PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach Modena Nails



Strony : 1 2 3 4 [5] 6

Domi7
27-06-2012, 21:00
Ja używam tego nabłyszczacza z modeny, i z tego co pamiętam to w lampie nie świeci:). Dlatego jak chce" zabłysnąć:D" w świetle uv to maluje pazurki dodatkowo lakierem z allesandro.
Jak będę robiła następne pazurki to sprawdzę i Wam napisze.:ok:

malutkaistotkaa
29-06-2012, 00:44
ja czekam na swoja przesyłkę:)
zamoiwlam próbkę tego nowego żelu z callcium zobaczymy zdam wam relacjeee:)



jedyny moj problem z modena to kipienie zeli kolorowych:(

Gorzkajakmokka
29-06-2012, 10:57
sztynka a z jakich firm polecasz nabłyszczacze? ja mam teraz z modeny i nie do konca jestem z niego zadowolona :( moze byc na pw :)
To i ja bym poprosiła o informację o jakim mowa :kwiatek::kwiatek:

stefcia92
29-06-2012, 13:56
używa któraś z Was kleju z modeny ?

Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://modenanails.pl/pl/p/Klej-do-Tipsow-z-Pedzelkiem-75g/17)

natalia268
29-06-2012, 16:25
To i ja bym poprosiła o informację o jakim mowa :kwiatek::kwiatek:

Dziewczynki, nabłyszczacze tutaj -> http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/246-nablyszczanie-15.html

Gorzkajakmokka
02-07-2012, 23:48
Hej.
Dziewczyny używające białego żelu modeny- po ilu warstwach biały wam kryje w pełni? Nie wiem czy to od pogody czy od czego, ale muszę nakładać po 3 warstwy i to czasami mało. Mam wrażenie, że jak go kupiłam to ze 2 to był max. Może od ciepła, czy coś? Ogólnie mam jakieś dziwne wrażenie co do niego. Lampy nowe, warstwy cienkie a potrafi się nie utwardzić. I muszę wracać do reni, żeby nie trwało to wieki :(

stefcia92
03-07-2012, 07:21
hej ja kupiłam biały kiedyś na próbe ale średnio kryje. nie jestem z niego zadowolona

malutkaistotkaa
03-07-2012, 08:30
ja z bialego rowniez sredniio jestem zadowolona

natalia268
03-07-2012, 08:41
z tego co pamiętam, to ja na biały nie narzekałam, ale znalazłam inny, który mi bardziej odpowiada/ł ;)

rudzielec
03-07-2012, 10:18
ja nie wiem, uzywam bieli modeny i caly czas jestem zadowolona:D kryje jedna warstwa bez problemu;/ nawet przy pogodzie niekozystnej wszystko gra.:)

malutkaistotkaa
03-07-2012, 11:06
dziewcyzny mam pytanie kupilam zelik gruntujacy:)
nalozylam cienka warstwe ale pozneij chialam robic frencha to wsyztsko mi splywalo chodzi mi o bialy zel..
przecieracie pozneij po tym gruntujacym clreanerem?

rudzielec
03-07-2012, 14:54
malutkaistotka, ja daje gruntujący ale tylko na naturalną a później jeszcze jedna warstwa zelu clear, ale cieniutka, dpoiero później daje biały nie przecieram nic. ale jak kto lubi, ja np nie lubie robic frencha bez dyspresyjnej, a jak mam lepką warstwe to jakoś lepiej mi sie przeciera usmiech.

Gorzkajakmokka
03-07-2012, 16:03
z tego co pamiętam, to ja na biały nie narzekałam, ale znalazłam inny, który mi bardziej odpowiada/ł ;)
Polecisz może? Szukam jakiegoś w miarę taniego i lepszego- bo już kompletnej rewelacji nie oczekuję, ale żeby chociaż przy dwóch warstwach krył :(

malinowa
03-07-2012, 18:39
Gorzkajakmokka (http://forum.wzorki.info/members/16479-gorzkajakmokka.html) ja Ci moge polecić żel biały z golden nails, konsystencja średnio gęsta, biel świetna i cena tez nie wygórowana
Golden-Nails :: French White - 5ml (http://www.golden-nails.pl/index.php?p809,french-white-5ml)

Gorzkajakmokka
04-07-2012, 00:52
Dziękuję ślicznie za informacje. Dzisiaj przy okazji zakupu frezarki wzięłam na wypróbowanie żel z Black Diamond bo był w kuszącej cenie i całkiem przyjemny. Jak dla mnie lepszy niż modeny. Taki gęścioszek porównując.

malutkaistotkaa
04-07-2012, 08:23
dziekuje za odp:) to teraz bede wiedziala ze tylko na naturalka kladzie ze gruntujacy:)
dobrze wiedziec:)

a u mnie 2warswty bialego klade zeby krylo:)
ale i tak wycwanilam sie robie po 2pazurki i do lampy wtedy nic mi nie splywa:) po 30sek zeby sie delikatni eutwardzil i tyle:0

gosia666
07-07-2012, 21:42
Czy ktoras z Was ma juz moze nowy kolor z modeny FRESH MINT ???? :)
Jesli macie to prosze bardzo o zdjecie na pazurkach , bo nie do konca jestem przekonana czy to to, czego szukam:)

malutkaistotkaa
08-07-2012, 13:19
ja zamowilam ael jeszcze nie uzywalam mam tylko kolor na probniku:) jak chcessz moge wstawic:)

Askar
08-07-2012, 21:43
Malutkaistotka ja poproszę o foto :)

Dziewczyny, czy któraś ma może foto jak wygląda na pazurkach Milky Pink Modeny?

stefcia92
09-07-2012, 09:47
proszę fresh mint :) kupowałam go w tamtym roku i w sumie żałuje że go sprzedałam...
http://pliki.wzorki.info/images/AgN.jpg

agaretka
09-07-2012, 14:30
Czy któraś z Was przetestowała nowy żelik z modeny z calcium? Ja właśnie zamówiłam i czekam na paczuszkę.

stefcia92
10-07-2012, 07:48
ja wczoraj próbowałam ale tan gel Strong Builder Clear - jest dość fajny na warstwę budującą , bardzo gęsty, nie rozlewa się na szablonie.

Sweetestgirl13
10-07-2012, 11:04
stefcia92- pozniej powiedz jak sie trzyma bo chce sobie zamowic.. bo mam niestety zel z silcare affinity i zapowietrza mi sie a z modeny nigdy mi sie niezapowietrzaly

gosia666
10-07-2012, 21:49
ja rowniez poprosze o zdjecie na probniku i dziekuje bardzo za te na pazurkach :)
mysle,ze to jest dokladnie ten kolor o ktory mi chodzi :) taka pastelowa mieta :D

a moze ktoras z Was ma jeszcze MANGO na zdjeciu ??:)

Askar
10-07-2012, 23:02
Stefcia, o ja głupek... ja mam ten kolor... i to na próbniku! :skacze: Nazwa mnie zauroczyła i zgłupiałam :wstydek: Muszę przyznać, że jest cudny! :P

syrena16
11-07-2012, 10:27
Dziewczyny jak oceniacie lakiery do paznokcie, mega gloss, i lakiery do wzorków?

Elizabeth76
11-07-2012, 18:42
A moze wiecie gdzie kupie taki akryl jak modena ma ten żel fresh mint ?? no taki mietowy kolorek :D

syrena16
11-07-2012, 21:05
Elu - indigo lub na bazie dowolnej bieli i zieleni z domieszka ciutki błękitu- wedle uznania

gosia666
15-07-2012, 19:27
Ma ktoras z Was moze zjdecie zeu MANGO ???

Gorzkajakmokka
15-07-2012, 21:26
Dziewczyny używające żelu gruntującego. Uważacie, że jest dobry czy zamieniłyście na inne?
Kupiłam na spróbowanie,ale oczywiście niefortunnie położyłam bokiem i się wylał. Teraz dumam czy brać ten sam czy zainwestować w inny- nie zdążyłam go w sumie użyć więcej niż raz.

stefcia92
18-07-2012, 07:34
ja używam tego gruntującego i mysle ze jest całkiem dobry.

rudzia1985
18-07-2012, 20:25
Pytanko :)

Czy u nich w hurtowni w Gliwicach mozna samemu wybierac produkty czy oni maja je gdzies za lada i mowimy co potrzeba i oni podaja itd. ? :)

Dzieki za odpowiedz :kwiatek:

Zen.
18-07-2012, 21:55
są regały koło kasy/recepcji i podają co trzeba, ale zawsze mozesz zapytac czy sama mozesz poszperać :)

syrena16
18-07-2012, 22:10
... czy kto korzystal z lakierow tej firmy?

gapcio
24-07-2012, 12:12
dziewczyny a ja mam problem z niektórymi kolorami modeny jak żółty, pomarańczowy- kolorki cudowne, ale jak nałoże z 4 cienkie warstwy pędzęlkiem to wychodzą nierówności i prześwity a jak nałożę większą warstwę i pięknie się wypoziomuje to się nie utwardza.......macie jakieś rady bo kolorki przepiękne są

Sweetestgirl13
24-07-2012, 12:42
Kochane .. powiedzcie mi jak sie sprawuje ten nowy zel z calcium bo go zamowilam ale jeszcze nie przyszedl:)

Zuuzaneczka
24-07-2012, 15:17
Kochane .. powiedzcie mi jak sie sprawuje ten nowy zel z calcium bo go zamowilam ale jeszcze nie przyszedl:)

Ja nim robiłam jedną stylizację, jest baaardzo gęsty, ale dość plastyczny. Idealny na szablon, do budowania pazurka dla mnie za gęsty :ok:

Askar
24-07-2012, 15:32
Gapcio, ja ma wiele kolorów z Modeny i bardzo ładnie kryją. Zamieszałaś je dobrze?

rudzielec
24-07-2012, 16:04
u mnie koloróowki też są wszystkie okej, nawet nie trzeba ich mieszac, chociaz stoją u mnie i sie kurzą. naprawde przy jednej cienkiej warstwie wszystko u mnie gra. (mam wrazenie ze pisze to juz z setny raz:D:D)

rudzia1985
24-07-2012, 16:07
Gapcio, jesli Ci sie nie utwardzaja to potrzymaj troche dluzej w lampie...Ja kolorowki trzymam ok 4 min... :)

malinowa
24-07-2012, 17:29
ja wczoraj przetestowałam nowy liquid bezwonny Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://www.modenanails.pl/pl/p/LIQUID-ODORLESS-50ml-Bezzapachowy/1737) i powiem wam,że faktycznie prawie nie ma zapachu ale nie umiem chyba dobrać proporcji, bo akryl bardzo długo schnął a po zastygnięciu był gumowaty, ze zwykłym liquidem z allepaznokce sobie radzę ale z tym nie wiem czy się nauczę pracować

Zuuzaneczka
24-07-2012, 18:30
Laseczki nie wiem czy widziałyście, może ktoś już informował na forum, ale Modena ma promocje na hybrydy, są po niecałe 15zł :D kurczę tylko jak jest z jakością... :/ boję się zaryzykować.

Elizabeth76
24-07-2012, 18:42
no ciekawe czemu taka wyprzedaż :D z tego co pamietam kilka dziewczyn z forum uzywało hybryd z modeny ja nigdy nie miałam tez jestem ciekawa jakosci :)

Nysza
24-07-2012, 19:29
hmmm nie chce mi się wierzyć w jakość za 15zł ..
a co z certyfikatem dla tych produktów, że nie są szkodliwe dla organizmu?

Blejsia
30-07-2012, 13:18
Kochane nie wiem czy tu zapytac czy w innym temacie ale ten w końcu dotyczy modeny:D a więc teraz na rynku szał na zel zmieniający kolor czy któras z was miała z modeny??jak z gestoscia sciekaja? jak kolorki? Kyr..sorki teraz zauważyłam że ejstem na stronie alle;/ ale ze mnie gapa:( sorki

Elizabeth76
30-07-2012, 13:23
A modena ma żele zmieniajace kolor ?? :huh:

evevlina
30-07-2012, 15:49
Witam,
Szukam jakiegoś żelu clear gęstego (jednak nie typowa galaretka, tylko taki żeby nie spływał bo mam z tym problem;p ) jednak już sama nie wiem na którego się zdecydować bo nigdy z modeny nie zamawiałam wcześniej, a mają dość spory wybór. Może mi doradzicie. Zastanawiam się nad którymś z tych:

[/URL][URL="http://modenanails.pl/pl/p/Zel-UV-Jednofazowy-Przezroczysty-GESTY-30g/1168"] (http://modenanails.pl/pl/p/Zel-UV-Jednofazowy-Przezroczysty-GESTY-30g/1168)Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://modenanails.pl/pl/p/Zel-UV-Jednofazowy-Przezroczysty-GESTY-30g/1168) jednofazowy przezroczysty gęsty,
Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://modenanails.pl/pl/p/Zel-UV-Jednofazowy-Violet-30g/1172) - jednofazowy violet,
Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://modenanails.pl/pl/p/Gel-Strong-Builder-Clear-30g/1661) - strong builder clear,
Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://modenanails.pl/pl/p/Gel-Strong-Builder-Blue-30g/1657) - strong builder blue.

Który byście poleciły?

Sweetestgirl13
30-07-2012, 23:48
ja polecam strong builder blue swietny:love: w pojemniczku jest megaa gesty ale jak nakadasz to tak jak sredniogesty sie samopoziomuje a na skorki ani rusz nie splywa;) naprawde polecam

Blejsia
31-07-2012, 13:21
Elizabeth76 oj przeciesz napisąłam że pomyliły mi sie stronki to byla strona Alle;/

malutkaistotkaa
31-07-2012, 13:32
potweirdzam nowy zelik gesty bardzo bardzo:)
ale jak juz sie nalozy to jest ok:)

syrena16
31-07-2012, 14:02
Ja pisałam o hybrydzie pomarańczowej- która mi płyneła.
W żaden sposób nie mogłam jej opanować. I wiem juz gdzie problem.
Otóż kładłam ja w Polsce jak byłam u rodziców - i wina w temperaturze. To wina upału.
Teraz mam ją w domu w Irlandii a temp u mnie w domu jest 19-21 stopni i hybrydy modeny maja extra konstystencje.
Do tego stopnia ze Modena ma wyprzedaz i biore:)

natalia268
31-07-2012, 14:06
Mi też pomarańczowy cały wypłynął ;(

Elizabeth76
31-07-2012, 14:34
syrenko a jak sie trzyma ta hybryda modeny ??

syrena16
31-07-2012, 14:35
Natalio nie wypłyneła ale spływała. Podczas stylizacji nie mogłam opanować konsystencji... ale już wiem że jest to kwestia temperatury...

ajda***pazurki
31-07-2012, 17:54
dziewczyny mam problem zamówiłam ostatnio żel nabłyszczający z modeny i na pazurkach zaczęły mi sie pojawiać pęknięcia ...:huh: i są one na całej grubości żelu i niewiem dlaczego? może któraś z was miała podobny problem. a jak miałam nabłyszczacz z alle to takie coś się nie działo:/:

syrena16
31-07-2012, 18:07
Elu to zalezy jaka baze założę i czy robie je Mamie czy klientce?
Hybrydy sa za 5 zł te 5 ml kup jedna i zobacz może je polubisz. Zwróc uwage jedynie na temp otoczenia...

Gorzkajakmokka
31-07-2012, 21:51
dziewczyny mam problem zamówiłam ostatnio żel nabłyszczający z modeny i na pazurkach zaczęły mi sie pojawiać pęknięcia ...:huh: i są one na całej grubości żelu i niewiem dlaczego? może któraś z was miała podobny problem. a jak miałam nabłyszczacz z alle to takie coś się nie działo:/:
Mi za to nabłyszczacz jakby puszcza to czarne z buteleczki i mam takie śmieci tzn czarne kropeczki,paseczki :/:

Zen.
31-07-2012, 22:04
mam to samo wkurza mnie to niesamowicie... ;/

Askar
01-08-2012, 14:49
Z moim nabłyszczaczem nic podobnego się nie dzieje, ale fakt, że ostatni dawno już zamawiałam. A może trzeba by o tym powiadomić Modenę?

ajda***pazurki
01-08-2012, 22:18
no można by było. ale to były moje pierwsze zakupy u nich i trochę się zraziłam bo oprócz tego kolorówka mi wyłazi z pudełek:/::(

Gorzkajakmokka
02-08-2012, 00:28
Ja zastanawiam się czy to aby nie moja wina,ale ani nie upadł,ani za ciepło/zimno mu nie jest...
Kupiłam jeden i kiedy to się zaczęło stwierdziłam, że pewnie dostała się farbka akrylowa podczas pokrywania,ale kupiłam nowy i to samo a miał styczność jedynie z frenczem. Ogólnie powoli się zniechęcam i teraz wzięłam np nabłyszczacz z i-nails. Gdyby nie dobry cover i clear to bym w ogóle z modeny już nic nie brała.

malutkaistotkaa
02-08-2012, 07:46
a co sadzicie o klejach?? badz tipsach tipsy z duzakieszonka mialam i sa ok:) ale kleju jeszcze nie

Askar
02-08-2012, 14:47
Malutkapumcia, już kiedyś pisałam, że jedynie klej od Modeny mi nie przypadł do gustu. Strasznie gęstniał i słabo trzymał w porównaniu z innymi firmami, które miałam. Z tym, że ten klej kupowałam jakieś 1,5roku temu i być może coś się zmieniło :)

Gorzkajakmokka, ja bym napisała do Modeny, że coś podobnego dzieje Ci się z nabłyszczaczem, zrób zdjęcie i załącz. Powinni zareagować!

stefcia92
02-08-2012, 16:08
dla mnie ten klej byl najlepszy . ale ostatnio sie popsuł .... chyba cos zmienili bo kiedys chyba byl żółty a teraz jest różowy.

Gorzkajakmokka
03-08-2012, 00:30
Kurcze... a ja właśnie jestem b.zadowolona z kleju. Dziewczyny się śmieją, że trzyma jak cement ;-). Mam średnie porównanie(klientki tym bardziej :D:D), może dlatego wydaje mi się ok?! Ale np. nie przykleja cyrkonii a np ten z allepaznokcie *który swoją drogą dostałam w gratisie :skacze: (od alle) klei.

Askar
03-08-2012, 14:59
No widzicie, może coś zmienili, albo ja dostałam bubel :)

hersa
05-08-2012, 12:53
Zamawiał ktoś jeszcze nabłyszczacz niedawno? Bo będę musiała zamówić, a z tego co przeczytałam wyżej to się skiepścił i teraz nie wiem co robić, czy z modeny zamówić czy z infinity spróbować, będę z alle pilniki zamawiać to mogłabym wziąć od nich ale się boję, bo opinie ma kiepskawe.

malinowa
06-08-2012, 13:32
ja zamawiałam nabłyszczacz z modeny jakiś miesiąc temu i nie zauważyłam żadnych czarnych drobinek czy czegoś podobnego, ładnie się błyszczy, nic się złego z nim nie dzieje

kalaa
06-08-2012, 13:58
dziewczyny wiecie może czy żel strong builder blue modeny jest bardziej gęsty od i-nails super budującego?? i jak ten modeny sprawuje się na paznokciach?

agaretka
06-08-2012, 15:54
Kala ja mam wersje clear nie violet(chyba tylko kolorem się różnią) jest bardzo gęsty, takiego żelu jeszcze nie widziałam, tylko słabo się poziomuje i trzeba dużo piłować. Na szkielet na formie się nadaje bardziej niż do budowania. Trzyma się na pazurkach bardzo dobrze, klientka naosi pazurki ponad miesiąc i zero powietrza:)

kalaa
06-08-2012, 17:26
dzięki za odpowiedź :) ja właśnie szukam czegoś gęstego, ale takiego co będzie współpracować ze mną przy nakładaniu :D

Zuuzaneczka
06-08-2012, 21:03
Kalaa, moim zdaniem ten żel Modeny jest zbyt gęsty do budowania pazurka, a piszę to jako osoba pracująca na b.gęstych żelach. Idealny jest tak jak mówi Agaretka na formę, do szkieletu, naprawdę rewelacja.

malutkaistotkaa
07-08-2012, 08:25
tez tak mi sie wydaje!!:)

kalaa
07-08-2012, 10:31
a możecie polecić jakiś fajny gęsty żel? gęstszy od tego i-nails, gęstszy od buildera spn? ale taki którego da się ujarzmić :) tylko żeby cenowo też nie zwalał z nóg:ok::P

marlena.m
10-08-2012, 22:13
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa;-).Zamówiłam zestaw do żelu z Modeny, powiem wam, że kiedy jakiś czas temu dostałam próbkę, to zupełnie było to coś innego (może przeterminowane). :papa:Pierwszy raz zrobiłam paznokcie z użyciem żelu kamuflującego. Miałam dwa lata przerwy w robieniu paznokci, musiałam zawiesić działalność, więc bądźcie wyrozumiałe;-).
Chyba dodałam zdjęcie, ale jeszcze nie wiem czy mi się udało;-). Bardzo mi się te żele podobają są gęste itp. Moje pytanie jest takie, czy znacie może akryl tej firmy, ja pracowałam głównie metodą akrylową, jak z ich liquidem, czy ładnie tworzą się kulki, i nie spadają z pędzelka? Ostatnio zamówiłam z jednej firmy zestaw i kulki się jakoś dziwnie rozpływają na paznokciu, i zastygają niemal natychmiast, a o opracowaniu to już nie mówię:-) Pracowałam tylko na akrylu Super nails, ale chciałabym na początek coś troszkę tańszego.
Pozdrawiam i czekam na odp
Marlena:]

ps. szablony, które kupiłam strasznie mi się rozklejały, więc wyszły trochę szerokie;-) Upssss

evevlina
21-08-2012, 22:35
Dziewczyny mam do was pytanie odnośnie primera kwasowego z Modeny. Zawsze używałam bezkwasowego (ale z innej firmy) i było wszystko ok ale postanowiłam wypróbować kwasowy. No i kiedy nałożę ten kwasowy na pazurki (nie nakładam dużo) to po chwili bardzo mocno piecze- tak jakby pod paznokciami (nie wszystkimi, pojedynczymi). Myślałam, że moze ja jestem taka wrażliwa ale kiedy stosowałam ten primer u koleżanki, miała takie samo odczucie. I teraz pytanie- czy te kwasowe po prostu tak mają czy może akurat z tej firmy jest taki wyjątkowo "piekący" ?:]

malinowa
22-08-2012, 10:46
ja mam z dobrejrady primer kwasowy max i nic nie piecze, to pewnie od firmy zależy, trzeba uważać, żeby nie rozlał się na skórki i nakładać oszczędnie

Blejsia
28-08-2012, 20:33
Co do primera to jestem niemile zaskoczona i lekko załamana!!Juz kiedys pisałysmy że sa kiepskie bo długo schną!Ale co teraz sie wyprawia to przekracza wszelkei granice:(:(:(:(Wczesniej był sposob do lampki zeby szybciej wyparowały teraz wsadzam do lampki zrobie jedna dłoń druga i siedzimy z klientka czekamy.....czekamy..czekamy a on dalej mokry!kur co jest nie tak no i u mnie tez szczypie :)
+

Zuuzaneczka
28-08-2012, 21:30
Coś jest nie tak, ja mam kwasowy z Nail Design (:D), czuć kwasem okrutnie, ale nigdy nic nie piecze!

Blejsia
29-08-2012, 18:41
Ale co ?? kur jeszcze mi sie tak nigdy nie zdarzyło żeby primer nie odprarowywał;/

syrena16
29-08-2012, 20:09
a ja Wam sie pochwale moimi problemami. Czy zdażyło Wam sie poparzyć płytke paznokcia. Gdybym użyła tego żelu klientce to bym nie uwierzyła ale pazury robiłam sobie. Po nałożeniu żelu i w procesie utwardzania wytworzyła sie tak wysoka temperatura ze podskakiwałam z bólu jak króliczek wielkanocny. K.....a myślałam że sie wsciekne z bólu. Oczywiście po tym n ic sie wiecej nie działo Paznokcie nosiłam tydzien i postanowiłam oczywiście je sciągnąc bo mi sie znudziły- ba nic nie bolalo etc
I zonk poza tym że zeszły mi prawie bez spiłowywania to płytka dchodzila mi płatami nawet z macierzy... zostawała błonka a na czesci paznokcia pojawialy sie białe jakby pod paznokciowe pęcherze bez płynu... tak jakby plytka odchodziła od macierzy na srodku paznokcia....
Teraz juz troszke zroslo i molestuje je odzywkami i scinam codziennie...
dziwne co?

malinowa
30-08-2012, 10:18
syrena16 (http://forum.wzorki.info/members/6902-syrena16.html) a jaki to był żel?

przytulanka86
30-08-2012, 11:20
o kurka że żele pieką to juz niektórzy sie przyzwyczaili ale zeby pęcherze itp ?? Co to za żel ?? a może tak silny primer ??

---------- Dodano o godzinie 11:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:19 ----------

Gdyby to niedajboże stało sie klientce to ubiegałaby sie o jakieś odszkodowanie itp same kłopoty :/ Moze warto porobić fotki i napisać do firmy przecież to niedopuszczalne :(

rudzielec
30-08-2012, 12:08
Kurcze... a ja właśnie jestem b.zadowolona z kleju. Dziewczyny się śmieją, że trzyma jak cement ;-). Mam średnie porównanie(klientki tym bardziej :D:D), może dlatego wydaje mi się ok?! Ale np. nie przykleja cyrkonii a np ten z allepaznokcie *który swoją drogą dostałam w gratisie :skacze: (od alle) klei.
jesli chodzi o kleje modeny to klei cyrkonie bardzo dobrze. trzymaja sie az do kolejnego uzupelnienia jak beton okolo miesiac.

syrena16
30-08-2012, 12:20
Żel UV Przezroczysty Budujący gęsty a primer indigo lab. Co więcej oba preparaty sa świeże. Lampa UV na 4 żarówki- nowe nie stare.
Sama sie zdziwiłam bo mam wiele produktów tej firmy...
Czyli co napisac o tym do producenta?

Askar
30-08-2012, 12:48
Syrena oczywiście, że pisać do Modeny! Prawdopodobnie nie wiedzą, że ten żel może zrobić taką krzywdę...

Sweetestgirl13
30-08-2012, 13:46
Dziewczyny a u mnie ten nowy zel calcium tak piecze ze nie mozna wytrzymac.. Trzeba byb bylo zglosic do modeny bo tak nie moze byc

stefcia92
31-08-2012, 10:16
ja mam teraz ten Gel Strong Builder Clear i też niemiłosiernie piecze :( (robie szkielet nim na forme wcześniej robilam brickiem z i-nails i nic takiego si enie dzialo :(

Sweetestgirl13
31-08-2012, 10:49
to ja tak samo mam.. i strasznie sie zapowietrza ten builder blue:(

syrena16
31-08-2012, 11:00
pieczenie to chyba delikatne określeie:(

Sweetestgirl13
31-08-2012, 11:09
Modena byla tak swietna firma a teraz ciagle cos nie pasuje doslownie tak jak z i-nails;/ juz sama nie wiem jaki zel kupowac. bo co kupie to sie zraze

rudzielec
31-08-2012, 12:27
mnie tez pieka tylko ze przy budujacej warstwie. ale nie zawsze, zas jak juz zaczna piec to az lzy do oczu nachodza.

stefcia92
31-08-2012, 14:25
mi sie nie zapowietrza. ale kłade pod primer i bonder.

Blejsia
31-08-2012, 19:17
Dziewczyny żadna z was tak nie miała z primeram jak ja??? kur mam prawie cała butelke ;/. Ogólnie muszę powiedziec że pierwsze zakupy w modenie zrobilam właśnie dziki wam-pierwsza paczka bylam meega zadowolona zel-zero zapowietrzen,teraz kupilam kolejny i 2 klientki mialy lekko zapowietrzone pazury;/...gdzie nigdy mi sie to jeszcze nie zdarzylo:(

Zuuzaneczka
31-08-2012, 22:32
Kurczę póki co mi nic się złego z Modeną nie dzieje. Fakt, piecze, ale z innymi żelami też tak miałam... Na sobie nie próbowałam tego żelu Calcium, tylko na klientkach, a jak teraz czytam że tak okropnie piecze to mam wyrzuty sumienia :/

syrena16
31-08-2012, 23:47
zrób sobie i zobaczysz co czuja klientki...to wazne

Nysza
01-09-2012, 11:00
... żele nie powinny piec ....

Elizabeth76
01-09-2012, 12:10
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/78-dlaczego-zel-piecze-w-lampie-uv.html

syrena16
01-09-2012, 12:13
Elu przyrzekam Ci ze wytrzymałam w lampie az 4 sek i kwiczałam z bólu.... i żel był nałożony bardzo cienka warstwa.

Elizabeth76
01-09-2012, 12:31
Ja tak miałam z żelem innej firmy bardzo piekł ale jedyny sposb na to wyjac szybko reke z lampy na chwile . Z modeny mam przezroczysty budujacy gęsty ale az tak bardzo to on nie piecze . Trudno oceniac moze faktycznie cos ze składem tego zelu jest nie tak . Czasami jak sie chce cos ulepszyc jeszcze bardziej to mozna przedobrzyć :D moze to samo stało sie w tym przypadku ;)

ajda***pazurki
01-09-2012, 22:31
mi ostatnio zrobiła znajoma żelami nail desing [cieńka warstwa];( to myslałam że się posikam z bólu mało tego to po dwóch dniach się zapowietrzyły i po tygodniu ściągłam i zrobiłam sobie sama swoimi żelami i nic nie piekło:)

Askar
01-09-2012, 23:01
Kurcze, co z tą Modeną się dzieje?! Pisałyście do nich? Bo jestem ciekawa jak się do tego ustosunkują:/:

Blejsia
03-09-2012, 15:44
Dziś niemiła niespodzianka 2 moje klientki mają powietrze na każdym palcu....! Gdzie nigdy mi sie to nie zdażało:(! może to wina tego primera ;/ nie wiem .Bo przyznam się że zaczełam kłaść bonder itp na lekko mokry bo za chiny nie chiał wyparowac;/

malinowa
03-09-2012, 16:06
Blejsia (http://forum.wzorki.info/members/14525-blejsia.html) a ten Twój primer to jest kwasowy czy bezkwasowy?

Blejsia
03-09-2012, 16:20
Bezkwasowy;/

Askar
03-09-2012, 17:55
Bezkwasowy cały czas wygląda jakby był mokry, on "oblepia" jakby paznokieć, nie wysusza płytki. Nie wiem czemu się pazury zapowietrzają, ja kupiłam Modenę jakiś czas temu i miałam krótką przerwę, bo testowałam inną firmę.

Zuuzaneczka
03-09-2012, 18:31
Dziewczyny pamiętajcie, że primer bezkwasowy nie paruje, ew. lekko wysycha ;) nie wytrawia płytki tylko tworzy lepką, mokrą warstwę po to, by poprzez nią zwiększyć przyczepność żelu... Takie jest jego działanie i tym się różni od kwasowego, który wytrawia płytkę i tym samym zwiększa przyczepność żelu.

Blejsia
03-09-2012, 18:37
to czemu sie zapowietrzaja;/

Askar
03-09-2012, 19:13
A nie zmieniłaś cleanera/odtłuszczacza? Używasz rękawiczek przy pracy? nie wiem, ale raczej nie wina primera...

Blejsia
03-09-2012, 20:05
Wszystko robie tak jak zawsze;/.tzn kupilam teraz inny zel rowniez z modeny

Askar
03-09-2012, 20:17
Skoro WSZYSTKO robisz tak jak zawsze i nawet drobnego detalu nie zmieniłaś,to może ten "inny żel" ma jakąś wadę. Jaki konkretnie kupiłaś? Może ktoś ma ten żel i wypowie się jak jemu na nim się pracuje?

malutkaistotkaa
04-09-2012, 08:35
jejuuu jestem w szoku!!!
ja mam modene nic sie nie dzieje!!
przyznam tylko ze gruntujacy jak naloze przed to pozneij lekko piecze ale ten budujacy tez mialam z poswiata niebieska i nie pieklo normalny clear te nie piecze
a zamawialam wsyztsko moze z tydzien temu!!!!
cos musicie robic zle ale felerna partia poszla...
moze primer maxcie innej firmy nie wiem kurczee..
ja uzywam primera raz kwasowy raz nie zalezy jak chcce klientka

Nysza
04-09-2012, 09:20
może po prostu żele nie sa odpowiednie do tej płytki - bywa i tak
lub jednak źle przygotowany paznokieć
... a płytka nie należy czasami do potliwych dłoni ???

Gorzkajakmokka
04-09-2012, 14:04
Ja używam primera kwasowego i jednofazówki z modeny i jestem zadowolona. Chciałam zmienić nabłyszczacz na i-nails ale zaczęły paznokcie pękać ( nie wiem czy to od tego czy jakieś moje felerne dni), ale wróciłam do modeny i jestem zadowolona. Gruntujący tylko zmieniłam na sunflowera i dziewczyny przychodzą z ładnymi odrostami, bez zapowietrzeń, aż miło patrzeć :D

Jednak hybryda mi nie podeszła od nich i niektóre kolory jak np dirty pink muszę kłaść prawie trylion warstw żeby pokryło...

karchola
04-09-2012, 14:10
a co nie tak było z gruntującym od modeny? :) ciekawam bo chcę kupić.

Gorzkajakmokka
04-09-2012, 14:15
Daj znać jak będziesz zamawiać ;)))

Mi lepiej się SF sprawdza i dlatego zmieniłam. Pamiętam, że coś mi w nim nie pasowało,ale co... to sobie nie przypomnę chyba :)

Blejsia
04-09-2012, 19:11
Mam jednofazowke przezroczysta:) kurcze nie mam full klientek raczej kilka stałych:) zawsze robie tak samo i nigdy mi sie nie zdarzyło żeby przyszła któraś z zapowietrzonymi;/. Hm..czy dłoń potliwa raczej nie

malutkaistotkaa
04-09-2012, 21:56
mi po 3 tyg zaczynaja wchodzic zapowietrzenia ale z boku nie wiem dlaczego nie na kazdym pazurku oczywiscie ale zauwazylam ze dziieej ze tak przy dosc duzych odrostach.. maci epomysl na to?

Fantazja84
06-09-2012, 08:36
Hej Dziewczyny
Moje pytanka:

1. czy któraś z Was mogla by mi napisać jak robi krok po kroku hybrydę? Dajecie primer pod spód? tak od a do z bym bardzo prosila;)
2. I jeszcze jedno: kupilam ostatnio liquid bezwonny (taki mial byc) a jedzie jak cho..... to ja tak trafiłam czy on tylko z nazwy taki jest :/: ??
3. Wszystkie używacie primera? Ja uzywam tylko żelu bulider i trzymaja sie jak beton..

Gorzkajakmokka
06-09-2012, 09:29
Z tego co widziałam modena ma na aukcjach instrukcję krok po kroku w hybrydach.
Co prawda nie piszą o primerze (chyba?) ale reszta jest.

malinowa
06-09-2012, 10:16
Fantazja84 (http://forum.wzorki.info/members/16862-fantazja84.html) ja pod hybrydy daje primer
a co do liquid bezwonnego to jest on jak najbardziej bezwonny, prawie nie czuć zapachu, mam dokładnie ten Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://www.modenanails.pl/pl/p/LIQUID-ODORLESS-50ml-Bezzapachowy/1737)

Blejsia
08-09-2012, 12:15
malutkaistotkaa- ja mam dokładnie to samo nie na każdym ale wchodzi i po bokach;/.pracujac na ibd nie maialm czegos takiego tzn laski przychodzily po 6 tyg i zero powietrza..;/ Nie wiem moze robie cos nie tak opisze może któras wychwyci błędy?:)
*nakładam preparat na skórki usuwam je
*matowie dokładnie płytke pazurka,przemywam go cleanerem
*nakładam tipsa matowie
*nakładam primer ,bonder, pierwsza warstwa zeliku ozdoby buduje
*przecieram nadaje kształt i nabłyszczam
i oczywiscie pylki odpylam cały czas:)

Gorzkajakmokka
08-09-2012, 12:29
Ja chyba gdzieś czytałam, że wszystkie takie specyfiki do przyśpieszania piłowania, skórek mogą źle reagować, ale czy to prawda? Ja sama nic z tego nie stosuję i dziewczyny przychodzą teraz bez zapowietrzeń. Tyle że ostatnio stosuję gruntujący innej firmy, wcześniej też miewałam zapwietrzenia małe.

Blejsia
08-09-2012, 12:34
tez czytałam że po preparaty do skórek należy dobrze usunąc bo sa tłuste itp.Ale ja dobrze póżniej matowie pazurka i przemywam clenerem :).A ostatnio byla znajoma która skorzystała z usług innej kosmetyczki i nietstety mowila ze nie uzywała nic na skori co ja bardzo bolało ;/

malinowa
08-09-2012, 13:39
Blejsia (http://forum.wzorki.info/members/14525-blejsia.html) ja jak byłam na doszkalaniu niedawno to instruktorka też nakładała płyn do usuwania skórek, ale zaraz po nałożeniu odpychała skórki kopytkiem, następnie wycierała preparat do skórek wacikiem bezpyłowym i na koniec kazała klientce umyć ręce w łazience płynem odkażającym, ja tego nie praktykuje.Taki preparat moze wnikać w płytke i matowienie nic tu nie pomoże, trzeba wiedzieć który się sprawdzi przy stylizacji bo nie każdy sie nadaje

Blejsia
08-09-2012, 15:08
malinowa ale ja od kilku lat stosuje cały czas tego samego i nigdy nic sie nie działo;/.teraz w poniedzialek bede w ef to zapytam instruktorek :) jak to z tym jest ale myslicie ze to ten preparat tyle daje;/

ilonkjapazurek
08-09-2012, 19:13
Dziewczynyyyyyyyyyyy pomocy zastanawiam się nad kupnem jednego z liquidow bezwonnych do akrylu tylko ze z EZflow ;/ Czy mozecie mi powiedziec jak to wyglada konsystencja w polaczeniu z pudrem ? plastyczne czy nie ? A i jeszcze jedno moze ktoras z was miala podobna sytuacje. Kupilam w modenie wysuszacz lakieru, tylko ze ten WYSUSZACZ... jednym slowem sam wysechł ;p nim zdazylam go uzyc ;( z dnia na dzien go ubywalo...

syrena16
08-09-2012, 22:44
haha ja myśłałam że mi się to zdarzyło tylko... zamówiłam kilka rzeczy w tym wysuszacz lakierów ale zanim on do mnie dojechał odparował i dojechała pusta buteleczka- dobrze że zamówiłam tylko tą małą:skacze:

Gorzkajakmokka
09-09-2012, 10:37
Ahhh, to mój też wyparował. A myślałam, że mi się wylał przez jakąś szparkę :skacze:

stefcia92
12-09-2012, 08:59
widzę że atmosferka sie zagęściła w temacie Modeny. to ja tak na rozluźnienie ;]

http://3.bp.blogspot.com/-5TNK3H1sSUQ/UE8kffBpf3I/AAAAAAAAAfc/yMjutBxOCrw/s400/late.jpg kolor : Latte Macchiato

Blejsia
12-09-2012, 10:56
Stefcia kolorek na teraz bomba:D

Dziewczyny to może napiszcie do Modeny??warto sprobować moze zaoferuja jaaks wymianke ale zaminnik :D

sztynka
12-09-2012, 20:18
Dziewczynyyyyyyyyyyy pomocy zastanawiam się nad kupnem jednego z liquidow bezwonnych do akrylu tylko ze z EZflow ;/ Czy mozecie mi powiedziec jak to wyglada konsystencja w polaczeniu z pudrem ? plastyczne czy nie ? A i jeszcze jedno moze ktoras z was miala podobna sytuacje. Kupilam w modenie wysuszacz lakieru, tylko ze ten WYSUSZACZ... jednym slowem sam wysechł ;p nim zdazylam go uzyc ;( z dnia na dzien go ubywalo...

Liquidy bezwonne nie są wcale plastyczne :/: Już słyszałam wiele negatywnych opinii, że nadają się tylko do krótkich stylizacji, niezbyt wymagających, bo frencza to ciężko ulepić końcówkę i ciężko kwiatki lepić.

AAA co do wysuszacza, to polecam z avonu. Nie lubię tej firmy, ale perfumy i wysuszacz są mega. Mam już drugie opakowanie. Przy stałych klientkach wystarczy na około 3 miesiące i jest w spayu, lekko tłustawa konsystencja, która pozwala na pominięcie etapu oliwki na skórki oraz kremu, bo ładnie natłuszcza i na prawdę wysusza, nawet oporny lakier w 2-3 minuty.

gonia1203
21-09-2012, 14:00
Robiłam ostatnio zakupy w modenie w tym super zmywacz The garden of colour 600ml ktory wogole nie zmywa lakieru do paznokci. oczywiscie pisalam do firmy, tlumacza ze to nie mozliwe i nawet zdjecie mi wyslali. I jeszcze zapytli czym pomalowalam paznokcie:huh: Nie wiem jaki cel bym miała zeby klamac. podejrzewam ze w butelce mam po prostu cleaner bo jest taki sam jak ten zmywacz. Firma zaproponowała zebym odesłała towar tylko ze mi sie to wogole nie oplaca za sama wysylke plus dojazd ok 10zl zaplace w tym koperta. oczywiscie wszystko to napisalam no ale firma mnie olała. rozglądam się właśnie za nową hurtownią gdzie będe mogła robić zakupy, żele też zmienie bo te pieką w lampie szczególnie budujący przezroczysty. JAKOŚĆ większości produktów równa zeru... i traktowaniu klienta. Na pewno już więcej nic tam nie kupie

ilonkjapazurek
21-09-2012, 14:12
... ja mam problem przy co 2 paczce, jak nie to co trzeba to czegos brakuje. Czasami to mam wrazenie ze albo chodzi za mna fatum albo ... chciaz denerwuje mnie ze nie moge sie dodzwonic na zaden numer do nich, a nr z ktorego do mnie oddzwaniali byl inny niz podane, wiec go zapisalam. ale lepszy tupet wam opowiem zamowilam Primer kwasowy i nakladalam go klientce i tak sie dziwilam ze w ogole to pachnie identycznie jak bezkwasowka, i nie wysychal (jak to zwykkle przy kwasowym) pojechalam do kolezanki po fachu i ona tez ma ten sam PRIMER KWASOWY ta sama etykieta wszystko cacy tylko ona naprawde miala kwasowy (ten smierdzacy kwasem prawie jak ocet) a ja mialam w buteelce od kwasowki bezkwasowy, i wez badz tu madry i pomysl jak do tego doszlo...... ? oczywiscie stoi ten primer bo bezkwasowy od nich juz mam czyli mam wiecej niz powinna byla. napisalabym do nich tylko w sumie to dopiero niedawno sie zczailam jak skonczyla mi sie kwasowka z PB a zamowienie robilam jak kwasowka weszla do modeny, ale kto by sie spodziewal.......

karchola
21-09-2012, 14:46
Ja tez mam ten primer. Może też mam zamieniony.. Wcześniej myślałam, że ta ich kwasówka taka jest. Używałam primera z RaNails to śmierdzi okropnie i odparowywuje do kredowego koloru. Modenowy nie śmierdzi i zostaje widoczny.

Ja zdolna bestia jestem i primery lubie rozlewać. Ten z Ra to myślałam, że sobie rękę odetnę jak sobie na palucha wylałam, a Modena nic....

ilonkjapazurek
21-09-2012, 17:02
to napewno masz zamieniony ... Mowie wam moja znajoma ma zupelnie co innego w tej butelce - w sensie naprawde kwasówke ktora odparowywuje do sucha... a to co ja dostalam pachnie identycznie jak bezkwasowka ;/

karchola
21-09-2012, 17:06
a teraz widziałam, że opakowanie kwasówki zmienili. Może żeby się nie mylić ;))

Sindi89
21-09-2012, 17:26
Dziewczyny ja pracowałam na Modenie i moge Wam polecić naprawdę dobrej jakości żele ,kolorówki więc dla początkujących czy tez dla takich którzy juz dobrze robią pazurki ale chcą sobie wypracować własną technikę to polecam . Ja byłam zadowolona do dzis mam od nich parę żeli i czasem zamawiam :D

syrena16
23-09-2012, 15:56
próbniczek lakierów:)

marlena.m
25-09-2012, 14:11
Tipsy - robię głównie na szablonie, ale znajoma chciała na tipsie, więc zamówiłam, oceniam je słabo, są grubaśne:(
Primer kwasowy -jak primer, spełnia swoje właściwości, nic mnie nie szczypało, koleżance robiłam na zniszczoną płytkę i też nic:ok:
Zele kolorowe - trochę się wylewają, ale ładne kolory, dobre krycie
Żel jednofazowy gęsty i budujący - oceniam słabo
Lampy: bardzo dobre
Nabłyszczacz UV - dobrze się trzyma, ładnie nabłyszcza, nie pęka:)
Zamówiłam jeden lakier, dobrze się trzyma, może zamówię więcej kolorków, ładnie się rozprowadza;]
Szukam dobrego żelu,jak możecie jakiś polecić;)

rudzielec
25-09-2012, 14:14
marlena, a jakie masz tipsy? nie wydaje mi sie zeby byly one grubasne?

Askar
25-09-2012, 15:27
Marlena, proszę nie nazywaj ogólnie paznokci "tipsami". Tipsy, to te plastiki, tylko to. Potem nie ma co się dziwić, że nazywają nas (Stylistki) tipsiarami ;]

Ja miałam kiedyś tipsy od Modeny, raczej zwyczajne. Dlaczego uważasz, że "grubaśne"?

A primer, kiedy kupowałaś, bo coś ostatnio słychać, że być może w Modenie zaszła jakaś pomyłka przy rozlewaniu go do buteleczek. Koleżanki nasze forumkowe podejrzewają, że dostały bezkwasowy zamiast kwasowego.

karchola
25-09-2012, 19:33
Askar napisała tipsy jako podpunkt, potem wytłumaczyła ze raczej robi paznokcie na formie i może dlatego jej się wydają grubaśne.
Nie chodziło tu o nazwanie tego co robi tylko wymieniła do jakiego produktu jest komentarz;))

Ja mam tunelówki z Modeny i też się wydają ok :)

marlena.m
25-09-2012, 20:30
Sprostowanie ( sory, może źle napisałam)
Tipsy - chodzi mi o sztuczne paznokcie, zamówiłam te naturalne mleczne z długą kieszonką, oczywiście poradziłam sobie, ale uważam, że są trochę grubawe:D, zwłaszcza ta kieszeń gdzie rozprowadza się klej. Oczywiście to tylko moje zdanie;). Primer kupiłam w sierpniu (primer kwasowy, 15 ml). Żele kolorowe, cover oraz biały ( dobrze kryje) bardzo fajne :ok:.Kupiłam te różowe formy na próbę, bardzo dobry klej, muszę je jeszcze wypróbować na bardzo krótkich paznokciach ( są cieńsze niż np. srebrne EF).
:)

Gorzkajakmokka
25-09-2012, 22:09
Ja używam tipsów z tunelem i dla mnie są świetne . Dziewczyny nie skarżą się a to dla mnie ważne.
Kolorowe - chyba źle trafiam ponieważ zanim pokryją to muszę nałożyć kilka warstw. Np dirty pink czy soft pink.
Strasznie mnie to wkurza.
Chociaż np. purpura świetnie kryje.

malutkaistotkaa
26-09-2012, 08:19
ja tez uzywam Tipsow clear z duza kieszonka dl amnie rewelka fajne elastyczne mieciutkie .....
bywalo ze musialam kupic aalle na szybko kolo siebie ale modena 100razy lepsza!:)

a kolroowki sa dobre tylko ja mam problem z delikatnymi kolorkami pastelowymi zeby dobrze kryly na calym pazurku

ave89
26-09-2012, 18:02
uff.. skończyłam czytanie.. he he :yess:
witam dziewczyny
przyznam że znalazłam wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania jednak z jednym się zakręciłam i już w końcu nie wiem :)
sprawa dotyczy Żel UV Podkładowy Bonder. stwierdziłam, że jednak będę stosować primer i bonder dla pewności
Z opsiu na stronie Modeny wynika, że jest "Stosowany jako pierwsza warstwa podczas modelowania paznokci", ale gdzieś chyba widziałam ze nie nakłada się go na tipsa.. :huh: w takim razie jak położę drugą warstwę żelu budującego na czysty tips to chyba nie zadziała to tak jak powinno :)? Czy jednak nakłada ię go na całość jako ogólna pierwsza warstwa??????

Zen.
26-09-2012, 18:26
nie nie, możesz pokryć po całości, tylko primer jest na naturalną płytkę

marlena.m
26-09-2012, 20:01
Dzięki za odp:] Może faktycznie, muszę zacząć robić więcej pazurków na tipsie :huh:.

ave89
26-09-2012, 20:14
nie nie, możesz pokryć po całości, tylko primer jest na naturalną płytkę

w takim razie skoro bonder ma zwiększać przyczepność i ma funkcję w sumie podobne do primera to tips nie popęka? Moze z kosmosu te pytania, ale juz naprawdę nie wiem :crazy:

Gorzkajakmokka
26-09-2012, 22:15
okurcze a ja to też tylko na naturalne kładłam :D

Bogusia1984
27-09-2012, 00:30
Dziewczyny wydaje mi sie, ze najpierw primer - przyczepiamy tipsy - opracowujemy i na to wcieramy (jakbysmy szmatka jezdzily po podlodze) bonder - ja zawsze tak robie i wszystko jest ok:)

ave89
27-09-2012, 12:08
podsumowując :D
bonder- żel gruntujący nakładamy cienką warstwą (wręcz wcieramy pędzelkiem) na naturalną płytkę i opracowany tips? dobrze zrozumiałam? :skacze:

Zen.
27-09-2012, 17:53
ja robię tak:
skórki
zmatowienie płytki, jak trzeba to poprawiam frezem piaskowcem koło skórek
odtłuszczam cleanerem,
potem ciutke primer na naturalka (ja robie zawsze na formie wiec cały paznokieć)
jak odparuje primer wcieram bonder na całą płytkę,
potem przedłużam.

na tipsie wyglądałoby to tak:
skórki, zmatowienie płytki, ewentualnie frez, tips, opracowanie go, cleaner, primer tylko na naturalnego paznokcia, jak odparuje primer wówczas bonder na całość (czyli naturalny + tips) no i dalej jedziecie z koksem.

Poza tym poczytajcie sobie tematy o przygotowaniu płytki primerach bonderach i tak dalej, tam było to juz opisywane wiele razy.

Nysza
27-09-2012, 18:56
Dziewczyny wydaje mi sie, ze najpierw primer - przyczepiamy tipsy - opracowujemy i na to wcieramy (jakbysmy szmatka jezdzily po podlodze) bonder - ja zawsze tak robie i wszystko jest ok:)

primer aplikujemy PO przyklejeniu tipsa i jego opracowaniu
choćby dlatego , że w trakcie klejenia są takie sytuacje że dotkniesz nat. paznokcia
choćby dociskając tipsiora więc ponownie musiałabyś odtłuszczać płytkę paznokcia ...

---------- Dodano o godzinie 18:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:51 ----------


podsumowując :D
bonder- żel gruntujący nakładamy cienką warstwą (wręcz wcieramy pędzelkiem) na naturalną płytkę i opracowany tips? dobrze zrozumiałam? :skacze:
tak , tylko należy uważać na odpowiednie nakładanie żelu Bonder , zbyt cienka warstwa powoduje kurczenie się produktu i przy płytce problematycznej będzie dochodzić do liftowania masy ...

Gorzkajakmokka
27-09-2012, 23:14
Kurcze ja nie wiem jak ja sobie ubzdurałam, żebonder tylko na naturalną i tak robię. Wszystko się ładnie trzyma, ale skoro mówicie, że tak być powinno to zmodyfikuję proces.

malutkaistotkaa
28-09-2012, 08:13
ja rowniez slsyzlam ze zel gruntujacy nakaladamy TYLKO na naturalnego paznokciqa!!:)]

magdalenasteinhof
07-10-2012, 12:20
Macie może dziewczyny zdjęcia białego z modeny? :]

Zuuzaneczka
07-10-2012, 12:51
ja rowniez slsyzlam ze zel gruntujacy nakaladamy TYLKO na naturalnego paznokciqa!!:)]

Ja z kolei jeśli robię pazurki na tipsie to nakładam bonder głównie na naturalną płytkę, ale też lekko przeciągam na tipsa...

Askar
07-10-2012, 12:56
Macie może dziewczyny zdjęcia białego z modeny? :]

to jest Modenowa biel

rudzielec
07-10-2012, 14:39
gorzkajakmokka, kochana a po co modyfikowac jesli robisz tym sposobem i ladnie sie trzymaja? kazdy robi po swojemu i jesli idziesz swoim systemem i nic sie nie dzieje to ja bym nie zmieniala:D ja robie zawsze na naturalka i tipsa tak dla pewnosci:D

Gorzkajakmokka
07-10-2012, 18:36
Macie może dziewczyny zdjęcia białego z modeny? :]
http://pliki.wzorki.info/images/hwl9P.jpg

U mnie ta biel wygląda tak. Co do tego bondera to może faktycznie źle robię. Ostatnio mimo dobrego zmatowienia ito odpryskuje mi biały żel. Żaden inny. Nie wiem dlaczego :(

I teraz też postanowiłam primer modeny zamienić na alle ciekawe czy lepszy może być :D

Askar
07-10-2012, 19:04
Gorzka, robisz na tipsach tak? Na tipsa nakładasz jedną warstwę bezbarwnego, czy od razu biały?

Gorzkajakmokka
07-10-2012, 19:47
Gorzka, robisz na tipsach tak? Na tipsa nakładasz jedną warstwę bezbarwnego, czy od razu biały?
warstwę jednofazowego. Później biel, kamuflaż i znowu jednofazowy a na koniec nabłyszczacz.

magdalenasteinhof
07-10-2012, 21:19
Mam pytanko dziewczyny czy któraś z was używała hybryd od modeny?
Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://www.modenanails.pl/pl/p/UV-Gel-Polish-15ml-NR14-Vampire-Kiss/1848)
pierwszy raz widzę że mają hybrydy w buteleczkach z pędzelkiem , nowość :D czekam może ktoś cuś już wie

Askar
07-10-2012, 21:42
warstwę jednofazowego. Później biel, kamuflaż i znowu jednofazowy a na koniec nabłyszczacz.

Myślałam, że może "gubisz" pierwszą warstwę bezbarwnego,bo mi wtedy biel odchodziła (rozwarstwiała się), niestety nie wiem, co poradzić?
Może biały się popsuł, ja kupowałam dość dawno, może ktoś inny Ci pomoże :)

sztynka
08-10-2012, 20:29
Mam pytanko dziewczyny czy któraś z was używała hybryd od modeny?
Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://www.modenanails.pl/pl/p/UV-Gel-Polish-15ml-NR14-Vampire-Kiss/1848)
pierwszy raz widzę że mają hybrydy w buteleczkach z pędzelkiem , nowość :D czekam może ktoś cuś już wie
Hybrydy z Modeny to porażka. Wyrzuciłam 120 zł w błoto. Nie utwardzają się, odpryskują, kolor ściera się z wacikiem...

magdalenasteinhof
08-10-2012, 20:32
UUUUU a szkoda a liczyłam że skoro żele są naprawdę jak dla mnie bardzo fajne to i na hybrydach też bym się nie zawiodła dzięki za odp:) a nadają się chociaż jako kolorowy żel? może chociaż tak będziesz mogła je wykorzystać;)

Magda pazurki
08-10-2012, 22:02
Hybrydy z Modeny to porażka. Wyrzuciłam 120 zł w błoto. Nie utwardzają się, odpryskują, kolor ściera się z wacikiem...



To nie są te same hybrydy ,tych na pewno nie miałaś bo są w sprzedaży od tygodnia.

magdalenasteinhof
08-10-2012, 22:17
No to będzie trzeba jeszcze troszkę poczekać na opinie, ja już zainwestowałam moje miliony w hybrydy ale wiadomo że chce się poszerzać gamę kolorystyczną :lol::crazy:

Modena Nails Shop
09-10-2012, 13:41
To nie są te same hybrydy ,tych na pewno nie miałaś bo są w sprzedaży od tygodnia.

Bardzo słuszne spostrzeżenie :)

Wysyłka nowych hybryd rozpoczęła się od zeszłego Piątku - o czym zainteresowani klienci byli informowani.


Hybrydy z Modeny to porażka. Wyrzuciłam 120 zł w błoto. Nie utwardzają się, odpryskują, kolor ściera się z wacikiem... Pierwsze paczki z nowymi lakiero-żelami podochodziły do klientów w Poniedziałek po południu, (czyli wczoraj) więc uwinęła się Pani z recenzją naszego nowego produktu :) nie ma co... Tym bardziej, że nie przypominamy sobie aby kupowała Pani cokolwiek u nas w ostatnim czasie :)

Pozdrawiamy

gonia1203
09-10-2012, 14:22
Poplacze sie dziewczyny normalnie... ;( Albo w depresje wpadne

Napisalam komentarz na stronie modeny odnośnie zmywacza który nie był zmywaczem bo wogole nie zmywal... Sama prawdziwa opinia mojego zmywacza co mi przyslali. oczywiscie komentarz poszedl do sprawdzenia przed jego wstawieniem na strone i co sie stało? Firma nie przyjmuje wogole negatywnych opini nie umieszcza ich.
Niestety juz nie moge go zobaczyc bo firma "ZA KARE" zablokowała mój adres IP. Jezu taka tragedia mnie spotkała, ale nie tylko mnie moje pół miasta ma ten sam adres od jednego dostawcy.

Ojej jak mi przykro gdzie ja będe zamawiała produkty do paznokci skoro to tylko jedyny sklep... na świecie
Chyba jedyny z taka dużą ilością produktów słabej jakości

Moge wspomnieć również o piekących żelach w lampie. Z i-nailsami nigdy nie mialam takiego problemu... pieką nawet na grubszej, zdrowej płytce. Ale jedyne co mi sie podoba to metalowe słoiczki... no ale domyślam sie że firma ich nie produkuje ;)


Pewnie za napisanie prawdy zostane potępiona, mam to gdzieś. Napisałam samą prawde i sumienie mam czyste...
I mam nadzieje dziewczyny że też się otworzycie :)

Modena Nails Shop
09-10-2012, 16:45
Pani jako jedyna dostała zmywacz "który ponoć nie był zmywaczem".
Przesłaliśmy Pani zdjęcia tego samego produktu który bez problemu zmywa lakier.

Napisaliśmy Pani, żeby odesłała Pani ten zmywacz i zwrócimy Pani pieniądze, bo nie będziemy się doktoryzować na odległość dlaczego akurat Pani zmywacz nie zmywa lakieru.
Pani stwierdziła, że nie chce się Pani chodzić na pocztę i "obsmarowała" nas na forum.
Na to Pani znalazła czas ? Więc o co chodzi ?

Pani konto zostało usunięte ze sklepu i IP zablokowane aby nie musiała Pani więcej kupować naszych kiepskich produktów i aby nie musiała Pani wpadać w depresje z naszego powodu.
My także nie chcemy z Panią mieć więcej do czynienia.



Chyba jedyny z taka dużą ilością produktów słabej jakości
Moge wspomnieć również o piekących żelach w lampie.Proponuje Pani zainwestować w dobre szkolenie lub poświęcić swój cenny czas na poczytanie dlaczego żele pieką w lampie, bo Pani poziom wiedzy na temat paznokci jest tak samo wysoki jak kultura osobista.

Pozdrawiam

syrena16
09-10-2012, 18:34
Do Szacownego Właściciela Firmy Modena Nails


Nie często firmy wypowiadają się bezpośrednio na tym forum. Jestem wdzięczna za to,że Państwo komentujecie Nasze wypowiedzi o Państwa produktach i zachowaniu się pewnych osób. Szkoda że kierunek tych wypowiedzi można nazwać jednym słowem-ATAK
Jako Państwa klientka,a także osoba która skrytykowała jeden z Państwa produktów (patrz wyżej) proszę o zablokowanie mojego IP również.
Dziwię się Państwu,że nie tylko obrażacie Swoich Klientów taką postawa i wypowiedziami, to blokujecie im dostęp do swoich, powiedzmy sobie szczerze średniej klasy produktów.
Zarzucacie Państwo brak szkoleń i wiedzy więc za nim i mnie to zarzucicie pozwolę sobie nadmienić,że posiadam 10 szkoleń w renomowanych firmach i moja wiedza jest wystarczająca aby ocenić jakość produktu z Państwa firmy , z którym mam w danym momencie do czynienia.
Oburzająca jest Państwa postawa nie tylko z punktu marketingowego, ale również jako firmy tworzącej markę.
Mądry przedsiębiorca docenia opinie Klientów o swoich produktach( nawet te negatywne) , bo ta wiedza pozwala mu udoskonalać produkt który sprzedaje. Co więcej takich firm jak Państwa jest więcej i niech mi Państwo wierzą, że jako klient będę miała gdzie zostawić swoje pieniądze.
Powiem więcej.... zablokujcie wszystkim niezadowolonym klientom konta to zobaczymy jak długo utrzymacie się na rynku.
Konkurencja już teraz jest olbrzymia a i nadal branża się rozrasta.
Ja osobiści zniechęciłam się do Państwa.... pytanie czy tylko ja ???????????????


Pozdrawiam Gorąco
Małgorzata Poddębska

agaretka
09-10-2012, 19:08
Syrenko zgadzam się z Tobą. Sama postawa firmy bardzo zniechęca.

Gorzkajakmokka
09-10-2012, 19:16
Faktycznie średnio.
Mnie przy modenie aktualnie trzyma jedynie cover.:D

Modena Nails Shop
09-10-2012, 19:41
Szkoda że kierunek tych wypowiedzi można nazwać jednym słowem-ATAKPrzepraszam, ale chyba czytaliśmy inne wypowiedzi lub słowo atak jest tutaj nie na miejscu. Proszę przejrzeć kilka stron wcześniej i zastanowić się nad słowem atak raz jeszcze i w którą stronę to słowo zostało użyte.
Skoro Pani i innym użytkownikom przysługuje prawo do krytyki, to My jako firma nie mamy prawa do wypowiedzenia swojego zdania ?

Pisze Pani tak, jakby każdy kto krytykuje nasz produkt był od razu blokowany i blokowana jest mu możliwość zamawiania towaru.

To był pierwszy przypadek i jest to jedyna osoba która została zablokowana, bo niestety nie da się z nią porozumieć.
Takich przypadków, że klient został źle potraktowany podczas reklamacji w ciągu roku nie policzy Pani na palcach jednej ręki.
Z resztą Pani także zgłaszała reklamacje (nie z naszej winy) i miała możliwość przekonania się jak została ona rozwiązana.

Niestety z niektórymi osobami nie można się porozumieć i proszę mi uwierzyć, że pieniądze uzyskane z takiego klienta nie są najważniejsze - ba nawet czasami lepiej stracić i dołożyć, żeby z takim klientem nie mieć nic wspólnego, bo nie jesteśmy desperatami aby za parę groszy zarobionych na danym produkcie wysłuchiwać obelg i pretensji - tym bardziej o produkcie którego nie jesteśmy producentem a jedynie dystrybutorem tak jak w przypadku powyższego zmywacza.

Większość osób które składają reklamację wychodzą na tym na plus i wracają do nas z uśmiechem.

Na rynku jesteśmy 5 rok i proszę mi uwierzyć, że tą branżę znamy troszkę lepiej, niż klient który robi zakupy.
Aktualnie mamy ponad 8000 klientów w całej europie i na prawdę mamy na kim opierać swoje opinie.

Jeśli komuś przy problemie z danym produktem ciężko wziąć słuchawkę do ręki, zadzwonić i spytać jak rozwiązać problem lub jak użyć danego produktu, tylko woli siać teorie spiskowe na forach, to przykro mi, ale to nie nasz wybór.

Pozdrawiamy
Zespól Obsługi sklepu,
Modena Nails

karchola
09-10-2012, 21:41
Ja tu się opowiem bardziej po stronie Modeny. Bo to jednak jest tak, że i ja mogłabym się inaczej zachować, a co innego napisać i zrobić z siebie bidulkę. Pracowałam w bezpośrednim kontakcie z klientem, masowym. Wiem, że niektórzy ludzie mają naprawdę nierówno pod sufitem i czasem nie warto dać sobie wleźć na głowę za pare groszy.

gonia1203
09-10-2012, 21:47
Pani jako jedyna dostała zmywacz "który ponoć nie był zmywaczem".
Przesłaliśmy Pani zdjęcia tego samego produktu który bez problemu zmywa lakier.

Napisaliśmy Pani, żeby odesłała Pani ten zmywacz i zwrócimy Pani pieniądze, bo nie będziemy się doktoryzować na odległość dlaczego akurat Pani zmywacz nie zmywa lakieru.
Pani stwierdziła, że nie chce się Pani chodzić na pocztę i "obsmarowała" nas na forum.
Na to Pani znalazła czas ? Więc o co chodzi ?

Pani konto zostało usunięte ze sklepu i IP zablokowane aby nie musiała Pani więcej kupować naszych kiepskich produktów i aby nie musiała Pani wpadać w depresje z naszego powodu.
My także nie chcemy z Panią mieć więcej do czynienia.


Proponuje Pani zainwestować w dobre szkolenie lub poświęcić swój cenny czas na poczytanie dlaczego żele pieką w lampie, bo Pani poziom wiedzy na temat paznokci jest tak samo wysoki jak kultura osobista.

Pozdrawiam


Nigdy w mailu nie napisalam że nie chciało mi się iść na poczte tylko ze mi sie to po prostu nie opłaca. sama wysyłka za którą ja bym musiała zapłacić plus koperta i dojazd kosztowałyby mnie tyle co ten badziewny zmywacz. Nigdy nie napisałam że żądam zwrotu pieniędzy, nie chciałam nic wyłudzic. Firma na maila mi nic nie odpisała

Miałam sie zadowolić zdjęciem? Sugerowałam że po prostu w mojej butelcej może byc cleaner ale oczywiście zostało to olane

Niską kulture osobistą to ma obsługa sklepu. Nigdy nie byłam wulgarna. Chyba że pisanie prawdy to juz dla was wulgarność

To że napisałam tu na forum,że mnie zablokowaliście to nie z pretensji do firmy (nie bierzcie tego do siebie) napisalam to tylko dlatego żeby wszystkie kleintki zobaczyły jak niski poziom reprezentujecie. no i moze przestrzec Je przed tym żeby nie pisały prawdy i komentarzy bo zostaną zablokowane.


Na doszkolenie to chyba wy powinniscie isc jak postępować z klientami.

Prosze nauczyc się czytac ze zrozumieniem a nie pomiędzy wierszami. Jak juz kogos pouczacie


Ja zdecydowanie nie pozdrawiam. brzydze sie sztuczną uprzejmością i kłamstwami. zmienianiem faktów

---------- Dodano o godzinie 21:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:43 ----------


Ja tu się opowiem bardziej po stronie Modeny. Bo to jednak jest tak, że i ja mogłabym się inaczej zachować, a co innego napisać i zrobić z siebie bidulkę. Pracowałam w bezpośrednim kontakcie z klientem, masowym. Wiem, że niektórzy ludzie mają naprawdę nierówno pod sufitem i czasem nie warto dać sobie wleźć na głowę za pare groszy.


Wszystkie maile posiadam moge zrobic screeny. nie mam nic do ukrycia. tyle w temacie

syrena16
09-10-2012, 22:16
Witam ponownie i zanim odniosę się do Państwa argumentów , pragnę podziękować za szybka i wydaje się,że rzeczową odpowiedź.
Moja reakcja na Państwa dialog na forum wynikał z negatywnego odbioru formy rozmowy jaką Państwo obrali. Zdaje sobie sprawę,że obsługa klienta nie zawsze bywa miła i przyjemna. Sama mam bardzo bogate doświadczenie w tej płaszczyźnie i wiedzę z zakresu zarządzania firmą i promocją.
Nie mniej jednak każda Państwa reakcja w tym temacie niesie negatywne odczucia... Myślę że potwierdzi to więcej użytkowników tego forum.
Forma dialogu która Państwo obrali odstręcza wręcz od jakichkolwiek wypowiedzi...
Może powinnam to zignorować bo jak Pan nadmienił wcześniej nie miałam z Państwem żadnych problemów. Nie jestem także Państwa pracownikiem, aby dbać o interes Państwa firmy.
Jednak jako profesjonalistę, uderza mnie brak wyczucia jakim się Państwo wykazali.
Jeżeli nawet pojawiły się w gronie Państwa klientów osoby , którym postanowili Państwo utrzeć "nosa" to po co to przedstawienie na forum. Po co te przepychanki?????
Nie rozumiem!
Oddźwięk Waszego dialogu jest fatalny...
Miejsce/ temat pt Modena Nails powinno być miejscem rozwoju i promocji Waszej firmy, a nie polem bitwy.
Wbrew pozorom przez to forum przewijają się setki a może tysiące ludzi z branży. Miejsce to stało się nie tylko polem do promocji własnych umiejętności,ale przede wszystkim miejscem w którym specjaliści wymieniają opinie o produktach i sposobach w radzeniu sobie z zaistniałymi problemami w trakcie stylizacji.
Jeśli czytacie ten temat i macie czas na prywatne rozgrywki z poszczególnymi użytkownikami, to macie także czas aby podjąć przyjazny i pomocny dialog w zastosowaniu Waszych produktów.
Zupełnie inaczej zostaniecie odczytani jeśli umieścicie tu nowości, opiszecie je i zaprosicie do testowania.
Osobiście umieściłam post o żelu który wywołał u mnie ból i pieczenie a po zdjęciu materiału na płytce pojawiły się pęcherze powietrza pod paznokciem...
Nie przypominam sobie aby Państwo ustosunkowali się do tego problemu , tym bardziej że nie tylko ja mam ten problem.
Zapyta mnie Pan pewnie dlaczego nie zadzwoniłam...
Nie chciało mi się , bo bicie piany o parę złotych nie ma sensu. Tym bardziej że rozmowa z Irlandii mija się z celem.
Natomiast zupełnie inaczej by to wyglądałoby to gdyby osoba odpowiedzialna ( ale praktyk nie ,laik) spróbowałby o tym z nami porozmawiać.
Takie wsparcie buduje renomę firmie i sprawia,że potencjalny klient czuje się wyjątkowo. Az chce się wtedy z taka firma nawiązywać współprace.
Ja również Pana zaproszę do lektury tematów w których odbywa się promocja innych marek. Jak fajnie szkoleniowcy i sprzedawcy nawiązują relację z użytkownikami, klientami itd ...
Pomagają , radzą wyjaśniają...
Pamiętajcie że użytkownicy tego forum to nie tylko osoby które zaczynają robić paznokcie,ale tez zawodowi styliści i eksperci, a Wasza firma powinna dotrzeć do wszystkich.
Wierzę że moje słowa nie wywołają u Pana oburzenia , ale staną się inspiracją do dalszego rozwoju firmy...


Z poważaniem
Małgorzata Poddębska

fryzzz
09-10-2012, 22:46
W pełni zgadzam sie z Syreną, właśnie chciałam zamówić w państwa sklepie kilkanaście rzeczy ale widząc takie odpowiedzi z państwa strony odruchowo zaczęłam szukać innej firmy, takiej która nie będzie wywoływać u mnie negatywnych emocji, takie wypowiedzi ze strony przedstawicieli marki uważam za źle świadczące o firmie, ponieważ nie mam ochoty współpracować się z kimś kto w ten sposób reaguje na opinie klientow, nawet jesli nie sa oni zadowoleni z produktow, dobrze ze chcieliscie naprawic swoj blad/przyjac reklamacje ale jesli klient nie skorzystal z tej opcji to jego strata a zadaniem firmy powinno byc napisanie jak ta sytuacja wygladala a nie obrazanie klienta.

Askar
09-10-2012, 22:56
Ja przyznać muszę szczerze, że jakoś jeszcze "nie przejechałam się" na produktach Modeny, dziwi mnie jednak ostra reakcja Sklepu. Na tym forum wyrażano już swoje niezadowolenie na temat różnych produktów i jeśli znalazł się u nas przedstawiciel z którejś "obsmarowanej" firmy, to często razem z niezadowolonym klientem próbowano dojść do porozumienia.
Jeśli klient nie wyrażał chęci dogadania się, to dana Firma oficjalnie informowała, że chciała zadośćuczynić niezadowolonemu klientowi, ale ten zrezygnował ze skorzystania z owej propozycji.
Jeśli ktoś będzie się oburzał, bo ktoś inny jest niezadowolony z naszych usług czy produktów, to niestety, ale klienci (nawet ci wcześniej zadowoleni) będą czuć niesmak i zniechęcenie, bo przecież nam kiedyś też może się "sięgnąć". Niestety, ale śmiem wątpić w kompetencje rzecznika sklepu....

magdalenasteinhof
15-10-2012, 20:59
dziewczyny a co powiecie o lakierach do paznokci z modeny? ładne kolorki ...

rudzia1985
15-10-2012, 21:35
Pytanko bo na stronie nie znalazlam ale moze sa w sklepach :P
Maja w Modenie klipsy do paznokci do zaciskania tunelu ? :)

Zen.
15-10-2012, 21:53
z tego co wiem to nie ma.

Ja na modene obraziłam się permanentnie po wielu szansach jakie dałam ich produktom jednak zawiodłam się. . :[:bruce:

magdalenasteinhof
16-10-2012, 09:17
nie skomentuje zachowania przedstawicieli modeny bo było to wielce nieprofesjonalne ale ja osobiście na szczęście miałam miły kontakt zamawiając od nich produkty i powiem szczerze że jestem zadowolona z żelu bardzo gęstego budującego, żeli kolorowych, żelu podkładowego no i oczywiście z żelu maskującego :) pazurki mi się nie zapowietrzają i trzymają jak mur beton :)
nie wiem z jakiego powodu są skrajne opinie inni są zadowoleni a inni całkiem nie, może dlatego że skosztowali czegoś lepszego :)
jestem ciekawa jakie to produkty chwalicie , pewnie jest gdzieś wątek i zabieram się za szukanie :)

marlena.m
16-10-2012, 20:00
Lakiery mam dwa: numer 19 i 18 mam już je jakiś czas, bardzo dobrze się rozprowadzają i trzymają, zamówię więcej kolorów:ok:

magdalenasteinhof
19-10-2012, 10:42
ja pracuje na lakierach china glaze i mam już 44 kolorki :] ale te z modeny nie dość że kuszą ceną to kolorki są boskie i takie intensywne ;p nie ma problemu z odpryskami??

---------- Dodano o godzinie 10:42 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 19:27 ----------

dziewczyny jak robie zele na formie to uzywam zel gruntujacym modeny a forme robie budujacym bardzo gestym modeny i strasznie piecze po kilku sek w lampie ;/ tez tak macie? można to jakoś wyeliminować ?

gonia1203
19-10-2012, 10:55
Mnie i moje klientki budujący też piekł. nawet cienka warstwa. zamowilam teraz zele z mistero milano na promocji za 30zl 15ml i nie mam juz tego problemu. robie nawet 4 paznokcie naraz i zel się nie zlewa na skorki jak to mialam z modena

magdalenasteinhof
19-10-2012, 11:08
i ładnie się trzyma ? nic się nie zapowietrza? ładnie się poziomuje? :)
podaj lika do żelu ktory zamówiłaś :)

gonia1203
19-10-2012, 11:13
i ładnie się trzyma ? nic się nie zapowietrza? ładnie się poziomuje? :)
podaj lika do żelu ktory zamówiłaś :)


zamowilam 3 zele. 3 fazowy konstrukcyjny, cover rożowy i cover bezowy.

teraz nie sa w promocji ale trzeba sledzic codziennie bo znow beda napewno coraz sie zmieniaja produkty promocyjne pare dni hybryda pare dni zele itd.

No cos Ty jak dobrze wykonane nic nie ma prawa sie zapowietrzac wystarczy poczytac opinie o tych zelach na stronie sklepu po kliknieciu w produkt lub tu na wzorkach jest oddzielny temat mistero milano.

magdalenasteinhof
20-10-2012, 09:15
dzięki kochana zamówiłam żel z mm i na jedna hybryde się skusiłam :D z modeny naprawde byłam zadowolona i z coverka chyba nie zrezygnuje ale to pieczenie mnie naprawde irytuje ;/

gonia1203
20-10-2012, 09:31
dzięki kochana zamówiłam żel z mm i na jedna hybryde się skusiłam :D z modeny naprawde byłam zadowolona i z coverka chyba nie zrezygnuje ale to pieczenie mnie naprawde irytuje ;/


co do coverow to ja zamówilam cover beżowy uniwersale to mam porownanie do modeny to z mm kryje lepiej i praktycznie sam sie cieniuje. kolorek super

zwykle zele chyba będa jeszcze w promocji po 30zl co pare dni zmieniaja promocje teraz na hybrydy jest. powinnas byc z hybrydy zadowolona mam troche kolorkow

MagdaM_91
21-10-2012, 08:59
Cześc dziewczyny ;)
Jestem tu świeża, dlatego proszę na przyszłość o wyrozumiałość do mojej osoby :P

Udało mi się przeczytać cały temacik ;) strone po stronie, post po poście. Byłam ciekawa Waszych opinii :)
Sama właśnie ostatnio zrobiłam mini zakupki w modenie i mimo niektórych waszych negatywnych opinii, osobiście polecam sklep :) Mam do sklepu niedaleko i Fakt jest taki, albo po prostu mam to szczęscie, że mam możliwośc robienia zakupów osobiście, a nie poprzez zakupy internetowe :) Dlatego mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że obsługa była porządna i miła ;)

Zakupiłam u nich kilka rzeczy i jak narazie sprawuja sie świetnie ;) Mam też w planach zakupić u nich żele, choć troszkę martwii mnie to co pisałyscie wczesniej. Myślę, że jednak zaryzykuję i kupię przy najbliższej okazji chociaż 5 g na spróbowanie ;)

Jak narazie zakupiłam u nich :
- bloczki polerskie ( w kolorach zielonym, różowym i fioletowym).
- pilniki proste i banany, zarówno te białe jak i zeberki :)
Zarówno na bloczkach jak i na pilnikach bardzo fajnie się pracuje :) Bynajmniej mi :)
Do tego kupiłam też:
-tipsy clear z dużą kieszonką. zaryzykowałam i kupiłam od razu 500 sztuk. nie żałuję ;) Tipsy są w sam raz dla mnie, nie za grube, nie za cieńkie. i przede wszystkim nie pękają ;)
- cleaner, wzięłam 100 ml cleaneru zapachowego. Powiem szczerze, że żadnego zapachu nie czuje ;p ale po za tym jak narazie na niego nie narzekam;)
- do tego wziełam primer bezkwasowy :) Jest bezkwasowy, nie mam nic pozamieniane w 'pudełeczku' jak wspominałyście wczesniej :) Dobrej jakości wg mnie :) Trzyma porządnie :)
no i na koniec wzięłam klej, ale niestety jeszcze go nie używałam także nic nie wiem na ten temat ;)))

Zastanawiam się teraz nad tymi żelami ;) Cover zakupię na pewno, bo widzę ciągle dobre opinie o nim :) Natomiast co z resztą to nie wiem ?:(

magdalenasteinhof
21-10-2012, 11:46
nie wiem jak tipsy i inne pierdółki do takie zamawiam od DR w szczególności pilniki z firm i-nails i nie zamienie ich na żadne inne co do modeny wszystko pięknie ładnie ale to pieczenie to dla mnie totalna porażka i nie chce narażać klientek na taki dyskomfort bo po prostu mi głupio mimo iż pazurki się świetne trzymają wolę zainwestować w droższy żel i się nie stresować co do kolorówki to wolę akurat rzadszą i też od dobrej rady , ja za sugestią koleżanki kupiłam żele z mm i czekam :)

MagdaM_91
21-10-2012, 13:02
Ja mysle, że jednak zaryzykuje i kupie 5 g na spróbowanie :) w tygodniu mysle ze sie tam przejde ;)

marlena.m
22-10-2012, 14:20
Ja kupiłam na próbę jednofazowy ( gęsty ), budujący, cover, biały. Zrobiłam koleżance która ma bardzo szeroką i bardzo krótką swoją płytkę, zobaczymy ile będzie je nosiła. Co do pieczenia to faktycznie ten budujący piecze:/:, mimo, że nakładałam dwie cienkie warstwy, biały jest bardzo biały i nie żółknie, ale jest rzadki( wolę trochę gęściejsze). Jeszcze zakupiłam nabłyszczacz UV, ładnie nabłyszcza:).
To czego nie polecam: to te różowe formy, są za miękkie, ja nie umiem na takich pracować:[
Całuski:*

MagdaM_91
22-10-2012, 14:38
Ja odwiedziłam dzisiaj sklep i zakupiłam troche potrzebnych rzeczy i żele:)) Zwykłe i kolorowe ;) Jak z nich skorzystam to powiem co i jak :)
no i oczywiście tak jak wspominałyscie, nie zabrakło gratisków ;))


edit.
Używałyście może wzorników tej firmy ? Moglybyscie powiedzieć czy polecacie ? czy co do tego nie ma różnicy jakiej jest firmy ;)
Widziałam dziś właąśnie w Modenie dośc spore, fajne i tanie wzorniki :) i chciałam zapytać co mi powiecie na ich temat ;)

Bogusia1984
23-10-2012, 01:14
Jestem w szoku, ze przedstawiciel Modeny w ten sposob odpisal na zaistniala sytuacje. Tez kiedys nie bylam zbyt dobrze potraktowana przez telefon i obsluga przez jedna osobe byla dosyc nieprzyjemna. Zgadzam sie z Syrena w pelni. Poziom obslugi klienta musi byc wysoki - niewazne czy ma sie 8000 klientow czy 8 - bo sukcesem jest utrzymac ich przy sobie w dobie tak wielkiej konkurencji. Uwazam, ze Modena powinna usunac swoj post,;( aby nie dale nie powodowac niesmaku.....bo czyta sie to okropnie.............

magdalenasteinhof
23-10-2012, 15:27
no i przyszedl żel z mm 3-fazowy konstrukcyjny nie wiem co jest ale szczypie też ;/ kiedys pracowalam na ibd i nic takiego sie nie dzialo hmmm moze dlatego że uzyłam żelu podkladowego z modeny? troche sie juz zajmuje pazurkami i nigdy nie mialam takiego problemu a ty co dajesz po ten konstrukcyjny z mm?

gonia1203
23-10-2012, 15:41
no i przyszedl żel z mm 3-fazowy konstrukcyjny nie wiem co jest ale szczypie też ;/ kiedys pracowalam na ibd i nic takiego sie nie dzialo hmmm moze dlatego że uzyłam żelu podkladowego z modeny? troche sie juz zajmuje pazurkami i nigdy nie mialam takiego problemu a ty co dajesz po ten konstrukcyjny z mm?


ja daje tylko primer kwasowy MM i trzyma

MagdaM_91
24-10-2012, 11:47
Dziewczyny :) Przeszukuje ten temat ale powirzchownie bo nie mam zbyt czasu :(
A mam pytanie :
Co lepsze ? Quick Finish nabłyszczający czy Mega Gloss? Co polecacie ??

ave89
24-10-2012, 18:38
Quick Finish- utwardzasz w lampie, jest trwalszy
Mega Gloss- jest jak zwykły lakier nabłyszczający

MagdaM_91
24-10-2012, 18:49
Jaka jest róznica pomiedzy nimi to ja wiem, chciałam zapytać którą Wy polecacie ? Który lepszy według Was ;)

gonia1203
24-10-2012, 19:18
Jaka jest róznica pomiedzy nimi to ja wiem, chciałam zapytać którą Wy polecacie ? Który lepszy według Was ;)

ja osobiscie byla bym za quick finishem. trwalszy, nie trzeba pod niego polerowac masy. pod lakierem beda widoczne wszystkie przejechania pilnikiem no chyba ze wypolerujesz

ave89
24-10-2012, 19:24
W sumie to moja odp faktycznie może była niejasna :D
Lepszy Quick Finish :ok:

Gorzkajakmokka
24-10-2012, 19:31
Ja mam oba i wolę quick finisha :ok:

barbara_kawka
24-10-2012, 20:02
no i przyszedl żel z mm 3-fazowy konstrukcyjny nie wiem co jest ale szczypie też ;/ kiedys pracowalam na ibd i nic takiego sie nie dzialo hmmm moze dlatego że uzyłam żelu podkladowego z modeny? troche sie juz zajmuje pazurkami i nigdy nie mialam takiego problemu a ty co dajesz po ten konstrukcyjny z mm?


Magdalenko pisz w odpowiednim do tego temacie ;) ten jest o firmie MODENA a nie o MISTERO MILANO ;)

MagdaM_91
25-10-2012, 10:48
No to się pośpieszyłam :) Bo zakupiłam mega gloss ;) Alee efekt też jest bardzo fajny ;) Nastepnym razem zaopatrze się w quick finish ;)
Zakupiłam też trochę kolorowych żeli ;) Gdyby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia kolorkow to służę pomocą:)

magdalenasteinhof
25-10-2012, 12:33
Basiu chciałam się tylko dowiedzieć czy to pieczenie mm jest spowodowane żelem podkładowym z modeny właśnie , skoro koleżanka pisze że żel mm nie piecze to pomyślalam że to może wina modeny gruntującego bo jak używałam modeny gestego z ich podkladem pieklo teraz zdesperowana kupilam mm podklad modeny i to samo:( nie chce zasmiecac forum ale nie wiem co robic i moze jednak nie dawac modeny gruntujacego, a nóż ktoś mial taki przypadek i tyle:kwiatek:

gonia1203
25-10-2012, 15:10
Basiu chciałam się tylko dowiedzieć czy to pieczenie mm jest spowodowane żelem podkładowym z modeny właśnie , skoro koleżanka pisze że żel mm nie piecze to pomyślalam że to może wina modeny gruntującego bo jak używałam modeny gestego z ich podkladem pieklo teraz zdesperowana kupilam mm podklad modeny i to samo:( nie chce zasmiecac forum ale nie wiem co robic i moze jednak nie dawac modeny gruntujacego, a nóż ktoś mial taki przypadek i tyle:kwiatek:

Ja nie daje juz zadnego gruntujacego tylko primer i trzyma dobrze

MagdaM_91
25-10-2012, 15:29
Kobitki, ostatnio kupiłam chyba 10 kolorowych żeli z modeny. wszystkie są cudowne a z jednym z nich nie potrafie sobie poradzić. :(
Mówię o kolorku Milk Coffee. Jest cudowny, ale cos mi sie z nim dzieje po przemyciu cleanerem.. :( Czy ktras z waas tez ma z tym kolorkiem jakis problem?:(

Zen.
25-10-2012, 15:37
mnie sie nic nie dzieje z nim, mam sporo kolorow od modeny i róznią sie od siebie i gęstością i iloscia pigmentu, coral mi sie nie utwardza, zawsze utwardza mi sie tylko wierzchnia warstwa a potem od spodu wypływa nieutwardzony zel... pisalam juz o tym pare razy, nie pomagają nowe zarowki, klade mega cieniutkie warstwy a i tak kicha.... moze to zalezy od partii.

MagdaM_91
25-10-2012, 15:47
opanowałam! ale nadal nie rozumiem dlaczego się tak dzieje na tym kolorku. Może streszcze problem.

Kolorki sprawdzałam na palcu do ćwiczeń.
Wzięłam milk coffee nałożyłam jedną warstwe - lampa, druga warstwa - lampa. I potem wszystkie kolory przecieralam cleanerem i nic sie z nimi nie dzialo, a kiedy przetarłam milk coffee zrobił się on matowy, porobiły sie pecherzyki i zaczal sie dziwnie marszczyć.

no więc spróbowałam drugim sposobem
jedna warstwa - lampa, druga warstwa - lampa i na to gruba warstwa clearu. dopiero ten clear przemyłam cleanerem. I wszystko grało.

Moge pokazac zdjecia jesli trzeba jak wyglada ten milk coffee bezpośrednio po przetarciu cleanerem, a jak wyglada po przetarciu kiedy ma te warstwe clearu na sobie.

Nie wiem, czy składnie i ładnie napisałam, ale mam nadzieje ze zroozumiałyscie :)


edit. Czy może po prostu trzeba dłuzej go naswietlać w lampie ? Czy to moze znaczyc ze sie nie utwardził do konca ? Bo nigdy sie nie spotkałam z czyms takim

loginka
25-10-2012, 16:33
MagdaM ale po co przemywasz warstwe koloru? Drugi sposob zdecydowanie lepszy, bo przeciez zawsze jak przetrzesz bezposrednio kolor to troche Ci go zejdzie. Ja przynajmniej zawsze zalewam kolor clearem lub nablyszczaczem i wszytko jest ok. A to ze sie zmarszczył to pewnie sie nie utwardził do konca bo byla za gruba wartwa. :]:]

MagdaM_91
25-10-2012, 16:45
przemywałam go tylko dlatego ze to było robione na palcu do cwiczeń i po prostu nie chciałam na kazdy kolor marnowac clearu ;)
i wlasnie dziwilo mnie to, że z innymi kolorami nic sie nie dzieje a z tym mialam problem :)

Ale juz wszystko gra :) Polecam kolorki modeny :)


A o wspomnianym tysiokroć wczesniej coverku - można tylko śnić :)) Jest cudowny :)! Podzielam zdanie dziewczyn :)

rudzia1985
25-10-2012, 20:38
Jak robilas na palcu do cwiczen to moglas clearem maznac tylko by przykryc kolorek i nawet bys nie odczula braku :)
Sprobuj tez przytrzymac dluzej ten kolorek w lampie i wtedy przemyc...
Ja mam tak jak za krotko utwardzam ;)

MagdaM_91
25-10-2012, 22:50
Okej, jutro na pewno tak spróbuje zrobic ;))

magdalenasteinhof
26-10-2012, 11:59
dziękuje Madziu zastosowałam się do twojej podpowiedzi i wszystko git, dziekuje za podpowiedź, co do kolorówki też bardzo ją lubie ale bardziej wole od DR dla mnie modena na kolorówkę jest zwyczajnie za gęsta przynajmniej te co mam :)

MagdaM_91
26-10-2012, 20:13
ja natomiast wole bardziej gęste ;-))także każdy woli pracowac na czyms wygodnym dla siebie :)

przytulanka86
31-10-2012, 13:27
Dziewczyny zamówiłam wcześniej dwa kolorki modeny dzis przyjdzie mi kolejne 8 (mówimy o tych samych ?) modena - ŻEL KOLOROWY 5g SUPER KOLORY 8+1 GRATIS (2740328515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/modena-zel-kolorowy-5g-super-kolory-8-1-gratis-i2740328515.html)
mam nadzieję ze się nie zawiodę
Ogólnie są dość gęste więc nakładam jedną grubszą warstwę sondą i utwardza się super nigdy nie przemywam tylko buduję clearem i nabłyszczam
Nie wiem natomiast jak wy dajecie radę nakładać 2 cieńsze warstwy skoro to takie gęściochy

Fakt trochę kipią ale mam z PB są rzadsze i tez kipią



Polecam też ich brokat pyłek super kolory i dobrze sie aplikuje

QF tez super - fajnie błyszczy i nie pęka

Jeśli chodzi o cover to pierwszy przyszedł fajny kolorek ostatnio zamówiłam drugi i już ma inny nieco ciemniejszy odcien więc nie wiem jak wyjdzie na pazurku

A czy możecie się wypowiedzieć na temat pilników ?? Zakupiłam dość sporą ilość banan zebra 80/80 i nie wiem czy się nie pospieszyłam bo cena to 1,79 a mam wrażenie że szybko się tępią a używam jedynie do opracowania paznokcia bo do ściągania starej masy to frezarka ( jakoś nie umiem się przestawić aby opracowywać też frezarką )

kalaa
31-10-2012, 13:39
Przytulanko ja kiedyś zaopatrywałam się w ich pilniki i byłam z nich zadowolona, ale od jakiegoś czasu stwierdziłam, że właśnie się za szybko tępią, nie potrafię już nimi piłować :/ ja używałam 100/180, niestety szukam dalej naprawdę dobrych pilników w dobrej cenie :)

a używała już któraś tych nowych hybryd? jestem ciekawa jak z ich trwałością :)

Elizabeth76
31-10-2012, 14:38
A czy możecie się wypowiedzieć na temat pilników ?? Zakupiłam dość sporą ilość banan zebra 80/80 i nie wiem czy się nie pospieszyłam bo cena to 1,79 a mam wrażenie że szybko się tępią a używam jedynie do opracowania paznokcia bo do ściągania starej masy to frezarka ( jakoś nie umiem się przestawić aby opracowywać też frezarką )
Raz kupilam łodeczki zebry 100/180 musze przyznać że były super ,po jakims czasie gdy chciałam kupić mieli ich brak wiec kupiłam gdzieś indziej , za jakis czas gdy znowu mi sie skończyły oni ponownie ich nie mieli wiec znowu kupiłam gdzie indziej teraz widzę są dostępne ale mnie jedno zastanawia czy to ta sama jakosc hmm trudno określić moje miały oznaczenie WP chyba i obok gradacja .

przytulanka86
31-10-2012, 14:44
No tak ciężko trafić z tymi pilnikami no ale jako jednorazowe mogą być może to i lepiej bo nie trzeba dezynfekować ;)

ave89
31-10-2012, 23:48
Używam pilniczków z Modeny i jak dla mnie są ok :) w domu to wiadomo aż to ostatniego ziarenka są nieraz zdzierane he he, a w pracy mamy taką zasadę, że każda klientka ma "swój" pilniczek, więc jakoś mocno eksploatowane nie są i starczają na dłużej :)

przytulanka86
01-11-2012, 10:10
No tak wiadomo że kazda ma swój ale nie chodzi mi o to jak długo go uzywam bo wiadomo klientka przychodzi co miesiąc więc czasowo to jest długo raczej chodzi mi o to że dany pilniczek uzyje 2 razy i potrzebuje nowy :/
Więc jestem ciekawa czy są inne pilniki bardziej żywotne ;)

nataszka
13-11-2012, 11:22
używa ktoś tipsów z głęboką kieszonką z modeny? bo zastanawiam się nad zamówieniem ich:D
Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://www.modenanails.pl/pl/p/Tipsy-Naturalne-Mleczne-500szt-Duza-Kieszonka/230)

Pscolka Kwiatowa
14-11-2012, 12:31
Witajcie
Skuszona dobrymi opiniami o w/w marce wczoraj zrobiłam dość duże zamówienie. Dziś przyszło i wszystko jest jak najbardziej ok poza jednym... Zamówiłam primer, niestety w nocy był przymrozek i w efekcie przyszła mi bryłka lodu w buteleczce;(. Uważam, że jest to wina tylko i wyłącznie firmy kurierskiej i nieprawidłowego przez nią składowania paczek:placz:.
Lód jak to lód pod wpływem ciepła stopniał i właśnie tu nasuwa się moje pytanie czy mogę tego produktu używać normalnie czy lepiej do śmieci go od razu? Jak myślicie?
Dziewczyny naprawdę proszę o pomoc bo zgłupiałam w tej sytuacji...

malutkaistotkaa
14-11-2012, 12:52
nataszka ja posiadam tipsy z modeny z duza kieszonka clear i jestem bardzo zadowolona sa dosc elastyczne duzo bardziej niz te z alle....ale ja mailam jednen problem jak zamawiam 500szt jest wszystko ok a zamowilamostatnio 6 i 7 uzupelnienie i zupelnie inne rozmiary 7 ma rozmiar 9 takze spora jest roznica ale pudelko 500szt polecam jak najbardziej:)


a jesli chodiz o to primer zamarzniety to mysle ze mozna go uzywac:) najlepiej wypobuj go najpierw na sobie i jesli bedzie ok to uzywaj normlanie ja bym tak zrobila:)

malutkaistotkaa
22-11-2012, 10:06
Żel Nabłyszczający Extreme Gloss Finish UV 15m



widze jakas nowosć na stronie czy ktoraś z was posiada go rozni sie czyms od tego zwyklego??


zastanawiam sie nad kupnem ale kurcze widze ze zostawia warstwe depresyjna i to mnie jakos zniecheca..:/

Gorzkajakmokka
23-11-2012, 11:17
Też właśnie o nim myślałam i zastanawiałam się jak bardzo rózni się od tego "klasycznego".

---------- Dodano o godzinie 11:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:13 ----------


Witajcie
Skuszona dobrymi opiniami o w/w marce wczoraj zrobiłam dość duże zamówienie. Dziś przyszło i wszystko jest jak najbardziej ok poza jednym... Zamówiłam primer, niestety w nocy był przymrozek i w efekcie przyszła mi bryłka lodu w buteleczce;(. Uważam, że jest to wina tylko i wyłącznie firmy kurierskiej i nieprawidłowego przez nią składowania paczek:placz:.
Lód jak to lód pod wpływem ciepła stopniał i właśnie tu nasuwa się moje pytanie czy mogę tego produktu używać normalnie czy lepiej do śmieci go od razu? Jak myślicie?
Dziewczyny naprawdę proszę o pomoc bo zgłupiałam w tej sytuacji...
Podejrzewam, że wiele primerów przeszłoo takie zamrożenie w swoim życiu i nawet o tym nie wiemy. Mój też zamarzł- podobno tak reagują te prawdziwe, kwasowe- działa ok wg mnie. Podejrzewam, że nie przechowują ich w ocieplanych magazynach więc ja bym się nie przejmowała, ale to tylko noje zdanie :D

olesia88
25-11-2012, 23:42
a czy ktoś miał może lakierożel z modeny? cena zachęcająca

heja ja akurat zamawiałam u nich żel przezroczysty jednofazowy 30g jest on niebieski ale nie wiem czy to jest ten violet.
do hybrydowych lakierów trafiłam akurat na promocje i kupiłam 3 kolory
5ml 5 złotych bez pedzelka w słoiczku dołączam zdjęcie te dwa tyg sie trzymają czasami jakiś odprysnie ale to trzeba mocno uderzyć

kaera9xd
26-11-2012, 18:29
I ja skusiłam się na produkty z Modeny:
-Tipsy bez kieszonki- wcześniej używałam z PB, w cenie jest kolosalna różnica, jedynie te z Modeny są troszeczkę mniej elastyczne, ale wyrównuje to cena :piatka:
-liquid- zamówiłam małą pojemność i dobrze, bo niestety średnio mi pasuje, zwłaszcza przy lepieniu kwiatów :(
-kolorowe żele- chyba najbardziej na nie czekałam. Tak jak i tipsy, mogę porównać je z PB ;)
http://pliki.wzorki.info/images/NGQ2.jpg


Tylko ja robię troszeczkę inną metodą. Używam jednofazówki z Asto, robię nią dwie warstwy, lekko buduje.
Nakładam dwie cienkie warstwy koloru i akurat tutaj dałam hybrydę brokatową z MM. Jak na razie mogę powiedzieć,
że wszystko ze sobą współgra :yess:

przytulanka86
28-11-2012, 17:57
karea - śliczne kwiatki :)

madzys92
02-12-2012, 01:13
Ja od samego poczatku mojej przygody z zelami używam wszystkich produktow z modeny (procz lampy, szablonow - wlasnie, ktos probował? odklejaja sie Wam?) i dzieki nim moje pierwsze pazury wyszly tak jak chcialam :) cover rewelacja, clear - troche mi sie pojawia pecherzykow ale moze to z braku doswiadczenia :P bialego nie testowalam ale zamowilam, nablyszczacz suuper :) NIGDY nie zamienie modeny na inna firme :)

wrzucam zdjecia moich pazurow pierwszych :)

paula2329
02-12-2012, 15:05
hej,ja tez uzywam produktow i sa takie z ktorych jestem zadowolona i sa takie z ktorych nie do konca.rzeczywiscie kamuflaz jest rewelacyjny ma piekny kolor i ladnie kryje,zelu bialego z modeny nie polecam osobiscie jest dla mnie za rzadki.jezeli chodzi o zele kolorowe to tu tez pol na poł, mam z 15 kolorow i jedne pieknie kryja juz przy dwóch cienkich warstwach np bardzo lubie kolor blood red,plum.sa jednak tez kolorki ktore trzeba nalozyc grubiej zeby jednolicie pokryc pazurka np. frech mint.mam problem z kolorem milk coffie,czy ktoras tez go uzywala bo mi tak jakby sie nie utwardzal.po nalozeniu dwoch warst (cienkich:))i utwardzeniu( 2 min kazda) przy nakladaniu bezbarwnego dalej sie ciagnie?

---------- Dodano o godzinie 15:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:58 ----------

przejrzalam temat i znalazlam o kolorku milk coffie,takze sorki za powielanie pytan:kwiatek:

kaera9xd
02-12-2012, 16:55
używa ktoś tipsów z głęboką kieszonką z modeny? bo zastanawiam się nad zamówieniem ich:D
Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://www.modenanails.pl/pl/p/Tipsy-Naturalne-Mleczne-500szt-Duza-Kieszonka/230)

Nataszka, a nie chciałabyś skusić się na tipsy bez kieszonki, tunelowe? Paznokcie wiele na tym zyskają :ok:

karchola
02-12-2012, 17:34
Ja kupiłam sobie z MM angelo i się przestawiam i opornie mi to idzie. Uwielbiam biały z modeny jest rzadki ale można go grubo nałożyć i nic się nie dzieje. Dodatkowo ma dobry śnieżny odcień i 1 warstwa wystarcza.
Co do szablonów to ja na nich pracuję mają dobry klej. Jednak jak dla mnie za mało Pań życzy sobie pazurki do 1 kreski bo jest stosunkowo daleko a całe formy są długie.
Złote szerokie ostatnio testowałam bo są sztywniejsze i nie trzeba podklejać ich jajem a dodatkowo do salonówek rozmiarowo w sam raz - niestety nie powiem nic na temat kleju ponieważ kupiłam w sklepie gdzie pewnie leżały długo i klej z nich aż spływał ;/

nataszka
02-12-2012, 20:26
tunelowki bez kieszonki mam:) jakoś tak się przyzwyczaiłam do zwyklych mlecznych z gleboka kieszonka że po nie najczęściej sięgam ale tak się właśnie zastanawiałam czy czasem nie przerzucic sie tylko na takie bez kieszonki. Jak myślicie które lepiej trzymają? Na tunelowych czasem ciężko zrobic mi ładny kształt jak żel jest rzadki i na boki się rozlewa

olciazd18
03-12-2012, 09:24
Ja się właśnie tak zastanawiam czy nie zamówić sobie produktów z modeny na wypróbowanie i chyba się skuszę:cwaniak2:

kaera9xd
03-12-2012, 09:35
Moim zdaniem tunelówki wygrywają. Dlatego, że posiadają tunel, mają proste krawędzie, a w połączeniu z tunelem daje Ci to smukłego pazurka, przyklejasz je w jaki sposób Ci się podoba, nie musisz ich dokładnie opracowywać, a przy akrylu ja np. wcale tego nie robię :)

paula2329
03-12-2012, 09:58
kaera9xd jak to nie opracowujesz tipsa?ze niby tylko przyklejasz,obcinasz ,pilujesz krawedz i matowisz?czy w ogole nakladasz na swiecacy?:)

kaera9xd
03-12-2012, 13:33
Przygotowuje płytkę, przyklejam tipsa, skracam, robię krawędzie w zależności od kształtu, matowie i dziękuję :skacze:
ale to tylko przy akrylu :)

paula2329
03-12-2012, 15:11
dzieki za pomysł,na pewno kiedys wypróbuje,chociaz zazwyczaj robie akryl na formie,ale jak sie trafi klientka ,ktora zazyczy sobie na tipsie to wykorzystam to:ok:

a jezeli chodzi o tipsy z modeny to uzywam te naturalne z kieszonka i jestem bardzo zadowolona bo sa elastyczne ,nie pekaja a i cena dobra:D

kaera9xd
03-12-2012, 15:33
Pewnie, trzeba sobie ułatwiać pracę:yess:
Moje bez kieszonki z Modeny się sprawdziły więc ja te mogę polecić :)

malutkaistotkaa
10-12-2012, 08:19
ponawiam pytanie czy kotra miala przyjemnosc uzywac juz..

Żel Nabłyszczający Extreme Gloss Finish UV 15m??

ciekawa jestem czy jest lepszy od tego bez przecierania:)

natalia268
27-12-2012, 19:42
czy ma ktoś może TEN (http://www.modenanails.pl/pl/p/Zel-Kolorowy-SALMON-5g/1881) żelik ? ;)

Elizabeth76
27-12-2012, 19:44
ładny kolorek :D

karchola
27-12-2012, 20:30
Ja go jeszcze nie mam :P ale przy najbliższych zakupach na pewno go przytulę ^^

malutkaistotkaa
07-01-2013, 09:28
ja go posiadam:)