PDA

Zobacz pełną wersję : co teraz robicie....



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Anna Kosińska
09-06-2009, 20:06
np..co to warstwa dypresyjna...??jest ich wiele zawsze jest pare podchwytliwych...i wam rowniez powiedziec nie moge ale przyklad zawsze podac moge...;)

natalia268
09-06-2009, 20:13
no tak tak to oczywiste :)

mariet86
09-06-2009, 20:28
a ja zrobiłam klientce pazurki potem mamie a teraz sobie robie i próbuje kwiatki uklepać na nich z akrylu:D

mala
09-06-2009, 21:57
ja tez obrobilam klientke,teraz sobie odpoczywam

Jade
09-06-2009, 22:23
A ja czytam zaleglosci na forum i zpilowuje mojego fakolca bo go trachnelam,zawsze jak cos gdzies sprzatam to nim gdzies musze trafic.dobrze ze nie musze latac do salonu zeby naprawic:)

stella
09-06-2009, 22:26
a ja zaraz ide spac, nie mialam zbyt czau dzis na pisanie z wami, szkoda, ale dzionek nie latwy, obowiazki jak zwykle ale najgorsze ze moj maluszek od paru dni zle sie czuje i goraczkuje, jestem padnieta bo nocki zawalona, hmmm, ide zaraz spac, pa pa

ivonna70
09-06-2009, 22:38
A ja siedzę z płatkami pod oczami i za chwilę idę spać, bo jutro dużo pracy mnie czeka. I jeszcze się zastanawiam co mężowi na urodziny kupić. Kończy 40 i chcemy mu z rodzicami i teściami coś fajnego kupić i nie mam pojęcia co. Ciągle go wypytuję co by chciał, a on nie wie. No i kiszka, bo jestem w punkcie wyjścia.

pisiowa21
09-06-2009, 22:46
eh a ja mam 3dni wolnego:)
a dzis niedawno sie obudziłam bo z nocki zeszłam:(

Chanti25
09-06-2009, 23:38
ja padam po ciężkim dniu ;( i jutro znowu lekarz :( ach te durne choroby :(

szpila59
10-06-2009, 13:52
a ja wreeeeeeeeszcie w domu.. ten dzień mi się tak dłuuużył, że już na ostatniej lekcji nie mogłam wytrzymać:spiacy:

ivonna70
10-06-2009, 13:58
ciekawe czy swojej córce też byś tak doradzała :P

ps popieram :D
Szefie moja córka to na sztucznym chorobowym siedzi, bo wolę ją mieć pod kontrolą niż żeby się szwendała na wagarach hi hi:P

---------- Dodano o godzinie 13:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:57 ----------

szpila59
10-06-2009, 14:11
Szefie moja córka to na sztucznym chorobowym siedzi, bo wolę ją mieć pod kontrolą niż żeby się szwendała na wagarach hi hi:P

---------- Dodano o godzinie 13:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:57 ----------


ja zawsze na sztucznym chorobowym :D:D:D Jak mi się nie chce do szkoł iść, to nie idę :D w domciu zostaję :D:D
Moja mama chyba też nie chce żebym na wagary szła, bo jak młoda była to cały czas chodziła :P

roooksanka
10-06-2009, 14:37
zjadłam przed chwila obiad i czekam na klientke :] bo ma o 15 przyjsc :)

mala
10-06-2009, 14:48
a jA ROBIE obiadek,pol,ozylam mala spac.i sobie odpoczne potem....

dzidzia
10-06-2009, 15:59
jejq jak ja dziś przywaliłam pazurem to myślałam że mi tips odpadł a wiecie co się stało zamiast tego ?? Lekko mi paznokiec od łożyska odszedł i to boooli jak franca, tak więc teraz siedzę sobie i nie wiem czy palucha owinąc czymś czy nie :P bo mi się tak głupio na klawiarurze teraz piszę trzymając go w górze...

Anna Kosińska
10-06-2009, 16:37
allllllllllllllaaaaaaaa..to az Mnie zabolalo...a Ja odpoczywam,mialam miec ponad tydzien free a mam do poniedzialku,praca wzywa,kursik ale za to juz u siebie w domu...wiec na pewno wiecej wypoczne..:)caly czas w biegu..

Kamis
10-06-2009, 17:52
annamon dobrze że już do nas wróciłaś :)

ivonna70
10-06-2009, 17:58
jejq jak ja dziś przywaliłam pazurem to myślałam że mi tips odpadł a wiecie co się stało zamiast tego ?? Lekko mi paznokiec od łożyska odszedł i to boooli jak franca, tak więc teraz siedzę sobie i nie wiem czy palucha owinąc czymś czy nie :P bo mi się tak głupio na klawiarurze teraz piszę trzymając go w górze...
Ajjj dzidzia normalnie, aż mi się flaki przekręciły jak to czytałam. Mam nadzieję, że szybko zagoi Ci się ten paluszek:przytul:

natalia268
10-06-2009, 18:50
ja zawsze na sztucznym chorobowym :D:D:D Jak mi się nie chce do szkoł iść, to nie idę :D w domciu zostaję :D:D
Moja mama chyba też nie chce żebym na wagary szła, bo jak młoda była to cały czas chodziła :P


Mi tak mama nie pozwala;) zostać moge tylko wtedy jak sie zwijam z bólu, mam gorączke albo cos podobnego a takto nie... zreszta jakos nie chodze na wagary.. tylko czasem z ostatnich lekcji sobie pójde ale takto zostaje ;] frekwencje w szkole mam bardzo dobrą ;)


A teraz własnie jem spóźniony obiad i czekam z mama na tate az przyjdzie z pracy i jedziemy do sklepu gdzies :)
A wczesniej na lodach z przyjaciółką ją pocieszać i oczywiscie przechodząć obok ozdób nie mogłam sie popwstrzymac by czegos nie kupic :love: ahhh... Mama mówi że powinnam się leczyc :( :D

kasiasssss
10-06-2009, 22:34
a ja jak zawsze od 8miu miesiecy czuwam nad moim skarbem, juz spi wiec czytam co tu napisalyscie dotychczas:love:

mala
10-06-2009, 22:39
patrze jak moj maz maluje pokoj,kupowalam w ebay,czytam forum,i wybieram sie spac a mi sie nie chce

plushak
10-06-2009, 22:52
Skończyłam sprzatać swój pokój o masakra ! chyba muszę to częściej robić :P
pudeł starych rzeczy a pluszaków... :P
Nareszcie moge sobie zjeść jakiś obiadek:P

natalia268
10-06-2009, 23:05
obiad ? ;P Smacznego ;]
ja dopiero wróciłam ze sklepu z rodzicami.. i przegladam forum i szukam tematu w którym sie pisało o takiej folijce którą mozna odbić na paznokciu ale nie mogę znaleźć... :( moze ktos wie gdzie to było? :(

plushak
10-06-2009, 23:07
Obiadek bo czasu nie było :P ja kupiłam taką folie ale nie wiem jak to odbic :D

natalia268
10-06-2009, 23:10
Po godzinie 19 się nie je !! :D


noo własnie ja tez dzis kupiłam ;) i juz sobie wymysliłam wzorek... i przy tej folijce był taki klej taki hmm... jakby w kształce paznokci który sie nakleja i na to tą folijke.. ale to beznadziejne.. a wiem ze w tamtym temacie jak pisano o tej folijce to było coś ze czymś się smaruje tylko nie wiem czym ;( czy czyms specjalnym czy tez moze nie...

aga
10-06-2009, 23:12
czy o to chodzi ?http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/160-wtapianie-ozdob-2.html#post15586

plushak
10-06-2009, 23:13
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/186-video-instrukcje-pazurki-krok-po-kroku-2.html
To nie tu ?
tu duzo o tym :P
Jak ja głodna nie zasne to co ja mam zrobić a do 65 moge dobic !!;p

natalia268
10-06-2009, 23:22
o dziękuje..:kwiatek: tak to chodzilo o folię perlmutową :) znalazłam w tym samym momencie juz hhehehe :)
wiec chyba jutro wypróbuje czy odbijje się na prawie suchym lakierze.. ;)
a teraz zmykam się kąpac i spac :) Dobranoc :*

pisiowa21
10-06-2009, 23:29
ja skończyłam sernik robić i się wbijam na forum:)

plushak
10-06-2009, 23:59
Pisiowa super foto!!!! sory za offtop ale super!!
Dobrej nocki Nati :*
Ja wracam do jedzonka ;p

Chanti25
11-06-2009, 00:23
:love:pisiowa sexi laseczka:love:

pisiowa21
11-06-2009, 00:24
ha ha dobre jak ja jestem sexi laseczka to chanti sex bomba:):love::love::love:

Jade
11-06-2009, 00:39
A ja wlasnie zakladalam stronke:)jeszcze nie skonczylam bo chce wstawic linka do mojego profilu i niewiem gdzie go szukac,helpppp

afterglow
11-06-2009, 00:41
gram z Pisiowa we wszystkie gry z Offa ;p

ivonna70
11-06-2009, 08:58
Jest 8:54, a ja już zrobiłam barszcz biały z jajkiem i kiełbaską, kotlety z kurczaka z pieczarkami i serem, naszykowałam ziemniaki i fasolę szparagową w garnkach, tiramisu i torcik z truskawkami. Mężuś właśnie skończył 40 i dzisiaj trochę zaszalałam w kuchni. Muszę wykorzystać tą pogodę i idę pojeździć .

Anna Kosińska
11-06-2009, 09:09
Ivonne to Ja widze ze dzisiaj party...hihihi..a Ja zaspalam na pociag i uziemiona do jutra w Szczecinie...wiec odpoczywam...spacerki dluzsze dzisiaj uskutecznie z Moim Baronem...i sama powietrza lykne...:)

ivonna70
11-06-2009, 09:13
No tak tylko troszkę, bo prawdziwa biba za tydzień i wtedy będzie szykowania, bo ja to taka głupia jestem, że zawsze strasznie dużo potraw naszykuję, aby goście nie wyszli głodni, a potem cały tydzień jemy.
No widzisz, to że zaspałaś na pociąg ma swoje dobre strony, bo łykniesz trochę powietrza morskiego i się zrelaksujesz. Miłego dnia i pięknej pogody Ci życzę:)

Anna Kosińska
11-06-2009, 09:17
No to widze ze Ty to tak samo jak Ja..nagotuje.przyrzadze na cacy a i tak pozniej lezy bo za duzo..ale Ja Lubie gotowac,eksperymentowac..To Milego dzionka i imprezki zycze calej rodzince...:)

Jade
11-06-2009, 09:22
A ja nadal tworze swoja stronke:)

ivonna70
11-06-2009, 09:58
Ale za to jak skończysz, to efekt będzie powalający:good::)

Anna Kosińska
11-06-2009, 10:06
ja za swoje zabrac sie nie moge...wisi jak na razie w sieci..hihihihi

kasiasssss
11-06-2009, 10:17
a ja wrocilam z parcy,uspilam malenstwo ,potem biore sie za obiadek i na spacer poki piekna pogoda:P

sloneczko
11-06-2009, 11:48
A ja za chwilke biore sie za sprzatanie a niczego mi sie nie chce taka deszczowa pogoda pada i pada chciala bym juz slonce wtedy czlowiekowi jakos energi przybywa i wiecej sie chce i musze jeszcze trawe skosic ale teraz taka mokra to nie da rady.

szpila59
11-06-2009, 12:24
A ja własnie kłócę się moją siostrą... Coś jej na mózg padło i gada , że Ci ludzie co byli w szkole kłamią i ,żę nie wszystkie narkotyki uzależniają, że niektóre są nieszkodliwe,np. LSD (które jak czytałąm nie powoduje uzależnienia fizycznego tylko psychcznego,moze doprowadzić do psychodzy), lub Marycha (Marihuana podnosi ciśnienie krwi, zwiększa się akcja serca, naczynia krwionośne rozszerzają się.
Człowiek po zażyciu narkotyku charakteryzuje się przekrwionymi spojówkami, a w przypadku zażycia większej dawki mętnym wzrokiem, ponadto może mieć problemy z koordynacją ruchową, a jego ubranie może charakteryzować się słodkim zapachem.
Pochodne konopi nie uzależniają fizycznie. Uzależniają natomiast psychicznie. BŁĘDNIE narkotyki te nazywa się \"narkotykami lekkimi\" ponieważ uzależnienia nie dzieli się na lżejsze i cięższe. Pochodne konopi bardzo często są wstępem do zażywanie narkotyków z rodziny psychostymulujących, opiatów.
Człowiek regularnie palący marihuanę ma trudności z koncentracją i zapamiętywaniem nowych informacji, a także traci on dynamikę i aktywność do zdobywania nowych, interesujących hobby, informacji itp.) i że człowieka naćpanego wogule nie można aresztować... Zaczęła czytać książki tego Marilyna Mansona i teraz gada ,że on wcale nie jest uzależniony, tylko "czasami" bierze kokę... ALE BROŃ BORZE NAZWAĆ TO UZALEŻNIENIEM BO DRZE SIĘ NA CAŁY DOM... :o

Jade
11-06-2009, 12:27
Ale za to jak skończysz, to efekt będzie powalający:good::)


Jezeli to pisalas do mnie to serdecznie dziekuje:przytul::*

natalia268
11-06-2009, 14:12
Szpila ile Twoja siostra ma lat? :D


Hmmmm ja własnie zrobiłam sobie paznokcie ;] zjadlam obiad i zaraz ide gdzies w swiat :)

dzidzia
11-06-2009, 14:52
a ja się właśnie zdenerwowałam bo od rana słoneczko bez chmurki a teraz na deszcz się zapowiada i cooooooo znowu mam w domu siedziec ;( a buuuuuu

Anna Kosińska
11-06-2009, 15:34
szpila kazdy ma inny poglad na te sprawy,nie mozemy tylko atakowac tylko uiasc z nia i na ten temat pogadac...wiele ludzi bierze rozne uzywki nie mowiac nic nikomu..ale czytajac Mansona to tak nie za dobrze jak na mlody wiek...i tak podatnymi na takie informacje ludzi..bo to moze byc niebezpieczne...ja jestem przeciwniczka ciezkich narkotykow,a co do palenia marysi...jak najbardziej prozse o zalegalizowanie...:):):)hihihihi...5 lat w Holandii i jakos sie nie uzaleznilam od tego,raz na jakis czas nawet milo cos takiego bylo zapalic,mamy wtedy ciut inne poglady na wiele tematow ktore Mi czasami nawet pomoglo,to wszystko zalezy od czlowieka jak do tego podchodzi i jak mysli...czytalam ksiazke na temat tego i wiecej bylo plusow niz minusow...Moja kolezanka,corka przyjaciela choruje na padaczke,miala czeste ataki i zaczela popalac jednego dziennie,ukrywala przez jakis czas ze palila przed ojcem..ale ojcu cos sie nie spodobalo wiec poszedl do lekarza,on rowniez ma ta chorobe.a lekarz powiedzial,pewnie pali i dlatego zanikaja ataki...i sie wydalo,zmniejsza to objawy atakow i choroby...ale oczywiscie w zdrowych ilosciach..

aga
11-06-2009, 15:39
a u mnie wyszło słoneczko i zaraz lece na spacerek :) :jupi:

kasiasssss
11-06-2009, 16:42
ja wrocilam ze spacerku,troche zmoklam i ruszam znow do pracy,ale niedlugo do was wroce narka:P

dzidzia
11-06-2009, 18:22
a ja zaraz będę robic to co "uwielbiam"... uzupełnienie buuuuuuuuuuuu

Chanti25
11-06-2009, 18:50
... biedna dzidzia :przytul: Ja dzisiaj dwa uzupełnienia zrobiłam ;P

szpila59
11-06-2009, 19:10
a ja dzisiaj ściągałam pazurki siostrze... :/:

ivonna70
11-06-2009, 19:35
Jezeli to pisalas do mnie to serdecznie dziekuje:przytul::*
No jasne, że do Ciebie:)

afterglow
11-06-2009, 21:09
ucze się do obrony...
bleeeee
:żyga:

kasiasssss
11-06-2009, 22:00
jestem wykonczona,do jutra moje drogie pazurkowe panienki:przytul::przytul:

Czarnulka
12-06-2009, 10:12
Jejuuuuuuuuuuuuuu jakie ja mam zaległości na forum ;( W weekend ostatnie egzaminy i kuję ;( I tęsknię za Wami ;( Bez sensuuuuuu :P

ivonna70
12-06-2009, 10:24
Jejuuuuuuuuuuuuuu jakie ja mam zaległości na forum ;( W weekend ostatnie egzaminy i kuję ;( I tęsknię za Wami ;( Bez sensuuuuuu :P
Będzie dobrze!! trzymamy kciuki:good:
A ja jadę dzisiaj z mężem do optyka, bo sobie wreszcie wymyślił co chce na 40 urodziny. Robi sobie okulary ze szkłami tranzyszyn.

zizia
12-06-2009, 11:32
a ja skończyłam sprzątać i myć garnki po spotkanku wczorajszym z agusią pa2. i teraz biorę się za przerabianie zdjęci:skacze:

NiCoLa
12-06-2009, 12:46
ja właśnie wróciłam ze spacerku, nazbierałam kwiatki i układam je w gazetki i książki :) mam nadzieje, że szybciutko się ususzą bo już mam pomysła na paznokietki :D

kasiasssss
12-06-2009, 14:45
DZIS przyjechal moj mezus z irlandii,przywiozl mi kwiatki tam zerwane i ususzone,sa sliczne,wiec bede troche zajeta,ale npewno bede tu zagldac,chociaz mam wrazenie ze nikt tu na mnie nie czeka:/:

moniczka690
12-06-2009, 15:04
mój chłop poszedł do pracy a ja wreszcie mogę okupować kompa do woli heheh ostatnio stwierdził ze musimy nabyć drugi bo odkąd znalazłam forum on już do kompa się dostać nie może :)

---------- Dodano o godzinie 14:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:03 ----------

kasia nie myśl tak ja czekam na ciebie:D czekam na fotki nowych pazurków z kwiatuszkami

kasiasssss
12-06-2009, 15:11
mam ffotki tylko nie mam czasu zeby sie spiac i dodac wszystko,no i ciagle jestem z moim maluszkiem:P

moniczka690
12-06-2009, 15:20
racja ale teraz to sie mężem zaqjmuj a nie przy kompie siedź:skacze::skacze::skacze::skacze:

kasiasssss
12-06-2009, 15:48
zajmuje tez heheheh

moniczka690
12-06-2009, 15:51
dobrze dobrze:)

Anna Kosińska
12-06-2009, 16:40
no Moje Kochane...jakze powrot do domu jest mily...dobrze byc u siebie...:)pozdrawiam was wszystkie bardzo cieplutko..:)

Gość
12-06-2009, 17:03
ja zawsze na sztucznym chorobowym :D:D:D Jak mi się nie chce do szkoł iść, to nie idę :D w domciu zostaję :D:D
Moja mama chyba też nie chce żebym na wagary szła, bo jak młoda była to cały czas chodziła :P
o buuu;( to tylko ja taka głupia ****a jestem ze na pierwsze wagary poszłam na 1 roku studiów...;(

a tak w ogóle to szperam po naszym forum bo przez ta sesj to już dawno "zarosłam" tematami:(

---------- Dodano o godzinie 17:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:59 ----------


mój chłop poszedł do pracy a ja wreszcie mogę okupować kompa do woli heheh ostatnio stwierdził ze musimy nabyć drugi bo odkąd znalazłam forum on już do kompa się dostać nie może :)
ha ha ha... u mnie jest to samo!! mój to już takie nerwy ma na mnie że se dodatkową robotę znalazł i chodzi do sąsiada... kafelki w kuchni mu kładzie:P

moniczka690
12-06-2009, 17:13
dobre dobre:) ja mam teraz luzik bo m,ój ma na popołudnie wiec kompa mam dla siebie do wieczora ale jak ma na rano to lipa bo tu obiad tu porządki i jak sie odrabiam to zostaje mi tylko jakieś 20 min dla siebie a jak on wraca to już du..a do kompa sie dostac nie moge. właśnie licytuje na ebau kuferek taki sam jak ty masz woszczurku tylko srebny mam nadzieje że uda mi sie go kupić w miarę tanio mój facet stwierdził że zapłaci heheheh:skacze:

ivonna70
12-06-2009, 18:27
no Moje Kochane...jakze powrot do domu jest mily...dobrze byc u siebie...:)pozdrawiam was wszystkie bardzo cieplutko..:)
Milutko, że już jesteś:) Udało Ci się trochę pospacerować wczoraj, czy jednak pogoda nie pozwoliła??

---------- Dodano o godzinie 18:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:41 ----------

Właśnie przeglądałam konkurs na kosmetomanii i trochę jestem zniesmaczona wypowiedzią jednej z uczestniczek. Po raz drugi wystawiła tą samą pracę, a to jest niezgodne z regulaminem. Napisałam w komentarzu, że ta praca brała już udział w konkursie, a tu z jej strony atak. (Proszę moderatora o usunięcie tego zdjęcia bo co niektórzy się "zagdaczą") - fanów to takim tekstem się nie zdobędzie.

aga
12-06-2009, 18:39
ja wcinam jajecznicę ze szczypiorkiem i rzodkiewka:P


DZIS przyjechal moj mezus z irlandii,przywiozl mi kwiatki tam zerwane i ususzone,sa sliczne,wiec bede troche zajeta,ale npewno bede tu zagldac,chociaz mam wrazenie ze nikt tu na mnie nie czeka:/:

Czekamy, czekamy :przytul: im nas więcej tym lepiej :good:



Właśnie przeglądałam konkurs na kosmetomanii i trochę jestem zniesmaczona wypowiedzią jednej z uczestniczek. Po raz drugi wystawiła tą samą pracę, a to jest niezgodne z regulaminem. Napisałam w komentarzu, że ta praca brała już udział w konkursie, a tu z jej strony atak. (Proszę moderatora o usunięcie tego zdjęcia bo co niektórzy się "zagdaczą") - fanów to takim tekstem się nie zdobędzie.

Właśnie zauważyłam, że na wielu forach podczas konkursów jest taka niemiła atmosfera... na szczęście u nas tak nie jest:)

Anna Kosińska
12-06-2009, 19:09
i dlatego ze u Nas tak jest milo zadna lepiej niech nie wazy sie z Nami tu zadzierac...no nie Kochane...??bo bedzie goraco...Ivonne,zebys Ty wiedziala jak w dodatku padalo...nie dlugo to zaleje ten Szczecin tylko tam pada,przez miesiac zeby 4 dni byly fajne a reszta do bani...ale odpoczelam...teraz przygotowuje na poniedzialek dla kursantki wszystkie dane...:)

kasiasssss
12-06-2009, 19:55
wlasnie skonczylam pazurki,zaraz kapie malego,potem spac i troche wolnego

stella
12-06-2009, 22:42
a ja zamiast isc spac to grzebie w internecie , dzis bylam z coreczka u lekarza bo prawie 40° goraczki od wczoraj, synek nie daje mi spac w nocy, po prostry trzymam ie na kawce!!!! przesada!!!! ostatnio nie mam na nic czasu a zmeczenie bierze gore!!! zaraz ide pod perysznic i spanko "mam nadzieje" chociaz jak znam mojego synka to pewnie NIE !!!!!!!!!

kasiasssss
12-06-2009, 22:43
ja tez spadam spac a jutro do pracy:porazka:

mala
12-06-2009, 22:46
stella wspolczuje
jak moj maly raz byl chory (goraczkowal tydzien bez przerwy miedzy 39 a 40 stopni) to mialam dosc
az do mamy do polski dzwonilam zeby przyjechaa
ale mu przeszko
takze wysylam ci telepatycznie troche sily

roooksanka
12-06-2009, 23:00
a ja ide spać bo jutro musze wstac o 7 :/ sobota a tak wczas musze wstac :P i jeszcze mnie gardło coś boli wezmę jakoś pastylke i sie kłade :P

marta01_11
12-06-2009, 23:03
ja sie ucze we wtorek i w środe mam ciężkie egzaminy już mam dość ile tak można:(ale jak zdam to bedę szaleć wkońcu wakacje:)

Anna Kosińska
13-06-2009, 09:27
Marta powodzonka zycze....po to sie wlasnie uczymy,by cos w tym zyciu wlasnie osiagnac...Nadzieja umiera ostatnia,wiec mysl pozytywnie i pewnie sie uda...a JA dzisiaj od ranka jakas zakrecona,nie moge miejsca sobie znalezc a tyle roboty Mnie czeka ze rece opadaja,i pogode to chyba sciagnelam za soba bo wczesniej bylo pogodnie a teraz tu to samo..oplakana ta pogoda:(

szpila59
13-06-2009, 14:23
a ja się nuuudzę :/: ooo forum inaczej wygląda :D Dopiero teraz weszłam :P

plushak
13-06-2009, 14:25
ja czekam aż mi luby śnaidanie zrobi :P i forum przeglądam,
o zrobił:D
sklep zaliczony pewnie coś w tv poszukam hmm

ivonna70
13-06-2009, 14:55
O tej porze śniadanie?? Ale biorąc pod uwagę pogodę to wcale się nie dziwię.
A ja siedzę i ściągam muzykę z lat 80-tych, na sobotnią imprezę, mąż śpi, a córka poszła do koleżanki. Pogoda jest taka, że tylko wziąć połówkę i pić.

kasiasssss
13-06-2009, 15:00
ja rano bylam popracowac,potem jedne pazurki kolezance zrobilam i obiadek no i troche luzu,ale szykuje impre na jutro bo corunia konczy osiemnascie latek

ivonna70
13-06-2009, 15:12
No nie mów, że masz taką dużą córkę, bo patrząc na to zdjęcie to niemożliwe.

kasiasssss
13-06-2009, 15:17
zdjecie ma 4 lata, a mam corke i jeszcze bliznieta 16 lat,teraz zrobie coruni pazurki na jutro zeby ladnie wygladala i reklame robila;););)



pazurki zrobione zaraz wrzuce zdjecie,ale chyba do albumu wiec zapraszam,prosze o wskazowki,mowcie co zle robie,

mala
14-06-2009, 22:36
wykupilam pol ebeya
siedze na forum
gadam z bratem i kolezanka
i wybieram sie spac

kasiasssss
14-06-2009, 22:42
ja dzis juz po imprezie osiemmnastkowej, zmeczona jestem, zrobilam juz jedne pazurki i zaraz mykam spac

Ewelinaaa
14-06-2009, 23:03
A ja skończyłam ostatnie poprawki pracy, obrona 25 :) zjadłam litr lodów, jutro mam egzamin praktyczny i nadrabiam braki na forum spowodowane sesją i nadchodzącą obroną, i chyba jestem w ciazy..

aga
14-06-2009, 23:11
no to moje gratulacje :) :*

Pati88
15-06-2009, 09:16
a ja zaliczylam juz wszystkie egzaminy jeszcze w sobote mam praktyczne i koniec, juz moge witac WAKACJE :)teraz jade zakrecic sie za praktykami w salonie kosm.

szpila59
15-06-2009, 09:26
Ewelinaaa, GRATULUJĘ!!! A to już pewne, że jesteś w ciąży?? :skacze:

madzialena
15-06-2009, 11:13
Ewelina ja też gratuluje :* :*

dziewczynki a ja wróciłam :) teskniłam bardzo!! teraz trzeba nadrobić straty w czytaniu :) później dodam zdjecia z wakacji :*

Jade
15-06-2009, 11:17
Ja tez gratuluje!!!:)Madzialena mam nadzieje ze bylo super!!

kasiasssss
15-06-2009, 11:26
ja mam jeszcze trzy klientki wiec duzo pracy przy tym dom i dzieci wiec chyba dzis dopiero wieczorkiem tu zajrze

aga
15-06-2009, 13:08
Ewelina ja też gratuluje :* :*

dziewczynki a ja wróciłam :) teskniłam bardzo!! teraz trzeba nadrobić straty w czytaniu :) później dodam zdjecia z wakacji :*

My też tęskniliśmy !! :) to czekamy na fotki i opowiadaj jak było :):*

Czarnulka
15-06-2009, 16:45
Ale się pozmieniało u nas na naszym kochanym forum :)) Supcio!! Ja już od jutra nadrabiam zaległości dzisiaj mam kaca, bo wczoraj oblewałam zdanie egzaminów z całą grupą!!!! :D

aga
15-06-2009, 16:47
no to dla Ciebie Czarnulka też gratulacje !! :)

natalia268
15-06-2009, 17:49
a ja ide zaraz na rolki :skacze:

Anna Kosińska
15-06-2009, 17:55
A Ja juz po pracy,pierwszy dzien kursu zaliczony..fajna dziewczyna...lubie te inwidualne kursy:)teraz musze troche poczytac dermatologii ta ksziazke czytam juz ponad dwa miesiace i jakos jej skonczyc jeszcze nie moge.....Natalia ale masz fajnie na rolki,tez tak chcialabym...:)ale najpierw musialabym sie dobrze nauczyc...hihihi...jak kiedys jezdzilam to glebe co chwile zaliczalam..:)

madzialena
15-06-2009, 17:58
ah dobra rozpakowałam sie :) zaraz dodam zdjęcia a potem.. zrobie pazurki :D prawdopodobnie moje pierwsze szpicki.. :)
Miminko było świetnie.. dzieciaczki kuzynki takie słodkie że aż mi sie zaczeło chcieć dzieci :P życie w Anglii jest troche inne niż tutaj.. z resztą dziewczyny wiedzą o czym mówie :)

moniczka690
15-06-2009, 17:59
rolki super tez bym chciała niestety mój chłop nie da sie wyciągnąć

aga
15-06-2009, 18:03
ja miałam jeździć codziennie ale tak mnie obtarły, że teraz czekam aż mi się noga zagoi dopiero będę jeździć :)

Madziu jak ja popatrzę na dzieciaki to mam tak samo :) ale swoich jeszcze nie chce:P tak czekam aż mój brat coś zmajstruje ale chyba się nie doczekam :P

---------- Dodano o godzinie 18:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:02 ----------

Moni ja mojego wyciągnęłam niedawno, na początku nie chciał a teraz sam się pyta kiedy znowu jeździmy :skacze:

moniczka690
15-06-2009, 18:09
my kupiliśmy w zeszłym roku rolki i wyobraź sobie byliśmy tylko raz leżą prawie nówki w pudełkach a jak pytam czy idziemy to mu się nie chce
taki z niego leń tylko by w domu siedział i spał albo tv oglądał a mnie szlag trafia

Tonija
15-06-2009, 18:13
na allegro wystaw :) my kupiliśmy łyżwy i też byliśmy raz może :o ;) ale tłumaczymy że to przez to że zimno było :lol:

sylwia12314
15-06-2009, 18:42
Ja rolek nigdy na nogach nie mialam strach mi nie pozwala.......:kwiatek:

mala
15-06-2009, 21:27
zrobilam sobie pazurki
siedze na forum bojakze by inaczej

---------- Dodano o godzinie 21:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:23 ----------

ach zapomnialam dodac ze bronie laske na forum innym bo za zapytanie czemu widac ni roznice tipsa po opilowaniu zostala okrzyknieta haslem IDZ NA KURS Itp
az mnie ponioslo

szpila59
15-06-2009, 21:28
Też sobie robiłam pazurki, ale u jednej rączki bo mnie tak brzuch bolał, że 4 bite godziny siedziałam i już nie miałam siły na drugą łapkę :/:
mała co to za forum??????

kasiasssss
15-06-2009, 21:44
ja trzy klientki obsluzylam i odpoczywam teraz

aga
15-06-2009, 21:54
A mnie chłopak wkręcił w przepisywanie jakiegoś tekstu i siedzie przed kompem i przepisuje... tylko gdyby to był tekst to jeszcze byłoby w porządku a tu jakieś równania a ja nawet nie wiem jak zrobić taki duży pierwiastek :(:P

kasiasssss
15-06-2009, 22:03
chce zrobic zamowienie le zastanawiam sie nad zelami i akcesoriami,chwalicie Pazurka, ale nie wiem czy ktos kupowal formy z Pazurka,czy warto?

natalia268
15-06-2009, 22:20
Ja na rolkach byłam z kolezanka... dwie godziny jeździłam :) fajnie było... Choć ją tez obcierała kostka, ale jakos wytrzymała.. ma za małe roki chyba i ją uciskają ale ciągle wyciąga mnie na te rolki hehe albo na bieganie..ale wole rolki :)

^_^ Ponaciągalam troche mame i mi dołozy do żeli itd. wiec moge juz wybierac :skacze: :skacze: ale się ciesze... hahahah przynajmniej bede musiała troche mniej dawac ze swoich... jejku czemu to wszystko takie drogie ;(

a teraz moj brat z mamą okupuja laptopa, a raczej gre The Sims 3 xd hahahahha moja mama znowu bedzie siedzies do 2 w nocy i w to grac.. co za kobieta ;P ale oczywiscie kody musiałam wpisywac bo nie starczyło Jej na nic ;)

zaraz kąpac się i spac...


PS aa własnie... po raz pierwszy śnilo mi się cos zwiazanego z paznokciami, a mianowicie śniło mi się że chciałam sama stworzyc pobodna masę do akrylu by wykonywac takie kwiatki ;P ale zamiast akrylu wyszedł mi żel.. :D i w pudełkach od lodów takich dużych robiłam żel i sprzedawałam go za 70 zł. tanioooo a był bardzo dobry ! :) no i wszyscy ode mnie kupowali,az w koncu dorobiłam się majątku, wyjechałam na bezludą wyspe, zywiłam się tym co znalazłam i umarłam ze starosci :D

aga
15-06-2009, 23:53
a teraz moj brat z mamą okupuja laptopa, a raczej gre The Sims 3 xd hahahahha moja mama znowu bedzie siedzies do 2 w nocy i w to grac.. co za kobieta ;P ale oczywiscie kody musiałam wpisywac bo nie starczyło Jej na nic ;)


też sie napaliłam na tą grę ;P ale u mnie nie pójdzie...a szkoda mi kasy na nową karte graficzną :P ale za to mój ukochany powiedział, że zainstaluje u siebie i już nie moge sie doczekać kiedy pójde do niego sobie pograć :P

szpila59
16-06-2009, 09:33
miminka powiedz jakie są wymagania do Simsów 3?? Mam Windows XP i boję się ,że mi pamieci nie starczy albo coś bo tyle na tym kompie mam... :/:

ivonna70
16-06-2009, 09:39
Oto minimalne wymagania sprzętowe gry The Sims 3:
Komputer osobity z systemem Windows XP:


System operacyjny: XP (Service Pack 2)
Procesor: Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+
Pamięć RAM: 1 GB
Grafika: GeForce FX 5900 / Radeon 9500 ze 128 MB

Komputer osobisty z systemem Windows Vista:


System operacyjny: Vista (Service Pack 1)
Procesor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+
Pamięć RAM: 1.5 GB
Grafika: GeForce FX 5900 / Radeon 9500 ze 128 MB

Laptop z systemem Windows XP:


System operacyjny: XP (Service Pack 2)
Procesor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+
Pamięć RAM: 1.5 GB
Grafika: GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600 ze 128 MB

Laptop z systemem Windows Vista:


Vista (Service Pack 1)
Procesor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+
Pamięć RAM: 2.0 GB
Grafika: GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600 ze 128 MB


---------- Dodano o godzinie 09:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:38 ----------

Moja córka już ma i gra, jest super, bo można zmieniać kolorystykę wszystkiego co się chce: ubrań, mebli.

Agusia_pa2
16-06-2009, 10:13
A ja na 14 na pogrzeb ciotki ide i czekam aż się rozpęta piekło bo mam takie ładne niebo...

ivonna70
16-06-2009, 10:15
Trzeba przyznać, że kolorek piękny. Pogrzeb to nic przyjemnego, a jeszcze przy takiej pogodzie... Współczuję Ci:(

Jade
16-06-2009, 10:17
A ja wstalam,dzieci poslalam do szkoly,szukuje sie wczesniej do pracy bo mam dzisiaj nudny trening az dwie godziny,masakra..

dzidzia
16-06-2009, 10:21
ja już zrobiłam jedną klientkę a na 12 następna, w końcu więcej czasu będę na forum bo się skończyły dni Turku , w końcu coś się w tej mojej mieścinie działo... ale pogoda dziś tylko do spania... :*:*

aga
16-06-2009, 11:23
Oto minimalne wymagania sprzętowe gry The Sims 3:

Mi tam zbyt wiele te wymagania nie mówią:P ja mam za słabą karte graficzną i nie obsługuje jakiegoś pixel Shader i nie da rady...

Szpila myślę, że możesz ściągnąć z internetu i zobaczyć czy Ci pójdą jak tak to możesz kupować spokojnie :) bo szkoda wydawać tyle kasy w ciemno...

zaraz jade do dentysty :strach::P

kasiasssss
16-06-2009, 20:41
ja mialm ciezki dzien od rana od 9 do 18stej cztery klientki,malego wykapalam polozylam i padam;];];]

mala
16-06-2009, 21:10
a ja padam
robilam dzis komplecik (stopki i raczki) i mam dosc

kasiasssss
16-06-2009, 21:17
nie lubie stopek,trzeba sie pomeczyc ehheheheale robie jak trzeba

Agusia_pa2
16-06-2009, 21:17
Ja też padam po 2 klientkach, jedną za drugą i oby dwie odnowy uff

kasiasssss
16-06-2009, 21:19
zapilowalam sie do bolu

mala
16-06-2009, 21:29
ojc ja mam wsoboty zawsze 3 to jakkoncze to czuje sie jakbym na roli robila

aga
16-06-2009, 21:39
a ja wcinam truskawki :P

mala
16-06-2009, 21:42
mniam daj troche
bo ja glodna a nie moge jesc nic normalnego

kasiasssss
16-06-2009, 21:46
smacznego

aga
16-06-2009, 21:47
zaraz polece na dwór i Ci troche przyniosę, bo mi się już skończyły
może coś znajde po ciemku:P

---------- Dodano o godzinie 21:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:47 ----------

Dziękuje Kasiu :)

natalia268
16-06-2009, 21:54
tez jem z jogurcikiem ;] mniam mniam... ale juz troche mi się przejadły... bo ciągle albo z jogurtem albo zmiksowane i tak w kółko... mam ochote na tarte z truskawami ale jakos nie mam weny zrobic z mama... :(


Raaaanyyy ale jestem z siebie dumna !! wytrzymałam juz ponad tydzien z jednym zdobieniem :D mam nadzieje ze wytrzymam do konca tego tygodnia, bo nie bede miała czasu sobie nowych zrobic, a już mnie korcą bo do buzi biore :( ale wtrzymam... musze xd

kasiasssss
16-06-2009, 21:58
to podziwiam jasama sobie nie potrafie pazurkow robic

stella
16-06-2009, 23:12
a ja wlasnie pozegnalam sie z ostatnia klientka, ostatnio nie bardzo mialam czas tu do was zagladac, staram sie nadrobic zaleglosci

NiCoLa
17-06-2009, 12:45
a ja musze iść zaraz do pray i pewnie wpadne na nasze forum dopiero jutro :( bo po pracy zakładam siostrze swoje pierwsze pazurki...

dzidzia
17-06-2009, 12:53
NICOLA powodzonka życzę :)
a ja właśnie palę papierocha , o 16 klientka więc się relaksuję na forum ;P

szpila59
17-06-2009, 12:53
pierwsze?? No nooooo, napewno ładne będą :D Tylko zdjęcie zrób jeśli możesz! :D

NiCoLa
17-06-2009, 12:57
dzięki laseczki :) tak tylko robiłam na tipsie albo męczyłam swoje pazurki na lewej ręce, a dzisiaj pierwsze tak całe...no i obiecuje, że wrzuce fotke, ale pewnie piękne to one nie będą :P

szpila59
17-06-2009, 12:59
:aty::aty::aty::aty::aty: Nie mów tak!! Każdy miał swoje początki! Bądź pewna siebie, a na pewno wyjdą śliczne :D

NiCoLa
17-06-2009, 13:03
ałłłłłłłłłaa :D
hehe dzięki :przytul:
boje się trochę, bo to jednak nie tak jak sobie...
dobrze, że siostra się zgodziła poświęcić swoje paznokcie :D

dzidzia
17-06-2009, 13:08
no to teraz tylko za zdjęciem będziemy czekac :skacze:

szpila59
17-06-2009, 13:08
kuuurcze, a Ty wiesz jak ja się bałam jak pierwszy raz robiłam mojej mamie?? :D Normalnie mi się tak trzęsły ręce, że nie mogła utrzymać jej palca w dłoni :D:D i baaardzo powoli robiłam bo bałam się coś nie tak zrobić :D

dzidzia
17-06-2009, 20:49
ja już spadam bo zaraz kumpela na uzupełnienie się przytoczy :P ale jejciu jak ja sobie o jutrzejszym dniu pomyslę to mnie telepie- 3 uzupełnienia pod rząd... masakra !!

kasiasssss
17-06-2009, 21:06
ja wlasnie sie pakuje , jutro wylatuje do Irlandii-mojego drugiego domu,jestem w polowie pakowania,nie wiem jak sie zabiore

mala
17-06-2009, 21:11
a ja skonczylam pazurki nowej klientce
teraz sobie odpoczywam
i ogladam jakies bzdety w tv

kasiasssss
17-06-2009, 21:12
fajnie masz Mala a ja w stresiku przed wyjazdem

madzialena
17-06-2009, 22:16
dobrze bedzie :) mieszkasz na stałe w Irlandii tak?
ja właśnie sie lenie :D dobrze mi z tym uczuciem ale trzeba poćwiczyć..

marta01_11
17-06-2009, 22:17
a ja mam wkońcu wakacje, sesja zakończona czekam tylko na wyniki z jednego egzaminu. niestety początek moich wakacji nie zapowiada sie dobrze jutro do lekarza nie wiem czy nie mam anginy już dwie nocki nie spałam a dziś jeszcze gorączka;/

kasiasssss
17-06-2009, 22:30
mieszkamy i tu i tam,tu nie ma pracy wiec musimy narazie pomieszkac w Limerick

stella
17-06-2009, 22:42
dopiero zasiadlam do komputerka, ostatnio mam tak wypelnione dni ^praca i obowiazkami domowymi ze czasu mi brak, sama czekam na wakacje, oj te kochane wakacje , zazdroszcze ci marta01

roooksanka
17-06-2009, 23:18
tak siedze i sobie czytam co tam u was jakie nowe pazurki :)) i sie za niedlugo kłade spac bo juz po 23 nawet nie wiem jak to zleciało :P

Jade
18-06-2009, 00:18
A ja ryczec zaraz bede i ide spac,mam nadzieje ze te koszmarne pazury mi sie nie przysnia:(

plushak
18-06-2009, 01:11
Niech Ci się Jade następne przyśnia najlepiej kolorowe :przytul:
Ja własnie skoncyzlam paznokcia robic z probek :P

dzidzia
18-06-2009, 02:22
się naczytałam i idę spac ;P :*:*

szpila59
18-06-2009, 10:25
dzidzia to to o pól do trzeciej nad ranem jeszcze książkę czytasz?? :D

kasiasssss
18-06-2009, 12:26
a my juz spakowani,bede wnocy dopiero na miejscu

moniczka690
18-06-2009, 12:33
udanej podróży kasiu

dzidzia
18-06-2009, 15:27
dzidzia to to o pól do trzeciej nad ranem jeszcze książkę czytasz?? :D
nie książke tylko na forum było troszku do czytania heh

no a teraz odpoczyam już miałam stópki , uzupełnienie i czekają mnie o 18 i 20 kolejne uzupełnienia :/

madzialena
18-06-2009, 15:57
Dzidzia współczuje tych uzupełnień.. fuj piłowanie :P
a ja mam ochote ztuningować szpicki :D i chyba zaraz sie ze to wezme :P

aga
18-06-2009, 17:45
a ja niedługo jadę zawieść rodzinkę do babci a ostatnio jeździłam 3 mies temu ale może jakoś dam rade :P

szpila59
19-06-2009, 10:37
a ja własnie wróciłam z zakończenia roku:skacze: Wrrrrreszcie wakaaaacje!:D

Agusia_pa2
19-06-2009, 10:42
A ja sie musze wziać za uszycie nowego wkładu do wózka dla lalek bo się cały podarł eh zobaczymy co mi z tego wyjdzie haha

Pati88
19-06-2009, 10:42
kurde wszyscy wakacje a mi wymyslili jeszcze 10 godzin zajec praktycznych w sobote i zaliczenie z depilacji woskiem...

szpila59
19-06-2009, 10:53
kurde wszyscy wakacje a mi wymyslili jeszcze 10 godzin zajec praktycznych w sobote i zaliczenie z depilacji woskiem...
ojjj :(biadaczko... ale to i tak nie duuuzo, to zaliczenie z depilacji woskiem pójdzie Ci jak po maśle :D Wygolisz babkę tak, że te włosy nie będą chciały odrastać bo się będą Ciebie bały :P

dzidzia
19-06-2009, 11:57
no a ja czekam za klientka-kolezanką ;P miała byc wczesniej ale przyjdzie jednak po spacerku z córką , wiec mam jeszcze troszku czasu zeby tu posiedziec :D

Pati88
19-06-2009, 12:33
ojjj :(biadaczko... ale to i tak nie duuuzo, to zaliczenie z depilacji woskiem pójdzie Ci jak po maśle :D Wygolisz babkę tak, że te włosy nie będą chciały odrastać bo się będą Ciebie bały :P

haha...i ja sama bede depilowana mam taki busz bo nam babka powiedziala ze zeby ladnie sie wydepilowaly to wlochy musza miec minimum 1cm nawet krotkich spodni nie zakladam bo wstyd z takimi kudlami.haha

natalia268
19-06-2009, 14:15
a ja własnie wróciłam z zakończenia roku:skacze: Wrrrrreszcie wakaaaacje!:D



dokładnie... wreszcie... ahh...
dzis po prawie dwu tygodniowej przerwie znowu musiałam ogladac te wstretne ryje :/: za przeproszeniem...


w ohóle przez ta pogode peka mi głowa i nie mam na nic siły od wczoraj :( i tylko leże... :(


zaraz z psem na spacer a leje.. cudownie.. zyć nie umierac...

madzialena
19-06-2009, 14:38
a ja zrobiłam koleżance pazurki :) ide zjeść obiadek i szybko wracam na forum czytać co nowego :*
albo obiadek zjem przy kompie :D

dzidzia
19-06-2009, 16:17
a mnie czeka jeszcze jedna klientka i spotkanie klasowe :D bede dopiero jutro na forum chyba ze spotkanie bedzie nudne to sie tu pokaze :D:D:D

madzialena
19-06-2009, 16:42
to miłego popołudnia i wieczorku Dzidziulko :) mam nadzieje ze spotkanie sie uda :*

dzidzia
19-06-2009, 16:58
no ja tez mam taka nadzieje :D

szpila59
19-06-2009, 17:01
ja włąsnie skończyłam stópki :D Jutro wstawię zdjęcia :P

mala
19-06-2009, 20:04
a ja wyprawilam meza do polski i siedze sobie samotna jak palec-no mala mi tu pluje jak traktorek bo nie chce spac.pospala pol godz i sie wyspala

madzialena
19-06-2009, 20:09
Mała Twoja córcia chce dotrzymać towarzystwa mamusi ;)
ide oglądać z mamcią tv :* potem tu jeszcze zaglądne :]

ps. dziołszki a kiedy Chantii wraca? :P

mala
19-06-2009, 20:16
hhah ja bym wolala zeby ta koza poszla spac hihi
maly tez oglada bajke ale w swoim tv

plushak
19-06-2009, 20:39
Ja będe kończyć 2 łapkę coś brak mi natchnienia 2 inne mam -.-
Byłam na zakupach jestem padnieta :P

dzidzia
20-06-2009, 12:48
no właśnie się ostatnio zastanawiałam kiedy Chanti wróci do nas , coś za długi ma ten urlop ;P takiej to dobrze :P
ja właśnie wróciłam z lasu bo na grzybkach byłam :)

kasiasssss
20-06-2009, 14:43
witam,juz jestem na miejscu i zdazylam sie wyspac troche,moje malenstwo zle mznosi zmiane klimatu i nowe otoczenie,jak moge to wpadam do was,:D:D:D

szpila59
20-06-2009, 18:12
a ja sobie siedzę.. i się smuutam... całkowicie zapomniałam o diecie, brak mi silnej woli... właśnie zjadłam parę ciastek i loda.... mam doooość... ;(

kasiasssss
20-06-2009, 18:26
ja tez sie objadlam,wiec sie nie martw hehheh,goraca drozdzowka, mam fajny pszepis nzawsze wychodzi wystarczy zmieszac skladniki:]

dzidzia
20-06-2009, 21:04
Szpila a Ty co sie smutasz????
nie jestescie same tez jestem obzarta jak nie wiem co , zrobilam kumpeli nozki i raczki i se pizze zamowilysmy taka wieeeeelką .... az sie wyprostowac nie moge ;P

kasiasssss
20-06-2009, 21:07
maly spi awkoncu ja odpoczywam

dzidzia
20-06-2009, 21:10
no odpoczynek się należy :)

madzialena
21-06-2009, 00:16
a ja właśnie wróciłam do domku :) byłam na dniach Jastrzębia a potem jeszcze troche ze znajomymi posiedziałam.. :D świetne fajerwerki były na imprezie.. jak dorwe filmik to Wam pokaże :)
martwie sie o moją kicie.. ma rope w macicy ale nie można jej operować bo ma gorączke.. już było z nią lepiej i myślałam że w poniedziałek pojedziemy na zabieg ale znowu cała gorąca jest :(

dzidzia
21-06-2009, 11:27
Madziu mam nadzieje że Twoja kicia wyzdrowieje , moja jest w ciąży a miała zastrzyk robiony ...
no a tak ogólnie to dopiero wstałam , idę się trochę ogarnac i zaraz tu wroce :P

ivonna70
21-06-2009, 18:08
a ja właśnie wróciłam do domku :) byłam na dniach Jastrzębia a potem jeszcze troche ze znajomymi posiedziałam.. :D świetne fajerwerki były na imprezie.. jak dorwe filmik to Wam pokaże :)
martwie sie o moją kicie.. ma rope w macicy ale nie można jej operować bo ma gorączke.. już było z nią lepiej i myślałam że w poniedziałek pojedziemy na zabieg ale znowu cała gorąca jest :(
To smutne:(. Sama mam kotkę i domyślam się jak bardzo się martwisz. Ale trzeba być dobrej myśli:przytul:
A ja dogorywam po wczorajszej czterdziestce męża:P. Imprezka się udała, ale jedzenia zostało chyba na tydzień.

dzidzia
21-06-2009, 20:07
Iwonko to proszę do mnie troszku żarełka bo ja głodna jestem hehe a mam okres to już sama nie wiem co bym zjadła ;P
no a ja skończyłam właśnie klientkę i przypełzłam do laptopa żeby sprawdzic co tu się dzieje :D

kasiasssss
21-06-2009, 20:16
u nas dzis goraco wiec wzielam prysznic i siedze pzred kompem

ivonna70
21-06-2009, 20:27
Iwonko to proszę do mnie troszku żarełka bo ja głodna jestem hehe a mam okres to już sama nie wiem co bym zjadła ;P
no a ja skończyłam właśnie klientkę i przypełzłam do laptopa żeby sprawdzic co tu się dzieje :D
Słońce, a co byś chciała?? Zostało mi tak: szynka z serkiem chrzanowym w galarecie, ozorki w galarecie, sałatka warstwowa z tuńczyka, sałatka z kurczaka wędzonego z ananasem, sałatka z wędliny drobiowej z serem i kukurydzą i sałatka grecka, sernik wiedeński (sama też robiłam) i kawałek tortu.

dzidzia
21-06-2009, 20:44
o Ty Iwonka chyba chcesz żebym tu na łeb dostała!! Wszystkiego po troszku poproszę hehe

Jade
21-06-2009, 21:44
moja ulubiona salatka z wedzonym kurczakiem i ananasem,mniam.A ja bylam jjuz w pracy i musze usiasc do pazurkow swoich wkoncu bo jutro klientke mam:)

aga
21-06-2009, 23:09
wreszcie mogłam wejść na forum...po dwóch okropnych dniach... na szczęście już po wszystkim :)

madzialena
21-06-2009, 23:28
Miminko a co robiłaś że takie okropne te dni :>
Iwonko ja poprosze sernik wiedeński w wersji light hehe :D
z moją kicią już lepiej ale dalej słabiutka.. to chyba przez ten antybiotyk, organizm walczy itp.. mam nadzieje że będzie dobrze bo w tamtym roku zmarł mi kotek na białaczke :(

aga
21-06-2009, 23:35
pojechałam pracować kilkaset km od domu z 4 obcymi chłopakami...ale oczywiście zaufanymi(nic nie jadłam cały dzień, bo nie było kiedy raz tylko poszłam do ubikacji) i padła mi bateria po południu i wróciłam o 2 w nocy...a oczywiście mój chłopak już sobie ubzdurał, że pewnie mi sie coś stało no i dzisiaj taki ochrzan zebrałam od niego, że szkoda gadać..i oczywiście cała moją rodzinkę też przestraszył, bo do nich wydzwaniał..a uprzedzałam go, że mi padnie bateria... szkoda gadac;)

madzialena
21-06-2009, 23:38
oj współczuje :* :* powinnaś sie cieszyć ze się tak o Ciebie troszczy :)

aga
21-06-2009, 23:41
ciesze sie, że sie troszczy ale normalnie z tego wszystkiego sie dzisiaj poryczałam...
i nie wiem czy mi nie zabroni więcej jechać... :/:

madzialena
21-06-2009, 23:46
kupi Ci zapasowa baterie do telefonu i puści :) pewnie mu przejdzie złość :)
mój chłopak w poprzedniej pracy też często wyjeżdżał.. bardzo sie o niego martwiłam bo nie było go nawet przez 4 dni a prace miał wyczerpującą i troche niebezpieczną.. wymyśliliśmy ze kupi drugą baterie do telefonu która bedzie miał w portfelu :) ja byłam spokojna i on też :)

moniczka690
22-06-2009, 13:11
druga bateria dziewczyny to dobre rozwiązanie. Ja dziś mam zamiar zabrać się za porządki bo za dwa tygodnie teściowa przylatuje w odwiedziny na 2 tygodnie;( więc muszę posprzątać chatę na błysk żeby później gadania nie było oj czeka mnie mycie okien itd..

dzidzia
22-06-2009, 14:54
oj to Ci wspolczuje , jak ja bym miala dwa tygodnie ze swoja tesciowa siedziec to bym chyba sie powiesila predzej ...
a tak ogolnie to zrobilam jedna klientke i teraz druga na nyzki przyjdzie , mam jeszcze jakies 10 minut zeby tu posiedziec...

Ewelinaaa
22-06-2009, 18:21
a ja wróciłam z pracy, po drodze jeszcze były zakupy i prawie godzina w korkach. Zrobiłam dziś tes niestety negatywny, nie będzie dzidziusia, pewnie znów mi sie tarczyca odezwała i zaczyna szaleć.. albo stres w czwartek obrona ..

dzidzia
22-06-2009, 18:54
jak mialas kiedys problemy z tarczyca to porob badabia , tak jak ja sie staralam o dziecko i nie moglam zajsc a okazalo sie ze tarczyce mam ... nawet lekarka mi mowila ze jesli mam nadzcynnosc to lepiej podleczyc i dopiero , bo tak to mozesz zajsc i niedonosic ciazy albo bedziesz miala problem z zajsciem ... Trzymam kciuki :)
no a ja szukam weny na necie na jakies nowe pazurki ;P

Ewelinaaa
22-06-2009, 19:14
Ja mam niedoczynność co jakiś czas mi powraca jak tylko skończę leczenie, a mam juz dość i moja wątroba zażywania tych tabletek. niestety jestem dzieckiem Czarnobyla taki urok :/

dzidzia
22-06-2009, 19:20
ja tez mam teraz niedoczynosc i leki do konca zycia ... a nie powinnasc tez caly czas brac lekow???

Ewelinaaa
22-06-2009, 19:31
Mój endokrynolog stwierdził ze mam wyniki w porządku i kazał przestać, ale minęło ponad pół roku i znów czuje ze jest coś nie tak. Chyba bede musiała sie do niegio znów wybrac.

Pati88
22-06-2009, 19:42
wiecie co dziewczynki uczylam sie o chorobach tarczycy i babka od anatomii nam powiedziala ze jezeli ktos ma niedoczynnosc to oprocz brania lekow moze sobie raz dziennie rozpuszczac mala lyzeczke soli jodowanej w polowie szklanki wody i wypijac.

ania38
22-06-2009, 21:35
tarczyca coraz częściej atakuje nas -to wynik Czarnobyla moje drogie ,wyszło po czasie:((

aga
22-06-2009, 22:59
a ja szukam grzywki dla siebie, bo wreszcie mogę pójść do fryzjera :skacze: tylko coś nie mogę znaleźć żadnej ciekawej :(

Jade
22-06-2009, 23:05
Oj ja bym tez sie obciela tak na krotko jak kiedys ale mi maz nie pozwala,buuuuuuuu i musze nosic te dlugie kudly

moniczka690
22-06-2009, 23:06
ja dopiero usiadłam umyłam 4 okna wysprzatałam całą chatę jestem gotowa na przylot teściówki czekają mnie marne 2 tygodnie dzidzia też mam takie podejście ale niestety jestem zmuszna i muszę zacisnąć zęby ;(

Pati88
22-06-2009, 23:07
a ja szukam grzywki dla siebie, bo wreszcie mogę pójść do fryzjera :skacze: tylko coś nie mogę znaleźć żadnej ciekawej :(

mi to się taka grzywka podoba:
http://www.stylistka.pl/fryzury/fryzury-dlugie-657.jpg

aga
22-06-2009, 23:08
Oj ja bym tez sie obciela tak na krotko jak kiedys ale mi maz nie pozwala,buuuuuuuu i musze nosic te dlugie kudly

ja też mam długie i skracam tylko ok 3 cm i z grzywka coś musze zrobić:) także z długości zostają takie jakie są :) i kolorek muszę zmienić :)

moniczka690
22-06-2009, 23:09
mi to się taka grzywka podoba:
http://www.stylistka.pl/fryzury/fryzury-dlugie-657.jpg



super ta fryzurka :good:

Jade
22-06-2009, 23:11
a ja niechce miec ale musze,e tam szkoda gadac te chlopy maja czasami jakies schizy!!!

aga
22-06-2009, 23:12
mi to się taka grzywka podoba:
http://www.stylistka.pl/fryzury/fryzury-dlugie-657.jpg

ładna ale ja chcę trochę dłuższą :) już miałam kiedyś taką i potem zapuszczałam;)
myślałam o takiej długości Fryzury z grzywką (http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura173086.htm) ale ona jest taka zwykła :P

madzialena
22-06-2009, 23:14
ładna ale ja chcę trochę dłuższą :) już miałam kiedyś taką i potem zapuszczałam;)
myślałam o takiej długości Fryzury z grzywką (http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura173086.htm) ale ona jest taka zwykła :P

ja mam taką :P Agatko to pokombinuj coś z kolorem włosów :D

Pati88
22-06-2009, 23:15
ładna ale ja chcę trochę dłuższą :) już miałam kiedyś taką i potem zapuszczałam;)
myślałam o takiej długości Fryzury z grzywką (http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura173086.htm) ale ona jest taka zwykła :P

znalazlam jeszcze taka:
http://ikf.com.pl/img6585.items.9134.jpg

aga
22-06-2009, 23:17
ja mam taką :P Agatko to pokombinuj coś z kolorem włosów :D

chce się zrobić na blondynę:P ale nie wiem czy da rade wyjść na blond z mojego balejażu :(

a Twoje włosy maja naturalny kolor czy malujesz?:)

---------- Dodano o godzinie 23:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:16 ----------

Pati nawet fajna ale nie wiem czy się odważę:) bo jak ostatnio sobie zrobiłam taka którką to do tej pory zapuszczałam:P

madzialena
22-06-2009, 23:19
ten kolor który mam na miniaturce to mój prawie naturalny :) tzn taki sam jaki miałam kolor odrostów po rozjaśnianiu :D mam wielką chęć zrobienia sie znowu na świetlisty jasny blond.. ale musze jakoś wytrzymać żeby włoski sobie odpoczęły :]

aga
22-06-2009, 23:26
kolorek masz świetny:) aż Ci zazdroszczę :P

natalia268
23-06-2009, 11:41
popieram .. zawsze chciałam taki kolorek włosów.. ale farbowac jakos nie chce bo wiem ze później bede żałowac i nie bede miała pieniędzy by ciągle farbowac te odrosty ;]



wrrrr ja własnie dostałam okresu i zwijam sie z bólu ;( ale chyba wezme proszek i ide gdzies kupić żółte kolczyki bo mam ochote ! ;]

ivonna70
23-06-2009, 12:05
A ja za chwilę znikam i jadę do mojego tatuśka złożyć mu życzenia i wręczyć prezent z okazji Dnia Taty. Gościu jest super:good::good::good:

madzialena
23-06-2009, 12:43
Dziękuje dziewczynki :* mi tak średnio podoba się kolor bo jak dla mnie troche za szary :P
Iwonko Twój tatuś wygląda na bardzo sympatycznego i fajnego człowieka :) i widać kocha wnuczke i ona jego :]
Natalko współczuje okresu :*:przytul: ja na szczęście nie mam aż tak bolesnych..

szpila59
23-06-2009, 12:58
popieram .. zawsze chciałam taki kolorek włosów.. ale farbowac jakos nie chce bo wiem ze później bede żałowac i nie bede miała pieniędzy by ciągle farbowac te odrosty ;]
Natalko kup sobie farbę Castinga ^_^ są naprawdę dobre, mają śliczny kolor i schodzą po około 28 myciach :)
A co do okresu to wspójczuję... :( Też mam bardzo bolesne... Naszczęście mi się skończył 2 dni temu:)

kasiasssss
23-06-2009, 13:43
a u nas tak goraco ze szok
wiec siedzimy na podworkieszymy sloncem, a w Polsce slyszalam ze zimno,tutaj nie mam klientek narazie wiec mi sie nudzi

dzidzia
23-06-2009, 13:50
a u mnie duchota i znowu na zmiane deszcz i slonce .... masakra
dziwnie sie czuje bo nie mam dzis pierwszy raz od nie pamietam kiedy klientki hehe to sobie odpoczne w sumie :D

kasiasssss
23-06-2009, 13:54
a ja tesknie za robieniem pazurkow a bede tu jeszcze z dwa tyg
, jak mi sie uda wstawic fotki to pokaze wam piekne klify, ocean, tu jest ponad 30st,goraco,ale ja uwielbiam sloneczko

moniczka690
23-06-2009, 14:00
mnie zostało do umycia jescze tylko jedno okienko w kuchni i już koniec sprzątania
próbowałam kiedyś z czarnych przejść na blond ale zawsze kończy się tym że po paru dniach z pasemkami znowu farbuje na czarno

kasiasssss
23-06-2009, 14:02
Monisiu,a ja zmienilam sobie wlasnie przed wyjazdem z blondu na wiecej czarnego z pasemkami blond,jeszcze nigdy tak nie mialam , jestok

dzidzia
23-06-2009, 14:04
to ja Ci zazdroszcze , ja tez juz marze o sloneczku , opalic sie w koncu trza bo jestem blada jak sciana!!

kasiasssss
23-06-2009, 14:06
ja mysle ze w Polsce tez zaswieci slonce wkoncu

moniczka690
23-06-2009, 14:07
u mnie tez praży ale ja się nie opalam.
Kasiu ja już z 10 lat farbuje na czarno i wypadałoby coś zmienić ale tak się przyzwyczaiłam że jak tylko mam pasemka to się czuje jakoś nijak

dzidzia
23-06-2009, 14:07
no ja mam nadzieje bo sie wsciec idzie !!

Kamis
23-06-2009, 14:09
w warszawce jest taki upał że nie idzie wytrzymać :) a zapowiadali deszcze i burze :o

kasiasssss
23-06-2009, 14:09
Monisiu jestem za, lubie zmiany i eksperymenty

natalia268
23-06-2009, 14:14
Szpila ale jak ja bym chciala blond to nie wiem czy na moje włosy to wyjdzie...

---------- Dodano o godzinie 14:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:11 ----------


w warszawce jest taki upał że nie idzie wytrzymać :) a zapowiadali deszcze i burze :o


nooo...boze a wczoraj jak byłam na dworzu to az się trzesłam z zimna adzis.. rannyy nie luie takich gwałtownych zmian pogody..

poprosze takie piekne sloneczko na weekend to na działke pojade..

kasiasssss
23-06-2009, 14:41
Natalio wszystko sie da zrobic,idz do odpowiedniego fryzjera:D

madzialena
23-06-2009, 14:44
dziewczynki to prześlijcie troche tego słonka do mnie.. :*

kasiasssss
23-06-2009, 14:45
Madzialenko juz sie robi:lol::lol::lol::]:]
innego slonka tu nie ma

natalia268
23-06-2009, 14:47
Natalio wszystko sie da zrobic,idz do odpowiedniego fryzjera:D


no tak tak wiem.. ale własnie ja nie chce farbowac, bawic sie w odrosty itd ;) ja bym chciała taka cudowną magiczną blond farbe zmywalna ;]

kasiasssss
23-06-2009, 14:48
to chyba nie da rady:(

natalia268
23-06-2009, 14:53
no własnie :(

moniczka690
23-06-2009, 14:55
tez bym chciała taką farbę nio i żeby czarne włosy tak pokrywała od razu :D

aga
23-06-2009, 17:54
a ja już się zapisałam na czwartek do fryzjera i będę schodzić na jasny blond:skacze: u mnie do 13 był upał i potem burza :( i teraz tak nijak

ivonna70
23-06-2009, 18:00
U mnie nie ma czym oddychać i chyba spada ciśnienie, bo czuję się jakbym sobie w żyłę dała. Wracałam do domu, a ludzie patrzyli na mnie jak na pijaną, bo przecież inaczej nie potrafią pomyśleć.

kasiasssss
23-06-2009, 18:07
Monisiu dobra jest loreal casting-ciemny braz,wychodzi ladny czarny kolor

natalia268
23-06-2009, 18:15
u mnie tez było pieknie a teraz tak ciemnoo i grzmi.. i bedzie padało.. normalka ;]


kurcze został mi do spiłowania jeden paznokiec a juz nie mam siły.. jeszcze znów mnie tak brzuch nawala ;( a przeciez go nie zostawie samego

mala
23-06-2009, 22:07
siedze i buszuje po forum
w koncu nadrabiam zaleglosci

Kamis
23-06-2009, 22:09
:aty: lańsko :P

mala
23-06-2009, 22:10
o peprasiam nie bylo mnie w weekend-balowalam bez meza hihi

kasiasssss
23-06-2009, 22:10
a u mnie wciaz goraco masakra

natalia268
23-06-2009, 22:34
ja dopiero co wróciłam od babci z imienin....yh..

Jade
23-06-2009, 22:42
A ja zaraz uciekam przepakowywac swoje rzeczy do nowego kuferka a raczej kufra,jupiiiiiii:)