PDA

Zobacz pełną wersję : Kolorowy akryl barwi płytkę!



Nancy
07-01-2010, 10:30
Dziewczyny, powiedzcie czy to możliwe, żeby kolorowy akryl zabarwił naturalną płytkę?! Zrobiłam sobie (na szczęście nie klientce!) brązowo-żółte cieniowanie i po zdjęciu okazało się, że moja płytka jest cała żółta!!:wow: Popełniłam błąd, że nie nałożyłam wcześniej podkładu, ale mimo to wydaje mi się, że akryl nie powinien barwić płytki. Musiałam spiłować część paznokcia... ;(

nanami7
07-01-2010, 11:57
o kurczaki ! no to chyba nie za ciekawie. a dobrze że sama sobie robiłaś. skoro akryl zabarwił płytkę to widocznie było to możliwe :)

plushak
07-01-2010, 12:05
Zawsze szkielecik jeśli dajemy kolorowe akryle :kwiatek:
Cieniutki ale zawsze to warstwa ochronna jest chociażby przed odbarwieniami, zapowietrzeniami etc

bestilka007
07-01-2010, 13:32
hmmmmm ja sobie rozowa akrylowa koncowke robilam na swoim bez podkladu i nic mi sie nie stalo zadnych zabarwien niewiem moze zalezy od pigmentu jaki jest w proszku ? nie mam pojecia i jestem tez w szoku , :*

asia
07-01-2010, 14:22
pigment to pigment nie ma zmiłuj:) zdarza sie że paskudnie barwi. tak jak przy lakierze dajesz baze:)

Anna Kosińska
07-01-2010, 15:55
Dziewczyny ktore nie wiedza,pamietajcie zawsze dajemy podklad bezbarwnego akrylu zanim zaczniecie nakladac kolor,niektore posiadaja mniej lub wiecej pigmentu to amo tyczy sie farb akrylowych..

Nancy
07-01-2010, 15:57
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ja właśnie miałam dwa kolory i tylko jeden zabarwił i co dziwne ten jaśniejszy. W każdym razie na kursie (robiłam w firmie, z której miałam akryle) nic o nakładaniu warstwy ochronnej nie mówili. Ale i tak juz nigdy bez niej nikomu pazurków nie zrobię ;-)

meja
21-04-2010, 11:07
hej dziewczyny. mam pytanie. dzisiaj będę robić akrylowe pazurki na stopach klientce. problem w tym ,że z czerwonego akrylu. czy na stopach również mam dawać podkład z bezbarwnego akrylu?

Emilia B.
21-04-2010, 11:09
tak :) bo po zdjęciu będzie miała zabarwione pazurki :)

Sylwia_88
22-04-2010, 09:06
meja oczywiście, że również trzeba nałożyc warstwe ochronną, w końcu na stópkach to też są paznokcie:skacze:

Sweet-ka
01-09-2010, 13:35
Dziewczyny zapamiętajcie to jak jak 10 przykazań ;) że zawsze pod żele czy akryle z pigmentem dajemy cienko warste przezroczystego! W kolorowych zelach i akrylach są pigmenty które mogą przebarwiac płytkę ale i też mogą miec słabszą przyczepnosc do płytki. Tak jak i pod lakier dajemy baze- podklad tak i tu :)

Elizabeth76
01-09-2010, 13:54
podpisuje się pod zdaniem sweet-ki tak mnie uczono na kursie :]