PDA

Zobacz pełną wersję : Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)



Strony : 1 2 [3] 4

chanelchance
05-03-2013, 20:42
Czyli najlepiej kupić 2 x lampa UV? A jakiemu producentowi można zaufać? :)

nataszka
05-03-2013, 22:18
chanelchance nie polecam takich lamp! kupiłam taka w styczniu i własnie musze jechac z nia do reklamacji...zarowki mi nie stykaja, ale nawet jak była sprawna- brak bocznych zarowek powoduje ze kciuk slabo sie utwardza- jak masz włozona cala dłon to nie utwardzi ci się wcale, nawet cienka warstwa podkładu, gdzie z taka cienka warstwa w zwyklej tunelowce nie bylo problemu ( a więc czasu sobie nie skrócisz bo w zwyklej tunelowce podkład jedna reka 2min potem druga 2min a w tej dwie rece razem 2min i potem dwa kciuki 2min...wychodzi na to samo) poza tym ja kupowalam taka lampe w allepaznokcie i chociaz w opisie bylo 5 zarowek to w realu są 4. moze ta piąta cos wiecej daje ale wątpie zeby duzo zmieniała- w moim przypadku po wlozeniu obydwu rąk na raz ,na prosto, małe paznokcie nie utwardzaja sie wcale a przed ostatni od zewnetrznej strony też się nie utwardza i zlewa na skorki. Trzeba pilnowac klientke zeby rece trzymala tak bardziej pod skosem do środka. bardzo to meczące i mało która klientka jest tak zdyscyplinowana, no bo skoro ma tam tyle miejsca... ta lampa byla moim marzeniem a teraz marze tylko o tym zeby się jej pozbyc

chanelchance
05-03-2013, 22:33
nataszka dziękuję bardzo za Twoją opinię na temat lampy. Przyznam, że wpadła mi w oko, ale chyba jej kupno nie ma sensu skoro jest wadliwa. Może na początek po prostu kupię zwykłą 36W lampę UV, z tego co widziałam są stosunkowo niedrogie :)

nataszka
05-03-2013, 22:48
wiesz to ze mi cos nie styka to moze i nie wina samej lampy bo ja ją w aucie wożę ale z tym utwardzaniem zelu to od początku była poraszka. jak dla mnie to musza byc zarowki po bokach jak nic. widzialam taka na 6 zarowek ale kosztowala ok 300zl :/ ach i jeszcze jedna wada- czujniki ruchu- na tych szarych wysepkach masz takie male diody- czujniki, muszą byc dokladnie zakryte zeby lampa się właczyła- przy całej dłoni nie ma problemu ale wkladając samego kciuka ciązko na nie dokładnie nacelowac, a niektóre klientki mają wręcz za krótkie te kciuki żeby tam siegnąc. czesto przy kciukach musiałam zakrywac czyms czujnik np polerką- nie wygodne takie sięganie i celowanie w czujnik po omacku bo w koncu lampa jest odwrócona w strone klientki

chanelchance
05-03-2013, 22:59
nataszka to już w ogóle bez sensu w takim razie z czujnikami. Przykro mi, że źle spisuje Ci się ta lampa, jednak funkcjonalność jest najważniejsza. Na szkoleniu używałam cyfrowej 36W tej dostępnej z kolorową zasłonką, była chwalona przez szkoleniowca, ale jak dla mnie jest zbyt masywna, chyba jednak kupię coś mniejszego. Może taką?

4nails LAMPA UV 36Wat SPRAWDŹ PARAMETRY (3045642523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/4nails-lampa-uv-36wat-sprawdz-parametry-i3045642523.html)

Generalnie za taką cenę i z gwarancją chyba mogę zaryzykować z tym maleństwem na początku prawda?

Czy lepiej jednak powalczyć o coś większego?

ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAMPA UV ALESSANDRO 54W (3050105400) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zestaw-manicure-hybrydowy-lampa-uv-alessandro-54w-i3050105400.html)

nataszka
05-03-2013, 23:59
mysle ze taka najzwyklejsza jest najlepsza na początek:) choc ten drugi zestaw też wydaje się bardzo fajny-aż wręcz dziwnie tani. a nie ma gdzies w pobliżu twojego domu jakiejs hurtowni? wiesz zawsze w razie czego latwiej z gwarancją- nie trzeba odsyłac w raze reklamacji, a jak na allegro masz wydac 70zl a w sklepie 100zl to ja polecam bardziej stacjonarny zakup :)

---------- Dodano o godzinie 23:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:52 ----------

ach ja gapa... ten drugi link to licytacja a nie kup teraz. zobacz ile ona normalnie kosztuje
LAMPA UV LCD ALESSANDRO 54W 6x ŻARÓWKA WIATRAK NEW (3062471683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampa-uv-lcd-alessandro-54w-6x-zarowka-wiatrak-new-i3062471683.html)
wydaje mi się że szkoda takich pieniedzy no ale ja sie nie znam na takich super drogich lampach- moze ktos inny się wypowie. ja gdybym miała takie pieniadze do zainwestowania to juz wolala bym sobie kupic dwie zwykle tunelowki i jedna LED ;)

chanelchance
06-03-2013, 11:55
dokładnie, normalna cena lampy alessandro to kosmos, dodam, że na początku zamierzam robić paznokcie tylko sobie i koleżankom, więc nie przyniesie mi to żadnego zarobku, może z czasem jak już zwrócą mi się koszta związane z zakupem wszystkich przyborów pomyślę nad droższą lampeczką.

Skoro zdecydowałam się już na zwykłą tunelówkę (36W, przełącznik czasu 90/120 i świecenie stałe) skąd mam wiedzieć jaki jest to typ lampy? Czytałam wyżej, że są transformatorowe i elektroniczne, takie informacje nie pojawiają się w opisach.
nataszka wiesz może jak to poznać, która lampa jest jaka ? :P

Chocolata
06-03-2013, 14:04
chanelchance (http://forum.wzorki.info/members/19018-chanelchance.html) cofnij się kilka kart wstecz w tym temacie, masz wszystko napisane jak odróżnić lampy i jakie do nich kupować żarówki.

nataszka
06-03-2013, 14:04
w lampie transformatorowej po właczeniu zarówki najpierw zamrygają zanim się zaświcą a w elektronicznej zaświecają się od razu. gdzies tu na forum byl nawet filmik chyba wrzucony jak to wyglada albo gdzies przy ofercie z zarowkami to widziałam. A jeśli zamierzasz chodzic do kolezanek to tym bardziej polecam tania lampe poniewaz od przenoszenia często lampa po jakims czasie przestaje mi stykac i choc zarowki są dobre to musze ją wymieniac albo ruszac zarowkami, podkładac cos pod nie zeby lepiej stykaly itp :/:

chanelchance
07-03-2013, 09:20
chocolata przeczytałam forum, ale chodzi mi bardziej o to, czy ta lampa jest jakoś oznaczona (jako transformatowa, bądź elektroniczna), bo przecież nie mam możliwości sprawdzenia jak świeci lampa, którą znajdę na internecie, a często tej informacji nie ma w opisie.

nataszka, dzięki za Twoje podpowiedzi, jesteś bardzo pomocna :przytul:

nataszka
07-03-2013, 10:37
niestety nigdzie w opisach nie podaja jaka to lampa. mozna to sprawdzic dopiero po zakupie. chyba ze napiszesz do sprzedającego

Nysza
07-03-2013, 10:55
chocolata przeczytałam forum, ale chodzi mi bardziej o to, czy ta lampa jest jakoś oznaczona (jako transformatowa, bądź elektroniczna), bo przecież nie mam możliwości sprawdzenia jak świeci lampa, którą znajdę na internecie, a często tej informacji nie ma w opisie.

nataszka, dzięki za Twoje podpowiedzi, jesteś bardzo pomocna :przytul:

z tego co zaobserwowałam, to:
- lampa elektroniczna (czyli te nowszej generacji) posiadają wyświetlacz LCD,
- natomiast bez wyświetlacza, to te starsze czyli transformatorowe czy drugie ich określenie indukcyjne ..

:)

chanelchance
07-03-2013, 11:39
nysza, właśnie niby tak, ale te starsze zwykłe tunelówki też mogą być zarówno transformatowe jak elektroniczne. Przykładowo wczoraj w jednej z hurtowni właściciel pokazywał mi elektroniczną starszą tunelówkę bez wyświetlacza LCD - design niestety nie przypadł mi do gustu, dlatego jej nie kupiłam :(. Widzę, że nie ma żadnych oznaczeń tego rodzaju na opakowaniu, co tak jak napisała nataszka zmusza mnie do pisania do sprzedających :)

agnieszka-nails
26-03-2013, 22:31
czy w lampie uv 9 w muszę dużo dłużej utwardzać pazurki np przy hybrydzie niż przy 36 w? Tak mi powiedziano w hurtowni a chciała bym kupić sobie taką małą lampę ze względu, że czasem muszę dojechać do klientki ale jakoś nie widzi mi się utwardzania pazurków 10 min na jedną warstwę...

milane
27-03-2013, 08:20
Agnieszka dobrze powiedzeli Ci w hurtowni,nie opłaca sie kupowac lampy 9w...czas utwardzania jest wydłuzony,a żel czasami nierównomiernie utwardzony..

agnieszka-nails
27-03-2013, 10:13
to dobrze że jej nie kupiłam bo kaska by poszła w błoto i tylko bym się zdenerwowała, chociaż fajne takie małe lampy :P

Chantelle
05-04-2013, 15:09
dziewczyny, która lampa byłaby lepsza - zabijcie mnie...wiem, że to pytanie było zadawane miliony razy...niektóre linki niestety mi się nie otwierają :( będzie to moja pierwsza lampa, nie chcę jakiegoś badziewia, ale też nie mam kasy żeby kupować cuda wianki za 4stówy :/

LL LAMPA UV 3 ZAKRESY+4 ŻARÓWKI+WYSUWANA PÓŁKA (3149691958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/ll-lampa-uv-3-zakresy-4-zarowki-wysuwana-polka-i3149691958.html)
ona jest tej starej generacji?po włączeniu będzie migać?

czy lepsza ta - ktoś widziałam, że odradzał, że częsciej się psują...
Hurtownia LaLill - Profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, kosmetyczne oraz fryzjerskie (http://sklep.lalill.pl/pl,product,16921042,lampa,uv,36w,lcd,z,sensorem,i, suszark.html)

czy jeszcze inna z la lill
Hurtownia LaLill - Profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, kosmetyczne oraz fryzjerskie (http://sklep.lalill.pl/pl,product,16881040,lampa,uv,3,zakresy4,zarowkiwys uwana,polka.html)

marylin
06-04-2013, 11:47
Mam lampę tej firmy(pierwszy link) i jestem zadowolona,dobrze utwardza różne żele,tzn.różnych firm.Jest z tych lamp co nie mrygają,świecą od razu(więc chyba elektroniczna).Jedyna różnica jest taka,że ma przyciski na górze,a nie z tyłu jak na zdjęciu.
Też tak jak i Ty chciałam kupić tą z suszarką, ale nie zdecydowałam się ze wzg. na cenę, no i w sumie po co suszarka do paznokci?

Tylko nie kupuj żeli, pilniki itp tak,żeli nie:(

jumpi
06-04-2013, 11:54
ja też kupiłabym tą 1 najprostszą, jedyne czego by mi tam brakowało, to czasu 180 ;)
ja mam taką najzwyklejszą i tą drugą, ale żadna rewelacja, czujnik nie zawsze si ę zapala i źle sie ją czyści w srodku i ta klapka mi przeszkadza jak trzeba lampe zał. ręcznie a klienkta ma lapkę w srodku

sloneczko
07-04-2013, 19:02
A ja jak wyzej juz pisalam wymienilam na 2 nowe lampki takie jak w 2 linku i jestem z nich bardzo zadowolona polecam :ok:

Chantelle
16-04-2013, 17:09
dziewczyny, dzisiaj przyszła do mnie lampa od Lalill
Hurtownia LaLill - Profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, kosmetyczne oraz fryzjerskie (http://sklep.lalill.pl/pl,product,12251321,lampa,36,watt,czas,staly,lub,9 0,120,sek.html)
na lewej ściance ta folia odbijająca światło jest trochę jakby odklejona od ścianki i "faluje" - nie jest prosta.
Mam też problem z jedną żarówką. Przez pół zaświeconyj żarówki tak jakby latają jakies bąbelki...świeci, ale nie tak czysto jak pozostałe...nie wiem czy to normalne i mam działać, czy reklamować...

isa
16-04-2013, 19:11
Chantell, ja bym reklamowala, a jak z utwardzanie..?? Bo z tego co piszesz folia źle doklejona i żarówki .

Chantelle
16-04-2013, 19:16
isa dopiero wieczorem będę ją próbować, wogóle to mój pierwszy raz. Miałabym reklamować żarówkę czy całą lampę? Ta folia nie przylega do scianki tak mniej więcej na 5cm2 od wejścia...Ręce opadają, bo z Lalill od początku zamówienia mam problemy :/:

milane
16-04-2013, 20:22
Niestety z tymi tańszymi lamapami tak bywa że czasem są fajne i długo mozna na nich pracowac a czasmi kupuje sie bubel...ja tak własnie miałam wkoncu kupilam porzadną niemiecka lampe emmi nail porostu rewelacja.

isa
17-04-2013, 05:52
Chantell , ja bym oddała całą lampę .
I jak testowalas już lampę? ??
Może jak zwrucisz to tam się że tak napiszę ogarnął i przyszłą już , bez wad.
Powodzenia życzę Pozdrawiam:)

zołzella
17-04-2013, 08:25
Chantelle (http://forum.wzorki.info/members/19234-chantelle.html) reklamuj, bo ta folia ktorą jest nieprzyklejona będzie zapewne topiła od nagrzanej żarówki, nie dośc że będzie śmierdziało, to jeszzce może dojść do jakiegoś zwarcia ( mnie sie tak folia przypiekła, ale nie zauwazyłam ze sie odkleiła, niestety w starej lampie...)

sandrus
01-05-2013, 11:07
Kurcze dziewczyny szlag mnie juz trafi z tym lampami.
Wiecznie coś.
Ostatnio kupiłam lampe na targach(koniec lutego) i juz mi szwankuje.
Juz wiem,ze nie jest to wina zarówek.
Cos tam chyba przestało stykać jak należy i trzeba majstrować przy swietlówkach żeby w ogóle zaświeciły.

Może,któras z Was ma lampę ze sklepu SILCARE?
Mam ich hurtownie niedaleko i chyba tym razem zdecyduję się kupić stacjonarnie żeby w razie kolejnej niespodziewanej awarii móc normalnie zareklamować!

Hmmm teraz patrzyłam i na stronie silcare mają tylko jeden model.
czy orientujecie się jak jest stacjonarnie?
kiedys jak byłam to mieli kilka modeli...

Ewentualnie podajcie proszę jakiś namiar na sprawdzone lampy.

Już na prawde mam dość kupowania ich co 3 miesiące!!!!

karchola
01-05-2013, 11:37
Ja mam z activa i jestem zadowolona, o ile pamiętam to mają roczną gwarancję więc też jakby ewentualnie coś się działo to nie ma problemu z naprawą. Kupiłam je po namowie znajomej stylistki, która tez ich używa i chwali.

kamillxx
01-05-2013, 16:42
sandrus wiesz jaka mam?rosaris - LAMPA UV *4 żarówki*wentylator* PROMOCJA (3171205751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/rosaris-lampa-uv-4-zarowki-wentylator-promocja-i3171205751.html)
dalam za nia 150 a kolezanka kupila cos takiego LAMPA UV 36W TIMER WYS. SPÓD + 100x TIPSY GRATIS (3158615750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampa-uv-36w-timer-wys-spod-100x-tipsy-gratis-i3158615750.html) z 4 zarowkami za 70 zl satacjonarnie to hurtownia kern gosciu dojezdza wiec jak chcesz to dam ci nr

sandrus
01-05-2013, 22:58
Aguś wiem jaką masz lampę:)

Ta moja zakupiona na targach to cos takiego jak z drugiego linku tylko srebrna i nieco droższa była:/:

Za taką juz dziękuje.
Z activ tez miałam to padła mi równie szybko jak i frezarka,któreż tez w activ kupiłam.

zresztą gdzieś już o tym pisałam,ze nigdy wiecej nie zrobię u nich zakupów.

karchola
01-05-2013, 23:06
Sandruś w takim układzie masz nadzwyczajnego pecha :D i nie wiem skąd lampkę Ci doradzić

germana
01-05-2013, 23:16
sandrus (http://forum.wzorki.info/members/4849-sandrus.html) może allepaznokcie? Ja kupiłam u nich z sensorem i już 2 lata śmiga... teraz wymieniłam na LEDowa.
moja koleżanka też sobie sprawiła ostatnio i też bez zarzutu.

sandrus
02-05-2013, 00:15
Sandruś w takim układzie masz nadzwyczajnego pecha :D i nie wiem skąd lampkę Ci doradzić

hehe bardzo śmieszne:P

zadzwonie rano do silcare i jak będa mieli czynne to atakuję.

Agnieszka Praska
02-05-2013, 21:35
.
Cos tam chyba przestało stykać jak należy i trzeba majstrować przy swietlówkach żeby w ogóle zaświeciły.




mam to samo z lampa z alle :/ ta z sensorem
i suszarka od nowosci nie dziala:/:

sandrus
02-05-2013, 21:47
oooo to widzę,że nie tylko ja mam takiego pecha.

Byłam dziś w silcare,ale wczesniej starszy synuś zrobił mi wycieczkę po sklepach i dotarliśmy z taką kasą,ze ledwo na potrzebne rzeczy mi starczyło.


Dziewczyny a powiedzcie mi,jak sie pracuję na dwóch lampach?
ja zawsze miałam tylko jedną.
Taktykę mam chyba dobrą,bo 4 palce np.prawej ręki klientki trzymają z kciukiem lewej,później na odwrót.
jakoś nie wydłużało mi to czasu pracy.

Jest sens brać dwie lampy????

gonia1203
02-05-2013, 23:19
Ja pracuje na dwóch i nie wyobrażam sobie już inaczej, mi to skróciło czas pracy, nawet klientki siedzą jak hrabianki bo jest o wiele wygodniej trzymac łapkę po tej samej stronie niż na skos

sandrus
02-05-2013, 23:25
no właśnie.,zaleta może być wygodniejsze trzymanie rąk skoro lampę mam tylko po jednej stronie.

Agnieszka Praska
07-05-2013, 12:25
Ja pracuje na 2 lampach, 5palcy w lampie i robie w tym czasie druga reke :) i jest klientce wygodniej :D

Patrycja_92
09-05-2013, 23:04
Dziewczyny a mam takie pytanie, czy lampa LED utwardza wszystkie żele UV? Dużo przyśpiesza to pracę? Ile sie trzyma w takiej lampie łapkę porównując ze standardową UV 2-minutówką? :)))

jumpi
10-05-2013, 12:15
Patrycja, utwardza tylko żele ledowe i hybrydy (w 30s). Ze zwykłych żeli to niektóre podkładowe i nabłyszczające i kolorowe. zwykłych przezroczystych (budujących, jednofazowych) nie.
Przykładowo robiąc hybrydę sama sobie oszczędzam ok.10 min na 1 ręce ;)

Patrycja_92
10-05-2013, 12:40
Ahaaa, już rozumiem, dziękuje za odpowiedź :kwiatek:, jeśli nie utwardza normalnych żeli to ja juz nie chce :D

Drapi
10-05-2013, 15:24
trzeba sprawdzac bo mi niektore clear tez utwarsza no i utwardza sie rowniez kolorowka zeli po 4 zl :) z 2 min na 30 sec. mi to skrocilo prace o ponad polowe. hybryde mozna zrobic juz w 20 minut kolorowe zele na plytke tez :)))

karchola
10-05-2013, 18:56
Katia o ile dobrze pamiętam, pisała, że ma LEDową z SPN-u tą czarną i wszystko niby co probowala to utwardziło

Drapi
10-05-2013, 19:47
te wszystkie co sa rzadkie to sie utwardzaja ale np zel violet ten gesty z noname silcare nie tknie , nie chce sie utwardzic :) reszta idealnie

DianaT
17-05-2013, 13:45
Dziewczyny mam takie pytanie. Zamowilam lampe led no i baze hybrydowa z MM ladnie mi suszy ale kolorow w ogole, moge suszyc nawet 3min wyciagam i moge przetrzec wacikiem i nic na paznokciu nie zostaje. Lampe juz zwrocilam i zamowilam nastepna z Mistero Milano. Ale zastanawia mnie dlaczego tak moglo byc? Nigdy wczesniej nie mialam Lampy LED a ta z Mistero jeszcze nie przyszla wiec nie mam porownania i dlatego sie pytam czy to w ogole mozliwe.

germana
17-05-2013, 16:57
LED LEDOWI nie równy.
to że świeci na "niebiesko" nie znaczy że są odpowiednie diody.
większość lamp za nic nie utwardzi Harmony albo shellaca ile być nie piekła... ta z MM chyba ich nie łapie.

ja mam lampe harmony 18G i przygrzewa pięknie różne firmy od 3 minutówek z PB z którymi radzi sobie już w 30 s, po MM i Harmony ,
ale cena w Pl jest zabójcza:porazka: ( polecam szukać za granicą jak ktoś lubi gadżety i nie lubi zmieniać żarówek) ;)

DianaT
17-05-2013, 22:15
Ja używam tylko hybryd z MM więc mam nadzieję że z ich lampa będzie ok.

MURKA
22-05-2013, 14:32
dziewczyny ma któras z was ta lampę? Produkty do paznokci, Tipsy, Paznokcie - Elegance (http://www.elegance.pl/lampy-uv/1320-lampa-led-12w-biala.html) możecie coś powiedziec o niej?

jauntyangel
22-05-2013, 14:49
Ja mam na próbę lampę Led 18k z EF i póki co na tym co testowałam utwardziło wszystko nawet żel budujący jednofazowy średniogęsty z activa :skacze: jestem oczarowana, jeszcze mi zostało kilka specyfików do wypróbowania w niej, ale jak na razie zdaje testy celująco :D

asia__
24-05-2013, 14:36
Dziewczyny mam taki problem. Chicałam zacząć sobie robić sama manicure hybrydowy i kupiłam na początek w allepaznokcie lampę: LAMPA UV 36 WATT GEL CURING (http://www.allepaznokcie.pl/10554-lampa-uv-36-watt-gel-curing.html)
lakier bazę & finish: INS 15 ml - BASE & FINISH (http://www.allepaznokcie.pl/14772-ins-15-ml-base-finish.html)
oraz dwa kolorowe lakiery: 188 LAKIER HYBRYDOWY INS 6 ml (http://www.allepaznokcie.pl/1635-188-lakier-hybrydowy-ins-6-ml.html)
189. NTN Lakier żelowy UV 6ml. (http://www.allepaznokcie.pl/13423--189-ntn-lakier-zelowy-uv-6ml-.html)
Niestety zapomniałam o cleanerze. Jendak zamiast niego przemyłam paznokcie spirytusem i nałożyłam bazę. Po 2 a nawet 4 minutach w lampie baza jest w ogóle nie utwardzona i nie da się na nią nałożyć koloru (bo jest zupełnie mokra). A jak pomalowałam sobie dwa razy lakierem czerwonym (link wyżej) to nawet się utwardził, ale jak nałożę na niego tą bazę & finish, to ona cała mi się potem zmywa. I nie wiem czy może dostałam jakąś lipną lampę (może żarówki są nie takie jak trzeba), czy może ta baza jest jakaś zła. Czy może jak tylko kupię cleaner to wszystko będzie ok (w co nie wierzę). A może po prostu ta lampa nie utwardza takiej bazy? Proszę bardziej doświadczone koleżanki o pomoc.

jumpi
24-05-2013, 16:05
ja myślę, że cleaner nie ma tu nic do rzeczy, prędzej słabe zarówki, moze z krótko trzymałas w lampie lub za grubą warstwę koloru nałożyłaś i dlatego nie chce sie utwardzić.
Zapraszamy do tematu o hybrydach

chantelle_
15-06-2013, 21:07
Dziewczyny choruje na tą nowa lampę SPNu ale jest strasznie droga jak dla mnie znalazłam na allegro tansza alternatywę..LAMPA DIAMOND LIGHT CCFL & LED 36W * 1 JAKOŚĆ (3307961699) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampa-diamond-light-ccfl-led-36w-1-jakosc-i3307961699.html), czy ktoras posiada? Czaje sie na ta mozliwosc utwardzania wszystkich zeli w tak krotkim czasie.

asia
15-06-2013, 22:31
teraz alle wprowadzili 2 nowe lampy, wlasnie sie przyczajam czy nie jechac testowac:)

nataszka
16-06-2013, 15:15
asia jak byś przetestowała to daj znać bo też mnie bardzo zastanawiają te lampy z dwoma rodzajami żarówek.. obawiam się tylko czy to nie będzie tak że jak włoże do lampy dłoń ze zwykłym żelem to kciuk lub boki nie utwrdza mi sie bo spirala jest tylko z góry. tak mi się działo jak kupiłam lampe na dwie dłonie z 5 żarówkami z góry a po bokach żadnej. Nawet cienka warstwa podkładu nie utwardziła się na kciuku przy włożonej całej dłoni (w zwykłej tunelowce cienkie warstwy na kciuku też twardnieja). Poza tym na pozostałych czterech paznokciach po bokach tzn przy wale paznokcia żel też często był nie dogrzany. Więc jeśli tu po bokach są tylko LED a uzyjemy zwykłego żele czy tez nie będzie takiego problemu?

asia
18-06-2013, 00:22
no ciekawe, musze to wyprobowac.

ja uzywam jakiejs tanioszki led z allegro - do nog, ma tylko spirale o gory i wszystko jest ok, tylko ze nablyszczacz trzeba dluzej trzymac. dla pewnosci kolor 1min a top 2min (ale i tak szybcij wychodzi)

anita.florczak
24-06-2013, 01:16
Kupiłam lampa SPN DIAMOND pod koniec zeszłego roku. Po 3 miesiącach reklamowalam bo połowa ledow podczas pracy mrugala. Reklamować musiałam ja dwa razy w końcu wymienili na nowa. Teraz mijają kolejne 3 miesiące i właśnie wczoraj po prostu odmówiła posłuszeństwa. Próbowałam ja uruchomić i nic. Jestem załamana bo zapłaciłem kupę kasy myśląc o inwestycji w lepsze a wychodzi na to ze to chińskie g... Jutro będę musiała znowu ja reklamować - gorzej ze nie mam jak pracować bez lampy :(

Może to mój pech do sprzętu ...

Ale dodam ze utwierdza fajnie ale tez podczas dłuższej pracy sie nagrzewa i to wcale nie mało co wydawało mi sie przy Ledach nie będzie miało miejsca - bynajmniej nie aż tak.

I kabel z wtyczką do gniazdka jest kijowy - po kilku razach podłączenia i wyłączenia nagrywa sie u widać kabelki ... W obu lampkach stało sie tak bardzo szybko pomimo ze strasznie uważałam...

Ja osobiście nie polecam.

Chciałabym odzyskać te pieniądze w końcu ponad 1000zl kosztowała a to nie mało. Zwykla Lampka za 100zl potrafiła mi służyć min. 2 lata ...

nataszka
24-06-2013, 10:18
Aniu spróbuj się dogadc z hurtownią tak że za te pieniądze weźmesz sobie u nich zwykłą lampę i np produkty bo kasy raczej ci nie beda chcieli zwrócic a pracowac na tak awaryjnej lampie to też nie interes. Ja miałam podobna historie z lampą na dwie dłonie. Oddałam do reklamacji i babce w hurtowni firma przysłałą nową taką samą więc jej powiedziałam żeby sobie tą nową wystawiła n a sprzedaż a jak wezme sobie coś w zamian

MURKA
24-06-2013, 10:36
Zestaw żeli ULTRA LED z lampą LED - Zestawy - Produkty - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/zestawy/534-zestaw-startowy-zeli-ultra-led.html) a tą lampe z Misgtro ktoś ma???? dobrze się spisuje!!!!!!!??????:/:

Ivooon
26-06-2013, 15:17
Witam,
a czy ktoś się może orientuje gdzie można dostać żarówki do lampy UV najlepiej z Philipsa 9W we Wrocławiu?
Bo szukałam i nie mogę znaleźć, a przydałoby się już te wymienić.
Pozdrawiam :)

reniusia1002
26-06-2013, 15:30
co do zarowek to popatrz w Castoramie bo powinni miec zwykle zarowki do lamp do pazurkow maja wiec Philips tez powinien byc.

Patrycja_92
26-06-2013, 17:49
Przypominam o tym, że są dwa rodzaje " zwykłych lamp pazurkowych" transformatorowa i elektroniczna, warto sie temu przyjrzec przy kupowaniu zarówek ;)

reniusia1002
26-06-2013, 20:17
Pati mi kupuje i montuje zawsze moj tesc bo jest z zawodu elektronikiem i on zawsze tlumaczy ze jak kupowac to brac ze soba zarowke i dobrze wiedziec czy jest to prad staly czy zmienny to jest uzaleznione od tego czy lampa sia sama wylacza czy nie.na oko sie nic nie zrobi bo mozna sobie szybko lampe spalic.

Patrycja_92
26-06-2013, 21:56
No niekoniecznie mi o to chodzilo. Za wyłączanie czasowe odpowiedni jest timer czy jak to sie tam nazywa, obydwie transformatorowa i elektroniczna wyłączają sie same ;) Tutaj łątwiej rozróżnić sprawdzając czy lampa włącza sie od razu światłem ciągłym, czy mruga na początku. :)

anita.florczak
26-06-2013, 23:35
A powiedzcie mi czemu nie wszystkie ledowe lampki utwierdzają wszystkie żale. Kupiłam teraz w Gold nails i nie utwardza mi żeli z SPN, tak samo kiedyś u koleżanki która miała lamke led z LCN i tez sie nie utwardzily zele.

Kurde już nie wiem jak dobrać lampke . Czy teraz już firmy produkują lampki które utwierdzają tylko danej marki zele ??? :/

jumpi
27-06-2013, 08:23
Aniu, odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz w tym temacie, wystarczy poczytać ;)

emma89
03-07-2013, 00:52
Kupowala moze ktoras z was lampe z allepaznokcie? zamierzam zamowic te lampe Lampa LCD UV 36W + 4 żarówki na jedną dłoń z suszarką - fioletowa (http://www.allepaznokcie.pl/10558-lampa-lcd-uv-36w-4-zarowki-na-jedna-dlon-z-suszarka-fioletowa.html) . Widzialam ze wiele dziewczyn poleca ten model :) ale czy to obojetne z jakiej firmy zamowie te lampe bo kazda jest taka sama tylko ze sprzedawana u roznych firm?

mania818
07-07-2013, 00:27
ja również szukam lampy , zwykłych tunelowych przerobiłam już 7 więc teraz szukam czegoś solidnego . czy ktoś ma taką lampę i może się wypowiedzieć ? Lampa Diamond Light CCFL & LED 36W - niebieska (http://www.allepaznokcie.pl/16439-lampa-diamond-light-ccfl-led-36w-niebieska.html)

jumpi
07-07-2013, 08:37
ja tez jestem ciekawa opinii o tej lampie :) zastanawia mnie czy żarówka o mocy 12W nie bedzie słabiej czy wolniej utwardzała zwykłe żele i ile taka zaróweczka kosztuje :)

zyza
23-07-2013, 20:22
i mnie czeka wymiana lamp wlasnie... mam stare tunelówy takie co to chodza po 80zlociszy :) jedna mam nawet taka co nie ma przycisku na dwie mozliwosci czasowe :) a ze nie stac mnie zeby dwie ledówy od razu chcialam wlasnie dowiedziec sie ktore bylyby fajne i tak czytam temat czytam, wiem ze lcd uv czasem zawodzą (te z daszkiem i czujnikiem) kurcze takie fajne mialam te moje lampy tyle lat juz a szkoda sie rozstawac :/ niestety albo zle zarowki kupilam albo juz mi nie lapia dobrze zarowek... musze je ruszyc zeby zaczely dzialac :)
i tak chyba pora zmienic na cosik...

te ccfl plus led beda utwardzaly tez normalne żele czy ja zle doczytalam?

wiewiorek80
29-07-2013, 13:30
witam Was wszystkie :-)
No mnie wlasnie lampa ze sklepu allepaznokcie DIAMOND LIGHT CCLF&LED 36W korci niesamowicie, tym bardziej ze wyglada niemal tak samo jak inne lampy tego typu, z tym ze cena jest polowe nizsza, ale pytanie czy to nie nastepna chinska podroba - chociaz z drugiej strony, co teraz nie jest w chinach produkowane???
Plusem jest, iz gdy dzwonilam sie dowiedziec paru szczegolow, allepaznokcie obiecuja, ze jezeli lampa bedzie w idealnym stanie, to mozna ja zwrocic, jesli nie bedzie nam utwardzala zeli na ktorych pracujemy...
Dalej jej nikt nie posiada? Nikt nie probowal?
pozdrawiam

SN Studio
29-07-2013, 18:24
Zanim kupisz zasięgnij opinii ludzi którzy pracowali - łatwo kupić ale bywa czasami że trudniej oddać - a jaka ma być cena tej lampy?

bettyblue
05-08-2013, 14:42
Dziewczyny mam takie pytanie, kupilam zwykla, tradycyjna lampe do utwradzania, jej podstawka pokryta jest taka folia niebieska, i nie wiem czy to na zasadzie odbicia swiatla ma dzialac, czy to trzeba odkleic ??? :/:

rudzia1985
05-08-2013, 17:29
To folia zabezpieczajaca szkielko przed zarysowaniami. Ja mam od zakupu ta folie przyklejona i zel utwardza normalnie. :)

bettyblue
05-08-2013, 19:45
Oki, dziekuje :)

wiewiorek80
07-08-2013, 11:49
W allepaznokcie lampa ccfl + led o lancznej wartosci 36W jest w cenie 499zl...
Znalazlam te sama lampe na ebay za £60... Jestem totalnie zagubiona jesli chodzi o temat tych nowych lamp. Swiatlo ccfl nie jest wcale nowoscia jest to inaczej swiatlo fluorescencyjne i z tego co wiem, to jesli chodzi o energie, mimo wszystko ledowe lepiej wypadaja... Ja natomiast caly czas mam watpliwosci co do jakosci takich urzadzen, czy to sa naprawde sprawdzone sprzeta, czy kupowane na huuura na ebayu i tak jak kolezanka wczesniej napisala, ze cena ma znaczenie, nie wiem czy np. taka sama lampa ?"diamond" z firmy innej ale za 1000zl bedzie lepsza? Ciekawe czy te lampy maja inne zrodlo pochodzenia czy wszystkie sa produkowane w chinach...
nastepnym problemem jest, ze ja te lampe potrzebuje wylancznie do hybryd i nie wiem czy ta lampa podola :-( bo glosy sa rozne, jedne dziewczyny chwala, inne narzekaja

nanami7
07-08-2013, 11:54
wiewiorek jak chcesz lampe tylko do hybryd to kup zwykla tunelowke. Jak sie wprawisz to zrobienie hybrydy gladkiej bez wzorow zajmie Ci 30 min.. :)

pinusia6
19-08-2013, 21:32
Dziewczyny gdzie kupujecie żarówki do lampy? Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?

Lampe mam taką:
Dostałam ją niedawno na urodziny ale żarówki już by przydało się wymienić bo ostatnio dużo pracuję

I jakie będą do niej pasowały?

Z góry dziękuję :)
Proszę dodać źródło zdjęcia

chantelle_
20-08-2013, 13:44
Ja kupuje żarówki u Dobrej Rady i jestem zadowolona :)

reniusia1002
20-08-2013, 15:43
ale do tej lampy raczej allegro ma zarowy ewentualnie sklepy typu Castorama na dziale elektrycznym,w Casto jest ten plus ze jak w ciagu dwoch lat sie spala to sztuka za sztuke wymieniaja a nikt Ci tak naprawde tego inny nie zapewnii.takze Casto to pewniak.

jumpi
20-08-2013, 17:19
u mnie w casto , nie ma takich zarówek :(

jumpi
28-08-2013, 12:46
Lampa SPN - Diamond Light CCFL / LED :D:D

W sumie to nie jest lampa tylko lampka hihi baby lampa :) Jej wymiary to 15cm na 17cm :D
Jak rozpakowalam paczke z SPN myslalam, ze jej tam nie ma, ze zapomnieli spakowac :P :leze:

Zrobilam nia dwa sety paznokci i jestem zadowolona bardzo. Utwardza bardzo szybko !!! do 30sek jest juz naprawde wszystko dobrze utwardzone. Czuje jakbym teraz ja robila za wolno paznokcie :huh:.
Na jakich żelch pracujesz?
czy jest podna może moc żarówek?

Elirena
12-09-2013, 16:00
Lampy uv, żarówki - Indigo Lampa CCFL - INDYGO NAILS LAB. (http://sklep.snstudio.pl/indigo-lampa-ccfl-p-1834.html)
a ktoś coś wie o tej lampie??
http://www.allepaznokcie.pl/16439-lampa-diamond-light-ccfl-led-36w-niebieska.html
albo o tej ??

malinowa
12-09-2013, 17:16
też jestem ciekawa tych lamp, jak się sprawują i czy faktycznie utwardzają żele różnych firm, dziewczyny piszcie

jumpi
14-09-2013, 21:06
ja zamówiłam sobie tą z alle 36watt, ale na razie nie ma białej i muszę czekać :(

asia
15-09-2013, 19:04
ja nadal ani nie kupilam ani nie testowalam, okazalo sie ze najblizszego dystrybutora mam dosc daleko :/ a brak neta i tysiac roznych spraw + praca spowodowaly totalny brak czasu na podroze :/

markotka
17-09-2013, 20:54
Dziewczyny może mi pomożecie... kupiłam na allegro dwie najzwyklejsze lampy z zamiarem wymienienia w nich żarówek na Sylvanie, no i jest klops.... lampy mam takie 4nails LAMPA UV 36Wat SPRAWDŹ PARAMETRY (3540872832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/4nails-lampa-uv-36wat-sprawdz-parametry-i3540872832.html) a żarówki do nich nie pasują, za duże ciut są :/: szkoda mi tych żarówek i stwierdziłam, że kupię nowe lampy i tu jest pytanie do Was jakie, do jakich lamp te żarówy na pewno będą mi pasowały?

Edit:
zamieszczam Wam fajny artykuł, myślę że pomoże wielu osobom odróżnić rodzaje lamp i żarówek
http://www.alletipsy.pl/artykuly/124-jaka-mam-lampe-uv-i-jakie-zarowki-do-niej-pasuja.html

milane
19-09-2013, 16:02
Dziewczyny ma zagwostkę...wczoraj testowałam lampe SPN DIAMOND I rzeczywiscie utwardza żele w 30sekund ale jest strasznie droga nie stac mnie na nia 899zł:placz: natomiast znalazłam na alegro LAMPA DIAMOND LIGHT CCFL & LED 36W * 1 JAKOŚĆ (3491178094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/show_item.php?item=3491178094) z tymi samymi parametrami... z tym ze tak kosztuje 500zł! czy któraś z Was może sie wypowiedzieć?

JanetDr
20-09-2013, 12:21
Posiada ktoś może którąś z tych lamp i może coś więcej o nich powiedzieć? Różnią się cenowo sporo i mam problem z podjęciem decyzji, tym bardziej że nie chce wydać tak dużych pieniędzy i może się okazać że będę tylko mogła pracować nimi przy użyciu marki Harmony.
Interesuje mnie czy mogę w nich utwardzać żele i hybrydy innych firm np. Indigo, SPN, Silcare, MM czy tylko Harmony?
Jeżeli ktoś posiada i może coś więcej o ich powiedzieć to proszę o odpowiedź :)
Lampa LED Hand&Nail Harmony Led Light 18G

http://www.kosmetykiimpuls.pl/image/cache/data/HandAndNail_Harmony/Lampy/Lampa-LED-Hand-Nail-Harmony-LED-Light%20(2)-250x250.jpg
Lampa LED Hand&Nail Harmony LED Gel Light 5-45


http://www.kosmetykiimpuls.pl/image/cache/data/lampa-led-handnail-harmony-led-gel-light-5-45-250x250.jpg

Madzia_00000
21-09-2013, 21:44
Hej dziewczyny mam pewien problem .. otóż mam zamiar zakupić nową lampę. Moja dziaduleńka ma już 7 lat dalej chodzi no ale już wydaję mi się, że jej kres dobiega końca. Chcę zakupić lampę UV Led bo myślę, że nie warto inwestować w zwyczajną tunelówkę bo takową posiadam i warto iść z biegiem czasu. Tylko tu jest ten problem bo zastanawiam się czym się rożnią te za 475zł np mam tu na myśli lampę z "mistero milano" od tych za 290zł z allegro Lampa UV LED 12W-RÓŻOWA. NOWOŚĆ! RENI-NAIL (3529167469) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-led-12w-rozowa-nowosc-reni-nail-i3529167469.html). Obydwie lampy posiadają tyle samo wat i są niemal, że identyczne. Możliwe jest to, że płaci się za firme czy te lampy są podrabiane? U mnie na osiedlu też jest hurtownia i mają taką samą lampę też w cenie 475 zł ale lampa jest "no name".

asia
22-09-2013, 20:19
Lampa LED zazwyczaj nie utwardzi zwykłego żelu (tylko soak off), więc weż to pod uwagę przy zakupie. poza tym, jeżeli żaróweczki są zmieniane regularnie, to klasyczna tunelowka moze bardzo dlugo posluzyc :) taki jej urok-najprostsza i najbardziej niezawodna :)

w lampach wazny jest srodek, jak sa rozlozone zaroweczki, ile ich jest, etc

farbstift
07-10-2013, 11:19
dziś przyszła do mnie nowiutka lampa: M&W*LAMPA UV LCD 4 ŻARÓWKI SUSZARKA 99,99 (3561189295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/mw-lampa-uv-lcd-4-zarowki-suszarka-99-99-i3561189295.html)
Moja zwykła tunelówka już mi się nie podoba a nie umiem zrobić takich pięknych one stroke jak Wy, żeby wyglądała ładnie:D

mania818
08-10-2013, 00:52
Mam takie same lampy , jedna po 3 tyg użytkowania odesłana jest na gwarancji :/:ale ja mam pecha do sprzętu i wiecznie coś mi się psuje

farbstift
08-10-2013, 08:58
oby z moją tak nie było, wcześniejszą lampę mam już chyba z 3 lata jak nic ;)

asia
08-10-2013, 20:35
ja wrocilam po tej lampie do tunelowki, przynajmniej zarowki zawze da sie dobre kupic..:D

a teraz będę na expo na targach, zamierzam sobie potestowac ta lampe co chcialam, zobaczymy jak to wyjdzie...:D

evevlina
08-10-2013, 22:16
farbstift (http://forum.wzorki.info/members/1069-farbstift.html) oczywiście źle nie życzę i nie chce straszyć, ale pracuje w sklepie z produktami do paznokci i niestety na tego typu lampy dość zdarzają się reklamacje. Ten cyfrowy wyświetlacz czasami się niestety psuje. Akurat w przypadku Lamp UV wydaje mi się że im prostsza, tym lepsza bo im więcej ma bajerów, tym poźniej częściej coś nawala :P

asia
08-10-2013, 22:45
a to chyba nie tylko w przypadku lamp ;) :D to ja mialam szczescie, moja dziala calkiem sprawnie

selene211
01-11-2013, 20:38
Dzien dobry :macham: mam na imie Iza ::) Od pewnego czasu podczytuje Wasze forum i wreszcie sie zarejestrowalam i na pewno na dlugo zagoszcze na forum . Dalej szukam lampy...Wiem ze bylo juz pisane o tym 50 razy ale kilka wiadomosci bylo sprzecznych . Czy lampa 36W LED CCFL utwardzi mi wszytskie hybrydy ??? Zaczynam przygode z hybrydami , mieszkam za granica wiec chce juz kupic lampe zeby zarowek nie trzeba bedzie wymieniac :)

nitownica
04-11-2013, 11:35
hej dziewczyny, mam problem bo nie moge nigdzie znalezsc zarowek do lampy . Mam stara lampe firmy DNM, zwykla tunelowa , biala, ale ma lamy z wtykiem osmiokątnym, 9 wat, moze ktoras z Was orientuje sie gdzie takie lampy kupie i czy w ogole jeszcze moge je kupic;p, wszedzie widze z wtykiem kwadratowym...na allegro tez nie widzialam..pomozcie jak mozecie:)

markotka
04-11-2013, 14:53
nitownica znaczenie tu ma rodzaj żarówek AC lub DC, niektórzy też określają je jako elektryczne i transformatorowe, Twoje zapalają się od razu po włączeniu czy chwilkę mrugają?

nitownica
04-11-2013, 18:06
chwilke mrugaja, ale chyba wazny jest tez ten wtyk? widze ze wszedzie sa kwadratowe a nigdzie nie ma osmiokatnych. a czym sie roznia te dwa rodzaje lamp

Agnieszka Praska
04-11-2013, 20:10
nigdzie nie widzialam z takim zlaczem zarowek :(
oznaczenie ac dc w tym przypadku nie ma znaczenia :(

markotka
07-11-2013, 16:06
a faktycznie, ja mam prostokątne, a jaką masz lampę?

sandrus
07-11-2013, 21:47
Pisałam juz kiedyś w tym wątku,ze chyba mam pecha do lamp i nic się w tej kwestii u mnie nie zmieniło.
oszaleje już z tymi lampami.
od lutego miałam juz 4!
pierwsza kupiona na targach,nie wiem co za firma pochodziła bezawaryjnie moze z miesiąc.
później wiecznie jakaś żarówka nie chciała świecić i tak w kółko.
kolejna z czujnikiem-zrobiło sie zwarcie w kablu tuż przy "wtyku"z lampą.Były iskry smród i w ogóle(koleżanka akurat miała w niej stopę !)
Kolejne dwie zakupiłam w alle.
W jednej od początku nie działało świecenie ciągłe i generalnie robiła co chciała.
po ok.3tyg. zaczęło z niej śmierdzieć niczym ze starej suszarki,która wciagnęła włosy...
Natychmiast wyłączyłam i zobaczyłam jeszcze,że z żarówki w miejscu gdzie plastik łączy sie ze szkłem coś wyciekło!....

niedawno odebrałam z naprawy ta z czujnikiem.używam jej,ale z wielką obawą by numer z iskrami sie nie powtórzył.

Dziewczyny GDZIE I JAKIE lampy kupić?????

milane
07-11-2013, 21:53
sandrus polecam emmi nail juz dwa lata bez żadnej usterki...jednak lampa niemiecka to nie Chińska,no i żarówki troche droższe ale żel utwardzaja duzo szybciej Lampa uv Emmi-Dual star white-red 36W - EM NAIL (http://em-nail.pl/pl/lampy-uv/200-lampa-uv-emmi-dual-star-white-red-36w.html) wyodna bo spód wyjmowany:)

sandrus
07-11-2013, 22:27
Fajna ta Twoja lampa milane tylko troche droga jak dla mnie na dzień dzisiejszy :)

milane
08-11-2013, 08:06
no to prawda nie należy do najtańszych,bardzo zastanawiałam sie kupując ją dwa lata temu ,bo wchodziły ledówki ale duzo sie mówiło ze nie utawardzają normalnych żeli wiec zdecydowałam sie na tą i nie żałuję,tez miałam akcje z tymi Chińskimi różnorodne..jednak lampa to istotna sprawa ale jak wymieniasz często lampy z racji ich wad to czasami lepiej wydac wiecej i nie stresować sie że zaraz coś "wybuchnie"...ja choruję na Spn ledówę miała przyjemnosc na niej popracowac na szkoleniu spn..no poprostu rewelacja..ale tez mnie nie stac 899zł

katisia244
13-11-2013, 21:52
Kochane a czy któraś z Was używała nowej lampy z AllePaznkcie led ccfl, kosztuje 499 zł i jest w kształcie diamentu, taka sama z wyglądu jak z spn tylko niższa cena... Zastanawiam sie czy tak samo bedzie mi utwardzac wszystkie zele w 30 sek...

sandrus
15-11-2013, 08:54
Kupiłam lampe z Mollona.
Mam ją dopiero tydzień więc wiele o niej nie powiem,ale póki co największą dostrzegalną różnicą jest to,że waży chyba 5 razy więcej niż reszta tunelówek,które ostatnio przerabiałam.

Pamiętam,że mja pierwsza lampa była taka ciężka i służyła mi dobre kilka lat.

markotka
15-11-2013, 21:52
sandrus z mojego doświadczenia wynika, że lampy transformatorowe są ciężkie, elektroniczne lekkie jak piórko. Ja wolę transformatorowe, z elektrycznymi miałam same problemy, jedna spaliła mi się jak koleżanka trzymała w niej rękę, poszedł dym, iskry, wyskoczyły wszystkie bezpieczniki w domu.

jumpi
15-11-2013, 22:09
Kochane a czy któraś z Was używała nowej lampy z AllePaznkcie led ccfl, kosztuje 499 zł i jest w kształcie diamentu, taka sama z wyglądu jak z spn tylko niższa cena... Zastanawiam sie czy tak samo bedzie mi utwardzac wszystkie zele w 30 sek...
Ponoć utwardza wszystkie, oprocz gęstych żeli (pytałam)
Zamówiłam ta lampę i złą mi przysłali (tą ze słabszą mocą) :( i znów musze czekać aż doślą nową :(

Michalinaa
15-11-2013, 22:11
Hej dziewczyny:) Jestem w trakcie kompletowania pierwszego sprzętu do pazurków i oczywiście zastanawiam się nad wyborem lampy, przejrzałam wątek, większość z Was kupuje droższe lampy od tych o których ja się zastanawiam, ale powiedzcie mi proszę, czy te lampy sa ok do żeli i hybryd?:) która lepsza? Czy moze w ogole są kiepskie?
1.LAMPA UV 36W - 3 czasy - 4 ŻARÓWKI - RÓŻOWA (http://www.allepaznokcie.pl/18129-lampa-uv-36w-3-czasy-4-zarowki-rozowa.html)
2.lampa LCD UV 36W + 4 żarówki na jedną dłoń z suszarką - róż (http://www.allepaznokcie.pl/10556-lampa-lcd-uv-36w-4-zarowki-na-jedna-dlon-z-suszarka-roz.html)

jumpi
15-11-2013, 22:15
ja tą LCD mam i była 2x w reklamacji ;)
Zwykła najprostszą (taka jak w 1 linku,ale z tych cięższych) mam ponad 6 lat, bezawaryjna :)

Michalinaa
15-11-2013, 22:45
Hmm tak własnie myślałam, im prostsza tym wytrzymalsza, więc chyba na moje początki w zupełności starczy:)) a z żarówkami do niej nie ma problemu z dokupieniem?:)
Czy może ta http://www.allepaznokcie.pl/10551-lampa-uv-36w-4-zarowki-suszarka-do-lakieru-rozowa-wysoka-jakosc.html
jest lepsza od tej 1? Czy wcale się nie rożnią?:)

nitownica
16-11-2013, 11:37
Markotka ja mam lampe DNM...i nigdzie nie moge znalezsc do niej zarówek:(

markotka
16-11-2013, 20:49
Michalinaa najlepiej kup lampę zwykłą tunelową, może mieć wysuwany spód-wygodniej zmienia się żarówki i do pedi się nada, lepsze są transformatorowe od elektrycznych, zapytaj sprzedawcę jakie są te lampy, które wstawiłaś, bo w opisie nie ma nic na ten temat a od tego będzie też zależało jakie żarówki później kupisz. Ja osobiście mam teraz takie 2 lampy Lampa UV tunelowa NAILDESIGN X-Type (4 x 9 Watt - klasyczna) :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/index.php?p19801,lampa-uv-tunelowa-naildesign-x-type-4-x-9-watt-klasyczna)

nitownica a u sprzedawcy, u którego kupowałaś lampę pytałaś?

karo-f
19-11-2013, 23:01
To mój pierwszy post na forum więc witam się z Wami tutaj :kwiatek:
Przeglądnęłam cały wątek i dalej mam dylematy, stąd pytanie do bardziej doświadczonych.
W sklepie Allepaznokcie znalazłam taką lampę Lampa UV LED 24W NOWY MODEL - JASNONIEBIESKA (http://www.allepaznokcie.pl/16436-lampa-uv-led-24w-nowy-model-jasnoniebieska.html)

Moc uv 18W, czyli standardowe dwie 9 watowe żarówki i do tego LED o mocy 6W.
Dopiero zaczynam ze stylizacją paznokci, trenując głównie na sobie zaczęłam od hybryd, mam kilka lakierożeli utwardzanych LED i dwa w spadku po koleżance utwardzanych UV, a w przyszłości na pewno będę chciała spróbować z żelami UV standardowymi... 18W na pewno wydłuży czas ich utwardzania i z tym się liczę, ale że to dopiero początki, nie mam klientek i nie robię tego taśmowo myślę, że byłoby to optymalne do nauki.

Czy taka lampa Waszym zdaniem to będzie dobry zakup na start dla począkującej? Jak nie trudno się domyślić nie dysponuję tak dużymi funduszami żeby kupić sobie dwie wydajniejsze lampy czyli UV 36W i do tego jeszcze 12W LEDówkę, stąd pytanie do "starych wyjadaczy" ;)

Za każdą sugestię będę wdzięczna :)

amorek
20-11-2013, 07:47
Spokojnie Ci wystarczy ;)

karo-f
21-11-2013, 11:50
Zamówienie na Allepaznokcie sobie jednak odpuszczę, szkoda nerwów i 400zł, a na tyle uzupełniłam koszyk. Bezskutecznie próbuję się od poniedziałku dodzwonić, puściłam 2 maile przez sklep z pytaniem o lampę - cisza. Lepiej stacjonarnie zapłacić więcej , i za serwis i za obsługę, niż się non stop zastanawiać czy to sklep jest dla klienta czy klient dla sklepu... pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją, a naprawdę zamawiam przez sklepy internetowe mnóstwo rzeczy... :/

sztynka
21-11-2013, 16:00
KARO Allepazokcie tak mają niestety :/: Tani sklep, fajny, ale brak organizacji kompletny. Ja zawsze t:/:m zamawiam żele i akcesoria, ale jak przychodzi do reklamacji to duże problemy. Nie kupiłabym tam żadnego urządzenia.

ines
22-11-2013, 17:37
Hej Dziewczyny witam i tutaj :]

jestem zielona w temacie tak na prawde, paznokcie miała robione 2 razy w życiu .Raz na ślub akrylem i pozniej raz żelem . Ososbiście dla mnie lepsze były żelowe i teraz przymierzam się do zakupu zestawu startowego dzieki któremu bede mogła w zaciszu domowym uczyc się robi sobie sama paznokcie . Bardzo prosze Was o pomoc w podesłaniu mi linków całych zestawów startowych . Co do wygladu paznokci to najbardziej interesuje mnie aby były po prostu ładne , nie potrzebuję zbędnych ozdób , najbardziej lubię frencha i na tym się skupiam . Narazie temat cały mnie lekko mówiąc przeraża .... i bez waszej pomocy nie zrobię żadnych zakupów bo nie wiem jak ruszyć , począwszy od wyboru lampy a na kosmetykach kończąc ...

proszę o Wasze pomysły w tym temacie :kwiatek:

marylin
23-11-2013, 10:35
Przede wszystkim nie ten temat, rozumiem że forum jest spore ale na górze strony jest wyszukiwarka, można wszystko znaleźć:
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1106-co-na-poczatek-14.html
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/1364-gotowe-zestawy-z-allegro-co-o-tym-myslicie.html
http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/984-allegro-jaapee-doradzcie.html

jumpi
01-12-2013, 13:43
od kilku dni testuję lampę diamond z allepaznokcie 36watt
jak na razie utwardziła wszystkie żele i hybrydy które uzyłam łącznie z flip flop (odpowiednik ilumination) Jestem zadowolona jak na razie, w dodatku czego nie podają w opisie,ma ściagany całkiem spód :)
Na minus- źle utwardzają się kciuki. Negatywnie oceniam również sklep, ponieważ pomylkowo dostałam tą słabszą i tańszą lampę (całe szczęście że się zorientowałam) a nową przysłali po tygodniu jak się sama upomniałam (po wykonaniu chyba z 20 telefonów, których nikt nie odbiera)

malinowa
01-12-2013, 15:23
jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) a mogłabyś wymienić te żele które utwardzałaś w tej lampie diamond z allepaznokcie?

jumpi
01-12-2013, 16:02
baza astoning,silcare affinity i jakiś fioletowy i mlecznorózowy, perfection bulider strong, żele LCN, białe raczej wszystkie utwardza, bo zwykła ledówka 12watt też utwardza. Nawet brudzenie pędzelka nabłyszczacza przy hybrydach kolorowych MM się zmniejszyło ;)
Ponoć lampa nie utwardza bardzo gęstych przezroczystych żeli, ale jeszcze nie próbowałam

milane
01-12-2013, 16:49
jumpi dzieki za opinie,myślałam ze jest to ta sama co z spn ale chyba nie, poniewaz widziałam na zywo lampe z spn i tam sie spód nie wyjmuje na 100%i dlatego ta roznica w cenie zapewne.

jumpi
01-12-2013, 22:04
ta moja ma metalowy spód, są 4 gumowe nóżki i 4 czarne plastikowe , nawet nie wiem jak to nazwać, kulki, którymi się kręci i spód się wyciąga. Sama bym na to nie wpadła, ale byłam na pokazie i inna lampa tak samo miała wyjmowaną podstawę.

milane
02-12-2013, 09:13
w takim razie musze jeszcze sie upewnić,ale mam wrażenie ze jednak chyba nie jest zdejmowany ten spod,oglądałam ja z bliska i dystrybutor Spn to samo powiedział ale to sie sprawdzi.

malinowa
02-12-2013, 13:13
jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) a jako kolorowe żele ci się utwardzają w tej lampie?

monisiaczek
02-12-2013, 14:14
A co myślicie o tej? LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY,LCD, FV (3749894407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-cyfrowa-na-2-dlonie-2-sensory-lcd-fv-i3749894407.html)

Mam obecnie taką LAMPA UV LED NeoNail 30/60/ciągły ŻELE Hybr i Zwyk (3744374445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-led-neonail-30-60-ciagly-zele-hybr-i-zwyk-i3744374445.html) i zwykłą tunelówkę..

W tej małej nie mieszczą się kciuki.
Chciałabym ,żeby utwardzanie hybrydek szybko szło,żebym nie musiała się bawić w przekładanie kciuków itd.

jumpi
02-12-2013, 14:37
jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) a jako kolorowe żele ci się utwardzają w tej lampie?

praktycznie nie używam kolorowych żeli tylko hybryd, ale myslę, że nie będzie problemu, bo w zwykłej ledówce też się utwardzają ;)

Agula Hol
04-12-2013, 10:36
Dziewczyny a co myślicie na temat lampy led & uv ? Bo moja zwykła UV właśnie zaczęła szwankować :/ I znalazłam takową (strona w języku niderlandzkim, ale można zobaczyć jak ona wygląda):

-http://www.nailsonly.nl/leds-lamp-p-4882.html

-http://www.nailsonly.nl/leds-lamp-p-5045.html

W obu znajdują się po dwie żarówki UV i lampki ledowe (42 lub 102).

Będę wdzięczna za doradzenie, bo nigdy nie miałam takowej lampy, zawsze zwykłe UV używałam.

emalia
10-12-2013, 09:00
cześć chcę kupić lampę LED

czy 12W wystarczy do utwardzania hybryd? (nie wykluczam że z czasem i bym chciała zrobic żelowe pazurki, ale to bym kupiła żel do LED


którą lampę wybrać? obie mogła bym mieć w tej samej cenie (190zł)
lepsza taka
LAMPA TUNELOWA UV LED DR-600 18 WATT SREBRNA - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcle.pl/15893-lampa-tunelowa-uv-led-dr-600-18-watt-srebrna.html)

http://www.allepaznokcle.pl/zdjecia/21235,fc09d7c0fb41b08bb70dc1ac1eeb0efed3g1.jpg

czy taka
Lampa tunelowa UV LED 12W NOWY MODEL BIAŁA - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcle.pl/10875-lampa-tunelowa-uv-led-12w-nowy-model-biala.html)

http://www.allepaznokcle.pl/zdjecia/12304,d7848fc8937bb59c1dea569f5dc19ba7d3g1.jpg


która jest lepsza pod względem jakości, wygody w pracy, awaryjności?
z góry dziękuję za pomoc :)

jumpi
10-12-2013, 13:36
Ja miałam ten "rogalik" ale 12 watt i utwardzała wszystkie hybrydy oprócz flip flop (ilumination) i przezroczystych z brokatem, była spoko, miłam ja prawie rok, ale toche za płytka i babki uderzały pazurami

marchewka1
16-12-2013, 17:16
lampa ccfl z 3 zarowkami ccfl http://www.paznokcie-bass.pl/!lampa_fluorescencyjna_ccfl_oven!1217.html , czy ktos moze uzywa?

reniusia1002
17-12-2013, 00:20
szczerze tro nawet jezeli jest ona jakas mega dobra to wg.mnie cena powala wolalabym co kilka lat wymieniac na nowe lampy niz kupowac az taka dobra.jak dla mnie to duzo za droga!

evevlina
20-12-2013, 14:53
A czy któraś z was miała może taki wynalazek?
C&C LAMPA LED UV manicure lakier żel hybrydowy (3810782147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/cc-lampa-led-uv-manicure-lakier-zel-hybrydowy-i3810782147.html)
Widziałam tą lampę na żywo i super bo jest malutka i bardzo lekka. pytanie tylko jak z jakością.

Agula Hol
27-12-2013, 17:49
Ja zakupiłam taką: http://www.redcoon.pl/B410665-BEURER-MPE-58-serie-ELLE_Rozgrzewacze

jest super cicha bo wcześniejsza to wręcz wyła bo wiatrak nie był wyłączany.

fashion
28-12-2013, 09:51
Hej dziewczyny :)

Chciałabym kupić lampę uv led i zacząć swoją domową przygodę z manicure hybrydowym. Mam na oku tą lampę: Lampa UV Led a.t.a Classic NOWOŚĆ Fantoma nails & beauty (http://www.fantoma.pl/pl/p/Lampa-UV-Led-a.t.a-Classic-NOWOSC-/1800)

Powiedzcie mi proszę czy będzie się nadawała?

Senaliah
31-12-2013, 21:26
Hej, a mialyscie doczynienia z tymi lampami?

Euro Fashion (piekny fiolet, niby na 2 rece ale cos mi sie mala wydaje... no i czy dokupie do niej zarowki? Lampa kosztuje 90 funtow.
Lampa UV Euro Fashion 36Watt - fioletowa (http://sklep.eurofashion.com.pl/15608-lampa-uv-euro-fashion-36watt-fioletowa.html)
http://sklep.eurofashion.com.pl/15608-12378-large/euro-fashion-uv-lamp-36watt-violet.jpg

NSI - nie ladna wg mnie ale wydaje sie spoko, conajwazniejsze moge dokupywac u nich zarowki. Koszt lampy 150 funtów
Two Handed UV Lamp - Nail Systems International(UK) (http://www.nsinails.co.uk/content/0599)
http://www.nsinails.co.uk/media/nsi_2_handed_lamp.jpg

bassetka
03-01-2014, 17:26
Hej dziewczyny! :)

Mam pytanie do Milane i wszystkich kobitek posiadających lampę Emmi-nail Dual star, konkretnie chodzi mi o ten model: Lampa uv Emmi-Dual star white-red 36W - EM NAIL (http://em-nail.pl/pl/lampy-uv/200-lampa-uv-emmi-dual-star-white-red-36w.html)
Wyczytałam, że lampa posiada timer 120 i 240 sek. oraz przełącznik na pracę stałą. I teraz moje pytanie, jak to jest w praktyce, czy nie można jej ustawić np. na 60 lub 180 sekund, aby się sama wyłączyła, czy trzeba siedzieć z zegarkiem? ;] Trochę szkoda by było, gdyby miała tylko te dwa czasy. I czy nie utrudnia to pracy ;]

Lampa wygląda na bardzo fajną :)
Dlatego z góry dziękuję za wszelkie informacje!

milane
03-01-2014, 18:13
bassetka lampa ma czas 120,240,i swiecienie ciagłe,ja mam tą lampę juz drui rok,i musze powiedziec ze jest to najlepszy mój zakup jesli chodzi o lampy,przede wszystkim żarówki są dużo mocniejsze od tych zwykłych tradycyjnych,duzo szybciej utwardzają,ja stosuję zwykle swiecenie ciągłe,poniwaz mam juz wyrobiony swój styl pracy i wiem kiedy rączkę juz wyjąć,duzą zaleta jest wyciągany spód,który bardzo ułatwia prace przy pedicure,zaletą jest również układ żarówek nietypowy dość ponieważ żarówki są ułozone niesymetrycznie dwie są w poziomie a dwie w pionie bardzo nisko co bardzo ułatwia utwardzic kciuka bez potrzeby wkładania go odzielnie:)z zegarkiem nie trzeba siedziec poniewaz są diody które informuje o koncu pracy migaja.

asia
05-01-2014, 14:36
na smierc zapomnialam napisac o tych lampach z alle, tych za 59 bialych, faktycznie naklejka na nich byla, ale spoko latwo dalo sie odkleic. ogolnie wszystko ok, tyle ze
1. kabel jest dosc krotki
2. plastik- obudowa jest bardzo cienkie i jak lampa się swieci to przy otworze wyglada to jak na solarium:)

ale ogolnie wszystko dziala etc etc

fashion
05-01-2014, 14:54
Hej dziewczyny :)

Chciałabym kupić lampę uv led i zacząć swoją domową przygodę z manicure hybrydowym. Mam na oku tą lampę: Lampa UV Led a.t.a Classic NOWOŚĆ Fantoma nails & beauty (http://www.fantoma.pl/pl/p/Lampa-UV-Led-a.t.a-Classic-NOWOSC-/1800)

Powiedzcie mi proszę czy będzie się nadawała?


Pomoże ktoś ? :)

Kinia87
26-01-2014, 17:48
Pomoże ktoś ? :)

Hej, i co kupilas ta lampe...? Przymierzam sie do jej zakupu i chcialam siecwczwsniej poradzic;-)

marylin
27-01-2014, 10:37
Kinia87 ,fashion co prawda nie używałam tej lampy,ale znalazłam podobną, może to nawet ta sama,zastanawiam się nad kupnem,sprzedawca ok.C&C LAMPA LED UV manicure lakier żel hybrydowy (3888324780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/cc-lampa-led-uv-manicure-lakier-zel-hybrydowy-i3888324780.html)
Za taką cenę myślę, że warto zaryzykować

mary poppins
27-01-2014, 21:44
Dziewczyny, mam pytanie na temat lampy. Mam taką (firmy Rio):
http://img.auctiva.com/imgdata/1/1/0/9/6/1/2/webimg/459001649_tp.jpg

Otóż jest w niej jedna żarówka 11W, ale prawdopodobnie już trochę wyeksploatowana, bo lampa pochodzi z pchlego targu ;) Dzisiaj pierwszy raz ją testowałam i nie udało mi się utwardzić kolorowego lakieru hybrydowego (baza się wcześniej utwardziła, ale tylko częściowo, a rękę trzymałam w lampie z 10 minut żeby osiągnąć taki efekt). I teraz nie wiem - czy to wina konstrukcji lampy (trudno mi jakoś przy jednej żarówce trzymać ręce tak, żeby wszystko było oświetlone...), czy czegoś innego? Mam 3 pomysły:
1. Albo żarówka jest za słaba i powinnam ją wymienić na nową (może o większej mocy? Jeśli tak, to jakiej?)
2. Albo lampy z jedną żarówką odchodzą do lamusa i powinnam kupić nową (jeśli tak, to jaką?) albo np. okleić ją folią, żeby światło się lepiej odbijało (można tak? Bo środek jest z białego plastiku)
3. Albo mam felerny lakier (kupiłam NeoNail, ale mógł np. przemarznąć podczas przesyłki, jutro w sklepie stacjonarnym chcę kupić jeszcze jeden żeby zobaczyć, czy to nie ten problem)

Jeśli wiecie, w czym może tkwić problem i co mogę zrobić żeby "działało", to będę wdzięczna :)

fryzzz
27-01-2014, 23:07
Ja bym nie wydawała kasy na żarówki czy oklejanie tylko kupiła nowa zwykła tunelówka może być, miałam kiedyś taka tego typu jak ta ze zdjęcia i to była masakra :P

mary poppins
27-01-2014, 23:55
Ja bym nie wydawała kasy na żarówki czy oklejanie tylko kupiła nowa zwykła tunelówka może być, miałam kiedyś taka tego typu jak ta ze zdjęcia i to była masakra :P

Dzięki za odpowiedź :) A dlaczego masakra?

fryzzz
28-01-2014, 16:12
Lampa z 1 żarówką, bez wysuwanego spodu, bez folii odbijajacej promienie uv no i to taka bardziej ,,zabawka" sprzedawana w sklepach niz profesjonalny produkt

nataszka
05-02-2014, 12:19
Gdzie mozna kupic żarówki philipsa do lampy UV? podobno sa bardzo dobre...bo te chinskie juz mnie wykańczaja nerwowo

rudzia1985
05-02-2014, 12:45
Zarowki do niej nie kupisz, przynajmniej ja nigdzie nie znalazlam, mialam z poczatku taka sama. Te lampy to "jednorazowki". Lepiej zainwestuj w zwykla tunelowke i "masakry" nie bedzie :)

Inkapaznokcie
09-02-2014, 19:42
Niestety moja lampa odmówiła posłuszeństwa i czas zainwestować w nową. Co sądzicie o tej lampie? Któraś z was może taką ma i może powiedzieć coś więcej ?

AR LAMPA UV 36W + TIMER - UTWARDZA WSZYSTKIE ŻELE! (3949634963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/ar-lampa-uv-36w-timer-utwardza-wszystkie-zele-i3949634963.html)

Szatynka
15-02-2014, 20:13
Dziewczyny ma , któraś z was lampę Em nail lcd, warto czy lepiej kupić zwykłą. Te lcd bardzo mi się podobają. Mam z em nail lampę , która chodzi już od 7 lat. Natomiast ostatnio zaczęła szaleć i mrygać w trakcie suszenia co nie wpływa na jakość schnięcia,ale myśle o nowej jakby ta padła na dobre.

jastere
20-02-2014, 21:46
Witam. Mam pytanie o żarówki Sylvania. Wyczytałam na forum, że żarówki te obok Philipsa to jedne z najlepszych i najtrwalszych więc postanowiłam kupić takie do mojej tunelówki, na której działałam już ponad rok. Niestety żarówki nie działają (mrugają, maja słabe światło i albo wszystkie mrugaja, albo zapala się tylko dwie). Na pudełku zauważyłam napis Lynx-s blacklight compact i zastanawiam się czy to na pewno są żarówki do lampy uv :( - gdzies na necie znalazłam, że tak ale nie jestem przekonana przez to ciemne światło.
Jeśli te żarówki są dobre to poradźcie mi lampę tunelową do 200zł, która będzie na nich działała. Proszę pomóżcie. Już skończyły mi się strony na forum a dalej nie wiem jaką lampę kupić :(

markotka
21-02-2014, 17:49
ja też jakiś czas temu kupiłam żarówki Sylvania, mam nowych 7szt (jedna mi się zbiła) i do mojej lampy nie pasują rozmiarowo nawet. Jeżeli Tobie mrugają, to do Twojej lampy też nie są dobre, może są innego typu (lampy są transformatorowe i elektryczne i w zależności jaką masz lampę takiego typu kupujesz żarówki, najczęściej oznaczane są AC lub DC). Sama szukałam lampy do jakiej te żarówki będą pasowały i niestety nie znalazłam.

salonadamek
23-02-2014, 17:20
Sylvanie pasują do lampy Activ i wszystkich transformatorowych. Niestety nie każdy sprzedawca zamieszcza taką informację w opisie.

markotka
23-02-2014, 20:58
nie do wszystkich, do mojej starej transformatorowej i dwóch obecnych nie pasują

jastere
24-02-2014, 21:36
Dziewczyny skontaktowałam się w sprawie owej lampy z Panią, która polecała żarówki Sylvania na 6 str. tego forum (SPN Magik). Pani prowadzi sklep i dziś wysłała mi lampę do której powinny pasować moje żarówki. Jutro się okaże czy zakup był trafiony. Jeśli lampa będzie działała z żarówkami Sylvania to wystawię jej fotkę. Już nie mogę się doczekać.

markotka
25-02-2014, 14:19
te żarówki Żarówka UV Sylvania 9 W - Indigo (http://www.indigo-nails.com/akcesoria/1174-zarowka-uv-sylvania-9-w.html) na 100% pasują do tych lamp Lampa UV tunelowa NAILDESIGN X-Type (4 x 9 Watt - klasyczna) :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/index.php?p19801,lampa-uv-tunelowa-naildesign-x-type-4-x-9-watt-klasyczna) sprawdziłam, chociaż żarówki dość luźno się trzymają, to pasują rozmiarowo i świecą

Inkapaznokcie
25-02-2014, 18:01
Ile powinna posiadać lampa do hybryd Watt? Mam taką15W i zastanawiam się czy starczy. :)

asiad1990
26-02-2014, 15:24
Dziewczyny mam problem. Polega on na tym że mam dwie lampy UV i muszę wymienić żarówki. Wczoraj kupilam 4 sztuki i pasują do jednej lampy tylko ale strasznie się grzeja i nie wylaczaja się w trybie czasowym, świecą ciągle. W drugiej lampie w ogóle się nie świecą. Po czym poznać jaki typ zarowek ma byc, żeby nie mrugaly itp. Bo na lampie jednej i drugiej napisane jest tylko 36 Watt. Lampy są stare, maja po 8 lat, mama je kupowala ale papierów od nich raczej juz nie ma. Zawracać sobie glowe zarowkami czy lepiej kupić nowa lampe? Dotychczas żarówki wymieniane byly z zapasów co byly kupione razem z lampami.

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

markotka
26-02-2014, 15:33
Inka 15W trochę słaba, pewnie da się utwardzić, ale będzie to długo trwało.

asiad1990 lampa jest lekka jak piórko czy waży troszkę, żarówki od razu zapalają się po włączeniu czy chwilkę mrugają i dopiero zaczynają świecić (pytam o dotychczasowe)?

asiad1990
26-02-2014, 16:15
Lampy są lekkie. W jednej zapalają się od razu a w drugiej chwilke mrugaja. W tej co się zapalają od razu nowe zarowki dzialaja ale nie wylacza się ani po 2 minutach ani po 3 tylko święci ciągle. Nie wiem czy wina zarowek czy timer się zepsul. Później wloze stare i zobacz czy się wylacza bo dawno jej nie używalam. Uzywalam ta co chwile mruga i ta dzielą bez zarzutu tylko żarówki juz slabe. Myslalam ze żarówki są uniwersalne.

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

markotka
26-02-2014, 22:23
żarówki są uniwersalne, ale mają dwa typy ;) są żarówki AC do lamp transformatorowych, które zazwyczaj są dość ciężkie (transformator trochę waży) i w tych lampach żarówki chwilkę mrugają zanim się zapalą jak np w solarium, drugi typ do DC czyli żarówki do lamp elektrycznych, które są lekkie jak piórko zwykle (nie mają transformatora) i tutaj żarówka zapala się od razu, be z żadnego mrugania. Wychodzi na to, że masz dwie różne lampy :) jeżeli lampa nie gaśnie po czasie, to raczej timer padł.

enigma815
27-02-2014, 21:07
Witam.Wczoraj dzwoniłam dowiedziec sie na temat utwardzania zeli w lampie LED
Lampa Diamond Light CCFL & LED 36W.

No i Pani mi powiedziała ze utwardza tylko zele o rzadkiej konsystencji,wiec odradzam.

milane
27-02-2014, 21:25
enigma815 ale do jakiej firmy dzwoniłaś? do allepanokcie? bo w spn jest taka sama i idealnie utwardza np builder clear

lucadell
28-02-2014, 13:56
Wiem że było :-) ale w sumie to wiem że nic nie wiem.
Potrzebuję lamy tylko na własny użytek w domu i tylko do hybryd. Chciałabym je robić na bazie i topie Gelish Harmony i nie ukrywam wolałabym lampę LED ale z tego co czytam Gelish utwardza tylko lampa Gelish albo inna bardzo mocna. Czy któraś z Was ma może lampę ledową 12 W albo 10 W ? Warto ? Czy jest szansa że utwardzi ten Gelish, może utwardza jakie inne dobre hybrydy ?

http://toptek.nazwa.pl/allegro2011/lampynowe1/4.jpg

Edytkaa
03-03-2014, 10:40
Co myslicie o tej lampie?
Lampa UV LED 12 Watt - innowacyjna żarówka!
30 000 godzin pracy! najmocniejsza lampa tunelowa na rynku!

Opis ogólny działania lampy
LAMPA UTWARDZA BASE/TOP C&C w ok. 30sec - Kolor C&C w ok. 60sec.
Lampa UV markowy produkt certyfikowany w Niemczech
Poprzez specjalne wykonanie (lustrzane wnętrze)
lampa ta zapewnia szybkie wysychanie jak i doskonałe utwardzanie żeli
Moc 12 WATT ( najmocniejsza wśród Lamp LED)
Świetlówka LED wytrzymuje 30 000 godzin (nie musisz wymieniać świetlówek)
Wyposażona w 3 czasy to jest 30,60, stałe.
Lampa ta otrzymała certyfikat jakości CE
prosta obsługa

Wyposażenie:
1x Lampa UV LED 12 Watt.
1x Świetlówka 12 Watt.
1x Gwarancja 12 miesięcy.
1x Instrukcja.

jastere
05-03-2014, 22:59
Hejka. Dostałam lampę ale nie jestem zadowolona :( żarówki Sylvania świecą ale nie utwardzają mi się hybrydy, które wcześniej utwardzały się nawet na chińskich żarówkach... ) co robić ??? najgorzej jest z białym z cnd (cream puff). Jak po utwardzeniu w lampie przetrę alkoholem izopropylowym bo np. chcę nakleić naklejkę to ściera się część białego paska :(( dodam że bazę mam z cnd, top z cnd i lakier "kolor" też cnd - więc nie wiem w czym problem.
Pomyślałam, że kupiłam lewe żarówki bo Pan ze sklepu snstudio.pl nie odpisuje na emaile i nie odbiera telefonu, ale chińskie żarówki dołączone do lampy też nie utwardzają hybrydy w nowej lampie transformatorowej !!! (starą miałam zwykłą elektryczną ).
Czy ktoś miał już taki problem?? Pomocy - boję się że hybrydy poodpadają dziewczynom którym robię paznokcie.

Ignorantka
07-03-2014, 20:00
Hejka. Dostałam lampę ale nie jestem zadowolona :( żarówki Sylvania świecą ale nie utwardzają mi się hybrydy, które wcześniej utwardzały się nawet na chińskich żarówkach... ) co robić ??? najgorzej jest z białym z cnd (cream puff). Jak po utwardzeniu w lampie przetrę alkoholem izopropylowym bo np. chcę nakleić naklejkę to ściera się część białego paska :(( dodam że bazę mam z cnd, top z cnd i lakier "kolor" też cnd - więc nie wiem w czym problem.
Pomyślałam, że kupiłam lewe żarówki bo Pan ze sklepu snstudio.pl nie odpisuje na emaile i nie odbiera telefonu, ale chińskie żarówki dołączone do lampy też nie utwardzają hybrydy w nowej lampie transformatorowej !!! (starą miałam zwykłą elektryczną ).
Czy ktoś miał już taki problem?? Pomocy - boję się że hybrydy poodpadają dziewczynom którym robię paznokcie.
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to abyś zgadała się z kimś, kto ma lampę, mieszka niedaleko i popróbowała posiadane żarówki w innej obudowie. Jak już pisałam w innym temacie, problemem może być długość fal. Akurat CND podkreśla, że ich hybrydy wymagają ichszej lampy, więc może mają jakiś specyficzny zakres fal inicjujących polimeryzację. Na Twoim miejscu wróciłabym do starej lampy, skoro wtedy nie było problemu.

karolajla
14-03-2014, 09:44
Cześć dziewczyny.
Czy któraś z Was ma taką lampę ? Lampa UV LED 9watt 20 sek utwradzania SPRAWDZONA (4057166348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-led-9watt-20-sek-utwradzania-sprawdzona-i4057166348.html)
Czy nadaje się do robienia hybryd w warunkach domowych lub w podróży? Czy lepiej zainwestować w 12watową lampę?
Będę wdzięczna za odpowiedź :)

karoliina
15-03-2014, 18:08
Witam wszystkich,
Zamierzam przyłączyć się do was i chcę zacząć sobie robić hybrydy, więc jeżeli możecie to doradźcie czy te lampy i zestawy będą dobre do domowego użytku do hybryd :)
Szczególnie mi chodzi o lampy czy się nadają

1. ZESTAW Z LAMPA LED 5x 15ml LAKIER HYBRYDOWY TIFTON (4010684601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/zestaw-z-lampa-led-5x-15ml-lakier-hybrydowy-tifton-i4010684601.html#tabsAnchor)

czy

2. Manicure hybrydowy zestaw z różową lampą LED Cosmetics Zone - sklep internetowy (http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Manicure-hybrydowy-zestaw-z-rozowa-lampa-LED/260) ??

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)
Pozdrawiam karoliina

jumpi
15-03-2014, 22:31
Witam.Wczoraj dzwoniłam dowiedziec sie na temat utwardzania zeli w lampie LED
Lampa Diamond Light CCFL & LED 36W.

No i Pani mi powiedziała ze utwardza tylko zele o rzadkiej konsystencji,wiec odradzam.

a ja takową posiadam i utwardza mi wszystko, nawet bardzo gęste żele. kiepsko utwardzaja sie kciuki i trzeba je osobno wkładać, słabiej utwardza się również shellec silver i gold vip i inne przezroczyste z tej serii, potrzebują więcej
czasu ;)

milane
16-03-2014, 08:30
jumpi czy rzeczywsicie wystarczy tylko 30 sekund dla żeli clear?

jumpi
16-03-2014, 08:58
jeśli klienta prosto trzyma rękę to tak ;) ale tak jak pisałam wcześniej kciuk osobno lepiej utwardzać

elawrona22
22-03-2014, 18:29
Ja miałam taką lampę Beurer MPE 58 Lampa UV do pielęgnacji paznokci - SKAPIEC.pl (http://www.skapiec.pl/site/cat/148/comp/5503841#from35101) i się zepsuła na maksa. Były z nią wcześniej problemy, ale teraz w ogóle nie działa. Co kupić do 250 złotych? Więcej nie chcę dawać, bo pozniej gwarancja mija i nic nie mogę i tak zrobic.

KarolciaK
22-03-2014, 20:00
ja na Twoim miejscu kupiłabym zwykłą tunelówkę i oprócz niej ledówke, która jak wiadomo bardzo ułatwia pracę z hybrydami ;)

kattunge
24-03-2014, 00:17
Cześć dziewczny,

A co myślicie o tych lampach?

http://allegro.pl/lampa-led-czarna-d...048359549.html (http://allegro.pl/lampa-led-czarna-do-tipsow-lakieru-hybrydowego-i4048359549.html)

http://allegro.pl/ll-lampa-led-6w-ne...073961973.html (http://allegro.pl/ll-lampa-led-6w-new-mini-i4073961973.html)

Nie mają za małej mocy? Ma któraś z Was taką?

KarolciaK
24-03-2014, 07:12
ja nigdy nie pracowalam na takiej lampie, ale wydaje mi się, że mają za małą moc. a i jdena rada nie kupuj czarnej, bo kazdy pyłek bedzie widac

zania37
24-03-2014, 07:32
Cześć dziewczny,

A co myślicie o tych lampach?

http://allegro.pl/lampa-led-czarna-d...048359549.html (http://allegro.pl/lampa-led-czarna-do-tipsow-lakieru-hybrydowego-i4048359549.html)

http://allegro.pl/ll-lampa-led-6w-ne...073961973.html (http://allegro.pl/ll-lampa-led-6w-new-mini-i4073961973.html)

Nie mają za małej mocy? Ma któraś z Was taką?

Ja nie miałam żadnej z tych lamp ale nie polecam ich bo tak jak napisała karolciak
one maja za mała moc, porządne lampy led maja 118 diod z tego co widziałam na Allegro
sama jeszcze takiej nie posiadam śle chce kupic
co do tej drugiej lampy, ona ma tylko 6 W a to zdecydowanie za mało
lampa UV powinna mieć 36 W zeby dobrze utwardzoni paznokcie
zeby klienta nie musiała przekręcić dłoni w rożne strony zeby żel był równomiernie utwardzony

kattunge
24-03-2014, 11:24
zania 37, ale to są lampy led a nie uv więc nie muszą mieć 36W. Czytałam, że dziewczyny chwalą sobie lampę led 9W, a mnie zastanawia, czy te słabsze też będą dobre czy już nie.

zania37
24-03-2014, 13:23
sorry nie zwróciłam uwagi ze to lampy led:P
sama zastanawiam sie nad kupnem lampy led zeby przyspieszyć czas robienia paznokci
ale ja chyba zainwestuje w mocniejsza lampę
zeby pózniej nie rozczarować sie,
bo w sumie to tylko różnica 100 zl

kattunge
24-03-2014, 15:20
niby tak, ale ja jednak wybrałam 9W taką: C&C LAMPA LED UV manicure lakier żel hybrydowy (4054631656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/cc-lampa-led-uv-manicure-lakier-zel-hybrydowy-i4054631656.html)
skoro te powyższe są zbyt ryzykowne. Mam nadzieję że się nie rozczaruję. Dzięki za odpowiedzi :)

marylin
24-03-2014, 16:13
Koniecznie napisz jak się sprawuje. Też mam na nią oko.

Edytkaa
26-03-2014, 21:54
Co myslicie o tej lampie? Juz wczesniej pisalam ale nikt sie nie wypowiedzial :(
Lampa UV LED 12 Watt - innowacyjna żarówka!
30 000 godzin pracy! najmocniejsza lampa tunelowa na rynku!

Opis ogólny działania lampy
LAMPA UTWARDZA BASE/TOP C&C w ok. 30sec - Kolor C&C w ok. 60sec.
Lampa UV markowy produkt certyfikowany w Niemczech
Poprzez specjalne wykonanie (lustrzane wnętrze)
lampa ta zapewnia szybkie wysychanie jak i doskonałe utwardzanie żeli
Moc 12 WATT ( najmocniejsza wśród Lamp LED)
Świetlówka LED wytrzymuje 30 000 godzin (nie musisz wymieniać świetlówek)
Wyposażona w 3 czasy to jest 30,60, stałe.
Lampa ta otrzymała certyfikat jakości CE
prosta obsługa

Wyposażenie:
1x Lampa UV LED 12 Watt.
1x Świetlówka 12 Watt.
1x Gwarancja 12 miesięcy.
1x Instrukcja.

gonia1203
27-03-2014, 08:48
Co myslicie o tej lampie? Juz wczesniej pisalam ale nikt sie nie wypowiedzial :(
Lampa UV LED 12 Watt - innowacyjna żarówka!
30 000 godzin pracy! najmocniejsza lampa tunelowa na rynku!

Opis ogólny działania lampy
LAMPA UTWARDZA BASE/TOP C&C w ok. 30sec - Kolor C&C w ok. 60sec.
Lampa UV markowy produkt certyfikowany w Niemczech
Poprzez specjalne wykonanie (lustrzane wnętrze)
lampa ta zapewnia szybkie wysychanie jak i doskonałe utwardzanie żeli
Moc 12 WATT ( najmocniejsza wśród Lamp LED)
Świetlówka LED wytrzymuje 30 000 godzin (nie musisz wymieniać świetlówek)
Wyposażona w 3 czasy to jest 30,60, stałe.
Lampa ta otrzymała certyfikat jakości CE
prosta obsługa

Wyposażenie:
1x Lampa UV LED 12 Watt.
1x Świetlówka 12 Watt.
1x Gwarancja 12 miesięcy.
1x Instrukcja.

Zależy jakich hybryd używasz, 12watt to w cale nie jest duzo, ja mam lampe led 36watt i utwardza mi nawet żele budujące, gdzieś czytałam że ten model jest bardzo awaryjny

zania37
27-03-2014, 18:49
gonia1203 mogłabyś się podzielić nazwą twojej lampy:) ?
sama też chcę kupić lampe LED bo chcę przyśpieszyć pracę moich paznokci

kattunge
27-03-2014, 20:49
gonia1203, czy jesteś pewna, że mówisz o lampie ledowej? nie widziałam takiej 36W nigdzie.

A ja dostałąm już tą swoją lampkę: C&C LAMPA LED UV manicure lakier żel hybrydowy (4097572816) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/cc-lampa-led-uv-manicure-lakier-zel-hybrydowy-i4097572816.html).
No i muszę powiedzieć, że jest naprawdę fajna. Utwardzałam każdą warstwę lakieru przez 30 sekund i wszystko wyszło tak jak trzeba, dobrze się lakier utwardził. Jest naprawdę malutka, wygląda jak zabaweczka, jej wymiary to: dł-15cm,szer-4,5cm, wys-5,5cm. Bez problemu da się utrafić w obszar świecenia, bo nie ma ona zbyt małego promienia światła. Także polecam tą lampkę, bo się ładnie sprawdza.

gonia1203
28-03-2014, 06:11
http://sklep.eurofashion.com.pl/17766-lampa-elegance-led-lamp.html

Tylko z tą róźnicą że kupiłam powystawową za 500zl, ale jest super czujnik ruchu działa i jak sie wyjmie ręke wcześniej to lampa sama się wyłącza

kattunge
28-03-2014, 19:06
a no rzeczywiście, rety, nie wiedziałam że są tak potężne te lampy. Ale super masz z taką lampą, pełen profesjonalizm.

patiti
17-04-2014, 00:13
Cześć dziewczyny:) mam pytanie znalazłam lampę CCFL + LED ma 60W i zastanawiam się czy będzie ona szybciej utwardzała żele... ? Co o tym myślicie? Ma 3 spiralne żarówki CCFL i 12 ledowych... macie jakies doświadczenia w ogole z lampami tego typu?:)

emila
17-04-2014, 09:05
Ja kupiłam lampę z Nail Artists i jestem bardzo zadowolona jak na razie utwardza mi wszystkie żele, których używam a jest ich spora mieszanka :)

marchewka1
26-04-2014, 18:28
Witam, czy ktos zna moze taka lampe? Onglerie :: Lampes UV & Accessoires :: Lampe Hautes puissances 66W CCFL + LED - Shopping Cart Software & Ecommerce Software Solutions by CS-Cart (http://www.ongle3000.fr/lampe-hautes-puissances-66w-ccfl-led.html) Zastanawiam sie,czy te dwie zarowki ccfl beda utwardzaly wszystkie zele bez wzgledu na marke, kolor czy gestosc. Zastanawiam sie tez nad ta,ma 3 zarowki ccfl ustawione pod roznym katem http://www.shop-alexbeauty.de/Salon-Equipment/Light-Curing-Lamps-UV-Lamps/CCFL-lamp-black-Art-Nr-26245::2712.html?MODsid=8a4634cf980e2c680f7ac87637 168396,bede wdzieczna za wszystkie Wasze rady i przemyslenia

Paticzek
14-05-2014, 15:00
Hej , Dziewczyny moja lampa UV odmówiła posłuszeństwa i chce zakupić lampę led znalazłam taką http://allegro.pl/lampa-uv-led-20w-sensor-timer-900sec-30-i4192555166.html
Co o niej sadzicie? Sprawdzi się do hybryd?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

chantelle_
14-05-2014, 18:50
a ktoraś posiada Lampke CCFL ale 18W?

L_TARNOV
15-05-2014, 03:03
Ja :) 100% zadowolenia. Samej led nie oplaca sie kupowac jak ccfl led jest 2w1. Samych led jest 6w i wystarczaja spokojnie do utwardzania hybryd. Ja mojej 18w ccfl led nie zamienie juz przenigdy na zwykla tunelowke.
Hybrydy utwardza sie 30s, top tylko daje na 60s zeby piekniej blyszczal. Zwykle zele 60s z reguly choc construction PB 90-120s, kamuflarze roznie do 60s -120s max. Mam mix roznych firm wiec rozne wyprobowalam w tej lampie.

evevlina
15-05-2014, 11:14
L_TARNOV (http://forum.wzorki.info/members/20460-l_tarnov.html) a mogłabyś podać jakiegoś linka który konkretnie masz model i gdzie kupiłaś? bo sporo jest teraz w ofercie tych lamp LED UV i ciężko się na cos zdecydować, więc lepiej cos sprawdzonego kupić bo jednak jest to troche kasy do wydania:)

k_ropka
19-05-2014, 19:29
hej, może miała któraś taką lampę Lampa UV Led a.t.a Classic NOWOŚĆ Fantoma nails & beauty (http://fantoma.pl/pl/p/Lampa-UV-Led-a.t.a-Classic-NOWOSC-/1800) i mogłaby się na jej temat wypowiedzieć :) bo troszkę mnie kusi

kamzu
17-06-2014, 21:12
Witam dziewczyny szukam nowej lampy do paznokci! Led lub led+ Ccfl? Polecicie mi coś?
L_TARNOV napisz coś więcej o swojej co to za lampa, jaką to firma, gdzie ja można kupić? Pozdrawiam

Misia67
19-06-2014, 15:34
Hej dziewczyny, czy lampa led 6w będzie się dobrze sprawowała przy utwardzaniu hybryd czy lepiej zainwestować w mocniejszą ?

paulina olsz
19-06-2014, 20:20
nc LAMPA UV LED LEDOWA 36W DUŻA MOC DIAMENT CCFL (4320168497) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/nc-lampa-uv-led-ledowa-36w-duza-moc-diament-ccfl-i4320168497.html) a co sądzicie o tej lampie?
Warto zainwestować?

L_TARNOV
10-07-2014, 01:25
Lampa ktora mam to diamond ccfl led. W wielu firmach jest ona dostepna

Bogusia1984
06-08-2014, 00:28
Dziewczyny a ja sie zakochalam w tej ampie indygo z tego filmu i nie moge jej znalezc................
https://www.youtube.com/watch?v=ymtyiJw1KE8

gonia1203
06-08-2014, 11:27
Dziewczyny a ja sie zakochalam w tej ampie indygo z tego filmu i nie moge jej znalezc................
https://www.youtube.com/watch?v=ymtyiJw1KE8

Bo już jej nie ma w indigo z tego co słyszałam wycofali ją ale jest teraz inna ;)

ledybird
16-08-2014, 00:22
Witajcie Moje Drtogie Specjalistki:D po kilku latach przerwy spowodowanych wychowywaniem szkraba wracam do paznokci:) Przetrzepuje kolejne wątki i choć kilka lat temu wydawałoby się, że nic mnie nie zaskoczy , to jednak i w branży paznokciowej jest progres:)


A teraz konkrety: Bardzo proszę o jakieś namiary na lampkę, która utwardza dobrze i żele i hybrydy. Potrzebuję 2 lampki. myślałam o tańszych tunelowych 36W (żeby się nie zrujnować) i kupić dobre żarówki Sylvania czy Philipsa. Jednak nie wiem czy te żarówki dobrze radza sobie z hybrydami, no i przede wszystkim nie wiem do jakich lamp konkretnie pasują. Dodam, że na 99% będe pracować na SPN zarówno żele jak i hybrydy. Doradźcie proszę i pomóżcie odnaleźć się po latach:D:*

amorek
27-08-2014, 11:18
Lampa ktora mam to diamond ccfl led. W wielu firmach jest ona dostepna

A masz 36 watt czy 18 Ci wystarcza? Bo znalazłam taką: M&W LAMPA DIAMOND LIGHT CCFL & LED 36W (4534157806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/show_item.php?item=4534157806&msg=Obserwujesz+t%C4%99+ofert%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0 ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomni enie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyac count%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C% 2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b65 4bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0) ale znalazłam i taką: Lampa Diamond Light CCFL & LED 18W - czarna (http://www.allepaznokcie.pl/16448-lampa-diamond-light-ccfl-led-18w-czarna.html) i nie wiem, w którą inwestować, a różnica w cenie jest.. Z góry dziękuję za pomoc :przytul:

celincia
30-08-2014, 15:38
Witajcie Moje Drtogie Specjalistki:D po kilku latach przerwy spowodowanych wychowywaniem szkraba wracam do paznokci:) Przetrzepuje kolejne wątki i choć kilka lat temu wydawałoby się, że nic mnie nie zaskoczy , to jednak i w branży paznokciowej jest progres:)


A teraz konkrety: Bardzo proszę o jakieś namiary na lampkę, która utwardza dobrze i żele i hybrydy. Potrzebuję 2 lampki. myślałam o tańszych tunelowych 36W (żeby się nie zrujnować) i kupić dobre żarówki Sylvania czy Philipsa. Jednak nie wiem czy te żarówki dobrze radza sobie z hybrydami, no i przede wszystkim nie wiem do jakich lamp konkretnie pasują. Dodam, że na 99% będe pracować na SPN zarówno żele jak i hybrydy. Doradźcie proszę i pomóżcie odnaleźć się po latach:D:*


W klasycznej tunelowej lampie wymieniłam ostatnio 4 żarówki, kupiłam właśnie Sylvania (kupowałam ze sklepu SPN). Pracuję na hybrydach i żelach SPN, wszystko super się utwardza, ich Top tez się poźniej pięknie błyszczy :)

jealousgirl
09-09-2014, 14:04
Dziewczyny, widze, ze wiele z Was mialo dylematy dotyczace zakupu lamp kilka miesiecy temu, dlatego proponuje, zebyscie napisaly co kupilyscie i ktore lampy uwazacie za godne polecenia. :) Pozdrawiam.

samaron
10-09-2014, 09:08
Ja mam starą cyfrówkę z czujnikiem ruchu, strasznie mnie wnerwiało włączanie zwykłej tunelówki :)
Jak mi się skończyły żarówki to miałam kłopot w znalezeniu nowych pasujących - więc kupiłam drugą lampę a akurat była jakaś promocja i miała drugi komplet żarówek na zapas i te zapasowe właśnie pasowały do starej lampy :)
Teraz jak mi się skończą to kupię pewnie ccfl :)

jealousgirl
10-09-2014, 09:50
A tak z ciekawosci zapytam jeszcze, co ile wymieniasz zarowki?

Sadzisz, ze zwykla ledowka 12W w ksztalcie ksiezyca do samych hybryd wystarczy?

samaron
10-09-2014, 10:33
oj rzadko, ale ja prawie wcale żeli nie robię (akryl bardziej kocham), same hybrydy, teraz mam jakieś 10 m-cy?

z założenia ledówka może mieć mniej mocy niż zwykła uv bo ma bardziej doprecyzowaną długość światła, więc spokojnie powinna wystarczyć. ale doświadczenia z ledami nie mam.

ledybird
13-09-2014, 15:07
W klasycznej tunelowej lampie wymieniłam ostatnio 4 żarówki, kupiłam właśnie Sylvania (kupowałam ze sklepu SPN). Pracuję na hybrydach i żelach SPN, wszystko super się utwardza, ich Top tez się poźniej pięknie błyszczy :)
ja zdecydowałam się w końcu na jakąś tunelówkę i chcę właśnie żarówki Sylvania, tylko one nie do e szsystkich lam pasują. Powiedz proszę jaka dokładnie masz lampę i gdzie kupowałas:)

natalia268
13-09-2014, 19:12
mnie już szlak trafia...

mam dwie lampy. Jedna jest ze mną od początku (zwykła biała tunelówka), druga ma maksymalnie z rok (niby taka sama a o połowę lżejsza..-_-..) i co ? pierwsza jest niezniszczalna, drugą naprawiałam około 5 razy. Dwa tygodnie temu uznala ze przestanie świecic... Wszędzie prąd jest, przyciski działają, żarówki ok. Po prostu juz nie swieci. Wiec musiałam kupić nową... Już wiem że pewnie ta druga tez zejdzie z tego swiata za młodu i tamta pierwsza bedzie ze mną zawsze... :]

celincia
14-09-2014, 20:11
ja zdecydowałam się w końcu na jakąś tunelówkę i chcę właśnie żarówki Sylvania, tylko one nie do e szsystkich lam pasują. Powiedz proszę jaka dokładnie masz lampę i gdzie kupowałas:)


Mam lampę transformatorową białą tunelówkę 36W. (220V-240V ~50Hz) Sama lampa ma "milion" lat.. i jak się nie mylę, była kupowana z NailDesign :)

Anika
18-09-2014, 13:30
Czekam na lampe SPN led/ccfl, paczka powinna dojsc w tym tygodniu. Jestem ciekawa, czy lampa jest rzeczywiscie taka rewelacyjna jak zaklada firma. :cwaniak2:
Za jakis czas wrzuce pare komentarzy. ;)

L_TARNOV
19-09-2014, 00:23
Moja ccfl ma 18w i jest ok

nefesza
01-10-2014, 11:23
I ja do rozmowy się przyłączę i poproszę o radę. Mam zwykła lampę tunelową, ale szału dostaje już na czas, jaki zabiera utwardzanie i całe zrobienie paznokci, szczególnie, jak robi się samemu sobie.
Chciałabym kupić lampę LED, żeby maksymalnie skrócić czas utwardzania. Znalazłam 3 modele. Nie wiem, na ile odczuwalna jest różnica między 18W a 36W? Póki co robię tylko hybrydy, ale nie ukrywam, że mam zamiar spróbować z żelami i akrylami. Dlatego jeśli kupię lampę to taką, która będzie uniwersalna także na przyszłość (skoro ma niemalże dożywotnią gwarancję działania). Wolę raz zapłacić więcej (w granicach rozsądku oczywiście) niż kupować dwa razy:
18W
AP LAMPA UV LED DIAMOND 18W UTWARDZA KAŻDY ŻEL (4608782763) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/ap-lampa-uv-led-diamond-18w-utwardza-kazdy-zel-i4608782763.html)
36W
LAMPA UV LED DIAMOND UTWAR KAŻDY ŻEL Gratis Wysyłk (4623891800) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-led-diamond-utwar-kazdy-zel-gratis-wysylk-i4623891800.html)

Czy może lepiej kupić samą LED?
neonail Lampa UV LED 20 W z wyświetlaczem cyfrowym (4658106057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/neonail-lampa-uv-led-20-w-z-wyswietlaczem-cyfrowym-i4658106057.html)


ps.
powtórzyłam sie trochę z pytaniem.... wciąż nie wiem, czy wyraźna jest różnica między 18W a 36w? i CZY same LED wystarczają?
Pytanie do dziewczyn, które te lampy mają - sprawują sie dobrze? Ile sek utwardzają hybrydy?

delorta
02-10-2014, 21:48
Czy to ta lampa? Lampy UV 36 Watt - Lampa X-Type - Naildesign (http://naildesign.pl/lampa-xtype-36-perfect-for-gel-polish-p-8008.html)

---------- Dodano o godzinie 21:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:47 ----------


Mam lampę transformatorową białą tunelówkę 36W. (220V-240V ~50Hz) Sama lampa ma "milion" lat.. i jak się nie mylę, była kupowana z NailDesign :)
Czy to ta lampa ? Lampy UV 36 Watt - Lampa X-Type - Naildesign (http://naildesign.pl/lampa-xtype-36-perfect-for-gel-polish-p-8008.html)

amorek
02-10-2014, 22:45
powtórzyłam sie trochę z pytaniem.... wciąż nie wiem, czy wyraźna jest różnica między 18W a 36w? i CZY same LED wystarczają?
Pytanie do dziewczyn, które te lampy mają - sprawują sie dobrze? Ile sek utwardzają hybrydy?

Ja kupiłam w końcu 36W i super utwardza. Hybrydy utwardzam 30s, czasami dla pewności dokładam jeszcze dodatkowym czasem. Jedynie co to wkurzają mnie dwie sprawy w mojej lampie: Kciuki (niektóre klientki tak trzymają ręce, że muszę je osobno utwardzać z czym wcześniej w zwykłej tunelówce nie miałam problemu) i czas świecenia, a mianowicie że nie ma świecenia stałego. Poza tym, nie żałuję ani jednej wydanej złotówki :)

nefesza
03-10-2014, 11:23
Znaczy kciuki sie nie mieszczą generalnie, czy tylko w "szczególnych przypadkach"? Jaki jest rozmiar wewnętrzny (wysokość, szerokość i głębokość), będę wdzięczna za podanie.
A najlepsze jest to, że te lampy na angielskim ebayu (bo nie sądzę, że to, co jest u nas na allegro to coś innego) można kupić już za 150 zł. Przy tej cenie to i brak gwarancji jakoś mnie nie martwi.... czy ktoś ma z nimi problem?

Co sądzicie o samych LED?

namezaneta
03-10-2014, 21:35
Dziewczyny a czy instenieje lampa ktora utwardzi mi zele UV np z silcare + ktora bedzie miala dodatkowo diody LED by utwrdzic sama hybryde. Bo juz sie pogubilam i najlpeiej zeby byl sensor ruchu , ze sama sie wlacza . dziekuje . BO mam ta lampe z sensorem ruchu z rozowa klapka ale zarowek do nich za nic nie moge znalesc jak kupuje to sie nie zapalaja odrazu tak jak powinny albo nie sa polaczone na koncach tylko proste, pomimo tego ze sprzedawca sozrdeaje zarowki do tej lampy cyforwej a nie dzialaja tak jak powinny ;(

kasiulka81
03-10-2014, 22:54
Moje drogie, czy ma któraś na zbyciu daszek różowy do lampy UV z suszarką 36 W (tej z wyświetlaczem). Dostałam od znajomej w prezencie lampę ale z fioletowym daszkiem który godzi w mój zmysł estetyczny :P wiec jakby któraś miła do wywalenia star a lampkę to chętnie przygarnę RÓŻOWY daszek :D

Anika
11-10-2014, 22:47
Czekam na lampe SPN led/ccfl, paczka powinna dojsc w tym tygodniu. Jestem ciekawa, czy lampa jest rzeczywiscie taka rewelacyjna jak zaklada firma. :cwaniak2:
Za jakis czas wrzuce pare komentarzy. ;)


Lampe mam juz 2.5 tyg. jak narazie rewelacja! Trzaskam hybrydy jak ciepłe bułeczki! :mml:

nefesza
11-10-2014, 23:04
Czy to nie jest przypadkiem taka sama lampa, do której linki z allegro wklejałam? Poza logiem na górze? A jakie ma wymiary? (zewnętrzne i wewnętrzny)

Anika
11-10-2014, 23:58
Nefesha, moja lampa wygląda dokładnie tak samo. Mam neonowy róż. ;)
Wymiary mojej lampy: 17.2/15.2/0.82

Agitella
30-10-2014, 19:32
czesc dziewczyny, jestem dopiero swiezak. Od niedawna pracuje na zelach spn w UK, niestety zamowiona przeze mnie u nich lampa przyszla uszkodzona i nie utrwardzala mi zelow, natomiast hybrydy cudo - moja tunelowka przy niej niestety przegrywa pojedynek. Ostatnio przegladalam ebaya i znalazlam lampe o parametrach 48W Black LED Light Lamp Nail Dryer + CCFL , ale pisze ze nie utwardza zeli UV, a z tego co wiem to zele z SPNu sa utwardzane w UV i CCFL, kompletnie nie wiem co o tym myslec

Emerald
03-11-2014, 20:28
namezaneta (http://forum.wzorki.info/members/19959-namezaneta.html) mam taką samą lampę jak ty, żarówki kupuję w stacjonarnym sklepie silcare, tylko pani zawsze ostrzega żebym przyszła z lampą, bo niektóre żarówki nie pasują a są identycznie opisane i wtedy się nie zapalają od razu tylko mrugają ciągle ;)

Przyłączam się do pytania nefesza (http://forum.wzorki.info/members/17294-nefesza.html) - ma któraś z Was lampę LED bez ccfl?
I czy wiecie może czy jest istotną różnicą czy lampa ma żarówki LED czy diody LED? czy to jest po prostu kwestia nazewnictwa?

Posiadaczki LEDów, czy możecie mi polecić jakąś niezbyt drogą jak na LED lampę, którą już sprawdziłyście na hybrydzie lub żelu?

Może ma któraś z Was tą lampkę?
NOWOŚĆ Lampa LED 8 - WYBIERZ KOLOR - Akcesoria do paznokci, żele UV, manicure - sklep Silcare? (http://nails.silcare.com/lampa-led-8-pink.html)
Po obejrzeniu waszych propozycji wygląda bardzo słabo, ale może ktoś wypróbował i działa? Byłaby to miła niespodzianka :P

Pozdrawiam :)

annamaria188
14-11-2014, 11:31
Witam
Dziewczyny jak rozpoznam czy lampa którą kupiłam jest oryginalna a nie chińska podróbka?Chodzi mi o tą lampę:
LAMPA UV DIAMOND LED 36W BIAŁA CZARNA NAJTANIEJ!!! (4782609764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-diamond-led-36w-biala-czarna-najtaniej-i4782609764.html#imglayer)

nefesza
14-11-2014, 21:34
Co masz na myśli "oryginalna"? Moim zdaniem, WSZYSTKIE lampy są z Chin. I to pewnie z tej samej fabryki, wszystko zależy, kto przyklei na to jaką nalepkę.

Póki co zrobiłam tą lampą jedną hybrydę, ale już mam pytanie do dziewczyn, które nią utwardzają hybrydę częściej. Mam wrażenie, że po tej lampie hybryda jest bardziej "żelowa" niż utwardzałam je w UV. Np. jak paznokciem próbuję ją zarysować czy odcisnąć, to robi się zagłębienie (odkształcenie), które po chwili znika (powierzchnia paznokcia wraca do poprzedniego kształtu). Trochę tak, jakby była utwardzona tylko z wierzchu - ale nie, sprawdziłam, cała jest utwardzona, nakładam cienkie warstwy, tylko właśnie jakby bardziej elastyczna. Po UV była sztywniejsza. Dodam, że porównuję oczywiście ten sam lakier (nawet kolor). Czy też to zaobserwowałyście?

Gorzej (trudniej) też utwardzają się kciuki - o ile w tunelówce po prostu wkładałam dłoń, to w tej kciuk - mimo srebrnego wyłożenia - od strony blatu nie utwardził się. Muszę je trzymać bardziej w górze i wtedy dopiero jest ok. Dobrze za to, że 30 sek a nie 2 minuty :)

ada107
25-11-2014, 01:41
hej dziewczyny , zastanawiam sie nad kupnem tej lampy
co o niej myslicie ? utwardza zale z activ?:):):)

LAMPA UV DIAMOND LED 36W BIAŁA CZARNA NAJTANIEJ!!! (4808688839) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-diamond-led-36w-biala-czarna-najtaniej-i4808688839.html)

EwaFran81
12-12-2014, 18:34
Witajcie Kobietki,

Podobnie jak Wy zastanawiam się nad lampą CCFL/LED diamond (allepaznokcie i parę innych firm je prowadzi).

Na innym forum dotyczącym żarówek (dowiedziałam sie,że diody led są lepsze niż zarówki led-czarna magia jak dla mnie), ktoraś z dziewcząt podała linka do takiego oto wynalazku

http://allegro.pl/lampa-uv-led-48watt-sensor-lcd-timer-i4865649087.html
(http://http://allegro.pl/lampa-uv-led-48watt-sensor-lcd-timer-i4865649087.html)
48 Wat-owy potwór :) z sensorem ruchu. No ma takie funkcje ,ze nawet blisko jej do lampy z Nail Artists (notabene moje marzenie).

Co myślicie?
Brak mi informacji odnośnie ilości diod ledowych i ich mocy
Poza tym wygląda bardzo bardzo ok.:cwaniak2:

ashley2020
19-12-2014, 17:36
EwaFarn81 pracowałam na lampie diamond 36W .. trzeba dobrze patrzeć na allegro jakie mają parametry, bo lampa 18w nie będzie tak samo działać jak 36w. Lampa jest ładna i szybko utwardza hybryde - 30 sekund, a żel w minutę. Lampa warta swojej kasy, też chce ją sobie kupić do domu, mnie szlag trafia jak teraz mam sobie czy komuś robić paznokcie w lampie uv.

gavinka
05-01-2015, 23:18
ja mam taką lampę LED Biała lampa LED Cosmetics Zone - sklep internetowy (http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Biala-lampa-LED/230) - nie nagrzewa się, jest energooszczędna, szybko utwardza lakier i ma czujnik ruchu, jak dla mnie bardzo ok :)

ania38
05-01-2015, 23:41
możecie mnie skrytykować ale lampa led dla mnie to porażka,może ja na takie trafiłam ale są beznadziejne:((

nie wszystkie żele utwardza,,żel piłuje się kiepska "ślizga się przy uzupełnieniu" a żele art trzeba trzymać w lampie bardzo długo:((
hybryda w 1 minutę to chyba zachęta?
może ja model jakiś wadliwy mam :(( ale to zniechęca :(

hera16
21-01-2015, 23:37
A czy którąś z was ma taką lampę od indigo? http://sklep.snstudio.pl/indigo-lampa-led-czarna-p-2583.htm

Jestem strasznie cieknkawa jak się spisuje

karooosia
25-01-2015, 22:26
Hej dziewczyny mam problem ktora lampa uv bedzie lepsza transformatorowa czy elektryczna? wiem ze roznia sie ukladem indukcyjnym a elektronicznym ale nie wiem czy ma to jakis wplyw na utwardzanie zeli i zywotnosc lampy? POmozcie

marylin
26-01-2015, 11:10
To raczej nie ma wpływu,im prostsza tym lepsza.Ja od trzech lat mam elektroniczną białą UV na 4 żarówki i działa bez problemu.

alimka
09-02-2015, 21:04
Dziewczyny jaka bedzie dobra lampa LED?Chodzi mi o to,by dobrze i w miarę szybko utwardzala hybrydę.Chodzi mi konkretnie o lakiery CND .

L_TARNOV
13-02-2015, 15:09
Mialam ccfl led 18w, teraz mam 36w i jest roznica. W 18w sa zwykle led a w 36w sa smd. Mam dwie dla wygody choc jedna by wystarczyla. Sciagalam zza granicy bo taniej. Ale taki kombajnik 60w mi sie marzy :serce: jak bd tylko mogla to na pewno sobie taki kiedys zafunduje :skacze:

edusia777
13-03-2015, 11:57
Czy ktoś posiada tą lampę? Może coś o niej powiedzieć, czy utwardza bez poblemu kciuka?
Nail Tools Profession 60W LED+CCFL Best Nail Art Gel Curing Polish Nail Lamp 3 Timer Nail Dryer-in Nail Dryers from Health & Beauty on Aliexpress.com | Alibaba Group (http://www.aliexpress.com/item/Nail-Tools-Profession-60W-LED-CCFL-Best-Nail-Art-Gel-Curing-Polish-Nail-Lamp-3-Timer/32294366490.html)

Nessa
15-03-2015, 12:08
hej, ja posiadam podobną lampę używam tydzień utwardza bez zarzutu również kciuk, hybryda- kolor 30sekund, żel np clear 1 minute, moja jest taka:
60W 100V-240V LED Nail UV Lamp Best Curing Effect Nail Dryer 4 Timer EU/US plug | eBay (http://www.ebay.co.uk/itm/60W-100V-240V-LED-Nail-UV-Lamp-Best-Curing-Effect-Nail-Dryer-4-Timer-EU-US-plug-/221418276269?pt=UK_Health_Beauty_Nails_Manicure_Pe dicure_CA&var&hash=item338d8ec5ad)

Bulinkaa
29-03-2015, 21:26
Hej dziewczyny :)
Mam pytanie odnośnie Lampy z strony Dobra Rada.
Chodzi dokładnie o tą co w linku.
Lampa UV tunelowa cyfrowa 36W z sensorem i suszarką SM-705 (E) - różowa osłona :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/index.php?p19825,lampa-uv-tunelowa-cyfrowa-36w-z-sensorem-i-suszarka-sm-705-e-rozowa-oslona)

Ktoś ma? Poleca? Jak nie to dlaczego?
Potrzebuje czegoś w spoko cenie do robienia hybryd dla siebie w domu. Ta dodatkowo ma suszarkę do lakieru wiec fajny plus.

hurrem
24-04-2015, 13:32
Dziewczyny a ta: Lampa UV - 9 Watt - Lampy UV - Hurtownia kosmetyczna online (http://sevonia.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=568) ? Wydaje się, że warto, ale co wy sadzicie (ja jednak jestem początkująca)?

kamcia2703
08-05-2015, 15:37
Ja również kieruję się do dziewczyn, które mają pojęcie o lampach LED. Na chwilę obecną mam zwykłą UV, ale w większości robię hybrydy i Led znacznie skróciłaby mi czas pracy. Nie chcę kupować bardzo drogiej lampy, na allegro znalazłam dwie które mnie interesują, i teraz czy ktoś mógłby mi doradzić, która lampa będzie lepsza (chyba że obie są nie warte grosza) ? I czy w którejś z tych lamp utwardzę żel ? z góry dziękuję za odpowiedź !
rosaris LAMPA UV LED zeli hybrydow 30sec. *KOLORY* (5035502549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/rosaris-lampa-uv-led-zeli-hybrydow-30sec-kolory-i5035502549.html)
LED super szybka 36 Watt LAMPA CCFL UV LED DIAMOND (4988191251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/led-super-szybka-36-watt-lampa-ccfl-uv-led-diamond-i4988191251.html)

chocopolish
08-05-2015, 21:37
rosaris LAMPA UV LED zeli hybrydow 30sec. *KOLORY* (5035502549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/rosaris-lampa-uv-led-zeli-hybrydow-30sec-kolory-i5035502549.html)
taką mam :) hybrydy bardzo dobrze się utwardzają, żel LED również, zwykły żel nie koniecznie. Tzn niektóre zwyklaki się utwardzają, ale niektóre nie, więc już nie eksperymentuję i używam tej lampy tylko do hybryd i żelu LED ;)

kamcia2703
09-05-2015, 20:21
chocopolish dziękuję za info :) a czy ktoś może miał styczność z tą drugą lampą LED super szybka 36 Watt LAMPA CCFL UV LED DIAMOND (4988191251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/led-super-szybka-36-watt-lampa-ccfl-uv-led-diamond-i4988191251.html) ? zastanawiam się, czy ten model utwardzi zwykły żel (pracuję na IBD)
a do chocopolish kieruję jeszcze pytanie jakich żeli LED używasz ? z góry dziękuję za odpowiedź !

chocopolish
12-05-2015, 23:58
żel led mam z silcare, a hybrydy większość z mistero milano i kilka sztuk z silcare

akruu
16-05-2015, 03:13
Hej dziewczyny :) !
Jestem totalnym amatorem w stylizacji paznokci. Dopiero się uczę, ale niestety spierdzieliła mi się moja kochana lampa tunelowa 36 W i jestem zmuszona kupić nową ;(;(
Na Allegro znalazłam dwa modele, które mnie interesują, ale w ogole nie wiem która z nich bedzie lepsza, a cenowo sporo się różnią, podaje linki. Pomóżcie :D

LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY, LCD, FV
LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY, LCD, FV (5334440458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/showItem2.php?item=5334440458)

** LAMPA UV 36W + WENTYLATOR ** SUPER KOLORY **
** LAMPA UV 36W + WENTYLATOR ** SUPER KOLORY ** (5114920012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/showItem2.php?item=5114920012)

rzęsowa
17-05-2015, 11:39
LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY, LCD, FV
LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY, LCD, FV (5334440458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/showItem2.php?item=5334440458)

** LAMPA UV 36W + WENTYLATOR ** SUPER KOLORY **
** LAMPA UV 36W + WENTYLATOR ** SUPER KOLORY ** (5114920012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/showItem2.php?item=5114920012)
nie polecam ani jednej
ta 1sza na 2 ręce posiadałam 6 sztuk, 3 kupiłam "za swoje" 3 otrzymałam jako produkt nienaprawialny po grawancji. siadały srednio po pół roku

tych z klapka miałam 4 też sie paliły
+++++++++

najlepsze sa te zwykłe tunelówki (tzw "trazystorowe")

albo mała (miałam takie 2 szt wymieniłam z powodów czysto wizualnych bo była juz zabrudzona nie do doczyszczenia... i chęci zmiany na cos ładnego dla oka klientek- zmieniłąm na te klapkowe które szybko sie psuły)
UV1 LAMPA TUNELOWA UV DO PAZNOKCI 36W +4 ŻARÓWKI (5326672826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/uv1-lampa-tunelowa-uv-do-paznokci-36w-4-zarowki-i5326672826.html)

a jeśli chcesz model na 2 ręce polecam tą (mam taką już 1,5 roku i poza wymianą żarówek nie dziej e sie kompletnie nic)
LAMPA UV 45W TIMER WHITE Z WENTYLATOREM TANIO (5110491116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-45w-timer-white-z-wentylatorem-tanio-i5110491116.html)

przez 9 lat przeszłam przez kilkanascie lamp i te zwykłe tunelówki uważam za najlepsze- mimo że nie są tak "dizajnerskie" jak ta cała reszta

białaaaa
10-07-2015, 12:30
czy któraś miała bądź coś wie o lampie led mostek o taką LAMPA LED MOSTEK 9W UTWARDZA LAKIERY UV - KOLORY (5510221258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-led-mostek-9w-utwardza-lakiery-uv-kolory-i5510221258.html)
czy na daje się do nóg mam ochotę kupić ale nie wiem jak z utwardzaniem będzie