PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?



Strony : [1] 2 3 4

mala
28-03-2009, 22:29
na jakich firmach pracujecie?jakie firmys polecacie.choldzi nie tylko o zel i akryl ale takze o ozdoby

Anna Otkińska
28-03-2009, 22:30
ja używam Perfect Lady, sunflower, i akryle kolorowe la femme

seqoya
04-04-2009, 20:30
Używam SPN NAILS I GRAFITI NAILS jestem bardzo zadowolona :)

jolanta
04-04-2009, 20:33
Ja uzywam zeli Nailscompany i jestem zadowolona.

dzidzia
05-04-2009, 02:52
a ja La Femme :D już od dłuuugiego czasu :P

Anna Kosińska
05-04-2009, 11:03
na samym poczatku pracowalam na ra nails i na prawde super sie sprawdzal z euro fashion a juz od trzech lat na entity jest swietna choc akryl z ich serii jet szybkoschnacy i seria tych produktow nie nalezy do najtanszych chyba jest najdrozsza marka na rynku paznokciowym..akryle kolorowe mam z new nailsa i ra nails,a najwieksza game ozdob do paznokci moge smialo polecic new nailsa,zadna firma nie posiada takiego wyboru w ozdobach jak oni..po prostu maja tam wszystko a od kolorow az roi sie w oczach..choc akryli i liquidow z new naila do przedluzania paznokci nie polecam,szybko zolkna...

Majka28
06-04-2009, 10:30
ja pracuje na Ra Nails i jestem bardzo zadowolona oraz na NSI jesli chodzi o żele , akryle to Magic Nails i Ez Flow. a ozdoby to na www.emiga.pl (http://www.emiga.pl) mają mega wybór!!!

justyna838
07-04-2009, 23:07
Ja pracuję na żelu Starnails i jestem bardzo zadowolona!! Pozdrawiam

monaliza
15-04-2009, 11:20
Ja pracuję na ESN i na Activ. Jestem bardzo zadowolona!!!

mala
15-04-2009, 14:37
mnie kusi nailselection
oni maja tez produkty w pl
robilam kurs na tej firmie izele sie super opracowuja

ivonna70
15-04-2009, 17:46
Ja pracuję na żelu Starnails i jestem bardzo zadowolona!! Pozdrawiam
Ja też pracuję na Star Nails, ale od niedawna jeszcze na SPN i nie wiem czy nie są lepsze.

annie82
15-04-2009, 18:40
ja używam Perfect Lady, sunflower, i akryle kolorowe la femme

Ja też pracowałam na La Femme, ale na któryś targach podsłuchałam rozmowę Pań i powiedziały że Sun Flower jest tańszy i dużo lepszy od LF i skorzytałam. Od 4 lat używam już sunflowera. Przez internet można od nich wszystko zamówić oto ich stronka Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/) .Najbardziej lubię lakier UV z sun flowera, jest idelny do frencha i zdobień. Jedna warstwa nadaje nam piękny bialutki frenchyk:P

I zapomniałam, na poczatku kupowałam LCN, lecz cena mnie wykańczała, ale jakość mają taką samą jak SF więc po co przepłacać:D

---------- Dodano o godzinie 18:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:35 ----------

Dziwnie mi się wkleiła strona Sun Flowera ale działa :D

ania23831
15-04-2009, 19:41
Cześć dziewczynki.Czy któraś z Was pracowała na żelu La madame????? Czy to jakaś podróba La Femme??????

mariet86
17-04-2009, 19:55
a ja już przeszłam troche tych firm teraz mam gabriel ale zmieniam na sun flower:D

Agasto
20-04-2009, 20:59
Ja pracuje na Sun Flower i narazie nie zamierzam eksperymentować bo żele są świetne :) zwłaszcza nylonowy i rózowy clear, tipsy przezroczyste też mają dobre ale do frencha nie polecam. Napoczątku pracowałam na Activ i też byłam zadowolona ale hurtownia nieraz długo wysyłała paczkę, a SF dwa dni i paczuszka jest :) Kiedyś też kupiłam cleara z La Femme i jak dla mnie katastrofa ale ponoć wyszła im akurat taka kiepska seria ale za to kolorowy akryl i tipsy do frencha profi line są bardzo dobre :)

margareta
21-04-2009, 19:48
Pracuję na żelikach SPN, Sun Flower, Ra Nails i polecam wszystkie trzy firmy :) SPN ma cudowny żel kamuflujący - Baby Blush, który uwielbiam :)
Ostatnio zamówiłam kolorowy akryl Yasmin, czy któraś z Was słyszała o tej firmie i może ją polecić? Zamówiłam ich dosyć dużo, a nie wiem nawet czy są dobre :)

goniaczekkk
21-04-2009, 20:33
mi sie wlasnie konczy zelik i kolezanka namawia mnia na Nails Design czy jakos tak, sprawdzialm w interneciku i ta firma jest cos.. tania jesli chodzi o zelki czy ktos ma na ich temat jakies zdanie?? musze zaznaczyc ze fakt nie przeplace za zel bo po prostu nie stac mnie za to, robie pazurki glownie sobie a jesli juz kolezanka to pokrywaj mi tylko koszty ozdob...

margareta
21-04-2009, 20:39
mi sie wlasnie konczy zelik i kolezanka namawia mnia na Nails Design czy jakos tak, sprawdzialm w interneciku i ta firma jest cos.. tania jesli chodzi o zelki czy ktos ma na ich temat jakies zdanie?? musze zaznaczyc ze fakt nie przeplace za zel bo po prostu nie stac mnie za to, robie pazurki glownie sobie a jesli juz kolezanka to pokrywaj mi tylko koszty ozdob...


raczej nie polecałabym tej firmy... ra nails ma tanie żeliki - za 15g zapłacisz 35 zł :) lub sun flower - ja kupuję na allegro

RANAILS (http://www.ranails.com/index.php?menu=produkty&language=pl&nr_rodzica=354&nr_kategoria=29&rodzaj=1&nkategoria=Metoda%20żelowa)

goniaczekkk
21-04-2009, 20:46
a co mi tam warto sprobowac :)

dominika198989
22-04-2009, 18:21
ja rowniez polecam firme SPN Nails pracuje na ich zelikach i sa naprawde super :)) nie wiem jak acryl i kolorowe zele ale za nie dlugo zamowie to dam znac :)

iwa1223
22-04-2009, 21:07
ja narazie wypróbowuje różne żeliki (z niższej półki) miałam basica teraz mam od kilku dni prestige, wcześniejszych nie pamiętam... a na drogie żele jeszcze mnie nie stać :)

Ew81cia
22-04-2009, 21:12
ja używam sun flower, żel firmy i-nails i edge , niektórym kobietom bardziej trzyma się ten tańszy żel niz ten drogi. wszystko zależy od płytki.

Anu-La
23-04-2009, 08:40
ja pracuję na INM, PB, Mail Design i wszystkie są dobre :)

margareta
23-04-2009, 15:04
a co możecie mi powiedzieć o firmie YASMIN? pytałam wyżej, ale nie dostałam odpowiedzi... ;)

ivonna70
23-04-2009, 15:07
Ja niestety nie znam produktów tej firmy.

nieszkam78
27-04-2009, 23:16
może zdradzicie doświadczone koleżanki jakiego liquidu do akryli używacie? Zależałoby mi na takim, który tak okropnie nie śmierdzi:porazka:
Widziałam na Allegro liquidy UV bezwonne - ale nie mają najlepszej opinii :(
Poradźcie coś dobrego ...z góry dzięki

Ola
06-05-2009, 10:15
a mi sie obila o uszy ta nazwa ale nic wiecej

NiCoLa
06-05-2009, 10:23
ja również używam produktów firmy sun flower :)

Evelina.J
06-05-2009, 15:39
Dziewczyny robie french tylko na clear tipsie do tej pory i chcialabym sprobowac tipsow french z glebokim usmiechem. Sa takie tipsy dobrej jakosci na allegro? Nigdy tam nie zamawiam nic do paznokci ale te tipsy bede probowac na mamie wiec mozna zaryzykowac. Ale nie wiem od kogo zamowic zeby nie pekaly. I na allegro maja po 9,90 - 100szt a moja dostawcy ktorzy mnie zaopatruja maja duze pudelka. Polecicie cos? Chce sobie troche ułatwic prace.

ulala10
06-05-2009, 16:19
Dziewczyny robie french tylko na clear tipsie do tej pory i chcialabym sprobowac tipsow french z glebokim usmiechem. Sa takie tipsy dobrej jakosci na allegro? Nigdy tam nie zamawiam nic do paznokci ale te tipsy bede probowac na mamie wiec mozna zaryzykowac. Ale nie wiem od kogo zamowic zeby nie pekaly. I na allegro maja po 9,90 - 100szt a moja dostawcy ktorzy mnie zaopatruja maja duze pudelka. Polecicie cos? Chce sobie troche ułatwic prace.

Robiłam kiedys na tego typu tipsach (jeszcze przed ukonczeniem kursu)
i jezeli miałabym Ci polecic to z sun flouers maja tipsy french z glebokim usmiechem tylko ze one sa bez progu czyli nie maja kieszonki.Tipsy sa dobrej jakosci i nie pekaja ,nie sa tez ciezkie do obrobki.
W załaczeniu daje zdjecie tylko sie nie smiac bo to sporo przed ukonczeniem kursu

Evelina.J
06-05-2009, 16:33
Czy te tipsy sie tylko matowi jezeli nie maja kieszonki?

ulala10
06-05-2009, 17:06
Podaje link :
TIPSY FRENCH GŁĘBOKI UŚMIECH 120szt. SUN FLOWER (625240712) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item625240712_tipsy_french_gleboki_usmiech_120szt_ sun_flower.html)

Postepujesz tak jak przy kazdych innych tipsach.Tylko jest utrudniona praca bez kieszonki poniewaz nie widzisz i nie poczujesz do jekiego momentu ma dojechac(zaczepic) tips do naturalnego paznokcia.I nie zrownujesz mocno progu tipsa zeby nie było zbytnio przepiłowany bo bedzie roznica.

---------- Dodano o godzinie 17:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:03 ----------

No chyba ze juz sa z kiszonka .Ale jak ja zakupywałam to nie było.Musiałabys wysłac e-maila z zapytaniem .

alfa14
06-05-2009, 21:26
mi sie wlasnie konczy zelik i kolezanka namawia mnia na Nails Design czy jakos tak, sprawdzialm w interneciku i ta firma jest cos.. tania jesli chodzi o zelki czy ktos ma na ich temat jakies zdanie?? musze zaznaczyc ze fakt nie przeplace za zel bo po prostu nie stac mnie za to, robie pazurki glownie sobie a jesli juz kolezanka to pokrywaj mi tylko koszty ozdob...
nie jestem moze znawcą ale zamawialam z tej firmy zestaw startowy z lampa a za jakieś 2 tygodnie zele i zawsze w paczce coś brakowało albo żle przysłali a żele tez są kiepskie jak dla mnie .

Evelina.J
06-05-2009, 21:31
Dziewczyny moja kolezanka stosuje ten żel. Placi 50zł i mow ze jest dobry i sie nie zapowietrza. Ktos z was go uzywa?? Prosze o opinie. Ona jednofazowy clear. Mowi ze ladnie sie poziomuje

ulala10
06-05-2009, 22:35
nie jestem moze znawcą ale zamawialam z tej firmy zestaw startowy z lampa a za jakieś 2 tygodnie zele i zawsze w paczce coś brakowało albo żle przysłali a żele tez są kiepskie jak dla mnie .
Nie polecam !!!!

Pati88
07-05-2009, 11:27
ja kupiłam wlasnie ten zestaw zostal mi on polecony tydzien temu przetestowalam zele na sobie i jak narazie nic sie nie dzieje z czystym sumieniem moge polecic tipsy jak dla mnie tez sa dobre ladnie sie opracowuja wystarczy przejechac kilka razy pilnikiem i przejscie jest zniwelowane.jedna wada jest to ze zel budujacy jest za rzadki. a jesli chodzi o braki w paczkach to ja dla bezpieczenstwa zawsze biore przesylke pobraniowa i jak kurier przynosi to otwieram przy nim i sprawdzam czy jest kompletna.

---------- Dodano o godzinie 11:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:11 ----------

i jeszcze chcialam dodac ze tak naprawde to wszystko zalezy od stylistki podam przyklad. bedac na kursie kolezanka robila mi paznokcie i uzywala zeli IBD sa to dobre jakosciowo produkty a jednak po kilku dniach zel zaczal mi sie zapowietrzac i wszystko zaczelo odchodzic podczas kapieli jeden paznokiec mi odpadl i tak naprawde w 50% to praca stylistki a druga polowa to jakosc produktow.

Chanti25
11-05-2009, 09:21
a co powiecie o firmie "Perfect lady" ??

donna69
11-05-2009, 09:22
duzo o nich slyszalam,ale raczej nic pozytywnego.
sama jaszcze nic od nich nie mialam

Chanti25
11-05-2009, 09:36
Dlatego sie właśnie pytam , bo znajoma kosmetyczka mi je poleca, ale nie wiem czy nie po złości mi mówi-bo to konkurencja ;) Moze , ktoś sie wypowie co pracuje na tej firmie "Perfect lady" :D

donna69
11-05-2009, 09:46
no wlasnie mnie by tez to ciekawilo,
z tego co mi Kami mowila,a jest przedstawicielka tu na Niemcy,to nie maja secikow probnych,a nie bede kasy wydawac,jesli nie jestem ich pewna.
no to poczekamy moze ktoras pracuje na ich produktach tu z forum i podzieli sie opinia

stella
11-05-2009, 09:53
ja w ogole nie znam tych marek, co do zeli budujacych, nablyszczaczy itp jestem wierna swojej marce, pilniki czy tipsy to roznie bywa, wczesniej tipsy kupowalam drogie dobrej marki ale potem sprobowalam zwykle po prostu tam gdzie skladalamzamowienia po moje produkty bralam tipsy (glownie mleczne) zwykle tanie i powiem wam ze jeszcze nie bylam zawiedziona, tylko do tipsow bialych, french trzeba uwazac i sprawdzic
mam mlodsza siosre ktora rowniez robi pazorki, ona czest sie zaopatrywala w sun.F i byla zadowolona,, ja raczej poczekam na wasze komentarze to moze i zdecyduje sie na zamiane marki

Pati88
11-05-2009, 12:17
a czy pracowala ktoras z Was na żelach tej firmy Color gel UV 15g : : Żele uv kolorowe : Technika żelowa - Splendore.pl (http://www.splendore.pl/Color_gel_UV_15g__p321.html) pytam bo u mnie jest jedyny sklep z akcesoriami do paznokci i sa wlasnie produkty tylko tej firmy.

kasiadal2
11-05-2009, 17:16
co sądzicie o firmie kayla?? mają 500 szt tipsów za 29.90:/ nie wiem czy warto je kupic...?

Evelina.J
11-05-2009, 18:16
Dziewczyny zaproponujcie dobry zel w cenach 50-60 zł 30ml ktory nie potrzebuje użycia bondera (nie lubie sie w bonder bawic). Mieszkam w malym miescie i slysze ze dziewczyny robia w domach za 30 zl Tipsy :wow:

Sweet-ka
28-05-2009, 20:17
Dziewczyny zaproponujcie dobry zel w cenach 50-60 zł 30ml ktory nie potrzebuje użycia bondera (nie lubie sie w bonder bawic). Mieszkam w malym miescie i slysze ze dziewczyny robia w domach za 30 zl Tipsy :wow:

Ja mogę polecic nasz żelik 50zł tylko u nas to 15ml Ale myślę że była byś zadowolona z niego :)

co do tipsów polecam z głębokim uśmiechem nasza Infinity ( sa z tunelem) 250szt-35zł. Są bardzo elastyczne!!

Evelina.J
29-05-2009, 09:50
Ja mogę polecic nasz żelik 50zł tylko u nas to 15ml Ale myślę że była byś zadowolona z niego :)

co do tipsów polecam z głębokim uśmiechem nasza Infinity ( sa z tunelem) 250szt-35zł. Są bardzo elastyczne!!

Nasz zelik czyli?? Gdzie go znajde i te tipsy??

Kamis
29-05-2009, 10:01
tutaj: http://forum.wzorki.info/sprzedawcy/690-infinity-nails.html

Evelina.J
29-05-2009, 10:03
Dzięki szefie ;)

// proszę bardzo

martakolo
31-05-2009, 10:51
a co mi tam warto sprobowac :)

Zajrzyj w wątek ,, których firm nie polecacie" przed chwileczką tam pisałam i sama zobaczysz jaką opinie ma nails-desing

---------- Dodano o godzinie 10:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:28 ----------


Robiłam kiedys na tego typu tipsach (jeszcze przed ukonczeniem kursu)
i jezeli miałabym Ci polecic to z sun flouers maja tipsy french z glebokim usmiechem tylko ze one sa bez progu czyli nie maja kieszonki.Tipsy sa dobrej jakosci i nie pekaja ,nie sa tez ciezkie do obrobki.
W załaczeniu daje zdjecie tylko sie nie smiac bo to sporo przed ukonczeniem kursu

Tipsy gotowe french są chyba dobre dla kobie, które mają naprawdę bardzo dłuuuga naturalną plytkę bo inaczej wygląda to nie ładnie a jak z głęboką linią uśmichu to hm....nie wiem

---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:30 ----------


Dziewczyny moja kolezanka stosuje ten żel. Placi 50zł i mow ze jest dobry i sie nie zapowietrza. Ktos z was go uzywa?? Prosze o opinie. Ona jednofazowy clear. Mowi ze ladnie sie poziomuje

A miałam właśnie pisać o tej firmie...
Pracuje na ich żelach już 2 lata( ale też oczywiście próbowałam innych firm) i naprawdę są super, bynajmniej jak za taką cenę, i wiem że jesli zrobie błąd to jest moja wina, np zapowietrzenie...
Nie jestem tutaj profesjonalistką taka jak nasze koleżanki Instruktorki ale nawet podam przykład...
Piszę z Anią i pytam jakich produktów uzywa, napisała że właśnie tej najdrozszej Etnity więc zapytałam jaką by polecała w miare dobrej cenie...
i ku mojemu zdziwieniu Ania zapytała czy znam firmę allepaznokcie, nie byłam pewna więc przesłałam link i okazało się że właśnie obie myślimy o jednej i tej samej firmie, właśnie o żelach allepaznokcie
Powiem Wam, że ta hurtownia mieści się w Łodzi, byłam tam osobiscie i naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem, wszyskie ozoby poukładane w osobnych pojemniczkach, tak czysciutko mam bardzo pozytywne wrazenie z wizyty u nich a właścicielka Magda Szwewczyk powiedziała, że już niejedna stylistka robiąca paznokcie na firmie SUN FLOWER spróbowała ich żeli( ale oczywiscie po długich namowach) i były bardzo miło zaskoczone
Skład żeli allepaznokcie jest z tego co mi powiedziała P.Magda taki sam jak z SUN FLOWERA, i firma allepaznokcie też sprzedaje na allegro pod nickiem "magdaszewczyk"
Kolejny przykład: przyjechał do nas, do salonu przedstawiciel firmy I.C.P nie wiem czy słyszałyscie o tej firmie, chłopak kurcze wiedzę jak na przedsawiciela posiadał ogromną:P i pyta mnie czy wiem jak sprawdzić żeby tipsy były dobre jakosciowo, wiec mówie, że wiem i wziął do ręki mojego tipsa, złamał i powiedział, ze naprawde nie sa złe a jak dodatkowo usłyszał cene to widziałąm, że sam doznał lekkiego szoku bo jest róznica 500szt za 39zł a 120zł( dodam, że tipsami stało sie dokładnie to samo, co z jego tipsem za tak dużą cene)
Link do konta allepaznokcie(ALLEGRO)
M&M*tipsy szklane 500szt*krótka kieszeń+klej (640840174) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item640840174_m_m_tipsy_szklane_500szt_krotka_kies zen_klej.html)

Link do sklepu internetowego

allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/)

Chyba jak w każdej firmie znajdzie się,, czarna owca" tak też w niej np jak kiedyś próbowałam na szblonie zrobić, to szablony słabo trzymają klej ale reszta naprawdę super:good:

---------- Dodano o godzinie 10:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:47 ----------


na samym poczatku pracowalam na ra nails i na prawde super sie sprawdzal z euro fashion a juz od trzech lat na entity jest swietna choc akryl z ich serii jet szybkoschnacy i seria tych produktow nie nalezy do najtanszych chyba jest najdrozsza marka na rynku paznokciowym..akryle kolorowe mam z new nailsa i ra nails,a najwieksza game ozdob do paznokci moge smialo polecic new nailsa,zadna firma nie posiada takiego wyboru w ozdobach jak oni..po prostu maja tam wszystko a od kolorow az roi sie w oczach..choc akryli i liquidow z new naila do przedluzania paznokci nie polecam,szybko zolkna...

Aniu jeśli trafisz na nasz temat do wypowiedz swoje zdanie o firmie allepaznokcie

czarus
31-05-2009, 11:40
na samym poczatku pracowalam na ra nails i na prawde super sie sprawdzal z euro fashion a juz od trzech lat na entity jest swietna choc akryl z ich serii jet szybkoschnacy i seria tych produktow nie nalezy do najtanszych chyba jest najdrozsza marka na rynku paznokciowym..akryle kolorowe mam z new nailsa i ra nails,a najwieksza game ozdob do paznokci moge smialo polecic new nailsa,zadna firma nie posiada takiego wyboru w ozdobach jak oni..po prostu maja tam wszystko a od kolorow az roi sie w oczach..choc akryli i liquidow z new naila do przedluzania paznokci nie polecam,szybko zolkna...

a czy z nailsa jedno fazówka jest dobra bo ja tylko na jednofazówce pracuję czy wykonam na niej pazurki na formie, i czy maj a 1 czy więcej rodzi jednofazówki co byś mi poleciła

Gość
31-05-2009, 14:27
Nie polecam !!!!


może zdradzicie doświadczone koleżanki jakiego liquidu do akryli używacie? Zależałoby mi na takim, który tak okropnie nie śmierdzi:porazka:
Widziałam na Allegro liquidy UV bezwonne - ale nie mają najlepszej opinii :(
Poradźcie coś dobrego ...z góry dzięki

jest taki liqid... firmy "essay". jest przezroczysty (nie fioletowy jak te inne śmierdzące) i naprawdę nie śmierdzi. nawet właśnie w piątek byłam w mojej hurtowni pytać o taki i pani dała mi powąchać!! normalnie jak woda!! nic nie czuć.... no!! tylko że za 50 ml 45zł!!

ja pracuje na żelach: na coverku i białym do końcówki z tej firmy i jestem baaaaaardzo z iej zadowolona, więc może akryle i liquidy też są świetne??

jedynie jaki minus ma ten liquid to taki że dużo wolniej schnie od tych śmierdzących...

tak anwiasem mówiąc to mi sie wydaje, że to jest tak: im bardziej liquid cuchnie tym szybciej schnie... ale to tylko moje domysły

Sweet-ka
01-06-2009, 10:54
Woszczurku właśnie, liquid że dłużej ,,schnie", i proces utwardzania jest dłuższy. Trudniej takim jest zrobić kwiatki ( dziewczyny często narzekają właśnie że ciężko robi się kwiatuchy). Nie znam tej firmy i nie mogę nic powiedzieć na temat ich akryli, ale tak jest z bezwonnymi :) Wiem że po dłuższym czasie taki zapach może przeszkadzać, ale to zapach kaski :D

mala
01-06-2009, 12:42
NailSelection - Tipsy, paznokcie - kursy, szkolenia (http://www.nailselection.pl)
tutaj mozecie kupic malo smiedzacy liquid
jest bardzo drogi ale ja go tez uzywam a mam w domu dwojke szkrabow
fakt czuc go ale nei tak jak te taniochy

ania38
03-06-2009, 13:21
Tyle napisałyście o różnych firmach ,że mam dylemat który żel kupić ,postanowiłam ibd-zobaczymy czy to będzie dobry wybór?-miłego dnia:)

stella
03-06-2009, 13:45
Tyle napisałyście o różnych firmach ,że mam dylemat który żel kupić ,postanowiłam ibd-zobaczymy czy to będzie dobry wybór?-miłego dnia:)

ania, zawiedziona nie bedziesz, ja 2 lata pracuje na ibd, super produkty, wiem ze sa tansze firmy ale nie probowalam, napewno ktoregos dnia sie skusze na probke!! w kazdym badz razie jak dla mnie ibd to dobry wybor!!! :good:

Evelina.J
11-06-2009, 09:23
Uzywalam zelu Sun Flower i od kiedy drugi z dostawcow przyjechal i namowil mnie na AllePaznokcie (wczesniej był to NextNails) pracuje wlasnie na tym zelu. Nie wiem jaki maja French Żel. Marta czy moze uzywasz tez ich zelu do frencha AllePaznokcie? Ja uzywam wciaz bialego zelu sunFlower. Mi osobiscie przypadl bardziej do gustu Pink przezroczystyniz Clear. Jest bardzo fajny. Dobrze sie naklada, jest samopoziomujacy. Przy dobrym pracowaniu paznokcia nie zapowietrza sie. Naprawde Polecam. Na allegro kosztuje ok 40zł. Ja kupuje za 50zl ale przynajmniej nie martwie sie czy przesylka dojdzie na czas, lub czy wogole dojdzie. Facet do mnie przyjezdza i na samochodzie ma cale zaopatrzenie. Wychodze i wybieram co mi potrzebne.

Z internetu raz bylam zmuszona zamowic zel bo moj dostawca zadzwonil w niedziele ze w ten ponoedzialek nie przyjedzie bo coreczka w szpitalu . Zamowilam od Informacje o Użytkowniku AllePazurki - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=10838769). Zaplacilam z gory. Paczka przyszla na drugi dzien :)

foczka_32
22-06-2009, 17:32
witam!ja zaopatrzuje sie w sklepie internetowym: www.paznokcie.sold.pl (http://www.paznokcie.sold.pl) i jestem bardzo zadowolona z wszystkich produktow

dorotkaa2007
23-06-2009, 08:56
:(chcę kupić żel ale teraz to już nie wiem jaki?? ;( poradzcie mi z jakiej firmy jest najlepszy bo już sama nie wiem który wybrać tyle ich jest noo i nie wiem czy lepszy jest 1-fazowy czy 3-fazowy:( jestem początkująca znajomi pytają mi się czy im zrobię pazurki ale mam cykorki żeby czasami po paru dniach powietrze nie podeszło albo całkowicie nie odpadły paznokcie!! proszę dziewczyny napiszcie pliss:)

Jade
23-06-2009, 09:02
Ja zamowilam zele marki Infinity Nails od Sweet-ki i mam nadzieje ze w 100% bede zadowolona:)

madzialena
23-06-2009, 09:03
Jade kochanie prosze napisz małą recenzję z tych żeli :) bo właśnie myśle nad kupieniem ich ale mam jakieś opory :(

Jade
23-06-2009, 09:07
Do odwaznych swiat nalezy ja tez ich nie znam ale poniewaz szukalam czegos u siebie i nie bylam pewna co wziac zaryzykowalam i zamowilam te,pozatym porozmawiaj ze Swwt-ka ona ci wszystko wyjasni,wydaje mi sie ze nie bede zalowac swojej decyzji:)i juz nie moge sie doczekac.Pozatym ona zna ta firme i by bubli nie proponowala i nie reklamowala:)

Evelina.J
23-06-2009, 09:14
może zdradzicie doświadczone koleżanki jakiego liquidu do akryli używacie? Zależałoby mi na takim, który tak okropnie nie śmierdzi:porazka:
Widziałam na Allegro liquidy UV bezwonne - ale nie mają najlepszej opinii :(
Poradźcie coś dobrego ...z góry dzięki

http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/789-pomocy-liquid.html

To jest temacik właśnie w sprawie tego liquidu bezwonnego :)

Sweet-ka
23-06-2009, 10:46
Jade kochanie prosze napisz małą recenzję z tych żeli :) bo właśnie myśle nad kupieniem ich ale mam jakieś opory :(

Madziu nie musisz mieć żadnych oporów. Planujemy wystawiać sie na targach w Katowicach , jestesmy profesjonalną firma/marką i bubli nie sprzedajemy.
Mamy wiele dobrych opinni na temat naszych akryli i zeli ( jesli juz to moze byc kwestia gustu w kolorach bo kazdy ma inne wymagania). Oczywiscie do niczego nie namawiam, bo rozumiem ze jest ciezko zaufac nowej firmie ale prawda jest taka ze kazdemu trzeba dac szanse.

Polecam nasze produkty z calego serducha :)

dorotkaa2007
24-06-2009, 09:59
dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o tych żelach?
Używałyście tych zeli co o nich sądzicie? jakiej są jakości warto je kupić czy nie?

Żel Gabrielle wykończeniowy FINISHING nabłyszcz (664515743) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item664515743_zel_gabrielle_wykonczeniowy_finishin g_nablyszcz.html)

albo o tych
A&P*żel jednofazowy UV 5ml*EXTRA MOCNY* 12PLN (660493753) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item660493753_a_p_zel_jednofazowy_uv_5ml_extra_moc ny_12pln.html)

które są według Was lepsze z której firmy?

z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

szpila59
24-06-2009, 11:07
Z allepaznokcie mają bardzo fajne żeliki :D

Agnieszka Praska
03-07-2009, 12:08
ja pracuje na zelach ibd i spn, mialam tez esn ale strasznie pylil przy pilowaniu:/:
wczoraj mialam okazje popracowac na zelkach PB i teraz wiem jaki coverek i bialy zamowie:D

a akryle mam z ra nails

kasiasssss
11-07-2009, 22:05
czy ktos zna produkty z Ladys Nails Cosmetics,natknelam sie na stronke,a nie przypominam sobie czy ttktoras z Was pisala,tyle tu tego,jesli tak to co polecacie??

Kaniusia0
14-07-2009, 16:34
pracował ktos na firmie PERFECT LADY ??
idę do szkoly kosmetycznej i tam własnie bedziemy pracować na produktach z tej firmy.

????? ;)

Chocolata
18-07-2009, 10:49
Witam!
Czy któraś z Was miała do czynienia z akrylami OPI absolute? Wiem tylko, że dostępny jest w Stanach Nail Polish Diva - OPI Acrylics
Jeśli ktoś na nich robił, prosze o ocenę i ew. pomoc jak je kupić w Polsce Będę wdzięczna!

Anna Kosińska
18-07-2009, 10:51
ja powiem tak jet to na prawde swietna marka pod kazdym wzgledem nie slyszalam o niej ani zlego slowa sama kiedys pracowalam na ich lakierach sa po prostu rewelacyjne,a w stanach jest to na pierwszym miejscu rozchwytywana marka ma wyrobiona opinie w wielu krajach oczywiscie pozytywna lecz ceny ich produktow sa bardzo drogie podaje Ci polska strone OPI....OPI - Manicure, Pedicure, Lakier do paznokci, Przedłużanie paznokci, Kurs przedłużania paznokci. (http://www.opinails.pl)

daruniunia
18-07-2009, 11:23
Ja nie miałam z nimi styczności

dudejla
18-07-2009, 17:22
Woszczurku a orientujesz się może czy produkty tej firmy o której pisałaś- essay, można kupić przez internet?

Sweet-ka
18-07-2009, 21:20
Z tego co pamietam Eurofashion ma ta marke w ofercie.

dudejla
18-07-2009, 23:02
Sweet-ka bardzo dziękuje za info.:kwiatek:

Sweet-ka
18-07-2009, 23:15
Bardzo prosze :)

Nina89
19-07-2009, 11:49
pracował ktos na firmie PERFECT LADY ??
idę do szkoly kosmetycznej i tam własnie bedziemy pracować na produktach z tej firmy.

????? ;)

Ja używam akryle tej firmy. I nie narzekam. Polecam coverek :D

sweetpazurki
22-07-2009, 21:12
tylko sun flowerek :)

nowicjuszka
25-07-2009, 17:28
Witam,

Zapisałam się na kurs przedłużania paznokci metodą żelową, zaczynam za 2 tygodnie. Do tej pory chciałabym zakupić wszystko co będzie mi potrzebne do pracy :)

Mogłaby mi któraś z Was napisać co dokładnie jest do pracy potrzebne i produktów jakiej firmy najlepiej używać?

Z góry dziękuję :)

szpila59
25-07-2009, 20:42
Witam,

Zapisałam się na kurs przedłużania paznokci metodą żelową, zaczynam za 2 tygodnie. Do tej pory chciałabym zakupić wszystko co będzie mi potrzebne do pracy :)

Mogłaby mi któraś z Was napisać co dokładnie jest do pracy potrzebne i produktów jakiej firmy najlepiej używać?

Z góry dziękuję :)
Tutaj masz na tipsie i szablonie (pierwszy pościk o szablonie drugi na tipsie)
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/313-krok-po-kroku-wykonanie-pazurkow-zelami-tips.html
Polecam firmę Sun flower :D Bardzo dobra . Również IBD, SPN i Perfect Lady cą bardzo dobre :)
Potrzebne będą :
lampa
żele (jednofazowe lub trójfazowe , ja polecam jedno.)
płyn dezynfekujący
kopytko do odsuwania skórek
pilniczki o gradiacji najlepiej 100 i 180 a także 240
bloczek (nie musisz kupować, ale jest przydatny :D)
odtłuszczacz
cleaner
waciki bezpyłowe
primer
tipsy
szablony
zaciskarka (możesz zaciskać palcami też, ale wygodniejsza jest zaciskarka)
gilotynka
pędzelek
szczoteczka do pyłu
oczywiście ozdoby :D
no i oliwka
chyba o niczym nie zapomniałam... :D

---------- Dodano o godzinie 20:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:40 ----------

aha i jeszcze klej do tipsów :P

nowicjuszka
25-07-2009, 21:40
Dzięki :)
To teraz nie pozostaje mi nic innego jak udać się na zakupy:D

Już nie mogę się doczekać kursu i chwili w której moja pierwsza klientka wyjdzie ode mnie zadowolona:D

:jupi:

szpila59
26-07-2009, 12:06
napewno się uda a my będziemy czekać na fotki pierwszych pazurków :)

Kamis
26-07-2009, 22:49
może ktoś by spisał te popularniejsze firmy i założył ankiete (dam repa), sam jestem ciekaw wyniku.
Wydaje mi się że trzeba by zrobić oddzielne ankiety na żel i akryl ?

Gość
26-07-2009, 22:50
może ktoś by spisał te popularniejsze firmy i założył ankiete (dam repa), sam jestem ciekaw wyniku.
Wydaje mi się że trzeba by zrobić oddzielne ankiety na żel i akryl ?

no tu racja... nie zawsze żele z tej samej firmy są tak samo dobre jak akryle i na odwrót

samaron
27-07-2009, 20:13
może ktoś by spisał te popularniejsze firmy i założył ankiete (dam repa), sam jestem ciekaw wyniku.
Wydaje mi się że trzeba by zrobić oddzielne ankiety na żel i akryl ?

Niooo, taka ankietka bardzo by się przydała.

elinka
27-07-2009, 20:16
ja pracuje na żelu firmy reni neil ale akrylu z tej firmy nie polecam

anita21032103
02-08-2009, 17:26
a ja w ogóle nie polecam formy reni nail..żele szybko sie zapowietrzają...jedynie co maja dobre to cleaner i żele kolorowe..bardzo fajna i ciekawa kolorówka:) ja osobiście polecam sun flower i basic(cover)

buziak1
05-08-2009, 18:49
ja polecam żele Cristina i Excellent :)

Etna
05-08-2009, 22:59
Jeżeli chodzi o akryl to ja osobiście polecam Basic Cosmetics mają dobre produkty no ale fakt faktem się cenią bo np. liquid 125ml zapłaciłam 110zł, wiec może ktoś poleca również dobrą firmę ale która jest troszkę tańsza?

piccolina
18-08-2009, 15:07
Czesc Dziewczyny.Mam pytanie.Czy ktoras z Was uzywa zeli tej firmy?Prosze o opinie,a takze tego sklepu int.czy dobrze sie robi z nimi zakupy.Dzieki.

---------- Dodano o godzinie 15:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:06 ----------

hurtownia ozdób i akcesori do paznokci - tipsy (http://satik.pl/pl,product,418790,zel,basic,french,pink,15g.html)

Oczywiscie zapomnialam wkleic link do pytania wczesniej :/:

Agnieszka Praska
18-08-2009, 15:09
Jeżeli chodzi o akryl to ja osobiście polecam Basic Cosmetics mają dobre produkty no ale fakt faktem się cenią bo np. liquid 125ml zapłaciłam 110zł, wiec może ktoś poleca również dobrą firmę ale która jest troszkę tańsza?


ja akryle mam z perfect beauty a liquid do nich dokupuje z ra nails za 118ml place 40zl:D te produkty swietnie ze soba sie lacza;)

fiotelowa
18-08-2009, 18:36
Ja uzywam zeli, akryli kolorowych, ozdób itp Silcare.

Obecnie szukam dobrych, łatwych w opracowaniu akryli

AtelierStylizacji Carolla
18-08-2009, 22:42
ja moge z całego serducha polecic PerfectBeuaty:D nasza marka idealnie łaczy sie z innymmi firmami wiec mozna smiało na niej pracowac jesli macie jeszcze zapasy jakis innych produktów:D

w razie jakichkolwiek pytan piszcie:D chetnie na nie odpowiem:D

elinka
19-08-2009, 13:50
jaka jest cena żeli jednofazowych ?

Agnieszka Praska
19-08-2009, 13:56
15g cleara kosztuje 55zl cover 60zl
Wszystko do paznokci (http://www.pbnails.pl/)
ja wlasnie pomalu spn'a wymieniam na pb:D

AtelierStylizacji Carolla
19-08-2009, 21:52
dokładnie tak :D wkleje wam cale info o naszych produktahch:D

dziewczyny przedstawiam wam troche produktów Perfect Beauty:D

1. Metoda żelowa:
• Base gel Rzadki żel podkładowy, zwiększa przyczepność żelu budującego do płytki. Utwardzany w lampie UV. Pojemność 15g – 55 zł, 30 g- 85 zł.
• Bush Gel, Żel Blush - żel budujący średniogęsty o pięknym transparentno różowym kolorze. Może być stosowany w technice I, II i III fazowej. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
• Clear Gel Żel średniogęsty, samopoziomujący , przeźroczysty, idealny do pracy na tipsach i formach. Może być stosowany w technice I, II i III fazowej. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
• Cover Gel- Budujący żel z serii kryjących, niwelujący w 100% niedoskonałości płytki paznokcia, idealny do wszystkich paznokci obgryzionych oraz z defektami. Posiada piękny różowy kolor, idealnie stapiając się z naturalną płytka paznokcia. Pojemność 15 gr – 60 zł, 30 g- 95 zł.
• Żel Builder Clear - Linia CRYSTAL - żel budujący gęsty o pięknym transparentno błękitnym kolorze, dzięki czemu biel staje się jeszcze bardziej wyrazista. Pojemność 15 gr – 60 zł, 30 g- 95 zł.
• Żel Clear - Linia CRYSTAL - żel budujący średniogęsty o pięknym transparentno fioletowym kolorze, dzięki czemu biel staje się jeszcze bardziej wyrazista. Pojemność 15 gr – 60 zł, 30 g- 95 zł.
• Żel Pure White - Linia CRYSTAL - rzadki , kredowo biały. Pojemność 15 gr – 60 zł, 30 g- 95 zł.
• Easy off gel- Rzadki żel przeźroczysty do utwardzania naturalnej płytki. Łatwo usunąć go przy pomocy acetonu. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
• Mega shine gel nawierzchniowy, nabłyszczający, w buteleczce z pędzelkiem, nie wymaga przemywania. Pojemność 15 ml- 60 zł.
• Pink Gel Żel o pięknym różowym kolorze idealny do metody Pink & White, bardzo ładnie kryje niedoskonałości płytki. Posiada 50 % mocy krycia. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
• Shining Gel Żel nawierzchniowy, tworzący piękną błyszczącą powierzchnię. Pozostawia warstwę dyspersyjną 15 g – 55 zł.
• Soft Gel Biały żel budujący o pięknym kolorze ciepłej bieli. Gęsty, idealny do pracy na tipsie i szablonie. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
• White Builder Gel- Biały żel budujący. Gęsty, idealny do pracy na tipsie i formie. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
• White gel Biały żel o konsystencji śmietany niezastąpiony przy tworzeniu idealnej linii uśmiechu Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
• Kolorowe zele- nasycone, piekne kolory już po pierwszym nałożeniu- pojemnośc 7 g- 25 zł.



2. Metoda akrylowa:
• Liquid o fioletowym zabarwieniu zawiera związki UV chroniące paznokcie akrylowe przed zżółknięciem. Posiada umiarkowany zapach. Pojemność- 100 ml- 70 zł, 250 ml- 140 zł, 500 ml- 220 zł
• Cover Puder akrylowy o pięknym naturalnym odcieniu różu. Idealnie kryjący wszelkie niedoskonałości płytki. Przeznaczony do przedłużania naturalnej płytki oraz do korekty paznokci obgryzionych. Pojemność 36g – 50 zł.
• Clear Puder akrylowy przeźroczysty- o idealnej przejrzystości. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia. Nie krystalizuje się, nie zapowietrza. Pojemność 36 g - 40 zł.
• Pink Puder akrylowy różowy- idealnie przejrzysty o delikatnie różowym kolorze, nadający zdrowy koloryt naturalnej płytce. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Puder nie zapowietrza się, nie bąbluje. Pojemność 36 g - 40 zł.
• Super White Puder akrylowy śnieżnobiały-. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia. Nie krystalizuje się, nie zapowietrza. Pojemność 36 g - 40 zł.
• Very Pink Puder akrylowy różowy przejrzysty o różowym kolorze –, nadający zdrowy koloryt naturalnej płytce. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Puder nie zapowietrza się, nie bąbluje. Pojemność 36 g - 40 zł.
• White Puder akrylowy w kolorze naturalnej bieli. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia. Nie krystalizuje się, nie zapowietrza. Pojemność 36 g - 40 zł.
• Kolorowe pudry- 50 pięknych kolorów: nasycone, brokatowe, neonowe, pastelowe pojemność 7 g- 15 zł

3. Produkty pomocnicze:
• Aceton 600 ml-czysty aceton – 30 zł.
• Acid Primer Primer kwasowy. Idealnie przygotowuje płytkę do przedłużania metodą akrylową bądź żelową. Pojemność 10 ml- 20 zł.
• Antifungal Solution Preparat antygrzybiczny. Pojemność 10 ml- 25 zł
• Brush Cleaner- Preparat do czyszczenia pędzelków. Czyści nie wysuszając włosia. Pojemność 100 ml- 25 zł.
• Cleaner do przecierania warstwy dyspersyjnej z paznokcia. Pojemność 100 ml- 10 zł, 600 ml- 35 zł
• Liquid Booster Kropelki do liquidu przyspieszające utwardzanie masy akrylowej. Zastosowanie: max 8 kropelek do naczynka z liquidem. Pojemność 18 ml- 35 zł.
• Nail Prep Płyn odtłuszczający płytkę paznokcia., czyści lampy uv, pędzelki, nadaje się do zmywania warstwy dyspersyjnej żeli. Uniemożliwia liftowanie produktu. Pojemność 10 ml- 15 zł, 75 ml- 45 zł.
• Nail Sealer Preparat zapobiegający żółknięciu paznokci. Zastosowanie: jako lakier nawierzchniowy na paznokcie żelowe, akrylowe lub na lakier do paznokci. Preparat dodatkowo bardzo skraca proces zastygania lakieru do paznokci. Pojemność 10 ml- 15 zł.
• No Lines Preparat niweluje niewielkie zapowietrzenia w masie żelowej lub akrylowej. Zastosowanie: nałożyć niewielką ilość preparatu na małe zapowietrzenia po uprzednim zastosowaniu odtłuszczacza oraz primera. Pojemność 10 ml – 25zł
• Polish Dryer Preparat przyspieszający wysychanie lakieru do paznokci o migdałowym zapachu. Zastosowanie: Zaaplikować po jednej kropli na wymalowany paznokieć. Znacznie skraca proces zastygania lakieru do paznokci. Produkt dostępny w wygodnej butelce z dropperem. Pojemność 18 ml- 25 zł
• Ultra Bond- Primer bezkwasowy. Idealnie przygotowuje płytkę do przedłużania metodą akrylową bądź żelową. Pojemność 10 ml- 25 zł.
• Zmywacz bezacetonowy do paznokci- pojemność 100 ml- 8 zł, 600 ml- 30 zł
• Oliwka- polecana do użycia po każdym zabiegu na dłoniach i stopach a także w trakcie noszenia paznokci przedłużonych. Pozostawia jedwabisty naskórek, uelastycznia paznokcie przedłużone. Zawiera olejki roślinne oraz witaminy- zapachy- pinapple, fressia, almand, peach. Pojemność 10 ml- 15 zł, 18 ml- 20 zł, 75 ml- 45 zł


4. Akcesoria:
• formy 100 sztuk 15 zł, 500 sztuk – 50 zł niebiesko- srebrne bądź biało- różowe ( bardzo sztywne)
• pilnik prosty 80/80, 100/ 100, 180/180 3,50 zł
• pilnik banan 80/80, 100/ 100, 180/180 3,50 zł
• pilnik płytka 80/80, 100/ 100, 180/180 5 zł
• blok- 3 zł
• polerka do paznokci „smark”- 10 zł
• polerka piankowa do paznokci 12 zł
• polerka „Mega shine” 5 zł
• tipsy mleczne, clear, bez kieszonki z tunelem clear - w pudełku 100 szt- 20 zł, 250 szt – 35 zł, 500 sztuk 70 zł
• uzupełnienie tipsów 9 zł
• klej do tipsów w pędzelku 10 zł
• zaciskarka 14 zł
• kopytko metalowe- 18 zł
• gilotyna 28 zł
• szczoteczka do manicure- 4 zł
• waciki bezpyłowe 10 zł
• separatory do stóp- 2 zł
• żarówka UV 9W- 20 zł
• naczynko porcelanowe- 12 zł
• pochłaniacz na jeden wiatrak- 180 zł
• ozdoby małe- 4 zł, duże 8 zł
• cyrkonie swarowski 11 zł
• Jednorazowe papierowe nakładki na frez mandrel do manicure i pedicure. Gradacja 80, 100, 180 1 sztuka 1 zł
• Pędzle:
- Acrylic Brush "Oval" #8 Compact Profesjonalny pędzel do akrylu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport. 85 zł
- Acrylic brush "Oval" #4 Compact Profesjonalny pędzel do akrylu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Idealny do precyzyjnych zdobień Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport. 45 zł
-Acrylic brush "Oval" #6 Profesjonalny pędzel do akrylu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Idealny do precyzyjnych zdobień. 45 zł
- Gel Brush "Cat's Tonque" #4 Compact Profesjonalny pędzel do żelu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Idalny do precyzyjnych zdobień. Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport.35 zł
- Gel Brush "Cat's Tonque" #6 Compact Profesjonalny pędzel do żelu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport. 50 zł
- Gel Brush "Cat's Tonque" #8 Profesjonalny pędzel do żelu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Wersja zakończona akrylową rączką 50 zł
- Gel Brush "Flat" #6 Compact Profesjonalny pędzel do żelu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport. 50 zł
- Pędzel do zdobień Profesjonalny pędzel do zdobień wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy.15 zł
• Lampa UV 36W. Posiada 4 świetlówki o mocy 9W każda. Możliwość ustawienia
czasu na 120/180 sekund oraz nieskończoność. Automatyczny wyłącznik. Odblask na
całej wewnętrznej powierzchni lampy (łącznie z dołem). 180 zł
• frezy:
- Frez idealny do ściągania masy żelowej lub akrylowej- 30 zł
- Frez karbidowy idealny do opracowywania paznokci żelowych lub akrylowych oraz do czyszczenia spodów paznokci- 30 zł
- Frez mandrel 10 zł
- Frez szafirowy stożek 12 zł

Frezarka Marathon 3N 1020 zł
Mikrosilnik MARATHON 3N kosmet.




• z prostnicą SDE-H20: obroty 30.000rpm, 55W
• mały, przenośny zasilacz z wyłącznikiem nożnym
• płynna regulacja prędkości
• łatwa zmiana kierunku obrotów jednym przyciskiem
• brak hałasu, wibracji, wydzielania ciepła nawet po kilku godzinach ciągłej pracy
• możliwe zamontowanie kątnicy, prostnicy lub mikrosilnika
• rodzaj sterowania: stołowo-nożny (regulowanie obrotów pokrętłem stołowym lub pedałem)
• opcje standardowe: dioda wskazująca na ewentualne przeciążenie silnika
• przełącznik kierunku obrotów silnika lewo/prawo
• idealny do gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych itp.
Dane techniczne:
• Zasilanie: 230V/50Hz
• Prędkość obrotowa: 30000 obr/min.
• Moc: 55W
Dane techniczne mikromotoru (prostnicy):
• Długość: 151mm
• Średnica max. 26mm
• Waga: 156g
• Długość przewodu: 1,5m
Dane techniczne sterownika:
• Wymiary (WxDxH): 100x130x67mm
• Waga: 1,5 kg

Frezarka Promed 520 650 zł
Parametry techniczne:
Waga rączki: 90g
Wymiary urządzenia: szerokość 100 x wysokość 70 x głębokość 78
Napięcie: 230/115 V, napięcie zmienne: 50/60 Hz 30W
Napięcie wyjściowe: 1,3 - 12V DC
Średnica rączki : 18/28 mm
Płynna regulacja obrotów w zakresie do 20 000 obr./min
Dopuszczalna średnica trzpienia mocującego używanych frezów od 2,32 do 2,35 mm
Dopuszczalna maksymalna długość wału używanych frezów: do 32 mm
Możliwość zmiany obrotów frezu na prawo/lewo
Gwarancja 12 miesięcy

5. Gadżety reklamowe
• Kalendarz duży A4. Na każdej stronie jedna data. Możliwość podziału do czterech pracowników.- 90 zł
• Mały kalendarz kieszonkowy z logo PB 15 zł
• Plakat reklamowy Perfect Beauty Rozmiar 70 x 50 mm 12,75 zł
• Biały lub brzoskwiniowy ręcznik 30x50 z miękkiej froty.15 zł



SZKOLENIA:
Metoda żelowa – 3 dni - 550 zł
1. Podstawy higieny w gabinecie
2. Choroby paznokci
3. Budowa paznokcia naturalnego i przedlużonego
4. Manicure
a.Biologiczny
b.Cążkowy
c.za pomocą frezarki
5. Prawidłowe przygotowanie płytki
6. Przedłużanie przy pomocy tipsa
7. Przedłużanie na formie
8. French na tipsie
9. French na formie (Metoda Pink & White)
10. Korekta paznokci obgryzionych
11. Zastosowanie frezarki przy pracy żelem

Metoda akrylowa –3 dni - 550 zł
1. Podstawy higieny w gabinecie
2. Choroby paznokci
3. Budowa paznokcia naturalnego i przedlużonego
4. Manicure
a.Biologiczny
b.Cążkowy
c.za pomocą frezarki
5. Prawidłowe przygotowanie płytki
6. Przedłużanie przy pomocy tipsa
7. Przedłużanie na formie
8. French na tipsie
9. French na formie (Metoda Pink & White)
10. Korekta paznokci obgryzionych
11. Zastosowanie frezarki przy pracy akrylem

Akryl 3D – I poziom –1 dzień - 300 zł
Listeczki, cieniowanie, marmurek, kwiatki, zatapianie kwiatków akrylowych w żelu i akrylu, kwiaty 3D, róże, cieniowanie, zatapianie koronki, odciskanie siateczki, wzory zwierzęce

Akryl 3D – II poziom –1 dzień - 350 zł
Zdobienie rosyjskie, sztylety, kwiaty rosyjskie, łączenie kolorów, cieniowanie „pod spód”, łezki, konwalie, pąki, maczki, zdobienie linerami

Kolorowy żel – 1 dzień - 300 zł
Zdobienia kolorowym żelem, wzory przecierane, cieniowanie, kwiaty, wzory zwierzęce, wzory przeciągane

Manicure– 1 dzień - 200 zł
1. Podstawy higieny w gabinecie
2. Choroby paznokci
3. Budowa paznokcia naturalnego
4. Manicure
a.Biologiczny
b.Cążkowy
c.za pomocą frezarki
5. Zabieg parafinowy

Pedicure– 1 dzień -300 zł
1. Podstawy higieny w gabinecie
2. Choroby paznokci
3. Budowa paznokcia
4. Manicure
a.Biologiczny
b.Cążkowy
c.za pomocą frezarki
5. Zabieg parafinowy
6. Masaż stóp
7. Maski na stopy


Szkolenia odbywają się indywidualnie
Pakiety:

1. Metoda żelowa + akrylowa - 5 dni - 1 000 zl

2. Metoda żelowa + zdobienia żelem - 4 dni - 750 zl

3. Metoda akrylowa + akryl 3D (I poziom) - 4 dni - 750 zl

4. Akryl 3D (I poziom) + akryl 3D (II poziom) - 2 dni - 550 zl

5. Metoda żelowa + akrylowa + akryl 3D (I poziom) - 6 dni - 1 250 zl

6. Metoda żelowa + akrylowa + akryl 3D (I poziom) + akryl 3D
(II poziom) - 7 dni - 1 550 zl

7. Metoda żelowa + akrylowa + akryl 3D (I poziom) + akryl 3D
(II poziom) + zdobienia żelem - 8 dni - 1 800 zl

8. Doszkolenie z wybranej metody żel/akryl - 1 dzień - 350 zl

roksana22
23-08-2009, 19:50
Ja pracuje na firmie Activ, ostatnio też próbowałam Sun Flower. Z obydwu żelków jestem baardzo zadowolona :))

owca681
30-08-2009, 13:36
A ja żele IBD wierna do grobowej deski...hihihihi:) ale przyznam ze pierwszy cover miałam z SPN :) a później z sun flower:) hmm...a co do akryli to super nail profesional a i ostatnio charbonne extra:D
z charbonne mam tezkolorówke i farbki akrylowe:D

Sweet-ka
30-08-2009, 13:51
A ja żele IBD wierna do grobowej deski...hihihihi:) ale przyznam ze pierwszy cover miałam z SPN :) a później z sun flower:) hmm...a co do akryli to super nail profesional a i ostatnio charbonne extra:D
z charbonne mam tezkolorówke i farbki akrylowe:D

I jak Ci sie pracuje na charbonne?

owca681
30-08-2009, 14:02
bardzo dobrze:)

nikolka0202
30-08-2009, 22:13
a czy poleciłybyście akryl z nail design ?:/:

owca681
02-09-2009, 19:26
cos strasznego hmm... no według mnie.
liquid strasznie cuchnie:/

Sweet-ka
02-09-2009, 20:36
Ja tez odradzam ta firme, totalna porażka ....

PAZURKOMANIA
02-09-2009, 22:09
Prywatnie pracuje na SPN NAILS-SYLWI PFAJFER i jestem z nich bardzo zadowolona testowałam rózne żele ale te są dla mnie najlepsze!!maja rewelacyjny kamuflaz "cover" juz nie mowiac o angel white,builderze...:love: w saloniku pracuje na sun flower który też jest fajny..mam z nim małe doświadczenie poniewaz testuje go od 4 dni wiec za duzo nie powiem ładnie sie poziomuje..jeszcze nie wiem jak sie trzyma płytki i activ..no cóż maja piekne opakowanie zelu złota kula - clear dosc dobry,pozostałe zele activ jak dla mnie beznadziejne,jakosciowo dobre sa tez żele Ibd

goslava
02-09-2009, 22:13
a czy poleciłybyście akryl z nail design ?:/:

nie polecam produktow z tej firmy

PAZURKOMANIA
02-09-2009, 22:16
zgadzam sie nail desing jest tragiczny..wogóle nie trzyma sie płytki...no ale cóż wymagac za taka cene...bo to chyba ona chyba wszystkich kusi mnie tez skusiła i teraz leża mi :/

kasiasssss
02-09-2009, 22:20
ja mam akryle z i nails,nie narzekam,ale dopiero sie ucze ,moze nie wiem co dobre:/:

nikolka0202
03-09-2009, 08:17
ja właśnie wzięłam od nich akryle i liquid i masakra tak cuchnie że nic nie idzie zrobić .dopiero sie ucze na akrylu wiec może on tak musi mocno śmierdziec?
;(:(

kasiasssss
03-09-2009, 10:50
masz racje ze smierdzi ale myslalm ze wszystkie tak smierdza,kolorki fajne

nikolka0202
03-09-2009, 11:55
nierozumiem:D tzn ze nie wszystkie liqidy musza az tak cuchnąć jak ten mój z nails desing?bo na sam jego smród boli mnie głowa pomimo tego że jest zamkniety w buteleczce :(

samaron
03-09-2009, 12:10
nierozumiem:D tzn ze nie wszystkie liqidy musza az tak cuchnąć jak ten mój z nails desing?bo na sam jego smród boli mnie głowa pomimo tego że jest zamkniety w buteleczce :(

Nikolka wszystko zależy od tego jakiej "klasy" substancji producent użył w swoich wyrobach. Każdy liquid może mieć inną woń i intensywność. Ja mam płyn z DR, na początku też miałam migrenę, a teraz to czasem idę sobie specjalnie do szafki zaniuchać, bo tak mi się spodobał, ale już nowszy też z DR ma mniej intensywny smrodek.
Jeśli chodzi o nail design i wszystkie pokrewne, to chyba jeszcze nie czytałam pozytywnej opinii o ich produktach, szczególnie na temat żeli i akryli.

Agnieszka Praska
03-09-2009, 12:25
nikolka nail design to ogolna chala:) nie wiem jak ich liquid cuchnie ale zele i proszki maja do kitu
ja zapach liquidu PB i ra nails uwielbiam:P:skacze:

sprobuj z ra jest nie drogi i naprawde bardzo dobrej jakosci jak za 118ml place 40zl a 60ml 25zl

goslava
03-09-2009, 12:27
uwielbiam smrodki liquidowe hahaha

kasiasssss
03-09-2009, 13:03
heheh ja nie za bardzo,ale tak sie skupiam na kulaniu kwiatkow ze nic nie czuje

owca681
03-09-2009, 19:55
ja też uwielbiam smrodek liquidowy ale hello dziewczyny nie taki... kumpela sobie kupiła i robi czasem u mnie w salonie bizuterie... masakra to mało powiedziane...wole w swoim przymacnie nos a sama głowe... :skacze:

Jade
06-09-2009, 16:55
Czy ktoras z was uzywa tych zeli od dobrej rady,dzisiaj zamowilam i mam nadzieje ze nie bede zalowala:)
Black Line Zel UV I-nails jednofazowy 30g/30ml VIOLET!!!
- Black Line Zel UV I-nails SUPER BUILDER (superbudujacy) 50g Ekonomiczne opakowanie!!!!
- Black Line Zel UV I-nails MASKED kamuflaz 30g
- Black Line Zel UV I-nails róz klarowny budujacy 50g Ekonomiczne opakowanie!!!!
- Black Line Zel UV I-nails jednofazowy 50g Ekonomiczne opakowanie!!!!
- Preparat LINE Vanish (line-out) do uzupelnien zelu UV i akrylu 15ml !!!
- Zel Quick finish nablyszczajacy koncowy 15ml (Gloss)
- Zel silikonowy Easy-off 15g Builder Clear
- Zel UV i-nails Prima White AMERICAN 15ml/15g NOWOSC!!
Czy sa dobre????????

kasiasssss
06-09-2009, 17:24
zawsze uzywam zeli firmowyc h,boje sie zamawiac na allegro,zawsze to powtarzam,ale byc moze nie mam racji:huh:

Jade
06-09-2009, 17:37
to nie allegro tylko dobra rada?

Chocolata
06-09-2009, 18:44
Dobra Rada sprzedaje na allegro pod nickiem Dekorynka. Mam od niej żel classic kamuflujący ale nadaje się raczej do ladnych plytek, ponieważ slabo kryje niedoskonalości. Resztę też dopiero zamowilam ( prawie to samo co Ty Jade:x) bo moje znajome juz to mają i polecily mi ( zwłaszcza masked, ten american white i violet budujacy)

kasiasssss
06-09-2009, 20:06
to nie allegro tylko dobra rada?
tak samo na alllegro sprzedaja

tusia
06-09-2009, 20:11
Czy ktoras z was uzywa tych zeli od dobrej rady,dzisiaj zamowilam i mam nadzieje ze nie bede zalowala:)
Black Line Zel UV I-nails jednofazowy 30g/30ml VIOLET!!!
- Black Line Zel UV I-nails SUPER BUILDER (superbudujacy) 50g Ekonomiczne opakowanie!!!!
- Black Line Zel UV I-nails MASKED kamuflaż 30g
- Black Line Zel UV I-nails róz klarowny budujacy 50g Ekonomiczne opakowanie!!!!
- Black Line Zel UV I-nails jednofazowy 50g Ekonomiczne opakowanie!!!!
- Preparat LINE Vanish (line-out) do uzupelnien zelu UV i akrylu 15ml !!!
- Zel Quick finish nablyszczajacy koncowy 15ml (Gloss)
- Zel silikonowy Easy-off 15g Builder Clear
- Zel UV i-nails Prima White AMERICAN 15ml/15g NOWOSC!!
Czy sa dobre????????

Nie bedziesz żałowała, ja teraz mam pazurki zrobione żelami i-nails od DR a dokładnie jednofazowym superbudującym violet, french mam zrobiony własnie tym: i-nails Prima White AMERICAN . Pazurki mam juz ponad 2 tygodnie i nie mam żadnych podpowietrzeń, nic mi sie nie kruszy ani nie rozwarstwia. Mając dowód na pazurkach sama sobie te żele zamówilam. Zamówilam też kamuflażI-nails MASKED(na próbe). O reszczcie produktów, które wynienilaś słyszałam od koleżanki, chwaliła je wiec...poczekaj na paczkę i testuj. Pozdrawiam:)

milka-k
06-09-2009, 21:11
Ja od niedawna pracuję na żelach Sun Flower. Szczególnie polecam "kryształek" i "kruszony lód", stosuję je zamiast nabłyszczającego i dają rewelacyjny efekt końcowy. Mają bardzo fajny "Róz kamuflujący", świetnie kryje.

tusia
06-09-2009, 21:15
ja pracuje na żelu firmy reni neil ale akrylu z tej firmy nie polecam

Ja nie polecam Reni nail, akrylki odpadły mi na drugi dzien:[

Jade
06-09-2009, 21:51
tak samo na alllegro sprzedaja

A to przepraszam,nie wiedzialam Kasiu:kwiatek:

Valia
07-09-2009, 07:02
nierozumiem:D tzn ze nie wszystkie liqidy musza az tak cuchnąć jak ten mój z nails desing?bo na sam jego smród boli mnie głowa pomimo tego że jest zamkniety w buteleczce :(

nie przesadzaj jak jest zamknięty to nic sie nie ulatnia jakbys zostawila w kieliszku to by ci troche wyparowało, i żeby Cie kobieto nie korciło kupować od nail design bezwonnego liqidu bo wydasz pieniadze na marne. Zastyga dokładnie dopiero po 2 godzinach.

dudejla
07-09-2009, 12:17
A ja wam powiem, że też też długo zastanawiałam się nad kupnem u dobrej rady w końcu skusiłam się i baaardzo żałuje, że nie kupiłam większych pojemności bo żele są świetne!! Swoje pazurki nosze drugi tydzień i nie ma nawet milimetra zapowietrzenia. A najlepszym dowodem dla mnie na ich jakość jest to, że trzymają się u mojej koleżanki, u której żele odchodziły całe po tygodniu a te trzymają jak beton.
Miałam Masked i super builder clear!

I tak samo jak te od dobrej rady polecam też galaretkę silcare- też uwielbiam :love:
Kolejny żel, który bardzo lubię to white od japee (sunny nails), jak dla mnie ma super konsystencje- jest gęsty, nie żółknie, ładnie się utwardza. Ja lubie żele o takiej konsystencji dlatego świetnie mi się go nakłada.

I jeszcze Sun Flower ten clear twardy, na formie mi się nim dosyc fajnie pracuje a lubie go najbardziej za to, że się ładnie w nim zatapia ozdoby:)

Jade
07-09-2009, 12:23
Dzieki dziewczyny mam nadzieje ze bede tak samo zadowolona jak wy:)dlatego tez wzielam wieksze pojemnosci,bo troszke klientek juz mi sie zbiera.Jestem ciekawa tylko jak wyglada 50ml?bo 30 to mniej wiecej wiem:)Jeszcze raz dzieki i mam nadzieje ze szybko mi wysla

plushak
07-09-2009, 15:08
Nie ja lecz koleżanka pracuje na żelach i -nails i bardzo je sobie chwali, zero zapowietrzeń, i bardzo fajne się rozprowadzaja, Jade na pewno będziesz zadowolona!

Daria
07-09-2009, 19:37
Nie ja lecz koleżanka pracuje na żelach i -nails i bardzo je sobie chwali, zero zapowietrzeń, i bardzo fajne się rozprowadzaja, Jade na pewno będziesz zadowolona!

ja też je polecam :)

radeonik
08-09-2009, 13:55
Ja właśnie wczoraj zamówiłam sobie żelki u DR i widząc pozytywne opinię o tych produktach już się nie mogę doczekać paczki. Pozdrawiam :)

dorotkaa2007
11-09-2009, 13:17
dziewczyny a miała któraś z Was ten żelik jaki on jest?? warto go kupić?
jaapee -ŻEL UV COVER CAMOUFLAGE 5 ml * kamuflaż (728293114) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item728293114_jaapee_zel_uv_cover_camouflage_5_ml_ kamuflaz.html)
Proszę o Wasze opinie :)

karolinka_zuzia1989
11-09-2009, 20:01
co to za firma i nails??
jaka firme polecacie?? tak najbardziej bo widze rozne opinie co powiecie o zelach z alle paznokcie?? doradzcie jakas fajna firme

Elizabeth76
11-09-2009, 20:14
co to za firma i nails??
jaka firme polecacie?? tak najbardziej bo widze rozne opinie co powiecie o zelach z alle paznokcie?? doradzcie jakas fajna firme
i nails to żele od dobrej rady lub na allegro od dekorynki .alle paznokcie nie znam. jakąs fajna firmę rzecz gustu ja kupuję zele z sf jestem zadowolona :)

Jade
11-09-2009, 20:19
Zele od Sweetki sa super!!A teraz bede testowala od dobrej rady:)dziewczyny zachwalaly wiec zobaczymy:)

kasiasssss
11-09-2009, 22:10
a mi sie nie chce testowac,juz mialam zel ktorym nie potrafilam pracowac,masakra,a tu klientki przychpdzily

Etna
20-09-2009, 12:54
a co sądzicie o firmie "Silcare sequent" "Bass cosmetics" i "odyssey nail system"

Gość
20-09-2009, 13:24
a co sądzicie o firmie "Silcare sequent"
ja mam od nich


kolorowe żele Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/488) i Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/489) prawie wszystkie kolory
clear galaretkę Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/1920) tym żelem buduję, zatapiam ozdoby, nabłyszczam generalnie wszytsko:)
biały Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2521)
cover Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2570) tylko czasem dają w białym pudełeczku
nabłyszczacz Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2424) daję go dodatkowo bo daję piekny i długotrwały połysk
primer Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2402)

rewelacja jak dla mnie, tylko galaretka jest szybko polimerująca i chilernie piecze w lampie ale mam na nią sposób;)
wkładam na 3 sekundy, wyciągam na 6, wkładam na 6sek wyciągam na 12:) ale ogólnie bardzo dboreze mi sie na niej pracuje, więc polecam:)

(...) "Bass cosmetics" i"odyssey nail system"

tych niestey nie używałam

Etna
20-09-2009, 15:34
a może wiesz jak akryl u nich? :D

Gość
20-09-2009, 21:28
a może wiesz jak akryl u nich? :D

no z basica akryli akurat nie mam, ale skoro mają superaśne żele to może akryle też:)

Etna
20-09-2009, 21:55
bo silcare jest jedną z tańszych firm na rynku czy to znaczy ze są gorsze? czy cena naprawdę mam znaczenie?

Gość
20-09-2009, 21:59
bo silcare jest jedną z tańszych firm na rynku czy to znaczy ze są gorsze? czy cena naprawdę mam znaczenie?

ha ha ha.. juz gzdieś pisałam tą historię jak facet z mojego sklepu pazurowego przelał babie silcera galarete do pudełka po IBD(bo się upierała że to najleprzy żel w całej galaktyce) i po skończeniu jak do niego przyszłą to powiedziała że IBD popraiło swoje żele bo sa jeszcze lepsze!! ha ha... z butów mnie to wywaliło

cena IBD 15g w skepie nie wiem, na allegro- 55zł
cena silcera 15g u niego w sklepie 35zł, na allegro 24zł

Ladyss
20-09-2009, 22:10
Nawet taniej Izuś bo dzisiaj szukałam... Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/506)

Gość
20-09-2009, 22:12
Nawet taniej Izuś bo dzisiaj szukałam... Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/506)

tylko że na allegro jest po 24 a tu po 29,5;P

poz tym znam tą stone, nawet ją naszej goslavie poleciłam i już sobieu chyba 2 miesiące tem zamówiła od ich żele...

Ladyss
20-09-2009, 22:15
Ale miałam na myśli taniej niż "u niego w sklepie":P

Gość
20-09-2009, 22:18
Ale miałam na myśli taniej niż "u niego w sklepie":P

no taaaaaaaaaaaak, ale jeszcze przesyłka i czekanie to wychodzi na to samo, no!! może 2 zł taniej. już to kalkulowałam:) bo chciałam kupić 30g

Ladyss
20-09-2009, 22:23
A propo tych żeli jeszcze... Szukałam covera ale tego brudnego kolorku i nie mogę znaleźć:/ na tej stronie jest ale nic nie pisze o kolorystyce a przecież był jasny i ciemny. Nie wiecie gdzie mogę go zamówić?

Etna
20-09-2009, 22:25
aha no to takie buty, skoro żele są dobre to może akryl też nie najgorszy. fajnie jakby ktoś mógł się wypowiedzieć na ten temat, ktoś kto sprawdził ich akryl. :)

Gość
20-09-2009, 22:28
A propo tych żeli jeszcze... Szukałam covera ale tego brudnego kolorku i nie mogę znaleźć:/ na tej stronie jest ale nic nie pisze o kolorystyce a przecież był jasny i ciemny. Nie wiecie gdzie mogę go zamówić?

ja pracuje na tym [slay] ŻEL KAMUFLAŻ MASKUJĄCY 15g BASIC Silcare (737352561) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item737352561_slay_zel_kamuflaz_maskujacy_15g_basi c_silcare.html#gallery) a jak wyglda na pazurach to musisz sama zerknąć w moją galerię: http://forum.wzorki.info/members/woszczur-albums-150.html

Agnieszka Praska
21-09-2009, 08:04
zele z silcare sa genialne uwielbiam linie perfekt i violet ale akryli nie polecam;) zameczysz sie przy pilowaniu sa straszne w obrobce:)
ja narazie pracowalam na 2 firmach pierwsza to RA i podstawy akryli nie polecam toporne jak diabli, teraz pracuje na PB i wiem ze ich nie zmienie:)


woszczurku chcialam zapytac jak spisuje ci sie ic cover?? on jest gesty czy srednio??

Gość
21-09-2009, 09:19
woszczurku chcialam zapytac jak spisuje ci sie ic cover?? on jest gesty czy srednio??
zależ y jak jest ciepło:

temp 27-30st rzadki
pokojowa: srendiogęsty
po 10minutach w lodówie: eśty jak diabli że sie ze słoiczka wyjąć nie da:)

jak go włoże do lodówki to spojoknie zrobie 5 palców na raz nie martwiąc się że coś sie zleje... ani drgnie
natomiast jak robię już drugą rękę to jak jest gorąco to od rzednie i wtedy robie 4 a kciuk osobno bo na tych 4rech mógłby sie zlać

generalnie nie zamienie go na inny:)

Agnieszka Praska
21-09-2009, 09:22
dzieki:D czyli mam kolejny cover do wyprobowania:skacze:

Ladyss
21-09-2009, 10:00
A widzisz Iza bo ja myślałam że używasz jeszcze ciemniejszego coveru bo gdzieś taki widziałam ale najwyraźniej coś mi się pomieszało... Zastanawiam się tylko dlaczego dlaczego na tej stronce 15stka jest o 10 zł tańsza niż na allegro.

Agnieszka Praska
21-09-2009, 10:18
A widzisz Iza bo ja myślałam że używasz jeszcze ciemniejszego coveru bo gdzieś taki widziałam ale najwyraźniej coś mi się pomieszało... Zastanawiam się tylko dlaczego dlaczego na tej stronce 15stka jest o 10 zł tańsza niż na allegro.


dlatego ze to jest strona producenta i to bezposregnio od niego mozna kupic:D
to jest cena producenta Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2570)
a to sklepu na alegro [slay] ŻEL KAMUFLAŻ MASKUJĄCY 15g BASIC Silcare (737352561) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item737352561_slay_zel_kamuflaz_maskujacy_15g_basi c_silcare.html)

Ladyss
21-09-2009, 10:44
Ale inne już są droższe agusia:P

Agnieszka Praska
21-09-2009, 11:25
do slicare najlepiej zadzwonic oni maja duzo promocji czasami bledy w cenach;)
np lini perfekt nigdzie taniej nie kupie niz prosto z silcare tak samo zelu violet

Ladyss
21-09-2009, 11:48
Może faktycznie są wpisane złe ceny bo trochę dziwnie to wygląda:) Muszę się dokładnie dowiedzieć przed zamówieniem.

asia
21-09-2009, 12:51
do slicare najlepiej zadzwonic oni maja duzo promocji czasami bledy w cenach;)
np lini perfekt nigdzie taniej nie kupie niz prosto z silcare tak samo zelu violet

wczoraj byłam na ich stronie, który to jest ten violet? ten no name? bo ma napisane właśnie że violet jest i gęsty..:)

Agnieszka Praska
21-09-2009, 13:15
wczoraj byłam na ich stronie, który to jest ten violet? ten no name? bo ma napisane właśnie że violet jest i gęsty..:)

tak to jest dokladnie ten violet:D czy jest gesty hmmm to zalezy w porownaniu do ktorego zelu:P
porownujac go do zelu perfect silcare to jest raczej sredniogesty, moze tak napisze gesty ale samopoziomujacy;) ale rewelacyjnie sie go obrabia pilowanie idzie piorunem:D

Etna
21-09-2009, 13:26
dziewczyny a co myślicie o akrylu z silcare? :)

asia
21-09-2009, 13:26
i ta cena... to będzie jeden z moich następnych zakupów, wiem że było już kilka razy poruszane, co jeszcze jest dobre z silcare, zeby kupić za jednym zamachem?

woszczur na pewno używa od nich żeli, co jeszcze?:)

Agnieszka Praska
21-09-2009, 13:35
i ta cena... to będzie jeden z moich następnych zakópów, wiem że było już kilka razy poruszane, co jeszcze jest dobre z silcare, zeby kupić za jednym zamachem?

woszczur na pewno używa od nich żeli, co jeszcze?:)

ja tez ich uzywam:D
super jest linia perfekt trzyma sie jak beton( ja uzywam tylko budujacego bo bonder mam ibd i gloss z pb):D do tego stopnia ze jak glosem wyjechalam to tylko gloss sie zapowietrzyl a ten nie drgnal:good:
violet genialnie wybija biel frencha i ozdob:wow:
i kolorowke maja super :) zamawialam od nich kiedys tipsy i tez sa super ale elastio:D

dziewczyny bardzo sobie chwala galaretke i cover z lini basic:D

asia
21-09-2009, 14:05
już mi się skończyły podziękowania, ale od razu kopiuję posta bo potem znowu zapomnę...
a co do spirytusu skażonego hibitanem - nie ma tego chwilowo w hurtowni i pytałam się w aptekach oddalonych sporo od siebie i nie było, więc muszę trochę poczekac nistety

minimouse
21-09-2009, 14:26
jako cleaner może również służyć zwykły spirytus salicylowy :) sprawdziłam i uważam że niczym się nie różni od cleaner który wcześniej kupowałam ... no oczywiście po za kolorem :) a i ja również polecam cover z silcare ;d

x33Nisia
30-09-2009, 17:08
Witam. Mam problem z doborem rodzaju zeli.
Podam kilka tyt. i prośże o wyrażenie opinii jesli mial ktos z nimi do czynienia.
Z góry dziękuję :)

BLACK PRINCE*** - BLACK PRINCE *** MegaStrong ŻEL UV lux*** 30ml (750105753) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/show_item.php?item=750105753&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0 D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeni em+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ust awienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E 2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80% BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccou nt%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2F i%3E)



SunFlower - ŻEL JEDNOFAZOWY 50G SUNFLOWER PRZESYŁKA GRATIS (749940538) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item749940538_zel_jednofazowy_50g_sunflower_przesy lka_gratis.html)



ACTIV GOLD - ŻEL UV ACTIV GOLD 15g SUPER CLEAR SUPER JAKOŚĆ (750781415) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item750781415_zel_uv_activ_gold_15g_super_clear_su per_jakosc.html)


Jestem otwarta także na inne propozycje .
Najlepiej jakby były samopoziomujące. :)

Chocolata
30-09-2009, 17:32
Polecam przeczytanie postów na http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/138-na-jakich-zelach-pracujecie.html czy http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1439-ankieta-najlepszy-zel.html

Gość
30-09-2009, 17:33
na razie proponuję przejrzenie tych tematów:

http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html

http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/251-jakich-produktow-oraz-firm-nie-polecacie.html

a na przyszłość proponuję korzystać z opcji SZUKAJ... nie będzie bałaganu:):good: życzę owocnego czytania...

x33Nisia
30-09-2009, 18:21
A co sadzicie o firmie EVERSHINE ? :)

goonis
30-09-2009, 18:38
Jeśli chodzi o moje zdanie, to żadna rewelacja, miałam go jako pierwszy żel i fajny mają tylko biały w srebrnym słoiczku, reszta średnia, lepszy od niego na pewno jest silcare :D

Gość
30-09-2009, 18:52
do slicare najlepiej zadzwonic oni maja duzo promocji czasami bledy w cenach;)

Może faktycznie są wpisane złe ceny bo trochę dziwnie to wygląda
he he... z tymi cenami to tez niźle... ten facet z mojej hurtowni wszedł niedawno na ich stronke i jako osoba fizyczna zamówił u nich 1000sztuk primera, bo na stronie byl po 0zł, tak tak zero zł, ale niestey błąd był i dzwonili do niego po 2 tygodniach jak wysłał maila "gdzie moje 1000primerów za 0zł??"

eveli
30-09-2009, 20:52
mam zamiar kupic zele ale ;(ja juz sama nie wiem ktore:wstydek: pomozcie mi wybrac takie ktore sa waszym zdaniem najlepsze .... jak wiecie niedawno zaczelam ^_^ .
to jest link paznokcie - Hurtownia online- nails, akryl, tipsy, zele, konad, ozdoby do paznoki (http://naildesign.pl/index.php?cPath=3) a moze wiecie gdzie moge zamowic jakies dobre i sprawdzone????

kasiasssss
30-09-2009, 20:54
wszystko opisane jest w poszczegolnych tematach,wejdz w NA JAKICH ZELACH PRACUJECIEnp,i poczytaj,wejdz w infinity nails,znajdziesz cos dla siebie:good:

martitek
30-09-2009, 20:55
eveli tutaj znajdziesz wszystkie informacje
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/138-na-jakich-zelach-pracujecie.html
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/251-jakich-produktow-oraz-firm-nie-polecacie.html

kasialachowicz
30-09-2009, 20:55
CZesc dziewczynki czy ktoras uzywała i zna firme Nails Cosmetics?? Bo chce takie kupic..:/:

kasiasssss
30-09-2009, 20:59
tak to jest dokladnie ten violet:D czy jest gesty hmmm to zalezy w porownaniu do ktorego zelu:P
porownujac go do zelu perfect silcare to jest raczej sredniogesty, moze tak napisze gesty ale samopoziomujacy;) ale rewelacyjnie sie go obrabia pilowanie idzie piorunem:D
Agulusie ale tam pisze noname,wiec jaki jest i do zcego?
juz wiem,znalazlam,ma ktos stronke do sun flower bo moja nie odpowiada

x33Nisia
30-09-2009, 21:45
A co powiecie jeszcze dziewczyny na te zelki ?

Maestro ! ŻEL UV BLACK PRINCE 15ML z FOTOBLOCKER (750105013) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item750105013_maestro_zel_uv_black_prince_15ml_z_f otoblocker.html)

ŻEL DIAMOND CENA HURTOWA !!! (745198708) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item745198708_zel_diamond_cena_hurtowa.html)

? :)

Fioletka
01-10-2009, 17:09
Dziewczynki jakie ozdoby polecacie gdzie je kupujecie eee przepraszam za głupie pytanie ale ja dopiero zaczynam i nie wiem co gdzie i jak i nudzeeee ale co mam zrobić:love:

paznokietek1000
01-10-2009, 17:48
zgadzam się z woszczurkiem, po paru latach zakupów to się nazbierało, ale nie wiem ile słoiczków nigdy tego nie liczyłam, teraz tylko nowości dokupuje i to co się kończy, a jest wiele sklepów internetowych oferujących tanio ozdóbki, i sporo na allegro można tego znaleźć

Gość
01-10-2009, 20:28
(...) nie wiem ile słoiczków nigdy tego nie liczyłam(...)
he he... ja akurat musiałam przeliczyć bo kupiłam sobie takie słoiczki (komplet 12szt plus kasetka M&M*SŁOICZKI - POJEMNICZKI TANIO 12SZT - 7,90 (758957393) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item758957393_m_m_sloiczki_pojemniczki_tanio_12szt _7_90.html) ) i wszystki sobie posegregowałam, muszle osobno, brokaty osobno, holo, bulion, kółka i takie tam inne:)

polecam polecam, super sprawa!! nie ma to jak porządek w kufrze:)

delyszys
01-10-2009, 22:14
Dobra rada, All Paznokcie to chyba najtansze i najpopularnieszje firmy z ozdobami. Warto u nich kupowac. Natomiast produkty typu żele i akryle polacilabym do robienia sobie sameu lub do cwiczen nigdy nie dla klientek.

Fioletka
02-10-2009, 14:53
dziewczynki Kochane jesteście:przytul: dziękuje

Gość
02-10-2009, 16:35
a czy któraś z was używała takiego żelu?? dekorynka ŻEL UV JEDNOFAZOWY VIOLET 15ml NOWOSC!! (749190717) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item749190717_dekorynka_zel_uv_jednofazowy_violet_ 15ml_nowosc.html#gallery)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

anula_buziaczek
04-10-2009, 11:25
ma ktos stronke do sun flower bo moja nie odpowiada

Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/)
:]

Gość
06-10-2009, 16:41
a czy któraś z was używała takiego żelu?? dekorynka ŻEL UV JEDNOFAZOWY VIOLET 15ml NOWOSC!! (749190717) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item749190717_dekorynka_zel_uv_jednofazowy_violet_ 15ml_nowosc.html#gallery)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
no dobra!! nie to nie... nikt mi nie odpowiedział na pytanie więc sama sie za odpowiedź wzięłam...:cisza:
kupiłam dzis rano http://www.fikusnails.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/8cef7604955c744405882eeb36c52caa.jpg i musze powidzieć że pracuje sie na nim dobrze, jest nbawet gęsty, ale nie tak jak galaetka z basica http://www.e-ozdoby.pl/uploads/200904202012130.basic_clear.jpg ale dla początkujących będzie w porządku. bardzo ładnie "wybija" biel, tak jak lakier sun blocker,. jedynym minusem dla mnie u niego jest to że trzeba go dodatkowo nabłyszcać bo troche słabo,a własniecie nie blyszcy jakbym sobie tego ja życzyła

co do zapowietrzeń i użytkowania zwlascza w solaruim (czy faktycznie blokue promieni uv) to napiszę później... tylko nie wiem czy laska będzie na solar chodzić:/:

Agnieszka Praska
06-10-2009, 17:08
nie bedziesz zalowac:D

asia
06-10-2009, 18:45
a to ten no name? to ja sie nie zorientowałam... też się do niego przymierzam

Gość
06-10-2009, 18:59
a to ten no name? to ja sie nie zorientowałam... też się do niego przymierzam
no ten ten... nawe fotosa wstawiła ze skepu FikusNails hurtownia stylizacji paznokci (http://fikusnails.pl/)

kasiasssss
06-10-2009, 20:38
tez zamierzam go kupic i wyprobowac

asia
06-10-2009, 22:11
a kupiłam ostatnio formy - złote zwykłe, zielone wyglądające jak złote i różowe te co sunny tylko inails czy coś takiego. zielonych jeszcze nie testowałam, te różowe są super wygodne ale mają średni klej, ale są takie większe fajnie się je nakłada. a złote mają za** klej, po prostu rewelacyjny

marlen
07-10-2009, 17:59
Przejrzałam wszystkie wasze posty....mam problem naprawdę niewiem który żelik wybrać,mój mi się juz kończy i nie jestem z niego zadowolona.Proszę dziewczyny pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chciałabym jednofazowy clear i żeby był gęsty i oczywiście nie za drogi:)
Proszę o linki z allegro!!!
Z góry dziękuję:)

szpila59
07-10-2009, 18:15
Przejrzałam wszystkie wasze posty....mam problem naprawdę niewiem który żelik wybrać,mój mi się juz kończy i nie jestem z niego zadowolona.Proszę dziewczyny pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chciałabym jednofazowy clear i żeby był gęsty i oczywiście nie za drogi:)
Proszę o linki z allegro!!!
Z góry dziękuję:)
Jednofazowy clear 30g Sun Flower+ 25 szt Swarovski (753017352) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item753017352_jednofazowy_clear_30g_sun_flower_25_ szt_swarovski.html)

---------- Dodano o godzinie 18:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:13 ----------

GOLDNAILS ** Żel UV 15 ml ** SCULPTING - GĘSTY (752917569) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item752917569_goldnails_zel_uv_15_ml_sculpting_ges ty.html)
M&M ŻEL EXTRA MOCNY UV * 30 ml * tylko 49 zł (753027671) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item753027671_m_m_zel_extra_mocny_uv_30_ml_tylko_4 9_zl.html)
M&M żel UV * 50 ml *HIT *NOWOŚĆ* 4 kolorów (753027701) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item753027701_m_m_zel_uv_50_ml_hit_nowosc_4_koloro w.html)

Gość
07-10-2009, 20:30
ja oczywiście polecam "mój"
Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/1920) 15g/29.50zł Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/1917) 30g/49.50zł
Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/508) 15g/19.90zł 30g/29.90zł

tu nie musisz mieć konta, wystarczy że zadzonisz i złożysz zamówienie, paczka ponoć przychodzi na nastepny dzien no góra za 2 dni ... jedna z naszych forumiwych kolezanek przetestowała ich przesyke na sobie :)

marlen
07-10-2009, 21:46
Dziękuję Wam :)

x33Nisia
15-10-2009, 02:38
Witam. Mam taki problem , parę miesięcy temu ukończyłam kurs w Diamond Nails i chciałam wypróbować zele z dobrej rady.
Ktora linia jest lepsza ... Black Line cz i-nails? I tutaj tez drugie moje pytanie... który lepiej zel wybrać 1-fazowy violet czy takze 1-fazowy builder? Pomocy ! ;(

Dodam ze wole zele srednio geste... przy lejących nie mam jeszcze wprawy i wszystko mi sie rozlewa :/: Dlatego prosze o rade

Chocolata
15-10-2009, 13:31
Nisia ja mam super bulider i jest gęsty, w sam raz do robienia krzywej C, natomiast i tak powinnaś mieć drugi do zrobienia szkieleciku, czy do wyrównania warstw przed nabłyszczeniem, ew. cover czy masked do przedłuzenia łozyska ( przyda sie przy obgryzionej plytce) wiec warto zaopatrzyć sie w kilka różnych.

asia
15-10-2009, 13:32
niestety nie używam tej linii, ale jeżeli na początek chcesz mniej wydać wybierz żel 1-fazowy średnio gęsty, najlepiej o wysokim połysku w dodatku:) gęstymi się za to świetnie buduje

x33Nisia
15-10-2009, 14:06
Dziękuję ślicznie :) Ale ktora lepsza? Black line czy i nails?

Chocolata
15-10-2009, 14:37
Tak szczerze to nie wiem czy opakowaniami się te produkty tylko różnią;) Ja mam i-nails:]Covera nie polecam do ciemnej płytki bo nie kryje - lepszy chyba masked

Ewelinaaa
18-10-2009, 19:45
Przed chwilą zamówiłam ze strony sunflower, jeszcze nie uzywałam ich zeli wiec na próbe wziełam po 7g pakowane, mam nadzieje ze beda fajne :)
Żel jednofazowy Kryształek
Żel budujący + bonder 7g
Żel Kolorowy - 821 - przezroczysta złota perła

aga2878
26-10-2009, 12:57
czesc pomóżcie mi proszę dostałam lampę i akcesoria do paznokci jakie produkty kupic do żelowych paznokci?

kasiasssss
26-10-2009, 13:16
ja za mowilam zele Basik silker,kower,kolorowe zeliki,tez bede je uzywac pierwszy raz

Ladyss
26-10-2009, 13:25
ja za mowilam zele Basik silker,kower,kolorowe zeliki,tez bede je uzywac pierwszy raz
Myślę że Cię nie zawiodą:good:
ja już przyzwyczaiłam się do tego gęstego i fajnie mi się na nim pracuje.

Gość
26-10-2009, 13:42
ja za mowilam zele Basik silker,kower,kolorowe zeliki,tez bede je uzywac pierwszy raz

Myślę że Cię nie zawiodą:good:
ja już przyzwyczaiłam się do tego gęstego i fajnie mi się na nim pracuje.he he... widze że niektórzy moje rady wprowadzaja w zycie i nawet nie narzekają... póki co... Syliwa-wiedziałam, że sie przywyczaisz :good:

---------- Dodano o godzinie 13:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:33 ----------


czesc pomóżcie mi proszę dostałam lampę i akcesoria do paznokci jakie produkty kupic do żelowych paznokci?i ja będę stała przy swoim- polecam markę silcre Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/) i ich linie:


żel clear basic do wszystkiego-budowania zatapiania i nabłyszcania Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/1920)
primer Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2402)
kolory z basica Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/488) oraz Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/489)
cover (kamuflaż) z linii basic Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2570)
biały do frencha i nie tylko z linii lovely Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2520)
nabłyszczacz z linii perfect Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2424)
żel o poświecie fioletu wybijający biel ( do budowania zatapiania, niesety potzrebuje dodatkowego nabłyszcenia, ale pięknie wybija biel) z linii no name Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/508)
i lakiery z linii silcare gleze (no name) Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/502)
lakiery z linii summer collection (no name) Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/504)

lakiery maja bardzo dużo pigmentu, więc wystarczy jedna warstwa do idealnego pokrycia, poza tym świetnie nadają sie do odbiejanek KONADa ze względu własnie na bardzo dużą ilośc pigmentu


:)

Ladyss
26-10-2009, 14:31
Ja formowałam krzywą nitkowym gluciskiem a przy gęściejszym żelu tak się nie da dlatego nie mogłam się przyzwyczaić;) ale opanowałam formowanie innym sposobem.
cover kupiłabym na pewno bo już kilka miesięcy temu doradziła mi go pewna stylistka ale z cleara teraz też się cieszę.

DominikaTK
26-10-2009, 14:43
Witam serdecznie wszystkich. Pracuje na zelach BIO Sculpture, polecam zdecydowanie jesli chodzi o przedluzanie na formie i wzmacnianie naturlnej plytki paznokcia. ( Niestety tylko dostepne sa po skonczeniu szkolenia).

anetahb
26-10-2009, 22:09
ja polecam żele Cristina i Excellent :)
ja rowniez

naatajla
27-10-2009, 18:25
dziewczyny chce sobie zakupic zele z jakiej firmy byscie mi polecily ? jakie sa najlepsze ?

Gość
27-10-2009, 18:26
dziewczyny chce sobie zakupic zele z jakiej firmy byscie mi polecily ? jakie sa najlepsze ?
wiem że dużo czytania ale wejdz tu http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html
nie zaśmiecajmy forum, korzystajmy z opcji 10532

aneczka19895
04-11-2009, 09:43
Dziewczyny a co myślicie o Reni Nail??

Elizabeth76
04-11-2009, 10:12
Dziewczyny a co myślicie o Reni Nail??
tu masz posty na ten temat a opinie rózne
Forum Paznokcie Wzorki.Info - Wyniki wyszukiwania (http://forum.wzorki.info/search.php?searchid=181852)

aneczka19895
04-11-2009, 10:20
tu masz posty na ten temat a opinie rózne
Forum Paznokcie Wzorki.Info - Wyniki wyszukiwania (http://forum.wzorki.info/search.php?searchid=181852)




Podziękować :)

Zgredo
04-11-2009, 10:32
Widzę, że jestem chyba jedyną osobą, która stosuje impossible nails. Mam ich akryle i część drobiazgów w stylu linierków (sprzedają markę wibo) czy ozdób, pozostałe oprzyrządowanie pochodzi z alle paznokcie (pędzelki, pilniki, formy, ozdoby, pojemniczki). Kolorówka na razie jest z impossible, ale w przyszłości - zapewne będzie mix - zależy gdzie znajdę interesujący mnie kolor ("moja" firma nie ma np fajnej, żywej zieleni, której mi brakuje). W planie mam zakup żeli po napływie gotówki i tu będę zapewne zaczynała od którejś z wymienionych firm, na jednych już pracowałam, o drugich zebrałam pochlebne opinie, ale nie tyle ich, by być całkiem przekonaną. Być może zacznę od małych opakowań, aby sobie potestować, chciała bym wybrać dość gęste żelki, nie lubię pracować na wodzie nad którą nie panuję ;)

delyszys
04-11-2009, 10:37
JA pracuje na RA NAILS i EF exlusive. kolorowe zele i akryle lubie od NEO NAIL. a ozdoby kupuje u dobrej rady lub alle paznokcie(alle nails). W pracy pracuje na Clasic Manicure (CM)

daisy77
06-11-2009, 12:14
A ma ktos link na allegro do dobrej rady lub z silcare kolorowe zele??
Szukam i nie moge znalezc kolorowych zelow z tych firm na allegro.
Tylko tam mam mozliwosc kupna, ale jak narazie sobie chwale wszystko:):wstydek:

samaron
06-11-2009, 12:15
A ma ktos link na allegro do dobrej rady lub z silcare kolorowe zele??
Szukam i nie moge znalezc kolorowych zelow z tych firm na allegro.
Tylko tam mam mozliwosc kupna, ale jak narazie sobie chwale wszystko:):wstydek:

Bardzo proszę:
dekorynka KOLOROWE ŻELE UV MEGA WYBÓR CENA HIT ! (800614641) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item800614641_dekorynka_kolorowe_zele_uv_mega_wybo r_cena_hit.html)

ŻELE KOLOROWE BASIC - 19 KOLORÓW - tylko 12zł (799677951) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item799677951_zele_kolorowe_basic_19_kolorow_tylko _12zl.html)

kasiasssss
06-11-2009, 12:22
mam do silker linka prosze
Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/442)

daisy77
06-11-2009, 12:24
o kurcze to chyba najlepsze forum jakie znalazlam!!!!!!
No tak blyskawicznie zeby dostac odpowiedz to szok:wow:~!!!!!!!!
Juz tyle forum przeszukalam i o jakies odpowiedzi sie doprosic graniczylo z cudem, a tu -
pytasz -masz :):):):)
Ale swietnie ;0
DZIEKI wielkie za odpowiedz;)

samaron
06-11-2009, 12:27
o kurcze to chyba najlepsze forum jakie znalazlam!!!!!!


Nie chyba tylko na pewno!
Zostaniesz z nami dłużej to sama się przekonasz.

kasiasssss
06-11-2009, 12:29
Samaron ma calkowita racje,my jestesmy uzaleznione,pozytywnie uzaleznione,od rana do nocy forum:D

daisy77
06-11-2009, 13:02
No to super juz sie wpraszam:)
Na innych forach jak ponawialam pytanie ,bo czekalam na odpowiedz to mi odpisywali ze nikt tu caly dzien i po nocach nie siedzi...
No to posiedzimy razem i to dluzej bo ja zaczynam dopiero:)
pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie!!!

czaplutka
06-11-2009, 19:56
Ja polecam firmę Golden Nails. Na początku pracowałam na żelach z SF, ale nie podeszły mi. Natomiast z GN pracuje mi się świetnie. Mają bogatą gamę kolorów zarówno żeli, jak i akryli. Posiadają też bogatą ofertę innych produktów ptrzebnych do stylizacji :good:

daisy77
07-11-2009, 00:36
polecacie firme silcare ,wiec zamowilam kilka kolorowych i ccialabym tez gloos znalezc ale niegdzie nie ma:(
czy moge w takim razie polaczyc gloss z innej firmy???
no i jaka mi polecicie do glassa??

dzikakura
07-11-2009, 01:41
nie jestes jedyna,ktora pracuje na impossible:) ja rowniez mam caly komplet akryli, ich cover ten mega kryjacy mi odpowiada

Gość
07-11-2009, 10:21
polecacie firme silcare ,wiec zamowilam kilka kolorowych i ccialabym tez gloos znalezc ale niegdzie nie ma:(
czy moge w takim razie polaczyc gloss z innej firmy???
no i jaka mi polecicie do glassa??
ja kiedyś używałam takiego Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2424) i był bardzo dobry, ale teraz używam inny, taki "specjalnie produkowany" dla hurtowni w której sie zaopatrzam i jest jeszcze lepszy, niesety nie mają go teraz w swojej ofercie internetowej tylko w sklepie stacjonarnym... chocolacie kiedyś kupiłam i wysłałam poczta i z tego co pisze to jest zadowolona z niego:)

pinusia6
07-11-2009, 10:49
Cześć dziewczyny :)
A jakiej firmy akryle byście poleciły dla początkujących??
27.11 jadę na kurs z metody akrylowej. Jakie byście mi poleciły na początek??

szpila59
07-11-2009, 10:51
Cześć dziewczyny :)
A jakiej firmy akryle byście poleciły dla początkujących??
27.11 jadę na kurs z metody akrylowej. Jakie byście mi poleciły na początek??
Proponuję zajrzeć tu :D
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/981-jakich-akryli-uzywacie.html
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/248-akryl.html
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/1647-jakie-wlasciwosci-najbardziej-cenicie-sobie-w-produktach.html

daisy77
07-11-2009, 11:15
tak tylko zea hurtownia z tego linku od woszczur nie wysyla za granice...
ja niestety musze kupowac przewaznie na allegro tam wiekszosc wysyla za granice i platnosc mam wygodna ,kurcze i tu problemy wiecznie mam bo nie wszystko tam jest...
to nie to co wy cyk bach i juz do sklepiku czy hurtowni na druga strone :)
fajnie wam,ja wszystko przez neta,tu nic nie ma ,średniowiecze nadal panuje:)
moze ktos ma jakis link na dobry gloss z allegro firmy silcare(osobiscie szukalam takowych nie maja)...
albo innej firmy ,dobry gloss co sie dlugo trzyma.

Gość
07-11-2009, 11:19
tak tylko zea hurtownia z tego linku od woszczur nie wysyla za granice...
ja niestety musze kupowac przewaznie na allegro tam wiekszosc wysyla za granice i platnosc mam wygodna ,kurcze i tu problemy wiecznie mam bo nie wszystko tam jest...
to nie to co wy cyk bach i juz do sklepiku czy hurtowni na druga strone :)
fajnie wam,ja wszystko przez neta,tu nic nie ma ,średniowiecze nadal panuje:)
moze ktos ma jakis link na dobry gloss z allegro firmy silcare(osobiscie szukalam takowych nie maja)...
albo innej firmy ,dobry gloss co sie dlugo trzyma.
z silcare glossów nie maja ale jak chcesz to ja ci kupie u siebie i wysle nawet na koniec swiata, a ty mi kase na konto przelejesz, tak jak z choco się ugadałyśmy. tylko jak sie zdecydujesz to na priv:)

daisy77
07-11-2009, 12:54
mam cos znalazlam popatrzcie prosze i powiedzcie czy to bedzie dobre jako gloss ??moze ktoras z was uzywa tego??
[slay] ŻEL NABŁYSZCZAJĄCY EXCELLENT Silcare 15g (805835923) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item805835923_slay_zel_nablyszczajacy_excellent_si lcare_15g.html)

paznokietek1000
07-11-2009, 12:57
hm... cóż jest to żel nabłyszczający w pędzelku który wymaga przecierania. zależy czego szukasz, ja tam wole takie w pędzelku co to po wyjęciu z lampki już są suchutkie i nie wymagają przecierania

Gość
07-11-2009, 12:58
mam cos znalazlam popatrzcie prosze i powiedzcie czy to bedzie dobre jako gloss ??moze ktoras z was uzywa tego??
[slay] ŻEL NABŁYSZCZAJĄCY EXCELLENT Silcare 15g (805835923) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item805835923_slay_zel_nablyszczajacy_excellent_si lcare_15g.html)
u mnie w hutrowni on jest tylko w innym opakowaniu, z tego co wiem to dziewczyny ze sklepu mówią jest bardzo dobry do naturalnej płytki, ale skoro jest napisane że nabłyszczający to myśle że o będzie:)

daisy77
07-11-2009, 13:21
kurcze to moze warto zaryzykowac bo i cena dobra, nie 55 zl za 14 ml...
kurcze no sama nie wiem ;)

---------- Dodano o godzinie 14:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:02 ----------

juz zakupilam 5ml za 9 zl:)
taka probka zobaczymy:), jak dojdzie i wyprobuje to dam znac:)

tusia
07-11-2009, 14:43
ja mam nabłyszczacz KOKOI i jest świetny:good:

wercia
15-11-2009, 21:00
Wlasnie dziewczyny mam takie pytanko poniewaz chcialabym sobie zaczac cwiczyc i zamawialyscie cos z allepaznokcie?? prosze dajcie znac bo nie lubie kupowac w ciemno ;) i chcialabym jeszcze wiedziec co mi bedzie potrzebne do akryli?? poniewaz chcialabym od akryli zaczac;):D

szpila59
15-11-2009, 21:07
Wlasnie dziewczyny mam takie pytanko poniewaz chcialabym sobie zaczac cwiczyc i zamawialyscie cos z allepaznokcie?? prosze dajcie znac bo nie lubie kupowac w ciemno ;) i chcialabym jeszcze wiedziec co mi bedzie potrzebne do akryli?? poniewaz chcialabym od akryli zaczac;):D
Z allepaznokcie mają niezłe produkty więc Ci ich polecę :D:D
Tutaj możesz zobaczyć jakie firmy polecaja dziewczyny :
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/981-jakich-akryli-uzywacie.html
Tutaj znajdziesz co Ci będzie4 potrzebne do robienia akrylków ;)
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1106-co-na-poczatek.html
Tutaj masz opisane krok po kroku paznokcie akrylowe
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/43-akryl-jak-zrobic-paznokcie.html
A tutaj masz różne filmiki ze zdobieniami ;)
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/187-video-instrukcje-paznokcie-akrylowe.html

pa_pi1
16-11-2009, 16:08
ja to kiesys kupowałam w sklepach paznokciowychrazem z żelami i takimi tam, teraz juz mniej, a własciwie to prawie wcale, tylko pyłek złoty osotanio dokupiłam. teraz już nic nie kupuje bo za 3 lata to sie nazbierało ponad 180słoiczków róznych ozdób... jak będxiesz kupowac na allegro to sami będa ci jako gratisy dodawac (np ja kupuje w Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2726655) to zawsze dzewczyna sama dodaje ozdoby grati i to pełniutkie słoiczki!! za każde wydane chyba 20zł słoiczek gratis) dziewczyny piszą też ze dobra rada daje dużo takich dupereli gratis:)


Tak dobrarada też za każdym razem daje ozdoby, raz nawet dali mi żel (żółty). I gratisy sa w słoiczkach nie w woreczkach.

ania_m22
19-11-2009, 11:53
dziewczyny jestem początkująca chcę kupić sobie zestaw startowy. Mozecie mi cos polecić zastanawiam się nad dwoma a chciałabym żeby trzymał mi się ten żel na naturalnych paznokciach. Oto te zestawy:TipsyNails Mega Zestaw do Paznokci Żelowych XXL (822459375) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item822459375_tipsynails_mega_zestaw_do_paznokci_z elowych_xxl.html) lub Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/Zestaw_startowy_do_zelu_nr6_4010.html) . Ja nie mam pojęcia o żelach więc proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam

samaron
19-11-2009, 12:20
Tej pierwszej firmy w ogóle nie znam, mało tego nie rzuciła mi się w oczy ani uszy sama nazwa, więc raczej bym się wstrzymała, natomiast allepaznokcie jest w miarę cenioną firmą, u nas na forum dziewczyny wypowiadają się pozytywnie, sama mam kilka rzeczy od nich, czasem coś też sprzedaję...
Tylko na początek polecałabym coś mniejszego, ważna jest lampa i żele, pilniki i inne pierdoły można sobie darować i zbierać z czasem.

Poczytaj sobie tutaj:

http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1364-gotowe-zestawy-z-allegro-co-o-tym-myslicie.html

http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1106-co-na-poczatek.html (http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1106-co-na-poczatek-post78081.html#post78081)

daisy77
20-11-2009, 01:41
no i wyprobowalam go [slay] ŻEL NABŁYSZCZAJĄCY EXCELLENT Silcare 15g (805835923) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item805835923_slay_zel_nablyszczajacy_excellent_si lcare_15g.html)
niby sie blyszczy ale strasznie "wypija" (pełno dziurek)paznokiec i trzeba pokrywac dwa razy:co:
wiec sie chyba zaopatrze w jakis w pedzelku..
no ja dopiero zaczynam i testuje:)
Ale Silcare bardzo sobie chwale:)
Kupilam sobie gesty i fajnie sie mi go operuje :)
Z czasem pewnio zaryzykuje w sredniogesty itd.

daisy77
25-11-2009, 01:38
hej kochane, powiedzcie mi pod jakim nickiem na allegro sprzedaje dobra rada???
wiem ze pod dekorynka i sa jeszcze jakies??

barbara_kawka
25-11-2009, 07:48
chyba tylko dekorynka ... ale nie lepiej ci zamowic u nich na sklepie tak normalnie ?

MURKA
25-11-2009, 11:45
dziewczyny mam pytanko:wstydek:
od poniedziałku ide na kurs(w zamościu)i tak do sedna...nigdy w zyciu nie miałam do czynienia z żelami i akrylami i wszystkim co tyczy sie ozdabianiu paznokci no poza lakierami:wstydek:tylko się nie wpadajcie w nerw:skacze: nie mam zadnego sprzętu i tak gdzie ja mam to kupić zeby się nie nadziać:strach:ile potrzebuje na taki naprawdę dobry i podstawowy sprzet do metody akrylowej i żelowej czy możoe radzicie poczekać i zapytać tych na kursie prowadzących tylko boję sie że one mnie nabiją w butelke żeby tylko sprzedać swoje;)nie wiem od czego zacząć;( co radzicie ??????????????:przytul:

paznokietek1000
25-11-2009, 12:11
poczekaj na kurs zobaczysz jak ci się będzie na ich produktach pracowało, i wtedy zdecydujesz,
bo teraz na dobą sprawę nie wiesz jaki produkt chcesz chodzi mo np o gęstość w zelach i szybkość schnięcia w akrylach bo po co masz kupić gęsty żel który zawsze wpychają początkującym, jak np lepiej będziesz się czuła w średnio gęstym i po co się zrażać

MURKA
25-11-2009, 15:32
dziekuje za szybką odpowiedz jak tak mówisz to tak zrobie:yess:

paznokietek1000
25-11-2009, 15:41
nie chcę żebyś w 100 % sugerowała się moim zdaniem, tylko przemyśl to, bo wyrzucić kasę to nie problem ale co potem

daisy77
25-11-2009, 21:46
no chcialabym bardzo ale wysylke za granice maja bardzo droga i musze za minimum 200 zl kupic u nich, totalnie glupi warunek zakupow!!!!
dlatego szukam ich na allegro ...
a dekorynka nie wysyla za granice...
a dobra rada ma swietne produkty....

izabelats
03-12-2009, 16:27
Dobra rada i allepaznokcie zawsze dodają jakieś ozdoby. Mieszkam w Gdańsku i mam sklep allepaznokcie u siebie także nie muszę zamawiać przez neta. Robiąc zakupy bezpośrednio w sklepie, niezależnie od tego ile wydam. zawsze dostaję jakiś gratis do siateczki:)

laleczka
03-12-2009, 16:41
Ja tez polecam allepaznokcie, zawsze daja duzo gratiskow!!!

Zgredo
03-12-2009, 16:46
Ja również mieszkam w Gdańsku, ale preferuję zakupy w allepaznokcie przez net, ponieważ... jest taniej. Zwłaszcza przy większych zakupach (ponad 100zł) kiedy przesyłka jest za darmo oszczędzam sporo w porównaniu do zakupów na miejscu (kupuje we Wrzeszczu, nie miałam jeszcze okazji odwiedzić sklepu w pruszczu) a co do gratisów... więcej ich zawsze jest z przesyłką niż na miejscu, ale to tylko miły drobiazg w porównaniu do nieraz zaskakująco dużej różnicy w cenach (na drobiazgu poniżej 10 zł potrafi być jakieś 2 zł różnicy!). W związku z tym tylko pojedyncze rzeczy kupuję osobiście, uzupełniam zapasy przez sieć.

asiek
05-12-2009, 10:41
co sądzicie o marce MARIPOSA NAIL ?

Kaniusia0
12-12-2009, 16:35
a miał ktoś akryle z firmy gabrielle? dobre sa ? mozecie sie wypowiedzieć na temat tej firmy, kto używa? :)

anikol
14-12-2009, 23:57
co sądzicie o marce MARIPOSA NAIL ?

przyłącze się do pytania :) ponieważ w mojej miejscowości pojawiły się żele właśnie firmy Mariposa Nail