PDA

Zobacz pełną wersję : Jak urzadzic studio paznokcia



Evelyn.
19-11-2009, 21:23
kochane forumowiczki! zwracam się do was o pomoc w znalezieniu taniego i dobrego autoklawu, oraz tipsów "kralli". używalam takowych z firmy red flower, ale nie mogę znależć ich w internecie, a przedstawiciel już do mnie nie przyjeżdża, bo zlikwidował działalność. będę wdzięczna za każdą pomoc, także jeśli macie jakieś pomysły na nową aranżację małego salonu-bo ja tak średnio, a starą już mam 5 lat:( pozdrawiam gorąco

Anna Kosińska
20-11-2009, 10:59
Tipsy Kralle dostaniesz na aukcjach internetowych,nigdzie ich nie widzialam w hurtowniach co do autoklawu to mam pytanie bo to bardzo droga sprawa jaki salonik chcesz otworzyc ze potrzebujesz autoklawu...??a jesli chodzi o aranzacje saloniku musisz sama wiedziec chociazby w jakim klimacie bys chciala..oczywiscie dziewczyny pomoga ale to Ty bedziesz tam przebywac i pracowac..i to chyba jest najwazniejsze..

Valia
20-11-2009, 14:57
może pomyślicie, że jestem głupia... ale co to jest autoklaw?

ivonna70
20-11-2009, 15:02
Urządzenie do sterylizacji narzędzi i niestety jest bardzo drogie. Przy małych salonach bardziej się opłaca dawać narzędzia do przychodni na podstawie podpisanej z nimi umowy.

Anna Kosińska
20-11-2009, 15:06
albo najlepiej kupic sterylizator ktory mozna juz kupic w cenie od 250zl i masz to juz na wlasny uzytek...a dobre autoklawy zaczynaja sie od 5000tys zl nawet do 20 tysiecy zl

ivonna70
20-11-2009, 15:10
U mnie niestety trzeba mieć autoklaw, albo oddawać do sterylizacji. Takie są wymogi sanepidu i nie pozwalają używać sterylizatorów kulkowych.

Valia
20-11-2009, 15:20
heh. dzieki:) to wam coś powiem. pracowałam od kwietnia do lipca (zwolnilam sie, nienormalna szefowa) w day SPA w Warszawie. TAK MEGA NIE STERYLNIE! Wyprosiłam normalnie kosmetyczke zeby mi od czasu do czasu dala wlasnie w takim urządzeniu wymoczyc cążki itp. z czego szefowa byla nie zadowolona. a tak to musialam psikac zwyklym plynem do dezynfekcji. kiedys klientka wlasnie zrobila awanture z tego powodu a ja później mialam opierdziel od szefowej, fajnie, co? jakby ktoraś grzyba dostala to oczywiście bylaby to moja wina!

A te kulkowe chyba są niezłe prawda?

Anna Kosińska
20-11-2009, 16:31
no wlasnie Ja nie przepadam za tymi kulkowymi bo tam tak na prawde nic nie wchodzi..do kitu biznes..sa takie sterylizatory firmy Germex z wysuwana szuflada,wyterylizujesz wszystko po narzedzia do fryzjerswa,kosmetyki i przyrzadow do paznokci...wiec cos takiego jest na pewno przydatne i w dobrej cenie..wlasnie jesli chodzi o urzedy to Ja tego nie potrafie zrozumiec tej i chorej polityki..jeden kraj to niech obowiazuje te same zasady a nie kazde miasto rzadzi sie swoimi prawami...i jest to niesprawiedliwe..

Valia
20-11-2009, 17:57
no to juz wiem co i jak. Żeby tych klientek jeszcze troche było to bym sie cieszyla, ale niestety w Warszawie są dziewczyny co kupily zestaw na allegro i bez kursu robią za 35 zł... zaraz sobie popatrze w neciku na sterylizatory

Evelyn.
20-11-2009, 21:17
albo najlepiej kupic sterylizator ktory mozna juz kupic w cenie od 250zl i masz to juz na wlasny uzytek...a dobre autoklawy zaczynaja sie od 5000tys zl nawet do 20 tysiecy zl
chodzi mi o taki z drukarką ipakowaniem-niestety w moim mieście jest wymogiem absolutnym autoklaw, znalazłam za 6000 z activ, ale szukam tańszego, żeby móc pozwolić sobie jeszcze na frezarkę, a co do gabinetu to któraś z dziewczyn miała gdzieś tu zdjęcia takich zielono brązowych parawanów to zestawienie mi się podobało...

---------- Dodano o godzinie 20:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:11 ----------

a tak mniej więcej wygląda mój gabinet teraz jest mało ustawny i te kolory... tak narzucił mi kiedyś właściciel lokalu, ale teraz daje mi wolną rękę

Evelyn.
20-11-2009, 21:22
...

Evelyn.
21-11-2009, 09:38
albo najlepiej kupic sterylizator ktory mozna juz kupic w cenie od 250zl i masz to juz na wlasny uzytek...a dobre autoklawy zaczynaja sie od 5000tys zl nawet do 20 tysiecy zl
annamon79, czy możesz mi wkleić stronę lub nazwę tego autoklawu za 5000, 1000 oszczędności to zawsze nowa frezarka na przykład:) z góry dzięki

barbara_kawka
27-11-2009, 11:39
ja mysle ze musisz po prostu szukac... ale czemu sie z jakims dentysta nie dogadasz zeby do niego nosic wszystko??

WIOLA1
26-02-2010, 12:00
Dziewczyny przenosze sie z tej mojej klitki do salonu 25 metrowego ....studio bedzie połączone z kosmetyka,a obok w osobnym lokalu fryzjer.i mam dylemat bo mam czerwone meble -fotele poczekalnie-i nie wiem na jak sciany pomalowac?brak mi pomysłów;(chciała bym aby było tak stylowo....

samaron
26-02-2010, 14:35
Mi się podoba do czerwonych mebli tło grafitowe, jakaś tapeta w tłoczone aksamitne wzory, coś w tym stylu:

farbstift
26-02-2010, 16:43
inspiracje
http://bi.gazeta.pl/im/4/2262/z2262264X.jpg
http://dom.forto.pl/images/hotel/pokoj.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/5/4119/z4119825X.jpg

AgUsia950
26-02-2010, 19:57
Całkiem fajnie wygląda na tle "śliwki węgierki". Dulux ma ten kolor. :)

WIOLA1
01-03-2010, 16:20
CZESC.OTWIERAM STUDIO PAZNOKCIA POŁACZONE Z KOSMETYKA,JA WYKONUJE PAZURY:MANICIUR I PEDI MAKIJAŻE AKRYL, ŻEL,NATOMIAST KOLEZANKA KOSMATYKE CIAŁA.SALON MA OK 50 METRÓW,tylko ja mam niezawiele do gadania bo ona wzieła projektantke a salon biezemy na pół,ale trudno musze jakos przebolec,bo wczesniej gdzie pracowałam 3 lata to nawet mi włściciele kluczy nie dawali.i teraz chciałm coś wiekszego bo tutaj bede robic pedi,bo tam mialam zamałe pomieszczenie. ipowstał dylemat bo mam fotele czerwone i sofe która przenosze a one chciały fiolet zrobic w salonie i zeby obiła prawie nowe fotele na fiolet?ale wkoncu nie.chce zrobic jakies fajne stanowisko do makijazu moze macie jakies pomysły???????i jaki kolor waszym zdaniem pasuje do czerwieni!!!!!!!!!!!;(bo idzie sie zalamac,i jak na zlosc klijentki sie teraz budza a ja niemam gdzie narazie robić........;(


nie piszemy capsem!! /asia

AgUsia950
01-03-2010, 16:37
jeżeli nie chcesz obijać tych czerwonych mebli, to powiedz o tym projektance, ona na pewno wymyśli coś sensownego. :D

Bożena P
01-03-2010, 18:40
królowa może na tej stronce znajdziesz jakąś inspirację: Wystrój wnętrz | Po prostu mój salon (http://mojsalon.pl/?cat=131) jest tam wiele zdjęć salonów urządzonych w różnych stylach

Yasumi
02-03-2010, 10:34
jesli chodzi o autoklawy to popatrz tutaj :)

FINMED :: Autoklaw 2100 Classic N (http://www.finmed.pl/index.php?p141,autoklaw-2100-classic-n)
FINMED :: Autoklaw BIOCLAVE (http://www.finmed.pl/index.php?p33,autoklaw-bioclave)

osobiscie polecam ten model :

Sklep internetowy - Autoklaw STE-8N (http://www.remo-dent.com.pl/cgibin/shop?info=2011&sid=38539eb4)

a tak na marginesie warto sie jeszcze raz przejsc do sanepidu i dopytac o koniecznosc posiadania autoklawu,jak troszke im tam namotasz na miejscu to moze sie okazac ,ze nie musisz go posiadac,
zapytaj -czym sie rozni wysterylizowany sprzet na miejscu w twoim gabinecie i twoim autoklawie,a w sprzecie wysterylizowanym np. w szpitalu z ktorym bys podpisala takowa umowe lub gabinecie stomatologicznym i zazadaj jasnej i klarowej odpowiedzi,

powodzenia :skacze::skacze:

glupie przepisy sa po to zeby je obejsc lub lamac

---------- Dodano o godzinie 09:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:15 ----------

wkleje wam jeszcze przykladowa umowe o sterylizacje sprzetu

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 09:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:17 ----------

co sanepid to inne widzi mi sie-a tak naprawde przepisy sa tylko jedne-sprzet ma byc wysterylizowany lub jednorazowego uzytku-wszystko mozna obejsc trzeba tylko te chore glowy z sanepidu wziasc pod wlos :P

---------- Dodano o godzinie 09:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:21 ----------


CZESC.OTWIERAM STUDIO PAZNOKCIA POŁACZONE Z KOSMETYKA,JA WYKONUJE PAZURY:MANICIUR I PEDI MAKIJAŻE AKRYL, ŻEL,NATOMIAST KOLEZANKA KOSMATYKE CIAŁA.SALON MA OK 50 METRÓW,tylko ja mam niezawiele do gadania bo ona wzieła projektantke a salon biezemy na pół,ale trudno musze jakos przebolec,bo wczesniej gdzie pracowałam 3 lata to nawet mi włściciele kluczy nie dawali.i teraz chciałm coś wiekszego bo tutaj bede robic pedi,bo tam mialam zamałe pomieszczenie. ipowstał dylemat bo mam fotele czerwone i sofe która przenosze a one chciały fiolet zrobic w salonie i zeby obiła prawie nowe fotele na fiolet?ale wkoncu nie.chce zrobic jakies fajne stanowisko do makijazu moze macie jakies pomysły???????i jaki kolor waszym zdaniem pasuje do czerwieni!!!!!!!!!!!;(bo idzie sie zalamac,i jak na zlosc klijentki sie teraz budza a ja niemam gdzie narazie robić........;(


nie piszemy capsem!! /asia




kochana czy ty sama przeczytalas to co napisalas-!!!!

jak to-bierzecie salon na pol i nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie???
wybacz ale to jest chore,skoro wziela projektantke to niech sie ona dostosuje do tego co i ty masz do powiedzenia i niech urzadzi wnetrze pasujace do rzeczy,ktore zabierasz ze soba ,zwlaszcza,ze sa nowe jak piszesz,podzielcie sie kwota za uslugi tej babki,Ty tez masz sie dobrze czuc w swoim miejscu pracy.

rozumiem,ze koszty urzadzenia i prowadzenia salonu dzielicie na pol a to co zarobisz idzie do twojej kieszeni,tak?

jesli nie umawialyscie sie inaczej -walcz o swoje,masz takie same prawa jak ta twoja kolezanka,szkoda,ze nie liczy sie z twoim zdaniem juz na poczatku waszej wspolpracy, proponuje zebyscie spisaly sobie na poczatku jasna i klarowna umowe ,co do kogo nalezy itp....bo pozniej moze byc ciezko

powodzenia:*

asiekfr
13-11-2010, 11:24
nie bardzo wiem gdzie to dac ,wiec jak cos to prosze przeniesc
co sadzicie o takim krzesle dziewczyny...to zwykle krzeslo biurowe ,ale wydaje mi sie dosc wygodne....
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

musze zakupic cos dla siebie ,bo na normalnym krzeselku kregoslup mi peka ...a jak kupie dwa to klientce tez bedzie wygodnia?

asia
13-11-2010, 19:23
najlepiej jakbyś na nim usiadła, ale wygląda na wygodne + łatwe do czyszczenia

total
13-11-2010, 20:38
jeśli chodzi o te czerwone meble ,to podoba mi się pomysł samaron :ok: nie musi być tej tapety wszędzie ,mogą być 1-2 akcenty ,reszta na szaro :)

asiekfr
14-11-2010, 09:52
no siadalam i niby ok ...chyba sie skusze !?

anka85
17-11-2010, 21:42
hej dziewczyny ! mam pytanko co myslicie o telewizorze w salonie ? dla klientki chwila relaxu na pazurkach a przy okazji moze cos obejrzec :) czy ktoras sie moze zna czy jak sie ma w salonie telewizor trzeba placic jakis abonament czy cos innego (podobnego do zaiksu -przy posiadaniu radia w salonie ?)

Emilia B.
18-11-2010, 12:19
płacisz normalnie abonament tylko za to że odbiornik stoi w salonie :) a tv to dobry pomysł ;)

paula211
19-11-2010, 00:26
a ja uważam że co jak co ale telewizor to przesada :/ u fryzjera to jeszcze rozumiem bo np czeka się z farbą na głowie to ok ale tutaj cały czas babka ma robione pazury i jest zajęta a nie siedzi i czeka (bo nikt normalny nie siedzi i nie czeka 2 h aż skończymy klientkę żebyśmy ją przyjęli) ja bym nie chciałą tv w salonie ;/

Emilia B.
19-11-2010, 08:43
a dla mnie to świetny pomysł :)Czasami klientka ma dzień że jej sie gadać nie chce to sobie poogląda, można też włączyć muzyczny program i sobie posłuchać. Czasami też klientka przyjdzie za wcześnie i czeka albo czeka jak jej pazury u rąk i nóg schną :) TV fajna sprawa :) A jeszcze jak klientka z dzieckiem przyjdzie albo z mężem (zdarza się) to mają zajęcie jak czekają :D

anka85
19-11-2010, 13:11
dokladnie sa kobiety ktore nie lubia za duzo rozmawiac wiec takie rozwiazanie jak telewizor dla nich to tez jakis sposob na odprezenie i zabicie czasu , wkoncu 2 godz to nie 5 min . moim zdaniem to dobry pomysl, klientka sie nie nudzi :Dpatrzac nam na rece .:yess:

aga
21-11-2010, 23:51
albo lubią za dużo gadać i wtedy przynajmniej trochę umilkną hihi:)

asiekfr
22-11-2010, 00:17
ja tez mysle ze telewizor w salonie to dobra sprawa...tutaj sa prawie wszedzie i najczesciej ustawiaja jakis kanal z muzyka ,wiec klientki sluchaja i ogladaja jednoczesnie

Candynails
14-04-2011, 19:55
dziewczyny czy jest konieczne kozystanie z autoklawy jeżeli moja działalność ogranicza się tylko do stylizacji paznokci, uzywam jednorazowych pilników i patyczków do skórek??

Evelyn.
14-04-2011, 20:03
candy jeśli nie używasz nic metalowego(cążki np) to nie potrzebujesz:)

Anna Gorońska
16-04-2011, 14:07
oj ja tez mam tv w salonie i klientki sa bardzo zadowolone... przydaje sie tez osoba czekajacym na solarium.. wiec polecam

anka85
16-04-2011, 17:23
a ile kosztuje abonament na tv ?
do mnie zawitala druga instytucja oprocz zaiksu o podpisanie umowy , niestety musialam zrezygnowac z radia -drogi interes . inwestuje w muzyke relaksacyjna :)

Sorcha
20-06-2011, 22:50
I jak tam Ewelinko twój salon i autoklaw?

Evelyn.
21-06-2011, 22:58
autoklaw już mam od półtora roku... lokal też zmieniłam... fotki w temacie zdjęcia naszych gabinetów...

barbara_kawka
22-06-2011, 19:35
a ile kosztuje abonament na tv ?
do mnie zawitala druga instytucja oprocz zaiksu o podpisanie umowy , niestety musialam zrezygnowac z radia -drogi interes . inwestuje w muzyke relaksacyjna :)

kochana gdzies czytalam ze sposobem jest powieszenie kartki ze obowiazuje zakaz sluchanie radia ;) lub radio na zapleczu glosno puszczone ;)

afterglow
12-09-2011, 11:31
Dziewuszki, czas sie pochwalic :) 1 pazdziernika wchodze na swój salonik :) Bede podnajmowac pomieszczenie w salonie fryzjerskim. Jestem zakochana zachwycona i pelna optymizmu- bo kiedys musialam ruszyc doope :) Jedynie kwestia aranżacji mnie dobija. Mam w umowie zawarte, że nie mogę malować i tapetować ścian. Więc generalnie dominuje biel. Do tego, mam ścięty dach z jednej strony, i piekne machoniowe bale.
Gadałam już z Seqoya, i poradzila mi róż lub fiolet, w ciepłym odcieniu. co Wy na to? niebawem pojde to pocykam fotki, zebyscie widzialy razem ze mna :)

Zuuzaneczka
12-09-2011, 21:23
Jestem za różem i fioletem :love::love::love: mój wyimaginowany salonik jest właśnie w takich kolorach!

sztynka
14-09-2011, 12:57
O tak róz lub fiolet mmm słodko i przytulnie, tylko niech nie będzie zbyt krzykliwe, bo do bieli to raczej jakieś stonowane kolorki :D Jak zrobisz to wrzucaj koniecznie fotki

Patii
14-09-2011, 21:46
tak jak sztynka mowi,coś stonowanego:)
Ja bym proponowała pastelowy róż i pastelowy fiolet ;) delikatne, a jednak;)

Emilia B.
14-09-2011, 22:12
ja bym poszła bardziej w amarant niż typowy róż, fiolecik też spoko. Ale można by było dać czerwień albo czerń(szarość) - sa piękne tapety i akcesoria a nie będzie tak słodko tylko bardziej elegancko. Przy szarościach lub czerni można dodać drobiazgi w każdym z wybranych kolorów np turkusowe czy fioletowe a nawet biało-czarne. Zależy moim zdaniem od osobowości właścicielki i tego jaki klimat chce uzyskać :)
I oczywiście czy ma być to jakiś konkretny styl - glamur, chiński, minimalistyczny, nowoczesny czy przytulnie jak w domku :)

Nefra
06-11-2011, 17:48
Chciałam się poradzić w sprawie stolika takiego podręcznego,czy macie z półkami czy z szufladami? Co lepsze,bo ja się tak czaję i nie wiem ktory lepszy ...

REGAŁ 4 półki półka WÓZEK ŁAZIENKOWY CHROMOWA (1915143452) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/regal-4-polki-polka-wozek-lazienkowy-chromowa-i1915143452.html)


REGAŁ ŁAZIENKOWY 4 PÓŁKI CHROM (1901928242) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/regal-lazienkowy-4-polki-chrom-i1901928242.html)

---------- Dodano o godzinie 16:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:41 ----------

Ale tak myślę ,ze ten z szufladami chyba praktyczniejszy na moje oko...co Wy na to ?

trendy77
06-11-2011, 18:18
a tez mysle ze z szufladkami bedzie lepszy,przede wszystkim jest bardziej higieniczy ;)

Agnieszka Praska
06-11-2011, 19:01
ja mam ten z szufladami :) jest bardzo pojemny:D

Nefra
06-11-2011, 19:05
No i moj mężulek mówi ,ze lepiej ten z szufladami he he :)

Emilia B.
07-11-2011, 09:19
mam w salonie ten pierwszy i jest na prawdę super :) myślę że lepszy będzie z szufladkami, nic ci nie spadnie, nie będzie się tak kurzyć od pyłu i na pewno estetyczniej bo wszystko schowane i zawsze można więcej upchnąć :P :)

asiekfr
10-11-2011, 13:05
tez by mi sie taki z szufladami przydal ,fajny jest i praktyczny chyba !?

Nefra
10-11-2011, 14:50
Juz paczka dotarła,dziewczyny mi złozyły a ja zaczęłam przestawiać i ukladać ,wyjmowac i od nowa he he ciągle myśląc jak będzie mi wygodniej ale naprawdę jest pakowny jedyne co, to słabo szuflady się wysuwają trzeba przytrzymać czasem,wiadomo ,na rolkach bylo by leciutko a tu sam plastik ....ale i tak jestem zadowolona ...tylko ciekawe czy teraz będę wiedziala co gdzie mam :skacze:

zosia_29
10-11-2011, 16:16
Bardzo fajna ta szafeczka z szufladkami dziekuję za linka mi się tez przyda bo ja również szykuję sobie salonik i nie wiedziałam co mogłoby być dobre :)

Zuuzaneczka
19-06-2012, 22:51
Hej dziewczyny, wybrałam sobie 2 biurka do manicure i nie wiem które wziąć :huh: zależy mi, by miały osobne półeczki na lampy i dużo szuflad, półek.

Pierwsze - proste i tanie
STOLIK KOSMETYCZNY BIURKO DO MANICURE 8 kolorow FV (2429468296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/stolik-kosmetyczny-biurko-do-manicure-8-kolorow-fv-i2429468296.html)

Drugie - futurystyczne, podoba mi się, coś innego, ale czy taki blat będzie wygodny?
PROMOCJA ! Stolik do manicure + pochłaniacz ! FV ! (2371005966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/promocja-stolik-do-manicure-pochlaniacz-fv-i2371005966.html)

asiekfr
20-06-2012, 08:37
W tym drugim wlasnie wydaje mi sie ze ci te puleczki beda przeszkadzaly. w sumie masz ograniczone miejsce manewru ,bedziesz sobie rece obijala przez te kanty. choc przyznam ,ze miejsce na lampy jest super,ale w pierwszym tez jest prawda ,czy to tylko z tej jednej strony a z tamtej jest zaslepione ?
Ja chyba wzielabym to pierwsze.

asia
20-06-2012, 14:23
hm, w pierwszym ta druga polka tez moglaby byc na prowadnice, bo tak ciezko ci bedzie siegac po cos chyba.

a to drugie jest super ale fakt ze te kanty mogą ci przeszkadac, chyba tez wybralabym to 1

sztynka
20-06-2012, 21:32
Zuzaneczko pracowałam przy czymś podobnym do tego drugiego i tyle w temacie, że to masakra! Ciasno, obijasz się o kanty i ogólnie mało miejsca. Najlepsze są proste biurka, a takie jak to pierwsze ma miejsce na lampę o frezarkę i jest ładnie profilowane, bo węższe na środku. Przy takim byłam na kursie i mimo 8-9 godzin nie byłam zmęczona. Do tego tylko dobry taboret, wygodny i z oparciem i będzie git. Lepiej zainwestować w taboret niż takie biurko.

KarolciaK
30-01-2015, 21:04
Hej! Chciałam, prosić Was o pomoc. Chcę otworzyć salon w którym beda wykonywane zabiegi na dłonie (2 stoliki), na stopy, rzesy, kosmetyka. Szukam lokali, ale tak naprawde nie wiem jaki wielkościowo powinien byc? Doradźcie

parafina80
31-01-2015, 16:14
Chyba nikt się ostatnio nie urządza bo cisza w tym temacie :P

Karolcia to zależy chyba jak dużo masz klientek ale już 2 pomieszczenia powinny wystarczyć

sandrus
26-12-2015, 20:21
Dziewczyny mam kilka pytań ;-)

Czy blat o szerokości 60cm jest ok?
Poleciecie jakiś mały stolik do mani do dł 80cm,ewentualnie max 100cm?
Potrzebuje równiez namiary na prześcieradła kosmetyczne na łóżko 63x180.Kiedyś zakupiłam gdzieś przypadkowo i okazały sie za wąskie...

ella_paznokcie
11-08-2016, 08:43
Ja urządzając swój mały salonik kosmetyczny dużo korzystałam z hurtowni cosnet.pl Kupowałam tam sprzęt, meble, a nawet kosmetyki. Mają tak szeroki wybór i tyle świetnych rzeczy, niestety mój salonik jest mały i nie miałabym gdzie tego wszystkiego upchać. Ale w przyszłości, kto wie! Marzy mi się duży salon kosmetyczny, w którym kobiety będą przechodziły metamorfozę. Na razie są to tylko marzenia, ale kto wie ;)

Pazdra
09-05-2017, 18:16
Pięknie to sie prezentuje :D:D:D:D

Biska
22-04-2018, 13:04
W każdym studio trzeba czasem też coś wydrukować i okazuje się, że są to niekiedy nawet całkiem spore ilości, dlatego postanowiłam zaosczędzić na tym elemencie i korzystam z zamienników do drukarki https://inkhouse.pl/actis,produkty.html Jakość wydruku jak najbardziej dobra a oszczędność spora.

monkas
04-01-2019, 11:27
A co sądzicie o dodaniu takiego motywu motylków na ścianę?
http://naklejkomania.eu/34-motyle-elfy
Widzieliście, żeby ktoś miał coś takiego w swoim salonie?
Ewentualnie podpowiedzcie jeszcze jakieś nowinki aranżacyjne.

jagnam
22-02-2019, 12:39
Nie podobają mi się. Motylki takie będa pasowały może do pokoju dzieciecego, ale nie do salonu paznokci. O wiele bardziej podobają mi się aranżacje nowoczesne.Jesli koniecznie już chcesz wprowadzić tego typu dekoracje,zerknij sobie na to jak wyglądają niektóre salony od Indigo. Tam również można zobaczyć tego typu elementy. Ale są o wiele bardziej stylowe.

Sama ostatnio zastanawiałam sie nad nowym biurkiem, bo obecne biurko do paznokci przy którym pracuję wyglada nie za specjalnie.... Na biurko firmy Afinia raczej nie będzie mnie stać. ale jak zapatrujecie się na coś takiego? https://meblearkadius.pl/sklep/biurko-silvia-p/
https://meblearkadius.pl/wp-content/uploads/2018/02/Biurko-SILVIA-P-meblearkadius_pl-2.jpg

monkas
03-06-2019, 08:07
Poza tym możecie bazować nawet na aranżacjach, które są w ofertach, zerknijcie - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
I całość może wyglądać naprawdę w porządku. W sumie to chyba najprostszy sposób na ogarnięcie tego tematu.

agus123
30-08-2020, 21:18
Przede wszystkim modnie
__
Okna aluminiowe Łódź (https://aluminiumap.com.pl/produkty/dla-domu/okna/okna-aluminiowe)

Caliope
25-03-2024, 12:28
Myślę, że podczas urządzania własnego studia warto zwracać uwagę nawet na takie detale, jak dozownik do mydła https://decodom.pl/jakie-sa-modne-i-funkcjonalne-dozowniki-do-mydla/. Klientki nawet nieświadomie patrzą na takie rzeczy, a te drobnostki tworzą całość, dzięki której ktoś może chcętniej wracać do nas w przyszłości.