PDA

Zobacz pełną wersję : Kosmetyki w salonie



Czarnulka1523
24-02-2010, 16:06
Jakie kosmetyki polecacie do pracy w kosmetyce? Jakie firmy preparaty używacie w siebie w salonie?
pisze z tym pytaniem ponieważ z szefową zastanawiamy sie nad otworzeniem na poczatku malej kosmetyki i zastanawiamy sie jakiej firmy preparaty zamowic aby nie byly drogie ale dobrej jakosci.:] Dzieki z gory pozdrawiam:love:

Pati88
24-02-2010, 16:24
my w szkole uzywamy kosmetykow firmy JANSSEN i naprawde ja osobiscie je chwale. uzywalysmy masek algowych z firmy BIELENDA ale teraz spowrotem wrocilysmy do tych z Janssena niedlugo ide na szkolenie firmy JADWIGA i z tego co wiem dyrektorka chce zamowic kilka ich kosmetykow na probe wiec jesli je wyprobujemy to napisze.na praktykach moja szefowa pracowala na CLARENIE I BANDI. wiem ze jeszcze w mojej miejscowosci w Studium medycznym dziewczyny pracuja na kosmetykach ZIAJI Z serii Ziaja pro ja nie mialam z nimi stycznosci wiec nie wiem

PAZURKOMANIA
24-02-2010, 23:40
Linia kosmetykow ziaja pro jest w przystepnej cenie i naprawde dobra, wg.mnie swietna jest dermika lub clarena ale rowniez dosc droga..:)

Czarnulka1523
25-02-2010, 13:05
właśnie co do clareny słyszałam złe opinie ostatnio ale nie wiem na czym sa opierane, ja tez w szkole używam Bielendy, Joanny i jakis innych ale właśnie trzeba cos wybrać... myslalysmy wlasnie nad Bielenda, ziaja, dermika lub bandi. musimy wkoncu cos wybrac i ruszyc... dzieki dziewczynki

kobietazpazurem
01-03-2010, 18:45
Też polecam Ziaje... jak dla mnie jedne z lepszych kosmetyków :)

asia
01-03-2010, 22:49
ja nie jestem kosmetyczką, ale również ziaje polecam. miałam u siebie całą jej serię do stóp. i już kiedys pisałam w pedi, ale tołpa jest interesująca, ale nie wiem jak w kosmetyce:(

farbstift
29-04-2010, 10:53
ja dostałam próbki z Clareny. Mam akurat próbki kremów, stosowanych na wykończenie zabiegu. Są świetne, w ogóle mnie nie uczuliły, choc u mnie to nie trudne.
Kosmetyki profesjonalne ? Skóra naczyniowa, wrażliwa i alergiczna ? Clarena (http://www.clarena.pl/cms/?__page_id=40)
ma śliczny delikatny, ogórkowy zapach; lekko wklepuje się w skórę; bardzo przyjemne uczucie pozostawia i świetnie nawilża
http://www.clarena.pl/cms/?__page_id=682
świetnie pachnie, a co najlepsze zapach pozostaje długo na skórze (owoce leśne); idealnie nawilża i skóra jest taka jaby bardziej promienna

Ciao
17-05-2010, 15:09
Ziaja ma bardzo fajne balsamy do ciała,ale chyba nie jestem w stanie polecic kosmetyków z jednej firmy. sama stosuje co najmniej kilka i z każdego jestem zadowolona.

Evela
04-11-2010, 17:37
Polecam Bielende, Norel, do stóp Gehwol, stóp i dłoni Cuccio, z droższych polecam firme Thalgo kosmetyki są drogie ale bardzo wydajne.

Tekila_18
04-11-2010, 19:18
U mnie w szkole pracujemy tylko na kosmetykach firmy Bielenda i uwazam, że sa dobre i w przystepnej cenie:)

andźka
04-11-2010, 22:07
u mnie w szkole pracujemy na kosmetykach payot, bielenda i jadwiga, musze przyznac ze bardzo dobre sa te kosmetyki, w szczegolnosci maski do twarzy kremowe jak i algowe, nie uczulaja i przecudnie pachna:ok:

Agnieszka Praska
05-11-2010, 07:59
dziewczyny znaci firme ava ??
byla u mnie jakis czas temu przedstawicielka z oferta:)

farbstift
05-11-2010, 10:34
nie znam Aguś, ale możesz przetestowac, porównac skład i jesli Ci się będzie opłacac to wprowadzić:)

asia
05-11-2010, 12:25
z tego co kojarze to mialam z tego sól kiedyś, kosmetyk tani i dobry. chyba ze pomylilam firmy, ale chyba dobrze mysle :)

Chocolata
08-11-2010, 08:34
A ja z czystym sumieniem mogę polecić kosmetyki Starej Mydlarni... Zapachy owocowe takie ze chce się je zjeśc:] Wystarczy zajrzeć na ich stronkę żeby miec ślinotok:]

paznokietki000
17-11-2010, 01:41
U mnie w szkole jest DERMIKA , ZIAJA , BIELENDA. Osobiście miałam styczność z ZIAJA , ale niestety jeszcze nie w szkole. Babeczka od pracowni strasznie chwali te produkty , jest dyplomowaną kosmetyczką i kosmetologiem , w SPA gdzie pracuje również pracuje na tych firmach. Ziaje oczywiście jak najbardziej polecam, masło kakaowe do ciała jest po prostu zniewalające :D

naatajla
19-11-2010, 15:30
AA bielenda dermika joanna payot w gabinecie powinny byc kosmetyki specjalne i takie ktorych klientka raczej nie dostanie w drogerii typu rosman natuta itd

edusia777
19-11-2010, 16:55
ja w szkole pracuje na kosmetykach charmine rose ale powiem szczerze ze nie ma rewelacji

farbstift
24-11-2010, 12:43
Charmine Rose, Bielenda są ok. Z tym, że osobiście wolę Bielendę.

mikusia08
08-01-2011, 14:14
czy ktoras z was pracuje na kosmetykach BABOR?? dostalam od nich oferte wraz z probkami musze powiedziec ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczona... tylko w ofercie napisali ze aby zamawiac ich prdukty musze przejsc szkolenie(darmowe) ale po nim zakupic za 6 tys produktow...no chyba ze zle ich zrozumialam... musze poszukac oferty i jeszcze raz poczytac.Ktos na nich pracuje i wie na czym polega wspolpraca?
Ja w szkole pracowalam na ziaja,bielenda jak dla mnie mleczka,toniki produkty ze tak powiem do zmywania ok ,ale jak na zabiegi to do mnie nie przemowily ,efektow nie bylo widac (2 lata stosowania) bardzo niska polka i sa dostepne w drogeri nie wiem czy kobiety ktore zapytaja "na czym pani pracuje" a my odpowiemy "ziaja" nie pomysla ze szkoda wydawac kase skoro sa one w drogeri....Wiem,ze nie wszytsko w drogerii kupimy no ale klientki tak mysla slyszac marke.
Ja wykonuje makijaze i na slowo "inglot" reagowaly a te cienie... hm ludzie niestety staja sie wymajacy chce za niska cene ,abysmy wykonywali zabiegi,makijaze na najwyzszej polce produktow...
Dlatego na tym co mozna "zaoszczedzic" zmywalych produktach to bede tak robic reszte wole miec z lepszej jakosci.

To oczywiscie moja ocena,i prosze aby sie nie obrazaly kolezanki ktore pracuja na ziaja czy bielenda;)

Nefra
05-02-2011, 16:29
Chciałam zakupić sobie kilka podstawowych produktów ale nie moge sie zdecydować....Clarena jest dosyć droga,a co myślicie na temat produktów Ava ?

paznokietki000
05-02-2011, 21:27
mikusia tyle że jak mówisz klientką na czym pracujesz to nie mówisz ziaja , tylko ziajaPRO od razu wiadomo wtedy że to seria dla profesjonalistów i nie dostanie nikt tego w drogerii .
Uważam że bielenda ma fajne kosmetyki , dermika również ... ^_^ Ale to tylko moje własne , osobiste zdanie

andźka
05-02-2011, 22:33
My w salonie pracujemy na Clarenie, Bielendzie i Mary Kay, jak dla mnie to te marki sa ok:ok:

Nefra
10-02-2011, 14:51
A firmy Apis ktoś używał ?

Camilla
16-03-2011, 23:53
Ja pracuje na Clarenie i uważam ze jest świetna cudnie pachnie i naprawde efekty widac... A co do cen to taka średnia półka. Bo w cenie 30 - 50 pln za kosmetyk.

Anna Gorońska
17-03-2011, 19:17
kosmetyczka w moim salonie pracuje na CHARMIN ROSE i NEODERMA jest zadowolona

Korall
12-10-2011, 19:37
Ja kiedyś uczyłam się na kosmetykach Star Nail i byłam bardzo zadowolona. W domu do pielęgnacji mam też serię cuccio, które też można do salonu wstawić.

andźka
15-10-2011, 22:34
dziewczynki, pracuje któras z was na kosmetykach BANDI? prosze o opinie na temat tej firmy

germana
16-10-2011, 15:40
ja robiłam w szkole zabiegi na bandi. Maseczki, preparaty do demakijażu to testowałam. Całkiem przyjemne.
Fajne konsystencje... gorzej z zapachami. Działanie całkiem w porządku. Chociaż cudów nie ma ^_^

sztynka
17-10-2011, 21:13
U mnie Bielenda, Ziaja Pro, Clarena , Apis ma fajne kosmetyki, ale miałam styczność tylko z peelingiem. Polecam maski do dłoni z Farmony, seria Pro oczywiście. Szczególnie jedna o zapachu trufli mmm:D

Zuuzaneczka
19-10-2011, 17:07
Ja właśnie zamówiłam serię do pedicure z Ziaji Pro - jak dla mnie budzi zaufanie.

Agnieszka Praska
19-10-2011, 18:27
bedziesz zadowolona ;)

Tosiaczek
19-10-2011, 18:43
Ale ogólnie klientki chcą kupować u Was w salonie kosmetyki PRO? Bo ja już od 6 miesięcy zastanawiam się czy brać czy to się nie zmarnuję. Bo klientki nie pytają o kosmetyki do kupienia. No czasem zapytają o oliwki do paznokci i nic więcej.
A pracuję na kosmetykach- bielenda,, ziaja, apisi, lcn,

andźka
20-10-2011, 22:26
dziewczyny, mam pytanie na jakich kwasach pracujecie u siebie w salonach? z jakich firm bierzecie i jakie mają stężenia?

sztynka
24-10-2011, 10:05
Tosiaczek, jeśli chodzi o produkty, to może najpierw zaopatrz się w małe próbki, gratisowe, ewentualnie za 1 zł, czy coś takiego?
Co do Ziaji Pro, to pamiętajcie zapytać klientki o alergie, bo niestety wysoko zawiera alergeny-paraben. Ale pocieszam, że wspaniała bielenda zawiera ich 3 razy więcej :D

daruniunia
09-05-2012, 13:38
Z tego co wiem BABOR to bardzo eksluzywna i droga seria kosmetyków do salonu. Ale Pani u której miałam praktyki stosują ją już kilka lat i jest zakochana w tej firmie. One są naprawdę dobre. Miałam kiedyś ich krem i naprawdę działa. Więc polecam gorąco tą firmę.

mar-kos
09-05-2012, 14:36
Z czystym sercem polece markę Charmine Rose oraz OrganicSeries do ciała i twarzy. Jeśli chodzi o stopy to najlepszy będzie GEHWOL.

mysiula
13-05-2012, 14:15
A co myślicie o kosmetykach firmy BANDI?

wisienkakwspz
13-05-2012, 15:35
mysiula z tego co się orientuję to Bandi serię profesjonalną ma niezbyt udaną, za to świetnie dopracowany detal ;) Właśnie sama zbieram fundusze na zakup kosmetyków do odsprzedaży dla klientek ;)

daruniunia
15-05-2012, 17:50
Ja zastanawiam się nad firma etrle belle. Miała już może któraś z was z nimi styczność?

Camilla
04-06-2012, 12:42
Ja pracuje naClarenie , choc nie nalezy do najtanszych to jestem zadowolona. Do stóp to nei widze nawet innej mozliwości jak tylko GEHWOL jest bezkonkurencyjny , zarówno pianka z 25% mocznika do zmiekczania jak i pieknie pachnacy peeling bambusowy.

Kwasy jakie stosute to z Clareny:
- migdałowy 40%
- kwasy owocowe AHA 35%
- kwas pirogronowy 25%

Kosmetyki do makijażu to :
- Kryolan
- MAP

Stylizacja paznokci:
- SPN

Lakiery:
- COLOR CLUB
- SAVINA
- CHINA GLAZE
- SPN
- inglot

Zuuzaneczka
04-06-2012, 21:52
Powiedz mi Camillo, jak jest z tym Gehwolem, bo słyszę same dobre opinie, ale kosmetyki jakoś wcale do mnie nie przemawiają... Niespecjalne opakowania, takie apteczne, jak patrze na różne składniki tych kosmetyków to mam wrażenie, że nie są to miłe w użyciu i wspaniale pachnące kosmetyki, ale może nie mam zupełnie racji? ;)

mar-kos
05-06-2012, 07:51
Gehwol to niemieckie kosmetyki, to może stąd taki ich surowy wygląd:D:D
A tak na serio są to produkty medyczne, przeznaczone do leczenia konkretnych dolegliwości :)
Po za tym opakowania nie muszą być piękne, ważne że produkt jest rewelacyjny w użyciu.

wisienkakwspz
05-06-2012, 14:46
zuuzaneczka no właśnie, wygląd i zapachy takie bardziej apteczne ;) Ale działanie rewelacyjne !!
A dla pań, które wolą inne zapachy mam produkty z Cuccio i też mogę polecić ;)

Camilla
07-06-2012, 00:59
Ja mówie o GEHWOLU klientka ze to sa profesjonalne lecznicze , podologiczne preparaty to brzmi tak fachowo;-) a o to chodzi bo kosmetyk kupiony odemnie ma byc profesjonalny i ma działac bo przedewszystkim robie pedicure medyczne. Pachnace kremiki to w drogeriach kupuja i nic nie daja! Mam również serie Cuccio ale nie bardzo lubie nia pracowac bo to glownie tylko ladny zapach , peeling z gehwola bambusowy naprawde peelinguje a peeling z cuccio jest tak delikatny ze chyba wygladzic nim mozna po peelingu z gehwola. Takze jak sa stopy problematyczne to serie zapachowe typu cuccio nic nie dadza.

Iwon
21-11-2012, 18:57
tak gewhol jest bezkonkurencyjny

jesli chodzi o bandi to firma i kosmetyki przeszły rewolucje i sa naprawdę dobre

ja mam pytanie, doradźcie mi jakąś dobra maskę rozpulchniająca,ale bez wapozonu, żeby przygotowywała skórę do oczyszczania ale bez parówki

Zen.
21-11-2012, 19:19
bezkonkurencyjnie Anna Lotan

Danutka
21-11-2012, 20:46
U mnie w szkole pracujemy tylko na kosmetykach firmy Bielenda i uwazam, że sa dobre i w przystepnej cenie:)


Też lubię Bielendę:)

Aliz
22-11-2012, 14:46
ja wczoraj usłyszałam od pani z hurtowni, że powoli zaprzestają sprzedaży marki Ziaja Pro, ponieważ mało osób się w nią zaopatruje i podobno kosmetyki jakościowo się pogorszyły.
A co do Bielendy to owszem ma swoje perełki, ale też i niewypały. Po prostu trzeba próbować...

joystynka
22-11-2012, 20:51
ja z Bielendy lubię maski algowe plastyczne,w szczególnosci oliwkową ,zapach taki ,ze jeszcze po wyjsciu klientki długo w gabinecie pachnie i klientki zadowolone z takiej "aromaterapii" :) kozie mleko natomiast pachnie mlekiem w proszku ,lub jakims budyniem. Jeśli juz jestem przy aromaterapeutycznych aspektach ,to za kazdym razem gdy nakładam klientce peeling capucino z clareny ,to klientka mówi " alez narobiła mi pani ochoty na kawę " :). Przyłączam się równiez do opinii o firmie Gehwoll. jak dla mnie bezkonkurencyjna jest ich masc przeciw pekaniu pięt.
co jeszcze.. bielenda ma tez bardzo fajny krem do rak; luksusowy krem na dłonie i paznokcie,w praktycznej 500 ml butelce z pompką.
z clareny jeszcze sprawdziły sie u mnie Termo Cellulit Cream,rozgrzewa jak ognie piekielne :) i zadowolona tez jestem z kremu eksfoliujacego z kwasami aha: Aha Fruit Cream
a z ciekawostek mam fajny peeling enzymatyczny z firmy Theo Marvee ,nazywa sie Le Magnifique,jest ananasowy i po kilku sekundach od nałozenia na twarzi rozmasowaniu pojawiaja sie wyczuwalne drobinki martwego naskórka,fajny,nawet w domu go uzywam:)
ojej,rozpisałam sie jak szalona ,wybaczcie,ale moze cos komuś pomoże ten mój elaborat ;)

Iwon
23-11-2012, 10:10
ja mam pytanie, doradźcie mi jakąś dobra maskę rozpulchniająca,ale bez wapozonu, żeby przygotowywała skórę do oczyszczania ale bez parówki

pomóżcie

Zen.
23-11-2012, 11:01
No przecież ci odpisalysmy więc nie wiem o co chodzi ?

Paulka
23-11-2012, 11:12
Iwon zadałaś pytanie w temacie o oczyszczaniu twarzy i tam masz odpowiedzi,

a widze ze juz tam zajrzałas :)

Iwon
23-11-2012, 14:29
tak tak, już sie ogarniam :)
napisałam pytanie tam i tu bo nie wiedziałam gdzie lepiej

---------- Dodano o godzinie 14:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:25 ----------


No przecież ci odpisalysmy więc nie wiem o co chodzi ?

o nic mi nie chodzi, Ty zaproponowałaś jedna maskę, czekałam na więc,ale juz wszystko wiem

krasnal88
25-11-2012, 19:56
ja lubię polskie wyroby kosmetyczne np. ziaja lub bielenda. wydaje mi sie ze ona maja slabą reklame i przez to nie schodzą ładnie.

Iwon
26-11-2012, 08:14
świetne są kosmetyki jadwigi, byłam na ich szkoleniu i babka powiedziała wyraźnie, nasze kosmetyki sa tanie bo nie maja ulotek,reklam, nie ida przez te wszystkie oddziały reklamowe, którym trzeba tez zapłacić, dlatego cena jest taka jak od hurtownika, a kosmetyki sa baaaardzo naturalne, ja mam duzo rzeczy od nich, mam świetny krem matujący który kosztuje !uwaga! 18zł :) polceam

Evelina.J
24-01-2013, 13:38
Moje kochane porownajcie mi prosze te firmy:

-Clarena
-Charmine Rose
-Bielenda Pro
-Organic Series

takie firmy proponuja mi dystrybutorzy ktorzy beda mnie zaopatrywac

Głównie wacham sie czy Clarena czy Charmine Rose. podobno z Organic są dobre algi, ale z drugiej strony slysze ze bielendy algi najlepsze. Kusi mnie najbardziej Clarena ale znajoma po fachu (doswiadczona kosm) twierdzi ze algi maja slabe i zebym wymieniala w zabiegu algi z clareny na bielendy.

Prosze o wasze zdania

3524
24-01-2013, 15:37
Zależy od klientek. Jeśli kierujesz swoje usługi do pań, które na to stać - wybrałabym Clarenę. Jeśli natomiast lepiej byłoby obniżyć koszt zabiegu choćby o te 10 zł - Bielendę. Moim zdaniem lepiej mieć 2x więcej klientek, niż 2x droższe zabiegi.

Zen.
24-01-2013, 17:46
a ja uważam ze nie warto pchać się w coś co klientka kupi na allegro i z tych trzech to organic, może jeszcze algi z bielendy, reszta nic nie warta....

wisienkakwspz
24-01-2013, 18:03
Myślę podobnie jak zen ;)

3524
24-01-2013, 18:59
w sumie o tym akurat nie pomyślałam...

Zen.
24-01-2013, 19:08
A poza tym clarenę może mieć każdy głupi. Inwestuj Ewelinka w to, czego nie ma nikt inny! Z tego co wiem, organic jest dobry, podobno detal fajnie się sprzedaje.

btw clarena już jest kiepska, a mają ją zacząć produkować w Chinach- bo taniej....

Evelina.J
24-01-2013, 19:36
Zen a Ty na czym robisz zabiegi? Na jakiej firmie? A Clarene sprzedają teraz bezprawnie na allegro. Z tego o ja sie zorientowalam u dostawcy teraz podpisuja umowy i tam sie podpisuje ze nie bedzie sie sprzedawac tego m.in. na allu itp itd. Firma sobie tego nie życzy. Tylko HomeCare mozna odsprzedawac klientkom i nic poza tym... Wlasnie sie dziwie ze sie laski nie boja na allu odsprzedawac dalej towar...

Zen.
24-01-2013, 19:45
Różne różniste i inne takie :D

Evelina.J
24-01-2013, 19:49
Różne różniste i inne takie :D

Polec mi cos fajnego. Moze na priv?

Zen.
24-01-2013, 19:50
Probuję ale masz zapchaną skrzynkę :D

Catherine89_dg
25-01-2013, 18:47
Ja od początku jestem związana z Clarena i bardzo dobrze mi się na niej pracuję. Fakt, że można ja kupić na allegro niestety nie działa na jej korzyść, ale niestety tak już jest i tego się nie przeskoczy...
Jeśli chodzi o algi to świetne i trochę tańsze faktycznie są z Bielendy - zwłaszcza arbuzowa i czekoladowa :buja:
A jeśli mogę polecić to absolutnym numerem 1 w peelingach enzymatycznych jest ten z THEO MARVEE - LeMagnifique ... wierzcie mi- kosztuje ok 50 zł a działa CUDA :D[COLOR="Silver"]

angelikapl
07-02-2013, 15:54
Witam! Planuję otworzyć niewielkie studio urody w którym będą m.in zabiegi na twarz. Szukam dobrej ale nie drogiej marki kosmetyków uwzględniam Charmine Rose, Bielenda, Zjaja i co jeszcze warto wsiąść pod uwagę oraz które kosmetyki, serie możecie polecić z tych wyżej wymienionych ale też innych?:*Będę wdzięczna z pomoc.

choco-lashes
07-03-2013, 22:07
Poczytaj sobie wcześniejsze posty, dziewczyny własnie na temat tych salonowych marek kosmetyków tutaj pisza ;)

Kasia991
07-03-2013, 22:44
A co sądzicie o Norelu - ma któraś u siebie w salonie?

Annauelle
08-03-2013, 14:41
Ja pracuje na Charmine Rose juz od jakiegos czasu i moje klientki sobie chwalą...poza tym co klientce po algach jesli nawet je sobie kupi??? moje kobietki ufaja mi i wiedzą ze sam kosmetyk cudów nie zdziała :)
Co do mozliwosci kupna kosmetykow np. przez allegro to ja zawsze ostrzegam...sama kiedys kupilam produkt z Clareny i...no wlasnie to wogole nie byl produkt jaki byl w opisie aukcji.

Tosiaczek
08-03-2013, 15:25
Dziewczyny a co powiecie o kosmetykach "Alissa beaute" ? używałyście? używacie?

I chciałam zapytać jeszcze o olejek arganowy czy pracowałyście na nim? Bo szukam szukam i znaleźć nie mogę ;/

choco-lashes
11-03-2013, 19:49
Kasia991 -My używamy kosmetyki Norel-a są całkiem dobre lecz do Tych Najlepszych nie należa;) Moim zdaniem mają również atrakcyjną cenę tych profesjonalnych kosmetyków;)

A jak u Was sprawdzają się produkty Bandi?? Ja miałam do czynienia tylko z Mleczkiem i jest rewelacyjne,fajny zapach ,łagodne, dobra konsystencja. I zastanawiam się czy inne produkty są równie dobre;)

sylwus1612
12-03-2013, 19:05
Witam dziewczyny a czy pracuje ktos na kosmetykach z Apisu?? :-)

asia
16-03-2013, 15:02
my kiedys je mialysmy, sa ok ale szalu nie ma

agaretka
16-03-2013, 15:11
Możecie polecić dobre serum i maskę rozjaśniającą? (na przebarwienia)

Kasia991
16-03-2013, 20:05
Mam teraz praktyki w salonie i pracujemy na firmie Christina - przyznam, że początkowo niezbyt profesjonalnie mi to brzmiało, ale jak zaczęłam na nich pracować to okazały się rewelacyjne, kwasy, piling ziołowy, zabiegi rozjaśniające i przeciwzmarszkowe extra! :)
tu macie link Christina – It Just Works ! (http://www.christina-cosmeceuticals.com/)

Evelyn.
17-03-2013, 18:40
Ja mam pytanko o kwasy. Wiecie może czy przy naczynkach można stosować jakiekolwiek kwasy?? Do tej pory używałam kwasów z Clareny, ale trafiła mi się klientka z bardzo bliznowatą buzią(do przygotowania na ślub w maju) i ma troszkę naczynek. Polećcie mi coś proszę, bo czas nagli:/:
ps. czytałam, że kwasy PHA powinny być odpowiednie, ale nie wiem których firm kosmetyki je zawierają...

Zen.
17-03-2013, 18:56
np migdał z natinuela

gosia666
17-03-2013, 20:31
kwas migdalowy jak najbardziej na naczynka,sama na sobie stosuje:)
mam teraz bandi , a wczesniej mialam clarene i jakos bardziej mi clarena pasowala

3524
17-03-2013, 20:40
Ja używałam kiedyś Natinuela właśnie, ale opakowania ma 200 ml i potrzebnych jest 5 buteleczek do zabiegu. Teraz mam Clarene - forma ampułek bardziej mi odpowiada, choć wyrzucam prawie pół czasem. No i cena za zestaw dużo niższa.

Zen.
17-03-2013, 20:43
a jak się niższa cena przekłada na działanie? Ja nie miałam clareny i nie wejdę w nią ale ciekawi mnie to.

Kasia991
17-03-2013, 22:02
Jak najbardziej migdał do naczynek, ale jak ma blizny to kiepsko to widze...on bardziej leczy tradzik.

Zen.
17-03-2013, 22:15
Na trądzik to bardziej pirogron jak dla mnie.

niunia-dziunia
17-03-2013, 22:31
Evelyn, a może spróbuj z Charmine Rose - kwas migdałowy 30% i kwas laktobionowy 5% - złuszczanie naskórka, redukcja przebarwień różnego pochodzenia, redukcja blizn potrądzikowych????

W ogóle Charmine Rose ma świetne kosmetyki:D

agaretka
17-03-2013, 22:41
niunia a gdzie kupujesz te kosmetyki? W sklepie internetowym? Możesz polecić serum i maskę rozjaśniającą?

niunia-dziunia
18-03-2013, 06:57
Można je kupić w internecie - na ich stronce lub w innych hurtowniach albo w Magregu w Zielonej Górze:D

Na przebarwienia mają ampułkę rozjaśniającą przebarwienia MELANIN-CONTROL AMPOULE, maskę pomarańczową, maskę algową platynową, wybielające płatki Matrigel (po 35 roku życia) no i kwasy:D

Wydaje mi się, że kwasy zadziałają najlepiej, chociaż wszystko zależy w jakim stanie jest cera. Na przebarwienia i blizny świetna jest przecież mikrodermabrazja i do tego ampułka i jakaś maska:)

Evelyn.
18-03-2013, 08:42
właśnie w piątek jeździ facet z Magrega, to zamówię sobie. Dzięki dziewczyny:)
Edyta. Nie mogę zrobić jej mikro, bo ma naczynka....

3524
18-03-2013, 19:35
@Zen. - z ceną głównie chodziło mi o koszt na start. 200ml kwasu z natinuela ok 250 zl, 30ml clareny 66 bodajże. Jak działanie... hmmm.... na razie nikt nie narzekał - miałam panią z naczynkami + bliznami + paskudnymi zaskórnikami, grudkami, ogólnie cera bardzo zaniedbana - po zabiegu zdecydowanie lepiej, ale nie wiem czy na długo - okaże się jak przyjdzie za ok. tydzień na powtórkę.

Evelina.J
05-11-2013, 13:05
......a z ciekawostek mam fajny peeling enzymatyczny z firmy Theo Marvee ,nazywa sie Le Magnifique,jest ananasowy i po kilku sekundach od nałozenia na twarzi rozmasowaniu pojawiaja sie wyczuwalne drobinki martwego naskórka,fajny,nawet w domu go uzywam:)......

Jaka cena tego peelingu? Gdzies kupic?? Mnie zainteresował ten peeling i chętnie zakupię;)

GrotaBryza
22-11-2013, 13:36
Warto szukać teraz w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,ponieważ z okazji zbliżających się świąt możemy kupić wiele rzeczy znacznie taniej.

Iwon8558
22-11-2013, 19:55
nie znam tej firmy,jakoś nuie miałam okazji sie z nia spotkać

Iwon
22-11-2013, 20:00
ciekawe,nie znam tej firmy,muszę sie porozglądać z nia i wypróbować
szukam czegos innego niz oklepane firmy typu bielenda,bandi,chociaż są super

Patrycja90
05-01-2014, 20:01
A peeling enzymatyczny to jaki dokładnie, pierwsze słyszę o takim.

angelikapl
20-03-2014, 23:29
Znacie może jakaś firmę która ma zabieg Czekoladowy na twarz? Chodzi bardziej o relaks możecie coś polecić?

elawrona22
22-03-2014, 18:31
Ja polecam Ci masło czekoladowe Farmona Sweet Secret Czekoladowe masło do ciała 225ml - SKAPIEC.pl (http://www.skapiec.pl/site/cat/114/comp/709562#from35101) - zastępuje każdy drogi zabieg, jak użyjesz go po kąpieli. Ten zapach jest cudowny :)

kachna831
30-03-2014, 11:27
Dziewczynki... Ostatnio dostałam ofertę kosmetyczną od firmy ARKANA, czy któraś z Was miała styczność z tymi kosmetykami? Oferta wygląda całkiem fajnie ale ciekawa jestem jak z jakością kosmetyków...

GrotaBryza
25-04-2014, 14:59
Jeżeli chodzi o te kosmetyki kupowane w salonie,to często ich cena jest po prostu wyższa od tej normalnej i wg mnie to sie po prostu na dłuższa metę nie opłaca. Zdecydowanie lepiej bezie poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie cena jest niższa a nie cierpi na tym jakość.

monkas
19-03-2015, 08:12
Jeśli ziaja to zdecydowanie w sklepie firmowym, mam na myśli - Sklep Ziaja - Kosmetyki Ziaja :: E-ziaja.com (http://e-ziaja.com/)
Śmieszne, ale można kupić podróbki ich kosmetyków. Jak łatwo się domyśleć - daleko im do oczekiwanej jakości przy tych produktach.

magdalenka98
15-04-2016, 10:29
Moim zdaniem najciekawszą ofertę dotyczącą sprzętu kosmetycznego znajdziesz w serwisie pod adresem gabinetspa.pl. Ja właśnie w tym sklepie internetowym robię najczęściej zakupy więc polecam, bo naprawdę warto.

jupi
09-06-2016, 23:34
Ja od dłuższego czasu używam dermokosmetyków, są dobre dla mojej cery. Od płynów micelarnych po kremy i balsamy :)

monkas
30-06-2017, 13:13
Przede wszystkim radzę stosować kosmetyki naturalne, ale chyba to jest oczywiste. Wiele dobrych produktów macie np. w Hildegard Braukmann, ale to zależy od tego, o jakie dokładnie chodzi. Kluczowe znaczenie ma nastawienie na coś jakościowego. Klienci chcą jakości - po to przychodzą do salonów kosmetycznych.