PDA

Zobacz pełną wersję : Nasza konkurencja- Komputerowe zdobienie paznokci



Chanti25
23-03-2009, 01:03
NASZA KONKURENCJA KOCHANE ;)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
http://img10.imageshack.us/img10/300/sugarwarez251.gif

DymciA
23-03-2009, 11:27
no no
we wszystkim niedlugo nas wyręczą te komputerki :D ;]

Kamis
23-03-2009, 11:38
Ale z takim komputerkiem to nawet nie idzie pogadać kawy się napić poplotkować te 3-4 godziny :D poza tym jakoś dziwnie mi wyglądają te komputerowe pazury :P

Chanti25
23-03-2009, 12:25
Pewnie że tak-Nasze dzieła są i tak najpiękniejsze :)

agusiaani
25-03-2009, 00:24
pewnie że tak z komputerkiem nie pogadasz,moje klientki mówią że ja to jak psycholog czasami a jak wejdziemy na temat mężczyzn to już nagadac się nie możemy

Kamis
25-03-2009, 00:27
kobieta z kobietą to zawsze znajdzie temat do rozmów a już jak mają siedzieć razem te 3 godzinki to faktycznie jak na spowiedzi wszystko się zwierzą :P

aga
07-04-2009, 21:11
aa tam dziewczyny Wasze i tak ładniejsze!!:ok: mi się one wcale nie podobają

daruniunia
07-04-2009, 21:19
To wiecie co zrobić? Wyłączyć im prąd ;p A te paznokcie i tak nie sąza piękne. W prrównaniu do nas dziewczyny to mogą ją spakować spowrotem do pudła :D

iwonadc78
07-04-2009, 21:50
czego oni jeszcze nie wymysla,sztuka jest zrobienie sobie samemu paznokci a nie jakies tam smieszne komputery...i na dodatek nic specjalngo w tym nie ma , takze.....dziewczyny TO ZADNA KONKURENCJA!:)

aga
07-04-2009, 22:35
czego oni jeszcze nie wymysla,sztuka jest zrobienie sobie samemu paznokci a nie jakies tam smieszne komputery...i na dodatek nic specjalngo w tym nie ma , takze.....dziewczyny TO ZADNA KONKURENCJA!:)

właśnie :yes: co to za sztuka zrobić wzorek za pomocą komputera czy nakleić naklejkę...sztuką jest samemu ozdobić paznokcie a nie pójść na łatwiznę^_^

Czarnulka
12-04-2009, 10:57
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
A co Wy na takie "oszustwo" ? hihi :P

Kamis
12-04-2009, 19:07
Przenoszę do tematu komputerowe zdobienie paznokci :]

Czarnulka
12-04-2009, 19:42
:wstydek: Aaa sorka nie widziałam wcześniej tego tematu :(

Kamis
12-04-2009, 19:44
nie szkodzi :)

seqoya
12-04-2009, 21:10
Nie nazwałabym tego konkurencją, a raczej urozmaiceniem :) Przy posiadaniu takiego sprzetu, ma się większą ofertę co też przyciaga klientki. Zawsze byłby zwolenniczki jednego, bądź drugiego :) a wiadomo klientki lubią mieć wybór :)
kiedyś poważnie zastanawiałam się nad zakupem.
Słyszałam, że trzeba być ostroznym w trakcie pracy szczególnie w trakcie druku, ponoć czesto klientki wzdrygają przy pierwszym podejściu i wtedy wzory nie sa takie jak powinny. Jednak wsytarczy odpowiednio poinstruować klientkę i jest ok :)

barbara_kawka
12-04-2009, 22:12
jakos mi sie nie podobaja te zdobienia komputerowe ale to fakt ze to fajne urozmaicenie :)

Kamis
12-04-2009, 23:03
Urozmaicenie dla osób które np mają mało czasu ;) ale jestem ciekaw z technicznego punktu widzenia na jakiej zasadzie działa ta drukarka, bo na prostym to jeszcze rozumiem ale na palcach .. to już nie za bardzo to widzę

mogli by włożyć kamerę do środka ;)

asia
02-09-2009, 20:19
podnoszę temat, okropnie mnieciekawi to urządzenie, moim zdaniem to nie jest konkurencja tylko wzbogacenie usług, a przynajmniej podnosi renome jeżeli masz taki 'gadżet' - oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać i nie mam w planach robić debaty na ten temat, chcę zebrać informacje - co z czym i do czego:)

znalazłam takie coś na allegro
Drukarka do paznokci EDICOM V7 - super okazja!!! (724546560) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item724546560_drukarka_do_paznokci_edicom_v7_super _okazja.html)
można takie rzeczy sobie policytować, z tego co się orientuję to potrzeba do tego zwykłego komputerka.
tu ze strony producenta tej konkretnej drukarki instrukcja krok po kroku:
Edicom : urządzenia do zdobienia paznokci - zobacz jakie to proste! (http://www.edicom.pl/www/nails.edicom.pl/pomoc.html)

chyba najgorzej to z kartridżami i tymi preparatami do utrwalania wzoru, oczywiście ceny nie ma.

czy ktoś taką maszynkę widział na żywo?:):)

donna69
02-09-2009, 20:48
a ja wam powiem ze to u nas nie zdalo egzaminu.
co prawda niby nowosc itp.

ale....jest drogi w kupieniu,drogi w utrzymaniu,drogi w naprwie.
nisamowicie skaplikowany w realnosci.
wdzialam jak sie na nim robi -klaaaroo bylo sie zachwyconym ale jak sie dokladnie wda w materie to nic specjalnego.

do tego trzeba dodac ze jednak te motywy sie nie trzymaja,nie sa trwale itp.


ale dla kazdego cos nowego i innego.
mnie bym tam 5000-6000 tas Euro bylo szkoda,to bym wolala caly rok przesiedziec u Rosjanek na szkoleniach!!!!!!-hi,hih,ih,ih

asia
02-09-2009, 20:51
dzięki za opinię:) właśnie też mi się zdaje że samo utrzymanie dużo kosztuje, ale bardo bym chciała zobaczyć jak to wygląda:)

iwa1223
02-09-2009, 20:54
faktycznie to jest urozmaicene zdobienia, ale nie zepchnie nas bo pazurki naturalne nie każdy ma takie długie i mocne, a drukarka ich nie usztywni, nie wzmocni... ;) więc najpierw budowanie pazurka a potem ewentualnie komputerowe zdobienie ;)

unita
02-09-2009, 21:06
najlepsze w tych drukarkach jest to ze mozna wydrukowac doslownie wszystko, zdjecie itp - a na takie szczegoly niestety nie wszystkim starcza talentu

owca681
03-09-2009, 21:17
a tam...żadna konkurencjia...decoupage...wszystko da sie zrobić...:skacze:

donna69
03-09-2009, 21:32
a tam...żadna konkurencjia...decoupage...wszystko da sie zrobić...:skacze:

:skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::s kacze::skacze::skacze:

i tak samo mysle lub Fotodesign,jeszcze lepszy!!!!!!;)

kasiasssss
03-09-2009, 21:45
i tak mszyne obsluguje czlowiek,nie widzialam tam krzywej c, poza tym co z ogryzkami i nietypowymi,problematycznymi pazurkami>?:/:

asia
03-09-2009, 21:50
z tego co czytałam to się robi na już zrobionym przedłużeniu, używa się czegoś podkładowego, potem to drukowanie i czegoś nawierzchniowego. i chyba właśnie te 2 substancje są drogie:)

hersa
04-09-2009, 19:25
już dobre parę lat temu może jakieś 5-6lat widziałam podobne gadżety. Tyle że tam się chyba nie obsługiwało komputerowo... Poprostu smarowało się jakimś lakierem specjalnym i wkładało łapę do "dziurki" :) i to na tym "lakierze" robiło wybrany wzór. Jakaś folia to była czy coś- nie wiem, ale ze zdjęciami się nie spotkałam. Nad morzem często można było spotkać takie gadżety (coś koło 6-7zł za paznokieć o ile dobrze pamiętam) chociaż sama nie próbowałam. Nie bardzo mnie wtedy jakiekolwiek zdobienia interesowały :P

Gość
04-09-2009, 19:36
a ja wam powiem że byla u mnie wczoraj moja sąsiadka i chciala pazkoncie na weselicho i powiedziala ze zadnych gotowcow nie chce!! ona woli RĘKODZIEŁA:wow:

bardo bylam tym zdziwiona bo to jest "zwykła" osoba która nie za bardzo lubi szaleć z pazurkami (wlasciwie to są jej pierwsze żelki) jest bardzo naturalna i w ogole, nawet jej nie proponowałam kwiatków ani żadnych "udziwnień" a ona sama z takim tekstem wypaliła:P

Etna
05-09-2009, 20:52
Mi to się w ogóle nie podoba, paznokcie wyglądają bardzo sztucznie. Wyglądają jak te co się kiedyś za małolata kupywało na odpuście takie plastikowe kolorowe paznokcie haha ;D

aga
06-09-2009, 00:22
Mi to się w ogóle nie podoba, paznokcie wyglądają bardzo sztucznie. Wyglądają jak te co się kiedyś za małolata kupywało na odpuście takie plastikowe kolorowe paznokcie haha ;D

popieram:) nie ma to jak własnoręcznie ozdobione paznokcie:)

aniw88
10-01-2010, 21:04
Popieram powyższe wypowiedz w 100% ! Lepsze są nasze świecidełka, które możemy ułożyć tak jak nam się podoba :)

nanami7
11-01-2010, 00:18
nie podobają mi się te komputerowe wzorki ;)

Malyyyyna
18-05-2010, 20:20
jak dla mnie to ta metoda jest kiepska:P tzn fajne malunki powstaja ale nie na kazdych paznokciach poza tym wygląda to sztucznie:P jestem chyba zwolenniczka recznie tworzonych dzieł:D

Evelina.J
13-12-2014, 14:11
Dziewczynki odświeżam temacik. Teraz ceny sa przystepne za taką maszynke, a wydrukowac mozna z kompa o ile dobrze przeczytalam co sie chce. I jak sie zorientowalam sa chetni na takie zdobienia i cenia sie salony ktore takową maszynkę posiadaja....

Czekam na wasze wypowiedzi poniewaz przyszlo mi na mysl zeby sobie zakupic ;)

https://pl-pl.facebook.com/najlo24

nanami7
14-12-2014, 13:29
Evelina przystępne tzn ? :)