PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty z liliya sereditskaya- maj 2010



Gość
19-12-2009, 21:02
DZIEWCZTNY TRZYMAJCIE SIE... ZNALZŁAM TO NA JAKIM INNYM FORUM

http://i60.photobucket.com/albums/h27/KasiaKatie/LiliyaSereditskayatraininginPola-1.jpg
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 20:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:00 ----------

MAM NADZIEJE ŻE TO "PRZESTĘPSTWO" BĘDZIE POTRAKTOWANE JAKO MAŁA SZKODLIWOŚC SPOŁECZNA CZYNU I NIE DOSTANE BANA ZA PROMOWANIE INNYCH FOR :p

ALE WSZYSTKO DLA WASZEGO DOBRA :D

Anna Kosińska
19-12-2009, 21:28
Kochana to samo jest na Nailspace..:)wiec chyba nic zlego nie robisz..

Chocolata
19-12-2009, 21:36
Nic nie ma o cenach?

Kamis
19-12-2009, 21:44
takie informacje są jak najbardziej wskazane :)

Gość
19-12-2009, 21:53
no nie ma choco nie ma, pisałm do nich ale na razie cisza.

podejrzewam że 200zł to będzie obejrzenie przez szybę :lol:

a tak poważnie to myśle ze nie mniej niż 1000 a nie więcej niż 2 tys zł

---------- Dodano o godzinie 20:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:47 ----------

z tego co sobiee przypominam to czytałam kiesys na nailspace ostatnia taka przyjemnośc kosztowała albo 1300 albo 1600 zł tylko nie pamietam dokładnie:huh:

---------- Dodano o godzinie 20:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:48 ----------

och ja durna!! :glupek:

zamiast czekać to od razu mogłam zadzwonic

a więc: zadzwoniłam i pani powiedziała i ze za 3 dni szkolenia nie bedzie to kwota na pewno pniżej 2 tys, raczej będzie to ok 2,5tys zł... a nawet może więcej

wszystko zalezy od programu, który jeszcze układaja a dokładniej bedą wiedziec po 15 stycznia:/:

Anna Kosińska
19-12-2009, 21:56
Ja za caly kurs zaplacilam 3100zl tzn jesli chodzi o akryl 1800zl a farbki akrylowe 1300zl...
ale po tym co Ja bylam wiem na pewno ze beda duze grupy poniewaz Liliyi sie nie podobalo ze tak malo osob uczestniczylo i w ogole wiele do opowiadania ale i tak sie oplacalo,mam nadzieje ze do tego czasu zmienia tlumacza bo ten co byl to totalna porazka,niestety...ten kto rozumie to ok ale ten kto nie ma pojecia o tym jezyku jest na prawde ciezko...

Chocolata
19-12-2009, 22:18
Dziękuje dziewczyny, w takim razie nie mam co sie z motyką na słońce rwać tylko ćwiczyć to co juz w miarę mi wychodzi i liczyć na cud że uda mi sie wreszcie zrobic jakiś kurs:]

Anna Kosińska
19-12-2009, 22:48
choco nie dlugo Ja organizuje fajniutkie warsztaty...:)a Moze Nuki,Kornelia bedzie cos organizowac,jestes z Wrocka wiec daleko bys nie miala..:)

Ava
19-12-2009, 22:49
bbbbuuu bardzo chetnie bym sie na nie wybrala ale mam wesele w tym czasie :P

Chocolata
19-12-2009, 22:54
Aniu wiem , wiem.. wybieran sie do Sosnowca w lutym na moje pierwsze w życiu.. ale bardzo chcialabym zrobić taki profesjonalny z certyfikatem, niestety życie jakie jest każdy widzi i nie stać mnie na takie sumy. Dlatego baardzo liczę na ten wspomniany"cud";) Wiem,że mam małe szanse w konkursikach ale naprawdę bardzo sie staram, choć jestem zupelnym samoukiem.

tusia
19-12-2009, 23:32
takie warsztaty to marzenie:)
jednak mnie się wydaje, że tam w wiekszości to będa takie profesjonaliski jak Annamon:) nie w moim zasięgu finansowym:] i nie ta liga:D
Za to chetnie wybrałabym się na warsztaty do Ani czy nuki:):buja:

aga
19-12-2009, 23:36
choco nie dlugo Ja organizuje fajniutkie warsztaty...:)

a można wiedzieć gdzie?:)

Anna Kosińska
19-12-2009, 23:46
W Szczecinie Kochana jak juz, bede to organizowac...:)
Tusia bedzie dobrze moze do tego czasu wiele sie zmienic...

dzoana
20-12-2009, 00:43
ja czekam na warsztaty od naszych kochanych szkoleniowców z forum :P

asia
20-12-2009, 01:58
to i ja co powiem:) wydaje mi sie ja sama, jakbym miala wydac te 1000zl, wolalabym udoskonalic umiejetnosci u Ani, a potem wydac te 400-500 i na 'normalny' kurs farbek akrylowych, a potem dopiero u liliy'i:D

Valia
27-12-2009, 12:46
Kuuuurde tyle kasiory... masakra.... Aniu ja też by, się chętnie do Ciebie na warsztaciki wprosiła:D

Nnisiaa
27-12-2009, 14:22
taki kursik to marzenie ale wydaje mi sie ze na taki kurs warto wydac tyle kasy ale dopiero jak sie ma w malym palcu opanowane wszystkie inne cuda...:) bo jak sie kustyka z pazurami to jaki sens porywac sie na takie cuda po to zeby tylko oko nacieszyc...(ja tu mowie w swoim imieniu oczywiscie zeby nie bylo:P)

ja tez czekam na warsztaciki u Bitt....widzialam sie z nia dzis remont salonu idzie pelna para:D.... oj bedzie grubo:D

Aniu a do Ciebie tez sie chetnie wybiore moze latem jakbys cos organizowala:):)

Choco....odezwij mi sie na pw z nr gg mam sprawe :D...

Valia
27-12-2009, 14:45
Oczywiście się zgadzam! Ale wiecie co wam powiem? JESZCZE LUDZIE KIEDYŚ O NAS USŁYSZĄ I MY BĘDZIEMY GŁÓWNYMI GWIAZDAMI I INSTRUKTORAMI WIECZORU! Niech sobie Liliya nie myśli bo konkurencja jej rośnie!:)

bitt
27-12-2009, 16:05
Na Liliye chyba jade choćby sie zrzygać :D:D:D



ja tez czekam na warsztaciki u Bitt....widzialam sie z nia dzis remont salonu idzie pelna para:D.... oj bedzie grubo:D

miło Monia znuff Cie było widzieć :D hehehe nie zdradzaj mi tu niespodziewajek dla dziewczyn :P hyhyhyhy a ja dziś walczyłam z farbą i drzwiami - normalnie ubaw miałam jak dzieciak :skacze:

a do warsztatów już tylko 1 miesiąc i 17dni ;]

Nnisiaa
27-12-2009, 20:57
Ja nic nie zdradzam....powiedzialam tylko ze remontujesz sie hihi/.....a warsztaty wiadomo ze u Ciebie zawsze sa wyjechane w kosmos:]....

jedz do Liliye bo po 1 Ty masz juz super talencior po 2 rozwiniesz sie i nie bedziesz marudzic ze stoisz w miejscu a po 3to przyjde na szkolonko do Ciebie:skacze::skacze::skacze: potem:D

czarnulkaaa87
05-02-2010, 12:33
Kobitki na tej stronce juz jest podany cennik: index (http://www.nailz.pl/wydarzenia/)
No tanio to to nie jest, ale warto.
Szkoda, mnie tam raczej nie bedzie :/

kachna831
04-03-2010, 14:06
Qrde marzą mi się takie warsztaty :buja:
A może w moich okolicach coś się dzieje?? Toruń-Brodnica ?? Ale pewnie jak zwykle nic :/:

kalaga4
04-03-2010, 22:04
Czekałam na te warsztaty!!!I oczywiście nie pojadę;(;(;(!!!Akurat w tym tygodniu maja mam ostatnie egzaminy!!!;(;( Ale liczę, że pojadę na targi do Dublina to zdam wam relacje po powrocie:)

kobietazpazurem
05-03-2010, 00:12
Kochna ja jestem z Toruna i z tego co mi wiadomo nic nie będzie .... A szkoda bo bym się hętnie wybrała... I nawet bym poswięciła więcej kasy, byle by blizej było

kachna831
05-03-2010, 13:10
Kochna ja jestem z Toruna i z tego co mi wiadomo nic nie będzie .... A szkoda bo bym się hętnie wybrała... I nawet bym poswięciła więcej kasy, byle by blizej było

No właśnie ja tak samo... Ale w tych naszych stronach to strasznie ciężko jeśli chodzi o jakieś warsztaty :/: A mi, z małym dzieckiem, to nie na rękę kursować gdzieś daleko bo nie mam z kim małej zostawić...