PDA

Zobacz pełną wersję : jak szukać pracy jako stylistka paznokci?



Strony : [1] 2

iwa1223
24-02-2010, 23:05
Jak zaczynałam zabawę w robienie paznokci to nie myślałam o zmianie zawodu, jednak przez te dwa lata wiele się zmieniło... straciłam pracę w hafciarni, wcześniej pracowałam w szwalni ale miałam dość. W hafciarni praca mi się podobała ale z racji kryzysu szef pozwalniał połowę załogi a w moim mieście jest tylko jedna taka firma. Kiedyś skończyłam kurs na sprzedawcę i przez wiele miesięcy wysyłałam cv i chodziłam na rozmowy (bezskutecznie). Już nawet byłam w kilku szwalniach żeby tylko się gdzieś zaczepić no ale i tam w chwili obecnej nie potrzebują... Teraz jestem w kropce bo skończył się zasiłek a ja nadal bez pracy a i klientek na pazurki jak na lekarstwo... Wiem że jeszcze niewiele potrafię jako stylistka i mam w zasadzie jednodniowe tylko szkolenie ale kocham robić pazurki i tak pomyślałam że może w tym kierunku iść... tylko nie wiem jak się za to zabrać... większość saloników jak wiemy same sobie otwieracie wiec nie zatrudniacie innych a jak szukać pracy w tych salonach gdzie są zatrudniane osoby do pracy?? Na otwarcie saloniku z pomocą pośredniaka nie mam szans bo mąż się nie godzi... mówi że sobie nie poradzę...

goslava
24-02-2010, 23:15
iwa czemu nie wierzysz we wlasne sily i sluchasz bzdur wlasnego chlopa?? wrrrrrrrrrrr, nic mnie tak nie wkurza jak sluchanie bzdetow drugiej polowki, dla chcacego nie ma nic trudnego tym bardziej ze robisz ladne pazurki i przestan sluchac ze nie masz szans albo ze ci sie nie uda, kobieto sprobuj bo do odwaznych swiat nalezy!! ja swojego bym smiechem zabila jak by mi tak powiedzial, wiec zacznij dzialac w tym kierunku!!:)

PAZURKOMANIA
25-02-2010, 00:28
Iwa nie słuchaj meza...moj tez we mnie nie wierzył..i tak jest do tej pory...nie sadził ze odwarze sie otworzyc własny salonik bez jego pomocy..a jednak udało sie...wiec kobieto,cwicz i jeszcze raz cwicz a jak poczujesz ze jest dobrze wez los we wlasne rece...Ja tak zrobiłam i nie załuje..moze kokosow narazie nie zarabiam ale zus i lokal sie zwraca i cosik jest dla mnie...ale coz wymagac od salonu ktory jest dopero 2,5 mies i nawet nie ma dobrej reklamy zewnetrznej...:D Dla mnie to i tak juz sukces ze spełniłam swoje czesciowe marzenie i nie musze teraz do tego dokładac..:P zycze sukcesow..:D

asia
25-02-2010, 18:03
iwa to zależy jak chcesz pracowac. najlepiej otworzyc gazeta i portal z ogłoszeniami i dzwonić po kolei do tych co chcą manikiurzystę i pytać się jakie ofertują warunki. prace znajdziesz bardzo szybko, chyba że masz swoje wymagania (np godzinowe, albo co do miejsca).

jeżeli chcesz coś swojego to też nei jest żle, najgorzej myslę z lokalem (przynajmniej u mnie)

syiwka
25-02-2010, 19:40
iva do odwaznych swiat nalezy:) Sproboj zapytaj sie moze w jakims salonie fryzjerskich , wynajma ci kacik i tam mozesz robic pazurki, ja tez otwieram swoje malo stodio paznokci w UK , wkladam wszystkie moje oszczednosci w to miejsce , bo jeszce bedzie solarium, oczywiscie ze sie boje , ze sie nie uda ale trzeba sprobowac ,inaczej sie nie dowiesz czy dasz sobie rade czy nie:) pozdrawiam i zycze sukcesow:)

samaron
25-02-2010, 20:07
A pewnie, że tak, dziewczyny maja rację postaw na swoim i już.
Jako bezrobotna masz prawo ubiegać się o dotację z UP (jakieś 20 tyś)
na rozpoczęcie własnej działalności i płaciłabyś zmniejszony ZUS chyba przez 2 lata,
oczywiście, że sobie poradzisz, tylko uwierz w siebie.
Ja w Ciebie wierzę i trzymam kciuki:D

iwa1223
25-02-2010, 20:19
dzięki dziewczynki za podtrzymywanie na duchu :* chciałam na początek popracować u kogoś i nie mam żadnych wymagań byle było w moim mieście... ale gdzie dzwoniłam to mówili że nie potrzebują... fryzjerka do której chodzę umówiła mnie na sobotę ze swoją byłą uczennicą która ma salonik fryzjerski i chce wynająć kącik dla stylistki, za wynajem chce podobno 400 zł. nie wiem czy to dużo czy nie (mi wydaje się dużo) bo co będzie jeśli nie będzie klientek? a zus jeszcze i nie wiem czy jakieś inne opłaty...

samaron
25-02-2010, 20:39
Średnio krzyczą sobie ok 600 zł, zależy też od miasta i lokalizacji,
u Ciebie 400 to w sumie sporawo, bo i za pazury nie policzysz za dużo...
Pójdziesz, porozmawiasz, ocenisz, zobaczysz ten lokalik, może akurat Ci przypasuje wszystko,
no i koniecznie wybierz się do UP w sprawie dotacji:D

asia
25-02-2010, 20:41
eh;( u mnie 400 to bardzo mało;( rzadko się tak zdarza;(

trzymam kciuki:*

goslava
25-02-2010, 20:45
Iwa my w ciebie wierzymy!!!!!! PAMIETAJ!!!!!!

iwa1223
25-02-2010, 21:06
samaron pewnie że pójdę porozmawiać i zobaczyć a co dalej to się zobaczy...

Gosiu :* dobrze że chociaż WY :* szkoda że ja nie bardzo no i mąż który wogóle... a nie słuchać jego zdania to nie bardzo mogę bo to on w końcu utrzymuje jakoś naszą rodzinkę, a jeśli się nie uda to z czego oddać?

Asiu bo ja w małym mieście mieszkam...

asia
25-02-2010, 21:14
iwa będzie dobrze, uwierz ! pewność siebie to podstawa;)

kobietazpazurem
03-03-2010, 14:15
Dać ogłoszenie do gazet, lub zanosić cv do salonów czesto wymieniają sięstylistki np. bo sa w ciązy i wtedy pod ręką takie cv się przydają :)

samaron
03-03-2010, 14:22
Warto też zrobić sobie takie małe portfolio z kilkoma zdjęciami wykonanych paznokci i dodawać do CV czy pokazywać na rozmowach.


Iwa i jak tam?

Chanti25
03-03-2010, 14:54
Kochane ja cały czas szukam STYLISTKI PAZNOKCI do siebie do salonu... Któraś chętna, to zapraszam :)

julcia88
03-03-2010, 15:34
Chanti tipserką bym nie chciała być no ale stylistką to już prędzej :D:P

KaMiLaC.
03-03-2010, 15:52
ojj ja też wolę stylistkę :D :skacze:

iwa1223
03-03-2010, 21:56
byłam w tym salonie ale ona nie chce zatrudniać tylko wynająć miejsce dość duży kącik za 450zł byłam w pośredniaku dowiedzieć się o dotację ale pani zapytała czy mam jakiś dokument potwierdzający moje umiejętności, no a takowego nie posiadam... zostaje mi tylko próbować zahaczyć się u kogoś... zaczęłam łazić od zakładu do zakładu i pytać ale jak dotąd wszędzie odmownie :(
samaron jak miałam iść do pierwszego z gabinetów na rozmowę to dzień wcześniej zaniosłam chyba z 50 zdjęć do wywołania i z tymi fotkami w torebce teraz chodzę i pokazuję jeśli ktoś wyrazi zgodę :) wczoraj w jednym salonie rozmawiałam i pooglądała moje fotki chce zobaczyć jak pracuję więc jeśli będzie miała paznokcie do odnowy lub kogoś chętnego to zadzwoni do mnie :) ale na wielu rozmowach mówili zadzwonimy a w telefonie cisza ;) ona powiedziała że gdybym jeszcze kosmetykę umiała... i tak teraz myślę czy są kursy kosmetyczne u mnie w mieście bo studium jest ale trwa dwa lata a kurs byłby szybciej... ale nad studium też się zastanawiam i właśnie znalazłam w necie nr tel do Policealnego Studium Usług Kosmetycznych i jutro chyba zadzwonię :)

---------- Dodano o godzinie 20:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:53 ----------

Chanti25 ja jestem baaaaaardzo chętna tylko czemu ten salonik masz tak daleko...

asia
03-03-2010, 22:07
chanti za tipserke masz lanie:P ale i ja bym była chętna bardzo, szkoda że taka odległość

Chanti25
03-03-2010, 23:27
Już poprawiłam, proszę wybaczyć przejęzyczenie ;)

Ksenia BG
05-03-2010, 16:57
Mój małżonek, też tak mówi, że nie dam rany otworzyć salonu. Jednak coraz bardziej go przekonuje, opowiadam mu o dziewczynach, które już mają swoje salony i świetnie sobie radzą, a także sporo zarabiają i muszę przyznać, że to działa bo ostatnio nawet sam szukał informacji na temat założenia firmy i jakie są warunki otworzenia salonu. Także może i ty zaczniesz w taki sposób przekonywać swojego męża. Jednak najważniejsze to, to abyś uwierzyła we własne siły.

dzoana
05-03-2010, 20:25
Chianti a gdzie ten Sulechów jest? :P bo ja to bym była chętna,ale nie wiem jakie to województwo...? :D

iwa1223
05-03-2010, 20:27
Niestety mojego męża nie da się porzekonać... puki co pracy jeszcze nie znalazłam ale... dzwoniłam dziś do szkoły kosmetycznej i najprawdopodobniej będę się dokształcać w studium kosmetycznym z wizarzem... 140zł miesięcznie... mam nadzieję że znajdę pracę do tego czasu żebym miała z czego opłacać...

Chanti25
05-03-2010, 21:54
Chianti a gdzie ten Sulechów jest? :P bo ja to bym była chętna,ale nie wiem jakie to województwo...? :D
Kochana województwo Lubuskie :) zapraszam :) Szukam już trzy miesiące i klapa :(

białaaaa
07-03-2010, 17:06
oj ja bym była chętna ale ta odległość :)

dzoana
08-03-2010, 09:31
oj kurcze a ja małopolskie :(:( to troszkę km nas dzieli :( a szkoda...

czaplutka
15-03-2010, 22:12
Iwa, ja co prawda mam pracę, ale chciałabym się gdzieś dodatkowo zahaczyć, żeby móc zdobyć więcej doświadczenia i skrócić czas pracy, a uda mi się to tylko, jeśli będę pracowała. Niestety nie mogę nic znaleźć. Jeśli już coś się pojawia, to na cały etat, a ja póki co nie mogę zrezygnować z mojej pracy.
Myślałam właśnie też nad otwarciem/podnajęciem czegoś, ale obawiam się, czy nie mając swoich stałych klientek uda mi się utrzymać. Ja co prawda mam wsparcie mojego narzeczonego, ale ja wielki cykor jestem. No i jak na razie stoję w kropce.
Mam jednak nadzieję, że Tobie ułoży się wszystko tak, jak byś chciała :)

iwa1223
16-03-2010, 20:46
dziękuję czaplutka za wsparcie :* też nie mam stałych klientek więc nie będę się rzucała z motyką na księżyc... nadal chodzę lub dzwonię do salonów i pytam a poza tym wysyłam cv wszędzie gdzie się da mam nadzieję że ktoś się odezwie już nie koniecznie w zawodzie stylistki...

Dzwoneczek
19-03-2010, 12:56
Iwa miałąm ten sam problem :) Jednak dosyć szybko znalazłam się na stazu w salonie :) Bardzo sie cieszę bo staz to nie to samo co pełen etat a jednak mam szanse nauczyć się czegoś bo w zasadzie niedawno zaczęłam z paznokciami ;) Więc ja trzymam za Ciebei kochana kciuki :przytul: I powiem Ci ze warto razem z listem CV dodać jedną ze swoich prac... taką zeby ich zaintrygowało ze masz jeszcze więcej takich wspaniałości za sobą... więc jakie cudeńka stworzysz jak Cię przyjmą! :ok:

iwa1223
19-03-2010, 20:40
Dzięki Dzwoneczku :* niestety ja na staż się nie kwalifikuję :( jestem i za stara i za młoda jednocześnie ;) i inne punkty które decydują o przyjęciu na staż też mnie nie dotyczą...




dziewczynki pracy nadal nie znalazłam ale... złożyłam papiery do PUP o szkolenie kosmetyczne i już wiem że mi przyznali... teraz czekam już tydzień na termin i nie mogę się doczekać... może na urodzinki dostanę ;)

samaron
11-04-2010, 22:07
Czyli jednak dobre wieści, trzymam kciuki nadal,
ale pierwsza jaskółka już przyleciała:D

asia
11-04-2010, 22:09
o super iwa :):)

iwa1223
11-04-2010, 22:21
bardzo się cieszę że zakwalifikowałam się na to szkolenie bo już myślałam o prywatnej nauce ale to trochę drogie, tym bardziej że nie mam żadnych dochodów bo i klientek prawie nie mam... a tak za pośrednictwem urzędu pracy czyli za darmo i w dodatku (nie wiem czy dobrze zrozumiałam ten druczek co mi dali do podpisania ale...) chyba będą mi jeszcze jakąś kaskę za ten czas szkolenia dawać... prawdopodobnie będę miała ten kurs w Łodzi to może samaron się spotkamy na małą czarną ;)

samaron
11-04-2010, 22:23
A pewnie, pewnie, nawet i na większą :D
Czekam na dalsze wieści:D

farbstift
12-04-2010, 07:00
To gratuluję kochana:*super, że się udało:)

bestilka007
12-04-2010, 09:30
ja tez gratuluije :D:D
i trzymam kciuki \\\:):)

Emilia B.
12-04-2010, 09:45
Gratuluje :):kwiatek:

MURKA
12-04-2010, 12:17
U mnie klientek też na lekarstwo jedna przed świętami i dwie w sobote na ślub miałam a tak to nic i równiez czekam na szkolenie kosmetyczne z elementami wizazu z up może po nim zdobede wieksze doświadczenie i troche wiecej odwagi:good:i wtedy juz bede miała swoja wymarzoną prace:/:aha i jeszcze zapisałam sie na 2 kursy fryzjerskie dlatego na dwa bo nie wiem który zacznie sie wcześniej:Dno i poradzcie mi bo ja to już stara dupa jestem 28 lat mam 3 letnią córcie i małżenstwo z 7 letnim stażem czy to ma wogóle sens te moje szkolenia i wogóle może ja juz na nic się nie nadaje hihihi;(^_^pozdrowionka!!!!

samaron
12-04-2010, 12:27
.... ja to już stara dupa jestem 28 lat mam 3 letnią córcie i małżenstwo z 7 letnim stażem czy to ma wogóle sens...
No tymi słowami to mnie wnerwiłaś i należy Ci się solidne lanie:aty::aty::aty::D
Zawsze jest sens na rzeczy, które podrywają nas do życia, niezależnie od wieku, stanu materialne, sytuacji społecznej itp.
Trzymaj się obranej drogi i nie rezygnuj, a dojdziesz do celu.:D
Trzymam kciuki.

KaMiLaC.
12-04-2010, 12:29
no i poradzcie mi bo ja to już stara dupa jestem 28 lat mam 3 letnią córcie i małżenstwo z 7 letnim stażem czy to ma wogóle sens te moje szkolenia i wogóle może ja juz na nic się nie nadaje hihihi;(^_^pozdrowionka!!!!

łoo matko kobieto stara dupa??? helołłłł ja tez mam 28 lat i nigdy tak o sobie nie myśłę! mogę z tego żartować, ale nie myśleć! tez mam 2 letnią córkę, po slubie jesetm prawie 5 lat, za 3 tyg rodzę drugie dziecko a pazurki to moje życie!!! robie to od roku i nie mam zamiaru przestac! pokonczylam kursy, jezdze po warsztatach - nawet z brzuszkiem w 8 m-cu! to ma sens kochana! nie poddawaj sie! rób szkolenia, a klientki przyjda!
i jeszcze raz mi napisz stara dupa to :aty: :skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 11:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:28 ----------


No tymi słowami to mnie wnerwiłaś i należy Ci się solidne lanie:aty::aty::aty::D



Sami :hahaha: czekalam na twój odzew :lol:

iwa1223
12-04-2010, 13:48
ewa666 Ewka dawaj dupe na kolano ty "stara babo":aty::aty::aty::aty::aty::aty: ja mam 43 lata to już powinnam się do trumny kłaść ?????????????????????? :P:P:P:P:P

MURKA
12-04-2010, 14:44
Jesteście superowe dziewczynki normalnie obce osoby lepiej podniosą cię na duchu niż rodzinka:D dzięki jeszcze raz!!!!!
szczególnie boję sie tego kursu fryzjerskiego bo to już troche wyższa szkoła jazdy ale zawsze gdzieś w podświadomości chciałam być fryzjerką!!!:yess:^_^mam nadzieję ze sie uda !!! i tak sobię marzę że za rok już będę taką gościówa że szok!!!:/:no i odnajdę sie na rynku pracy bo dla potencjalnego pracodawcy będę umiała pazurki makijaż no i układanie włosków a kto wie może coś swojego otworzę a co!!!!!!!^_^
Nie chcę tylko żeby to wszystko nie wyszło po łebkach bo jak każdy jest do wszystkiego to jest do niczego........:huh:

asia
12-04-2010, 14:47
kobieto!! ja to mało nie padłam na zawał, teraz to ty dopiero zaczynasz życie, a nie kończysz!!!!!! trzymam kciuki za te kursy :*:*

iwa1223
12-04-2010, 20:04
ja też... ja też... :* będzie dobrze... też mam nadzieję że dzięki temu kursowi znajdę pracę a jeśli nie to nic na tym nie stracę...będę przynajmniej umiała lepiej o siebie zadbać ;)

vanessita
13-04-2010, 11:44
Ale wiecie co? Ja też mam 27 lat i przechodzę kryzys:( że już taka stara jestem. Też mam czasami wrażenie, że już może za stara jestem żeby zaczynać. Ale z drugiej strony jak się zastanawiam co mam w życiu robić nie przychodzi mi nic innego do głowy. Pazurki to jest poprostu to co chcę robić, kocham to i wiążę z nimi całą moją przyszłoś:)

KaMiLaC.
13-04-2010, 11:51
Ale wiecie co? Ja też mam 27 lat i przechodzę kryzys:( że już taka stara jestem. Też mam czasami wrażenie, że już może za stara jestem żeby zaczynać. Ale z drugiej strony jak się zastanawiam co mam w życiu robić nie przychodzi mi nic innego do głowy. Pazurki to jest poprostu to co chcę robić, kocham to i wiążę z nimi całą moją przyszłoś:)


na początek :aty: :aty: :aty:

jak kochasz to co robisz to wiek nie ma znaczenia :) jestem starsza od Ciebie i nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby rezygnować z pazurków :) a zaczynałam rok temu więc jak miałam 27 tak jak Ty - młoda kobieto :kwiatek:

iwa1223
15-04-2010, 21:31
z pup jeszcze nie dzwonili... niecierpliwię się coraz bardziej ale nic nie przyśpieszę... ale ja tu nie z tą wiadomością :) przed chwilką weszłam sobie na oferty pracy w pośredniaku i zgadnijcie jaką ofertę z wczorajszą datą zobaczyłam...

Nazwa stanowiska: stylistka paznokci (żel akryl)
Wymagania: doświadczenie

no ja z tym akrylem to tak nie do końca, bo raptem robiłam pięć razy chyba... no ale zadzwoniłam i pani powiedziała żebym się odezwała na początku maja bo wtedy rusza z salonem który teraz jest w remoncie. Zapytałam czy zechciała by zobaczyć moje prace i jestem z nią umówiona na jutro na tel o 12 wtedy mi powie gdzie mam przyjść do tego remontowanego salonu i jej pokazać... napomknęłam jej też o tym kursie kosmetycznym... bardzo bym chciała załapać się na tę pracę... baaaaardzo....

samaron
15-04-2010, 21:33
No to trzymamy kciuki! I czekamy na dalsze wieści :D

Emilia B.
15-04-2010, 21:36
iwa trzymam kciuki ;)

iwa1223
15-04-2010, 21:37
na razie nie będę dziękować :*

eksnail
15-04-2010, 22:00
iwa1223a nie myślałaś o dofinansowniu na rozpoczęcie swojej dzialalności??

iwa1223
16-04-2010, 13:38
myślałam ale boje się ze nie podołam... no i nie mam wsparcia w domu, a wręcz przeciwnie...

eksnail
16-04-2010, 15:09
A to tak najgorzej jak nie ma wsparcia... ale coś trzeba robić. Życze powodzenia w poszukiwaniu pracy - na pewno coś znajdziesz:kwiatek:

MURKA
16-04-2010, 16:12
No ja też trzymam kciuki :*dasz rade!!!
ja w domu też za bardzo nie mam wsparcia niby z jednej strony mężuś daje mi kaskę cały czas coś dokupuję ale jak się stykniemy to zaraz mi to niby przypadkiem niby niechcąco ale zawsze coś uszczypnie.I własnie dlatego chcę te kursy skończyć i mieć swoją kaskę i pracę i pokazać wszystkim że ja też potrafię^_^MAM TYLKO NADZIEJE ŻE SIĘ UDA!!!!!!!!!!:huh::/:TAK BARDZO BYM CHCIAŁA JUZ PO NOCACH NIE SPIĘ TYLKO MARZĘ JAK TO BY BYŁO;)

iwa1223
16-04-2010, 19:08
Byłam na spotkaniu i po obejrzeniu zdjęć moich paznokci pani powiedziała że jej się podobają i że będziemy w kontakcie... powiedziałam jej że robię tylko na formie i że z akrylem miałam kontakt kilka razy, ona by chciała żebym też na tipsie robiła (dawno nie robiłam i nie wiem jak mi wyjdzie przyklejanie tipsów... ale na początku na tipsach robiłam to pewnie sobie poradzę... ) zapytała czy gdyby chciała mnie posłać na kurs akrylowy czy bym się zgodziła a ja na to że bardzo chętnie pójdę na każdy kurs który będzie potrzebny :) pytała na jakich żelach pracuję i kazała zapisać w swoim notesie że jakby miała zakupy już robić to kupi to na czym pracuję a potem zapytała czy miała bym czas pojechać z nią na te zakupy no i oczywiście się zgodziłam... jeśli chodzi o pieniążki to na początek najniższa krajowa(podstawa) + 20% jeślli będzie się dobrze kręcić... a potem zobaczymi moze więcej... Ona rusza z salonem tak ok połowy maja bo teraz jest remont niby do 8 maja ale wiadomo jak jest z remontami... może się przeciągnąć.:) jak narazie bardzo się cieszę i oby nic się nie zmieniło... trzymajcie kciuki moje kochane koleżanki :* dziękować za trzymanie będę dopiero jak się uda.. :*

farbstift
16-04-2010, 19:16
to super:good: gratuluję:*

Emilia B.
16-04-2010, 20:10
wydaję mi sie że nie jest jeszcze za wcześnie więc GRATULUJĘ!!!!!!:ok::kwiatek: skoro tak się wypytywała to na 99,9% masz te robotę :)

eksnail
16-04-2010, 21:50
Super wiadomość Gratulacje!!!

iwa1223
16-04-2010, 22:18
dziewczynki kochane jeszcze za wcześnie na gratulacje... na razie to wstępna rozmowa która nie daje gwarancj pracy choć na mnie też wywarła wrażenie że jest mną zainteresowana (tzn. moją pracą ;)) ale raz już tak czułam i się zawiodłam więc wolę nie myśleć jeszcze jak o wygranej...

samaron
16-04-2010, 22:39
No to ja nadal trzymam kciuki, oby się udało!

malgorzata114
19-04-2010, 16:35
iwa ja tez trzymam kciuki powodzenia :)

Sylwia_88
21-04-2010, 21:14
i ja również trzymam kciuki:ok: myślę, że jest Tobą zainteresowana skoro już nawet zapisywała sobie firme na której pracujesz:) poza tym widziałam Twoje albumy i muszę stwierdzic, że śliczne robisz pazurki, także bądź dobrej myśli!:*

swistaczek
21-04-2010, 21:27
A to mój mąż we mnie wierzy i sam mnie namawia na otwarcie czegoś swojego) ale ja nie wierze we własne siły a poza tym to wiem że daleka droga mnie czeka jeszcze za nim będe miała takie zdolności i wiare by coś otworzyć . Ja wole pracować dla kogoś , chociaż ciężko jest o prace w tym zawodzie (((czas pracy mnie ogranicza... niestety(((

Emilia B.
21-04-2010, 22:17
iwa i jak wiadomo coś??

Sylwia_88
21-04-2010, 22:40
A to mój mąż we mnie wierzy i sam mnie namawia na otwarcie czegoś swojego) ale ja nie wierze we własne siły a poza tym to wiem że daleka droga mnie czeka jeszcze za nim będe miała takie zdolności i wiare by coś otworzyć . Ja wole pracować dla kogoś , chociaż ciężko jest o prace w tym zawodzie (((czas pracy mnie ogranicza... niestety(((


zacytuję Jana Pawła II:
"Nie bój się, nie lękaj! Wypłyń na głębię!"

Kochana głowa do góry, pierś na przód i spełniaj swe marzenia!:) Mąż w Ciebie wierzy a to już naprawde bardzo dużo, ponieważ nie jesteś z tym sama:]



iwa1223 no właśnie, wiadomo już coś?:)

iwa1223
22-04-2010, 17:00
niestety nadal cisza... dzwoniłam do pup i byłam osobiście i powiedzieli że w tym tygodniu powinno być już wiadomo ale w tamtym tygodniu mówili to samo... :( teraz muszę cierpliwie czekać...

---------- Dodano o godzinie 16:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:13 ----------

prawdopodobnie jutro będę dokładnie znała terminy ale już wiem że w przyszłym tygodniu zaczynam kurs:skacze::skacze::skacze:

Emilia B.
22-04-2010, 17:03
:brawa::brawa::brawa: Super kochana!!

Sylwia_88
22-04-2010, 19:11
Brawo:brawa::soczek:

MURKA
22-04-2010, 20:38
W jaki sposób dowiedziałaś się o terminie szkolenia zadzwonili do ciebie czy sama dzwoniłaś ?aha jeszcze jedno składałaś takie podanie że po ukończeniu kursu założysz działalność czy poprostu z listy poszłaś na takie szkolenie pytam bo też się zapisałam na szkolenie kosmetyczne ale właśnie z klauzurą że zamierzam otwożyć swój biżnes po zakończeniu!! pozdrowionka!!!!!!

kasiasssss
22-04-2010, 20:39
Wanesko chcialabym miec tyle lat co ty,ja w tym roku mam czterdziestke,jeszcze nie moge uwierzyc:/::(

iwa1223
22-04-2010, 21:08
kasiasssss nie martw się :) jak to mówią... "życie zaczyna się po czterdziestce" ;)

ewa666 napisałam podanie o kurs kosmetyczny z notatką że jest mi on potrzebny do szukania pracy jako stylistka paznokci ponieważ gdzie nie pytałam o pracę to mówiono mi że same paznokcie to za mało że gdybym jeszcze kosmetyką mogła się zająć to bym miała większe szanse na pracę i tym uzasadniłam swoją prośbę :) napisałam też że w swoim zawodzie nie mogę znaleźć pracy i postanowiłam zająć się zawodowo moją pasją :D

Sylwia_88
22-04-2010, 21:16
Wanesko chcialabym miec tyle lat co ty,ja w tym roku mam czterdziestke,jeszcze nie moge uwierzyc:/::(


NIGDY nie dałabym Ci 40 lat:wow: poza tym nie ważne ile się ma lat, tylko na ile sie czuje:soczek:

MURKA
22-04-2010, 21:51
Iwka ale dzwonili do ciebie czy sama byłas pytać????!!!! chodzi mi w jaki sposób Ci powiedzieli że załapałaś się na szkolenie i czy dzwonili z terminem rozpoczęcia??????:good:

iwa1223
22-04-2010, 22:15
powiedzieli że zadzwonią ale ja niecierpliwa jestem a poza tym mam do wyznaczenia rehabilitacje i chciałam wiedzieć jak najszybciej więc i dzwoniłam i raz byłam osobiście :) a dziś pani zadzwoniła i powiedziała że jeszcze dokładnie nie wie kiedy i w jakich godzinach i że to prawdopodobnie jutro będzie wiadomo ale ze względu na tę rehabilitaję dzwoni już dziś ;) oczywiście taka wiadomość i tak nie daje mi możliwości wyznaczenia godzin rehabilitacji ale przynajmniej już wiem że zaraz zaczynam się uczyć ;)

farbstift
23-04-2010, 10:09
gratuluję serdecznie kochana:*

iwa1223
23-04-2010, 10:23
:love:ale się cieszę :skacze:

goslava
23-04-2010, 10:43
gratuluje Iwonko:*

kleo
23-04-2010, 11:05
Iwa wiara czyni cuda
Tobie się uda, bo widzę, że wiesz czego chcesz

dzoana
23-04-2010, 13:48
no to moje gratlacje!!! :D

BasiaPazderska
24-04-2010, 05:58
iwa1223 Gratuluje,że udało Ci się z tym szkoleniem:przytul:
U mnie pup organizuje szkolenie stylizacji paznokci,ale niestety nie mogę się na nie zapisać(chodź bym miała duże szanse zakwalifikowania ponieważ posiadam stopień niepełnosprawności)bo jak się zarejestruje na bezrobocie to stracę prawo do zasiłku z mops-u,który jest w tej chwili moim jedynym środkiem utrzymania:(.W dodatku mops gnębi mnie,żebym znalazła prace,a niby jak mam to zrobić skoro nie mogę korzystać z usług pup. Szkoda mi po prostu słów na te nasze urzędy:/:

iwa1223
27-04-2010, 10:49
no dziewczynki:skacze:od jutra zaczynam kurs :skacze::yess: dokładniejsze dane będę miała dziś po 14 :D napiszę po południu :D

Basia szkoda że nie możesz skorzystać z takich kursów :*

Emilia B.
27-04-2010, 10:52
Gratuluję :przytul: to czekamy na relacje z kursiku :)

iwa1223
27-04-2010, 20:30
i nadal niewiele wiem :) tylko tyle że jutro o 10 rano mam się stawić w szkole komputerowej a z tamtąd zawiozą (chyba nas ale nie wiem ile osób i czy na ten sam kurs) do Łodzi. Zaczynam od jutra do 12 maja :) ma być 80godzin więc wychodzi na to że codziennie po 8 będę się szkolić... chyba na kawkę z sami nie będzie czasu :( ale to się jeszcze zobaczy... na razie nic więcej nie wiem :*

MURKA
27-04-2010, 21:31
Aha no to czekamy na relację z jutrzejszego dnia!!!!!:):good:

samaron
27-04-2010, 21:38
No czekamy, czekamy, widzę, że sprawa jest tzw rozwojowa, a to chyba dobrze rokuje:D
(na kawkę też skoczymy, coś się wymyśli)

dzoana
27-04-2010, 22:26
zazdroszcze :P
Powodzenia :*

asia
28-04-2010, 14:35
a ja muszę się pochwalić, basia kawka :love:dała mi namiary na jedną dziewczynę (szczegoly wkrótce;) ) i zaczynam 4 maja:D:D:kwiatek::kwiatek::kwiatek:

samaron
28-04-2010, 14:42
zaczynam 4 maja:D:D:kwiatek::kwiatek::kwiatek:
Cieszę się i GRATULUJĘ !:*, czekam oczywiście na bieżące relacje:D

Jade
28-04-2010, 15:23
Gratulacje dziewczyny:*

MURKA
28-04-2010, 15:41
a ja muszę się pochwalić, basia kawka :love:dała mi namiary na jedną dziewczynę (szczegoly wkrótce;) ) i zaczynam 4 maja:D:D:kwiatek::kwiatek::kwiatek:
no ja też gratuluję a na jaki idziesz kurs???? bo jakoś nie doczytałam:/:
ja też ciagle czekam na telefon z urzedu i nie moge sie doczekać!!!!!!!!:tuptup:

dzoana
28-04-2010, 17:28
dziewczyny a kazda z Was ma juz namairy na pracę, ze dostajecie te kursy z urzedu?

iwa1223
28-04-2010, 20:40
dzoana ja jak prosiłam o kurs to namiarów nie miałam jeszcze :) dopiero potem znalazłam ogłoszenie na stronie pośredniaka i zadzwoniłam :) więc jak widać nie musisz mieć od razu namiarów na pracę żeby kurs dostać :D


Relacja z dzisiejszego dnia :D

godzin jednak nie będzie 80 jak mi powiedziano w pup tylko 60
za dojazdy do Łodzi zwrócą mi po ukończeniu kursu jak dam im bilety
jest to szkolenie indywidualne :) czyli tylko ja, dziewczyna która mnie uczy i jej klientki
żebym ja mogła poćwiczyć dobrze by było żebym miała osobę która podda się niewprawionym rękom ;)
dziś tylko się przyglądałam i notowałam, a były takie zabiegi jak henna na rzęsy i brwi, masaż twarzy naczynkowej, manicure i pedicure frezarkowe, parafinka na dłonie, uzupełnianie paznokci żelowych i to chyba wszystko... teraz jadę w piątek na 10 rano i chyba do 17 :D

dzoana
28-04-2010, 21:15
a czy placowke mozna sobie wybrac?

iwa1223
28-04-2010, 21:29
niestety :) aż tak dobrze nie ma ;) no chyba że ta placówka ma podpisaną umowę z pup to możesz na miejscu zapytać czy dało by radę :]

vanessita
28-04-2010, 21:53
z tego co wiem to powinno być można wybrać sobie placówkę. Rozmawiałam kiedyś z właścicielem takiej placówki i właśnie on mówił mi, że jak najbardziej jeśli sie poda dobre argumenty i dana placówka ma podpisana umowę z UP to jak najbardziej. Ale możliwe, że jest to normowane w zależności od miasta:)

asia
28-04-2010, 22:10
dzieki ;) ja już mam zrobiony krs i to dawno, mam takze dziłalność, ale ostatnio dłuuugo czegoś fajnego szukałam i dopiero znalazłam!! ;)

u mnie jest tak, że niektóre kursy dofinansowują poszczególne powiaty

dzoana
28-04-2010, 22:20
bo chce isc do pracy lub otworzyc wlasny salon... ale chcialabym jeszcze jakies doszkolonka dodatkowe :D

iwa1223
28-04-2010, 22:39
dzoana idź popytaj... :) ( kto pyta nie błądzi ) ;)

samaron
28-04-2010, 22:43
No Iwa trzymam kciuki za dalszy ciąg i do zobaczenia w piątek:D:D

iwa1223
28-04-2010, 22:44
dzięki sami :* do piątku :*

soffii25
28-04-2010, 22:45
fajnie macie z tymi kursami :)
gratuluję :D
ja kończyłam podstawowy kurs, ale nie z urzędu tylko sama całość płaciłam, a sam kurs nie był najgorszy, ale bez rewelacji :/
szkoda, że nie można przez UP zapisać się na warsztaty ;)

dzoana
29-04-2010, 10:47
no musze sie zmobilizowac po maturze i iść do tego urzędu :D

farbstift
29-04-2010, 10:55
ja też po maturce pójdę:)

MURKA
29-04-2010, 14:06
Ja dzwoniłam dziś do urzędu już sprawdzają kto wygra przetarg na poprowadzenie kursu i mają dzwonić :D mam mieć szkolenie indywidualne ale wolałabym w grupie bo 1,5 miesiąca siedzieć sam na sam z instruktorką a tak z innymi dziewczynami by było rażniej!!!!!!!!!^_^chociaż sama więcej się pewnie nauczę bo nie bębę się rozpraszać:]^_^^_^^_^^_^^_^^_^

iwa1223
29-04-2010, 14:35
ewa666 suuupppper!! i fajnie że indywidualne :) pewna jesteś że 1,5miesiąca będzie trwało to szkolenie? ja mam tylko 60godzin lekcyjnych (chyba mój pup biedniejszy) ;)

dzoana
29-04-2010, 17:46
ale Wam zazdraszczam :P

Sylwia_88
29-04-2010, 22:56
również Wam zazdroszcze:skacze: i gratuluje!!:kwiatek:

iwa1223
29-04-2010, 23:23
:* już nie mogę doczekać się jutra :) będę molestować sami ;) mam nadzieję że nie zrobię jej krzywdy...

asia
30-04-2010, 01:19
trzymam kciuki ;)

justyna nail
30-04-2010, 09:06
A ja Wam się pochwalę, że od wtorku idę na staż jako stylista paznokci:skacze:

MURKA
30-04-2010, 09:41
NNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOO GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i trzymam kciuki powodzenia!!!!!!!!!!!!!!:ok:

Emilia B.
30-04-2010, 11:17
Justyna gratulejszyn :)!!

justyna nail
30-04-2010, 11:50
dziękuję dziewczyny, trochę mam stresa ale myślę, że dam radę:)

asia
30-04-2010, 12:42
aa ja też od wtorku!! gratulacje!!!!:D nie stresuj sie, dobrze bedzie :*

justyna nail
30-04-2010, 13:55
ooo no to super Asia nie jestem sama, to opowiedz później swoje wrażenia po pierwszym dniu a ja opowiem swoje:P

MURKA
30-04-2010, 16:00
Prosimy o wymianę poglądów tu na forum !!!!!!!!!!!!!!^_^
Asia tobie również gratulacje ale wam fajnie!!!!!!!!!!
a jak znalazłyście tą robotę poprzez ogłoszenie czy w inny sposób?

delyszys
30-04-2010, 18:44
Ja jestem w trakcie zmiany pracy i rozgladam sie od jakis 3 miesiecy. W Poznaniu pracy dla stylistek jest bardzo mało bo wszyscy obecnie wynajmuja stanowiska co oznacza ze nikt nam nie da wyplatki tylko same musimy sie zarejestrowac i placic za wynajem. Ja sie jednak nie poddalam szukalam szukalam i w srode ide na rozmowe na temat warunkow pracy:) mialam 2 etapy na 1 bylam z modelka robilam tipsy pozniej pani zadzwonila ze zaprasza mnie teraz na zrobienie stop. Musialam robic zelik swojej rywalce !! naszczescie nie bylo jakiejs strasznej rywalizacji kazda z nas podzeszla do tego na luzie no i po tygodniu oczekiwania kiedy juz stracilam nadzieje Pani sie odezwala :) co z tego wyniknie okaze sie w nastepnym tygodniu uf :)

honeypuff
30-04-2010, 21:20
no to zycze powodzenia !!
i gratuluje wszystkim, ktore znalazly prace :D

iwa1223
30-04-2010, 21:47
i ja wam gratuluję :* i trzymam kciuki:ok:

dopiero wróciłam z kursu, jestem padnięta... półtorej godziny czekałam na autobus (jechały trzy i żaden się nie zatrzymał) w końcu zdecydowałam się jechać na dworzec i dopiero tam mi się udało...

ciekawa jestem jak się czuje sami po moim molestowaniu :D mam nadzieję że jej skóry nie uszkodziłam.. ale czerwoniutka wychodziła po pilingu, podwójnym masażu twarzy i maseczce ;) zdjęcia sami w maseczce zamieszczę jak któryś z chłopaków zainstaluje mi programik do przesyłania fotek z telefonu :D


już mam fotki ;)

proszę oto nasza sami w trakcie zabiegu :D

jakby ktoś nie zauważył ja się tam uśmiecham:D / samaron

justyna nail
30-04-2010, 23:03
Prosimy o wymianę poglądów tu na forum !!!!!!!!!!!!!!^_^
Asia tobie również gratulacje ale wam fajnie!!!!!!!!!!
a jak znalazłyście tą robotę poprzez ogłoszenie czy w inny sposób?
u mnie w regionalnej rozgłośni radiowej jest taki program-szukam pracy -i wysyła sie eska do radio z treścią ogłoszenia i ja tak zrobiłam, przed świętami wielkanocnymi pan do mnie zadzwonił że będzie potrzebował niedługo stylistki, ale dopiero da mi znać po 3 tygodniach, oczywiście odpuściłam, pan zadzwonił umówiliśmy się na rozmowę no i ja wystrzeliłam ze swoimi dyplomami, zdięciami, wogóle to był w szoku że mam zdięcia pazurów:Dno i tak poszło, powiedział że powaliłam konkurencje na łopatki he he zobaczymy czy nie zmieni zdania po jakimś tygodniu:D

kotek2121
02-05-2010, 11:23
Przede wszystkim gratuluję wszystkim co znalazły pracę :skacze: U mnie w mieście niestety też bazują na ludzkiej skórze i podnajmują stanowiska a raczej miejsca a resztę musisz sobie sama skołować. Biorą za to straszne pieniądze. Ostatnio pytałam się krawcowej która ma dość spory lokal w obrębie mojego miejsca zamieszkania, ile by chciała za wynajęcie stanowiska? Wszystko mam swoje łącznie z biurkiem, ona ma lokal fajny dość ale nie tak zajefajny jak salon kosmetyczny :D Jak bym wygospodarowała miejsca to by szło schludny kącik wypanelowany zrobić z przegródką dla prywatności (bo tam serio jest sporo miejsca). A ona mi na to że 700zł za miesiąc :haha:Kopara mi opadła w same kolana :cwaniak2:co za chytra baba. Podziękowałam a ona nie ma nawet 300zł które jej proponowałam. :cwaniak2:Jak widać chytrość nie popłaca, ale skoro niektórzy nie chcą zarobić nawet tego. Chciałam w jej lokal zainwestować... wszystko jej się podobało ale ta suma :/ Kurka jak w warszawie w salonie.

samaron
02-05-2010, 18:30
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Hehe, krzywdy mi nie zrobiłaś, było nawet całkiem przyjemnie, chociaż faktycznie za 85 razem, skóra była nieco obolała:D Teraz jest gładka i nawilżona - dzięki:D
A foty niezłe, jak mumia egipska, hehe.

Emilia B.
02-05-2010, 18:35
:leze::leze: no nie mogę no sami wyglądasz bosko :haha::haha::haha:

honeypuff
02-05-2010, 18:38
cudnie wygladasz :D :leze: :master:

Ladyss
02-05-2010, 20:40
Ooo samaron widzę że miałaś maskę gipsową:D cieplutko pod nią co?:D

MURKA
03-05-2010, 13:42
Jak mam odnaleść te zdjęcia?

samaron
03-05-2010, 13:53
Jak mam odnaleść te zdjęcia?
Ewuś wystarczy się cofnąć, są na poprzedniej stronie dokładnie w poście nr 119
http://forum.wzorki.info/146712-post119.html

dzoana
03-05-2010, 15:03
jaki szał... ja też chcę taką maskę :D a przede wszystkim ciem śwój śalon buu :(

Ale po maturze idę twardo do urzędu i może coś się uda wykombinować :)

paula211
13-05-2010, 15:53
ja zaczynałam w salonie fryzjerskim od podnajęcia stanowiska za 400 zł!!! Masakra ;/ teraz znalazłam swój lokal i się przenoszę :) ale myśle że na początek taka praca u fryzjera to nie jest nic głupiego

iwa1223
13-05-2010, 16:43
jasne że nie jest to głupie paula211 nawet powiedziała bym że rozsądne :D bo...
po pierwsze dopiero zaczynasz a do fryzjera króry ma już swoją klientelę przychodzi wiele pań ktore dbając o fryzurkę będą mogły równocześnie zadbać o pazurki :D
po drugie chyba podnajem miejsca jest mniej kosztowny niż wynajęcie oddzielnego pomieszczenia (tak mi się wydaje)
po trzecie gdyby jakaś klienta (czego ci nie życzę) nie przyszła na umówioną godzinę nie będziesz sama w pomieszczeniu i zawsze będziesz miała (jak to się mówi) "do kogo gębę otworzyć" ;)

delyszys
17-05-2010, 19:29
http://myszka84.w.interii.pl/[obrazki]/P150510_14.23.JPG

To salon w ktorym dostałam prace. :) Zaczelam oficjalnie od dzis. Ciekawe jak z klientkami bedzie bo tipsy kosztuja srednio 120zł

Emilia B.
17-05-2010, 19:34
delyszys śliczny ten salonik!! ja chce dwa takie fotele :D Trzymam kciuki i duuuuuuużo klientek życzę :*

iwa1223
18-05-2010, 12:33
delyszys świetny salonik :) cieszę się że już masz tę pracę :) a ja nadal w niepewności... wszystko wyjaśni się mam nadzieję pozytywnie po 24 maja :)

KaMiLaC.
18-05-2010, 12:35
Delyszys salon sliczny :) a ceny no troche wysokie:/: ale zycze wieluuu klientek :skacze:
widac twoje odbicie w oknie jak fote robisz :D

paznokietek1000
18-05-2010, 12:40
delyszys rewelacyjny salonik, ale ceny dość wysokie, ale cóż wszędzie sa inne, duuużżżo klientów życzę

eksnail
18-05-2010, 13:16
Ja też życzę jak najwięcej klientek, żeby waliły ścianami i oknami;)

iwa1223
26-05-2010, 16:13
spotkanie w sprawie pracy było przeniesione z poniedziałku na dziś i jestem już po testach, ale właścicielka ma jeszcze dwie kandydatki więc na decyzję kazała czekać do poniedziałku...

paznokietek1000
26-05-2010, 16:59
to trzymamy kciuki obyś wykosiła konkurencje

samaron
26-05-2010, 17:00
Dokładnie, trzymamy kciuki i czekamy na wieści.

anecka17171
26-05-2010, 17:17
mam nadzieję że w poniedziałek będziemy Ci gratulować posadki trzymam kciuki:ok:;)

iwa1223
27-05-2010, 10:09
trzymajcie mocno :* dziewczynki :*

tusia
27-05-2010, 10:15
Iwa trzymam kciuki;):D

MURKA
27-05-2010, 10:41
Iwa trzymam mocno kciuki !!!! uda się!!:ok:
Delyszys nonono nie pogada super Ci się udało teraz tylko czekać na rozwój wydarzeń będziesz miała tyle klientek że szok!!!!:ok:

farbstift
27-05-2010, 10:55
i ja trzymam kciuki:przytul:

tusia
31-05-2010, 11:58
Iwa ja czekam na wieści jak tam z posadą:D:skacze:

samaron
31-05-2010, 12:29
Ja też czekam, daj znać:D

iwa1223
31-05-2010, 18:41
:placz: niestety dziewczynki :placz: wygrała lepsza... przed chwilką zadzwoniła do mnie właścicielka tegoż salonu i powiedziała że "jeśli chodzi o pazurki to jesteśmy na podobnym poziomie ale ta druga jest bardziej zaawansowana w kosmetyce i jeśli będzie się firma dobrze rozwijać to stworzy dodatkowe stanowisko stylistki" ale ja muszę mieć pracę na już a poza tym nie bardzo wierzę żeby drugie stanowisko zrobiła bo w takim gabinecie kosmetycznym dla dwóch raczej pracy niewiele będzie...

:placz: teraz jest mi bardzo smutno bo za bardzo nastawiłam się na tą pracę... :placz:

MURKA
31-05-2010, 19:18
Iwcia jestem z Tobą :*będzie dobrze!!!!!!!!!!:przytul:ja też mam niezawesoło tym cie pocieszę!!!!!!;(

natalia268
31-05-2010, 19:34
Trafi się lepsza... wiem ze łatwo mówić, ale trzeba myśleć pozytywnie :*

iwa1223
31-05-2010, 20:39
ewa666 że komuś jest nie za wesoło to dla mnie żadne pocieszenie :/: ja bym chciała żeby wszystkim było wesoło... ale dziękuję dziewczynki że jesteście ze mną :* i wspieracie dobrym słowem :*

MURKA
31-05-2010, 20:42
Iwcia zobaczysz będzie dobrze musi być :ok:

samaron
31-05-2010, 20:48
Kurcze, szkoda, a to się baba nie poznała,
przykro mi, mimo wszystko dalej trzymam za Ciebie kciuki, ale to już przecież wiesz:przytul:

goslava
31-05-2010, 20:54
Iwonko nie smutaj, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:) powodzenia

iwa1223
31-05-2010, 21:31
moje pocieszycielki... :*

tusia
01-06-2010, 10:07
osz kurcze Iwa szkoda, bylam niemal pewna ze weźmie Ciebie, bo widziałam jak swietnie radzisz sobie z pazurkami:przytul: nadal trzymam kciuki i mam nadzieję, że coś znajdziesz i to szybko:*

iwa1223
01-06-2010, 11:50
dziękuję tusia za wiarę w moje możliwości :*

NiCoLa
01-06-2010, 11:55
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) a noż widelec za chwilkę znajdziesz lepszą pracę :) trzymam kciuki i życzę powodzenia

dzoana
01-06-2010, 15:07
Jezu ja to bym chyba umarła.. jak się na coś nastawię to tak musi byc, bo inaczej deprecha.. współczuje Ci,ale wierzę,że szybko znajdziesz pracę :*

Kasiaczek
01-06-2010, 15:10
napewno kochan znajdziesz prace, zobaczysz! :) ja teraz niedlugo przeprowadzam sie do krk i juz zaczynam szukac pracy w jakims salonie.. zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Bożena P
01-06-2010, 15:42
Iwa na pewno coś znajdziesz, tylko niestety trzeba poczekać :(
ja od jutra zaczynam poszukiwania... ech^^ 3majcie kciuki :)

iwa1223
01-06-2010, 20:57
ja dziś sobie zrobiłam spacer przez miasto bo moja klientka zadzwoniła że słyszała o kilku miejscach gdzie potrzebują stylistki/kosmetyczki, tylko w jednym miejscu okazało się to prawdą... porozmawiałam chwilkę z właścicielką i ona wymyśliła że skoro nie mam doświadczenia zawodowego w tym kierunku to może by na staż mnie wzięła (jutro ma rozmawiać w pup'ie ;) ) a jeśli nie to porozmawiamy o warunakach zatrudnienia... nie wiem co tam wymyśli, może pół etatu albo co... no ale w tej chwili to chyba na wszystko muszę się zgodzić a jak mi będzie źle to będę dalej szukać a jak znajdę to ucieknę... więcej napiszę jak będę coś więcej wiedziała, a może nie zadzwoni a ja znowu się napalam...

MURKA
01-06-2010, 21:52
:ok:Widzisz mówiłyśmy Ci że wszystko ułoży się po Twojej myśli!!!!!!!!!!:ok:

iwa1223
01-06-2010, 21:56
ewa666 jeszcze nie wiadomo ;) poczekamy, zobaczymy... :*

Emilia B.
02-06-2010, 09:14
super iwa- trzymam kciuki :ok:

iwa1223
18-07-2010, 13:22
cześć kochane!! długo nie pisałam, a właściwie to dwa razy pisałam ale coś nacisnęłam i cały tekst zniknął... tak to bywa jak się korzysta z innego sprzętu ;)
właścicielka tamtego salonu długo się nie odzywała, a ja w międzyczasie dostałam propozycję nabrania doświadczenia w zawodzie stylistki/kosmetyczki u ciotki mojego męża (na czarno)... jestem tam już ok 5 tygodni, a ostatnie dwa w końcu miałam więcej pracy bo dziewczyna która tam pracuje od kilku lat poszła na urlop... w poniedziałek wraca i obawiam się że znów jej klientki będą wolały iść do niej, a płacone mam tylko procenty od klientki bez podstawy i znowu może być że będę chodzić do pracy i czekać aż przyjdzie ktoś nowy komu będzie obojętne do kogo... Tuż przed jej urlopem zadzwoniła tamta pracodawczyni a ja nie mogłam zrobić ciotce numeru i uciec do kogoś innego i powiedziałam jej że już nieaktualne, nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale chyba nie mogłam inaczej...

pinusia6
19-07-2010, 17:22
Niebawem u mnie w mieście babka otwiera taki dosyć spory salon z 3 pomieszczeniami i 2 łazienkami.
Wcześniej miła mały salonik ale od kid biznes zaczoł się niesamowicie kręcić postanowiła go rozbudować. Ma mieć tam salon fryzjerski,jakieś zabiegi masaże no i pazurki... I szuka stylistki paznokci pytała ludzi i poniosło ją do mnie... Więc przyszła do mnie do domu i prosiła zebym u niej praowała ja tłumaczę że jestem wyłącznie akrylowa... jak myślicie powinnam iść jeszcze "obskoczyć" inne kursy (metoda żelowa, zdobienia), czy po prostu narazie robic akryle i być może jakoś się z nia dogadać żeby to ona mnie wysłała na jakiś kurs w ramach mojej wypłaty. czy moze jeśli jej zależy na kształtowaniu pracowników to może sama powinna zaproponować mi jakiś kurs i go opłacenie. Sama juz nie wiem :huh:

AtelierStylizacji Carolla
19-07-2010, 18:21
pinusia co do szkoleń opłacanych przez pracodawców- prawda jest taka że wielu z niich góry obiecuje a później jak przyjdzie co do czego to sie możesz nie doczeka niestety, ponieważ jeśli pracodawca cię wyszkoli istnieje ryzyko że za jego pieniądze ty sie nauczysz i bedzies z jego konkurencja, druga sprawa jesli podpisze z tobą lojalkę bedziesz uwiązana z nim umowwą i ok on placi ci za szkolenia ale ty musisz sie na wszystko godzic z praca i zostać w niej nawet jesli bedzie niedobrze

ja osobiscie bym wybrala szkolenia z żelu i zdobien, bo po pierwssze masz wiecej możliwości a tym samym klientela ci sie zwiększy, i wiecej zarobisz

poza tym wypracujesz sobie marke i stałe klientki i w razie czego awsze możesz przejśc do innego salonu badz otworzyc coś swojego

nabierzesz doswiadczenia a to bardzo ważne

a w swoja edukacje warto inwestowac bo to pózniej rokuje lepsza satysfakcja w pracy i zarobkami:D iwec ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawiała- berałabym tą racę ale szkoliła sie we własnym zakresie, bo pózniej nikt ci nie bedsie wypominał itp...
powozenia

pinusia6
19-07-2010, 19:48
pinusia co do szkoleń opłacanych przez pracodawców- prawda jest taka że wielu z niich góry obiecuje a później jak przyjdzie co do czego to sie możesz nie doczeka niestety, ponieważ jeśli pracodawca cię wyszkoli istnieje ryzyko że za jego pieniądze ty sie nauczysz i bedzies z jego konkurencja, druga sprawa jesli podpisze z tobą lojalkę bedziesz uwiązana z nim umowwą i ok on placi ci za szkolenia ale ty musisz sie na wszystko godzic z praca i zostać w niej nawet jesli bedzie niedobrze

ja osobiscie bym wybrala szkolenia z żelu i zdobien, bo po pierwssze masz wiecej możliwości a tym samym klientela ci sie zwiększy, i wiecej zarobisz

poza tym wypracujesz sobie marke i stałe klientki i w razie czego awsze możesz przejśc do innego salonu badz otworzyc coś swojego

nabierzesz doswiadczenia a to bardzo ważne

a w swoja edukacje warto inwestowac bo to pózniej rokuje lepsza satysfakcja w pracy i zarobkami:D iwec ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawiała- berałabym tą racę ale szkoliła sie we własnym zakresie, bo pózniej nikt ci nie bedsie wypominał itp...
powozenia

Też tak właśnie myślałam żeby póki co samemu jezdzić na szkolenia a nie prosić pracodawcę bo reczywiście tak jak piszesz mogę później być uwiązana na amen...

diękuję kocana bardzo mi pomogłaś :kwiatek: Rozwiałaś wszystkie moje niepewności ;):*

Pati88
19-07-2010, 20:36
ja dzis doznalam szoku po tym co kolezanka mi powiedziala, jej znajoma zrobila sobie podobno tygodniowy(???) kurs kosmetyczny nauczyli jej podstaw i wyobrazcie sobie ze zostala przyjeta do pracy jako kosmetyczka, podobno masaz twarzy robi z kartka przed nosem,az mnie korci zeby sie przejsc do tego gabinetu a najlepsze jest to ze jak tam bylam w tamtym roku zapytac czy przyjma na praktyke to powiedziala mi szefowa ze ona nikogo nie zatrudnia, dla mnie to jest smiech ja pracowalam przez 2 lata zeby zdobyc ten zawod a tu po tygodniowym "kursie" biora jakas dziewczyne dla mnie to jest paranoja jakas...ale gdzie wogole taki kurs sobie zrobila-to mnie zastanawia...

iwa1223
19-07-2010, 21:06
Pati88 ja też zrobiłam kurs podstawowy (kosmetyczny) trwał tylko 60 godzin lekcyjnych i też pracuję jako "kosmetyczka" reszty douczę się w praktyce... takie kursy organizuje pośrednak.

Pati88
19-07-2010, 21:12
nie rozumie czegos takiego ja tyle pracy wlozylam w to zeby zdobyc wiedze bardzo duzo zainwestowalam w kursy i szkolenia uczestniczyklam w roznych warsztatach,pokazach zeby poglebiac swoja widze nie tylko po to zeby miec papierek tylko zeby sie naprawde czegos nauczyc-teraz jest mi strasznie ciezko prace znalezc a tu po tyg. kursu przyjeli dziewczyne, nie potrafie tego zrozumiec i chyba nigdy nie zrozumie.

olusia87
19-07-2010, 22:23
Pati tak to niestety jest...na rynku pracy rządzi "prawo dżungli"-nie zawsze sprawiedliwe,ale tak już niestety jest:( Ja mam podobnie w swoim wyuczonym zawodzie-nauczyciel angielskiego-jedni mają po 1,5etatu i jeszcze kombinują dodatkowo do jakich szkół językowych a inni nie mogą się nawet na pół etatu załapać;(Przykre to,ale co zrobić:(:(:(

Pati88
19-07-2010, 22:33
zero sprawiedliwości, ja osobiscie nie poszlabym do kosmetyczki ktora skonczyla zaledwie tygodniowy kurs to jest dla mnie nie do pomyslenia ze tak moze byc,taka osoba nie ma doswiadczenia i je dopiero zdobywa pracujac w salonie na klientkach ja zostalam dopiero dopuszczona do pracy na osobach z zewnatrz po 160 przerobionych godzinach tak to wszystko pod okiem nauczycielki ktoregos roku nawet bylo tak ze te dziewczyny ktore nie potrafily wykonac zabiegu nie byly dopuszczane do wykonywania go dopoki nie nauczyly sie tego porzadnie robic na sobie...wedlug mnie to jest nie profesjonalne jak sie czuje klientka ktora przychodzi na zabieg a tu wyskakuje kosmetyczka z kartka w reku albo robi zabieg i co raz lata sie pytac szefowej bo nie ma kompletnie zadnej wiedzy-przez takie niedoswiadczone osoby salon moze zyskac zla opinie.

olusia87
19-07-2010, 23:30
Jakikolwiek zabieg z kartką w ręku to można pozwolić na sobie zrobić jedynie komuś z rodziny jak się wie,że na kimś się ten ktoś musi pouczyć w domu.Tak mi robiła masaż twarzy siostra jak robiła kurs kosmetyczny i narzeczony jak się uczył robić masaże poszczególnych części a nie pamiętał jaki chwyt w jakiej kolejności. Ale żeby w salonie..profesjonalnie,z kartka w ręku??o zgrozo....moje wizyty tam by się skończyły po pierwszym "zabiegu"

AtelierStylizacji Carolla
20-07-2010, 00:54
dziewczyny a co maja powiedziec dziewczyny po studiach, 5 lat , mgr ze wy po studium tez nie jesteście kosmetyczkami??
prawda jest taka, ze czzy to kurs czy studium, jesli chcemy to robic to i tu i tu wyniesiemy coś więcej niz tylko to co wklepujemy na zajęciach

przy kursie trzeba nabyc praktykę wiadomo , i jest nie sparawiedliwe i to nie tylko wobec innych kosmetyczek ale przede wszystkim klientek, które idc na zabieg mysla ze trafia do specjalisty, wykladaja gruba kasę a robi im dziewczyna z kartką

bo jesli juz sie zatrudniamy to siedzimy, pogłebiamy wiedze

a to że ona robi ze sciagi to tylko zle swiadczy o pracodawcy ze nie douczy i daje laika- tylko salon straci na reputacji
ja osobiscie nie przyjełabym takiej osoby

jesli jestescie dobre w tym co robicie, lubicie to to wierzcie mi ze klienki to zauważą i docenia wasze starania, poniewaz bedą zadowolone z usług i do was wróca
nie zawsze to sie dzieje szybko, trzeba pracowac latami nawet na zaufanie i grono klientów

"cięzka praca popłaca"

Pati88
20-07-2010, 07:20
tu niewlasciwe jest porownanie studiow ze studium i tu sie uczy zawodu i tu a na kursie pewnie tylko podstawy albo i nie zeby nauczyc sie czegokolwiek nie wystarczy miec tylko obecnosci na zajeciach trzeba naprawde sie uczyc...ja skonczylam studium tylko dlatego ze wiem ze mozna pojsc do pracy majac technika a nie mgr lub inz. swojego zdania nie zmienie uwazam ze nie powinno byc takich sytuacji wogole.paranoja na calej linii.olusia masz racje-to w szkole mozna sobie pozwolic na "sciagawke"

xXGoSiAwXx
23-07-2010, 16:48
ja też szukam pracy jako stylistka paznokci. I niestety nic nie umiem znaleźć. Mam ukończony kurs, na który poszłam tylko dla formalności ponieważ jestem zdolnym samoukiem :) ale pracy niestety nigdzie nie potrafie znaleźć :(

lelena69
25-08-2010, 22:03
iwa1223 - ja bym tobie radziłam poprostu pujść i ukończyc jakieś podstawowy kurs kilkodniowy po ukończeniu ktorego tobe dadzą dyplom stylizacji paznokci.Za moich czasów dawali do dyplomów certyfikat no i zaświadczenie ze możesz pracować w zakładzie.Ja tez na taki kurs poszłam kiedy chciałam pracować w zakładzie a nie w domu.Po prostu tak to jest,bez papierka droga zamknięta.Powodzenia.

iwa1223
25-08-2010, 22:19
witaj lelena :) miło zobaczyć tu kogoś ze swojego miasta ;)
kurs stylizacji mam od ponad roku a teraz zrobiłam kurs kosmetyczny... pracuję w salonie ale nie wiem na jak długo... chcę iść do szkoły kosmetycznej od września ale jeszcze nie złożyłam papierów bo nie wiem którą szkołę wybrać... czy w PT czy w Łodzi.

lelena69
27-08-2010, 00:39
Ooo! :przytul:Miło mi,jestes z Piotrkowa??!! No jak juz to szkoła bliżej domu, chyba lepiej pasuje!Do Łodzi jak nie patrz godzina jazdy.A czemu jak pytałaś o dotację unijną pani z urzędu nie wystarczyło to??Nie rozumiem :huh:??

iwa1223
28-08-2010, 22:21
:przytul: noo... z Piotrkowa :)
pani w pośredniaku się nie przyznałam że mam kurs bo chciałam jeszcze z pośrednictwa drugi na douczenie ;) może czegoś innego nowego bym się dowiedziała... poza tym jak już pisałam mąż ciągle mówił że nie pociągnę własnej działalności :(

kobietazpazurem
29-08-2010, 10:13
jak szukac pracy? najlepiej pytac po salonach. Nie ma lepszego sposobu. Czasami ktoś sięnie ogłasza a potzrebuje ludzi. ja tak znalazłam prace . Zapytałam a że jedna stylistka jest w ciązy to wskakuje na jej miejsce :)

białaaaa
30-08-2010, 14:47
kobieto no to super no i gratulacje fajnie pracowac w tym co sie lubi robić

MURKA
08-10-2010, 10:42
AAAAAAAAAAAAAAAAAA OTWIERAM DZIŚ STRONĘ NK A TAM WIADOMOŚĆ
Witam panią.I od razu zapytam czy szuka pani pracy bo ja szukam dziewczyny do mojego Salonu Kosmetycznego. Ja tu rzadko zaglądam więc zostawiam mój nr tel gdyby pani była zainteresowana proszę o kontakt http://1.s-nk.pl/storage/smileys/img/icons/1) a wykonane paznokcie są ładnie zrobione http://1.s-nk.pl/storage/smileys/img/icons/1pozdrawiam

SZCZENA MI OPADŁA :haha:
zadzoniłam i jestem umówiona na wtorek o 9 o boże nie dożyję do wtorku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz:: wow:;(:skacze::leze::D:):cwaniak2::love::tuptup:;)

samaron
08-10-2010, 12:17
Ewa super, trzymam kciuki i opowiadaj jak było:D

Jade
08-10-2010, 16:17
Ja ostatnio zalogowalam sie na stronce z ktorej wysylaja mi na maila oferty pracy (nail technican) tutaj w uk.Jezeli ktos mial by ochote to bym wam wstawiala a wy juz na wlasna reke byscie musialy to sprawdzic.Sa adresy,numery tel. Niestety jak narazie wszystkie za daleko od mojej miejscowosci gdzie mieszkam.A tak jako ciekawostke,ostanio byla potrzebna
stylistka paznokci na Cruises (statku)podrozujacym po calym swiecie,no coz dla panienki praca marzenie...

amorek
11-10-2010, 22:36
oooo szkoda, że u nas nie ma takich ofert :(

iwa1223
12-10-2010, 09:59
ewa666 świetnie!! czekam na relacje ze spotkania :D

MURKA
12-10-2010, 15:17
No dziewczynki dzięki za te KCIUKI!http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif
no jestem przyjeta!http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif zaczynam od 15 grudnia legalnie tzn z urzędu pracy będę na tzw przygotowaniu zawodowym jutro jeszcze szefowa jedzie do urzędu pracy po dokumenty i dopytac co i jak bo zarejestrowana jestem w innym urzędzie pracy tzn w innym mieście a praca będzie w innym mieście i trzeba dopytać jak to wszystko załatwićhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif!
Babka fajna!http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif do moich oowiązków należeć bedzie henna regulacja depilacja pazurki i makijażhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif co do kasy to nie wiem bo nnie pytałam ciekawa jestem ile wynosi taka pensja z urzędu pracy?http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/pytajnik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/pytajnik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/pytajnik.gif ale dobre i to najważniejsze to gdzieś się załapać poduczyć i bedzie GIT MAJONEZ!

AAAAAAA i pierwsze co kazała mi zrobić to pokazać swoje ręce i pazurki!http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif no i tu się okazało jak to ja na jednej miałam frencha a druga łapka była z długaśnymi pazurami i kwiatkami akrylowymi i powiedziała że właśnie o to chodzi http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif bo jednakowe to takie NUDNE!http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif! HIHI!http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gifhttp://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif!

natalia268
12-10-2010, 21:07
no jak zaczełam czytac ze kazała Ci pokazac obie lapki to sie przeraziłam, ale doczytałam do konca i SUPER !! gratulacje :):):) :*

tusia
12-10-2010, 21:10
Ewa gratuluje i trzymam kciuki za powodzenie załatwien w PUP-ach:D

Emilia B.
13-10-2010, 09:59
Ewa gratuluję :) :kwiatek:

iwa1223
15-10-2010, 22:37
gratuluję Ewciu :* powodzenia!! :*

nanami7
16-10-2010, 00:40
Ewa no to gratuluję z całego serca :kwiatek: !!

MURKA
16-10-2010, 12:29
Dziękuję dziewczynki:kwiatek::love: ale teraz to ja mam takiego pietra i doła jednocześnie że szok ja poprostu nie dam sobie rady reasumując wszystko niby to mówiłam szefowej i ona we mnie wierzy ale ja cos nie bardzo mam poprostu BÓL ISTNIENIA!!!!!!!!!!;(

Emilia B.
16-10-2010, 12:38
dobrze będzie zobaczysz ;) ludzie zawsze boja się tego co jeszcze przed nimi i nieznane :) Szybko wpadniesz w tok pracy i będziesz trzaskać pazury że ho ho :ok:

iwa1223
19-10-2010, 23:00
Ewcia :* nie bój się... dasz radę... :*

nanami7
15-11-2010, 21:31
Pamiętam jak Ewa się cieszyła, a później troszkę piórka opadły...

Ja wczoraj dostałam wiadomość od znajomej Pani, że mam do niej wpaść bo ma dla mnie wieści i może będę miała pracę. Dziś do niej poleciałam ok 11 (krótko mówiąc w czasie swojej pracy :P) i powiedziała mi, że mam iść obok do babki do salonu stylizacji pazurków i powiedzieć, że jestem od niej. Tak więc poszłam do tej kobietki, ona stwierdziła, że nie ma kiedy robić pazurków, a chciałaby żeby salon się utrzymał i bardzo chętnie mnie przyjmie, troszkę porozmawiałyśmy...
Powiedziałam jej, że robię pazurki na formie, umiem malować farbkami i zdobić pazurki, wtapianie brokatu to żaden problem i była bardzo oczarowana :D.
Chciałam troszkę czasu na zastanowienie. Dziewczyny u mnie w pracy stwierdziły, że nie mogę zmarnować takiej szansy, że w sklepie się nie będę rozwijać i mam spadać do salonu robić pazury z pasją :skacze: ... Jestem im wdzięczna, bo tak mnie podbudowały, że ...


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu[/UKRYJ][/UKRYJ]
I oto cała moja historia dzisiejszego dnia.

Cały czas się cieszyłam, a na wieczór zaczęłam wątpić ... Ale kto nie ryzykuje, ten nie ma ! :cwaniak2:

Emilia B.
15-11-2010, 22:08
nanami trzymamy kciuki :ok:
swoją drogą piękna historia :)

iwa1223
15-11-2010, 22:42
nanami7 super!! :D do sklepu zawsze można wrócić a tu będziesz robić to co kochasz ;) trzymam kciuki :*

nanami7
15-11-2010, 23:07
też mam do tego takie podejście ... w sklepie zawsze łatwiej prace znaleźć. A jeśli chodzi o stylizację, to taka okazja może się nie powtórzyć.
Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, czyli już podpiszę umowę i dopnę wszystko na ostatni guzik, to salonik będę miała 5 minut od domciu i to przy ryneczku, więc przy dobrej reklamie pozyskamy dość sporo klientek :P

paznokietek1000
16-11-2010, 12:50
nanmi to powodzenia życzę i trzymam mocno kciuczki, żeby wszystko się dobrze potoczyło

samaron
16-11-2010, 15:06
Nanami świetnie, trzymam kciuki oczywiście i życzę powodzenia:D

nanami7
16-11-2010, 19:45
Dziewczyny !! Trzymajcie jutro kciuki za mnie. Strasznie się stresuje. Mam być w salonie o 11 pokazać swoje prace, mogę już się "wprowadzić" i o 17 prawdopodobnie będę już miała pierwszą klientkę... :D

samaron
16-11-2010, 19:47
Jasne nanami, możesz na nas liczyć, opowiedz jak wrócisz;)

nanami7
16-11-2010, 19:50
sorry za offtopa, ale gdzie znajdę na forum jak dziewczyny się dogadywały z pracodawcą apropos zarobków? Bo nie wiem jak to zrobić, ile podstawy i jaki % ... pomoocy !! :)

samaron
16-11-2010, 19:58
Zdaje się, że tutaj coś było:
http://forum.wzorki.info/stylistki-klientki-itp/2236-jak-zarabiacie-jako-stylistki.html
http://forum.wzorki.info/wlasny-gabinet-kosmetyczny/1692-kwota-za-wynajem-stanowiska.html

nanami7
18-11-2010, 23:59
Piszę :

Byłam już dwa dni w salonie. Jak do tej pory nic się nie dzieje... Dziś miałam mieć klientkę, która jednak nie dojechała.
Jutro mam klientkę o 16. Próbne pazurki, które robiłam ( na ogryzkach) podobały się szefowej, a to najważniejsze :). Szkoda, że fotki nie zrobiłam...:/:
Dzisiaj zaczęła się akcja "ulotki", dałam ogłoszenia w internecie i porozsyłałam znajomym. Mam nadzieję, że się ruszy, bo cieńko to widzę :(.

Emilia B.
19-11-2010, 00:18
Jesteśmy wszystkie za tobą i trzymamy kciukale ;) :)

asia
19-11-2010, 00:21
trzymam kciuki :*:*:*

paznokietek1000
19-11-2010, 12:13
i ja trzymam kciuczki i życzę powodzenia

MURKA
19-11-2010, 22:01
Hej!!! wcale mi piórka nie opadły a raczej rece :huh:moja przyszła szefowa ma ze mną cały czas kontakt i wogóle czeka na mie^_^ problem jest z urzedem bo mogebyc ztrudniona dopiero od stycznia oczywiście jak zatwierdzą móje podanie ;( bo teraz po 1 niema urząd już pieniędy a po 2 nie mam jeszcze całego roku zarejestrowania w urzędzie:/: a dOpiero po roku mozna się o coś takiego starać bo ja juz stara jestem 28 l i do tych się zaliczam co mają więcej czasu WOLNEGO!!!!!!:/::placz::haha:
A prezd świętami tzzn 15 grudnia idę do salonu na lewo tak sobie dorobić i pomóc szefowej boje się troche bo ja przeciez nic nie umiem!!!!!!

nanami7
19-11-2010, 22:34
Ewa, na pewno coś umiesz i najważniejsze to uwierzyć w siebie.
Ze mną jest taki problem, że trzeba ten cały salon na nowo rozreklamować !
Dziś miałam kolejną klientkę.
Szefowa zadowolona i o to właśnie chodzi :).
Byle by tylko klientki znaleźć :huh: mam nadzieję, że damy radę, bo święta za pasem, więc i klientek powinno być więcej ...

asiekfr
29-12-2010, 22:52
babiszki :skacze: powinnysmy zrobic temacik "jestem szczesliwa.... wygadaj sie!!"
bo ja jestem dzisiaj zaje****** szczesliwa!Moje spotkanie o miejsce w salonie sie udalo :yess::jupi::hura::tany2::mml: zaczynam od stycznia(gdzies na poczatku.... jak sie zainstaluje):tany:.Troche daleko bo musze caly Paryz przedyndac z poludnia na pulnoc-trudno nie mozna miec wszystkiego ?!
Mysle ze bedzie spoko,wlascicielka salona to ukrainka ,pracuje tam tez polka ,czyli same slowianki ,mysle ze bedzie dobrze.Miejsce tez spoko..... jeszu a czy ja dam rade??:o... przeciez ja wcale nie umiem robic tych pazurow :porazka:..........dobra nie mysle ,bo sobie popsuje nastroj:]
Ide sie napic............ mleka oczywiscie ,a co?!zaszaleje :D

xsunnyolciax
29-12-2010, 23:40
Asiek- jeśli chodzi o taki temat jestem jak najbardziej za, a co będziemy tylko smęcić :D no i Twoja radość udzieliła się i mi, jakoś tak pozytywnie piszesz :) gratuluję i życzę powodzenia, o swoje umiejętności się nie martw, zapewniam Cię, że będziesz jedną z najbardziej rozchwytywanych stylistek w tym salonie (z tego co widziałam Twoje prace- cud miód tworzysz, serio serio :)) jeszcze raz gratuluję :*

asiekfr
03-01-2011, 23:01
to ja dalej dziele sie z Wami moja radoscia.... zaczynam we wtorek... jutro zaczynam wozic "graty" i zobaczymy jak to wyjdzie...
fotke mam salonu ,ale na zewnatrz tylko ,poki co...34794

przeniesione// tusia

trzymam kciuki asiu:kwiatek:

asia
04-01-2011, 01:18
gratulacje :D:D opowiadaj szczegóły :D

joystynka
28-01-2011, 03:21
a ja sie też pochwalę.:) własnie zaczynam prace w salonie jako stylistko -kosmetyczka:) właścicielka bardzo miła,mam nadzieję ze będzie ok. oprócz mnie są tam jeszcze dwie dziewczyny,trochę mam stracha,co by atmosfera była miła..bo to bardzo ważne.kobieta wyczaiła mnie w internecie i sama mnie ściągnęła do siebie...hm...praca sama mnie szuka.:)zaczynam w poniedziałek,i muszę ustalic listę potrzebnych mi rzeczy..troche mam obiekcje,jakie produkty zamawiac,tansze,żeby nowej szefowej nie wystraszyc ,czy lepszej jakości ,nie zważając na cenę.pomocy:)

samaron
28-01-2011, 11:25
Świetnie joy, powodzenia, na początek zamów te na których do tej pory dobrze Ci się pracuje, a potem stopniowo będziesz sobie testować nowe rzeczy, tak żeby szefowej nie szarpnąć za budżet, i tak, żebyś nie wtopiła w coś, co Ci nie podejdzie, a zapas na pół roku;)

goslava
28-01-2011, 12:36
joystynka gratki i powodzenia:)

Emilia B.
28-01-2011, 12:38
joy gratulacje!! :* popieram sami, kup te na których najlepiej ci sie robi :)

weronisiaaa88s
28-01-2011, 12:50
joystynka 3mam kciuki. Tez mysle ze lepiej zaczynac na tym co do tej pory a nie martwic sie na zapas a wszystko sie elegandzko uloży! :yess:

asia
28-01-2011, 13:54
świetna wiadomość joy :D:D

MalaMi280783
28-01-2011, 14:20
Laski gartuluję i trzymam kciuki!!
Wierzcie w siebie!! (choć wiem że łatwo się mówi bo sama mam z tym problem heh)
Mam pracować w Sopocie, a mieszkam w Gdyni więc pół godziny jadę, ale.. mam dostawać 50%, czyli np z frencha 50 zł, ale tylko żel (a ja akrylowa jestem) no i.... na własnych produktach Hmmm musze w to utopić jakieś siedem stów na początek żeby się doposażyć - zero umowy i muszę sama zdobyć klientki, bo babeczka nie ma żdanych Hmmm więc dostaję stanowisko - na którym suma sumarum się nie zmieszczę bo to powierzchnia jakiś metr na metr stolik krzesełka i lampka resztę muszę kupić sama Hmmm NIE WIEM DORADŹCIE PROSZĘ ? Co z tym zrobić ? Opłacalne Hmmm?

weronisiaaa88s
28-01-2011, 14:49
MalaMi ja czesto bawie sie w licytacje na allegro i wychodze na tym do przodu, polecam!

joystynka
28-01-2011, 15:10
dziękuję dziewczyny.ja zawsze robiłam na prestige i w 80 % byłam zadowolona ale niedawno z braku funduszy kupiłam "alle paznokcie" i jestem bardzo mile zaskoczona.robiłam kilka setów ale na sobie i super wyszło ,zero podpowietrzen nawt najmniejszych.i teraz nie wiem które kupic do tego salonu.bo w poniedziałek mam robic szefowej paznokcie zeby zobaczyła mnie w akcji i oceniła efekt koncowy i trałosc moich paznokci.tak wiec MUSZĘ wypasc jak najlepiej:)
salon jest naprawde śliczny ,dobra lokalizacja bo choc mała miejscowosc to bogata,blisko dworca autobusowego i wsród sieci sklepów,takie scisłe centrum.w salonie jest solarium i kosmetyka i paznokcie.
szefowa zaproponowała mi dwie opcje wynagrodzenia do wyboru. albo 50 % od zabiegu( paznokcie,rzęsy 1:1,kwasy ,henna itp) i w tym jej produkty i kurs na rzęsy opłacony przez nią,albo etat i stała pensja plus procent od klientów,wybtałam na pierwszy miesiąc etat ,żeby byc pewną ,że jak by nie było wypłata będzie,dobrze zrobiłam?

Emilia B.
28-01-2011, 15:26
Mała MI dla ciebie korzystniej jest płacić za stanowisko... bo robiąc na swoich materiałach i oddawać połowe kompletnie sie nie opyla. Bo tak np zapłacisz za stanowisko 300-800 zł a dziennego utargu będziesz mieć np 300 zł (3 razy frenche po 100zł) i połowe oddajesz czyli 150 zł. To razy 20 dni wychodzi 3000 zł!! to jest kradzież w biały dzień.... za tyle to cały lokal sobie wynajmiesz :)
Ja bym się za to nie brała i szukała czegoś do podnajęcia.

MalaMi280783
28-01-2011, 15:48
No właśnie też sobie to przeliczałam i ni jak mi nie wychodzi żebym coś do przodu była na tym... z dopełnienia miałabym mieć 25 zł hahaha będę siedzieć półtorej godziny albo i lepiej za 25 zł minus moje produkty to prędzej z głodu zdechne... A jeszcze najlepiej żebym działalność swoją miała Jezuuuu

Emilia B.
28-01-2011, 15:50
dokładnie. Najlepiej założyć własną działalność i podnająć stanowisko :)

joystynka
28-01-2011, 19:39
podpowiedzcie dziewczyny jeszcze po ile zamawiac pilników ,frezów i jakie pędzelki (bo chciałabym tam takie lepsze a co za tym idzie droższe:( ) moze jakis sprawdzony link lub dobra hurtownia w okolicach katowic.ja juz mam głowe jak baniak od tego myslenia:(

kath82
29-01-2011, 12:23
Joy gratulacje kochana:*. Powodzenia Ci życzę:kwiatek:.

LaVenda
29-01-2011, 23:01
Dziewczyny, mam takie pytanie do Was: wpadłam na pomysł żeby pójść do pracy do jakiegoś salonu na wakacje - 3miesiące. Myślicie że gdzieś w ogóle tak zatrudniają ?

Nnisiaa
30-01-2011, 09:28
LaVenda to okres urlopow itd a pracownik potrzebny bo to tez czas gdzie pazurki itd sie sprzedaja dobrze:) mysle ze moze sie udac ale rozgladac musialabys sie juz wczesniej zeby wiedzieli ze jestes godna zainteresowania i nie szukasz czegos na ostatnia chwile...bo wymyslilas sobie to ot tak;)

MalaMi280783
30-01-2011, 11:08
Ja jestem za robieniem port folio i rozpowszechnianiem swoich prac - blogi, profile, facebook i szukać tam do znajomych ludków siedzących w branży, salonów, szkoleniowców, szkół kosmetycznych (ludków ze znajomościami) itp. - ładne prace to i oferty się posypią :P U mnie tak to działa - albo proponują mi pracę dojazdową do salonu np albo ciągną na konkursy różne dziwne :D ale akurat ja dopatruję się w tym niejakiej drogi do zaistnienia :ok:
Szkoda tylko że póki co oferty zdeczka nieopłacalne heh :/: także uwaga na cwaniaczków! Ale powoli powoli....

LaVenda
30-01-2011, 12:53
Dziękuję za podpowiedź, postaram się 'promować' , i zacznę czegoś szukać tak w okolicach kwietnia: to chyba dobre wyprzedzenie.

Nnisiaa
30-01-2011, 13:49
spokojnie kwiecien wystarczy....

promowanie siebie tez fajna sprawa sprawdza sie ...i poczta pantoflowa...u mnie sie sprawdzila..moja klientka(fryzjerka) polecila mnie swojej szefowej,....

aga
13-06-2011, 16:43
Musze sie Wam pochwalić :D
Dostałam prace w salonie !!!!(a nawet nie szukałam tylko poleciła mnie koleżanka)

Dzisiaj byłam zrobić próbne pazurki i jestem zachwycona :) super atmosfera a takiej szefowej tylko ze świecą szukać !

ale sie ciesze:mml::mml::mml:

Agnieszka Praska
13-06-2011, 17:47
gratuluje:kwiatek:

samaron
13-06-2011, 17:52
Super wieści Aga - gratuluję !:D

RedSunset
13-06-2011, 18:03
Aga!! Powodzenia i życzę jeszcze miłej współpracy! Gratuluję :kwiatek:

Jade
13-06-2011, 19:29
Gratulacje i zycze powodzenia na ,, nowej drodze zycia,, :)

mysiula
14-06-2011, 00:42
ja też gratuluję;p

dzikakura
14-06-2011, 02:15
gratuluję aguś! Super wiadomość:ok:

amorek
14-06-2011, 07:56
A czy jest tak, że szukacie pomocy do stylizacji paznokci na ten wakacyjny, gorący okres?? Bo ja bardzo chciałabym teraz popracować przez wakacje łącznie z wrześniem, ale nie wiem czy jest sens wystawiać takie ogłoszenie..:(

Emilia B.
14-06-2011, 09:37
Aga gratulacje!! Super wiadomość :ok: No to teraz dziergaj pazury żeby wszyscy wiedzieli gdzie te najlepsze w okolicy ;)

kasiasyliawal
14-06-2011, 12:03
Ja powiem wam tak :
Pracowałam jako stylistka paznokci w salonie u mojego taty .
Wnioski mam takie:
1.Z rodzina wychodzi się najlepiej na zdjęciu :cwaniak2:
2.Żele miałam sobie sama kupować a jak nie to narzucali mi firmę której nie polecam.
3.Pracowałam dzień na dzień , w ogloszeniach był podany tylko numer zony taty i ona klientow miala , a ja tylko swoje ktore gdzies tam wczesniej złapałam.
4.Musiałam poprawiać zapowietrzenia po zonie taty.

Jak przez dwa tygodnie zarobilam 400 zł to było dobrze, gdzie ona zarobila 2000 (oczywiscie bledy jej ja musialam poprawiac)

Więc jak szukac to najlepiej u kogos , jasno okreslone zasady..

buziaki

katarynka89
14-06-2011, 12:49
Aga gratulację :D fajnie że Ci się tak udało.
Właśnie ja miałam tak samo że koleżanka mnie poleciła i wogule , i Agata ( szefowa, sama zaproponowała żebyśmy były na Ty) miała zadzwonić jak będzie miała chwilę na próbne paznokcie. Do tej pory nie podała daty tylko takie zwodzenie :/ ehhh....

dzikakura
14-06-2011, 15:05
Katarynka to zadzwon do tej Agaty, a co:skacze:

katarynka89
14-06-2011, 16:15
boje się że wyjdę na jakiegoś namolusa :/ Ona oficjalnie powiedziała że zadzwoni jak znajdzie trochę czasu na tą próbę :/
w piątek będę się z nią widzieć to się może zapytam...

aga
14-06-2011, 17:18
Dziekuje :kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Katarynka ja miałam podobnie. Miała zadzwonić do mnie następnego dnia a tu cisza, dopiero po kilku dniach się umówiłyśmy ale jest strasznie zakręconą osobą i ma dużo na głowie i nie miała czasu zadzwonić.. ale w końcu się udało :)może u Ciebie jest podobnie. Trzymam kciuki :)