PDA

Zobacz pełną wersję : "Filmy"



Strony : [1] 2

Kamis
26-03-2009, 13:26
mamy wątek o serialach (http://forum.wzorki.info/ploteczki/71-seriale.html)

A może opowiecie nam o waszych ulubionych filmach, na czym byłyście ostatnio w kinie(mogą być też z tv) albo kiedyś ale jesteście ciągle pod wrażeniem.
Co macie ochotkę obejrzeć?

wklejajcie krótki opis filmu z neta bo nie każdy może znać wszystkie filmy, no chyba że uważacie że wszyscy znają to nie trzeba :) oki ?

Kamis
26-03-2009, 13:33
Mogę zacząć

ostatnio oglądaliśmy Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

415

film po prostu rewelacyjny !! wzruszający z ciekawą fabułą daje do myślenia


W 1918 roku w Nowym Orleanie na świat przychodzi chłopiec. Matka umiera przy porodzie. W ostatniej chwili życia prosi męża o opiekę nad dzieckiem. Nie przypomina ono jednak typowego noworodka, raczej dziwne monstrum, wybryk natury – „miniaturowego starca”.
Pomimo obietnicy danej żonie na łożu śmierci, zszokowany mężczyzna porzuca niemowlę na schodach domu starców. Tak zaczyna się historia człowieka, który zestarzał się jeszcze przed przyjściem na świat – Benjamina Buttona.

Artlia
26-03-2009, 13:56
już ściągam :skacze:

ostatnio oglądałam "misato ślepców" dramat, thriller

413


Thriller o tajemniczej epidemii ślepoty, która dotknęła ludzkość, powstał na podstawie powieści noblisty Jose Saramago. W niewyjaśnionych okolicznościach mieszkańcy pewnego miasta tracą wzrok. Nagła choroba rozprzestrzenia się z taką prędkością, że wkrótce porzucone zostają wszelkie próby znalezienia lekarstwa, gdyż każdy kontakt z zarażonym powoduje utratę wzroku. Wśród ludzi wybucha panika. Władze są coraz bardziej bezradne, w obliczu szerzącej się epidemii decydują się odizolować chorych w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym i poddać ich kwarantannie. Wraz z gwałtownie rosnącą liczbą pacjentów dramatycznie pogarsza się ich sytuacja. Stopniowo wyczerpują się zapasy jedzenia, zaczyna się walka o władzę. Jeden ze zbuntowanych pacjentów (Gael Garcia Bernal) posuwa się do niewyobrażalnej brutalności stając się samozwańczym przywódcą jednej z grup. Do szpitala trafia także kobieta (Julianne Moore), która pozorując utratę wzroku, postanawia towarzyszyć swojemu mężowi.


fajny film polecam!!

Chanti25
26-03-2009, 14:22
a ja wczoraj oglądałam z mężem film " UPROWADZONA" Wszystkim polecam :) naprawdę rewelacja.

414

Bryan emerytowany agent rządu dostaje propozycje ochraniania słynnej piosenkarki. Podczas koncertu, dzwoni do niego córka, z prośbą o spotkanie następnego dnia. 17-letnia Kim prosi ojca o zgodę na wyjazd do Europy, do którego skutku nie może dojść bez pisemnej zgody obojga rodziców. Pomimo wcześniejszych obaw Bryan wyraża zgodę na podróż. Gdy Kim, wraz z koleżanką docierają do Paryża, nawiązują dziwną znajomość z chłopakiem o imieniu Peter, który proponuje im podwiezienie pod hotel a następnie zaprasza je na imprezę. Zaraz po zakwaterowaniu w pokoju do córki dzwoni Bryan. W trakcie rozmowy telefonicznej dochodzi do porwania przyjaciółki Kim, zaś sama Kim zaraz po opisaniu ojcu sytuacji również zostaje porwana.

Kamis
26-03-2009, 15:03
Dzięki za propozycję myślę że skorzystam, zapowiadają się ciekawie :D wszystko już obejrzane a nic nowego mi nie podchodziło ;]

Uwielbiam filmy wojenne z takich moich topowych to mam dwa

1. Wróg u bram - po prostu arcydzieło, było już kilka razy w tv i za każdym razem oglądam ;)

416


Zima 1942 rok, Stalingrad. Wasilij Zajcew (Jude Law) zyskuje sławę doskonałego snajpera. Wieść o jego wyczynach dociera do Niemców, którzy postanawiają ściągnąć z Berlina najlepszego strzelca, majora Koenig'a (Ed Harris). Rozpoczyna się pojedynek na śmierć i życie.2. Dziewiąta kompania - film rosyjskiej produkcji o wojnie w afganistanie, bardzo wzruszająca opowieść o przyjaźni, naprawdę warto obejrzeć nawet mojej emilce się podobał :ok:

417


Wstrząsająca, zrealizowana z ogromnym rozmachem, ekranizacja rosyjskiej kampanii wojennej w Afganistanie. Wielki hit w Rosji - w ciągu dwóch pierwszych tygodni wyświetlania film obejrzało 3,8 mln widzów! Rok 1988. Młodzi żołnierze sowieckiej armii przeniesieni zostają z obozu szkoleniowego w samo centrum wojennej zawieruchy w Afganistanie. Tam otrzymują zadanie utrzymania wzgórza 3234, jednak wyniszczające ataki partyzantów afgańskich dziesiątkują oddział. Zdesperowani żołnierze błagają dowództwo o pomoc. Odsiecz jednak nie nadchodzi. Skazani są tylko na siebie.... Film oparty na prawdziwej historii..

Artlia
26-03-2009, 15:17
mój mąż uwielbia wojenne :) ja nie za bardzo ;)

Kamis
26-03-2009, 15:23
Ściągnij mężowi 9 kompanię to cię będzie na rękach nosił :) a myślę że tobie też by się spodobał bo jak napisałem to wzruszająca historia o przyjaźni :D tylko że w scenerii wojennej

Artlia
26-03-2009, 15:39
pytałam :) widział oba
zawsze jak ogląda coś wojennego to ja książkę jakąś czytam ;]

Kamis
26-03-2009, 15:44
HEHE książki też są dla ludzi przecież :)

ostatnio moja ulubiona komedia to:
Nie zadzieraj z fryzjerem :) ogladałyście ?

420


Zohan, czyli najlepszy w historii agent Mosadu od zawsze pragnął zostać fryzjerem. Jednak sceptyczni rodzice, ogólna popularność, a także śmiertelny wróg nie pozwalały mu zmienić profesji. Pewnego dnia podczas próby zatrzymania terrorystów, Zohan pozoruje własną śmierć dzięki czemu bez przeszkód dociera do USA. W Nowym Jorku stara się spełnić swoje największe marzenie, a także odciąć się od przeszłości, jednak jego nowe miejsce pracy należące do Palestynki skutecznie mu w tym przeszkadza.

Artlia
26-03-2009, 15:45
no jasne że są ;)

teraz czekam niecierpliwie na "zapowiedź" z Nicolasem Cagem hehehe
jutro premiera

Kamis
26-03-2009, 16:06
o "zapowiedzi" nie słyszałem jeszcze :)
Z Nicolasem Cagem też bardzo filmy lubię ulubione to: ostatnie zlecenie, NEXT i skarby narodów :)

Artlia
26-03-2009, 16:17
Nicolas Cage to mój ulubiony aktor heheh :P

a tego fryzjera nie oglądałam :]

dzisiaj chyba obejrzymy "Yes Man" komedia

421


Grany przez Jima Carreya Carl nie cierpi z pewnością na brak asertywności. Nieważne, czy poprosisz go o wzięcie ulotki, przyjście na imprezę lub wypad do baru na ostre chlanie - zawsze odpowie ci "nie!". Bohater spędza wieczory, oglądając filmy na DVD i pogrążając się w odmętach frustracji związanych z odejściem żony. Pewnego dnia spotyka jednak dawno niewidzianego kolegę, który zachęca go do udziału w spotkaniu stowarzyszenia "Jestem na tak". W ten sposób Carl trafia w duchowe objęcia eleganckiego guru (Stamp) i raz na zawsze odmienia swoje życie - od tej pory będzie się na wszystko zgadzał.

Kamis
26-03-2009, 16:23
to jak oglądniecie to daj znać czy warto :]

Chanti25
26-03-2009, 17:04
HEHE książki też są dla ludzi przecież :)

ostatnio moja ulubiona komedia to:
Nie zadzieraj z fryzjerem :) oglądałyście ?

420
Koniecznie muszę to obejrzeć , w końcu jestem fryzjereczką :P
i to trochę tak jakby o mnie;) bo ja tez zawsze marzyłam aby być fryzjerką, ale rodzice nie pozwolili mi pójść do zawodówki :( tak wiec po maturze wyjechałam do Kalisza do Najlepszej w Polsce Szkoły fryzjerskiej ''Gabriel" i spełniłam swoje marzenia :skacze:

Kamis
26-03-2009, 17:06
HAHAHA film jest rewelacyjny, nie wypadało by żeby taka fryzjereczka go nie obejrzała :D ja nie jestem fryzjereczką a widziałem go z 6 razy :P

od tamtej pory jestem ostrożny chodząc do fryzjera ;]

Chanti25
26-03-2009, 17:08
hahaha to tym bardziej muszę ;]

agusiaani
27-03-2009, 07:54
dobry ten fryzjer uwielbiam tego aktora no i film oczywiście super

Kamis
27-03-2009, 19:35
A ja mam już miasto ślepców, ale dzisiaj nie dam rady bo na imprezkę idę :-)

Chanti25
27-03-2009, 19:53
:crazy::lol:fajniutko to miłej zabawy życzę , My jutro lecimy sie bawić :D

dzidzia
27-03-2009, 21:42
HEHE książki też są dla ludzi przecież :)

ostatnio moja ulubiona komedia to:
Nie zadzieraj z fryzjerem :) ogladałyście ?

420



no ten film jest rewelacyjny jak dla mnie :P

dzidzia
27-03-2009, 21:45
Mogę zacząć

ostatnio oglądaliśmy Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

415

film po prostu rewelacyjny !! wzruszający z ciekawą fabułą daje do myślenia



ja się tak na tym filmie <zwłaszcza na końcu> zryczałam że masakra , normalnie film na 6 :D

Jade
27-03-2009, 22:00
Ja ostatnio jestem na etapie starych filmow:-)Jezeli ktos lubi troche poplakac polecam filmy z 1987roku ,,After The Promise,,--,,Po Obietnicy,, i
,,Flowers in the Attic,,---,,Kwiaty na poddaszu,,:ok:

eu4ya
27-03-2009, 22:19
najlepszy ostatnio z całej szmiry nowych "filmów" jest slumdog. :) Bardzo polecam

Artlia
27-03-2009, 22:29
no wiec oglądaliśmy wczoraj ten "Yes Man" zasnęłam gdzieś w połowie :porazka: bardzo średni ten film

dzidzia
28-03-2009, 01:25
noo zapomniałam jak dla mnie to najlepszy film <który zresztą znam na pamięc> to Step up 2 , no jedynka też była niczego sobie :P Uwielbiam filmy taneczne... ach :P

agusiaani
28-03-2009, 08:56
ja jeszcze mam sentyment do Wladcy Pierścieni oglądałam go z milion razy i do serialu Ranczo:)

Kamis
28-03-2009, 09:24
No władca pierścieni to klasyka tego nie można nie obejrzeć :)

noo zapomniałam jak dla mnie to najlepszy film <który zresztą znam na pamięc> to Step up 2 , no jedynka też była niczego sobie :P Uwielbiam filmy taneczne... ach :P
Jak lubisz taneczne to polecam
HONEY

465


Honey Daniels (Jessica Alba) marzy o pracy choreografa, jednak z drugiej strony chciałaby robić to co lubi, czyli uczyć w centrum dla młodzieży tańca. Marzenie staje się rzeczywistością, Honey dostaje pracę w dużej wytwórni muzycznej i tworzy układy taneczne dla gwiazd muzyki Rap. Niestety, szybko kończy się kariera dziewczyny gdy ta otrzymuje Ultimatum od swojego pracodawcy. I tu zaczynają się problemy, gdyż główna bohaterka planowała otworzyć własny ośrodek tańca dla młodzieży po zamknięciu poprzedniego. Musi zdobyć pieniądze by zapłacić za kupno nieruchomości.
najlepszy ostatnio z całej szmiry nowych "filmów" jest slumdog. :) Bardzo polecam
To prawda niesamowity film, ale mogłaś dodać jakieś info żeby zachęcić do obejrzenia :P

SLUMDOG

466


Jamal, mieszkaniec slumsów Bombaju, w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji "Milionerów". Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć, aresztuje go policja. Funkcjonariusze chcą się dowiedzieć jak chłopak może wiedzieć tak dużo. Jamal opowiada prawdziwą historię dzieciństwa, przemocy i miłości swojego życia. To ulica była jego szkołą. Szkołą przetrwania...

dzidzia
28-03-2009, 12:07
Kamis Honey już oglądałam ,a info o filmie nie zamieściłam bo na necie w opisie palanty źle napisali a mi się już nie chciało przeprawiac :P

Kamis
28-03-2009, 12:11
hehe no chyba że tak :)

Kamis
02-04-2009, 22:21
Wiecie co jutro wchodzi do kin :D

Szybko i wściekle

603

czyli kolejna część szybkich i wściekłych (może ta najlepsza) :P kto oglądał poprzednie części poza mną ? chociaż jedną ? :)

Kamis
04-04-2009, 00:52
Na raty oglądałem to miasto ślepców i muszę powiedzieć że dosyć ciężki film ciekawa fabuła, poruszające sceny ale trochę mało spójny, można się pogubić momentami i końcówka słaba.

Kamis
10-04-2009, 21:59
Eurotrip

http://gfx.filmweb.pl/po/81/22/108122/6935049.3.jpg?l=1185190085000

rewelacyjna komedia !!


Licealista Scott koresponduje przez internet z osobą z Europy, o pseudonimie "Mieke", która pomaga mu otrzymywać najlepsze stopnie z języka niemieckiego, rozwiązując za niego zadania domowe. Gdy "Mieke" proponuje chłopakowi spotkanie "na żywo", Scott początkowo panikuje, obawiając się, że ma do czynienia ze starszym mężczyzną o podejrzanych upodobaniach seksualnych. Kiedy okazuje się, że internetowy przyjaciel w rzeczywistości jest atrakcyjną dziewczyną, chłopak decyduje się odbyć podróż po Europie w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela Coopera i dwóch bliźniaków - Jenny i Jamie. Wycieczka po Europie, której celem jest Berlin, zamienia się w fascynującą i niezapomnianą przygodę.

Jade
10-04-2009, 22:41
Polecam bardzo fajny film ,,Czestotliwosc,, (Frequency)

Pełen tajemnic thriller o dwóch mężczyznach, którym dana jest możność manipulowania czasem i przestrzenią w celu zmienienia przeszłości, co jednak prowadzi do fatalnych konsekwencji. "Częstotliwość" to poruszająca historia science-fiction opowiadająca o ojcu i synu, rozdzielonych nieznanym wymiarem, ścigających się z czasem aby nie dopuścić do morderstwa, które wydarzyło się 26 lat wcześniej. :ok::ok:

---------- Dodano o godzinie 20:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:37 ----------

I ten ,,Pamietnik,,( The notebook,,) dla pan i panow.SUPER!!:)


Lata 40., Karolina Północna. Do Seabrook, małego miasta na wybrzeżu, na letnie wakacje przyjeżdża 17-letnia Allie Hamilton dziewczyna z zamożnej rodziny. Tu poznaje niewiele od niej starszego Noaha Calhouna, chłopaka, który pracuje w miejscowej fabryce. Chociaż oboje pochodzą z różnych światów nic nie jest w stanie powstrzymać budzącego się uczucia. Jednak opór rodziców Allie i wybuch II wojny światowej rozdziela kochanków, ale mimo rozstania każde z nich nosi w sobie trwałe wspomnienie przeżytych chwil.

Taka powinna byc i sie konczyc prawdziwa milosc:]

roooksanka
11-04-2009, 00:40
Wróg u bram świetny film :D Kamis jeszcze jest super kompania braci również polecam :D

Szczeniackie wojsko [Major Payne]--> bardzo fajny film :D
Major Benson Payne jest żołnierzem z prawdziwego zdarzenia. Trafia do prywatnej szkoły dla kadetów, gdzie ma za zadanie w ciągu kilku tygodni przygotować oddział kilkunastoletnich chłopców do prestiżowych zawodów międzyszkolnych. Zastaje tam kompletny chaos. Rozbrykani uczniowie nie są przyzwyczajeni do twardych, wojskowych zasad. Przed Bensonem stoi niełatwe zadanie zrobienia z nich żołnierzy.

---------- Dodano o godzinie 23:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:38 ----------

polecam też
Wygrane marzenia [Coyote Ugly]
Violet jest utalentowaną muzycznie nastolatką z małego miasteczka. Marzy o sławie i dorosłym życiu na własny rachunek. Przeprowadza się do Nowego Jorku, by tam zrealizować swoje pragnienia. Jednak nie jest to łatwe. Violet daje kasetę ze swymi piosenkami przystojnemu łowcy talentów, który okazuje się kucharzem. Zrezygnowana dziewczyna podejmuje więc pracę w modnym barze, w którym zadaniem pięknych barmanek jest nie tylko nalewanie piwa.

Kamis
11-04-2009, 09:46
Chyba muszę obejrzeć :)

annie82
11-04-2009, 10:19
Ja ostatnio jestem na etapie starych filmow:-)Jezeli ktos lubi troche poplakac polecam filmy z 1987roku ,,After The Promise,,--,,Po Obietnicy,, i
,,Flowers in the Attic,,---,,Kwiaty na poddaszu,,:ok:

Ooooo, muszę obejrzec;], bo "kwiaty na poddaszu" ogladałam ale poprzednie tytuły nie...ale jeszcze coś do mega-poryczenia to "pamietnik"- przepiękny film, nawet mój facet wysmarkał mi pół rolki papier przy tym filmie;]. Z komedyjek polecam "white chicks"-za kazdym razem płacze ze śmiechu.
A filmy które uwielbiam: "ognisty podmuch"(nawet wczoraj leciał na 2), "wichrowe wzgórza"-tez mozna popłakać.
A obecnie mam zamiar wybrać sie do kina na "szybko i wściekle"(chyba taki tytul:P) z moim słodkim Vinem Dieslem
Ale sie rozpisałam

---------- Dodano o godzinie 09:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:17 ----------

Aaaa i jeszcze zapomniałam na mega wyciskaczu łez bardzo stary film "Love story", nasi rodzice na tym w konie płakali:rolleyes:

iwonadc78
11-04-2009, 12:55
super film,tez go widzialam!!

---------- Dodano o godzinie 11:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:38 ----------

chodzi mi o ten film "uprowdzona"

---------- Dodano o godzinie 11:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:39 ----------


HEHE książki też są dla ludzi przecież :)

ostatnio moja ulubiona komedia to:
Nie zadzieraj z fryzjerem :) ogladałyście ?

420
widzialam ten film,fajny!

---------- Dodano o godzinie 11:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:42 ----------

jezeli lubicie filmy na faktach ,to polecam wlasnie ten

http://media.hatak.pl/datas/posters/Changeling_2008.jpeg

Cytat:
GATUNEK: Dramat obyczajowy
Historia dzieje się w Los Angeles w 1928 roku. Bohaterką opowieści jest kobieta, której największym marzeniem jest szczęśliwy powrót do domu jej porwanego syna. Jej żarliwe modlitwy zostają wysłuchane, jednak wkrótce zaczyna podejrzewać, że chłopak, który wrócił do domu, nie jest jej prawdziwym synem, a policja dopuściła się oszustwa w tej sprawie. Kobieta rozpoczyna sprawę sądową i stawia czoła skorumpowanym policjantom z Los Angeles oraz włodarzom miasta.

Kamis
11-04-2009, 12:58
właśnie wczoraj o tym filmie myślałem ale ciągle się waham :)

iwonadc78
11-04-2009, 13:01
nie wahaj sie tylko sciagaj,moim zdaniem warto:)

Kamis
11-04-2009, 13:05
mam już od kumpla tylko wahałem się żeby go kliknąć dwa razy ;) ale chyba przestanę się wahać skoro mówisz że dobry :D

jakoś teraz nic nowego nie ma czekam jeszcze na tą zapowiedź z Nicolasem Cagem a na szybkich i wściekłych to paczką do kina ze znajomymi pójdziemy :)

Kamis
14-04-2009, 10:51
Wczoraj mieliśmy z kotkiem maraton

Ocens Eleven
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Ocens Twelve
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Oceans Thirtheen
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Jedynka chyba najlepsza ale wszystkie mają fajny klimacik warto obejrzeć :) świetna obsada aktorska filmy już nie takie nówki ale ciągle na czasie :ok:

roooksanka
14-04-2009, 11:07
oo też widziałam ten film :D wart obejrzenia :D ale ja chyba nie widziałam ostatniej czesci musze poszukac jej :P

a ja polecam film "21"
http://images39.fotosik.pl/99/453218d4f5c5dc1d.jpg (http://www.fotosik.pl)
Historia Semyona Dukacha jest wyjątkowa. Wybitnie zdolny student wraz z grupą przyjaciół z renomowanej amerykańskiej uczelni Massachusetts Institute of Technology - słynnego MIT - rzuca wyzwanie domom gry i wkrótce tysiące dolarów zaczynają spływać na konta pomysłowych hazardzistów. Black Jack stał się polem fascynującej, ale też niebezpiecznej gry. Ogrywane systematycznie kasyna przystępują do kontrataku, często sięgając po środki na wpół legalne. Historia Semyona Dukacha, emigranta z Rosji, to kolejna wersja american dream - mitu od pucybuta do milionera. Ten sukces wymagał jednak nie tylko łutu szczęścia, ale i bardzo wysokiego ilorazu inteligencji.

Jade
14-04-2009, 11:28
Bardzo fajny filmik,,Podroz do wnetrza ziemi,,:]

Kamis
14-04-2009, 11:33
Oglądałem tą podróż, ciekawy jak ktoś lubi takie fantastyczne filmy :)

Jade
14-04-2009, 11:37
:ok:,,Miedzy Pieklem a Niebem,,

Ile trzeba uczucia,by pokonac Pieklo?Niesamowite efekty specjalne.......:ok:

dzidzia
15-04-2009, 17:10
Wiecie co jutro wchodzi do kin :D

Szybko i wściekle

603

czyli kolejna część szybkich i wściekłych (może ta najlepsza) :P kto oglądał poprzednie części poza mną ? chociaż jedną ? :)

ja oglądałam :skacze: Nawet wczoraj sobie włączyłam Tokyo Drift , zaje**** film no dwójeczka z Vin Dieslem to już w ogóle masakra !!!! Dlaczego ja nie słyszała że do kin wchodzi następna część ???? teraz się nie doczekam kiedy u mnie w mieścinie pokażą :P

---------- Dodano o godzinie 16:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:01 ----------

Właśnie obejrzałam trailer czwórki i mi się już morda cieszy :) niech dają jak najszybciej do obejrzenia hehe

Tonija
15-04-2009, 18:18
Mi też już się mordka cieszy :) w sobote chyba się przejde :)

mala
15-04-2009, 22:58
a ogladalyscie egzorcyzmy emilli rose
czy jakos tak

roooksanka
15-04-2009, 23:03
nie ale słyszałam ze film jest dobry i ponoć straszny :D a ja się boję :porazka:;( hehe ale może kiedyś wezmę się i obejrze :P

mala
15-04-2009, 23:07
no ja go mam na plycie
ogladnelam jakies 10 min i wylaczylam bo juz sie balam
wiem ze jest na faktach i chcialabym ogladnac
ale sie boje
i dlatego mam pytganko czy wiecie moze czy naprawde jest bardzo straszny

roooksanka
15-04-2009, 23:15
no właśnie mnie to tez przeraża że jest na faktach :D :P ale na you tube chyba ktoś mi pokazywał filmiki z egzorcyzmów tez straszne
a film na pewno jest straszny :P

mala
15-04-2009, 23:18
rooska obejrzyj pierwsza i mi napisz czy straszny hahaahaah

Kamis
15-04-2009, 23:26
ja tak samo chyba zacząłem ale niunia mi się przestraszyła i nie dokończyliśmy więc nie powiem :D ale pewnie fajne by było ;)

a z polskich komedii jakie lubicie najbardziej ?

moje 3 typy to
1. czas surferów
2. poranek kojota
3. chłopaki nie płaczą

roooksanka
15-04-2009, 23:33
ja lubie te wszystkie 3 typy co wyminiłeś :D
lubie też
- kiler
-kogel mogel :D drugą część też lubie :D
-dzień świra
-symetria <od czasu do czasu lubie obejrzec :P >
- u pana boga za piecem, u pana boga w ogródku
-vinci :D
- dublerzy swietny film na prawde:D
- francuski numer
I nie lubie polskiego filmu " Rezerwat" oglądałam jak za kare ten film nie podoba mi sie ! :P

Kamis
15-04-2009, 23:40
hmm niezły koneser z Ciebie :good:
symetria od czasu do czasu nieźle :o ale film dobry


apropo rezerwatu to piosenka mi się podobała :P
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

roooksanka
15-04-2009, 23:41
hahaah tak to musze powiedzieć piosenki są niezłe :D

Kamis
15-04-2009, 23:46
-kogel mogel - nie znam
-dzień świra - nie dotrwałem do końca
-vinci - nie znam
- dublerzy swietny - też przeoczyłem
- francuski numer - też nie znam


:wow: ale mam luki :P

roooksanka
15-04-2009, 23:50
ciuuuup :D to co ty robisz :D a takie świetne filmy :D :D
kogel mogel ma dwie czesci film troszke stary :D ale bardzo fajny haha :D
a reszta to same komedie mozna sie posmiac :D
ostatnio oglądałam wlasnie dublerzy pokaze ci fragment ktory mnie niezle rozbawił :D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 22:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:49 ----------

ja wkleje link bo nie wiem jak ty to robisz ze na forum pojawia sie filmik :P

mala
15-04-2009, 23:51
vinci,kiler,francuski numer,dzien swira,pieniadze tonie wszystko,dom,alternatywy... super filmy

ps.piosenka mnie rozwalila

roooksanka
15-04-2009, 23:52
ja znam pare innych piosenek :D znajde linki to podam tylko nie wiem gdzie wkleic :P

---------- Dodano o godzinie 22:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:51 ----------

ooo pieniadze to nie wszystko tez super film :D
i nie cierpie filmu dom :P

aga
15-04-2009, 23:59
no właśnie mnie to tez przeraża że jest na faktach :D :P ale na you tube chyba ktoś mi pokazywał filmiki z egzorcyzmów tez straszne
a film na pewno jest straszny :P
Może i straszny ale słyszałam, że warty obejrzenia :)



a z polskich komedii jakie lubicie najbardziej ?

moje 3 typy to
1. czas surferów
2. poranek kojota
3. chłopaki nie płaczą

Może to nie polska komadia ale mi bardzo się podobało

Co się zdarzyło w Las Vegas What Happens in Vegas
było tam kilka naprawdę śmiesznych scen :)

Kamis
16-04-2009, 00:00
dzięki za nowe tytuły do obejrzenia :)

ps. http://forum.wzorki.info/uwagi-o-forum/191-filmiki-youtube-w-postach.html

roooksanka
16-04-2009, 00:01
fajowo dzięki :D

Kamis
16-04-2009, 00:06
żaden problem ;)

aga
16-04-2009, 00:10
Nie wiem czy on taki nowy bo ja to już go oglądałam jakiś czas temu ;P

roooksanka
16-04-2009, 00:13
to nie o filmach ale tylko napisze ze utworzyłam nowy temat w nawiązaniu do piosenki o kwiatach :P
http://forum.wzorki.info/humor/402-mieszne-linki-d.html#post8020

Jade
16-04-2009, 00:36
Ja z horrorow to uwielbiam wszystkie czesci ,,Koszmar z ulicy Wiazow,,A tak na marginesie to mieszkalam niedaleko takiej ulicy,hihi

dzidzia
16-04-2009, 01:10
Ja z horrorow to uwielbiam wszystkie czesci ,,Koszmar z ulicy Wiazow,,A tak na marginesie to mieszkalam niedaleko takiej ulicy,hihi


to musi byc ciekawie mieszkac koło takiej ulicy :P
Ja tak samo lubię "koszmar z ulicy Wiązów"
a z horrorów to jeszcze jak dla mnie
"oko"
"resident evil"
"zły skręt"
"boogeyman" - wszystkie części
"piła"- też wszystkie :P
i jeszcze jeśli chodzi o polski film to dopiero ostatnio obejrzałam
"mała wielka miłośc"- boooski jest ;P


"przebudzenie" -też fajny filmik :P

a co do "egzorcyzmów.." jak dla mnie bomba -uwielbiam horrory xD

Jade
16-04-2009, 01:26
to musi byc ciekawie mieszkac koło takiej ulicy :P
Ja tak samo lubię "koszmar z ulicy Wiązów"
a z horrorów to jeszcze jak dla mnie
"oko"
"resident evil"
"zły skręt"
"boogeyman" - wszystkie części
"piła"- też wszystkie :P
i jeszcze jeśli chodzi o polski film to dopiero ostatnio obejrzałam
"mała wielka miłośc"- boooski jest ;P


"przebudzenie" -też fajny filmik :P

a co do "egzorcyzmów.." jak dla mnie bomba -uwielbiam horrory xD

Jezeli dobrze pamietam ,,zly skret,,To nie chcialabym znalesc sie w takim lesie:skacze:

dzidzia
16-04-2009, 01:36
Jezeli dobrze pamietam ,,zly skret,,To nie chcialabym znalesc sie w takim lesie:skacze:

No to chyba dobrze pamiętasz :P
Sobie wyobraź że ja zawsze się naoglądam horrorów a potem jak by mnie ktoś w lesie zostawił samą nawet w dzień to bym zawału dostała...
Jeszcze kiedyś miałam taką sytuację, jak pracowałam w salonie, który znajdował się na krytym basenie , i z dziewczynami <było nasz razem 4> zrobiłyśmy sobie Andrzejki, tylko żadna nie pomyślała że basen zamykają o 22...jak szłyśmy do wyjścia gdzieś koło 1 i się okazało że drzwi są zamknięte to aż mi się gorąco zrobiło bo oczywiście przypomniałam sobie jakiś horror gdzie akcja toczyła się na basenie... :P Na szczęście znalazł się Stróż fakt faktem po godzinie, ale był hehe
Tak więc każdy się ze mnie śmieje że horrory kocham a potem jakiś szmer i ja pierwsza lece :P Chociaż ostatnio boję się sama oglądac ... Na starośc mi się poprzestawiało :D

kanisa
16-04-2009, 02:44
o widzę że mówimy tu o mojej branży, pracuję w wypożyczalni dvd wszystkie filmy które tu zostaly wymienione oglądałam i rzeczywiście "sloomdog" jest super a zwłaszcz ścieszka dzwiękowa polecam (Wrzuta.pl - Slumdog Millionaire - 13 - Jai Ho (http://brixu.wrzuta.pl/audio/6sa9vBWlGIw/slumdog_millionaire_-_13_-_jai_ho)), ciekawy przypade benjamina buttona widziałam ale w kiepskiej wersji. Jeżeli chodzi o filmy taneczne jednym z ostatnich moich ulubionych jest "światłą sceny: chwytaj sznsę"

{Marzeniem tancerki-samouka, Kate Parker, jest dostanie się do słynnej Amerykańskiej
Szkoły Baletowej. Jednak po nieudanych przesłuchaniach, przekonuje się, iż aby osiągnąć
sukces w światku tanecznym, nie wystarczy tylko technika. Gdy poznaje byłego hokeistę,
jej dotychczasowe podejście do tańca ewoluuje i uświadamia sobie, że w tańcu
najważniejsza jest pasja.}

Polecam też:
"eagle eye"
{Jerry Shaw (Shia LaBeouf) pracuje w punkcie ksero i dorabia sobie grając z kumplami w pokera na pieniądze. Od dłuższego czasu nie ma kontaktu z rodziną, dla której zawsze był gorszy od swojego brata bliźniaka - Ethana (Shia LaBeouf). Rachel Holloman (Michelle Monaghan) samotnie wychowuje synka - Sama. Jej mąż a ojciec chłopca nigdy nie kwapił się z pomocą i nie potrafi nawet zapamiętać daty urodzin swego syna. Nagle Jerry dowiaduje się o śmierci swego brata, którego tyle czasu nie widział. Potem wybierając pieniądze z bankomatu odkrywa, że znikąd na jego koncie jest 750.000 dolarów, a do jego mieszkania przychodzą paczki, których nie zamawiał - zawierające trucizny i broń. Shaw odbiera telefon od tajemniczej kobiety, która każe mu uciekać z mieszkania, ponieważ za 10 sekund wpadnie tam policja. Zszokowany Jerry zostaje aresztowany. Tymczasem ta sama kobieta dzwoni do Rachel grożąc, że jeśli pani Holloman nie wypełni rozkazów, jej syn, który jest w drodze na koncert do Waszyngtonu (gra na trąbce), zginie. Dwoje obcych sobie ludzi zostaje uwikłanych w zamach terrorystyczny i uznanych za wrogów publicznych numer jeden. Tymczasem muszą wykonywać polecenia tajemniczej kobiety, która zdaje się widzieć ich wszędzie i mieć nad nimi nieograniczoną władzę.}

"ostatnie zlecenie " z Nikusiem Cagem
{Joe ma cztery zasady: nie zadaje pytań, nie uznaje dobra ani zła, nie spotyka się z ludźmi spoza interesu i zawsze wie kiedy się wycofać. "Ostatnie zlecenie" to thriller o bezwzględnym płatnym mordercy (Nicolas Cage), który wykonując zlecenie w Bangkoku, napotyka niespodziewane przeszkody i po raz pierwszy odstępuje od swoich żelaznych reguł. Przekonuje się, że jeśli praca polega na zabijaniu, próba ocalenia czyjegoś życia może okazać się śmiertelnym wyzwaniem.}

"XIII-spisek"
{Prezydent USA Sally Sheridan zostaje zastrzelona przez nieznanego snajpera. Cały kraj nerwowo czeka na odnalezienie jej zabójcy, a napięcie wzmagają kolejne ataki terrorystyczne. Kilka miesięcy później starsze małżeństwo znajduje w pobliżu swojego domu spadochroniarza. Okazuje się, że mężczyzna ma rany postrzałowe, a do tego całkowicie stracił pamięć. Jedynym tropem, jaki może mu pomóc odkryć jego tożsamość jest wytatuowana na piersi rzymska liczba XIII. Sytuację pogarsza jeszcze fakt, że mężczyznę ściga świetnie wyszkolony zabójca o pseudonimie Mangusta. XIII dochodzi do wniosku, że miał jakiś związek z zabójstwem pani prezydent. Ale jaki? I kto tak właściwie chce jego śmierci?}

i świtny horror "lustra"
{Horror tworcy Wzgorza mają oczy - Alexandre Aja, po ktorym zwykłe wieczorne mycie zębow może stać się niesamowitym przeżyciem. Były policjant Ben (Kiefer Sutherland), dostaje pracę jako nocny stroż zniszczonego po pożarze budynku. Szybko odkrywa, że znajdujące się w nim lustra, pokazują coś znacznie gorszego niż zwykłe odbicia. By chronić rodzinę przed czającym się w nich śmiertelnym niebezpieczeństwem, rozpoczyna własne śledztwo i stopniowo poznaje tajemnicę zrujnowanego gmachu.}

I nie będę was więcej zanudzać ;-)

Jade
16-04-2009, 11:05
No to chyba dobrze pamiętasz :P
Sobie wyobraź że ja zawsze się naoglądam horrorów a potem jak by mnie ktoś w lesie zostawił samą nawet w dzień to bym zawału dostała...
Jeszcze kiedyś miałam taką sytuację, jak pracowałam w salonie, który znajdował się na krytym basenie , i z dziewczynami <było nasz razem 4> zrobiłyśmy sobie Andrzejki, tylko żadna nie pomyślała że basen zamykają o 22...jak szłyśmy do wyjścia gdzieś koło 1 i się okazało że drzwi są zamknięte to aż mi się gorąco zrobiło bo oczywiście przypomniałam sobie jakiś horror gdzie akcja toczyła się na basenie... :P Na szczęście znalazł się Stróż fakt faktem po godzinie, ale był hehe
Tak więc każdy się ze mnie śmieje że horrory kocham a potem jakiś szmer i ja pierwsza lece :P Chociaż ostatnio boję się sama oglądac ... Na starośc mi się poprzestawiało :D

Dzidzia to to ty masz tak ja:)Uwielbiam ogladac horrory,a boje sie wlasnego cienia:skacze:

dzidzia
16-04-2009, 12:20
Dzidzia to to ty masz tak ja:)Uwielbiam ogladac horrory,a boje sie wlasnego cienia:skacze:


No i teraz sama powiedz Jade czy baby to nie dziwne stworzenia :P boją się jak nie wiem co , ale i tak muszą obejrzec :)

Jade
16-04-2009, 12:53
Bardzo dziwne,ja ostatnio wystraszylam sie monety jak corka rzucila bo myslalam ze to konik polny wyskoczyl z terarium ,hihih

dzidzia
16-04-2009, 13:05
Bardzo dziwne,ja ostatnio wystraszylam sie monety jak corka rzucila bo myslalam ze to konik polny wyskoczyl z terarium ,hihih


mi to już co niektórzy mówią że coś mam na sumieniu , bo taka płochliwa jestem :P

aga
16-04-2009, 14:40
i świtny horror "lustra"
{Horror tworcy Wzgorza mają oczy - Alexandre Aja, po ktorym zwykłe wieczorne mycie zębow może stać się niesamowitym przeżyciem. Były policjant Ben (Kiefer Sutherland), dostaje pracę jako nocny stroż zniszczonego po pożarze budynku. Szybko odkrywa, że znajdujące się w nim lustra, pokazują coś znacznie gorszego niż zwykłe odbicia. By chronić rodzinę przed czającym się w nich śmiertelnym niebezpieczeństwem, rozpoczyna własne śledztwo i stopniowo poznaje tajemnicę zrujnowanego gmachu.}


Ja także polecam Lustra :yes::good:
świetny film jak dla mnie ;)

dzidzia
16-04-2009, 18:41
Ja także polecam Lustra :yes::good:
świetny film jak dla mnie ;)


a powiedzcie mi czy orginalny tytuł tego filmu to "Mirrors" czy jak to się tam pisze :P

Kamis
16-04-2009, 18:56
raczej tak ;)

dzidzia
16-04-2009, 19:55
to musze obejrzec bo mam na kompie :P hehe

aga
16-04-2009, 21:01
tak Mirrors ;) oglądaj, oglądaj, bo warto:)

dzidzia
16-04-2009, 21:27
hehe ale to moze jutro bo już za ciemno jest , a nie mam z kim obejrzeć :P

aga
16-04-2009, 21:30
aż takie straszne nie było :)

dzidzia
16-04-2009, 21:32
no to może się jeszcze dziś skuszę ,tylko jak będę spać a kot mi zacznie odpierdzielać to go chyba wyrzucę :P

aga
16-04-2009, 21:49
chociaż może lepiej nie oglądaj bo będzie potem na mnie jak nie będziesz mogła w nocy spać ;P
bo było tam kila takich gorszych scen... np z rozrywaniem szczęki brrr :szczena:

dzidzia
16-04-2009, 22:08
:wow:
chociaż może lepiej nie oglądaj bo będzie potem na mnie jak nie będziesz mogła w nocy spać ;P
bo było tam kila takich gorszych scen... np z rozrywaniem szczęki brrr :szczena:


:wow: to ja może poczekam do rana ...

aga
16-04-2009, 22:28
może lepiej poczekaj :) ale ogólnie film b. ciekawy

kanisa
16-04-2009, 23:19
ja po tej scenie z rozrywaniem szczęki bałąm się w lustro spojrzeć

aga
16-04-2009, 23:23
ja ogólnie po całym filmie bałam się patrzeć w lustro :o:P

Kamis
18-04-2009, 21:03
przy następnych filmach wrzucajmy miniaturki bo łatwiej się przeszukuje :) właśnie szukam jakiegoś na sobotni wieczór ;)

dzidzia
18-04-2009, 21:07
obejrzałam wczoraj ten horror "lustra" , ale ze znajomymi i kurde jak bym miała sama go oglądać to ja dziękuje bardzo.... koniec filmu też mnie rozwalił...

Kamis
18-04-2009, 23:10
no spodziewałem się czegoś lepszego po tej zapowiedzi ;) ale w sumie i tak warto zobaczyć :)

Jade
18-04-2009, 23:11
No to jak dzidzia piszesz ze super to musze poszukac :)

Kamis
25-04-2009, 19:49
My właśnie poryczeliśmy się jak bobry na Pearl Harbor w TV akurat się trafiło ;( któryś raz już to oglądam i za każdym razem tak samo wzruszające :buja:

Artlia
25-04-2009, 20:00
jeszcze nie spotkałam beczącego na filmach faceta :wow: ;)

Kamis
25-04-2009, 20:04
hehe no bo ja jakiś chyba inny jestem :P :wstydek: zresztą w domu nie ma się kogo wstydzić a w kinie nie płaczem :P

Artlia
25-04-2009, 20:07
ja uważam ze wielu by chetnie sobie pobeczało na filmach ale sie mocno powstrzymuja :cwaniak: a w domach... któż to wie ;)

Anna Kosińska
25-04-2009, 20:09
swietny ten horror lustra..ja to wogole jestem maniaczka filmow,kolekcja moja to z 7000 tysiecy filmow,moi znajomi mowia ze to choroba psychiczna,czytam recenzje wszystkich filmow ktore wychodza kazdego roku a pozniej selekcjonuje i wybieram te najciekawse dla mniie pozycje,kocham horrory,komedie,ambitne kino,thillery i dobre sensacje...ja wam polecam horror STILL ALLIVE:good: I WSZYSTKIE CZESCI PILY JAK DLA MNIE REWELKA..ALE DLA TYCH KTORZY MAJA mocne nerwy,bo ostatnia czesc nawet mnie przerazila..PROOF czyli dowod bardzo dobry film z Hopkinem i Paltrow Gwyneth...Uprowadzona z 2008roku-ulala dawno nie widzialam tak trzymajacego w napieciu film...dobrych filmow jest od groma..

roooksanka
26-04-2009, 11:39
ja polecam film Replikant i Uciec ale dokąd? z Jean-Claude Van Damme. (http://www.filmweb.pl/o317/Jean-Claude+Van+Damme)
Jak dla mnie oby dwa filmy są bardzo dobre :D

dzidzia
26-04-2009, 12:05
haaaaaaaaa a ja wczoraj obejrzałam SZYBKO I WŚCIEKLE 4 :D:skacze::D

szpila59
31-05-2009, 16:50
A ja uwielbiam Transformers i Niepokój... Niepokój jeden z moich ulubionych ;D lubię tez Taxi, Taxi 2 , Taxi3, Taxi 4 , jestem legendą, Robot i seeeetki innych ;D

dzidzia
31-05-2009, 16:56
no to ja tak samo transformers a teraz dwójka wyszła i braciszek juz szuka zeby sciagnac :D niepokoj tez fajny , ostatnio obejrzalam " eagle eye " "21" i "The.Invisible" no i ten oststni jest suuuper jak dla mnie :)

moniczka690
04-06-2009, 15:47
ja polecam " mój przyjaciel w pasiastej piżamie" i "miasto ciemności" bardzo mi się podobały

Kamis
05-06-2009, 09:20
muszę się przejść na Terminator Salvation
3767

Jest rok 2018. Apokalipsa już się dokonała. Maszyny opanowały świat, wytrwale tępiąc ukrywających się ludzi. John Connor (Christian Bale (http://christian.bale.filmweb.pl/)), który w przyszłości ma zostać przywódcą ruchu oporu , na razie jest zwykłym żołnierzem. Wśród bojowników pojawia się nieoczekiwany przybysz: Marcus Wright (Sam Worthington (http://www.filmweb.pl/o53674/Sam+Worthington)). Wszystko wskazuje na to, że przebył on podróż w czasie. Nie wiadomo jednak, czy z przeszłości, czy też z przyszłości. Marcus nie ma pojęcia, skąd wziął się w tym zrujnowanym świecie. Pamięta tylko tyle, że prowadzono go na egzekucję, ta zaś najwyraźniej się nie odbyła. Kim jest ten człowiek?

ivonna70
05-06-2009, 09:30
Ja ostatnio byłam z mężem na "Anioły i demony". Niestety film bardzo odbiega od książki i kończy się nawet inaczej. Byłam rozczarowana. A może powinnam przestać czytać książki tylko oglądać filmy, bo wtedy będą mi się podobać.

Agusia_pa2
16-06-2009, 22:23
Nie wiem czy już widzieliście ale ja wczoraj po oglądnięciu Slumdog'a.. normalnie ryczałam jak dziecko i nie dziwie się że 8 oskarów dostał ten film!!! CUDO!!!!
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Aaa i mam Przypadek Benjamina i czekam aż bedziemy mieć czas go zobaczyć heh

aga
16-06-2009, 22:44
już dawno ściągnęłam tego Slumdog'a ale jeszcze jakoś nie miałam czasu go obejrzeć ale widzę, że watro :)

Kamis
25-06-2009, 23:18
a ja wczoraj oglądałam z mężem film " UPROWADZONA" Wszystkim polecam :) naprawdę rewelacja.


Chanti dzięki tobie obejrzałem ten film już dwa razy, jest super pewnie jeszcze do niego wróce !!

a wczoraj byłem w kinie na transformersach 2 nic tego nie przebije pod względem efektów specjalnych nawet transformers 1 jestem pod głębokim wrażeniem !!

roooksanka
25-06-2009, 23:45
widziałam ten film uprowadzona ale nie caly :D bo rodzice oglądali to chwile posiedziałam obejrzałam poszlam pozniej znowu ogladalam :D swietny film :D musze wkoncu cały obejrzec :D

dzidzia
26-06-2009, 00:32
Chanti dzięki tobie obejrzałem ten film już dwa razy, jest super pewnie jeszcze do niego wróce !!

a wczoraj byłem w kinie na transformersach 2 nic tego nie przebije pod względem efektów specjalnych nawet transformers 1 jestem pod głębokim wrażeniem !!



kurde ja już czekam za Transformers 2 jak wariatka ale zanim u mnie w miescinie sie pokaze to pewnie szybciej sciagne..

madzialena
26-06-2009, 01:09
Slumdog milioner z ulicy świetny! naprawde warto obejrzeć :) nawet mój chłopak na nim nie przysypiał :D
podobno Narzeczony mimo woli też fajny :) ale jeszcze nie widziałam..

farbstift
26-06-2009, 15:53
"Miasto ślepców" - jest o czym dyskutować, aczkolwiek kilka scen jest zbędnych i ewidentnie ma przykuwać uwagę.... Film na podstawie książki.
"Jak w niebie"- o dziwo film lepszy od książki

Jade
02-07-2009, 00:48
A ja wlasnie dzisiaj obejzalam sobie horrorek ,,Unborn,,bardzo fajny:)

male streszczenie:
Casey Beldon nienawidzi swojej matki, która porzuciła ją w dzieciństwie. Kiedy jednak zaczynają dziać się wokół niej niewytłumaczalne rzeczy, Casey zaczyna rozumieć powody, dla których odeszła jej matka. Dręczona koszmarami i duchem, który nawiedza ją co rano, dziewczyna musi zwrócić się do jedynej osoby - rabina Sendaka - która jest w stanie ją wyzwolić. Z pomocą Sendaka, przyjaciółki Romy i chłopaka Marka, Casey odkrywa źródło rodzinnej klątwy tkwiące w przeszłości, w nazistowskich Niemczech – ducha posiadającego zdolność zawładnięcia każdą żywą istotą. Kiedy klątwa zostaje uwolniona, jedyną szansą Casey jest zamknięcie drzwi do naszego świata, które zostały siłą otwarte przez kogoś, kto nigdy się nie narodził.

farbstift
02-07-2009, 07:04
czyli "Nienarodzony". Przyznam, że fabuła fajna, ale reżyser "niedociąga" wątków. Porusza problem, a potem go nie kończy. Na dodatek miesza pojęcia chrześcijańskie z żydowskimi. Babcia bohaterki w pewnym momencie mówi, że chłopiec (jej brat) nie dostał się do nieba....problem w tym, że mówi to Żydówka, która powinna wiedzieć, iż judaiści wierzą, że po śmierci najpierw wędruje się do Szeolu....

Jade
02-07-2009, 10:37
Mi sie podobal:)

szpila59
02-07-2009, 10:42
A oglądał ktoś "Miasto śmierci" ?? Mi się podobało :D

Jade
02-07-2009, 10:45
Nie nie ogladalam,ja to teraz czekam az pojawi sie w sklepie,,Anioly i Demony,,:)

farbstift
02-07-2009, 11:06
mi też się "Nienarodzony" podobał, ale ja zawsze wałkuję, analizuję dzieła dziesiątej muzy:) tak samo mam z poezją, literaturą, rzeźbą, malarstwem, fotografią- ogółem sztuką. "Anioły i demony" oglądałam i przyznam, że niezłe aczkolwiek odbiegają znacznie od książki, no ale Dan Brown porusza tyle wątków, że reżyser nie miałby możliwości umieścić wszystkiego. Jedyne, co mnie drażni to zmiana zakończenia.
Uwielbiam "Sierociniec":love:a Wy?

szpila59
02-07-2009, 11:36
mi też się "Nienarodzony" podobał, ale ja zawsze wałkuję, analizuję dzieła dziesiątej muzy:) tak samo mam z poezją, literaturą, rzeźbą, malarstwem, fotografią- ogółem sztuką. "Anioły i demony" oglądałam i przyznam, że niezłe aczkolwiek odbiegają znacznie od książki, no ale Dan Brown porusza tyle wątków, że reżyser nie miałby możliwości umieścić wszystkiego. Jedyne, co mnie drażni to zmiana zakończenia.
Uwielbiam "Sierociniec":love:a Wy?
ahhh jak ja bym chciała sierociniec obejrzeć!! ;( Wczoraj widziałam w intermarche na dvd za 16 zł na jakiej promocji i 5 zeta mi zabrakło... ;(

dzidzia
02-07-2009, 11:43
A ja wlasnie dzisiaj obejzalam sobie horrorek ,,Unborn,,bardzo fajny:)

male streszczenie:
Casey Beldon nienawidzi swojej matki, która porzuciła ją w dzieciństwie. Kiedy jednak zaczynają dziać się wokół niej niewytłumaczalne rzeczy, Casey zaczyna rozumieć powody, dla których odeszła jej matka. Dręczona koszmarami i duchem, który nawiedza ją co rano, dziewczyna musi zwrócić się do jedynej osoby - rabina Sendaka - która jest w stanie ją wyzwolić. Z pomocą Sendaka, przyjaciółki Romy i chłopaka Marka, Casey odkrywa źródło rodzinnej klątwy tkwiące w przeszłości, w nazistowskich Niemczech – ducha posiadającego zdolność zawładnięcia każdą żywą istotą. Kiedy klątwa zostaje uwolniona, jedyną szansą Casey jest zamknięcie drzwi do naszego świata, które zostały siłą otwarte przez kogoś, kto nigdy się nie narodził.



aaaaaaaaaa Jade własńie mialam o nim napisac bo go wczoraj ogladalam hihi :skacze: fajny fajny :D
jeszce ogladalam ostatnio "Krwawe walentynki"
"sierociniec" też niezły :D

farbstift
02-07-2009, 11:49
dla mnie "Sierociniec" to perełka współczesnej kinematografii.... Reżyser doskonale buduje nastrój światłem, dźwiękiem. Synestezja na każdym kroku! Na dodatek fabuła wciąga jak diabli a do tego wzrusza, przynajmniej mnie:)

Kamis
02-07-2009, 12:02
Nie oglądałem tego sierocińca ale skoro tak polecacie to obejrzę :)

farbstift
02-07-2009, 12:32
koniecznie:) i "Labirynt Fauna", ten sam reżyser

Kamis
02-07-2009, 12:48
Labirynt fauna oglądałem i mi się podobał :)

natalia268
02-07-2009, 12:56
Slumdog milioner z ulicy świetny! naprawde warto obejrzeć :) nawet mój chłopak na nim nie przysypiał :D
podobno Narzeczony mimo woli też fajny :) ale jeszcze nie widziałam..



Slumdog to byl ostatni film na którym byłam w kinie... I naprawde POLECAM.. chyba jedyny film z napisami, który mnie wciągnął na tyle, że zapomniałam że czytam...

natalia268
13-07-2009, 10:32
Mi sie podobal:)

tez obejrzałam i przypadł mi do gustu !~ :D

iga24
13-07-2009, 23:23
Fajna nowa komedia "Bracia przyrodni":good:

Jade
14-07-2009, 00:32
Mam tego slumdoga od kilku dni na polce ale jakos nie moge do niego sie zabrac.Ale ogladalam Mongol i byl rewelacyjny:)

Nina89
17-07-2009, 14:26
Ja również polecam sierociniec. Warto zobaczyć.
Muszę w końcu się zmobilizować i obejrzeć "Anioły i demony". Książka mnie wciągła zobaczymy jak będzie z filmem ;P

natalia268
17-07-2009, 14:27
a mi ten SIEROCINIEC jakos nie podrodze ;( ;P ale tez musze sie zmobilizowac..

szpila59
17-07-2009, 15:28
a mi ten SIEROCINIEC jakos nie podrodze ;( ;P ale tez musze sie zmobilizowac..
sierociniec bardzo fajny, ale smutno się kończy bardzo :/:..... zresztą żaden horror to nie jest i nie wiem czemu do kina był wstęp tylko dla dorosłych albo od 16 lat ?? :D:D:D

Jade
17-07-2009, 23:03
A ja dzisiaj sobie zakupilam ,,The Day The Earth Stood Still,, z Kenau Reeves jak obejze to napisze czy fajny:)

dzidzia
18-07-2009, 14:00
Jade film "dzien w ktorym zatrzymala sie ziemia" poczatek mi sie podobal ale pozniej jak dla mnie zrobil sie tak hmmm nie wiem sama w sumie nic specjalnego..
A ja wczoraj obejrzalam w koncu "TRANSFORMERS-ZEMSTA UPADLYCH" zaje****y normalnie pewnie w niedlugim czasie znowu obejrze hihi polecam baaaaaaaardzo !!

farbstift
20-07-2009, 08:36
heh no Transformersy fajne były, bezsensowne takie filmy, ale jak nie chce mi się wysilać umysłu to lubię takie :)
"Dzień, w którym zatrzymała się ziemia" początkowo ciekawy a potem przerodził się w coś w rodzaju dziwnej fantastyki.
Polecam "Boisko bezdomnych"- rewelacyjne dzieło polskiego kina!

Jade
20-07-2009, 11:19
Jade film "dzien w ktorym zatrzymala sie ziemia" poczatek mi sie podobal ale pozniej jak dla mnie zrobil sie tak hmmm nie wiem sama w sumie nic specjalnego..
A ja wczoraj obejrzalam w koncu "TRANSFORMERS-ZEMSTA UPADLYCH" zaje****y normalnie pewnie w niedlugim czasie znowu obejrze hihi polecam baaaaaaaardzo !!


No tak jakos nie skojazylam tego filmu jak go kupowalismy i jak zaczelismy go ogladac okazalo sie ze juz go ogladalam chyba w marcu:skacze:no ale trudno,nie byl taki zly.Pozatym moja starsza corka ostatnio chciala film Twilight dla niej jest ok ale ja bylam zawiedziona myslalam ze bedzie lepszy bo o wampirach .

dzidzia
20-07-2009, 13:59
powiem Ci Jade ze film w porownaniu do ksiazki byl do bani , ale i tak go ogladalam ze 3 razy a ksiazke to juz z chyba 5 raz czytalam... :P

edusia777
24-07-2009, 12:09
ja prawie na kazdy nowy film chodze do kina:D ostatnio bylam na ''Anioly i demony'' naprawde super! jestem zachwycona tym filmem!polecam kazdemu

szpila59
24-07-2009, 12:14
niedługo u mnie bedzie "Bruno" i "harry potter i książę półkrwi" . Oczywiscie idę :D A nowa seria Dr. House'a ma sie rozpocząć 2-godzinnym filmem :skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:

Kamis
24-07-2009, 12:21
Bruno podobno ciekawe też się na to przejdę :)

natalia268
30-07-2009, 11:56
Harry Potter I Książe Półkrwi

Wczoraj byłam na tym w kinie o 21 ale to nie był najlepszy pomysł, bo cały dzien latałam i byłam tak zmeczona ze nie za bardzo mogłam sie skupic na tym filmie bo chciałam isc do domu spac ;) No ale..jednak 'ogladałam' wiec.. strasznie mnie razilo w oczy to, ze przez 3/4 filmu akcja się ciagnie i nic nie wiadomo i byle by cos było w tym filmie po czym n agle tylko akcji ze głowa mała i koniec filmu...Wiem ze tak jest w wiekszosci filmach ale tu strasznie było to widoczne az nie moge tego przezyc.. wwrrrr.!!

UWAGA ! ten kto nie oglądał tej wczesniejszej czesci to niech lepiej się nie wybiera na tą, poniewaz nic nie bedzie rozumiał, kto? co? i dlaczego? Ja nie ogladałam i w ogóle nie wiedziałam o co chodzi, kto kim jest itd. i szybko kolezanka w skrócie mi wyjasniała...:P

Wielu rzezcy w tym filmie łatwo sie domyślić, a to chyba średnio dobrze bo nie trzyma nas w napięciu...

Śmiesznych rzeczy moze by się z 5 znalazło, a 1, w kórej mozna się przestraszyć (to tak moim zdaniem obserwując zachowania moich kolezanek i pozostałych ludzi z kina)

Jak dla mnie słabsza czesc od pozostałych, czyli potwierdza się to że dalsze czesci takich filmow są robione tak jakby na siłe? hmm.. nie no ale ogólnie lubie harrego wiec oceniłabym 7/10 pkt. ... no moze 7,5

PS i jak dla mnie beznadziejny koniec filmu ale juz nie narzekam :skacze:

zizia
30-07-2009, 12:12
oj dużo by tu piać ale powiem tylko tyle że ulubione seriale to csi las vegas i nowego yorku . no majami też może być. mój mie już za te seriale przeklnoł. doktor haus. i dokument na diskawery dr G. może pomyślicie że jestem stuknięta ale uwielbiam też stare filmy takie jak sisi dzięki muzyli. no i oczywiście przemineło z wiatrem. no a ostatnio dołaczył serial true blud. o wampirkach.super serial:skacze::skacze::skacze::skacze:.

tipserka78
30-07-2009, 12:16
co do komedii to bardzo podobał mi się film Nie zadzieraj z fryzjerem, Starsza Pani musi umrzeć z Drew Barymoore:skacze::skacze::skacze:
uwielbiam też romantyczne Miłość w Nowym Jorku

deissy
30-07-2009, 23:07
Miłość w Nowym Jorku super film,Pod słońcem Toskanii też mi się bardzo podobał.Dużo mi się podoba ale teraz nie pamiętam tytułów

dzidzia
31-07-2009, 21:41
co do romantycznych jak dla mnie to "Mała Wielka Miłośc " cudeńko :love:

qatrycja
01-08-2009, 14:58
ja też moge co nieco polecic, "The Notebook" o miłości która przetrwała lata :) Często wracam do tego filmu... :)

farbstift
02-08-2009, 12:00
"HP i Książę Półkrwi" jest super. Jak dla mnie rewelacyjny w porównaniu np z 4 częścią. Po prostu trudno było reżyserowi ująć tylu stronicową książkę w filmie. Podobał mi się klimat, gdyż mimo powrotu Voldemorta było wiele zabawnych scen, ja się śmiałam co chwilę, ale pewnie dlatego, że mnóstwo razy czytałam wszystkie części, więc wszystko rozumiałam :)

natalia268
02-08-2009, 21:57
dziwnie się skończył...

szpila59
02-08-2009, 22:32
dziwnie się skończył...
a jak?? :skacze:

zizia
03-08-2009, 00:28
oj oglądłam właśnie anioły i demony. film rewelacyjny.:skacze::skacze::skacze:polecam.

farbstift
03-08-2009, 06:21
no zakończenie gorsze niż w książce, ale jakoś trzeba było skończyć...takie trochę tkliwe:skacze:

aga
16-08-2009, 00:09
Oglądałam dzisiaj "Ostatni dom po lewej" (Last House on the Left) masakra :/:
kilka razy musiałam oczy zamykać

ale dobrze im tak, że ich zadźgali, bo zgwałcili i chcieli zabić tą biedną dziewczynę;(

Anna Kosińska
16-08-2009, 00:17
wiem ze swietny Miminka,wiem,wiem ale jeszcze go nie moge zlapac..hihi..ja dzisiaj ogladalam nagroda Darwina zajefajny film..ale na you toube..hehe

aga
16-08-2009, 00:24
świetny?? ja to już bym nie mogła go obejrzeć drugi raz, nie na moje nerwy;P za bardzo sie angażuje;P

pokazane było na koniec jak głowa kolesiowi wybucha bleeee

Anna Kosińska
16-08-2009, 00:27
no wiem wiem,rewelacyjny ale Ja lubie takie filmy..jeden z najlepszych filmow chyba tego roku...


i nie opowiadaj bo troche zwiastunow juz obejrzalam wiec chce go obejrzec bez wnikania w szczegoly choc i tak duzo pokazali..

Jade
16-08-2009, 00:27
powiem Ci Jade ze film w porownaniu do ksiazki byl do bani , ale i tak go ogladalam ze 3 razy a ksiazke to juz z chyba 5 raz czytalam... :P


Ksiazke juz jej kupilam,a dzisiaj dwie kolejne czesci tej ksiazki:)

aga
16-08-2009, 00:32
Annanom a oglądałaś "Eden Lake" ten to dopiero był chory... jeszcze gorszy od tego

Anna Kosińska
16-08-2009, 00:44
wlasnie kumpel mi mowil zebym go obejrzala no i wchodze na you toube i go znalazlam ale tylko wersji anglojezycznej wiec terz go sobie zapodalam...ty tez maniaczka takich filmow widze..no ladnie,ladnie...

aga
16-08-2009, 00:53
właśnie nie przepadam za tego typu filmami, ale to nie ja je wybieram:)

Anna Kosińska
16-08-2009, 00:54
Miminka obejrzyj sobie blady strach Haute Tensiom...to tez niezla masakra

kmmp
16-08-2009, 01:13
Ja oglądałam zmierzch świetny film:D Jestem w nim zakochana..<marzyciel>
Czytałam najpierw ksiązke którą wygrałam na konkursie a potem obejrzałam film... Przeczytałam wszystkie 4 czesci ksiązki i jak narazie oglądałam zapowiedzi nastepnych części filmów ale bardzo polecam

Isabella Swan to szukająca swego miejsca w świecie, zagubiona nastolatka, cicha marzycielka. Kiedy poznaje przystojnego, błyskotliwego i intrygującego Edwarda Cullena nie zdaje sobie sprawy, że znajomość ta wstrząśnie jej życiem i zmieni je na zawsze. Zrealizowana z rozmachem historia o zakazanym, burzliwym i niebezpiecznym romansie młodego wampira i śmiertelniczki.
file:///C:/DOCUME%7E1/User/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png
file:///C:/DOCUME%7E1/User/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png

---------- Dodano o godzinie 00:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:06 ----------

Moge jeszcze polecic film pt: "Adrenalina" naprawde świetne


Pewnego ranka Chev Chelios budzi się w swoim dom ze strasznie dziwnym uczuciem. Cały się poci i wszystko mu się rozmazuje. Koło telewizora znajduje płytę CD podpisaną "FUCK YOU". Po jej obejrzeniu wszystko staje się jasne. Chev został zatruty. Gdy się o tym dowiaduje zaczyna demolować swoje mieszkanie i z zaskoczeniem stwierdza, że zawroty głowy i inne objawy mu przeszły. Po kontakcie ze swoim lekarzem wie jak zwalczać działanie trucizny aż do momentu zażycia antidotum. Musi on robić wszystko aby jego organizm wytwarzał jak najwięcej adrenaliny, która spowalnia działanie środka. Po otrzymaniu tej informacji Chev wyrusza rozpocząć największą rozróbę w historii Hollywood.

dzidzia
18-08-2009, 14:49
Zmierzch porównaniu do książki troszkę mułowaty jak dla mnie... ale Adrenalina był super tzn pierwsza częśc bo druga jak dla mnie to już jakaś parodia...

pinaaa87
24-08-2009, 03:25
Zmierzch porównaniu do książki troszkę mułowaty jak dla mnie... ale Adrenalina był super tzn pierwsza częśc bo druga jak dla mnie to już jakaś parodia...
Też uważam ,że film mułowaty <a raczej beznadziejny> ale to chyba dlatego,że aktorka poprostu fatalnie dobrana. Oto według mnie najlepsza scena ze Zmierzchu:D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Jednak i tak polecam książkę!!!!:skacze:

kmmp
30-08-2009, 08:56
oj tak tak ksiązka jest świetna.. No mi sie film podobał to zalezy od gustu... Ale o gustach sie nie dyskutuje...
A oglądaliscie moze czego pragnie dziewczyna??

aga
30-08-2009, 13:45
A oglądaliscie moze czego pragnie dziewczyna??

Oglądałam kiedyś:) Mogło być:)

pinaaa87
30-08-2009, 17:22
Nie oglądałam...to komedia??

kmmp
30-08-2009, 22:02
bardzo fajny film...:) no jak to mówiłam każdy ma swój gust...
Moge polecic jeszcze "gorąca laska" oraz "honey"

dzidzia
30-08-2009, 22:54
a ja właśnie obejrzałam August Rush... Boziu film po prostu przepiękny, taki wyciskacz łez w sumie ;P
opis :
Pewnego gwieździstego wieczoru, gdy księżyc nadsłuchiwał odgłosów świata, spotkały się dwa serca. Lyla Novacek (Keri Russell (http://www.filmweb.pl/o40586/Keri+Russell)) genialna wiolonczelistka, po koncercie w Nowym Jorku, w którym brała udział, wraz z przyjaciółką udaje się na imprezę. Louis Connelly (Jonathan Rhys Meyers (http://www.filmweb.pl/o138194/Jonathan+Rhys+Meyers)) irlandzki gitarzysta i wokalista, również ma nowojorski występ ze swoim muzycznym zespołem. Louis w chwili drugiego oddechu, najczęściej rozmyśla patrząc na otwarte niebo. Tego wieczoru na jego niebie pojawiała się Lyla. Nie tylko wspólna miłość do muzyki ich połączyła. Z samego rana zakochani umówili się w poblizu Łuku Triumfalnego przy Washington Square. Jednak Thomas Novacek (William Sadler (http://www.filmweb.pl/o8275/William+Sadler)) zaborczy ojciec myślący o przyszłości córki, nie pozwala jej na spotkanie. W międzyczasie poznajemy jedenastoletniego chłopca Evana Taylora (Freddie Highmore (http://www.filmweb.pl/o99797/Freddie+Highmore)), który odkrywa przed sobą świat wypełniony dźwiękami. Evan przebywa w sierocińcu, gdzie czeka na swoich prawdziwych rodziców. Wierząc że kiedyś jego rodziców połączyła melodia uczuć, postanawia ich odnaleźć śladem muzyki, co przeszywa go każdego dnia.


Evan Tylor (Freddie Highmore (http://www.filmweb.pl/o99797/Freddie+Highmore)) to młody chłopak, mieszkający w zakładzie opiekuńczym, który wierzy w moc muzyki. Jest z tego powodu wyśmiewany, ale to nie zniechęca go do osiągnięcia celu jaki sobie wyznaczył - odnalezienia swoich rodziców. Wyrusza więc do Nowego Jorku, gdzie, choć tego nie wie, spotkali się jego rodzice przed jedenastoma laty. Lyla Novacek (Keri Russell (http://www.filmweb.pl/o40586/Keri+Russell)), zdolna wiolonczelistka i Louis Connelly (Jonathan Rhys Meyers (http://www.filmweb.pl/o138194/Jonathan+Rhys+Meyers)) gitarzysta i wokalista, spędzili ze sobą tylko jedną noc. Mimo iż byli zakochani nie mogli się więcej spotkać, nawet gdy Lyla zaszła w ciążę. Jednak oboje byli tak załamani z tego powodu, że porzucili ukochaną muzykę. Jednak to dzięki niej oraz determinacji i talentowi Evana który zaczyna tworzyć muzykę, rozpoczyna podróż, której zakończenie będzie spełnieniem ich najskrytszych marzeń.

Jade
31-08-2009, 00:30
Kiedys czytalam artykol o dziewczynce ktora urodzila sie po to by byc dawca dla swojej siostry chorej na bialaczke......a dzieki mojej corce okazlo sie ze jest o tym film My Sister's Keeper?Bez mojej zgody.Uwielbiam tego typu filmy


Sara Fitzgerald i jej mąż Brian ogromnie ucieszyli się z narodzin Kate. Jednak radość nie trwała długo, gdyż u ich ukochanego dziecka zdiagnozowano rzadką odmianę białaczki. Całe życie rodziny zaczęło się toczyć wokół zdrowia Kate. Anna nie była po prostu kolejnym dzieckiem w rodzinie. Pojawiła się na świecie jako genetycznie zmodyfikowany organizm, który miał ocalić życie Kate. Cameron Diaz, wcielająca się w Sarę, mówi: „Kiedy po raz pierwszy przeczytałam scenariusz, pomyślałam, że jest to intrygująca historia. Zainteresowała mnie zwłaszcza dlatego, że mimo współczucia, jakim darzyłam Sarę, nie we wszystkim się z nią zgadzałam”.

Po jedenastu latach niekończących się zabiegów medycznych, komplikacji i wielokrotnych pobytów w szpitalu nerki Kate przestają funkcjonować i konieczny jest przeszczep. Rodzice znów zwracają się po pomoc do Anny, ale jedenastoletnia dziewczynka po raz pierwszy pyta &raquo;A co ze mną?&laquo;, i także po raz pierwszy odmawia pomocy swojej siostrze. Postanawia pozwać rodziców i walczyć o prawo do swojego ciała.

Działania Anny będą miały fatalne konsekwencje. „Anna zdaje sobie sprawę z tego, że rodzice będą na nią wściekli, i że wszyscy pomyślą, że jest samolubna i podła” – mówi młoda aktorka Abigail Breslin, która gra rolę Anny. „Ale ona ma swoje racje”.

dzidzia
31-08-2009, 02:02
o kurde z tego co pisze to musi byc zaje****y filmik , trza se sciagnac :D

Jade
31-08-2009, 02:08
Ja chce sobie go kupic bo my jakos nie sciagamy juz filmow

dzidzia
31-08-2009, 02:14
noja w sumie sciagam jak mi sie przypomni ;P ale ten filmik to ja na pewno sciagne

Jade
06-09-2009, 12:18
A ja proponuje film Outlander ogladalam ostatnio i bardzo mi sie podobal:)

szpila59
06-09-2009, 12:48
A idzie ktoś na "Alicję w krainie czarów" Tim'a Burton'a?? :skacze:
http://img.stopklatka.pl/wydarzenia/50000/50500/50533-01.jpg http://m.onet.pl/_m/b4f00d37d45a7030b895a24c15fec694,35,1.jpg
http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/0/260/Kobieta/c05cc249-6e55-4c0a-8dfc-d0d9008d05d8_20090629093055_Otwarciealicja.jpg
http://files.gadu-gadu.pl/alicja-w-krainie-czarow-e105f9f784546e6963d6f4a7c6090fab96b8b5d9.jpg
http://files.gadu-gadu.pl/alicja-w-krainie-czarow-86ba0c57c9932c9eeb60488bc3da510c9c31d030.jpg
http://www.kozaczek.pl/img_users/1246816383.jpg
http://m.onet.pl/_m/7a31273082a75eabdf431c99a4fbdccc,21,1.jpg
http://gfx.filmweb.pl/an/867323/2231.$.jpg

dzidzia
06-09-2009, 13:01
ale fajny króliczek... ;P

Jade
06-09-2009, 13:05
No zarypisty,niech go jasny pikus!!Wiecej nie chce miec miniaturek:)

natalia268
30-09-2009, 15:25
hahahahha :hahaha:

5 zdjęcie wymiata !! najelpsze !! cudwone :love: ...

Dzis idę do kina na ''Galerianki'' :)

Gość
30-09-2009, 15:29
Dzis idę do kina na ''Galerianki'' :) też bym poszła...ale nie mam z kim... może sama o galerii pójde , bo cosik kasiury brak. oj sponor potzrebny

ale nie wiem czy będzie mnie kto chciał: du*pa z kantu mi już wyszła więc chyba więcej wyżebram:D

paznokietek1000
30-09-2009, 15:52
haha hahah.... fajny tekst, ale zapewne nie jest tak źle jak ci się wydaje, tak to z reguły bywa, i pewnie sponsorów byś na pęczki miała

Gość
30-09-2009, 15:55
haha hahah.... fajny tekst, ale zapewne nie jest tak źle jak ci się wydaje, tak to z reguły bywa, i pewnie sponsorów byś na pęczki miała
no włąsnie... szkoda tylko że ja taka w gebie mocna jestem, a jak przychodzi co do czego to...Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

paznokietek1000
30-09-2009, 16:10
no włąsnie... szkoda tylko że ja taka w gebie mocna jestem, a jak przychodzi co do czego to...Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
a to nie jestem sama, mi tez z tym nie za dobrze, co prawda u mnie nie małżeńsko sponsoring wchodzi w grę, bo my jeszcze nie po ślubie ale razem od 9 lat, to juz prawie jak małżeństwo ale i tak nie potrafię iść i prosić o kasę, albo coś.
ale zbaczamy z tematu - filmy - hm, ja ostatnio oglądałam dopiero zmierzch - świetny teraz czytam sagę, i wolny ślubne czy jakoś tak tytuł był, polecam

natalia268
30-09-2009, 16:54
też bym poszła...ale nie mam z kim... może sama o galerii pójde , bo cosik kasiury brak. oj sponor potzrebny

hahahah sponsor + kasa = galerianka :skacze:

nie no tez nie mam za bardzo kasy... ale chce isc na ten film wiec wydam swoje ostatnie pieniądze.. jeszcze korzystając że są ŚRODY Z ORANGE i dwa bilety w cenie jednego to idziemy z koleżankami :]

jak oszczędność to oszczędnosc..
teraz to sie chyba dopiero wzbogace na gwiazdke :D.. no ale trzeba czekac... chyba ze do pracy pójde ale nie mam czasu :(

Etna
02-10-2009, 00:33
mój najlepsiejszy filmiQ to... Ali G ;) Ali G ;) Ali G :D

rudzia1985
02-10-2009, 15:41
ja mam fiola na punkcie sciagania filmow :D mam zawalone 3 pelne dyski, kazdy po 80 GB razem mam gdzies ich ok 500 lacznie z plytami :D albo wiecej...stracilam rachube ;) teraz chlop mi przyniosl kolejny dysk 120 GB... :skacze: wiec trzeba go zapelnic...szkoda ze zamiast robic filmy coraz lepsze to robia coraz gorsze ;(
uwielbiam ogladac filmy, prawie wszystkie typy...jedne z najlepszych dla mnie to sa trylogia X-men, Geneza Wolveine, Uprowadzona...znalazlo by sie jeszcze kilka :rolleyes: nie mam swojego ulubionego niestety...:/:
ogladalyscie/liscie film "Zmierzch" Zmierzch / Twilight (2008) - Film - FILMWEB.pl (http://zmierzch.filmweb.pl/) - jak dla mnie zajeb...ty i zupelnie inaczej ukazuje osobowosc wampira niz w pozostalych filmach z niedlugo kolejna czesc Filmweb.pl - łeb pełen filmów! (http://www.filmweb.pl/f491960/Saga+%22Zmierzch%22+Ksi%C4%99%C5%BCyc+w+nowiu,2009 ) :) juz sie nie moge doczekac :skacze:

natalia268
01-11-2009, 17:41
w tamtym tygodniu obejrzałam Piłe VI.... hmm... denerwują mnie tego typu horrory.. bo to zaden horror.. krew sie leje i nic wiecej.... śmi8ałam sie na tym.... ale no nie było tez takie tragiczne...
I jeszcze z klasą byłam na Dzieci Ireny Sendlerowej i byłam mile zaskoczona bo myslałam ze t kolejny beznadziejny film na jakie chodzi sie ze szkołą... ale bardzo mi sie podobał !

teraz wyczekuje na film:
- Rec 2 (to sie nazywa prawdziwy horror)
- Paranormal Activity (horror,który mnie zaciekawił zwiastunem)
- Oszukać przeznaczenie 4-3D (znajomi mojego brata mowili ze jak zawsze sie śmieli z osób którzy robią jakieś uniki, to sami musieli jednak tak zachowywac...Podobno efekty niesamowite!)


noo iii w końcu wychodzi film 2012 !! :)
Film "2012" w kinach 13 listopada 2009. (http://www.masterminds.pl/Ciekawe,filmy.6/Film,2012,w,kinach,13,listopada,2009..676.html)

Kamis
01-11-2009, 17:44
"2012" od 11 listopada w kinach :D

natalia268
01-11-2009, 17:46
to czemu oszukują? ;(


trzeba sie wybrac.. rany.. jak nic ciekawego nie graja to nic i nic... a jak graja to tyle filmów ze zbankrutuje :porazka:

szpila59
01-11-2009, 17:58
ja jutro idę na "This is it" i chciałabym jeszcze na 2012 i na OSzukać przeznaczenie 4, ale nie wiem czy mnie wpuszczą : P

nanami7
01-11-2009, 22:10
ja chciałam iść we wtorek na 2012 bo podobno miał już być w kinach a on dopiero wchodzi na ekrany za jakiś czas ;(

martitek
01-11-2009, 23:22
ja mam fiola na punkcie sciagania filmow :D mam zawalone 3 pelne dyski, kazdy po 80 GB razem mam gdzies ich ok 500 lacznie z plytami :D albo wiecej...stracilam rachube ;) teraz chlop mi przyniosl kolejny dysk 120 GB... :skacze: wiec trzeba go zapelnic...szkoda ze zamiast robic filmy coraz lepsze to robia coraz gorsze ;(
uwielbiam ogladac filmy, prawie wszystkie typy...jedne z najlepszych dla mnie to sa trylogia X-men, Geneza Wolveine, Uprowadzona...znalazlo by sie jeszcze kilka :rolleyes: nie mam swojego ulubionego niestety...:/:
ogladalyscie/liscie film "Zmierzch" Zmierzch / Twilight (2008) - Film - FILMWEB.pl (http://zmierzch.filmweb.pl/) - jak dla mnie zajeb...ty i zupelnie inaczej ukazuje osobowosc wampira niz w pozostalych filmach z niedlugo kolejna czesc Filmweb.pl - łeb pełen filmów! (http://www.filmweb.pl/f491960/Saga+%22Zmierzch%22+Ksi%C4%99%C5%BCyc+w+nowiu,2009 ) :) juz sie nie moge doczekac :skacze:

ja oglądałam film ZMIERZCH :skacze: Nawet dwa razy, co było dla mnie zaskoczeniem bo z reguły nie lubie oglądac dwa razy tych samych, ale ten mi sie tak spodobał.......... :love::love::love:
Juz sie nie moge doczekac 20.11 bo podobno wtedy maja grac u nas drugą częśc :skacze:


"2012" od 11 listopada w kinach :D

na ten film tez zamierzam sie wybrac
a Ty Kamis byles?? i jak, podobał sie Tobie?? warto??

aga
01-11-2009, 23:58
jeszcze nie było 11 listopada:D

martitek
02-11-2009, 00:00
fakt :glupek:

Jade
02-11-2009, 00:10
A ja dzisiaj widzialam reklame filmu The Time Traveler`s wife
Z tego co widzialam zapowiada sie swietnie.Historia mężczyzny, który potrafi przenosić się w czasie dzięki nadprzyrodzonym umiejętnościom. Wszystko po to, by pojawiać się by być obecnym w różnych momentach życia swojej ukochanej.

dzidzia
02-11-2009, 00:47
w sumie cos podobnego do "efekt motyla" tylko tam o cos innego chodzilo... hehe
no ja tez sie nie moge doczekac 2012, tylko znajac zycie u mnie w miescie gdzies tak za 3 m iesiace bedzie...
a co do Zmierzchu powtorze sie .... ogladalam ten film trochu i jak sie ksiazke precztalo to film jest do bani..
no a kto ogladal "fighting"?? jak dla mnie gdyby nie aktor- moj ukochany Chaning Tatum to film w sumie nic specjalnego ;P
Natalia nawet nie slyszalam ze wyszedl rec 2!! ciekawa jestem jak zostal nakrecony czy w stylu jedynki?? bo pamietam z blair witch project (czy jak to sie tam pisze) jedynka byla fajna ta nakrecona amatorskimi kamerami ale dwojka jak dla mnie juz byla do d**y...

rudzia1985
03-11-2009, 16:33
ogladalam "fighting" i stwierdzam, ze moze gdyby bylo wiecej akcji w tym filmie to bylby lepszy ( no ale to mial byc dramat ) no i gdyby nie Tatum to bylby kompletna klapa...ogolnie film oceniam 6/10 ;)
dla mnie Oszukac Przeznaczenie 4 to totalne dno...nie podoba mi sie ten film w ogole...jak film ma wiecej niz 2 czesci to zaczynaja wymyslac ;)
podoba mi sie komedia..."Brzydka prawda" wesola i troche sie nasmialam :D

Kamis
11-11-2009, 22:20
Ja właśnie wróciłem z 2012 i jest po prostu rewelacja to trzeba zobaczyć, zwłaszcza na dużym ekranie !!, po seansie jeszcze przez 10 minut szczęki szukałem bo mi opadła :D

aga
11-11-2009, 22:46
ja ide w piątek, bo na dzisiaj już dawno miejsca były zarezerwowane:) i z przodu bede siedziała wiec nie wiem jak to przeżyje:D Kamis mam sie juz bac?:P

unita
11-11-2009, 23:47
obejrzalam tydzien temu Zmierzch i tak mnie zauroczyl, ze obejrzalam 2 raz i przeczytalam cala serie. W przyszlym tygodniu jade do Polski , zeby zobaczyc Ksiezyc w Nowiu( bo po niemiecku mnie nie pociaga), wariatka jestem, stara baba a tak oszalec na puncie wampira :P

rudzia1985
13-11-2009, 16:14
no i jak tam ten film 2012 ? jedni mowia ze fajowy a drudzy ze kicha...nie wiem kogo sluchac...chyba bede musiala sama obejzec i cos stwierdzic ;)
za kilka dni Ksiezyc w Nowiu...juz sie nie moge doczekac... :D

Agusia_pa2
13-11-2009, 16:31
Ja właśnie wróciłem z 2012 i jest po prostu rewelacja to trzeba zobaczyć, zwłaszcza na dużym ekranie !!, po seansie jeszcze przez 10 minut szczęki szukałem bo mi opadła :D
hehe ja tez bylam wczoraj i moja szczena tak samo wyglądała :) aaa i byly mi potrzebne chusteczki hehehe Film pierwsza klasa!!!!!!
Efekty poprostu niesmaowite!!!!

aga
13-11-2009, 16:52
dzieki Agusia wezme chusteczki :D tylko boje sie ze bede siedzieć z głową do góry i ogladac pixele zamiast filmu bo siedze w 6 rzędzie... ale strasznie szybko zeszły bilety

---------- Dodano o godzinie 15:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:52 ----------

i dopiero na 21 ide:(

martitek
13-11-2009, 17:55
Podobno świetny film 2012, ale i tak kazdy musi sie sam przekonac.

Ja wlasnie dzisiaj zarezerwowalam na poniedzialek bilety na "2012"- na szczescie udalo mi sie jeszcze zaklepac w ostatnim rzedzie. A w sobote smigam na "Zmierz: Księżyc w Nowiu". Juz sie nie moge doczekac.

natalia268
13-11-2009, 18:27
ja muszę poczekac az trochę mniej ludzi bedzie szlo na to 2012.. jak na razie to ciagle sa wszystkie zarezerwowane.. albo jakies wolne podejedyncze miejsca w innych rzedach.. wiec poczekam ;]

Aaaa jeszcze w ogóle tak sie wkurzyłam bo jak juz sie zdecydowałam z kolezankami itd. na Oszukać Pzreznaczenie 4 3d to okazało sie ze nigdzie nie ma tego w repertuarze.. i nie wiem co jest..:( a nie możliwe żeby juz wycofali z kin... był za krótko... :(

aga
14-11-2009, 01:45
Natalia u mnie też już nie ma... chciałam pójść ale na 3d za bardzo sie bałam;P

---------- Dodano o godzinie 00:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:43 ----------

i właśnie wróciłam z 2012:) ciekawy:) przynajmniej sie cos ciągle działo:) i ten pies :lol:

szpila59
14-11-2009, 11:25
Natalia u mnie też już nie ma... chciałam pójść ale na 3d za bardzo sie bałam;P

---------- Dodano o godzinie 00:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:43 ----------

i właśnie wróciłam z 2012:) ciekawy:) przynajmniej sie cos ciągle działo:) i ten pies :lol:
Ej, miminka weź mi na priva napisz jak się skończyłooo :skacze:
Ja tam lubie wiedzieć jak sie filmy kończą :P

wercia
16-11-2009, 23:50
Ja wlasnie ogladalam w tv pojutrze brr uwielbiam takie filmy:) musze sie wybrac na 2012 ale tez jest problem z biletami trzeba czekac:porazka::porazka:

szpila59
17-11-2009, 15:27
Ja wlasnie ogladalam w tv pojutrze brr uwielbiam takie filmy:) musze sie wybrac na 2012 ale tez jest problem z biletami trzeba czekac:porazka::porazka:
też oglądałam wczoraj "pojutrze" :D

wercia
20-11-2009, 13:40
dziewczyny mam fajna stronke gdzie leca rozne filmy wlasnie ja sciagam (program) ponoc juz jest 2012, juz wszystko pisze wiec tak wchodzisz na przegladarke MOZILLA, jesli nie masz (tak jak ja:() to pobierz wpisujac w google DOWNLOAD MOZILLA, nastepnie wchodzisz w google i pobierasz (wtyczka limitowana do mozilli) <-- tak wpisujesz w wyszukiwarke. Jak juz masz wszystko wchodzisz na Filmy i Seriale Online (http://www.seans24.pl), wybierasz film i wlaczasz go wtedy w prawym dolnym rogu pojawi sie tabela na niej wciskasz REMORE LIMIT wtedy film powinien pojawic sie w nowym oknie bez limitu:D

natalia268
20-11-2009, 14:30
to nie ten sam efekt tego np 2012 ;P

aga
20-11-2009, 15:26
a ja czekam na Avatar, ciekawie sie zapowiada :)

wercia
21-11-2009, 11:54
to nie ten sam efekt tego np 2012 ;P

nio wiem ale zawsze cos;)

martitek
21-11-2009, 22:44
ja wlasnie wrociłam z kina z 2 części Zmierzch. Fantastyczny, bardzo mi sie podobał, chociaz spodziewałam sie innego zakonczenia (książki nie zdazylam przeczytac, ale juz nadrabiam :D).
:love: :love: :love: :love:

nanami7
21-11-2009, 22:51
jestem pod wrażeniem 2012 :) świetny film, bardzo mi się podobał ;)

też czekam na Avatar :)

dzidzia
22-11-2009, 13:31
aaaa to niesprawiedliwie zanim u mnie w miescie puszcza 2012 albo zmierzch 2 to ja predzej zakwitne!! ;(

szpila59
22-11-2009, 17:23
u mnie zmierzch od kilku dni puszczają

dzidzia
22-11-2009, 18:23
masz racje Szpila DOBIJ MNIE!!!!

rudzia1985
24-11-2009, 14:53
powiem Wam szczerze ze liczylam na cos lepszego w filmie 2012 ;) jakos nie dokonca mnie powalil na nogi...moze dlatego ze widzialam juz ponad 500 filmow :D i ciezko jest mnie zadziwic :P ogolnie zly nie jest ale moglby byc lepszy...
sciagam terz New Moona i zobaczymy co z tego wyjdzie..mam nadzieje ze bedzie mi sie podobac jak jedynka :)

szpila59
24-11-2009, 15:17
masz racje Szpila DOBIJ MNIE!!!!
ups... :P Sorry :D

rudzia1985
01-12-2009, 15:24
no i obejzalam Zmierzch nju mun i stwierdzam ze jedynka byla zdecydowanie lepsza niz dwojka ale jak kto woli :) troszke kaszana wyszla z tym filmem i spodziewalam sie czegos lepszego ale ogladac sie sa :D
musze sciagnac normalna wersje :P

szpila59
21-12-2009, 20:20
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAle fajnie!! :skacze: Johnny Knoxville (twórca Jackass'a :P) Będzie grał w filmie z Cher!! :D "The Drop Out" wyjdzie w 2010r.

A JESZCZE bardziej się cieszę, bo wyjdzie 3 część JACKASS'AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!
:skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:
i będzie w 3D! kurde , chyba kupię pierwsze bilety jak do kin wejdzie :D

---------- Dodano o godzinie 19:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:14 ----------

Powstanie trzecia kinowa wersja Jackass (http://wiadomosci.fdb.pl/3143-powstanie-trzecia-kinowa-wersja-jackass)



o i jeszcze Shrek 4 w maju wejdzie też w 3D

mariet86
21-12-2009, 22:02
ja ostatnio mam seanse filmowe:D oglądałyście "Prawo zemsty"? niezły jest i jeszcze niezły jest dopiero ma wejść ale tytłu nie pamietam jak mi pamięć wróci to napisze:D

farbstift
21-12-2009, 22:56
ja ostatnio obejrzałam "Bękarty wojny" i jestem zachwycona. Reżyser spisał się na medal!! Zemsta pokazana w humorystyczny sposób. Żydzi mszczący się na nazistach. Odważne kobiety. Zamach na Hitlera. Wspaniałe dialogi (we wszelkich językach). Polecam;)

Jade
27-12-2009, 00:17
Ja wczoraj ogladalam super horrorek,polecam.Dzidzia jak nie widzialas to specjalnie dla Ciebie bo wiem ze lubisz:)
Sierota / Orphan (2009) - Galeria - FILMWEB.pl (http://www.filmweb.pl/f467339/Sierota,2009/galeria)

dzidzia
27-12-2009, 16:32
o Ty teraz bede szukac tego filma, tylko kurde po nowym roku chyba bo mi czasu brak!! Ale jak mowisz ze dobry to sie wsciekne jak nie zobacze!!

paznokietek1000
27-12-2009, 18:08
brrrr.... ja niestety horrorów nie lubieć, ale dziś kolejny raz zmierzch męczyłam
a był ktoś może już na avatarze??

Jade
27-12-2009, 19:54
Ja sie wybieram ale niewiem czy znajde czas,tak samo jak mialam isc na paranormal activity(horror)ale prawdopodobnie jest suuuper(avatar)

szpila59
27-12-2009, 20:40
ale prawdopodobnie jest suuuper(avatar)
ja słyszałam opinie, że Avatar jest przereklamowany i że najfajniesze w tym filmie to tylko efekty specjalne... :/:

Kamis
27-12-2009, 23:23
Właśnie wróciłem z avatar'a na prawdę warto obejrzeć jak dla mnie rewelacja, mawet moja żona nie nudziła się przez te 3 godziny .. cały czas coś się działo :D

aga
27-12-2009, 23:52
ehh mieliśmy jechać w środe ale nie mamy czym;(

---------- Dodano o godzinie 22:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:51 ----------

a 3d czy zwykły oglądaliście?

Kamis
28-12-2009, 09:24
jasne że w 3d, skoro zrobili taką wersję to grzech by było zwykłą oglądać a efekty są niesamowite :ok: szkoda że do imaxa już nie było miejsc ale i tak świetnie się oglądało

rudzia1985
28-12-2009, 16:35
no wlasnie ja tez czytalam, ze Avatar przereklamowany ;) ale jak zwykle film ocenie gdy go zobacze :) kurde ale 3 h siedzenia na tylku...juz mnie boli :d

majkarodzik
08-01-2010, 22:46
Ja wlasnie wrocilam z kina i polecam film CIACHO:) mozna sie posmiac

gattina
09-01-2010, 00:00
Ja wlasnie wrocilam z kina i polecam film CIACHO:) mozna sie posmiac

a coś więcej zdradzisz? :)

ivonna70
20-01-2010, 20:27
Ja się nad tym Ciachem zastanawiam, bo krytycy negatywnie się o nim wypowiadają. Jednak ostatnio od klientki słyszałam, że jest bardzo fajny.

A ja wczoraj byłam na filmie AVATAR i jestem jak zaczarowana:love:. Film BOMBA!!!!!! Polecam z czystym sumieniem. Te trzy godziny minęły nie wiem kiedy. Chciałabym żyć w takim świecie jak tam ach...
No ale trzeba było wrócić do szarej rzeczywistości.

rudzia1985
21-01-2010, 20:09
a ja nie mam kiedy isc do kina by AVATARA zobaczyc :(
bede musiala poczekac az pojawi sie w necie :P
no i na szerloka czekam :D

szpila59
21-01-2010, 20:58
a ja nie mam kiedy isc do kina by AVATARA zobaczyc :(
bede musiala poczekac az pojawi sie w necie :P
no i na szerloka czekam :D
już jest w necie :D

Kamis
21-01-2010, 23:06
szerloka mam ;)

Jade
22-01-2010, 00:59
Tez jakis czas temu bylam na Avatarze, 3d oczywiscie i tez polecam,maz powiedzial ze zemna nie pojdzie wiecej bo kilka razy podskoczylam jak poparzona bo myslalam ze cos we mnie leci:)Teraz wlasnie myslam zeby sie wybrac na holmsa no ale niewiem jak to bedzie.No i czekam na dvd bo wlasnie juz zamowilam The Time Traveler`s wife:)Juz nie moge sie doczekac

ivonna70
22-01-2010, 10:51
Tez jakis czas temu bylam na Avatarze, 3d oczywiscie i tez polecam,maz powiedzial ze zemna nie pojdzie wiecej bo kilka razy podskoczylam jak poparzona bo myslalam ze cos we mnie leci:)Teraz wlasnie myslam zeby sie wybrac na holmsa no ale niewiem jak to bedzie.No i czekam na dvd bo wlasnie juz zamowilam The Time Traveler`s wife:)Juz nie moge sie doczekac
Hi hi hi ja w pewnym momencie w bok uciekałam, bo myślałam, że dostanę jakimś odłamkiem. Potem sama do siebie się śmiałam.
rudzia na ten film to koniecznie do kina, bo na monitorze, to kompletnie nie to. Moja córka ściągnęła, ale i tak jeszcze raz wybieramy się do kina. Nawet zażyczyła sobie na ostatki charakteryzację z tego filmu.

rudzia1985
23-01-2010, 15:35
Szpila wiem, ze sa w necie ale na razie sciagam same kinowki :(
Kamis - Szeloka masz normalna wersje czy kinowke ?

to myslicie, ze nawet kino domowe nie podola z efektami Avatara ?
wszystkie filmy tak ogladam :P

madzivlek
24-01-2010, 20:00
:wow: ja duzio z miskiem moim ostatnio ogladalam filmow:)
a wiec polecam:
KAC VEGAS

Czwórka przyjaciół wyrusza do Las Vegas na wieczór kawalerski. Niestety, nie wszystko idzie idealnie i następnego dnia budzą się z ogromnym kacem. W dodatku nie mają pojęcia, co się działo ostatniej nocy. Rano znajdują w łazience tygrysa, którego rzekomo ukradli, a w szafie widzą płaczące dziecko. Rozpaczliwie próbują odtworzyć minione wydarzenia, dowiadując się jednocześnie zadziwiających rzeczy. Starają się też znaleźć zaginionego kolegę i odwieźć na jego własny ślub.
ZAJSCIE AWARYJNE
ZAJŚCIE AWARYJNE (http://www.zajscieawaryjne.hagi.pl/)

licencja na milosc (bomba)

Film opowiada o perypetiach świeżo zaręczonego Bena Murphy’ego i jego narzeczonej Sadie Jones, którzy zawsze marzyli o tradycyjnym ślubie w rodzinnym kościele. Problem w tym, że w ułożonym z dwuletnim wyprzedzeniem harmonogramie ceremonii kościoła św. Augustyna pozostał tylko jeden wolny termin na zorganizowanie uroczystości ślubnej, a charyzmatyczny pastor, wielebny Frank, nie udzieli błogosławieństwa Benowi i Sadie, jeśli młodzi nie ukończą jego opatentowanego i niezawodnego kursu przedmałżeńskiego. Szokujące zajęcia, dziwaczne zadania domowe i nabożne manipulacje udowodnią Benowi i Sadie, czy nadają się, by stanąć wspólnie przed ołtarzem... i żyć długo i szczęśliwie.

evevlina
24-01-2010, 20:44
Ja właśnie skończyłam oglądać film "Zdradzona" i mogę gorąco polecić. Bardzo mi się podobał;) Można obejrzeć na stronkach z filmami online
Krótki opis:
Jamie wraz z synem została porwana. Przetrzymywana w pewnym magazynie dowiaduje się, że jej mąż nie jest tym, za kogo go uważa. Porywacz twierdzi, że jej współmałżonek jest członkiem grupy przestępczej, którą okradł z 40 milionów dolarów. Czy pozna całą prawdę? Czy zdoła się ze swoim dzieckiem uratować?

natalia268
26-01-2010, 22:43
Ja byłam w kinie w pioatek na Avatarze, nie lubie tego typu filmow ale jakos nawet nawet mi sie podobał...


a najbardziej z całego filmu podobała mi sie pupcia i ogonek avatara xd słodziutkie to było ;P

naatajla
27-01-2010, 18:28
kac vegas tez polecam swietny film
na avatarze bylam w kinie film fajny ale moim zdaniem za dlugi :P

alfa14
27-01-2010, 23:17
mój mąż tez był na tym avatarze w kinie i podobno film super a efekty jeszcze lepsze , buzia mu sie nie zamykała gadał i gadał o tym filmie , kac vegas oglądalam film super można sie pośmiać i nawet mojemu 4,5 letniemu synkowi sie podobał a najbardziej tekst( zapomniałem że ten piepszonu tygrys jest w łazience), potem przez tydzień to powtarzał z czego nie jestem zbyt dumna i najlepsze jest to ze pochwalil sie tym tekstem przez skypa babci swojej .

mysza31
29-01-2010, 22:13
ja polecam film : "siedem dusz " dla mnie rewelka dramat
http://www.fototube.pl/pictures/siedemdusz.jpg

Jade
29-01-2010, 22:45
Ja ostatnio ogladalam film ,,Push,, jezeli ktos lubi X-man to ten tez sie napewno spodoba.

katarina1977
30-01-2010, 01:24
ja polecam film : "siedem dusz " dla mnie rewelka dramat
jest fantastczny, na końcu ryczałam

anikol
30-01-2010, 14:02
oglądałam siedem dusz cudowny film

Jetem kinomaniaczką :skacze: uwielbiam dobry film tak jak dobra książkę :good:
Może Was to zdziwi ale wolę obejrzeć jakiś film psychologiczny lub filmik na faktach niż komedię. Mam ciężkie poczucie humoru i filmy np w stylu Jima Carreya są dla mnie porażką z kolei mój synek go uwielbia.
Lubię wciągnąć dobry horror, do życia potrzebna mi adrenalina i mocne bodżce hehehe :D

Ostatnio oglądałam film pod tytułem "Udręczeni" jest to horror dla ludzi o mocnych nerwach czyli takich jak ja, zawału mozna dostać.Jest nakręcony na podstawie prawdziwej historii pewnej rodziny która wprowadziła się do nowego domu mówię wam aż podskakiwałam na fotelu.Jak lubicie tego typy historie to gorąco go Wam polecam.

Kolejny film, który przypadł mi do gustu to "Slumdog.Milioner z ulicy" sceptycznie podeszłam do niego ale miło mnie zaskoczył.

Kolejny to "Zawód gangster" zajebi*** film. Mocna produkcja opowiada o znanym angielskim gangsterze, który niegdyś należał do chuligańskiej grupy piłkarskiej. Film na faktach.

............jejciuś mogłabym Was tak zasypać bo w tygodniu z mężulkiem oglądamy zawsze trzy, cztery filmy. Syncio idzie spać ja szykuje dobre jedzonko i mamy małe kino domowe :D

szpila59
30-01-2010, 14:24
ja polecam film : "siedem dusz " dla mnie rewelka dramat
http://www.fototube.pl/pictures/siedemdusz.jpg
Włąsnie obejrzałam i... pobeczałam się ;(;(;(;(

natalia268
20-02-2010, 22:14
jakos pare dni temu byłam na WSZYSTKO CO KOCHAM czy jakos tak... oo raaaany... wielka porażka..


a przed sekundą obejrzałam REC ... siedze sama w domu, ciemno i sr*m po gaciach :D
jedyny horror który zrobił na mnie jakies wrazenie...

---------- Dodano o godzinie 21:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:12 ----------




Ostatnio oglądałam film pod tytułem "Udręczeni" jest to horror dla ludzi o mocnych nerwach czyli takich jak ja, zawału mozna dostać.Jest nakręcony na podstawie prawdziwej historii pewnej rodziny która wprowadziła się do nowego domu mówię wam aż podskakiwałam na fotelu.Jak lubicie tego typy historie to gorąco go Wam polecam.


oo a własnie patrze ze mam na kompie, widocznie tata sciagnał... ale myslałam ze to jakies głupie, ale skoro polecasz to musze obejrzec :P

kobietazpazurem
20-02-2010, 22:15
nic mi nie mów w ogóle bo ten REC już mi dał w kość.... Dla ludzi o mocnych nerwach :)