PDA

Zobacz pełn± wersję : Propozycje na warsztaty u Annamon 24.25.04



Anna Kosińska
15-02-2010, 12:15
Dziewczyny zalozylam temat,gdzie mozecie pisac swoje propozycje i sugestie odnosnie warsztatow,wiem ze macie wiele pytan,wiec ten temat pewnie sie przyda...piszcie wszystko czego oczekujecie i co Was by interesowalo..
odpowiem na wszystkie pytania jakie was interesuja..:)

Chocolata
15-02-2010, 12:20
Aniu ja mam wielkie oczekiwania zwiazane z prawidłow± budow± pazurka , podkladania form itp. Bo bez podstaw malowanie i kwiatuszki z akrylu nie pomog±;) Je¶li znajdziesz na to dla nas czas bede ogroomnie wdzięczna!

Anna Kosińska
15-02-2010, 12:26
Wiec tak jak juz pisalam ze tak poswiece dodatkowy czas dwoch godzin dla dziewczyn ktore beda chcialy aby i rowniez na to zwrocic uwage..podkladanie formy,rowniez jej podcinanie w szczegolnych przypadkach,odpowiednie pinczowanie ,kazdy ksztalt paznokcia inaczej pinczujemy dlatego na to zwroce rowniez uwage..co do ksztaltu same musicie zadecydowac jaki by was najbardziej interesowal i na ty bysmy sie skupily...

natka_23
15-02-2010, 12:48
ja proponuje edge i pipe :)
a co to jest to pinczowanie?:D

Anna Kosińska
15-02-2010, 13:03
pinczowanie z angielskiego pinch to uszczypniecie,szczypnac my to tlumaczymy jako zaciskanie akrylu do pieknego tunelu i idealnego ksztaltu paznokcia..

dzikakura
15-02-2010, 13:09
No własnie, bo ja tez mam pytanie, bo az mi sie bardzo chce jechac na to szkolenie, ale ja mam problem i chyba tez niektore dziewczyny z budowa jeszcze:( Czy mozna bedzie liczyc na to, że zwrócisz uwagę również na modelowanie pazurka,(ja mam problem z nakładaniem materiału przy skorkach i odpowiednie jego wypilowanie):(

Bo doczytalam również, ale mogę się mylić, że malowanie będzie na tipsach, tylko na tipsach, czy też na wybudowanych przez nas pazurkach?. Jestem w stanie zabrać zele ze sob±, by się tylko dobrze nauczyć:)

natka_23
15-02-2010, 13:17
ja tez wlasnie mam problem z nakladaniem materialu przy skorkach zeby bylo cienko;p

tusia
15-02-2010, 13:29
o własnie budowa pazurka i piłowanie zeby dzbany nie wychodziły:D

Anna Kosińska
15-02-2010, 13:34
napisalam Kochane ze poswiece dwie godziny tylko na zwrocenie tych najwazniejszych problemow...ksztalt prawidlowy,pilowanie,pinczowanie...tylko ze zeli nie bedzie,pisalysmy juz o tym wczesniej...

goslava
15-02-2010, 13:35
mnie tez interesuje prawidlowe pinczowanie i zbudowanie pazurka na przyklejonej koronce bo mi takie grubasy ciagle wychodza :)

samaron
15-02-2010, 13:35
Ja proponuję zrobić oddzielne warsztaty na temat prawidłowej budowy, nakładania materiału, pinczowania itd.
Bo i zdobienia i budowa to w jednym terminie chyba będzie za dużo i skończy się na "po łebkach":D

Anna Kosińska
15-02-2010, 17:51
szkolenie bedzie tak jak w programie,zmian nie bedzie poniewaz prawie mam gotowy plan wiec juz zmieniac nie bede..ale po warsztatach te ktore beda chcialy poswiece dwie godziny na te problemy,wiec powiedzmy 18 koniec programowo warsztatow,i wtedy zaczne ten temat...dla Mnie nie bedzie probl;emu..

natka_23
15-02-2010, 18:09
szkolenie bedzie tak jak w programie,zmian nie bedzie poniewaz prawie mam gotowy plan wiec juz zmieniac nie bede..ale po warsztatach te ktore beda chcialy poswiece dwie godziny na te problemy,wiec powiedzmy 18 koniec programowo warsztatow,i wtedy zaczne ten temat...dla Mnie nie bedzie probl;emu..


Ania jestes WIELKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :):kooffa: