PDA

Zobacz pełną wersję : Pokaz nail secrets w center beauty w pajęcznie



barbara_kawka
17-01-2010, 19:16
Mam zaszczyt jako pierwsza opowiedzieć Wam o super doświadczeniu jakim był dzisiejszy pokaz firmy NAIL SECRETS zorganizowany przez firme Center Beauty w Pajęcznie ... !!!
Pokaz połączony był z uroczystym nadaniem naszej Ani Kasprzak tytułu instruktora w/w firmy , natomiast salon kosmetyczny Center Beauty został autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnych produktow NAIL SECRETS .
Nasze szeregi dnia dzisiejszego zasiliło wiele znanych nam z Wzorków osob , min : Agatka Madejska i jej szwagierka Ewa , Anna Kasprzak , Madzia Nowak-Włoch ( znana WŁOSZKA ) , OSSKA , KAMYCZEK , SYLWIA O.-M. , MIKSTURA , JA :D I WIELE INNYCH O KTORYCH NIE WSPOMNIALAM GDYZ CIEZKO BYLO ZAPAMIETAC ;)
Agatka i Ania sprawiły nam wszystkim meeeega niespodziewajke :) dziewczynki było super !!!!!!!!!!! DZIEKUJE W IMIENIU WSZYSTKICH OBECNYCH !

zyza
17-01-2010, 19:34
pozazdrościc ci Basiu :D

barbara_kawka
17-01-2010, 19:42
Foto relacja ;) mam nadzieje ze reszta dziewczynek dorzuci cosik od siebie ;)

centerbeauty
17-01-2010, 20:43
Kochana moja dziekuje Ci za to że byłaś :* bardzo się cieszę że mogłam Wam sprawić niespodzianke:):kwiatek::kwiatek::kwiatek:

deissy
17-01-2010, 20:49
To ja też oczywiście dołączam się do podziękowań dla Ani za bardzo miłą niespodziankę i świetną atmosferę i Agatce która wiele pokazała,wytłumaczyła.
Było rewelacyjnie i mam nadzieje że będę mogła częściej z Wami uczestniczyć w takich świetnych spotkaniach.
Jeszcze raz bardzo dziękuje.:skacze::skacze:

Gość
17-01-2010, 20:53
o jak cudownie... ja chyba na zaprosznie nie zasłuzyłam... czyżby odwet za instruktora na warsztacikach domowych??

oczywiści gratuluje mimo ... no tego... &^%$#@#$%

:kwiatek::kwiatek::kwiatek:

osska
18-01-2010, 13:15
Spotkanie było bardzo tajemnicze bo żadna z nas nie wiedziała co nas czeka;D Świetnie zorganizowany pokaz Ania spisałaś się jak zawsze na medal;D ciesze się bardzo ze zostałaś instruktorem i dystybutorem profesjonalnej marki produktow do stylizacji paznokci;D Gratuluje Ci z calego serduszka i Agacie ze sie rozwija i ze stawia na najlepszych;] dziekuje Wam dziewczynki;* i dziekuje wszystkim dziewczyna ktore poznalam atmosfera byla przesympatyczna ile bylo smiechu nikt nikogo nie uciszal domowa rodzinna atmosfera;*

barbara_kawka
18-01-2010, 19:53
Osska dobrze napisane ;)

---------- Dodano o godzinie 19:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:49 ----------


pozazdrościc ci Basiu :D

zyza zapraszamy nastepnym razem :) bylo duuuzo osob z Wroclawia np . wiec mysle ze jakos da sie dojechac :) a jedna kolezanka przyjechala specjalnie dla naszej Ani z Niemiec ;)

zyza
24-01-2010, 10:10
moze sie uda :D
dziekuję za zaproszenie :D