PDA

Zobacz pełną wersję : Idora



LaVenda
03-02-2010, 16:02
Hej, chciałam polecić Wam internetowy sklep Idora.pl, odkryłam go jakoś przez przypadek przeglądając sieć :) Produkty przekonujące, ceny również - zrobiłam moje pierwsze zamówienie. Dziewczyny, naprawde polecam ! Jeśli w mailu przy zamówieniu napiszecie że chcecie mieć wysyłkę jak najszybciej potrafią wysłać w ciągu paru godzin :) Produkty wypróbowałam, są naprawdę bardzo dobre. W szczególności akryle kolorowe połączone z ich liquidem są mega plastyczne i mają śliczne kolory. Do tego dostałam gratis ( raz puder akrylowy kolorowy(!) a drugi raz ozdoby ). Naprawde nowy sklep, ale godny polecenia - widać jak z dnia na dzień się rozwija :)

Pozdrawiam LaVenda.

ulenka
03-02-2010, 16:44
Ja również polecam ten sklepik, naprawdę tanio i co mnie interesuje to szybka przesyłka mi przyszła po 2 dniach:) Wszystkie informacje na temat przesyłki wysyłają na maila :
POTWIERDZENIE ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA-Dziękujemy za złożenie zamówienia w sklepie idora.pl.
Twoje zamówienie ma numer...
PRZYJĘCIE ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI-Zamówienie numer...zostało zaakceptowane przez sprzedawcę!
Realizacja potrwa kilka dni...
ZMIANA STATUSU ZAMÓWIENIA- Zamówienie numer...zostało wysłane!





tu jest link ozdoby do paznokci, tipsy, akryle, żele UV - idora.pl (http://idora.pl/index.php)

Gakka
03-02-2010, 16:58
Hmm chyba zamówię sobie coś bo tak się przykładam by zamówić ale nie wiedziałam z jakiego sklepu :D

Emist
03-02-2010, 19:46
O proszę,sklepik na chylońskiej :) trzeba się będzie wybrać przy najbliższej okazji :)

Gakka
03-02-2010, 20:21
O ! W Gdyni. Dobrze że napisałaś bo jeszcze bym niepotrzebnie za przesyłkę płaciła ;*

Emist
03-02-2010, 20:36
hehe ;) nie ma za co,przypadkiem mi się w oczko na ich głównej stronie rzuciło ;) miła niespodzianka,bo nawet nie wiedziałam o ich sklepie ;]

mysza31
03-02-2010, 20:37
serdeczne dzięki :) musze w końcu uzupełnić swoje ozdoby:)

bestilka007
03-02-2010, 20:46
hmmmmmmm no niezle produkty maja :):)

i mam pomysl moze ogolne zamowienie zrobimy ??co wy na to w raie co moge sie tym zajac :)

asia
04-02-2010, 01:49
mi się podoba ten pomysł, bo produkty niedrogie. ale poczekajmy z tym jeszcze trochę, zobaczymy jak z tym ebayem

nieszkam78
04-02-2010, 02:20
O ! W Gdyni. Dobrze że napisałaś bo jeszcze bym niepotrzebnie za przesyłkę płaciła ;*

Wspaniale że 3-Miasto :):skacze:

Daria
04-02-2010, 21:51
fajne produkty mają ;]
może cos zamówie ;]

Elizabeth76
05-02-2010, 09:11
hmmmmmmm no niezle produkty maja :):)

i mam pomysl moze ogolne zamowienie zrobimy ??co wy na to w raie co moge sie tym zajac :)

To znaczy że co bo nie bardzo rozumiem twoją propozycje?:D Proponujesz ogólne zamówienie ale co załatwiłas jakiś większy rabat przy duzym zamowieniu ,bo przesylka od nich do mnie ,czy od ciebie do mnie jest taka sama to co mamy na tym ogólnym zamowieni zyskać? :huh: Może cos więcej na ten temat ,bo tez bede od nich zamawiała :P:P

Emilia B.
05-02-2010, 11:59
hmmm w tej Idorze faktycznie mają trochę fajnych rzeczy, chyba się skuszę. LaVenda dzięki za info :)

bestilka007
05-02-2010, 23:33
To znaczy że co bo nie bardzo rozumiem twoją propozycje?:D Proponujesz ogólne zamówienie ale co załatwiłas jakiś większy rabat przy duzym zamowieniu ,bo przesylka od nich do mnie ,czy od ciebie do mnie jest taka sama to co mamy na tym ogólnym zamowieni zyskać? :huh: Może cos więcej na ten temat ,bo tez bede od nich zamawiała :P:P
napisalam do nich i czekam na odpowiedz w tej sprawie jesli bedzie cos ciekawego mozna bylo by sprobowac jesli nie to poprostu damy sobie spokoj i kazda osobno zamowi:):):

---------- Dodano o godzinie 22:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:37 ----------

Pan Dariusz Niemiec odpisal:
Jak pewnie Pani już zauważyła ceny w naszym
sklepie są dość konkurencyjne (wiele produktów
ma najniższą cenę w kraju) i co za tym idzie
nie za wiele nam pozostaje tej marży.

Nasza polityka cenowa sprzeciwia się wszystkim
sklepom, które mają marżę na poziomie 200 %
ale jednocześnie mierzy w nasze zyski.

Jeśli udzielimy dodatkowych rabatów niewiele
nam zostanie i transakcja z punktu widzenia
tego biznesu nie spełni swojego zadania
ponieważ nic nie zarobimy :-)

Do zakupów dodajemy gratisy ... proszę złożyć
zamówienie a zobaczymy co można jeszcze zrobić
z tymi cenami .. byćmoże część z zamówionych
produktów dołożymy za darmo ale to już zależy
od wartości zamówienia.



poczynilam kolejne kroki i zaczelam pertraktacje :P
zobaczymy na czym stanie ta wymiana zdan i pogladow :P

Gakka
05-02-2010, 23:43
nooo no,twardo negocjuj nie daj sie :P :D

bestilka007
05-02-2010, 23:51
bede sie starala ale skoro oni nie beda chcieli to poprostu jednym slowem lipa :D

a chce sie czyms zajac chociaz w takie sposob bo w oczekiwaniu na staz juz wariacji mozna dostac :P:P

dzikakura
06-02-2010, 04:16
[quote=LaVenda;101956]Hej, chciałam polecić Wam internetowy sklep Idora.pl,

Bardzo dziekuje. Ten sklerp jest jakies jakis kilometr od miejsca, w ktorym mieszkam:)
Laski, jakby ktora robila wiekszy zakup, np zeli, to moge podjesc i sprawdzic chociazby konsystencje:)))

asia
06-02-2010, 14:09
kura to ja sie pisze, ale nie wiem kiedy, po prostu dam znac jak coś:)

dzikakura
06-02-2010, 15:14
asik, super, przynajmniej bede miala powod, aby tam pojsc i poszperac, bo znajac siebie sama nigdy "dla siebie" bym tam nie dotrala, wiec.. to ja dziekuje
(kury zawsze maja jakis chytroplan):D

asia
07-02-2010, 00:09
hehe:) no to fajnie:D

pa_pi1
07-02-2010, 01:04
Ja też u nich zamawiałam i polecam!

Gakka
07-02-2010, 11:44
pa_pi1 byłaś może u nich ? Tzw, chce wiedzieć czy można podejść i sobie samemu wybrać czy jednak przez stronkę zamówić i podejść[to akurat można bo się pytałam :P]

bestilka007
07-02-2010, 11:59
on jescze sie nic nie odezwal :)
wiec chyba bedzie lipa z tym zamowieniem ogolnym a tak chcialam :)

pa_pi1
07-02-2010, 12:20
pa_pi1 byłaś może u nich ? Tzw, chce wiedzieć czy można podejść i sobie samemu wybrać czy jednak przez stronkę zamówić i podejść[to akurat można bo się pytałam :P]

ja przez internet zamawiałam, za dużo kilometrów na osobisty odbiór :P, ale szybko przesłali i gratisiki były

Gakka
08-02-2010, 18:00
Ja właśnie zamówiłam i jutro idę odebrać :D.

---------- Dodano o godzinie 17:00 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 16:30 ----------

Odebrałam i jestem baaardzo zadowolona ;)
Polecam.

bestilka007
10-02-2010, 18:51
Rabat 10% i więcej jest bardzo realny ... nie jesteśmy
> pazerni :-) po złożeniu zamówienia oszacujemy
> na ile możemy sobie pozwolić (nie każdy produkt ma
> taką samą marżę) ... jeśli nasza propozycja rabatu
> będzie Pani odpowiadzła zrealizujemy zamówienie.



wiecc co wy na to??? wchodzicie w moj plan??

asia
10-02-2010, 19:23
niezle moim zdaniem, napisz do kamisa może w tej sprawie

goonis
11-02-2010, 08:16
bestilka, szkoda, że ta wiadomość nie przyszła prędzej :( już zamówiłam u nich i mam nadzieję dzisiaj otrzymać przesyłkę do domu, następnym razem się piszę :)

bestilka007
15-02-2010, 22:43
http://forum.wzorki.info/offtopic/2314-zamowienie-zbiorowe-w-idora.html

Sieciunia
15-12-2010, 00:18
Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat tego zelu? Żel maskujący (Cover) 30 g :: idora.pl (http://www.idora.pl/p541,zel-maskujacy-cover-30-g.html) wyglada podobnie do maskeda, taniutki i gesty:D jedyne co mi potrzeba do jego zakupu to jakas dobra opinia :skacze:

paulinkaliterka
25-11-2011, 19:02
Hej, chciałam polecić Wam internetowy sklep Idora.pl, odkryłam go jakoś przez przypadek przeglądając sieć :) Produkty przekonujące, ceny również - zrobiłam moje pierwsze zamówienie. Dziewczyny, naprawde polecam ! Jeśli w mailu przy zamówieniu napiszecie że chcecie mieć wysyłkę jak najszybciej potrafią wysłać w ciągu paru godzin :) Produkty wypróbowałam, są naprawdę bardzo dobre. W szczególności akryle kolorowe połączone z ich liquidem są mega plastyczne i mają śliczne kolory. Do tego dostałam gratis ( raz puder akrylowy kolorowy(!) a drugi raz ozdoby ). Naprawde nowy sklep, ale godny polecenia - widać jak z dnia na dzień się rozwija :)

Pozdrawiam LaVenda.
Ja też polecam sklep idora.pl Już nie długo w sklepie więcej produktów. Zapraszam Serdecznie;]

katarynka89
26-11-2011, 00:12
wygląda ciekawie można wypróbować :D