PDA

Zobacz pełną wersję : Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze



naatajla
05-01-2010, 10:51
dziewczyny powiedzcie mi co mozna jeszcze skutecznego zrobic zeby facet nie mial wysypanych plecow ma zaskorniki otwarte i zamkniete i takie ropne pryszczyki niektore okropnie wygladaja :/ byl na oczyszczaniu plecow i po oczyszczaniu mial je jeszcze gorsze robie mu peeling raz w tygodniu cos troche to pomoglo ale niezabardzo na wszystko to jednak nie dziala..

zyza
05-01-2010, 10:56
laser :D
działa rewelacyjnie...
co prawda spora kasę trzeba zainwestować np. u mnie w spa 0k 150 zł za zabieg razy 6 zabiegów co tydzień ale pozbywa sie doszczętnie wszystkich bakterii...
jesli będziesz chciała to ci nawet od strony fizycznej wytłumaczę jak to działa :D bo jesli chodzi o zabiegi to mam w małym paluszku :D

---------- Dodano o godzinie 10:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:54 ----------

acha laser IPL+RF o taki musisz sie dowiedzieć...
na początku może nie dowierzać bo przy każdym zabiegu wysypuje mocniej bo wyciąga te głebiej osadzone... trzeba odczekać 6 tygodni zabiegów i 6 tygodni po zabiegach i rezultat cie zaskoczy :D

Anna Kosińska
05-01-2010, 11:19
tu podaje linka gdzie male co nie co sie dowiesz
Program "Zyskaj Zdrowie" (http://www.zyskajzdrowie.pl/index.php5?module=czytelnia&action=artykul&id=85)

no i spruboj olejku pichtowego
kwasy sa dobrym rozwiazaniem na ta doleglowoc
leki czasami jeszcze bardziej nasilaja ten stan ale wcale rowniez nie musi tak byc najczesciej kupowane leki to ZINERYT ISOTREXIN I METRONIZADOL stosowany na przemian tylko te sa na recepte ale bardzo dobre
pellingi gruboziarniste tych lepszych najlepiej zakupione w aptece
posiadaja inne wlasciwosci
poczytaj rowniez o glyco a,acne derm,diacneal,differin,brewoxyl

naatajla
05-01-2010, 11:24
dobrze poczytam teraz o wszystkim co mi napisałyście
dziękuje :*:*

bestilka007
05-01-2010, 14:35
moj bąbelek mial ten sam problem. od pasa w gore mial gips i po sciagnieciu po 3 miesiacach az sie roilo id roznych dziadow :P:P
tez pilingi robilam alkoholem pryskalam oczyszczalam i bylo git a pozniej jescze wiecej wylazilo :)
wiec stwierdzilismy razem ze poprostu same zgina tylko spirytusem salicylowym mijscowo je zasuszalam co 2-3 dni. teraz odpukac plecki ma piekne i czysciutkie :):)) i od czasu do czasu solarium ale bez zadnych kosmetykow zeby nie natluszczac skory bo i tak ma bardzoooooo tlusta cere :):)
ps. przy wyciskaniu uzywaj rekawiczek i przez chusteczke zeby nie roznosic tego po calych pleckach :)
buziaki :):)

naatajla
05-01-2010, 21:02
wiem wiem uzywam rekawiczek i platkow kosmetycznych do tego a co do solarium to mozna zapomniec bo on napewno nie pojdzie ale to co napisalas robie caly czas regularnie :)

bestilka007
05-01-2010, 21:08
no i kochana chyba zle napisalam albo co :):)
chodzi mi o to zebys wlasnie NIE wyduszla tylko patyczkiem punktowo Spirytem przemyla i juz :):) zobacz na efekty one beda sie budowac budowac az wkoncu przestana :):)

naatajla
06-01-2010, 16:31
jak si enie wydusz tylko przemywa to nic nie daje a jak cos wycisne i na koniec posmaruje to lepiej to dziala ale malo kiedy tak robie wole zrobic peeling teraz sprobuje olejek pichtowy czy zadziala

bestilka007
06-01-2010, 16:38
robiac peeling roznosisz to po calych pleckach :) no ale jak uwazasz

Zuzanna Rzeszewska
06-01-2010, 23:14
zgadzam się z tym peelingiem

zyza
07-01-2010, 11:45
mozesz jeszcze wybrac się na mikrodermabrazję co jakieś 4 tygodnie na trądzik albo peeling kawitacyjny co tydzień... on także dezynfekuje :D

naatajla
07-01-2010, 11:51
tylko ze wlasnie kosmetyczka mi polecila robic peeling raz w tygodniu po oczyszczaniu jak byl wiec robi i cos sie poprawilo no ale wszystko i tak nie znilko i jakos sie na to nie zanosi
narazie mam w planach zakupienie olejku poleconego przez annamon79

Yasumi
07-01-2010, 12:43
maseczka aspirynowa-tez swietnie goi plecy,albo,moze tu was zniesmacze co nieco ,jesli brak kasy na zabiegi polecam kuracje wlasnym moczem(porannym)-pierwszy strumien do sedesu reszta do wyparzonego pojemniczka,pozniej przemywac plecy 2-3 razy dziennie,smierdzi tylko przez chwilke,na efekt nie trzeba dlugo czekac,mozna stosowac na zmiane z maseczka aspirynowa,moczem moja siostra ,ja i kolezanka wygoilysmy tradzik na twarzy ,ja wlasnym moczem wygoilam sobie rane na kostce po wypadku na motorze,kostka dostala sie w zebatke i wyrwalo mi kawal miesni ze skora -po 15 latach od tego incydentu nie mam nawet malenkiej blizny,a w rane moglam sobie wlozyc wtedy wlasna piesc !!!
bardzo dobre sa tez kosmetyki :)

LR Health & Beauty Systems: : Microsilver (http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=6835)

13718

jesli chcecie uzyskac wiecej info o kosmetykach piszcie-sa naprawde godne polecenia :macham:

bestilka007
07-01-2010, 14:00
http://forum.wzorki.info/pielegnacja-twarzy-ciala/2023-maseczka-aspirynowa.html

Tutakj wiecej info na temat maseczki aspirynowej :D

Patii
04-07-2010, 21:30
Yasumi ja tez słyszałam o leczeniu ran własnym moczem. Podobno naprawde bardzo skuteczne... :)
Ja mialam tradzik mocny i to bardzo na twarzy... Ale dzieki bogu,odpukac, zeszło mi wszystko...
Na plecach mialam osobiscie tez ale tylko jak sie najadlam czekolady... potem same schodzily..

Może sproboj wyorobowac te olejki, bo peeleng faktycznie moze rozprowadzac bakterie na reszte partii pleckow...

kobietazpazurem
06-07-2010, 09:17
Amolem smarowac! wysuszy, zdezynfekuje i wyleczy moj tez mial i mu smarowalam odeszlo jak reka odjal

nebhetepres
24-09-2010, 17:27
od zawsze mialam zupełnie czyste plecy, tzn skóra była gładka, bez zadnych zanieczyszczen, nie mialam problemu ze skora, ale jakies 1,5 roku temu cos zaczelo sie dziac, zaczely wyskakiwac mi jakies pryszcze, czy cos nie wiem co to, wagry moze, syfki, cały czas cos nowego sie pojawia, wstyd mi pokazywac plecy, nie wiem co jest przyczyna i co moge z tym zrobic, błagam, pomózcie

xsunnyolciax
24-09-2010, 17:40
hmmm.. może stosuj mydło z peelingiem i udaj się do dermatologa.

Czarnulka1523
24-09-2010, 21:20
a że tak sie zapytam ile masz lat... ja miałam takie cos podobnego na plecach takie ala syfki i sie okazalo ze to sa potówki które same kiedys poprstu znikna teraz mam ich mniej wiec powoli mi schodzi, ja pilam duzo szałwi wiec troche pomoglo bo szałwia ma działanie przecipotowe...

agaciorka93
25-09-2010, 09:04
Moja kuzynka miala to samo ostatnio jak pojechalysmy nad wode to jak sciagnela bluzke to calusienkie plecki miala wysypane :( syfek na syfku syfkiem pogania dosłownie. Oczywiscie słonce jej troche to wysuszylo wiec poschodzily ale oprocz tego smarowala to jakimis masciami itd.
Mi tez na plecach wychodza ale nie ma ich tak bardzo duzo wiem ze u mnie wychodzi ich wiecej i na twarzy jak i na plecach od samego zywienia np jak zjem za duzo czekolady albo chipsow.
Kiedys jeszcze dostalam leki od dermatologa to chyba byl wtedy jakis antybiotyk czy cos nie wiem nie pamietam dokladnie ale pomogl.
Wiec tak jak Xsunnyolciax radze wybrac sie do dermatologa

AgUsia950
25-09-2010, 16:25
Ja używałam Akneroxid i mi pomógł. :) Kosztował chyba 26 zł.

nebhetepres
26-09-2010, 14:42
mam 21 lat,
Akneroxid kupuje sie bez recepty?

AgUsia950
26-09-2010, 17:35
Wydaje mi się, że nie jest potrzeba recepta. Mi pani dermatolog zapiała, ale idź do apteki, to się dowiesz. :)

byli
26-09-2010, 21:14
Ja mam tak samo, ponoć gospodarka hormonalna mi się zmieniła i moja skóra z mieszanej stała się tłustą, faktycznie plecy mi się strasznie tłuszczą. Zaczełam chodzić na solarium żeby wysuszyć bo już nie wiem sama co robić.

paznokietki000
17-11-2010, 15:25
Najlepsze na syfki jest mydło siarkowe.
http://images37.fotosik.pl/367/4d378dad0edd4f24m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d378dad0edd4f24.html)

"Przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i lojotoku.
Polecane szczególnie w wieku dojrzewania do pielęgnacji skóry twarzy ,pleców , ramion , dekoltu.
Nie podrażnia , nie uczula"

Kosztuje niecałe 8 zł , a czyni cuda. Do tego smaruje mu spirytem i syfki jak szybko się pojawiają , tak szybciej znikają ^_^

lenia80
17-11-2010, 16:27
mnie się też czasem takie malusienkie czerwone krostki pojawiaja, szczególnie na karku:/

dudejla
17-11-2010, 19:03
Szczerze to z tym mydełkiem była bym ostrożna mnie polecił je lekarz jako nieinwazyjną metodę oczyszczania skóry twarzy. Po tygodniu stosowania miałam podrażnioną skórę i ze trzy razy więcej pryszczy i zaskórników. To była MA-SA-KRA i nie mogłam się tego pozbyć!
Także nie każdemu pasuje takie mydełko!;)

A jak działanie tego olejku pichtowego?

farbstift
17-11-2010, 19:21
dokładnie, u mnie wszelkie silne środki, wysuszajace skóre powodują nawrót krostek z podwojoną siłą. U mnie pomaga regularne złuszczanie naskórka i nawilżanie. Choć ostatnio kilka razy się zapociłam, zapomniałam o peelingu i cała skóra wysypana na dekolcie i plecach. na dodatek swędzi to mocno:(

aneciak
17-11-2010, 21:23
a ja polecam jeszcze mydełka antybakteryjne z cynkiem - mozna dostać w aptekach :)

jarilitmanen
03-02-2011, 12:52
Najlepszym naturalnym sposobem jest najprostsza maseczka, skutecznie usuwająca zaskórniki.
Składniki: woda, mąka i miód - w proporcjach takich, aby powstała jednolita konsystencja.

asantir
03-02-2011, 23:16
pamiętajcie tez, że bardzo często odzywki dla kulturystów sprawiają, że faceci maja pełno punkcików na plecach i klatce piersiowej!

wronka
30-07-2015, 11:37
Dziewczyny, mam ogromny problem z trądzikiem na plecach. Próbowałam juz wszystkiego o czym piszą ludzie na forach. Nawet dermatolog już rozkłada ręce. Byłam na solarium, wysuszyłam część pryszczy ale co z tego jak rodzą się nowe. Znalazłam w internecie specyfik Nonacne. Na stronie producenta piszą, że hamuje powstawanie nowych pryszczy. Czy któraś z was stosowała takie lub podobne tabletki? Zastanawiam się, czy nie zamówić tego Nonacne, tylko żeby mi pomógł. :(

ell
25-04-2017, 11:48
Powiem Wam,ze przyczyn moze być bardzo wiele/
trądzik młodzizeńczy
trądzik hormonalny
opalanie się

Jak również.... lupież pstry. Tak tak Wiele osób nie kojarzy tej choroby ale potrafi na to cierpieć latami i zastanawiać się czemu te wszystkie brzydkie plamy z pleców nie znikają.
http://www.cholesterolowa.pl/artykuly/brazowa-plamka-na-skorze/

katarynka19888
05-06-2017, 09:53
genialny jest tonik z pharmaceris z kwasem migdałowym w sprayu - rewelacja!

Ozdobna
09-08-2017, 10:41
Czasami pryszcze pojawiają się także w starszym wieku i jest to wynik stresu lub złej diety. Może to jednak świadczyć tez o tym, że pojawił się trądzik - odeśle tutaj do artykułu: https://www.alces.pl/metody-walki-z-tradzikiem-jak-skutecznie-pozegnac-pryszcze/ - jest tu wiele porad, między innymi ta, by pić więcej wody, herbatek ziołowych, bo one oczyszczają organizm.

shakirka
26-08-2017, 17:38
polecam na wszelkie problemy skórne włączyć do diety olej z czarnuszki - w 99% będzie po problemie

bunia2
28-02-2018, 19:25
Chyba nie obejdzie się bez wizyty u dermatologa. Moja koleżanka korzystała z pomocy dr Preibisza z warszawskiej kliniki, który poleca pacjentkom kurację serum Universkin - UNIVERSKIN | Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ (http://www.preibisz.com/zabiegi/universkin/) . Skład produktu dobiera się indywidualnie, w zależności od Twojej skóry ale generalnie czytałam, że serum to jest bogate w kwasy Omega 3, witaminę E (pochodzące z oleju rydzowego – znanego ze swoich właściwości pielęgnacyjnych i leczniczych), kwas hialuronowy i peptydy. Wzbogacone czystymi chemicznie, aktywnymi składnikami, indywidualnie dobranymi podczas konsultacji. Jest świetne również przy cerze trądzikowej.

minizo
20-05-2018, 21:37
w takich kiepskich sytuacjach warto, postawić na pielęgnację... moja siostra była strasznie wysypana na twarzy, a wszystko jej przeszło jak tylko zaczęła stosować zamiast mydła i żelu pod prysznic emulsję do mycia cetaphil em, ta emulsja jest do twarzy i ciała, spróbój jej poużywać trochę, a zobaczysz,że pierwsze efekty będziesz miała po kilku dniach stosowania.

jagnam
13-07-2018, 07:25
Polecam zastanowić sie jeszcze nad tym czy ten wysyp nie jest spowodowany niedoborem witamin. Dobre działanie w walce z trądzikiem i niedoskonałościami mają:
witamina B6
witamina C
witamina E
selen

Suplementacja może znacznie poprawić stan cery! Na tej stronie poczytaj sobie o poszczególnych witaminach: https://leksykonwitamin.pl/

cass
16-08-2019, 07:53
U mnie pomogło


zmiana diety na tę z większą ilościa warzyw i owoców


picie dużej ilości wody


niewyciskanie pryszczy ( wiem, ze jest to trudne ale jednak warto jest się przekonać bo znacznie poprawia to wyglad twarzy)




Jak również regularnie chodzę na oczyszczanie twarzy:


http://ego-medspa.pl/intraceuticals-booster-to/ (http://ego-medspa.pl/intraceuticals-booster-to/)



Jestem klientem tego gabinetu w Krakowie.

Janka102
22-09-2019, 20:50
No ja jednak na sam początek poszłabym do dermatologa. Jeśli ktoś z okolic Torunia to doskonała pani doktor M Płocka jest w Przychodni Nasz Lekarz. Leczyła moja siostrę z trądziku i przepisała jej bardzo dobre leki. Lekarz na pewno w takiej sytuacji powie co robić dalej.