PDA

Zobacz pełną wersję : Lakiery-suszenie,nowości,ulubione,malowanie krok po kroku



Strony : 1 [2]

sztynka
14-07-2013, 22:11
Dziewczyny- mam taki problem... mam lakiery modeny, bardzo ładne kolory ale niestety nie chcą za bardzo schnąć...Są gęste i nie wiem czy są zbyt napigmentowane czy też trzeba je rozrzedzić ... czy to coś zmieni?
Doradźcie coś

A które konkretnie kolorki? Bo faktycznie niektóre gorzej wysychają.
Ostatnio kupiłam seche vite i przyszedł jeden wielki glut i strasznie się ciągnął i śmierdział. Rozrzedziłam go rozcieńczalnikiem i jakoś daje radę, ale nie wiem jak z trwałością. Bardzo polecam z Opi mini np. biały. wysycha szybko na frenczu. Nie polecam transparentnych z opi, bo robią smugi. Z China Glaze czerwienie są boskie, ale już kolory transparentne mają smugi. Neonowy róż robi czarne paski. Do domowego użytku polecam z Top Choice z 9,90 utwardzacz. Bardzo dobry. Na płytkę jako baza i na górę jako Top.
Skusiłam się ostatnio na kilka lakierów z allepaznokcie NTN po 2,49 i wiecie co? Rewelka :-D Szybko wysychają i mają ładne kolory. Na stopach 3 tygodnie, na dłoniach minimum 3 dni, jak coś tam robię 10 ml (http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/107/10-ml)

agnieszka-nails
18-07-2013, 22:38
hej, czy ktoś wie gdzie w Warszawie można kupić (obejrzeć) wszystkie kolory marki ESSIE?

agaciorka93
19-07-2013, 14:12
sztynka ja ttez uzywam tych lakierow z ntn sa nawet przyzwoite :) chociaz niektore kolorki zostawiaja straszne smugi a tak to je bardzo lubie :)

bettyblue
25-08-2013, 20:02
Ja rowniez chcialabym znalezc firme lakierow, na ktorych moglabym pracowac... czytajac temat widze ze INGLOT, GOLDEN ROSE kroluja ... moze ktoras z Was wypowie sie jeszcze ? moglaby dodatkowo podpowiedziec jakiego uzywa utwradzacza ? aby przedluzyc trzymanie sie lakieru ??

emila
26-08-2013, 10:08
Ja od jakiegoś czasu jestem zachwycona marką Cuccio :) Mają bogatą kolorówkę, jedna warstwa wystarcza na pokrycie bez smug, szeroki pędzelek i długo się utrzymują (5-6 dni). Jak dla mnie na razie najlepsze z jakimi miałam do czynienia :)

angelikapl
04-09-2013, 13:22
Witam! Czy ktoś używa w salonie lakierów marki Orly lub Inglot bo nie wiem na które się zdecydować?

natalia268
04-09-2013, 21:45
Inglota ja osobiscie nie polecam - teraz nie dość że podwyższyli ceny to z miesiąca na miesiąc coraz gorzej z nimi
Orly - fajne, choć nie wszystkie kolory mają tą samą gęstość. ;)



hej, czy ktoś wie gdzie w Warszawie można kupić (obejrzeć) wszystkie kolory marki ESSIE?

w drogerii Hebe w podziemiach w przy dworcu centralnym widziałam :)

bettyblue
15-09-2013, 18:35
A myslicie ze do domowych zabiegow dla rodziny,kolezanek itp.aby jednak troche ten kolor sie utrzymal moze byc golden rose?-slyszalam dobremoponie,teraz chyba maja i lakiery do gabinetow kosm. Ostatnio skusilam sie na kilka lakierow marki lovely(rossman)i jestem zalamana,odprysk na nastepny dzien gwarantowany! :/

asia
15-09-2013, 19:00
tak na prawde wiele gorszych lakierow trzyma się, jeżeli jest dobra baza i top.
ja polecam z orly, baza jest koloru pomaranczowego i nazywa sie bonder czy jakos podobnie, natomiast niezawodny top to polishield, jest nieziemski

natalia268
15-09-2013, 19:28
ja wiele lepszych lakierów z bazaru za 1,50 max 3 zł kupiłam i są lepsze od china glaze itp.

asia
15-09-2013, 20:44
noooo china glaze ma swietne kolory ale bez bazy i topa trzymaja sie jakies pol dnia :x

natalia268
15-09-2013, 20:50
nawet na żelu/akrylu 1 dnia mi nie wytrzymywały ;/ masakra...

Nilvena
10-10-2013, 22:51
A co sądzicie o lakierach Morgan Taylor ? :)

kiwaczek2
11-10-2013, 11:46
bettyblue - ja używam golden rose w salonie i z czystym sumieniem polecam

nilvena - mam tylko jeden jak dawli gratis do prenumeraty :0 i kolor piękny ale konsystencja mi nie pasuje, taki niby glutek trochę, robią się smugi.

emila
11-10-2013, 15:10
Mi też nie podpasowały robią się smugi i ciężko mi się nimi maluje :(

Kasia991
14-10-2013, 00:07
A co sądzicie o lakierach Morgan Taylor ? :)

Dzisiaj byłam na pokazach EuroFashion w Krakowie i była prezentacja. Podobno na ich bazie i topie trzyma się bite 7 dni, chociaż to nie była opinia wszystkich :)
Mnie sam goły bez bazy i topu, przemalowany na wyprobowanie dał radę 3 dni, a pozniej pieknie odszedl w calości. Kolorówkę metaliczną mają boską:)

violala
25-12-2013, 23:57
Hej, ostatnio malowałam kilku klientkom paznokcie lakierami Peggy Sage na ich bazie i jednej Ingotem też na bazie PS i już na drugi dzień im poodpryskiwało, a mi nawet już tego samego dnia. No i nie wiem o co chodzi, bo czasem dłużej mi się trzymał lakier bez zadnej bazy ani topu. W czym może tkwić problem? Możliwe ze baza jest stara? bo nie zwróciłam uwagi jak kupowałam a była już trochę gęstawa.

nanami7
25-02-2014, 00:59
ja polecam vinylux z cnd ich lakier w polaczeniu z topem klientki nosza ponad tydzien !! Cena to na allegro ok 30 zl / buteleczke...

natomiast ja chcialabym sie zdecydowac na cos tanszego. Co myslicie o sally hansen tych akrylowych? Albo o bazie i topie Orly o ktorej pisala Asia?
Moze macie jakies wlasne 'patenty' na trzymanie sie taniego lakieru do paznokci. Co polecicie ? :)

parafina80
25-02-2014, 09:59
Vinylux jest swietny, u mnie w salonie manicure vinylux to osobna usluga 10zl drozsza od klasycznego
Naprawdę dlugo sie trzyma i kolorystyka jest boska i ciagle nowe kolekcje

nanami7
25-02-2014, 19:27
a co powiecie o China Glaze, Essie, Savina ? :)

kiwaczek2
25-02-2014, 19:54
violala - niestety peggy sage tak ma, te lakiery trzymają się jedynie na przedłużonych

nanami - china glaze kiepsko się trzyma
ja polecam seche vite top. i golden rose lakiery. i miodzio jest. tzn w ogole golden rose to bardzo dobre lakiery.
essie to juz te trochę droższe, ale podoba mi się ich pędzelek.

a co do vinyluxa - ja tez kładę na zwykłe lakiery, w normalnej cenie.

parafina80
25-02-2014, 23:17
Kiwaczek samego topu vinyluxa uzywasz? Dobrze się sprawdza?

kiwaczek2
26-02-2014, 08:03
tak, bardzo dobrze. lakier się ściera a nie odpryskuje. paniom tydzień się trzyma, są szczęśliwe. ale przy topie seche vite jest podobnie. schnie też szybko.
więc polecam oba.

sandrus
26-02-2014, 09:29
a co powiecie o China Glaze, Essie, Savina ? :)


Ja używam tylko Essie i jak dla mnie rewelacja.
UZywam lini PROFESJONALNEJ nie DROGERYJNEJ.

parafina80
26-02-2014, 09:56
Ja tez chce przejsc na Essie bo Mollon jest super ale nie ma takiej bogatej kolorystyki, poza tym w Essie maja co chwile nowa kolekcja a w Mollonie cisza

nanami7
26-02-2014, 12:53
To chyba kupie lakiery z Golden Rose i do tego cnd top :) i bede testowac :) wogole ten top z CND dodatkowo tez wysusza lakier! A powiedzcie mi czy na wszelkie topy dajecie jeszcze kroplę wysuszacza?

Kiwaczku a gdzie ten top seche nabywasz?

kiwaczek2
26-02-2014, 17:45
ja wysuszacza już nie daję, nie mam;0 nie widzę również potrzeby przy ty co używam
seche vite niestety dostałam w prezencie i przyleciało az zza wielkiej wody:)

asia
27-02-2014, 00:46
mi sie vinylux sam na plytce nie trzyma kompletnie, natomiast ostatnio z akrylu musialam go frezarka spilowywac :D

china trzyma się tragicznie jezeli jest bez bazy i topa, jak z, to dobrze.

savina jest ok i ma duzo kolorkow, sporo tego mam.

ja nadal trzymam sie bazy i topa orly, uwielbiam je. nie wiem czy seche nie maja w ef, ale nei jestem pewna, mi jakos nie podpasowal tak bardzo jak polishield.

AnastazjaB
28-02-2014, 20:57
Seche jest dostępne w wielu miejscach w internecie i na allegro :) Top nazywa się Seche Vite. Polecam od razu kupić rozcieńczalnik ponieważ top jest bardzo gęsty i szybko gęstnieje bardziej, a najlepiej jest go rozcieńczać na bieżąco.

Ja polecam w ogóle wiekszość rzeczy z Orly :) Zestaw primer-baza-top rewelacyjnie przedłuża trwałość. Lakiery mają również rewelacyjne, a kolorów jest zatrzesienie - polecam zerknać na ich stronę na nowa wiosenna kolekcję której jeszcze nie ma w sprzedaży ;) Piękne kolorki się szykują.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Oczywiście warte uwagi są lakiery i akcesoria Opi. Mam kilkanaście lakierów, oferta kolorystyczna jest ogromna. Minimalnie dłużej schną od Orly, ale tak naprawdę raczej nie aplikuję lakieru bez bazy/topa więc nie ma to znaczenia.

Topów używam w tej chwili Orly Polishield i Seche Vite - oba znacząco przyspieszają wysychanie. Czasem do dopełnienia aplikuje wysuszacz w zakraplaczu Opi, ale nie wiem czy przy tych topach ma to jakiś szczególnie znaczący wpływ :)

nanami7
01-03-2014, 00:17
chyba sie zdecyduje na seche vite i na lakiery z saviny.
Na poczatek 15 kolorkow mi wystarczy. :) A pozniej bede sobie kupowac rozne w zaleznosci od wymagan klientek :)

Agissi
13-07-2014, 21:50
Dziewczyn słyszałam ostatnio o lakierach które maja właściwości żelu bez utwardzania ponoć trzymają się super.Mam pytanie czy może słyszałyście cos o nich jak możecie podac jakie to firmy bo ja nie mogę nic odnaleźć na ich temat

Ava
14-07-2014, 21:02
hmm może chodzi Ci o lakiery od CND Vinylux? W salonie gdzie pracuję używamy tego. Trzyma się od 4 do 7 dni (zależy od paznokci) trudniej zmyć niż zwykły lakier, ze stóp to czasami bez pilnika się nie obejdzie.

hera16
14-07-2014, 21:31
Slyszalam o vinyluxie,podobno trzyma się rewelacyjnie nawet na dloniach fryzjerek.jednak na razie nie mam go w ofercie,ale mnie kusi.ile bierzecie kasy za takie malowanie vinyluxem z manicure i bez manicure?czy więcej jak normanymi lakierami?

krysia_p
12-08-2014, 12:15
ile kosztują takie lakiery? jakie są wasze wrażenia po ich stosowaniu?

Olympia
17-12-2015, 14:25
Paznokieć musi być doskonale przygotowany przed nałożeniem lakieru. Oczywiście najlepiej skorzytsać z profesjonalnych usług, ale jeśli nakładamy lakier samodzielnie, warto odtłuścić paznokieć i wypolerować płytkę.

SylVal
17-12-2015, 19:36
do vinyluxu nie trzeba plytki polerowac,malujemy dwoma warstwami i nakladamy vinylux top na zakonczenie,na paznokciach u stop trzyma sie do momentu a brzydko wyglada:) czyt.odrost,na dloniach murowany tydzien w zaleznosci od tego co kto robi :)