PDA

Zobacz pełną wersję : ceny naszych uslug



Strony : 1 2 3 4 [5] 6

sandrus
25-11-2011, 09:55
i tak np robisz przedluzenie + hybryde, za 2 tygodnie sama hybryde i za kolejne 2 tygodnie uzupelnienie + hybryde ;)
tu jest o tyle lepiej niz z zelem kolorowym ze hybryde na odroscik bez uzupelnienia mozesz smialo polozyc ;)

I właśnie ja to wszystko wiem tylko te moje fatygujac sie do mnie na zmianę koloru pomiędzy już mają w tym problem ,bo płacić trzeba i w ogóle przychodzić dlatego pomyślałam co z tym fantem zrobić.
Dodatkowo już widzę po mojej koleżance fryzjerce,która i tak robiła co 6 tyg odnowe,ze jak położyłam jej hybrydę po ok 2 tyg to juz planuje chodzić z tym chyba z 9 tygodni.
No ręce mi opadają:D

Agnieszka Praska
25-11-2011, 10:38
kochana to ja nie dopuszczam zeby klientki tyle chodzily z odrostem
zawsze umawiam klientki co 3 tygodnie max 4
i ostrzegam ze po przekroczeniu tego terminu placa jak za nowy set ;)
z gory umawiamy termin na nastepny ;)
ja mam rozplanowana prace a i klientki wiedza ze bie beda musialy pozniej przychodzic o 7 rano albo czekac az znajde dla nich chwile:D

sandrus
25-11-2011, 10:53
Ja to już nie wiem co mam robić.Tak jak pisałam część z nich jest ok,pilnują terminów itp,ale ta druga część to jakaś porażka.
W du...pie mają wszystko przychodzą kiedy chcą i na nic moje gadanie,że po 4 tyg to może z paznokciami stać się wszystko.A mówię tak,bo juz psychicznie nie wyrabiam jak mi jakaś po 2 miesiacach wylicza co z którym sie stało.
Nie wiem cholera czy one myślą ,ze to jakieś dożywotne jest czy co?
Mam też taka jedną klientkę,która swoich prawie nie ma.Dodatkowo są na maksa głęboko osadzone,takie "małe jajeczka"i u niej maks to 2,5 tyg i czas coś robić i ona wlaśnie takimi falami przychodzi-raz regularnie i wtedy jest ok a raz kiedy jej sie zechce i jeszcze mi wylicza co jej sie tu stało.
Ja juz nie mam do tego wszystkiego siły.

idlao
04-12-2011, 20:32
lepiej od poczatku troche wyzsze ceny w cenniku, bo potem bedzie ci ciezko podniesc, a zawsze mozesz dac promocje na poczatek



u mnie wręcz odwrotnie ..... jak wystawiłam cene na początku 60 zł to uwierzcie nikt nie przyszedł ;/ dopiero obniżyłam na 40zł dopiero zaczęły przychodzić.....
to było 2 lata temu w tej chwili mam 65 zł co i tak uważam za mało ;/
Cięzka praca... paznokcie robie ok 2 godz... żele SPN więc też kosztują......
Dla niektórych to drogo... tylko nie biorą pod uwagę że to usługa którą noszą conamniej mc !!!!!
Dlatego nie zaniżajmy cen....... to klientki nie będą miały wyboru :)
wtedy tylko jakość będzie się liczyła :)

tusia90
04-12-2011, 21:43
Ja narazie zrobiłam tak jak mi poradziliście. Znalazłam modelki którym robie po prostu za darmo i nabieram praktyki. Niektóre to marudy takie że mnie czasem nerwica bierze :P
Ale najbardziej dobijające to jest podejście ludzi. Jak mówie że wstępnie jak juz bede robiła za pieniądze to bede brała 40 zł powiedzmy, zależy od zdobienia, to zewsząd sprzeciwy że to za drogo. Że wszyscy biora 25-30 :huh:
No w takim otoczeniu to bedzie mi sie ciezko przebic z czymkolwiek :/:

malinowa
04-12-2011, 21:50
tusia90 (http://forum.wzorki.info/members/14529-tusia90.html) no jak ktoś ma coś za darmo to tego docenić nie potrafi i jeszcze marudzi, ale jak już zaczniesz pobierać opłaty to nie powinnaś brać mniej niż te 40 zł, a jeśli się to komuś nie podoba niech idzie gdzie indziej, może na początku będzie ci ciężko, ale powolutku się rozkręcisz, najpierw jedna klientka, potem druga i tak dalej, najważniejsze żeby paznokcie przez ciebie wykonane były estetyczne i poprawnie zbudowane, bez zapowietrzeń no i higiena na pierwszym miejscu, to wtedy nikt się nie przyczepi i nikomu nie będzie żal, że wydał te 40 zł u ciebie, powodzenia

vica
04-12-2011, 21:55
Ja niestety nie mogę zaszaleć z cenami. Niedaleko mnie /w miejscowości 1,5km dalej/ jest babeczka, która za paznokcie bierze 35zł w salonie. Fakt, że plytka przepiłowna I paznokcie nawet niewygładzone a usługa trwa godzinkę...
Druga /salon 300m dalej/ za żel na naturalkach 1 kolor 60zł jakość j/w.

Jest w okolicy z 10 salonów łącznie z Gabrielem.
Jestem nowa i zbieram klientki, pewnie z rok potrwa zanim będę mogła pozwolić sobie na ceny takie jakie chcę. Na razie mam tak:
Założenie 50
Odnowa 40
Korekta do dwóch tygodni 20
Żel na stopy 60
Manicure + kolor 10
Pedicure + kolor+usuwanie naskórka z pięt 20
Parafina 20
Hybryda 25
Strołki kwiatki I cyrkonie + 1zł
Kolorowy żel I akryl + 10zł

Pracuję na MM i Asto, więc prawie po kosztach jadę.

sandrus
05-12-2011, 00:13
vica ładne te Twoje pazurki.
Az serce boli,że robisz je jak za darmo:/:

a moja koleżanka klientka ma odrost do połowy,skróciła paznokcie osobiscie i zapisała sie tuz przed swiętami:)

losek78
05-12-2011, 10:07
jaką cenę powinnam dać za hybrydowy (na Harmony) ? gdy za żel na szablonie biorę 50 i 60 z dojazdem , 40 żel na naturalne (1 kolor ), 25 manicure i lakier zwykły , kiedyś policzyłam 20 zł sąsiadce za malowanie paznokci ślubnych lakierem i mi powiedziała że bardzo tanio , ale nie ma dg - same wiecie więc nie mogę poszaleć z cenami ,
ewentualnie wezmę tańsze hybrydy z MM ale zależy mi bardzo aby schodziły łatwo pod acetonem i nie odpryskiwały na drugi dzień bo niestety jeśli zrobię tak 2 , 3 osobom to nikt do mnie nie przyjdzie na hybrydowy więc muszę zainwestować w jakość choć bym na tym nie wyszła dobrze ale wolę to niż siedzenie bezczynne w domu

tusia90
05-12-2011, 12:07
Malinowa - ja już postanowiłam że mniej niż 40 zł nie będzie. Teraz jedynie mam zamiar brać po prostu jakąś drobną kwote za materiały. Nikt sie za to raczej nie obrazi, a nawet jeśli to trudno. Chociaż musze powiedzieć że są osoby które chociażby czekolade przynosiły :D

idlao
05-12-2011, 15:02
vica nie żałuj nikogo... w tym momencie to nic tylko jakością skusisz dziewczyny... długa droga.. ja na klientki pracuje 2 lata i dopiero teraz zaczyna się ładnie rozkręcać.... :ok:

---------- Dodano o godzinie 15:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:02 ----------

tusia 90 tak trzymaj :)

marshall
06-12-2011, 19:43
u mnie wręcz odwrotnie ..... jak wystawiłam cene na początku 60 zł to uwierzcie nikt nie przyszedł ;/ dopiero obniżyłam na 40zł dopiero zaczęły przychodzić.....
to było 2 lata temu w tej chwili mam 65 zł co i tak uważam za mało ;/
Cięzka praca... paznokcie robie ok 2 godz... żele SPN więc też kosztują......
Dla niektórych to drogo... tylko nie biorą pod uwagę że to usługa którą noszą conamniej mc !!!!!
Dlatego nie zaniżajmy cen....... to klientki nie będą miały wyboru :)
wtedy tylko jakość będzie się liczyła :)
dobrze napisane liczy sie jakosc wykonanej pracy i własnie tym sobie wyrobilismy marke naszego saloniku chociarz do okoła ich pelno i jak przychodza z innego salonu do nas to juz zostaja na stale ,

montika1912
07-01-2012, 23:33
Dziewczyny doradźcie mi proszę. Może dla niektórych to głupie pytanie, ale bardzo proszę o podpowiedź. Otwieram studio stylizacji paznokci i do swoich usług wprowadzam pedicure hybrydowe Hand&Nail Harmony. Pedicure frezarką wykonuję w cenie od 50 do 60zł, pedicure hybrydowy 70zł. W przyszłym tygodniu ma przyjść do mnie klientka na pedicure frezarką +hybryda na paznokcie u stóp i tego tyczy się moje pytanie. Jak mam ją policzyć pedicure frezarką 50zł+hybrydy na stopu 70zł czyli 120zł? Czy w takim przypadku liczycie klientce taniej?

mala
07-01-2012, 23:39
ja bym policzyla taniej.tzn jesli bierze dwie uslugi w jednym to troszke taniej np o 20 zl
ty zarobisz wiecej niz za jedna usluge a babka bedzie zadowolona

Kastanka
08-01-2012, 00:09
Ja jestem ciekawa co wchodzi w zakres usługi "pedicure hybrydowe"? Czy zwykłe pedicure (czyli bez frezarki) i pomalowanie hybrydą, czy samo naniesienie hybrydy?
W przypadku kiedy masz to jako pełen zabieg (pedicure + hybryda) to powinnaś tą cenę podwyższyc o różnice miedzy pedi omegą, a frezarką.

Mam nadzieję, że jasno to tu przedstawilam :)

Zuuzaneczka
08-01-2012, 01:05
Dziewczyny doradźcie mi proszę. Może dla niektórych to głupie pytanie, ale bardzo proszę o podpowiedź. Otwieram studio stylizacji paznokci i do swoich usług wprowadzam pedicure hybrydowe Hand&Nail Harmony. Pedicure frezarką wykonuję w cenie od 50 do 60zł, pedicure hybrydowy 70zł. W przyszłym tygodniu ma przyjść do mnie klientka na pedicure frezarką +hybryda na paznokcie u stóp i tego tyczy się moje pytanie. Jak mam ją policzyć pedicure frezarką 50zł+hybrydy na stopu 70zł czyli 120zł? Czy w takim przypadku liczycie klientce taniej?
Raczej taniej, albo dać gratis parafinę czy jakiś prezencik (próbka kosmetyku, mini oliwka). Możesz tak zrobić, ale nie musisz :ok:

sylwia36
08-01-2012, 08:47
Zgadzam się z Zuuzaneczką,gratisy cieszą kobitki i nawet ten najmniejszy:D:D Ja także dała bym zniżkę i gadżet:);););)

Justyna25
08-01-2012, 13:02
Ja pazurki w mojej okolicy robię od 3 lat...Jak zaczynałam nie było dosłownie żadnej konkurecji.....16 km dalej było parę salonów kosmetycznych. Potem zdarzało sie tak ( wam na pewno też) że dziewczyny przychodziły do mnie i po tygodniu zamawiały "zestaw allegro":/: teraz robią pazurki po 35zł jest ich około 4-6. Na moje szczęście przez te 3 lata nauczyłam się jednego:
Jeśli nie zainwestujesz w dobry materiał to nie zrobisz dobrych paznokci.:]
Co do klientek...mam już własne jednak nadal za pazury biorę 45zł

montika1912
08-01-2012, 20:04
Ja jestem ciekawa co wchodzi w zakres usługi "pedicure hybrydowe"? Czy zwykłe pedicure (czyli bez frezarki) i pomalowanie hybrydą, czy samo naniesienie hybrydy?
W przypadku kiedy masz to jako pełen zabieg (pedicure + hybryda) to powinnaś tą cenę podwyższyc o różnice miedzy pedi omegą, a frezarką.

Mam nadzieję, że jasno to tu przedstawilam :)

Według mnie w skład usługi pedicure lub manicure hybrydowego wchodzi:
1. Opiłowanie paznokci (nadanie kształtu)
2. Odsunięcie skórek
3. Zmatowienie płytki (blok 240)
4. Odtłuszczamy płytkę
5. Nakładamy bazę
6. Kolejno dwie warstwy lakieru hybrydowego (kolor)
7. Na koniec żel hybrydowy nabłyszczający
8. Przemywamy płynem do przemywania masy

W przypadku żeli hybrydowych zarówno na dłonie jak i na stopy nie powinno się przed nałożeniem moczyć paznokci tak jak się to robi przy tradycyjnym manicure i pedicure.
Pedicure frezarką i pedicure hybrydowy w cenniku traktuje jak dwie oddzielne usługi. Jeżeli klientka zażyczy sobie je obie to tak jak dziewczyny pisałyście policzę z rabatem, ale pedicure frezarką wykonam bez moczenia stóp a po wykonaniu peelingu zetrę go mokrym ręcznikiem a nie jak to robię standardowo płucząc stopy w miseczce z ciepłą wodą.

Kastanka
08-01-2012, 20:24
Ok, bo u mnie np. pedicure to zabieg na stopy, a hybryde mam zaznaczoną jako lakierowanie hybrydą paznokci u dłoni lub stóp. Stąd pytanie.
Więc jak najbardziej jestem w tym momencie za zsumowaniem cen i danie jakiegoś upustu lub gratisu :)

mysiula
15-01-2012, 21:52
hej dziewczyny, dziewczyna chce abym ozdobiła jej 6 kieliszkow do szampana(kwiatkami akrylowymi) tylko ze ona kupi swoje kieliszki. Nie wiem ile jej policzyć jak myslicie??

zyza
16-01-2012, 09:14
ja liczyłam zawsze 50zł za dwa kieliszki... z moimi kieliszkami :) tyle ze kieliczki to najmniejszy koszt tutaj bo tu sie płaci za wykonanie... ja bym odjeła od 5-10zł na kieliszku czyli za 6 wziełabym ze 120zl... tez zalezy czy duzo na nich tworzysz sama czy wiecej kleisz elementów ale rekodzieło to rekodzieło...

sweetypie1
16-01-2012, 15:43
hej dziewczyny.... tak sobie czytam ten temat od poczatku.... i iektore cenniki mnie po prostu szokuja.... nie wazne czy to salon, czy dom.... jezeli uwazasz, ze naprawde jestes "dobra" w tym co robisz, pazokcie sie trzymaja nie kasuj 20-30zl. Bedaie ciezko podniesc ceny.... napewno czesc klientek sie zbulwersuje i odejdzie.... wierzcie mi, odejdzie na jakis czas, pochodzi, posprawdza i porowna, ze to jednak nie to i wroci....
Ja obecnie przebywam w Edinburghu i tutaj pracuje - dorabiam w domku.... mam swoje srale klientki i tak naprawde cennik dobierm indywidualnie - czasem. Mam klientke co uzupelnie co 2.5tyg pazurki wiec nie bede jej kasowac jak dziewczyne po 5tyg. bo to nie fair w stosunku do pierwszej, tak mi sie wydaje i wierzcie mi regularnie przychodzi co 2.5 tyg juz od 2lat. Moj cennik :

zel french - £20
brokat -£25
inne cudenka - £30

uzupelnienie - jezeli to jest tylko uzup. french - £15 (b. rzadko)
uzupelnienie co 3-5tyg. - jak za nowe pazurki

no bo przeciez, musimy sie napilowac, namachac, roznica polega na tym ze mamy juz pazurki przedluzone (forma, czy tips)... ale materialu uzywasz prawie tyle samo.

Nigdy nie mialam problemow, ze drogo, ze to, ze tamto....

ktos wspomnial ze ktos do cenu uzupelnienia, doliczyl 2 odnowy bo pazurek zlamany... dziwna rzecz, powiem szczerze, ze jezeli bylaby to stala klientka - policzylabym jak za uzupelnienie.....
poczta pantoflowa dziala bardzo skutecznie, wiec trzeba byc naprawde ostroznym... z drugiej strony jest najlepsza reklama dla nas samych... ja wiekszosc klientek zdobylam wlasnie w ten sposob.... poczatki byly trudne nie ukrywam....

Salonowe paznokcie okolo £25-£35 - powiem szczerze masakra, wygladaja okropnie i trzymaja sie okolo 2tyg max.

Dlugo by pisac... sorki za dlugi post....

marshall
17-01-2012, 10:47
my kiedys mielismy podział na 2 , 3, 4 tyg
ale to nie ma sensu bo i tak tyle samo pracy i taki sam czas pracy wiec mamy stałe ceny
i nie istotne czy po 2 ,3 ,4 ,5 tyg no jak po5 tyg to juz tam prawie nic nie ma ,a zreszta kto by chodzil z takim odrostem,

Askar
17-01-2012, 14:41
Oj, chodzą, chodzą z takimi odrostami- sama miałam klientkę która odwiedzała mnie co 7 tyg.!!
Myślę, że taki podział jak proponuje Sweetypie na odrost ok. 2 tyg. i na ten 3+ tyg. jest jak najbardziej na miejscu i uświadamia klientkom różnicę między uzupełnieniem a tworzeniem od nowa! Nie raz pojawiła się u mnie Pani z grubo ponad miesięcznym odrostem i zdziwiona była, że wyceniłam jak za nowe, "bo przecież umawiała się na uzupełnienie"...
Przy stałych klientkach można zaobserwować jak szybko pazurki rosną i jak Pani dba i cenę ustalać w zależności od tego, bo 2tyg.odrost odrostowi nierówny ;)

malutkaistotkaa
31-01-2012, 09:21
Dziewczynki ile brac za hybryde w domku??
nie mam zielonego pojecia i nie wiem jak to obliczyc nawet...
myslalam moze 40 zl 45?

samaron
31-01-2012, 09:34
Cena powinna być adekwatna do produktu na jakim pracujesz, ja sobie założyłam, że fajnie by było gdyby kolor zwrócił się po max 2-3 aplikacjach.

malutkaistotkaa
31-01-2012, 09:44
nom bede robila na indigo...

mala
31-01-2012, 12:21
Cena powinna być adekwatna do produktu na jakim pracujesz, ja sobie założyłam, że fajnie by było gdyby kolor zwrócił się po max 2-3 aplikacjach.
samaron a ty b ierzesz dodatkowo za kolor jak np robisz frencha?

samaron
31-01-2012, 12:42
Miałam na myśli "kolor" w sensie jedną buteleczkę produktu, bo zazwyczaj dokupujemy je do swojej kolekcji.
Więc jeśli butelka kosztuje 60zł, to za usługę brałabym ok 40-45zł. Bazy do tego nie wliczam, bo mam jedną od początku i nie jestem w stanie oszacować na ile usług wystarczy.
Natomiast łatwiej oszacować z kolorem, zakładając najgorszy scenariusz, że nie trafimy z odcieniem, to dobrze, żeby chociaż po jednej aplikacji zwróciło nam się część inwestycji. Wtedy inne kolory, bardziej chodliwe nadrobią za niego. (a ten nietrafiony można z czymś wymieszać;))
Ceny ogólnie zaczynają się od 40-50zł, 80-90zł to tak najpopularniej zdaje się, widziałam też manicure hybrydowy za 120zł w promocji ;)
Mała - nie rozumiem, za kolorowy frencz?
Zazwyczaj frencz jest droższy, chociaż akurat w przypadku hybryd na frencz zużywa się mniej materiału niż na kolor. Więc cena może być taka sama.

Nysza
31-01-2012, 17:24
zgadzam się z samaron w 100%

ja generalnie za hybrydę biorę 50zł - bez różnicy czy kolor, czy french czy stopy...
uważam , że jest to wyważona cena i nie krzywdzi żadnej ze stron... a chętne są :skacze:

mala
31-01-2012, 21:13
samaron-mialam na mysli czy np jak robisz freench bialy to masz inna cene niz np za french kolorowy.

samaron
01-02-2012, 08:39
Nie, u mnie to nie ma różnicy, podobnie jak Nysza mam stałą stawkę za kolor/frencz, tylko za stopy mam mniej, bo tam zużywam mniej materiału, ale w sumie nie wiem czy słusznie ;)

minimouse
01-02-2012, 15:57
w sumie to pedicure zazwyczaj jest droższy od manicure :) w końcu to są stopy ... ale ja bym brał tak samo jak za hybrydę u rąk

sztynka
01-02-2012, 17:56
Dziewczyny ja bym brała tak samo za stopy. Nie ważne, że mniej materiału, bo jeśli macie chętne to w czym problem. To są czyjeś stopy, często w zimie nie do końca pachnące, nie koniecznie zadbane, bez obrazy, ale jednak większość Pań przychodzi prosto z pracy i wiadomo jak to wygląda. Szanujcie się i ustalcie stałą cenę 50-60 zł to bardzo rozsądna kwota jeśli już wam nie odpryskują i dobrze robicie. Jeśli pracujecie na oryginalnym CND to wg. mnie minimum 60-80 zł, są to drogie hybrydy, małe i prędko się nie wracają, ale zdecydowanie najlepsze.

malutkaistotkaa
02-02-2012, 09:43
widzę ze temacik się rozwinął
no ja myślę nad cena 40/45 bo jak będzie za wysoka to wątpię żeby moje panie były zainteresowane..
a jaka policzyc np przedluzenei plytki tylko clearem i na to hybryda?? liczyc jak za normalnie przedluzanie plytki tylko czy dodatkowo liczyc za hybryde..?

nanami7
02-02-2012, 13:38
Malutka, ja bym liczyla jak za normane przedlużenie :)


Dzisiaj był program na jakimś programie TVN Style chyba. I tam wypowiadała się m.in. Cerekwicka i jakaś pani kosmetolog i powiedziały, że lepiej mieć wyższą cenę za usługę, bo jak klientka ma coś za pół darmo, to myśli, że to jest coś gorszego. Nie zawsze tak jest oczywiście, ale zazwyczaj.
Także ceńcie się dziewuszki, bo to Wasza praca, Wasz czas i Wasze pieniążki. A nikt nam nic za darmo nie da :)

kasandra262
02-02-2012, 15:22
To jest tak ja się cenię a jakaś menda z inną mendą przepraszam za słowa ale nie wytzrzymałam dziś powie ci że masz drogo i jesteś żyła. Dziś w pracy u mojego męża babka pyta go ile biorę za pazurki powiedział że od 50 wzwyż zależy co mam zrobić ( mąż już się wyszkolił co ma mówić :) ) a ona mu tekst że kiedyś miała zrobione za 30 zł, i więcej ich nie chce bo to przyklejony plastik i się podrapała cała, że odpadły jej po dwóch dniach i że są w ogóle do chrzanu, i że drogo. Wkurza mnie że ktoś ci szarga opinię przez to że kiedyś jakaś pseudo stylistka zepsuła jej paznokcie, myśli że wszystkie tak robią , mimo opinii że robię paznokcie ładne i trzymają się w miarę długo, Ale mimo wszystko się nie obtanię będę się cenić, w nosie mam opinie jakichś bab, które ..... nie powiem co. Jak ktoś chce sobie zrobić paznokcie to i tak sobie zrobi nie patrzy ile kosztują , dziewczyny trzymać się w cenie i koniec :ok::ok::ok::ok::ok:

Nysza
02-02-2012, 21:29
kasandra mój mąż tez jest wyszkolony i w takich przypadkach od razu babie między oczy daje - mówi, że jakby zapłaciła odpowiednio więcej to nie narzekałaby na usługę, bo dobre materiały i wiedza kosztują. Nie ma sensu z takimi wdawać się w większe dyskusje

ja trzymam ceny wysoko m.in. dlatego, aby wyeliminować te "przekupki" za 40zł, które potrafią wykłócać się i naciągać na reklamacje...
a tak mam klientki, które szanują i doceniają moją pracę i dziwnym trafem im się stylizacje trzymają
a jeśli zdarzy się awaria - to nie usiłują wyłudzić darmowej naprawy tylko dzwoniąc już się przyznają jakim cudem zniszczyły sobie pazurka

nanami7
07-02-2012, 13:51
Na mnie nikt nie narzeka, że mam drogo :P mimo, że czasem warunki są spartańskie hyyyhyyy :P

uważam, że 60 zł to standard i nawet dość mało, bo moje paznokcie się trzymają i uważam, że bubli nie wciskam :) a miło jest, kawka, herbatka ;] gratis pogaduszki z moją mamą czasami ;)

I nikt nie narzeka:)

Evelina.J
09-02-2012, 20:39
Ja też 50-60zl za zalożenie a za uzupełnienie 30zl phy....

Uzupelnienie takie pracochłonne i 30zl.
Postanowiłam że bede kasowac 45zl za uzupelnienie ze zmianą wzoru
30zl za korekte czyli uzupelnienie bez zmiany wzoru.
Uzupełnienie ze zmianą wzory wymaga przeciez tyle pracy co przy założeniu nowych. Jesli nie wiecej bo przecież trzeba spiłowac stary wzór i sie namachać pilnikiem (frezarki jeszcze nie używam poki co, ale mam w planach ;)) a potem robić pazurki praktycznie od nowa. Co z tego że tipsa nie kleję czy tam szkieleciku nie robię jak samo spiłowanie jest takie pracochłonne....

Tylko jak na to zareagują klientki przyzwyczajone ze za moj trud przy całkowitej zmianie wzoru które płacą do tej pory 30zl.

Aż strach.... Ale mam nadzieje ze docenią to że pazurki się trzymają i nie będą narzekać na zmianę cennika.

W końcu wszystko od dawna już drożeje a większość z nas ceny trzyma po staremu...


Chcialabym przejsc na Indigo lub MM ale przy takich zarobkach nie wydołam...
Ale na probe wezme cos nie cos :) A moze kiedys cennik wzrosnie to bedzie mozna rozmyslac nad tymi firmami ... :)

linkamalinka
10-02-2012, 12:38
ja całkiem podobnie biore 50zł plus 10 za przedłuzenie na formie. 25zl uzupełnienie a odnowa 35zł i myśle ze to całkiem nie drogo. warunki mam całkiem niezłe -tak mysle- osobny pokoik herbatka kawka ciasteczko i mjuzik w tle (jak frezarka nie zgłuszy:D) moze czas na zmiany w koncu wszystko drozeje :huh:

nanami7
10-02-2012, 13:09
Malinka, dlaczego doliczasz za formę o.O ??

Nysza
10-02-2012, 13:12
jesteście przy tych cenach w stanie odłożyć na dobre materiały i szkolenia ???

Evelina.J
10-02-2012, 13:15
No włśnie ja nie bardzo :( Na szkolenia juz ze swojej kieszeni :(

Nysza
10-02-2012, 13:27
no własnie ...
to gdzie tu logika tak niskich cen ???
przecież wszystko kosztuje
a za darmo na szkolenia, czy pokazy nie wchodzicie ...

linkamalinka
10-02-2012, 14:43
nanami za forme doliczam dlatego ze czesto moje lientki rzycza sobie megakrotki np. french ze zdobieniem jesli maja jakies swoje pazurki wychodowane i niby pracy tyle samo co przy formi ale jednak materiału zdecydowanie wiecej zuzywam przy formie - oczywiscie to tez zalezy od oczekiwanej długości, ale uwazam ze 10 zl róznicy nie jest jakims wielkim wydatkiem:) zwłaszcza ze zazwyczaj jest tak ze na formie robie pierwszy raz pózniej, uzupełnienie, a przy trzeciej wizycie pazurki sa juz na tyle długie ze spokojnie bez formy moge robic. takie te moje klientki juz sa ze nie dadza poszalec ze zdobieniami bo.. praca;(
a jesli chodzi o odkładanie na krursy i szkolenia: hm poki co jeszcze zadnego nie zaliczyłam choc bardzo bym chciała i jak tylko bedzie okazja to wyłoże z własnej kieszeni.;)
pracuje na materiałach PB wiec jakoś wystarcza i odrobinke zostaje na waciki- dodam ze do tej pory to dodatkowe zajecie było natyomiast od poniedziałku zaczynam prace w salonie fryzjerskim i zobaczymy czy uda sie wyciagnac cos wiecej ;) trzymajcie kciuki.

natalia268
10-02-2012, 14:50
Malinka, dlaczego doliczasz za formę o.O ??

idzie więcej materiału...Pewnie o to chodzi

hersa
10-02-2012, 17:36
ja za odnowę liczę tyle co za założenie nowych, nie rozumiem dlaczego bierzecie mniej, przecież tam piłowania i piłowania a materiału na koniec tyle samo pójdzie, tyle że szkielet już zrobiony

Evelina.J
10-02-2012, 17:59
Ćwiczyłam pamiętam na mamie i kuzynkach a jak zaczełam dobrze robić i czułam się pewnie to zaczęłam się obchwalać ze robię pazurki i taką cenę narzuciłam i nieświadimie za uzupelnienie pół ceny i teraz cięzko ją podnieść :( A juz dawno biadole ze za uzupelnienie tyle roboty a ja pol ceny biore :( A moje Panie długo uzupelniaja, uzupelniaja....

samaron
10-02-2012, 18:13
Bo kiedyś była różnica między uzupełnieniem a odnową:
- uzupełnienie - max do 2 tyg, w zależności od wzrostu pazura, bez zmiany głównej budowy, czyli jakby nadlanie żelu, odświeżenie paznokci
- odnowa - pow 2 tyg, zmiana budowy, zmiana zdobienia, piłowanie do gołego szkieletu czy tam do tego co pod spodem.

Powinno się mieć te 2 pozycje, zdefiniowane i zróznicowane cenowo. A tak niektóre z Was nieświadomie wpadły we własną pułapkę.

białaaaa
10-02-2012, 20:34
zgadzam się z samaron

Nysza
10-02-2012, 21:24
Ćwiczyłam pamiętam na mamie i kuzynkach a jak zaczełam dobrze robić i czułam się pewnie to zaczęłam się obchwalać ze robię pazurki i taką cenę narzuciłam i nieświadimie za uzupelnienie pół ceny i teraz cięzko ją podnieść :( A juz dawno biadole ze za uzupelnienie tyle roboty a ja pol ceny biore :( A moje Panie długo uzupelniaja, uzupelniaja....

podnoś cenę choćby o 5 zł bo z torbami pójdziesz - dorobisz się tylko garba i nic więcej ...

Evelina.J
11-02-2012, 08:14
No właśie. Pazury bity miesią trzymają sie do uzupełnienia wiec musi to kosztować adekwatnie do wykonania. Już nie jestem początkująca żeby tak nisko się cenić.... Muszę się zmobilizować i podnieść cenę. Teraz o 5zl i może kiedyś tez o 5zl jeszcze i będzie w miarę

DiamondShine
11-02-2012, 09:01
Kochane, chcialabym sobie ustalić stały cennik i troszkę podnieść w góre. Pomóżcie mi czy uważacie to za okej? co jeszcze wprowadzić, co poprawić?

manicure/pedicure hybrydowy - 40zł
i mysle zeby napisac, ze w komplecie taniej stopy + dłonie np. 70zł

przedłużanie paznokci żelem (french + delikatne zdobienie) 55-60zł
przedluzanie paznokci żelem (jeden kolor) 50zł

żelowanie naturalnej plytki (french + delikatne zdobienie) 50zł
zelowanie naturalnej plytki (jeden kolor) - 40zł

żelowanie naturalnej płytki u stóp (french + delikatne zdobienie) 50zł
żelowanie natu. plytki u stop (jeden kolor) 40zł

rekonstrukcja obgryzionych paznokci - 60-65zł

odnowa paznokci ... i tu mam problem jaka cena
uzupelnienie i tu tez mam problem?

i nie wiem jak to napisac ze jak ktos chce wieksze zdobienie jakies kwiatki akrylowe czy bajery na kazdym palcu to napisac tak?:

ręczne zdobienie , wtapianie ozdób - cena indywidulana??

osadzanie oryginalnych cyrkonii Svarovskiego do ilu sztuk dac im gratis a po ile juz doliczac i ile doliczac??

Russian Style - nowe style (kształty: stilletos (szpice), edge 60-70zł

całkowite sciagniecie masy zelowej + pomalowanie paznokci odzywka i tez nie wiem ile?

Nysza
11-02-2012, 09:53
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

DiamondShine
przy Twoim cenniku
odnowa - 50zł
uzupełnienie- 35zł ( do 2 tyg.)

nie rozdrabniałabym się nad ilościa wklejonych cyrkonii itp- wprowadza niepotrzebny zamęt
podnieś cenę wyjściową stylizowanych paznokci o 5 czy nawet 10 zł i daj notkę, że delikatne zdobienie (4 palce) GRATIS
kobiety kochaja wszelkie gratisy :skacze:

ściągnięcie masy+ mani+odżywka/lakier 40zł

Przedłużanie fantazyjne na szablonie (cieniowanie, Russian Style, edge bogato zdobione, sztylety ..) - od 70zł
cena 'od" ponieważ tam idzie przecież dużo więcej żelu, więcej zdobień więcej naszych umiejętności

pomysł że kpl. hybrydy taniej - bardzo dobry i sprawdza się

generalnie cały cennik podniosłabym o jakieś 5 zł ;)

---------- Dodano o godzinie 09:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:20 ----------


No właśie. Pazury bity miesią trzymają sie do uzupełnienia wiec musi to kosztować adekwatnie do wykonania. Już nie jestem początkująca żeby tak nisko się cenić.... Muszę się zmobilizować i podnieść cenę. Teraz o 5zl i może kiedyś tez o 5zl jeszcze i będzie w miarę

dokładnie ceny podnoś malutkimi kroczkami
klientka płaci przecież
za jakość produktów, Twoje umiejętności,
za zużyty prąd , za Twoje szkolenia itp
i jakieś 5-10% ceny za swoją .....
(chciałam napisać próżność ale dziś kobiety
świadomie dbają o siebie i to przeważnie takie, które zbyt wiele czasu dla siebie nie maja ...)

więc 5-10% ceny za swoją wygodę ;)

czy to dużo ???
jest to cięzka praca w pyle
nadwyrężająca nasz wzrok, kręgosłup, nadgarstki (te, które pracują tylko na pilnikach wiedzą co mam na myśli albo wkrótce to odczują),
pomimo maseczek do płuc i tak dostanie się pył z usuwanej masy
pomimo dobrego oświetlenie - i tak wzrok się masakrycznie męczy przy precyzyjnych zdobieniach
dostajecie uczuleń
wymieniać dalej ???
o zagęszczaniu rzęs już nie wspomnę ( nie ten dział ;])

no więc na ile wyceniacie swoją pracę - każda powinna sobie szczerze odpowiedzieć na to pytanie
biorąc pod uwagę, to co dzieje się cenowo poza Waszym biurkiem do stylizacji paznokci

ot taki mój monolog sobotni :kwiatek:

grimmen
11-02-2012, 10:31
hmm skorzystam z waszego doświadczenia, sporo tu dobrych rad.

Ja z kolei nie liczę za ściąganie rekonstrukcji.
Wolę żeby dziewczyna u mnie ściągnęła bezpiecznie jeśli cos jej nie pasuje niż żeby męczyła płytkę samodzielnie a później twierdziła że akryl/żel/ niszczą paznokcie...

Nysza
11-02-2012, 11:27
za ściągnięcie masy przy odnowie również nie pobieram dodatkowej opłaty
ale jeśli kobieta ściąga bo chce zrobić sobie przerwę w noszeniu - wówczas płaci

natalia268
11-02-2012, 11:52
ja mam własnie problem.. bo ogólnie brak czasu, ale kolezanka chce uzupełnienie, albo odnowe (to do ustalenia na miejscu). Ma Pazurki zrobione przeze mnie i umowilam się z nią na środę, ale wie, że nie zdąże jej np ściągnąć i zrobić nowych. I w raazie co powiedziała, że mozemy sciągnąć jednego dnia, a drugiego zrobić, że dla niej to nie problem. Więc chyba nic nie liczyć i wpisac ją w kalendarz co ? :)

Nysza
11-02-2012, 13:57
w takiej sytuacji nie liczyć za ściągnięcie

ja osobiście bałabym się, że po ściągnięciu masy
do dnia następnego może ulec zniszczeniu ten szkielet - nie wiem co ma na pazurkach, jakiej długości ...
i zamiast uzupełnienia będziesz dziergać od początku

natalia268
11-02-2012, 14:37
nie no.. jak uzupełnienie to od razu wszystko zrobimy, a jak odnowa to sciągam jej wszystko i chodzi z niczym ;) w

Zuuzaneczka
11-02-2012, 19:37
za ściągnięcie masy przy odnowie również nie pobieram dodatkowej opłaty
ale jeśli kobieta ściąga bo chce zrobić sobie przerwę w noszeniu - wówczas płaci
Ja robię tak samo.

agaretka
13-02-2012, 15:33
Ja w dalszym ciągu się uczę i biorę za pazurki tylko 40-45 zł. Marzę o takich cenach jak Wy macie ale jestem świadoma,że ceny rosną w stosunku do umiejętności.

Evelina.J
13-02-2012, 17:35
Ja w dalszym ciągu się uczę i biorę za pazurki tylko 40-45 zł. Marzę o takich cenach jak Wy macie ale jestem świadoma,że ceny rosną w stosunku do umiejętności.

I niestety też miejsca zamieszkania. Mozna miec umiejętności lecz mieszkając w mniejszej miejscowości gdzie ceny stoją nisko w innym miejscu gdzie wykonywana jest ta sama usługa nie można sobie pozwolić na zbyt dużo wyższa cenę. Jak będzie troszkę drożej a lepiej wykonana usługa to klientki przyjdą a jak będzie dużo drożej to myślę ze jednak cena konkurencji wygra, przebije jakość usługi :(

agaretka
13-02-2012, 18:39
Evelinko zgadzam się z Tobą co do miejsca zamieszkania. Ja mieszkam na wsi i wiadomo jak to jest. Uważam,że moje pazurki są ok, ładnie się trzymają tylko nie mam kursu. Jednak mam już uzbierana kaskę i szukam odpowiedniego instruktora.:skacze:

vica
13-02-2012, 23:00
Ja ostatnio podniosłam ceny o 10zł
Pedicure z 60 na 70zł
Założenie z 50 na 60, odnowa z 40 na 50
za to klientki nie dopłacają za kolorowe żele i zdobienia.
Uważam, że wyszłam in plus, ponieważ:
-nie muszę się gimnastykować, dlaczego mam opłaty za kolorowe żele /choć nikt nie pyta, biję się z myślami/
-mogę się nieco wykazać w zdobieniach /mam nadzieję, że będą chętne/
-mam większe pole manewru oferując szeroką kolorystykę /bo na ten cel zakupiłam sporo kolorków/
-jak klientka chce french to i tak płaci normalnie
Korekta 20 zł do 2 tygodni.

Hybrydy mam w promocji na razie za 25zł, ale tylko french i 2 kolorki, bo nie mam chętnych. Planuję podnieść do 35-40zł, a słyszałam, że u nas biorą za hybrydę 80zł

Mieszkam w małym mieście, które w okolicach jest uważane za najdroższe.
Pazurki są robione w przedziale 60 /na naturalkach/-120/150zł.

Evelina.J
14-02-2012, 23:06
Oj maże o takich cenach od 100zl;(
Pomażyc mogę...

malutkaistotkaa
16-02-2012, 08:57
ja biore 10 zl jesli przychodzi dziewczyna z koszmarnymi pazurkami od kogos innego
zawsze uprzedzam ze nie bede brala gwarancji jesli mam robic na tynm co tam jest..
dlatego wole zdjąć i zalozyc nowe tipsy...
nie powiem bo troszke przy tym roboty jest z 40min to napewno..
nie rozumiem dlaczego niektore z was nie biora dodatkowych nawet tych 10zl..
no chyba ze cos zle zrozumiałam:)

mysiula
27-02-2012, 23:14
a jak wycenić samo pomalowanie 4 kielichów do wina w kwiaty farbkami? Dziewczyna ma swoje kieliszki.

rudzia1985
28-02-2012, 20:30
Dziewczyny tu biora za dwa kieliszki slubne po 50 zl ale kieliszki w cenie wiec jak wezmiesz za jeden 15 zl ?! ( robocizna ) to chyba wystarczy. Albo za malo :huh:
Zalezy tez ile materialu zuzyjesz i czasu przy tym :)

KK1983
29-02-2012, 09:29
Witam!
Czy któraś z Was robi masaż bańką chińską, jeśli tak to jakie macie ceny ?

Pozdrawiam :]

InfinityNails
29-02-2012, 17:53
Ja za zdięcie starej masy przed nałożeniem nowej też doliczam, bo jakby nie było jest to dodatkowa praca.

ajda***pazurki
18-03-2012, 09:54
ja zapazury żelowe biorę 50 zł za korektę do 2 tygodni 30zł za odnowę tyle co za nowe czyli 50 przecież tyle z tym pracy po 4 lub 5 tygodniach ale niewiem ile brać za przedłużone na szablonie? a mam taką jedną klientkę której kładę tylko żel clear na jej naturalki i biorę 40zł i myślę że za robienie naturalków z wzorem to chyba tak 45 było by odpowiednie jak myślicie? no i ogólnie doliczam sobie za dojazd bo dojeżdżam do klientek albo robie a domu. a w jakim programie mogę bzrobić cennik albo jakięś wizytówki? bo chciałabym pozyskać nowe klientki?^_^

Zuuzaneczka
10-05-2012, 12:17
Dziewczyny, proszę o szybką pomoc, po raz pierwszy mam sytuację, gdy klientka chce przedłużyć paznokcie i pomalować je hybrydą. Ile mam za to policzyć? Zwykłe przedłużenie kosztuje u mnie 60zł, a hybryda 50zł.

Agnieszka Praska
10-05-2012, 13:58
hybryde traktuje jako zel kolorowy i licze normalnie jak za przedluzenie ;)

Nysza
11-05-2012, 11:02
również w takiej sytuacji traktuje hybrydę jako żel kolorowy
uważam że jest to bardzo rozsądne podejście dla każdej ze stron :)

ilonkjapazurek
11-05-2012, 11:08
No to teraz ja ^^ moze mnie zlinczujecie ale tak od a do z to :
Biore 70zł za pazurki doliczam +5zł za kolorowe żele 25gr/szt kryształek swarowskiego i 2,5zł/szt kwiatek akrylowy i powiem wam ze cholernie mi glupio za to doliczac ale ostatnio przysiadlam do rachunkow i faktur z mojej teczki to sie przezegnalam ... moje wydatki wyrownuja sie z zarobkami (mam fiola na kupywaniu pierdol moze tez dlatego) ale ostatnio zainwestowalam w pedzle kozlowski, pare szkolen, akryle kolorowe ez flow. sa chetne ale placic nawet grosze to nikt nie chce za kwiat czy cyrkonie dla klientek glupia pierdola ...ehh krepuja mnie niektore sytuacje, natomiast uzywam hybryd CND (shellac) i biore 40 .. jesli chodzi o odnowe piluje do samego tipsa i wszystko ODNOWA jak sama nazwa wskazuje ... i biore tyle samo co przy zakladaniu nie mam salonu wiec szczerze ? nie mam nawet od czego odliczac przy takich kosztach... a robota jeszcze gorsza niz przy normalnym zakladaniu, odliczam tylko przy uzupelnieniu bez zmiany wzoru chyba ze to farbka akrylowa ale koncowka np frenczu zostaje tam gdzie byla matowie nakladam zel w lukę odrostu i ew. jak byla panterka to moge namalowac kwiatka i nablyszczam i gotowe wtedy biore 40. yea skonczylam ^^

---------- Dodano o godzinie 11:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:04 ----------

a ja dodam ze ciezko mi potraktowac hybrydy jako zel kolorwy... żel kolory kosztuje w granicach 10-20 zł z 5ml a 7ml shellaca w moim przypadku kosztuje 79zł - 85zł (zamawiam w csmoon) wiec nie udzielam uslugi tego typu jest to samobójstwo.. kolorowe zele jak i hybrydy maja swoje przeznaczenie i nie warto moim zdaniem tego mieszac...

Nysza
11-05-2012, 11:19
sama się zapętliłaś w tak szczegółowy cennik
ustal cenę główną np.
paznokcie przedłużane soute- 70zł
stylizacja french -80zł (zdobienie na serdecznym i kciuku gratis)
stylizacja kolor - 80zł ( "-"-"-")
żelowanie nat. 60zł

to tak na szybko
jak zdobienie na każdym ale jakieś małe to możesz głośno powiedzieć ze robisz gratis bo jest twoja ulubiona klientką :D
jak zdobienie na każdym ale bogate - pracochłonne to doliczasz np. 10zł
nie rozdrabniaj cennika na cenę za malowanie 1 palca bo to się nie sprawdza - tylko Ty na tym tracisz ...
panie lubią gratisy i tym również przyciąga się klientki
sprawdziłam i działa wyśmienicie !!


co do hybrydy to mam tak bogata kolorówkę żelową ze sporadycznie wykorzystuję w tym celu hybrydę
hybryda z Nails Company tez kosztuje 80zł i jak jej użyję czasami jako kolor to i tak mi się zwraca przy typowych hybrydowych paniach
więc nie robię sobie tym żadnej straty ...

edytakon
11-05-2012, 12:33
Nysza masz racje. ja tez nie rozdzielam.Zdobienia na 4 palcach gratis (drobne zdobienia), pozostale + 10 zł, ale... zeby byla jasnosc to zadna doplacic nie chce:(
Czyli szkolic sie mamy, ale kasowac za zdobienia nie wypada .. wg naszych klientek.

Ja licze za hybryde na pazurku zbudowanym tyle samo co za std paznokcie (jesli ktos po 2-3 tyg chce tylko zmienic kolor hybrydy idzie to blyskawicznie i kosztuje tyle co hybryda na pazurku naturalnym (40zł) - oczywiscie bez dolania zelu przy skorkach, sama zmiana koloru

ja pracuje na hybrydach MM i indigo i infinity - glownie. Mam okolo 30 kolorow, oczywiscie schodza podstawowe i gdybym chowala je tylko dla klientek hybrydowych... to chyba wczesniej by zjełczały.

souki2020
11-05-2012, 13:03
Ja nie mam salonu ani nic, robię raz na uuuu może dwa tygodnie i biore 50zł za wszystko , nie robie długich więc nigdy nie doliczałam ;p czasem zdaży się też tak , że np. robię pazurki wzamian za paczkę pampersów + chusteczki do pupy dla malego i wychodzi = 50zł hahaha czasem wole powiedziec wymiana niz pieniadze bo to jakby bardziej ze tak powiem naklania ;p a i tak jakbym wziela pieniazki od kogos to odrazu jade na zakupy kupuje mleko pampersy i inne potrzebne rzeczy ostatnio wymienilam usluge za karton ubran na mojego syna wszystkie jak nowe oryginalne musialabym za nie zaplacic z 2tys zl ;p a tak niby uzywane pffff czasem lepsze niz nowe :) no ale jakbym miala swoj salonik to bralabym pieniadze ;p

ilonkjapazurek
11-05-2012, 17:59
Ja nie mam salonu ani nic, robię raz na uuuu może dwa tygodnie i biore 50zł za wszystko , nie robie długich więc nigdy nie doliczałam ;p czasem zdaży się też tak , że np. robię pazurki wzamian za paczkę pampersów + chusteczki do pupy dla malego i wychodzi = 50zł hahaha czasem wole powiedziec wymiana niz pieniadze bo to jakby bardziej ze tak powiem naklania ;p a i tak jakbym wziela pieniazki od kogos to odrazu jade na zakupy kupuje mleko pampersy i inne potrzebne rzeczy ostatnio wymienilam usluge za karton ubran na mojego syna wszystkie jak nowe oryginalne musialabym za nie zaplacic z 2tys zl ;p a tak niby uzywane pffff czasem lepsze niz nowe :) no ale jakbym miala swoj salonik to bralabym pieniadze ;p

też tak robie :) aczkolwiek troche chetnych mam wiec nieobwale sie rzeczmi dla dziecka :P kiedy trzeba tak robie :0. no moze macie racje, aczkolwiek hmm chyba to co piszecie juz bede praktykowac za granica jak wyjade :) bo tu juz nie bede mieszac

charolina
19-05-2012, 14:19
ja mam tak:

żel/akryl na naturalnych- 40zł
stopy-30zł
przedłużenie żel/akryl- 50zł (zdobienie delikatne gratis)
jeżeli paznokcie są dłuższe i bardziej ozdobione +10zł
inne kształty (edge, szpic) od 70zł

też się nie rozdrabniam jeżeli chodzi o ozdoby:P z resztą kocham malować kwiatki i inne takie więc dla mnie to przyjemność:skacze:


dodam, że pracuję w domku (jeszcze chodzę do szkoły)

Paolka
19-06-2012, 17:46
Dziewczyny mam do was takie pytanie, otóż sprawa u mnie wygląda w ten sposób że interesuję się stylizacja paznokci już dobre kilka lat ale jakoś inne obowiązki zawsze przysłaniały mi tę pasę.
Tydzień temu podjęłam decyzję, że zabieram się za to co lubię ( jestem już nawet zapisana na kurs :) ) I teraz moje pytania wygląda następująco kiedy mniej więcej zaczęłyście robić paznokcie zarobkowo? Wiecie nie ukrywam, że marzy mi się żeby pazurki były moim dodatkowym źródłem dochodu, ale boję się też takiej sytuacji, że np. ktoś zapłaci mi za paznokcie a one odpadną mu po tygodniu, albo klientka będzie niezadowolona. Ogólnie mam mnóstwo obaw :huh:

Nysza
19-06-2012, 18:52
pazurki innym osobom zaczęłam robić na drugi dzień po kursie
oczywiście dałam ogłoszenie, że jestem świeżo po kursie
i szukam modelek, aby szlifować mój warsztat
koszt symboliczne ( chyba 20- 25zł ??? wówczas brałam?? ale babki zostawiały więcej :D)

odezwało się multum osób
praktycznie w tygodniu miałam po 3-4 osoby
po dwóch miesiącach cena poszła w górę
bo pazurki były juz miłe dla oka i trwałe :skacze:

takze nie obawiaj się tylko uprzedź kobietę,
ze płaci mniej bo trenujesz i śmigaj pazurasy

lusill
19-06-2012, 19:08
ojej jak patrzę na wasze ceny paznokci robionych w domu to nie powiem ale mnie skręca.. mam salon od 6 lat i ostatnio jakoś krucho z klientkami się zrobiło, zmuszona byłam wówczas na przerobienie cennika:
żel na swoich - 40-
przedłużanie na formie lub tipsie - 60-
dopełnienie- odnowa - 40-
ceny nie ulegają zmianie; do wyboru kolorowy żel, brokaty farbki
osobno doliczam tylko za kwiatki akrylowe 2- / szt i cyrkonie svarowskiego 1,- / szt

tak oto wygląda to u mnie masakra, bo ledwie wychodzę na swoje
niestety za dużo jest dziewczyn robiących zarobkowo w domu
uważam że dopóki się uczy niech se robi ale jak wywala cennik na ławę (bez obrazy) ale dla mnie to jest kradzież w biały dzień!
i po co się szkolić brać pożyczki na otwarcie salonu martwić się ZUS-em i Urzędem Skarbowym skoro i bez tego można robić pazurki w domu na czarno?
wiem niektóre z Was się ze mną nie zgodzą, ale tak to niestety wygląda ze strony dziewczyn, które prowadzą legalną działalność...

Nysza
19-06-2012, 19:13
to rzeczywiście ceny masz bardzo niskie ...

Paolka
19-06-2012, 19:23
Nysza właśnie tak myślałam żeby w ogłoszeniu zaznaczyć na wstępie, że jestem świeżynka w tych sprawach, żeby też potem nikt nie miał do mnie pretensji.

Ehh nie mogę się już doczekać :skacze:

malinowa
19-06-2012, 22:29
Paolka (http://forum.wzorki.info/members/16911-paolka.html) a w jakiej formie ma być to ogłoszenie, gdzie się chcesz ogłaszać?

Zuuzaneczka
20-06-2012, 01:14
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Masakra kochana :( robisz wspaniałe pazurki, ale wyższe ceny ma u mnie w Wawie pierwsza lepsza tipsiara domowa :( to niesprawiedliwe! A co do tego robienia w domu, to osobny temat. Od lipca będę działać legalnie, ale prawie 3 lata robiłam w domu. Z tym, że studiuję dziennie i zaocznie i była to praca dorywcza, a na początku tylko hobby na parę godz w tygodniu. Nie miałam wcześniej możliwości otwarcia salonu, choć baaardzo chciałam, z racji szkoły i braku funduszy (w wieku 19-20 lat raczej o to trudno). Ale jak widzę panny, które w domu robią paznokcie, rzęsy, włosy, makijaże (w tym permanentne!) i milion innych usług, to się dziwię. Tym bardziej że znam takie, które z tego żyją, nic poza tym nie robią innego, na pyt o legalną działalność, salon, odpowiadają "pierd*lę zus, tak mam hajs dla siebie, hahaha" - to już normalne nie jest :/:

Paolka
20-06-2012, 05:38
Malinowa myślę, że na początek ogłoszę się na paru stronach internetowych i oczywiście powiadomię znajomych na FB, a potem jak już założę działalność to może pójdę w jakieś ulotki. Wszystko zależy od tego jak będzie mi szło, bo póki co wszystko wydaje mi się takie proste, ale wiem że tak nie jest.
W ogóle jak oglądam dziewczyny tu wasze pracę to jestem pełna podziwu. Zastanawiam się czy kiedyś też będę potrafiła zrobić takie cuda.

Nysza
20-06-2012, 07:20
Paolka nie trać wiary w to co robisz, bo początki nigdy nie sa różowe
tylko wytrwałością, konsekwencją i przede wszystkim dobrym warsztatem
zdobywa się stałe klientki - takie potrafią zapłacić nawet ponad 100zł za usługę
a przy okazji będą szanować Twoją pracę, Twój czas ...

najważniejsze to uderzyć
w odpowiednia grupę docelową - taką którą będzie stać na Twoje ceny
trochę dłużej to trwa ale bardziej się opłaca - sama tak zrobiłam i nie żałuję
bo nie muszę obsługiwać dziewczyn, które potrafią złamać sobie paznokcia
a potem wmawiać mi, że to moja wina że straciły tego paznokcia na drzwiach od auta
a w dodatku to naprawa gratis ...

szanuj sobie swoją pracę - nie jest to wcale łatwa praca jak z boku wygląda
pył, ból pleców,oczu ... ale za to radość w oczach klientki, która w końcu
nie musi już rąk chować w kieszeni - bezcenne :)

---------- Dodano o godzinie 07:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:04 ----------

aaaaa na początek dobrym i sprawdzonym sposobem
jest ogłoszenie się , że wykonasz darmowe paznokcie
w zamian za użyczone dłonie - działa jak lep na muchy
a będziesz mieć na kim ćwiczyć
a po 10-15 setach możesz dać kolejne ogłoszenie ale z kosztem za zwrot produktów - bo jeszcze ćwiczysz
przeważnie jest tak, że "darmówki" w dalszym ciągu przychodzą i płacą ...

ja pierwsze ogłoszenie dałam na forum ( też różowym) gdzie sa różne tematy - nie tylko pazurkowe
ale i ogrodnicze, rodzinne, hobbystyczne .... gwarantuje to, że więcej osób zobaczy Twój wpis

Paolka
20-06-2012, 07:58
Nysza dziękuję Ci za te wszystkie rady, na pewno z nich skorzystam, jak tylko będę miała papierek już w ręce.
Na kurs idę 19 lipca :skacze:

malinowa
20-06-2012, 11:21
Nysza (http://forum.wzorki.info/members/10021-nysza.html) a mogłabyś mnie oświecić co to za "różowe" forum? bo nie mam pojęcia. Też bym chciała zdobyć parę klientek, ale kiepsko mi to idzie i nie mam pomysłu jak to zmienić.
Jutro mam doszkalanie w SPN i chciałabym żeby ta inwestycja mi się opłaciła.

Nysza
20-06-2012, 11:44
Paolka - proszę Cię bardzo :)
malinowa - [cenzura] bezpośrednio do poszukiwania klientek to nie bardzo
bo nie wolno się tam reklamować - chyba że wykupisz abonament ,
ale na poszukiwanie modelki do stylizacji paznokci - jak najbardziej.
Ja miałam odzew znakomity :skacze:, przerósł moje oczekiwania :skacze:
W końcu chodzi o to aby jak najwięcej osób usłyszało o Tobie
i zaczęło nosić Twoje pazurki ..

nu nu nu :nunu: nie wolno wklejać stron konkurencji :)

malinowa
20-06-2012, 15:01
wołałabym jednak znaleźć klientki, dziewczyny które pracujecie w domu jak zdobywacie klientki? Ja sporadycznie chodzę robić babkom paznokcie w salonie , ale to tylko wtedy kiedy jest więcej chętnych niz włascicielka jest sama w stanie przyjąć, ale marne są z tego pieniądze i dlatego wolałabym mieć swoje klientki tylko jak je znaleźć?

Nysza
20-06-2012, 15:39
a dlaczego nie dasz ogłoszeń na necie w takim układzie
są darmowe strony, gdzie można zamieścić swoje ogłoszenie
dodać zdjęcia stylizacji ,
poszukaj , jest mnogo ogłoszeń dziewczyn pracujących w domu ..

malinowa
20-06-2012, 19:48
Nysza (http://forum.wzorki.info/members/10021-nysza.html) mam ogłoszenie na tablicy pl i jeszcze na świstaku, ale odzew jest mizerny, trzy klientki w tym miesiącu miałam, jakie jeszcze strony proponujesz?

Nysza
20-06-2012, 20:11
malinowa
- Twoja miejscowość ma na pewno stronę internetową (forum) i to nie jedną , na pewno tam tez jest dział ogłoszeń
- portale wojewódzkie ( ja mam m.in na portal darmowych ogłoszeń z Małopolski)
- portal adin.pl
- portal lento.pl
- tablica
- ....
- na pewno NK
- na pewno otagowana i wypozycjonowana moja strona internetowa

w sumie jestem coś na 10 portalach ..
wpisz w wyszukiwarkę darmowe ogłoszenia i Ci wyskoczą
ogłoszenia na pewno działają - w zeszłym tygodniu miałam 3 tel. z ogłoszenia ...

białaaaa
25-06-2012, 10:45
Nysza (http://forum.wzorki.info/members/10021-nysza.html) mam ogłoszenie na tablicy pl i jeszcze na świstaku, ale odzew jest mizerny, trzy klientki w tym miesiącu miałam, jakie jeszcze strony proponujesz?

kochana ja bym się cieszyła nawet z tych trzech w miesiącu bo u mnie to jest tragedia może raz w miesiacu jedna albo wcale :) i doszłam do wniosku że kasy nie wiadomo jakiej na tym nie zarobię i myślę jeszcze zrobić kurs/szkołę makijażu i może florystykę do tego. bo z samych pazurków u mnie nie wyżyję

sztynka
25-06-2012, 17:24
Biała ja mam takie samo myślenie i zrobiłam kurs makijażu, wybieram się tez na florystykę. Niestety pazurki robię 2-3 razy w miesiącu, makijaże również, ale uczę się i mam inną prace oprócz tego, bo z pazurków, to nic bym nie miała :/:

farbstift
26-06-2012, 19:49
ja na pazurki mam 2-3 klientki na miesiąc i potem np. 3 miesiące ciszy... także dobrze, że mam zupełnie inną pracę. Na makijażach też zarobku wielkiego nie ma, ale jak jest teraz okres ślubny to zawsze coś wpadnie, tym bardziej że za makijaż biorę więcej niz za paznokcie.
Ja oprócz wizażu mam skończoną stylizację, kosmetykę tylko zaczęłam, ale potrafię wykonywać drobne zabiegi, na florystykę też idę (najpierw kurs, a potem roczna szkoła) i jeszcze na projektowanie mody ;)

sztynka
27-06-2012, 23:03
Ja się zastanawiam jaką cenę dać za makijaż? Kurs zrobiłam rok temu. Wykonałam jednak do tej pory tylko kilkanaście makijaży na klientkach+ dwie sesje zdjęciowe i w sobotę trzecia sesja. Pracuję na Glazelu, Kryolanie i tańszych kosmetykach, droższych już nie. Czy cena za mejkap wieczorowy 40 zł to dobrze? A za ślubny z kępkami, kamuflażem 50 zł, już z dojazdem wliczonym? Chcę się uczyć wizażu, próbować, ale boję się wyskoczyć z ceną. Z trwałością makijażu nie mam problemu, wytrzymuje kilkanaście godzin.

nanami7
28-06-2012, 08:25
Sztynka 50 zl z dojazdem to malo... :/ ja za dojazd biore 20 zl chyba ze jade do wiecej niz jednej klientki :) ale z pazurami.

farbstift
28-06-2012, 10:08
ja biorę 50zł za wieczorowy i próbny ślubny. Za ostateczny ślubny mam teraz promocję (żeby zachęcić klientki i mieć kilka zdjęć z przygotowań etc.) 80zł a za dojazd liczę dodatkowo, chyba że ktoś mieszka w moim mieście lub pobliskim to nie :) Produkty i pędzle do makijażu wychodzą moim zdaniem drożej niż do paznokci, więc nie można zaniżać cen. Szkoła wizażu to minimum 100zł czesnego miesięcznie. Kursy to wydatek od 500zł wzwyż, a w szkołach które są naprawdę cenione ok 2000.

Ladyss
28-06-2012, 20:09
Mam do Was dziewczynki prośbę... Główkuję czym różni się makijaż wieczory od ślubnego... Ja biorę za oba 50 zł (bez rzęs) bo oba wykonuję tą samą techniką, tymi samymi kosmetykami. Gdzie jest różnica?

Bożena P
28-06-2012, 20:12
Sztynka u mnie ceny w salonie za makijaż są od 70zł do 130zł. Przy czym wieczorowy to 70-100, próbny ślubny 80-100 a ślubny 100-130zł. Cena sesji ustalana indywidualnie.
Po domach raczej nie jeżdżę a jak już to przeważnie biorę tyle samo. Pracujemy na przeróżnych kosmetykach - praktycznie z każdej firmy jakiś kosmetyk począwszy od taniego lovely czy wibo poprzez Inglot, MaxFactor, Sephora, Glazel, Kryolan po Chanel czy Dior (ale przeważają kosmetyki z Inglota,Sephory, Glazela i Chanel).

farbstift
28-06-2012, 20:31
Mam do Was dziewczynki prośbę... Główkuję czym różni się makijaż wieczory od ślubnego... Ja biorę za oba 50 zł (bez rzęs) bo oba wykonuję tą samą techniką, tymi samymi kosmetykami. Gdzie jest różnica?

moim zdaniem podejmując się wykonywania makijażu musimy wiedzieć czym różnią się jego wszelkie rodzaje. Makijaż wieczorowy to makijaż jaki wykonujemy na wyjścia wieczorową porą jak nazwa wskazuje, tak więc produkty jakich użyjemy mogą dawać "cięższy" efekt, możemy użyć wszelkich połyskliwych produktów, w tym makijażu niemalże nie ma ograniczeń, byleby nie ewoluował w makijaż artystyczny ;) Natomiast makijaż ślubny to makijaż zarówno dzienny, jak i wieczorowy, do tego fotograficzny a czasem też filmowy. Nie można stosować produktów, które w dziennym świetle nie będą prezentowały się naturalnie, ale mimo wszystko musimy idealnie pokryć niedoskonałości. Makijaż taki musi świetnie prezentować się na zdjęciach, tak więc twarz musi być idealnie wykonturowana. Trwałość makijażu musi być naprawdę długa. Ponad to w makijażu ślubnym ważny jest każdy detal całości stylizacji, więc wizażystka musi znać także klimat ślubu, całość stroju, bukiet, fryzurę... Proces tworzenia makijażu ślubnego często trwa nawet kilka miesięcy, bo najpierw omawiamy z klientką stylizację i wymyślamy nasze propozycje a potem prezentujemy koncept podczas makijażu próbnego. Potem znów mamy przerwę na dogranie szczegółów i następuje ostateczny makijaż. W przypadku makijażu wieczorowego klientka po prostu przychodzi, mówi w co będzie ubrana i dobieramy makijaż do jej typu urody. Ślub jest jeden w życiu (zazwyczaj:)) a więc i makijażu nigdy nie powtórzymy. Stąd też oferowane są osobne kursy i warsztaty z makijażu ślubnego, wizażystka musi być "dobrą duszą" Panny Młodej i makijaż musi byc idealny, aby nie zepsuł tego niezwykłego dnia.

sztynka
28-06-2012, 20:55
Wiem dziewczyny, że to mało ile biorę, ale chcę się na razie uczyć, a chętnych nie ma, nawet najbliższe koleżanki nie chcą, bo za mało umiem. Ja dojeżdżam tylko najdalej do 15 km w jedną stronę, więc to dla mnie koszt maksymalnie do 10 zł. Niestety kosmetyki trzeba kupować na bieżąco, pędzle też, nawet dla jednej klientki trzeba kupować, więc wychodzi 100% więcej niż za pazurki, także Farb popieram to. Tylko ja nie mam szkoły , a kurs 1 stopnia jedynie i właśnie chciałabym zarobić na 2 stopień, ale mi nie wychodzi :(

Ladyss
28-06-2012, 21:00
Przyznam że jest to napisane książkowo... Niestety nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości. Bo w rzeczywistości gdy robię makijaż wieczorowy czyli zazwyczaj gościa weselnego to przygotowuję cerę dokładnie tak jak przy Pannie młodej czyli tuszuję niedoskonałości. Tak samo utrwalam oba makijaże bo muszą przetrwać cały wieczór. Tak samo dobieram je do stroju i fryzury. Jeszcze żaden makijaż ślubny nie zajął mi kilku miesięcy przygotowań... Ba, jak Panna młoda zapisuje mi się 3 miesiące przed to i tak uważam to za cud. Zresztą nie wiedziałabym jakie szczegóły mam dogrywać w takim makijażu przez kilka miesięcy... Jedyną rzeczą którą ustalam z panną młodą jest to czy będą robione zdjęcia i jakiego typu będą to zdjęcia. Zmienia to tylko stonowanie odcieni których mogę użyć ale nadal nie zmienia to faktu że używam niejednokrotnie tych samych cieni, z tej samej palety do makijażu wieczorowego i ślubnego. Różnica czasami nawet kilkudziesięciu zł za wiedzę wizażystki na temat "ciemnego cienia nie mogę użyć bo na zdjęciach czarno-białych wyjdzie jak czarna plama" itp wydaje mi się dość spora. farb ja posiadam wiedzę na temat tego na co mam zwrócić uwagę podczas wykonywania danego makijażu. Moje pytanie nie wynikło z niewiedzy tylko z braku zrozumienia. Takie samo pytanie mogłabym zadać w dziale pazurkowym bo też nie rozumiem znaczenia paznokci ślubnych.

Bożena P
28-06-2012, 21:01
Sztynka na początku "przygody" z wizażem trzeba naprawdę sporo zainwestować, początki są strasznie ciężkie, ale trzeba przez to przejść. Warto na początku się pomęczyć, podokładać do interesu bo po kilku latach koszty całkowicie się zwrócą, jeszcze nawet wychodzi się sporo na plus, zwłaszcza w "okresach ślubnych" :)

farbstift
28-06-2012, 23:03
Różnica czasami nawet kilkudziesięciu zł za wiedzę wizażystki na temat "ciemnego cienia nie mogę użyć bo na zdjęciach czarno-białych wyjdzie jak czarna plama" itp wydaje mi się dość spora. farb ja posiadam wiedzę na temat tego na co mam zwrócić uwagę podczas wykonywania danego makijażu. Moje pytanie nie wynikło z niewiedzy tylko z braku zrozumienia. Takie samo pytanie mogłabym zadać w dziale pazurkowym bo też nie rozumiem znaczenia paznokci ślubnych.
kurczę, no to wykluczasz samą siebie podając taki argument... przecież do zdjęć czarno-białych ciemniejsze kolory lepsze, bo jasnych w ogóle widać nie będzie. W paznokciach nie widzę różnicy, w makijażu owszem. Każdy pracuje po swojemu. Ja mam zapisane np. klientki na wrzesień/październik a szczegóły ustalamy od maja. Mi się wydaje, że to zależy jak traktujemy to co robimy. Dla mnie wizaż to największa pasja i nie umiem do tego podchodzić w taki sposób jaki Ty pokazujesz. A jak przekładamy to na pieniążki to np. w makijażu ślubnym zazwyczaj robimy pełną analizę kolorystyczną, prawda? A ile kosztuje taka analiza? Przeciętnie 100zł. A tu Panna Młoda ma ją w cenie. Przy zwykłym makijażu analiza jest pobieżna, nie chodzi mi o to, że robiona "na odczepnego", tylko ze względu na mniejszą rangę makijażu ograniczamy się do podstaw.

Oj, tak Sztynka. Inwestycje w kufer są ogromne, ale za to uczucie pracowania na dobrych produktach i widok efektów- bezcenne ;)

Ladyss
28-06-2012, 23:43
A jak przekładamy to na pieniążki to np. w makijażu ślubnym zazwyczaj robimy pełną analizę kolorystyczną, prawda? A ile kosztuje taka analiza? Przeciętnie 100zł. A tu Panna Młoda ma ją w cenie.
Ale u mnie klientka "nie ślubna" też ma ją w cenie... Nie da się wykonać makijażu bez choćby najprostszej analizy prawda? Z tego co rozumiem do makijażu ślubnego przygotowujesz klientkę perefcto... A do wieczorowego to co? Niby inaczej? Nie dobierasz odcieni pod fryzurę, ubiór, cerę? Doskonale wiesz że to robisz... Postępujesz tak samo bo przecież to że pani idąc na wesele jako gość nie oznacza że ma być zrobiona na odwal się.
Kurcze denerwują mnie argumenty sugerujące że jeśli wizaż nie jest moją największą pasją to oznacza że coś robię niedokładnie, bądź też źle. Nie rozumiem w jaki sposób niby do tego podchodzę... Bo napisałam prawdę że do makijażu że nie przygotowuje się kilka miesięcy? Ty farb też się nie przygotowujesz, doskonale o tym wiesz. To że nawet pół roku wcześniej masz próbny nie oznacza że przez następne pół roku główkujesz jak ten makijaż jeszcze polepszyć. Także nie ma różnicy czy próbny jest tydzień czy pół roku przed ślubem, po prostu nie ma. Takie idealizowanie makijażu ślubnego patrząc trzeźwym okiem na rzeczywistość to przykro mi za wyrażenie - ale uważam za bzdury. A podnoszenie cen bo "ślubne" naciąganiem. Rozwinęłam temat bo próbowałam zrozumieć "dlaczego". Nie zrozumiałam, wręcz utwierdziłam się w przekonaniu że robię to samo w obu przypadkach. Jest też opcja że "za bardzo" przykładam się do makijażu "zwyczajnego", tj nieślubnego (bo skoro robię je tak samo a do ślubnego nie mam co już dodać to chyba jest coś nie sprawiedliwie robione) ale nie wyobrażam robić go inaczej.
Śpieszę jednak powiedzieć że nie po to rozwinęłam wątek żeby wieszać na kimś psy i zmuszać do zmiany... Ceny to sprawa indywidualna, każdy robi co chce bo zusików za nas nikt nie płaci. Zżerała mnie ciekawość, to tyle.

P.s. Co do cieni... Najwyraźniej są różne szkoły, mi to przedstawiono w sposób inny i w sumie to zrozumiały bo nie każda kobieta będzie chciała na zdjęciu mieć czarną plamę ma oku... Ale to już zależy od indywidualnej potrzeby klienta. Dlatego uważam że nie zaprzeczyłam samej sobie... Ale to chyba nie ten temat.

Mam nadzieję że obejdzie się bez obrazy, fochów i innych... Bo chyba po to jest forum żeby na takie tematy dyskutować :)

farbstift
28-06-2012, 23:50
dokladnie,ja swoje zdsnie przedstawilam i nieco pokrecilas moje slowa ehh. niestety dyskusje na temar ceny wizazu slubnego i okolicznosciowego zawsze wywoluja emocje :D s moze i stety ;)

Ladyss
28-06-2012, 23:59
Jeśli przekręciłam to nieświadomie, uwierz. Pisałam tak jak zrozumiałam. Niestety słowo pisane ma to do siebie że nie zawsze w 100% zrozumiemy co autor miał na myśli ;)

Agnieszka Praska
29-06-2012, 08:10
ja w tej chwili podnioslam ceny makijazy:D
wieczorowy od 70-100 a slubny od 120-150 i chetnych nie brakuje a co najwazniejsze ciagle wracaja stare klientki na kolejne makijaze;)
miedzy slubnym a wieczorowym jest gigantyczna roznica np w technice wykonania i kosmetykach jakich sie powinno uzywac, ja do slubnych np. uzywam zupelnie innych baz, podkladow, pudrow, bronzerow :)
kosmetyki te sa przecietnie kilka razy drozsze wiec jakos problemu z cena makijazu nie mam:D

bede miala chwilke to zrobie dla porownania makijaz slunby i majkiaz wieczorowy z tak samo pomalowanymi oczkami, zmienie tylko makijaz bazowy twarzy i konturowanie, roznica jest kolosalna i zobaczycie same :D aparat fotograficzny i kamera to wredne urzadzenia i widac na zdjeciach i filmach wszystko ;)

co do zdjec czarno bialych to jak najbardziej ciemne cienie, jesli dobrze jest wykonany to zadnej plamy ciemnej nie bedzie ;) wiedoczne bedzie tylko piekne cieniowanie miedzy kolorami ;)

farbstift
29-06-2012, 10:33
brawo dla agulusi:soczek:

sztynka
29-06-2012, 14:29
No ja właśnie inwestuję w kosmetyki, w tym roku chciałabym wyposażyć do końca kufer we wszystko co niezbędne, brakuje mi jeszcze około tysiąca złotych i byłoby ok :skacze: gdyby ktoś miała na zbyciu to wezmę :D
Dlatego ja nie robię jeszcze ślubnych makijaży, bo nie mam odpowiednich kosmetyków. Dopiero od sierpnia zamierzam robić, bo będą już kamuflaże itd. wieczorowy mejkap zauwazyłam dla klientki nie jest az tak wazny jak dla Panny Młodej. Sama będąc pomalowana na weselu ledwo raz spojrzałam w lustro i zmatowiłam buzię. A będąc Panią Młodą chodziłam patrzeć co godzinę, bo się stresowałam. Choć nie było czym , bo Pani zrobiła mi super makijaż za 50 zł i był to wieczorowy, a nie ślubny, bo na taki się umówiłam, gdyż ślubny kosztowała dwa razy drożej i nie wiem jaka byłaby różnica, ale mój się prezentował wspaniale :P

Ladyss
29-06-2012, 22:01
W 100% zgodzę się z tym że jest różnica w technice, tak jak inaczej malujemy starsza panią, osobę z zapadniętymi powiekami tak też inaczej malujemy do zdjęć itd. No to jest sprawa oczywista. Ale to tylko technika zabrania się do pracy, mnie nic nie kosztuje takie użycie wiedzy dlatego nie rozumiem podnoszenia cen z tego tytułu. NATOMIAST składam pokłony dla argumentu agulusi na temat pracy na innych produktach i to mnie w 100% satysfakcjonuje :kwiatek: i w tym przypadku oczywiście popieram. Bo to jest moim zdaniem czysta uczciwość. Pytanie tylko ile wizażystek podchodzi do tego w sposób uczciwy a ile ma wyższe ceny za słowo "ślubne". Ale to chyba zostanie pytaniem retorycznym. Dziękuję za uwagę - co złego to nie ja.

farbstift
29-06-2012, 23:16
dobre pytanie postawiłaś, Ladyss. Też mnie to ciekawi jak inne wizażystki do tego podchodzą, czy wyższa cena idzie w parze z odpowiednimi produktami i techniką.

A ile bierzecie za stylizację włosów? I jak rozgraniczacie to w cenniku? Chciałabym też niebawem wprowadzić i fryzury, ale tu mało zorientowana jestem co do cen.

wisienkakwspz
02-07-2012, 15:30
Ciekawa dyskusja na temat cen tych makijaży ;) Ja mam w salonie za wieczorowy 50 zł, a ślubny 70 zł ;) I różnica jest taka, że do ślubnego używam droższych kosmetyków ;) Ale wiem doskonale, że u nas mnóstwo wizażystek/kosmetyczek robi makijaże na jedno kopyto i tymi samymi kosmetykami, a biorą drożej tylko dlatego, że to ślubny ;)

hersa
02-07-2012, 19:36
U nas to tak jest (oczywiście na pewno nie u wszystkich wizażystek) ale u większości oraz fryzjerek i w kwiaciarniach że się dopłaca za słowo "ślubne" bukiet kwiatów nie wiem jakby nie był piękny zawsze będzie tańszy niż dla panny młodej ;)

sztynka
02-07-2012, 21:55
No jeśli używamy zupełnie innych kosmetyków do mejkapu, to rozumiem dopłacanie za ślubny. W sobotę robiłam pierwszy w życiu mejkap ślubny na sesję plenerową i wiem, że kamuflaże to podstawa. Niestety moje nie doszły na czas i musiałam sobie radzić bez.
Więc jeśli robię makijaż z kamuflażem to cena powinna być inna, czy już podnieść całkiem cenę i wyrównać do wyższej ogólnie?

farbstift
02-07-2012, 22:27
myślę, że kamuflaż potrzebny jest w większości makijaży okazjonalnych. Mówiąc o innych kosmetykach chodzi raczej o kosmetyki typu: podkłady wodoodporne, spraye fixujące, cienie wodoodporne, kosmetyki HD, pomadki o wydłużonej trwałości czy też kosmetyki marek selektywnych . Oczywiście tych kosmetyków też często użyjemy przy makijażu "nieślubnym", ale nie są one wówczas niezbędne

sztynka
03-07-2012, 18:51
Ok czyli myślę, że mogę dać cenę 50 zł za makijaż ślubny z kamuflażem :-) Właśnie macam kółko Kryolana i już mi się podoba :-)

ajda***pazurki
04-07-2012, 15:29
dziewczyny jak już pisałam za przedłużenie biorę 50 zł niezależnie robię za stopy 35zł to ile mam liczyć za hybrydę bez manicure i z manicure. pomóżcie bo niewiem............

Zuuzaneczka
04-07-2012, 16:33
dziewczyny jak już pisałam za przedłużenie biorę 50 zł niezależnie robię za stopy 35zł to ile mam liczyć za hybrydę bez manicure i z manicure. pomóżcie bo niewiem............
Ja w ogóle nie wyobrażam sobie robić hybrydy bez manicure, bo niby jak? Bez odsuniecia skórek i czynności przygotowawczych po prostu nie będzie się trzymać! Dałabym 35-40zł na Twoim miejscu

fryzzz
04-07-2012, 17:11
Dziewczyny, któraś zapytała o ceny stylizacji włosów, u mnie wygląda to następująco:
Strzyżenie damskie 20-35zł (nie kasuję więcej gdyż nie mam przenośnej myjki i przez to nie wykonuję mycia pielęgnacyjnego z masażem)
Strzyżenie męskie od 15.
Strzyżenie dziecięce od 10zł
Strzyżenie grzywki od 5zł
Modelowanie 10-25zł
Prostowanie 10-15zł
Farbowanie 30-70zł
Farbowanie odrostów od 30zł
Pasemka 30-80zł.
Baleyage (2 kolory) 35-85zł.
Baleyage (3 kolory) 40-90zł.
Refleksy 35-70zł.
Tonowanie 10-25zł.
Strzyżenie damskie z modelowaniem i koloryzacją 55-115zł.
Trwała ondulacja 40-60zł.
Fryzura ślubna 80-100zł.
Fryzura wieczorowa 70-100zł.
Upięcie 50-80zł
Kręcenie włosów (loki) 40-80zł
Nie ma u mnie czegoś takiego jak np dodatkowa opłata za upięcie welonu o uważam to za śmieszne to jak kasowanie za upięcie ozdoby klientki przy ,,zwykłym czesaniu,, i nie kasuję więcej tylko dlatego, że fryzura jest ślubna, cena zależy od stopnia trudności, poświęconego czasu itp

Madziullka
13-07-2012, 00:13
Ja mieszkam w średniej miejscowości gdzie jest o. 60 salonów kosmetycznych i w wiekszości robi sie paznokcie.
Ale....
...ale kosztem jakiej jakości?!
Średnia cena w moim mieście jest ok.100zł za przedłużenie i 60zl za hybryde. Ale kosmetyczki potrafia zrobić paznokcie typu: przyklejenie tipsa mniejszego rozmiaru niż rozmiar paznokcia, po to by go wyszczuplic i namalowanie frencha lakierami i kasuja 100zł. A o pytanie o żel kamuflujący, robią wielkie oczy:wow: Wiec rożnie to bywa.
W moim Studiu pazurki przedlużane zaczynają się od 70zł- to jest cena za przedłużenie na szablonie (bo tylko takie robie) jednokolorowe. French z kamuflażem narazie 80zl plus ewentualnie dodatkowe zdobienie już zależy od skomplikowania:cwaniak2:
manicure z malowaniem 30zl, hybrydka 45zł, pedi 50zl. To sa początki działania mojego Studia, więc narazie sa promocje, ale z czasem troszke podwyzszę ceny, bo wiadomo, że szkolenia i wszystki inne rzeczy sa coraz droższe. A klientki czasami lepiej docenia jak więcej zaplacą:)

Bożena P
13-07-2012, 21:05
Pytanie do dziewczyn przedluzajacych rzesy w salonie: ile bierzecie za 1:1, ile za blink? Jak liczycie uzupelnienie 1:1? Czy bierzecie cos za sciagniecie 1:1 lub blinka?

Zuuzaneczka
13-07-2012, 22:52
U mnie cennik salonowy dla klientów "z zewnątrz":
Przedłużanie rzęs 200zł
Manicure od 30-45zł
Pedicure od 75-100zł
Manicure hybrydowy 70zł
Przedłużenie paznokci 130zł
Przedłużenie french 160zł :o

Cennik dla moich klientek :D:
Przedłużanie rzęs 150zł
Manicure j.w
Pedicure j.w
Manicure hybrydowy j.w
Przedłużenie paznokci 100zł
Przedłużenie french 120zł
Zdobienia od 120zł

sandrus
14-07-2012, 16:38
dziewczyny napiszcie mi jaką macie różnice w cenie miedzy przedłużeniem np.french/wtopienia a odnową?

nanami7
17-07-2012, 13:58
Sandrus ja biore tyle samo co za nowe i nikt sie nie burzy :D ale to tylko kolezankom w domu :D

ajda***pazurki
20-07-2012, 19:13
ja również jak Nanami za odnowę biorę tyle co za przedłużenie nieważne co. a mam takie koleżanki które przychodzą co 6 tyg więc same rozumiecie. a teraz tak myślę żeby za uzupełnienie do 2,5 tyg brać 30zł moze wtedy przyjdą częściej:huh::huh::huh:

stefcia92
26-07-2012, 16:50
fryzzz - 10 zł tonowanie ? jakiej firmy używasz farb i tonowań ? :)

fryzzz
26-07-2012, 18:41
od 10 zl, ten cennik bardzo dawno pisalam i jeszcze nigdy tyle nie bralam zawsze wiecej. 10zl bylo by przy pasemkach na bardzo krotkich wlosach zeby jedynie nadac im odcien, bardzo malo farby na to schodzi i szybko idzie a zawsze robie to przy pasemkach lub dekoloryzacji, pracuję na helen seward

stefcia92
27-07-2012, 06:51
Tonowanie 10-25zł. - wyobraziłam sobie takie długie włosy nie wiem dlaczego :) i pomyślałam od razu :"matko 10zł a tubka tonowania kosztuje ze 30 :D "

malwina305
04-08-2012, 16:34
Ja robię w salonie
*Manicure z odżywka 25zł
*z malowaniem paznokci 30zł
* tipsy 70zł niezależnie od zdobienia
* żelowanie paznokci 60zł niezależne od zdobienia

fryzzz
04-08-2012, 16:38
Tonowanie 10-25zł. - wyobraziłam sobie takie długie włosy nie wiem dlaczego :) i pomyślałam od razu :"matko 10zł a tubka tonowania kosztuje ze 30 :D "

Akurat jest to zabieg gdzie farby schodzi bardzo mało polega jedynie na nadaniu odpowiedniego odcienia, jest na mokrych włosach po myciu a przed odzywka tak wiec nie jest sie stratnym :)

malutkaistotkaa
24-10-2012, 22:57
dziewczyny ile brac ze hybryde na dloniach i ile na stopach czytaalm
posty widze ze ceny sa rozne od 40 do 70zl
nie mam zielonego pojecia dopiero zamowilam hybrydy i kolorki MM i baze +wykonczenie shellac

myslalam moze 50zl za raczki i stopy tyle samo ale ne iwiem czy nie za duzo..
ale bawic sie w 45zl..
40?? prosze o wasze opinie:)

nanami7
24-10-2012, 23:35
miałam 45 a teraz mam 50 za hybrydy MM :) bo poki co mam tylko te.

Nysza
25-10-2012, 08:17
dziewczyny ile brac ze hybryde na dloniach i ile na stopach czytaalm
posty widze ze ceny sa rozne od 40 do 70zl
nie mam zielonego pojecia dopiero zamowilam hybrydy i kolorki MM i baze +wykonczenie shellac

myslalam moze 50zl za raczki i stopy tyle samo ale ne iwiem czy nie za duzo..
ale bawic sie w 45zl..
40?? prosze o wasze opinie:)

u mnie stopy i dłonie - po 70zł

malutkaistotkaa
25-10-2012, 08:22
wow:)
ale ja dorabiam sobie w domciu to tez chyba inna sprawa niz w salonie:)

Nysza
25-10-2012, 08:26
a to jak pracujesz w domu to na gorszej jakości produktów ???
moim zdaniem 50 zł to takie minimum
przecież musisz uzbierać kasę choćby na jakieś kolejne warsztaty

nie dajmy się zwariować , bo niedługo ceny usług osiągną 7zł - do tego to wszystko dąży ...

malutkaistotkaa
25-10-2012, 10:57
nie oczywiscie ze nie kochana
tylko wydaje mi sie ze musze brac mniej niz w salonie bo takto beda wolaly isc do salonu...
boje sie ze je odstrasze
myslalam brac wiecej za hybrydowego frencha Wy tez tak robicie czy taka sama cena obojetne jaki wzor

natalia268
25-10-2012, 11:12
a ile bierzecie za żele termoaktywne ? Liczycie jak za hybryde? kolorówke?

wisienkakwspz
25-10-2012, 11:39
malutka ja mam jedną cenę, niezależnie czy kolor czy french ;)

malutkaistotkaa
25-10-2012, 14:03
no wlasnie tez o tym myslalam ale przy frenchu jest duuuzo roboty:) a ile bierzesz za hybrydy?

---------- Dodano o godzinie 14:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:01 ----------

natali>>> ja bym licyzla normlanie jak za kolorowke:)
bo pozneij mozna siepomylic samemu w tych swoich cennikach a z tegoc o wiem dziecwyzny lubia stale ceny

magdalenasteinhof
25-10-2012, 14:13
Ja za hybrydy w salonie biorę jeden kolor 60 zł i 70 zł french na stopach o 10 zł mniej czyli 50 i 60 zł,
pazurki na formie (żel) jeden kolor 80 a french 90 zdobienie 5 zł od paluszka, pedicure 60 zł do 75rzeski 169 zł
manicure od 35 do 40 zł
makijaż 60
dep woskiem brwi 10, bródka 15, pachy 25, ręce 30, bikini od 35 do 45 w zależności jak głęboko, łydki 40, uda 35, cale nogi 70 zl to tak ogólnie :)

natalia268
25-10-2012, 14:44
(...)

[/COLOR]natali>>> ja bym licyzla normlanie jak za kolorowke:)
bo pozneij mozna siepomylic samemu w tych swoich cennikach a z tegoc o wiem dziecwyzny lubia stale ceny

niby tak, ale przeciez te zmieniajace kolor są droższe..

malutkaistotkaa
25-10-2012, 14:56
no niby sa zalezy gdzie bo ja dawlam 5zl wiecej niz za kolorowke takze duzej roznicy nei ma a i tak starczy CI na hohoo i jeszcze troche...

nie wiem kazdy robi jak uwaza ale wiem ze dziecwyzny lubia nowosci ale nie koniecznie lubia juz doplacac na to...
i rezygnuja...
lepiej 5zl mniej i wiecej klientek niz miec jedna na tydzien

Zuuzaneczka
25-10-2012, 15:16
a ile bierzecie za żele termoaktywne ? Liczycie jak za hybryde? kolorówke?

Liczę tak samo jak za każdy inny kolorowy żel :]

Zen.
25-10-2012, 15:34
ja też, choć szczerze mowiac ciezko przekonac do termozeli klientki..

malutkaistotkaa
25-10-2012, 17:27
zen niestety podzielam Twoje zdanie

samaron
25-10-2012, 18:16
niby tak, ale przeciez te zmieniajace kolor są droższe..
Przy takiej wydajności to się i tak zwraca z nawiązką ;)

agnes111
07-11-2012, 23:22
Klienkti można odstraszyć na 2 sposoby: zbyt wygórowaną ceną lub nagłym wzrostem ceny. Gdzie początkowo robi się usługę tanio by nazbierać klientki a potem nagle się podnosi cenę. Klientki źle to odbierają. Taże moim zdaniem , dla osób, które dopiero zaczynaja najlepiej wypośrodkować ceny, a ewentualnie robić promocje na pierwsze paznokcie lub a jakieś kolejne przy częstych wizytach. Poza tym można sobie też rozpieszczać klientki jakimiś drobnymi upominkami kosmetycznymi w formie gratisu do usługi.

aurelia3
11-11-2012, 12:29
dziewczyny mam pytanie co do ceny usługi
już niedługo w alonie będę mieć VitaGel od Harmony Gelish

jest to odżywka która utwardza się w lampie UV/LED
można stosować samą, jako bazę pod lakier hybrydowy, lub jako bazę pod zwykły lakier

ile można liczyć za taką usługę w salonie?

cena jednej odżywki to około 100 zł

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/531097_515895478422749_1039031263_n.jpg
źródło: https://www.facebook.com/GelishPoland?ref=ts&fref=ts

Zuuzaneczka
11-11-2012, 19:58
Ja będę brać chyba tyle ile za hybryde 1 kolor czyli 70zł...

aurelia3
11-11-2012, 20:25
Zuuzaneczka (http://forum.wzorki.info/members/6329-zuuzaneczka.html) u mnie to chyba nie przejdzie, za drogo- wiem, że ceny mamy inne, ale dla mnie to chyba za dużo, tym bardziej że jest to tylko jedna warstwa i gotowe
a jak podliczysz odżywkę Vitagel + kolor hybrydowy? (odżywkę wtedy stosujemy zamiast bazy)

Zuuzaneczka
11-11-2012, 20:58
Może plus 10-20zł :P raczej 10 :P

kamillxx
12-11-2012, 07:56
aurelio ... tez mysle ze 10-15 zl do hybrydki a 20 jak sama odzywka- zawsze to urozmaicenie oferty cos czego inni nie maja i cena nie za duza klientki zadowolone a na produkcie i tak troche zarobisz;)

aurelia3
12-11-2012, 07:59
no i tak chyba zrobię,
sama odżywka 20 zł
jako dodatek do hybrydy 10 zł

katiaa162
12-11-2012, 09:39
Cennik dla zainteresowanych z UK :) moze sie przyda :)


Full Set GEL Nails "one colour/ glittter" £15.00 (zel jeden kolor, lub brokat)
Full Set GEL Nails French £20.00-£22.00 (french)
Full Set GEL Nails- "nail art" £22.00-£29.00 (zdobienie)
Infill - £15.00-£20.00 (uzupelnienie)
GEL/ACRYLIC on toes "french,art") £15.00 (stopy)
GEL/ACRYLIC on toes "french,art"+extension £20.00 (stopy+ przedluzenie na formie)
SEMI-PERMANENT eyelash extension £30 (rzesy)
INFILL up to 3 weeks £15 over 3 weeks £20-£25 (rzesy do 3 tyg i po 3 tyg)
SHELLAC hands £15.00 (hybrydowy)
SHELLAC toes £15.00
CRYSTAL SWAROVSKI pedicure £30.00
CALLUS PEEL pedicure £20.00 :tuptup:

nanami7
28-11-2012, 18:32
Ja właśnie też się zastanawiam nad ceną samej odżywki Vitagel z Harmony... i waham się pomiędzy 20-25 zł i te 10 do hybrydy w kolorze. Może ktoś jeszcze się wypowie ? Wiem, że to nowość i klientki będzie trzeba przekonać, ale podejrzewam że w niewielu salonach są wprowadzane takie nowości :)

a tak poza tym macie popyt na tą odżywkę?

lonia1990
29-11-2012, 15:00
Witajcie.... Przepraszam ,że was tak męcze ;) ale pomóżcie mi.

Chodzi o cennik. Zrobiłam go ale nie jestem pewna co do cen :( Narazie są to zabiegi ,ktore na pewno będe miała, może jakieś jeszcze dojdą.

Obadałam ceny konkurencji w bielsku... są różne od 50 do 120zł za paznokie żelowe bo glównie to będe robić. Oczywiście wykonanie paznokcie w innych salonach rożne(jedne ładne inne fatalne)

Wklejam moją propozycje cennika i proszę o rady czy coś zmienić!!?? Ceny są pośrednie moim zdaniem:)



Cennik
Stylizacja paznokci:
Przedłużenie paznokci metodą żelową na szablonie: od 90zł
- kolor, kameleony, brokat – 90zł
- french(z kamuflażem) – 95zł

Utwardzanie naturalnej płytki: od 70zł
- kolor, kameleony, brokat – 70zł
- french(z kamuflażem)- 75zł

Odnowa paznokci ( zmiana wzoru): od 70zł
- kolor, kameleony, brokat – 70zł
- french(z kamuflażem)- 75zł

Uzupełnienie bez zmiany wzoru (po około 2 tyg.): 40zł

Manicure hybrydowy (lakiero-żel) : 50zł

Zdobienia(dodatkowo platne) :
Kwiaty z żelu 3D : + 2-3zł/paznokieć
Cyrkonie swarovski: + 0,2-0,5gr/ szt.
Zdobienie farbkami akrylowymi: + 1zł-2zł/paznokieć
Malowanie paznokci żelowych lakierem: + 5-10zł


Cennik
Manicure biologiczny- 20zł
Manicure klasyczny- 25zł
Manicure SPA(manicure,kąpiel dłoni,peeling,krem)- 30zł
Manicure + malowanie- 30zł
Manicure+ zabieg parafinowy- 40zł
Zabieg parafinowy- 30zł

Henna na brwi/henna na rzęsy- 10zł
Regulacja brwi- 8zł
Henna na brwi i regulacja-15zł
Henna na brwi i rzęsy + regulacja brwi- 20zł
Henna na brwi i rzęsy- 15zł

Przekłuwanie uszu(z kolczykami)- 50zł
Przekłucie ucha(z kolczykiem)- 25zł
Przeklucie nosa(z kolczykiem)- 45zł

nanami7
29-11-2012, 15:12
ceny za przedluzanie mam podobne i zelowanie mam podobne do Ciebie Lonia :) mysle ze takie ceny sa optymalne.
Niezbyt wygorowane, ale za niskie przeciez byc nie moga, bo nie beda naszej pracy doceniac :)

Zen.
29-11-2012, 15:34
wg mnei ok ale nie wiem czemu tak dużo za przekłucie uszu? jaki masz pistolet?

lonia1990
29-11-2012, 17:55
Wiesz co uszy moge dać taniej... ale za kolczyka w nosie nie bardzo bo sam kolczyk do nosa kosztuje 33zł;/
Za uszu myślałam dać 40 zł hm.. to mogę zmienić
A za oistilet płaciłam chyba koło 150-200zł nie pamiętam dokladnie :)

A reszta ok?? ;)

katerina15
29-11-2012, 18:05
A za cyrkonie Swarovskiego tylko 20 gr ? :)

lonia1990
29-11-2012, 19:03
A za cyrkonie Swarovskiego tylko 20 gr ? :)

Do tej pory tak liczyłam(w domu) teraz będe robić w salonie.. to ile mam liczyć ? 0.50 gr ??

nanami7
29-11-2012, 19:13
ja mam za małe 0.50 gr a za duże 1 zł a to i tak mało ;)

lonia1990
29-11-2012, 19:24
Hm..ok to cene cyrkoni też zmienie :)

Aniuta27
21-01-2013, 11:31
Dziewczyny, to i ja się udzielę, może coś podpowiecie bo nie wiem czy dobre ceny narzuciłam.

Za żelowe paznokcie na naturalnej płytce biorę 50zł, czasem za delikatne przedłużenie też wezmę 50zł
Za Żel na formie czy tipsie i długie biorę 60zł
Za Uzupełnienie 35zł
Za odnowę 40-45zł.. nie wiem która cena lepsza?
Za Manicure Hybrydowy 50zł, nie ważne czy frencz czy zwykły, jak robię żelowe z ozdobami, też za nie nie liczę..
Zabieg parafinowy 20zł
Za manicure z malowaniem 20zł
Za pedicure z malowaniem 30zł

I teraz jak policzyć gdy ktoś chce np hybrydę i parafinę.. wypadałoby dać zniżkę że w komplecie nie? Normalnie miałoby być 70zł, a policzyć ile 60-65zł?

asiek
21-01-2013, 11:54
Ja bym za komplety dawała zniżkę 5 zł ;p
Ania a Ty w domku robisz?

Aniuta27
21-01-2013, 12:43
Tak w domu robię. I mam wrażenie że niektóre dziewczyny za darmo robią, bo jak mówię że 50zł za hybrydę czy za żel to się za głowę łapią, i ciągle powtarzają że za drogo.
Ale przecież materiały kosztują, sam pilniczek 4zł, a gdzie płyny do dezynfekcji rąk, powierzchni, narzędzi, cleaner, waciki, prąd itp, to wszystko schodzi za każdym razem przy klientkach. Zresztą ja jak mam 2-3n w miesiącu to święto :P

asiek
21-01-2013, 13:09
No dokładnie, ja mam za 50 żelowe, obojętnie co robię, czy french sam, czy z dodatkami :) ale też jak raz na pół roku ktoś przyjdzie to dobrze :D

karchola
21-01-2013, 13:45
Nie polecam cen z 5 zł ;p z nimi potem wiecznie jest problem i szukasz w portfelu czy przypadkiem nie masz.
Ja robię mega tanio. Ale robię też rzęsy po średniej cenie więc wychodze na swoje. Mnie zależy żeby mocno zejsc z czasem i jak za rok skończę szkołę to by ruszyć z czymś swoim.

asiek
21-01-2013, 17:33
Heh ale zawsze mogą zostawić napiwek z tych 5 zł ;p no problemowe masz rację, ale jeżeli Ania chce zrobić tą zniżkę, to 10 zł, trochę za dużo.
A co sądzicie o cenie za pakiet rzęsy+makijaż 120 zł ?

nanami7
21-01-2013, 17:48
Moim zdaniem decydując się na ceny z końcówką 5, każda z nas wie, że należy mieć ileś tam tych pięcio złotówek na wydanie - ja nie widzę problemu, bo sama mam takie ceny.
I właśnie dużo babek zostawia te 5 zł jako napiwek :)

fryzzz
21-01-2013, 17:56
Ja tez mam ceny z piątką na końcu, choć nie wszystkie i zawsze zapas drobnych w portfelu :)

hersa
21-01-2013, 18:35
Moim zdaniem za odnowę lepiej brać tyle co za zrobienie nowych, materiałów się zużyje podobnie a jeszcze czas na spiłowanie dochodzi (więc czemu mamy brać mniej?), jak się weźmie więcej to niektóre babki będą zrywać żel żeby taniej wyszło zrobić nowe.

asiek
21-01-2013, 18:42
I będą przychodzić z naderwanymi paznokciami ? nie, no to już bez sensu trochę ;p

asia
21-01-2013, 19:15
co do marudzących klientek, zawsze sie znajdą takie, dla których będzie za drogo, nawet jakby za 30zł było:) proponuję takich osób unikać, bo zawsze będą próbowały wymuszać zniżki, reklamacje, etc... niestety :( usługi są bardzo trudną branżą, bo ludzie nie rozumieją,że my tak zarabiamy na życie...:(

Aniu mieszkasz w mieście z dużym potencjałem klientek, na pewno też nie masz za wysokich cen! teraz pewnie sporo nowych osób, które do Ciebie dzwonią, to studniówkowe, stąd to zdziwienie cenami ;)

ajda***pazurki
21-01-2013, 21:49
dziewczyny mój cennik wygląda tak
przedłużenie szablon 50zł
korekta [do 2 tygodni] 20zł
uzupełnienie 30-35zł [ z delikatną zmianą wzorka]
odnowa 50zł
stopy żel 35zł
hybryda ręce 35zł
hybryda stopy 30zł
żel na naturalnej płytce 50zł
siąganie żelu + odżywka 15zł
co wy na to? dodam że pazurki robie w domu . zmieniłybyście coś na moim miejscu?

asiek
22-01-2013, 09:59
Korektę bym dała za 30, a uzupełnienie 40.
a żel na naturalnej płytce dałabym 40.

Patrycja_92
22-01-2013, 11:44
Ja tak samo zrobiłabym jak Asiek, mam podobne ceny, z tym, że dopiero od przyszłego miesiąca wprowadzę hybrydy :)

Oto moj cennik sobie zrobiłam w PS na tle moich pazurkow :)

http://files.tinypic.pl/i/00222/u0d5i2slxz2r.jpg

ajda***pazurki
22-01-2013, 14:47
dzięki dziewczyny. za naturalki biorę 50zł z tego powodu że moje klientki podchodowały je pod żelem i są bardzo długie:) i dlatego no.
patrycja a jak zrobiłaś ten cennik?

natalia268
22-01-2013, 15:04
no tak, ale przecież mimo wszystko na naturalki schodzi mniej materiału ;) też bym zamieniła z 50 na 40 zł

fryzzz
22-01-2013, 15:09
Albo podwyższ odrobine cenę przedłużeni bo 50zł to i tak nie jest dużo, moim zdaniem powinna być jakaś różnica w cenie :)

Patrycja_92
22-01-2013, 15:17
Otworzyłam w Photo Shopie zdjęcie moich pazurków, weszłam w zakładkę u gory :
obrazek>dopasuj> jasność/kontrast, zmniejszylam jasnosc i kontrast, żeby zdjęcie stało się ciemne i żeby kolory za bardzo nie przebijały, zatwierdziłam.
Z narzędzi z boku wybrałam narzędzie pisania, rozciągnęlam na prawie calutkiej fotce obszar pisania, Wybrałam kolor, czcionkę, rozmiar i napisałam wszystko co chcialam.
Odstęp między opisem a ceną robiłam chyba spacją, a jeśli chcę zmienic miejsc położenia calego tekstu jaki napisałam, np podsunąć go do góry albo w dół, to wybieram z narzędzi z boku ikonkę, klikając i przytrzymując tekst, przesuwam sobie go dowolnie :)
Na koniec Wchodzę w zakładkę Warstwa>Rasteryzacja> Warstwa tekstowa
Potem plik, zapisz jako, nadaję nazwę, sprawdzam czy rozszerzenie jest JPG, JPEG i zapisuję :)

Oto ikonki których użyjesz:
http://files.tinypic.pl/i/00238/qtihgfmy4ukr.jpg

asiek
22-01-2013, 15:36
Patii gwarancja 3 tygodnie? zmień kochana, tygodniowa wystarczy w zupełności :)

Patrycja_92
22-01-2013, 16:08
No, ale dziewczynom będzie się kojarzyć, że tylko tyle wytrzymują :) a tak to pisze, że tyle, i tak nie przychodza na poprawki, tylko całe odnowy :)

asiek
22-01-2013, 16:36
Ale w końcu Ci się trafi taka co to wykorzysta :P

natalia268
22-01-2013, 17:41
Może dopisz że uzupełnienie do iluś tam.... by zaznaczyć, ze po tym czasie jest odnowa.. ;)
a co do tej gwarancji, to faktycznie może Ci się przydarzyć jakaś co zgryzie sobie jednego pazurka około 3 tyg., przyjdzie do Ciebie i powie, że uderzyła i odpadł, żebyś zrobiła nowe. A, że tam są odrosty, to powie, że może zrobimy wszystkie od początku, więc może jakiś rabacik itd itd. ;)

asiek
22-01-2013, 17:56
Dokładnie o tym samym myślę co Natalia, lepiej nie pisać wcale, i tylko powiedzieć klientce, że tydzień reklamacji w razie jakby sobie z własnej winy uszkodziła ;)

Patrycja_92
22-01-2013, 20:13
Macie racje, usunę napis o gwarancji i zmienie cene zdejmowania masy, bo najczęściej tak jest, że głupio mi prosić aż 10 zł wiecej, żeby nie odstraszyc klientki :) a co do gwarancji to jak któras zapyta o nią, to odpowiem, że gwarancja obejmuje odpryśnięcia żelu, zapowietrzenia itd, ale urazów mechanicznych nie :)

asiek
22-01-2013, 20:24
Sama możesz od razu powiedzieć, co obejmuje gwarancja :) dziewczyny raczej sie nie pytają ;)

nanami7
22-01-2013, 20:33
Pati a ta rekonstrukcja obgryzionych plus 5 zł to nie za mało ? Ja bym dała rekonstrukcję od 60 zł.. od dlatego że kiedyś Ci się trafi kobieta z tak zjedzonymi pazurkami, że za 55 zł nie będzie Ci się opłacało robić czasowo, ale to moje zdanie :)

Nilvena
23-01-2013, 13:40
Ja co prawda nie mam jeszcze cennika. Ale sie tak zastanawiam, gdy mamy uzupełnienie - nie ma zmiany wzorka, + nabłyszczenie, a powiedzmy klientka miała pod nabłyszczaczem one stroki, to wtedy je ponownie namalujecie? Bo wiadomo żeby nablyszczyć trzeba zmatowić więc wzór z farbek zniknie. Wtedy liczycie dodatkowo czy jak?

a co w przypadku kiedy dzwoni klientka, która nigdy u nas nie byla i chce uzupełnienie? Nie wiemy czego sie spodziewać, jakie żele wcześniej zastosowała inna stylistka.

asiek
23-01-2013, 14:38
To wtedy się mówi, że cenę określisz przy wizycie, bo przez tel ciężko powiedzieć ;)

ajda***pazurki
26-01-2013, 08:58
więc podniosę cenę przedłużenia na 55ZŁ :) naturalki 45-50 [ króciaki 45 a długaśne 50] no a jaką cene dać za rekonstrukcje?? a za całkowite ściągnięcie żelu? a plus odżywka? i czasem dziewczyny przychodzą żebym tylko skróciła na długości:)

asiek
26-01-2013, 13:50
Całkowite ściągnięcie plus odżywka 25 zł, a za skrócenie to cenę pilnika plus 2 zł np :)

karchola
26-01-2013, 20:44
Nilvena ja jej mowie ze sciagamy calosc i robimy po mojemu, nie uzupelniam cudzych prac bo nie jestem pewna czy moje żele pracują z żelami poprzedniej stylistki oraz nie mam 100% pewnosci, że wszystko się bedzie dobrze trzymac. A tak jak coś byłoby źle to przynajmniej wiedziałabym, że to ja spitoliłam a nie ta poprzednia :)

Nilvena
26-01-2013, 22:51
Karchola dzieki za odpowiedz :) W sumie racja, lepiej zrobić od nowa niż później przyjmować reklamację jak coś będzie nie tak.

sztynka
27-01-2013, 16:51
Ja tez nie uzupełniam po kimś. Zdejmuję przynajmniej do szkieletu, jeśli się ładnie trzyma, to wiadomo, ze był dobrze zrobiony. Wizualnie oceniam stan paznokci i wtedy decyduję o uzupełnieniu. Ja za zdjęcie żelu moim klientkom z odzywką Eveline (w domu) liczę 10 zł. Ale bez większych zabiegów przy skórkach etc. Jeśli chce z manicure i malowaniem to 20-25. I klientkom przygodnym, jednorazowym za zdjęcie liczę 20 zł. Dzięki niskiej cenie za zdjęcie (gdzie dla mnie to koszt góra 5 zł z czasem pracy) moje klientki na nie przychodzą i mają zdrowe pazurki :P

malutkaistotkaa
29-01-2013, 08:00
ja biore za sciaganie zelu 20zl
za skrocenie paznokci chcesz brac?? bez przesady jesli masz frezarke to jest 2min roboty nie badzmy az tak pazerne a klientki pekaja z dumy jak powiemy im masz za darmo prezent promocja lubia takie rzeczy i beda zadowolone:)

sandrus
25-02-2013, 01:18
Dziewczyny mam pytania odnośnie usług pedicure u Was w salonach.
A mianowicie chodzi mi o ceny.

Jak u Was sam pedicure bez malowania i z malowaniem kolor jak i french.
Pedicure hybrydowy.

Taki mini pedicure czyli tylko skórki i paznokcie oraz malowanie.
Ta sama opcja z malowaniem hybryda.

I kolejna sprawa żelowanie paznokci.
Tu interesują mnie wszystkie opcje
czyli żel z malowaniem
Żel plus kolor żel lub hybryda
Żel french

I ile do tego doliczacie jeśli klientka chce pełny pedicure czyli pięty i te sprawy.

Nie wiem jak to ogarnąć zakładając,że kompletny pedicure z malowaniem u mnie kosztuje 65zł a hybrydowy 80zł.a mini z hybryda chyba zrobię za 50zł.
Sama już nie wiem.

Agnieszka Praska
25-02-2013, 10:00
pedi z malowaniem 60zl z frenchem 70
pedi z hybryda 90zl z frenchem 100
nie zeluje pazurow od dluzszego czasu, pracuje tylko na hybrydach
ja trzeba ktoregos nadlac zelem nie doliczam nic :) jesli wszystkie trzeba delikatnie nadlac doliczam 10zl

sandrus
25-02-2013, 19:56
Halo koleżanki odezwijcie się:-)

kamillxx
25-02-2013, 20:27
witaj sasiadko...
u mnie pedi hybryda 80 ale hyba musze zejsc nizej...
myslalam o mini pedi hybryda 40
jak dorabiam1 pazura zelem lub akrylem 5 zl
jak daje podklad z zelu pod hybryde na wszystkie dla stalych klientek 30 a dla nowych zaleznie od humoru ok 50-60

sandrus
25-02-2013, 20:52
Ja nie zrobię mini hybrydy za 40.
Za 40-45zł mam mini pedi z malowaniem lakierem.
Tak samo jak nie zmienię ceny za sam pedicure czy to z lakierem czy z hybryda.

Zuuzaneczka
25-02-2013, 23:38
Dziewczyny mam pytania odnośnie usług pedicure u Was w salonach.
A mianowicie chodzi mi o ceny.

Jak u Was sam pedicure bez malowania i z malowaniem kolor jak i french.
Pedicure hybrydowy.

Taki mini pedicure czyli tylko skórki i paznokcie oraz malowanie.
Ta sama opcja z malowaniem hybryda.

I kolejna sprawa żelowanie paznokci.
Tu interesują mnie wszystkie opcje
czyli żel z malowaniem
Żel plus kolor żel lub hybryda
Żel french

I ile do tego doliczacie jeśli klientka chce pełny pedicure czyli pięty i te sprawy.

Nie wiem jak to ogarnąć zakładając,że kompletny pedicure z malowaniem u mnie kosztuje 65zł a hybrydowy 80zł.a mini z hybryda chyba zrobię za 50zł.
Sama już nie wiem.

Pedicure 70zł, malowanie kolor 80zł, malowanie french 90zł, pedicure z hybrydą kolor 110zł, z hybrydą french 120zł. Jak mini pedicure to liczę jak hybryda u rąk - kolor 70zł, french 80zł.
A żelowanie (rzadko wykonuję) - gładkie 100zł, kolor 110zł, french 120zł, zdobienia od 120zł, jak z pedicure to doliczam 50zł

sandrus
25-02-2013, 23:45
Dzięki Zuzaneczka:)
A ile u Ciebie taki mini z lakierem?

kamillxx
26-02-2013, 08:38
oj chcialabym takie ceny...

sylla
26-02-2013, 09:41
Zuzaneczka ceny masz do pozazdroszczenia. A raczej klientki , które tak płacą.

U mnie stylizacja żelami jest 60 zł a hybrydy 50 zł . Parafina 20 , manicure + lakier 20 . Ostatnio kupiłam Vitagel i zastanawiam się nad ceną? Chyba dam 10 zł więcej do stylizacji hybrydowej. A za sam Vitagel ? Myślicie , że 20 zł będzie dobrze ? A może 30? W końcu to będzie razem z manicure. Nie wyobrażam sobie położyć odżywki np. na narośnięte skóry...

Zuuzaneczka
26-02-2013, 21:47
Ceny mam wg moich klientek bardzo niskie :P względem innych salonów w okolicy jestem tańsza o ładnych kilkadziesiąt zł. W przypadku rzęs o 200-500zł (!!!) ponieważ mój gabinet jest w pobliżu m.in. słynnych Nail Spa i Piękne Paznokcie i innych drogich salonów. Tam samo żelowanie paznokci french to koszt 220-230zł, do tego należy dodać 110-120zł za sam pedicure. U mnie klientka ma to za 170zł, u nich za jakieś 350. Więc teraz pytanie, komu zazdrościć :P

Sandrus, mini pedicure z lakierem nigdy nie robiłam, jak już to pełny pedi ;)

Zen.
26-02-2013, 22:01
Wyprowadzam się do Warszawy :wow:

sandrus
26-02-2013, 23:11
He he.
To wszystko zależy od dzielnicy i co za tym idzie ludźmi tam mieszkającymi.
Ja pracuje tam gdzie mnóstwo starszych ludzi.
Młodych już nie koniecznie.
Nie ma studentów.
Mało młodych małżeństw.
W tym roku zrobiłam pierwsza podwyżkę pedicure od 2007 r.
Z 60 na 65zł.
Moje koleżanki fryzjerki też podniosły strzyżenie o 5 zeta i nawet nie wiecie jak ludzie
Potrafią gadać..
Sami biadolą jak to co i rusz dostają różne podwyżki ale my w ich oczach już tych podwyżek
Nie mamy i oczywiście cała kasa idzie do naszej kieszeni..

Zen.
26-02-2013, 23:18
sandrus mam podobne otoczenie .... rzesy obniżyłam do 120 za 1:1 i czasem taaaaakie oczy robią

sandrus
27-02-2013, 00:34
A daj spokój te ich komentarze z du...
Gdyby nie to,że tyle lat tu pracuje i już się przyzwyczaiłam to już dawno by mnie tu nie
Było.
Najlepiej dać im za darmo albo i jeszcze dopłacić:D
Strasznie ciężko prowadzić biznes w takim miejscu:/:

Patrycja_92
27-02-2013, 15:42
Ja sobie od maja chcę wprowadzic nowy cennik, bo dołączam hybrydy do oferty i pedicure na lato:)
Myslicie ze jak na robiene pazurkow w domu to ok? Jestem ze wsi i nie mogę dawac wysokich cen, bo kobiety mi pouciekają :)

http://pliki.wzorki.info/images/HKa5M.jpg

asiek
27-02-2013, 15:48
Pati hybrydę bym zrobiła za 40, ewentualnie 35 zł na ręce ;p
Na stopy podniosłabym do 40 żel a hybrydę za 30, a co do kompletów to myślę, że git :D

Patrycja_92
27-02-2013, 15:57
Zmienilam na hybryde dłoni 35, stóp 30, a żel na stopy 40 :D Masz racje :D Wzięłam pod uwagę czestotliwosc zabiegu i zaangażowanie w wykonanie :D

natalia268
27-02-2013, 16:43
tez bym dała hybrydkę za 40 ;) ale 35 tez w porządku

asiek
27-02-2013, 17:09
Na stopach pazurki małe, ciężej zrobić cokolwiek :D trzeba cenę dobrą dać ;p

Nilvena
11-03-2013, 12:08
Dziewczyny a jak liczyć za parafinę ? nie wiem jaką dać cenę. mieszkam w miałej miejscowości nie wiem czy 15zł czy 20zł i zrobić np promocję że przy 3 zabiegach cena wyjdzie łączna 50zł a nie 60zł ? czy to nie za mało/za dużo ? stosuję prepraty cuccio do parafiny: piling mango, olejek winogronowy, krem nawilzajacy z cynkiem plus jeszcze daje dodatkowo witamine A+E. doradzcie mi :)

kiwaczek2
11-03-2013, 22:31
przyłączam się do pytania :)

sylla
12-03-2013, 07:57
Ja mam parafinę przy stylizacji paznokci za 20 zł . Samą 25 zł

sandrus
12-03-2013, 07:58
Ja mam parafine za 20zł.
Często robie promocję i wtedy za 15 lub nawet 10 zł.
U mnie generalnie ma małe branie.

sylla
12-03-2013, 09:50
U mnie też jakoś nie szczególnie idzie... Ale mam pare klientek stałych na tą usługę. Ostatnio miałam promocje na każdy zabieg -10 zł. Tak , że paznokcie plus parafina wyszły w cenie paznokci :). I jakoś się ruszyło....

kiwaczek2
12-03-2013, 11:39
Male branie mowicie? Jestem ciekawa czemu przeciez to fajna sprawa.

Nilvena
12-03-2013, 12:23
No to chyba zrobię za 15zł

sztynka
12-03-2013, 13:10
I u nas małe branie. Jak była gratis do żelowych paznokci to coś tam działałam. Normalnie jest w cenie 20 zł , a do zabiegów 10 zł.

sandrus
12-03-2013, 15:36
Też często robię parafine gratis np.przy przedłużeniu i niestety nawet te które spróbowały
Gratis później odpłatnie już nie c:Dhcą.
Ach te baby

Nilvena
13-03-2013, 19:06
Dziewczynki a co mysliscie o takim cenniku? pierwszy raz robie wiec nie wiem czy nie za duze dalam ceny/ nei za małe. Mieszkam w malej miejscowości.

Przedłużenie paznokci żelem (tips lub forma) ………………………………50-55 zł ⃰
Rekonstrukcja paznokci obgryzionych………………………………………55zł
French biały/kolorowy z kamuflażem………………………………………..50zł
Paznokcie w jednym kolorze………………………………………………...50zł

Żelowanie naturalnej płytki (clear)……………………………………………. 40zł
Żelowanie naturalnej płytki (french)…………………………………………... 45zł

Korekta (do 2 tyg., nabłyszczenie)……………………………………………...15zł
Uzupełnienie (bez zmiany wzoru)…………………………………………........35zł
Odnowa (zmiana wzoru)……………………………………………………….. 50zł
Naprawa jednego paznokcia (po gwarancji)……………………………………..5zł
Zdjęcie żelu (całkowite) + odżywka ……………………………………………20zł

Manicure biologiczny + malowanie na 1 kolor lub odżywka……………….….20zł
Zabieg parafinowy na dłonie………………………………………………..… 15zł
(peeling, olejek, ampułka, maska, parafina, masaż)
Zabieg parafinowy przy ściągnięciu całkowitym żelu……………………….…10zł.

Kwiatki malowane metodą one stroke………………………………….......1,5zł/szt.

⃰ Ozdoby (hologramy, brokat, niteczki, cyrkonie itp) wliczone są w cenę.
Na paznokci udzielam 3 – dniowej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje urazów mechanicznych.

Bylabym wdzieczna za rady :) aha i czy gwarancja 3 dni to nie za malo dni?

kiwaczek2
13-03-2013, 19:38
a hybrydy?
ale tanio:-) ale wiem wiem mała miejscowość Ja tez ale spod wwy i u nas sa warszawskie ceny

czemu udzielasz tylko 3 dniowej gwarancji ?;)

ps. widzialam twoje pazury w nail pro, jesli to ty (było zdjecie chyba takie samo jak twoj avatar)

asiek
13-03-2013, 20:09
Gwarancja najlepsza to tydzień ;) i podniosłabym cenę:
Przedłużenie paznokci żelem (tips lub forma) ………………………………50-55 zł ⃰
Rekonstrukcja paznokci obgryzionych………………………………………60zł
French biały/kolorowy z kamuflażem………………………………………..55zł
Paznokcie w jednym kolorze………………………………………………...50zł - to może zostać.
a odnowę zrobiłabym tak samo jak ceny nowych...

Nilvena
13-03-2013, 20:10
Kiwaczek - hybryd narazie nie robie. no to zmienie gwarancje na wiecej w takim razie.

Tak jest moje zdobienie w najnowszym NailPro :)

Asiek - dzieki :) zmienie

asiek
13-03-2013, 20:17
Zabawa przy ogryzeczkach to jednak czasem duże wyzwanie i dłużej się robi, do tego zazwyczaj cover, więc trzeba mieć trochę drożej :)

nanami7
13-03-2013, 23:03
moja wersja dla Ciebie. :)

Przedłużenie paznokci żelem (tips lub forma) ………………………………50-55 zł ⃰
Rekonstrukcja paznokci obgryzionych………………………………………55zł
French biały/kolorowy z kamuflażem………………………………………..50zł
Paznokcie w jednym kolorze………………………………………………...50zł

rekonstrukcja 60 zł, a reszte równo bym zrobiła i bez rozgraniczenia co to jest, przedluzanie i w () ze french, kolor, ozdoby

czyli:
przedłużanie paznokci tips/szablon (french, kolor).....................50
rekonstrukcja paznokci obgryzionych..................................60

Żelowanie naturalnej płytki (clear)……………………………………………. 40zł
Żelowanie naturalnej płytki (french)…………………………………………... 45zł

Korekta (do 2 tyg., nabłyszczenie)……………………………………………...15zł
Uzupełnienie (bez zmiany wzoru)…………………………………………........35zł
Odnowa (zmiana wzoru)……………………………………………………….. 50zł
Naprawa jednego paznokcia (po gwarancji)……………………………………..5zł
Zdjęcie żelu (całkowite) + odżywka ……………………………………………20zł

Manicure biologiczny + malowanie na 1 kolor lub odżywka……………….….20zł
Zabieg parafinowy na dłonie………………………………………………..… 15zł
(peeling, olejek, ampułka, maska, parafina, masaż)
Zabieg parafinowy przy ściągnięciu całkowitym żelu……………………….…10zł.

Kwiatki malowane metodą one stroke………………………………….......1,5zł/szt.

⃰ Ozdoby (hologramy, brokat, niteczki, cyrkonie itp) wliczone są w cenę.
Na paznokci udzielam 3 – dniowej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje urazów mechanicznych.

gwarancja tydzień, wiekszosc z nas tak ma chyba ;)

wklejam Wam mój cennik - cena odnowy to 75 zł - na cenniku jest inna przez pomyłke, ale mam juz to zmienione. Cennik sama zrobilam w programie PHOTOSCAPE.
nie mam tutaj też dopisanej ceny za odzywke GELISH i niektore inne zabiegi typu henna, regulacja.

asiek
14-03-2013, 09:19
No i w końcu ja sobie zrobiłam, z tym, że w paincie, tak na próbę :D

Nilvena
16-03-2013, 13:08
a tak mnie zastanawiam jak ktos przyjdzie np na korekte lub uzupelnienie gdzie nie ma zmiany wzorku ale wczesniej byly namalowane np one stroki , to je ponownie robicie w cenie uzupelnienia badz korekty? pytam bo np malunki sa pod nablyszczaczem a uzupelniajac matujemy nablyszczacz no i malunki zejda. Czy w tym wypadku malujac je ponownie doliczacie jeszcze za ponownie ich wykonanie? czy jak?

sandrus
16-03-2013, 14:18
Zdecydowanie za drobną opłata.
Tak samo jak cyrkonie.
Najlepiej jednak uprzedzić,że taka korekta wymaga usunięcia
Malowanek i jeśli któras chce ponownie to doliczasz tyle i tyle

kiwaczek2
16-03-2013, 14:25
ja z kolei nie doliczam, ani malowanka prosta na 2 paznokciach ani kilka cyrkoni. wszystko w cenie, bo bym się sama pogubiła a co dopiero klient. sama jako klientka wolę usłyszeć cenę calkowitą niż podstawową i potem doliczone za to i za tamto.

ale wiem że większość dolicza ;-) ja po prostu po swojemu :)

sandrus
16-03-2013, 14:45
Ja przy założeniu paznokci czy odnowie też nie doliczam za jakieś drobne zrobienie
Czy kilka cyrkonii.
Z tego co wiem Nilvena dolicza za kwiatki.
Więc w tym przypadku bym się tego trzymała.
A zresztą korekta to korekta a nie zdobienia.

U mnie na pseudo korektę przychodzą tylko te,którym kładę
Kolor po całości gdyż jak wiadomo kolor po ok.2tygodniach wygląda
Średnio ładnie:-)

Cała reszta pokazuje się u mnie co 3-6 tygodni i taki problem
U mnie odpada :-)

asiek
16-03-2013, 15:59
Ja nie mam z tym problemu, bo też nie mam chętnych na odświeżenie ;)

Nilvena
16-03-2013, 16:43
Dzięki dziewczynki za odpowiedz :)

natalilka
21-03-2013, 14:46
W moim miescie ceny paznokci są raczej przystępne bo można juz założyć pazurki od 65zł (ja też po takiej cenie robię,chyba,że zdobienie expert to logiczne,że doliczam) natomiast hitem jest dziewczyna,która robi świetne paznokcie,w swoim fajnym salonie i za uzupełnienie MINI bierze 25zł!!!!!!!...a to MINI uzupełnienie potrafi robić komuś kto przychodzi raz na 5 tyg!!!!!...ja tego po prostu nie ogarniam..Babeczki tak się rozwydrzyły z tym MINI,że im się wydaje,że każdy salon ma takie pogięte ceny..i nie zdaje egzaminu tłumaczenie,że mini to ja jej owszem zrobię za tą cenę ale do 2 tyg i to bez zmiany wzoru..eh.I jak tu prowadzić interes gdy ktoś kto robi naprawde paznokcie 'na poziomie' robi je praktycznie ZA DARMO? :blink::glupek:

sandrus
02-05-2013, 23:38
dziewczyny pracujące w salonie

ile bierzecie za żelowanie paznokci u stóp.?
w opcji z pedi i bez.
stylizacja french.

Bożena P
03-05-2013, 10:43
Sandruś u mnie w salonie żel na naturalną płytkę (nieważne czy stopy czy ręce, french czy nie french) 85zł, pedicure 75zł. Jak wykonuję pedi + żel to wychodzi 160zł. Chyba, że jest to jakaś stała klientka to ma 10zł taniej.

agnieszka-nails
03-05-2013, 13:09
Sandruś u mnie jest tak:

żelowanie naturalnej płytki paznokcia bez pedicure 40.-
żelowanie naturalnej płytki paznokcia z pedicure 95.-
żelowanie french bez pedicure 60.-
żelowanie french z pedicure 115.-