PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?



Strony : 1 2 [3] 4

kasiek2501
19-01-2011, 16:30
Dziewczyny to ja się z Wami podzielę nowością.
Allseason to spółka – córka największego koncernu paznokciowego na świecie Starnail International.
Jako sroczka oczywiście skusiłam się zamówiłam i wypróbowałam, nie wiem co prawda jeszcze jak z wytrzymałością tych żeli, natomiast ich konsystencja rewelacja. Dość gęste, ale samopoziomujące. Kolor kamuflażu jak dla mnie bajeczny, zawsze chciałam taki uzyskać i musiałam zalewać wszystko mlecznym żelem. Tu mam gotowy żel w sloiczku o idealnym kolorze. Biały jest fajny bo nie bije po oczach, ale tez nie jest mdly. Ja póki co mogę polecić. Niestety na razie nie mają jeszcze gotowej strony, ale można zamawiać telefonicznie :) a cenowo też wychodzi to bardzo korzystnie.
http://1.bp.blogspot.com/_cvT6-0gGV7M/TTcAxscOnsI/AAAAAAAAA_Q/4SKP3tE4oyo/s1600/tipsy_kamuflaz_french_one_stroke_mleczne_white_far bki_akrylowe_tanio_warszawa_nails_art_pl_kasia.JPG

Na pierwszym zdjęciu są to paznokcie bardzo króciutkie, obgryzane. Kamuflaż kladłam dość cienko i nie widać przejścia :D

http://2.bp.blogspot.com/_cvT6-0gGV7M/TTcBp2z2qVI/AAAAAAAAA_U/L6yAcz_XXT0/s1600/tipsy_kamuflaz_french_one_stroke_mleczne_white_far bki_akrylowe_tanio_warszawa_nails_art_pl_kasia_swa rovski_cyrkonie.JPG

Milla
21-01-2011, 20:24
PoOLECAM:
ezflow (szczególnie akryle, chociaż żele też są dobre)
ibd (superrrr)
właśnie dostałam paczuszkę z "gelack'iem ibd" - do naturalnych pazórków jest super (tylko troszkę drogi), ale jeszcze nie przetestowałam jak się go zdejmuje (bo dopiero testuję na sobie i mamie)

NIE POLECAM:
żeli od dobrejrady (kolorówka nie zawsze się ładnie utwardza-zależy który kolor, a pozostałe jakoś mi nie pasują - czegoś im brakuje...)
activa (kiedyś activ był o wiele lepszy, ale mam wrażenie że się zepsół, a w dodatku większość żeli piecze w lampie)

Sunshinee
23-01-2011, 14:35
Hej! Zastanawiam się nad coverem do moich krótkich, obgryzionych(niestety:() paznokci... Wybrałam sobie trzy typy: silcare basic masked - Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2570) , elio cover pink - ellio.pl - Żel UV jednofazowy cover pink 15g (http://ellio.home.pl/Zel_UV_jednofazowy_cover_pink_15g-641.html) , i modena - modena - ŻEL UV COVER, KAMUFLAŻ, MASKUJĄCY 15g (1388825667) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-zel-uv-cover-kamuflaz-maskujacy-15g-i1388825667.html)
Widziałam że wszystkie trzy były w tym temacie polecane. Teraz tylko pozostaje mi zapytać się - który jest najlepszy? Cena wszystkich jest bardzo podobna, bo nawet basic po doliczeniu przesyłki będzie kosztował 36zł. Chodzi mi też oczywiście o kolor, czy nie są za ciemne, za jasne, albo jeszcze jakieś. Mi najbardziej podoba się modena, ale czekam na Wasze opinie.:)
Nie wiedziałam za bardzo do jakiego to tematu napisać, w razie czego proszę o przeniesienie. ;)

edytakon
23-01-2011, 15:14
MODENA numer 1 :)

Askar
23-01-2011, 15:16
Dla mnie też Modena :)
Kolor nie za ciemny i bardzo ładnie kryje :ok:

Elizabeth76
23-01-2011, 16:34
a czy któraś z was ma doświadczenie z tymi trzema kamuflażami i może porównać mi konsystencje :kwiatek:

Sunshinee
23-01-2011, 17:10
O to myślałam tak samo;) A ten kolor wychodzi tak jak na tych zdjęciach w aukcji? Bo w pudełku taki jakiś ciemny mi się wydaje...:)
A i myślałam jeszcze o tym żelu - modena - ŻEL UV MLECZNO-RÓŻOWY JEDNOFAZOWY 5g (1388125073) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-zel-uv-mleczno-rozowy-jednofazowy-5g-i1388125073.html) Dobry jest? Słyszałam że modena ogólnie ma dobre żele - to prawda?:)

xsunnyolciax
23-01-2011, 17:33
Sun, to prawda, nie wiem jak akryle, ale żele mają naprawdę dobre. Cover wychodzi na paznokciu dokładnie tak jak na tym zdjęciu z aukcji (w pojemniczku zawsze wydają się ciemniejsze). Jeśli chodzi o ten żel z linka, to nie nie będzie dobrze krył, bo to nie jest cover, tylko będzie dawał taki efekt takiego zamglonego cleara ;) No i 5 ml to mało, ale jakbyś się zdecydowała to na próbę jest ok :)

alimka
23-01-2011, 17:35
Czesc dziewczyny.Jakiej firmy cleaner możecie polecić? Chodzi by dokladnie zmywal warstwę by paznokieć nie pozostawal lepki(wiecie o co chodzi):)

paznokietek1000
23-01-2011, 17:37
wystarczy używać jednego dobrze na sączonego wacika do jednego co najwyżej dwóch paznokci i każdy powinien dać radę

Askar
23-01-2011, 17:40
Ta lepka warstwa to warstwa dyspresyjna :) do tego wystarczy zwykły spirytus salicylowy lub alkohol izopropylowy. :) Ja mam to drugie i świetnie się spisuje :)

Sunshinee
23-01-2011, 17:45
Olcia właśnie chodziło mi dokładnie o taki efekt;) Dlatego chyba też kupię go na spróbowanie:) A używał ktoś już go? Ładnie wygląda, nie podpowietrza się?:P

Elizabeth76
23-01-2011, 18:13
a czy któraś z was ma doświadczenie z tymi trzema kamuflażami i może porównać mi konsystencje ellio, modena i basic :kwiatek:

:help:

xsunnyolciax
23-01-2011, 18:27
czy to nie powinno być w wątku o coverach? :cwaniak: :kwiatek:
a jeśli chodzi o produkty i firmy jakie polecamy, to mariposa ma bardzo fajne żele. Kolorówka extra, dużo pigmentu no i cena zadowalająca :) I żele 1-fazowe też świetne, bardzo fajna konsystencja i chyba przerzucę się na żele tej firmy :P

Sunshinee
23-01-2011, 18:41
Mariposa? Weszłam na ich stronę i mają naprawdę tanie żele... 20zł za 15ml covera! Używa ich już ktoś z forum? Może polecić?:)

alimka
23-01-2011, 19:56
Askar wiem ,ze ta warstwa to warstwa dyspresyjna:).Robię pazurki juz 4 rok dlatego też poszukuję dobrego cleanera.Wczesniej uzywalam z Nail Selection muszę przyznać ze jest bardzo dobry ale drogi ,potem kupilam z SF i nie byl juz taki super więc chcialam sie Was dziewczyny poradzić w tej sprawie.Pozdrawiam:)

Askar
23-01-2011, 21:38
Alimka, widziałam, że jesteś nowa i po sposobie jak opisałaś tę warstwę nie sądziłam, że znasz jej nazwę, chciałam pomóc w nazewnictwie ;)
A kiedyś też używałam SF i nie byłam do końca zadowolona, teraz alkohol izopropylowy najlepiej jak dla mnie się spisuje- jedyny minus to ten zapach, ale cóż, z tego tylko powodu bez sensu zmieniać.
Życzę powodzenia w znalezieniu cleanera :)

katherinne
23-01-2011, 21:42
jeśli mam być szczera to ja używam najtańszych cleanerów, bo i tak dają świetnie radę- nie patrz po firmach, bo zazwyczaj w składzie jest izopropanol lub na spirytusie, także dobór cleanera to naprawdę nie problem. Każdy będzie dobry, który został dopuszczony do obrotu.

Poza tym mam pytanko do dziewczyn prowadzących salony- czy sanepid odnośnie cleanerów nie ma zastrzeżeń? Bo mam ochotę kupić 5 litrowy izopropanol na allegro i nie wiem czy nie będzie problemów, poza tym zawsze mogę przelać do butelki cleanera z tym samym składem, ale chodzi mi o to czy jeśli chodzi o przepisy to czy tak może być? Bo na zwykłym izopropanolu nie pisze, że jest specjalnie do pazurów czy coś...

alimka
23-01-2011, 22:13
dzięki dziewczyny za odpowiedz :)No tak ,jestem nowa na tym forum i jeszcze nie zdązyłam sie przywitać ale obiecuję ,ze to nadrobię:kwiatek:.

Nefra
25-01-2011, 23:20
Ja używam żeli perfect lady i silcare . Nie mam z nimi problemów. Odtłuszczacz ,primer z Perfect Lady.

trendy77
26-01-2011, 12:05
:help:
ja tylko moge sie wypowiedziec na temat ellio uwazam ze to najlepszy cover swietnie sie trzyma ma rewelacy kolor,w skali od 1-10 daje 9,5 na fotce pazurki zrobione tym coverkem,wczesniej uzywałam maskeda od dobrej rady ale był za ciemny i musiałam go rozjasniac
http://images40.fotosik.pl/545/a8b71bbaa5d47308m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8b71bbaa5d47308.html)

paula99996
26-01-2011, 15:20
hej dziewczyny ja często pracuję na produktach firmy nail design i z czystym sumienie polecam akryle bo się ładnie trzymają płytki

edytakon
26-01-2011, 15:56
ja mialam Ellio, Modene i Basic

kolorystyka naprawde bardzo bardzo podobna ale:

Basic - zalewał skórki, za rzadka konsystencja
Ellio - chyba troszkę jaśniejszy niż Modena, gęstszy niż Basic
Modena - odpowiednio dla mnie gęsta, kolor super, ładnie kryje niedoskonałości i ma jaładniejsze opakowanie z którego nic nie kipi

Magdalena
02-02-2011, 13:36
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

katherinne, Twoje badania wydały mi się tak przekonujące, że ja - największa fanka i-nailsa, kupiłam wczoraj żele IBD :)
Na i-nailsie pracuję od dawna i jak dotąd byłam z niego w pełni zadowolona, ale.....ostatnio miałam dwa przypadki pęknięcia paznokcia u klientek. Niby tylko małe ryski, ale to jednak nie powinno się zdarzać. Twoje testy dały mi do myślenia i postanowiłam je powtórzyć na własną rękę (nomen omen). Zaraz wczoraj wypróbowałam IBD na koleżance i moja pierwsza uwaga jest taka - IBD ma całkiem inną konsystencję dzięki której nie zalewa skórek. Po utwardzeniu jest dużo twardszy od i-nailsa. O trwałości na razie nie mogę nic powiedzieć, ale podzielę się uwagami po dalszych próbach i obserwacjach.
W każdym razie dziękuję Ci za inspirację :)

proszę o ukrywanie tak dużych cytatów/ Emila :)

poolciaa
02-02-2011, 13:41
Moim zdaniem jesli chodzi chodzi o cover - EFexclusive - rewelacja !! dobrze kryje, poziomuje sie swietnie i dobrze sie rozprowadza.
biały żel - extream white NSI - biel jest tak świeza i taka wyrazista,ze nawet po dwoch tygodniach wyglada jak zaraz po zalozeniu
oczywiscie nablyszczacz Glaze 'n' Go NSI - powoduje,ze paznokcie maja polysk nawet po 3 tyg taki jak na poczatku!!! rewelka!! :)
jesli chodzi o akryl to na pewno Entity (chociaz jest drogi)
no i NSI :) polecam!!! :)

Justynkape88
08-02-2011, 20:21
Witam serdecznie! Jestem nowa...
Chciałam się zapytać jakiej firmy najlepiej używać tipsów myśle o białych. Obecnie testuję produkty i jak na razie tylko lampa UV, która kupiłam na allegro okazała się super a także żel Lovely firmy Silcare. Kochane doradźcie mi od podstaw jakie tipsy kupić aby nie łamały się tak szybko i były w rozsądnej cenie. Również proszę o podanie mocnego kleju, ten który doradziła mi ekspedientka w sklepie okazał się beznadziejny. Prawdę mówiąc nawet nie zawierał żadnej etykietki wiec nie mam informacji jaka to firma. Jeśli chodzi o żel jest ok ale pod warunkiem, że nie stosuję pod niego bondera i innych produktów zapewniających przyczepność. Tak więc tylko porządnie matuję płytkę paznokcia, dezynfekuję a następnie nakładam dwie warstwy żelu. Każdą z nich utwardzam po 3 min. Bardzo proszę o radę. Uczyłam się (na niemieckiej firmie clarissa nail- nie polecam) w całkiem inny sposób niż teraz robię. Zrobiłam potem dwuletnia przerwę i czuję, że tak na prawdę moje wiadomości są płytkie. Paznokcie są moja pasją.

Agissi
08-02-2011, 21:39
Ja pracuje na sun flower i exfashion i jestem zadowolona

Elizabeth76
09-02-2011, 08:04
Ja pracuje na sun flower i exfashion i jestem zadowolona

Miałam ten Żel EF Exclusive Builder Clear owszem płytki trzymał sie super ale jest bardzo rzadki za bardzo :)

Agissi
09-02-2011, 19:38
mi sie na nim dobrze pracuje.Gęsty jest napewno clear premium firmy EF EXFASHION.

---------- Dodano o godzinie 19:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:31 ----------

jeszcze mam dziewczyny pytanko na stronce silkare znalazłam takie żelki NO MAME ceny są kuszące czy któraś ich próbowała

Justynkape88
09-02-2011, 20:03
Wnioskuję, że najlepiej kupić żel firmy "sun flower". Czytałam kiedyś o tej marce i w ankiecie zajęła pierwsze miejsce. Ale to tylko dotyczyło żelu. Klej oraz tipsy tez maja dobrej jakości? (pytam dla upewnienia).
Na allegro mają żele jedno-, dwufazowe... Tych zeli, których używałam do dziś były uniwersalne...
Czy nie używając bondera źle robię? Na kursie na którym byłam, stylistka tłumaczyła, że bonder należy położyć na płytkę a potem zetrzeć. I tyle. Potem dezynfekcja. Jak dla mnie bez sensu ponieważ przetłumaczyłam etykietkę włoską na której wyraźnie było napisane, że bonder należy utwardzić w lampie. Robiłam tak w domu ale widocznie był kiepskiej jakości bo przyczynił się do odpryskiwania żelu. Gdy przestałam stosować bondera tylko (tak jak wspomniałam we wcześniejszym wpisie) prawidłowo spiłowałam, zmatowiłam płytkę paznokcia i tylko zdezynfekowałam to żel zaczął się mocno trzymać.
A tak na marginesie podziękowania dla tych, które znalazły dla mnie chwilkę czasu i odpisały.

nanami7
09-02-2011, 20:21
ja nie przepadam za sun flowerem... zraziłam się chociażby przez cover, który za każdym razem miał inny kolor :D

Emilia B.
09-02-2011, 23:36
dziewczyny najbardziej polecają alle, modene i ellio :) niedrogo a dobrze :)

LAURKA
17-02-2011, 16:03
Kochane! Poszukuję żelu, który da efekt mlecznoróżowego frencha. Pracuję na SF wcześniej na La femme i co kupię różowy to efekt jest prawie taki jak clear. Może któraś mi coś doradzi...

losek78
17-02-2011, 16:53
kochana ja czaję sie na ten moze o taki ci chodzi ? - Pepoonails: Bulider Gel Sculpting 15ml (http://sklep.pepoonails.pl/product_info.php?cPath=38&products_id=339) - przyznam sie ze zbieram na zamówionko z tego sklepu bo ciekawe te żele i nie drogie , niestety jeszcze nie próbowałam ale nic złego o tej firmie nie piszą i nie jest to reklama

Askar
17-02-2011, 19:29
LAURKA, Zuuzaneczka używa Modeny (http://www.modenanails.pl/Zel_Jednofazowy_Mleczno_Rozowy_FRENCH_PINK_15g-36.html)
a tak wygląda na pazurkach Mleczny Modena (http://forum.wzorki.info/attachments/zdjecia-pazurkow/34292d1293126965-anetkagrudzien.jpg)
Mam nadzieję, że Zuuzaneczka się nie obrazi :)

losek78
17-02-2011, 19:39
fakt modena tańsza i nie wiedziałam że mają taki żelik - ja się jednak waham między modeną na pepoo ?
czy przy modenie mogę mieć pewność na 100 % że nie będzie zapowietrzeń na pazurkach ?

LAURKA
17-02-2011, 20:01
O taki efekt i chodziło. Dzięki! Tylko ja nie znam tej firmy Modena. Czy warta jest polecenia? Pewnie kupię ten żel, ale może ktoś coś napisze o tej firmie....

Sorrki już znalazłam opinie o Modenie. Są całkiem zadowalające. Właśnie zamawiam...

xsunnyolciax
17-02-2011, 20:11
Laurko, wystarczy poszukać ;) http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1775-produkty-modena-nails.html tutaj wszystko o tej firmie znajdziesz ;)

Askar
18-02-2011, 08:36
Ja używam Modeny już od jakiegoś czasu i jest dla mnie świetna. Ma cudowny cover, clear jest faktycznie clear, a nabłyszczacz w pędzelku boski :) Mleczny już też mam i choć nie miałam okazji jeszcze robić, to jestem zachwycona pazurkami Zuuzaneczki i wiem, że będę zadowolona :)

Magda pazurki
20-02-2011, 10:49
Czy nie używając bondera źle robię? Na kursie na którym byłam, stylistka tłumaczyła, że bonder należy położyć na płytkę a potem zetrzeć. I tyle. Potem dezynfekcja. Jak dla mnie bez sensu ponieważ przetłumaczyłam etykietkę włoską na której wyraźnie było napisane, że bonder należy utwardzić w lampie. Robiłam tak w domu ale widocznie był kiepskiej jakości bo przyczynił się do odpryskiwania żelu

Zel bonder jest żelem gruntujacym... jest po to żeby wzmocnił przyczepnosc innych żeli.Utwardzasz go w lampce i po utwardzeniu nie przemywaj!!!!!!tylko dalej budujesz pazurka...

LAURKA
22-02-2011, 19:56
Wypróbowałam mleczny róż Modeny - jak dla mnie super! Wreszcie ten efekt, o który chodziło :]

kasieńka666
24-02-2011, 12:33
Witam :)

Jestem nową forumowiczką. Mogę wam powiedzieć, że ja od dość długiego czasu pracuję na produktach marki Mistero Milano i jestem bardzo zadowolona z tych produktów a w szczególności z żeli.

asiutek
24-02-2011, 23:43
hej dziewczyny:)
Mam takie pytanie, nie wiem tylko czy w dobrym dziale je zadaje-jak nie, z gory przepraszam. otóż po skonczeniu kursu wszystkie produkty jakie kupiłam były firmy RENI NAILS, teraz siedząc i buszujac po neciku wyczytałam ze w miare dobrymi produktami sa żele firmy sun flower. Czy moge przez żelami z sun flower używać primera z reni?? z góry dziekuje za odpowiedż;)

Elizabeth76
25-02-2011, 07:21
hej dziewczyny:)
Mam takie pytanie, nie wiem tylko czy w dobrym dziale je zadaje-jak nie, z gory przepraszam. otóż po skonczeniu kursu wszystkie produkty jakie kupiłam były firmy RENI NAILS, teraz siedząc i buszujac po neciku wyczytałam ze w miare dobrymi produktami sa żele firmy sun flower. Czy moge przez żelami z sun flower używać primera z reni?? z góry dziekuje za odpowiedż;)

asiutek chyba jak na własnej skórze sie nie przekonasz to sie nie dowiesz :D kup mały pojemniczek żeli sf i zrób próbe ;)

xsunnyolciax
25-02-2011, 08:07
Ja mam primer z innej firmy i żele z innej, a akryle z jeszcze innej.. I wszystko współgra :) ale czy akurat reni z sun flower to nie wiem, bo z reni nie miałam nigdy żadnego produktu. (proponuję przenieść do http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/908-problemy-przy-stylizacji-paznokci-wszystkie-ktorych-nie-ma-w-tematach-26.html żeby porządek był ;))

monikat
25-02-2011, 11:32
ja również pracuję na la Famme, czasem żele z Allepaznokcie

Magda pazurki
28-02-2011, 19:59
Ja wypróbowałam przez te klilka ładnych lat różne firmy,ale jak dla mnie modena nails jest teraz najlepsza....;)

Kaniusia0
11-03-2011, 20:33
dziewczynki z jakiej firmy polecacie lakiery do paznokci prócz inglota ;)??

losek78
12-03-2011, 07:23
ja mam troche lakierów z i-nails studio i savina

Emilia B.
12-03-2011, 08:40
ja mam Bell i jakościowo jest dla mnie to samo co inglot - tak samo się nakłada, tak samo kryje, tyle samo schnie i tyle samo sie trzyma :)

moniiikaa
13-03-2011, 23:04
używałyście może ten żel ? : GEL UV *30ML* PINK - JEDNOFAZOWY ŻEL PROFESSIONAL (1490740770) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/gel-uv-30ml-pink-jednofazowy-zel-professional-i1490740770.html)

tomaszka
14-03-2011, 17:26
Wnioskuję, że najlepiej kupić żel firmy "sun flower". Czytałam kiedyś o tej marce i w ankiecie zajęła pierwsze miejsce. Ale to tylko dotyczyło żelu. Klej oraz tipsy tez maja dobrej jakości? (pytam dla upewnienia).
Na allegro mają żele jedno-, dwufazowe... Tych zeli, których używałam do dziś były uniwersalne...
Czy nie używając bondera źle robię? Na kursie na którym byłam, stylistka tłumaczyła, że bonder należy położyć na płytkę a potem zetrzeć. I tyle. Potem dezynfekcja. Jak dla mnie bez sensu ponieważ przetłumaczyłam etykietkę włoską na której wyraźnie było napisane, że bonder należy utwardzić w lampie. Robiłam tak w domu ale widocznie był kiepskiej jakości bo przyczynił się do odpryskiwania żelu. Gdy przestałam stosować bondera tylko (tak jak wspomniałam we wcześniejszym wpisie) prawidłowo spiłowałam, zmatowiłam płytkę paznokcia i tylko zdezynfekowałam to żel zaczął się mocno trzymać.
A tak na marginesie podziękowania dla tych, które znalazły dla mnie chwilkę czasu i odpisały.


Justynko zapraszam do sklepu - wyjaśnimy Ci jak używać bondera a także powiemy o nowościach. Zapraszamy.:]

Justynkape88
29-03-2011, 22:58
Jaką firmę polecacie jeśli chodzi o tipsy french (białe) z krótką kieszonką? tanie i dobre. Zwykle w tych sprawdzonych firmach mają głownie z długą kieszonką niestety...
Pozdrawiam

Anna Gorońska
30-03-2011, 20:21
ja używam bez kieszonki białych z entity..są na prawdę rewelacyjne..piękny uśmiech...ale chyba nie nalezą do najtańszych...

tomaszka
30-03-2011, 22:34
Wydaje mi się, że najczęściej spotykane są tipsy białe z krótką kieszonką. Ja z długą przy frenchowych się jeszcze nie spotkałam. Justynka kup sobie z SUN FLOWER elastyczne, dobra jakość cena przystępna. Są z krótką kieszonką albo z głęboką linia uśmiechu - czyli bez kieszonki.:D No i daleko nie musisz szukać.

Justynkape88
31-03-2011, 22:17
Droga Tomaszko, dzisiaj miałam przyjść do Ciebie do sklepu ale tak się zbieram jak przysłowiowa sójka..., zawsze coś po drodze trzeba pozałatwiać i nie mogę dojść;)
Siostra ostatnio zamówiła tipsy french firmy Modena przez internet. na stronce nie było określone z jaką kieszonką... Gdy przysłali, okazało się, że to te z długa kieszonką;( Jakość 100%- polecam. Tylko ta kieszonka;/

xsunnyolciax
01-04-2011, 08:42
Droga Tomaszko, dzisiaj miałam przyjść do Ciebie do sklepu ale tak się zbieram jak przysłowiowa sójka..., zawsze coś po drodze trzeba pozałatwiać i nie mogę dojść;)
Siostra ostatnio zamówiła tipsy french firmy Modena przez internet. na stronce nie było określone z jaką kieszonką... Gdy przysłali, okazało się, że to te z długa kieszonką;( Jakość 100%- polecam. Tylko ta kieszonka;/


jeśli masz frezarkę możesz je wyprofilować, albo naklej takie i najedź na nie coverem formując jajeczko...

Justynkape88
04-04-2011, 21:07
Mam cover firmy Modena, który na tym forum kobietki chwaliły;) Tipsa skróciłam, obrobiłam i położyłam na końcu kamuflaż. Jednak nie ma to jak krótka kieszonka do której jestem przyzwyczajona.;)

Brilliant
06-04-2011, 09:33
dziewczyny a czy ktoras z was uzuwa moze tego zelu nablyszczajacego?
PERFECT High Quality professional UV Gel Sealler (nabłyszczający)15g - buteleczka z pędzelkiem :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/p18963,perfect-high-quality-professional-uv-gel-sealler-nablyszczajacy-15g-buteleczka-z-pedzelkiem.html) prosze o wasze opinie

anetk
06-04-2011, 10:36
ninia - ja często używam produktów od dobrejrady i jestem mega zadowolona - za małe pieniądze można nabyć naprawdę fajne produkty. Polecam z czystym sumieniem . Co do nabłyszczacza to tego akurat nie kupowałam, ale mam od DobrejRady Quick Finish gel - też jest z pędzelkiem z buteleczce i jest po prostu rewelacja.
Efekt wspaniały - jakbyś miała szklane paznokcie - super !!! tak dobrego nabłyszczacza nie miałam wcześniej
o ten :)
Żel Quick finish nabłyszczający końcowy 15ml (Gloss) :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p9244,zel-quick-finish-nablyszczajacy-koncowy-15ml-gloss.html)

paznokietek1000
06-04-2011, 11:06
dziewczyny a czy ktoras z was uzuwa moze tego zelu nablyszczajacego?
PERFECT High Quality professional UV Gel Sealler (nabłyszczający)15g - buteleczka z pędzelkiem :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/p18963,perfect-high-quality-professional-uv-gel-sealler-nablyszczajacy-15g-buteleczka-z-pedzelkiem.html) prosze o wasze opinie

kiedyś go miałam, i był dobrym nabłyszczaczem, ale było to jakieś 4 lata temu, a jaki jest teraz nie mam pojęcia, ale jest to standardowy nabłyszczacz w pędzelki na 2 min do lampki bez przecierania

Brilliant
06-04-2011, 19:46
no ja własnie musiałam złozyc zamowienie dwa dni temu i ten nabłyszczajacy był niedostepny chilowo i dlatego ten drugi zamowiłam co podałam linka,,mam nadzieje ze bede zadowolona:)

Patii
01-05-2011, 23:50
Hej kochane:*:)
Wiem, że temat Basica był juz poruszany :) Ale może ktoś nie czytał od początku, to ja dopiszę:)

Prawie od początku pracuję na lini Basica. Na początku była to linia Lovely (były bardzo fajne, słoiczek 30 kosztuje okolo 38-40zł), a teraz przerzuciłam się na tańszą NoName, też basica. Słoiczek 30 kosztuje aktualnie 22,90zł!
Cena rewelacyjna jak za taką pojemność, a pracuje mi się dużo lepiej niż na Lovely.
Może to kwestia mojej wprawy, a może żelików, ale od czasu używania NoName, brak zapowietrzeń:D (tzn, takie maleńkie jak gdzieś grzmotnę:) )
Zaopatrzyłam się teraz w sumie w całą linię NoName:) Czekam na moją przesyłkę:) Przyjdzie pewnie pod koniec tygodnia;)
Posiadam z Basica:
NoName Clear gel (zwykły, nie thic clear) - średniogęsty, samopoziomujący, bardzo wygodny;) Dobrze mi się pracuje:)
Primer Basic - rewelka! W sumie brak zapowietrzeń to może być to:) Bo wcześniej miałam jakiś kiczowaty "promotor" ;d
żele kolorowe basic - bardzo ładne kolorki, jednak są dość gęste :( ale dobrze się ich używa:)

zamówiłam:
NoName Thic Clear Gel 30g(czy jakoś tak:) )
NoName Cover 30g
NoName Violet 30g
chyba 4 kolorówki NoName
Cleaner
pędzelek.. i jakiś linerek:)


Mogę z czystym sumieniem polecić Basica Silcare początkującym dziewczyną i tym które szukają swojego żelu:) są tanie (no i tu właśnie widać, że tańszy, nie zawsze znaczy gorszy ;) ) i dobrze się pracuje:) Jak je przetestuje wszystkie, to dam znać:)

Sunshinee
02-05-2011, 07:39
A możecie mi powiedzieć jak jest z tipsami od dobrej rady? I jaki ma primer? obydwa produkty mam z alle, i całkowicie mi nie podpasowały więc szukam czegoś lepszego. A no i jak jest z żelem clear i pilnikami od DR - są lepsze czy gorsze od allepaznokci? Jakby ktoś mógł odpowiedzieć to będę wdzięczna :)


Patii właśnie weszłam na stronę Basica - rzeczywiście ceny mają baardzo korzystne, jednak wydaje mi się że odbijają je sobie na przesyłce. 13,50 bodajże za przesyłkę do 0,5 kg? Według mnie troszkę za dużo :) Ale to tak poza tematem...
Masz ten primer? http://allegro.pl/show_item.php?item=1587987684&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any Właśnie się nad nim zastanawiam bo dekorynka ma go w swojej ofercie, kupiłabym go z innymi rzeczami od niej. To jest kwasówka? :)

justi02912
02-05-2011, 10:24
hej dziewuchy co sadzicie o zelach z firmy silcare bo sa w przystepniej cenie jak dla mnie i sie zastanawiam czy kupic ,, uzywala ktoras z was ich??:tuptup:

KarolciaK
02-05-2011, 11:50
słyszałam, że żele silcare są dobre :) Sama ich nie używałam, ale dużo osób je chwali:)

Sunshinee
02-05-2011, 12:24
Justi dokładnie dwa posty wyżej masz odpowiedź ma swoje pytanie... ;)

justi02912
02-05-2011, 14:17
tak teraz wiem ,,zapytalam nie czytajac tylko tak luknelam hahahaha

Sunshinee
02-05-2011, 17:36
A możecie mi powiedzieć jak jest z tipsami od dobrej rady? I jaki ma primer? obydwa produkty mam z alle, i całkowicie mi nie podpasowały więc szukam czegoś lepszego. A no i jak jest z żelem clear i pilnikami od DR - są lepsze czy gorsze od allepaznokci? Jakby ktoś mógł odpowiedzieć to będę wdzięczna :)


Patii właśnie weszłam na stronę Basica - rzeczywiście ceny mają baardzo korzystne, jednak wydaje mi się że odbijają je sobie na przesyłce. 13,50 bodajże za przesyłkę do 0,5 kg? Według mnie troszkę za dużo :) Ale to tak poza tematem...
Masz ten primer? dekorynka PRIMER - WYTRAWIACZ 9ml Z PĘDZIELKIEM (1587987684) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/show_item.php?item=1587987684&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any) Właśnie się nad nim zastanawiam bo dekorynka ma go w swojej ofercie, kupiłabym go z innymi rzeczami od niej. To jest kwasówka? :)

Proszę o odpowiedź, bo chciałabym już złożyć zamówienie ale muszę się najpierw upewnić czy wszystko jest ok...

Elizabeth76
02-05-2011, 17:40
podobno ten primer z silicare jest kiepski

samaron
02-05-2011, 17:42
Ten primer jest kiepski, jeśli chcesz od dekorynki to lepiej ten: dekorynka I-NAILS PRIMER MAX 10ml (1579921089) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/dekorynka-i-nails-primer-max-10ml-i1579921089.html)

Sunshinee
02-05-2011, 17:49
Okej, dzięki :) Mam taką listę zakupów u dekorynki, podpowiecie mi co jest dobre, a co można wyrzucić?
żele kolorowe, żel clear, bloczek biały, cleaner, pilnik szeroki 180/100, tipsy clear, primer. Może coś by było lepsze np. z Basica albo Modeny?
Muszę się tak wypytać bo chcę wybrać jak najlepiej :)

samaron
02-05-2011, 17:55
Generalnie DR ma dobre opinie, jeśli chodzi o pilniki to polecam serię i-nails, morską, tipsy - tunelówki, o żelach niech wypowiedzą się dziewczyny, które maja porównanie z innymi firmami.

Elizabeth76
02-05-2011, 17:57
żele bym proponowała z modeny chociąz z dr nie miałam ale z modeny mam i są bardzo dobre miałam średnigęsty z modeny a teraz jeszcze kupiłam budujacy ale jeszcze nie testowałam modena też ma bardzo ładny i dobry coverek ;)

Sunshinee
02-05-2011, 18:42
A tipsy normalne? Bo te tunelówki... No nie wiem, wolałabym chyba jednak normalne z długą kieszonką. :)
Elaxx mam cover z Modeny, ale chodzi mi głównie o żele kolorowe - słyszałam że alle mają bardzo dobre opinie w tym przypadku, a jak jest z DR?

Elizabeth76
02-05-2011, 18:53
A tipsy normalne? Bo te tunelówki... No nie wiem, wolałabym chyba jednak normalne z długą kieszonką. :)
Elaxx mam cover z Modeny, ale chodzi mi głównie o żele kolorowe - słyszałam że alle mają bardzo dobre opinie w tym przypadku, a jak jest z DR?

co do kolorowych żeli z dr to sie nie wypowiem kupiłam dwa kolorki ale to było bardzo dawno temu :D za to mam dużo kolorowych z alle

Sunshinee
02-05-2011, 18:57
I jak się sprawują? :)

Elizabeth76
02-05-2011, 19:16
I jak się sprawują? :)

powiem ci że mam bardzo duzo kolorów z alle i są na prawde dobre z tym że ostatnie dwa które kupilam jakieś kiepskie mi sie trafily ale moze to przypadek tu w temacie o tym pisałam ale ogólnie polecam myslę że z każdej firmy moze tak sie zdarzyć http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/137-kolorowe-zele-9.html#post260595 bardzo często uzywam czerwonego z alle piękny kolorek

Sunshinee
02-05-2011, 19:25
Mam nadzieję że nie popsuli tych żeli... Kurczę i znowy dylemat :(
Dobra ostatnie pytanie z którym mam najwięcej kłopotu i przestaję Was męczyć :)
Primer - ten od dekorynki który podała Samaron(tak w ogóle - to jest kwasówka?) czy od alle kwasowy?
I tipsy od dekorynki - tunelówki czy normalne z dużą kieszonką?
To więcej niż jedno pytanie ale więcej nie będzie :D :)

Elizabeth76
02-05-2011, 19:30
Tipsów nie uzywam co do żeli na twoim miejscu bym zaryzykowała i wzieła na próbę chociaż po jednym z alle i DR wtedy sobie porównasz i sama ocenisz które dla ciebie lepsze ;) Primerów kwasowych nie miałam z tych firm to nie wiem

Patii
03-05-2011, 00:22
Ten primer jest kiepski

to kochana zależy co komu ;)
Mi akurat podpasował. Nic mi się nie zapowietrza i ładnie wytrawia :)
I mam ten sam, co pokazałaś w linku;) a tam jest link do dekorynki;)

A co do przesyłki.. czy ja wiem..
Ja zawsze biore kuriera przy wiekszym zamówieniu, wiec obojetnie czy 0,5 czy 3kg:)
A takie ceny są w cenniku Poczty Polskiej;) To nie jest ich wymysł:) Bo mam akurat w domu cennik z Poczty;)

Emilia B.
03-05-2011, 10:08
też miałam ten z silare i też uważam że to dziadostwo do niczego sie nie nadaje (bynajmniej pod akryl). Jak tylko zmieniłam primer paznokcie zaczęły sie rewelacyjnie trzymać i już nigdy go nie zmienię :)

hersa
03-05-2011, 13:38
primer z silcare jak dla mnie beznadziejny (za to żele bardzo lubię) zamieniłam na kwasówkę z alle i zero zapowietrzeń :D także polecam z alle, kupiłam bo dziewczyny polecały w którymś temacie.

pinusia6
03-05-2011, 13:42
Ten primer jest kiepski, jeśli chcesz od dekorynki to lepiej ten: dekorynka I-NAILS PRIMER MAX 10ml (1579921089) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/dekorynka-i-nails-primer-max-10ml-i1579921089.html)

Ja również polecam ten primer jest świetny :)

Sunshinee
03-05-2011, 15:57
Ja również polecam ten primer jest świetny :)

A to jest kwasówka? :)

justi02912
03-05-2011, 16:54
dziewczyny ja mam primier z naildesign ktory kupilam razem z zestawm startowym troche juz dawno temu i teraz zaczelam sie interesowc po ok roku czasu pazurami i zakupilam zele silcare i sie troche zapowietrzaja wiec to moze wina tego primiera bo staram sie dokladnie matowic plytke itd ,, musze zmienic ale jaki mi polecicie z alle...??:]:]

pinusia6
03-05-2011, 17:50
A to jest kwasówka? :)

Tak tak to kwasóweczka :)

pysialali
08-05-2011, 00:09
A co myślicie o mieszaniu żeli?? Chodzi mi o warstwy np. cover innej firmy a reszta innej ??

xsunnyolciax
08-05-2011, 00:11
Pysia, ja tak robię, mam żele z różnych firm i wszystko jest w najlepszym porządeczku :D

asiekfr
08-05-2011, 07:14
ja ogolnie pracuje na jednej firmie ,ale jak czasami cos tam pomieszam ,to tez jest ok

truskaweczka99
08-05-2011, 10:17
Dlatego sie właśnie pytam , bo znajoma kosmetyczka mi je poleca, ale nie wiem czy nie po złości mi mówi-bo to konkurencja ;) Moze , ktoś sie wypowie co pracuje na tej firmie "Perfect lady" :D

dużo dziewczyn tak robi , poleca słabej jakości produkty robiąc na złość . Mało tego wypisują później na swoich blogach i nie tylko bzdety na temat drugiej osoby , a moim zdaniem to czysta głupota , bo jak ktoś robi to dla zarobku , to idzie do salonu , albo dobrze rozkręca swój interes w domu , a inna część tak jak np. Ja , może nie robi tego super cudownie , pięknie i idealnie ,ale robi to dla własnej przyjemności , bo to lubi .
A jak jeszcze ktoś lubi to robić i dobrze na tym zarabia to już w ogóle bajka ,ale taka czysta złośliwość jest nie potrzebna moim zdaniem :)

wisienkakwspz
17-05-2011, 22:41
Dziewczynki zaopatrzyłam się ostatnio w produkty z Perfect Beauty i po wypróbowaniu mogę polecić żel kolorowy nr 013 fuchsia - no kolor przecudny:woot: i rzeczywiście kryje już pierwsza warstwa. I podpasował mi też cover - super kryje i jak dla mnie kolor idealny :ok:
P.S. Kupiłam też żel kolorowy od DR turkusowy, ale trzeba 2 warstwy żeby ładnie pokrył ;)

monibeni
18-05-2011, 20:15
Ez Flow Zestaw żelowy EzFlow Gel It - 570.60PLN : Silhouette DCD (http://dcdpaznokcie.pl/sklep/Ez-Flow-Zestaw-zelowy-EzFlow-Gel-It,,,402_8_17,181.html)

czy uważacie, że ten zestaw żelowy zawiera wszystko co trzeba do wykonania żelowych paznokci, czy ktoś kto używał go, może go polecić? i czy white i clear, są naprawde białe i czysto przeźroczyste?
nie wiem czy to są jednofazowe czy jakieś inne żele i czy nie potrzeba tam jakiegoś budującego... dlatego pytam i sorry, jeśli umieściłam post w niewłaściwym miejscu, ale ten temat wydał mi się najbardziej odpowiedni :)

poproszę o odp dziewczyny, które wiedzą coś na ten temat, dziękuje :)

olexa
18-05-2011, 20:57
Dziewczyny, potrzebuję nabłyszczacz z pędzelkiem, którym może wjechać na naturalka. Oczywiście w przystępnej cenie.

edusia777
18-05-2011, 21:01
ja tam nie widze przede wszytkim lampy, pedzelka, czegos do odsowania skorek chyba tez nie ma...
za taka cene wolala bym sobie skompletowac w jakiejs konkretnej firmie

samaron
18-05-2011, 21:02
Olexa

Fikusowy Żel nabłyszczający finish 15ml. (http://www.fikusnails.com/index.php/virtuemart.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=90&category_id=28)
i ja ostatnio wyjechałam alle - 4-ty dzień nic się nie dzieje: Żel nabłyszczający Quick Finish - 15ml - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/774-zel-nablyszczajacy-quick-finish-15ml.html)

Jade
18-05-2011, 21:02
Primer kwasowy z Alle bardzo dobry jak wiele innych produktow tej firmy:)

olexa
18-05-2011, 21:30
A możecie mi powiedzieć coś o nabłyszczaczu z modeny? Zapowietrza się na naturalku?

monibeni
18-05-2011, 23:12
Edusia777:
wiem, że potrzebny jest pedzel, lampa, oliwka, plyn do odsuwanie skórek i kopytko, płyn antyseptyczny, pilniki itd itp... ale chodzilo mi tylko i wylacznie tylko o żele bond'y i primery:) bo reszte mam oczywiscie, tylko chcialabym zmienic FIRME produktow, a ze EZ FLOW nie uzywalam nigdy, dlatego pytam czy ten zestaw jest O.K., bo nie widze tam typowo budującego żelu, a nie wiem czy to są jedno czy trójfazowe żele...bo jak juz wspomniałam nigdy nie używałam EZ FLOW, a wydaje mi się, że są dobre, tak samo jak IBD... i teraz tak (off top*)zastanawiam się nad EZ Flow, IBD i PERFECT BEAUTY... hmmmm

no:)

edit: a jaka to jest wg. Ciebie konkretna firma :> hmmm

pinusia6
19-05-2011, 06:47
A możecie mi powiedzieć coś o nabłyszczaczu z modeny? Zapowietrza się na naturalku?

Polecam nabłyszczacz z modeny :) Można nim wyjechać na naturka

Sweet-ka
19-05-2011, 10:59
Edusia777:
wiem, że potrzebny jest pedzel, lampa, oliwka, plyn do odsuwanie skórek i kopytko, płyn antyseptyczny, pilniki itd itp... ale chodzilo mi tylko i wylacznie tylko o żele bond'y i primery:) bo reszte mam oczywiscie, tylko chcialabym zmienic FIRME produktow, a ze EZ FLOW nie uzywalam nigdy, dlatego pytam czy ten zestaw jest O.K., bo nie widze tam typowo budującego żelu, a nie wiem czy to są jedno czy trójfazowe żele...bo jak juz wspomniałam nigdy nie używałam EZ FLOW, a wydaje mi się, że są dobre, tak samo jak IBD... i teraz tak (off top*)zastanawiam się nad EZ Flow, IBD i PERFECT BEAUTY... hmmmm

no:)

edit: a jaka to jest wg. Ciebie konkretna firma :> hmmm

Kotek wydaje mi się że są to żele I fazowe bo nie widziałam bazy a ibd to już 3 fazowe ;)

Jesli myslisz to PB to rowniez dobra marka. Z tego co patrzylam to ceny sa w podobnym przedziale czyli w okolicy 40-60zl , teraz tylo musisz popatrzec na oferte marki i na to co Tobie bedzie odpowiadalo najbardziej ;)

wisienkakwspz
19-05-2011, 13:41
Jeśli chodzi o PB to ja się właśnie dużo dobrego naczytałam i zakupiłam kilka żeli i teraz testuję :) Póki co jestem bardzo zadowolona z covera, budującego i kolorowych. Coś mi super shine nie podszedł, ale to być może kwestia wprawy w nakładaniu ;)

monibeni
23-05-2011, 19:32
a jaki cover masz? oba czy tylko jeden testowalas?

wisienkakwspz
23-05-2011, 19:37
monibeni za radą sprzedającej mi te produkty P. Karoliny kupiłam cover gel i mi spasował. Ale jak będę mieć możliwość to chcę też kupić ten light, żeby sobie porównać :)

weronika66
14-06-2011, 14:21
Czesc dziewczyny:) A uzywa moze ktoras z was zele z Silcare Basic albo No Name??

pinusia6
14-06-2011, 14:41
Czesc dziewczyny:) A uzywa moze ktoras z was zele z Silcare Basic albo No Name??

Polecam przejrzeć Jakie produkty oraz firmy POLECACIE? (http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html)

sztynka
14-06-2011, 18:08
Czesc dziewczyny:) A uzywa moze ktoras z was zele z Silcare Basic albo No Name??
Ja używam teraz z No Name, a używałam praktycznie każdej serii i kolorówki też.

weronika66
14-06-2011, 18:55
Ooo:) Bo mnie interesuje jaki kolorek na pazurkach ma kamuflaz,czy dobrze kryje i jaki jest ten bialy zel z No Name?! Wlasnie sie zastanawiam czy zamowic zel bialy i kamuflaz z No Name czy z Basic?

mysiula
14-06-2011, 19:11
cover light jest również b.dobry, dobra konststencja , nie ścieka i dobrze robi się nim jajo do frencha, pokrywa wszystkie mankamenty płytki, moje klientki są z niego zadowolone, bo ładnie wygląda. Jeśli chodzi o budujący ja mam lekko różowy i jest świetny, z białych polecałabym te średniogęste , mam gęsty ale na nim nie pracuje bo jest za gęsty jak dla mnie.Ale co kto lubi ja wole na zadszych. Ogólnie polecam Perfect Beauty, uczyłam się na nich na kursie a teraz kupuję i nie zamienie na żadne inne :) ceny może nie małe ale za to dobra jakość. :p

pinusia6
14-06-2011, 20:01
Ooo:) Bo mnie interesuje jaki kolorek na pazurkach ma kamuflaz,czy dobrze kryje i jaki jest ten bialy zel z No Name?! Wlasnie sie zastanawiam czy zamowic zel bialy i kamuflaz z No Name czy z Basic?

Pozwoliłam sobie pożyczyć foto aby pokazać jak wygląda biel z Basica http://forum.wzorki.info/members/10671-albums892-picture20257.html Marta pracuje na białym z tej firmy ale nie wiem czy na kamuflażu :) Biel się prezentuje pięknie :)

weronika66
14-06-2011, 20:37
Dziekuje Bardzoo:)Biel jest piekna, ale czytalam ze jest bardzo rzadki i nie wiem czy sobie poradze, no ale trzeba sprobowac. Teraz jedynie musze sie zastanowic nad kamuflazem:)

pinusia6
14-06-2011, 21:49
Dziekuje Bardzoo:)Biel jest piekna, ale czytalam ze jest bardzo rzadki i nie wiem czy sobie poradze, no ale trzeba sprobowac. Teraz jedynie musze sie zastanowic nad kamuflazem:)

No tak :) Jest rzadziutki. Ja polecam kamuflaż z modeny i bielutki z activa :) Świetne połączenie :D Biel jest śnieżnobiała a żel jest średniogęsty :) Natomiast kamuflaż z modeny jest świetny a jeśli dla kogoś za ciemny to można go zmieszać również z modeny z french pinkiem :) Proporcje wg. uznania w zalezności jaki chcemy uzyskać odcień :)

farbstift
14-06-2011, 23:09
no ale skoro POLECACIE to czemu piszecie o tym w temacie NIE POLECACIE?? :D

Emilia B.
15-06-2011, 08:22
przeniosłam i dziewczyny pilnujemy tematów i piszemy w odpowiednich działach :nunu: :D

Emilia B.
17-06-2011, 16:12
Czy ktoś zna jakiś sprawdzony dobry szybkoschnący liquid??

lenanails
29-06-2011, 18:07
a moze mi ktos pomóc w wybozre żelu:D chciałbym jednofazowy i kolorowe zastanawiam sie nad allepaznokcie, modena albo reni nails. pomóżcie:) z ankiety mało wywnioskowałam bo są wyrównane wyniki :)

Emilia B.
29-06-2011, 18:09
Z tych trzech najlepsza modena wg mnie :)

Elizabeth76
29-06-2011, 18:13
z tych 3 jesli jednofazowy też stawiam na modene

zlotko87
29-06-2011, 18:18
MI przyszly dzisiaj kolorowe z alle później wrzucę fotkę :) z alle wzięłam na próbę te NTN- kurcze jakie piękne kolory!!

Wrzucę kolorki tu :)
43177
43178

lenanails
29-06-2011, 20:56
ale śliczne te kolory:)

CYRUSS1703
04-07-2011, 20:57
Czesc dziewczyny:) A uzywa moze ktoras z was zele z Silcare Basic albo No Name??
Miałam ten gęsty z Silicare Basic, nawet dobrze mi się nim pracowało, ale zrezygnowałam z niego bo żółknie od solarium, i słabo się błyszczy, a nie miałam wtedy nabłyszczacza. No name nie miałam

---------- Dodano o godzinie 20:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:07 ----------


A co myślicie o mieszaniu żeli?? Chodzi mi o warstwy np. cover innej firmy a reszta innej ??
Ja mieszam różne żele ze sobą nawet silikonowe z jednofazowymi i jest ok wszystko.

hersa
07-07-2011, 18:16
ja teraz zamówiłam z no name. Jak dla mnie fajnie się pracuję na nich, białego nie mam, mleczny roż jest dziwnie pomarańczowy w słoiczku i trochę się przeraziłam jak to zobaczyłam ale cienka warstwa wygląda na pazurku ok, grubsza daje dziwny odcień jak dla mnie. Cover dla mnie też za pomarańczowy, kryje ok ale jednak następnym razem zamówię z basica kolor dużo bardziej mi odpowiada. Białego nie mam z NN, na allepaznokciowym mi sie świetnie pracuje, rzadziutki ale jedna warstwa kryje. Gdzieś mam cover i mleczny z NN na tipsiku , jak znajdę to zrobię fotkę i wrzucę.

edit:
Cover NN i french pink na mlecznym tipsie baz białego żelu. Coverem "jajko" robiłam to tak fajnie się układa że nawet nie przecierałam pędzlem, na wierzchu jest mleczny dlatego nie widać tej linii ostrej. I wiecie co? Jedak kolor coverka jest ok jak teraz patrzę. Tak mnie przeraził ta pomarańcz w mlecznym, że już chyba mi wszystko wtedy się pomarańczowe wydawało :D chyba jednak się przekonam to tego coverka. Muszę zobaczyć jak na łapkach będzie się prezentował.

wisienkakwspz
08-07-2011, 16:22
Dziewczynki kupiłam sobie biały żel do frencha z PB Pure White i jestem zachwycona !! Trochę się bałam kupić od razu większe opakowanie, ale teraz nie żałuję ;) Mam też od nich Perfect White i on jest strasznie gęsty, a ten, mimo, że rzadziutki to super mi się nim maluje :D

emila
08-07-2011, 16:23
Też go mam mega biel, bije po oczach :)

Sweetestgirl13
12-07-2011, 11:38
Ja polecam Wam zel activ złota kula,jest super mocny wogole niepodchodzi powietrzem..moja mama pracuje ciezko i tu stuknie tam stuknie i nic sie niedzieje...potrafi 7 tyg je nosic bo pozniej sa juz zadlugie.
french extra white od nich tez jest super i najlepiej wyglada z kamuflazem modena nails:)
polecam!

Evelina.J
24-08-2011, 13:21
Dziewczyny mialyscie taki zel??
http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/67/40/08/1767400868
ŻEL MLECZNY MILKY 30 ML BRILLIANT NAILS *PROMOCJA* (1767400868) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zel-mleczny-milky-30-ml-brilliant-nails-promocja-i1767400868.html) Bardzo ladnie wyglada ale nie znam tego zelu. Moze ktos juz na nim pracowal??


Lub ten
http://zoltan.kqs.pl/mojeakcesoria/zele/30ml/rose30a.jpg
http://allegro.pl/zel-30-ml-zestaw-6-szt-zel-do-tipsow-159-zl-2ozd-i1782888590.html

losek78
24-08-2011, 16:14
30 ml za 19.90 - ja bym się nie skusiła

Evelina.J
25-08-2011, 14:23
Ktory kolor bedzie sie lepiej prezentowac na pazurku dziewczyny?? Z tych 2 ktore powyzej pokazalam i dodalam linki

zlotko87
25-08-2011, 15:59
Dziewczyny poradźcie mi bo nie wiem co zrobić... Dzisiaj na grouponie można kupić żele hybrydowe z sunny nails... cena jest bardzo atrakcyjna... Na forum znalazłam mało informacji o tej firmie albo źle szukałam:(
Podsyłam link do oferty (o ile mogę?)
Zestaw do manicure?u hybrydowego ? lakier, baza lub finish łączone po 2, 4 lub 8 sztuk (http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/jaapee-online/726719)
Myślicie że warto?

xsunnyolciax
25-08-2011, 16:59
Ewelina, ja myślę, że ten pierwszy, jest beżowy i jest bardziej uniwersalny i na płytce będzie się naturalniej prezentował. Natomiast nigdy z tej firmy nie miałam, więc nie wiem jak z kryciem. Zgadzam się z loskiem, cena podejrzana.7
Złotko, nie miałam nic jeszcze z sunny (oprócz sunnyolcia :haha:) więc nie wiem :)

Askar
25-08-2011, 19:21
ja właśnie też zauważyłam tę ofertę i zastanawiam się :) boje się tylko o jakość :/:

zlotko87
25-08-2011, 19:30
ja właśnie też zauważyłam tę ofertę i zastanawiam się :) boje się tylko o jakość :/:

powiem Ci, że ja też się boję... Ja chciałam kupić 8 szt bo 100 zł z hakiem to niby nie dużo ale z drugiej strony kasa może pójść w błoto... Nie znam firmy... w necie oczywiście zdania podzielone...

Askar dzisiaj znowu jest oferta wystawiona... kupujesz? bo ja ciągle się zastanawiam :/

mysiula
04-09-2011, 22:17
co myślicie o tych żelach?Shop ALL4NAILS :: Zestaw testowy żeli Astonishing Nails (http://www.shop.all4nails.pl/index.php?p1174,zestaw-testowy-zeli-astonishing-nails)

katerina15
04-09-2011, 22:30
Złotko i jak? kupiłaś te hybrydki? szkoda ze nie widziałam twojego pytania wcześniej. Ja miałam jeden hybrydek na próbę. Na allegro jest pełno kosmetyków tej firmy. ogólnie nie jest to firma wysokich lotów. Bardziej do takiego początkującego ciapania. O hybrydzie ja i kaka wypowiadałyśmy sie w temacie o żelolakierach ;) trochę nam się marszczyły, nawet podczas cieniutkiego nakładania, a za buteleczkę płaciłyśmy 20zł więc też nie była to wygórowana cena ;)

Askar
05-09-2011, 19:42
zlotko wybacz, zapomniałam o tym temacie... :)
Nie kupiłam tych hybryd, bałam się najzwyczajniej w świecie, że będą badziewiaste :)

mysiula
05-09-2011, 19:56
Noname żel Cover (maskujący) 30g :: idora.pl (http://www.idora.pl/p530,noname-zel-cover-maskujacy-30g.html)

kturaś z was ma albo miała te żele?
prosze o opinie;D

sztynka
05-09-2011, 20:13
Miałam i ma nadal jeszcze dwa opakowania. Kocham żele No Name, tylko na nich pracuję, ale covera nie polecam. Otóż nie kryje, mam dziwny kolor brzoskwini, wcale nie różowy ehh żaluję, ze się skusiłam za niską cenę. Ogólnie też masakrycznie rzadki , nie podchodzi mi. Raczej jako taki mleczny wykorzystam, ale loża nim nie wydłużysz , zapomnij. Lepiej kupić z modeny, albo Basica, czy od Dobrej Rady. Też chciałam zaoszczędzić i do kitu i tak musiałam kupić masked I-Nails.:(

hersa
05-09-2011, 20:26
Ja pracuje na noname i cover na początku wydawał mi się pomarańczowy, ale jak go sie utwardzi to robi się różowawy, mój kryje świetnie, lepiej jak basic, może trafił mi się jakiś z innej serii. Wstawiałam fotkę kilka postów wyżej. Do mojej płytki ma idealny kolor, wcale nie widać że mam go na paznokciach. Tam jest naprawdę cieniutka warstwa covera.

mysiula
07-09-2011, 18:39
A co myślicie o żelach Perfect Beauty??

wisienkakwspz
09-09-2011, 12:29
mysiula już kiedyś pisałam o PB, bo głównie na nich pracuję - jak dla mnie są to dobre produkty za niewygórowaną cenę :) Używam budującego blush, covera, biały - pure white (bo perfect white za gęsty dla mnie - wolę malować french ;)) i z tych jestem zadowolona i mogę szczerze polecić :D Mam też od nich shining, ale z nim mam nadal problemy :/:
Choć co do budującego to wypróbowałam sobie 3-fazowy standard z MM i raczej na niego przejdę ;)

kasiek2501
09-09-2011, 14:17
Noname żel Cover (maskujący) 30g :: idora.pl (http://www.idora.pl/p530,noname-zel-cover-maskujacy-30g.html)

kturaś z was ma albo miała te żele?
prosze o opinie;D

kiedys gdy zamawialam w silcare plyny, dostalam w gratisie ten cover- OCHYDNY W DODATKU BRĄZOWIAŁ PO UTWARDZENIU!

sztynka
14-09-2011, 13:30
kasiek popieram. W poniedziałek robiłam konkursowe i kładłam 3 warstwy tego covera :huh:dopiero po 3 grubszej jest krycie jako takie i nawet przejdzie. Polecam masked i Golden-Nails prawie, że jednakowe :D

mysiula
22-09-2011, 15:17
Wisienka ja też pracuję na produktach PB, dla mnie perfect white rówież za gęsty kupiłam 35 g ale raz go użyłam bo mi nie podchodzi. Wole tak jak Ty pure white.;)

edytakon
22-09-2011, 16:33
a ja uwielbiam takie gesciochy :)
teraz mam Indigo.. i rzeczywiscie jest super :)

tomaszka
23-09-2011, 20:39
Ims ma żel błękitny supergęsty. Może Ci podpasuje. Za 20g trzeba zapłacić 70zł.

mist83
03-10-2011, 17:12
Hej dziewczyny jestem początkująca i potrzebuję Waszej pomocy.Jakiej firmy żele powinnam wybrać(i-nails,easy-off,A&P,Vital).Proszę o szybką odpowiedź;)

DiamondShine
03-10-2011, 17:20
mist ja uwazam , ze sama musisz wyprobowac jaka firma Ci bedzie odpowiadac. bo kazda z nas uzywa innej firmy. i jedna moze Ci polecic z mistero mialano inna z perfect beauty inna z activ a Tobie one i tak moga nie spodobac sie i mozesz wybrac jeszcze innej :) ja tyle co przeszłam z tymi żelami :) jak narazie zatrzymalam sie na perfect beauty ;)

mist83
03-10-2011, 17:27
A czy w te silikonowe żele easy-off można wtapiać wszystkie ozdoby np cyrkonie i czy są one trwałe, nie podchodzi pod nie powietrze??Powiem szczerze,że te żele mnie bardzo zainteresowały:]:)

xsunnyolciax
07-10-2011, 15:36
Mist, podchodzenie powietrza w głównej mierze zależy od przygotowanego naturalnego pazurka. Jak paznokieć jest dobrze zmatowiony, odtłuszczony, nie ma błonek itd to nie powinno podchodzić powietrze, ale oczywiście są wyjątki ;) Co do cyrkonii.. hmm. No ja bym Ci nie polecała ich wtapiać w ogóle i to w żadne żele, bo są wystające i raz, że paznokieć będzie grubszy, a dwa, że cyrkonia się ładnie błyszczy ;) najlepiej na koniec na klej przykleić, albo na żel nabłyszczający :) Jak jesteś początkująca, to myślę, że i-nails będzie dla Ciebie dobre :)

ana_zaba
15-10-2011, 12:11
Hey
gdzie robicie zakupy?
tj czy znacie jakas fajna i tania hurtownie internetowa czy moze zaopatrujeie sie na allegro???

Nena90
17-10-2011, 21:18
Polecam sklep u DR dobrarada.com.pl :)

Magda pazurki
21-10-2011, 22:42
Hey
gdzie robicie zakupy?
tj czy znacie jakas fajna i tania hurtownie internetowa czy moze zaopatrujeie sie na allegro???



Ja polecam Modena Nails ;)mają sklep internetowy i na allegro z tego co wiem tez sprzedają :D

czornula
21-10-2011, 22:43
choc jestem poczatkujaca to zdecydowanie polecam modene ;)

Taisia90
21-10-2011, 23:54
Jeśli chodzi o akryl do Golden Nails:ok::ok::ok:

Blejsia
04-11-2011, 12:56
Hej dziewczyny:) jestem tu nowa troszke sie naczytalam tych postów,chcę zminić żel zastanawiam sie nam basic-modena który lepszy??Potrzebuje kamuflażu i clear. Chciałam z basic galaretke ale wyczytałam że szczypie;/ Pomóżcie:):)

czornula
04-11-2011, 15:14
no ja ci w 100% moge polecic modene ma sliczny kolor coverka a co do basica mialam galaretke ale mnie okropnie szczypala nie moglam wytrzymac wczesniej go uzywalam i byl ok a pozniej zaczol szczypac albo zmienili jego sklad albo u mnei jest cos nei tak :) co do clera ja uzywam z modeny i gesciocha i srednio gesty i wole ten pierwszy ale to chyab kazdego indywidualna sprawa bo kazdy pracuje inaczej :)

zosia_29
05-11-2011, 11:31
Ja moge polecić masked od Dobrejrady jeste rewelacyjny również z sinkler no-name ostatnio wypróbowałam żele z SPN i rewelacja szczególnie natural brush bajka zero zapowietrzeń ani deka cover look natural bajka i biały angel te 3 żele są cudne :D

Blejsia
05-11-2011, 11:48
no ja ci w 100% moge polecic modene ma sliczny kolor coverka a co do basica mialam galaretke ale mnie okropnie szczypala nie moglam wytrzymac wczesniej go uzywalam i byl ok a pozniej zaczol szczypac albo zmienili jego sklad albo u mnei jest cos nei tak :) co do clera ja uzywam z modeny i gesciocha i srednio gesty i wole ten pierwszy ale to chyab kazdego indywidualna sprawa bo kazdy pracuje inaczej :)


Czarnulko czy clear sie nie zapowietrzaja??dobrze sie trzymaja?ja tez szukam gesiocha teraz:).I jeszcze jedno jestem zwolennniczka ze cały zestaw z jednej firmy nigdy nie łaćzyłam nie mieszłam -w sumie to chyba ze strachu ze cos pojdzie nie tak;(,czy używałaś całego zestawu tzn primera bondera??Wiem jak pracuje na IBD to mam i primer i bonder a przy actiw tylko primer ten piaskowy i od razu zel.

---------- Dodano o godzinie 11:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:41 ----------

CZARNULKO to ten?
sklep akcesoria tipsy paznokcie gliwice - Modena Nails - Żel Budujący Przezroczysty GĘSTY 15g (http://www.modenanails.pl/Zel_Budujacy_Przezroczysty_GESTY_15g-562.html)

Evelina.J
03-01-2012, 21:53
Dziewczyny pokusiłam sie niedawno na zakup tanioszki z allegro i opakowanie skończone i szczerze to zastanawiam się czy nie zakupic kolejnego większej pojemności poniewaz sprawdza sie rewelacyjnie. No i cena ok 35zl za 30g :wow: Klientki bez zapowietrzen. Pewnie to tez zasługa przygotowania pazurka ale jakby mial byc niedobry ten żel to pewnie nawet jakbym sie nie wiadomo jak bardzo starała to itak coś by sie działo niedobrego. Używałam bez żelu podkładowego itp itd. Uzupelnienia po miesiacu bez zapowietrzen... Czyli chyba żel ok


To ten żel: 35zl za 30g
tutaj zakupiony: Jeszcze lepszy ŻEL UV 30g VITAL Ice Extreme Strong (2012903133) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/jeszcze-lepszy-zel-uv-30g-vital-ice-extreme-strong-i2012903133.html)

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/12/90/31/2012903133

kobitka
04-01-2012, 10:17
ja również używam vital ;) bardzo mało znane ale fajne ;)
mam jeszcze coverek i clear z fotoblockerem a kiedys mialam jeszcze thick clear ;)

jak coś to mogę podać sklep internetowy w którym kupuje i odrazu zbieram punkty ;)

a i cena za 30ml--> 26,99zł


prosze bardzo :)

http://www.4nails.com.pl/zele-30ml-c-13_16.html?page=2

Evelina.J
05-01-2012, 10:48
To może podaj bo ja jestem zadowolona i klientki rowniez z tego żelu. Mi podpasował o wiele bardziej niż ten który kupuje u nas w hurtowni 30ml za 56zl. Dopoki nie otworze saloniku to moge sobie potestowac. A potem chcialabym jakies lepsze PB, SPN, Mistero Milano lub Indigo. Będę was potem męczyć o pomoc w wyborze kochane ;) hehehe

madziorkowa
12-01-2012, 17:32
Dziewczyny pomóżcie poszukuje jakiegoś ładnego delikatnego covera i nie mogę się zdecydować :( nie mam jeszcze takiego doświadczenia i nie wiem który jak wygląda na paznokciu, czy będą one dobrze kryć itd :(
Zastanawiam sie nad coverem z firmy sunn nails co myślicie ?

hersa
12-01-2012, 19:01
wyszukiwarka nie boli
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/290-cover-kamuflaz-prosze-o-pomoc.html
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1506-ankieta-najlepszy-cover-zel.html
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/248-ankieta-najlepszy-cover-akryl.html

Ja z tańszych polecam cover silcare no name na którym aktualnie pracuję, masked silcare basic na którym pracowałam i dziewczyny również go polecają oraz masked i-nails, na którym pracowałam i jest identyczny jak basic, wszystkie świetnie kryją i nie zapowietrzają się, z droższych nie wiem bo nie używałam. Pamiętaj że pod wszystkie kolorowe żele nawet coverki dajemy cieniutką warstwę cleara lub bondera :)

Evelina.J
12-01-2012, 19:51
Polecam SILCARE BASIC MASKED

ŻEL SILCARE BASIC MASKED - MASKUJĄCY 5G (2004546762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zel-silcare-basic-masked-maskujacy-5g-i2004546762.html)

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/04/54/67/2004546762 http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/04/54/67/2004546762_1

Ja juz dlugo, dlugo na nim pracuje i zarowno ja jak i klientki zadowolone :)

xsunnyolciax
13-01-2012, 15:00
o tak, zgadzam się, też mam ten cover już długo i nie zamierzam go zmieniać póki co jestem bardzo zadowolona :)

DiamondShine
13-01-2012, 15:59
ja tak samo mam ten masked i tez jestem bardzo zadowolona mam rowniez clear z silcare i tez zadowolona jestem ;)

Evelina.J
14-01-2012, 19:38
Dziewczyny MODENA czy I-NAILS

Chcialabym zakupic jakies żelik na allegro i nie wiem jaki :(

Pomozcie wybrac

Elizabeth76
14-01-2012, 19:48
Evelina.J ale jaki konkretnie przezroczysty chcesz ??

Evelina.J
14-01-2012, 20:12
Tak, średniogęsty + ewentualnie może coverek też ale głownie o cler chodzi

---------- Dodano o godzinie 20:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:09 ----------

I tak myśle pomiędzy Modeną a I-Nails chyba że polecicie cos jeszcze innego

Elizabeth76
14-01-2012, 20:18
Jeśli z tych tanszych to polecam modene clear jaki cover sa bardzo dobre ;) i- nails nie miałam . Z lepszych indigo i ibd sa super no ale juz droższe

co do covera basica jedyne co mi sie w nim podobało to kolorek nic po za tym raz kupiłam i juz nie kupie :D ale to tylko moje zdanie jesli juz to cover modeny jest lepszy jak dla mnie ;)

Evelina.J
14-01-2012, 20:38
Jesteś super. Dziekuje. Zamowie jutro. Moze jeszcze ktos sie wypowie. Co kilka podpowiedzi to nie jedna :) Wiem ze sporo juz o tym pisze -czytala- lecz czekam na aktualne odp a nie stare. Moze juz sie niektore zdania zmienili, moze wiecej osob przetestowalo itd

---------- Dodano o godzinie 20:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:26 ----------

Jak sprawdza wam sie jeszcze QUICK FINISH z Modeny
modena - ŻEL UV NABŁYSZCZAJĄCY QUICK FINISH 15ml (2039695289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/modena-zel-uv-nablyszczajacy-quick-finish-15ml-i2039695289.html)

sztynka
14-01-2012, 21:00
jeśli z I-Nails jakiś jednofazowy średniogęsty to polecam klasyczną jednofazówkę. Używam jej w tej chwili i jestem zadowolona, nigdy mi nie sprawiała problemów. Cover miałam masked I-nails i był świetny, mam teraz cover Make-up z I-Nails, miał być lepszy, ale się nie cieniuje i ma okropny kolor, więc nie polecam. Mam tez z No Name cover jest ok kolor itd. Tylko słabsze krycie, ja daję grubsze warstwy, ale przy tej cenie, czyli ok 13 zł za 15 g myślę, że jest w porządku. Mieszam go z moim make-upem i mam cover idealny.

kasiulka81
14-01-2012, 22:04
Ewelina.J - a czy używałaś może lakier-żeli z tej firmy SecureIt, tego samego sprzedawcy co żel który polecasz z allegro Bassic COLOR IT 15ML LAKIERO ŻEL HYBRYDOWY NR 90 (2037594659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/color-it-15ml-lakiero-zel-hybrydowy-nr-90-i2037594659.html) ?????????????
Proszę o opinię :D

Evelina.J
15-01-2012, 11:26
kasiulka81 nie tego nie używałam. Ale z tańszych mogę polecić takie:

HIT Sezonu Hybrydowy Żel Lakier Żelowy INS GERMAN (2046411695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/hit-sezonu-hybrydowy-zel-lakier-zelowy-ins-german-i2046411695.html)
http://toptek.nazwa.pl/allegro2011/ins/preparaty/enamelczolowka.jpg

Mam Modena, Sun Flower i właśnie te INS. Te INS widziałam w reportarzu na temat Manicure Hybrydowego w telewizji TVP2 i dlatego pokusiłam sie je zakupic.
Powiem szczerze że wole je bardziej niż te SF.
Malowałam nimi kilku osobom na sylwestra i dzis napisałam sms do jednej laseczki i odpisała że ma dziś jeszcze bez odprysku i jakichkolwiek uszkodzeń więc się sprawdził.
Wziełam na próbe 3szt te małe 6ml ok 9zl za szt wiec warto było.

Modena też świetnie się sprawdza. Tez polecam. Modene też na próbę wziełam mały i tani bo głównie miałam na początek kolorki z SunFlower i teraz testuje tańsze

Z Modeny mam z tych:
modena - LAKIER ŻELOWY HYBRYDOWY LAKIEROŻELE 5g (2007348041) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/modena-lakier-zelowy-hybrydowy-lakierozele-5g-i2007348041.html)
http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/07/34/80/2007348041

To tyle z moich testów hehe ;)

malinowa
15-01-2012, 11:42
Evelina.J (http://forum.wzorki.info/members/1539-evelina-j.html), piszesz, że modena Ci się sprawdziła, ale kładziesz kolorek na ich bazę? Bo w temacie o żelolakierach ostatnio ktoś odradzał modenę, napisz coś więcej, jak to nakładasz, jak długo się trzyma ta hybryda z modeny, z góry dziękuje.

xsunnyolciax
15-01-2012, 12:13
Evelina, ja mam nabłyszczacz z modeny i jestem zadowolona, błyszczy się mocno, tylko musisz nakładać bardzo cieniutką warstwę, bo jak dasz za dużo to popęka. Jest wydajny :)

kasiulka81
15-01-2012, 17:38
Ewelina.J - bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i załączone zdjęcia :kwiatek: pokusiłabym się na zakup tych z allego, ale mam w związku z tym jeszcze jedno pytanie jaką bazę do tego zakupić????? Czy używasz jednej bazy do tych hybrydek czy masz osobne do poszczególnych firm????? Będę Ci bardzo wdzięczna za podpowiedź, bo cena jest kusząca a do użytku domowego to cudów mi nie potrzeba :P

rudzielec
15-01-2012, 18:19
ja mam wszystko z modeny:D:D:D i nie zawiodłam sie:D

malinowa
15-01-2012, 18:23
rudzielec (http://forum.wzorki.info/members/9833-rudzielec.html) hybrydy też?

sztynka
15-01-2012, 18:25
A ja się zawiodłam na Modenie. Baza mi się słabo utwardza, nie jestem laikiem i wiem co to wymiana żarówek. Kolory się rozmazują, odpryskują z wolnego brzegu, bo nawet jeśli dobrze zabezpiecza, to się ściągają. Nabłyszczacz do lakierożeli to nic innego jak zwykły bezbarwny lakier za 18 zł, wystarczy poczytać skład i porównać. Do tego zapomnijcie o ściąganiu acetonem, nie bierze nawet czysty techniczny-sprawdzałam na sobie. Nie jestem zadowolona, ale może coś robię źle?
Mam do odsprzedania trzy kolorki z Modeny, jeśli by któraś chciała po 15 zł / szt.za 15 ml Czerwony, brązowy, różowy-użyte 3 razy.

malinowa
15-01-2012, 18:33
sztynka (http://forum.wzorki.info/members/9530-sztynka.html) no właśnie po Twojej opinii o hybrydach z modeny nabrałam wątpliwości i czekam jeszcze na opinie innych dziewczyn, Ewelina J. pisała, że jej się sprawdziły, ale nic więcej nie dodała, jestem ciekawa na jakiej bazie kładła kolorek, może odpisze, czekam

rudzielec
15-01-2012, 18:40
znaaczy sie pomijając hybrydy bo nie używam, reszta spoko.

Evelina.J
15-01-2012, 21:48
Evelina.J (http://forum.wzorki.info/members/1539-evelina-j.html), piszesz, że modena Ci się sprawdziła, ale kładziesz kolorek na ich bazę? Bo w temacie o żelolakierach ostatnio ktoś odradzał modenę, napisz coś więcej, jak to nakładasz, jak długo się trzyma ta hybryda z modeny, z góry dziękuje.

malinowa Modena kładę na ich baze na kolorek nabłyszczający do hybrydek z SunFlower. Robilam nimi na Święta i ok 2 tyg przyszla dziewczyna na zmiane bo miala odrost. Na sylwestra tez robila i jeszcze nie byla teściowa. Pomalowala sobie swoim lakierem zwyklym w tym samym kolorze jak hybrydka odrost i jeszcze ma. Kupilam 1 kolor na probe i baze i zaplacilam ok 20zl z przesylka iec nawet jakby sie nie sprawdzil to nie bylo by żal. Gorzej jakby byl drogi. No ale ja nie narzekam. Moje klientki zadowolone wiec zastanawiam sie nad zakupem kolejnego. Ale jesli zdażaja sie zle opinie to nie bede szalec i bede zamawiac po 1 kolorze przy jakims innym zamowieniu od tego sprzedawcy. Od tak, żeby dmuchac na zimne ;)

kasiulka81 ja nie kupuje bazy pod każdą inną firme. Jade na tym co mam :)



sztynka baza do hybryd z modeny to moim zdaniem zwykly bonder: zel gruntujacy i dlatego tez masz wrazenie ze sie nie utwardza ;)


Acha kasiulka81 ja mysle ze na uzytek wlasny majątku wydawac nie musisz. Mozesz pokusic sie na zakup modeny tego w pojemniczku lub tego INS i do tego baze a ja na koniec na początek dawalam zwykly żel nabłyszczający jaki aktualnie posiadalam a dopiero po kilku klientkach na hybrydki zakupilam typowy (niby, o ile nie są to zwyklę QuickFinish'e) do hybrydy.

malinowa
15-01-2012, 22:12
Evelina.J (http://forum.wzorki.info/members/1539-evelina-j.html) dzięki kochana za odpowiedź, przy najbliższych zakupach w modenie wezmę na próbę jeden kolor i tą ich bazę, chcę to dla mamy, bo ona na zwykłe żele nie daje się namówić, bo dla niej to za długo trwa
i jeszcze jedno pytanko do Ciebie, tą ich bazę z modeny po utwardzeniu przecierasz suchym wacikiem czy nie?

Evelina.J
16-01-2012, 12:55
Nie kochanie nie przecieram. Ta baza zachowuje sie jak bonder (mysle ze to wlasnie jest zwykly bonder ale niech im bedzie ze baza pod hybrydki) i jak zetrzesz to nic nie zostanie wiec do lampki i na to kolorek :)


Pazurki matowię i odtłuszczam (lubie odtłuścic acetonem, szybciutko wysycha i konkretnie odtlusci :D) i na to jeszcze primer daję i zanim druga łapkę zrobie wszystko ładnie odparuje i daję bazę, utwardzam i kolorek i nabłyszczacz.

Daje nieraz ozdoby np nitki czy piegi czy paseczek cieniutki brokatu czy cokolwiek innego drobnego. Tak robie jesli robie na imprezke komus. Daje nablyszczacz, ozdoby i do lampy i druga warstwa nablyszczacz jesli robicie inaczej chetnie spróbuje :skacze:

---------- Dodano o godzinie 12:55 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:48 ----------

Dziewczyny polećcie liquid w pojemności 50ml do kwiatków akrylowych. Ja jestem głownie żelowa a akryl tylko zdobienie i skonczyl mi sie Liquid

kasiulka81
16-01-2012, 20:14
Ewelina.J - bardzo Ci dziękuję za podpowiedź :przytul: jesteś super!!!!!! Skusze się na te z firmy INS bo ceny sa naprawdę korzystne, kupię sobie ze 3 no może 4 kolorki, żebym mogła sobie kombinować coś tam, ale poradź mi jeszcze proszę tę bazę i nabłyszczacz od nich bo widzę 4 rodzaje i nie wiem co z czym się łączy, wolałabym ten bez przecierania nabłyszczacz, ale które to jest ta baza, na którą się kolor daję bo nie kumam tych nazw :/:
Ale jestem upierdliwa :haha: masz już mnie pewnie dość :kwiatek:

Evelina.J
16-01-2012, 20:47
Kasiulka baza to -Baza- a nabłyszczacz u nich -Finish-

Ale tego nie mam sprawdzonego. Jak wyżej czytalas ja mialam baze z modeny a finish sun flower wiec nie powiem Ci jak sprawdzą sie INS baza i Finish

samaron
16-01-2012, 20:54
Nie bardzo rozumiem zachwytu nad tymi INS, owszem tanie i małe poj, ale chyba na tym zalety się kończą... śmierdzą potwornie, utwardzają się z kożuchem, twarde są i szybko odpryskują a do tego można pomarzyć o rozpuszczaniu w acetonie, generalnie nie mają nic wspólnego z założeniami manicuru hybrydowego. Jeden kolor, który w miarę mi się utwardza zostawiłam tylko na stopy i tylko dla najbardziej zaufanych i stałych moich pań.

Evelina.J
17-01-2012, 15:35
Nie bardzo rozumiem zachwytu nad tymi INS, owszem tanie i małe poj, ale chyba na tym zalety się kończą... śmierdzą potwornie, utwardzają się z kożuchem, twarde są i szybko odpryskują a do tego można pomarzyć o rozpuszczaniu w acetonie, generalnie nie mają nic wspólnego z założeniami manicuru hybrydowego. Jeden kolor, który w miarę mi się utwardza zostawiłam tylko na stopy i tylko dla najbardziej zaufanych i stałych moich pań.

samaron nie zachwycam sie. Pisze tylko jak mi sie sprawdzily. Nie wiem o jakim korzuchu piszesz. Ja mam 3 kolorki i naprawde u mnie jest ok. Poki co dziewczyny od sylwestra jeszcze mają i nic nie odprykuje im bo pytalam. Ze sciaganiem z tego co sie orientuje to w wiekszosci jest problem. U mnie sie sprawdzily. Moze trafilam na lepsza partie. Az z ciekawosci skusze sie kiedys jeszcze na jakis kolorek i sprawdze czy beda takie same. U mnie trzymaja jak te ktore mam z SunFlower ktore mam.
Powtarzam nie zachwycam sie lecz pisza jak sprawdzily sie u mnie...

---------- Dodano o godzinie 15:35 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:10 ----------

Uwazam ze niczego nie mozna przekreslac. Jesli komus cos wpadnie w oko mozna zakupic 1szt w małej pojemność i sie przekonac jak sie sprawdzi.

Np zele Modena. Czesc z was sie zachwyca a czesc wypowiada negatywnie. Jedej sie sprawdza i a drugiej nie.
I tak jest ze wszystkim. Trzeba spróbowac wszystkiego samemu...

Magda pazurki
18-01-2012, 22:52
sztynka baza do hybryd z modeny to moim zdaniem zwykly bonder: zel gruntujacy i dlatego tez masz wrazenie ze sie nie utwardza ;)

Nie jest to to samo ,mam bonder ich zwykły i ten do hybryd też, ma inną konsystencję i zapach;)

Nena90
02-04-2012, 20:10
Co polecam - żel budujący clear od SPN, jestem nim zachwycona!

studionefretete
10-04-2012, 13:21
ja uzywalam wiele, polecam Perfect Beauty i SPN, tylko te 2 mnie nie zawiodly, nigdy

olciazd18
15-11-2012, 17:05
Ja nie zajmuje się stylizacja paznokci profesjonalnie. Traktuję to raczej jako hobby. Korzystam z produktów firmy Allepaznokcie. Jestem z nich naprawdę zadowolona. Miałam również żel kamuflaż, clear i nabłyszczacz z IMS i też jestem zadowolona, szczególnie z covera. Bardzo ładnie kryje i jest miękki w opracowaniu. Mogę też polecić żel biały z Sunny nails. Śnieżna biel.

dodzinka
11-12-2012, 21:53
Od niedawna zajmuje sie stylizacja paznokci a dokladniej od czerwca, traktuje to jako hobby i zajmuje sie wylacznie swoimi paznokciami, ale z reka na sercu moge polecic firme NSI, jak dla mnie ma najlepsze produkty. Z nizszej polki cenowej uwazam ze i-nails ma calkiem fajne pudry akrylowe, najmniej przepadam za allepaznokcie a to dlatego ze alkryl lubi sie zapowietrzac i jakby lekko zmienial kolor. Oczywiscie kazda z Nas ma swoja ulubiona firme, ale takie sa moje odczucia;-)

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

milane
18-12-2012, 08:24
Dziewczęta napiszcie coś ciekawego na temat żeli Spn,od jakiegos czasu testuję builder clear ale dla mnie jest stosunkowo za gęsty i bąbluje co mnie strsznie irytuje:/:ale trzyma sie jak beton zero zapowietrzeń i wyglada kryształowo nawet po 5 tygodniach żadnych zażółceń :) znam z tej firmy cover-rewelacja,i angel white sprawił ,że french to moja ulubiona stylizacja:Dale poszukuje jakiegoś fajnego cleara z tej firmy trochę żadszego od buildera i zastanawiałam sie nad zwykłym clearem a natural blushem? czy któraś z Was mogłaby sie podzielić wrażeniami??;)

katiaa162
31-12-2012, 14:48
http://www.sklep.spnnails.pl/kategoria/1830/1835/ (http://www.sklep.spnnails.pl/kategoria/1830/1835/)

Nowy nablyszczacz SPN godny polecenia.
Naprawde. Zgadza sie, ze sie utwardza szybko. Super sie go naklada i extra sie bylyszczy :)

Anastasiya
25-01-2013, 14:34
Hej, dziewczyny! Jestem początkującą i mam takie pytanie : co sądzicie o hybrydach od Alle Paznokcie? Czy są dobre?
Cena jest kusząca.....
Słyszałam gdzieś, że trudno te hybrydy zmyć...

Elizabeth76
25-01-2013, 15:09
Tanie ale mimo wszystko szkoda kasy na nie .Lepeij zainwestuj w cos lepszego ,na pewno wiecej za nie zapłacisz ale i będziesz miala satysfakcje z ich uzywania :)


P.S tu piszemy o hybrydkach http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-79.html co niektórzy zalecaja czytanie calego tematu potem zadajemy pytanie jesli wczesniej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie takze masz tylko 79 stron to pryszcz miłej lektury :)

ajda***pazurki
28-01-2013, 22:44
a ja mam z spn angel white i nie mogę go okiełznac;(

milane
29-01-2013, 08:04
ajda a co sprawia Ci trudnośc w angel white? pracuje na nim juz 3 lata i uważam go za najlepszy żel biały jaki miałam,moze uda mi Ci sie jakos pomóc?

niunia-dziunia
29-01-2013, 14:04
Ja polecam żel IBD - a dokładnie builder clear, a jeżeli chodzi o hybrydy to zdecydowanie gelish harmony - baza i top, które można łączyć z kolorówką innych firm:)

sandrus
30-01-2013, 22:36
Ja polecam Wam kolorowe żele no name.uwielbiam je.nigdy nie ma z nimi problemu.super się utwardzaja .fajne kolory i tanie jak barszcz.
Z no name lubie też clera v i french pink.
Z serii basic mogę polecić masked .

Za to nie polecam ich primerow .


Aha mają też fajny nablyszczacz z linii perfect.

Jak ktoś lubi białe gęste żele to polecam ibd ,nails secrets(ostatnio nawet zakupilam w świetnej cenie od koleżanki z forum)
Zawsze jedna warstwa starczy.równiż nie ma problemu z utwardzaniem .
Tylko ibd jest mniej biały.
Co do hybryd to ostatnio odkryłam firmę Olivia i nie wiem czy nie ma czegoś wspólnego z polecana przez dziewczyny Estetiq.
Jak ktoras pracuje na Estetiq niech da znać.zrobiłam foto składu Olivii to byśmy porównały.

Sama poszukuje czegos do wykonczenia np.french.
Najlepiej z pedzelkiem i bez przemywania,chociaz chyba bardziej zależy mi zeby bylo z pędzlem.
Jakis ładny mleczny,lekko różowy kolorek.

ajda***pazurki
31-01-2013, 10:03
wychodzi mi jakiś nierówny poprzebarwiany ten french;(

megusia
31-01-2013, 17:00
Witam dziewczyny miałam już wiele firm poczynając od reni nails jednofazowego (nie jest zbyt dobry), silcare basic jednofazowy różowy też taki sobie po neo nail clear nawet dość dobry po exfashion kleje mają dobre ;) Jednak wiem że z SPN są bardzo dobre żele miałam na nich kurs i obecnie na nich pracuje i jestem zadowolona oprócz niestety opakowań bo pękają. Ale dodatkowo kupiłam żele kolorowe z alle paznokcie i jedynie żel kolorowy NTN czarny nie pokrywa i jest jakiś dziwny ale cena tez niska więc nie ma sie co dziwić. Wzięłam z każdego rodzaju jakiś kolor żeby się przekonać :)

sandrus
31-01-2013, 20:00
SPN ma już nowe opakowania:)

milane
02-02-2013, 14:48
Dziewczyny poszukuje żelu rzadkiego clear jakiegos dobrego..znacie moze jakięs dobre przystępnej cenie?uzywałam od Spn ale jest troszke drogi;(

sandrus
02-02-2013, 15:59
Milane a bardzo rzadki ma być?
Jak taki średni to mogę polecić z no name clear lub clear v.tanie i dobre.
Pewnie mają w ofercie i takie bardzo rzadkie.,ale nie znam bo na takich nie
Pracuje.

milane
02-02-2013, 18:54
Milane a bardzo rzadki ma być?
Jak taki średni to mogę polecić z no name clear lub clear v.tanie i dobre.
Pewnie mają w ofercie i takie bardzo rzadkie.,ale nie znam bo na takich nie
Pracuje.


Moze być średni:) w takim razie spróbuje jak polecasz,dosyć mam tych gęstych żeli jakos szybciej mi sie pracuje na rzadszych;) a powiedz mi te no name to jest od silcare?

hersa
02-02-2013, 19:54
ja nie Sandrus ale odpowiem, tak od Silcare teraz chyba juz nie nazywają się no name tylko one base, i potwierdzam, że fajnie się na nich pracuje i ładnie się trzymają a cena zachwyca :)

Kasia991
02-02-2013, 23:24
Ja aktualnie pracuje na Indigo, wcześniej na La Famme i Christrio (najgorzej do tej pory mi się na nich pracowało), ale jednak Indigo okazało się lepsze. Mają świetne buildery, kilka odcieni białego, świetną kolorówkę i ciekawe promocje:)

sandrus
03-02-2013, 00:25
Wszystko jest tak jak napisała hersa:P

Milane widzę,że jesteś z Warszawy więc teraz wystarczy udać się do hurtowni na Żelazną.
Tam silcare ma swoją siedzibę.

Ps .tak mi się zakodowało no name że wykodowa:)ć nie może

natalilka
03-02-2013, 22:03
Ja pracuję na baardzo różnych żelach no.1 jest snow white od eclair,all over też jest ok,ale obecnie pracuję na żelach budujących indigo i modeny.Covery mam od indigo i z allegrowskiej firmy vital (tanie jak barszcz,tylko trzeba go podkolorować w zależności od potrzebnego odcienia),kolorówki różnie,te z indigo wymiatają ale są drogie,mam też parę kolorków z allepaznokcie i jakościowo są różne-trzeba trafic,lubie żelki kolorowe od dobrej rady,mam też od niej soak offy i bazę z nabłyszczaczem (2 w 1) która jest fantastyczna i komponuje się z wszystkimi hybrydami które mam.Nie potrafię trafić na nabłyszczacz do żeli twardych,który będzie się naprawdę pięknie błyszczał.Polecicie coś?

Zen.
03-02-2013, 22:08
ja też mam z nabłyszczaczem problem,
-modena lipa
-pb lipa
-RaNails lipa
-Misteromilano lipa


dziewczyny chwalą Reforme i indigo.. Jutro odbiorę indigo i zobaczymy....

milane
03-02-2013, 23:10
Zen ra nails nabłyszczacz Ci nie podpasował?ja używam z ra nails tego do hybryd i na nic innego nie potrafie zamienić,co prawda trzeba go przecierać, ale połysk bez zarysowań utrzymuje sie nawet do 3 tygodni oczywiscie uzywam go zarówno na żel jak i na hybrydę;)

Zen.
03-02-2013, 23:29
ja mam ten Żel RaNails Perfect Top Gel 15ml (http://sklep.eurofashion.com.pl/zele-nablyszczajace/9887-zel-ranails-perfect-top-gel-15ml-.html)

sandrus
03-02-2013, 23:55
Ponawiam zapytanie
Poszukuje żelu w pedzelku do wykończenia np.french.
Chodzi o to żeby nie był clear tylko mleczny.

milane
04-02-2013, 08:10
ja mam ten Żel RaNails Perfect Top Gel 15ml (http://sklep.eurofashion.com.pl/zele-nablyszczajace/9887-zel-ranails-perfect-top-gel-15ml-.html)

Zen naprawde spróbuj sobie tego nabłyszczacza Utwardzacz RaNails Lacquerel Soak Off Top Coat 15ml (http://sklep.eurofashion.com.pl/14704-utwardzacz-ranails-lacquerel-soak-off-top-coat-15ml-.html) trzeba go utwardzać około 2 minut bardzo porządnie przetrzeć i efekt szkła klientka bedzie miała nawet do kolejnego uzupełnienia...ja spróbowałam raz i klientki powiedziały ze jeszcze nigdy nie miały tak długo błyszczących paznokci:) a druga zaletą jest to że sparwdza sie na każdej hybrydzie więc 2 w 1 :)

sandrus
09-02-2013, 16:15
Dziewczyny
Jeśli któraś z Was poszukuje żelu nabłyszczającego
do wykończenia np.french
Czyli w kolorze mleczno różowym to ma go w ofercie firma
Nail Selection.
12ml za 65zł.

malinowa
11-02-2013, 17:18
ja mogę polecić wam nabłyszczacz ze star nails ten o to
Universal Soak off UV gel seal 15ml (http://www.starnail.pl/promocje-paznokcie/detail/56-soak-off-soft-gel-uv/starnail/605-universal-soak-off-uv-gel-seal-15ml.html?sef=hcfp)
miałam go na swoich pazurkach 5 tygodni i 2 dni i nadal ładnie błyszczał, żaden nabłyszczacz jaki miałam do tej pory tak długo nie błyszczał, nadaje się na akryl, żel , hybrydę i lakier do paznokci, cena 49zł za 15 ml, a 75ml kosztuje 129zł, szczerze polecam

charlotte_2013
24-02-2013, 18:03
Mi podpasowala firma estetiq, hybrydy bardzo dobrze się trzymają , przed wszystkim nie sa to żele kolorowe ( ktore albo szybko odchodzą z paznokci, albo prz y utwardzaniu uciekają z boków albo ze środka, ), jeśli chodzi o żele to za ta sama cenę wolę i-nails , bo niestety miałam niemila sytuację z żelami estetiq i teraz tylko mieszam w nich brokat
Z neonail mogę polecić żel biały suchy (extreem white )
Oczywiście nie znalazłam jeszcze białego mokrego zeby spełniał moje oczekiwania :D ale widzę że polecenie ibd więc chyba go sprawdze.

3524
24-02-2013, 18:56
co to znaczy żel suchy i mokry?

olenna333
24-02-2013, 20:40
również polecam żele SF- clear nylon, twardy(rewelacja!), white również super.
jesli chodzi o kamuflaż to silcare beż
i kolorki no name:)- piękna krwista czerwień na lato-> hot fire, robi furorę

akryl- zaczynam na perfect lady:), ale przerwałam bo czekam na pędzelek. Jedną rękę zrobiłam jakimś dziadoskim, do którego kleił się akryl;/. Ale nie mogłam się powstrzymać przed pierwszą próbą położenia akrylu, wyszło ładnie jednak się namęczyłam.

sandrus
24-02-2013, 23:16
co to znaczy żel suchy i mokry?

Może to taki.,ktory nie zostawia warstwy?..

charlotte_2013
25-02-2013, 09:01
Żel suchy to taki który nie zostawia warstwy mokrej po utwardzeniu , i w sumie spotkałam sie z dwoma quick finish i ten biały z neonail .
I tak się zastanawiam dziewczyny czy nie wiecie może jaka firma produkuje zele kolorowe suche .
Bo mi sie na nim fajnie pracuje,:D buduje sobie pazurka opilowuje na to ten żeik suchy (french) nablyszczacz i koniec.

sandrus
25-02-2013, 09:07
A jednak miałam rację:-)
Ja wiem,tylko tyle że chyba firma ongles czy jakoś tak ma taki biały żel w pędzelku.:)

A przepraszam kolorowe też widzę mają

http://www.ongles.pl/index.php?cPath=24_306

alle paznokcie też mają jakąś serie bez konieczności nablyszczacza.

charlotte_2013
25-02-2013, 09:32
A jednak miałam rację:-)
Ja wiem,tylko tyle że chyba firma ongles czy jakoś tak ma taki biały żel w pędzelku.:)

A przepraszam kolorowe też widzę mają

Żele kolorowe 5ml bez przecierania i Finisha - Metoda żelowa,lakiero-żele hybrydowe - Hurtownia kosmetyczna Ongles (http://www.ongles.pl/index.php?cPath=24_306)

alle paznokcie też mają jakąś serie bez konieczności nablyszczacza.

Kurcze to chyba nie taki , ten mój biały suchy jest po utwardzeniu taki kredowy i trzeba nałożyć na niego nablyszczacz, i nakłada sie dwie cieniutkie warstwy bo jest mocno zapigmentowany , więc nakładając go na koniec (jak farbke akrylowa ) nie zaburza mi budowy paznokcia który wcześniej opilowuje a te musiałabym chyba grubą warstwa nałożyć.
A uzywalas tych żeli?
Nie wiem czy zrozumiale to wytlumaczylam :wstydek:

Agnieszka Praska
25-02-2013, 09:56
super white infinity:D
kredowo bialy pod nablyszczacz, nie zostawia dyspresji;)
trzeba malowac 2 cieniutkimi warstwami

sandrus
25-02-2013, 10:03
Nie wiem jaki ten biały jest biały ale jest pod nablyszczacz bez przemywania na pewno:)

Nie znam tych kolorów.

3524
25-02-2013, 10:13
coś takiego? Indigo Shine On! Colour Collection (http://www.indigo-nails.com/61-shine-on-colour-collection) ?

charlotte_2013
25-02-2013, 10:58
super white infinity:D
kredowo bialy pod nablyszczacz, nie zostawia dyspresji;)
trzeba malowac 2 cieniutkimi warstwami

Dokładnie tak :) a kolorów nie ma oprócz białego ?


coś takiego? Indigo Shine On! Colour Collection (http://www.indigo-nails.com/61-shine-on-colour-collection) ?

No właśnie te chyba sa najbliższe bo piszą że są mocno zapigmentowane tylko czy nakłada je sie rzeczywiście dwie warstwy cieniutkie ?

Sandrus nie jest drogi ten żel więc chyba go spróbuje , zaraz zobaczę ile przesyłka kosztuje.

ewelinka:*
25-02-2013, 14:33
hmmm... fajny ten biały pod nabłyszczacz!! nie mam takiego:/ jak go używacie? budujecie pazurka z kamuflażem i dopiero ta końcóweczka i nabłyszczacz?

sandrus
25-02-2013, 14:50
Ewelinka dokładnie tak się robi:)

ewelinka:*
25-02-2013, 15:38
no Wy jesteście takie kochane z tymi radami, że chyba zbankrutuję;D no to trzeba kupić i spróbować;) mam shine on z indigo, ale jeszcze nie miałam okazji wypróbować...

charlotte_2013
25-02-2013, 15:40
hmmm... fajny ten biały pod nabłyszczacz!! nie mam takiego:/ jak go używacie? budujecie pazurka z kamuflażem i dopiero ta końcóweczka i nabłyszczacz?

Ja mam dwie wersje :
Kamuflaż na cały pazurek (oczywiście cieniuje) bądź w kamuflażu formuje linie uśmiechu dopelniam na wolnym brzegu przezroczystym
Bo jak to stylizacja slubna to wypadaloby żeby od spodu tez były białe, no ale zdażają sie tez klientki ktorymy przeszkadza że od spodu nie widać białego .
Dla mnie oczywiście szybciej jest położyć kamuflaż na całość :P

Jeśli cchodzi o ten biały suchy to musi być dobry pedzelek zakonczony równa linia żeby french wyszedł idealnie bo tu nie można przecierac pedzelkiem linie uśmiechu tak jak w żelu mokrym :(

sandrus
26-02-2013, 14:08
Dziewczyny dajcie namiary na ten biały neo nail.
Szukałam na all i nie znalazłam

charlotte_2013
26-02-2013, 22:24
No i teraz szukam na stronie neonail i na allegro i nie ma , jest tylko taki :
Żel French biały Xtreme Exclusive 5ml - NeoNail EXCLUSIVE - NeoNail (http://www.neonail.pl/katalog/zele-uv/neonail-exclusive/zel-french-bialy-xtreme-exclusive-5ml-neonail.html?dm=full&pp=24)
Ale na tym u mnie w pracy jest napisane jeszcze chyba extreme , jutro przyjdę do pracy to sprawdze.

sandrus
26-02-2013, 22:53
Chyba już go nie mają w sprzedaży.
Na stronie sklepu w dziale żele z pędzelkiem nawet takiego nie ma .
No to zonk.

charlotte_2013
27-02-2013, 07:27
Jakieś dwa tygodnie temu widziałam go jeszcze w magnoli we wroclawiu na ich stoisku ,
No to teraz muszę szukać innego , w domu mam taki w czarnym opakowaniu ale napisy zmazane i nie wiem jakiej firmy , a jest właśnie taki sam jak ten z neonaila .

Agnieszka Praska
27-02-2013, 10:02
Jeśli cchodzi o ten biały suchy to musi być dobry pedzelek zakonczony równa linia żeby french wyszedł idealnie bo tu nie można przecierac pedzelkiem linie uśmiechu tak jak w żelu mokrym :(

alez oczywiscie ze mozna a nawet trzeba ^_^ tylko trzeba robic to czysciutkim pedzelkiem lub korektorem do lakieru z czysta koncowka:D

charlotte_2013
27-02-2013, 18:08
alez oczywiscie ze mozna a nawet trzeba ^_^ tylko trzeba robic to czysciutkim pedzelkiem lub korektorem do lakieru z czysta koncowka:D

Ojej to ja sobie pewnie jak zwykle utrudniam pracę :/:
Czyli buduje sobie pazurka, opilowuje, matowie kostką , przeciieram cleanerem, nakładam pierwsza warstwę białego i przecieram ?
Bo jak robiłam tak na kursie to mi w tych ryskach po bloku zostawał biały i niczym nie mogłam tego wyrzec. :(
Jak tylko jutro wrócę do siebie do domu to wyprobuje bo nie ukrywam że ułatwiłoby mi to pracę :cwaniak2:

Agnieszka Praska
27-02-2013, 21:39
budujesz pazurka, opracowujesz i nadajesz ksztalt, przeciagasz opracowany pazur clearem cieniutko jak lakierem, i dopiero malujesz sobie frencha, przy przecieraniu bedzie sie slizgac po warstwie dysp i nie bedzie brudzil:D i nablyszczasz

kama32gdy
27-02-2013, 21:59
a biały nie będzie się rozlewał po warstwie dyspersyjnej? Dopiero próbuję robic french z taką końcówką

Askar
27-02-2013, 22:20
Kama prawdopodobnie będzie się rozlewał,wyżej dziewczyny rozmawiają o tym jak tworzyć linię uśmiechu żelem białym suchym.

Agnieszka Praska
28-02-2013, 08:39
wszystko zalezy od lepkosci warstwy dysp zelu clear, jedne maja bardziej klejaca wtedy sie nie rozlewa inne maja warstwe taka "rzadka" wtedy suchym wacikiem przecieramy nadmiar i nic sie nie bedzie rozlewac:)

Ewita
15-05-2013, 14:19
Szukałam tematu o lakierach hybrydowych z firmy Jessica ale nie znalazłam :(
Czy któraś z Was pracuje na nich? Jakieś opinie? :)

Malwina M
16-08-2013, 13:45
Dziewczyny, a co myślicie o żelach 4Pro Nail Tech? Cenowo atrakcyjne, ciekawa jestem, czy jakość też...

milane
17-08-2013, 20:57
Malwina z tego co ja zauważyłam to ra nails i 4proNail tech to to samo tyko inne naklejki,nawet skład porówynwałam jest identyczny...kiedys używałam całkiem fajne z tym że dosyć rzadkie są to żele.

Domi92
27-10-2013, 09:05
Hej! Jestem tu nowa i ogólnie nowa w pazurkach,jestem świeżo po kursie, mam pytanko czy któraś z Was mogła by mi polecić jakieś w miare tańsze żele trójfazowe tak na początek? No bo ja kupiłam jednofazowe i jest masakra,wszystko rozlewa się na boki w dodatku nie wiedziałam ,że to taka badziewna firma jest :( poleciła je oczywiście instruktorka...a przeglądając to forum nawet nie widzę żeby któraś z Was o tej firmie wspomniała :(

Sweet-ka
27-10-2013, 09:21
Domi92 a na jakiej marce pracujesz?
Konsystencje są różne w jednofazowych też ;) Jeśli chodzi o tańsze żele to silcare szczególnie Base One Thick Violet - Nails Silcare (http://www.nails.silcare.com/base-one-thick-violet.html) , Base One Clear - V - Nails Silcare (http://www.nails.silcare.com/base-one-clear-v.html) , Basic Crystal NOWOŚĆ - Nails Silcare (http://www.nails.silcare.com/basic-crystal-nowosc.html) te nie powinny byc dla Ciebie problemowe ( choc dużo zależy też od twojego tempa pracy ) :)
Z innych firm to również dobre są np: Indigo, Pb

Domi92
27-10-2013, 10:29
margoo ... moje tempo póki co nie jest powalające:/: ale widzę że z Base One są dobre cenowo,super,teraz tylko jak mogła bys mi napisać jakich dokladnie potrzebuje (bo na kursach też tylko jednofazowymi robiłyśmy także nie mam pojęcia jak to jest z trójfazowymi)a i jeszcze nabłyszczacz,rownież z tej firmy?