PDA

Zobacz pełną wersję : co robicie oprócz pazurków



agusiaani
24-03-2009, 23:27
...w salonikach,domkach bo ja robię jeszcze pedicure,parafinkę na nogi,twarz i ręce,makijaż po prostu kocham malowac,depilacje woskiem,maseczki na twarz pielegnujące i chce od września wejśc w masaże-ale zobaczymy

magoo
24-03-2009, 23:30
ja jeszcze bawię się we fryzjerkę - ciacham i stylizuję kobiety w rodzinie :)

Chanti25
24-03-2009, 23:59
magoo ja tez ;)
Fryzjerstwo to moja druga pasja :ok:

dzidzia
25-03-2009, 00:14
a ja tam tylko tipsiory ,manicure i pedicure,no i jeszcze makijaż :P

magoo
25-03-2009, 00:58
z makijażem to ja się nie bawię, w tym jest najlepsza moja sistra. Pięknie dobiera odcienie i kształtuje buziaki. Za to włosy uwielbiam ciachać :)

Jade
25-03-2009, 09:32
A ja uwielbiam malowac na szkle,przewaznie stare butelki.Moja pasja jest gotowanie i pieczenie ciach a przedewszystkim torty.Dekoracja stolow weselnych i na rozne imprezy.Oraz akwarystyka.No a kiedys jeszcze lubialam szyc.Troche duzo tego ale lubie to robic.Pozdrowionka i milego dnia zycze.

Kamis
25-03-2009, 09:45
A ja lubię jeść ciacha :D:glodny:

kingaaa
25-03-2009, 09:46
Ja robie wszystko w zakresie kosmetyki i wizażu. Poza tym haftuje :D

Kamis
25-03-2009, 10:16
To mamy bardzo uzdolnione forumowiczki, agusia powodzonka z tymi masażami :ok:

DymciA
25-03-2009, 10:29
zajmuje sie dzieckiem :D hehe





ps. depiluje sobie woskiem to i tamto :P henne czasem robie...
nudze sie w domu :D lubie rysowac ciut ;)

agusiaani
25-03-2009, 12:00
no tak zapomniałam wlasnie dodac ze też zajmuje się dzieckiem i proszę sie mamy lub teściowej aby czasami moc zajrzec do pracy zeby ktoś na chwilkę z małą został wrrrr... albo czekam na męża i dopiero wtedy lecę do salonu, a co do depilacji byłam ostatnio na brazylijskiej bo sama bym tak dokładnie nie zrobiłam-łomatko bolało jak pipipipipi.....

czarus
25-03-2009, 17:15
a ja zajmuję się księgowością i sprawami administarcyjno-biurowymi

Euphoria
25-03-2009, 21:06
a ja jestem pielęgniarką;]
ale mam krótkie paznokietki:D

Fusil
25-03-2009, 23:36
a ja oprócz paznokietków studiuje metalurgie :) jedno i drugie tak do siebie podobne ,że hej :D

mala
26-03-2009, 10:07
a ja tak jak dymcia zajmuje sie szkrabami moimi,domem,mezem ihhihhi
takie nudy w kolko to samo
paznokcie to moje oderwanie od codziennosci

Anna Otkińska
26-03-2009, 10:13
moja druga pasja jest scrapbooking komputerowy
tu jest mój blog
Scrapbooking Anna Otkińska (http://annaotkinska.blogspot.com/)

mala
26-03-2009, 10:18
aniu jaki wspaniale dzieciaczki
a synusia masz juz takiego duzego
pamietam jak sie urodzil byl taki maniuni a teraz juz kiawaler

Anna Otkińska
26-03-2009, 10:25
widzisz w takim razie znamy się z innego forum pewnie niestety po nikach czasem nie kojarzę

mala
26-03-2009, 10:31
aniu tak hih
jestem na asi b forum
na twoim tez ale ze jestem eraz na laptopie to oczywiscie nie mam twojego adresu
jabys mi mogla na pw napisac adres twojego forum
beee wdzieczna
zawsz jestem pod mala ale cfzasem mala 1412

Kamis
26-03-2009, 23:03
moja druga pasja jest scrapbooking komputerowy
tu jest mój blog
Scrapbooking Anna Otkińska (http://annaotkinska.blogspot.com/)


Fajny ten scrapbooking :)

czarnyaniol121
27-03-2009, 20:11
poza paznokietami uczę się grać na gitarze i uprawiam wyczynowo strzelectwo sportowe...a nawet skączyłam pozytywnie kurs na sedziego strzelectwa sportowego klasy 3...

Marzena
27-03-2009, 20:47
jeszcze tym hehe

mala
27-03-2009, 22:25
wow ta pierwsza fryzurka przepiekna jest

Chanti25
27-03-2009, 23:39
Wszystkie super upięcia a ta trzecia zapiera dech w piersiach:D

Kamis
28-03-2009, 14:12
Rewelacyjne, gdzie masz ten swój salonik ? żeby można było polecać :)

goniaczekkk
28-03-2009, 17:15
poza paznokietami uczę się grać na gitarze i uprawiam wyczynowo strzelectwo sportowe...a nawet skączyłam pozytywnie kurs na sedziego strzelectwa sportowego klasy 3...

wow to gratuluje
ja sie ucze- farmacja
pracuje w sklepiku mspozywczo-chemicznym
poza tym glowna moja "zmora" jak na teraz jest wykonczenie mieszkanka :wstydek:

Ewelinaaa
28-03-2009, 18:59
paznokcie to tylko moje hobby. Na codzien pracuje w firmie ze sprzętem ortopedycznym oraz studiuje fizjoterapie.

Anna Kosińska
28-03-2009, 21:43
stylizacja,szkolenia kazdy dzien od czerwca jak wroce juz do Polski do domku ide na wizaz,stylizacja postaci teatralnych,makijaz pernamentny,bodypainting a potem stawiam nastepna sobie poprzeczke studia,kocham psychologie i chce rowniez temu stawic czola..

Kamis
28-03-2009, 21:58
Hmm ambitnie ale nie za dużo naraz ? ;]

Anna Kosińska
28-03-2009, 22:12
juz jetem zapisana do centrum szkoleniowego od czerwca zaczynam,juz postanowione i zaplacone...wiec tylko energi zebrac wystarczajaco i pozytywne nastawienie...pozno sie obudzilam ze swoimi ambicjami,byly uspione...

jak wogole moge zalozyc rtemat nie mam zielonego pojecia gdzie mam wejsc..??

Kamis
28-03-2009, 22:17
no to trzymamy kciuki żeby tej siły starczyło :)

a temat
wchodzisz na odpowiednie forum i taki przycisk powinien być http://forum.wzorki.info/images/wzorki/buttons/newthread.gif (http://forum.wzorki.info/newthread.php?do=newthread&f=10)

barbara_kawka
29-03-2009, 18:44
a ja oprocz paznokci pracuje sobie w Mc Donald's ;) zajmuje się domem... moim przyszłym meżem ( w czerwcu za maz wychodze ) i naszymi kotami ( całą trójką ) ;)

Fusil
30-03-2009, 00:12
poza paznokietami uczę się grać na gitarze i uprawiam wyczynowo strzelectwo sportowe...a nawet skączyłam pozytywnie kurs na sedziego strzelectwa sportowego klasy 3...

ale super :) ja sie tez zawsze chciałam nauczyc grac na gitarze ale mam za mało zapału :P ale za to gram na djembe i uczę sie na didgeridoo :)

marta01_11
02-04-2009, 20:57
a ja oprócz tipsów studiuje wychowanie fizyczne hehe cóż może się to nie łączy ale sport to moje drugie hobby:) a teraz zaczynam sie zajmować przygotowaniami do ślubu hehe

Kamis
02-04-2009, 21:13
Też lubię sport i też się szykuje do ślubu, kiedy masz termin ? :D

ivonna70
02-04-2009, 21:21
Do niedawna stylizacja paznokci była dodatkowym zajęciem. Robiłam to w domowych warunkach, a na co dzień pracowałam w hurtowni i zajmowałam się egzekwowaniem wpłat. Ale już po Świętach zaczynam pracę w salonie z czego bardzo się cieszę.
A tak poza tym to uwielbiam szydełkować (robię serwety, obrusy, koronki, firanki, bluzki), jeździć na rowerze, piec ciasta, wymyślać nowe potrawy.
I jeszcze na koniec mojego wywodu dodam, że zapisałam się na kurs kosmetyka z wizażem, więc może z czasem rozszerzę moją działalność.

seqoya
05-04-2009, 21:52
ivonna70 jestem pod wrażeniem tego szydełkowania, wielki szacunek, kiedyś zrobiłam dla córki mojej kuzynki sweterek i na tym poprzestałam... Takie prace szydełkowe są wysoko cenione, masz jakieś fotki swoich prac z miłą chęcią je zobaczę :)

A u mnie z zamiłowania stylizacja paznokci, szkolenia, kosmetyka, makijaż permanentny, treaz planuję kurs z makijażu permanentnego rekonstrukcji sutków z myślą o kobietach które miały raka piersi, bo implanty bez sudków nieciekawie wyglądają. Niebawem czeka mnie kurs wizażu, to też od dawna pasja
Do tego zajmuje się trójka dzieci, swoich oczywiście :)
A w planach mam jeszcze badzo dużo, ale narazie to moja tajemnica ;)

Kamis
05-04-2009, 21:55
Ah ale mam uzdolnioną kadrę forumową :)

westa
11-04-2009, 14:51
oj ja tez uwielbiam szydełkować... ale teraz to w ogóle nie mam czasu: szkoła dzienna, praca wieczorowa i pozostaje tylko czas na sen... no może w międzyczasie na zrobienie pazurków;P;P

daruniunia
13-04-2009, 12:42
Ja obecnie chodzę do 3 klasy technikum Architektury krajobrazu. Tak to bardzo lubię rysować, chociaż ostatnio nie mam na to czasu. Czytać ciekawe książki, opiekuje się moimi 2 szynszyklami :D Jak czasami mnie natchnie to wymyślam różne żeczy do roboty np. robienie branzoletek z muliny, robienie wizytówek. I też szydełkowałam (czasami jak coś mnie tchnie to spowrotem po to sięgam)

bera0
28-04-2009, 18:38
Poza pazurkami zajmuję się fotografią po obu stronach obiektywu ;)

pisiowa21
29-04-2009, 21:12
ja tak wogole jestem na bezrobociu ale postanowiłam zgłosić sie na rekruta do policji...;)
Właśnie wertuje test z wiedzy ogólnej...600pytań

ivonna70
29-04-2009, 21:21
ivonna70 jestem pod wrażeniem tego szydełkowania, wielki szacunek, kiedyś zrobiłam dla córki mojej kuzynki sweterek i na tym poprzestałam... Takie prace szydełkowe są wysoko cenione, masz jakieś fotki swoich prac z miłą chęcią je zobaczę :)

A u mnie z zamiłowania stylizacja paznokci, szkolenia, kosmetyka, makijaż permanentny, treaz planuję kurs z makijażu permanentnego rekonstrukcji sutków z myślą o kobietach które miały raka piersi, bo implanty bez sudków nieciekawie wyglądają. Niebawem czeka mnie kurs wizażu, to też od dawna pasja
Do tego zajmuje się trójka dzieci, swoich oczywiście :)
A w planach mam jeszcze badzo dużo, ale narazie to moja tajemnica ;)
Nie mam fotek, ale to nie problem. Jutro zrobię i wstawię.

farbstift
02-05-2009, 22:26
Ja też uwielbiam scrapbooking, ale wolę taki tradycyjny:D Poza tym uwielbiam literaturę, poezję, muzykę, filmy, historię... Jestem hostessą, ale tylko w weekendy ze względu na szkołę. Zastanawiam się także nad fotomodelingiem... Lubię czasem zrobić coś z niczego i obdarowywać tym bliskich:) No i lubię sobie poszprechać:D

Agusia_pa2
02-05-2009, 22:51
Ja kiedyś i czasami wraca m do tego to haftowałam i szyłam patchworki :D Teraz jak juz mam chwiilkę to robię pazurki a poza tym zajmuje sie szkrabem co ma własnie 9 maja roczek.. czasami wyskakuje do pracy jak juz mam dosc siedzenia w domku zamiast męża, prowadzimy firmę rodziców (komputery, kasy fiskalne itp)
Lubie robić fotki heh Na Nk mam galerię z fotkami artystycznymi heh natury :P ale to takie tylko amatorskie :P
I lubie grzebać w ziemi..:D Kwiatki i takie tam...

ivonna70
05-05-2009, 10:24
ivonna70 jestem pod wrażeniem tego szydełkowania, wielki szacunek, kiedyś zrobiłam dla córki mojej kuzynki sweterek i na tym poprzestałam... Takie prace szydełkowe są wysoko cenione, masz jakieś fotki swoich prac z miłą chęcią je zobaczę :)

A u mnie z zamiłowania stylizacja paznokci, szkolenia, kosmetyka, makijaż permanentny, treaz planuję kurs z makijażu permanentnego rekonstrukcji sutków z myślą o kobietach które miały raka piersi, bo implanty bez sudków nieciekawie wyglądają. Niebawem czeka mnie kurs wizażu, to też od dawna pasja
Do tego zajmuje się trójka dzieci, swoich oczywiście :)
A w planach mam jeszcze badzo dużo, ale narazie to moja tajemnica ;)
Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.

Agusia_pa2
05-05-2009, 10:34
Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.

:o:o:o:o Ale z Ciebie gościówa!!!!:D:D

Tonija
05-05-2009, 10:54
:o:o:o:o Ale z Ciebie gościówa!!!!:D:D
popieram normalnie kosmos :D

ivonna70
05-05-2009, 10:59
Dzięki dziewczynki:) To na prawdę nie jest trudne, powtarza się te same ściegi tylko w różnych kolejnościach i zestawieniach. Jedyny minus to taki, że dużo czasu pochłania i przy cienkich niciach palce bolą.

farbstift
05-05-2009, 11:23
Ja też tak chcę;( Może kiedyś znajdę na to czas:)

annie82
05-05-2009, 11:49
To tylko kobiety potrafią tyle rzeczy na raz robić:skacze: Nie obraź sie Kamis:nie_powiem:
BRAWO KOLEŻANKI!!!!!

Ja oprócz tispików pracuję w banku jako Mobilny Doradca Klienta Biznesowego, w weekendy jeżdże po targach z ciuchami i sztuczną biżuterią. W tygodniu dodatkowo pracuje w Europejskim Centrum Odszkodowań:P no i wychowuję syna:]

dzidzia
05-05-2009, 12:34
To tylko kobiety potrafią tyle rzeczy na raz robić:skacze: Nie obraź sie Kamis:nie_powiem:
BRAWO KOLEŻANKI!!!!!

Ja oprócz tispików pracuję w banku jako Mobilny Doradca Klienta Biznesowego, w weekendy jeżdże po targach z ciuchami i sztuczną biżuterią. W tygodniu dodatkowo pracuje w Europejskim Centrum Odszkodowań:P no i wychowuję syna:]


jak Ty kobieto to robisz?? kiedy Ty w ogóle odpoczywasz cooooooooo?? Normalnie jestem pełna podziwu :]

stella
05-05-2009, 12:46
super fryzury,
ja zajmuje sie paznokciami i fryzjerstwem, pokonczylam kursy w szczecinie, ale nie mialam spprych okazi do nauki takich upiec wlosow, zazwyczaj robie pasemka,koloracje, ciecia... mam kolezanke ktora wychodzi za moz w czerwcu i prosila mnie o pomoc w uczesaniu, chcialabym jej pomoc, mozesz mi podpowiedziec w jaki sposob moge przy najmniej w podobienstwie uczesac jej wlosy??? prosze!

dzidzia
05-05-2009, 13:23
Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.



:szczena: podziwiam Cię !!

czarnulka81
05-05-2009, 18:32
Ja oprócz pazurków zajmuję się dwoma córeczkami,mam firmę usług wysokościowych (mąż się nią zajmuje :)),Bardzo lubię jeździć z mężem na motocyklu no i dodatkowo lubię scrapbooking ---> Scrapkowy świat by czarnulka (http://czarnulka.blogspot.com/) ,gdy młodsza córcia pójdzie we wrześniu do przedszkola mam jeszcze inne plany,ale to zdradzę jak się uda ;)

seqoya
05-05-2009, 23:48
Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.


Rewelacja. Masz ogromny talent, takie ręczne robótki są wysoko cenione. Przepiękne :brawa: :)

barbara_kawka
14-05-2009, 01:08
Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.
podziwiam... naprawde piekne prace ;)

aga
14-05-2009, 20:02
Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.

podziwiam Cię :) ja to nie mam głowy do takich rzeczy:P
ja nie wiem jak Ty to robisz przecież tu jest tyle malutkich szczegółów i jeszcze wszystko identyczne :wow:

mariet86
14-05-2009, 20:36
Ja oprócz paznokci zajmuję się jeszcze fryzjerstwem (jestem po szkole fryzjerskiej)ale nie w salonie dodatkowo od 14 lat działam w ZHP a od jakiś 5 lat prowadzę swoja drużynę, a na codzień opiekuję się dzieciaczkiem znajomej:D a i najważniejsze rozpieszczam mojego narzeczonego:D co mi sprawia wiele przyjemności:D

Kamis
14-05-2009, 21:35
a i najważniejsze rozpieszczam mojego narzeczonego:D co mi sprawia wiele przyjemności:D
jemu z pewnością też :D

mariet86
14-05-2009, 21:37
pewnie tak Kamis:D skoro nie narzeka a wręcz przeciwnie:D

ivonna70
14-05-2009, 21:37
podziwiam Cię :) ja to nie mam głowy do takich rzeczy:P
ja nie wiem jak Ty to robisz przecież tu jest tyle malutkich szczegółów i jeszcze wszystko identyczne :wow:
To naprawdę nie jest trudne. W porównaniu z paznokciami to pikuś, bo w szydełkowaniu powtarzają się te same ściegi tylko w różnych kombinacjach. Ja tych prac nie robię z pamięci, tylko mam wszystko rozrysowane. Specami od koronek i serwet są mieszkańcy Koniakowa. Oni to dopiero robią arcydzieła.

seqoya
17-05-2009, 22:25
To naprawdę nie jest trudne. W porównaniu z paznokciami to pikuś, bo w szydełkowaniu powtarzają się te same ściegi tylko w różnych kombinacjach. Ja tych prac nie robię z pamięci, tylko mam wszystko rozrysowane.


A dokładnie, moja ciotka szydełkuje od wielu lat, jak jeszcze dzieckiem byłam i zawsze ma rozrysowane. Zajmowałam sie tym chwilowo, piekne rzeczy wychodzą, ale do paznokci mam więcej cierpliwości ;).
Iwonna powinnaś na tym zarabiać są kobiety które za bluzeczki są w stanie duże pieniadze zapłacić. A potenciał masz ogromny

aga
17-05-2009, 22:32
segoya ma rację :) widziałam nawet takie stroje kąpielowe:)
babcia mnie kiedyś chciała nauczyć szydełkować ale nie dało rady - to nie dla mnie :P

ivonna70
18-05-2009, 17:55
A dokładnie, moja ciotka szydełkuje od wielu lat, jak jeszcze dzieckiem byłam i zawsze ma rozrysowane. Zajmowałam sie tym chwilowo, piekne rzeczy wychodzą, ale do paznokci mam więcej cierpliwości ;).
Iwonna powinnaś na tym zarabiać są kobiety które za bluzeczki są w stanie duże pieniadze zapłacić. A potenciał masz ogromny
Myślałam o zarobku, ale zajmuje to zbyt dużo czasu, a chętnych jest mało, bo drogo to wychodzi (jeden motek nici 100g to 11 zł, a na obrus mi poszło siedem plus oczywiście robocizna). Ludzie wolą kupić produkty chińskie.
Miminka, a co do strojów kąpielowych to nie polecam szydełkowych, bo ten rodzaj dzianiny jest bardzo sztywny i jak nasiąknie wodą robi się ciężki. Może być niespodzianka po wyjściu z wody, bo możesz zostać bez majtek hi hi.:D

Angie1722
18-05-2009, 18:12
Przepięknie rzeczy "wychodza spod szydełka", też się tym bawie ale jakoś też nie mam cierpliwości:D A ja oprócz panokci studiuje medycyne, troche to razem nie współgra, ale ja zawsze dziwna byłam i zostało mi do dziś :D:D:D

seqoya
19-05-2009, 08:56
Myślałam o zarobku, ale zajmuje to zbyt dużo czasu, a chętnych jest mało, bo drogo to wychodzi (jeden motek nici 100g to 11 zł, a na obrus mi poszło siedem plus oczywiście robocizna). Ludzie wolą kupić produkty chińskie.
Miminka, a co do strojów kąpielowych to nie polecam szydełkowych, bo ten rodzaj dzianiny jest bardzo sztywny i jak nasiąknie wodą robi się ciężki. Może być niespodzianka po wyjściu z wody, bo możesz zostać bez majtek hi hi.:D

iwonna na poczatku zawsze chetnych jest mniej, gdyby tak dobrze rozreklamować w google, to napewno miała byś wzięcie. Nawet jesli będzie mniej chcętnych, to zawsze może być praca dorywcza. I podstawa, nie wszyscy wolą kupować chińskie rzeczy ;), naprawde znam wiele osób które ceni sobie ręczną robociznę i płaci grube pieniądze :)
A co do stroju kąpielowaego to masz rację ;) kiedyś miałam taki i tylko do opalania się nadaje ;)

ivonna70
19-05-2009, 14:10
Muszę to przemyśleć:huh:

Agusia_pa2
19-05-2009, 19:06
To ja wam wstawię co kiedyś właśnie miałam czas i robiłam...:) Oczywiście to nie wszystko heh ale też fotek kiedyś nie robiłam i nie bede wszystkiego wrzucać..taki mały zarys...:rolleyes:

ivonna70
19-05-2009, 19:35
Śliczny ten haft krzyżykowy!!!!!! Podziwiam Cię również z paczworkiem, bo ja nie robiłam nigdy, zawsze wydawał mi się trudny. Przepiękne są te podusie!!!!!!

aga
19-05-2009, 19:47
Agusia_pa2 zdolniacha z Ciebie :):good::good::good: czekamy na więcej fotek z wielką chęcią pooglądamy Twoje wytwory :)

Kamis
19-05-2009, 19:49
ten dalmatyńczyk wypasiony :D

czarnulka81
19-05-2009, 19:52
Aguś wow,ale cudeńka :) jak to drzewko fasolkowe zrobiłaś?? a z pszczółką jakie słodziuchne :) Wszystko rewealcja

dzidzia
19-05-2009, 19:58
To ja wam wstawię co kiedyś właśnie miałam czas i robiłam...:) Oczywiście to nie wszystko heh ale też fotek kiedyś nie robiłam i nie bede wszystkiego wrzucać..taki mały zarys...:rolleyes:



:szczena:no nie mogę !! dziewczyny przy Was to w kompleksy idzie wpaśc :P

zizia
19-05-2009, 21:57
ja niestety nie mam czasu na nic, dom dzieci. i od czasu do czasu pazurki jakieś wpadną do zrobienia;(

Agusia_pa2
19-05-2009, 23:00
:kwiatek::kwiatek::kwiatek: Dziękuję kochane i kochani moi :przytul::przytul:

aniczka
24-05-2009, 13:37
Moim pierwszym i najważniejszym zajęciem jest wychowywanie dzieci :)
Moją pasją jest taniec.
Tańczę od prawie 9 lat :)
Pazurki Fryzurki i Gototwanie to kolejne hoby :D

paznokietek1000
24-05-2009, 14:23
ja prócz pazurków mam niewiele zajęć, prowadzę sklep z artykułami do paznokci, rozpieszczam chłopaka i zwierzaki (2 psy i 2 koty) i uwielbiam wyszywać, haft krzyżykowy to jest to co tygryski lubią najbardziej, ostatnio zrobiłam nawet prezent znajomemu, podarowałam mu wyszyty i oprawiony obraz tak się ucieszył, ze aż się popłakał, to chyba dla mnie najcenniejsza ocena mojej pracy.

Kamis
24-05-2009, 15:04
może pokażesz jakieś swoje hafty :)

paznokietek1000
24-05-2009, 15:11
jak zrobię fotki to na pewno, a tymczasem ma tylko ten jeden co był podarowany w całej okazałości tylko fotka nie bardzo

---------- Dodano o godzinie 15:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:06 ----------

http://img22.imageshack.us/img22/4503/40181115.jpg
Shot with FE170,X760 (http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FE170%2CX760&make=OLYMPUS+IMAGING+CORP) at 2009-05-24

gogosobo
24-05-2009, 19:10
Slicznie to robisz

aga
24-05-2009, 22:24
paznokietek1000 - imponujące:)

Czarnulka1523
09-06-2009, 22:23
ja tez po za pazurkami wyszywam sobie...:]

---------- Dodano o godzinie 22:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:22 ----------

ale nie wkleje zdjec bo nie mam a moje wszystkie pracy sa rozdane po mojej rodzince jak skoncze ten obrazek ktory zaczelam to wkleje

afterglow
10-06-2009, 18:06
a ja sobie zdjecia cykam :)
rysuję ;)

no i oczywiscie piekne rekodzielo!

kasiasssss
10-06-2009, 18:19
slicznie, napewno pracochlonne

---------- Dodano o godzinie 18:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:16 ----------

sliczne,najbardziej podobaja mi sie krowki


Jesli chodzi o mnie, z zawodu jestem pielegniarka, pracuje na internie,obecnie jestem na urlopie wychowawczym bo mam malego szkrabka, mam tez troje starszych dzieci, 18,16.Jak sie okazalo ze jestem w ciazy , dotarlo do mnie ze nie bede m0ogla pracowac w szpitalu, wiec zrobilam kurs i robie paznokcie,zawsze o tym marzylam,wiec dorabiam sobie na pazurkach,kilka godzin wtygodniu wsiadam do karetki (zastrzyki) no i mam duzo czasu dla dzieci, ale zeby moj ukochany Robercik nie pracowal w Irlandii byloby krucho,a tak jest dobrze,

ivonna70
10-06-2009, 18:29
jak zrobię fotki to na pewno, a tymczasem ma tylko ten jeden co był podarowany w całej okazałości tylko fotka nie bardzo

---------- Dodano o godzinie 15:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:06 ----------

http://img22.imageshack.us/img22/4503/40181115.jpg
Shot with FE170,X760 (http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FE170%2CX760&make=OLYMPUS+IMAGING+CORP) at 2009-05-24
Śliczny obraz!! Widać, że mamy na forum same artystyczne dusze.

seqoya
13-06-2009, 12:12
Piękne :wow: :)

aga
13-06-2009, 12:24
a ja sobie zdjecia cykam :)
rysuję ;)

no i oczywiscie piekne rekodzielo!

To może nam coś pokażesz?;)

nieszkam78
13-06-2009, 22:55
Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.


:wow: o w mordeczkę!! szacuneczek i pokłony - jaką to trzeba mieć cierpliwość żeby takie kilometry dziergać???????????

---------- Dodano o godzinie 21:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:48 ----------

a ja (od niedawna co prawda) interesuję się akwarystyką słodkowodną...
ze względu na warunki i lenistwo :) nie zdecydowaliśmy się na inne zwierzątko dla Julci :P jak na razie hodowla Guppików się powiększa :D
mamy też rybę - kota i 2 neonki..... jak zrobię fotkę naszego 84 l akwarium to wrzucę :)

ivonna70
14-06-2009, 08:30
Dzięki!! To jest dobra metoda, aby się uspokoić i wyciszyć. Akwarystyka też bardzo uspokaja, bo musisz delikatnie obchodzić się z rybkami w czasie prac pielęgnacyjnych w akwarium. No i bardzo przyjemnie jest usiąść przed zbiornikiem i popatrzeć sobie jak pływają, jak się gonią. Jak będziesz miała zdjęcia to wklej koniecznie.

martakolo
14-06-2009, 10:32
ja interesuje się również fryzjerstwem i bardzo lubie robić makijaże, sporo czasu zajmuje mi współpraca z firmą perfumeryjną, uwielbiam pracować z ludźmi aczkolwiek praca z pewną częścią osób jest dość trudna, jednak jak się ma zamierzone cele, to warto je realizować

paznokietek1000
14-06-2009, 14:37
dziękuje ślicznie, ja przy wyszywaniu odpoczywam, i do tego ćwiczę ręce żeby mi się nie zastały przy tipsiakach, bo cały czas to samo się nimi robi i mam mały problem z lewa ręką więc przy wyszywaniu zawsze ją troche rozruszam

Sethra
19-06-2009, 15:52
Witam, Ja oprócz robienia paznorci, de facto bez kursu, ale szło mi dobrze i miałam w te wakacje iść na komplet kursów ale niestety nie będę mogła dalej się tym zajmować z powodu uczulenia na żel musiałam zakończyć swoją karierę. Tak wię pozostaje mi jedynie dopingować inne osoby i oglądać różne piękne prace (czasem to nawet się człowiek popluje jak widzi jakieś cudo;)). Więc poza tym wychowuję praktycznie 11miesięczną córcie Anetkę i jestem członkiem klubui motoryzacyjnego Audi A4 Klub Polska co widać w moim podpisie.

aga
19-06-2009, 16:15
Ja od czasu do czasu robię kwiatki :kwiatek: z bibuły/krepiny :) teraz jestem w trakcie tulipanów

Pati88
19-06-2009, 16:35
o kurde...zaj**** są-masz talent :)

Ewelinaaa
19-06-2009, 17:01
szczęka mi opadła rewelacyne te bukieciki

Sethra
19-06-2009, 17:18
wow, aż się poplułam ;)
gratuluję talentu:good:

Ja mam w sumie jeden naprawdę dobry....





umiem dobrze grać....





mężowi na nerwach ;);)

Pati88
19-06-2009, 17:33
hahaha dobre to mnie rozbroilo, ja tez w tym zakresie jestem utalentowana :p

natalia268
19-06-2009, 17:33
miminka jestes szatan :P jejjjuuu cudowne te bukieciki.. rozkręć interes ;P


ile Ci czasu to zajmuje tak mniej wiecej ?

madzialena
19-06-2009, 17:42
o kur** ale piękne!! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
sprzedajesz je? :)

Pati88
19-06-2009, 17:54
ja sie jakis czas temu zajmowalam tworzeniem takich filmikow zapraszam do ogladania :) Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

natalia268
19-06-2009, 18:08
smuutaasyy !! :P ale filmiki fajne :)

piosenki są fantastyczne na dołowanie się w smutnych chwilach :D



a co do bukiecików to ja zawsze na jesieni robie z liści klonu taki bukiecik róż a potem na Dzień Zmarłych zawsze je zawoziłam i gdzies kładłam na grobie..

Pati88
19-06-2009, 18:12
wlasnie nie slowa sa super specjalnie takie piosenki wybralam ze jak moj chlopak obejzy to go ruszy hihi-ruszylo go i to fest a on niby taki twardy haha :D

natalia268
19-06-2009, 18:27
to najwazniejsze ;P


miminka po głębszym przemysleniu zainspirowałas mnie.. chyba tez popróbuje sie pobawic w tworzenie takich kwiatków...

Tonija
19-06-2009, 18:56
Ja od czasu do czasu robię kwiatki :kwiatek: z bibuły/krepiny :) teraz jestem w trakcie tulipanów
Śliczne te kwiatuszki :)

aga
19-06-2009, 19:16
ile Ci czasu to zajmuje tak mniej wiecej ?

zależy które, bo na przykład te czerwone z bibuły to strasznie długo bo trzeba każdy płatek po kolei zawijać ;) ale np te drzewka robi się szybciej, w jeden dzień bym zrobiła :)


o kur** ale piękne!! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
sprzedajesz je? :)

nie sprzedaje:P głównie oddaje albo daje w prezencie:)

Dzięki wielkie dziewczyny:*:kwiatek: nie sądziłam, że aż tak Wam się spodobają :)

madzialena
19-06-2009, 19:47
Miminko sprzedawaj je do jakiejś oryginalnej kwiaciarni u Ciebie w mieście albo na allegro :) naprawde robisz cuda i możesz na tym troszke zarobić :*

aga
19-06-2009, 19:56
ja sie jakis czas temu zajmowalam tworzeniem takich filmikow zapraszam do ogladania :) YouTube - DLA CIEBIE SKARBIE (http://www.youtube.com/watch?v=7Fr1Nz-EyW0)
YouTube - KOCHAM :* (http://www.youtube.com/watch?v=vb4KYvYRJso)
YouTube - KOCHAM CIĘ KOCHANIE (http://www.youtube.com/watch?v=F5-GQHYV0kY)

Ja byłam w trakcie robienia takiego filmiku ale w końcu go nie skończyłam, bo miałam ważniejsze sprawy i teraz muszę od nowa...
a jakim programem robisz te filmiki?
Nawet miałam tą piosenkę Pauli w moim :P

Po zgrywałam sobie ostatnio wszystkie fotki z płytek na dysk i chyba będę robić filmik:P

Madziu zastanowię się nad tym ale nigdy nie widziałam takich kwiatków w kwiaciarni i nie wiem czy ktokolwiek by takie chciał:)

moniczka690
19-06-2009, 20:00
Ja od czasu do czasu robię kwiatki :kwiatek: z bibuły/krepiny :) teraz jestem w trakcie tulipanów

śliczne te kwiatuszki :good:

madzialena
19-06-2009, 20:05
Madziu zastanowię się nad tym ale nigdy nie widziałam takich kwiatków w kwiaciarni i nie wiem czy ktokolwiek by takie chciał:)

uwierz mi że napewno będą chętni ;)

Pati bardzo fajne te filmiki :) strasznie mi sie podoba ten "kocham :*" :good:jakim programem je robisz?

aga
19-06-2009, 20:07
Dziękuję :*:kwiatek:

Pati88
20-06-2009, 08:22
Ja byłam w trakcie robienia takiego filmiku ale w końcu go nie skończyłam, bo miałam ważniejsze sprawy i teraz muszę od nowa...
a jakim programem robisz te filmiki?
Nawet miałam tą piosenkę Pauli w moim :P

Po zgrywałam sobie ostatnio wszystkie fotki z płytek na dysk i chyba będę robić filmik:P

Madziu zastanowię się nad tym ale nigdy nie widziałam takich kwiatków w kwiaciarni i nie wiem czy ktokolwiek by takie chciał:)

Robie go w programie Windows Movie Maker :)

pa_pi1
21-06-2009, 20:39
Piękne te obrazy :wow:, ale trzeba mieć cierpliwość. Podziwiam :good:

spokojna88
07-07-2009, 23:28
miminka zaje*** te kwiatki dobry pomysł byłby aby je sprzedawać z tym się w zupełności zgodzę sama bym sobie taki bukiecik sprawiła:)

a ja oprócz pazurków zajmuję się motoryzacją a konkretnie jazdą po torach kartingowych itp

to może nie wymaga takiego talentu jak np robienie takich kwiatków jak robi miminka ale mi się tam podoba:)

rudi80
08-07-2009, 09:56
miminka - piekne te kwiaty,
oprocz pazurkow rysuje obrazki-a dokladniej akty (nie wiem czy moge wrzucic fotki ) i sprzedaje na ebay-choc ostatnio mam coraz mniej czasu na to
ta 3 fotka to prezent dla meza na urodziny-wisi w przedpokoju.

Kamis
08-07-2009, 10:00
Wow super !! alien zawodowy też takiego chcę :P

rudi80
08-07-2009, 10:02
dzieki-rok czasu mi to zajelo :) 1/ jest dosc duzy a 2/ musialam dzialac jak meza w domu nie bylo :)

aga
08-07-2009, 10:10
Dziękuję :)
rudi świetne te Twoje rysunki :o ja też lubię sobie porysować od czasu do czasu, nawie mój chłopak dostał ode mnie rysunek ale w porównaniu z Twoimi, moje to zwykłe bazgroły:) masz talent :)

spokojna88 ojj powiem Ci, że to też wymaga talentu, którego ja w tej dziedzinie nie posiadam:P jakoś nie ciągnie mnie do samochodów a jak ostatnio byłam zmuszona gdzieś pojechać to wjechałam w trawe ...ehh:P:sciana:

Jade
08-07-2009, 10:18
Miminka Twoje bukiety sa przesliczne mogla bys pomyslec o jakims kursie dla florecistek,albo zrobic portfolio i moze tam gdzie organizuja wesela bylo by zainteresowanie bo przypuszczam ze stol ozdobiony takimi kwiatami by przepieknie wygladal:)
Rudi80 super akty,mam nadzieje ze moja corcia tez niedlugo tak bedzie machac olowkiem:)

spokojna88
08-07-2009, 11:09
ale na pewno to czym ja się zajmuję oprócz pazurków wymaga zdecydowanie mniejszego talentu niż twój miminka :)

edusia777
24-07-2009, 11:18
a ja sie zajmuje oprocz pazurkow...nauką... :D

Kamis
24-07-2009, 11:22
a ja sie zajmuje oprocz pazurkow...nauką... :D
a czego się tak uczysz ?

farbstift
24-07-2009, 13:09
miminka powaliłaś mnie tymi kwiatami, są po prostu boskie

Gakka
18-08-2009, 21:42
A ja oprucz pazurków programuje w maszynach CNC a w torebce codziennie nosze lutownice .. : )

goslava
18-08-2009, 21:47
miminka te kwiaty sa wrecz boskie...jestem pelna podziwu

mariet86
18-08-2009, 21:53
a ja poaz pazurkami to zajmuje się włoskami a dokładniej pracuje jako fryzjer:Dw sumie od miesiaca ale pracuje:D

Gość
18-08-2009, 22:33
co robicie oprócz pazurków

studiujecie- a właściwe przygotowujecie się do obrony (ale tylko psychicznie), szukacie pracy, wkur***ie męża, wydajecie kasiure, wychowujecie dzieczko, no i oczywiście coraz bardziej uzależniacie siem od tego forum;P

ania38
18-08-2009, 23:29
moją pasja jest pielęgniarstwo,ale teraz nie pracuje ze względów zdrowotnych swoich i córki która ma 12 lat i poważnie się rozchorowała:((,dlatego ja zajęłam się paznokciami,zawsze dbałam o dłonie swoje i podopiecznych,uwierzycie??wątpię:)
może i marna ze mnie stylistka ale kocham to i dodaje mi sił,podnosi na duchu zapominam o kłopotach a mam ich mnóstwo:((

mariolak83
19-08-2009, 09:32
No a ja piszę pracę mgr a za pół roczku się bronię. Do tego pracuję w rachunkowości, zajmuję się dystrybucją kosmetyków, rysuję ołówkiem, no i zaczynam na poważnie myśleć o pazurkach.... Tylko nie wiem jak to rozpocząć...;/

nikol2003
19-08-2009, 09:43
Ja zajmuje sie dodatkowo wloskami tzn nie pracuje jako fryzjerka w salonie bo narazie jeszcze siedze z cora w domku :P wiec jak juz bede mogla zaczac prace to trzeba bedzie sie wybrac na jakies <do>szkolonko male :) A takto to ogolnie mowiac siedze w domku i opiekuje sie moim malym <i> duzym skarbem :) hi...

elinka
19-08-2009, 09:45
ambitne kobietki :)

plushak
19-08-2009, 17:56
Mariolak jak jakieś pytania odnosnie pazurków wal śmiało pamietaj :))
Ja oprócz pazurków tylko szkoła :(

Gakka
19-08-2009, 18:14
Rysowanie, plastyczne i manualne rzeczy..
Składam też elementy elektryczne w całość ;p
Programowanie CNC - obecnie sie w tym kształcę.

kasiasssss
19-08-2009, 18:19
moją pasja jest pielęgniarstwo,ale teraz nie pracuje ze względów zdrowotnych swoich i córki która ma 12 lat i poważnie się rozchorowała:((,dlatego ja zajęłam się paznokciami,zawsze dbałam o dłonie swoje i podopiecznych,uwierzycie??wątpię:)
może i marna ze mnie stylistka ale kocham to i dodaje mi sił,podnosi na duchu zapominam o kłopotach a mam ich mnóstwo:((
oo nastepna pigula w naszym gronie,kocham piguly:kwiatek::przytul:

nicia
20-08-2009, 10:00
a ja studiuje ratownictwo medyczne.. grywam na gitarze, fortepianie.. od jakiegos roku zajmuje sie pazurkami, wiec dzielnie trenuje.. aaa i jak moje Słońce ma dobry dzień to drifyuje :D <a raczej ucze sie> :skacze::skacze::skacze:

kasiasssss
20-08-2009, 10:11
jeszcze raz przypomne bo nie wszyscy wiedza kocham robic pazurki ale jestemz z awodu pielegniarka no i prcuje w zawodzie

mariolak83
20-08-2009, 10:21
Mariolak jak jakieś pytania odnosnie pazurków wal śmiało pamietaj :))
Ja oprócz pazurków tylko szkoła :(
dzięki plushak:* no ja chcę wiedzieć wszystko!!!!:)

samaron
20-08-2009, 12:07
No to ja wymiękam, przy Was moje zdolne Kochaniutkie to ja jestem leszcz!
Siedzę w domu, do pracy mi się nie chce wracać (jestem na wychowawczym),
gotuję, sprzątam i zajmuję się moim wysoce absorbującym synkiem.
Na nic cholercia nie mam czasu, a tu czytam "szydełko, ołóweczek, nożyczuszki"
Normalnie się zawstydziłam, bo ja taka zmęczona wiecznie jestem...
Chyba tym "nicnierobieniem", czasem zrobię komuś jakieś kolczyki albo naszyjnik,
albo cośtam scrapnę.... No ale przy Was to jestem albo źle zorganizowana albo rozlazła.

Bożena P
20-08-2009, 13:07
a ja nadal uczing, no i poza tym to gram na gitarze, keyboardzie i klarnecie :/
no i przede wszystkim: siatkówka :D (nie tylko kibicowanie, ale także granie :D)

kasiasssss
20-08-2009, 15:02
No to ja wymiękam, przy Was moje zdolne Kochaniutkie to ja jestem leszcz!
Siedzę w domu, do pracy mi się nie chce wracać (jestem na wychowawczym),
gotuję, sprzątam i zajmuję się moim wysoce absorbującym synkiem.
Na nic cholercia nie mam czasu, a tu czytam "szydełko, ołóweczek, nożyczuszki"
Normalnie się zawstydziłam, bo ja taka zmęczona wiecznie jestem...
Chyba tym "nicnierobieniem", czasem zrobię komuś jakieś kolczyki albo naszyjnik,
albo cośtam scrapnę.... No ale przy Was to jestem albo źle zorganizowana albo rozlazła.
kochana ja tez na wychowawczym,ale oprocz tego pazurkuje,pracuje-dorabiam,zajmuje sie malenstwem i reszta moja chalastry jest ok,ale bywam zmeczona,potfornie zmeczona ale i szczesliwa ogromnie;)

pinaaa87
24-08-2009, 01:26
Ja do tej pory uczyłam tańca w przedszkolach:) do tego robie zdjęcia Ślubne,Chrzciny,komunie,modelki itp ;]
Chciałabym nauczyć się robić super pazurki, ale do tego jeszcze dłuuuuga droga:)

dzikakura
24-08-2009, 22:15
To ja wam wstawię co kiedyś właśnie miałam czas i robiłam...:) Oczywiście to nie wszystko heh ale też fotek kiedyś nie robiłam i nie bede wszystkiego wrzucać..taki mały zarys...:rolleyes:
pieknosci.. podziwiam i gratuluje.

---------- Dodano o godzinie 22:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:10 ----------

a ja reporteruję, kiedyś malowałam żołnierzyki, ale przerzuciłam się na paznokcie(po tym, jak moja stylistka, która do mnie do domu przychodziła zaraziła mnie grzybicą-pół roku leczyłam), jezdzę na skuterze, czytam, śpiewam i.. czasem golę nogi:)

radeonik
07-10-2009, 12:19
Ja oprócz robienia amatorsko paznokci zajmuję się pisaniem pracy mgr (za ok rok obrona), dodatkowo pracuje jako księgowa, czasem denerwuje męża :D

Etna
07-10-2009, 15:16
no no, ja to jeszcze się uczę własnie tez na fryzjereczkę no i moim hobby jest także fotografia. Kocham robić zdjęcia ^-^ :D

kasiasssss
07-10-2009, 20:59
to masz dobzre przyda ci sie to do robienia zdjec pazurkow,ja nie potarfie robic fotek,nieraz fajne pazurki a ja nie potrafie tego pokazac na zdjeciu

rudzia1985
09-10-2009, 14:28
procz pazurkow...sprzatam, piore, gotuje, zmywam itd. czyli typowa kura domowa :D
czasami chodze do pracy ;)
ulubione zajecie wkur...chlopa :lol:
rowniez uwielbiam robic foteczki...a jeszcze bardziej je przerabiac :)

dor@
11-10-2009, 11:42
obecnie siedze w domku na bezrobotnym, ale dopiero 2 tygodnie wiec sobie odpoczywam :) z tym ze juz niedlugo, bo od poniedzialku zaczynam juz odswiezanie lokaliku w ktorym bedzie sklepik dla yorkow i malych pieskow :). oprocz pazurkow czasami cos zrobie na drutach, ale bardzo lubie haft krzyzykowy. robie nim obrazki ze zdjec. czasami jeszcze zajmuje sie przyklejaniem rzes matoda jeden do jednego. pazurki uwielbiam robic, ale te moje do waszych to zadna rewelacja, no ale sie staram.
Uwielbiam samochody a w szczegolnosci moj :) ktory byl moim marzeniem. Czesto jezdze na zloty i spoty. No i czasami siedze w garazu zeby cos przy nim pomajstrowac- choc zaden ze mnie mechanik, ale sie ucze bo mnie to interesuje. lubie wiedziec co gdzie i jak jest w moim autku a pomaga mi w tym moja druga polowka :)

czarna777
11-11-2009, 03:15
A ja siedzę w domku z 5-letnim synkiem, robie pazurki i hoduję roślinki owadożerne ( w tym momenicie zajmują już każdy parapet w całym domu)

milenka_olsztyn
11-11-2009, 09:20
A ja kocham jazde konną:)
http://katalog.wm.pl/katalog/gfx/20070525112134kojrys_logo_new.jpg

ptaszynka_mp89
13-11-2009, 16:56
A ja oprócz robienia pazurków kocham rysować i malować... Kiedyś marzyłam o ASP, ale zycie mi się inaczej potoczyło :(
Gdy miałam 7 lat mama zapisała mnie do Domu Kultury i przez wiele lat na zajmowałam się głównie rysunkiem, a teraz robię to tylko czasem, gdy mam trochę wolnego czasu od nauki, no i gdy nie mam klientek na paznokcie :P

marlen
13-11-2009, 17:41
Ja oprócz pazurków zajmuję się dzieciaczkami,a w międzyczasie eksperymentuje na włoskach znajomych,ponieważ po Nowym Roku wybieram się na szkolenie w tym kierunku:)

LaVenda
14-11-2009, 20:47
Ja zajmuje się też terrarystyką ,fotografią ( moje prace można zobaczyć na digart.pl,mój nick to mimun;) ). Depiluję woskiem :) Uwielbiam rośliny a w szczególności hoje ^^

natalia268
15-11-2009, 00:01
A ja siedzę w domku z 5-letnim synkiem, robie pazurki i hoduję roślinki owadożerne ( w tym momenicie zajmują już każdy parapet w całym domu)


ooo a jakie masz te roślinki ? też chciałam ale troche mi pieniedzy szkoda ;P a mama mi nie chce kupic :D

szpila59
15-11-2009, 11:02
;P a mama mi nie chce kupic :D
bo sie boi że wsadzisz palca i Ci zeżre :P

nanami7
15-11-2009, 15:46
ja pracuję w restauracji :D i się obijam w wolnych chwilach tzn. siedzę na forum :D

Ava
15-11-2009, 18:38
a ja pracuje w zakladzie fotograficznym ;p tak samo jak lavenda mam konto na digart.pl(nick - syrencia) chociaz to sa stare fotografie bo teraz mam coraz mniej czasu, sa tam rowniez 2 czy 3 rysunki ;p

aneczka19895
15-11-2009, 20:25
ja oprócz pazurków ścinam włosy, ale tylko ludziskom z rodziny i znajomym, chodzę do szkoły kosmetycznej i prowadzę scholę :rolleyes:

wercia
16-11-2009, 22:48
Ja zajmuje sie fryzjerstwem :love:KOCHAM:love:

ewcianka1
13-12-2009, 17:26
Ja oprócz stylizacji paznokci zajmuję się tworzeniem kolczyków, uwielbiam remonty i tworzenie rzeczy urzytkowych do domku lub pracy

hersa
14-12-2009, 20:08
a ja jestem na 4 roku elektroniki i telekomunikacji i muszę zacząć pisać w końcu pracę inżynierską, coś się zabrać nie mogę za to. Poza tym uwielbiam wszelkiego rodzaju robótki ręczne, szycie itp. Jestem bardzo początkująca, więc nie idzie mi jakoś super ale lubię to robić.

Bożena P
14-12-2009, 20:29
prócz pazurków zajmuję się makijażem i... siatkówką :D ach jak ja kocham ten sport! :D

libres
14-12-2009, 21:25
ja z pazurkami dopiero zaczynam, a oprócz tego opiekuję się synkiem i prowadzę hodowlę yorków i uwielbiam wystawy.

mysza31
20-12-2009, 12:31
ja zajmuje się pazurkami , robie narazie w domku zabiegi kosmetyczne niektóre takie jak depilacje, henny, czyszczenie mechaniczne twarzy, masaże, oraz zabiegi pielęgnacyjne oraz pedicure a tak na codzień to zajmuje się domem oraz wychwywaniem męża i 4 letniej córeczki oraz czasem drobne prace ręczne np. aniołki z masy solnej z córcią oraz bąbki na choinkę:) ale to moje początki w tym temacie :/:

Wiktoria
21-12-2009, 22:53
Ja studiuję filologię słowiańską, specjalizacja język słoweński, aktualnie na Uniwersytecie w Mariborze :P A pazurki w wolnym czasie tylko :(

Natii
21-12-2009, 23:06
studia na Uniwersytecie Opolskim dokładnie 2 rok socjologii :)
a po studiach pazurki :)

edit7715
03-01-2010, 18:45
Ja troszkę szyję i ostatnio poproszona mnie żebym uszyła strój wilka do przedszkola i uszyłam takie coś.Synek był moim modelem:D

paznokietek1000
03-01-2010, 20:33
fiu fiu rewelacyjny, masz talent

aga
04-01-2010, 15:40
świeeeeeeeeeetny !!

_kasiunia_4
04-01-2010, 18:25
kostium świetny ;)

ja od dzisiaj lekcje lekcje i jeszcze raz lekcje
a pazurki w weekendy ;)

izago1
02-02-2010, 15:10
Oprocz pazurkow to jest moja druga pasja czyli moje akwaria (po klikniecu zdjecia otworza sie w pelnym rozmiarze):


http://images44.fotosik.pl/205/1ac8454aaacc2d67m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1ac8454aaacc2d67)

http://images43.fotosik.pl/206/63d9cdb2b51f54d2m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=63d9cdb2b51f54d2)


Czasami robie wlosy znajomym farbuje, pasemka czy prostowanie. Pozdrawiam!

asiek
06-02-2010, 10:09
uwielbiam patrzeć na rybki :)
ja jestem na 3 roku filologi polskiej :) pazurkami zajmuję się od grudnia 2008 roku, a teraz zaczęłam szkołę ochroniarską zaocznie :lol: może mnie nie zmiażdżą tam :skacze::skacze:
uwielbiam czytać książki o tematyce miłosnej z nutką kryminalistyki :D:love: i oglądać filmy o wampirach (oprócz Zmierzchu):]

milenka_olsztyn
06-02-2010, 10:42
oo filmy o wampirach to i ja uwielbiam :):) np. True Blood :)

nanami7
06-02-2010, 15:01
oprócz pazurków kocham muzykę i marzę o kursie języka migowego bo w przyszłości chciałabym pracować z dziećmi niemymi i niedosłyszącymi :)

natka_23
08-02-2010, 12:22
ja to bym chciałabyć psychologiem... uwielbiam słuchać jak ludzie mówią i obserwować zachowania:)

anikol
08-02-2010, 13:17
Ja od 8 lat nie pracuję, wychowuje syna i pielęgnuje ciepło ogniska domowego. A od roku zajmuję się stylizacją. Urodziłam młodo mając 19 lat więc liceum musiałam skończyć zaocznie, pożniej wybrałam się na administrację a w między czasie jeszcze zrobiłam szkołę kosmetyczną. Więc nie jest tak do końca że zamknęłam się w domu i robię za kurkę domową :D Kocham być w domu i gdyby mi emerytura spadła z nieba kiedyś sama to mogłabym latać po domu ze szmatą i pichcić moim łobuzom:skacze: Uwielbiam gotować, piec, mam dom i rodzinę o jakiej zawsze marzyłam więc czego chciec więcej.
W planach mam własny salon kosmetyczny bo to jest to co w życiu chcę robić. Jakby ktoś zapytał się mnie parę lat temu że będę robic pazurki i zajmę sie kosmetyką to parsknęłabym mu w twarz.

KaMiLaC.
29-03-2010, 11:14
ja jestem pod ekonomiku, studiowałam administrację, a robię pazury:good:
poza tym uwielbiam gotować i dobrze zjeść, kocham historię (zwłaszcza ta wojenną), literaturę, poezje i stare fotografie :D fascynują mnie stare kościoły, budynki z czasów wojny i mosty - te stare i te nowe :D uwielbiam zwiedzanie starych cmentarzy i wojenne opowieści mojej babci :D kocham tez zakupy, świecidełka i dzieciaczki - takie maleńkie bezzębne brzdące, bo te duze zadaja za dużo pytań :D
jestem tez mamą 2 letniej Amelci i obecnie nie pracuję, bo spodziewam się drugiego bobasa :D ale mam nadzieje, ze po porodzie szybciutko wróce do formy i będę działać pazurkowo :ok: to tyle :D

aaaaaaaa no i uwielbiam politykę i dziennikarstwo :skacze:

Yasumi
29-03-2010, 11:47
Ja od czasu do czasu robię kwiatki :kwiatek: z bibuły/krepiny :) teraz jestem w trakcie tulipanów
kochanie jestem pod wrazeniem-cudne dziela :):wow::kwiatek:

---------- Dodano o godzinie 11:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:41 ----------


Oprocz pazurkow to jest moja druga pasja czyli moje akwaria (po klikniecu zdjecia otworza sie w pelnym rozmiarze):


http://images44.fotosik.pl/205/1ac8454aaacc2d67m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1ac8454aaacc2d67)

http://images43.fotosik.pl/206/63d9cdb2b51f54d2m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=63d9cdb2b51f54d2)


Czasami robie wlosy znajomym farbuje, pasemka czy prostowanie. Pozdrawiam!



tez mam akwarium w domku ,na razie tylko 100litrowe ,ale moze niebawem sie to zmieni ,na razie jestem w fazie przerobki wystroju,niezle mnie relaksuje praca przy nim i pozniej godzinami moge sie patrzec na ten cudowny podwodny swiat,rybki u mnie czesto sie zmieniaja,z racji tego ,ze jakos szybko rosna i pozniej musze im szukac nowego lokum,mialam kilka pielegnic papuzich,byly oswojone do tego stopnia ,ze podplywaly do gornego brzegu akwarium i czekaly az je pomiziam po gornej pletwie :)

---------- Dodano o godzinie 11:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:45 ----------


miminka - piekne te kwiaty,
oprocz pazurkow rysuje obrazki-a dokladniej akty (nie wiem czy moge wrzucic fotki ) i sprzedaje na ebay-choc ostatnio mam coraz mniej czasu na to
ta 3 fotka to prezent dla meza na urodziny-wisi w przedpokoju.


oczu nie moge oderwac od tych aktow,sa niesamowite,masz talent skarbie,rozwijaj go dalej,moze kiedys cie poprosze o takie dzielo :)

widze,ze zawiazalo sie tutaj niezlo kolo gospodyn wiejskich :soczek:,a ze w kupie razniej,to juz widze co sie bedzie dziac jak sie wszystkie kiedys zbierzemy do kupy,hihihi

ja z wyksztalcenia jestem pielegniarka,polozna i od niedawna stylistka paznokci.Pracuje w szpitalu,dorabialam swego czasu w poradni alergologicznej przez kilka lat,teraz udzielam sie charytatywnie w hospicjum,kocham to co robie,praca z drugim czlowiekiem daje mi duzo satysfakcji,a zwlaszcza ,jak widze ,ze przynosi dobre rezultaty,
lubie poszerzac swoje horyzonty,mam ADHD wieku sredniego,chociaz chyba od urodzenia takowe posiadam hhhhmmmm....

kocham beletrystyke,z ksiazkami nie rozstaje sie prawie nigdy,wszedzie je za soba taszcze,jezdze konno,gram w bilard,uwielbiam taniec,bo to swietny przekaz pozawerbalny i dzieki niemu moge rozladowac nieco moje turbo-aku,czasami smigam ze znajomymi na rolkach,jezdze na rowerze,interesuje sie jezykiem migowym i wolnej chwili sie go sama ucze,chcialabym w przyszlosci miec maly domek na wsi i swoja mala stadnine koni,bo bez nich i natury nie moge zyc,jestem maniaczka zwierzat,stare ,garbate,chore,nie ma znaczenia,wszystkie bym zaadoptowala...
lubie kino i teatr,zaraz po szkole pracowalam w wypozyczalni kaset wideo,krotko trenowalam karate,mamy z mezem i przyjaciolmi klub samochodowy ,mam toche meskich zainteresowan,bo podobno mialam sie urodzic chlopakiem ,ale nie wyszlo :)
a,ze mam tate zlota raczke,wiec podpatrywalam i uczestniczylam w wielu metamorfozach wychodzacych spod jego reki,
lubie malarstwo,ta precyzje i dusze zawarta w ramie,piekno barw..
od malego obcinam wlosy,farbuje,zaczelo sie od lalek,pozniej testowalam na znajomych i rodzinie i tak zostalo do dzis..uwazam,ze nie ma kobiet brzydkich,sa tylko zaniedbane i nieswiadome piekna drzemiacego w nich..
w czerwcu 2008 roku skonczylam kursy stylizacji paznokci i teraz szlifuje swoje nowe hobby,bo daje mi to duzo radosci,marze o swoim saloniku,a ze pragnienia sa po to,by je zaspakajac,wiec uparcie daze do celu,w przyszlosci chce jeszcze zrobic kurs makijazu permamentnego z elementami tatuazu,przedluzania wlosow(na razie bawie sie w to na swojej i kolezanek glowach),przedluzania i zageszczania rzes i jeszcze pare innych rzeczy...to tyle zanudzania na moj temat

ps..swietne sa te hafty w Waszym wykonaniu :)

korcia225
31-03-2010, 14:25
ja skończyłam szkołę krawiecką umiem uszyć fajne ciuszki moja córcia ma oryginalne sukienki bo sama je wymyślam i szyję a że uwielbiam tworzyć wzorki na pazurkach to zaczęłam je robić i też mi nieźle wychodzi hehe obecnie nie pracuję i wychowuję moja gwiazdeczkę

katiaa162
29-10-2012, 09:13
ja poza kosmetyka mam trooche meskie zainteresowania :P

-rajdy wrc samochodowe (bylam na wielu polskich, ale jak wyjechalam do Uk to juz sie mijam)
-narty ;]
-czytam ksiazki

w domu mam swoj salonik, pracy mam bardzo duzo i niestety brak czasu na przyjemnosci :(

sztynka
29-10-2012, 22:53
Dla mnie pazurki to kosztowne hobby, jak mawia mój mąż :D
Na pół etatu pracuję jako niania 4 latki, od grudnia drugie pół etatu praca w salonie. Z wykształcenia jestem fryzjerką, kurs wizaży, ale pragnęłabym szkoły wizażu i tym chciałabym się zająć. Uwielbiam gotować od kwietnia, odkąd mam swoją kuchnię, rzadko gotuję, ale za to wspaniałe potrawy , oczywiście za sprawdzonych przepisów. Dodatkowo mam z mężem gospodarstwo rolne gdzie mu pomagam, kalafior, chmiel, truskawki, siano, zboże. Bardzo lubię pracować w polu, to mnie odpręża, rozładowuje, a dodatkowo darmowe solarium :D
Nie mam talentu plastycznego, ani zdolności manualnych. Nigdy nie malowałam paznokci, a tu zonk, robię pazury i to nawet całkiem się trzymają :] Podziwiam was za one stroke, kwiaty akrylowe, ja nie potrafię niczego sama sklecić. Nie wspomnę już o decoupage, czy sutaszu. Wspaniale się was ogląda. Ja niestety mam duże poczucie estetyki, ale brak zdolności, więc sądzę, że umiałabym jedynie dobrać coś dla osoby, ale wykonać nie:haha2: Mam za to talent do dzieci, jak to mawiają znajomi. Własnych nie mam, brak funduszy, ale z cudzymi radzę sobie świetnie. Chciałam być położną, albo nauczycielką, ale musiałam iść do pracy, zamiast na studia ;(
Widzę, że macie mnóstwo zainteresowań, a ja narzekam na brak czasu :haha:

ada.kmiec89
23-11-2012, 12:03
poza pazurkami zajmuje sie mezem i synkiem 3 latka. ;p uriwsom trzeba poswiecic mase czasu

aleksandra60
23-11-2012, 14:45
a ja się udzielam w swojej fundacji :P pomagam małym dzieciom w zajęciach :P

pysialali
23-11-2012, 23:40
Pracuję jako z-ca kierownika w Biedronce, ale najwięcej czasu poświecam trojce moich dzieci no i mężowi ( on jak czwarte dziecko :P)

betisska
24-11-2012, 07:24
A ja oprocz pazurkow to jeszcze zajmuje sie kosmetologia, w wolnym czasie przedluzam wlosy. Obecnie szkole sie na florystke :)

zosia_29
24-11-2012, 09:29
Ja jestem rolnikiem i razem z rodzeństwem (brat i siostra - chora na RZS) prowadzimy po śp. naszych rodzicach gospodarstwo oprócz tego z mężem mam sklep z panelami ściennymi, podłogowymi, drzwi, rolety... i jednocześnie robię pazurki paniom :P także na brak zajęć raczej nie narzekam wręcz przeciwnie jak mam dzień wolny to nie wiem co ze sobą zrobić :P

hersa
24-11-2012, 20:25
Ja, już pisałam, że studiuję na Politechnice elektronikę. Zmieniło się tyle że jestem już inż. a gdzieś za tydzień mam obronę mgr. Niedawno byłam na stażu w serwisie komputerowym, wczoraj mój 5-cio miesięczny staż się skończył, trzeba się obronić i szukać pracy. Chciałabym procować w zawodzie ale w ogóle ciężko jest o jakąkolwiek prace więc nie będę wybrzydzać...

ewelinka:*
24-11-2012, 20:31
jesteśmy KOBIETY PRACUJĄCE!!! żadnej pracy się nie boimy i żadna praca nie hańbi! widzę, że wszystkie jesteśmy równie mocno zapracowane i zajęte, ale to wspaniałe, że macie zawsze jeszcze chwilkę, żeby tu zajrzeć! JESTEŚCIE KOCHANE:*

rudzielec
25-11-2012, 11:34
ja poza pazurkami( robie ich coraz mniej i tylko hobbystycznie) pracuje przy produkcji w fabryce z warzywami. brokuła, brukselka kalafior, kapusty i takie różne. Po 12h dziennie na lini, nie jest za ciekawie, ale praca jest, wiec nie bede wybrzydzała. czasem mamy towar z ameryki czy hiszpani i w warzywach moze sie jakis niechciany jadowity pajaczek lub wąż przyplątać. mieszkam w takim rejonie rolniczym, wiec kazdy pracuje w fabrykach. poza tym moj juz prawie czteroletni syn tez sie prosi o uwage:) a ogólnie uczylam sie w szkole budowlanej:)

Aniuta27
25-11-2012, 13:03
Ja obecnie jestem na urlopie wychowawczym, w tym czasie postanowiłam zacząć się spełniać, i robić to co zawsze mnie fascynowało... zaczęłam od paznokci, w grudniu zaczynam uczyć się pracy z rzęsami. Po urlopie wracam do firmy w której pracuję od kilku dobrych lat, jest to fabryka płyt DVD, jestem pracownikiem produkcyjnym , pracuję na hali- konkretnie na drukarni. Szykuję zamówienia do druku :) Z czasem jak nabiorę wprawy i pewności to będę chciała zmienić branżę i zająć się paznokciami, rzęsami może jakimś wizażem.. wszystko z czasem. Póki co dom, dziecko. Później praca, dom, dziecko, paznokcie w międzyczasie żeby nabrać w prawy, za jakieś 2-3lata pomyślę o czymś własnym.

a_now
25-11-2012, 14:14
Pazurki to dla mnie hobby,obecnie uczę się w technikum na kierunku-technik usług fryzjerskich:),ale to zaocznie.Pracuje w gastronomi:)i jak będe miała trochę wolnego czasu-bo teraz ledwie na szkołę go starcza-to planuje wybrać się na kurs masażu gorącymi kamieniami,przedłużania włosów i wizażu:)I tak się sama zastanawiam czy jak skończę te kierunek to nie iśc tez na kosmetykę:)
Do tego mam własny ogródek działkowy-na którym szaleje z nasadzeniami:skacze: i jestem w trakcie robienia sobie w domu małego wodospadu-serio,serio-materiały już mam tylko czasu brak.Dziś przyszłam właśnie ze szkoły izaraz lecę do pracy.
No i zupełnie bym zapomniała-jeszcze bloga prowadzę:)

ajda***pazurki
25-11-2012, 20:27
ja pracuje na produkcji niestety:( a po pracy pazurki i pazurki więc na cokolwiek innego czasu nie starcza... a no i jestem konsultantką avon:)

śmieszna
29-11-2012, 18:25
Świetny pomysł z tym wątkiem:) Dziewczyny widzę, że jesteście zaangażowane - to wspaniałe jak ludzie robią to co lubią. Bo czasami jest tak, że nie wiedzieć czemu (a to brak czasu, motywacji, siły itp) jakoś sie odkłąda na później różne sprawy. Super widać jak wiele z nas ma mnóstwo zainteresowań i to jak różnych!
Ja właśnie teraz mam czas, siłę i chęci do robienia tego, co lubię czyli wszelkich prac manualnych/artystycznych/rękodzieła. drobne, jeszcze bardzo amatorskie ale dające wiele radości i satysfakcji, ale też uspokojające i pozwalające "oddychać" :)
Całkiem niedawno wkroczyłam w rzęsową branżę i bardzo chciałabym się w niej utrzymać:) robię również na szydełku (do takich pięknych serwet jak u jednej z Was widziałam jeszcze się nie zabierałam, ale mam plan to zrobić), troszkę na drutach, troszkę scrappów, uwielbiam przerabiać rzeczy ze starych na nowe i robić tzw. coś z niczego oraz "zrób to sam":D Baaaardzo lubię podróże, oj bardzo... poznawać nowe miejsca i kolekcjonować wspomnienia ...ach... rozmarzyłam się:) dokończę później i wrzucę jakieś fotki - może dla kogoś będą inspiracją tak jak dla mnie Wasze wpisy:)

zofia78
29-11-2012, 20:51
pracuje w firmie windykacyjnej ;/

ewakowal8
21-12-2012, 16:05
Ja podobnie jak wym pasjonuje się jeszcze fryzjerstwem ale nie ścinaniem włosów a tylko układaniem fryzur i stylizacją włosków:)

ana_zaba
16-01-2013, 15:20
Ja uwielbiam gotowac
Ostatnio byłam na diecie a to efekt mojego odchudzania i poznawania nowych przepisów

żaba, Mentos i Dukan w kuchni :) (http://anazaba.blogspot.com/)

katrina89
09-07-2013, 16:47
Szydelkuje i robię kartki :)

pilkarz54
09-08-2013, 02:01
gotowanie i upiększanie ogrodu:D na punkcie roślinek mam fioła:) traktuje to jako swoją pasję i zamiłowanie

Marta2
25-02-2014, 12:37
Jeśli chodzi o mnie to nie ma nic lepszego niż jak bieganie razem swoim partnerem lub pieskiem na rano lub wieczorem.Interesuję mnie również fotografia wnętrz , która sprawia,że zapominam o swoich większych jak i tych mniejszych problemach życiowych ;)
Polecam każdemu pobawić się trochę aparatem i ponieść się odrobinie wyobraźni przy ich robieniu.
Zabawa można umilić również zapraszając całą rodzinę.Jeśli oczywiście zdjęcia robione są we własnym domu.
Ja takie dosyć często robię,ale że jeszcze dzieciaczków to ten czas spędzam ze swoim narzeczonym ;)
Pozdrawiam wszystkich :)

Patii
20-04-2014, 10:54
Skończyłam technikum informatyczne. Z całkiem niezłym wynikiem, ale nie widzę się w tym;-) Zaczęłam studia - finanse i rachunkowość, a konkretnie księgowość małych i średnich firm. Ale to zupełnie nie moja bajka. Od tego roku idę na kosmetologie - albo położnictwo (chciała bym uchronić kobiety przed tym co mnie spotkało:-) chciała bym żeby bylo im lepiej;-)), a jak skończę kosmetologie, to na biotechnologie na magistra. A jak mi starczy ochoty to zrobię doktorat! o. a co;-)
W między czasie pracuje u mamy w gastronomii, mały bar, 3lata pod rząd w wakacje pracowałam u fotografa (o tak! piękna praca:-) Robienie zdjęć, wywoływanie klisz, filmów i w ogóle:-) ach:-) chętnie bym wróciła:-) ). Paznokcie robię od 2008 roku:-) Na razie W wolnej chwili, ale chciała bym otworzyć coś swojego:-)
Oprócz tego jestem mamą 8miesięcznego Błażejka:-)

dterebka
25-02-2015, 13:01
Ja prócz pazurków zajmuje się stroną internetową tu był link Jest to firma męża. Zapraszam :)

Nadia99
21-12-2015, 14:31
Ja pracuję z dziećmi, zajmuję się swoimi psami, czytam książki, pływam, jeżdżę na rowerze i bawię się przepisami w kuchni :D

kajaa
29-12-2015, 14:25
Ja oprocz paznokci robie henne, rozne zabiegi na twarz. Bardzo lubie robic makijaze, sprawia mi to prawie taka sama frajde jak robienie paznokci. Oprocz tego robie depilacje woskiem i przekuwam uszy :D Ogolnie tez zastanawialam sie nad masazami ale to bardzo pracochlonne i czasowo niekorzystne w moim salonie

ank13pietro
16-07-2016, 15:14
Zawodowo najbardziej lubię make up, teraz biorę się za paznokcie, a w przyszłości - mam nadzieję - dorzucę jakieś zbiegi, depilację np.
W wolnym czasie biegam za moim 3 letnim synkiem, jeździmy na rowerach, robimy wycieczki piesze itp. Moim największym hobby są jednak psy - obecnie mam pitbulla, z którym trenujemy do zawodów :D Czyli takie mało "damskie" hobby :P Ciężko mnie spotkać po pracy bez dresów i psa u boku

Glue
08-08-2016, 10:08
Wcześniej w wolnym czasie lubiłam pisać, teraz więcej czytam jednak, chociaż kusi mnie wydanie własnej książki z rozpisani.pl, fajnie mieć na półce swoją własną książkę.

krysia_p
13-09-2016, 13:03
Super fryzury! ;) Moją pasją oprócz robienia paznokci jest siłownia. Zaczęłam chodzić na siłownię Siłownia i zajęcia fitness Kraków - Energym (http://www.energym.com.pl/) jakieś dwa lata temu i strasznie się wciągnęłam, zastanawiam się nawet czy za rok nie zrobić sobie kursu trenera personalnego, bo bardzo mi się to podoba. :)

jolkusia
28-09-2016, 18:46
Ja tam lubię robić własnoręczne kartki świąteczne. Teraz mam sporo innych obowiązków, a szkoda, bo miałabym kilka nowych pomysłów.

Lolcia
02-11-2016, 14:27
Ja dziele pasje z moim partnerem. Jest to akwarystyka oraz tworzenie teledysków do muzyki elektronicznej. Lubimy razem przysiąść wieczorami i szukać inspiracji do tworzenia własnych. Tutaj możecie zobaczyć mniej więcej jak takie teledyski wyglądają Muzyka, lifestyle, technologia | T-Mobile Electronic Beats (http://www.electronicbeats.pl/) . Niestety to jeszcze nie nasze ale stąd czerpiemy inspiracje ;)

Dzbanek
04-11-2016, 12:34
Ja prowadzę sobię własną frimę. Pracuję w 100% przez internet i z domu. Czasem jednak praca z domu może być uciążliwa bo albo popadacie w pracoholizm albo się całe dnie obijacie. Ja ciągle popadam w te dwie skrajności. Raz nic nie robię cały dzień a raz pracuje kilka tygodni pod rząd po 12 godzin. No ale nie żałuję nic :P

linka78
09-11-2016, 20:23
Ja za to lubię uprawiać sport. Na codzień biegam i przynajmniej ten raz w tygodniu chodze na basen. Pozwala mi to trzymać formę i wagę. Nie musze trzymać przez to jakichś specjalnych diet i zbytnio się ograniczać. Co prawda jem zdrowo ale nie licze kalorii czy makroskładników. Po prostu jem to co jest dobre dla mojego organizmu.

ukaska3
14-11-2016, 13:09
A ja tam w wolnych chwilach i ogólnie traktuję to jako hobby - czytanie książek. Pochłaniam książki na prawdę w masakrycznych ilościach. Czasem jak mam wenę i sporo wolnego czasu to zdarzy się, że potrafię przeczytać 3 dosyć grube książki. Taka ze mnie trochę maniaczka jeżeli chodzi o książki :)

kasztanka
09-01-2017, 14:12
Pazurki traktuje jako swój głowny dochód.Kiedyś pracowałam na pól etatu w biurze. Jednak postanowiłam zająć się w 100% tym co lubię i robić paznokietki. Jestem o wiele bardziej zadowolona z takiego przebiegu spraw. Oraz zarabiam więcej ( mam swoje stałe klientki....).
Mam również wiele innych zainteresowań takich jak:
literatura
gotowanie
pieczenie ciast

Lubię sobie również raz na jakiś czas właczyć kasyno internetowe: http://pankasyno.pl/ . I tam popykać sobie w gierki. Gram na pieniadze ale raczej na mniejsze kwoty ( przyznaję.ze wciąga ale udało mi się tam co nie co wygrać).

epita
17-02-2017, 04:53
na pewno dbam o skórę twarzy, bo już widzę drobne zmarszczki.

ag-nieszka
27-04-2017, 14:49
Ja na co dzień zajmuję się fotografią i projektowaniem wnętrz. Poza tym bardzo lubię gotować - zwłaszcza jakieś nowoczesne dania i połączenia składników. Jak mam wolną chwile to chętnie sięgnę po jakieś dobre książki i filmy :)

wiklina
28-04-2017, 20:24
spać i mieś wszystko :leze:

Janina
24-05-2017, 10:23
Ja jeszcze jestem wizażystką :D

ania019
20-12-2017, 12:51
A ja tam w wolnych chwilach i ogólnie traktuję to jako hobby - czytanie książek. Pochłaniam książki na prawdę w masakrycznych ilościach. Czasem jak mam wenę i sporo wolnego czasu to zdarzy się, że potrafię przeczytać 3 dosyć grube książki. Taka ze mnie trochę maniaczka jeżeli chodzi o książki :)
Ja również :)

kinimini
27-12-2017, 20:45
Zawodowo :D? Korporacja. W wolnym czasie ? Muzyka. Ostatnio zakochałam się w utworze carl cox Klasyk na weekend: Carl Cox - I Want You Forever - Electronic Beats Poland (http://www.electronicbeats.pl/the-feed/klasyk-weekend-carl-cox-want-you-forever/) - polecam posluchac, bo az dreszcze...

binka
01-02-2018, 19:07
ja jeszcze zajmuję się dziećmi, zwierzątkami, mężem no i szyje tak dla siebie, dla domu

jagnam
22-02-2018, 10:36
Ostatnio zaczęłam robić sobie kosmetyki. Stworzyłam sobie całe domowe laboratorium, w którym mam wiele składników. I powiem Wam,że takie samodzielnie stworzone kremy są o wiele skuteczniejsze niż to co możemy kupić sobie w sklepach. Nawet jeśli chodzi o kremy z wyższej półki po 200 czy 300 zł. Moje są lepsze. Robie je nie tylko dla siebie ale również i dla swojej mamy i praktycznie dla wszystkich moich znajomych ;)

No i czasami lubię sobie włączyć komputer i pograć w jakąś grę. Polubiłam na przykład granie w kasynie. W pokera. https://www.pankasyno1.com/

epita
26-04-2018, 14:20
pazurki oraz gotowanie to moje dwie pasje

lilia.wozniak
23-05-2018, 15:00
Ja lubię jogę :)

chanah
10-07-2018, 21:48
Oprócz paznokcie (bo to oczywiście moja praca) uwielbiam jeździć na snowboardzie :) To moje hobby któremu staram się poświęcać cały mój wolny czas. Bardzo często czytam też na http://esnowboard.pl/ artykuły i wpisy o tym sporcie, które pomagają mi zwiększać wiedzę i świadomość. Teraz przymierzam się do zakupu własnej deski snowboardowej, no bo takie ciągłe wypożyczanie jest naprawdę męczące. Na szczęście na esnowboard.pl jest artykuł o tym, jaka powinna być idealna deska :)

Grepor49
27-07-2018, 09:44
Ja spędzam czas na czytaniu książek :P

monkas
23-02-2021, 15:40
Któraś z Was pisała, że pracuje jako niania. Jak zaczynałaś? Chciałbym tak pracować latem.
Zamierzałam zrobić takie szkolenie - niania.pro Czy to wystarczy? Ewentualnie - czego jeszcze wymagają rodzice od kandydatów?
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podpowiecie mi coś?

agus123
28-04-2021, 23:05
Robię też rzęsy

___
kup lajki (https://wypromowani.pl/kup-lajki/)