PDA

Zobacz pełną wersję : Cosmelan



Chocolata
16-12-2009, 19:12
Moja kolezanka poddala sie zabiegowi Cosmelan i nie wierzylam, ze to coś da na jej silne przebarwienia na twarzy. Efekt mnie powalił! Twarz w ciągu 2 tyg. doslownie odmlodniala o 5-6 lat, nabrala pięknego koloru, zmarszczki mimiczne się spłycily, przestala się " świecić" bo miala tłustą cerę.
Zachęcona efektami, ale nie mając przebarwień zakupilam z calego zestawu tylko krem Cosmelan 2 i bylam w szoku jak bardzo poprawil moje mankamenty na twarzy. Stosowalam go ponad 4 m-ce, niestety cena ( ok 400-500 zl za 30 ml) zmusila mnie do przerwania kuracji.
Chcialam zapytać czy ktoras z Was tez to stosowała i jakie ma wrażenia, a także czy może macie dostęp do tanszego dystrybutora?

Anna Kosińska
16-12-2009, 19:34
Kochana to fakt te kremy sa swietne ale powatpiewam bys dostala je tansze niz w cenie 450 czy 500zl jak juz to drozsze a pamietajmy taki kosmetyk im jet tanszy tym sprawa podejrzana..

tusia
17-12-2009, 15:20
Czy Cosmelan każdy może stosowac czy sa jakies przeciwwskazania?:huh:

Chocolata
17-12-2009, 19:26
Przeciwwskazań nie ma.. raczej są wskazania;)
Przebarwienia, tłusta cera, duze pory, delikatne zmarszczki mimiczne. Efekty świetne, aczkolwiek wazna jest systematyczność a co za tym idzie spory naklad finansowy. Inaczej problemy wracają. Ten lek uzależnia... od efektow;)