PDA

Zobacz pełną wersję : BIO Sculpture Gel



Hanuszka22
13-11-2009, 23:36
Dziewczyny! Czy wiecie cos na temat tego zelu? Znacie? Pracujecie na nim? Bardzo mnie zainteresowal... Polecacie cos? Z gory dzieki i czekam fale wiadomosci:good:

farbstift
17-11-2009, 15:02
ja pierwszy raz o nim słyszę...a cio to za żel? ;)

ivonna70
17-11-2009, 15:04
Właśnie szukam informacji w necie, ale nic nie mogę znaleźć.

Hanuszka22
17-11-2009, 15:09
Podobno rewolucja na rynku. Oszczedza czas tipserce i nie masakruje pazurkow. Przed nalozeniem nie piluje sie plytki i TYLE wiem!!

qatrycja
17-11-2009, 15:25
Bio Sculpture Gel jest to żel który za zadanie ma wzmocnić i przyspieszyć wzrost paznokcia. Po nałożeniu na przygotowanego paznokcia produkt ten pod wpływem światła UV "ulecza" paznokcia i pozostawia go mocnego ale elastycznego z naturalnym świecącym połyskiem. Produkt ten nie potrzebuje żadnego primera czy bondera.

Ten produkt dostał 5 gwiazdek w rankingu za:
- cienka warstwa produktu, mocne paznokcie, ale elastyczne
- naturalny wygląd
- brak pyłu, bez oparów, zapachów,
- bardzo szybko wysycha pod światłem UV
- szybkie i łatwe usuwanie,
- utrwala zdrowy stan naturalnego paznokcia,
- żel dostępny w wersjach: clear, white i w innych 100 odcieniach,
- posiada certyfikat

źródło: Bio Sculpture Nails - Home (http://www.biosculpturenails.com/)

unita
17-11-2009, 17:12
a czy to nie jest to samo co soak off zele? tylko inaczej sie nazywaja?

Hanuszka22
17-11-2009, 17:58
hmmmm... No ale tez slyszalam ze mozna nim na tipsie... Fajnie by bylo gdyby ktos go juz znal i poopowiadal nieco wiecej. No dawajcie dziewczynki!!:good:

tak czy inaczej zamierzam go sprawdzic i dam znac co to za "niby cudo" :) Mam nadzieje ze nie beda to wyrzucone pieniazki w bloto.

rynba
25-11-2009, 13:24
ja też slysze pierwszy raz o tym czekam z niecierpliwoscia az cos napiszecie

kaha9898
27-11-2009, 18:08
Nic nie słyszałam, ale ciekawie się zapowiada, jak ktoś będzie coś wiedział, to czekamy na info:)

ninja
23-02-2010, 00:46
pracowałam na tym żelu 1,5 roku w Anglii i naprawdę jest fajny:)
szczególnie dla klientek które chcą położyć cienką warstwę żelu na swoja płytkę w celu utwardzenia paznokci.
Rzeczywiście nie niszczy pazurków i rozpuszcza się w 10-15min. co jest wielka zaletą:)
Niestety w Polsce ciężko dostępny:(
Jeśli ktoś wie gdzie go kupić proszę o info.

DominikaTK
16-06-2010, 01:39
Witam serdecznie. Rowniez polecam zel bio sculpue jednak o ile mi wiadomo nie ma go jeszcze na polskim rynku. Szkolenie z sterterem to koszt ok 500 funtow i jest to jeden dzien i nastepnie egzamin. Prawdopodobnie mozna sie umowic na egzamin w ten sam dzien jesli sie dobrze porozmawia. kontakt to www.biosculpture.co.uk (http://www.biosculpture.co.uk) . Ja pracuje na tych zelach juz ok 2,5 roku i to chyba jedne z lepszych zeli z ktorymi mialam doczynienia. Pozdrawiam serdecznie

luska102
16-06-2010, 09:19
na targach spedzilam troche czasu przy tym stoisku i pani zrobila mi jednego pazurka tymi zelami.

Zele sa faktycznie elastyczne dzieki czemu nic nie odpryskuje ani sie nie lamie i fajnie trzymena sie paznokcia.przy cienkim nalozeniu wygladaje bardzo naturalnie.

Ale najlepsze bylo to ze do kazdego kolorowego zelu odpowiada lakier ktorym mozna korygowac odrost w bardzo krotkim czasie.

nie moglam zakupic tych zeli bez wziecia udzialu w szkoleniu.

ana0608
08-01-2013, 20:05
Witam!
Jestem nowa na forum, jednakże chciałam podzielić się informacjami jakie znalazłam na stronie www.biosculpturegel.co.uk (http://www.biosculpturegel.co.uk).
Pisza tam że żel ten służy do 'malowania' paznokci- tak bym to streściła w skrócie : ) moim zdaniem nie różni się on zbytnio od standardowych żeli soak off.
Jedyna różnica to że utwardza on naturalną płytkę paznokcia- w sensie odżywia ją. Dlatego też dostał 5 w rankingu żeli. W opisie jest również zawarta informacja,że można nim niejako przedłużać naturalną płytkę paznokcia, ale nie pisze nic o tipsach. Nie jestem więc pewna, czy można je zastosować...


Dziewczyny które piszą, że pracowały na tym żelu:
Napiszcie proszę czy używałyście tipsów?
Czy żele bio sculpture nadają się do budowania krzywej C?
czy są bardzo płynne? (jak shellac np?)

Z góry dziękuję!