PDA

Zobacz pełną wersję : SZCZECIN szukam dobrego szkolenia



pinusia6
26-09-2009, 12:54
Witam serdecznie ;]
Bardzo mi zależy na opiniach kursów które prowadzi pani Agnieszka zwana Frutą z blogu :P Może jakieś opinie kursantek?? Chcę się wybrać do tej pani, ale może jak na razie miała porada :D Byłabym wdzięczna

Pozdrawiam :)

sylwia-p_86
26-09-2009, 13:23
Nie byłam i nic nie słyszała,ale ja patrze na jej pazurki to mi dech zapiera w cyckach ;]

Gość
26-09-2009, 13:23
zapraszam tutaj... http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/144-kursy-opinie-doswiadczenia.html
po to jest założony taki temat ogólny, aby nie robić bałaganu... nastepnym razem proszę skorzystać z opcji SZUKAJ (prawy górny róg strony obok opcji NOWE POSTY):good:

kasiuleklubek
18-12-2009, 10:33
hej dziewczyny mam nadzieje ze mi pomożecie :) szukam jakiegoś dobrego szkolenia metodą żelową i akrylową w szczecinie albo w okolicach szczecina! szukałam trochę w internecie i natknęłam się na stronkę Nails Paradise, Agnieszka Futkowska, Dyplomowany instruktor i dystrybutor produktów do stylizacji paznokci (http://www.nailsparadise.pl). czy wiecie coś na temat tych szkoleń???

Kamis
18-12-2009, 10:41
na 100% można polecić szkolenie u naszej annamon79 :ok:

http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/783-fotki-ze-szkolen.html

a tu stronka Centrum Szkoleniowe - "Stylizacja paznokci - Kurs, Pedicure - kursy, Manicure-kurs, Air-brush-kurs" (http://www.olympgroup.megahost.pl/page11.php)

mala
18-12-2009, 10:47
to samo chcialam napisac
polecam takze anie

Anna Kosińska
18-12-2009, 11:54
Zapraszam na stronke tam dowiesz sie wszystkiego jesli masz jakies pytanie pisz smialo odpowiem na kazde pytanie..poniewaz wprowadzilam male zmiany..Agnieszka Futkowska rowniez jest dobrym Instruktorem byla kiedys pracownica naszego Centrum Szkoleniowego..

PAZURKOMANIA
18-12-2009, 15:30
ogladajac prace naszej Ani tez ja moge z czystym sumieniem polecic...po za tym sa na forum dziewczyny ktore znaja ja osobiscie..i bardzo sobie ja chwala...:)

kasiuleklubek
19-12-2009, 22:29
dzięki dziewczynki! na pewno zgłosze sie do ani bo to prawdziwa perfekcjonistka:D

kalaga4
28-06-2010, 10:15
Z całego serca mogę polecić Agnieszkę Futowską. Szkoliłam się u niej z metody akrylowej. Agnieszka wkłada bardzo dużo serca w to co robi. Bardzo rzetelnie przekazuje swoją wiedzę. Jestem w 101% zadowolona. Na doszkalanie na pewno pojadę do niej :)

Centrum szkoleniowe Ani też mogę polecić :) Wprawdzie uczyłam się tam przedłużania rzęs a nie paznokci, ale spotkałam się z bardzo miłą i fachową obsługą. Moja Pani instruktor :) była bardzo cierpliwa i co najważniejsze odpowiedziała na każde moje pytanie!!! :ok: Zresztą same widziałyście prace Ani:love:

NiCoLa
28-06-2010, 10:25
Ja także polecam naszą Annamon :) nie znam Ani co prawda osobiście, ale jestem pod wrażeniem jej prac i na pewno wiele się od Niej nauczysz :) Nawet na forum Ania przekazuje nam wiele cennych rad, a co dopiero osobiście, na kursie :)

ametka
14-08-2010, 11:29
Witam serdecznie ;]
Bardzo mi zależy na opiniach kursów które prowadzi pani Agnieszka zwana Frutą z blogu :P Może jakieś opinie kursantek?? Chcę się wybrać do tej pani, ale może jak na razie miała porada :D Byłabym wdzięczna

Pozdrawiam :)


Pinusia ja byłam u Fruty :) Jechałam 11 godzin pociągiem z Giżycka do Szczecina, ale opłacało się :):) Fruta to rewelacyjna kobitka, bbbbbbb zdolna nie mówiąc już o tym jak bardzo jest cierpliwa :O wyuczy nawet największego że się tak wyrażę 'matołka' :skacze: salon ma cuuuuuuuuuuuudowny mmmm:D i umie przekazac wiedze :]:] POLECAM :):):)

Sheril
12-01-2013, 21:49
Ja również polecam Agnieszkę Futkowską. Byłam u niej na szkoleniu, wybieram się na kolejne. Jest profesjonalistką w każdym calu, a do tego przemiłą kobietą, z wielką wiedzą. Jej szkolenia prowadzone są na wysokim poziomie, odpowie na każde pytanie, a dodatkowo po odbytym szkoleniu oferuje dalej swoją pomoc :) Polecam!

monkas
18-07-2018, 08:08
Beauty Lux polecam - zdecydowanie robi różnicę, ale przede wszystkim tam chodzi o to, że poziom nauczania jest cały czas naprawdę wysoki. Nie ma sensu szukać po lokalizacji. Patrzcie raczej po miejscach, gdzie faktycznie możecie się spodziewać wiedzy. Przecież szkolenie robicie po to, żeby się jak najlepiej przygotować do pracy.
To chyba proste, prawda?