PDA

Zobacz pełną wersję : Callanetics z Callan :)



natka_23
16-02-2010, 13:15
Dziewczyny polecam ćwiczenia callanetics z pozoru wydają sie proste ale nie nic bardziej mylnego:P Ćwiczenia polegają na powtórkach każdego ćwiczonka od 50sek do 100sek każde:P Bardzo polecam ja ćwicząć codziennie przez 3miesiące zgubiłam w udach, brzuchu po 3 cm teraz na nowo zaczynam :)
Mięśnie nie rozbudowują sie tylko są bardziej sprężyste :) tutaj macie film do ściągnięcia ktory znalazlam jeśli będą problmy to postaram sie jakoś inaczej umieścić go w necie :skacze:

Callanetics z Callan Pl. Kompletny - rewp - Chomikuj.pl (http://chomikuj.pl/rewp/*c4*86WICZENIA+ODCHUDZAJ*c4*84CE/*c4*87wiczenia+video/Callanetics+z+Callan++Pl.+Kompletny)
wersja polska :)
hasło na tego chomiczka to rewp

możemy tutaj wypisywać nasze osiągnięcia w ćwiczeniach :D

ja ćwicze od soboty :D

total
16-02-2010, 18:58
dzięki natka ,idzie wiosna ,moze się zmuszę do ćwiczeń :/:

natka_23
16-02-2010, 19:08
nie ma za co:0 naprawde poelcam ćwiczenia:) a działa wam ten link można ściągnąć cały film? :)

tusia
16-02-2010, 19:56
ja próbowałam ale jak zobaczyłam wielkośc filmiku to zrezygnowałam:/: mam za wolny net i na bank zerwie mi połaczenie podczas sciagania:porazka:

czarnyaniol121
16-02-2010, 20:19
ja próbowałam ale jak zobaczyłam wielkośc filmiku to zrezygnowałam:/: mam za wolny net i na bank zerwie mi połaczenie podczas sciagania:porazka:

znam ten ból nic nie idzie ściągnąć :/:

natka_23
17-02-2010, 08:46
postaram sie dzisiaj wam dać filmik w cześciach do zescalenia (wypakowuje sie part 1 i juz samo sie zescala) ale łatwiej będzie wam ściągnąć bo mniejsze pliki będą :)

tusia
17-02-2010, 14:36
fajno:D

natka_23
02-03-2010, 13:22
Dziewczyny podaję wam linki plików musicie je pobrac, zapisać na kompie i wystarczy rozpakowac tylko pierwszy plik part1 i reszta sie sama rozpakuje od tego pierwszego :skacze:
Przepraszam, że tak długo nie podawałam wam ćwiczeń ale musiałam czekać na siostre bo to dla mnie czarna magia z pakowaniem plików :P
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

miłych ćwiczeń :piatka: