PDA

Zobacz pełną wersję : AcryGel ECO Star Nail



asia
28-02-2010, 21:43
Baaaardzo zainteresował mnie ten produkt,

http://starnail.pl/images/eco_system.jpg

Tu sa produkty: AcryGel (http://www.starnail.pl/component/virtuemart/?page=shop.browse&category_id=16&vmcchk=1)

A tu filmik i info jak się robi: Video (http://www.starnail.pl/video.html)



Czy jest to to samo co sunflowerowa porcelana? Stosowałyście, znacie? Przyznaję że mi się spodobało, czekam na wasze opinie

dudejla
28-02-2010, 21:48
Asiu ja z takim produktem nie miałam do czynienia ale muszę powiedzieć, że mnie to zainteresowało. Jestem ciekawa opinii kogoś, kto używał

A ile kosztuje taki zestaw?

asia
28-02-2010, 21:51
niestety nie wiem, ale mnie też zainteresował, przyznam że również przez to eco:)

chyba do nich napisze

ale kojarzę to z porcelaną z sf właśnie

ivonna70
28-02-2010, 22:01
Ja pracuję na Akryżelu Star Nail, bo jestem ich salonem patronackim. Niestety nie powiem Ci Asiu czy to jest taki produkt jak porcelana, bo nie pracowałam na niej. Z akryżelu jestem bardzo zadowolona. Ładnie się trzyma, tylko trzeba się nauczyć nim pracować, aby nie było zapowietrzeń. Sam żel kosztuje niecałe 100zł, a proszek akrylowy nie pamiętam. Jutro w pracy sprawdzę w cenniku i napiszę.

mariet86
28-02-2010, 22:59
cześć to jest podobno fajna sprawa pisze podobno bo sama na tym nie pracuje ale byłam na pokazie jak właśnie kobietka ze star nailsa przedstawiała akrygel. podobno jest on wytrzymały tylko trzeba dobrze go nałozyc i zmieszac zel z pudrem zeby tak jak napisala ivona nie powstaly zapowietrzenia bo wiadomo co wtedy.

asia
01-03-2010, 00:57
brzmi ciekawie:D ja sama tez nei stosowałam porcelany, ale prosiłam kiedyś sf o instrukcję do porcelany i podobnie to wyglądało

NataliaNY
01-03-2010, 02:59
A czy to nie bedzie to samo jak uzyje normalny zel i normalny akryl.

ivonna70
01-03-2010, 07:39
Nie skarbie, nie będzie to samo, bo ten proszek ma inną konsystencję.

julcia88
01-03-2010, 11:55
w sumie to fajna sprawa :)

ania38
01-03-2010, 12:17
ja też jestem bardzo zainteresowana tym specyfikiem

Iwona napisz co wchodzi w zestaw i ile kosztuje aby spróbować robić pazurki:)

NiCoLa
01-03-2010, 12:25
wydaje się fajny:)

ivonna70
01-03-2010, 19:51
Sprawdziłam dzisiaj w cenniku ile kosztuje puder akrylowy do akryżelu - 49zł, a żel 99zł. Na jeden słoiczek pudru zużywa się około trzy słoiczki żelu.
Jeśli chodzi o system ECO, to kosztuje 199zł, a oto trochę informacji o nim:
Eco System do stylizacji paznokci 4 w 1 to zestaw produktów opracowany przez firmę Star Nail. Łączy on cztery metody przedłużania paznokci i utwardzania naturalnej płytki w jednym, całkiem niewielkim pudełeczku.
METODA 1: Wzmocnienie naturalnych paznokci z pomocą żelu wapniowego.
METODA 2: Przedłużenie paznokci żelem UV na szablonie (formie) lub tipsie.
METODA 3: Przedłużenie paznokci za pomocą żelu i akrylu (acrygel) na tipsie.
METODA 4: Przedłużenie paznokci akrylem UV na formie (szablonie).
Zestaw został tak opracowany, że przy niewielkiej liczbie preparatów mamy możliwość pracy kilkoma technikami. Wyeliminowany również został nieprzyjemny zapach, co jest zdecydowaną zaletą produktu.
W skład zestawu wchodzą:
- bezbarwny Calcium Gel 10 g - bezwonny żel na naturalną płytkę wzbogacony związkami wapnia;
- bezbarwny Thick Gel 10 g - wolny od zapachu żel na tips oraz szablon;
- bezbarwny żel 10 g - wolny od zapachu żel do metody żel+akryl (tzw. acrygel);
- biały puder 10 g - puder akrylowy stosowany wraz z żelem lub liquidem UV;
- różowy puder 10 g - puder akrylowy stosowany wraz z żelem lub liquidem UV;
- bezbarwny puder 10 g - puder akrylowy stosowany wraz z żelem lub liquidem UV;
- liquid UV 65 ml - bezwonny liquid do pracy z pudrem, utwardzany w lampie UV;
- UV Gel Seal 15 ml - nawierzchniowy żel nabłyszczający;
- primer w piórku 2 g;
- 2 x pędzel koci język (w różnych rozmiarach).