PDA

Zobacz pełną wersję : co teraz robicie....



Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Agusia_pa2
02-06-2009, 11:45
o Ty szczęściaro nie dośc że odpoczniesz sobie to jeszcze rzęski będziesz miała śliczne :D to my prosimy o zdjęcie z Twoją metamorfozą :D
Tak tak, prosimy!!!

Anna Kosińska
02-06-2009, 11:53
no troche potrzebuje tego odpoczynku,a fotki dam,dam tej Mojej matamorfozy...jeszcze sie zatanawiam o przedluzeniu tych wlosow bo oglnie nie jesten zwolenniczka ich przedluzania ale sama sie tego ucze i widze ze jak sie bedzie dbalo to nic nie ma prawa sie znisczyc...no i nie bedzie mnie po raz pierwszy na forum przez pare dni...bede plakac bez Was...;(;(;(

Jade
02-06-2009, 11:54
Jak mi sie marzy taki rudy kolor,ale te angole nie maja takich kolorow w sklepie,mialam kilka lat temu taka marchewke na glowie.Kolor byl boski,tylko problem byl bo naturalne mam ciemne i szybko bylo widac:(

dzidzia
02-06-2009, 14:46
no troche potrzebuje tego odpoczynku,a fotki dam,dam tej Mojej matamorfozy...jeszcze sie zatanawiam o przedluzeniu tych wlosow bo oglnie nie jesten zwolenniczka ich przedluzania ale sama sie tego ucze i widze ze jak sie bedzie dbalo to nic nie ma prawa sie znisczyc...no i nie bedzie mnie po raz pierwszy na forum przez pare dni...bede plakac bez Was...;(;(;(


My tez bedziemy płakac ;( ;( co my tu bez Ciebie zrobimy ?? !! buziole i wracaj do nas szybko !! :*:*:*:*

stella
02-06-2009, 15:03
No anomon, odpoczywaj tez bym chciala, a tu jeszcze troszke do wakacji !!! a o przedluzaniu wlosow nie boj sie ja tez raz mialam bardziej chcialam je "zgescic " jak wydluzyc i bylo ok, nic sie nie dzialo,

a po za tym wlasnie czytam wasze nowe posciki i czekam az moje maluchy wstana, potem zabieram ich do zoo!!! powinnam przez ten czas sprzatnac ale nic mi sie dzis nie chce, len totalny !!!

Anna Kosińska
02-06-2009, 15:42
dacie rade kochane...i na pewno odpoczne...Stella w tej Francji to Ty tez nie masz zle no i zoooooooooo,ciekawa i przyjemna perspektywa spedzania z dziecmi wolnego czasu...

stella
02-06-2009, 15:57
no prawda, wlasnie dzieci gotowe i do boju, a wiesz anamon u nas to tak jak wszedzie, ja nie narzekam pewnie ze jest fajnie ale czesto tesknie za rodzinnymi stronkami!!!

Anna Kosińska
02-06-2009, 16:19
to na pewo ze tesknisz,co nasze to nasze...ale wszedzie mozna sie przyzwyczaic...i rowniez moze byc fajnie i ciekawie...cos na ten temat wiem bo pare latek w Holandii miezkalam i tez czasami do niej mi teskno...

Chanti25
02-06-2009, 16:25
ja teraz zakładam sobie pazurki -złociutkie ;)

ivonna70
02-06-2009, 16:31
Ja też dzisiaj zakładać będę nowe, bo już wstyd z takimi jak mam chodzić, ale przez to szkolenie nie miałam kiedy i w dodatku musiały być krótkie.

dzidzia
02-06-2009, 16:36
no a ja zaaz znikam bo będę żelik na stópki i na nyżki zakładac, a potem uzupełnienie... ale jeszcze tu wrócę dzisiaj :D

---------- Dodano o godzinie 16:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:36 ----------


ja teraz zakładam sobie pazurki -złociutkie ;)


czekamy na zdjęcia :skacze:

Anna Kosińska
02-06-2009, 16:44
dzisiaj widze ze wszystkie cos na paznokcie wzielo...ja rowniez dzisiaj pazurki sobie robie ale w koncu frenchyka,na razie dziekuje zdobieniom bo szkole farbki wiec nastepne beda z farbkami ale mam fajnie bo nauczycielke mam malarke...:)fajna kobietka i wielka dusza artystyczna...:)

mala
02-06-2009, 16:58
ide dac staremu jest i o 18 mam klientke

madzialena
02-06-2009, 17:00
Annamon Twoje frenche są cudowne :) czekamy na zdjęcia..
Chantii pochwal sie też koniecznie złociutkimi :) a kiedy będą znowu edge? :* taaaakie śliczne były..
ja dopiero pod koniec tygodnia zrobie sobie nowe pazurki ale już mnie korci.. :D

Chanti25
02-06-2009, 20:40
Ha ha ha wszystkie się biorą za porządki na swoich pazurkach hi hi hi
basia40 moje kolejne Edge nie prędko bo mąż nie chce na nie już patrzeć :bruce::aty:i chcę frenche-ale ja nie już je kończę z przerwami jak to w domu bywa :(

szpila59
02-06-2009, 20:52
ja jutro zabieram się za moje stópki D: i idę butki sobie kupić :D wczoraj przypatrzyłam zajefajne na koturnie , białe, z taki wieeelkim kamolem na środeczku :P

dzidzia
02-06-2009, 22:23
no a ja skończyłam żelik na rączkach ,stópkach ,uzupełnienie i teraz mi się nic nie chce ;P ale zaraz idę wziąśc dłuuuugą kąpiel , oczywiście jak mi się nie odechce hehe

ivonna70
02-06-2009, 22:38
Ja skończyłam robić swoje. Trochę mi zeszło, bo zdejmowałam to co zostało ze starych i zakładałam pierwszy raz żelowe na formie. Zdecydowanie wolę na formie akryl, bo szybciej. Jutro fotę wstawię co by pokazać jak mi to wyszło.

Dzidzia, tylko nie zaśnij w tej wannie.

madzialena
03-06-2009, 09:26
Dziewczyny ja dalej czekam na zdjęcia Waszych pazurków :D
musze zacząć sie zbierać.. mój kochany wyciąga mnie żeby pojechała z nim do jakiegoś sklepu z częściami samochodowymi :/ nie chce mu sie samemu jechać.. ale mi też sie nie chce :P i wiedzie jak mnie przekonał? 'jak będziemy wracać to skoczymy do tej Twojego sklepu paznokciowego..' :lol: on wie co na mnie działa :skacze:

i jeee mam trzy kwiatuszki :jupi:

Czarnulka
03-06-2009, 09:58
Dziewczyny ja dalej czekam na zdjęcia Waszych pazurków :D
musze zacząć sie zbierać.. mój kochany wyciąga mnie żeby pojechała z nim do jakiegoś sklepu z częściami samochodowymi :/ nie chce mu sie samemu jechać.. ale mi też sie nie chce :P i wiedzie jak mnie przekonał? 'jak będziemy wracać to skoczymy do tej Twojego sklepu paznokciowego..' :lol: on wie co na mnie działa :skacze:

i jeee mam trzy kwiatuszki :jupi:
Gratuluję :przytul:

A ja też wczoraj pazurki robiłam ;D Ale to chyba jakoś telepatycznie się zaraziłam , bo nie byłam na forum a coś mnie nagle tknęło pomimo okropnego lenia żeby zrobić pazurki.No i wtedy weszłam na forum w albumy w poszukiwaniu pomysłu i zainspirowana pracą Lussil zrobiłam sobie schodki :D Tylko jakby moje był prawdziwe to by można było sobie na nich nogi połamać xD :crazy:

dzidzia
03-06-2009, 11:13
no dziewczyny dawac fotki pazurów :D ja właśnie wróciłam z pola widzenia i coś mi się wydaję że okularki będę nosic... :/

zizia
03-06-2009, 11:18
kochana ja już od dawna mam nosić i jakoś nie ma czasu jechać zrobić:skacze::skacze::skacze::wow::wow::wow:

dzidzia
03-06-2009, 11:21
hheheh , ja tam jak dostanę okularki to muszę nosic bo jak robię tipsy to moje lewe oczko czuję że mi pada... ehhh jak się wali to się wali wszystko !!

szpila59
03-06-2009, 11:21
no dziewczyny dawac fotki pazurów :D ja właśnie wróciłam z pola widzenia i coś mi się wydaję że okularki będę nosic... :/
nie zazdroszczę... sama dowiedziałam się w zeszłym roku że mam wadę nabytą i astygmatyzm i że będzie mi się cały czas pogarszało i pogarszało... mam - 0,65 (coś koło tego) lewe oko, a prawe 0 :D

dzidzia
03-06-2009, 11:33
nie zazdroszczę... sama dowiedziałam się w zeszłym roku że mam wadę nabytą i astygmatyzm i że będzie mi się cały czas pogarszało i pogarszało... mam - 0,65 (coś koło tego) lewe oko, a prawe 0 :D


no to też masz fajnie... U mnie wzrok się pierdzieli przez tarczycę , jak nie urok to sraczka ehhh szkoda słów...

Agusia_pa2
03-06-2009, 11:35
Ja się zaraz biorę do malowania farbkami, mój nowy nabytek..:D

Jade
03-06-2009, 11:37
Ja tez slepa jezdem na lewe oko,mam okulele ale nie lubie ich nosic.Moja wada powstala podczas wypadku i cale szczescie ze tak sie skonczylo bo bym nie miala oka.

dzidzia
03-06-2009, 11:37
też bym pokombinowała farbkami ale pożyczyłam kumpeli i jakoś czasu oddac mi nie ma...a to już 2 tygodnie :(

stella
03-06-2009, 12:20
a ja wlasnie wrocilam z rynku, nakupowalam duzo owockow i warzywek, ide gotowac obiadek, mniam...

madzialena
03-06-2009, 12:46
kurde wróciłam z tych zakupów :P
mam dość..
ide poleżeć i poczytać :] a potem sprzątać w domku :(

pisiowa21
03-06-2009, 12:56
jem i zaraz spadm do pracy:(
do 22bede gnić nieeeeee

ivonna70
03-06-2009, 14:20
Dziewczyny ja dalej czekam na zdjęcia Waszych pazurków :D
musze zacząć sie zbierać.. mój kochany wyciąga mnie żeby pojechała z nim do jakiegoś sklepu z częściami samochodowymi :/ nie chce mu sie samemu jechać.. ale mi też sie nie chce :P i wiedzie jak mnie przekonał? 'jak będziemy wracać to skoczymy do tej Twojego sklepu paznokciowego..' :lol: on wie co na mnie działa :skacze:

i jeee mam trzy kwiatuszki :jupi:
Dobre, dobre, wie jak Cię namówić. I gratuluję trzeciego kwiatuszka.:good:

dzidzia
03-06-2009, 14:28
niech mnie też tak ktos namawia :skacze: a ja się właśnie skapnęłam że też mam dodatkowego kwiatucha :D:D:D

madzialena
03-06-2009, 14:31
gratulacje Dzidzia :D :* a jaki ładny.. zieloniutki :D
jesteś diamentem wśród kamieni :D

dzidzia
03-06-2009, 14:45
oj Madziu nie przesadzaj bo aż sie zawstydziłam ;P

aga
03-06-2009, 14:45
Dziewczyny ja dalej czekam na zdjęcia Waszych pazurków :D
musze zacząć sie zbierać.. mój kochany wyciąga mnie żeby pojechała z nim do jakiegoś sklepu z częściami samochodowymi :/ nie chce mu sie samemu jechać.. ale mi też sie nie chce :P i wiedzie jak mnie przekonał? 'jak będziemy wracać to skoczymy do tej Twojego sklepu paznokciowego..' :lol: on wie co na mnie działa :skacze:

i jeee mam trzy kwiatuszki :jupi:

trzeba przyznać ma dar przekonywania :lol:

madzialena
03-06-2009, 14:52
Dzidzia ale to nie ja wymyśliłam.. przykro mi :*
najedz sobie kursorem na kwiatuszka i Ci wyszkoczy taki napis :)

a co do mojego chłopaka to faktycznie ma dar przekonywania.. :P
ostatnio coś go tam wkurzałam i wypalił do mnie z tekstem 'nie wkurzaj mnie bo Ci sie oświadcze'
moja reakcja - :lol:
a ja nie chce żeby on mi sie oświadczał bo nie umiem mu odmawiać a zaręczać się jeszcze nie chce :D

aga
03-06-2009, 14:55
no to musisz sie pilnować :D ale przynajmniej jak już będziesz chciała żeby Ci się oświadczył to wiesz co robić :P

Czarnulka
03-06-2009, 19:06
A propos wcześniejszego to ja mam po około -5,0 na każde oko :P A jest coraz gorzej :/ A teraz właśnie piekę ciacho z truskawkami :P Pierwszy raz, ciekawe jak wyjdzie :D

mala
03-06-2009, 20:47
wacham jak moj maz je hamburgera i zaraz w niego rzuce laptopem bojuz niemoge tego zapachu czuc
kusi tak ze szok

stella
03-06-2009, 20:52
wacham jak moj maz je hamburgera i zaraz w niego rzuce laptopem bojuz niemoge tego zapachu czuc
kusi tak ze szok

ach ty bidulko, badz silna !!! naklej na lodowke jakis wycinek z gazetki z fajna dziewczyna, to moze bedzie ci latwiej!!!!

a ja mialam sie zabrac za stopki albo prasowanko, a tak w zasadzie to nic mi sie nie chce i siedze przed komputerkiem a czas leciiii......

Kamis
03-06-2009, 20:53
mała dasz radę, wytrzymaj :)

mala
03-06-2009, 20:56
hihihihii jem platki

ivonna70
03-06-2009, 20:56
Dziewczyny ja dalej czekam na zdjęcia Waszych pazurków :D
musze zacząć sie zbierać.. mój kochany wyciąga mnie żeby pojechała z nim do jakiegoś sklepu z częściami samochodowymi :/ nie chce mu sie samemu jechać.. ale mi też sie nie chce :P i wiedzie jak mnie przekonał? 'jak będziemy wracać to skoczymy do tej Twojego sklepu paznokciowego..' :lol: on wie co na mnie działa :skacze:

i jeee mam trzy kwiatuszki :jupi:
Ja już swoje zamieściłam w galerii:)

dzidzia
03-06-2009, 22:23
ja to mam teraz fuuuuull wypas, siedze w wannie z duza iloscia piany, laptopik na koszu od pania, fajka w pysku i piffko w rece ;P zyc nie umierac , tylko przydalby sie jakis fajny kolegazeby mi plecki umyl no i jeszcze dodatkowa para rak bo mnie kosta swedzi a nie mam juz sie czym podrapac hihi

moniczka690
03-06-2009, 23:02
ja właśnie skończyłam robić moje trzecie pazurki:wstydek: w życiu a teraz przeglądam forum i oglądam tv

Anna Otkińska
03-06-2009, 23:46
a ja sobie szyję tak po nocy by dzieci nie przeszkadzały jak coś wyjdzie to pokażę

Jade
04-06-2009, 00:01
Brrrrrrrrrrrrr,szycie.Maszyna to dlamnie gorzej niz horror w telewizji.A konczylam szkoly w tym kierunku.Powodzonka Aniu:)

madzialena
04-06-2009, 00:04
Dzidzia ale Ci dobrze :D normalnie raj i rozkosz.. :P

dzidzia
04-06-2009, 00:12
noo a sobie wyobraź że jeszcze z tej wanny nie wyszłam bo mi sie nie chce , chyba tu zasnę hehe

Anna Otkińska
04-06-2009, 00:38
Brrrrrrrrrrrrr,szycie.Maszyna to dlamnie gorzej niz horror w telewizji.A konczylam szkoly w tym kierunku.Powodzonka Aniu:)
no i chyba wyszło muszę tylko wykończyć
ja jestem po szkole krawieckiej w sumie nie jestem super krawcową bo nie zabardzo umiem kroić ale jak mam szablon nie ma problemu, wolę coś przerobic...a teraz szyję prosta tuniko-sukienkę, znalazłam na allegro booooski i taniutki materiał super modny więc nie mogłam się oprzeć:wow:
jutro dam fotki pochwalę się a co

Jade
04-06-2009, 00:40
Ja skonczylam zawodowa i technikum odziezowe,ale nie mam cierpliwosci,dlatego pozniej poszlam na inny kierunek taki co lubie no i teraz pazurki.

roooksanka
04-06-2009, 08:01
no no dawaj fotki chetnie zobaczymy :D

ivonna70
04-06-2009, 08:11
no i chyba wyszło muszę tylko wykończyć
ja jestem po szkole krawieckiej w sumie nie jestem super krawcową bo nie zabardzo umiem kroić ale jak mam szablon nie ma problemu, wolę coś przerobic...a teraz szyję prosta tuniko-sukienkę, znalazłam na allegro booooski i taniutki materiał super modny więc nie mogłam się oprzeć:wow:
jutro dam fotki pochwalę się a co
Ja też, ja też chcę zobaczyć!! Sama trochę szyję, ale jestem samoukiem. W jednym z tematów zamieściłam zdjęcie sukienki komunijnej mojej córki, którą szyłam. Uważam, że to też sztuka uszyć coś wyjątkowego, dlatego z niecierpliwością czekam na fotkę Aniu.

dzidzia
04-06-2009, 11:47
ja tu tylko na chwilkę bo zaraz klientka przychodzi.Od samego rana się zdenerwowałam bo dzwoniła do mnie baba z laboratorium żebym przyszła po wyniki bo mam złe i jak najszybciej do lekarza ;( dlaczego u mnie cały czas się musi pierdo.... ;( ;( ;(

szpila59
04-06-2009, 11:50
ja tu tylko na chwilkę bo zaraz klientka przychodzi.Od samego rana się zdenerwowałam bo dzwoniła do mnie baba z laboratorium żebym przyszła po wyniki bo mam złe i jak najszybciej do lekarza ;( dlaczego u mnie cały czas się musi pierdo.... ;( ;( ;(
jejuś napewno nie jest tak źle dzidzia!!wszystko będzie dobrze :przytul: A co to za wyniki, co się stało? ;(

dzidzia
04-06-2009, 11:52
po operacji tarczycy , musze stale robic wyniki TSH i powinnam miec wynik do 04 nie wyżej a ja mam 20 czegoś tam ...masakra!!

Chanti25
04-06-2009, 11:53
:przytul:kurcze dzidzia bo to niesprawiedliwe-co chwilę coś, jak już sie myśli ze wszystko ok to znowu pod górkę ;( BARDZO CI WSPÓŁCZUJE I TRZYMAM KCIUKI ŻEBY WSZYSTKO SKOŃCZYŁO SIE DOBRZE :przytul:

dzidzia
04-06-2009, 11:55
:przytul:kurcze dzidzia bo to niesprawiedliwe-co chwilę coś, jak już sie myśli ze wszystko ok to znowu pod górkę ;( BARDZO CI WSPÓŁCZUJE I TRZYMAM KCIUKI ŻEBY WSZYSTKO SKOŃCZYŁO SIE DOBRZE :przytul:


ale zawsze tak jest jak sie wali to sie wali wszystko!! I chyba juz wiem dlaczego mi tak włosy lecą... ale tabletki co mi polwcilas i tak sobie zakupie

zizia
04-06-2009, 12:21
nie martw się kochana. będzie dobrze. u mnie też pod górke mam ciagle.ale jeztem pewna że kiedyś musi się to skończyć.

---------- Dodano o godzinie 12:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:20 ----------

a tera siedze na nk i szpieguje dalej:skacze::skacze::skacze:

madzialena
04-06-2009, 12:33
Dzidzia :* po burzy zawsze wychodzi słonko :*

Jade
04-06-2009, 12:37
Dzidziu bedzie dobrze glowa do gory!!!Trzymam kciuki!!

ivonna70
04-06-2009, 14:18
po operacji tarczycy , musze stale robic wyniki TSH i powinnam miec wynik do 04 nie wyżej a ja mam 20 czegoś tam ...masakra!!
Kurcze trochę niepokojące, ale myślę, że ustawią Cię na odpowiednie leki i się wyrówna. Moja mama też miała operację na tarczycę i to całkiem niedawno. Przez co najmniej rok mogą być anomalie w organizmie, więc głowa do góry będzie dobrze, bo Ty kobitka nie do zdarcia jesteś:good::)

dzidzia
04-06-2009, 15:07
no własnie wrocilam z laboratorium jak powiedzialam nazwisko i po jakie wyniki przyszlam to pielegniara sie mnie zapytala czy to moje i czy mam problemy z tarczyca , wiec jej pokazalam moja zajebiaszcza blizne... no i uslyszalam :szybciutko do lekarza... no i nie 20 czegoś tam tylko 22,1 ...

---------- Dodano o godzinie 15:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:06 ----------

no a teraz siedze tu i mam zamiar zapomniec o wszystkich problemach ... a z Wami na pewno zapomnę :*

plushak
04-06-2009, 15:21
Będzie dobrze musi byc :przytul::przytul:

ivonna70
04-06-2009, 15:36
no własnie wrocilam z laboratorium jak powiedzialam nazwisko i po jakie wyniki przyszlam to pielegniara sie mnie zapytala czy to moje i czy mam problemy z tarczyca , wiec jej pokazalam moja zajebiaszcza blizne... no i uslyszalam :szybciutko do lekarza... no i nie 20 czegoś tam tylko 22,1 ...

---------- Dodano o godzinie 15:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:06 ----------

no a teraz siedze tu i mam zamiar zapomniec o wszystkich problemach ... a z Wami na pewno zapomnę :*
No i co lekarz powiedział??

dzidzia
04-06-2009, 15:41
lekarza mam dopiero w następny piątek bo chodze prywatnie do babki która przyjezdza z Poznania, bo u mnie w Turku jest endokrynolog ale już kilka osób by wykończył...ale dziś wieczorkiem będę dzwonic i się pytac bo może musze zwiększy dawkę leków...

ivonna70
04-06-2009, 15:47
A ta kobitka co Ci wyniki dawała nic nie powiedziała, jaki powód może być??

dzidzia
04-06-2009, 15:52
sama nie wiedziala, byc moze musze podniesc dawke leku ...

ivonna70
04-06-2009, 16:12
Najważniejsze to pozytywnie myśleć. Będzie dobrze, bo już chyba wystarczy tych niespodzianek.:przytul:

dzidzia
04-06-2009, 17:08
dziekuję za ciepłe słowka :kooffa:

mala
04-06-2009, 21:24
bylam w aptece bo meza ugryzla osa w oko
zglosilam na nk naduzycie napisalam frucie wiadomosc
i sobie siedze tu z wami

aga
04-06-2009, 21:28
Dzidzia trzymaj się :przytul: musisz zdrowa być i tu z nami pisać :* :P bo co my byśmy tu bez Ciebie zrobiły :)

Kamis
04-06-2009, 21:32
o kurde to co on robił że go ossa dziabnęła w oko ? :o

aga
04-06-2009, 21:34
pewnie mała mu pożałowała tego hamburgera wczoraj :hahaha:

dzidzia
04-06-2009, 21:36
pewnie mała mu pożałowała tego hamburgera wczoraj :hahaha:

hahahahahaha a tak poważnie to mam nadzieję że wszystko ok

ivonna70
04-06-2009, 21:40
Nie no mocne!! Ale mam nadzieję, że nic poważnego się z tym okiem nie stało. Moją pannę kiedyś dziabnęła obok oka i wyglądała jak bokser po starciu, i trzeba było na pogotowie jechać po zastrzyk, a tu w samo oko. Baaardzo współczuję.

mala
04-06-2009, 21:44
hahahaha maz dzwonil do znajomego i mowi do niego ze mnie do sadu poda bo mu nawalilam pod oko hihih bo ma napuchniete

on wyrzucal szklo do smieci (bo u nas sie sortuje -szklo do szkla itd) wyrzucil jeden sloik nic drugi a tu osa wylecialai go uje..........a a ze te smietnikisa wysokie to akurat wylot byl na wysokosci twarzy

ivonna70
04-06-2009, 21:47
Dobrze, że ust nie miał otwartych, bo mogłoby to się źle skończyć.

mala
04-06-2009, 21:51
no na szczescie
teraz powiedzial ze wiecej smieci nie sortuje
ale przemyloctem i troche przylozylcebulka i wzial tabletke na alergiei troche lepiej

madzialena
04-06-2009, 22:21
o kurde współczuje Twojemu mężowi.. mój kuzyn ma uczulenie i cały puchnie.. oczywiście zawsze ten sam scenariusz - pogotowie i zastrzyki :P

wiecie co jestem zbulwersowana.. piwo podrożało! bede musiała sie teraz delektować.. :/

Anna Otkińska
04-06-2009, 23:01
ja w ubiegłym roku bym połknęła osę pijąc piwko chciałam ja wypluć ale zdążyła mnie uwalić w wargę normalnie miałam usta ja mudzinka lepsze niz botox normalnie
a tu zdjęcie obiecanej tuniczki tylko jeszcze nie skończona jak widać :/ mam lenia, kolory w rzeczywistości są cudowne piekny turkus mmmm
http://img41.imageshack.us/img41/5982/obraz011hjl.jpg (http://img41.imageshack.us/my.php?image=obraz011hjl.jpg)

mala
04-06-2009, 23:02
uallalaal masz talent kobieto nie tylko dopazurkow

aga
04-06-2009, 23:12
Zdolna jesteś :) nie dość, że robisz takie super pazurki to jeszcze takie cudne ubrania szyjesz :o podzieliłabyś się trochę talentem:)

ivonna70
05-06-2009, 07:35
Aniu, śliczna tunika i piękny materiał!! Niestety zdjęcia czasami nie oddają rzeczywistych kolorów.

Jade
05-06-2009, 09:31
Super!!!:)A tu wklejam zdjecionko z Obrony prac dyplomowych,to byl chyba rok 1997?Niektore ciuszki byly naprawde super jak na tamte lata.Niestety niemam tutaj wszystkich zdjec:)

ivonna70
05-06-2009, 09:37
Znam tą sukienkę czarno białą na dziewczynie z grzywką. Taką samą szyłam kiedyś z Burdy. Jest przepiękna, bo szykowna, a zarazem skromna.

Jade
05-06-2009, 09:43
Tak ta sukienka jest super,tunika z gipiury mozna bylo sciagnac.Tylko niestety my nie moglysmy brac wykroju z burdy musialysmy same robic formy:)Inna dziewczyna szyla ten sam wzor tylko ze krotka sukienke miala:)

ivonna70
05-06-2009, 09:45
A która na zdjęciu to Ty??

Jade
05-06-2009, 09:51
hihihi ruda!!!:)

ivonna70
05-06-2009, 09:52
I klasyczna mała czarna, fajniutka:good:

Jade
05-06-2009, 09:56
hihihi to nie ta,to kolezanka i miala granatowa a ja to ta z tylu,w lososiowej:)

ivonna70
05-06-2009, 09:58
Ale zmyła, na zdjęciu nie widać, że to rude włosy. Powiedziałabym, że blond. Śliczna dziewczyna z Ciebie!!

Jade
05-06-2009, 10:01
oj tam sliczna,sukienka byla nawet fajna jeszcze gdzies w szafie lezy,miala szyfonowe rekawy z falbanami,i musialam przyszyc ok.90 rozyczek masakra.Oczywiscie ocenianie wszystkich kreacji nie bylo fer no ale to nauczyciele oceniali a nie my.Bylo minelo,to byl rudy no ale faktycznie nie widac na zdjeciu.

szpila59
05-06-2009, 11:11
ŁADNA byłaś, jesteś i będziesz :P
Ehh... poczekajcie ze 3 latka, skończę 17 lat, zrobię sobie prawko i bziuuuuuuuuuuum na warsztaty :D:D:D

Jade
05-06-2009, 11:19
Slodzicie kochane,a tu latek przybywa,hihi.Fakt nie daja mi tyle lat co mam ale niestety to mi ich nie odejmie:)dzieki

ivonna70
05-06-2009, 11:24
Są kobiety, które tak jak wino im starsze tym lepsze. A ja już gdzieś pisałam, że do słodzenia się nie nadaję, a orientację mam hetero. Piszę to co widzę i stwierdzam tylko fakt.

Jade
05-06-2009, 11:27
a ja nie mialam nic zlego na mysl:)

aga
05-06-2009, 12:54
hihihi to nie ta,to kolezanka i miala granatowa a ja to ta z tylu,w lososiowej:)

zanim to przeczytałam to strzeliłam, że Ty jesteś w tej łososiowej sukience, nie wiem dlaczego ale chyba dlatego, że masz najsympatyczniejszy wyraz twarzy ze wszystkich :) a Ty zawsze taka sympatyczna i miła jesteś :przytul::kwiatek:

sloneczko
05-06-2009, 12:57
Oj tak Aniu masz talent.

Anna Otkińska
05-06-2009, 15:02
a dziękuję

dzidzia
05-06-2009, 18:51
własnie skonczylam na dzis z pazurkami i mam dosyc ... 2 pary tipsow, uzupelnienie i zele u stop... jestem padnieta ..... ale nie az tak zeby tu nie zajrzec :skacze:

aga
05-06-2009, 19:12
a ja posprzątałam cały domek a teraz jem jajecznice ze szczypiorkiem i czekam, bo niedługo jakaś komedia romantyczna :P

Jade
05-06-2009, 19:30
Jaka i na ktorym programie?

aga
05-06-2009, 19:38
na polsacie o 20.05 "prezydencka córka" :) nie wiem czy ciekawy, bo widziałam tylko reklamę ale obejrzę :)

ivonna70
05-06-2009, 19:43
Właśnie czytałam opinie o tym filmie tych co oglądali. Chyba warto zobaczyć, bo bardzo go chwalą.

aga
05-06-2009, 19:48
Ja oglądałam wcześniej bardzo podobny film o podobnym tytule "Córka prezydenta" (Chasing Liberty) był dość ciekawy, na koniec się prawie popłakałam( i miał troszkę wyższą średnią) ale myślę, że ten, który będzie dzisiaj też warto obejrzeć :)

szpila59
05-06-2009, 20:19
dzisiaj na TVN będzie "Władca pierścienie II Wieże" :D o 20.00

Kamis
05-06-2009, 20:19
a teraz jem jajecznice ze szczypiorkiem i czekam, bo niedługo jakaś komedia romantyczna :P
uwielbiam :D ze szczypiorkiem :D

szpila59
05-06-2009, 20:19
o, jest 20.20 to już się zaczęło :P

mala
05-06-2009, 20:30
wymoczylam sie w wannie poczytalam sobie
teraz sie zabieram do sprzedania ciuchow malego na ebay i nie mogesie zabrac

szpila59
05-06-2009, 20:31
a mi włąsnie się smaży jajeczniczka ze szczypiorkiem i pomidorkiem :D:D:D

mala
05-06-2009, 20:32
nie no daj troche mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
o tej porze jesc to grzech
do piekla pojdziesz

szpila59
05-06-2009, 20:37
eee tam raz na kilka tydzień albo kilka dni pozwalam sobie na "małe grzeszki" :D:D:Dzresztą dużo dziś nie jadłam :D 2 NesVity (jeśli wiecie o co chodzi :D) na obiadek kilka ziemniczków, surówka z porów i rybka no i jeszcze pomarańczka :D hehe a głodna nie chodzę :D

Kamis
05-06-2009, 20:41
i tak

do piekla pojdziesz :hahaha:

żartuje oczywiście ;)

szpila59
05-06-2009, 20:43
a kto Ci tam wie :D może trafię... ;>

Jade
05-06-2009, 20:44
Ja tez jadlam dzisiaj jajecznice z bekonem i zoltym serem,mniammmmm

szpila59
05-06-2009, 20:45
mmmmmmmmmmm, z serkiem też lubię :D

mala
05-06-2009, 20:48
co wy takie jajkowedzis? wciazy kazda czy jak?

Kamis
05-06-2009, 20:49
ja też :lol:

szpila59
05-06-2009, 20:49
taak, mam guzek pod pachą - jestem w ciąży pozamacicznej :D:D:D

mala
05-06-2009, 20:51
hahahahhahahah nie martw sie odbierzemy porod hahahaah

szpila59
05-06-2009, 20:53
kto mi cesarkę zrobi?? jest jakiś chetny?? :D winko się popije na znieczulenie i git będzie :D mam nadzieję ze to dziewczynka :D

mala
05-06-2009, 20:57
e tam blizniaki beda
bo jak byla jajeczniczka z dodatkamito tylkoblizniaczki
sprawdz druga pache hhi

szpila59
05-06-2009, 21:01
O!O! cos jest ale nie pod pachą tylko na kolanie! :D

mala
05-06-2009, 21:02
ahhahah wariatka jednahhih

szpila59
05-06-2009, 21:03
a wiesz co? chyba oko mi spuchło... :D to trojaczkiii :D

mala
05-06-2009, 21:04
hahahaha neimoge z ciebie

szpila59
05-06-2009, 21:09
hehe, miło mi :skacze::D:D:D:D:D ciekawe który to tydzień.. no i jak ja golić się będę ?? jakąś dżungla będzie pod pachą i mi się dzicko w trakcie rodzenia popląta... a może to tylko jedno dziecko a nie trojaczki?? tylko tak sobie po mnie wędrujeee :D

roooksanka
05-06-2009, 21:27
Aniu tuniczka jest super piekny material :)
ja siedze u chlopaka i czytam forum bo on wyszedl na chwile :P

Gość
05-06-2009, 21:31
qrde!! też mii sie zachciało tej jajecznicy... każda tak mówi o tych jajach... też mi sie chce
nie !! nie!! dam se na wstrzymanie!!

ale jak robie dla siebie to 20dkg boczku i 8 jaj... ale wsztymam się... może rano zrrobie...

szpila59
05-06-2009, 21:34
jakby co to się w piekle spotkamy woszczur :P

Gość
05-06-2009, 21:35
ja to na pewno za ciekawośc i pyskuwy...

szpila59
05-06-2009, 21:37
jeśli chodzi o pyskuwy to chyba jednak lepsza jestem w tej dziedzinie :D

dzidzia
05-06-2009, 21:50
właśnie siedze i oglądam swoją przeuroczą bliznę!! kurw... czy tylko ja mam wiecznie jakieś problemy?? Rozwód, wyniki krwi do dupy i pierdo.... blizna, aż Wam pokaże co mi się z nią dzieje, nie dośc że czerwona to jeszcze jakas wysypka która wygląda jak jakieś drobniusieńkie pryszcze ;( Wie ktoś co się ze mną dzieje?? Może mam jakiegoś grzyba na szyji ,w sumie to bym się wcale nie zdziwiła, bo co gorszego może mnie jeszcze spotkac.... Już chyba NIC!!

Jade
05-06-2009, 21:56
Slonce nie denerwuj sie bedzie dobrze nie wiem co to ci sie porobilo ale moze lepiej zmien lekarza,bo tak chyba nie powinno byc.Albo to jakies uczulenie,mozna wapno bierz przez pare dni i zobaczysz czy ci zejdzie,a moze to od tej masci co uzywasz na ta blizne?

Gość
05-06-2009, 21:58
ULALA... no nie wygląda to ładnie... ja proponuje najpierw dobrego ginekologa

Jade
05-06-2009, 21:59
ginekologa??????

Gość
05-06-2009, 22:00
o tfu!! dermatologa!! to z głodu... ide spać bo już mi sie we łbie chrymoli:P

dzidzia
05-06-2009, 22:01
włśnie sobie ryczałam ale Woszurku mnie rozwaliłaś, po co mi ginekolog jak to gów... mam na szyji :P a u lekarza jeszcze nie byłam dopiero w piątek ... maśc przestałam używac , ale to boli jak franca i ledwo co łeb do góry teraz podnoszę ..... MASAKRA!!!!

stella
05-06-2009, 22:02
dzidzia, powinna s pokazac blizne lekarzowi to wyglada na male zakarzenie, lepiej niech doktorek zobaczy i da ci masc lub plyn do przemywania, przykro mi ze tak ci sie wszystko pierdzieli!!!

a ja wlasnie zasiadlam do was na chwilke; jestem dzis do du... moje dzieci pomuja ze mnie wszystkie sily, dzis poltorej godziny walczylam z williamem zeby usnal, juz wychodzilam z siebie!!!

ale widze ze wy tu tez o jedzonku wspominacie wiec uciekam z tego temaciku bo jak tak dalej to tez pojde do kuchni robic jaja!!!

p.s Woszczur ty serio o tych 8 jajach mowilas??? chyba padne !! ha ha...

Jade
05-06-2009, 22:04
---------- Dodano o godzinie 21:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:04 ----------

Woszczurkowi chyba witaminki S brakuje:) moze po drodze trzeba bylo zajsc jeszcze do innego sklepiku:)

dzidzia
05-06-2009, 22:07
ide spac zanim znowu coś "miłego" mi się przydarzy ;( papa

stella
05-06-2009, 22:10
no idz dzidzia i glowa do gory, bo widze ze cie maly dolek lapie!!! a co do lekarza jezeli tak boli i swedzi to nie czekaj do piatku tylko zadzwon ze to musi byc natychmiast sprawdzone i zarzadaj wizyty, ja bym tak zrobila, nie neguj tego kochana!!!

mala
05-06-2009, 22:15
moze woszczurkowi ginekolog do gardla zagladahihi

aga
05-06-2009, 22:37
hehe, miło mi :skacze::D:D:D:D:D ciekawe który to tydzień.. no i jak ja golić się będę ?? jakąś dżungla będzie pod pachą i mi się dzicko w trakcie rodzenia popląta... a może to tylko jedno dziecko a nie trojaczki?? tylko tak sobie po mnie wędrujeee :D

a jak Ty teraz schodzisz po schodach??

taka fasolka?? zielona ?? :skacze:

mala
05-06-2009, 22:40
hahaha a to chlopczyk czy dziewczynka hahaha

uczylamprzed chwila meza jak sie lezy na macie na bol plecow hih

madzialena
05-06-2009, 22:44
:lol: :lol: ginekolog... już chyba wiem co teraz może robić nasz Woszczurek :D głodnemu to zawsze chleb na myśli :P
no chyba że jednak jajecznica z 8 jajek wygrała :D :>

Dzidziula w poniedziałek do lekarza! i nie ma żadnego ale!! chcesz mieć brzydką blizne? to może być jakieś głupstwo które zaniedbane doprowadzi do czegoś gorszego..

roooksanka
05-06-2009, 22:46
Dzidzia bedzie dobrze :) a co do blizny to moze na poczatku tak wyglada mam znajomą tez z taka blizna i teraz prawie juz jej nie widac :)

zizia
06-06-2009, 02:41
dzidziula ty się dziewczyno nie zastanawiaj tylko pieronem do lekarza. i nie czekaj do poniedziałku tylko jutro z rana do lekarza rodzinnego biegaj.:nunu::nunu::nunu: z takimi rzeczami nie ma żartów. miech ci da maść przeciw zapalnom i bakteriom.a jak nie chcesz iść jutro to kup sobie riwanol w zelu. on jest przeciw bakteryjny,grzybiczny. i odkarzajacy. na pewno ci nie zaszkodzi. moi chłopcy mieli zapisany po operacji wyrostka i po zabiegach na przepukline.:*:przytul::przytul:

Gość
06-06-2009, 02:48
lekarz potrzebny od zaraz... jest prawie 3 w nocy... tak mi się chciało tej jajecznicy ze aż mi się smiła...a obudziło mnie burczenie w brzuchu.... musiałam wstać:) zrobiłam jajecznice na boczku teściowej, ale kurcze!! niebezpieczne jest schodzenie do niej na dół i buszowanie po lodówce!! chyba mysleli że ktoś sie włamał bo mało mi teść łba dubeltówką nie odstrzelił!!... ale luz... jem sobie jajeczniczkę i przeglądam co tu napisałyście w czasie mojego spanka...:P

madzialena
06-06-2009, 08:35
Iza... wiedziałam że jajecznica wygra w nocy :D :D
na teściową lepiej uważaj bo jak bedziesz jej tak wyjadać po nocy z lodówki to dosypie Ci czegoś na sraczke kiedyś :D :D

ivonna70
06-06-2009, 08:39
A ja nie śpię od 2:30, bo musiałam wyszykować córkę na wyjazd z religii na pola lednickie. Autokar spóźnił się godzinę i te dzieciaki stały przed kościołem i marzły. U mnie były tylko trzy stopnie. Wracałam się do domu i jeszcze jej dałam kurtkę narciarską, aby nie zmarzła. Przyda jej się, bo będą na tym polu siedzieć do niedzieli rano. Mam tylko nadzieję, że pogoda się utrzyma i nie będzie padać. A za godzinkę mam klientkę.

stella
06-06-2009, 08:52
dziewczyna ja od 5 na nogach, no coz mowi sie kto ma dzieciatko ten ma i swiatko!! ha ha... a teraz czekam az sie mlodszy obudzi bo musze do carrefour -u gonic po jakies zakupki, pogoda do du... cieplo ale pada, oj chyba ciezki bedzie dzionek!!!

p.s jajecznica wygrala ha ha......

pisiowa21
06-06-2009, 11:59
od 5 rano na nogach jezdym byłam umowe podpisać dziś,wstawiłam obiad,pije kawke i ide na fajansa zaraz:tuptup:

zizia
06-06-2009, 13:16
a ja sie jaszcze nie położyłam od wczoraj. oj ciężka nocka była.dzieciaki chore idzie oszaleć.;(;(;(

ivonna70
06-06-2009, 15:10
No to bardzo współczuję. Przy jednym chorym jest co robić, a co dopiero przy gromadce.

zizia
06-06-2009, 15:45
oj ivonko żebyś wiedziała. poprostu oszaleje,osiwieje, i nie powiem co jeszcze;(;(;(

ivonna70
06-06-2009, 15:47
Ale i tak Cię podziwiam, bo silna z ciebie kobitka i widać twardo stąpasz po ziemi.

Czarnulka
06-06-2009, 15:48
A ja mam dwóch kalików w domu :P Brat to już z miesiąc na zwolnieniu bo miał operację na kolano ale jeszcze czeka go rok rehabilitacji a mój tata wczoraj ze szpitala wyszedł po zabiegu na przepuklinę. A ja bidna musze skakać koło nich :P Hehe facetowi jak coś dolega to gorzej niż dziecko :P :) Dzisiaj mam imieninki i czekam na znajomych ;]

ivonna70
06-06-2009, 15:53
Oj biedactwo, to też się przy tych maleństwach nabiegasz:P, zamiast usiąść i życzenia odbierać. Wszystkiego co najlepsze życzę:kwiatek:

---------- Dodano o godzinie 15:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:50 ----------

A ja czekam na mężusia i ciągle się martwię o córkę. Dzwoniłam do niej na te pola lednickie, a ona mi mówi, że poszła sobie z koleżanką nad jezioro. Pytam czy nauczycielka wie, a ona że oni mogą robić co chcą i sami się pilnować, a tam z kilkanaście tysięcy ludzi jest!! Boję się, żeby nic jej się nie stało, bo wariatów nie brakuje.

dzidzia
06-06-2009, 16:23
A ja mam dwóch kalików w domu :P Brat to już z miesiąc na zwolnieniu bo miał operację na kolano ale jeszcze czeka go rok rehabilitacji a mój tata wczoraj ze szpitala wyszedł po zabiegu na przepuklinę. A ja bidna musze skakać koło nich :P Hehe facetowi jak coś dolega to gorzej niż dziecko :P :) Dzisiaj mam imieninki i czekam na znajomych ;]



to wszystkiego naj naj :skacze: tylko się nie upij za mocno hihihi ;P :*:*:*:*

---------- Dodano o godzinie 16:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:20 ----------


Oj biedactwo, to też się przy tych maleństwach nabiegasz:P, zamiast usiąść i życzenia odbierać. Wszystkiego co najlepsze życzę:kwiatek:

---------- Dodano o godzinie 15:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:50 ----------

A ja czekam na mężusia i ciągle się martwię o córkę. Dzwoniłam do niej na te pola lednickie, a ona mi mówi, że poszła sobie z koleżanką nad jezioro. Pytam czy nauczycielka wie, a ona że oni mogą robić co chcą i sami się pilnować, a tam z kilkanaście tysięcy ludzi jest!! Boję się, żeby nic jej się nie stało, bo wariatów nie brakuje.


wiem że łatwo powiedziec gdy się nie jest rodzicem , ale na pewno będzie dobrze :)

---------- Dodano o godzinie 16:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:22 ----------

a tak w ogole mialam miec wolne od tipsow a juz mialam dwie ... tak wiec teraz sobie odpoczywam :D

afterglow
06-06-2009, 17:17
co ja teraz robie hmm... szperam, szukam, wesze na forum wszystkiego co zwiazane ze strona techniczna jesli chodzi o zdobienie pazurkow. Mam zamiar zaczac ;p przy okazji sprawdzam, swoj poziom wiedzy na "Eureko ja to wiem" no i czekam na fryteczki :p juz czuje zapaszek :D mniam

madzialena
06-06-2009, 19:13
Iwonko spokojnie :) byłam tam i jedyne co może się jej tam stać to może sie zgubić.. :D tzn napewno trafi do swojego sektora.. tzn ja sie zgubiłam :P

wszystkiego najlepszego Czarnulko :*

ja powinnam zacząć sie pakować.. ale odkładam to jak moge bo szczerze tego nienawidze..

ivonna70
06-06-2009, 19:18
Dziękuję Ci, bo mnie trochę uspokoiłaś. Właśnie z nią rozmawiałam, choć miałam się położyć spać, ale i tak nie zasnę. Jest zimno, pada deszcz, a ona siedzi w zimowej kurtce i kocu termicznym.

madzialena
06-06-2009, 19:22
ooo to im współczuje.. przygotuj się na sterte prania jak wróci.. jeśli pada to będzie straszne błoto.. pozna fajnych ludzi :) nie martw się o nią bo tam jest bezpieczna :*

plushak
06-06-2009, 19:45
Ja wróciłam ze sklepu i się słodyczami zajadam :P
Ivonko będzie dobrze zobaczysz :przytul:

ivonna70
06-06-2009, 20:21
Jeszcze raz dzięki dziewczynki, potraficie podnieść człowieka na duchu:przytul::przytul::przytul:

madzialena
06-06-2009, 20:25
e tam :) ja po prostu pisze jak jest.. ale rozumiem Twoje obawy :)
a ja zaraz dodam zdjęcia moich dzisiejszych wypocin..

ivonna70
06-06-2009, 20:26
No to czekamy. ja swoje dodam jutro, bo już dzisiaj mi się nie chce.

szpila59
06-06-2009, 20:36
a ja dodam pazurki mamy i moje stópki... ledwo co widać... ;/

stella
06-06-2009, 20:36
a ja wlasnie do was na chwilke usiadlam , poczytac co robicie. ja tez mialam ciezki dzien, dlluuugggiiii.... juz myslalam ze nie bedzie konca, do tego moj synek cos kiepsko pod wieczor sie czul goraczka prawie 39°, czy to znowu przez te zabki??? mam nadzieje ze nic innego bo jutro niedziela wiec z lekarzem kiepsko!!! a nocki to i tak sie boje!!

a ja zaraz chyba sie uwale an kanape i wypije male piwko ha ha pewnie mnie zmorzy!!! robotki mam tyle ze hoho a lenia w du.. jeszcze wiekszego!!! prasowanko to od ponad tygodnia czeka i nic tylko dokladam do kupki!!

ide po moje piwko z soczkiem

ivonna70
06-06-2009, 20:38
Odpocznij, a za prasowanie weźmiesz się jutro. Miłego delektowania się piwkiem.

stella
06-06-2009, 21:09
dzieki ivonna ale wiesz pewnie i jutro nie poprasuje, codziennie mowie juti jutro, no coz, a piwko juz delektuje dobre, szkoda ze sama!!!!!

mala
06-06-2009, 21:19
sprzedaje ciuchy dzieci na ebay
jak ja tego nie lubie

zizia
06-06-2009, 21:23
a ja wy kompałam dzieciaki,zapodałam im leki. i siedzę jeszcze chwileczkę na forum. bo się burza zbliża.a jak to u nas bywa przy burzy zaraz prądu nie będzie.;(;(;(

Jade
06-06-2009, 21:25
a ja robie moj nieszczesny kurs,zaglosowalam na zdjecia dziewczyn na nk,jestem w dolku bo musze sie wstrzymac do 20stego z kupnem kuferka:(Ivonna corka da sobie rade bedzie wszystko dobrze ja w jej wieku do Francji na pielgrzymke jechalam :)

natalia268
06-06-2009, 21:40
czemu do 20-stego? heh nie martw sie jeszcze dwa tygodnie ;] :przytul:


jejjkuuu jakos coraz mniej casu mam na zagladanie tu.. ale mam nadzieje ze jak juz prawie wakacje to bedzie tak jak było...Przez ostatnie 3 dni to jakos sie źle czuje.. głowa boli i mi nie dobrze i duszno... Eh. jeszcze tak mi zimno :( siedze w pokoju w polarze a raczki mam takie zimne jak nie wiem co.

zizia
06-06-2009, 21:42
czemu do 20-stego? heh niemartw sie jeszcze dwa tygodnie ;]


jejjkuuu jakos coraz mniej casu mam na zagladanie tu.. ale mam nadzieje ze jak juz prawie wakacje to bedzie tak jak było...Przez ostatnie 3 dni to jakos sie źle czuje.. głowa boli i mi nie dobrze i duszno... Eh. jeszcze tak mi zimno :( siedze w pokoju w polarze a raczki mam takie zimne jak nie wiem co.
no to kochana dopadło cie to co mojego synka,no i inne dzieciaki.:przytul::przytul::przytul::*:*:*

natalia268
06-06-2009, 21:48
nie no ale... to tak czasami mi się dzieje... najczesciej tak pod wieczór własnie... bo rano i popołudniu mniej wiecej dobrze

Jade
06-06-2009, 21:49
bo musze najpierw zaplacic rachunek,buuuuuuuuuuuuu

natalia268
06-06-2009, 21:56
oooo :P nie płać, bierz kuferek ! :]

afterglow
06-06-2009, 22:00
A ja czekam na mężusia i ciągle się martwię o córkę. Dzwoniłam do niej na te pola lednickie, a ona mi mówi, że poszła sobie z koleżanką nad jezioro. Pytam czy nauczycielka wie, a ona że oni mogą robić co chcą i sami się pilnować, a tam z kilkanaście tysięcy ludzi jest!! Boję się, żeby nic jej się nie stało, bo wariatów nie brakuje.
kochanie nie martw sie! ja byłam na polach lednickich w 2006 roku. Tam jest na prawde bezpiecznie. Nie mas sie o co martwic. co chwile patrole i mnostwo braci i sióstr, którzy pomagaja i interesują się ;) połóż się spokojnie spać ;) gwarantuje Ci, że wróci cała i zdrowa ;)

zizia
06-06-2009, 22:03
ivonko wszystko będzie dobrze. nie martw się.:*:*:*

Jade
06-06-2009, 22:51
Niestety rachunek wazniejszy:(Teraz wstawiam zdjecia i skonczylam juz sie bawic z pazurkami bo slepa jestem i nic nie widze:)

ivonna70
07-06-2009, 00:48
kochanie nie martw sie! ja byłam na polach lednickich w 2006 roku. Tam jest na prawde bezpiecznie. Nie mas sie o co martwic. co chwile patrole i mnostwo braci i sióstr, którzy pomagaja i interesują się ;) połóż się spokojnie spać ;) gwarantuje Ci, że wróci cała i zdrowa ;)
Dzięki!! :* Jednak spać i tak nie pójdę, bo właśnie z nią pisałam i tam leje jak diabli, więc już sobie wyobrażam jak będzie wyglądała. Ona jest bardzo podatna na przeziębienia, a po tej wyprawie może być co najmniej gil do pasa.:(

dzidzia
07-06-2009, 09:01
ja właśnie wróciłam z komisji wyborczej i idę z powrotem na 14.30 bo się podzieliliśmy na dwie grupy ,a tak mi się chce że masakra... :/ a na nogach od 6 bo trza było tam iśc wcześniej i się podpisac...

ivonna70
07-06-2009, 09:08
No to masz niezłą fuchę. Ja też niewiele spałam, bo poszłam lulu około 2 w nocy, a wstałam o 6 rano. Najważniejsze, że moje dziecko wróciło do domu całe. Wszystko miała mokre jak gnój. Zrobiłam jej gorącą kąpiel, dostała kieliszek śliwowicy łąckiej, herbatę malinową i poszła spać. Mam nadzieję, że się nie przeziębi.

dzidzia
07-06-2009, 09:13
no i widzisz, niepotrzebnie się tak martwiłaś , ale normalne w koncu jesteś mamusia :) no ja też poszłam koło drugiej i chyba będe musiała isc sie troszku drzemnac , bo komisja bedzie do 22 i jeszcze liczenie glosow czyli przyjde do domku w nocy albo nad ranem a buuuu

ivonna70
07-06-2009, 09:16
Faktycznie lepiej się prześpij, bo potem na oczy nie wyrobisz z przemęczenia. Tyle papierków to oczopląsu idzie dostać. A ja może bym się tak nie martwiła, ale w noc poprzedzającą wyjazd miałam bardzo zły sen i jeszcze w dodatku dzień przed wyjazdem znajomy mojej córki popełnił samobójstwo skacząc z dachu wieżowca. Więc trochę dużo emocji było.

dzidzia
07-06-2009, 09:22
o ja pierdziu to juz sobie wyobrazam ze bylas jednym wielkim klebkiem nerwow, ale na szcescie masz juz core w domku :skacze: teraz tylko jakies witaminki wzmacniajace i do lozeczka zeby Ci sie nie przeziebila :

madzialena
07-06-2009, 10:21
witaminki albo coś mocniejszego :) z resztą Iwonka wie co robić :D
cholera jasna wygońcie mnie żebym sie spakowała w końcu..

ivonna70
07-06-2009, 10:27
No już pisałam, że dostała kieliszek śliwowicy łąckiej i herbatę malinową:P. Teraz śpi jak zabita. A i tak spojrzałam teraz na nią, a ona ma tak spieczoną buzię od słońca, że chyba skóra jej schodzić będzie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku też jedzie.

Jade
07-06-2009, 10:29
A kiedy ty wyjezdzasz?Ja tez musze sie wygonic ale mi sie niechce:)

madzialena
07-06-2009, 10:30
jutro.. ah no nic dziewczynki moje kochane ide sie pakować :)
nienawidze tego.. bry :/

dzidzia
07-06-2009, 10:38
dobra kochane ja spadam się położyc bo nie wytrzymam na tej komisji ;/

---------- Dodano o godzinie 10:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:38 ----------

aaa Madziu miłego pakowanka :)

stella
07-06-2009, 10:41
a ja siedze z coreczka i czekam az sie synek obudzi, nocke mialam do tylka bo biedacze goraczkuje od wczoraj, ciezka nocka byla i pewnie dzien tez nie bedzie wesolutki, no coz, tak to jest jak dzieci chore - prawda???

jestem juz po 3 kawkach, zaraz beda mi sie lapki trzesc, dobrze ze to niedziela i nie ma nikogo na pazorki ha ha...

zizia
07-06-2009, 10:45
a ja siedze z coreczka i czekam az sie synek obudzi, nocke mialam do tylka bo biedacze goraczkuje od wczoraj, ciezka nocka byla i pewnie dzien tez nie bedzie wesolutki, no coz, tak to jest jak dzieci chore - prawda???

jestem juz po 3 kawkach, zaraz beda mi sie lapki trzesc, dobrze ze to niedziela i nie ma nikogo na pazorki ha ha...
oj dokładnie.znam to.moje też chore.;(;(;(

stella
07-06-2009, 13:01
dzieki za pocieszenie ziziz, kurde niedziele mam nieciekawa, ale zagladam tu do was co chwilka popatrzec co piszecie

Kamis
07-06-2009, 14:56
A ja właśnie wróciłem z wesela wczorajszego wybawiłem się nieziemsko, wygrałem dwie flaszki na oczepinach :D jedną z drugim kolegą robiliśmy taniec erotyczny i byliśmy najlepsi :P z 4 par wybrali nas ;) haha ale ubaw był

stella
07-06-2009, 14:57
no bravo kamis!!!!! chcialabym zobaczyc ten taniec ha ha..........

ivonna70
07-06-2009, 15:00
No no widzę ukryte talenty u naszego szefa, a kto by pomyślał:P:P:P. A ja kończę robić knedle z truskawkami, zupka grzybowa na świeżych grzybkach już gotowa, a mojemu dziecku chyba oczy wygniją, bo jeszcze śpi od powrotu do domu.:)

Kamis
07-06-2009, 15:11
jakby powiedzieli wcześniej do czego sie zgłaszam to bym nie poszedł :P
dobrze że nikt tego nie nagrał bo bym się spalił ze wstydu ;) ale śmiechu było co nie miara ;)

wiecie jak to jest w grupie samców, rywalizacja wyzwala nieokiełznane emocje :D haha

Gość
07-06-2009, 15:28
mój mąż też uwielbia zabawy typu "taniec erotyczny na rurze z kuzynem jako podnóżek" :P

ja właśnie pisze głupi referat na głupie seminarium mgr i głupia jestem bo i jak pewnie będzie nie jak po mysli wielce szanownego magnificencji rektora profesora nadwzyczajnego najlepszej uczelni w czasoprzestrzeni:/:

zizia
07-06-2009, 17:16
A ja właśnie wróciłem z wesela wczorajszego wybawiłem się nieziemsko, wygrałem dwie flaszki na oczepinach :D jedną z drugim kolegą robiliśmy taniec erotyczny i byliśmy najlepsi :P z 4 par wybrali nas ;) haha ale ubaw był
kamisku to jak będziesz miał filmik z wesela to prosimy o pokazanie tego tańca.:skacze::skacze::skacze: a może jednak ktoś nagrał.:skacze::skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 17:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:10 ----------

a ja teraz siedzę i wspominam swoje wesele.bo wczoraj minęło już 11 lat od mojego ślubu. :skacze::skacze::skacze: i śmieje się z siostry że na jej musieliśmy czekać aż 11 lat żeby się dobrze wybawić. i spotkać znowu w takim wesolutkim gronie jak na moim weselichu.:skacze::skacze::skacze:. i pomyśleć że już tyle minęło. szok.:wow::wow::wow:

Jade
07-06-2009, 17:44
A ja poczytalam troche i ide sobie pomalowac troche wzorkow,taki mam plan:)a co z tego wyjdzie to niewiem

szpila59
07-06-2009, 17:48
a ja dzisiaj miałam taaaaką wielką ochotę żeby sobie pazurki nowe zrobić, ale jeszcze 3 dni w szkole i nie sądzę, żeby moja wychowawczyni (do tego w ciązy, ma zmiany nastroju, drze się na byle kogo, obniża zachow. za byle gów**, np. mi z wzorowego do bardzo dobrego, a później mi jednak dała dobre, bo przez kilka dni nosiłam kurtkę w szkole (jak pół szkoł) bo było strrrasznie zimno... :huh:) się jeszzce na mnie wkurw*** :zly:a planowałam taaakie ługie, ale nie mam narazie pomysłu na wzorek :( mogłby mi ktoś podsunąć jakiś pomysł?? (tylko nie z akrylem bo nie mam pędzelka :D) prooosze!!!;(

ivonna70
07-06-2009, 18:02
Ale oceny chyba już są wystawione. No to teraz chyba możesz już szaleć z paznokciami.

szpila59
07-06-2009, 18:08
wiem że są wystawione, ale nie chcę żeby mi truła o pazurach przez 3 dni... w środę se zrobię :D a mógłby mi ktoś jakiś pomysł podsunąć?? pliiiis ;(

ivonna70
07-06-2009, 18:16
Ale musisz powiedzieć o jakim kolorze myślisz.

szpila59
07-06-2009, 18:23
hmmm... mi się najbardziej podobają kolory fioletowy, czerwony, żółty, pomarańczowy i taki morski :D nie mówię że chcę mieć wszystkie kolorki na pazurkach tylko te mi się najbardziej podobają i myślę żeby zrobić jakieś w tych tonacjach :D

Gość
07-06-2009, 19:52
no zaraz mnie chyba potarga!! sorry że to pisze ale poprostu muszę!! nerwy mam jak jasny szlag!! mój mąż baaaaaaaardzo rzadko chodzi z córką na spacery, ale dzis sie wyjątkowo wyrwał... i wrócił z córką z ubitym zębem!! żeby to jeszcze jakiś z tylu!! ale nie!! wypieprzyła się na twarz!! nos cały zdarty, usta rozwalne i ułamana 1ka!! no zaraz mnie krew zaleje!!

czy ci ludzie nie potrafią się opiekować 3,5 letnim dzieckiem!!??
jak nie teściowa nie dopilnuje gorącej kawy, to znowu ten pleps chodzący nie potrafi sie odezwać!! ło żesz qrwa mać!!:zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:

Agusia_pa2
07-06-2009, 19:54
Mąż właśnie torturuje rybkę którą złowiliismy dzisiaj :D 7 kg karpik :D

roooksanka
07-06-2009, 20:08
wow jaki karp :D a ja siedze i czytam forum :P

zizia
07-06-2009, 20:51
aga !!!!!! miłego sprzątania:skacze::skacze::skacze: po tych torturach:skacze::skacze::skacze:

stella
07-06-2009, 20:52
racja aga, sprzatanko male bedzie !!!!
woszczurku wspolczuje ci a raczej coreczce biedaczka, nie krzycz na meza bo jeszcze bardziej bedzie jej przykro !!!

Agusia_pa2
07-06-2009, 20:53
zizuś jak nam się uda w czwartek spotkać to karpika spróbujesz a mój mężuś juz posprzątał ;) On to zawsze full serwis zrobił ;P

mala
07-06-2009, 21:09
A ja właśnie wróciłem z wesela wczorajszego wybawiłem się nieziemsko, wygrałem dwie flaszki na oczepinach :D jedną z drugim kolegą robiliśmy taniec erotyczny i byliśmy najlepsi :P z 4 par wybrali nas ;) haha ale ubaw był
ahhaahha kamis nagraj dla nas nagraj prosi prosi my chciec zobaczyc hihi:skacze::skacze::skacze::skacze:

Agusia_pa2
07-06-2009, 21:10
ahhaahha kamis nagraj dla nas nagraj prosi prosi my chciec zobaczyc hihi:skacze::skacze::skacze::skacze:

Oooo ja też cem ja też cem!!!

paznokietek1000
07-06-2009, 21:35
ja wlasnie przeglądam rosyjskie forum, i jestem załamana jak mało umiem, ach

aga
07-06-2009, 22:35
woszczurku :przytul:

a mi odpadają nogi, bo wyciągnęłam mojego chłopaka na rolki :) ja to jeżdzę od dziecka ale jemu jak na 1 raz to i tak dobrze szło:) ale ubaw miałam niezły jak wjechał w krzaki :P
"Tylko nie mów nikomu, że się przewróciłem" :lol:

Ja to bym się chyba popłakała jakbym rąbnęła tyłkiem o asfalt tak jak on :P

Jade
07-06-2009, 22:49
Woszczurku przykro mi z powodu corci:(Jedyne co zostaje to dentysta,biedne malenstwo.Nie dziwie sie ze jestes wsciekla pewnie ja tez bym byla.Agusia super rybka,powodzonka w sprzataniu i smacznego:)U mnie wszystkie chlopy w rodzinie maja swira na punkcie lowienia ryb i tez niezle okazy lowia:)No a ja dzisiaj pomalowalam sobie troszke farbkami na tipsikach,ale sie wkur..bo pedzelki sie porozkraczaly i moge sobie je wyrzucic,ale juz zamowilam nowe przy okazji dopisalam jeszcze dwie pierdolki do pazurkow:)niewiele mi wyszlo ale przesylka jeszcze no i maz niewie a jak sie dowie to mi tez jedynki wybije

madzialena
07-06-2009, 22:52
hehe Miminko pewnie i tak wszystkim powiesz :P
Aguś niezły karpik :D mój tata jest nim zachwycony.. musiałam pokazać zapalonemu wędkarzowi..
a ja sie spakowałam i ztuningowałam paznokcie :D jutro pokaże :)

zizia
08-06-2009, 08:32
zizuś jak nam się uda w czwartek spotkać to karpika spróbujesz a mój mężuś juz posprzątał ;) On to zawsze full serwis zrobił ;P
aguś spotkanko aktualne. ale ja karpia nie jadam.:skacze: od kiedy mój mądry tatuś mie nim wystraszył. to znaczy samą głową:skacze::skacze::skacze:

plushak
08-06-2009, 11:00
Ja odebrałam próbki od listonosza ale na swoje akrylki dalej czekam a podobno 27 wysłane ;/ Ja to mam pecha !
Ale ryba huh !Smacznego :D

Jade
08-06-2009, 11:50
A ja oprucz buszowania na forum,pije druga kawke:)Robie pizze,umylam lepetyne,i zaraz szykuje sie niestety do pracy.Pozatym czekam na nowe pedzelki bo moje sie rozkraczyly,czekam az mnie maz ukatrypi bo policzyli mi za przesylke i mu nie powiedzialam czyli zaplace dwa razy tyle,czekam na katalog i aplikacje z oriflame bo zaczynam rozprowadzanie kosmetykow i chyba to wsio:)

aga
08-06-2009, 13:00
Ja odebrałam próbki od listonosza ale na swoje akrylki dalej czekam a podobno 27 wysłane ;/ Ja to mam pecha !
Ale ryba huh !Smacznego :D

jakie próbki jeśli można wiedzieć? coś do pazurków?;)

ja wcinam truskawki ze śmietaną i niedługo idę gracować tujki...

plushak
08-06-2009, 13:08
Próbki akrylowe Infinity Nails błyskawicznie przyszły wypróbuje i wstawie fotosy do tematu o tej marce :D
A paczka się zgubiła jutro mają wysłać drugą eh ta poczta polska...
No nic lece na dwór bawić dzieciaczki Buziaki kobietki :* A i Kamisku :przytul: hihi

afterglow
08-06-2009, 13:28
ja sie wkurzam, ze dzisiaj tylko ozdoby przyszly :(( bo to moglo poczekac a strasznie zalezalo mi na zelu, zeby juz moc cwiczyc i pokazac Wam pierwsze wypociny... a tu kiszka buuuu
ogladam Miami Ink ;D

madzialena
08-06-2009, 14:05
a ja chciałabym się z Wami ludziska moje pożegnać :) macie być grzeczne i robić pazurki żebym miała co oglądać jak wróce :* :* postaram sie do Was zajrzeć :* a jak nie to moja mama bedzie to robić :)
pa pa Kochane :* bede w poniedziałek za tydzień :)

afterglow
08-06-2009, 14:20
trzymaj sie Madziu i uwazaj na siebie ;*

ivonna70
08-06-2009, 14:21
Baw się dobrze i do zobaczenia. Pa

plushak
08-06-2009, 14:30
Już tęsknimy Madziu:* Udanego wyjazdu :*

aga
08-06-2009, 15:44
Do zobaczenia Madziu:) Ty też nam przywieź jakieś fotki żebyśmy miały co oglądać :) Trzymaj się tam cieplutko i wracaj do nas szczęśliwie :*
:macham::macham::macham:

dzidzia
08-06-2009, 19:40
no papusie Madziu czekamy z utęsknieniem :D
ja dopiero teraz w końcu wlazłam na forum , kurde myślałam że padnę na tych wyborach , miałam w ekipie dwie babki które cały czas trajkotały i przez te france trzy razy się pomyliłam w liczeniu głosów aż w końcu powiedziałam że mogłyby się przymknąc bo nie mam zamiaru liczyc czwarty raz i o dziwo się zamknęły...Pewnie se pomyślały jaka ta młodzież nie wychowana haha

aga
08-06-2009, 19:42
i dobrze im powiedziałaś, przecież nie przyszły tam trajkotać tylko pracować :)

ja idę się przejechać na rolkach i spalić tego strucelka z makiem którego właśnie zjadłam:P

afterglow
08-06-2009, 19:49
o 9 ide do Sequoi :D zapisałam się do Niej na kurs :D
raz się żyje- ryzyk fizyk :D

kasiasssss
08-06-2009, 19:50
ja upieklam drozdzowe, zrobilam pazurki klientce,oczywiscie najadlam sie placka a teraz musze uspic moje malenstwo,potem bede mogla spokojnie pobuszowac w tematach forum,

aga
08-06-2009, 20:39
a ja już wróciłam z przejażdżki cała i zdrowa... no prawie, bo jak już wracałam do domu to chciałam ostatni raz obkręcić się o 360 stopni i.... łokieć zdarty ale najważniejsze, że pazurki całe:D bo troszki się przejechały po asfalcie...

kasiasssss
08-06-2009, 20:42
to dobrze bo szkoda by bylo pazurkow,moj maly cos marudzi i nie chce zasnac wiec nie wiem kiedy bede miala labe i troche spokoju i czasu dla siebie, ale kocham to moje malenstwo nad zycie

zizia
08-06-2009, 22:35
a moje już śpinkają. i mam czas na szperańsko na nk:skacze::skacze::skacze:

kasiasssss
08-06-2009, 22:59
moj wkoncu tez zasnal,ale ja tez juz padam wiec za duzo czasu mi nie zostalo

szpila59
09-06-2009, 14:13
a ja wróciłam ze szkoły cała wkurzona, bo dzisiaj na przedostatniej lekcji baba od matmy powiedziała nam że jutro mamy sprawdzian z całego semestru!!!:zly::zly::zly::zly::zly:

ivonna70
09-06-2009, 17:11
Przecież oceny już wystawione więc może Was w migdał cmoknąć. Idź na wagary:P

Kamis
09-06-2009, 18:14
ciekawe czy swojej córce też byś tak doradzała :P

ps popieram :D

afterglow
09-06-2009, 18:24
ja bym poszła ;p
tez popieram

a ja byłam dzisiaj u Seqoi na ploteczkach ;) tańczylam z mopem walca angielskiego na panelach ;p i ogólnie było spoko :D teraz bede miała romans z Cifem :D

natalia268
09-06-2009, 18:49
a ja wróciłam ze szkoły cała wkurzona, bo dzisiaj na przedostatniej lekcji baba od matmy powiedziała nam że jutro mamy sprawdzian z całego semestru!!!:zly::zly::zly::zly::zly:



hahahaha ja to bym sie z nią kłócila czy ona normalna jest przypadkiem...
Na szczęscie od dzis juz sobie robie odpoczynek od szkoły... bo dzis byłam i na kazdej lekcji ogladalismy film :/: no co za beznadzieja... a teraz siedze i nie wiem co ze soba zrobic... :( wyszłabym na dwór ale leje... zreszta z drugiej strony boli mnie brzuch, a lezec mi sie nie chce bezczynnie i mam problem :D

Anna Kosińska
09-06-2009, 18:54
tez bym sie klocila,jakas nawiedzona ta nauczycielka z matmy...zawsze ich nie lubialam...a ja dzisiaj juz przed ostatni dzien kursu,jutro ja zadaje pytanka na egzamin i tutaj niestety nie maja nic do powiedzenia..no i pozegnanie i najmilsza czesc kursu,ktore wzystkie uwielbiaja...rozdanie certyfikatow...:)

natalia268
09-06-2009, 19:06
a jakie np. są zadawane te pytania?

afterglow
09-06-2009, 19:40
też jestem ciekawa ;) prosimy Aniu o przykładowe pytanko :)