PDA

Zobacz pełną wersję : Activ



goonis
11-02-2010, 08:14
Hej, zna ktoś tą linię activ? Ktoś na tym pracował?

Cukierek
15-03-2010, 15:23
podbijam bo ostatnio znalazłam te produkty na all i zastanawiam się czy są tak samo dobre jak activ?

goonis
15-03-2010, 22:07
przez miesiąc nikt się nie znalazł, nikt nie używał.... na allegro są w niezłej cenie, inaczej się sprawa ma ze stroną activ :o

Ladyss
15-03-2010, 22:35
Ja używałam tylko gęstego żelu budującego z Activ i się strasznie do nich zraziłam:/:

goonis
16-03-2010, 07:56
ladyss a dlaczego się do nich zraziłaś? ja ostatnio kupiłam sobie żelik z activ z calcium i jeśli idzie o ten to mi się fajnie robi nim, może trochę piecze w lampie, ale jestem skłonna kupić następny ( w moim 15 ml słoiczku widać dno :()

Ladyss
16-03-2010, 16:51
Nie wiem jak inne żele Activ ale ten na którym pracowałam miał bardzo dużo bąbelków i bynajmniej nie powstały one z mojej winy. Do tego zapowietrzał się strasznie... A powiedzmy sobie szczerze że żele Activ nie należą do tych najtańszych no i kupując go oczekiwałam czegoś lepszego. Ale powtarzam: na Genco nie pracowałam i może być całkowicie inny.

justyna nail
08-04-2010, 10:37
Ja pracuję na activ w złotej kuli i jak dla mnie jest super moge 100% polecic

nanami7
08-04-2010, 19:11
Właśnie Goonis kupiła teraz ten w złotej kuli :)

LaVenda
22-05-2010, 22:04
Używam Genco od jakiegoś miesiąca i jak dla mnie jest świetny ! Używam żelu clear ale napewno kupię także pink. Żel niesamowicie dobrze się rozprowadza ! Pierszy raz mam do czynienia z taką konsystencją, jest gęsty i dobrze samopoziomuje. Ja osobiście mam zamiar używać tylko tej serii ;)

edytakon
23-06-2010, 11:50
Ja mam pink i clear
Clear do dooopy :( żółknie bardzo niefajnie to wygląda
róż przeźroczysty jest ok, nadaje ładny odcień paznokciom
stosuję jako budujący przy frenchu.

edytakon
20-11-2010, 20:15
Widze ze nikt do tej pory nie zastanawial sie nad żelem, jednak moje pazury zaczeły sie podpowietrzać i... znow chyba skusze sie na Genco pink.

RedSunset
20-11-2010, 22:16
ja nie uzywałam Genco, ale mam obecnie Activa, tego zwykłego w plastikowym złotym pojemniczku i jestem zadowolona, za 30 ml zapłaciłam na allegro ok 50 zł, jeśli chodzi o reszte również nie mam zastrzeżeń. Trzyma się ładnie, nie podchodzi powietrzem, nie żółknie. Także mogę polecić :) Ostatnio zszokowałam się żelem Reni nail, kupiłam go tak dla hecy, żeby mieć czym ćwiczyć, bo na jakieś moje maziajki szkoda jest mi wywalać dobry żel...i muszę przyznać że jestem zadowolona...zrobiłąm nim sobie paznokcie równe 3 tygodnie temu i nie mam ani jednego najmniejszego zapowietrzenia! Paznokcie nie zżółkły...nie popękały...dosłownie nic...Jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona! Mimo że słyszałam wiele złych opinii na temat tych żeli, jestem strasznie zadowolona.
Mam ten właśnie żel clear z fioletową poświatą.
Żel jednofazowy 50g za 48,90zł. RENI-NAIL (B) (1329615095) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zel-jednofazowy-50g-za-48-90zl-reni-nail-b-i1329615095.html)

syrena16
03-04-2011, 12:47
Witam Was chciałabym się Was zapytać czy któraś z Pań używa lub używała żelu seri active diament.
Czy faktycznie ten produkt sprawia lepszy odbiór pazurka w porównaniu chociażby do żeli tej samej firmy o normalnych właściwościach.?
Czy jest aż taka różnica czy to tylko nazwa????????????? Będę wdzięczna za odpowiedz

Drugie pytanie zadam w dziale pazurki akrylowe dotyczy tej samej firmy.


Z góry przepraszam jeśli wybrałam złe miejsce na moje pytania


pozdr

Aguss
26-03-2012, 19:25
Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat covera w złotej kuli? jaka jakość i kolor? na zdjęciach wygląda całkiem ładnie a nadal szukam tego idealnego ;)
nigdy nie pracowałam na Activ i sie zastanawiam czy zakupić :)

kasiek2501
27-03-2012, 22:24
Aguss. Cover jest budyniowy bardzo delikatny kryjący tak w 80%, ale ostatnio na szkoleniu dowiedziałam się, że dobry cover nie powinien kryć w 100%, ale mimo wszystko dla mnie za słabo kryjący.

Evelyn.
27-03-2012, 22:54
ja pracowałam chyba ze 3 lata na tym w złotej kuli-jako podkładowy używałam... zawsze byłam zadowolona... ale teraz facet mi dowozi do gabinetu inny i dlatego nie używam już tego

Aguss
28-03-2012, 18:11
Dziekuje wam bardzo :) ja zawsze używałam z sun flower ale musialam go mieszac z odrobina białego bo jest dla mnie za ciemny. chyba go kupie bo cena dość niska a jakościowo (z tego co wyczytałam) też jest ok :)

a jak sie pracuje na ich pozostałych żelach?

aniak125
24-06-2012, 03:40
Mnie w moim żelu activ clear denerwuje to, że dosyć mocno piecze po włożeniu pod lampę:(

Blejsia
03-09-2012, 14:55
Ja miałam tez w złotej kuli -ogolnie byłam bardzo zadowolona nie zapowietrzał się nic sie z nim nie działo :) Jeden duży minus masakrycznie piekł.... az wypróbowałam na sobie i myślałam że nie wytrzymam ból taki jakby ktos igły wbijał w łytke;/. Zamówiłam równiez primer w kredce, swietna sprawa :D i cleaner wisniowy -kleintki były zaskoczone fajnym zapachem i wypytywały co to za nowość:D.Ale u mnie tylko na tej jednej kuli sie zakonczylo-ze wzgledu na to szczypanko