PDA

Zobacz pełną wersję : Folk Art (zwanej również One Stroke) w abc nailstore katowice



Chocolata
13-01-2010, 18:19
14203




Witamy serdecznie,

Mamy zaszczyt zaprosić Panią na niepowtarzalne warsztaty zdobień paznokci metodą Folk Art (zwanej również One Stroke) w abc nailstore katowice.
Dzięki tej metodzie można za jednym pociągnięciem pędzla stworzyć trójwymiarowy efekt zdobienia.
Folk art można łączyć zarówno z metoda akrylową jak i żelową.
Metoda doskonała zarówno dla odważnych jak i konserwatywnych klientek. Mała ilość czasu jaką poświęcamy na tworzenie poszczególnych elementów ma bardzo duże znaczenie przy zdobieniach wykonywanych w studio.
Folk Art polecamy zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym.




W cenie warsztatów zestaw produktów abc nailstore o wartości 364zł:
- 12 kolorowych farbek stworzonych stworzonych specjalnie do tej metody, o konsystencji umożliwiającej stworzenie głębszego efektu 3D nawet na najmniejszych paznokciach,
- pędzel ze specjalnego włosia pozwalający tworzyć najwyraźniejsze elementy.
Podczas warsztatów kursanci pracują na własnych produktach (zestawach, które są w cenie szkolenia), które później zabierają do domu.
Na naszych szkoleniach chcemy mieć pewność, że nasi kursanci pracują akcesoriami i materiałami które zagwarantują najlepszy efekt.
Farby są doskonale przygotowane do Folk Artu - zostały stworzone i przetestowane przez instruktorów abc nailstore specjalizujących się w zdobieniach farbami akrylowymi.

Gościem specjalnym będzie Dominika Piroth - Vicemistrzyni Polski Nailart Trophy 2009.

Zapisy i szczegóły:
e-mail: info@abc-nailstore-katowice.pl
tel: (32) 74 66 000
Ilość miejsc ograniczona, dlatego o kolejności zapisów decyduje wpłata zaliczki 100zł.



Z pozdrowieniami
Zespół abc nailsotre katowice

ivonna70
13-01-2010, 18:23
Oferta ciekawa. Niestety mam przykre doświadczenie związane z tą firmą i nie skorzystam.

ssisi2
21-01-2010, 23:28
Oferta ciekawa. Niestety mam przykre doświadczenie związane z tą firmą i nie skorzystam.

Zastanawiałam się nad tymi warsztatami. A dlaczego miałaś przykre doświadczenia z tą firma?

PAZURKOMANIA
22-01-2010, 00:38
warsztaciki fajnej tematyki...ale cena dosc wysoka...:)

alfa14
22-01-2010, 00:59
ja chętnie bym poszła na takie warsztaty ale niestety mam za daleko :(

ssisi2
23-01-2010, 19:41
warsztaciki fajnej tematyki...ale cena dosc wysoka...:)

w cenie są farby i pędzel- o takie: emarket: Farby Folk-Art (http://www.sklep.abc-nailstore.pl/product_info.php?cPath=394_395&products_id=3828)
emarket: Folk-Art pędzel #2 (http://www.sklep.abc-nailstore.pl/product_info.php?cPath=394_395&products_id=3826)

tusia
23-01-2010, 19:56
cena farbek powala:o

NiCoLa
24-01-2010, 09:41
ja również chętnie bym pojechała, ale za daleko no i cena też wysoka :(

czarnulkaaa87
31-01-2010, 02:37
Oferta ciekawa. Niestety mam przykre doświadczenie związane z tą firmą i nie skorzystam.

A mozna wiedziec jakie to byly doswiadczenia :)
Bo duzo sie slyszy o tej firmie, ze solidna itp ale Ty mnie zainteresowalas Ivonno70 :)