PDA

Zobacz pełną wersję : Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?



czarnulkaaa87
29-01-2010, 10:53
Hej dziewczonka :D
Mam do was ogromna prośbę, bo na pewno jest was wiele co już sprawdzało rożne firmy Paznokciowe.
Juz pisze o co mi chodzi, jestem 100% akrylowiczka hehe,,,, no ale niestety przyszły czasy gdzie muszę się podszkolić bardziej w zelach.
Interesuje mnie gdzie dostane tanie zele, głownie kolorowe ;]
Byłabym wdzięczna gdybyście napisały gdzie wy się zaopatrujecie, no i gdzie się opłaca ;]
Teraz mam zele przezroczysty i biały z Ra, no i jak na razie nie narzekam ale inni ich nie polecają wiec nie wiem co z kolorowymi teraz :/

zyza
29-01-2010, 10:55
tyle ile żeli tyle znajdziesz przeciwników i polecających :D
jedyne co nie polecam to reni nails... dla mnie jakies takie szare sie robiły :D

AgUsia950
29-01-2010, 11:10
też czytałam, że te z RN są niezbyt fajne..
ja Ci nic nie polecę.. bo najzwyczajniej nie zainwestowałam jeszcze w kolorowe żele. :D na lato pomyślę. :)

paznokietek1000
29-01-2010, 11:17
tyle ile żeli tyle znajdziesz przeciwników i polecających :D



Zgadzam się w 100 % niestety każdy stylista musi znaleźć produkt dla siebie.
Co do Reni Nail to ja również za nimi nie przepadam, jakoś tak jest jak dla mnie za rzadki
Sun flower - hmm - bywa różnie raz jest super a innym razem się nikomu nie trzyma
Silcare - o tu się produkty popsuły, klientki narzekają ze liftuje i pęka

czarnulkaaa87
29-01-2010, 11:24
To mam problem :/

Gość
29-01-2010, 11:29
To mam problem :/
naplepiej bedie jeśli poczytasz sobie :

http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html

i

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/138-na-jakich-zelach-pracujecie.html

i moe problem sie zwęży :)

AgUsia950
29-01-2010, 11:31
kilka stylistek polecało PB.. ale ceny "fajne" :/:
prawda jest taka, jak wcześniej Dziewczyny zauważyły, że opinie są różne..
jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz.. :P

Gość
29-01-2010, 11:58
jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz.. :P
no więc wlasnie, to samo tyczyło sie zeli allepaznokci, chcialam kupić, ale sie wachałam, jedne dziewczyny pisały że są ok, inne że bardzo dobre a jeszcze inne że do dupy

więc kupiłam na próbe 5 ml i jak dla są bardzo dobre jak na cene, bo to tez jest ważne jakość produktu w stosunku do jego ceny :)

AgUsia950
29-01-2010, 12:19
ja też się kiedyś na nie czaiłam, poczytałam trochę, Dziewczyny odradzały, to zrezygnowałam..
ale skoro Woszczur polecasz, to się zastanowię.. tylko teraz tyle tego wszystkiego potrzebuję, że masakra, jeżeli chodzi o kasę. :D
ale do lata uzbieram. :D

zyza
29-01-2010, 15:48
też czytałam, że te z RN są niezbyt fajne..
ja Ci nic nie polecę.. bo najzwyczajniej nie zainwestowałam jeszcze w kolorowe żele. :D na lato pomyślę. :)

przeciez napisałam NIE POLECAM hehehehe :D

soffii25
29-01-2010, 16:30
ja mam kilka kolorowych żeli od Dobrej Rady i uważam, że są dobre, no mi pasują mają intensywny kolor i dobrze się nimi pracuje :) no ale jak już dziewczyny pisały każdy musi sam znaleźć sobie "swoją" markę

Yasumi
29-01-2010, 17:13
kolorowe tanie zele czy te z wyzszej polki,cena nie zawsze idzie w parze z jakoscia ,poza tym nie ma to bardzo znaczenia jesli ktos ma zle opanowana technike pracy zelami,poza tym trzeba pamietac tez o tym,ze nie wszystkie produkty mozna laczyc ze soba(chodzi mi o firmy i sklad chemiczny produktu)wiec przy wyborze trzeba i na to zwrocic uwage,na poczatek wybierz sobie jeden lub dwa kolory w malych pojemnosciach i zobacz czy nie gryza sie z Twoimi clearami(zele kolorowe dluzej trzeba utwardzac w lampce ze wzgledu na pigment)

z tych tanszych moge polecic zele Basic-mam kilka kolorkow i z Perfect Lady ,na ktorych glownie pracuje i Infinity Nails dobrze sie łączą

Nail-Art1 ŻELE KOLOROWE 5G BASIC FIRMOWE-18 KOLOR (870821293) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item870821293_nail_art1_zele_kolorowe_5g_basic_fir mowe_18_kolor.html)

PL tez ma fajna kolorowke
Żele UV Nail Art Magic Effect - Perfect Lady Cosmetics Shop (http://www.shop.perfect-lady.com/c,pl,95,1,1,0,long,zele+uv+nail+art+magic+effect.h tml)
zalezy ile pieniazkow planujesz na nie przeznaczyc :)

czarnulkaaa87
29-01-2010, 20:25
Musze spróbować allepaznokcie, bo dostałam dwa zele ich : czerwony i brokatowy ;D
Wiem, ze firm jest od groma :p, dlatego pytam jakie wy testujecie lub używacie bo nie wiem czy na początek inwestować w droższe czy tańsze starcza.
Ale raczej zacznę od tańszych parę sztuk, bo muszę poćwiczyć zele, nigdy za nimi nie przepadałam :/
Nie ma co nauka czyni mistrza ;D

Dziękuje wszystkim lejdis :* za rady :)

---------- Dodano o godzinie 20:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:20 ----------


Zgadzam się w 100 % niestety każdy stylista musi znaleźć produkt dla siebie.
Co do Reni Nail to ja również za nimi nie przepadam, jakoś tak jest jak dla mnie za rzadki
Sun flower - hmm - bywa różnie raz jest super a innym razem się nikomu nie trzyma
Silcare - o tu się produkty popsuły, klientki narzekają ze liftuje i pęka


A propos Reni Nail to mam parę akryli kolorowych i muszę powiedzieć ze są dobre :]
Z zelami jednak wole być ostrożniejsza.

AgUsia950
29-01-2010, 20:37
przeciez napisałam NIE POLECAM hehehehe :D

no, to dlatego napisałam, że też słyszałam nizbyt fajne opinie na ich temat. :)

RoksiSK
29-01-2010, 20:41
Ja zaczęłam od Dobrejrady, czyli żeli I-nails. Jednofazóweczkę uv polecam z czystym sercem, bo jest bardzo dobra. Natomiast z budującego klar na początku byłam nawet zadowolona... dopóki nie spróbowałam Blush z PB - niebo a ziemia;) Ten z PB dużo ładniej się poziomuje i współpracuje ze mną, a i nie bąbelkuje tak jak ten z I-nails. Extreme white - nie polubiłam go, natomiast uwielbiam White średniogęstego z PB. Cover też mam z PB.

frelka
29-01-2010, 20:52
tez sie wlasnie zastanawiam nad ta jednofazowka I-nails :)

Jade
29-01-2010, 21:20
Ja obecnie uzywam zeli od DR i jestem zadowolona jak rowniez z akryli:)A tak na marginesie to sa juz tematy zalozone dotyczace zeli,akryli,jakie polecamy itd.:)

jamarcianka
06-02-2010, 13:09
ja wypróbowałam ostatnio żele silcare, bo spotkałam się głównie z pozytywnymi opiniami, ale okazało się, że ja chyba trafiłam na jakieś felerne albo ich produkty rzeczywiście się popsuły...odchodzą od paznokcia w krótkim czasie

Elizabeth76
06-02-2010, 14:24
ja wypróbowałam ostatnio żele silcare, bo spotkałam się głównie z pozytywnymi opiniami, ale okazało się, że ja chyba trafiłam na jakieś felerne albo ich produkty rzeczywiście się popsuły...odchodzą od paznokcia w krótkim czasie


a możesz napisać konkretnie z jakiego produktu silicare jesteś nie zadowolona :)

asia77
07-02-2010, 07:45
Od kilku tygodni używam żeli z Allepaznokcie i jestem z nich naprawdę zadowolona.Cenę mają bardzo przystępną,nie są najtańsze,ale na pewno są już tanie ;) Nie jestem profesjonalistką i nie mam wielkiego doświadczenia,więc trochę nieśmiało stwierdzam,że dobrze się nimi pracuje- nie są zbyt gęste,ani zbyt "lejące", ładnie wyrównują się na paznokciu nie zalewając skórek ,nakładając je nie miałam żadnych problemów z pęcherzykami powietrza lub z zatapianiem w nich ozdób.Zastanawia mnie tylko dlaczego żel clear jest cięższy we "współpracy" niż żel pink...bo ten drugi jest naprawdę super.Może trafiłam na jakiś pechowy egzemplarz???
Poza tym jest jeszcze jeden ,sporo tańszy żel firmy Margoo i jeśli komuś baaardzo zależy na bardzo tanim żelu to może pomyśleć o tym produkcie.Jednak osobie,która ma zamiar się dopiero uczyć pracy z żelami raczej bym go nie poleciła.Efekt końcowy nie jest zły,żel nie odpryskiwał ,trzymał się na paznokciach,ale nałożyć go nie było łatwo,bo chyba jest trochę zbyt gęsty:/ (o wtapianiu ozdób już nawet nie wspomnę).
Co jakiś czas pojawiają się żele jeszcze tańsze od tych najtańszych ,sporo osób je nawet kupuje,ja jednak ograniczam się tylko do zachwytu nad ich ceną.

farbstift
13-02-2010, 18:45
Margoo mialam kiedyś i są do pupy jak dla mnie. Clear mi żółknął na paznokciu:/ Od dłuższego czasu używam Allepaznokcie i jestem zadowolona. Z kolorowych mam czarny i granat i są ok;)

ooasiaoo
16-06-2010, 10:41
Ja dopiero zaczęłam przygodę z pazurkami:) Chciałam wziąć żele z SF...ale były dla mnie troszkę za drogie bo musiałam kupić cały sprzęt więc zdecydowałam się na reni nail... Czytałam wiele negatywnych jak i pozytywnych komentarzy na temat tych żeli;/ Bałam się trochę przed zakupem... Ale stwierdziłam że na początek wystarczą:) Jestem zadowolona z jednofazówki clear i z białego żelu do french'a ale niestety kamuflaż jest okropny...;/ W ogóle prawie nie kryje...;/

Annauelle
16-06-2010, 11:40
Zele od DR polecam-sprawdziłam i sa ok.
Zele z Silcare równiez, jak narazie pracuje na Miestero Milano i na tym juz chyba poprzestane. Jak dla mnie najlepsze żele i cena nie jest wygórowana.

IWONAUMINSKA
16-06-2010, 11:45
Ja Wam powiem, że od samego początku pracuję na SF - czy to clear, frencz czy kolorowe - nie są tanie ale zadowolona jestem - kupiłam raz żele allepaznokcie i nie ze wszystkich byłam zadowolona :(

ale z miłą chęcią dowiem się co macie sprawdzonego i co polecacie :D

malutkaistotkaa
29-10-2010, 09:07
Reni nail ktoras uzywala?? polecacie?? bo chce teraz zamowic sobie zele kolorowe od nich i clear na sporobowanie:)

RedSunset
29-10-2010, 09:29
ja mam dla siebie Reni Nail, zakupiłam go wyłącznie na swój użytek, dla klientek mam Activ. Ale muszę przyznać że jestem mile zaskoczona. jest bardzo dobry...pracuje mi się nim całkiem fajnie, powietrzem nie podchodzi, nie żółknie...Ja akurat jestem zadowolona z tego żelu Reni...i mogę polecić. Aha i ja mam cleara tylko. Kolorowych nie mam.

rudzielec
29-10-2010, 10:17
Margoo mialam kiedyś i są do pupy jak dla mnie. Clear mi żółknął na paznokciu:/ Od dłuższego czasu używam Allepaznokcie i jestem zadowolona. Z kolorowych mam czarny i granat i są ok;) ja tez mialam margoo i powiem szczerze ze jesli chodzi o budowe paznokcia to byl ok, tzn nie pekal ani nic...ale na frenchu faktycznie troche zostawial zoltawy kolor... z alle paznokcie tez mam i w sumie jak dla mnie ok i na kazda kieszen...ale jak juz dziewczyny pisaly kazdy musi dopasowac zel do swoich osobistych upodoban...

plushak
29-10-2010, 14:46
Ja używam no name, i jestem bardzo zadowolona :) clear przeźroczysty, ładny kolor kamuflażu a cena śmieszna ,w sumie nie wymagałam cudów od tak tanich żeli ale narzekać nie mogę:)

meg19791
04-11-2010, 08:59
Ja używam białego i średnio gęstego jednofazowego z effective nails są rewelacyjne. Kolorowe żele do zdobień i na french z allepaznokcie, kamuflaż Silcare Basic. Produkty nie są drogie ale lubię na nich pracować. Paznokcie moich klientek trzymają się bez zapowietrzeń do następnej wizyty :ok:

Luthvian
26-11-2010, 19:17
A co sądzicie o żelach z allepaznokci? czy pracowałyście na nich :)

charolina
26-11-2010, 19:20
ja polecam żele od dobrej rady- świetne i taniutkie:P

plushak
26-11-2010, 19:45
A co sądzicie o żelach z allepaznokci? czy pracowałyście na nich :)

Zapraszam tutaj
http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1020-alle-paznokcie.html

MartaOSz
18-01-2011, 17:24
ja polecam violet thisk silcare z seri no name. sredniogesty i jak da mnie rewelacja...idealny do budowania pazurka jak i do szkieletu. jak dla mnie idealny jak na zel za taka cene :)

alimka
24-01-2011, 00:17
Z tych tańszych żeli do frencha polecam żel Reni Nail ,naprawdę łatwo nim wykonać frencha ,dość szybko sie utwardza w lampie ,nie "marszy sie" haha ,kryje jedną cienką warstwą no w sumie same plusy.Nie jest zbyt gęsty ani zbyt rzadki tj taki jak lubię:)A tak na marinesie frencha robię sondą bo tak mi o wiele wygodniej.
Czytalam duzo pozytywnych opinii o kamuflarzu z Basic .I tak z ciekawości zamowilam go.Nie wiem czemu ale mi on nie odpowiada .Nie chodzi mi tu o kolor bo muszę przyznać ,ze jest taki jak powinien być ,konsystencja tez jest dobra ale nie wiedzieć czemu kazdej klientce sie zapowietrzal :huh:.Dlatego tez nadal jestem wierna kamuflarzowi z PB i nie zamierzam go juz zdradzac;)

sandrus
26-01-2011, 16:45
Z "tańszych" miałam kamuflaż Silcare Basic-bez zastrzeżeń.
kamuflaże od DR-również ok.
BLACK PRINCE BIG MegaStrong-tez był ok.
Żel jednofazowy RENI-NAIL-ok.
Żel biały Soft White od DR-bardzo fajny.

a w ogóle moim ulubionym jest żel ESN Sculpting.

asantir
29-01-2011, 23:18
dziewczęta, żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj.

kupiłam taki oto zestaw na allegro: Evershine Zestaw Tipsy Lampa UV Żel (1423683888) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/show_item.php?item=1423683888) czy te żele są, że tak powiem spoko? :) czy oprócz primera (który już dokupiłam u siebie w okolicy domu :D) czegoś mi brakuje do poniedziałkowego pierwszego razu?

xsunnyolciax
30-01-2011, 19:50
Dla mnie dziwne jest to, że skoro jest zestaw do żeli, bo po jakie licho dają kieliszek do liquidu i aceton do ściągania paznokci- żeli tym nie ściągniesz. Marki też nie znam, ale faktycznie, brakuje primera (chyba, że te żele nie wymagają jego użycia) co nie zmienia faktu, że przydałby się bardziej niż naczynko na liquid, haha :D Ale "pierwszy raz" dasz radę zrobić z tym asortymentem, tak myślę. W takim razie powodzenia życzę i czekam na efekty Twojej pracy :) :*

asantir
30-01-2011, 19:54
a acetonem nie ściągnę tipsa spod żelu?

kieliszek może na zachętę? :>

xsunnyolciax
31-01-2011, 16:31
żeby ściągnąć żele trzeba je spiłować :)

asantir
31-01-2011, 23:13
NIE POLECAM evershine jeśli ktoś nie lubi gęstych żeli. Są jak guma. Fakt to mój pierwszy raz, ale w porównaniu z NailDesign (które także mam a nie są z najlepszych) to koszmarki.

Ka5iulka
14-03-2013, 22:08
Witam, jestem od niedawna na forum i pazurki robie od roku ale przez ten czas z tanich żeli przetestowałam Jaapee, DR i allepaznokcie i z tych trzech zdecydowanie wybieram allepaznokcie. Jak dla osoby początkującej nadają się świetnie dobrze trzymają nie podchodzą powietrzem covery mają świetne i hybrydowe też mogą być. Polecam warto przetestować. :)

sandrus
14-03-2013, 22:23
No więc kochane z czystym sumieniem polecam firmę silcare.
Dwa lata temu kupiłam pierwszy raz a na dzień dzisiejszy uwielbiam je.

Ostatnio zakupiłam żele c&c-jednorazowy clear i jakiś tam naturalny cover.
Cover jak Cię mogę.
Nakłada się ok.kolor ujdzie(chociaż to nie taki typowy masked)
Ale ten clear to porażka!
W pudełku jest jeden wielki ogrom bąbli...

marylin
15-03-2013, 13:08
Ja mogę polecić Silcare-mam kolorowy crusty red,piękny koralowy i thick clear-trudny dla mnie,ale naprawdę mocno trzyma;).Wole je bardziej niż SF,a NailDesign-no,cóż-kupiłam je jako pierwsze i nawet nie powinny być nazywane żelami:/:,chyba nawet nie powinnam o nich pisać...:]

Sylwia87
15-03-2013, 13:32
Ja również polecam Silcare. Jeżeli lubisz gęste żele to polecam Thick Violet - bardzo klarowny, uwielbiam go. Clear V też bardzo fajny, średnio gęsty, dla mnie trochę za rzadki, ale za to bardzo fajnie się błyszczy i nie trzeba używać nabłyszczacza. Obecnie mam nabłyszczone Clear V i nie mogę się nadziwić jak pięknie błyszczy. Kolorówka też w porządku w większości kolory, które mam kryją jedną warstwą.

sztynka
15-03-2013, 14:32
Polecam silcare z czystym sumieniem jak dziewczyny. Każdy znajdzie coś dla siebie :-)
Z allepaznokcie polecam biały żel. Średniogęsty, ale się pięknie utwardza :-) Oraz liquid economic.

marylin
15-03-2013, 16:30
:*Super!Właśnie się zastanawiałam nad tym liquidem,czy to nie lipa, siadam i zamawiam:]

Aniuta27
15-03-2013, 17:25
Ja z tańszych używam żeli BaseOne i Basic z Silcare i jestem bardzo zadowolona, mam jeszcze trochę droższe z Mistero Milano i również nie mam zastrzeżeń. Wszystkie produkty kupuję przez internet, w sklepach firmowych.

zosia_29
11-04-2014, 14:45
Ja przetestowałam różne firmy i są wszystkie dobre ale po długim okresie testów wróciłam do Renii Nails dlatego że jednofazowy różowy ma super gęstość nie spływa choć nie jest gęsty pod niego nie trzeba bazy co skraca czas i nie zapowietrza się. Silcler też dobre zele ale ostatnio właśnie zapowietrza sie klientkom na paznokciach i odpadają w całości paznokcie aczkolwiek to też jest winą klientek gdyż u niektórych trzyma jak beton ale mam takie co nie wiem jak bym robiła to i tak zawsze są braki w paznokciach... Przetestowałam tez Gabriell jednofazowy i tez mi się podoba :)

AgnieszkaMA
11-04-2014, 22:30
Zapoznałam się z kilkoma żelami z tzw. Tańszej półki i co do RN nie byłam zadowolona ale z czystym sumieniem mogę polecić kolorki z alle paznokcie i jednofazowy przeźroczysty z firmy Claro. :) a z tego co przeczytałam to spróbuje z Silcare mają świetne kolory :)

zania37
11-04-2014, 23:01
Ja do tej pory pracowałam na zelach z nail deign
sa wystarczające jak dla mnie ale jakiegoś super efektu nie odczułam
paznokcie robię właściwie od czasu do czasu
Miała tez żele kilku innych tańszych firm
ale jakoś znowu wróciłam do nail design

sora-imagica
12-04-2014, 07:55
Z tańszej półki miałam do czynienia z kolorami Neonail(część z nich kryje, część nie - jak rosyjska ruletka), kolorami I-nails(tak samo, choć seria Paradise jest fajna) oraz z kolorami Silcare/Noname(znaczna większość kryjąca, poza pastelami i neonami).

Wytrzymałość we wszystkich przypadkach jest dobra. Wybór również, dlatego zamawiałam kolorki z tych firm naprzemiennie :D Na szczęście nie dublowały się :P Kusi mnie jeszcze Modena...

Selenna
12-04-2014, 08:18
Polecam Modene

nanami7
12-04-2014, 17:33
mi kryja pastelowe kolory z silcare :)

marylin
12-04-2014, 17:52
Mi też :)Mam różowy, fioletowy, miętowy, żółty i Orange.Wszystkie kryją.

sora-imagica
12-04-2014, 20:38
Mi najlepiej kryją pastele z Cameleon Company. A Silcare dopiero przy trzech warstwach :(

kasiulka81
13-04-2014, 17:42
Ja z tych tańszych polecam Allepaznokcie i NTN też z Alle :) mają fajne kolorki, dobrze i szybko się utwardzają i kryją też OK. Teraz mają nawet promocję świąteczną kolorowych żeli 2+1 GRATIS. Ponadto za każde wydane u nich 20zł dostajesz 1 słoiczek ozdób gratis, a ostatnio dostałam chyba nawet za każde 10zł :ok:

klaudia22
21-11-2014, 21:39
ja nie mam za bardzo porównania bo dopiero zaczynam ale używam żeli silcare i dla początkujących polecam:)

sylla
22-11-2014, 10:41
Jeżeli chodzi o kolorówkę, to polecam żele z I-nails.
Jak dla mnie są rewelacyjne, mają bardzo dużą game kolorystyczną świetnie krycją (chociaż zdarzają się wyjątki ).
Polecam bo cena za słoiczek to około 8-10 zł.

Marilyn*
22-11-2014, 13:51
Odradzam tylko kolekcję Paradise z I-nails, slabo napigmentowane, kryjace, marszczace sie w lampie, ale podstawowe I-nailsy rzeczywiscie fajne :skacze: Dziewczyny a wiec jeszcze pracujecie na zelach? Nie przeszlyscie na metodę , podstawa-żel, kolor-hybryda?

zosia_29
24-11-2014, 17:48
Polecam żele kolorowe i hybrydy diamond-cosmetics cena 17zł ale są mega i kolorki nasycone utwardzają się wspaniale nie kurczą kryją za pierwszym razem. Polecam.

klaudia22
25-12-2014, 17:53
Mam pytanko. Poki co cwicze na jednofazowce z silcare ale chcialabym zapytac czy ktoras z was probowala serii affinity? Czy sa duzo lepsze ?

---------- Dodano o godzinie 17:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:45 ----------

A co do hybryd to probowalam z vital. Trzymaja sie ladnie ale jedna buteleczka starcza max na 3 razy. Mam tez kolorowke zeli z silcare i chociaz moim zdaniem kiepsko kryja albo wrecz wybijaja biala koncowke (probowalam mietowy i dwie jasne pastele ale nie pamietam nazw) to mimo polozenia 5 warstw ze sloiczka niemal nic nie ubylo. A ma ktoras sposob zeby moja naturalnie biala koncowka paznokcia nie przebijala? Uzywacie covera pod kolorowke? Bo ja robilam po prostu clear i potem kolor i na koniec znow clear.

zuzia24
28-09-2016, 16:53
Sądzę, ze są opłacalne. Oczywiscie nie kazde tanie żele są warte kupienia, ale mozna znaleźć perełki :] Ostatnio zamówilam kilka kolorów żeli z Em nail- Glamour. I przyznaję, ze sa naprawdę niezłe. Czasem daje jedną warstwę tylko, bo tak dobrze kryją ;) Mam kolor nr 30, czyli delikatny róż i nr 26, czyli cos bordo w sam raz na jesien :ok:

reniusia1002
28-09-2016, 22:52
najtańsze to w Alle oraz Silcare,calkiem dobre jakościowo i przystepna cena.