PDA

Zobacz pełną wersję : SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona



barbara_kawka
22-11-2009, 13:38
Poniewaz nie zauwazylam podobnego tematu , zakładam nowy . Zamieszczajmy tu fotki w/w , piszmy rozne ciekawe pierdółki . Postaram się w najbliższym czasie zamieścic artykuł z PAZNOKCI .

Anna Kosińska
22-11-2009, 14:06
Basiu fajny pomysl na temat..:)ale nie wklejaj tego artykulu..juz pisalysmy na temat wklejania calych artykulow...jest to nie legalne..wklejajcie swoje fotki z takimi zdobieniami..i same prowadzmy rozmowy z przeprowadzonych doswiadzcen na ten temat..

barbara_kawka
22-11-2009, 14:08
ja bym go tylko przepisala ... tez nie moznaa ?? albo skany ??

Ladyss
22-11-2009, 14:16
Ten artykuł z paznokci jest bardzo ciekawy.... Jeśli nie cały to może Basiu wkleisz tylko tamte zdjęcia i krótki opis do nich?:)

aneczka19895
22-11-2009, 14:23
bardzo fajny temat :) coś czuję, że będę często tutaj zaglądać :P

kalaga4
22-11-2009, 15:15
super pomysł!! jak znajdę chwilkę to coś porobię :D

Anika
22-11-2009, 16:26
Widzialam nie tak dawno na zywo :) dziewczyne ktora miala zrobiony french a po spodem paznokcia cyrkonie. Wygladalo calkiem niezle. Jestem tylko ciekawa czy takie zdobienie paznokci nie jest przypadkiem mniej trwale, podatne na uszkodzenia?

asia
22-11-2009, 16:34
rzeczywiście artykuł super, dla mnie samej jednak mało praktyczne, ale efekt powalający


jak uważacie, zróbmy tak że jeżeli któraś w was nie ma tego artykułu to prześlę na maila (tylko do użytku własnego oczywiście)

basiu zakręcona jestem, coś mi chyba przeskoczyło i mi wyszło że nie można tego przepisać..:) dzięki za uwagę:)

barbara_kawka
22-11-2009, 17:12
Asiu patrz wyżej ... nie mozemy zamieszczac artykulow z gazety tak jak napisala annamon

Zgredo
22-11-2009, 17:49
Zdobienia 3D pod paznokciem nie są praktyczne moim zdaniem, wyglądają ciekawie - na konkursy, raczej nie do użytku na codzień zwłaszcza, jeśli mamy świadomość, że klientka do krojenia marchewki nie założy rękawiczek... nie możemy się spodziewać więc, że będzie szczotkować swoje kwiatuszki po przygotowywaniu sałatki :D

Wielkie wrażenie natomiast zrobiło na mnie zdjęcie z artykułu prezentujące na spodniej stronie pazurka panterkę. Tak, jak nie jestem jej wielbicielką, ten wzorek na spodzie pazurka naprawdę mnie zauroczył - i takie zdobienie prawie na pewno sobie zrobię (w każdym razie inspirowane artykułem).

Edit: fotka z "Paznokci" nr.43

http://img526.imageshack.us/img526/8898/panterkag.th.jpg (http://img526.imageshack.us/i/panterkag.jpg/)

Paulistka
22-11-2009, 18:02
Widzialam nie tak dawno na zywo :) dziewczyne ktora miala zrobiony french a po spodem paznokcia cyrkonie. Wygladalo calkiem niezle. Jestem tylko ciekawa czy takie zdobienie paznokci nie jest przypadkiem mniej trwale, podatne na uszkodzenia?

Ja ostatnio kleiłam cyrkonie pod spodem pazurka i klientka- przychodząc na korekte po miesiącu- miała wszystkie. Trzeba po prostu dobrze przykleić ;)

asia
22-11-2009, 18:10
zgadzam się z tobą zgredo, tez nie jestem fanką panterki ale taka metoda jest fajna:)

nanami7
22-11-2009, 21:43
fajny wątek :) niestety ja nie mogę się niczym takim pochwalić ;)

Zgredo
27-11-2009, 09:44
Spód to jednak nie tylko zdobienia, to również - gdy odrasta naturalna płytka - wolny brzeg paznokcia.

Artykuł poruszał problem m.in. odstającej od sztucznego pazurka naturalnej płytki, właśnie odkryłam u siebie takie paskudztwo rozpoznając je po niezmiernie irytującym wrażeniu buły pod paznokciem. Okazało się, że wolny brzeg odlazł mi od tipsa, co biorąc pod uwagę zachowanie mojego nowego kleju już podczas przyklejania tipsów nie jest niczym zaskakującym :[

Wiemy, że nie należy podklejać pazurka, który odłazi, aby nie zalęgły się zielone potwory na płytce. Wiemy, że "kanapka", czyli akryl zlany pod formę, to coś, czego raczej należy unikać. Tymczasem "Paznokcie" wręcz zalecają takie zabiegi.

Osobiście jestem skłonna dokleić sobie ten fruwający wolny brzeg, bo mnie denerwuje :D nie bacząc na groźne konsekwencje bo... bo to tylko brzeg paznokcia a nie płytka, bo pewnie i tak za 2 tygodnie zmienię całkiem paznokcie, co znaczy, że i tak obetnę ten wolny brzeg.

Widziałam też, że wybielony akrylem spód frencha wygląda faktycznie ładnie, ale znowu pojawia się tutaj problem niemożności wyczyszczenia płytki przed dociśnięciem jej do masy, oraz dodatkowo - problem usuwania akrylu... jakoś nie jestem do końca przekonana

Co wy o tym sądzicie?

cudzilo
27-11-2009, 10:17
Witaj zgredo!
Osobiscie nie polecam podklejania poniewaz mialam juz problem z klientka przez takie wlasnie dzialanie. Staram sie nie praktykawac podklejania ale czesto zdarzaja mi sie klientki, ktore prosza o podklejenie wolnego brzegu bo im odchodzi... i uleglam jednej z pan poniewaz nie szadzilam , ze konsekwencje bada straszne.
Kiedys zrobilam to samo sobie i nie bylo problemu... dlaczego?
bo tak jak Ty i wiekszosc klientek po 2 max 3 tyg zmieniam zel.
A tu klientka z pretensjami zjawila sie po prawie 5 tyg z zielonymi.....
na pytanie : Dlaczego nie zareagowala nartychmiast na zielone pazurki?? odpowiedziala , ze robila kiszone ogórki i myslala ,ze jej to podeszlo!
Rece opadaja jak sie slyszy coś takiego ale zdarza się dlatego nie stosuje sie juz do wszystkich rad "paznokci".
A zdobienia piekna sprawa pod warunkiem , ze sa swieże . A i użytkowy charakter tych zdobień pozostawia wiele do życzenia.

asia
27-11-2009, 13:04
ja nie podklejam, swoje własne czasami skubie:/ brzydki nawyk.. teraz mam frezareczkę więc jest prościej. również często zmieniam paznokcie więc nic mi się nie dzieje.

jeżeli chodzi o to wybielanie akrylem, nigdy tego nie robiłam, a jestem bardzo ciekawa jak to się trzyma, jak widzę ile ja robię i jak częst czyszczę w ogole nie wyobrażam sobie praktyczności zabiegów od spodu:)

czaplutka
02-12-2009, 19:12
Ja, gdy jeszcze chodziłam do stylistki, która robiła mi paznokcie, w sytuacji odklejania się naturalnego pazurka od tipsa, przy odnowie przejeżdżała mi lekko frezarką od spodu i usuwała to, co odeszło. Nie wiem do tej pory, czy to dobrze, ale mi pasowało takie rozwiązanie :)

Daria
02-12-2009, 19:29
czytałam ostatnio w paznokciach ten artykuł.. ciekawy...

Zgredo
02-12-2009, 19:44
przy odnowie przejeżdżała mi lekko frezarką od spodu i usuwała to, co odeszło. Nie wiem do tej pory, czy to dobrze, ale mi pasowało takie rozwiązanie :)

W moim odczuciu to pomysł dobry i rozwiązanie fajne (chyba najlepsze spośród proponowanych) o ile nie rozkleja się pazurek od samej opuszki (kiedy istnieje ryzyko dziabnięcia zbyt blisko palca podczas frezowania odklejonego wolnego brzegu), sądzę jednak, że tak mocne odejście paznokcia od masy może podchodzić już pod korektę całości, więc jestem za frezowaniem :]

dzikakura
04-12-2009, 22:24
ja tez przy odnowie frezuje naturalka, bo umowmy sie- naturalek odrastajacy nie wyglada estetycznie, a potem od spodu daje gloss. W cyrkonie, kwiatki, panterki na codzien po prostu nie wierze, bo tam sie zbiera brudek , a dziewczyny tego nie szczotkuja-, wychodzac z zalozenia, ze "samo przy kapieli sie odmoczy" tak jak nie wierze w nawilzanie przez klientki oliwką skorek i odrastajacego naturalka, tak jak nie wierze w to ze "ja wcale nie skubalam, samo sie odkleja":) i na koniec-nie iwerze w uzywanie przez dziewczyny rekawiczek w trakcie prac domowych

nanami7
04-12-2009, 22:40
ja tez przy odnowie frezuje naturalka, bo umowmy sie- naturalek odrastajacy nie wyglada estetycznie, a potem od spodu daje gloss. W cyrkonie, kwiatki, panterki na codzien po prostu nie wierze, bo tam sie zbiera brudek , a dziewczyny tego nie szczotkuja-, wychodzac z zalozenia, ze "samo przy kapieli sie odmoczy" tak jak nie wierze w nawilzanie przez klientki oliwką skorek i odrastajacego naturalka, tak jak nie wierze w to ze "ja wcale nie skubalam, samo sie odkleja":) i na koniec-nie iwerze w uzywanie przez dziewczyny rekawiczek w trakcie prac domowych

a ja gdzieś słyszałam, że robienie w rękawiczkach czegokolwiek jak się ma pazurki przedłużone nie jest dobre :blink:

czaplutka
05-12-2009, 09:59
a ja gdzieś słyszałam, że robienie w rękawiczkach czegokolwiek jak się ma pazurki przedłużone nie jest dobre :blink:

Hmmm, ciekawe...mi wszędzie mówią, że jak mam przedłużone pazurki, to powinnam pracować w rękawiczkach i, że tak powinnam mówić klientkom...

dzikakura
05-12-2009, 10:13
a ja gdzieś słyszałam, że robienie w rękawiczkach czegokolwiek jak się ma pazurki przedłużone nie jest dobre :blink:

jest dobre, jak najbardziej. Problem lezy jakby w mechanizmie uzywania tych rekawiczek. My Polki jak szorujemy, czyscimy i pucujemy robimy to z uporem godnym lepszej sprawy. Nie wierzę, ze nie mialas kiedys choc jednego "podejscia" do robienia prac domowych w rekawiczkach:) do ktorych nalala Ci sie woda z domestosem, bo zamoczylas za bardzo rece w wodzie, albo co, no i taka woda z detergenetem, chlupocząca w rekawiczce, czyli jednym słowem kapiel w domestosie np-na pewno nie sluzy pazurkom, ale rekawiczki jak najbardziej ochraniaja przedluzone pazurki, jesli nie naleje sie do nich nic.

nanami7
05-12-2009, 13:19
no tak z tym się zgadzam :) ale jeśli chodzi o mycie naczyń to nigdy mi się nie chciało zakładać rękawiczek :P:P

ja tak poprostu gdzieś słyszałam/czytałam :)

barbara_kawka
06-12-2009, 11:13
jesli chodzi o detergenty , sprzatanie .... rekawiczki nie tyle sa potrzebne sztucznym pazurkom co naszym dloniom aby sie od w/w nie niszczyly ....

a rekawiczek przy pracy powinnysmy uzywac dla wlasnego bezpieczenstwa

asia
06-12-2009, 19:10
dokładnie, przy pracy pazurkowej ze względów higieny

dzoana
13-12-2009, 21:17
podzielam :D

tusia
17-12-2009, 14:12
Ja, gdy jeszcze chodziłam do stylistki, która robiła mi paznokcie, w sytuacji odklejania się naturalnego pazurka od tipsa, przy odnowie przejeżdżała mi lekko frezarką od spodu i usuwała to, co odeszło. Nie wiem do tej pory, czy to dobrze, ale mi pasowało takie rozwiązanie :)

ja miałam podobnie, tylko czasami zdarzało się, że nie wszystko zostało usunięte i wyglądało to brzydko:/:

LaVenda
15-06-2010, 01:06
Witam, mam taki problem: jak 'okiełznać' odrastający spod żelu/akrylu paznokieć jeśli nie ma się frezarki? Ostatnio jedna z moich klientek zapytała mnie co z tym zrobić bo naturalny paznokieć odstaje od żelu, tak więc spiłowałam boki paznokcia przy odnowie,zażelowałam krawędzie ale myślę że to tylko tymczasowe rozwiązanie bo wydaje mi się że potem naturalny znów bedzie odstawał. :help:

hairkama
15-06-2010, 10:43
LaVenda ja mysle a raczej proponuje abys pod spod pazurka dawala cienka warstwe zelu/akrylu to ladnie zakryje paznokcia naturalnego i bedzie wygladalo estetycznie juz bez pilowania ale musisz polozyc rowno mase aby nie bylo zgrubien:)

ana_zaba
15-06-2010, 10:48
to z pisma paznokcie. paznokcie jedynie wykonczone od wewnetrznej strony kolorowa kreska, daja ciekawy efekt
A jak wam sie podoba
;)

http://images46.fotosik.pl/303/7fa7e97fe72d6160med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fa7e97fe72d6160.html)

hairkama
15-06-2010, 10:51
ana_zaba (http://forum.wzorki.info/members/ana_zaba.html) widzialam te pazurki sa rewelacyjne tylko nie podoba mi sie ten ksztalt osobisscie ale do zdobien jak najbardziej:)

Askar
15-06-2010, 11:27
piekne te paznokcie!
ja musze najpierw nauczyc sie tak ozdabiac wierzch paznokci, na spod przyjdzie czas :)

rudzia1985
15-06-2010, 16:12
sliczne te pazurki :) jak dla mnie mistrzostwo zarowno nad i pod paznokciem :)

sweetpazurki
15-06-2010, 18:29
Widzialam nie tak dawno na zywo :) dziewczyne ktora miala zrobiony french a po spodem paznokcia cyrkonie. Wygladalo calkiem niezle. Jestem tylko ciekawa czy takie zdobienie paznokci nie jest przypadkiem mniej trwale, podatne na uszkodzenia?

takie cyrkoniki to czesto odpadaja

Ewelina83
15-06-2010, 18:36
piekne te paznokcie!
ja musze najpierw nauczyc sie tak ozdabiac wierzch paznokci, na spod przyjdzie czas :)
Dokladnie popieram piekne ale najpierw trzeba gore okielznac:)

farbstift
04-07-2010, 10:10
Ja na ogół, szczególnie przy długich paznokciach, daję na spód cienką warstwę cleara lub żelu nabłyszczającego. A co do zdobień, to cyrkonie bardzo mi się podobają, ale sądzę, że do codziennych czynności są mało praktyczne. Panterka od spodu urzekła mnie jak tylko zaczęłam przeglądać artykuł w "Paznokciach":love:

AgnieszkaSzalpuk
06-07-2010, 11:03
mnie to raczej takie zdobienia srednio, choc ta panterka np. byla super, ale przyklejanie tam cyrkoni czy inne takie to raczej nie. ja sama raz robilam tak ze neonowym rozem zrobilam szkielet a u góry normalny frenczyk z coverkiem, i nie powiem efekt bardzo mi pasowal, gdyby nie to ze to byly czasy ze budowa u mnie lezala i kwiczala:P

Zuzanna Rzeszewska
08-07-2010, 15:59
Ja używam folii do wytłaczania i wykańczam spód farbką lub akrylem kolorowym, potem sealer :)

hairkama
11-07-2010, 09:46
Tez ostatnio sobie robilam panterke to wszytskie babki lapaly za rece . Panterka oczywiscie farbami akrylowymi + lakier ewentualnie nablyszczacz

Lidzia
21-07-2010, 10:50
Dziewczynki wstawiajcie swoje zdjęcia jak robiłyście takie zdobienia :)

Zuzanna Rzeszewska
21-07-2010, 14:39
Ja z panterką pod spodem robiłam tylko raz w życiu :) jak narazie :D była to praca na konkurs andrzejkowy.

Nie mogę wgrać zdjęć :( jakiś fatal error code 15 mi się wyświetla...

bestilka007
22-07-2010, 10:28
teraz wchodzą pazurki stylizowane na szpilki laboutina :)


może i wam kochane przypadną do gustu :):)

kachna831
22-07-2010, 10:31
Najbardziej to mi buty przypadły do gustu :D ale paznokcie też super wyglądają:ok:

farbstift
22-07-2010, 10:33
myślę, że bardziej tu by pasowało:
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/1781-spod-paznokcia-strefa-niedoceniona.html
bo to tylko chodzi o to, że paznokcie z wierzchu czarne a pod spodem czerwone:) bardzo mi się podobają:love:

bestilka007
22-07-2010, 10:40
mi tez sie bardzo spodobaly
ale wydaje mi sie ze na odwrot kolory by raczej nie pasowaly. wiecie taki brudek by wyszedl :P:P

julcia88
22-07-2010, 10:41
Już to widziałam na innym forum i osobiście mi sie takie zestawienie podoba :D

rudzia1985
22-07-2010, 18:08
ciekawe rozwiazanie takich kolorow :) ciekawe jakby wygladaly pazurki z innymi kolorami np. czarno-biale
buty swietne, tyle ze nie na moja noge - polamalabym sie :P

pogodka20
22-07-2010, 18:33
Bardzo fajnie wyglądają, moja mama już sobie zamówiła takie na sierpień:D

Nnisiaa
22-07-2010, 19:03
pazurki stylizowane na szpilki laboutina juz w maju robily furore:)..... i to zestawienie megasnie mi sie podoba....szkoda tylko ze klientek brak na takie szalenstwa....a butki tez pierwsza klasa:P

zyza
23-07-2010, 08:45
Bestilka 'Louboutina' :D
szpilki boskie, paznokcie nic specjalnego i temat troche malo wyczerpujacy :D

hairkama
24-07-2010, 15:37
Ja niedlugo zrobie to wstawie podziele sie:)

sylla
24-07-2010, 23:11
W sumie to panterka już od dawna mnie ciekawi. Trochę próbowałam sama ale mi nie wychodzi. Nie wiem co robię nie tak ale jeszcze będę trenować praktykę i poczytam o tym. Na pewno z czasem będzie ok.
Od spodu to sama nie wiem. Tak w praktyce to raczej bym się nie zdecydowała na przyklejenie cyrkonii pod spodem. (Oczywiście u siebie.) Ale przyznaje , ze ciekawie to wygląda.
Obecnie nurtuje mnie naturalny paznokieć , który odrasta pod tipsem.
Jest tam taki schodek ze ciągle tam wkładam łapy i szperam. Jak to zatuszować / wygładzić?

nanami7
25-07-2010, 13:20
Sylla najlepiej zjechać frezareczką, bo ja innej opcji póki co nie widzę :D
moja przyjaciółka ma to samo i ciągle grzebie przy tych pazurkach jak odrastają ;)

nanami7
25-07-2010, 13:28
Świetnie to wygląda. teraz chyba w modzie takie zestawienie kolorystyczne.
Biały z czarnym
Czarny z czerwonym
I czerwony z białym ;)

Zgredo
26-07-2010, 22:19
ciekawe rozwiazanie takich kolorow :) ciekawe jakby wygladaly pazurki z innymi kolorami np. czarno-biale
buty swietne, tyle ze nie na moja noge - polamalabym sie :P

To już by nie były a'la buty Louboutina, wszak znani są z czerwonego spodu butów ale faktycznie czerń i biel mogła by być super - wydaje mi się, że w każdym zestawieniu z bielą warto byłoby jednak zrobić wzmocnienie płytki i to jakimś coverem, aby na biel nie przebijał się kolor z drugiej strony płytki.

maartekkk
30-07-2010, 09:25
Fajny efekt :) odważny w sumie :D

Jak tak oglądam zdobienia pod spodem... im więcej oglądam, tym bardziej mi się podoba :D chyba następnym razem zafunduję sobie jakiś ciekawy, kolorowy spód :P Ale jestem raczej za jednolitym spodem, w sensie nic odstającego... kupiłam kiedyś nawet folię tłoczoną, ale jakoś nie mogę się zebrać, aby jej użyć...

ana_zaba
30-07-2010, 19:35
mi sie ten efekt bardzo podoba, spod paznokcia czerwony i z wierzchu ta przenikliwa czern
zawsze os nowego
a nowosci sa potrzebne zeby nam sie nie znudzilo :D:D

Anika
30-07-2010, 19:42
Pazurki fajne, buty też :)

pogodka20
31-07-2010, 12:18
Bardzo mi się podoba jak paznokcie są również pod spodem ładnie zrobione, bo przynajmniej w którą stronę ruszysz ręką to i tak będzie ładnie

Paulistka
01-08-2010, 21:36
Ja już dawno robiłam takie pazurki. Klientki zadowolone bardzo, bo to zawsze coś innego:skacze: Szpicki też fajnie wyglądają...Tylko nie mogę dostać takich szpilek żeby zrobić fajna fotke.

dizzzy_girl
01-08-2010, 22:36
Buty są niesamowite :D

Delfa
02-08-2010, 21:49
Jejciu.. Buty od Louboutina to moje marzenie od dobrych paru lat.. I chociaż nie chodzę na obcasach zbyt chętnie, to mając takie jedne buciki chyba zrobiłabym im jakiś ołtarzyk tylko po to, żeby upajać się ich pięknem ;D Nawet najprostszy fason ma to "coś" w sobie :) mhmmmm

Darianna_Krak
02-08-2010, 22:50
Short Louboutin's Nails

http://i653.photobucket.com/albums/uu251/dariexowa/laboutin.jpg

Na górze żel kolorowy Astonishing w odcieniu Espresso,pod spodem czerwony puder kolor Asto.

Emilia B.
02-08-2010, 22:55
piękne :slina:

Anika
03-08-2010, 00:40
Darianna_Krak naprawdę niezły efekt :ok:

dizzzy_girl
03-08-2010, 10:59
Darianna piękne!!! Bardzo mi się podobają :D

farbstift
21-10-2010, 08:46
tu kilka inspiracji:
autorka- Anna Śledź
http://images39.fotosik.pl/351/104a8e4ae3bdd8f0.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/104a8e4ae3bdd8f0.html)
http://images40.fotosik.pl/339/163af2f3664c24b3.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/163af2f3664c24b3.html)
http://images46.fotosik.pl/337/00a5bbd6ca7d0896.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00a5bbd6ca7d0896.html)
http://images49.fotosik.pl/356/f18487016690364c.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f18487016690364c.html)

kachna831
21-10-2010, 09:08
Darianna fajniutko wyszły :)

asiekfr
21-10-2010, 10:53
Darianna -super
..te od Ani Sledz ,to juz w ogole bajka!!!

IWONAUMINSKA
19-11-2010, 12:32
same wspaniałości :)

Malyyyyna
22-12-2010, 00:02
sliczne:) ja czesto ozdabiam hologramami:)

Lilka
25-03-2011, 22:19
Wklejam kilka linków, gdzie jest ozdobiony spód paznokci - krok po kroku:
http://nailartmagazine.pl/index.php/zdobienia/slodki-zapach-wiosny-zdobienie-krok-po-kroku/
http://nailartmagazine.pl/index.php/zdobienia/z-kraju-kwitnacej-wisni-zdobienie-krok-po-kroku/
http://nailartmagazine.pl/index.php/zdobienia/w-kolorze-lila/

fajnie to wygląda :wow:

nanami7
25-03-2011, 22:45
aaa te czarno białe ekstra !! :love:

ducek07
26-03-2011, 12:46
Czego to ludzie nie wymyślą na tych paznokciach ^_^

iwona
16-04-2011, 14:58
klientki przychodzą do mnie co miesiąc na uzupełnianie i zawsze frezuje im spód paznokci
z czasem naturalne paznokcie wyglądają bardzo źle, żółkną
a tak odświeżamy spód paznokcia
czasem też odchodzą od sztucznych panzokci

Martyna.nails
06-02-2013, 23:53
Witam kochane :kwiatek:
Od jakiegoś czasu intryguje mnie zdobienie typu DOUBLE FACE-czyli spód paznokcia czerwony;różowy itp a wierzch czarny itp.
Zastanawiam się,czy któraś z Was wykonuje/ła takie zdobienie i jeśli tak,to jaką techniką?
Naturalnie,jeśli mowa byłaby o naturalnych paznokciach i zdobieniu lakierem,to dziewczyny malują po prostu od spodu innym kolorkiem,ale mi oczywiście chodzi o paznokcie przedłużone. Jakoś opcja nakładania kolorowego żelu od spodu wg mnie nie wchodzi w gre,więc jedyne co wydedukowałam to Tips szklany-warstwa podkładowa cienka-malowanie końcówki żelem kolorowym np.czerwonym-później pokrycie końcówki/całości np czarnym,ale znowu zdaje mi się,że może wyjść a)za grubo, b)przy odrastaniu już po 1szym tygodniu nieschludnie..
Co o tym sądzicie? :blink:
Sorry,że wątek długi,ale chciałam dokładnie opisać o co mi chodzi,na tyle zrozumiale,żeby nie było niedomówień.
Będę wdzięczna za każdy pomysł :serce:

nanami7
06-02-2013, 23:59
albo hybryda mozna, ale ja jak robilam to spod paznokcia malowalam zwyklym lakierem :)

Patrycja_92
07-02-2013, 00:01
Możesz sprobować zrobić szkielet na formie przeźroczysty, zrobić jedną warstwę np czerwonego, czy tam różowego na to, i pokryć to czarnym, wtedy od spodu będzie kolor, a od góry czarny. Tak samo możesz przed położeniem koloru na przeźroczysty szkielet, dac trochę brokatu albo hologramów i też będziesz miala to widocznie od spodu :)

Tutaj możesz trochę poczytać http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/1781-spod-paznokcia-strefa-niedoceniona.html

A tutaj post z KpK http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/1781-spod-paznokcia-strefa-niedoceniona-3.html#post255929

Martyna.nails
07-02-2013, 00:13
Hybryda,powiadasz? Tzn,masz na myśli hybrydka od spodu,jak zakładam i tu dość podobny problem jak mam w rozumowaniu z żelem,bo potrzebowałabym aż 3ch warst:wbaza-kolor-top...czyli robi się grubasek od spodu,a takiego efektu nie chce...Popraw mnie,jeśli się mylę :/:
Ps.Sorry za błąd w TEMACIE postu..coś mi palce nie doganiały myśli i się źle spacja wrzuciła-WYBACZCIE :wstydek:

---------- Dodano o godzinie 01:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:07 ----------

Szkielecik czy tips-to już mi wiele w sumie nie zmienia w sensie obaw co do grubości końcówki. Gazetkę mam z tym tematem,jakąś już starą,nawet sięgam pamięcią,ale tam właśnie było coś o jakiś cyrkoniach itp,o ile dobrze kojarzę,a mnie chodzi o sam kolorek...Jednak to już i tak w sumie więcej pomysłów niż te moje,ale dalej zachodzę w głowę jak widzę różne tego typu fotki,jak to robią,że ładna cienka końcóweczka jest.
Oczywiście dzięki za odpowiedzi :*

Patrycja_92
07-02-2013, 00:16
Jesli dasz na szkielet jedną warstwe czerwonego i jedną- dwie czarnego to nie będzie gruba :)

Martyna.nails
07-02-2013, 00:21
Jesli dasz na szkielet jedną warstwe czerwonego i jedną- dwie czarnego to nie będzie gruba :)

Zapewne masz rację...To teraz aby sprawdzić muszę się podszkolić w formie,bo opornie mi to idzie :p
Chyba,że ktoś mnie jeszcze czymś olśni ;)

olciazd18
07-02-2013, 09:23
Ciekawie to brzmi. Nie widziałam nigdy czegoś takiego ale może wyglądać fajnie.

sylla
07-02-2013, 09:40
Możesz sprobować zrobić szkielet na formie przeźroczysty, zrobić jedną warstwę np czerwonego, czy tam różowego na to, i pokryć to czarnym, wtedy od spodu będzie kolor, a od góry czarny. Tak samo możesz przed położeniem koloru na przeźroczysty szkielet, dac trochę brokatu albo hologramów i też będziesz miala to widocznie od spodu :)

Tutaj możesz trochę poczytać http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/1781-spod-paznokcia-strefa-niedoceniona.html

A tutaj post z KpK http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/1781-spod-paznokcia-strefa-niedoceniona-3.html#post255929


Dokładnie tak samo pomyślałam , ze można zrobić :)
Muszę koniecznie wypróbować .

el.ch
07-02-2013, 13:07
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
znalazlam kilka takich, ale wszystkie lakierowe :)
wydaje mi sie, ze moze fajnie wygladac zrobienie na przezroczystym szkielecie czerwonej cienkiej warstwy, tylko przed polozeniem czarnej zabezpieczylabym czerwona cieniutka warstwa akrylu przezroczystego, zeby sie nie wymieszaly :)
sprobuje cos takiego na sobie wykabinowac :) czerwony z brokatem moze tez fajnie polyskiwac od spody :)

karchola
07-02-2013, 13:31
A czemu nie spróbować od spodu nałożyć czerwony żel/hybrydę poprzecierać drewnianym patyczkiem i wewnętrzną częścią dłoni rękę do lampy ;p

claudia.c
07-02-2013, 19:04
najlepiej jest zrobić szkielecik z czerwonego akrylu i zbudować paznokcie jak zwykle (akrylem lub żelem) a potem nałożyć czarny żelik ;)

Martyna.nails
07-02-2013, 21:22
karchola
Ponieważ,jak napisałam na początku,wyjdzie za grubo od spodu,czego bardzo chcę uniknąć :(

karchola
07-02-2013, 21:48
Jeżeli zrobisz to hybrydą? Grubo?

nanami7
07-02-2013, 22:31
no wlasnie jakie grubo, jak cienko? Poza tym jak dajesz hybryde na pazurek przedluzony na szablonie to juz zadnej bazy nie potrzebujesz :) ja robilam lakierem takie...

asia
08-02-2013, 00:42
ja robiłam akrylem szkielet różowy a french biały, a czasami przy odnowie kolorowych machne akrylem od spodu, juz po wyfrezowaniu