariunm i tam śmiga babka bez kursu i też bierze 70 za frencza tylko że <zelki> to powinnam brać to pod uwagę czy nie?
A jeszcze byłam u takiej amatorki ciapneła mi białego tipsa na pół paznokcia i jakieś maziaje, bez krzywej c itp pazurki trzymały się 1,5 tyg a ja zapłaciłam 4 dychy, i do niej babki idą bo ma tanio

---------- Dodano o godzinie 11:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:50 ----------

Wiem że za manicure moja mama płaciła u kosmetyczki 3 lata temu bez malowania 25 zł tylko że cążkowy
a te amoatorki to niewiem, ale one nie robią raczej

---------- Dodano o godzinie 11:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:53 ----------

Tak malowanie w manicure w gratisie;)

unita
07-04-2010, 11:55
no to twoj cennik jest teraz ok, a jak masz obawy ze nie przyjda bo gdzies tam jest taniej , zrob promocje zapoznawcza, np 10 pierwszych klientek bedzie mialo 20% upustu, jak to takie babki co kase licza przyjda przynajmniej ten pierwszy raz, a jak zobacza ze lepsze paznokcie robisz niz ta tansza, to powinny zostac na dluzej

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 11:58
No tak ;) trzeba je jakoś zdobyć;)
Dziewczyny a dajecie gwarancje na pazurki?
Bo ja mam zawsze taki lęk że jak zrobie to odpadną;(

KaMiLaC.
07-04-2010, 12:04
Madziu konkurencja i jej ceny jest na pewno bardzo ważna, ale pamietaj, że tez musisz się cenić :) najważniejsze to wyrobic sobie dobra renomę wśród pań, ktore korzystają z usług przedłużania paznokci :) jęsli im się spodoba to co robisz i co najwazniejsze jak to robisz to wrócą, nawet jak cena będzie taka jak w salonie :) sama widzisz, że zapłaciłas 40 zł za frencha na pół paznokcia i juz wiesz, że więcej tam nie pójdziesz :) teraz grunt to to, by przekonać panie, że taniej nie znaczy lepiej,ale też że drożej - jak w salonie- równiez nie znaczy lepiej ;) musisz pokazać, że cena którą proponujesz za usługe jest warta jej jakości ;) bo nie sztuka wziąć za pazurki 100 zł, a odpadna po paru dniach ;) najważniejze to podstosowac cene pod klientke, twoje umiejetnosci i ceny produktow, tak zeby nie wyszlo ze robisz pazurki po kosztach :) popytaj wsrod pan, zorientuj sie jak czesto korzystaja z uslug stylistek i wtedy sama zobaczysz jaka cena bedzie odpowiadac i tobie, i paniom :) tym bardziej, ze widze iz wybierasz sie na kursik, co na pewno podniesie poziom twoich uslug i kwalifikacje do zawodu stylistki :) bedziesz mogla okazac sie certyfikatem, co przekona panie ze nie jestes domowa tipsiara, tylko stylistka, ktora chce sie rozwijac, posiada znajomosc i branzy i produktow, zna zasady bhp i wie jak wykonac usluge, bo w koncu cerfikat do czegos zobowiazuje ;)
trzymam kciuki :ok:

---------- Dodano o godzinie 12:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:02 ----------



Dziewczyny a dajecie gwarancje na pazurki?
Bo ja mam zawsze taki lęk że jak zrobie to odpadną;(

tak :) ja daje :) jest to czas około tyg :) po tym czasie panie musza liczyc sie z tym, że usluga byla wykonana dobrze, a jak cos sie dzieje z pazurkiem to raczej przez ich zle użytkowanie :)

jesli wszystko robisz dobrze, to nie ma obawy, że pazurki odpadną ;)

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 12:12
Staram się z całego serca, żeby wszystko było perfekt;)
Chcę się jak najbardziej rozwijać i doskonalić;]
Dziękuję wam kochani za wszystkie rady, bardzo mi pomogłyście jak narazie;):kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

xena607
07-04-2010, 12:18
Próbowałam dawać gwarancję, ale niektóre klientki są nieuczciwe. Jak im się znudziło zdobienie, albo do innych ciuchów nie pasowało, to coś sobie złamały i próbowały mnie namówić , tak przy okazji naprawy niby, na zmiany :/: zołzy jedne. Więc nie wychylam się i sama nic nie mówię, jeśli klientka przyszła z uszkodzeniem w ciągu tygodnia, to naprawiłam i powiedziałam wtedy, że gratis. Teraz już nie mam takich przypadków :D na szczęście!

unita
07-04-2010, 12:20
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1398-gwarancja.html

madzialenkabuziaczek
07-04-2010, 12:21
Tak przy okazji spytałam;) Ok już się przenoszę żeby poczytać:P
Dziękuję i sorki:kwiatek:

xena607
07-04-2010, 12:26
Racja unita :D

Sildre
25-04-2010, 13:44
Mam mały problemik.

W ramach doszkalania postanowiłam robić pazurki najbliższej rodzinie i znajomym za darmo. Zero zysku, tylko koszt materiału i... tu mam problem, bo nie wiem ile kasować :P Proszę zatem o poradę.

P.S. W tym tygodniu szykują mi się dwa zamówionka na frencz ( nie wiem jeszcze czy żelem czy tipsami - tu w sumie też prosiłabym o radę, choć czytałam już że tipsy frencz są z reguły dla wszystkich ble :P)

KaMiLaC.
25-04-2010, 13:51
hmmm no a ile bierzesz od klientki za wykonanie uslugi??

a tipsy french wcale nie musza byc bleee ;) jak sa ladnie dopasowane, z dobra budowa to wygladaja calkiem przyznoicie ;) zwlaszcza french tunelowe ;)

Sildre
25-04-2010, 14:08
hmmm no a ile bierzesz od klientki za wykonanie uslugi??

a tipsy french wcale nie musza byc bleee ;) jak sa ladnie dopasowane, z dobra budowa to wygladaja calkiem przyznoicie ;) zwlaszcza french tunelowe ;)

Sęk w tym, że dotąd robiłam tylko sobie i mojej mamie ;) dlatego nie wiem totalnie ile skasować. Znajoma, która w domku robi kasuje od koleżanek 40 zł, od nieznajomych 50-60zł. Myślałam już, żeby poobliczać straty materiału jakoś w porównaniu z ich zakupem. No, ale hmm :P

Nie wiem, zamówiłam dwa rodzaje frenczy:
- tipsy frencz krótka kieszonka (http://www.allegro.pl/item1008468748_a_n_tipsy_french_100_szt_najtaniej_ 8_90zl.html)
- tipsy frencz migdałki (http://www.allegro.pl/item1005485723_a_n_tipsy_french_migdal_100szt_wore czek_new.html)
Zamówiłam nim przejrzałam to forum i trochę zwątpiłam czy to był dobry zakup:/:

KaMiLaC.
25-04-2010, 17:08
no to musisz sobie przemyslec ile bys wziela od kientki a od rodziny powiedzmy 50 % tej ceny ;) ja tak robie, choc moje siostry zawsze daja wiecej :D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Sildre
25-04-2010, 21:49
no to musisz sobie przemyslec ile bys wziela od kientki a od rodziny powiedzmy 50 % tej ceny ;) ja tak robie, choc moje siostry zawsze daja wiecej :D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Tylko ile tu wziąć od klientki? ;) 50 zł to dobra cena? Czy za wysoka za zwykły frencz i to prawdopodobnie "tipsowy"? Przy normalnych tipsach i zużytym brokacie lub innych ozdobach to wzięłabym 50 zł od zwykłej kobitki... myślę, że byłaby to chyba uczciwa cena poza salonem, przy moich większych umiejętnościach. Póki co to mogę ćwiczyć i brać... te 50% od ceny X ;)
Przepraszam, że zapytam ale Ty na początku ile brałaś?

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

natalia268
25-04-2010, 22:03
zalezy tez jak robisz pazurki... jak wyglądają, ile się będą trzymać itd. ;)

choć znam tez takie co biorą z 60-70 zł.. a tipsik odpada po jednym albo dwoch dniach, a 'klientka' mysli ze to jej wina i ze to ona zrobila cos źle a nie 'stylistka'

ja mysle ze początkowe ceny powinny być w granicach 35-50zł...
a jesli w ogole są pierwsze, początkowe pazurki, gdy zaczynamy sie dopiero uczyc to 30-35zł
takim moim skromnym zdaniem...
no ale tak jak mowie zalezy od poziomu umiejętności ;)

Sildre
25-04-2010, 22:19
zalezy tez jak robisz pazurki... jak wyglądają, ile się będą trzymać itd. ;)

choć znam tez takie co biorą z 60-70 zł.. a tipsik odpada po jednym albo dwoch dniach, a 'klientka' mysli ze to jej wina i ze to ona zrobila cos źle a nie 'stylistka'

ja mysle ze początkowe ceny powinny być w granicach 35-50zł... takim moim skromnym zdaniem...
no ale tak jak mowie zalezy od poziomu umiejętności ;)

Jeśli chodzi o estetykę i wygląd... zależy, trudno jest mi opanować krzywą C, jeszcze miewam problemy z piękną linią i zdarzają mi się górki pagórki szczególnie w miejscu wolnego brzegu. Jestem z natury perfekcjonistką i staram się jak mogę o piękną linię uśmiechu czy nieskazitelność (np. brak choćby drobinki brokatu w miejscach gdzie jest nieporządany) i wychodzi w całkiem przyzwoicie (oczywiście nie idealnie, ale wygląda ok).
Co do trwałości, moje pierwsze tipsy trzymały niecałe 2 tygodnie, zaś teraz przeciętnie 3 lub 4 (jeśli ktoś nie zmywa w domu namiętnie;) ). Moja mama przy intensywnych pracach domowych miała tipsiki równe 3 tygodnie i 2 godzinki zajęło nam ich zdjęcie płynem i piłowaniem.

Myślałam, żeby od znajomych wziąć 40zł, od rodzinki 30zł... chociaż masz rację... zależy, no najwyżej jak będą niezadowolone to zjadę z ceny ;) Poza tym wiedzą, że się uczę i chyba wybaczą ;)

asia
25-04-2010, 23:23
a mi się tak nie wydaje :D ale to tylko dlatego, że jak się bierze 30zł to potem normalne pieniądze to się klientkom dużo wydaje. ja sama zaczynałam od 70, ale szybciutko przeniosłam się na 100-130. osobiście uważam że 30 to cena dla rodziny, znajomych, ale nie dla "obcych" osób ;) hehe ale chyba jestem w mniejszości :skacze::skacze: najlepiej zbadac rynek, rozejrzeć się na jakim poziomie kształtują się ceny w okolicy + na jakich markach

Sildre
25-04-2010, 23:35
Z tego co wiem u mnie w mieścinie pazurki chodzą od 80zł wzwyż, aczkolwiek nigdzie nie ma typowego studia tylko z paznokciami. Kosmetyczki i stylistki przy salonach urody i głównie fryzjerskich jedynie. No, chyba że coś znowu urosło jak grzyby po deszczu. Amatorki za to biorą 50-60zł od "obcych" - te które znam. Jedna nawet dojeżdża do klientek i bierze tyle samo co na miejscu czyli 50 zł ;)

malutkaistotkaa
25-04-2010, 23:38
Sildre z tego co widizlam w Twojej galerrii to dopiero zaczynasz
wiec policz za materialy same ile to wyjdzie i dodaj 10 15zl na reke dla siebie...
i juzz:)

Sildre
25-04-2010, 23:42
No tak się zastanawiałam czy w ogóle coś dla siebie brać... ale z drugiej strony dobrze powiedziała też Asia, żeby później nie szokować jak już ciut się podszkolę. W sumie dobra rada, chyba doliczę tą dyszkę i dorzucę na kupkę oszczędności na kurs do Annamon ;)

madzialenkabuziaczek
26-04-2010, 09:09
Sildre nie kasuj 30 zł ja tak robiłam i uważam że zrobiłam błąd powinnam od razu wyskoczyć z 50 zł. tylko że nie znałam tego forum i wałek, głupi błąd teraz kasuje po kursie 50zł- 60zł. no fakt dla sióstr mojego Bartka mam 40 % taniej na wszystkie usługi;) Jak dla kogoś za dużo to adijos idź se gdzie indziej to zapłacisz 20 zł , droga wolna;) nie rób kochana tego błędu;) policz materiały tak jak pisze malutkaistotka i dodaj jakąś kaske dla siebie, przecież nie możesz dokładać do interesu;)

Dziewuszki kochane mam pytanko ile można wziąść za ciepły manicure + masaż dłoni?? myślałam o 35 zł? co myślicie?
Pracuje na marce GENA.;)

natka_23
26-04-2010, 09:28
Sildre mi też sie wydaje ze nie powinnaś brać bardzo zaniżonej ceny bo klientki sie przyzwyczają i ciężko będzie Ci zwiększyć cene,
co do ćwiczeń to mi instruktorka poradziła żebym porozwieszała ogłoszenia w szkolach licealnych i tam dała niską cenę np 30zł za pazurki, od razu na ogłoszeniu możesz napisać ze to cena dla uczniów. Ty będziesz na nich cwiczyć za niższą cene a jak przyjdzie normalna klientka to daj wyższą :)

co do rodziny to też nie rób za darmo bo później tego nie szanują, mojego narzeczonego bratowa właśnie taka jest, najpierw marudziła żebym jej zrobiła manicure z malowaniem no to wziełam wszytsko do pracy i chciałam robić (specjalnie przyszłam szybciej) a ona że juz sobie dzień wcześniej zrobiła sama
nawet mi nie dała znać że mam nie ciągnąć ze sobą sprzetu :/:

i wczoraj też miałam robić pedicure "teściowej" wziełam wszystko (jej robie za darmo) a ona do mnie że już sobie sama zrobiła bo jej sie nudziło. Mysłałam ze mnie szlag trafi ale mówie ze ma moczyć nogi ja zobacze jak zrobiła, mysllaam ze z 40min i zrobie jej a , normalnie miałam tyle pracy co zawsze bo ona tylko troszkę sobie starła naskórek bo nie miała siły

madzialenkabuziaczek
26-04-2010, 09:43
Fajny pomysł na naukę na tych uczniach;) muszę przemyśleć:)

natka_23
26-04-2010, 12:23
Fajny pomysł na naukę na tych uczniach;) muszę przemyśleć:)


naprawde można to przemyśleć :)

WIOLA1
26-04-2010, 12:33
TROCHE SŁABO WIDAC ALE TO JEST CENNIK SALONOWY MOJEJ ,,strefy piekna''

bestilka007
26-04-2010, 13:09
Sildre .... patrzac na twoja galerie to jeszce troche brakuje :) (piluj bardziej boki)
a co do ceny jaka mozesz dac to mysle ze tak 50 zl max dla nieznajomych a dala znajomych/rodziny 30-35 zl
a jak sie podszkolisz to poprostu ceny podniesiesz.
takie jest moje zdanie pozdrawiam 3maj sie hej :D

natalia268
26-04-2010, 14:13
ooo świetnie to napisałas ! :)
Moi znajomi czy ktos, wiedzą że sie ucze.. wiec gdy bym miała od znajomych brac 50 zł na etapie jakim jestem to nie byłoby za wielu chetnych ... Bo nie umiem dać jeszcze gwarancji ze nic sie z nimi nie stanie, nie zapowietrza sie czy cos...

Np. na swoich pazurkach czuje sie pewniej i zrobie je sobie 'lepiej' bo robie czesciej, a na obcych łapkach jest mi ciezko i własnie tez sie ucze...

no nie wiem, kazdy ma swoje zdanie ;]

madzialenkabuziaczek
26-04-2010, 14:53
Wiola szkoda że troszkę słabo widać;)

Natalia ja też lepiej zrobie na swoich niż na obcych. na obcych się stresuje:P

Ladyss
26-04-2010, 15:43
Dziewczynki a podpowiedzcie mi ile powinnam wziąć za pediksa frezarkowego (z masażem stóp na kremiku, dezodorantem i malowaniem)?:co: Kosmetyków drogich nie mam ale nie wiem ile mam policzyć:/:

asia
26-04-2010, 19:59
a ile bierzesz za tarkowego?

Ladyss
26-04-2010, 20:30
No właśnie asiu ja jeszcze nikomu nie robiłam więc zielonego pojęcia nie mam ile brać:/:

asia
26-04-2010, 21:01
a. to ja np brałam 50-60 chyba ze z żelowaniem. nei rozdzielełabym frezarkowego bo jeśli zrobisz droższy niż tarkowy to będa rezygnowac, tak mi się wydaje. a frezarkowego nie miałam

Ladyss
26-04-2010, 21:21
Ja nawet nie chciałam brać więcej niż tarkowym, po prostu na taki się umówiła i tak napisałam z rozpędu:) Chyba 30 zł wezmę na początek.

Sildre
27-04-2010, 09:21
Przemyślałam Wasze słowa dziewczyny i bardzo Wam dziękuję, bo bardzo mi pomogłyście.

W końcu ustaliłam tak:
- 30 zł dla rodziny
- 35 zł dla psiapsióły
- 40 zł dla znajomych

A jak z dojazdem do domu to mały zadatek na paliwko :P Chociaż będę starała się przekonywać do wizyt u mnie, z racji "odpowiednich" warunków (czyt. wygodnych ;) )

Oczywiście wszystkich uprzedzam, że się uczę... aczkolwiek nadal są chętni ;) Dałam info na śledzika na NK i po kilku minutach miałam odpowiedź od jednej znajomej. Dzwoniła też inna kumpela i zapowiadała się na termin po wypłacie.

Myślę też nad Twoją radą natka_23, bo jest bardzo fajna i chyba się skuszę. Tylko muszę ogłoszeń w pracy podrukować i w wolnej chwili połazić po szkołach :)

malgorzata114
27-04-2010, 11:21
myślę ze to rozsądna cena chociaż zawsze powtarzaj że sie uczysz jeszcze :)

Sildre
27-04-2010, 18:20
Ojjj o tym nie zapomnę ze względu na własne dobre imię ;) Raz dla zabezpieczenia w razie nietrwałości i dwa dla ewentualnych wpadek estetycznych ;)

AgUsia950
29-04-2010, 10:29
Sildre, to chyba dobra cena. :) Oby chętnych na pazurki dużo było. :)
Jeżeli zdarzy mi się przedłużyć komuś paznokcie, to biorę za to 30 zł.. Cały czas się uczę, a moim paznokciom daaaaaalekoo do perfekcji.. :P

Sildre
30-04-2010, 08:45
Troszkę chętnych jest, aczkolwiek jeszcze mało ;) Ale liczę na pocztę pantoflową w przyszłości, bo ta jest najskuteczniejsza ;) Dziś drukuję w pracy ogłoszenia do szkół, więc też liczę choć na minimalny odzew... zobaczymy czy uda mi się uczyć na uczniach :)
Póki co pierwsze 3 dychy w kieszeni plus milutki gratis od laski mojego ojca w postaci kosmetyczki ;) Oczywiście najmilsze i tak były pochwały jej i jej koleżanki :)

AgUsia950
30-04-2010, 19:15
pochwały zawsze są miłe. :)
a poczta pantoflowa sprawdzi się napewno. :)

Sildre
30-04-2010, 22:42
Ojj dziewczyny jeszcze raz gorące "tenksy" za Waszą pomoc w ustaleniu ceny, sama chyba bałabym się tych 40zł zażądać z racji małego doświadczenia i "wysokiej" kwoty.
A tu szok! Dziś kolejny telefon w sprawie pazurów od bardzo dawnej kumpeli i już umówione na 13 maja za 4 dyszki za żelki :D Także chętni są pomimo wszystko, a kalendarz się zapełnia wizytami :D
Dziękować WSZYSTKIM!!!Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

madzialenkabuziaczek
01-05-2010, 09:52
Bardzo się cieszę, że zaczyna się rozchodzić że robisz pazurki i że masz klientki;) oby tak dalej:) trzymam kciuki;)

Kaja21
01-05-2010, 11:48
Ja od wszystkich biorę po równo nie robie wyjątków za tipsy 40zł a za same żelki 30zł

paula211
13-05-2010, 16:08
ja z racji pracy w salonie biorę 80 zł za przedłużanie z frenchem, 60 zł za żelowanie naturalków

sweetpazurki
17-05-2010, 18:56
a ile kasy bierzecie za przyklejanie swarovskiego i ile za wyklejanie koncowki na kazdym palcu z sv np. na 4 rzedach

Emilia B.
17-05-2010, 19:02
ja 50 gr od sztuki bez względu na wielkość :)

paznokietki000
19-05-2010, 15:08
Ja za pazurki biorę 35-40 zł . . . chciałabym w końcu zrobić cennik , określić jasno ile za co i jak ... ale się boję że jak tak zrobię , to dziewczyny się przestraszą i już wcale nie będą przychodziły. Teraz jak pazurki się trzymają, powietrze nie podchodzi itp to powinnam zacząć cenić swoją pracę :( , a Ja jestem taka że nie przykładałam tak wagi do tych pieniążków, a to jednak moja praca i materiały . . . ech.

ziutka0508
19-05-2010, 17:02
A ja parę dni temu dałam ogłoszenie i miłe zaskoczenie pierwsza chętna klientka - cena 40 zł. Myślę że jak na początek i ciągłe doszkalanie warsztatu to przyzwoita kwota.

justi9
19-05-2010, 20:57
ja biore 60 nie wiem jak to jest jak na poczatku bralam 40 i mialam mniej chetnych niz teraz:o

farbstift
19-05-2010, 20:59
ja mam załamkę, biorę 40zł a zero ruchu...kurczę zastanawiałam się, czy to dlatego, że ze mnie taki samouk i w ogóle, ale moje znajome chodzą do takich typowych tipsiar, paznokcie im się nie trzymają a nadal tam chodzą i drożej płacą...co jest??ehhh

paznokietki000
20-05-2010, 13:23
Niektóre laski nie dbają o to czy mają lepiej czy gorzej zrobione ... byle by taniej. :/:
Kiedyś umawiałam się z koleżanką i powiedziałam że skoro ma mniej kasy , to po najniższych kosztach 20 zł ... a ona 3 dni później do mnie mówi że koleżanka jej robi ogólnie za 10 zł i ona do niej idzie ... a potem jak zobaczyłam jej paznokcie to mi ręce opadły do samej d**** za przeproszeniem :leze:

madzialenkabuziaczek
20-05-2010, 15:03
Tak bywa laski to tylko jak najtaniej co tam że za 3 godziny będzie rozpinała spodnie czy kurtke a one odlecą to jest nie ważne liczy się to że zapłaciła 10 zł! Koszmar!
Dziewczyny ostatnio spotkałam znajomą miała żelki zrobione boże przeżegnałam się w duszy! Długość płytki jej ma około 7mm no i na to był ciapnięty tips frencz i zasmarowany żelem i babka zapłaciła 30 zł. No szok centralny szok przeżyłam, a tak żałuje że zdjęcia nie zrobiłam tej fachowej roboty:leze::leze: masakra. Ona spojrzała na moje pazurki i zapytała kto mi robił ja na to że sama sobie robiłam a ona czy może przyjść jakby co pod koniec maja czy bym dała radę coś z tym zrobić i ile biorę. To ja powiedziałam że za frencza 50zł. Zrobiła minę taką że chyba za dużo jej się zdało.
I powiem wam że mi to wsio ryba czy przyjdzie czy nie ja nie zbiednieje a ona się nie wzbogaci. jak chce za 30 zł to niech idzie do tej baby co jej tego fachowego frencza zrobiła:leze:

Ale za 10 zł pazurków to jeszcze nie spotkałam:Dhahahha

paznokietki000
20-05-2010, 17:20
Dla mnie to jest w ogóle paranoja ... tyle tych tipsiarek teraz, że te kobity jak słyszą 40-50 zł to już gały wytrzeszczają i już że za drogo . . . :/: A przepraszam bardzo każdy ceni swoje umiejętności jak powinien. Tipsiara weźmie 15 zł pazurki odpadną po 4 dniach . . . my weźmiemy więcej, ale na pewno wyjdą zadowolone i nie odpadną im pazurki przy rozpinaniu rozporka ! albo zapinania kurtki masakra . . . :pistol:
To co takie paznokcie
Zdjęcie usunięte - nie wklejamy cudzych prac w celu negatywnego komentowania /Emila

mają kosztować tyle co np:
http://images40.fotosik.pl/292/069b45bab74cb739m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/069b45bab74cb739.html) takie ??

(obie prace zaczerpnięte z internetu. Drugie pazurki to praca " agatkapazurki " )
. . . :sciana:

kobietazpazurem
20-05-2010, 17:21
prace agatkipazurki znam doskonale, laska tworzy cuda choc tak naprawde nie robi nic nadzwyczajnego.. pierwsze.... bez komentarza

julcia88
20-05-2010, 17:23
Ja zawsze uważałam i do tej pory uważam, że lepiej jest dołożyć te 20 zł i mieć zrobione ładnie i tak, że będą się trzymały niż oszczędzać. Zrobi sobie za 30 i po 3-5 dniach jej odpadną (jak nie krócej) i pójdzie znowu i wyjdzie na to samo jak by zapłaciła raz 50:/:
Za 10 zł też się nie spotkałam jeszcze żeby ktoś robił... przecież to na materiały nawet nie starczy :P

paznokietki000
20-05-2010, 17:30
Tak jej prace są zadziwiające :) Tworzy pazurki prawie 3 lata z tego co widziałam i nawet nie skończyła żadnego kursu . . . ma laska talent i dryg :) ! Jej panterki na frenchu są po prostu doskonałe.

Julcia ... Ja słyszałam o dziewczynie która robi za 5 zł ... ;]:/: podobno robi za tyle bo ma mega dużo klientek i dzięki temu wychodzi na plus . . . :huh: ( tak słyszałam) a ile w tym prawdy to nie wiem :leze:

madzialenkabuziaczek
20-05-2010, 17:36
My tak uważamy że lepiej dołożyć i mieć zrobione konkretnie ale wytłumaczyć to potencjalnej klientce to z tłumaczem chyba trzeba!:placz: normalnie ręce opadają. Dziewczyny ta babka co pisałam dziś pare postów szybciej ma przyjść do mnie za tydzień na pazurki <dziś dzwoniła dosłownie niedawno> także cykne jej pazurkom fotencje tych "rewelacyjnych" paznokci i wam pokaże, jak oczywiście będzie je jeszcze miała jak ich nie obgryzła.

A paznokietki te pierwsze bez komentarza:bruce: to już moje pierwsze lepiej wyglądały :o
Co to się dzieje masakra

julcia88
20-05-2010, 17:47
Paznokieti... mi się to wydaję mało prawdopodobne...:huh: Jeszcze jestem ciekawa jak wykonuje te paznokcie ?:P

madzialenkabuziaczek
20-05-2010, 17:51
też jestem ciekawa jak wyglądają te paznokcie za 5 zł:P

Paulistka
20-05-2010, 18:01
5 zł :skacze: dobre...

Ja mam taki cennik (Warszawa)
manicure-50,-
żel/akryl-od 170,-
uzupełnienie-130,-
zdjęcie masy i manicure-120,-
Zabiegi na dłonie i stopy-50-150 zł
(Regenerujące, nawilżające, wybielające)
Pedicure-100-150 zł

Emilia B.
20-05-2010, 18:03
wow :wow::wow::wow: ale ceny he he

julcia88
20-05-2010, 18:51
hehe to samo chciałam napisać Emilka:P

paznokietki000
20-05-2010, 20:03
Tak mi powiedziała jedna laska ze szkoły ... że to jej znajoma z osiedla . . . oczywiście nic się nie odezwałam :/:
Ale powiem wam szczerze że nie zdziwiłabym się gdyby to była prawda . . . :[

samaron
20-05-2010, 20:09
Przypominam, że temat dotyczy cen NASZYCH usług więc proszę nie rozpędzać się w komentarzach;)

szeryl23
21-05-2010, 13:58
ja narazie się cały czas uczę ale chętnych też nie brakuję więc ja jak robie paznokcie od koleżanek po 40zł :P frencz 50zł ,zdobienia -brokaty itp 60zł ,akryl 70zł + dojeżdżam jeszcze ewentualnie i chetnych nie brak ,jakies 2mies temu robiłam jeszcze za jakies 35 zł ale powiedziałam koniec bo to w sumie półdarmo jest a w moim miescie laski w salonach robią szok brak słow ja nie robie jeszcze najlepszych ale one i maja dyplomy i tyle niby doświadczenia biora ok 100 ,70,80 w tych granicach a babki zaraz od nich dzwonia do mnie ,może biore za dużo mimo tego iz się jeszcze ucze ale niestety materiały tez kosztuja i to wcale nie mało wiec taki rynek :P ostatnio robiłam dziewczynie paznokcie na to ona-że jak ostatnio miałam robione pazurki to strasznie mnie bolało w lampie i ogólnie -ona myslała ze to boli ,wytłumaczyłam jej ze musiała mieć wtedy przepiłowana płytke i to maxymalnie i wielka zdziwka że jak ja jej robiłam to nie bolało :wow:moim zdaniem stylizacja paznokci to jest pracochłonne zajecie wiec i cena równierz powinna być do tego adekwatna .

qatrycja
21-05-2010, 16:18
Ja tak sie dzisiaj zastanawiałam ile moge brać za pazurki, mieszkam w miejscowości gdzie jest ok 30tys. ludzi, miasto w sumie takie nie duże, robiłabym póki co w domu. Na dzień dzisiejszy robie tylko mamie, sobie lub koleżankom gdzie biore tylko za materiał ewentualnie... Myślicie że mogłabym takimi paznokciami sobie coś dorobić? Nadają sie? Wrzuce kilka fotek żebyście miały obraz co i jak. Prosze o szczere opinie ;)

23328233292333023331

Sildre
21-05-2010, 18:08
Na moje oko spokojnie mogłabyś sprzedawać swoje prace :) Ja osobiście zapłaciłabym za takie paznokietki bez słowa sprzeciwu 40 zł a nawet więcej. Takie jest moje zdanie i myślę, że znalazłabyś klientki.
Spójrzmy nawet np. na mnie, nie robię rewelacji a chętni są i to za 40zł. Choć teraz niestety czas pracy etatowej zabrał mi czas dla szkolenia umiejętności :/

malgorzata114
21-05-2010, 19:44
Myślicie że mogłabym takimi paznokciami sobie coś dorobić? Nadają sie? Wrzuce kilka fotek żebyście miały obraz co i jak. Prosze o szczere opinie ;)

od znajomych 40 -45 od obcych 50 :ok: :) bez problemu :)

xsunnyolciax
21-05-2010, 20:20
ja ciągle się uczę, samoukiem jestem, więc tak 30-35 zł, żeby się zwrociło za materiały, bo wiemy, że wcale takie tanie nie są (nie opłaca się oszczędzać na materiałach i kupować bubli...) :)

Sildre
21-05-2010, 21:33
Mi dziewczyny doradziły od 30 do 40, gdzie to ostatnie to cena dla "obcych" i muszę Ci powiedzieć, że tak jest dobrze. Jak wspomniały mi wcześniej nie warto brać zbyt niskiej ceny. Może i Ty powinnaś troszkę je podwindować, nawet jeżeli wciąż się uczysz xsunnyolciax, choćby i przez cenę dobrych materiałów.

kotek2121
23-05-2010, 21:12
Ja to raczej traktuję jako hobby bo robię tylko sobie i kilku znajomym tym biorę po 50 zł od kogo przypadkowego po 65 zł w zależności co kto chce. Nie są pazurki niestety moim źródłem utrzymania bo w okolicy są dwa salony świadczące te usługi po 25zł :]

nanami7
23-05-2010, 21:23
Qatrycja jak najbardziej się nadają ! :)

vanessita
23-05-2010, 21:40
A ja pracuję w domu i za pazurki biorę od 50zł do 150, Wiadomo, że te droższe to już długie i bardzo zdobione i zarazem pracochłonne.

Zuuzaneczka
24-05-2010, 00:38
Mój obecny cennik ^_^ Robię w domku, w Warszawie... Stałym i sympatycznym klientkom zbijam z ceny ;)

farbstift
24-05-2010, 08:37
ładny, starannie dopracowany, a przede wszystkim zrozumiały cennik:ok:

madzialenkabuziaczek
24-05-2010, 15:12
Zuzaneczka bardzo fajny przejrzysty cennik! :ok:

paznokietek1000
24-05-2010, 16:34
Zuzaneczka bardzo fajniutki cennnik

klanat
24-05-2010, 21:23
Paulistka ceny kosmos
qatrycja smialo 50 zl
zuzaneczka cennik fajny ceny umiarkowane

malutkaistotkaa
25-05-2010, 07:14
ja na samym poczatku bralam 40zl pozneij 45 zl teraz 50zl plus tam osobne ceny za SV kamuflaz itp

julcia88
25-05-2010, 09:09
zuzaneczka bardzo fajny cennik i wszystko jasno określone :D

Sildre
25-05-2010, 10:17
Ja to raczej traktuję jako hobby bo robię tylko sobie i kilku znajomym tym biorę po 50 zł od kogo przypadkowego po 65 zł w zależności co kto chce. Nie są pazurki niestety moim źródłem utrzymania bo w okolicy są dwa salony świadczące te usługi po 25zł :]

25zł salonówki?! Lol... pierwszy raz spotykam się z taką ceną, u mnie 80 zł to mało za stylizację salonową. Ciekawe czy w ogóle zarabiają u Ciebie te salony Oo' bo wg mnie to nawet przy tysiącu klientek koszty się nie zwrócą. No, ale nie mam salonu i tylko tak głośno myślę, że nie ;) Szok.


Mój obecny cennik ^_^ Robię w domku, w Warszawie... Stałym i sympatycznym klientkom zbijam z ceny ;)


Zuuzaneczka zaje... fajny ten cenniczek. Na wejściu profesjonalistka, no i ceny dobre i przede wszystkim jak wspominały dziewczyny bardzo przejrzysty dla klientek.

Latika
25-05-2010, 14:16
a ja nie biorę nic :) choć mam już jako taki staż,pazurki się ładnie trzymają to uważam że dopóki nie zrobię paznokci w 100%mnie zadowalających pod względem budowy to nie wezme ani grosza :) Kiedyś brałam kaskę ale teraz zrozumiałam że nie będę tego robić i na razie robię tylko sobie i rodzince.Odpuściłam na troche klientki aby się edukować tej dziedzinie,a po wakacjach zrobię kurs i wtedy zacznę brać "wynagrodzenie" :)

Paulistka
25-05-2010, 19:23
No ceny kosmos... ale jak klientki przychodzą i mówia jeszcze, że nie tak dużo to co?
Zresztą salon jest w bogatej dzielnicy. Same Vip-y :skacze:
No ja bym w życiu nie dała za zwykłego frenchosa 180zł ;]

czarnyaniol121
25-05-2010, 20:17
Niektóre ludki wola zaoszczedzic nie patrzac na jakosc, trwalośc itd... a znowuż inni myśla ze jak cena jest dos wysoka to sa cud miod i malina...nie raz sama widzialam "salonowki" które wolaly o pomste do nieba, zreszta niejedna z was tez o tym mowila...
Nie chce zeby ktokolwiek czuł sie urażony czy cos bo nie o to mi chodzi...tym bardzie ze sama sie dopiero ucze...
wracajac do tego ze ludzie mysla ze wysokacena jest gwarancja jakosci i dobrze wykonanej pracy...
w liceum mialam 'koleżanke'' ktora jeździla "na paznkcie"do miejscowosci oddalonej o jakiejs 20 pare kilometrow dziewusia robila jej paznokcie za 65-70 zl ktore po paru godzinach sie zapowietrzały a po góra 4 dniach odpadaly całkowicie do tego dziewusia ktora je robila używała zwykłych "bazarowych" cyrkoni twierdzac ze to orginalny Swarovski a moja "koleżanka" w to wierzyla mimo że sama mowila ze jak przejechala je bezbarwnym lakierem to sie zdeformowały :D
ale zrezygnowac z "usług'' tej dziewczyny nie chciala...

Sildre
25-05-2010, 22:56
Jak rzekłaś czarnyaniol121 tak podsumuję... są gusta i guściki, mądrości i wymądrzałości ;) no i stylistki i torturystki paznokci ;) :P

czarnyaniol121
25-05-2010, 23:00
Jak rzekłaś czarnyaniol121 tak podsumuję... są gusta i guściki, mądrości i wymądrzałości ;) no i stylistki i torturystki paznokci ;) :P

mam nadzieje że te "wymądrzałości" to nie o mnie :/:
bo nie chcialam zeby to tak zabrzmialo że sie wymądrzam:/:

Sildre
25-05-2010, 23:55
Och broń boże! Chodziło mi o te klientki mega mądre co mówią "hej. byłam w salonie. mam frencze za 170zł, arcydzieło!" (bez krzywej C i ze zgryźliwym uśmiechem ;))

Buziol dla Ciebie :* za nieporozumienie! Twoja wypowiedź to 100% prawda jak dla mnie :)

paznokietki000
26-05-2010, 18:07
http://images36.fotosik.pl/185/a3a17170e4974b65.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3a17170e4974b65.html)

Mój cennik ! :) :D:D:D:D ^_^

natka_23
26-05-2010, 18:16
ja nie widze cennika ;/

madzialenkabuziaczek
26-05-2010, 18:23
PAZNOKIETKI:aty: ZA NISKIE CENY!! zdejmowanie pazurków 5 zł i jeszcze do tego manicure??? przy zdejmowaniu żelu musisz się napiłować, 5 zł to nie zwróci twojej ciężkiej pracy. Kochana podnieś ceny! przy uzupełnieniu ze zmianą wzoru też musisz się namachać pilnikiem a gdzie dodatkowe ozdoby naprzykład? zwrócą ci się chociaż materiały??
Sorki za wypowiedź ale zdecydowanie za nisko!

paznokietki000
26-05-2010, 18:29
To tak na razie :)
Nie chciałam żeby odstraszył klientki ten cennik.Na stronie napisałam wyraźnie że ceny pójdą w górę po ukończeniu kursu i dopiero wtedy porządnie podliczę :cwaniak2: Na razie niech zostanie tak jak jest :]

madzialenkabuziaczek
26-05-2010, 18:33
no skoro tak to ok;) jak po kursie podniesiesz ceny to będzie ok;)

paznokietki000
26-05-2010, 18:36
No właśnie tak też pomyślałam że teraz, jak jeszcze nie mam kursu to nie będę dawała wyższych cen, bo dziewczyny się przestraszą.
A po kursie będę mogła z dumą powiedzieć że na pewno pazurki zdejmę wzorowo ! I należy się za to 20 a nie 5 :) Bo jeszcze nie mam aż tak dobrze wyczutego pilnika przy zdejmowaniu, dlatego cena taka niska ;)

Emilia B.
26-05-2010, 18:36
i tak uważam, że za niskie.....

madzialenkabuziaczek
26-05-2010, 18:39
ale o 5 zł podnieś każdą usługę nawet teraz, bo po kursie jak podniesiesz ceny o np 20 zł to dopiero wystraszysz klientki

paznokietki000
26-05-2010, 18:40
właściwie to może i macie racje ... :huh: No to usunę tamten wpis I zrobię tak jak radzisz madzielanko.
Wieczorem wstawię nowy cennik z podwyższonymi usługami o 5 zł, myślę że to będzie ok :) !

Jak się usuwa wiadomość ?? O_o

Sweetestgirl13
26-05-2010, 21:32
hehe ja biorem 40zł;p
za korekte 15zł bez miany wzorku
20zł ze zmiana wzorku a odnowa 40zł:)
co o tym myslicie?

madzialenkabuziaczek
26-05-2010, 22:43
jeśli mogę jeszcze coś doradzić paznokietkii to do usunięcia paznokci i manicure i odżywka
ja bym tylko napisała usunięcie paznokci , same usunięcie paznokci bez manicure a wiadomo że odżywke też "położysz". A manicure dałabym jako osobną usługę <ja np. za manicure tradycyjny biore 20 zł a na ciepło z masażem 30zł>
np za zdjęcie paznokci mam tak 15-20 zł w zależności czy usuwam żel czy akryl, bo przy żelu jednak trzeba się namachać pilnikiem jak się frezarki niema i przy akrylu to ja tam trochę opiłowuje i następnie mocze.>

Przed kursem brałam za manicure 15 zł a za zdejmowanie paznokci 10 zł, a na jakich produktach wykonujesz manicure? teraz ceny po kursie oczywiście podniosłam
przed kursem za wszelkie paznokcie brałam 30 zł teraz od 45 zł- 60zł do tego dodatkowe kwiatki np. 3 zł itp... jak udoskonale graficznie swój cennik to wstawie. dodam że więcej nie wezme bo w salonie u nas za frencza się płaci 70zł?



hehe ja biorem 40zł;p
za korekte 15zł bez miany wzorku
20zł ze zmiana wzorku a odnowa 40zł:)
co o tym myslicie?
jak za odnowe bierzesz tyle samo co za paznokcie od podstaw to podnieś paznokcie od podstaw np o 10 zł. bo to tak mi nie pasuje jakoś,
zmiane wzorku dodałabym jeszcze 5 zł więcej

Latika
26-05-2010, 23:15
Ja też uważam ,że powinnaś podnieść ceny bo robisz śliczne pazurki i ciekawe zdobienia,a takie niskie ceny tez mogą odstraszyć ,że możesz zrobić coś gównianego (sorki za słowo) Jestem pewna że po podniesieniu chętnych nie ubędzie i będzie ich więcej :)

paznokietki000
27-05-2010, 00:20
Madzialenko Do manicure używam patyczka drewnianego, lakierów , pilnika szklanego , miseczki z ciepłą wodą , zmywacza bezacetonowego z witaminami no a na samym końcu aplikuję odżywkę na skórki.
No tak . . . wezmę to za osobną usługę i policzę za to 15 zł ^_^ :kwiatek:

Latika dziękuję , to miłe słowa :)

Jutro wstawię nowy cennik, ponieważ mój prywatny grafik poszedł spać :D i muszę poczekać do jutra , aż naniesie poprawki :) ! Zobaczycie nowy cennik ,ułożony dzięki wam ! moje kochane :kwiatek: :przytul:^_^
Niedługo jak mojemu grafikowi prywatnemu się zachce, to będę miała też ładne wizytówki :) ! Na pewno wam je pokaże.

malutkaistotkaa
27-05-2010, 08:44
paznokietki tez uwazam ze ceny sa za niskiee!!!!
a czy ukonczenie kursu swiadczy o czyms??
czasami dziewczyny bez kursow robia ladniejsze pazurki niz te z kursem..
tutaj liczy sie tylko wprawa cwiczenia cwiczenia..

a cene pozneij ciezko jest podniesc... bio dziecwczyny sie beda buntowaly
dlatego ja podniosze o 5zl zeby mniej odczuwalne nie bylo:P

klanat
27-05-2010, 09:13
Paznokietki ja jestem tego samego zdania
Za niskie ceny!!!!
jezeli sie czujesz zeby robic za pieniadze to znaczy ze umiesz,wiec zarabiaj
takie ceny jak zrobilas to nawet zwrot kosztow nie jest
pozdrawiam i powodzenia zycze

Sildre
27-05-2010, 09:45
Zgadzam się z dziewczynami, tym bardziej że robisz ładne pazurki (btw różowa pantera jest the best!! :D). Zdecydowanie podniesienie cen to będzie dobry krok. Z niecierpliwością czekam na poprawki ;)

P.S. Znając życie jak podniesiesz ceny to dopiero zobaczysz jak Ci się klientki zlecą ;P

paznokietki000
27-05-2010, 17:53
malutkaistotko JA również w tym momencie mam zamiar podnieść te ceny o 5 zł w górę i manicure napisać jako osobna usługa ^_^ Tego cennika nie widziała żadna klientka , jedynie przez chwilę był na photoblogu :D Zaraz jak przeczytałam wasze opinie doszłam do wniosku że ceny trzeba zmienić na wyższe , przynajmniej o 5 zł ^_^ Cennik po poprawce cen , na pewno dzisiaj ujrzycie :)

klanat Tak, masz rację ... :( To było zdecydowanie za mało i na pewno by mi się nie zwróciło , już nie mówiąc o dodatkowych pieniążkach na ulepszania. :huh:



Sildre Dzięki kochana :kwiatek: Różowa panterka rządzi :D ! ps: podziękowania mi się skończyły na dziś , ale na pewno po północy Tobie również wystawię ^_^

---------- Dodano o godzinie 17:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:15 ----------

http://images43.fotosik.pl/298/6d340f2b406a5bdb.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d340f2b406a5bdb.html)


I co ? Lepiej ? :D

madzialenkabuziaczek
27-05-2010, 19:02
:huh:jeszcze masz za niskie ceny;( zastanów się dobrze czy lepiej było by ci podnieść czy pozostać przy takich cenach. żeby ci się zwrócił koszt produktów i praca jaką włożyłaś w pazurki. myślę że jeszcze nie jest dobrze ale już lepiej!;) kochana i jeszcze masz że dla stałych klientek taniej??:huh: nie no to jak tak to podnieś jeszcze bo nie wyjdziesz na tym dobrze!;) <nie zauważyłam tego szybciej:/
ja dałam więcej, a na początek dałam promocje 10 % taniej dla pierwszych 10 klientek.

paznokietki000
27-05-2010, 19:29
Nie no już nie będę zmieniała :) niech tak zostanie ^_^

malutkaistotkaa
27-05-2010, 19:42
ja zafrencha z coverkiem 55biore uwazam ze tez tyle powinnas brac albo 50to juz zalezy od CIebie ale ten coverek zwieksz koniecznie
bez zmiany wzorku zrob 30 a ze zmiana wzorku 35/40:*
i wtedy bedzi edobrze
jakich zeli uzywasZ?

misiowepazurki
27-05-2010, 20:41
ja za frencha na tipsie biore 50 zł, każde zdobienie dodtakowo 10 zł, swarovski i kwiatki akrylowe zależy od wielkości, zelowanie naturalnych i na stopach po 40 (bez zdobienia jedynie french), uzupełnienie ze ściągnięciem 45 zł, dopełnienie bez zmiany zdobienia 20 zł, poprawa jednego pazurka 5 zł, a zdejmowanie 10 zł...przy dłuższych pazurkach robionych na formie dodaje 5 zł, bo wiecej żelu idzie...

Latika
27-05-2010, 21:02
Ja bym za cover nie brała więcej bo potem ludziska nie chcą a wiadomo że z nim sa ładniejsze...ale za zmiane ozdób z odnawa bym wzieła wiecej...czasem trzeba piłować do samego końca więc na pewno bym podniosła o jakas dyszke,ale reszta uważam że kusząca,po kursie zwiekszysz o te kilka zł i będzie super.Choć nawet jakbyś bardziej podniosła uważam że też by było dobrze:)Ty i tak wiesz najlepiej jak Ci się będzie opłacało,ile bierze konkurencja i ile moga wyciągnąć klientki ale poprzedni cennik był na miarę pseudostylistki:P

paznokietki000
27-05-2010, 21:49
hehehe :) No to dobrze że poprawiłam :) Na razie zobaczę jak będzie mi się pracowało z takimi cenami ^_^ Czy zarobię na materiały i czy wyjdę na + coś.
A po kursie na pewno podniosę ceny :) ! i z biegiem czasu będą się one zwiększały stopniowo. Wy dziewuszki już długo robicie pazurki , Ja dopiero rok. Jeszcze zdążę podnieść ceny. :yess: Uznałam ze to odpowiedni moment na założenie oficjalnego cennika ,bo wcześniej od każdej klientki brałam inaczej.
Pazurki się trzymają, nic złego się z nimi nie dzieje a i moje prace już powoli zaczynają cieszyć oko ^_^ zobaczycie za rok ! :) wtedy na pewno cennik u mnie zwiększy się o dużo więcej. Uważam że wszystko w swoim czasie. :]
Dziękuje.

__________

Kocham to forum i was moje pomocne dziewczyny :love::love::love::love::love:

Sildre
28-05-2010, 01:54
paznokietki !!!! :aty:...za... mało!:aty:za mało!:aty:
:strajk:PODNIEŚ CENY!! PODNIEŚ CENY!!:strajk:

Kochana Twoje pazurki są ładne, więc czemu ich nie doceniasz i nie szanujesz :( Toż to zbrodnia takie ceny mieć przy takich pazurach.
Nie wiem jak reszta, ale dla mnie za mało także bierzesz za zdejmowanie. Nieważne czy zużywasz płyn do zdejmowania tipsów czy nie, ale rączka nie boli Cię od piłowania?

Może nie masz kursu, ale masz zdolności. A arcydzieła kosztują no nie? ;) Na moje jeszcze trochę powinnaś podnieść ceny ( chociaż o te symboliczne złotówki za ruchy rączką).

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Ja dzięki dziewczynom zrozumiałam, że cena to nie tylko zużycie materiału, ale i naszego czasu i pracy. I chociaż nie uważam, żebym mogła ja swój cennik podnieść to jednak nie mam w nim już tylko materiałów, ale i mój czas.

:strajk:PODNIEŚ CENY!! PODNIEŚ CENY!!:strajk:

farbstift
28-05-2010, 09:37
No tak, a poza tym kurs nie oznacza od razu super pazurków. Kurs nic do cennika nie ma, no chyba że trzeba na niego zbierać kaskę z pazurków:D

Klara
28-05-2010, 10:08
A u mnie french kosztuje 180 zł :P

paznokietki000
28-05-2010, 11:55
No to Ja już sama nie wiem jakie te ceny mają być , żeby nie przesadzić ... i żeby było dobrze ... :huh: :(


A co wy na to ??

uzupełnienie + zmiana wzoru 35zł

uzupełnienie odrostu 20zł

zdejmowanie pazurków 25

żel na naturalkach 30zł

??? a reszta po staremu. Będzie ok ?

---------- Dodano o godzinie 11:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:47 ----------
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu Później wstawię poprawiony. :huh:

malutkaistotkaa
28-05-2010, 12:39
no nieh Ci juz bedzie:)
powiedz mi w jakim programiku to robisz?? tez tak chce:D

paznokietki000
28-05-2010, 13:07
aaa :) To przyjaciółka mi robiła , bo ona na grafika komputerowego się szkoli :D I nie mam zielonego pojęcia w jakim programie to robi:huh: ^_^
Jak podasz mi wszystko, to może uda mi się Ją namówić żeby Ci zrobiła :]
Musiałabyś podać po prostu w jakim stylu to chcesz, swoje ceny, jakeś foto np które chcesz mieć w tle( jak Ja mam) No i zobaczę co da się zrobić :D

farbstift
28-05-2010, 13:21
Myślę, że teraz dużo lepiej:ok:

madzialenkabuziaczek
28-05-2010, 13:23
teraz już lepiej;)

edytakon
28-05-2010, 21:41
ja mam tak:
- tesciowa - 0zł
- przyjaciółka - zostawia mi 10 zł na materiały :)
- koleżanki po 30 zł (najczęściej zwykły french) z bajerami mówie ze 40 zł
- obce osoby po 50 zł
- stopy obce osoby 40 zł

- uzupełnienie 30 zł
nie robie idealnych niestety, ale ja tutaj głownie licze czas:) i zeby ten moj maly zestaw się zaczał zwracać :) a co

kobietazpazurem
28-05-2010, 22:20
paznokietku no troszkę lepiej ale na moje i tak za malo! Przecież wszystko kosztuje! Pilniki, płyny, waciki!

luska102
28-05-2010, 22:21
A u mnie metoda zelowa

przedluzanie na formie plus french - 40

na naturalnych -35

Dopelnienie ze zmiana wzoru -35

stopy - 18

wszystko w euro

tesciowa - 20€
przyjaciolka - umyje mi okna
szwagierka - 25 €

mysle ze jest OK?

---------- Dodano o godzinie 22:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:20 ----------

ah i tez nie naleze do najlepszych ale do najtanszych.

julcia88
29-05-2010, 13:26
Zgadzam się z dziewczynami. Nie tylko tracisz materiały ale i swój czas także nad cenami warto się zastanowić;)

dzikakura
30-05-2010, 09:27
Paznokietek teraz jest dobrze, ja jeszcze zrobilabym przedział cenowy na te "wszelkie wymyslne kolorowe pazurki" ja mam taki przedział na kolorpowe paznokcie ze zdobieniami od 50 do 170 złotych. Co zrobisz jak Ci przyjdzie klientka na szpice i na koncowce na calej dlugosci np do linii frencha bedzie chciala svarowskiego?

A tak to ceny sa bardzo w porzadku. Tym bardziej, ze Ty mlodziutka jestes i pewnie jesli robisz to swoim kolezankom. Cena materialow nie gra roli tak naprawde, bo to nieduzy koszt, ale ta robota kochana.. ta robota

ja biore za french 60 zlotych niezaleznie czy cover czy brak covera.

Za pazury pod lakier 50 zlotych(jeden kolor)

kolorowe pazury jak juz pisalam od 50 do 170;]

sciaganie mam smiesznie, bo jak mi przyjdzie dziewczyna z czyms innym niz ja zrobilam to 30 , a jak sciagam przez siebie zrobione to gratis;] jesli to sciaganie jest uzasadnione.

Na manicure i tak nikt nie przychodzi wiec ustalam indywidualnie(moze raz babeczka byla)

Oraz... po wczorajszym dniu jestem wniebowzięta!

Obok mojego bloku dziewczyna ma salonik, robi przyzwoite pazurki, ale ceny.... w saloniku(i co z tego, ze maly) bierze tyle ile ja..... wybralam sie do niej z pytaniem czy przy tak niskich cenach zarobi na Zus i oplaty, a ona ze produkty ma tanio.... Wiadomo, ze jak kobitka ktora chce miec pazurki ma do wyboru salonik i taka cena jak w domu, czy tez wlasnie dom wybierze salonik i .. wczoraj mialam klientkę.... pani w saloniku podniosla ceny! Hip, hip- nie dala rady, dla niej to z korzyscia, ale i dla mnie. Teraz frenchyk -z informacji dziewczyny, ktora do mnei rpzyszla to 90 zlotych. W ogole nie wiem czy zauwazylyscie trend, ale ceny na paznokcie normalnieją.

Juz nie ma tych oszalamiajacych(30 zlotych french ze zdobieniami), u mnie bylo tego multum, dziewczyny kupowaly zestawy startowe i widocznie - w koncu!!! uznaly ze im sie nie oplaca i stracily zainteresowanie w ogole robieniem paznokci. Rynek w sposób naturalny sobie poradził. Myśle, ze to dzieki tym, ktore robią dobre paznokcie w salonie za spore pieniadze, ale ktorych umiejetnosci zweryfikowaly te panie za 30 zlotych, ktorych robota i tygodnia nie wytrzymywala na paluchach

Ufff- zauwazylyscie u siebie tez taką tendencję????

Teraz z kolei jest wyścig cenowy na rzęski. Widziałam już a 90 złotych, wiec jak ktoras robi rzeski.. trzymac sie laski, trzymac swoja cene, za chwilę rynek znormalnieje!!

sorry za offtop:) o rzesach

KaMiLaC.
30-05-2010, 09:40
Kurka no jak zwykle poklon w twoja strone i racje ci przyznaje :)

u mnie w miescie ceny sa kolosalne (nawet 150 zl za french w salonie) wiec poki co tipsiary jeszcze korzystaja ale jak to Kurka mowi wiele z nich powoli daje sobie spokoj, bo cena=jakosc :] salony tez zaczna sie wykruszac, bo przy cenach 150 zl za nowe i 120 za uzupełnienie tez dlugo nie pociagna :] juz jeden pooooszedl :D

ja nie mam okreslonego z gory cennika, a ceny dobieram raczej pod klientke w sensie co chce, dlugosc, wklad pracy no i czy stala czy z doskoku itp :] ale srednio jest to 60 - 70 zl za french i rowniez nie dziele na te z coverem czy bez :D

madzialenkabuziaczek
30-05-2010, 10:07
ja mam ceny od 45- 60, i ostatnio napisała do mnie diewczyna na nk pytała za ile robie pazurki, a dokładnie frencza, to jej napisałam że 50 zł ,a ona na to ja robię od dwóch lat i biorę 40 zł za żele i jeszcze napisała takie coś hmmmmmmmm i że jak się namyśli to napisze, bo nigdy nie miała akryli i ciekawa jest. te hmmmmmmmm odebrałam jakby co że dużo? bo ona 40 bierze to może mam jej opuścić:D
Kura masz świętą racje, ale powiem Wam że u mnie w miasteczku są dwa salony i dziewczyny nie są zadowolone z ich usług wolą iść do stylistki w domu. nie chodzi o cenę tylko o jakość, ostatnio dowiedziałam się że paznokcie zrobione w tym salonie kompletnie się nie trzymają. niewiem czy to tylko plotki? ale fryzjerka mi powiedziała.;)

Sildre
30-05-2010, 13:47
Paznokietki w końcu jakoś po styliściarskiemu to wygląda ;) joke ;P ale lepiej :)

Kurka... zdecydowanie racja. W ogóle teraz to trend na rzęski jest i się babeczki rzucają jak dzikie koty w marcu na du... ale faktycznie ceny różne, różniste. Chociaż tutaj dziewczyny w domach chyba trochę się boją grzebać klejem przy oku i szczerze mówiąc nie znam nikogo kto poszedłby przedłużać rzęsy poza salonem (no może jedna taka co ma na przezwisko Tępa ;P).
Ceny pazurków normalnieją u pasjonatek nie tylko z tego powodu, że z mądrzały ale i... u mnie np. się dziewczyny wykruszają. Kupując zestaw myślą, że to tak hop-siup i jest. A jak już zaczynają zgłębiać temat to im wychodzą te krzywe C, linie włosa i inne straaszne rzeczy. Dochodzą też do wniosku, że ten żel za 10zł wcale nie jest taki fajny i... rezygnują.

P.S. Ostatnio koleżankę zapytałam co robi pazury i ma pełno kobitek jak sobie radzi z krzywą C... to zrobiła "eee yyy co? a to takie. No ja kupuję tipsy i jest ok" :P padłam! dziewczyna fajne robi fakt, ale zdecydowanie brak im kilku detali technicznych... a przede wszystkim jej pojęć. (teraz czuję się taka wykształcona dzięki WAM!! :*) Ale tak skromnie wtrącę, że najprawdopodobniej jak ja zdobędę pieniążki to i ona się ze mną na szkolenie wybiera ;)

paznokietki000
30-05-2010, 14:05
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Tutaj po poprawkach :)
Wczoraj pisała do mnie dziewczyna (stara kumpela) wysłałam jej nowy cennik , a ona do mnie że troche drogo ... i czy bym jej nie zrobiła gratis po starej znajomości :leze: ręce mi opadły ... :/:w końcu dałam jej jasno do zrozumienia, że nie ma takiej opcji i albo takie ceny albo w ogóle i mówię że i tak mi wszyscy mówią że mam za tanio. A ona do mnie że jej koleżanki z pracy robią sobie u dziewczyny za 25 zł :zly:
W końcu zrozumiała że innej ceny ani gratis jej nie zrobię no i teraz piszę że już się doczekać nie może :cwaniak2:

dzikakura
30-05-2010, 16:14
Widze, ze u wszystkich sa takie same tendencje. Salony windujace niebotyczne ceny sie wykruszają( w mniejszych miejsocowsciach) , dziewczyny robiace po domach madrzeja, albo im sie produkty koncza i majac niejszyctakie niskie ceny nie maja za co kupic nowych i rezygnuja, albo ak u milenki bo małe h mmiasto- przyjal sie trend szukania uslugi po domach

i super, moze to wszystko troche znormalnieje

brawo paznokietek i zobacz, podzialalo!

luska102
30-05-2010, 16:58
Zgadzam się z dziewczynami. Nie tylko tracisz materiały ale i swój czas także nad cenami warto się zastanowić;)


wszystkie moje ceny sa w euro.
wydaje mi sie ze to nie jest zle bo pracuje w domu.

W salonie mozna za 45 € tez zrobic a u chinczykow nawet za 25 bez frenchu.

Sildre
30-05-2010, 20:23
Hihihi luska102 slyszalam o wizytach u chinczykow "sibko sibko bo sief patsy pieniaski pieniaski robic sibko sibko" :P Koleżanka z Anglii opowiadała jak się raz skusiła, gdyby nie pazury po wyjsciu to by nie uwierzyła, że tam była podobno tak szybko Panie pilnikiem śmigały i w ogóle wszystko "sibko" ;)

Ja tam uważam, że każdy znajdzie swoje grono odbiorców (mniejsze lub większe) nawet jakby walnął cenę 5zł czy 200zł. Zależy wszystko od tego na co się nastawiamy... na kasę czy na tworzenie mini arcydzieł i naszą dumę po skończeniu pracy ;)

No i mądry, uczciwy człowiek wie ile warta jest jego praca, nie narazi siebie ani klientów na straty tylko na zysk... finansowy, bo trzeba w życiu niestety i międzyludzki, bo miło jest robić coś z uśmiechem za uśmiech ;)

luska102
31-05-2010, 08:22
sipko sipko pilnikiem i frezarka a krew po scianach tryska.haha...

Sildre
01-06-2010, 10:04
Hehehe pieniaski pieniaski sa to sie sipko odmaluje :P

edytakon
01-06-2010, 10:54
Luska wlansie sobie skojarzyłam
sibko sibko i klew tliska :)
hehe

ja mialam incydent z Panią w salonie, powiedziala - jak robisz paznokcie 2-2,5 godziny to za dlugo klientka nam w fotel wrosnie albo wyjdzie w połowie
1-1.15 minut to jest normalny czas. I niestety pożegnałysmy się.

co do cen to jest tendencja przyzwyczajania się do dobrego i taniego.
Jak robisz za 35 zł to masz spooooro chętnych a jak już podniesiesz do 50 to polowa ucieknie bo stwierdzi ze za 35 to raz na 3 tyg ja stac, ale za 50 juz nie.

paznokietki000
05-06-2010, 00:04
Ech ... no właśnie przestrzegała mnie przed tym koleżanka po fachu , żebym na początek nie robiła tak tanio, o jak podniosę to zaczną uciekać. Teraz bardzo dużo dziewczyn robi pazurki. Zauważyłam że rok po tym jak kupiłam sobie zestaw ,to po prostu cała masa się zaczęła sbierać ! wszystkie kupują i to nie dlatego bo to ich pasja i po prostu to kochają, tylko w większości dlatego , że wyniuchały łatwą kaskę do zarobienia. . .:why:
Prawie każdą dziewczynę która zapytałam o cokolwiek, o budowę itp to cisza ... Pragnęłam zestawu prawie pół roku, mówiłam o tym każdemu, w końcu dostałam upragniony od chłopaka :D niecały tydzień później koleżanka z klasy oznajmia mi że też kupiła, bo zarobi kasę na tym aż w końcu pewnego pięknego dnia , po jakimś miesiącu , dziewczyna pyta mnie do czego służy primer i oznajmia mi że ona go nie nakłada ponieważ nieładnie pachnie ... :wow: masakra. Całe szczęście te dziewczyny które uznały że ani wielkich kokosów z tego nie mają , ani nie chce im się tego robić , porzucały swoje zestawy w kont.
Mój chłopak za startowy ponad rok temu dał 320 zł. Wtedy za taką cenę można było kupić zestaw dosyć dobry. A teraz nawet w manufakturze na stoisku obok reala można kupić 2x lepszy za 150 zł ... ech. Ciekawe co to będzie z tymi pazurkami... jak to dalej będzie, bo zaczynam tracić nadzieje na to że jakakolwiek Pani zechce do mnie przychodzić na pazurki za 100 zł , jak dziewczyna obok zrobi jej po 20 :(

malutkaistotkaa
05-06-2010, 08:27
powiem CI tak najwazniejsza jest renoma..
jak bedzie od ucha do ucha ze robisz piekne paznokcie to przyjda doCIebie!!!:)
beda ustawialy sie w kolejceee!!!
za to do mnie przyszly wlasnie dziecwzyny ...kolezanki staree ktore wczesneij chodzily za 20/35zl i mowia ze nie ma sie rownac bo tamte nawet nie pilowaly pazurkow roznicy pomiedzy tipsem a naturalnym...
mowia ze wola zaplacic troche wiecej a miec sliczneee i zeby sie dlugo trzymaly:)

glowa do gory moja konkurencjo:P

Ladyss
05-06-2010, 10:20
To ja Wam powiem krótko i na temat: do mnie ostatnio przychodzi dziewczyna która sama ma produkty i dorabia robiąc pazurki innym. I nie straszne jej to że musi zapłacić 50 zł a sama bierze z 20 od innych.
I teraz wnioski czy warto jest się przejmować sąsiadkami zza płotu które robią pazurki za 20 zł, zostawię moje drogie Wam.:kwiatek:

malutkaistotkaa
05-06-2010, 15:58
hnm...
no to widocznie ma duzo pieniążków i lubi je wydawac....:leze:

julcia88
05-06-2010, 16:06
Ja Wam powiem jedno na temat takich 'stylistek' robiących za 20 zł - długo przedłużać paznokci nie będą bo im się zwyczajnie to znudzi. Wiele moich klientek mi zawsze mówi, że one by nie miały cierpliwości do robienia pazurków i zaraz by to rzuciły w kąt np. jak robię najzwyklejszego frencha. I do takich właśnie osób moim skromnym zdaniem należą tego typu 'stylistki' - przyciąga je chęć za zarobku a nie profesjonalnego przedłużania i zdobienia paznokci, a nie wspomnę już o doskonaleniu się w tej dziedzinie.
Więc o takie osoby bym się nie martwiła.

paznokietki000
06-06-2010, 03:05
E tam ! malutka jaka znowu konkurencja ^_^ po pierwsze robisz dłużej , po drugie masz już stałe grono klientek , po trzecie z tego co wiem to nie mamy aż tak dużo wspólnych znajomych. Patrycja i Kamila nie robią sobie pazurków raczej. ;)
Powiem wam ... że doznałam szoku ! SZOOOOKU PRZEZ OGROMNE SSSSS !
Robiąc nowy cennik , nastawiałam się na totalne osłabienie zainteresowania moimi usługami przez dziewczyny ! a tu proszę ! BACH ! nagle na czerwiec mam ich sporo! wciąż piszą :D ! Super. Nie spodziewałam się tego. I jakoś im to nie przeszkadza że zamiast 35 zapłacą 45 ^_^ Postanowiłam że za to co zarobię z czerwcowych pazurków , kupię dobry pędzelek do kwiatków, dobry liquid , jakieś proszki i spróbuję nowego clear żelu. Jeszcze się nie zastanawiałam jaką firmę wybrać. Po zakupie nowych rzeczy ,podniosę jeszcze ceny o 5 lub 10 zł :D

malutkaistotkaa
06-06-2010, 08:31
aaa tam to co ze dłużej...
caly czas sie ucze ucze
chcialabym isc na kurs... ale wiecie jak to jest z kaskaaA:(
ja osttanio Zrobilam zakupy w modenie czekam na rzeczy:P

ulenka
06-06-2010, 12:31
Ja pazurki robię jak narazie sobie, rodzinie widzę ze przede mną jeszcze dużooo pracy, brak kasy na kurs, ale jestem dobrej myśli ze czas i cierpliwość czyni mistrza :) Ostanio zrobiłam paznokcie koleżance z pracy i dała mi 20 zł "moje pierwsze zarobione pieniążki" i jestem z siebie dumna bo co najważniejsze koleżance bardzo się podobały:skacze:

malutkaistotkaa
06-06-2010, 13:25
dobrze:) tez tak robilam na poczatku
balam sie brac opdowiedzialnosc za to ze mi nie wyjdzie nei ebdzie sie podobalo ze cos zlalam itp...
z czasem doszlam do wprawy i clay czas sie ucze:)
ja rowniez jestem bez kursu..
i bez kursu mozna robic czasami ladniejsze pazurki niz nie jedna z kursem:P:przytul:

Natii
06-06-2010, 16:21
ja zawsze za naturalne brałam 45 zł,bo mieszkałam w małej miejscowości.Odkąd przeniosłam się do miasta moje ceny musiałam ponieść,teraz biorę 55 za naturalne,wiem,że moje umiejętności są większe dlatego nie boje się wyższych cen.Mimo tego dostaję napiwki,tylko te panie z mojej rodzinnej miejscowości płaca dalej nizszą cenę bo niestety wiem,że tam ceny nie moge podnieść;/

Sildre
07-06-2010, 09:00
Wszystko zależy od rynku, ale pamiętajmy że istnieje też taka dziwna mania twierdzenia, że drogi to dobre ;) Także jeśli same czujemy, że nasze pazurki dojrzały do tego by podnieść swoją wartość to nie bójmy się podwyżek... na początku może będzie mniejszy popyt, ale z czasem ilość chętnych wzrośnie zgodnie z powyższym twierdzeniem.
Co do robocizny dwudziestozłotowej no hmmm... raz pójdzie Pani, drugi... ale za trzecim uzna, że lepiej wydać jednorazowo nawet 3 razy tyle i mieć pazurki 3 tygodnie, niż co tydzień latać za 20zł i tracić czas ;) Kobitki same uczą się na błędach i kalkulują, trzeba tylko czasu na te ich nauki ;)
Ja po zapoznaniu się z forum i forumowiczkami twierdzę, że może i 40-45zł to aż strach brać nowicjuszkom za nieprawidłowo do końca zrobione pazurki podczas nabywania praktyki... ale nawet jeżeli bierzemy za same materiały to pamiętajmy, że z gó*na bata nie ukręcimy i dobry materiał kosztuje nawet jeśli praca nie jest jeszcze perfekcyjna ;)

soffii25
07-06-2010, 11:30
ja też nie mam zbyt wielu klientek bo dopiero trochę ponad rok zajmuję sie pazurkami i robię w domu, ale od rodziny biorę 50 zł, a od obcych ( zależy czy przyjaciółka, koleżanka czy zupełnie obca osoba) 65 - 80zł, a szpice zupełnie inny temat bo chętnych na nie brak ;)

paznokietki000
09-06-2010, 13:41
U mnie też brak chętnych na szpice, dlatego nawet ich nie uwzględniłam w cenniku :D

__________________________________________________ _________
PRZERZUCIŁAM SIĘ NA FORMĘ :D CIEKAWE CO Z TEGO BĘDZIE.

niunia84
09-06-2010, 16:20
ja zazwyczaj biore &pound;30 za pazurki ze wzorkiem , metamorfozy &pound;35 i to akurat idealna cena dla moich klijentow, sa salony gdzie biora &pound;25 a niektore nawet &pound;60 za calgel hehe ale sie nie trzymaja dluzej niz tydzien

malutkaistotkaa
10-06-2010, 07:27
u mnie tez brak chetnych na szpice ..
mamtylko 1 dziewczyne ktora je robi:)

niunia84
11-06-2010, 11:07
powodem jest ich dlugosc, a przeciez kazdy ma obowiazki

Sildre
11-06-2010, 14:24
albo zakazy w pracy ;)

malutkaistotkaa
12-06-2010, 08:13
ja tam na studiach cale szczescie nie mam zadnych zakazow:)
tylko czasami na laborkach z chemii ciezko lapac male probowki nalewac cos ostrożnie:P

Giordani
12-06-2010, 11:44
ja zazwyczaj biore &pound;30 za pazurki ze wzorkiem , metamorfozy &pound;35 i to akurat idealna cena dla moich klijentow, sa salony gdzie biora &pound;25 a niektore nawet &pound;60 za calgel hehe ale sie nie trzymaja dluzej niz tydzien
Niunia84 a czy u was w Szkocji robia w salonach np. szpice czy kwiatuchy akrylowe????bo u mnie (Anglia) nie spotkałam sie!!!!Głównie co widziałąm to robią tipsy akrylowe french za 18 funtów.....
Ja za zel french biore od 20 a za zdobnictwo od 25 do 35 (za kwaity akrylowe, koronki).Zelowanie stópek (bardzo modne teraz) biore 10 za jeden kolor i 15 za zdobnictwo.Taki tu rynek niestety...sa salony gdzie biora i 50 funtów za nic generalnie praktycznie nic ciekawego ze zdobnictwa!!!pare kreseczek i cekinka heheh
ale bierzesz np. za kwiaty akrylowe????

niunia84
14-06-2010, 14:24
kwiatkow akrylowych jeszcze nie robie :/: ale powiem Ci ze zauwazylam ze oni cennnia nasza prace wiec mozesz brac wiecej :-)
Szkotki czy Angielki nie maja za duzo pojecia na temat paznokci a niektore salony to poprostu tragedia, zreszta sama pewnie widzials
to moj cennik :
foot treatment :

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu



Nails

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


na cyrkonie chcem teraz zrobic ramke i dac rozne ceny w zaleznosci od wielkosci i ksztaltu.

aha polecam parafinke na dlonie oni tez tego tu za bardzo nie znaja ja biore &pound;15 i jest to tu bardzo popularne.

---------- Dodano o godzinie 13:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:23 ----------

aha nie szkotki nie robia zadnych szpicy itd, niektore moje klijentki byly w szoku ze mozna robic takie paznokcie (ps gdzie mi jeszcze bardzo daleko do idealu)

sweetpazurki
15-06-2010, 18:25
ja w saloniku 60-65zl, odnowe 50zl a uzupelnienie ok 20zl

Sildre
16-06-2010, 22:11
A ja się w końcu dorobiłam cennika, po dłuuugiej walce z programem. Oczywiście jest to cenniczek dla "obcych". Za przykładem paznokietka postanowiłam też wyróżnić co poniektóre usługi, choć manicure to dodałam na zaś (i formy, ale cii :P na razie i tak głównie kumpele robią na tipsach), bo jedyną klientką jest mama i mój facet, który dzielnie znosi masaże dłoni z książkami ;)

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

farbstift
17-06-2010, 09:10
tylko kochana, czy w tym cenniku french jest droższy niż bardziej wymyślne zdobienie??

Evelyn.
17-06-2010, 09:37
ja w salonie za żelowanie(lub akrylem) naturalnych biorę od 40-65, za tipsy(także na formie, niezależnie od kształtu) od 55naturalne 70 z brokatem,
80 french, zdobione artystycznie czyli np cale w one strokach, lub z kwiatami akrylowymi do 120 zł, a ze svarowskim w duuużych ilościach od 90-150, odnowa 20-35, dopełnienie od 55 zł

Anika
17-06-2010, 11:07
Królowa bierzesz mniej za odnowę niż za uzupełnienie??
Wiadomo, że przy odnowie usuwa siędo 80% starego żelu więc też zużywasz materiały no i czas. Mimo wszystko wydaje mi się, że możesz podnieć cennę za odnowe.

Sildre
17-06-2010, 11:55
Farbi nie, bo wymyśle zdobienie podciągam do artystycznego ;) tzn. wiadomo nie umiem one stroke, akrylowych kwiatków, ale liczę pod artystyczne też zdobienia innymi materiałami niż standardowe (dla mnie brokaty, cyrkonie, różne aqua elementy typu króliczki, kwiatki, hologramy, etc.) tj. koronki, piórka, muszla, etc. Bo jako początkująca muszę te materiały bardziej poskramiać ;) No, a french drogi, bo i nad uśmiechem muszę ślęczeć. Nie wiem, może troszkę wysokie ceny, ale teraz i tak nie robię nikomu spoza znajomych - także i tak troszkę ceny opuszczam o kilka złotych jeśli ktoś marudzi. Ale oficjalnie stworzyłam taki cennik.
Zastanawiałam się tylko czy nie za dużo za odnowę i dopełnianie :/ No, ale nie wiem jednak mi trochę czasu zajmuje odnowa (co prawda tylko raz robiłam i to prawie rok temu). Jak uważacie? Może w ogóle troszkę za drogo?

LAURKA
17-06-2010, 21:46
Kochane! Jaw niedużym mieście mieszkam i u nas od podstaw (czyli z tipsem) to żelki kosztują 80/100 zł. Uzupełnianie 60/80 zł. w salonie. także jak czytam o 30 zł za pazurki to mi gały na wierzch wychodzą.... Ceńcie się!

farbstift
18-06-2010, 08:20
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
W takim razie ok:) wcale nie jest drogo kochana i nie zaniżaj nikomu cen.

justi9
19-06-2010, 12:36
wiecie co ja juz nie wiem sama co zrobic salonu jeszcze nie mam ( w dalekich marzeniach jest :D) jak robilam za 40 ruchu nie mialam podnioslam na 50 juz wiecej potem 50 stwierdzily ze za moje pazury biore za malo oczywiscie klientki no to baralam 60 a wczoraj jedna mnie prosila czy jej zrobie paznokcie za 100 bo wiecej nie ma a widziala moje prace :huh:to ja mowie ze zrobie jej za 70 jaka miala radosc rozumiecie cos z tego??

dzikakura
19-06-2010, 13:46
justi9-rozumiemy:) Niektore klientki nie wiedza, ze w domu taniej, ze lokalu nie trzeba oplacic, ze zus i w ogole, a Ty.. nie wyprowadzaj ich z bledu. Robisz, masz papier, robisz dobrze i sie cenisz. Grzecznie ale po Pansku. Wg trzeciej zasady pana Smitha ojca ekonomii-towar nie jest wart tyle ile jest wart rzeczywiscie tylko tyle ile klient zdecyduje sie za niego zaplacic:) a moze to staroegipska maksyma?;]

KaMiLaC.
19-06-2010, 13:54
popieram Kurke - jak Cie cenia, to Ty tez sie cen :]
mnie jak pytaja o cene to mowie, a jak sugeruja to milcze :] ewentualnie obnizam ciut i wtedy juz sa happy :]

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

justi9
19-06-2010, 17:27
hi nie przywyklam do tego by ktos mi mowil bym wiecej brala zawsze bylo odwrotnie:D

anka85
22-06-2010, 21:27
ja robilam w domu paznokcie i bralam za dopelnienie 50 zł , załozenie 60 zł . Teraz otworzylam salon i cenny podnioslam ( zwlaszcza za zdobienia ) niektore babki sie burzyly ze tak drogo a niektore twierdzily ze za tanio ! u mnie w miescie ceny za paznokcie nie sa za wysoki bo dopelnienie tak do 70 zł max. wiec nie moge tez niewiadomo jak podniesc cen . Wlasnie mysle nad zmiana cennika od 1 lipca :) i mysle ze zrobi bardziej ogolny cennik niz taki rozdrobniony czyli np. bedzie : dopelnienie od 50 - 65 zł ( uzaleznione od zdobienia )
jak myslicie taki cennik od -do bedzie lepszy niz wszystko wyszczegolnione ? (a powiem szczerze ze rzadko kiedy kasowalam klientke tak jak powinnam :( zawsze bralam mniej :(;(

malutkaistotkaa
22-06-2010, 22:43
ja tez zawsze biore mniej ... niby ma mi dac 57 mowie zeby dala 55..
niestety trace na tymm.. niektore to doceniaja inne raczej nie...

madzialenkabuziaczek
23-06-2010, 11:09
ja tak samo jak malutka, niby w cenniku jest 50 a biore 45 zł albo za cyrkonie niepolicze lub za kwiatki:/:

paznokietek1000
23-06-2010, 11:55
i ja robię to samo, a tracimy niestety na tym

cocaine258
23-06-2010, 14:40
ja tam nie mam szczegolowego cennika

paznokietek1000
23-06-2010, 17:05
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


ja mam taki ogólny i klientki nie wiedza o co chodzi, gubią się, i dlatego będę robić szczegółowy.

anka85
23-06-2010, 20:09
moje klientki przy takim szczegolowym mowia ze wszystko takie drogie ze french , malowanie reczne , kwiatki akrylowe i cyrkonie osobno platne to duzo im wyjdzie . to tak myslalam zeby zrobic cene od do i wtedy ich tak serce nie boli ze tyle maja zaplacic bo tego wczesniej nie widza , a swiadome sa ze moga zaplacic to "od" albo "do" :P
w sumie juz sama nie wiem jak lepiej :placz:

Sildre
25-06-2010, 18:48
No tak tylko pamiętaj, że wtedy nie będą mówiły, że drogo im wychodzi to co chcą i jak podliczą... a pytały "a czemu ten wyższy przedział a nie najniższa cena od". Nigdy nie dogodzisz. Jak masz szczegółowy to pomarudzą, pozrzędzą i albo pójdą, albo zostaną. A tak zobaczą cenę od - najniższą, zapalą się, a później przy płaceniu będą wymyślać, że w sumie ładnie poszło i można by taniej ;) Nawet jeśli mówiłaś wyższą cenę przed zabiegiem ;)

anka85
25-06-2010, 21:02
u mnie ten szczgolowy cennik sie nie sprawdzil wiec wprowadze ten ogolny i zobacze . a zawsze mowiac cena "od do " moge podkleslic ze cena uzalezniona jest od dlugosci paznokci i od zdobienia (czy jest proste czy bardziej rozbudowane ). wiadomo nie dogodzi sie kazdemu ;)

olusia87
25-06-2010, 21:31
A może zrób taki nie zupełnie szczegółowy-że cyrkonia tyle,malowanie ręczne tyle,to tyle,to tyle. Tylko np.czysty french tyle i tyle, zdobienia (np.brokatami itp) tyle, zdobienia bardziej pracochłonne tyle. Może taki by był najbardziej zachęcający dla klientek? Nie wiem czy wystarczająco jasno napisałam o co chodzi:(

mala
25-06-2010, 21:37
ja mam zrobione tak i nie ma problemow ze ktos nie rozumie
za bialy french (mowie o nowych)mam 25 euro
za kolorowke 27
za brokat 28
i teraz zalezy jakie zdobienie biore od paznokcia od 0,50 do 1 euro
jak malo daje na paznokiec to biore mniej
jak np czesto jest tak ze np robie malowanie czy airbrush na 4 paznokcie to jak lubie klientke to biore za to 3 euro a jak normalna baba to placi 4 euro
i nie ma problemu.
ale od wrzesnia podwyzszam za nowe na 30

karolaj.
25-06-2010, 22:03
ja pazurki robie w domu, mieszkam w małej miejscowości i za frencha na formie biore 50 zł, a jak już klientka życzy sobie bardziej pracochłonne zdobienia tj. akrylowe kwiatki to więcej żażycze i ogólnie to aż tak szczegółowego cennika nie mam

---------- Dodano o godzinie 22:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:02 ----------

wiem że biorę mało bo u mnie nikt nie robi w mieście takich kwiatków czy farbkami nie maluje ale musze sobie najpierw nałapać trochę klientek

Chanti25
28-06-2010, 08:24
A ja mam za załozenie 100-120zł a za uzupełnienie bez zmiany wzoru ( co jest rzadkością) 50zł a ze zmiana wzoru 60-70zł. I wierzcie mi że cene podnioslam z 80zł za załozenie i żadna nie marudzi. Bo u mnie w mieście jest tylko pare dziewczyn ładnie robiących paznokcie i to nie w salonach tylko w domach i na tym koniec :)

kobietazpazurem
28-06-2010, 11:28
No ba dobre stylistki się cenią.

olusia87
28-06-2010, 19:44
I ja się w sumie nie dziwię,bo lepiej dołożyć troszkę i mieć już coś innego na pazurkach niż Bóg wie ile chodzić z tymi samymi.Ja sobie też często zmieniam,bo mi się szybko nudzą wzorki moje.

paula211
29-06-2010, 21:03
ja mam cennik od, do i nie jest źle. Uświadamiam klientki że ta najniższa cena to za proste paznokcie naturalne, a french i jakieś zdobienia trochę drożej a ta najwyższa cena to już mega zdobione z cyrkoniami itp. Poza tym myślę że fajnym pomysłem są zdjęcia paznokci z cenami że np takie i takie paznokcie tak zdobione kosztują tyle i wtedy babka już wie czy chce takie czy jej za drogo ;)

anka85
29-06-2010, 22:08
tez fajny pomysl z takim cennikiem ze zdjeciami :skacze: mozna dac kilka przykladowych fotek i opis krotki co bylo robione i za ile :) klienta ma swiadomosc ile to kosztuje .

hassi
29-06-2010, 23:52
ja biore za stopy 30zł, dłonie brokaty/ozdoby/malunki itd 40zl, frencz 50:) Wiecej nie wezme nie dlatego ze nie chca placic, tylko ze jakosc jaka jestem w stanie poki co zaoferowac na wiecej mi nie pozwoli..

malutkaistotkaa
30-06-2010, 08:08
powiedzcie ile bierzecie za stopki i czy macie oddzielna cene
na czyste pazurki zrobione tylko clearem lub coverkiem??

kobietazpazurem
30-06-2010, 09:04
stopy to nie aż tak duża robota,i masy też sie dużo nie zużywa.

farbstift
30-06-2010, 09:09
Ja biorę 40-45zł, nie mam wyszczególnionego samego zażelowania, ale bez frencha i ozdób to bym pewnie z 35zl policzyła.

Evelyn.
30-06-2010, 09:36
ja robilam w domu paznokcie i bralam za dopelnienie 50 zł , załozenie 60 zł . Teraz otworzylam salon i cenny podnioslam ( zwlaszcza za zdobienia ) niektore babki sie burzyly ze tak drogo a niektore twierdzily ze za tanio ! u mnie w miescie ceny za paznokcie nie sa za wysoki bo dopelnienie tak do 70 zł max. wiec nie moge tez niewiadomo jak podniesc cen . Wlasnie mysle nad zmiana cennika od 1 lipca :) i mysle ze zrobi bardziej ogolny cennik niz taki rozdrobniony czyli np. bedzie : dopelnienie od 50 - 65 zł ( uzaleznione od zdobienia )
jak myslicie taki cennik od -do bedzie lepszy niz wszystko wyszczegolnione ? (a powiem szczerze ze rzadko kiedy kasowalam klientke tak jak powinnam :( zawsze bralam mniej :(;(
dobry pomysł, ja też tak zrobiłam, no i z czasem odważysz się brać po cenach z cennika-wiem z autopsji:D
i zgadzam się zawsze będą takie co wydaje im się, że tanio( i pewnie kiepsko) i takie co stwierdzą, że drogo( bo na przeciwko za badziew trzymający się trzy dni, wykonywany przez stażystki które nawet o pazurach zielonego pojęcia nie mają... biorą 10 zł mniej)
przepraszm za wzburzenie, ale ja akurat mam taką sytuację-a swoich cen nie obniżę, bo robię od nich 100xlepiej- już nie jedną która tam poszła musiałam "ratować"-poprawiać

edytakon
30-06-2010, 09:53
Za stópki kasuję 40 zł bez znaczenia co to będzie, ale najczęściej to jednak french :(

malutkaistotkaa
01-07-2010, 15:28
a za cale przezroczyste ??bo mam takie 2panie starsze co chca i nie iwem ile policzyc

farbstift
01-07-2010, 15:32
może tak z 35-40zł?? bo w koncu na stópki idzie malutko żelu, a jeszcze jak bez ozdób to w ogóle.

joannab80
05-07-2010, 14:09
Ja moge tylko tak na marginesie wspomniec ze w Polsce to jest naprawde niedrogo. 85 zl to jest super cena i nie ma co spuszczac.
W Hiszpanii w byle jakim salonie 40E a w powiedzmy normalnym salonie zel french: 70E (liczmy 1E-4zl = 280zl!!!) i tu sie mozna zastanawiac czy nie otworzyc wlasnego salonu :) dziewczyny zachecam :)

Anika
05-07-2010, 14:38
Rzeczywiście Joannab80 niezły przelicznik.

mala
05-07-2010, 14:40
Ja moge tylko tak na marginesie wspomniec ze w Polsce to jest naprawde niedrogo. 85 zl to jest super cena i nie ma co spuszczac.
W Hiszpanii w byle jakim salonie 40E a w powiedzmy normalnym salonie zel french: 70E (liczmy 1E-4zl = 280zl!!!) i tu sie mozna zastanawiac czy nie otworzyc wlasnego salonu :) dziewczyny zachecam :)
dokladnie
tak na dobra sprawe to u nas nawet ceny od frencha od 60 euro tez sie wachaja

aga
16-07-2010, 16:05
Ja dzisiaj powiedziałam 40 zł(dostałam 50 bo nie miała jak rozmienić ) za akryl na naturalne dość długie - frencz z kwiatkami akrylowymi i tak sie zastanawiam czy nie za dużo...bo robie w domu i na dodatek jeszcze sie ucze...

natalia268
16-07-2010, 16:36
Ja dzisiaj powiedziałam 40 zł(dostałam 50 bo nie miała jak rozmienić ) za akryl na naturalne dość długie - frencz z kwiatkami akrylowymi i tak sie zastanawiam czy nie za dużo...bo robie w domu i na dodatek jeszcze sie ucze...

Krew mnie zalewa... Aga :aty: ... nie no przemilcze.. bo po co sie bede denerwowac...

aga
16-07-2010, 22:58
Natalia nie bij:P wiesz na kimś całkiem inaczej wychodzi niż na sobie no i dochodzi jeszcze kwestia tego ile sie bedą trzymały...

sylla
20-07-2010, 13:27
Ja być początkująca i to bardzo. Celowo tak napisałam bo na tyle jestem początkująca w tej dziedzinie.
Zrobiłam sobie pazurki a że spodobały się koleżance to też chciała takie . Zapytała ile za robociznę policzę. No cóż pomyślałam . Fachowiec to ja nie jestem i nawet nie mam prawa się porównywać. Ile jej policzyć pomyślałam?
Powiedziałam 25zł . Tak żeby mi się chociaż za materiały zwróciło. A i tak na tym zarobię bo będę mogła się pouczyć na innych pazurkach niż swoje.

renatka1717
20-07-2010, 14:35
:) ja jak narazie sie uczę i robie tylko znajomym, koleżankom :)

za stopki biorę 25
końcówka french lub brokat 35
ze zdobieniem 45
uzupełnienie 20-30 zł :)

szerek
20-07-2010, 14:59
Ja mieszkam w dużym mieście i u mnie w salonie ksometycznym za paznokcie biorą 65-80 zł.
Nie wiem jak to wygląda w studiach stylizacji paznokci, no w takich super to za frencha biorą 100/120 ale to w salonach renomowanych i Spa.
Więc ja biorę od znajomych 40 zł, teraz kupiłam dużo produktów i podniosłam do 50 zł i powiem że jak niektóre znajome piszą na nk ile biorę i mówię że 50 zł to nie są chetne na zrobienie:( a 50 zł biorę obojętnie czy to french czy brokat i zdobienie.
W sumie kursu nie mam a paznokciami zajmuję się od grudnia więc też jestem początkująca.

farbstift
21-07-2010, 08:52
ja już się przyzwyczaiłam do tego, że nie mam klientek. Zainteresowanie jest dość spore, ale zawsze jak im napiszę cenę (45-50zł) to piszą "odezwę się potem" lub w ogóle nie odpisują. No a ja wolę nie robić wcale niż za grosze, bo potem to już w ogóle się przyzwyczają.

madzialenkabuziaczek
21-07-2010, 12:50
Dziewczyny wczoraj robiłam szpice co prawda krótkie i dzisiaj ma mi dziewczyna przyjść zapłacić ale niewiem ile wziąść?

farbstift
21-07-2010, 13:26
ja bym policzyła tyle ile za bogato zdobione kwadraty:) z resztą musisz wpasować w swój cennik. ja nie rozdzielam na kształty, bo i tak jak komuś robię to tylko krótkie frenche

natalia268
21-07-2010, 14:46
ja musze pomyslec nad jakims swoim cennikiem ale jakos nie mam pojecia ile w koncu brac ;P

Renata Bronisława Kubiak
21-07-2010, 16:31
Żel i Akryl od 60 zł
manicur 25
pedicur od 60zł
+ niespodzianka :skacze:

---------- Dodano o godzinie 16:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:30 ----------

parafinka 35 zł:ok:

nanami7
27-07-2010, 22:56
ja zrobiłam sobie przykładowy cennik :) ten stempelek to tylko zabezpieczenie :P jak będę drukować dla siebie to będzie bez stempelka.
Cennik w całości zrobiony w photoshopie.
Jeśli ktoś by chciał to ja chętnie mogę zrobić ;).

sylla
28-07-2010, 10:37
Ceny wydają się być rozsądne. Fajnie pogrupowane w zależności od nakładu materiałów czy stopnia trudności wykonania. Mnie się podoba taki cennik.
Warto chyba nad takim pomyśleć.

białaaaa
28-07-2010, 19:31
super ten cennik

klanat
28-07-2010, 21:44
Joannab80 ,nie zgadzam sie z Tobą .W Polsce w stosunku do zarobków pazurki sa bardzo drogie.W Belfaście kosztuja od 25 do 40 funtów w salonie ,najniższa stawka na godzine wynosi 5,70 funta czyli najzwyklejszy pracownik zarabia na pazury niecałe sześc godzin!!!
w Polsce najniższa pensja 1000 zl a pazury 100 zl uważasz ze to tanio? Pracujesz około 23 dni w miesiacu ,wiec srednio wychodzi niecale 45 zl dziennie czyli na pazury w salonie (od 100 do 120 zl )okolo 3 dni pracy i to jest ta roznica :)

natalia268
28-07-2010, 23:17
Jeśli ktoś by chciał to ja chętnie mogę zrobić ;).

w najbliższym czasie sie do Ciebie zgłosze :D

meg19791
28-07-2010, 23:44
za mało brać za pazurki to też nie dobrze.

malutkaistotkaa
29-07-2010, 07:58
az chce zobaczyc Twoje prace:)

luska102
29-07-2010, 08:57
Ja tez chetnie bym obejzala prace.:ok:

klanat
29-07-2010, 15:34
Ja tez zobacze
|Jezeli rzeczywiscie sa takie super to jak najbardziej popieram zeby brac przyzwoite pieniądze za swoja prace
Ja narazie robie za darmo bo sie ucze (koleżankom)
A robie tak dlatego ze nie mam zamiaru robic za 10 funtow lub 15
Jak sie naucze porzadnie to 20 dychy to minimum!!!
A teraz wole robic za darmo dla przyjemnosci niz brac marne 10 funtow za pazurki.
Ale to odlegla przyszłosc :)
Pozdrawiam Meg :)

nanami7
29-07-2010, 17:57
Natalia zapraszam :D z miłą chęcią wykonam :P

meg19791
29-07-2010, 23:06
zapraszam na mój profil dodałam album ze zdjęciami :)

pina92
30-07-2010, 00:53
Masz racje;) Są na wysokim poziomie:) bardzo ładne prace!

paula211
04-08-2010, 08:50
ja uważam że jeśli robi się ładne paznokcie trzeba się cenić.
Ja w salonie za czystego frencha biorę 80zł, za zdobienia od 90 do 120 zł zależy oczywiscie jakie. Żel na stopy z frenchem to u mnie 70 zł, za kwiatki akrylowe biorę od 3do 5zł za paznokieć, rekonstrukcja ogryzków od 100zł. Wszyscy są zadowoleni ;P

Kastanka
07-08-2010, 22:54
Witajcie dziewczyny,

a ja się tak zastanawiam jak liczycie za ozdoby? Przy odnowie liczycie za ściągnięcie żelu czy tylko przy robieniu nowych?

Dzięki z góry za odpowiedzi :)

Sildre
08-08-2010, 10:04
Oprócz cyrkonii 0,50zł za sztukę to nie mam jakiś specjalnych przeliczników na ozdoby. Ot po prostu jeśli poszło dużo materiału, kilka rodzajów ozdób, czy ozdób z "droższej półki" to podciągam pod artystyczne zdobienie za 50zł. Jeśli przykładowo miała być tylko końcówka z brokatu to 40zł.
Za odnowę w teorii biorę 50zł i jest to stała cena obejmująca wszystko co się tyczy odnowy - także i w sumie głównie spiłowanie materiału, choć jeszcze nie miałam chętnej. Za samo ściąganie pazurów biorę 15zł, a przy robieniu nowych zależy jakie mam trudności z reguły używam płynu i masa szybko odchodzi, nie ma za wiele piłowania i jest to 5-10zł.

dzoana
08-08-2010, 12:51
zel 50 zł
akryl 60 zł
stopy 40 zł
bardzo długie paznokcie od 70 zł.

no i w sumie nie wyliczam nikomu ozdób, tylko za cyrkonie 0,50 biore. co sadzicie? czy lepiej dodatkowo liczyc za ozdoby? bo moim zdaniem to chyba troche bez sensu, bo ilez one są warte.. mniej od zelu do frencha ;] a zazwyczaj sie bierze za nie drozej :D

Sildre
08-08-2010, 14:06
Za dużo zabawy na moje, koszt jest niewielki tak na prawdę i zużycie również, bo przecież nie wyciapkamy całych słoiczków i to jeszcze różnego rodzaju ozdób... chociaż ;) :P Poza tym myślę, że wiele z nas robiąc zamówienia otrzymuje również gratisy ozdóbkowe... także myślę, że bezsensu byłoby rozdrabniać się na ozdoby - po prostu szkoda czasu na obliczanie zużycia ;)

malutkaistotkaa
08-08-2010, 14:20
ja tez za cyrkonie Sv biore 0.50gr i dlatego dziecwzyny ich tak malo biora:D
jkaby byly za darmo to by obklejały nimi wszystkie paznokcie:D

klanat
08-08-2010, 16:03
Jak najbardziej bym nie brala dodatkowo za ozdoby, ale malowanie farbkami i kwiatki akrylowe to dodatkowo wiecej pracy, niz zwykle wtopienie w zel czy akryl wiec to akurat bym policzyla dodatkowo.

Sildre
09-08-2010, 01:48
Ja to po prostu też podciągam pod artystyczne zdobienie ;)
Choć akrylowe kwiatki pewnie jakbym robiła to na dzień dzisiejszy myślę, że wyszczególniłabym jak cyrkonie. Aczkolwiek nie wiem, bo póki co wyłącznie żelowa jestem ;)
W sumie ciekawi mnie jak liczycie kwiatki i te cudeńka z akrylu?

malutkaistotkaa
09-08-2010, 08:22
mnie tez to ciekawi:)

mala
10-08-2010, 15:31
ja biore za ozdoby
ale nie licze np ile brokatu zuzylam
ja patrze jakie zdobienie robie ,co uzylam i na ilu paznokciach
jesli np tak jak ostatnio dalam na 4 paznokcie naklejki i kamyczki to policzylam 0,50 euro za paznokiec
jak np maluje albo airbrush robie to biore ok 1 euro za paznokiec
ja ogolnie biore malo za paznokcie to chociaz ozdobami sobie troszke dorobie
jesli ktos np robi sobie kolorowy french to biore 2 euro dodatkowo a jak brokatowy to 3 euro

mini89
23-08-2010, 11:25
rozmawiałam dziś z koleżanką i zpytała ile wezme za paznokcie, to powiedzialam ze dla niej 40-50 zl (wydaje mi sie to malo, a cały czas sie ucze.. i nie wydaje mi sie żeby to był wygórowana cena)....a ona mi mówi, że za 30zł sobie robiła....a nawet 25... kurcze co jest nie tak..? chciałam, zdobyć klientke, bo ich nie mam....a okazało się że za dużo chce....

Ladyss
23-08-2010, 12:07
Ja powiem tylko tyle na ten temat... Jeśli ktoś ma śmiałość powiedzieć "za dużo, ja robiłam o połowę taniej" to jest po prostu bezczelność. To nie jest targowisko, tu się nie targuje. Idąc do sklepu nie oczekujesz że sprzedawca policzy Ci taniej bo wiesz że ma ustalony cennik dla wszystkich - u nas jest to samo.

Emilia B.
23-08-2010, 12:13
Popieram ladyss :)
i powtórzę po raz kolejny - ceń siebie samą a inni będą cię cenić :) Ludzi trzeba przyzwyczaić, że za dobrą usługę płaci się dobrze. Niestety nauczyli się żeby wymagać luksusów za psie pieniądze. Mini i tak chcesz mało więc się nią nie przejmuj :przytul: Na początku jest ciężko ale później będzie tych klientek coraz więcej ;)

kasandra262
23-08-2010, 12:28
A ja powiem tak,każdy wycenia swoją pracę tak jak uważa za słuszne , a jak się komuś nie podoba to niech idzie tam gdzie będzie " lepiej "nikt nikogo nie zmusza do korzystania z naszych usług, na rynku jest mnóstwo stylistek i jest z czego wybierać, pozdrawiam:P

Askar
23-08-2010, 14:33
Popieram wszystkie trzy przedmówczynie!! Mini89 jeśli Twoja koleżanka robiła sobie już gdzieś paznokcie za 25-30zł, to niech idzie tam! Ja niestety na początku kilka razy uległam i jak za jakiś czas po doszlifowaniu umiejętności i zakończeniu szkoły podniosłam cenę, to słyszałam tylko "dlaczego tak drogo?". Kilka klientek ostentacyjnie "odeszło" do innych stylistek, ale po jakimś czasie i tak część wróciła, bo "a tam za drogo", gdzie indziej "paznokcie krótko trzymały".
Przyłączam się do "apelu" Emilii: "Ceńmy siebie i nasz czas"

klanat
23-08-2010, 16:46
Ja sie z wami zgadzam w 100 % :)
ale nie rozumiem jak mozna robic pazurki za 20-30 zl
No 40-50 to juz mnie nie dziwi ale 20??????
Magda ktorej ostatnio robilam naturalki (przyjechala do siostry na wakacje do Belfastu) mowila ze u nas w wojewodztwie za 20 zl robia po domach(swietokrzyskie)
Masakra !!!!! ale jakiej jakosci to niewiem bo ona nigdy nie byla.

mini89
23-08-2010, 20:19
dziekuję dziewczyny za mile słowa, chcialam jakaś klientkę zgarnąć, bo naprawde z tym cięzko, a tu o ...za drogo .... ale macie racje trzeba sie cenić !!:) dziekuję :)

Askar
23-08-2010, 21:12
Mnie zawsze siostra molestowała o pazurki za grosze (też się uczyłam, ale 20zł to i tak było dla mnie za mało-chciałam 40zł...) odmówiłam! wiem, że to siostra itp. itd. ale ja żeli za darmo nie dostałam, więc umówiłam się z nią, że za ten 1 raz nic nie wezmę,ale w zamian ona za to kupi mi jeden żel 30ml. :D wiem, że to było podstępne i wredne, ale już nie narzekała na cenę usługi :cwaniak2: