PDA

Zobacz pełną wersję : Smuklejsze paznokcie



aga
06-12-2009, 22:20
Czy są jakieś sposoby by szeroka płytka wydawała się bardziej smuklejsza?
Czy np głębsza linia uśmiechu wysmukli paznokcie czy wręcz przeciwnie?
Czy nie robi to żadnej różnicy?
A może klientkom o bardzo szerokiej płytce proponujecie jakieś specjalne zdobienia, które optycznie wysmukla płytkę?:)

centerbeauty
07-12-2009, 07:43
Miminko ja zazwyczaj klientkom z szeroka plytką proponuje formę przy frenchu wyciągam bardziej uśmiech i wydużam łoże paznokcia. Jśli chodzi o klientki błyskotki :D proponuje zdobienia delikatne pionowe optycznie wysmuklające naturalne szerokie paznokcie :)

asia
07-12-2009, 11:44
mi się również zdaje że kwadraty mało pasują, ale czasami nie masz wyboru bo klientka sie uprze..

aneczka19895
07-12-2009, 12:21
By optycznie wydłużyć krótkie i szerokie paznokcie należy używać raczej jasnych lakierów. Wzorki namalowane pionowo, wzdłuż paznokcia je również wysmuklą i wydłużą. Nie muszą być to jednak proste linie, należy je robić od wału paznokcia do wolnego brzegu, także wzorki robione po skosie są mile widziane. (...) Podczas robienia paznokci żelowych (w przypadku frechy) należy formułować głębszą linię uśmiechu co dodatkowo je wysmukli i spowoduje, że będą wyglądać delikatniej i bardziej elegancko.


-----> część mojej notatki z pracowni kosmetyki :D

dzidzia
07-12-2009, 13:15
chcialam sie wypowiedziec ale widze ze dziewczynki juz wszystko napisaly ;)

vmajkav
01-02-2010, 00:29
Ja też często się spotykam, że mimo iż dziewczyna ma ktorką i szeroką plytkę nie chce jej przedluzyc kamuflażem- bo jej sie to nie podoba- no trudno ;/

kotek2121
10-02-2010, 14:22
Ja zawsze proponuję kamuflaż, ciężej sprawa wygląda jak pani chce mieć mega mega krótkie pazurki, bo wtedy serio nie ma pełnego polotu w wykonaniu :) więc generalnie piłujemy boczki lub robimy migdałki. Jak przedłużysz kamuflażem łożysko pazurka to momentalnie staje się on dłuższy o tyle jak dokładasz frencha :/ tak więc to fanie wygląda jak się robi trochę dłuższe pazurki. Wszystko też zależy od długości naturalnej płytki bo nawet jak jest poobgryzana bardzo a klientka chce krótkie to zastosowanie kamuflażu jest tuta nieodzowne możemy sobie na to pozwolić zroić pazurek dłuższy a i tak klientce nie będzie przeszkadzał bo wygryziona płytka zostanie przywrócona do pierwotnych rozmiarów :) A jesli chodzi o dłuższe pazurki to zazwyczaj proponuje jakieś pionowe zdobienie , skos w górę albo wzór w strzałeczkę :) to bardzo ładnie wygląda w połączeniu z kamuflażem :) no i piłuję boczki jesli ktoś chce kwadrat tak by nie wychodziły łopaty tylko się zwężały (to daje spoko efekt) albo robię migdałki :)

julcia88
10-02-2010, 20:59
również chciałam się wypowiedzieć w tej kwestii ale chyba nie ma już nic do dodania, bynajmniej ode mnie ;)

bestilka007
11-02-2010, 00:14
ja tez robie zwezajace sie takie ....."marchewki do polowy"....:D

farbstift
10-05-2010, 14:25
ja staram się zrobić jak najgłębszą linię uśmiechu i zwężyć kształt, żeby nie były to proste kwadraty. No a najważniejsze jest dobrze dobrane zdobienie.

aneczka19895
10-05-2010, 14:37
wiecie co mam taką klientkę która ma takiego kciuka, że największy tips jest o połowę za mały... robię jej na formie ale ona jest taka wybredna co do zdobień, że masakra.... następnym razem zrobię zdjęcie tych kciuków i wam pokażę

Emilia B.
10-05-2010, 17:40
przy szerokiej na pewno sprawdzi się wyciągnięty french i ozdoby podłużne, które wydłużą pazurka. Broń Boże coś w poprzek (tylko optycznie pogrubi). No i wiadomo - długość, im dłuższe tym się szczuplejsze wydają. Dodatkowo tunel i zaciskanie. Tyle na dana chwilę mogę poradzić :)

Symea
14-05-2010, 08:37
;(Wczoraj miałam klientkę, jej miała bardzo szerokiego serdecznego jak kciuk:) chciała bez covera bo brzydko, juz pokazałam jej tak i tak..kurcze nie dało się przetłumaczyć/ ale to nic, ona chciała kwadraty:(( Jezu jak wyszedł ten paznokiec , prosta łopata...stwierdziła, że tak jej się podoba. ehh

Ewelina83
14-05-2010, 09:35
No wlasnie chyba w tej kwesti wszystko juz dziewczyny napisaly gorzej jak sie ma upatra klientke i upiera sie przy swoim zdobieniu-ja mialam taka ..mimo ze staralam sie jak najbardziej wypilowac boczki wydluzylam loze kamuflazem a ona chciala i tak w poprzek...nie bylam z nich zadowolona no ale coz klient nasz pan...

Valia
14-05-2010, 10:28
znam to skądś... też mam taką upartą klientke, nie chce covera, nie chce migdałów i zawsze prosty french! bleeech, okropnie to wygląda, a jakbym miała jej palce do czegoś przyrównać to byłaby to kiełbasa....

karolaj.
31-05-2010, 23:16
ja przy szerokiej płytce wydłużam łożysko i robie głeboki usmiech przy frenchach no i zdecydownie ładniej wyglądają migdałki dodają delikatności, mam jedną taką klientke z szeroką płytką i zawsze robie jej migdałki a wyglądają tak :)

http://images42.fotosik.pl/188/f6f49d8a91b544a6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

NiCoLa
01-06-2010, 09:50
wyglądają bardzo ładnie :)

MURKA
01-06-2010, 09:53
Bardzo mi się podobają!!!!:ok:

julcia88
01-06-2010, 10:22
no faktycznie bardzo ładnie wyglądają :D

nanami7
01-06-2010, 21:07
Karolaj. elegancko :):)

Yasumi
02-06-2010, 10:16
ladnie zakamuflowalas jej ta szeroka plytke :)
co do odpowiedzi-dziewczyny napisaly chyba wszystko

justi9
02-06-2010, 10:21
ja nigdy nie pytam czy chce kamuflaż - po prostu go nakładam :D

kleo
02-06-2010, 11:11
ja też nigdy nie pytam czy chcą cover czy nie, nakładam i już, wycieniowuję go i potem są mega zadowolone, że nie widać odrostu
też staram się wysmuklać za pomocą pilniczka lub jakiś wzór daję wysmuklający
jak jest jakaś uparta to wtedy jej mówię, że robię na moją odpowiedzialność i ewentualnie jakiś rabacik się daje

paznokietek1000
02-06-2010, 11:52
ja tez się nie pytam tylko daje cover, również piłuje tipsy jak się klientki przyzwyczaja to czasami chcą wysmuklone aż za bardzo co na fotkach widać

pogodka20
03-06-2010, 18:32
karolaj piękne migdałki i piękny french:love: W ogole nie widać ze ta pani ma szeroką płytkę

kasiasssss
06-06-2010, 12:58
karolaj idealne

karolaj.
07-06-2010, 14:35
Dzieki dziewczyny, naprawdę jest mi ogromnie miło czytając tak pozytywne opinie.

Zdjęcia przeniesione do http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/119-wszelkie-kolorowe-pazurki-157.html . W tym temacie dzielimy się wiedzą w jaki sposób wysmuklić pazurki, do pokazywania swoich prac służą tematy w dziale Zdjęcia pazurków - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/) Emila



(http://www.fotosik.pl)

xsunnyolciax
08-06-2010, 20:34
wydłużyć łożysko, to na pewno i uśmiechnąć ładnie french. Kształt migdałka i długie pazurki ładnie wysmuklą paluszki :)

farbstift
15-07-2010, 12:49
ostatnio probowałam jakoś wysmuklic bardzo krótkie naturalki mojej siostry. Chciała tylko pokryć plytkę lakierem, więc nie malowałam całej płytki, tylko zostawiłam małe odstępy po boczkach i namalowałam pionowe paseczki. Wcześniej opilowałam pazurki na zaokrąglony kwadracik, żeby boczki tak w dół nie spadały.

kasandra262
20-07-2010, 22:39
Mam pytanie czy na tipsie też można wydłżyć łożysko kamuflażem? jeśli tak to jak mam to zrobić ? Mam nadzieję ze to dobry temat:/:

Emilia B.
20-07-2010, 23:20
ech na to odpowiedź znajdziesz tu.... http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/290-cover-kamuflaz-prosze-o-pomoc.html podawałam Ci już link :)

hairkama
24-07-2010, 15:34
wysmuklać najlepiej Coverem właśnie też mam sposób na wysmuklenie ,że biore frezarkę i piłuję paznokieć od spodu i przy brzegu żeby były smuklejsze też większy "uśmiech" wysmukla paznokcie :)