PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach Modena Nails



Strony : 1 2 [3] 4 5 6

Domi7
24-11-2011, 20:25
Fakt że nowe etykiety są badziewiaste :yellow: , ale żel pierwsza klasa:win:

czornula
25-11-2011, 00:31
oj troszke mnei nei bylo moze mi tylko ten wczesniejszy clear zolk bo teraz mam z modeny i nic mu sie nie dzieje wiec chyba macie racje ze to naciaganie ludiz na nowosci

stefcia92
25-11-2011, 08:30
nie wiecie może czy klej ma jakieś zmiany w składzie ? kupuje tylko klej <Modeny bo jest rewelacja. ale ostatnio sie zdziwiłam bo klej jest różowy :P - nie wiem czy zmienili opakowania i spód jest różowy czy to jakiś inny klej. :P (ale zamieszalam:) hehe

boje sie go trochę uzyć bo mam juz przykre doświadczenia z nieprzetestowanymi klejami - np. z allepaznokcie - pazurki po 2 dniach same odchodza:P

kupowala ktoras ostatnio klej modeny ? jaki jest w środku ?

rudzielec
25-11-2011, 09:14
wydaje mi sie ze klej ten sam bo po co mieli by zmieniac sklad skoro byl dobry? ja mialam kieeeeedys z allepaznokci klej i byl okej w ogole mi sie wydaje ze te kleje wszystkie te same nie wiem czemu, moze dlatego ze maja opakowania takie same:D:D

stefcia92
26-11-2011, 06:53
dziekuje za odp:) jak dla mnie jest różnica, ja np. tego kleju z alle.. używam do konkursowych prac albo jak cos sobie próbuje i chce szybko zdjąć, bo schodzi naprawde bardzo ładnie ;) dlatego teraz do normalnej stylizacji ufam tylko modenie.

truskaweczka99
26-11-2011, 10:24
dokładnie tak , klej z alle .. - włóż rękę do ciepłej wody odczekaj kilka minut i nawet acetonu nie trzeba .

mi kilka razy trafila sie seria różowa,ale muszę Ci powiedzieć,ze byłam nawet troche bardziej zadowolona niż z tego przezroczystego . moj byl delikatnie gęstszej konsystencji i nie rozlewał się tak bardzo .

a macie któraś tipsy od modeny ? jak sie sprawują ? :>
bo ja ostatnio kupilam sobie tam gdzie zawsze,bo bałam się kupić od razu od Modeny 500 szt .

stefcia92
26-11-2011, 12:17
ja miałam tipsy z modeny clear ( z głęboką kieszonka) ale jestem średnio zadowolona. - ale kazdy lubi pracować na czymś innym.

jak dla mnie ciężko dopasować rozmiar. ale może to kwestia przyzwyczajenia ;)

rudzielec
27-11-2011, 18:57
ja kupuje w modenie po 500 sztuk tunelowe bezbarwne, sa miękkie i plastyczne, mozna smiało dociskac tunel na nich.

truskaweczka99
28-11-2011, 22:10
Rudzielcu ,a jak dociskasz na nich tunel ?

rudzielec
30-11-2011, 12:54
dociskam normalnie palcami najpierw daje bonder pozniej cieniutka cleara i juz zaciskam po kilku sekundach w lampie, z reszta przy kazdej warstwie staram sie choc troszke docisnac:) nie łamią się ani nie pękają.

truskaweczka99
01-12-2011, 21:51
dobrze wiedzieć , gdzie mogę się później zaopatrzyć ;p
mam teraz z exelenta i nie jestem zbytnio zadowolona, kupilam uzupelnienie i zdaża im się pękać przy przycinaniu .

stefcia92
08-12-2011, 07:57
a używa któraś z Was żeli z Modeny do utwardzenia naturalnej płytki paznokcia? Jeśli tak to które są najlepsze ? ( czy do utwardzenia naturalnej płytki nadaja sie tylko żele easy off ? )

widzę że było już takie pytanie ale mało opinii na ten temat.

proszę o odp.

rudzielec
08-12-2011, 09:43
ja uzywam do naturalków moich i nic sie nie dzieje dobrze sie trzymają, ale wydaje mi sie, że to jest zależne od płytki ja mam okurat twardą, nie wiem jak modena zachowa sie przy giętkich i łamliwych paznokciach.

karolinastylizacja
08-12-2011, 12:13
któraś z Was może używała lub słyszała jakieś opinie na jego temat? :help:
o, ten to: Home (http://www.modenanails.pl/Zel_uv_Maskujacy_Cover_Kamuflaz_15g-33.html)
Ja uzywam ta firme jezeli chodzi o produkty zelowe (; I mi sie dobrze pracuje , super , polecam sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Strona główna (http://www.modenanails.pl/)

Alexa
27-12-2011, 21:36
Dziewczynki mam pytanie, do tej pory uzywałam tylko żele z alle jednofazowy ale ostatnio cos mi sie dziwnie miekki wydaje a moze ja cos poprostu cos zle robie :) no ale zdecydowalam sie sprobować żel Modena moze bedzie mi bardziej pasować no ale tu sie zastnawiam bo są dwa jednofazowe:

Żel UV Jednofazowy Przezroczysty GĘSTY /tęczowa etykietka/
oraz
Żel Clear, Jednofazowy Przezroczysty / rózowa etykietka/

Czym one sie różnią tylko gęstościa? Bo w tym z alle pasowała mi gęstość bo np. Activ i SF były mi troche za rzadkie i mi spływają :)

Magda pazurki
28-12-2011, 09:56
Jeżeli chodzi o te jednofazówki modeny to ta z kolorową etykietą ma konsystencję gęściejszą a ta z różowa jest średnio gęsta. Ja więcej używam tej średnio gęstej ,fajnie nakrywa wszystkie ozdoby i super się trzyma, ale jak wolisz prace na szablonach to polecam tą gęściejszą lub budujący gesty :ok:

Zuuzaneczka
28-12-2011, 13:18
Gęsty jest taki bardziej ciągnący, doskonały na szablon, ja miałam oba te żele i mimo że uwielbiam gęste żele to wolę zwykłą jednofazówkę - i tak jest gęsta

czornula
28-12-2011, 15:39
a ja mam pytanei czyktoraz z was uzywa tych szablonow Modena Nails - Hurtownia Produktw do Paznokci - Formy, Szablony Szerokie Clear 50 sztuk - NOWOŚĆ !! (http://www.modenanails.pl/Formy_Szablony_Szerokie_Clear_50_sztuk_NOWOSC_-1023.html) co w gole sadzicie o szablonach z modeny ? jakie sa i jak sie na nich pracuje polecacie je cyz nei bardzo ?

Taste
04-01-2012, 22:27
Hej dziewczyny, właśnie oczekuję na zamówienie z Modeny, zamówiłam parę rzeczy zachęcona Waszymi opiniami :)
Między innymi również klej, więc obadam czy jest różowawy :ok:

Zuuzaneczka
05-01-2012, 00:46
Ja zamówiłam ostatnio i jest normalny tzn. przeźroczysty. Moim zdaniem jest ok.

rudzielec
05-01-2012, 12:02
czornula ja mam te srebrno czarne i jak dla mnie sa troche za sztywne w sensie nie sa plastyczne i nie umiem ich ladnie podlozyc bo sie zaginają. ale klej maja dobry.

Taste
05-01-2012, 23:00
Zamówienie przyszło, produkty fajne, klej zdecydowanie bezbarwny, kamuflaż żel super, akryl zbyt brzoskwiniowy jak dla mnie.
Zamówiłam również 5ml białego żelu do końcówek, niestety kompletnie nie zastyga w lampie. NIe wiem co robię nie tak, kamuflaż twardy jak skała a biały po 3 cyklach 120 s nadal nie utwardzony, czy miałyście może jakieś doświadczenia z białym żelem Modeny? Czy mogę coś nei teges robić , chociaż reszta dobrze utwardzona jest?

sylwia36
06-01-2012, 09:38
Ja miałam z Modeny biały,przeżroczysty i cover.Biały mi nie podchodzi,ja lubię jak biel ,,bije po oczach,,.Teraz mam swojego faworyta z innej firmy więc innych nie kupuję.Sobie robię na żelach z Modeny,ale klientkom już coś z wyższej półki:ok::*

---------- Dodano o godzinie 09:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:34 ----------

Teste.....a dajesz warstwę przeżroczystego żelu pod białą?dlatego Ci nie zastyga,bo może za krótko trzymasz w lampie.Niewiem,ja sama uczę się żeli:D:D

Askar
06-01-2012, 10:53
Taste albo może dajesz zbyt grubą warstwę? Ja mam biały z Modeny i jest ok. Nie zastyga Ci w ogóle?, czy może pierwsza warstwa jest ok., ale pod nią żel "pływa"?

Taste
06-01-2012, 11:21
Dałam cienką warstwę cleara na całość, i końcówkę faktycznie pokryłam 2 razy i chyba faktycznie pływało pod spodem, pazur spędził w lampie 8 minut w sumie, cover utwardzony perfect, a biel zjechała pod pilnikiem, przecieranie cleanerem też jej nie utwardziło.
W końcu wypiłowałam tą biel i dorobiłam akrylem, ale niestety już nie było po tych kombinacjach takiego efektu.
Też się uczę pazurków, al;e na zdrowy rozum, jeśli reszta jest doskonale utwardzona, a bialy nie to się pogubiłam :)

Askar
06-01-2012, 15:10
Z żelami mocno napigmentowanymi ( w tym przypadku białym ) jest tak, że należy kłaść je stosunkowo cienko, bo światło UV nie jest w stanie przebić się przez kolor i działa tylko na wierzchnią warstwę sprawiając, że żel pod tą warstwą nadal pływa. W takim przypadku o wiele lepsze jest położenie dwóch cieńszych warstw. Inne żele się utwardziły, bo albo miały mniej pigmentu (cover), albo nie miały go w ogóle (clear) :)

Taste
06-01-2012, 19:09
Dzięki,
spróbuję jeszcze raz.
Trochę to bez sensu że nie zastyga jak jest grubiej widziałam na filmikach Young Nails Inc że koleś grubo bieli wali i nie ma problemu, że mu się coś nie utwardza ;]
Speed Gel Sculpting Reverse Application Part 2 of 3 - YouTube (http://youtu.be/hbAvGyz7VLc?hd=1)

Elizabeth76
06-01-2012, 19:20
biały zel ma duzo pigmentu i po prostu masz kiepskie zarówki dla tego masz problem z jego utwardzeniem . Białego zelu też bóg wie ile sie nie wali ,jak masz przeswity połóż dwie cienki warstwy

rudzielec
06-01-2012, 20:18
ja nie wiem, mam biel z modeny i klade minimalnie cienka warstwe i jest git.

Magda pazurki
07-01-2012, 11:08
ja nie wiem, mam biel z modeny i klade minimalnie cienka warstwe i jest git.


Ja też go używam kładąc 2 cieńsze warstwy,ale nawet nie dlatego żeby się utwardziły bo nie miałam nigdy z tym żelem problemu ale po to żeby na końcu nie zrobiły się <<kulfoniki>>:P
wiecie o co mi chodzi.
Oczywiście jak się zrobią to zawsze można wypiłować,ale po co utrudniać sobie pracę.

Taste
07-01-2012, 11:22
dzieki, chyba rzeczywiście za grubo połozyłam teraz cieniej daję i jest ok, to moje pierwsze frenche "malowane" :P
a nie doklejane tipsem. cienkie warstwy rzeczywiście się utwardzają lecz łatwo pędzelkiem prześwit srobic albo to mój brak wprawy :)

rudzielec
07-01-2012, 11:55
no to musisz sie zapoznac z sondą, dzięki niej nie robia sie przeswity i mozna dokladniej dopracowac frencha:)
źródło: sunny nails

Taste
07-01-2012, 12:14
serio? mam takie coś ale pojęcia nie mam jak tym zrobić frencha zawsze do ozdób używałam tego do aplikacji :)
jakieś bliższe szczegóły wykonania tym narządkiem ?

Elizabeth76
07-01-2012, 12:20
ja też do frencha uzywam sondy ;)

truskaweczka99
07-01-2012, 15:48
ja też do frencha uzywam sondy ;)

i ja też:D

zdecydowanie lepiej niż pędzelkiem :)

Evelina.J
07-01-2012, 20:18
poprosze opinie tego produktu

modena - żel uv BONDER-GRUNTUJĄCY PODKŁADOWY 5g (2031810633) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-zel-uv-bonder-gruntujacy-podkladowy-5g-i2031810633.html)

rudzielec
07-01-2012, 20:24
standardowo ja sie odezwe:D wiec mam go, jest mega wydajny, jak to bonder rzadki dość, ale za to trzyma jak beton, zero podpowietrzen, teraz zamawiam drugi - wiekszy pojemnosciowo.

taste - bierzesz moczysz to w zelu i rozprowadzasz poprostu na pazurku no tak jakbys robila to wykalaczka czy jakims patyczkiem, nie robia sie bruzdy i fajnie sie dojezdza do zakamarków.:)

ilonkjapazurek
09-01-2012, 17:53
o kurde, naprawde ten bonder taki fajny ? mi sie wlasnie skonczyl primer i sie zastanawiam miedzy nim a bonderem a moze i to i to ? :/ nie wiem..

Zuuzaneczka
09-01-2012, 17:59
o kurde, naprawde ten bonder taki fajny ? mi sie wlasnie skonczyl primer i sie zastanawiam miedzy nim a bonderem a moze i to i to ? :/ nie wiem..
Ilonka ja daję i to i to, pazury jak beton :D spokojnie wystarczy że weźmiesz 5ml, bo to się nakłada cieniusieńką warstewką, mnie 5ml starcza na ohohoho....

Evelina.J
09-01-2012, 18:11
Tak piszecie ladnie o tym bandeku ze zabieram sie za zamowieni :) i do tego I-NAILS PRIMER MAX 10ml od dekorynki :)

ilonkjapazurek
09-01-2012, 18:14
Rili :wow:?! Ja ogolnie z klientkami nie mam problemu ale niestety moja plytka to problem... zapowietrzaja sie juz po kilku dniach ehhh... ciekawee czy cos pomoze :> . jesli ja daje primer -> jednofaz. (cienka warstwa) i dalej np french bla bla. to moge wywalic jednofazowke z tego lancucha i wstawic na to miejsce bonder ?:D a nie jezdzi jak po jajku wszystko?:)

sztynka
09-01-2012, 18:29
ilonkja bonder dajesz jako podkład, ale już nim nie przedłużysz pazurka, więc na niego jakiś żel musisz dać na przedłużenie, np, budujący,cover, jednofazowy, kolorowy itd. Dobry jest jesli własnie robisz uzupełnienie. Wtedy wypiłujesz odrościk na to primer, bonder i jedziesz doleweczkę :D

ilonkjapazurek
09-01-2012, 21:36
Hmm rozumiem, ale jesli robie na tipsie to chyba nie problem ?:)

nie cytujemy wypowiedzi, która jest bezpośrednio nad naszym postem

rudzielec
10-01-2012, 09:40
nie to nie problem.:)

sztynka
10-01-2012, 18:29
Jak na tipsie to spoko, dajesz tipsa, potem bonder na naturalka i jedziesz co tak chcesz.

Bogusia1984
11-01-2012, 00:58
A ja kupilam ostatnio budujacy gesty i pozniej wydawal mi sie taki dziwnie getki i po podgryzieniu pazurka normalnie sie ukruszal i schodzi - w koncowym efekcie zdjelam w 5 min koncowki jakie budowalam na formie...........czy ja za krotko trzymalam w lampie - chociaz liczylam dokladnie kazda faz ena 2 i 4 minuty - zdarzalo Wam sie to wczesniej?

Magda pazurki
11-01-2012, 15:11
podgryzieniu?;) Nie wiem jak podgryzałaś je;) ale ja nie mam z nim problemu,może zrobiłaś za słaby szkielecik ?Pazurki też nie powinny być za cienkie bo mają nam trochę posłużyć ;)

rudzielec
11-01-2012, 16:36
no cóż, paznokci sie nie podgryza:D jesli teraz bym podgryzła swoje to pewnie tez by sie kruszyły:D a tak to mam je i nosze bardzo dlugo;]

Bogusia1984
12-01-2012, 02:30
ahahahah wiem, ze sie nie podgryza - ale czasem lubie sobie sprawdzic czy sie trzymaja - te z modeny az sie wyginaly a pozniej trach i pekaly - z zelu z ibd tak nie robily - przy podgryzaniu jak beton ani drgnely:)))):leze:

Pyziaa
12-01-2012, 02:32
Hejka. Któraś z Was zamawiała może pędzelki do żelu i akrylu z Modeny? Bo mam zamiar właśnie zamówić ale nie wiem czy warto ;p
Zamówiłam Cover po przeczytaniu waszych opinii i muszę powiedzieć że efekt jest suuuper ! Szukałam takiego covera bardzo długo! Używałam wcześniej Touch Gel z Nails Company, ale jakoś nie krył dobrze...

sylwia36
12-01-2012, 08:33
Pyziaa ,jak się nie mylę to ja chyba zamawiałam ,,4,, z sobola,ale mam go do dnia dzisiejszego i nic się nie dzieje:ok::*

Pyziaa
12-01-2012, 14:09
To super :) Właśnie go zamówiłam ;]

sztynka
12-01-2012, 17:51
Mam pędzelek koci język 4 z drewniana rączką, nie jest zły, na początek ok.

Domi7
16-01-2012, 15:11
Sylwie 36 czy możesz polecić jakiś biały żel" bijący po oczach", bo ten z modeny mam wrażenie jakby był "troszkę przybrudzony". niby ok ale jednak czegoś brak:/:

marta1405
16-01-2012, 15:35
dziewczyny, naczytałam się na forum, że pod żel tez trzeba nakładać primer, dostałam zestaw z modeny wraz z instrukcja krok po kroku ale nie ma tam nic o primerze. Czy wy do zeli z modeny używacie primer czy nie jest to konieczne i sam bonder wystarcza żeby się trzymało? :/:

rudzielec
16-01-2012, 16:54
ja primera nie uzywam daje sam bonder i trzyma sie dobrze:)

Domi7
17-01-2012, 07:46
Ja używam w zależności od paznokci albo bondera albo primera nigdy obu na raz, ale najczęściej daje primer z modeny i super się trzyma:ok:

pinusia6
17-01-2012, 10:17
Sylwie 36 czy możesz polecić jakiś biały żel" bijący po oczach", bo ten z modeny mam wrażenie jakby był "troszkę przybrudzony". niby ok ale jednak czegoś brak:/:

Ja polecam w zależności od gęstości to albo Activ on jest średniogęsty, bądź SPN to jest gęścioch od kiedy spróbowałam ten SPN to nie zamienię go już na żaden innym :) To mój faworyt :)

Pyziaa
17-01-2012, 13:44
Zamówiłam u nich żel clear pink 30g gesty, Pedzelek do akrylu nr4 koci język, do żelu skośny i żel do usuwania skórek z pędzelkiem. I nie mam żadnych zastrzeżeń co do tych produktów.:cwaniak2: Na żelu bardzo dobrze mi się pracuje jest super gęsty i nie rozlewa się :) Do mojej paczki oczywiście dostałam gratisy :skacze:

natalia268
17-01-2012, 14:18
Sylwie 36 czy możesz polecić jakiś biały żel" bijący po oczach", bo ten z modeny mam wrażenie jakby był "troszkę przybrudzony". niby ok ale jednak czegoś brak:/:


Ja polecam w zależności od gęstości to albo Activ on jest średniogęsty, bądź SPN to jest gęścioch od kiedy spróbowałam ten SPN to nie zamienię go już na żaden innym :) To mój faworyt :)

Mamy oddzielny temat :
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1405-ankieta-wybieramy-najlepszy-zel-do-frencha.html

xmorelkax
19-01-2012, 16:28
hej dziewczyny mam szybkie pytanie bo wlasnie dostałam paczuszke i zamierzam jescze dzis zrobic sobie tipsy, mam mgiełkę z modeny srebrną i tak zabardzo nie wiem czy ona działa jako nabłyszczasz czy na tą mgiełkę jeszcze nałozyc nabłyszczasz? a moze najpierw nabłyszczasz a na to tą mgiełkę???

ogolnie jestem bardzo zadowolona z tej firmy mam prawie wszystko i teraz dokupywałam zele i przy okzaji dokupiłam mgiełkę ale nic nie jest napisane kiedy ją stosowac :(

Magda pazurki
19-01-2012, 20:01
Możesz i tak i tak to zależy czy chcesz ją zmyć za kilka dni ,czy chcesz do odrostu nosić,ja ją też pod żel czasami kładę ;)

xmorelkax
19-01-2012, 20:45
położyłam mgielke a na to quick finish :P

malutkaistotkaa
20-01-2012, 08:09
co to jest mgiełka??

malinowa
20-01-2012, 10:14
Modena Nails - Hurtownia Produktw do Paznokci - NAIL MIST - Mgiełka do Paznokci 15ml - Złota (http://www.modenanails.pl/NAIL_MIST_Mgielka_do_Paznokci_15ml_Zlota-1088.html) to lakier do paznokci, nie polecam na to kłaść żel finish tak jak dziewczyny powyżej pisały

Evelina.J
20-01-2012, 11:30
Dziewczyny wypowiedzcie sie o tym Liquidzie Modena.
Jestem żelowa a akrylem tylko zdobie a wlasnie skonczyl mi sie liquid

Modena Nails - Hurtownia Produktw do Paznokci - LIQUID SLOW 50ml - Płyn Do Łączenia z akrylami (http://www.modenanails.pl/LIQUID_SLOW_50ml_Plyn_Do_Laczenia_z_akrylami-1279.html)

Czy moze lepiej ten od dobrej rady. Czymoze jeszcze inny? Poleccie cos.

malinowa
20-01-2012, 13:39
Evelina.J (http://forum.wzorki.info/members/1539-evelina-j.html) z tego co wiem to od DR dziewczyny chwalą liquid , albo z allepaznokcie też podobno dobry jest, ale ja osobiście nie miałam z nich żadnego, ja mam z sun flower, ale tylko dlatego że był w promocyjnym zestawie ale jest ok, też mam zamiar kupić nowy jak ten co mam mi się skończy, może tego z modeny ktoś zaopiniuje

Evelina.J
20-01-2012, 13:51
Ja tez mialam zestawik z SunFlwer :) I skonzcyl sie liquid i nie wiem jaki do kwiatkow bedzie dobry

rudzielec
21-01-2012, 12:53
ja na sam koniec matowie, daje mgielke i dopiero nablyszczam, wszystko dobrze trzyma.

ilonkjapazurek
30-01-2012, 23:43
Dzieczyny jak radzicie sobie z tym klejem ktoory robia rzadszy od jakiegos czasu moj problem to slabo sie wiaze ?

Taste
31-01-2012, 09:22
Ten klej to koszmar, trzeba trzymać 2-3 minuty zanim chwyci, mam wrażenie, że słabo zasycha jest długo "mokry", tips się ślizga, i mam wrażenie że nawet jak przyklei to trzyma tipsa na słowo honoru.
NIe miałam wcześniej kleju od nich, więc nie mam porównania do poprzednich partii, ale kleje z sunny nails i LF to normalnie czuć moc jak chwytają :)
Ostatnio musiałam się z braku czasu na fochy kleju poratować kropelką, żeby szybko pazura złamanego dorobić :huh:

ilonkjapazurek
31-01-2012, 10:12
Nooooo nooo :/ a z tunelami to juz w ogole jest koszmar chyba bede musiala poszukac watku z dobrymi klejami :/// ehh

rudzielec
31-01-2012, 11:13
tego nowego nie mialam jeszcze nadal mam ten stary i jest okej,jeny az sie boje zamawiac.

Zuuzaneczka
31-01-2012, 13:05
Ja mam teraz z Modeny i jestem zadowolona, choć ja w sumie tipsa kleję od wielkiego dzwona. Ja "od lat" miałam kleje od Dobrej Rady, ale się zraziłam - ostatni "zgluciał" mi po 2 użyciach? :/

Domi7
31-01-2012, 20:58
Dziewczyny a mi dwa ostatnie kleje "zakleiły "się na amen!;(
jedno użycie, ok a za drugim razem już nie mogę otworzyć buteleczki!
Zawsze sprawdzam czy nic mi nie wyciekło, i nie wiem co się stało:porazka:

Nathalieeish
07-02-2012, 18:19
Ja nie używam primera pod żele z Modeny ;) Trzymają się długo, niezapowietrzają się ;)

Domi7
15-02-2012, 18:53
Ja pod żele z Modeny daje primer też z modeny i żel trzyma się na pazurkach jak "zabetonowany":D

angelisia871
18-02-2012, 18:43
Czesc dziewczyny :)
Czy ktoras z Was uzywala akryle z modeny oczywiscie laczone z ich liquidem ?? czy jest on godny polecenia czy raczej szukac cos innego ??

zlotko87
19-02-2012, 01:24
Ja pod żele z Modeny daje primer też z modeny i żel trzyma się na pazurkach jak "zabetonowany":D

a ja mam pytanie odnosnie ich primera:) bo go sobie ostatnio kupilam i mi on jakis dziwny. Co prawda uzylam go dopiero na dwoch.klientkach i reklamacji jeszcze nie bylo:)
Wczesniej mialam z alle i on odparowywal mi bardzo szybko pozostawiajac te paznokcie "matowe"-jest pozno nie wiem jak to ladnie po polskiemu:) nazwac. Ten z modemy nalozony nie daje takiego efektu... Widac ze odparowal ale ja mam wrazenie ze nie do konca a czekam dosc dlugo... nakladam go tyle co tego poprzedniego. Nie wiem... Albo mi sie ubzduralo albo sie musze przyzwyczaic:)

Domi7
19-02-2012, 10:51
Złotko masz rację ten primer zostawia "ślad", i widać jakby się nie odparował:/:, ale to w niczym mi nie przeszkadza.Jeśli zostaje trochę za dużo to zdarza mi się go delikatnie przetrzeć wacikiem , a żel naprawdę super się trzyma:ok:

ana_zaba
19-02-2012, 11:57
ja w czwartek dostalam paczke z modeny

zrobilam zakupy za 150zl
zele (white, clear, pink) quick finish, primer, cleaner,
do tego miseczke do moczenia pazurkow, pilniczki, polerki i patyczki do skorek

no i bede testowac

zele polecila mi dzikakurka, jako niedrogie a dosc dobre

zlotko87
19-02-2012, 14:16
Domi dzięki... bo już się bałam, że nie daj Bóg a te pazury odpadną i mi klientki przepadną... a dużo mi ich nie zostało :/
Modene bardzo chwalę sobie :) no jedna wpadka z tymi chińskimi tipsami... ale żele mają fajne... tipsy te tunelowe też super (o ile nie przysyłają "chińskich"), pilniki bardzo od nich lubię... kupiłam teraz żele kolorowe będę wypróbowywać :)

rudzielec
19-02-2012, 14:27
kolorówki są okej:) napigmentowane sa mocno. wydajne i dosc geste fajnie sie pracuje nimi. ale nie polecam nablyszczacza tego w lakierze zwykłego i tych mgiełek, chyba ze pod quick finisha bo inaczej płatami schodzi.

Elizabeth76
19-02-2012, 14:46
A konsystencja te kolorowe bardziej podobne sa do ich srednogęstego czy moze jak ich budujacy przezroczysty ?? :D

rudzielec
19-02-2012, 15:22
nie, do budującego im daleko, bardziej sredniogeste.

ols0n
19-02-2012, 15:36
Dziewczyny pomocy!
Ostatnio kupiłam żele z modeny, ale mam pewien problem. Zrobiłam paznokcie 2 dni temu (pokryłam swoje naturalki ) i na drugi dzień zauważyłam zapowietrzenia na bokach paznokci. Co może byc nie tak ??

rudzielec
19-02-2012, 15:53
moze byc nie tak to, ze twoje naturalki sa miekkie i poprostu zele modeny badz co badz zele twarde nie nadaja sie do naturalnych paznokci, ja dawalam na swoje naturalki modene i bylo okej, kazdy ma inne paznokcie, wiec byc moze twoje są bardziej wlastyczne i uginaja sie pod żelami, stad te zapowietrzenia.

xsunnyolciax
19-02-2012, 16:02
Tu nie chodzi i to, czy to jest modena czy żele z innej firmy, tylko założenie jest takie, że do naturalnych paznokci są przeznaczone specjalne żele ;) Może też być przygotowanie płytki przed zabiegiem nieprawidłowe.

rudzielec
19-02-2012, 16:32
no tak ja to wiem, ale kolezanka bycmoże nie, u mnie modena na naturalkach byla ok.:]

xsunnyolciax
19-02-2012, 16:40
Rudzielcu, wiem, że wiesz :D Moja odpowiedź była do Ols0nka ;) Ale nie spamujmy :P
teraz jak mam swoje naturalki w lepszym stanie i są bardziej twarde, to twarde żele też mi się trzymają, tylko dobrze zawinąć pod spód. Natomiast u kogoś bym nie ryzykowała i albo soak-off albo hybrydy lepiej ;)

ana_zaba
19-02-2012, 17:05
a teraz to ja nie kumam :/:

co ma oznaczac to ze zele nie sa przeznaczone na naturalna plytke :?%

no przeciez przedluzajc paznokcie robi sie to na naturalnej plytce i tipsie lub szablonie

czy moze chodzi o to zeby zeli uzyc tak jak hybrydow czyli utwardzic tylko cieniutka warstwe bez przedluzenia???

juz sie pogubilam ech ale kto pyta nie bladzi

rudzielec
19-02-2012, 17:20
ana zaba chodzi o samą naturalną płytke bez przedłużenia żadnego, jakbyś chciała położyc sam zel na płytke bez tipsa.

malinowa
19-02-2012, 18:01
ana_zaba (http://forum.wzorki.info/members/7200-ana_zaba.html) owszem żel kładziesz na naturalny paznokieć ale jak przedłużasz to wolny brzeg masz zroboiny z żelu (ewentualnie z tipsa i żelu, zależy kto jaką metodą przedłuża) , czyli końcówka paznokcia jest twarda i nie wygina się tak ja w przypadku położenia żelu tylko na naturalny paznokieć którego wolny brzeg jest elastyczny i się wygina, więc twardy żel może odchodzić od wolnego brzegu

ols0n
19-02-2012, 18:08
Wiem, że do naturalnych paznokci przeznaczone są specjalne żele, ale ja akurat pytam o modene. I napisałam, że zapowietrzenia pojawiły się NA BOKACH PAZNOKCI, a nie na wolnym brzegu, więc nie ma mowy o tym, że paznokieć się wygina.

malinowa
19-02-2012, 18:24
a jakie masz doświadczenie z zelowaniem naturalnej płytki? jesteś pewna, że dobrze przygotowalas paznokcie?

ols0n
19-02-2012, 18:34
Co do żelu to dopiero zaczynam. Myślę, że wszystko zrobiłam jak należy. A zapowietrzenia mogą by wywołane np. tym, że przy bokach paznokcia dam za mało żelu ?

malinowa
19-02-2012, 18:43
też, ale skoro jesteś początkująca to stawiam też na złe przygotowanie paznokci, często miejsca po bokach nie są dostatecznie zmatowione, zwróć na to uwagę, bo może tylko ci się wydaje, ze dobrze przygotowałaś płytkę, a po jakim czasie te zapowietrzenia się pojawiły? zbudowałaś odpowiednio paznokcie? a może prościej będzie jak dokładnie opiszesz jak robiłaś pazurki, nie sądzę, że to wina żelu

rudzielec
19-02-2012, 18:52
tak zapowietrzenia tez moga wystapic jesli ilosc tego zelu jest za mała.

ols0n
19-02-2012, 19:01
Najpierw zdezynfekowałam dłonie, odsunęłam skórki, zmatowiłam pazurki pilnikiem o gradacji 180, przejechałam bloczkiem, usunęłam pył, nałożyłam primer a na koniec żel.
Pierwsze cienka warstwa jednofazowego clear, potem z covera utworzyłam jajko, a na wolny brzeg nałożyłam white. Następnie zbudowałam pazurka clearem, odtłuściłam, zmatowiłam, usunęłam pył i na to top coat.

Domi7
19-02-2012, 20:00
Do Złotka;:D
spokojnie powinno być wszystko ok. Jedyną osobą u której mam problem z żelami z modeny to moja siostra. Za każdym razem paznokcie się podpowietrzają i odpadają.Ale Ona ma po prostu felerne pazurki, teraz testuje na niej żele easy off od doberka -zobaczymy.:tuptup:
Wszystkim pozostałym kobietkom robię na żelach z modeny ( i ich primerze) i jest zawsze ok.:ok:

malinowa
19-02-2012, 20:11
ols0n (http://forum.wzorki.info/members/15537-ols0n.html) to nie jest temat na dyskusję o zapowietrzeniach więc tutaj nie będziemy ciągnąć tego tematu, jeśli masz dalsze pytania zadawaj je w odpowiednich tematach: zapowietrzenia, żelowanie naturalnej płytki, budowa paznokci, wstaw zdjęcie zrobionych przez siebie paznokci i wtedy można dalej dyskutować, polecam też zapoznanie się z tymi tematami, wpisz to co cię interesuje w opcji szukaj na górze ekranu

Elizabeth76
20-02-2012, 16:41
Czy kupowałyście na allegro u sprzedawcy produktów modeny te słoneczka (Wzornik ) chce zamówic u nich tylko mnie zastanawia czy listem dotrze to w całosci , czy oni dodatkowo to jakos zabezpieczaja ?? :huh:

pinusia6
20-02-2012, 17:03
Czy kupowałyście na allegro u sprzedawcy produktów modeny te słoneczka (Wzornik ) chce zamówic u nich tylko mnie zastanawia czy listem dotrze to w całosci , czy oni dodatkowo to jakos zabezpieczaja ?? :huh:
Ela ja zamawiałam u nich te słoneczko i elegancko zostalo zapakowane w kartonik i owinięte folia bąbelkową więc bez obaw możesz zamawiać :)

Elizabeth76
20-02-2012, 18:20
Pinusia dzięki :) jeszcze tak dla jasności ,bo na allegro jest dwóch sprzedawców modeny jak sie orientuje u tych brałas ?? Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11004568)

pinusia6
20-02-2012, 18:47
Pinusia dzięki :) jeszcze tak dla jasności ,bo na allegro jest dwóch sprzedawców modeny jak sie orientuje u tych brałas ?? Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11004568)

Nie ma sprawy ;) Tak tak kupuję zawsze od tego T2L :)
Bardzo szybka przesyłka :)
Polecam :)

Domi7
20-02-2012, 19:16
Sorki dziewczyny za pytanie:/: ale czemu kupujecie produkty modeny na allegro, a nie w ich sklepie internetowym? ( tak z ciekawości pytam, różnią się ceną?:kwiatek: )

rudzielec
20-02-2012, 19:21
mi sie wydaje ze nie roznia sie cena choc nie wiem, bo zawsze kupuje bezposrednio:D

zlotko87
20-02-2012, 19:49
ja kupiłam wzornik u nich w sklepie i doszedł cały :) muszę sobie jeszcze jeden zamówić bo się okazało że mam za dużo kolorówki :D

pinusia6
20-02-2012, 21:03
Sorki dziewczyny za pytanie:/: ale czemu kupujecie produkty modeny na allegro, a nie w ich sklepie internetowym? ( tak z ciekawości pytam, różnią się ceną?:kwiatek: )

Pierwszy raz zamawiałam właśnie z allegro i tak jakos pozostało :)
Ceny są takie sama
Z przyzwyczajenia zamawiam przez allegro :)

Domi7
21-02-2012, 08:28
Dzięki za odpowiedź:kwiatek:
Jestem z Gliwic, więc na spacerek chodzę o nich do sklepu:Di nie zamawiam przez neta:)

rudzielec
21-02-2012, 08:31
domi, zazdroszcze:D jakbym mieszkała w Gliwicach to na moj widok mieliby juz dosc:D

angelisia871
21-02-2012, 08:38
Dziewczyny ponawiam pytanie odnosnie ich akryli czy uzywal ktos i moze sie wypowiedziec???

rudzielec
21-02-2012, 08:59
angelisia, ja wiem ze ten temat ma az 25 stron, ale mogłabyś chociaz troche go przeszperać, dziewczyny pisały o akrylach, w wiekszosci sobie chwalą, masz przykładowy post.http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1775-modena-nails-4.html#post239557

angelisia871
21-02-2012, 09:55
czytałam te posty w wiekszosci jest o zelach musiała mi umknac ta wzmianka o akrylach liczylam na jakies obszerniejsze wiadomosci (takie jak o zelach)

Elizabeth76
23-02-2012, 09:07
A powiedzcie mi jeszcze czym sie sugerować kupujac ten wzornik ( słoneczko ) ,bo sprzedawca ma dwa rodzaje przezroczyste i mleczne , które lepsze czy to ma jakies znaczenie potem w kolorach połozonych ??

pinusia6
23-02-2012, 11:36
Ela nie mam pojęcia czym się sugerować. Ale wydaje mi się że na tych mlecznych kolor będzie zbliżony do tego jak wygląda na naturku :) Chociaż ja mam tylko przeźroczysty i kolory wyglądaja na takie nasycone :)

malinowa
23-02-2012, 12:28
a ja bym wzięła te przeźroczyste z tego względu że da Ci to lepszy obraz krycia danego koloru no i chyba częściej robi się kolorowe końcówki niż jednokolorowe całe pazurki i wtedy masz wyobrażenie jak kolorek będzie się prezentował na wolnym brzegu
ja zrobiłam sobie kilka kolorów na mlecznym wzorniku i potem jak zrobiłam frencha kolorowym żelem to nie wyszło to samo więc teraz tylko przeźroczyste planuje kupić

zlotko87
23-02-2012, 13:58
ja mam mleczny :) kupowałam bo wydawało mi się że będzie tak jak na naturalnym paznokciu wyglądało :)

Elizabeth76
28-02-2012, 13:20
zlotko i wygląda jak na naturalnych ?? :D

---------- Dodano o godzinie 13:20 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 14:04 ----------

Dosc dawno ostatni raz zamawiałam u tego sprzedawcy z allegro T2L ,nie wiecie czy oni nadal wysyłaja po wysłaniu paczki potwierdzeni na maila o wysyłce ?? Bo czekam ,czekam i cisza

pinusia6
28-02-2012, 13:29
Ja ostatnio zamawiałam u nich i nie dostałam potwierdzenia a wcześniej dostawałam. Nie wiem od czego to zależy może raz wysyłaja a raz nie :P Ale paczuszka doszła cała i zdrowa bez problemu tak jak zawsze czyli szybkoooo :):D

zlotko87
28-02-2012, 13:36
zlotko i wygląda jak na naturalnych ?? :D

no wygląda :)

ana_zaba
28-02-2012, 14:27
ja z paczki bardzo bylam zadowolona doszla szybko i wszystko dobrze zapakowane

Elizabeth76
28-02-2012, 15:11
I moja paczuszka jest :skacze:

troche mnie zaskoczył kształt tych wzorników myslałam ze będą okrągłe a są owalne :huh:

żelik juz go kocham nie tylko za kolor ale i za konsystencje jest gesty jak lubie jeszcze musze zobaczyc czy równie dobrze bedzie sie go nakładało :D

no i kupiłam ich pilnik na próbę ciekawe jaki bedzie :)

zlotko87
28-02-2012, 15:36
ja ma pilniki od nich i chwale sobie

pinusia6
28-02-2012, 15:42
Ela najważniejsze że doszła :)
No kolorówke maja fajnie gęstą :D Też lubię zreszta jak ich wszystkie żele :D
No mi soe podoba ten wzorniczek :) A ich pędzelki tez bardzo lubię :)

Zen.
28-02-2012, 15:53
ja tez z modeny jestem zadowolona, kolorki gęste dobrze kryją, jednofazówka też fajna choc mi się czasem bąbluje ale to moze kwestia mojego manipulowania pędzlem w opakowaniu, cover super, ale jak dla mnie mogłby byc bardziej gęsty, teraz testuję bonder, konczy mi się jednofazówka i następną może wezmę ta wersję gęstą zobaczymy co to za wynalazek :D

Elizabeth76
28-02-2012, 15:55
Nie byłabym sobą gdybym od razu tego żelu nie wypróbowała :D wiec kocham go ,kocham i to bardzo za krycie jest boski super kryjący a konsystencja marzenie :love:

Zuuzaneczka
28-02-2012, 17:45
ja tez z modeny jestem zadowolona, kolorki gęste dobrze kryją, jednofazówka też fajna choc mi się czasem bąbluje ale to moze kwestia mojego manipulowania pędzlem w opakowaniu, cover super, ale jak dla mnie mogłby byc bardziej gęsty, teraz testuję bonder, konczy mi się jednofazówka i następną może wezmę ta wersję gęstą zobaczymy co to za wynalazek :D

Mam bardzo podobne zdanie. Cover ma piękny kolor, ale gdyby był bardziej gęsty pracowałoby się jeszcze lepiej. Ale teraz po prostu pracuje systemem naprzemiennym i nie zalewam skórek. Co do jednofazówki to też robią mi się bąble, wersja gęsta tego żelu jest dla mnie już zbyt toporna i ciągnąca :P

ewciamikusia
28-02-2012, 17:59
Ja również jestem z modeny zadowolona mam wszystkie kolorki staram się systematycznie zamawiać jak tylko wchodzą nowe pięknie kryją :ok:

dla przykładu pokarze dwa kolorki na naturalnej płytce

rudzielec
28-02-2012, 18:39
no ela no to git:) ciekawa byłam czy Ci przypasuje:)

Elizabeth76
28-02-2012, 18:47
czy przypasuje ?? ja go kocham :love: dziękuje Ci :* :kwiatek:
ja mało pracuje na żelu ale miałam z modeny średniogęsty i budujący . Budujący mi bardziej pasuje :] Pilniczki ( łódki zebry) tez wyglądaja całkiem dobrze ale jeszcze nie uzywałam . co do coverka żelowego też uwazam ze mógłby byc jeszcze bardziej gęściejszy :)

Zen.
29-02-2012, 02:08
miałyscie takie sytuacje ze jakies kolorki sie nie utwardzaja? robilam te pazurki coralem wydawało sie wszystko oki, robilam 2 cienkie warstwy... dzisiaj kolezanka mi pisze ze tak jakby pękają i że chciała przypiłować trochę boczki i wtedy pociekł jej żel... jestem zmartwiona kurcze mówiąc szczerze bo starałam sie, długo były w lampie.... może żarówki... ale potem na to dawałam clear i bylo oki. chyba ze to inaczej się objawia ( w sensie zużyte żarówki) co Wy na to?

Elizabeth76
29-02-2012, 07:33
Zen chyba mamy z tej samej partii ja postaram sie w tym tygodniu zrobic nim pznokcie :) wczoraj tylko na wzorniku zrobiłam A długo używasz juz tych żarówek ??

rudzielec
29-02-2012, 09:11
a ja używałam odrazu jedną warstwe grubszą nawet i z poczatku tylko troszke przymrażałam po jednym tak dla pewnosci coby sie nie rozlał a na koncu na 2 minuty daje wszystkie pięć i jest okej.

pinusia6
29-02-2012, 11:10
Ja miałam taki przypadek ale co się okazało to żarówki miałam już trefne. Wymieniłam i utwardza się wszystko elegancko :)

Zen.
29-02-2012, 12:40
jedną lampę kupiłam używaną ale dziewczyna krótko robiłą pazurki, ja zestaw z lampą wziełam no dokładnie rok temu, lampy uzywałam moze z 20-25 razy... nie wiem.. :(

pinusia6
29-02-2012, 13:15
Zen skarbie ja jednak bym wymieniła żarówki i zobaczyła a nóz może to jest przyczyną... ;)

Elizabeth76
29-02-2012, 13:29
Też tak mysle one sa bardzo na pigmentowane wiec moze zarówki nie daja juz rady ;)

Zen.
29-02-2012, 14:23
też tak myślę że tak będzie najensowniej :) dzięki ;)

KATITA
04-03-2012, 11:17
tzn ze ze spokojnym sumieniem mozna zamawiac? jak dla mnie samouka beda dobre? bo cene maja fajna w porownaniu do innych, a mial ktos moze zel dirty pink? jaki on jest,bardziej rozowy czy bezowy? dodam ze szukam wlasnie nude/bez/kawa z mlekiem cos jasnego ale w takiej tonacji

Mam zamiar zamowic sobie pare zeli i akcesoria na moj wlasny,osobisty domowy uzytek,a powiedzcie mi dobrze sie trzymaja?

zlotko87
04-03-2012, 14:20
ja mam dirty pink... ciężko opisać kolor... przypomina nude... mam na wzorniku zrobię fotkę to wstawię :)

Od razu poszłam zrobić fotkę... niestety nie oddaje koloru :( na zdjęciu wychodzi albo beż albo cielisty..
ja nim chyba robiłam pazurki i wrzuciłam do tematu o kolorowych paznokciach... poszukam i wstawię link...

http://forum.wzorki.info/326512-post11561.html

serdeczne są nim zrobione...

Evelina.J
06-03-2012, 15:51
Dziewczyny dostałam dzis paczkę z Modeny. Zawsze do zamowienia dobieram jakis kolorek żel. Dzis trafiły mi brudne tipsy i żel jakby używany. Dla przykladu pokaże kolorek granatowy kupiony poprzednim razem i uzyty juz 3 razy na frenche i zielony dzis dostarczony niby nowy. Ostatnio mialam zamkniety folią a dzis nie. Odkrecilam i nie zabezpieczony byl folią i mniej ciut w pudełeczku. To niby nic istotnego ale płacimy za nowe a nie używane rzeczy. Nie chce byc jakas wymyślaczką i nie bede skladac reklamacji ale wysle im te fotki i zaznacze zeby nastepnym razem sie nie zdazyla taka sytuacja. Teraz nie wiem czy ten żel jest nowy czy, stary czy świerzy...

Same zobaczcie ile jest niebieskiego ktory używałam kilka razy a ile zielonego dzis otrzymanego kurierem...
Te tipsy na żywo jakby je ktoś świeczką okopcił :wow:


Co wy o tym sądzicie?

zlotko87
06-03-2012, 16:04
ja bym odesłała... w końcu płacisz to wymagasz...
Ja im odsyłałam tipsy bo nie spełniały moich oczekiwań- były cienkie i "chińskie"... kase dostałam na konto po około tygodniu.

ilonkjapazurek
06-03-2012, 16:10
Tez mialam pare nieprzyjemnosci z tipsami... powysylalam pare fotek im ale bezskutecznie, nie udowodnilam im ich winy, a szczekanie wolalam odlozyc na bok bo w sumie u nich zaopatruje wiekszosc produktow wiec wazne ze nie oszukuja na wieksza skale. raz moim zdaniem mozna sobie poradzic mi byloby szkoda czasu na odsylanie. :]

Evelina.J
06-03-2012, 16:19
Odsyłać nie bede bo nie mam czasu na to ale wysłałam im te foti z prośba o dopilnowaniu ewentualnych kolejnych zamowien aby sie taka sytuacja wiecej nie powtorzyła.

zlotko87
06-03-2012, 16:35
Tez mialam pare nieprzyjemnosci z tipsami... powysylalam pare fotek im ale bezskutecznie, nie udowodnilam im ich winy, a szczekanie wolalam odlozyc na bok bo w sumie u nich zaopatruje wiekszosc produktow wiec wazne ze nie oszukuja na wieksza skale. raz moim zdaniem mozna sobie poradzic mi byloby szkoda czasu na odsylanie. :]

ja tez się u nich zaopatruję :) no ale te tipsy to była przesada :( kupiłam dwie paczki po 500 szt tunelówek. Jedna przyszła w miarę ok- akurat te numery które mi się skończyły były "dobrą" partią ale drugie opakowanie to szkoda gadać :( napisałam kilka maili zadzwoniłam... wszystko po zgodzie :)
Uważam że mają świetne żele i dalej będę tam zamawiać- każdemu może zdarzyć się jakaś wpadka.

ilonkjapazurek
06-03-2012, 18:06
No dokladnie, dlatego ja swoje odpuscilam po posrtu, ale faktycznie jesli to cos grubszego to warto chociaz uzgodnic, byc moze oni cos zaproponuja/poleca. Ale ja juz z nimi weszlam na wojenna scieche i ciesze sie ze dobrze sie to skonczylo :D:P

zlotko87
06-03-2012, 18:19
No to najważniejsze że wszystko już ok... Ja jestem zdania że lepiej najpierw spróbować załatwić coś polubownie a dopiero później się kłócić... No ja się na tipsach zawiodłam ale może akurat mi się felerna partia trafiła... zamówię przy następnej okazji opakowanie po 250 szt... wychodzi drożej no ale co zrobię? Wolę zapłacić więcej ale mieć pewność że to jest to o co mi chodzi :)

Evelina.J
07-03-2012, 09:17
Odpisali mi ze mam 10 dni na zwrot a jesli nie jestem zadowolona z ich usług to mam sobie zmienić firme heheh

ilonkjapazurek
07-03-2012, 09:47
Odpisali mi ze mam 10 dni na zwrot a jesli nie jestem zadowolona z ich usług to mam sobie zmienić firme heheh
no wlasnie mialam podobnie ... moim zdaniem oni juz obrosli w piorka ...

Evelina.J
07-03-2012, 10:08
Dokladnie. Z grubej rury zmien sobie firme napisali mi i juz hehe. Maja tyle klientow ze maja w du... czy ta jedna czy nawet pare osob zamowi u nich czy nie...

malinowa
07-03-2012, 10:17
Evelina.J (http://forum.wzorki.info/members/1539-evelina-j.html) na Twoim miejscu odesłałabym im ten żel i napisała jeszcze parę słów, bo to co Ci odpisali to bezczelność,
a myślę sobię, że to jakaś paniusia otwiera te żele zrobi sobie pazurki, a potem taki żel idzie do wysyłki, albo sobie odleje na jednego seta i ma pazury za darmo, bo przecież ewidentnie ktoś też żel otworzył skoro nie było zabezpieczenia i była różnica w ilości czyli został albo użyty albo odlano cześć
nie ważne że towar jest wart 10 zł, ma być nowy i zgodny z opisem

Elizabeth76
07-03-2012, 11:23
Odpisali mi ze mam 10 dni na zwrot a jesli nie jestem zadowolona z ich usług to mam sobie zmienić firme heheh
oooo to nie ładnie :o Ewelina czy ty wystawiłaś juz im za te produkty komentarz ?? Jesli jestes nie zadowolona to powinnas odesłać i poczekac albo na zwrot pieniedzy albo poczekac na produkty ,ktore ci przysla ( wymienia) na wolne od wad . A potem wystawic komentarz ( ODPOWIEDNI) .Łaski nie robia płacisz i wymagasz . Takim postepowaniem to klientów nie zyskaja :huh: Tacy mądrzy
bo to produkty firmowe i tylko oni je sprzedaja , jeszcze porzadnie nikt chyba ich nie postraszył dlatego uwazaja że jak maja w miare dobre produkty to klienci beda do nich walic dzwiami i oknami . Ale moze czas im pokazac ze nie tedy droga . Jak to sie mówi KLIENT NASZ PAN ;]

Magda pazurki
07-03-2012, 15:19
Odkrecilam i nie zabezpieczony byl folią i mniej ciut w pudełeczku.


Kolorówkę biorę od nich od kilku miesięcy i pojemniki są dokładnie takie same jak Twój z zielonym żelem. Nigdy nie było w żadnym tego sreberka o którym piszesz. Kiedys mieli czarne pojemniczki i różowe (takie jak na zdjeciu po lewej) ale to była porażka bo wszystko z nich kipiało :placz: (zresztą widać na Twoim żelu)

Te które mają teraz są suchutkie i nie ma na nich ani kropelki żelu który by wyciekł :skacze:


myślę sobię, że to jakaś paniusia otwiera te żele zrobi sobie pazurki, a potem taki żel idzie do wysyłki, albo sobie odleje na jednego seta i ma pazury za darmoPrzecież oni sa producentem tych żeli to po co mieli by odlewać :D

Nie chciej zobaczyć ile oni tych żeli mają na półkach w hurtowni :love: Chodzę osobiście do nich do hurtowni na zakupy i tam czasem jest jak w ulu, takie zamieszanie :wow:.. wątpię aby ktoś coś kombinował z żelami.

Elizabeth76
07-03-2012, 15:36
Nigdy nie było w żadnym tego sreberka o którym piszesz. :

Ja w tym tygodniu zamówilam jeden kolorek coral i był zabezpieczony tym sreberkiem :) chyba ze maja kolory ,ktorych niezabezpieczaja ,bo z tym sie spotkalam w innej firmie ze jedne miały sreberko inne nie :D

Magda pazurki
07-03-2012, 15:41
Było sreberko czy taka biała przekładka w zakrętce ?

Ja dostawałam tylko w takich pojemnikach Modena Nails - Hurtownia Produktw do Paznokci - Pojemnik na Żel 5g (http://www.modenanails.pl/Pojemnik_na_Zel_5g-1110.html)
http://www.modenanails.pl/Pojemnik_na_Zel_5g-1110.html

karchola
07-03-2012, 16:28
Ja też mam parę kolorowych po 5g i nie przypominam sobie, żeby były zabezpieczone sreberkiem. Białą przekładką jednofazówkę zabezpieczoną miałam.
Za Waszą namową kupiłam cover i jestem zachwycona. Idealnie pasuj koloru mojej płytki. Farbki akrylowe trochę się różniły kolorystycznie od tych na zdjęciach ale żele kolorowe dokładnie takie same jak na zdjęciach.

pinusia6
07-03-2012, 16:51
Ewelina J. Szczerze to tez miałam kiedyś z nimi taka nieprzyjemna sytuacje. Napisałam po jakiś miesiącu (bo po takim czasie otworzyłam klej do tipsów) że jest jest glut a zamówiłam chyba ze 3 i mi odpisali że zapewne źle przechowywałam żel i dlatego jest jak jest i widocznie nie znam się na robieniu paznokci.

Ale co ma piernik do wiatraka??:o

Ja byłam w szoku to co mi napisali a ja im ładną wiązankę puściłam a oni na to że jak nie chcę to nie muszę u nich kupować i tak to się skończyło...

Szkoda że nie ma innego dystrybutora Modeny bo na pewno bym u nich nie zamawiała tylko u kogoś innego...

Poczuli się zbyt pewnie i teraz świrują że tak powiem

Eh... normalnie brak słów:huh:

Elizabeth76
07-03-2012, 16:56
Było sreberko czy taka biała przekładka w zakrętce ?

Ja dostawałam tylko w takich pojemnikach Modena Nails - Hurtownia Produktw do Paznokci - Pojemnik na Żel 5g (http://www.modenanails.pl/Pojemnik_na_Zel_5g-1110.html)
http://www.modenanails.pl/Pojemnik_na_Zel_5g-1110.html

dokładnie w takim pojemniczku jest i bylo sreberkiem zabezpieczone ;)

ilonkjapazurek
07-03-2012, 17:28
Dziewczyny ja rowniez nie przypominam sobie aby kolorowe byly zabezpieczone. tej starej seri owszem byly ale te w bialych pudelkach to mam z 15 kolorkow i w zadnym nie mialam hmm. Czuja sie pewnie, bo czytaja to co tu piszemy hehe, jak ich zachwalamy itp. wiec obrastaja w pioreczka, fakt ze napewno maja kociol i juz leci masowka wiec nie przykladaja juz wagi i nie sprawdzaja wszystkiego. Niestety... tak jest w wiekszosci firm, wazne aby jakos sie niezmieniala, bo ja np zauwazylam ze troche zaczynaja mi sie zapowietrzac, albo juz sie stara robie heh... zrezygnowalam z ich primera bezkwasowego i kupilam kwasowke w PB i juz jest ok, moze to wina troche i zelu i primerka ich...sama nie wiem.W kazdym razie co do kleju jak kolezanka pisala ze po miesiacu glut, to ja rowniez to mialam, za to oni chyba duzo skarg mieli co do tego kleju bo az zaczeliu robic za rzadki ktory w ogole nie wiazal albo wiazal ale 15 minut nad jednym pazurem MASAKRA, pisalam do nich to powiedzieli zeskladu nie zmieniali aczkolwiek robia bardziej rzadszy poniewaz skargi maja wlasnie na te "gluty" :P . Ja teraz kupuje klej ale miesiac przed zanimgo uzyje bo masakra :C

---------- Dodano o godzinie 17:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:25 ----------


Dziewczyny dostałam dzis paczkę z Modeny. Zawsze do zamowienia dobieram jakis kolorek żel. Dzis trafiły mi brudne tipsy i żel jakby używany. Dla przykladu pokaże kolorek granatowy kupiony poprzednim razem i uzyty juz 3 razy na frenche i zielony dzis dostarczony niby nowy. Ostatnio mialam zamkniety folią a dzis nie. Odkrecilam i nie zabezpieczony byl folią i mniej ciut w pudełeczku. To niby nic istotnego ale płacimy za nowe a nie używane rzeczy. Nie chce byc jakas wymyślaczką i nie bede skladac reklamacji ale wysle im te fotki i zaznacze zeby nastepnym razem sie nie zdazyla taka sytuacja. Teraz nie wiem czy ten żel jest nowy czy, stary czy świerzy...

Same zobaczcie ile jest niebieskiego ktory używałam kilka razy a ile zielonego dzis otrzymanego kurierem...
Te tipsy na żywo jakby je ktoś świeczką okopcił :wow:


Co wy o tym sądzicie?


Hej a moze sprzedali ci zel powystawowy ( w takim sensie ze moze uzywali go do wyeksponowania koloru na wzornikach) z tego coogladamna zdjeciach to troche nazmieniali kolejnosci w zelach na wzornikach wiec pare razy moze byl uzyty?:P anie jak dziewczyny sugeruja ze odlali hehe :D

Modena Nails Shop
08-03-2012, 18:10
Link do tego tematu podesłała nam wczoraj na maila jedna z użytkowniczek tego forum - nasza klientka. Zazwyczaj nie mamy zwyczaju odpisywać na różnego rodzaju zaczepki i pomówienia, ale niektóre osoby przeszły już same Siebie.


myślę sobię, że to jakaś paniusia otwiera te żele zrobi sobie pazurki, a potem taki żel idzie do wysyłki, albo sobie odleje na jednego seta i ma pazury za darmo, bo przecież ewidentnie ktoś też żel otworzył skoro nie było zabezpieczenia

Rozgryzła nas Pani. Mamy tajny kącik oszustw. Pracują w nim 4 zawistne "Paniusie" które przed włożeniem każdego żelu do przesyłki, odlewają sobie po trochę na czarną godzinę, wyciągają po jednym tipsie z paczek - a jeśli się nie da to biorą świeczkę żeby "okopcić" tipsa, a przed wysyłką płynów - acetonem lub cleanerem zmywają sobie makijaż no bo skoro nie było zabezpieczeń, to ktoś ich używał.

Jedna prośba. Jeśli nie ma Pani pojęcia na temat Naszych produktów oraz nie miała ich Pani w ręku, to proszę się na ich temat nie wypowiadać w taki sposób jak zrobiła to Pani powyżej. Bo jak ktoś wcześniej wspomniał w białych i srebrnych słoiczkach, zabezpieczeń w postaci sreberka nigdy nie było i nie ma. Było kiedyś w pojemniczkach różowych i czarnych z których zrezygnowaliśmy ponieważ była inna pojemność termosu w pojemniku i żel musiał być dozowany pod korek. Później żel wyciekał i były z tym same problemy. Białe pojemniki mają inną pojemność termosu dzięki czemu nie muszą być nalewane pod korek i nic z nich nie kipi. Zabezpieczenie które jest teraz - jest w zakrętce osadzone na stałe.


Ja w tym tygodniu zamówilam jeden kolorek coral i był zabezpieczony tym sreberkiem chyba ze maja kolory ,ktorych niezabezpieczaja ,bo z tym sie spotkalam w innej firmie ze jedne miały sreberko inne nie

dokładnie w takim pojemniczku jest i bylo sreberkiem zabezpieczoneNie rozumiemy też dlaczego ktoś wypisuje takie herezje. Nie ma takiej możliwość aby dostała Pani w tym tygodniu żel zabezpieczony sreberkiem, ponieważ technicznie jest to nie wykonalne. Zabezpieczenia te są robione na gorąco maszyną przez prąd indukcyjny - a takiej maszyny aktualnie nie używamy.

Proszę wstawić zdjęcie tego pojemniczka z zabezpieczeniem które rzekomo Pani od nas otrzymała. Srebrnej patynki nie da się zdjąć bez śladu a nawet jeśli się uda, to od temperatury maszyny która je zamyka góra pojemnika jest przytopiona.

Jeśli na Pani pojemniku będzie srebrna folia zabezpieczająca, to ma Pani gratis całą kolorówkę naszych żeli.


Szczerze to tez miałam kiedyś z nimi taka nieprzyjemna sytuacje. Napisałam po jakiś miesiącu (bo po takim czasie otworzyłam klej do tipsów) że jest jest glut a zamówiłam chyba ze 3 i mi odpisali że zapewne źle przechowywałam żel i dlatego jest jak jest i widocznie nie znam się na robieniu paznokci.Kolejna osoba która mija się z prawdą. Czy Pani myśli, że nie archiwizujemy historii zamówień i treści maili ?
Nigdy tego nie robiliśmy, ale wkleimy treść naszej korespondencji, bo to co Pani napisała jest co najmniej nie odpowiednie.


Ja Pani nie zarzuciłem złego przechowywania tylko zapytałem o przechowywanie.
Pani za to zarzuca że sprzedajemy buble. Każda sztuka jest odkręcana przed wysyłką i jeśli byłby glut to nie psuli byśmy sobie opinii za 5zł, bo nie mamy na to czasu ani tym bardziej ochoty.
Mamy Pani historie zakupów od 18 lipca i w żadnym zamówieniu nie ma kleju. Nawet jeśli Pani go nie używała, to jest Pani zobowiązana po otrzymaniu przesyłki sprawdzić towar i wtedy byłaby uznana reklamacja. Wysłalibyśmy nowe na nasz koszt jeśli byłby zastygnięty.

Pisze Pani po co najmniej 4 miesiącach i domaga się reklamacji. Ciekawe czy Pani by takową uznała. Proszę się zastanowić co Pani w ogóle pisze.Nie napisała Pani po miesiącu jak twierdzi, ale po 4 miesiącach od zakupu. Gdzie w tej wiadomości jest napisane, że nie zna się Pani na robieniu paznokci ?

Dlaczego ktoś wymyśla w ogóle takie rzeczy ? Szczerze, to nie przypominamy sobie aby ktoś usłyszał od nas, że nie zna się na robieniu paznokci. Może ze 2-3 razy, ale to już były ekstremalne przypadki typu: "nie jestem zadowolona z farbek akrylowych, bo nie chcą utwardzić się w mojej lampie"

Nikt też nie usłyszał w prost: "nie pasuje Ci - zmień firmę" co wiele osób oczywiście przekolorowało.
Owszem kilka razy zdarzyło się napisać Że jeśli ktoś nie jest zadowolony z naszych produktów, to zamówi sobie towar z innej firmy a nasz odeśle i zwrócimy mu całkowity koszt + koszt przesyłki.

Jeśli ktoś zarzuca nam, że sprzedajemy używany towar (którego de fakto jest tyle ile być powinno) ma problem z przykurzonymi kilkoma tipsami, które wystarczyło zdmuchnąć lub przetrzeć, a problemu szukał już przed zamówieniem towaru (maila od Pani dostaliśmy zaraz po zakupie aby nie trafił sie Pani felerny towar) to niestety nie mamy jak postąpić.

Oczywiście nie powinna Pani dostać zakurzonych tipsów, ale jeśli nie chce Pani odesłać towaru to co mamy zrobić ?

Nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdej paczki z tipsami przed wysyłką i obejrzeć każdego tipsa z paczki w której jest 500szt. Towar leży na magazynie i może dostać się kurz do środka. Wszystkich paczek na magazynie jest kilka tysięcy paczek potem trzeba dowieźć je na hurtownie.. takie sytuacje mogą się zdarzyć. Ale bez przesady że jest to tak bardzo uciążliwe, żeby robić zdjęcia wysyłać je do nas i robić z tego jakąś afere.


Aby 2 strony były zadowolone z transakcji obie muszą zagwarantować poprawny jej przebieg. Pani tez nie potrafiła przeczytać opisu odnośnie kosztów wysyłki i musieliśmy dopominać się o dopłatę. Ale czy to powód żeby robić aferę ?
Przesyłka była u Pani w ciągu kilkunastu godzin.


Pomyłki się zdarzały, zdarzają i zdarzać będą, dopóki będzie sprzedaż wysyłkowa. Osoby które kupują u nas na miejscu nie mają z niczym problemu. Chociaż u nas takie przypadki nieporozumień w ciągu roku można policzyć na palcach dwóch rąk. Nasi pracownicy są tylko ludźmi i także im zdarzy się pomyłka.
Ze zwrotami w naszej firmie nie było nigdy problemów. Jeśli reklamacja była uzasadniona, to w ten sam dzień zwracaliśmy pieniądze lub wysyłaliśmy właściwy towar pokrywając koszt w obie strony.

Trudno aby uznać reklamacje kogoś, kto zużył połowę towaru i kolor mu się nie podoba, lub przypomniał sobie że cos jest nie tak po kilku miesiącach.

Ktoś powyżej napisał, że na zwrot za tipsy czekał tydzień, ale numer konta dostaliśmy po ok 5 dniach. Wszystko zostało załatwione w przyjemnej atmosferze.


Nie zmuszamy nikogo do robienia u nas zakupów, nie wysyłamy kolorowych maili, sms-ów, nie ma nas na bilbordach w gazetach.. Nie zachęcamy do kupna bzdurnymi zdaniami typu: chcesz być wyjątkowa - kup sobie nowy pilnik. Każdy ma wolny wybór zakupu towaru. Dla jeden osoby nasze produkty są super, dla innej do niczego. Firmy powstają jak grzyby po deszczu i jest w czym wybierać. Nie obrośliśmy także w piórka jak pisze Pani powyżej. Jeśli by tak było, nie odbieralibyśmy telefonów, nie odpisywalibyśmy na maile. Jeśli nie odpisujemy na jakiegoś maila, to tylko dlatego, że odpowiedź była by adekwatna do zadanego pytania.

Wczoraj zadała nam Pani kilka pytań na które dostała odpowiedź w ciągu 10 minut. Proszę wysłać te pytanie do kilku innych firm. Zobaczy Pani po jakim czasie dostanie Pani odpowiedź a część nie będzie wiedział o co Pani chodzi. Nie mamy też zwyczaju obrażania się na klienta za słowa krytyki. Konstruktywnej krytyki - a nie wypisywania głupot i obrażania naszych pracowników.


Proszę porównać z innymi firmami obsługę klienta, czas realizacji zamówień, jakość zabezpieczenia otrzymanej przesyłki, cenę i przede wszystkim jakość produktów. Później można pisać, że obrośliśmy w piórka i mamy klientów w d....

Większość przesyłek jest pakowana w locie, bo kurier stoi już nad plecami po paczki - a przecież każdemu się śpieszy.
Jeszcze nie dostaliśmy zamówienia z dopiskiem "proszę się nie śpieszyć" każdemu się śpieszy bo ma poumawiane klientki, a niektórzy chcą otrzymać paczkę w ten sam dzień, zaraz, już i nie ma w ogóle rozmowy. Zazwyczaj jest tak, że dziewczyny które pakują paczki, nie mają czasu na zjedzenie kanapki, bo chcą się wyrobić jak najszybciej, aby każdy był zadowolony z szybkiej dostawy.

Niestety choć będziemy stawać na rzęsach, to nie dogodzimy wszystkim. Tak niestety było jest i będzie, a do dalszej działalności motywuje nas zadowolenie naszych klientów. Nie mamy zamiaru "obrastać w piórka" i firma będzie się rozwijać co najmniej jak dotychczas.


Pozdrawiamy, Zespół Obsługi Sklepu Modena Nails

sztynka
08-03-2012, 19:29
Szanowną ekipę z Modeny chyba trochę poniosło.:wow:
To jest forum i tutaj wymieniamy swoje spostrzeżenia na temat danej firmy i żadna inna firma jeszcze w taki sposób nie odpisała. Wystarczy poczytać wątek o Dobrej Radzie. Też im się dużo wpadek zdarza, ale zawsze z uśmiechem do nich wracam :D Niestety niektóre produkty z waszej firmy są super, a nie które nie godne uwagi zupełnie. Tak jest i będzie zawsze :P Nie ma co się oburzać.
A tak to mnie ciekawi czy forumka która pisała wyżej, da fotkę żelu ze sreberkiem :skacze: Dostać gratis zestaw kolorówki :skacze:

karchola
08-03-2012, 19:30
Jedyne z czym się nie zgadzam to "Białe pojemniki mają inną pojemność termosu dzięki czemu nie muszą być nalewane pod korek i nic z nich nie kipi." Śmiem stwierdzić, że chyba mam same "felerne" ;)

Elizabeth76
08-03-2012, 19:36
wiec moze ja jako pierwsza napisze bo Modena tez zacytowala mój post :D

Wiec ja dostalam od Was zel kolorowy w takim pojemniczku ( fotka ponizej ) to czy przeciez on byl zabezpieczony sreberkiem czy nie to nie napisałam tego złosliwie . Dałabym sobie ręke uciac ze takie sreberko było :huh: :blink: ale skoro modena twierdzi ze to nie mozliwe to powiem szczerze że troche sie z tym pogubiłam i sam juz nie wiem :huh: , a ze mam juz swoje lata :D to moze mnie skleroza dopada zreszta powiem ze dla mnie osobiscie nie mialo to znaczenia .

Dodam ze kupowałam u was jakies trzy razy fakt przesyłka jest ekspresowa :kwiatek: . Jakosc tez odpowiednia do ceny , takze ja nie narzekam .Z niczym co u Was kupiłam nie miałam problemu :] Kupujac przez neta staram sie ufac sprzedajacym :] a z tym sreberkiem to sama juz nie wiem ;( ale musicie mi to wybaczyc ,bo latka mi leca ,a starosc nie radosc ;] dodam tylko ze pojemniczek miał chropwata obwódke :D ,nawet gdyby to sreberko bylo to ja takie rzeczy likwiduje od razu po zakupie ,a szkoda chetnie bym przygarneła taki zestawik żeli kolorowych od Modeny :skacze: :cwaniak2:



52492

Modena Nails Shop
08-03-2012, 19:54
Szanowną ekipę z Modeny chyba trochę poniosło.:wow:
Nie ma co się oburzać.


Nikogo nie poniosło. Odnieśliśmy się do kilku nieprawdziwych informacji które rozpowszechniają niektóre osoby.
Nie odnosimy się do tego, co kto pisał wcześniej, bo dostaliśmy linka do konkretnego postu i na niego odpisaliśmy.

Każdy ma prawo pisać i krytykować to co chce, ale niech to będzie prawda.

Czy nam jako sprzedającym nie należy się prawo wypowiedzenia Swojego zdania ? Rozumiem, że nie, więc był to nasz jedyny post w tym temacie i forum który został umieszczony na prośbę naszych pracowników.

Ps. Tak mniej więcej wyglądał pojemniczek po zdjęciu patynki srebrnej.

zlotko87
08-03-2012, 20:28
Ktoś powyżej napisał, że na zwrot za tipsy czekał tydzień, ale numer konta dostaliśmy po ok 5 dniach. Wszystko zostało załatwione w przyjemnej atmosferze.


To ja :D i fakt numer konta dosłałam po kilku dniach :) ale w przyjemnej atmosferze się wszystko potoczyło :)
Odpowiedz na maila dostałam tego samego dnia:)


Słuchajcie nie ma co się denerwować... Po co się kłócić??



Ja uważam że każdy ma prawo do swojego zdania i też ktoś ma prawo się "bronić". Każdy by chciał żeby transakcje przebiegały sprawnie i po jego myśli (czas, jakość, cena). Każdy ma prawo wypowiedzi na dany temat- pozytywnie jako i negatywnie wedle przemyśleń i odczuć... Mi się zrobiło przykro jak dostałam nie te tipsy a innym się robi przykro jak się źle o nich mówi- no ale wszystko można załatwić w pozytywnej atmosferze, bez nerwów itp :)


Buziaki :*

ilonkjapazurek
08-03-2012, 21:52
Ojojojoj narobilo sie. Dyskusję tu i rozdrapywanie ran czy czegokolwiek uwazam za niepotrzebna na tym forum... nieprzyjemnie sie robilo. w kazdym razie nie wiem co na celu mial "donosiciel" chyba zeby dolac oliwy do ognia ...Niepotrzebnie...Eh

RedSunset
08-03-2012, 23:16
Moim zdaniem, nie jest potrzebne takie zamieszanie i ono raczej nikomu ani niczemu nie służy... Na forum jest masa tematów dotycząca różnych sprzedawców i w każdym z tych tematów dziewczyny z forum wymieniają się doświadczeniami, informacjami na temat produktów danego sprzedawcy i w każdym z tych tematów są posty które nie będą podobały się firmie o której mowa. Moje zdanie jest takie, jeśli klient będzie zadowolony z Waszej usługi to wróci i to że ktoś miał jakieś przykre zdarzenie (które jak wiadomo może przytrafić się każdemu) nie będzie miało wpływu na to czy chce kupić od Was produkty czy nie... Moim zdaniem, wypowiedzenie się na dany temat należy każdemu, tak więc nie ma się o co obrażać.

fantazjapaznokcie
09-03-2012, 07:18
dziewczyny! a ma może któraś z Was jakieś kolorki z Modeny??

ilonkjapazurek
09-03-2012, 08:23
tak mamy, sa godne polecenia geste i ladnie kryja. tylko musisz uwazac z przechowywaniem bo mi bynajmniej niektore kolory 'kipia'.

natalia268
09-03-2012, 09:30
fantazja przejrzyj temacik

malinowa
09-03-2012, 15:04
Modena Nails (http://forum.wzorki.info/members/16013-modena-nails-shop.html)
Rozgryzła nas Pani. Mamy tajny kącik oszustw. Pracują w nim 4 zawistne "Paniusie" które przed włożeniem każdego żelu do przesyłki, odlewają sobie po trochę na czarną godzinę, wyciągają po jednym tipsie z paczek - a jeśli się nie da to biorą świeczkę żeby "okopcić" tipsa, a przed wysyłką płynów - acetonem lub cleanerem zmywają sobie makijaż no bo skoro nie było zabezpieczeń, to ktoś ich używał.

Jedna prośba. Jeśli nie ma Pani pojęcia na temat Naszych produktów oraz nie miała ich Pani w ręku, to proszę się nie wypowiadać w taki sposób jak zrobiła to Pani powyżej.



Po pierwsze daruj sobie ten ironiczny ton, po drugie nie wyrażałam opinii o produktach ze sklepu modena a tylko napisałam komentarz do postu forumowiczki na temat jednego żelu. Komentarz do mojej wypowiedzi uważam za żenujący, mowa była o jednym żelu a nie o tipsach , acetonie itd,
Widzę, że cię bardzo poniosło, wparowałaś tu na forum z wielką wściekłościa żeby skarcić wszystkich którzy napisali o swoich złych doświadczeniach z produktami modeny , takie zachowanie jest wysoce nieprofesjonalne.Skąd taki pomysł żeby na forum załatwiać sprawy ze swoimi klientkami, nie tędy droga, pozostał duży niesmak po twojej wypowiedzi

ilonkjapazurek
09-03-2012, 15:34
Smiac sie chce jak sie to czyta jednym zdaniem.. Fakt, nieprofesjonalne podejscie do sprawy... Trzeba zalatwiac sprawy dyplomatycznie wtedy bedzie bez ostrej atmosfery...

malinowa
09-03-2012, 16:01
ilonkjapazurek (http://forum.wzorki.info/members/13633-ilonkjapazurek.html) masz rację, śmiać się chcę jak się czyta ten komentarz o tym zmywaniu makijażu acetonem...

Evelina.J
09-03-2012, 16:19
Hehe Sory bo to chyba ja to zapoczątkowałam. Dostałam paczkę i pierwsze co napisałam do was jako do przyjaciółek bo tak traktuję nasze forum a tu się okazuje nie do końca można tak je potraktować bo mamy tu osoby ktore zamiast podyskutowac sobie z nami zgłaszają sprawy tu i tam...

I atmosfere i szczerość na forum szlak trafil bo teraz kochane musimy uważac na to co piszemy itd... Podziękujmy zdrajczyni!!!

Piszemy o Modenie, Dr i wielu innych sprzedawcach. Piszemy dobrze, piszemy źle...

Jesteśmy tutaj zadomowione na tyle ze cokolwiek sie wydarzy pędzimy sie ze sobą tym podzielić.

Czy to zamowienie udane, czy nie udane, czy to pochwalić sie wykonaniem rzęs, paznokci, fryzurą, obiadem... Wszystkim, poprostu wszystkim. A tu ktoś nam to wszystko zakłucił!!!!!!



A wracając do Modeny dla porównania wysłałam te same zdjęcia ktore zrobiłam aby pokazac i zapytac was o zdanie i w odp dostalam

http://forum.wzorki.info/attachments/sprzedawcy-produkty/52416d1331045455-p3060014.jpg

"Witam,
Żeli ze sreberkiem nie sprzedajemy już prawie od roku...."

A ja sprawdziłam kiedy zamawiałam żelik niebieski ktory na zdjeciu nawet widac ze z nim byl. Wiec cos tu nie gra. Żel zamawiałam 16 stycznia wiec przypuszczam ze 17-18 stycznia go dostałam wiec cos tu nie pasi...

Poza tym incydentem jest ok i napewno bede zamawiac cos nie cos w Modenie bo jak ktos wspomnial niektore produkty godne uwagi, niektore wybieram w innej firmie. Wszystkie mamy sprawdzone kilka firm i czesc produktow zamaiwiamy jednej a czesc w innej itd.

Nie pisalam tego po to aby jakies klutnie wywolywac lecz po to aby sobie z wami dziewczyny podyskutowac jak na wszystkie inne tematy.

natalia268
09-03-2012, 16:24
z tymi sreberkami to tez mi cos nie grało..

az sprawdzilam i zamawiam kolorowe żele pół roku temu z Modeny i miały/mają sreberko ;]

rudzielec
09-03-2012, 16:34
ja zamawialam ale sreberka sa tylko na czarnych sloiczkach, na bialych nie ma:D

malinowa
09-03-2012, 16:34
chyba nawet na zdjęciu u Eweliny widać na tym niebieskim resztki sreberka, ale niech Ewelina sama się wypowie
a co do donosiciela to ja się domyślam kto to mógł być, wystarczy poczytać posty

ilonkjapazurek
09-03-2012, 16:41
Nie wazne kto po prostu dziewczyna zachowala sie jak gowniara nieodpowiedzialnie i co najgorsze zrobila z igly widly... Prosze zakonczmy ten temat bo juz jak mi wyskakuje powiadomienie w mailu to wolalabym przeczytac cos co mi sie przyda a nie udowadnianie sobie na wzajem prawd... :/:

natalia268
09-03-2012, 17:07
ja zamawialam ale sreberka sa tylko na czarnych sloiczkach, na bialych nie ma:D

kupowałam : Modena Nails - Hurtownia Produktw do Paznokci - Żel Kolorowy - SEA BLUE 5g (http://www.modenanails.pl/Zel_Kolorowy_SEA_BLUE_5g-1138.html) i miałam sreberko..
jakie są czarne słoiczki, bo nie mogę znaleźć?

Elizabeth76
09-03-2012, 17:16
[quote=zen.;327272]Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Zen kochana a tak z ciekawosci :D kupowałysmy prawie w tym samym czasie kolor koral ty jak dostalaś zabezpieczony czy mial sreberko ??? :P

Zen.
09-03-2012, 18:25
Dobrze że tu weszłam bo poczułam sie wywołana do tablicy hehe :D Nie ma i żaden z moich kolorowych zeli z tej firmy nie miał nigdy sreberka :) raz kupowałam na miejscu żele no to wiadomo ze jak leżały na półce tak je dostałam ;), dwa razy przez internet (ze strony głownej nie z allegro jakby co ) zawsze zapakowane w folię i zaklejone to taśmą, nigdy mi sie nie zdarzyło zeby było czegoś mniej niż teoretycznie powinno a przynajmniej tego nie zauważyłam.


Ps. Swoją drogą niezła afera...

Evelina.J
09-03-2012, 19:29
Hm, afera hehh

Gdyby sie komuś donosić nie zachciało to byłyby to zwykłe nasze pogaduchy prawda??

malinowa tak zgadza się, na żelu niebieskim mam sreberko i zamawiałam go 16.01.2012

Ale nie ważne już bo chce nadal kupować w modenie, jeśli się na mnie firma nie rozgniewała i przyjmie zamówienie ;)

Ciekawe czy winowajczyni będzie mieć na tyle odwagi aby sie przyznam i przeprosic za donosicielstwo i rozwikłanie afery nie potrzebnie...

ilonkjapazurek
09-03-2012, 20:14
hm, afera hehh

gdyby sie komuś donosić nie zachciało to byłyby to zwykłe nasze pogaduchy prawda??

Malinowa tak zgadza się, na żelu niebieskim mam sreberko i zamawiałam go 16.01.2012

ale nie ważne już bo chce nadal kupować w modenie, jeśli się na mnie firma nie rozgniewała i przyjmie zamówienie ;)

ciekawe czy winowajczyni będzie mieć na tyle odwagi aby sie przyznam i przeprosic za donosicielstwo i rozwikłanie afery nie potrzebnie...


w ą t p i ę ;]

Evelina.J
09-03-2012, 20:31
hehe ja też ;)

Ale ciekawe jak ona się teraz czuje, czy chociaż troszeczkę ją sumienie gryzie że rodzine zdradza. Bo my tu "prawie" wszystkie jak rodzina ;)

ilonkjapazurek
09-03-2012, 20:39
No jednak nie, ja nie ufam takiej istocie jaka jest czlowiek... I w sumie to nawet domyslilam sie.

malinowa
09-03-2012, 21:31
ilonkjapazurek (http://forum.wzorki.info/members/13633-ilonkjapazurek.html) domyślasz się kto to doniósł? ciekawe czy myślimy o tej samej osobie

samaron
09-03-2012, 21:39
Przypominam, że jest to temat o produktach modeny i proszę trzymać się tematu!

A od siebie dodam, że nawet jeśli czujecie się jak w domu, to pamiętajcie, że jest to mimo wszystko dom publiczny ;) :P

souki2020
09-03-2012, 21:41
tak czytam czytam i jakoś mnie zdziwiłyście, bo właśnie miałam zacząć u nich kupić sobie żeliki, bo słyszałam, że są niedrogie i dobre cover i white ale pierwszy zakup u nich też mnie troszkę rozczarował, bo zamówiłam przypornik naturalny a przyszedł przeźroczysty hehe ale w sumie każdy jest człowiekiem i mógł się pomylić napisałam o pomyłce kazali odesłac i że wymienią, ale dla mnie już to wtedy była wsio ryba jaki mam przybornik, a żeliki predzej czy później u nich kupię ;p w sumie mają dobrą renomę jesli chodzi o produkty (zele) i dosc sporo na tym zarabiaja a jedna taka czy dwie osoby ktore rezygnuja dla nich pikus znajda sie na ich miejsce kolejne

pinusia6
11-03-2012, 13:44
Masakra jestem po prostu w szoku to co przeczytałam :o
Zarówno sklep Modena jak i inne sklepy nie tylko z artykułami paznokciowymi powinni dbać o swojego klienta a nie traktować hmmm... nawet nie wiem jakiego użyć określenia jak Modena potraktowała swoich klientów...

Szkoda że mamy donosicielkę na forum myślałam, że jestem wśród poważnych dorosłych ludzi, ale niestety niektórzy chyba nie wiedzą co to znaczy...

Bez komentarza i tyle...

Aha a co do tych pojemniczków bez zabezpieczenia to ja robie zakupy w modenie już jakiś czas i nie miałam w żadnym z kolorowych zabezpieczenia. A żele muszę przelewać do termosików bo z tych białych kipią (zgadzam się z ilonką :)) niemiłosiernie...
No ale jakoś daję radę :)

To by było na tyle dla mnie temat skończony :D

KATITA
11-03-2012, 19:51
Ale sie porobilo ;) a ja w tym czasie szukalam idealnej spacerowki dla mojego synka (zajelo mi to 3 dni intensywnego szperania w necie

a tak na powaznie,stwierdzilam ze jako ze robie pazurki tylko sobie i ew mamie (naturalki) to po co mam sie meczyc z zelami twardymi i pomecze sie z miekkimi i zamowie sobie hybrydke,uzywalyscie tych zelo-lakierow z Modeny?
(wybaczcie jesli czytajac minelam ten temat ale mam w domu roczne adhd i nie za duzo wolnego czasu)

tusia
11-03-2012, 20:06
wiecie co...czytam Was i witki mi opadają.....czy Wy nie rozumiecie, ze to jest forum ogólnodostepne i kazdy moze wszystko przeczytać???? ze to co piszecie na forum internetowym idzie w świat???
kogoś drazniły Wasze posty i przesłał je firmie a firma miała prawo zareagować, więc nie wiem o co halo...

hersa
11-03-2012, 21:24
Dokładnie, nawet jakby nikt nie zakablował to firmy przecież przeglądają fora żeby sprawdzić które produkty są chwalone które uważane za beznadziejne itd. Uważam że skoro firma chce się bronić czy wypowiadać to na posty powinien odpisywać ktoś kto się na tym że tak powiem zna. Moim zdaniem post od Modeny jest chamowaty i niemiły aż się zakupów odechciewa... Tak nie można. Każdy tu wyraża opinie o produktach i sprzedawcach. Dobrarada też była/jest zarejestrowana na naszym forum jak i na innych forach i nie przeczytałam żadnego niemiłego komentarza pisanego przez nią, a nawet sama wyraża opinie o produktach ze swojego sklepu i nie boi się przyznać że cośtam się nie sprawdza.
Dobra już późno. Idę zmyć makijaż acetonem.

ilonkjapazurek
11-03-2012, 22:32
hahaha :D Daj znac jak schodzi, anyway do kolezanki co do hybryd - kolory mozna stosowac jako kolorowy zel co jest nieoplacalne baza i gloss pozostawie bezkomentarza ;)

---------- Dodano o godzinie 22:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:31 ----------

tusia sa pewne granice mnie tez drazni wiele rzeczy, aczkolwiek czasem pasowaloby sie wstrzymac aby nie poczac rewolucji. kazdy ma prawo reagowac jak chce stad nie dziwne ze zrobil sie taki kociol...

Domi7
12-03-2012, 09:29
Też kupuje kolorówkę w Modenie i te w białych pojemniczkach mam bez sreberka, a te w czarnym ze sreberkiem.Kupiłam kiedyś kolor violet w czarnym opakowaniu i otworzyłam po dłłługgim czasie i okazał się że w środku jest niebiesko przeźroczysty żel.:/:
Ale ponieważ faktycznie dużo czasu upłynęło od czasu zakupu a ja oczywiście wywaliłam od razu paragon:P( kupowałam osobiście w sklepie), nawet tego nie zgłosiłam.
trudno moja wina mogłam sprawdzić wcześniej.:D

rudzielec
12-03-2012, 10:02
ja tam nie wnikam kto moglby "doniesc", ale fakt faktem zrobila sie dziwna sytuacja. ja lubie modene i tylko na niej robie, ale tez uwazam ze maja kilka produktów, ktore nie sa godne polecenia, z reszta pisalam o nich we wczesniejszych postach. a wydaje mi sie, ze i tak nie dowiemy sie kto podlinkowal ten temat i podal dalej.

malinowa
12-03-2012, 10:40
a z tym żelem jak jest ? to jest żel kryjący? zdjęcie ze strony http://www.modenanails.pl/, a kolor czerwony to skopiowany opis żelu, nie ja go użyłamhttp://www.modenanails.pl/_var/gfx/56d7d44e8873b70f229a2549d392994d.jpgŻel do zdobienia paznokci w rewelacyjnym kolorze VIRIDIAN
BARDZO MOCNY PIGMENT - DOSKONALE KRYJĄCY - 1 WARSTWA !
Dodaj źródło fotki + KOLOR CZERWONY zarezerwowany jest dla modertorów lub adminów !

plushak
12-03-2012, 14:00
Uważam że takie pytania powinno się wysyłać na meila modeny a nie pytać na forum :)
Jeśli się spieszy pewnie jest podany telefon :)
Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości pytajcie u źródła !!

Camilla
12-03-2012, 15:26
To nie jest żel kryjący no chyba ze dasz mega duzo warstw to pokryje. Jest to żel tzw Aqua.

fantazjapaznokcie
12-03-2012, 15:57
ilonkjapazurek bardzo dziękuję za odpowiedz:) chyba się skuszę na kilka kolorków:)

malinowa
12-03-2012, 16:15
Camilla (http://forum.wzorki.info/members/6156-camilla.html) dzięki za odpowiedź, w takim razie ten opis jest zły, na zdjęciu widać, że nie jest kryjący, ale wolałam się upewnić

KATITA
12-03-2012, 20:48
[quote=ilonkjapazurek;329203]hahaha :D Daj znac jak schodzi, anyway do kolezanki co do hybryd - kolory mozna stosowac jako kolorowy zel co jest nieoplacalne baza i gloss pozostawie bezkomentarza ;)

---------- Dodano o godzinie 22:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:31 ----------

o kurcze,ten Twoj brak komentarza zmartwil mnie,cenowo mi odpowiadaja i wlasciwie chcem je jak juz pisalam do wlasnego uzytku bo lakiery nie sa za trwale a ja jestem wielbicielka frencha (i delikatne utwardzenie paznokci) i myslalam ze bedzie to dobry wybor,no nic...:/:

ilonkjapazurek
12-03-2012, 22:10
tez tak myslalam ale przecenilam akurat ten pordukt.

malinowa
13-03-2012, 13:36
dziewczyny a nie próbowałyście tych lakierożeli z modeny dać na inną bazę?

Evelina.J
13-03-2012, 17:22
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Ja pisalam do modeny jak zamawialam i odpisali ze wszystkie ich zele kooroe sa dobrze kryjące. Tego kolorku daje 2 warstwy i przy lini usmiechu troszke brokatu w tym samym kolorze i fajnie wychodzi. Koncowka lekko transparentna ale nie mocno, lekko

malinowa
13-03-2012, 17:54
Evelina.J (http://forum.wzorki.info/members/1539-evelina-j.html) no na zdjęciu to na przeźroczysty wygląda, tylko przy tym kolorze jest takie małe "krycie" , reszta wygląda na kryjące, kolorek bardzo ładny, dlatego mnie zainteresował

souki2020
13-03-2012, 18:09
a mi się podoba kolorówka z modeny, bo jest po 1 nie droga a po 2 mam kolorek od nich coral i jestttt mega :)

rudzielec
13-03-2012, 19:01
kolor cranberry tez jest cos a`la witrażowy. choć mimo to piękny.

Zen.
13-03-2012, 19:17
ultramarine tak samo

malinowa
13-03-2012, 21:34
dobrze wiedzieć, że jednak z tym kryciem jedna warstwą nie jest tak do końca, bo jak na razie to trzy kolory są lekko transparentne z tego co piszecie, trudno to ocenić jak kolor jest pokazany na mlecznym wzorniku, bo na clear to widać bez problemu, a cranberry faktycznie piękny kolorek

Zen.
13-03-2012, 22:15
Myślę, że nie masz co się bać większosc z tych kolorów super kryje juz po pierwszej warstwie :)

malinowa
13-03-2012, 22:31
na pewno coś sobie wybiorę, bo kolory maja naprawdę ładne, dzięki dziewczyny za info

Evelina.J
14-03-2012, 09:27
Ja szukam wlasnie takiego jak ten Viridian ale kryjącego na zyczenie klientki...

Ja robilam go na krutkich i przy usmiechu polozylam brokat i tylko kaealeczek zostal transparentny wiec nie bylo zbytnio widac ale wczoraja jak przeczytałam Twoje pytanko Malinowa to zrobilam tak samo na tipsie na szybko i końcówkę długą i tu juz widac transparenty żeli jest.

Potem zrobie foteczke tego tipsika i wrzuce. Postaram sie uchwycic transparentność

malinowa
14-03-2012, 10:37
chętnie zobaczę tą fotkę, a co do koloru to ja właśnie lubię jak jest pokazany na wzorniku clear bo wtedy można ocenić krycie, a na mlecznym jak jest pokazane to można się czasem zawieść

rudzielec
14-03-2012, 11:27
piekny maja emarald green, zakochalam sie w nim, no i kryjacy jest tak jak powinien.

ilonkjapazurek
14-03-2012, 15:45
piekny maja emarald green, zakochalam sie w nim, no i kryjacy jest tak jak powinien. No mi rowniez sie podoba jest podobny do tego wiridian, ale nie jest witrazowy :) uzylam wczoraj pierwszy raz sunset orange -jest cudaśny

rudzielec
14-03-2012, 15:49
ja tez mam sunset orange akurat na lapkach, niby pomarancz a jednak taki delikatny:)

malinowa
14-03-2012, 15:53
przydałyby się kolorki z połyskującymi drobinkami,ale widzę, że dochodzą stopniowo nowe kolory, to możliwe że się doczekam takich

rudzielec
14-03-2012, 15:54
jezuu jakby takie byly to bym brala jak leci.

Elizabeth76
29-03-2012, 10:58
Kobietki czy modena ma dobre jakosciowo waciki czy lepsze ma dobrarada , gdzie kupic macie porównanie z tych dwóch firm ?? ;)

natalia268
29-03-2012, 12:07
na dniach powinnam dostac paczke z doberka to Ci dam znać ;)

edit.

jednak nie powiem bo gapa ze mnie i zapomniałam, że zamowilam na probę waciki wiskozowe wiec nie wiem jak te zwykłe
wybacz :kwiatek:

Evelina.J
29-03-2012, 13:30
Kobietki czy modena ma dobre jakosciowo waciki czy lepsze ma dobrarada , gdzie kupic macie porównanie z tych dwóch firm ?? ;)


Ja np z DR dostałam cińsze niż z Modeny. Z modeny mega grube mam :)

KATITA
29-03-2012, 19:45
mialyscie moze hybrid remover,chodzi mi o sklad i dzialanie,czy nie lepiej zamowic aceton??

Elizabeth76
02-04-2012, 21:37
uzywacie kolorowych akryli z modeny ?? wpadl mi jeden kolorek w oko i jestem ciekawa opinii na ich temat .

Evelina.J
03-04-2012, 07:56
Ja mam z Modeny i DR i żaden mi nie podpasował do kwiatków bynajmniej.

KATITA
03-04-2012, 10:30
sama chcialam zamowic,do robienia kwiatkow i tez jestem ciekawa

Elizabeth76
04-04-2012, 12:09
kobietki a macie moze kolorowy late macchiato i deep orange , prosze zróbcie próbke na tipsie ewentualnie fotke w pojemniczku ?? ;0

Zen.
04-04-2012, 13:17
Zaraz wrzucę zdjecie deep orange, mam też ten nowy cyan to wam pokażę :) <3

Mam pytanie do dziewczyn używających gęstej jednofazówki. Pierwszy raz wziełam sobie gęsta wersję, nigdy wczesniej takiej nie używałam z żadnej firmy. To jest normalne że ten żel nie jest do końca taki hmm czysty? Biały french przy normalnej jednofazówce był śnieżnobiały a przy tym jest taki przygaszony :/ pracuje się nim super ale ten kolor....

rudzielec
04-04-2012, 13:22
zen, chyba tez to zauwazylam, ale mi to nie przeszkadza nie robi wielkiej różnicy w odcieniu bieli. ostatnio coś tam tworze tym ultravioletem z ciekawosci i on troszeczke jakby zmienia odcien, albo tak sobie wkrecam:D
ja nie mam porównania bo na gesciochach od poczatku na modenie jade.

Zen.
04-04-2012, 13:28
deep orange to ten drugi pomarańcz na lewo od żółtego.

na drugim foto ultramarine(cieniutka warstwa), emerald green i obok cyan :)

sorki za tło zdjęcia ale robione minutę temu na szybko na schodach na dworze ale na słoneczku wiec kolory raczej takie jak w rzeczywistosci :D

rudzielec
04-04-2012, 13:38
piekne kolorki emerald green posiadam i swietnie sie go nosi:)

Elizabeth76
04-04-2012, 14:17
Zen. ależszz kolorki boskie :skacze: kochana opisuj tu po kolei no cuda po prostu :wow: To wszystkie z modeny ??

Zen.
04-04-2012, 14:28
hehehe już opisuje. są tu 3 firmy : modena, neonail i allepaznokcie. neonail wychodzi najsłabiej w porownaniu, rzadkie i średnio kryją niektore kolory.

zaczne od białego i w lewo ->
biały: 708 neonail
zółty z modeny,
sunset orange modena
deep orange j.w
852 neonail
800 neonail
801 neonail
soft pink modena - tu wygląda jak biały niestety
baby pink modena
allepaznokcie pastelowy ciemnoróżowy (chyba tylko z nazwy :D)
coral modena
831 neonail (dobre krycie akurat)
832 j.w- zdjecie nie oddaje koloru to jest taka lila, pastel, bardzo ładny :)
21431 neonail (kryje słabiutko)
ultraviolet modena -kolor przeklamany tutaj
744 neonail, też słabo kryje
ultramarine modena
emerald green modena
cyan modena
702 neonail, czarny dobrze kryje :)

rudzielec
04-04-2012, 14:33
tez wzielam ten żółty z modeny, ale jeszcze nie robiłam nim nic, chyba bedzie nastepny w kolejce:) bo widze ze swietnie sie prezentuje:]

Zen.
04-04-2012, 14:35
ten żółty jest bardzo ładny :) taki cieplutki :) narazie zadna kitka (edit: kitka?! miało być klientka ale zostawiam tak bo się usmiałam jak to zobaczyłam :D ) mi sie na niego nie zdecydowała a szkoda :(

Elizabeth76
04-04-2012, 14:46
Dzięki Zen. :* jeszcze jak ktos by pokazał late macchiato bo u mnie jakos troche dziwnie kolor na monitorze widać ciekawa jestem jak w rzeczywistosci wyglada

Rudzielec wrzucaj swój wzornik bo ty tez masz troche tego ?? :D

rudzielec
04-04-2012, 14:57
w gruncie rzeczy nie jest tego dużo:D niestety nie mam wzorniczka, ale moge zrobic fotke w sloiczkach:)

Elizabeth76
04-04-2012, 15:04
pewnie dawaj ;)zawsze to tez pomoze w wyborze kolorów :D

rudzielec
04-04-2012, 15:26
w podpisie zdjecia sa nazwy kolorków w razie co.

ilonkjapazurek
04-04-2012, 18:29
MI tak samo nie podpasowal do kwiatkow, malo plastyczny..., za to kocham ez flow ale to juz oddzielny temat :)

---------- Dodano o godzinie 18:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:26 ----------


w podpisie zdjecia sa nazwy kolorków w razie co.

Lemon yellow coral i fuksja sa z modeny ?? koral mam inny ciut z modeny, a fuksja.. hmm jest w modenie ?!

Elizabeth76
04-04-2012, 18:37
Lemon yellow coral i fuksja sa z modeny ?? koral mam inny ciut z modeny, a fuksja.. hmm jest w modenie ?!

tak fuksja jest ;)

rudzielec
04-04-2012, 22:31
tak, wszystkie, ktore mam są z modeny, moze kolor byc na zdjeciu przekłamany nieco.

pinusia6
04-04-2012, 23:37
Zen moja gęsta jednofazówka też jest taka przygaszam i frencha a mam biały z SPN Angel więc na prawdę śnieżynka a po przejechaniu tym zelem już nie jest tak ładnie. Zdziwiłam się bo jak bylko zamówiłam i otworzyłam opakowanie to od razu mi się rzucił w oczy ten żółtawy odcień. Myślałam że coś ze mną jest nie tak ale widzę ze ty też tak masz. Szczerze to skoncze tylko to opakowanie i wracam z powrotem do zwykłego budulca :)

Zen.
04-04-2012, 23:43
ten zel jest taki wręcz zielonkawy napisałabym.... robilam nim narazie jedne paznokcie, jutro wyprobuje na sobie jak to wygląda z innymi zelami moze nie będzie tak źle. To opakowanie pewnie na dlugo mi starczy przy ilosci paznokci ktore robię. kurcze no :(

rudzielec widze ze owiane sławą sreberka masz na niektorych ;d no i jakos strasznie Ci kipią te kolory, moje tak nie robią nawet jak stoją w cieple o.O

ilonkjapazurek
05-04-2012, 09:54
Faktycznie jest sreberko, oni mieli ale w tych starych sloiczkach rozowych i czarnych bodajze, ktore byly produkowane dawno dawno temu ze starej serii, po za tym ja nie widze neon green aby byl u nich dostepny co tym bardziej podwaza to ze to jedne z pierwszych ich zeli kolorowych ktore jeszcze mialy inne opakow. a wtych bialych sloiczkach ja nie widzialam i nie spotkalam sie nawet w jednym.

rudzielec
05-04-2012, 10:51
mi kipią ale te w białych słoiczkach:D z tym, że sporadycznie. no ten fluo green to jeden z pierwszych jakie u nich kupiłam, jakoś w zeszłym roku na początku go brałam jakoś. już go nie ma faktycznie. jeszcze z tym sreberkiem mam purple i aqua blue. no i widze, że ich też nie ma już. a fajne są.


co do cleara to bym napisala ze daje przygaszony odcien, ale zeby żółtawy czy zielonkawy to sie nie spotkałam, teraz wzielam sobie 50tkę i nie widze nic żółtawego:D

Zen.
05-04-2012, 11:53
rudzielec a to jest gęsty czy normalny? no zrobie fotke i wam pokaże oba bo normalna wersja jest czysciutka :)

po lewej gęsty po prawej normalny, nie wiem jestem moze przewrażliwiona ale no róznią się :D

rudzielec
05-04-2012, 12:15
o jeeny faktycznie, ja mam tylko same gęściochy. ale różnice masz naprawde widoczną pomiędzy nimi:D

Zen.
05-04-2012, 12:35
no właśnie to też jest 50tka :) czyli ze mną wszystko ok i faktycznie cos nie halo ?:D

rudzielec
05-04-2012, 12:52
nie no z toba caly czas było wszystko ok:D:D ale roznica jest widoczna z daleka:P felerny jakiś Ci sie trafił słoiczek, a wczesniej tez tak miałaś? aaa to chyba twoj pierwszy gescioch o ile sie nie myle. kurde ale jajca, no:D