PDA

Zobacz pełną wersję : Płynny akryl



pinusia6
23-02-2010, 18:08
Jeśli niepotrzebnie załozyłam ten post to proszę o usuniącie go. Niestety nie wiedziałam gdzie to napisac...
Mam takie pytanie czy ktoś uzywał płynnego akrylu?? Ja dostałam od znajomej taki bo babka jej wcisneła że to zarówno do akrylków jak i zeli a ona robi tylko zelowe pazurki więc mi oddała... No i właśnie tu jest problem po nałożeniu robią się takie pęcherzyki powietrza a po jakimś czasie to takie czarne pajączki do tego ;(
Wie może ktoś od czego to może być? :huh:

syiwka
27-02-2010, 20:01
nie bardzo wiem o co chodzi z tymplynnym akrylrm , czy to jest ten co sie po lampe go rowniez daje???

Gość
27-02-2010, 20:40
mnie sie wydaje że to chodzi o płynne złoto, bo jest cos takiego i ma to w swoejej ofr=ercie charisma innovation

płynne złoto jest bardzo podobne do akrylu clear połączonym ze złota masą prełową ale wygląda na pędzlu jak kropla rtęci mniej więcej tak http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/Pouring_liquid_mercury_bionerd.jpg

a temat proponuje przeniesć do http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html albo http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/981-jakich-akryli-uzywacie.html

asia
27-02-2010, 20:44
mi sie to z porcelaną kojarzy na przykład

bestilka007
27-02-2010, 21:24
Jeśli niepotrzebnie załozyłam ten post to proszę o usuniącie go. Niestety nie wiedziałam gdzie to napisac...
Mam takie pytanie czy ktoś uzywał płynnego akrylu?? Ja dostałam od znajomej taki bo babka jej wcisneła że to zarówno do akrylków jak i zeli a ona robi tylko zelowe pazurki więc mi oddała... No i właśnie tu jest problem po nałożeniu robią się takie pęcherzyki powietrza a po jakimś czasie to takie czarne pajączki do tego ;(
Wie może ktoś od czego to może być? :huh:
podajjakis namiary jaka firma? moze zdjecia bedzie latwiec ocenic co to jest :P:P
"*

pinusia6
01-03-2010, 17:48
Oj całkiem zapomniałam dodać fotki

Gość
01-03-2010, 18:10
może to jest poprostu finish??

AgUsia950
01-03-2010, 18:21
Płynny Akryl - ekstremalnie szybko schnący Top Coat do akrylu. Nakładamy go na paznokcie jak lakier utwardzający daje efekt powierzchni lśniącej jak szkło. Ma bardzo dobrą przychepność do preparatów utwardzalnych, dlatego nie odchodzi i nie odpryskuje.
UWAGA !!! Płynny Akryl należy szybko nakładać na opracowywaną powierzchnię, nie dopuszczając, aby butelka została odkręcona (może to spowodować utwardzenie preparatu w opakowaniu).

to ze strony SF. :P
nie mogę zmienić tego czerwonego koloru.. nie wiem dlaczego..

dzidzia
01-03-2010, 22:24
ja Ci powiem tak połasiłam się na to a to bubel jakich mało !! tak jak piszesz, to samo mi sie robiło normalnie pękał na paznokciach i odpadał , dobrze że tylko na sobie to wypróbowałam a nie na klientce!!

pinusia6
02-03-2010, 09:29
ja Ci powiem tak połasiłam się na to a to bubel jakich mało !! tak jak piszesz, to samo mi sie robiło normalnie pękał na paznokciach i odpadał , dobrze że tylko na sobie to wypróbowałam a nie na klientce!!

No to nieźle ach dobrze ze tez tylko to na siostrze wypróbowałam... I sobie... :( a moze moglabys mi cos Kochana polecić jakis preparat wykończeniowy do metody akrylowej? Byłabym wdzięczna :-)

kobietazpazurem
02-03-2010, 09:38
Też miałam wysechł w butelce nawet ani razu go nie uzyłam tylko odkręciłam sprawdzic co to... zamknęłam ale powietrze i tak sie dostało...

pinusia6
02-03-2010, 09:46
Też miałam wysechł w butelce nawet ani razu go nie uzyłam tylko odkręciłam sprawdzic co to... zamknęłam ale powietrze i tak sie dostało...

No właśnie to tak szybko zasycha ze masakra :/ No zanim nałoże na paznokiec to juz mi na pędzelku zastyga