PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty dla mężczyzn



hersa
17-01-2010, 13:18
ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN
Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

DZIEŃ PIERWSZY

1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU? Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją.
2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? Dyskusja.
3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ. Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.
4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów.
5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA. Linia pomocy i grupy wsparcia.
6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY. Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a nie przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.
7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA. Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.


DZIEŃ DRUGI

1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne.
2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA. Prezentacja PowerPoint.
3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ. Wspomnienia tych, którzy przeżyli
4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI? Gra na symulatorze.
5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ. Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról.
6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH. Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.
7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BęDąC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE? Dostępni indywidualni psychoterapeuci.
8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY. Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja

;)

asia
17-01-2010, 13:36
heheheheh:d strasznie się uśmiałam:D:D jest takie coś dla kobiet?:D:D

natalia268
17-01-2010, 13:52
hahahahahaha dobre xd :hahaha:

jeszcze dobrze nazwany temat.. tak jak gdyby nigdy nic :skacze:

julcia88
17-01-2010, 13:54
hahaha :D no podejrzewam, że wielu mężczyznom by się taki kurs przydał :skacze:

Gość
17-01-2010, 14:00
ha ha ha :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: ale sie usmiałam... mojemu by sie przydało konieczne z 8go punktu o choince stojącej o wilekanocuy :lol: my jeszcze mamy choinke a wy??

edusia777
17-01-2010, 14:08
no ja sie nie moglam doprosic i sama rozebralam. mowie to chociaz wynies na strych.. tak, po 3 dniach wyniosl. ale moj brat a nie on:)

asia
17-01-2010, 14:51
hihi:) my wyniesliśmy około 10-tego :)

mi się chyba to najbardziej podoba: "6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY. Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a nie przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania."
:D:D

dudejla
17-01-2010, 14:53
A ja mam jeszcze choinkę, a ze bardzo mi się podoba to obecnie w domu jest na odwrót ja nie chce jej jeszcze skladac a on chce:)

hersa
17-01-2010, 15:08
mojemu przydałyby się te 3 zajęcia :D :
5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA. Linia pomocy i grupy wsparcia.
6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH. Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.
7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BęDąC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE? Dostępni indywidualni psychoterapeuci.

bestilka007
17-01-2010, 19:06
hahaha niezle :):D:D:D

paznokietek1000
17-01-2010, 20:30
te warsztaty są boskie, każdemu mężczyźnie by się przydały, ha ha

Chocolata
17-01-2010, 21:09
Hehehehe... oczywiście moj Potfór sie obraził jak mu to przeczytalam:] - Przecież On jest IDEALNY:]

goslava
17-01-2010, 21:18
hahaha poleglam, za to moj smial sie razem ze mna w glos.....a tak na marginesie to poprawa z kazdego punktu by sie mojemu przydala:)

Gość
17-01-2010, 21:23
ja jak mojemu przeczytałam to sie bardzo oburzyl przy punkcie o choince i powiedział :

"a przypomniec ci sytuacje z przed 2ch lat ??"

ha ha ha...nie chciał rozebrac choinki to całą ubraną razem z przedłużaczem ja osobiscie wywlokałam do pokoju który jest jeszcze nie zrobiony i mamy tam magazyn... stała tam do nastepnych świąt Bożego Narodzenia, tylko ją spowrotem przeiciągnełam...

goonis
17-01-2010, 21:28
no mój Potfór się nie obraził tylko śmiał ze mną, muszę przyznać, że krytycznie znalazł punkty dla siebie :D

asia
17-01-2010, 21:58
Hehehehe... oczywiście moj Potfór sie obraził jak mu to przeczytalam:] - Przecież On jest IDEALNY:]

hehe:) moim zdaniem calość jest bardzo smieszna, jedyne dla mnei dziwne to
"7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BęDąC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE? Dostępni indywidualni psychoterapeuci."

hersa
17-01-2010, 22:22
hehe:) moim zdaniem calość jest bardzo smieszna, jedyne dla mnei dziwne to
"7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BęDąC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE? Dostępni indywidualni psychoterapeuci."


ja tam swojemu cały czas tłumacze że "Ja mam zawsze rację! nawet jak jej nie mam to i tak ją mam!" hehe

tak na marginesie to w 90% moje słowa się sprawdzają ale on nie powie "tak, znowu miałaś rację" tylko wykrzyczy "znowu wykrakałaś!" hehe

Gość
17-01-2010, 22:31
ja tam swojemu cały czas tłumacze że "Ja mam zawsze rację! nawet jak jej nie mam to i tak ją mam!" hehe

tak na marginesie to w 90% moje słowa się sprawdzają ale on nie powie "tak, znowu miałaś rację" tylko wykrzyczy "znowu wykrakałaś!" hehe
świete słowa, u mnie jest to samo, jeszcze dodaje "ty czarownico jedna!!"

hersa
17-01-2010, 22:38
dokładnie Woszczur, dokładnie tak to wygląda :)

asiek
17-01-2010, 22:41
:D:D:D wysłałam to mojemu chłopakowi, a ten: "kiedy i gdzie będą te warsztaty? pójdę" :huh::huh: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Cukierek
18-01-2010, 01:03
:) wy to zawsze coś fajnego wymyślicie albo wkleicie:)

Jade
18-01-2010, 01:41
Zajefajne:)Ja tez swojej ,,gadzinie,,to przeczytalam ale nie bylo komentarza.Ale tez bym go wyslala na takie warsztaty nawet na tydzien:)

asia
18-01-2010, 15:19
hehe:) to u mnei tak nie ma, mój ma zawsze racje a przewaznie i tak się zgadzamy:)


tego lepiej mężom nie pokazujcie bo jak będziecie niedobre to .. hehehe:D:D (okrutny żart;) ) Zabił kobietę, a zwłoki woził samochodem po mieście (http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7465483,Zabil_kobiete__a_zwloki_wozil_samo chodem_po_miescie.html)

tusia
18-01-2010, 18:47
:hahaha: obśmiałam się:D
mojemu te tematy pasują jak ulał:D ze szczególnym akcentem na 3:]
3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ. Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.
4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów.
5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA. Linia pomocy i grupy wsparcia.
6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY. Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a nie przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.

PAZURKOMANIA
18-01-2010, 23:01
o boze...:hahaha: wskazówki w sam raz dla mojego...:P

wercia
19-01-2010, 13:03
Ja tez bym mojego wyslala z checia;) hehe dziewczyny ale dajecie czadu:skacze::skacze: :D

sandruss
29-01-2010, 21:19
Wielka racja.

Mojemu przydały by się następujace:

3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ. Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.
4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów.
5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA. Linia pomocy i grupy wsparcia.
6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY. Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a nie przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.
7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA. Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.


DZIEŃ DRUGI

1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne.
2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA. Prezentacja PowerPoint.
3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ. Wspomnienia tych, którzy przeżyli
6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH. Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.

Świetne!!

lilith14
16-10-2017, 23:40
Oj bez przesady

karol44
23-10-2017, 15:30
zgadzam sie

Mariiika58
03-11-2017, 14:05
najpierw się uśmiałam potem pokazałam to mojemu i zapytał czemu robicie z mężczyzn debili skoro statystycznie faceci są mądrzejsi, pomijając reszte wypowiedzi tooo w sumie czemu robimy z nich debili? :D