PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach Modena Nails



Strony : 1 [2] 3 4 5 6

Chocolata
06-05-2011, 10:27
haha ale wymyslili pierwszy raz vos takiego widze:)
ja jestem wierna wacikom bezplanowym:)


Bezplanowym?:D

hersa
06-05-2011, 13:07
ale aceton rozpuszcza tipsy. ;)

nie pomyślałam o tym :P nigdy nie pracowałam na tipsach

truskaweczka99
06-05-2011, 18:53
nie pomyślałam o tym :P nigdy nie pracowałam na tipsach

a Ty jak zawsze z poczuciem humoru :D hiihihi :D

malutkaistotkaa
07-05-2011, 08:30
oooh moja klawiatura plata figle:) "bezplylowym" tym tradycyjnym...:) szczerze dziwnie mi wygladajaj te plastry miodu ciekawe jak sie to sprawdza:)

Magda pazurki
07-05-2011, 11:06
stefcia92 - aceton rozpuszcza tipsy ale jak odtłuścisz nim pazurka a później przykleisz tipsa nic się nie dzieje a przynajmniej masz pewność że płytka jest dobrze wytrawiona później wystarczy już tylko odpylić porządnie szczoteczką następnie primer i żelki ;)

---------- Dodano o godzinie 19:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:47 ----------

Dziewuszki a jeśli naprawdę nie możecie pozbyć się kłaczków wypróbujcie gąbeczek bezpyłowych dekorynka GĄBECZKI WACIKI BEZPYLOWE 40szt NOWOSC! (1594567366) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/dekorynka-gabeczki-waciki-bezpylowe-40szt-nowosc-i1594567366.html) nie zostawiają resztek są super :)

Nie bardzo rozumiem działanie tych gąbeczek,przecież jak od tłuszcze nim pazurka to on jest, jak by to powiedziec zatłuszczony,więc jak go użyc drugi raz?Nie spełni wtedy juz funkcji odtłuszczania.Dla mnie jest to bez sensu.Wacik zużyty wyrzucę i za każdym razem mam czystą powierzchnie no i chyba po to się odtłuszcza żeby pazurek był czysty.Pozatym nawet jak zostanie wam jakiś pyłek na pazurku z wacika to mozna odpylic szczoteczką.Takie rzeczy to mam wrażenie że wymyślaja osoby które nie maja zielonego pojęcia o pazurkach.Do zdobienia np cieniowania to może one się nadają ale chyba tylko do tego;)

przytulanka86
07-05-2011, 20:28
No ale przecież wacikiem "pyłowym" można przemyć kilka pazurków (nie używa się osobno wacika do każdego pazurka) wtedy on sie kruszy i zostawia paproszki a gąbeczką można przetrzec 10 i więcej pazurków bo się nie kruszy
Obu używa się do przemywania masy dyspersyjnej cleanerem którego nie powinno się używać do odtłuszczania bo do tego są specjalne płyny np PerfectBeauty wszystko do paznokci - Nail Prep 10 ml (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=20&products_id=80) ewentualnie aceton ( ale rzadziej bo wysusza płytke i skórki)

Magda pazurki
08-05-2011, 08:46
No ale przecież wacikiem "pyłowym" można przemyć kilka pazurków (nie używa się osobno wacika do każdego pazurka) wtedy on sie kruszy i zostawia paproszki a gąbeczką można przetrzec 10 i więcej pazurków bo się nie kruszy
Obu używa się do przemywania masy dyspersyjnej cleanerem którego nie powinno się używać do odtłuszczania bo do tego są specjalne płyny np PerfectBeauty wszystko do paznokci - Nail Prep 10 ml (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=20&products_id=80) ewentualnie aceton ( ale rzadziej bo wysusza płytke i skórki)

Mi się nic nie kruszy a poza tym na rolce jest 500 sztuk za 8zł z groszami więc i tak taniej wychodzi niż jakieś gabeczki .Ja zawsze odtłuszczam cleanerem lub acetonem zależy co mam pod reką i nic sie nie dzieje.A moim zdaniem to jest niepotrzebna strata kaski na takie wynalazki;)

truskaweczka99
08-05-2011, 09:57
Mi się nic nie kruszy a poza tym na rolce jest 1000 sztuk za 8zł z groszami więc i tak taniej wychodzi niż jakieś gabeczki .Ja zawsze odtłuszczam cleanerem lub acetonem zależy co mam pod reką i nic sie nie dzieje.A moim zdaniem to jest niepotrzebna strata kaski na takie wynalazki;)

robie dokładnie tak samo, albo aceton albo cleanerem :) i też nic mi się nie dzieje z nimi :)

przytulanka86
08-05-2011, 13:38
No generalnie się nie dzieje nic ale prawidłowo cleaner ma przeznaczenie do zmywania warstwy dyspersyjnej jednakże kiedy pojawia się problematyczna płytka i są do tego zapowietrzenia i nie wiadomo czemu warto wrócić do podstaw czyli dobrego oczyszczenia i odtłuszczenia owcze jak pisałam aceton jest ok ale wysusza :/

---------- Dodano o godzinie 13:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:37 ----------

No fakt waciki są o wiele tańsze ale dla tych co maja problem z okruszkami podałam alternatywę - gąbeczki wiadomo że szczoteczką też można sobie z tym poradzić ;)

natalia268
08-05-2011, 15:42
mam pytanie.. moze i głupie ale kto pyta nie błądzi :D

czy nabłyszczaczem z modeny mozna najeżdżac na cyrkonie i nie tracą szlifu ?

dzikakura
08-05-2011, 15:52
natalka kazda cyrkonia troche straci szlif jak ja przejedziesz glossem, w sumiewszystko zalezy od tego jak mocno "utopisz" w glosie cyrkonie:D

Magda pazurki
08-05-2011, 15:53
mam pytanie.. moze i głupie ale kto pyta nie błądzi :D

czy nabłyszczaczem z modeny mozna najeżdżac na cyrkonie i nie tracą szlifu ?

Cyrkonie powinno się aplikować na sama górę na klej bo tylko wtedy nie tracą swojego szlifu.Ale dużo klientek prosi żeby je czymś przykryć bo haczą ,po czym one je skubią;)Więc jak dasz nabłyszczacz to będą się świecić ale nie będzie widać szlifu.



A co do problematycznej płytki to mam takie zdanie że nie ma takiej,to tylko wymówka stylistki która sobie z tym nie radzi.Sa tylko bardziej lub mniej potliwe dłonie które mogą powodowac gorsze trzymanie się paznokci,zapowietrzenia to tylko źle zrobione paznokcie.Takie jest moje zdanie i mam nadzieje że nikogo tym nie uraziłam.

eirvinne
08-05-2011, 17:24
w sumie to Magda pazurki - zgadzam się, że z każdymi pazurkami można sobie poradzić i wiekszość to wymówka stylistki. pamiętam jak pierwszy raz poszłam robić sobie samej paznokcie i pani "stylistka" mi mówi że mam za krótkie paznokcie *nieobgryzane* poprostu krótko ścięte/ i ona na nich nic nie zrobi.. szczęka mi opadła:}

i sądze że większość paznokci by się nigdy nie zapowietrzała przy dobrym zzrobieniu ich;} poprostu są takie babeczki jak np ja.. które bezlitośnie skubią wszystko:D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~

Tak swoją drogą jeśli o modene chodzi.. czy ma ktoś może akrylowy kamuflaz? ciągle jest niedostępny w sprzedaży;>

Magda pazurki
08-05-2011, 21:15
Każdy się uczy ale ważne żeby miec trochę samokrytycyzmu, a nie każde niepowodzenie zwalać na złe produkty;)
Pazurki to cięzka praca ale za to ile przyjemności sprawia;)

A co do akrylu covera z modeny, to też czekam aż będzie bo kiedyś już go miałam i jest fajny.

madziaraa
08-05-2011, 21:25
hej dziewczyny. Uzywam tego covera i polecam jest świetny w smiesznie niskiej cenie ;)

---------- Dodano o godzinie 21:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:22 ----------

co do akrylu covera ... ma stradznie jasny odcień jest bardziej mleczny niz cielisty... trzeba "troche" go dac by nic nie przeswitywało

stefcia92
09-05-2011, 07:03
a miała któraś szablony z modeny ? które polecacie/

madziaraa
09-05-2011, 10:40
rózowe ładnie wygladaja ale jakos nie bardzo sie kleja... Najlepsze sa złote i te przeźroczyste ;)))

truskaweczka99
09-05-2011, 11:31
w sumie to Magda pazurki - zgadzam się, że z każdymi pazurkami można sobie poradzić i wiekszość to wymówka stylistki. pamiętam jak pierwszy raz poszłam robić sobie samej paznokcie i pani "stylistka" mi mówi że mam za krótkie paznokcie *nieobgryzane* poprostu krótko ścięte/ i ona na nich nic nie zrobi.. szczęka mi opadła:}

i sądze że większość paznokci by się nigdy nie zapowietrzała przy dobrym zzrobieniu ich;} poprostu są takie babeczki jak np ja.. które bezlitośnie skubią wszystko:D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~

Tak swoją drogą jeśli o modene chodzi.. czy ma ktoś może akrylowy kamuflaz? ciągle jest niedostępny w sprzedaży;>


tak , znam to z autopsji , napracuje się , zrobię sobie pazurki , tydzień się nimi cieszę ,a po tygodniu już mnie drażnią i coś mi się nie podoba i zaczynam skubać :D

eirvinne
09-05-2011, 12:19
a miała któraś szablony z modeny ? które polecacie/

ostatnio zakupiłam przezroczyste - i całkiem nieźle się trzymają.. ale są bardzo giętkie i niestety jak zaleje się trochę skórki pod paznokciem to pali jak w piekle:D.

i standardowo mam srebrne również.. można ładny tunel na nich utworzyć, ale klej jest raczej słaby..

teraz myśle nad zakupem szerokich..


tak , znam to z autopsji , napracuje się , zrobię sobie pazurki , tydzień się nimi cieszę ,a po tygodniu już mnie drażnią i coś mi się nie podoba i zaczynam skubać :D

ja ostatnio po 3 dniach nie wytrzymałam i zaczełam podważać to tu... to tam..;> musze z tym walczyć!

truskaweczka99
10-05-2011, 14:25
ja ostatnio po 3 dniach nie wytrzymałam i zaczełam podważać to tu... to tam..;> musze z tym walczyć!


no moje już mają tydzień :D ale już mnie kusi :D

wczesniejsze mialam od 9 marca do 22 kwietnia ,ale tylko dlatego ,ze leżałam w szpitalu i nie było siły grzebać ;p

daisy77
10-05-2011, 17:39
Jestem ooooogromnie zadowolona z tej firmy !!!

Robie zakupy w wielu sklepach intern, ale jeszcze zadna firma
nie byla tak rzetelna jak ta!! Wysylke za granice mialam gratis,
gratisow mnostwo ,swietny kontakt i szybka wysylka !!

Z czystym sumieniem ogromnie Wam firme polecam, jak i zelik
cover ktorego juz nigdy nie zamienie na zaden inny w swiecie -
a szukalam swojego covera ponad dwa lata !

najlepsza firma jak dla mnie na dzien dzisiejszy z ktorymi mialam do czynienia :)

truskaweczka99
11-05-2011, 08:52
Jestem ooooogromnie zadowolona z tej firmy !!!

Robie zakupy w wielu sklepach intern, ale jeszcze zadna firma
nie byla tak rzetelna jak ta!! Wysylke za granice mialam gratis,
gratisow mnostwo ,swietny kontakt i szybka wysylka !!

Z czystym sumieniem ogromnie Wam firme polecam, jak i zelik
cover ktorego juz nigdy nie zamienie na zaden inny w swiecie -
a szukalam swojego covera ponad dwa lata !

najlepsza firma jak dla mnie na dzien dzisiejszy z ktorymi mialam do czynienia :)


zgadzam sie z Toba:)

pianka76
13-05-2011, 00:57
ostatnio zamówiłam cover jest rewelacyjny i przez pomyłkę zamówiłam jednofazowy żel zamiast budujący jak na razie pazurki są i nie ma zapowietrzeń.Trzeba będzie jeszcze raz zamówienie zrobić tylko teraz na budujący i go wypróbować

farbstift
13-05-2011, 13:19
mam cover żelowy i jest śliczny, super komponuje mi się z moją płytką :)

moniii
15-05-2011, 16:27
czesc dziewczyny jestem tutaj nowa wiec nie zloscie sie jesli cos zel napisze albo zrobie. Ostatnio kupilam zele z modeny i chcialam zapytac czy lepiej jest uzyc primer przed gruntujacym czy nie ma takiej potrzeby? Pisza ze zel juz zawira primer ale zastanawialm sie czy nie lepiej go uzyc tak dla pewnosc i czy mozna uzywac primera z inne firmy?

Elizabeth76
15-05-2011, 17:09
moniii najpierw dajemy primer ,a potem zel podkładowy ;)

moniii
15-05-2011, 18:14
Dziekuje bardzo za opdowiedz. Musze Wam powiedziec ze uwielbiam to forum duze sie juz z niego nauczylam jestescie fantastyczne, ja dopiero zaczynam moja przygode z pazurkami zrobilam kurs, ale nie wiele mnie na nim nauczono wiec douczam sie czytajac to forum :)

---------- Dodano o godzinie 18:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:11 ----------

aha i jescze jedno moge uzyc primer z innej firmy czy musi byc z modeny?

Elizabeth76
15-05-2011, 18:16
ja używam z innej ale to zalezy od firm musisz sprawdzić najpierw na swoich pazurkach czy będzie współgrał z tymi żelami ;)

moniii
15-05-2011, 18:56
ok, przetestuje :) wielkie dzieki :)

Magda pazurki
15-05-2011, 23:17
Ja używam samego bonderka ale możesz spokojnie dawać też primer ,lub sam primer bez bondera bo to w sumie to samo.:ok:

truskaweczka99
16-05-2011, 08:55
na Swoje osobiste nigdy pod bonderka nie dawałam primera ,za bardzo mi śmierdzi :skacze:
ale klientkom zawsze :P

Elizabeth76
16-05-2011, 09:03
mi tam primer wcale nie smierdzi ;)

moniii
16-05-2011, 14:22
Dziewczyny pomocy! Kupilam zele z modeny i od razu po otrzymaniu paczki wlozylam je do lodowki mieszkam na sycyli i jest tu juz dosc goraco wiec w obawie ze zelki beda mi zplywac z palcow dalam je do lodowki dzisiaj jak otworzylam te zele to bylo w nich pelno malych babelek :( dlaczego one powsaly? nie powinnam ich moze trzymac caly czas w lodowce tylko wkladac je np.20min wczesniej przed uzyciem?

Elizabeth76
16-05-2011, 14:24
nie wiem dlaczego powstały ale zostaw na jakiś czas odkręcone i pęcherzyki powinny zniknąc ja tak robiłam ;)

moniii
16-05-2011, 17:58
ok, sprobuje

Domi7
18-05-2011, 10:13
Witajcie dziewczyny!!!
Od jakiegoś czasu śledzę Wasze(teraz już nasze:) ) forum,a dzisiaj postanowiłam się wreszcie przyłączyć.
Przez kilka lat sama byłam klientką i podpatrywałam jak "to" się robi, a po kilku latach postanowiłam sam spróbować. Kupiłam zestaw i zaczęłam ostro ćwiczyć. Najpierw na sobie, a potem na mamie i siostrze.
Chce pójść na kurs, ale na razie muszę poczekać.
Wszystkie 3 jesteśmy bardzo zadowolone(nikomu krzywdy nie zrobiłam:ok:).
Myślę, że idzie mi naprawdę nieźle!He he he( cóż za skromność, nie?)
Od roku używam żeli z Modeny i jestem baardzo zadowolona. Nic nie spływa, nie zapowietrza się, i długo się trzyma nawet jak odrost jest już spory.
:huh:
Mam tylko pytanie do Was jeżeli kładziecie różowy clear na frenczu np. z brokatem, czy on nie za bardzo "przysłania" biel końcówki?
Miłego dnia Wam życzę, i czekam na nowe posty!:kwiatek:

goslava
18-05-2011, 10:29
Domi to zalezy jaki efekt koncowy chcesz uzyskac poza tym jesli chcesz bielusienka koncowke to zaopatrz sie w cover zelowy, ktory dajesz na łoże, bialy zel na koncowke i zelem clear przykrywasz wszystko i budujesz wszystkie krzywizny paznokcia:)

Domi7
18-05-2011, 10:49
Dziękuję za szybką odpowiedź!
Mam i używam często covera z modeny, ale moja naturalna płytka jest bardzo blada i szybko widać odrost od góry.
Niestety modena ma cover tylko w jednym kolorze, jest piękny ale....

pinusia6
18-05-2011, 15:26
Ja mieszam coverek modeny z tym ich mlecznym różem :) Wychodzi na prawdę fajny odcień ;)

Domi7
18-05-2011, 15:56
O kurcze o tym nie pomyślałam!! Świetny pomysł!
pół na pół, czy 2/3 covera i 1/3 różowego?

eirvinne
18-05-2011, 19:10
Domi zależy od twojej płytki. wymieszaj w różnych proporcjach i znajdź najbliższą sobię:} ale faktycznie modena jest cudna

Domi7
18-05-2011, 19:21
Masz racje pokombinuję i na pewno cosik z tego wyjdzie.:skacze:
Ja moge za to polecić lakier od nich - stop yellow. Do tej pory kupowałam lakier w allesandro, ale wiadomo "ekonomia" ;(mnie zmusiła do zmian i z tego jestem bardzo zadowolona.
Ale kolorowe żele mi się "wydostały" z pojemniczków;(i połowa poszła na zmarnowanie....

Elizabeth76
18-05-2011, 19:37
Ale kolorowe żele mi się "wydostały" z pojemniczków;(i połowa poszła na zmarnowanie....
większośc żeli kolorowych ma to do siebie ze wypływaja z pojemniczków najlepiej zaopatrzyć sie w metalowe pojemniczki z termosikami z tych kolorowe nie będą uciekały ja przelewam i mam spokój :D

Domi7
18-05-2011, 19:49
He he dobry myk:Dmiałam taki fajny burgund i cały wyszedł.....mówi się trudni i..... uczy się dalej..

---------- Dodano o godzinie 19:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:39 ----------

Nie śmiejcie się ze mnie, ale mam pytanie: pierwszy raz będę robiła stópki, i zastanawiam się czy najpierw opiłować ładnie paznokcie potem żelik, czy żel a dopiero potem wypiłować kształt?:/:

---------- Dodano o godzinie 19:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:41 ----------

ok. wiem głupie pytanie:P
teraz to sobie uświadomiłam.......
Nie było tego postu:P

goslava
18-05-2011, 20:07
ostateczny ksztalt nadajesz juz po wszystkim ale wybor nalezy do ciebie:)

mini89
18-05-2011, 20:11
to zależy od paznokci :) ja jeśli wymagają tego paznokcie nadaję kształt przed , a po nałożeniu żelu robię ewentualne poprawki :)

Domi7
18-05-2011, 20:37
Dzięki Kochane dziewczynki za pomoc.......
Gdybym kiedyś ja mogła czymś służyć ......:skacze:
Zabieram się za stópki:D trzymajcie kciuki...

eirvinne
18-05-2011, 22:47
większośc żeli kolorowych ma to do siebie ze wypływaja z pojemniczków najlepiej zaopatrzyć sie w metalowe pojemniczki z termosikami z tych kolorowe nie będą uciekały ja przelewam i mam spokój :D

Elu czy może wiesz gdzie można kupić takie pojemniczki?

daisy77
19-05-2011, 00:24
a czy ktoras z was juz moze uzywala lakier do stempelkow z Modeny?
Bo maja w swojej ofercie juz i tak sie zastanwaim nad nim czy bedzie odbijal wzory?? a ten cracked lakier juz moze probowalyscie ??hmmm
tez sie chyba skusze :)[COLOR="Silver"]

---------- Dodano o godzinie 23:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:22 ----------

pinusia6
19-05-2011, 06:45
O kurcze o tym nie pomyślałam!! Świetny pomysł!
pół na pół, czy 2/3 covera i 1/3 różowego?


Tu musisz już sama zadecydować jaki kolor będzie ci odpowiadał :) Ja zmieszałam na próbę w małym 5 ml słoiczku w proporcjach 50/50 :)

Domi7
19-05-2011, 06:53
Daisy ja mam lakier pękający, i na razie na nim tylko ćwicze bo wychodzi tak średnio.
Trzeba go dosyć szybko nałożyć na mocno wilgotny podkład bo inaczej słabo "pęka".Ale ponoć ćwiczenia czynią"Mistrza":skacze:
Nie poddaje się..

ola.kw
19-05-2011, 10:33
Miałam żele od Modeny, nie narzekam:) zawsze był jakiś gratisik do zamówienia.

A tak przy okazji, Modena Nails organizuje też kursy przedłużania pazurków i się poważnie zastanawiam, ale nie wiem czy to nie za mało godzin - 2 dni po 10h...może się ktoś wypowiedzieć??

daisy77
19-05-2011, 12:19
dziekuje dziewczyny , sprobuje na pewno :)

pinusia6
19-05-2011, 12:29
Miałam żele od Modeny, nie narzekam:) zawsze był jakiś gratisik do zamówienia.

A tak przy okazji, Modena Nails organizuje też kursy przedłużania pazurków i się poważnie zastanawiam, ale nie wiem czy to nie za mało godzin - 2 dni po 10h...może się ktoś wypowiedzieć??

Mi się wydaje ze to nie jest mało.

Ja byłam na 2 dniowym kursie po 8h więc ty masz więcej. Jeśli dla Ciebie to za mało to możesz sobie dokupić dodatkowe godziny

samaron
19-05-2011, 12:33
O pojemniczki do żeli któraś tam pytała:

Pojemniczek do Ĺźelu/RENI-NAIL Cosmetics (http://reni-nail.shop.pl/kosmetyki/Opakowania/Pojemniczek-do-zelu-5g-aluminiowy-zloty)
Pojemniczek do Ĺźelu/RENI-NAIL Cosmetics (http://reni-nail.shop.pl/kosmetyki/Opakowania/Pojemniczek-do-zelu-15g-aluminiowy-zloty)
Pojemniczek do Ĺźelu/RENI-NAIL Cosmetics (http://reni-nail.shop.pl/kosmetyki/Opakowania/Pojemniczek-do-zelu-30g-aluminiowy-zloty)

ola.kw
19-05-2011, 13:39
Mi się wydaje ze to nie jest mało.

Ja byłam na 2 dniowym kursie po 8h więc ty masz więcej. Jeśli dla Ciebie to za mało to możesz sobie dokupić dodatkowe godziny


Dzięki serdeczne za odpowiedź:)
chcę iść do nich na kurs, bo po pierwsze mam blisko i terminy mi odpowiadają. Chyba zapiszę się na lato jak uskładam trochę pieniążków:)

pinusia6
19-05-2011, 18:36
Dzięki serdeczne za odpowiedź:)
chcę iść do nich na kurs, bo po pierwsze mam blisko i terminy mi odpowiadają. Chyba zapiszę się na lato jak uskładam trochę pieniążków:)


Nie ma problemu :) Na prawdę warto zainwestować w kurs :)

Domi7
19-05-2011, 20:53
Ja mieszkam w Gliwicach więc chodzę na zakupy no nich do sklepu, nie opłaca mi się płacić za przesyłkę, ale też zawsze dostaje mnóstwo gratisów.
:D
Kupiłam u nich też kuferek, jest super!!
Powiedzcie mi gdzie kupujecie fajne naklejki? bo w modenie nie mają ich za wiele, a te ze sklepów kosmetycznych nie zawsze są dobrej jakości...:P

stefcia92
26-05-2011, 06:56
Wracając do z prawy z żelem budującym gęstym. jesli ktoś pamięta jeszcze te sprawe :P to odesłałam żel do Modeny, przetestowali go i napisali że wszystko z nim w porządku:P. Ale oddali mi pieniądze .dodam jeszcze tylko że wszystko odbyło sie w krótkim czasie... to tyle

pinusia6
26-05-2011, 07:02
Wracając do z prawy z żelem budującym gęstym. jesli ktoś pamięta jeszcze te sprawe :P to odesłałam żel do Modeny, przetestowali go i napisali że wszystko z nim w porządku:P. Ale oddali mi pieniądze .dodam jeszcze tylko że wszystko odbyło sie w krótkim czasie... to tyle

Kochana ja również jakieś 3 tygodnie temu kupiłam budujący od nich. Koleżanka chodzi już właśnie 3 tydzień i jest wszystko jak najbardziej w porządku ;)

stefcia92
26-05-2011, 08:46
najwyraźniej ja za malo delikatnie obchodziłam sie z tym żelem ze pękał ;) ale juz zamykam ta sprawę teraz robie tylko na jednofazowym ;)

truskaweczka99
26-05-2011, 16:13
Wracając do z prawy z żelem budującym gęstym. jesli ktoś pamięta jeszcze te sprawe :P to odesłałam żel do Modeny, przetestowali go i napisali że wszystko z nim w porządku:P. Ale oddali mi pieniądze .dodam jeszcze tylko że wszystko odbyło sie w krótkim czasie... to tyle
to chociaż dobrze,że pieniążki oddali ,no nic innego nie mogli Ci napisać - nikt tam nie przyzna się do błędu :]

moniii
08-06-2011, 13:42
czesc dziewczyny chcialam zapytac czy was moze zele modeny pieka w lampie?

truskaweczka99
09-06-2011, 08:02
Nigdy mi się to nie zdarzyło,ale jak przepiłujesz płytke paznokcia to wydaje mi się ,że każdy żel może piec:)

Emilia B.
09-06-2011, 08:27
wszystko zalezy od wrażliwości płyki (również jej uszkodzeń) oraz od naszych indywidualnych preferencji. Tu masz cały temat o tym http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/78-dlaczego-zel-piecze-w-lampie-uv.html :)

Zuuzaneczka
09-06-2011, 08:41
Laseczki, a testowałyście cover od Modeny w nowym odcieniu cover peach? modena - ŻEL UV COVER PEACH 5g - Modena Nails (1645432920) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-zel-uv-cover-peach-5g-modena-nails-i1645432920.html)

edytakon
09-06-2011, 11:31
Ja nie probowalam, ale to zupelnie nie moj kolor

zobacz co napisali Delikatny brzoskwiniowy kolor kamufluje niedoskonałości w sposób subtelny i delikatny. czyli nie kryje w 100% :(

pinusia6
09-06-2011, 15:52
Dokładnie to również tez nie mój kolor mam wrażenie ze płytka jest taka pomarańczowa od solarium. No ale są gusta i gusciki :P

Zuuzaneczka
09-06-2011, 17:19
No właśnie na zdjęciu coś taki pomarańczowy toteż nie chce zamówić bubla, ja wolałabym jasny kamuflaż, coś w różowej tonacji, a oni mi brzoskwinię dają xD

stefcia92
10-06-2011, 06:53
ja tam uważam ze warto wypróbować ten nowy kamuflaż bo w końcu tylko w pojemniczku może nieciekawie wyglądać. cover ktory mieli do tej pory tez nieciekawie w pojemniczku wyglada:P a jaki efekt piękny daje ;) w przyszłym tyg bede robić zamowienie to sie pokusze na niego i dam znać ;)

a miała któraś z Was pilniki i polerki z Modeny? dobre są ?

pinusia6
10-06-2011, 10:36
Zuzaneczko to 5ml na probę sobie zamów :)

Stefciu ja mam od nich pilniki i polerki i jestem zadowolona :) Kupuję zawsze białe :)

ola.kw
10-06-2011, 11:27
czesc dziewczyny chcialam zapytac czy was moze zele modeny pieka w lampie?


mnie się nie zdarzyło, żeby piekły:) żele mają całkiem fajne

stefcia92
12-06-2011, 18:23
zamawiała któraś z Was ostatnio akryl przez sklep. bo ja nie mogę kliknąć nie wyświetla mi sie z boku wrzuć do koszyka może nie maja juz w ofercie;( ?

Askar
13-06-2011, 08:15
Stefcia, prawdopodobnie skończył im się w magazynie. Kiedyś do nich pisałam, że przy niektórych pozycjach brakuje ikonki "do koszyka", to odpisali, że w ten sposób zabezpieczają się, by ktoś nie zamówił czegoś czego akurat im brakuje. Myślę, że niedługo się pojawi.


I czekam na Twoją opinie co do nowego coverka :)

Domi7
16-06-2011, 19:53
Hej dziewczyny,
używam żelu z modeny jednofazowego clear , ale on jest średnio gęsty, a czytałam że budujący jest gęściejszy. Czy mogę używać budującego tak samo jak teraz używam jednofazówki?( no wiecie wszystkie warstwy jednym żelem?:/:)
Dzięki z góry za pomoc:ok:

Elizabeth76
16-06-2011, 20:00
Domi możesz kłaść budujacy na wszystkie warstwy z tym że powinnaś pod niego dać żel podkładowy ;)

Domi7
16-06-2011, 20:03
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź!
czyli na początek jednofazówka, potem budującym krzywa c i mogę wykończyc nabłyszczajacym finiszem??

Elizabeth76
16-06-2011, 20:07
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź!
czyli na początek jednofazówka, potem budującym krzywa c i mogę wykończyc nabłyszczajacym finiszem??

ja budujacym robie szkielet i buduję pazurka z tym że daje bonder ;) jeśli robisz jednofazowym szkielet to nie musisz dawać podkładowego ;)

Domi7
16-06-2011, 20:10
Wielkie dzięki!
Jutro popędzę kupić :-)

sztynka
16-06-2011, 21:03
Dziewczynki chciałabym zrobić większe zamówienie z modeny i pytam o nabłyszczacz? Dobry jest? Bo widzę, że taniutki?
Ok doczytałam :-) już wiem.

Domi7
16-06-2011, 21:17
Spokojnie możesz go kupić, jest rewelacyjny.:DUżywam go od jakiś 6 miesięcy i jeszcze mnie nie zawiódł.:yess:

---------- Dodano o godzinie 21:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:11 ----------

A skusiła się już któraś z Was na ten nowy cover? :) jestem strasznie ciekawa :diabelek:

natalia268
16-06-2011, 21:34
Dziewczynki, a ktore formy polecacie z modeny? wpadly mi w oko o te -> modena - FORMY SZABLONY SZEROKIE BLUE 50 SZTUK (1623668728) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-formy-szablony-szerokie-blue-50-sztuk-i1623668728.html) .. czy lepsze te fioletowe lub srebrne :)

sztynka
16-06-2011, 21:55
Chodzi wam o ten brzoskwiniowy cover? Mam taki, ale nie z modeny i ma kolor taki jak na zdjęciu. Pamiętam, że strasznie się rozlewa, co widać na fotce, wyszło okropnie, nie lubie go . Na szczęście już się skończył.
Ja mam pytanie, mam lampę tunelową, ale eurotecha od doberka, tam żarówki z symbolem DC wchodzą, czy te będą pasowały?
żele uv, tipsy - ozdoby, akryl, akcesoria do paznokci - MODENA NAILS - Żarówka UV 9 Watt do Lamp Cyfrowych LCD (http://www.modenanails.pl/Zarowka_UV_9_Watt_do_Lamp_Cyfrowych_LCD-985.html)
Bo pamiętam, że typowe tunelowe nie świecą.

Domi7
16-06-2011, 22:19
Ja używam form złotych i srebrnych, są ok.:D
Hmmm zaczynam się wachać co do tego coverka, nie lubię takich rzadkich żeli^_^

barbara_kawka
16-06-2011, 22:35
Chodzi wam o ten brzoskwiniowy cover? Mam taki, ale nie z modeny i ma kolor taki jak na zdjęciu. Pamiętam, że strasznie się rozlewa, co widać na fotce, wyszło okropnie, nie lubie go . Na szczęście już się skończył.
Ja mam pytanie, mam lampę tunelową, ale eurotecha od doberka, tam żarówki z symbolem DC wchodzą, czy te będą pasowały?
żele uv, tipsy - ozdoby, akryl, akcesoria do paznokci - MODENA NAILS - Żarówka UV 9 Watt do Lamp Cyfrowych LCD (http://www.modenanails.pl/Zarowka_UV_9_Watt_do_Lamp_Cyfrowych_LCD-985.html)
Bo pamiętam, że typowe tunelowe nie świecą.


mi sie ten cover kojazy z sun flowerowskim ... kolor bez rewelacji raczej ... bardzo go "widac" tzn nie dopasowuje sie do plytki .. taki jakis dziwny ... chyba lepszy ten normalny

Elizabeth76
17-06-2011, 07:33
Dziewczynki, a ktore formy polecacie z modeny? wpadly mi w oko o te -> modena - FORMY SZABLONY SZEROKIE BLUE 50 SZTUK (1623668728) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-formy-szablony-szerokie-blue-50-sztuk-i1623668728.html) .. czy lepsze te fioletowe lub srebrne :)

natalcia ja mam te z linka tylko że kupuje u DR i są w porzadku jak narazie z tych co używałam są dla mnie najlepsze ,bardziej sztywniejsze i klej też ok. ;) ale od nich jeszcze ich nie brałam miałam wziac ostatnio jak zamawiałam coś tam i zapomniałam :/:

natalia268
17-06-2011, 09:22
dobra ja wezme i sprobuje :) :* później zdam relacje

sztynka
18-06-2011, 08:46
I nie wie nikt co z tymi żaróweczkami?

Magda pazurki
18-06-2011, 11:27
Najlepiej chyba będzie jak zadzwonisz do nich i spytasz u źródła.. Teraz to lampa, lampie nie równa i z tymi żarówkami różnie bywa :)

Mają 2 rodzaje żarówek, więc któreś na pewno pasują ;)

truskaweczka99
19-06-2011, 10:01
dziewczynki ! w czwartek zamowilam coverek brzoskwiniowy do paznokci i jak tylko coś nim zrobie to dam znać :)

pianka76
19-06-2011, 13:09
covera z modeny używam już od jakiegoś czasu jest dla mnie rewelacyjny. Zakupiłam również żel budujący, ale czasami się zdarza że pęka na pazurku myślę że to z mojej winy bo daję za mało żelu. Tak po za tym jest wszystko ok:ok:

justyna nail
19-06-2011, 13:51
powiem Wam szczerzę , że pierwsze słyszę o tej firmie :)

xsunnyolciax
20-06-2011, 13:25
a ma któraś cover ale akryl? bo żel jest dobry, to wiem, ale jak kryje akryl?

kasandra262
20-06-2011, 13:33
no właśnie ja się podpinam pod pytanko o akryl cover ma ktoś? jak wygląda na pazurkach?

natalia268
28-06-2011, 17:11
co do szablonów, o ktorym pisalam wyżej..

klej mocny wiec +
ale nie sa sztywne, tylko takie bardziej miekkie, nie wiem jak to nazwac. nie ukladaja sie ladnie jak inne -

Podsumowujac..
To nie sa formy, ktore polecam ;) ale klej mocniutki, trzyma elegancko.

____________________

Cover super !! kochalam ellio, ale ze go teraz nie ma, przerzucilam sie na ten. Na pierwszy rzut oka wydawal sie jasniejszy... no i minimalnie jest, ale pokochalam go i przy nim zostane chyba :)

____________________

Żel extreme white super ! bialutki, przy grubych warstwach nie robia sie nawet babelki takie !! ^_^
Moge porownać z zelem AllePaznokcie... wiec ten z modeny ma ladniejszy odcien, jest bardziej bialy, nie robia sie bąbelki


co do samej firmy to wielki PLUS ...

zamowilam puste pudeleczka, nie mieli ich na stanie i napisali mi karteczke oraz oddali pieniążki :]

rudzielec
28-06-2011, 18:16
ja tez lubie modene, tylko kurcze zauwazylam, ze strasznie mi sie paznokcie zapowietrzaja, a przedtem tego nie miałam na innych żelach. moze akurat cos mi sie dzieje z paznokciami, moze cos z plytka nie tak, no nie wiem, ale ogolnie polecam wszystko co mam z modeny tylko jeszcze form nie ruszalam, wiec nie wiem, ale chyba jutro sie wezme za to.

truskaweczka99
28-06-2011, 22:41
ha ! ale sie zdenerwowałam ;/ 17 czerwca złożyłam zamowienie i co ? dzisiaj jest 28 i zamówinia nie ma ,zadzwonilam tam i mowie ,ze czekam na zamowienie,a ani do m nie ,ze ona na pieniadze ,a ja szok ,bo robilam wplate przez allegro i zawsze po 10 minutkach maxymalnie maja pieniazki na koncie,a teraz ? :O
okazało sie ,ze pani sobie nie sprwawdzila ,;/ i tak sobie czekam na żele .
i fakt mi ostatnio tez sie modena zaczela zapowietrzac,a wszystko robie tak samo jak zawsze, mysle czy nie przejsc spowrotem na silcare , czy nie sprobowac serii no name , bo dziewczyny nawet ja polecaly :)

Elizabeth76
29-06-2011, 08:54
dziewczyny a na jakim wam sie zapowietrza na jednofazowym czy na budujacym ,bo ja kupowałam jakiś czas temu budujacy i wszystko gites majonez nic sie nie zapowietrza .A może to wina covera z jakiej firmy używacie ??

Natalcia ja mam te formy od dobrejrady sa identyczne dobry klej i dosc sztywne od modeny jeszcze nie kupowałam ich ;)

ktoś tu pytał kiedys o żele z modeny czy pieka w lampie ale teraz nie mogę znaleśc tego posta nie pamietam jak z jednofazowym było mam go gdzieś jeszcze ale dawno nie uzywałam ,a budujacy piecze i nie mogę w tej chwili zwalic na przepiłowaną płytkę bo takiej nie mam ,ani na grubą warstwe itp. ;)

rudzielec
29-06-2011, 23:26
ja mam cover i budujacy z modeny i mi zapowietrza, a opieczeniu nawet nie wspominam, bo plakac mi sie chce z bólu, naprawde. pierwszy taki zel, ktory tak piecze...

Magda pazurki
30-06-2011, 09:34
ja mam cover i budujacy z modeny i mi zapowietrza, a opieczeniu nawet nie wspominam, bo plakac mi sie chce z bólu, naprawde. pierwszy taki zel, ktory tak piecze...


Cover też cię piecze w lampie?Ja używam tych żeli i nie narzekam wszystko ładnie się trzyma i nic mi się nie zapowietrza.Co do piczenia to jak dam grubą warstwę to trochę piecze, ale to też wina pogody bo jak jest bardzo ciepło to żele zauważyłam maja trochę- rzadszą konsystencję i bardziej przez to wnikają w płytkę,tak mi się wydaje.Tak czytając większość postów to dziewczyny mają problemy od kąd zrobiło się cieplej.Spróbuj przed zrobieniem pazurków wstawić żel do lodówki ja czasami tak robię jak nie zapomnę;)

natalia268
30-06-2011, 09:53
Ela to radze Ci tych form nie kupowac ;) naprawde.. kiepskie sa.. tylko klej dobry a tak to lipa. Nie są sztywne :/:

rudzielec
30-06-2011, 20:16
nie nie, cover nie piecze odpowiedzialam na pytanie Eli. bo pytala jaki cover. no wlasnie powiem Ci, ze teraz mialam dziewczyne na frencha i po wyjeciu z lodowki nic ją nie pieklo, moze faktycznie trzeba w lodowce non stop trzymac.

trendy77
30-06-2011, 20:34
covera z modeny używam już od jakiegoś czasu jest dla mnie rewelacyjny. Zakupiłam również żel budujący, ale czasami się zdarza że pęka na pazurku myślę że to z mojej winy bo daję za mało żelu. Tak po za tym jest wszystko ok:ok:

ja niestety mam ten sam problem niestetu ale zel peka strzeliły mi dwa paznokcie same od siebie,pazurki robie od 8lat i nigdy mi sie cos takiego nie przytrafiło :placz:

stefcia92
06-07-2011, 07:02
ja kiedyś juz pisalam o tym problemie z pękającymi pazurami ;/ ale nie wracam do tematu.

kupiłam ten kamuflaż brzoskwiniowy - bez rewelacji. tzn. kolor jest całkiem ładny, ale w 100% lepiej pokrywa ten różowy.
wstawię później fotki jak znajdę trochę czasu,

trendy77 - a jakich zeli używałaś przed modena jeśli moge zapytać :) ?

lenanails
06-07-2011, 21:29
kupiłam formy z modeny takie smieszne troche bo tak jakby gumowe...ale dobrze mi sie na nich robiło:)
mam też zelik jednofazowy i super mi sie nim forme robiło kupiłam równiez cover taki różowiutki i brzoskwiniowy probowałam różowy i fajnie wygląda.

trendy77
06-07-2011, 21:40
stefcia do tej pory miałam i-nailsa i nic sie nie działo:)

stefcia92
07-07-2011, 06:29
trendy 77 a maja jakąś strone internetowa :) ?

trendy77
07-07-2011, 08:37
prosze:]
ozdoby do paznokci, żele uv, tipsy, akryle - sklep dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/)

dorota_pazurki89
07-07-2011, 12:27
Witajcie dziewczyny jestem tutaj nowa wiec jesli napisalabym cos zle to nie krzyczcie ;P ja pracuje na zelach z modeny prawie od poczatku i jestem mega zadowolona wiec bardzo goraco polecam ;) a o to moje pazurki, takie naturalki pociagniete coverem gdyz chcialam uzyskac taki kolorek po calosci... jak myslicie moze byc?

http://images49.fotosik.pl/952/10168a23ead0db4bmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10168a23ead0db4b.html)

natalia268
07-07-2011, 13:07
no jasne że może byc :) a czemu by nie ? niby z pazurem, ale delikatne :)

KarolciaK
07-07-2011, 14:55
zazdroszczę wychodowania takich naturalków;)

pianka76
07-07-2011, 17:06
Dorota jeśli mogę zapytać to jakiego żelu z modeny używasz do naturalnych pazurków?

lenanails
07-07-2011, 22:03
wypróbowałam kolejne rzeczy z modeny jest to żel extra white i kamuflaż taki różowiutki... wszystko jest ok, dobrze się je nakłada nie są za gęste ani za rzadkie. Jestem zadowolona z nich. Ah wypróbowałam tez klej i też jest dobry szybko chwyta:) jak na razie jestem bardzo zadowolona z tej firmy

xsunnyolciax
08-07-2011, 10:16
No no, Dorota, jeśli to są Twoje naturalki to podziwiam, chciałabym mieć takie ;) Bardzo ładne. Jakiego covera do nich użyłas? :)

dorota_pazurki89
09-07-2011, 22:21
Dorota jeśli mogę zapytać to jakiego żelu z modeny używasz do naturalnych pazurków?

uzywam budujacego przezroczystego zelu i covera maskujacego tylko niewiem jaki kolor bo nie moge znalezdz na sloiczku napisu jaki to jest :( ale kolor jest taki bezowy, dziekuje dziewczyny staram sie dbac zeby takie byly bo bardzo lubie migdalki ;D

marlena.m
02-10-2011, 11:01
Witam,
Jestem nowa na tym forum, znalazłam ten wątek ponieważ szukałam informacji o modenie nails, no i znalazłam....;)
Zamówiłam żel jednofazowy i żel kolorowy różowy po 5g żeby wypróbować:wow: Co do tego jedofazowego to jedyne co mnie zaniepokoiło to to szczypanie ( straszne ), natomiast ten różówy to nie utwardził mi się; nałoży łam go tak jak biały do frencza na szablon, i mi się nie połączył z żelem jednofazowym. Zastanawiałam się czy to nie wina tego że połączyłam z jednofazowym, ale przecież robiłam już tak z innymi żelami i było dobrze, pracowałam na żelach esn,ibd i zamiast białej końcówki robiłam żelem kolorowym, czy farbką żelową.
Po tym jak zobaczyłam że on się nie utwardził to go spiłowałam i nałożyłam jeszcze raz z tym, że bardzo cienko, i się utwardził.
Czy możecie mi polecić dobre żele:papa:

ps.chyba z tej modeny to zrezygnuje :(

Pozdrawiam

Zuuzaneczka
12-10-2011, 16:54
Dziewczyny, w Modenie są 2 nowe rodzaje żeli: Violet (taki z filtrem anty-yellow) i Milky Pink. Próbowałyście już :D? Mnie zastanawia ten Milky Pink, na zdjęciu wygląda jak czerwony :O a w opisie piszą że daje efekt mlecznego pazurka

malinowa
12-10-2011, 18:51
a czy ktoś miał może lakierożel z modeny? cena zachęcająca

sztynka
12-10-2011, 20:16
Malinowa kolorki bossskie nie? Ciekawe jak z trwałością? Nie mam teraz kasy , ale jak bym miała to bym wzięła, szczególnie ten bladoróżowy :love:

malinowa
12-10-2011, 22:40
no ja też bym wzięła, ale ostatnio na promocjach w san flower pieniądze wydaje, bo nie mogę się powstrzymać, a lakierożel mi się marzy, na pewno w końcu kupię, tylko nie wiem jeszcze kiedy to będzie:(

rudzielec
13-10-2011, 08:47
ogolnie modena to solidna firma, raczej nie ma takich bubli, np wzielam od nich kolorówki żele i co? minimalna warstewka normalnie mala kuleczka sondą i kolor żywy jak w pudeleczku. jedyne co mnie zraziłi to to, ze wet glazed efekt mokrego paznokcia odchodzi płatami z paznokcia i nie pokrywa zarysowan po pilniczku tzn zostaje taki mat jakby.

aneczka19895
14-10-2011, 08:41
widze ze i Wam odpowiada Modena :) ja mam od nich kamuflaż taki sam jakiego uzyla dorota_pazurki89. Jest to żel cover maskujący kamuflaż i wygląda świetnie :) odrostów wcale mi nie widać bo moja naturalna płytka ma podobny odcień.

Właśnie siedzę nad zamówieniem i zastanawiam się, czy nie zamówic sobie lakierów żelowych... nie robiłam nigdy paznokci ta metodą i jeśli mają to być pieniazki wyrzucone w bloto to wole zostac przy tym co robie... próbowalyscie lakierow zelowych z modeny?

barbara_kawka
14-10-2011, 08:51
ja zamowilam lakier zelowy z modeny na probe ;) jak przyjdzie to dam znac ;)

aneczka19895
14-10-2011, 09:21
czekam z niecierpliwoscia :)

zlotko87
14-10-2011, 10:02
ooo to ja czekam na opinie co do lakierów żelowych :) bo mi się tam jeden strasznie podoba:D

barbara_kawka
14-10-2011, 10:08
dzisiaj kurier powinien byc wiec jak tylko bedzie to na wzorniczku sprawdze co i jak i dam do katalogu hybryd ;)

malinowa
14-10-2011, 10:12
poproszę jeszcze o parę zdań komentarza jak już wypróbujesz ten lakierożel, jak się nakłada, jak konsystencja itd, czekamy z niecierpliwością

barbara_kawka
16-10-2011, 08:52
w katalogu hybryd zdjecie jakby ktoras chciala :) ogolnie wydaje sie byc dosc gesty ale naklada sie go bez problemu ;) ladnie sie poziomuje i kryje ;) cos o trwalosci powiem kiedy indziej bo narazie nie mam jak wyprobowac ;)

malinowa
16-10-2011, 17:04
fajnie, że napisałaś parę słów o tym lakierożelu, mam nadzieję, że napiszesz później coś o trwałości, będę czekać na info jak też żelik sprawuje się w trakcie noszenia, pamiętaj napisać:)

barbara_kawka
16-10-2011, 17:37
jak tylko zrobie komus na naturalki to zaraz napisze ;)

malinowa
16-10-2011, 18:07
super, to czekam cierpliwie na Twoje sprawozdanie o lakierożelku, pozdrawiam

sztynka
16-10-2011, 18:16
Ja bym też była wdzięczna za opinię, na pewno chętnie wezmę kilka kolorków od razu :D

karolinka0410
16-10-2011, 21:40
przyczytałam wszystkie opinie i sie tak zastanawiam czy nie zamówić sobie żeli covera i clear ale nie wiem który cover wybrać żeby dobrze krył pomocy ma ktos jakies fotki mleczno- różowego na pazurkach i brzoskwiniowego? bo jakos sie tak zdecydować nie moge;/

Magda pazurki
17-10-2011, 15:21
Jak chcesz cover ktory kryje to ten kamuflaż maskujący ma taki kolor wpadajacy w róż i wygląda bardzo fajnie ,są tam też małe pojemności więc możesz spokojnie wypróbować.


Jeżeli chodzi o hybrydę to własnie ja testuję rozprowadza sie ja fajnie tak jak koleżanka wyżej pisała jest sredniej gęstości , fajnie się poziomuje ale co do trwalosci muszę jeszcze chwile poczekać,robiłam też na żelu już ich hybryde i też się nadaje ale wiadomo na żelu będzie trzymało;)zobaczymy jak na naturalkach się sprawdzi;)jeszcze kilka dni odczekam.

pinusia6
17-10-2011, 15:50
Madziu w takim radzie czekamy z niecierpliwością na recenzje :)

rudzielec
17-10-2011, 19:32
karolinka jak cover to tylko tennw różu pokrywa calkowicie i ma naturalnie rozowy kolor w rzeczywistosci. ja go nie zamienie na inny. mam ten brzoskwiniowy ale jeszcze nim nie robilam wiec nie powem.

karolinka0410
17-10-2011, 20:48
karolinka jak cover to tylko tennw różu pokrywa calkowicie i ma naturalnie rozowy kolor w rzeczywistosci. ja go nie zamienie na inny. mam ten brzoskwiniowy ale jeszcze nim nie robilam wiec nie powem.

a masz może jakieś fotki jak on wyglada na pazurkach?

rudzielec
18-10-2011, 08:56
jasne , juz wrzucam, troche stare ale pierwsze wpadly pod reke.

karolinka0410
18-10-2011, 20:14
i to jest ten w różu tak? no powiem że ładnie wygląda :) chyba jednak go zamówie bo za długo sie czaje na niego :P

rudzielec
18-10-2011, 20:34
tak, kryje juz za pierwsza warstwa grubsza i jest wydajny, takze sie juz nie czaj:D

barbara_kawka
18-10-2011, 21:22
a rudzielcu jaki masz nablyszczacz ??

rudzielec
19-10-2011, 09:49
mam tez z modeny nablyszczacz uv. w pedzelku.http://www.modenanails.pl/Zel_Quick_Finish_Nablyszczajacy_DUZY_15ml_-184.html

kalaa
19-10-2011, 10:08
Rudzielcu, a nakładasz go wyłącznie przy przedłużaniu, czy na naturalne też?

rudzielec
19-10-2011, 10:27
na naturalne nie nakladam bo to twardy zel i nie pracuje z plytka. do naturalnych tez maja zaraz linka wstawie.
żele uv, tipsy - ozdoby, akryl, akcesoria do paznokci - MODENA NAILS - Top Coat 15ml - Nabłyszczacz (http://www.modenanails.pl/Top_Coat_15ml_Nablyszczacz-1018.html)

kalaa
19-10-2011, 10:49
a używałaś może tego do naturalnych? ;) jeśli tak, to możesz napisać jaki był efekt?

rudzielec
19-10-2011, 10:59
uzylam raz, kolezance cos robilam i zmatowilam plytke, wszystko zrobilam co trzeba przejechalam tym nablyszczaczem i poodpadaly w calosci. zeszlo wszystko. widocznie za twarde. pozniej juz nie robilam naturalnych nim.

Domi7
19-10-2011, 20:05
Hej dziewczyny!:ok:
Strasznie ciekawa jestem tych lakiero-żeli, kolory są super, tylko nie wiem jak się je nakłada? jak normalne żelki czy tylko dziewczynom, które mają naturalne paznokcie? { nie śmiejcie się, ale pierwszy raz się z tym spotykam:wow:}

rudzielec
19-10-2011, 20:41
domi, lakiero zele sie naklada na przygotowany pazurek na naturalka, to jest alternatywa.

karolinka0410
19-10-2011, 20:57
no to w takim razie zamawiam ;))

stefcia92
20-10-2011, 08:22
używała któraś Liuidu od modeny ? godny polecenia ? :) ( wiem ze swego czasu proszek akrylowy miał kiepskie pudełeczka bo sie wysypywał proszek przy odkręcaniu. - nie wiem jak teraz) ?

barbara_kawka
20-10-2011, 08:39
domi zapraszam tutaj ;) dowiesz sie wszystkego o zelo-lakierach i hybrydach :)

http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-21.html#post304559

Domi7
20-10-2011, 09:52
Dzięki Dziewczyny za odpowiedź i pomoc!:kwiatek: Na razie zostanę przy "normalnych" żelach.
Pozdrowionka

stefcia92
20-10-2011, 10:26
obiecane już dawno :) poświeciłam dziś moje 2 pazurki . mało staranne z braku czasu ale widać różnice:)

http://images47.fotosik.pl/1162/9ba1d50960546670med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ba1d50960546670.html)
oby dwa pazurki pokryte podwójna warstwą żelu kamuflującego :)

http://images49.fotosik.pl/1136/7e4597720f91402emed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e4597720f91402e.html)

środkowy pazurek kamuflaż różowy , wskazujący - brzoskwiniowy

---------- Dodano o godzinie 10:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:23 ----------

moim zdaniem różowy lepiej kryje. na zdjęciach nie widać tak dobrze ale w rzeczywistości na brzoskwiniowym widać dość duży prześwit.

barbara_kawka
20-10-2011, 10:30
no widac widac... i jakby plytka byla taka hmm zolta od papierochow . zdecydowanie ten roz ladniejszy :)

stefcia92
20-10-2011, 10:34
ten brzoskwiniowy myślę że lepiej by wyglądał w mniejszej ilości np. do jakiegoś bulionu

tylko że jest minus ponieważ gdy nałoży się go mniej to widać niedoskonałości pazurka. ;/



ja zdecydowanie polecam róż :)

czornula
20-10-2011, 12:12
a ja mam pytanie odnoscnie tego zelu ? bo ja pracuej jak narazi ena modenie mam covera bialy i jednofrazowke ale zwykla zastanawiam sie nad ta gesta co mozecie o niej powiedziec? i przeczytalam caly temat i nei znaalzam za bardzo opini odnosnie tego zelu żele uv, tipsy - ozdoby, akryl, akcesoria do paznokci - MODENA NAILS - Żel UV Jednofazowy Violet 5g (http://www.modenanails.pl/Zel_UV_Jednofazowy_Violet_5g-1170.html) czym on sie rozni od clear ? daje po prostu delikatny kolro fioletu czy jak ?

malinowa
20-10-2011, 12:43
ten żel o który pytasz z modeny to jest nowość, dlatego nie znalazłaś o nim opinii, a formuła violet zabezpiecza przed żółknięciem , masz to w opisie tego żelu, po utwardzeniu jest przeźroczysty, modena ma dobre opinie wiec możesz spróbować tego żelu, zwłaszcza, ze cena jest niewysoka, a koszt przesyłki to 7zł przy wpłacie przelewem na konto

Askar
20-10-2011, 12:50
Ja, co prawda nie mam tego żelu, ale wydaje mi się, że sprawia on, że biel staje się wyraźniejsza (jeśli wiesz co mam na myśli:)) i zapobiega żółknięciu pazurków. Ale może wypowie się też ktoś, kto go używał :)

czornula
20-10-2011, 13:36
malionowa : wiem wiem bo ja swoja przygode zaczelam od modeny zle chyba sprecyzowalam pytanie i wlasnei nei widzialam ze jest taki jak clear bo w opisie pisze tlyko ze zapobiega zolknieciu

askar no wlasnei sie zastanawialam czy dzieki niemu biel jest hmm bardziej biala ;) haha i czy zostawia delkatny ''polysk'' fioletu

chyba nikt go jeszcze nie wyprobowal wiec przy najblizszej okazji go zamowie ;)

rudzielec
20-10-2011, 14:48
stefcia ale na tym drugim zdjeciu jakis dziwny ci ten róż wyszedł, jakby sinawy, u mnie tak nie wyglada, albo to wina oswietlenia.

stefcia92
20-10-2011, 15:24
nie umiem robic zdjec. :( to pierwsze jest nie ruszone. a to 2 zdjecie próbowałam troche poprawić w picassie moze dlatego ;)

http://republika.pl/blog_at_4521823/6730879/tr/panterka1.jpg tutaj też użyłam tego różowego kamuflażu, może lepiej wyglada bo sie bardziej starałam ;)

Askar
20-10-2011, 16:07
czornula, jak go wypróbujesz to czekam na relację jaki jest :)

czornula
20-10-2011, 16:37
jasne ze napisze ;) moze i nawet zdjecia wstawie z tym ze ja poaczatkujaca jestem ;)

kalaa
20-10-2011, 16:43
również czekam na opinie, a na ten czas mogę polecić oliwki, które niedawno wprowadzili. Zakupiłam o zapachu cherry i raspberry - ślicznie pachną :)

rudzielec
20-10-2011, 17:10
stefciu, o to zdjecie idealnie oddaje jego kolorek;) sliczny frenchyk:)

Magda pazurki
20-10-2011, 22:54
Dziś wypróbowałam ich nowy milky pink ,dostałam go do zakupów jako próbkę ;)
Jest w konsystencji gęsty trochę bardziej niż gęsty budujący ma taką kremową konsystencje.Bardzo fajnie się nim robi i ma naturalny kolorek po utwardzeniu-bo przed jest taki dziwny różowy.
Poniżej zdjęcie ;) tak na szybko zrobione.


A co do hybrydy to miałam już ponad tydzień i nic się nie działo ale zdjęłam ją , chciałam wypróbować ten żelik bardzo mnie korciło ;)

rudzielec
21-10-2011, 07:38
łał, bardzo ładny, delikatny kolorek;)

Askar
21-10-2011, 08:47
Magda dzięki za info. kolorek naprawdę prześliczny :) Na pewno się skuszę przy zamówieniu :D

Domi7
21-10-2011, 10:02
Stefcia te pazurki są śliczne!!!:ok: czym robiłaś ten czarny wzorek?
uwielbiam ten różowy cover z modeny.:ok:

sztynka
21-10-2011, 20:06
Dzisiaj zamówiłam i zapłaciłam za biały, bazę, top, różowy, czerwony i bordo. oczywiście lakierożele. Dojdą pewnie koło wtorku, dam znać jak wypróbuję, pewnie kilka chętnych się znajdzie za darmo. Czuję, że mi podejdą. Jedynie martwię się brakiem beżowego. O ten kolor klientki pytają najczęściej.

czornula
21-10-2011, 20:24
czornula, jak go wypróbujesz to czekam na relację jaki jest :)

Dzisiaj zamowiony i zaplacony wiec pewnei bezie we wtorek srode to zdam relacje ;)

malinowa
21-10-2011, 21:31
sztynka (http://forum.wzorki.info/members/9530-sztynka.html) pamiętaj napisać jak te lakierożele trzymają się na ich bazie, bo też mam zamiar kupić jak się sprawdzą

karolinka0410
23-10-2011, 19:01
w końcu znalazłam czas żeby złożyć zamówienie kupiłam różowy cover , wet glaze efekt mokrego paznokcia na próbe:P tipsy klej żel przezroczysty jednofazowy płyn do usówania tipsów i żel mleczno-różowy już sie nie moge doczekać przesyłeczki :D

czornula
23-10-2011, 20:05
w końcu znalazłam czas żeby złożyć zamówienie kupiłam różowy cover , wet glaze efekt mokrego paznokcia na próbe:P tipsy klej żel przezroczysty jednofazowy płyn do usówania tipsów i żel mleczno-różowy już sie nie moge doczekać przesyłeczki :D



jest cos takiego jak plyn do usuwania tipsow ? tylko czy mowisz o tipsach tip[sach czy panokciach zelowych ? bo jesli o paznokciach zelowych to myslalam ze pilnik w dlon

karolinka0410
23-10-2011, 22:38
wiesz co ja jak robie paznokcie sobie to tylko spiłowuję żel tak zeby byl mniej wiecej na rowni z odrastajacym paznokciem potem przycinam koncówke i piłuje na koniec lakier do paznokci i odżywka. Jeśli chodzi o płyn to nic innego ja aceton płyn rozpuszczający żel i w dużym stopniu także płytkę tipsa ,resztki trzeba delikatnie spiłować. Po zdjęciu tipsów nakładam odżywkę

milenka_olsztyn
24-10-2011, 07:58
szczerze?? to pierwsze słysze żeby aceton rozpuszczał żel....

czornula
24-10-2011, 09:43
kurcze to nie wiedzialam ze aceton rozpuszcza tez zel myslalam ze tylko akryl. Milenka no ja wlasnei tez dlatego jestem zaskoczona

sztynka
24-10-2011, 10:00
Bo nie rozpuszcza żelu tak jak akrylu, tylko żele silikonowe. Ale aceton ruszy tez i zwykły żel, bo próbowałam . Spiłowałam nabłyszczacz, wolny brzeg i nałożyłam wacik z acetonem na 20 minut. Żel był lekko zgumowany, nie tak jak akryl, ale łatwiej się piłowało. Myślę, że dostanę paczkę koło środy, bo w weekend nie pracują, a znając pocztę to zawsze minimum 2-3 dni nawet na priorytet.

karolinka0410
24-10-2011, 10:36
i co ;p troszku rozpuszcza niedowiarki ;pp

czornula
24-10-2011, 11:48
az sama spróbuje ;p dopuki nie zobacze na wlasne oczy nie uwierze ;) :kwiatek:

karolinka0410
24-10-2011, 22:57
oj TY oj TY niedobra :P

Domi7
26-10-2011, 14:08
Hej...
wybieram się jutro na zakupy do Modeny:], korci mnie zestaw stępelków:cwaniak2:.Czy któraś z Was miała z nimi jakiś kontakt??? Napiszcie co o nich myślicie, i czy są trudne w obsłudze...:(
Dzięki Kobitki za pomoc:*

rudzielec
26-10-2011, 14:15
ja kupiłam stempelki razem z bialym lakierem, bomba, elegancko wychodzą. kiedys miałam zwykłe i nic mi nie szło na nich, te są okej.

Domi7
26-10-2011, 14:20
To super!! :skacze:już się na nie nastawiłam, mam zamiar kupić też ten nowy żel jednofazowy viole. Jak tylko go wypróbuje to zaraz dam Wam znać czy faktycznie coś daje.:D

truskaweczka99
26-10-2011, 16:19
a ja wam powiem Kobietki kochana ,że jestem w strasznym szoku :O
w poniedziałek o po 15 złożyłam zamówienie (coverek róż , bonderek , top coat , nablyszczacz , zmiękczacz do skórek i clener ) i wczoraj rano kołó 11 , babcia mi krzyczy pod oknem , więc biegnę przestraszona myśląc ,że coś się stało ( gdyż babcia wiekowa bardzo 84 lata ) , a ona mnie wolała ,bo przyszła pani listonosz ( tak , sama byłam w szoku ) i,że jest paczka do mnie :O:O
Otwieram ,a tu proszę ! moja paczka! oczywiście nie obyło się bez drobnych gratisów :)

a miała któraś w was preparat Hurtownia Produktw do Paznokci - Modena Nails - Wet Glaze 15ml - Efekt Mokrego Paznokcia (http://www.modenanails.pl/Wet_Glaze_15ml_Efekt_Mokrego_Paznokcia-345.html) ??ja już teraz wszystkie żele mam z Modeny , jedynie kolorówkę mam różną :) (reni nails , i-nails , allepaznokcie ) :)

Domi7
26-10-2011, 16:26
Truskaweczko ja mam wet glaze, ale bez rewelacji. Ładnie wygląda pierwszego, drugiego dnia a potem zaczyna "obłazić" i przestaje się błyszczeć.:/:
Może macie jakieś inne doświadczenia,ale ja już 2 raz go nie kupie.
Wole zainwestować i kupić mój ukochany lakier z alessandro:D

rudzielec
26-10-2011, 16:28
ja pisałam o tym kilka postów wyżej wet glaze do kitu, złazi płatami z paznokcia, jednak ten zwykły nablyszczacz z modeny uv jest najlepszy. ja tez mam wszystko z modeny i bonder i wszystko i kolorówki nawet, które z reszta sa swietne.

czornula
26-10-2011, 18:05
mi wlasnei dzis przyszla przesylka z modeny i w niej żel jednofazowy viole ;) jutro wyprobuje i zdam relacje

karolinka0410
26-10-2011, 23:15
mi tez dzisiaj przyszła paczuszka :D:D:D zamówiłam też wet glaze oczywiście musiałam go wypróbować i jakoś tak tragiczny on nie jest faktycznie daje efekt mokrego paznokcia myłam naczynia sprzątałam i jakoś nic mi nie schodzi

rudzielec
27-10-2011, 07:44
bo swiezy, dlatego, poczekaj kilka dni, tzn mam nadzieje ze akurat dobrze trafiłaś, ale ja mam lipe, no i jak mam zmatowionego pazuta to mi w ogole nie nablyszcza, widac kazde zadrapanie i tyle.

Domi7
27-10-2011, 14:01
Byłam dzisiaj na zakupach w Modenie, kupiłam ta jednofazówkę gęstą, oraz violet przetestuję wieczorem:ok:
Niestety akurat skończyły im się stempelki, może w przyszłym tygodniu będą;(
Kupiłam u nich też żarówki do lampy, mam nadzieję że będą pasowały:P
i jak zawsze dostałam masę gratisów:skacze: ( brokaty i oliwka)

czornula
27-10-2011, 14:09
hmmm violet przetestowany ja lubie gesciochy a ten jest chyba srednio gesty czy biel jest bielsza ? nie powiedzialabym bo on wyglada inentysznie jak zwykla jednofrazowka z modeny przejzroczysta poodbno nie zolknie tego stwierdzic nie moge powiem za jakis czas ale ladnei sie poziomuje i moim zdaniem jest okey ;) :ok:

rudzielec
27-10-2011, 15:18
no oni zawsze daja duzo gratisów, zazwyczaj jakies piegusy i holo.
tak myslalam ze ten fiolet nie bedzie fioletowy, byc moze to taki maly chwyt, ze nowe to dziewczyny ciekawe kupią. ale ja i tak uwielbiam ich żele. zwłaszcza te gęste.

Magda pazurki
27-10-2011, 15:50
on wyglada inentysznie jak zwykla jednofrazowka z modeny przejzroczysta

Na pewno dostałaś ten violet z kolorową etykietą ? Przecież on na zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż jednofazówka ;)

Dostałam go w próbce z milky pinkiem i mój jest zupelnie inny niz jednofazowy. Nie wiem jak konsystencja bo jeszcze nie uzywałam ale kolor jest fioletowy jak nic.

W 5g pojemnoiczku nie ma co prawda takiego koloru jak na zdjeciu żelu np 30g bo jest go mniej, ale roznice widać na pierwszy rzut oka :)

Odkrecili mi 30g jak bylam na zakupach u nich i jest identyczny jak na zdjeciu :skacze:

czornula
27-10-2011, 16:10
Hurtownia Produktw do Paznokci - Modena Nails - Żel UV Jednofazowy Violet 5g (http://www.modenanails.pl/Zel_UV_Jednofazowy_Violet_5g-1170.html)

ten zamowilam a co do modeny to tez lubie ich zele bardzo ;)a zwlasza kamuflaz jest u mnei numerem 1 i quick finish tez ;)

Domi7
27-10-2011, 17:23
"Mój" violet 30 g jest w pudełku faktycznie fioletowy:D, milky pink ma fajny kolor brzoskwiniowo różowy:)
uzupełniłam też kolorówke, wzięłam zielony i fioletowy(fiolet wzięłam z tej starej serii, więc dokupiłam od razu nowe pudełeczko do przełożenia, bo one niestety" kipią"):P
A oliwkę dostałam z muszelkami( wygląda fajnie, zobaczymy jak będzie działała:yess:)

sztynka
27-10-2011, 19:24
Ok dostałam hybrydy. na razie dwie wy testowałam. Opinia jest w wątku katalog hybryd. Kolorki prawdziwe, realne. No cóż jednak zauważyłam coś dziwnego. Nabłyszczacz, który mi dali, to nic innego jak zwykły lakier bezbarwny do paznokci. Skąd wiem? Nałożyłam na jedną stopę, a po 10 sekundach chciałam tam przykleić cyrkonie. Ja dotykam , a to suche :huh:, więc pomalowałam druga i to samo. Nie wkładałam do lampy uv. Ale da się utwardzić w lampie, bo próbowałam i zastyga w sekundkę. Nie wiem, może tak ma być? gloss pachnie jak zwykły lakier od nich, wiem bo miałam. Zmyłam go po chwili zmywaczem bezacetonowym.
Bazy trzeba dawać oszczędnie, bo się nie utwardza. Żarówki nowe, niemieckie mam. W instrukcji piszą, że na dwie warstwy żelu kolorowego dać jeszcze base&top. Dałam , przemyłam, a ona zlazła jak masło i to z warstwą kolorówki. Źle się utwardza. Natomiast bez topu się nie błyszczy żelolakier. Na kilku dałam bez base, sam gloss po przemyciu kolorówki, zobaczymy. jednego pazurka wcale nie zmatowiłam, zobaczymy jak się będzie trzymało. Za około tydzień spróbuję zdjąć.

natalia268
27-10-2011, 19:48
Jak coś to informuję, iż kolor SEA BLUE to witrażówka ! Nie wiem czemu napisali że dobrze kryje i mocy pigment... eh.. a chciałam taki ładny granatowy

Hurtownia Produktw do Paznokci - Modena Nails - Żel Kolorowy - SEA BLUE 5g (http://www.modenanails.pl/Zel_Kolorowy_SEA_BLUE_5g-1138.html)

Magda pazurki
27-10-2011, 21:25
Bazy trzeba dawać oszczędnie, bo się nie utwardza. Żarówki nowe, niemieckie mam. W instrukcji piszą, że na dwie warstwy żelu kolorowego dać jeszcze base&top. Dałam , przemyłam, a ona zlazła jak masło i to z warstwą kolorówki. Źle się utwardza. Natomiast bez topu się nie błyszczy żelolakier. Na kilku dałam bez base, sam gloss po przemyciu kolorówki, zobaczymy. jednego pazurka wcale nie zmatowiłam, zobaczymy jak się będzie trzymało. Za około tydzień spróbuję zdjąć.

Ja to też tak robiłam i mi się utwardzało.Najpierw zmatowiłam pazurka przemyłam acetonem ,dałam base&top do lampki,później warstwe lakieru do lampki,drugą do lampki i jeszcze raz base&top do lampki i dopiero przemyłam.Nie było takiego mocnego połysku wiec tym glosem nabłyszczyłam i było dobrze .Jeżeli chodzi o wytrzymałość to zauważyłam że jak ktoś ma twarde pazurki to fajnie trzyma a jak miękkie to różnie.

Domi7
28-10-2011, 07:14
Wczoraj testowałam violet i : :D plusy- fajnie gęsty
- ładnie się poziomuję , nie spływa
:/:minusy- wcele nie "wybiela" bieli
oliwka z muszelkami ładnie pachnie, i dobrze wsiąka w skórki.
Niestety moja mama nie chciała wypróbować milky pink( wolała coverek), więc jeszcze nie wiem.:)

rudzielec
28-10-2011, 08:01
natalia mam go i dalam jedna grubsza warstwe i normalnie zakryło fajny kolor wszyscy go odrazu zauwazyli i chwalili.

Domi7
28-10-2011, 08:27
Mam pytanko, czy na wzorki robione stempelkiem( np. konad) można nałożyć quick finish z modeny ( nie rozmaże się) ?

czornula
28-10-2011, 12:47
Domi7 (http://forum.wzorki.info/members/12805-domi7.html) co do violetu tez wlasnei go testowalam jak juz pisalam ale konsystencja fajna ;) a co do konadu tez je mam i quicka z modeny tez i ja nim nablyszczam tylko dobra chwille czekam ze wzorek wysechl i wtedy bez problemu mozesz nablyszczyc tylko nie poprawial nablyszczaszem an tym wsorku jeden dwa zdecydowae ruchy zeby go pokryly to wtedy na 100% ci sie nic nei rozmarze mam nadzieje ze w miare dobrze ci to wylumaczylam

Domi7
28-10-2011, 13:51
Dzięki Czarnula!!!!:kwiatek:
dzisiaj zamówiłam stempelki, jestem ciekawa kiedy dostane przesyłkę i będę mogła zacząć ćwiczyć:D

czornula
28-10-2011, 14:15
nie ma sparwy sama kilka sposobow przetesowalam zeby mi sie stpelek albo farbka akrylowa nei rozmazala :) ja stepelkami sie juz bawie dosc dlugo ale w mojej kolekcji lakierow nie mialam niestety takie ktorym by ladnie wychodzily wsorki i zakupilam sobie na stroie konada czarna i bialy ( do tanich to one nei naleza ) a dopiero po jakism czasie przes przypadek trafilam w modenie za 7.50 wkurzylam sie bo slono przeplacilam ale juz mi przeszlo a stepelki to fajan sprawa mam chyba juz z 30 blaszek ;)

Domi7
28-10-2011, 15:55
hmmmm ja właśnie zamówiłam biały i czarny ( najdroższe lakiery jakie kiedykolwiek kupiłam;()

następnym razem kupię w modenie:ok:

a powiedz mi używasz whit-a z modeny czy znalazłaś jakiś" bielszy"?

---------- Dodano o godzinie 15:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:53 ----------

30 blaszek to niezła jesteś!!! ja zamówiłam na początek "tylko" 6:cwaniak2: + 1 w zestawie:D

czornula
28-10-2011, 18:57
mowisz o blialym lakierze? nie ja wlasnei zamowilam z konada dopiero pozniej trafil;am na te z modeny i z modeny mam fioletowy i musze powiedziec ze tez jest super no i ta cena ;):skacze:

Domi7
28-10-2011, 21:11
Sorki, nie wyraźnie napisałam. Chodziło mi o żel:D

barbara_kawka
28-10-2011, 22:47
laseczki ja mam ten milky pink i moim zdaniem jest ok ;) fajny bo gescioch :) i kolorek rewelacja ;)

czornula
29-10-2011, 13:51
Domi7 (http://forum.wzorki.info/members/12805-domi7.html) tam ma z modeny zel i bardzo sobie go chwale ladna biel ma niestety zepsol mi sie aparat tak to bym ci pokazala jak wylglada:kwiatek:

edytakon
29-10-2011, 15:25
Ja mam biały do pieczatek z modeny nowy... jak ktos lubi biały nieśnieżnobiały to jest ok :(
ja wole Konada:)

Domi7
29-10-2011, 19:29
Właśnie zamówiłam biały z konada więc ok.:ok:
Używam białego żelu z modeny od roku, ale szukam jakiegoś "bielszego" dlatego pytam:D

karolinka0410
30-10-2011, 21:20
no i wypróbowałam oto przedstawiam pazurki wykonane różowym kamuflażem modeny dla mnie super kryje

KingaKulewicz
31-10-2011, 06:33
Bardzo ładny kolorek kamuflaża. :)

truskaweczka99
31-10-2011, 11:19
powiem wam ,że jestem troszkę rozczarowana. Wczoraj robiłam tym coverkiem i jest taki inny , ma bardziej taki mleczno różowy kolor niż tak jak wcześniej taki brudny róż,ale dalej mocno kryje, co jest jego wielkim plusem :)

karolinka0410
31-10-2011, 22:21
dziewczyny miałyście racje ten wet gloss od modeny to porażka ;/ jak nim zrobiłam paznokcie to na początku było wszystko ok ale na drugi dzień zauważyłam na paznokciach takie jakby malutkie plamki jakby pęcherzyki myślałam że to żel bo też mam nowy umyłam ręce i chwile potem zaczął mi płatami odchodzić nigdy więcej tego nie użyje masakra jakaś ...a trzeba było sie słuchać koleżanek :P

Blejsia
02-11-2011, 20:13
Hejka właśnie tez zastanawiam sie nad tym coverkiem ale słuchając waszych rad zakupie:)

natalia268
03-11-2011, 09:08
miała któraś tą tarkę do stóp ? Hurtownia Produktw do Paznokci - Modena Nails - Tarka do Stóp PED EGG (http://www.modenanails.pl/Tarka_do_Stop_PED_EGG-1020.html) :)

Domi7
03-11-2011, 15:36
Kupiłam tą tarkę jakiś czas temu, ale jej nie użyłam.
jak ją oglądnęłam w domu, to zaczęłam mieć wątpliwości, tarka jest metalowa i bałam się że zrobie sobie krzywdę:D
Ale jak chcesz to ją wieczorem przetestuje i dam Ci znać:ok:

Zuuzaneczka
03-11-2011, 16:58
Wiecie co mi pedicurzystka tą tarką kiedyś robiła stopki prawie na koniec zabiegu i mówiła że jest b.delikatna i ja też nie czułam żadnego dyskomfortu :) tyle wiem

Domi7
04-11-2011, 08:33
Przetestowałam tą tarkę i tak...... metalowa część " skrobie " tak sobie, :/:natomiast ładnie wygładza ta dodatkowa naklejka drobnoziarnista.
Miałam wrażenie że tre stópkę zwykłą kuchenną tarką:D

Jeżeli miałabym polecić jakąś tarkę to na 100% tą
Profesjonalna tarka kosmetyczna do pielęgnacji stóp - Profesjonalne tarki kosmetyczne - Kosmetyki Gulivere (http://gulivere.pl/produkt-1,profesjonalne_tarki_kosmetyczne,profesjonalna_ta rka_kosmetyczna_do_pielegnacji_stop.html)

malinowa
07-11-2011, 18:44
dziewczyny, a co możecie powiedzieć o pędzelkach do akrylu z modeny? kto używał lub używa niech się podzieli informacją czy warto kupić, sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Pędzelek do Akrylu NR 8 - Lakierowane Drewno (http://www.modenanails.pl/Pedzelek_do_Akrylu_NR_8_Lakierowane_Drewno-1084.html), konkretnie to myślę o tym

Domi7
07-11-2011, 19:01
Malinowa niestety nie bardzo mogę Ci pomóc:/: bo nie używam akrylu, ale oglądałam je w sklepie w Gliwicach i wyglądały na porządnie zrobione i nie
'wychodziły" mu włosy... nie odmówiłam sobie pomacania:skacze:

---------- Dodano o godzinie 19:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:58 ----------

Kiepska pomoc, ale tylko tyle wiem
;-)

Blejsia
07-11-2011, 19:10
od dłuzszego czasu przymierzam sie do zminy zeli z ibd, jakos przekonałyscie mnie do modeny:) cover biore róz,ale mam kilka małych pytań czy uzywacie bondera i primera??
sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Żel Budujący Przezroczysty GĘSTY 15g (http://www.modenanails.pl/Zel_Budujacy_Przezroczysty_GESTY_15g-562.html) czy któras z was pracuje na takim zeliku??i jak??szczypie?
czy któras używa tip blenderu?

rudzielec
07-11-2011, 19:19
tip blendera nie uzywam, zel natomiast tak, trzeba przyznać, że szczypie. bonder okej, wszystko trzyma jak beton:)

Domi7
07-11-2011, 19:24
Blejsia- od roku używam bondera oraz primera z modeny i naprawdę są super:ok:, polecam z czystym sumieniem.
żel budujący gęsty też mam choć rzadko go używam, ale jest ok. Teraz się przerzuciłam na tą nową jednofazówkę gęstą.:yess:

---------- Dodano o godzinie 19:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:22 ----------

aaa i zapomniałam napisać że budujący trochę szczypie...

Blejsia
07-11-2011, 19:31
a ten?
sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Żel UV Jednofazowy Przezroczysty GĘSTY 15g (http://www.modenanails.pl/Zel_UV_Jednofazowy_Przezroczysty_GESTY_15g-1167.html)
też szczypie? zlewa sie na skórki? szczerze to szukam jakiegos gestego który można kłasś na kilka pazurków:) aby skrocic czas pracy:)

---------- Dodano o godzinie 19:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:30 ----------

Domi używasz jednoczesnie primer bonder i zel?

Domi7
07-11-2011, 19:44
Ten żelik jest super.:ok: nie spływa, ładnie się poziomuje i nie trzeba potem mocno opracowywać!
Primera i bondera nigdy nie używam razem. Zależy od pazurków, jeżeli nie są problemowe i żel się ładnie trzyma to używam primera, a jak cosik bywa nie tak to wtedy testuje bonder.:)

---------- Dodano o godzinie 19:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:42 ----------

w sumie to bonder nakładam mojej siostrze, bo ma problem z podpowietrzaniem sie żelu, a na bonderze trzymają się o jakiś tydzień dłużej:ok:

Blejsia
07-11-2011, 19:45
kurcze robie juz zamowienie a nie moge sie zdecydowac ktory czy ten gescior co podałam w tamtym czy ten co podalam teraz link;/ ten tez szczypie?

Domi7
07-11-2011, 19:49
Ta jednofazówka nie szczypie.. a przynajmniej jeszcze żadna z "klientek" nie mówiła...:P
ewentualnie zamów sobie małe opakowanie jednego i drugiego i przetestuj który będzie ci bardziej odpowiadał;)

Blejsia
07-11-2011, 19:51
a mogłabys podac linka do tego co nie szczypie tego ktorego używasz?? byłabym bardzo wdzieczna:)jesli nie szczypie to biore:D:skacze:

Domi7
07-11-2011, 19:58
To jest dokładnie ten, którego link umieściłaś powyżej:P

sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Żel UV Jednofazowy Przezroczysty GĘSTY 15g (http://www.modenanails.pl/Zel_UV_Jednofazowy_Przezroczysty_GESTY_15g-1167.html)

ja jestem z niego bardzo zadowolona, ale wiadomo..... każda z Nas dobiera pod siebie...^_^

---------- Dodano o godzinie 19:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:55 ----------

Udanych zakupów!!!:skacze::kooffa:

Blejsia
07-11-2011, 19:58
oj tam oj tam:D zaryzykuje :)Myśle że warto:)!w sumie to koncze zamowienie i za wszystkie zakupy zaplace prawie tyle co za jeden zel z ibd:wow::skacze: .A twierdzac po opiniach bede zadowolona:) czekam na paczuszke i do dzieła:D

Domi7
07-11-2011, 20:02
Mam nadzieję że będziesz zadowolona:piatka: a ceny mają naprawdę fajne :wow:

malinowa
07-11-2011, 21:43
Domi7 (http://forum.wzorki.info/members/12805-domi7.html), dzięki chociaż za taką informację, może ktoś jeszcze wie coś o pędzelkach do akrylu z modeny to proszę o info

Blejsia
09-11-2011, 17:27
czekam na zakupki:skacze: i bedzie próbowanko

sztynka
09-11-2011, 18:47
Malinowa ja mam pędzelek do akrylu, tylko koci język mały drewniany ten tańszy. Jest porównywalny jakością do tego z obsadką z golden nails. Dobrze nim się robi kwiatki, jest dość sprężysty, włosie nie wypada, używam z akrylami I-Nails i jest ok, nawet jak mi akryl zastygł (początkująca) to ładnie wyczyściłam. Trzymam na lampce włosiem w dół.

Co do hybryd Modeny. Kolorki ładne, ale nie jestem zadowolona. Nie rozpuszczalne nawet w czystym acetonie. Rozlewają się, kruszą, odpryskują. Używam jako żeli kolorowych, za ta cenę 15 ml moga byc. Zakupię inną bazę z shellacka , moze z nią zadziała, bo baza/top nie utwardza się wcale.

Który z żeli modeny jednofazowy przezroczysty byłby porównywalny z jednofazówką I-Nails przezroczystą? Ewentualnie z No Name violet thick? Lub ciut gęściejszy np. Golden Nails gęsty? Ma któraś porównanie do któregoś z nich?

czornula
10-11-2011, 12:35
sztynka ja uzywalam zelki no name violet i teraz mam zele z modeny jesli chodzi o jednofrazowke to chyba no name byla srednio gesta z tego co pamietam wiec wydaje mi sie ze prownywalny do tego sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Żel Clear, Jednofazowy Przezroczysty 30g (http://www.modenanails.pl/Zel_Clear_Jednofazowy_Przezroczysty_30g-334.html) a co do troszke gesciejszego to ja jestem bardzo zadowolona z tego sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Żel UV Jednofazowy Przezroczysty GĘSTY 50g (http://www.modenanails.pl/Zel_UV_Jednofazowy_Przezroczysty_GESTY_50g-1169.html) nie wiem czy pomoglam :) mam taka nadzieje

sztynka
11-11-2011, 18:45
Czarnula bardzo mi pomogłaś. Myślę, że wezmę oba :D Jeden na pewno będzie idealny do budowania, a drugi na szkielet, albo też do budowania. Szukam firmy dobrej gdzie w końcu mogłabym zamawiać chociaż 90% produktów

czornula
14-11-2011, 10:05
no ten gescioch moze byc dobry na szkielet aczkolwiek nie iwem bo jak narazie pobuje sie przekonac do form :) ciesze sie ze moglam pomoc :)

ilonkjapazurek
22-11-2011, 15:25
ja zamowilam i wcale nie zauwazylam aby french po tej jednofazowce mial polysk fioletu badz byl bardziej bialy roznicy nie ma moim zdaniem :P

czornula
22-11-2011, 18:17
roznica jest tylko taka ze nie zolkna paznokicie nawet po 6 tyg

rudzielec
23-11-2011, 07:41
ale mi z modeny frenczowe nie zółkną w ogole nawet po tylu tygodniach.

ilonkjapazurek
23-11-2011, 22:39
roznica jest tylko taka ze nie zolkna paznokicie nawet po 6 tyg mi i po ponad 8 tygodniach nie zolkly zwyklym clearem (bynajmniej nie zauwazylam) moja mama ma zrobione tym violet ja mam zwyklym clearem i nie widze roznicy a nosimy praktycznie od tego samego dnia. Ja to juz wnioskuje ze takie nowosci nie sa dla mnie zwlaszcza ze kiedys sie przejechalam i dla mnie takie nowosci to zwykle naciaganie ludzi, bo skoro byloby to takie super ze pazury nie zolkna to sadze ze wycofali by tamte uznane jako "wadliwe" takie jest moje zdanie:D

Zuuzaneczka
23-11-2011, 22:57
Cześć Ilonko miło Cię spotkać na forum! :hi: właśnie miałam zamawiać Violet z Modeny ale skoro nie widzicie żadnej różnicy to chyba wezmę clear bo mi nigdy nie zżółkł. Przynajmniej oszczędzę sobie pytań klientek typu "A czemu ten żel jest taki fioletooowy?! Nie chcę takiego!" :D

ilonkjapazurek
23-11-2011, 23:05
Hej :) No widzisz moj synek jest juz taaaaki duuuzy ze bawi sie sam zabawkami a klientki mi wyemigrowaly w listopadzie wiec ciesze sie wolnymi chwilami :D bo w grudniu zapowiada mi sie kociol :O. tak dokladnie zaoszczedzony czas na odpowiedzi klientek mnie zaszokowala moja mama ktora sie pytala dlaczego innym robie tym a na niej zrobilam tym fioletooowym :D:D:D ach te klientki ;) wszystkie sa podobne :D

---------- Dodano o godzinie 23:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:04 ----------

a tak w ogole wkurzylam sie na nowe etykiety modeny te teczowe nie pasuja mi do mojego rozowego wystroju haha :D :D :D

Domi7
24-11-2011, 09:44
I jak tam Blejsia zadowolona jesteś z zakupów?:D

malinowa
24-11-2011, 15:02
sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Lakier Żelowy 5ml - Bladoróżowy NR12 (http://www.modenanails.pl/Lakier_Zelowy_5ml_Bladorozowy_NR12-1272.html), dzisiaj zauważyłam na ich stronie że wprowadzili lakier żelowy o pojemności 5ml za 9.99zł łącznie z kolorami do frencha i małą bazą
dziewczyny powiedzcie mi czy używacie liquidu z modeny i czy można go łączyć z innymi proszkami tzn innych firm?

truskaweczka99
24-11-2011, 18:27
Hej :) No widzisz moj synek jest juz taaaaki duuuzy ze bawi sie sam zabawkami a klientki mi wyemigrowaly w listopadzie wiec ciesze sie wolnymi chwilami :D bo w grudniu zapowiada mi sie kociol :O. tak dokladnie zaoszczedzony czas na odpowiedzi klientek mnie zaszokowala moja mama ktora sie pytala dlaczego innym robie tym a na niej zrobilam tym fioletooowym :D:D:D ach te klientki ;) wszystkie sa podobne :D

---------- Dodano o godzinie 23:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:04 ----------

a tak w ogole wkurzylam sie na nowe etykiety modeny te teczowe nie pasuja mi do mojego rozowego wystroju haha :D :D :D


dokladnie !!! nic mi teraz nie pasuje !! wszystko Różowe mam i co ? tęczowe etykietki??:D nie nie nie:D tak nie moze byc:P

ilonkjapazurek
24-11-2011, 20:06
Nie wiem skad mi sie wzielo ale teczowe etykiety kojarzyly mi sie z tandetą oby tak nie bylo w praktyce :O