PDA

Zobacz pełną wersję : żel przy skórce.



moniqu
22-02-2010, 16:00
od niedawna zajmuję się tipsami :)
[niestety nie mam pieniędzy, żeby iść na kurs, więc uczę się sama]
ale przejdźmy do rzeczy :)
1. jak mam nakładać żel, żeby przy początku paznokcia [przy skórce]
nie robił się uskok.
chodzi mi o to, że jak paznokieć rośnie to żel nie zlewa się z paznokciem :)
[mam nadzieję, że rozumiecie ;P]

pozdrawiam :*

Agnieszka Praska
22-02-2010, 16:05
wystarczy ze dobrze opracujesz mase przed nablyszczeniem:)


aaaa stylistki nie zajmuja sie tipsami bo te produkowane sa w fabryce my zajmujemy sie stylizacja i przedluzaniem paznokci:D;)

mala
22-02-2010, 22:33
ja mam czasem tez problem z tym zelikiem.jakza malo wypiluje przy skorkach to widaac potem uskok

sylwia-p_86
22-02-2010, 22:51
Nie martw sie zawsze jest jakiś minimalny uskok,a na początku będzie ci sie to jeszcze zdarzać ;] ładnie wypiłuj masę,a jak nie jestes pewna czy dobrze to weź patyczek i objedź nim dookoła wału wtedy bedziesz wiedziała czy jeszcze piłować.

qatrycja
22-02-2010, 23:22
nie zabardzo rozumiem o co chodzi z tym patyczkiem? ;>

a jak kłade kolorowy żel na całego pazurka to zawsze mi sie robi wiekszy ten uskok bo boje sie że przepiłuje i będą prześwity, jak radzicie sobie z taką sytuacją?

kobietazpazurem
23-02-2010, 18:36
jak żel jeszcze jest mokry to przejedź patyczkiem kolo skórek w ten sposób usuniesz nadmiar żelu

kasiasssss
23-02-2010, 21:30
tak,ja tak robie zeby zel nie splywal na skorki i szybciutko do lampy

moniqu
27-02-2010, 23:51
no właśnie, ostatnio jak sobie zrobiłam to żel mi się rozlał na skórki :(.
niby naprawiłam przed włożeniem do lampy ale potem i tak było widac ;(:P.

aha .
mam jeszcze jedno pytanie :)
jak robię na tipsie i go piłuję to zdarza mi się że go "przepiłuję" do paznokcia.
jest coś złego w tym?

sylwia-p_86
28-02-2010, 00:04
hmm ja nie kumam o co chodzi dokładnie :P

moniqu
28-02-2010, 00:18
tak jakby wchodzi mi pod tipsa powietrze ;/.
ogólnie to jakoś mi to nie idzie.
ale stara się :D

asia
28-02-2010, 00:29
jak przepiłowujesz to niszczysz naturalną płytkę:/ powietrze tez nie może się dostać. zerknij na filmiki może

moniqu
28-02-2010, 00:59
wiem, ale jeszcze nie mam wprawy ile mogę piłować, bardzo pilnuję tego momentu, ale niekiedy "pach".

qatrycja
28-02-2010, 15:16
jeżeli wchodzi Ci powietrze pod tips to albo
a) źle naklejasz tipsa i male bombelki zostają, co jest przyczyną późniejszych zapowietrzeń
b) jakiś do dupy klej :P

Opiłowywanie progu tipsa ułatwia płyn Tip Blender, skraca czas pracy. Po za tym jeśli używasz tipsów clear to tego progu tak bardzo nie widać i nie musisz aż tak mocnomachać pilnikiem ;) Powodzenia i wytrwałości ;)

agasol78
01-03-2010, 11:28
MONIQU nie martw się, pomału zacznie Ci wychodzić. Sama dojdziesz do tego co może poprawić, a co robisz źle. Powodzenia i głowa do góry. Ja też jestem początkująca i wiem coś o tym, że czasami cholera coś nie wychodzi :)

sylwia-p_86
01-03-2010, 11:39
Aaaa jak wchodzi ci pod tipsa powietrze to nic dziwnego,że w tym miejscu piłując docierasz do naturalnej płytki .Musisz poćwiczyć zakładanie tipsa,ale zacznie wychodzić z czasem :) Próg tipsa piłujesz do póki nie bedzie takiego uskoku między naturalną płytką,a tipsem ta linia musi się 'zatrzeć' Pomóż zobie np blokiem polerskim aby wygładzic i zobaczyć czy jeszcze pilnikiem działać albo przemyj to miejsce odtłuszczaczem.

moniqu
10-03-2010, 21:04
już to opanowałam :D.
ostatnio jak zrobiłam kuzynce to ładnie wszystko wyszło :).

Dziękuję za wszystko *:

kobietazpazurem
10-03-2010, 21:07
No to napewno też będą dłuzej trzymać :)

Anika
21-03-2010, 23:08
Zależy jeszcze kiedy to powietrze podchodzi pod tips. Jeżeli w trakcie samego naklejania to najprawdopodobniej używasz zbyt mało kleju, żeby przymocować tips. Jednak gdy powietrze pojawia się jakiś czas po zrobieniu pazurków, być może-tak jak już ktoś tutaj wspomniał- jest to winna zlej jakości kleju.

Na marginesie dodam, że używam kleju z SPN i nigdy nie miałąm żadnych problemów. Można nim skleić prawie wszystko- mojej znajomej chłopak skleił nim buta :D