PDA

Zobacz pełną wersję : Bielenda



WIOLA1
08-03-2010, 08:47
Hej dziewczyny gdzie najlepiej kupic bielende,tzn. Tak najtaniej?prosze o adresy;)

tusia
08-03-2010, 09:15
chodzi Ci o takie do uzytku domowego czy w salonie?

naatajla
08-03-2010, 11:41
w hurtowni monimar sa kosmetyki z bielendy jest to hurtownie z rybnika
tu jest ich strona "Monimar" - Hurtownia kosmetyczna Rybnik. Kosmetyki profesjonalne, sprzęt szkolenia zabiegi kosmetyczne, stylizacja modelowanie paznokci. (http://www.monimar.pl/)

samaron
08-03-2010, 12:01
Oraz allepaznokcie wprowadziły do swojego sklepu: Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl (http://allepaznokcie.pl/kategorie/Bielenda/295/)

WIOLA1
08-03-2010, 14:23
Dzieki przewaznie chodzi mi o kosmetyki do prdiciur profesjonalne

kobietazpazurem
15-03-2010, 10:40
Z AllePaznokcie najbardziej polecam :)

farbstift
10-05-2010, 09:55
No to jakie Wasze odczucia co do tej linii profesjonalnej, co ma Alle??

dzoana
10-05-2010, 12:00
Dołączam się do pytania Fabi :)

czarnyaniol121
11-05-2010, 18:51
mnie tez to ciekawi :P

Ciao
17-05-2010, 15:34
Chyba najlepiej będzie poszukac w sprawdzonych i godnych zaufania sklepach internetowych. Tam tez ceny będą najbardziej konkurencyjne.

RoksiSK
17-05-2010, 17:30
Używam Bielendy do zabiegów na twarz i ciało (oprócz tej firmy jeszcze Dermiki i Norela), ale ostatnio coraz częściej sięgam właśnie po preparaty z Bielendy. Ostatni mój zakup do zabieg arbuzowy na ciało - obłędny :love: - zapach niesamowity i efekty widać i czuć w dotyku.
Kupuję tu, ale trzeba mieć certyfikat
https://www.rbskosmetik-sklep.pl/

honeypuff
20-05-2010, 19:56
u mnie w szkole na pracowni pracujemy na Bielendzie glownie.
cudnie pachna :D peelengi sa super co do kremow to dla mnie jak kazdy inny a maski to wole z Norela bardziej sie odczuwa efekty

farbstift
23-01-2011, 12:39
u mnie też Bielenda na pracowni:D po pierwsze super cena w porównaniu z innymi profesjonalnymi liniami a po drugie dobra jakość. Mnie one nie uczulają, mimo że mam bardzo wrażliwą skórę.

RedSunset
23-01-2011, 13:14
My w szkole też na pracowni Dermika, Bielenda i Norel. I zgodzę się, te kosmetyki nie są drogie a efekty widać i czuć od razu ;) Ja osobiście uwielbiam peeling cukrowy do ciała z Bielendy, jest świetny, skóra jest gładziutka po nim i od razu nawilżona :ok:

EwaS.
05-02-2011, 13:24
Potwierdzam, ja pracuję na Bielendzie :) Dobre kosmetyki w przystępnej cenie :) Fajnie pachną, klientki są zadowolone z kuracji :)

pinusia6
26-02-2011, 23:04
Dziewczyny a co byście poleciły z tej firmy (widzialam ceny i są mega niskie) za maseczke, peeling i krem do rąk i stóp do zabiegów parafinowych? Ogólnie chodzi mi o takie dla mnie mamy i siostry oraz chłopaka :P Bo ta zima dała mi się we znaki i moje dłonie i stopy są w opłakanym stanie :(

nicia
27-02-2011, 17:33
Witajcie dziewczyny !
Ja kosmetyki z bielendy zamawiam z tej strony Promocje : Silhouette DCD (http://dcdpaznokcie.pl/sklep/index.php?main_page=specials)

Powiem wam co ja używam, wiec tak:
1. Peeling do dłoni z jedwabiem
2. z tej samej serii co peeling- maske do dłoni
3. z tej samej serii co maska i peeling - krem do dłoni i paznokci !! JEST BOSKI !!
3. Peeling do ciała- trzcina cukrowa
4. Krem na zakończenie zabiegu, kurcze nie do końca pamiętam jak ona się konkretnie nazywa ale jest z czerwonego wina
5. Parafine do dłoni
6. Magic body na celulit i rozstępy
7. Enzymatyczny peeling do twarzy

i to chyba tyle. Powiem wam, że jestem MEGA zadowolona z każdego produktu !!Naprawde serdeczcnie wam polecam produkty z tej firmy (a przynajmniej te co wymieniłam) !! Troche kasy wydałam, ale nie żałuje !! Mam zamiar dokupić jeszcze kremowy peeling do stóp i mleczko do demakijażu ..

Jeśli byście miały jakieś pyatnia to piszcie ! Postaram się pomóc. ;)


Ps

Na tej stronie nie wymagają certyfikatu !!

---------- Dodano o godzinie 17:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:31 ----------


Dziewczyny a co byście poleciły z tej firmy (widzialam ceny i są mega niskie) za maseczke, peeling i krem do rąk i stóp do zabiegów parafinowych? Ogólnie chodzi mi o takie dla mnie mamy i siostry oraz chłopaka :P Bo ta zima dała mi się we znaki i moje dłonie i stopy są w opłakanym stanie :(


Polecam Cie peeling z jedwabiu, maske z tej samej serii i luksusowy krem do dłoni i paznokci !! gwarantuje zadowolenie !!;)

Pozdarwiam

salis
13-03-2011, 23:40
Maseczka z czerwonego wina jest super i ze złotem koloidalnym. W pilingu cukrowym zakochałam się a i ponoć maska gipsowa na biust jest rewelacyjna - opinia od dziewczyny co dłuzej ode mnie pracuje na tych kosmetykach :)

Tosiaczek
14-03-2011, 07:14
JA mam w bielsku hurtownie z kosmatkami profesjonalnymi jest tam Bielenda, Ziaja, Norel. Wszystkie z tej serii pro, ja ich używam w domu, tych kosmetyków w sklepach nie opłaca się kupować lepiej kupić te pro jeżeli jest taka możliwość :)

Bożena P
14-03-2011, 08:22
Ja również kupuję w Bielsku :) ale można również zamawiać przez internet: O NAS - gracjano.pl - HURTOWNIA KOSMETYCZNA „GRACJANO” (http://www.gracjano.pl/)

ana_zaba
21-02-2012, 11:26
Hey dziewczyny troche odwieze temacik

Ostatnio zaczelam interesowac sie zabiegami parafinowymi i zauwazylam ze kosmetyki z Bielendy sa do nich polecane, ta firma zawsze wydawala mi sie malo znana ale widze ze maja dosc ciekawy asortyment

a co wy o niej sadzicie???

farbstift
21-02-2012, 14:27
ja z Bielendy zawsze byłam zadowolona, aktualnie odkrywam Jadwigę :)

Paulka
21-02-2012, 15:09
mysle ze jak na zabiegi parafinowe takie dla siebie domowe jest spoczko, do salonu to chyba ciut za slaba, osobiscie sama uzywam bielendy i jestem zadowolona;)

farbstift
21-02-2012, 15:57
no ale mowa właśnie o linii gabinetowej prawda? :)

ana_zaba
21-02-2012, 16:10
chodzi mi raczej o to co sadzicie o tej firmie, ja dla wlasnego pozytku uzywam

farbstift
21-02-2012, 18:08
ja z linii gabinetowej byłam zadowolona, jeśli chodzi o dostępną w drogeriach to nic nie używałam :)

Paulka
22-02-2012, 10:44
moze zle sie wyraziłam...chodzilo mi o produkty profesjonalne z tej firmy, uzywam ich w domu są przwyzwoite, ale jakbym miala otwierac salon to chyba poszukałabym czegos z wyzszej połki;) jednym słowem w domu do ciapania sa fajne:)

Nysza
22-02-2012, 11:59
prawda jest taka ze Bielenda, Ziaja , Farmona są super kosmetykami niedocenianymi bo nie mają reklamy TV - tylko dlatego właśnie są po przystępnej cenie
mam sąsiadkę, która pracuje w instytucie, gdzie badają leki, kremy itp.
powiedziała, że niejednokrotnie kosmetyk o tych samych właściwościach np, przeciwstarzeniowy
z tańszej i droższej reklamowanej firmy - tańszy ma dużo więcej tych wartościowych składników
a w droższym kosmetyku jest dużo tzw. wypełniaczy i nie chodzi o wypełniacze zmarszczek :D

osobiście uważam, ze bielenda broni się jakością i jest dobrym kosmetykiem
zarówno do domowych celów jak i seria gabinetowa ale jednak częściej sięgam po Farmonę

ana_zaba
22-02-2012, 12:11
A ja sie wybralam na zakupy i kupilam z Bielendy:
delikatny zel do mycia twarzy z aloesem,
oraz Bawelna- 2-fazowy plyn do demakijarzu oczu wzmacniajacy rzesy

cena kosmetykow dosc niska bo nie przekraczala 10zl

teraz jeszcze uzyje do konca kosmetyki ktore mam i zobacze dziala bielenda :D

farbstift
22-02-2012, 13:46
nysza- święte słowa. Dla mnie np. wszelkie algi oraz linia do skóry wrażliwej były genialne. Teraz właśnie mam zamiar zaopatrzyć się w produkty Jadwiga, bo są jeszcze tańsze a bardzo chwalone, póki co testuję serum kolagenowe i nie umiem wyjść z zachwytu.

Mysiaczeq
29-07-2012, 15:39
hej dziewczyny, a co byście poleciły do wykończenia kawitacji, chodzi mi raczej o maskę algową, wyposażyłam sie już w serum i dziś będe testować. Mam cerę tłustą, wągry, rozszerzone pory :)

loginka
29-07-2012, 20:42
Cytrusowa maska algowa do cery tlustej i tradzikowej :)

Paulka
30-07-2012, 11:52
po kawitacji mozna wetrzec serum normaluzujace prace gruczołow z zelem do ultra dzwiekow, potem maska algowa wlasnie cytrusowa, lub cos w formie kremowej jesli algowej nie dasz rady soebi nalozyc sama, no i jakis kremik, w bielendzie maja fajny kremik normalizujacy, mam w domu stosuje i napewde jest bardzo dobry:)

julianna
23-02-2015, 22:00
ja rowniez uwielbiam kosmetyki z bielendy- mam cala kosmetyczke pelna ich kosmetykow- zarowno tych do twarzy, jak i ciala :) teraz mam ich nowosc Golden Oils- peeling i olejek, po raz kolejny zakochalam sie w ich zapachach!

GrotaBryza
09-03-2015, 14:04
Akurat ich kosmetyki mają względnie przyzwoity stosunek jakość/cena,ale też nie nastawiajmy się na rewelacyjne efekty bo to na pewno nie wchodzi w grę. Nic nie zastąpi moim zdaniem naturalnych i skutecznych kosmetyków.

matimaks
22-02-2016, 12:00
Dziewczyny a co byście poleciły z tej firmy (widzialam ceny i są mega niskie) za maseczke, peeling i krem do rąk i stóp do zabiegów parafinowych? Ogólnie chodzi mi o takie dla mnie mamy i siostry oraz chłopaka :P Bo ta zima dała mi się we znaki i moje dłonie i stopy są w opłakanym stanie :(

tak te linia z zabiegami parafinowymi jest świetna sama byłam bardzo zadowolona, a teraz dorwałam jeszcze na próbe podkład make up akademie i także na plus. Tani, wydajny i kryjacy.

invisible20
24-02-2016, 20:18
Z Bielendy od dawna używam kremy do twarzy, masła do ciała, płyn micelarny i olejek do oczyszczania twarzy. Mają tez dobre produkty do depilacji i do opalania. Teraz mam od nich podkład matujący z serii make up akademie.

Cornelka123
07-05-2016, 01:48
Ja ostatnio coraz częściej zaczęłam używam ich kosmetyków, szczególnie tych do pielęgnacji twarzy i ciała. Moim nowym nabytkiem jest kojący żel do mycia twarzy, seria Expert czystej skóry, żelik bardzo fajnie się sprawdza do oczyszczania twarzy. Do tego bardzo lubię ich kosmetyki do opalania Bikini, w zeszłe lato używałam kremu do twarzy i do ciała, nic się nie spaliłam

matimaks
31-05-2016, 12:57
Ja ostatnio coraz częściej zaczęłam używam ich kosmetyków, szczególnie tych do pielęgnacji twarzy i ciała. Moim nowym nabytkiem jest kojący żel do mycia twarzy, seria Expert czystej skóry, żelik bardzo fajnie się sprawdza do oczyszczania twarzy. Do tego bardzo lubię ich kosmetyki do opalania Bikini, w zeszłe lato używałam kremu do twarzy i do ciała, nic się nie spaliłam
też go mam i potwierdzam ze dla cery wrażliwej jest jak znalazł :)

ladymakbet
18-06-2016, 13:56
Z linii drogeryjnej bardzo lubię serię Slim Cellu Corrector- fajnie ujedrnia skórę i pozwala pozbyc sie cellulitu :) produkt w sam raz na odswiezenie skory przed wakacjami :D

Cornelka123
20-06-2016, 00:48
Jeszcze ostatnio wpadły mi w ręce kosmetyki od mycia z bielendy, seria Twoja pielęgnacja. Mam witaminowy olejek pod prysznic nawilżający i peeling ujędrniający. Są fajne i dobrze nawilżają skórę

matimaks
25-07-2016, 15:14
Z Bielendy od dawna używam kremy do twarzy, masła do ciała, płyn micelarny i olejek do oczyszczania twarzy. Mają tez dobre produkty do depilacji i do opalania. Teraz mam od nich podkład matujący z serii make up akademie.

a ten płyn to ekspert czystej skóry? bo miałam go ostatnio kupić bo widziałam ze jest dla zagęszczanych rzęs. Polecasz?

Sara91
10-10-2016, 14:16
Kocham bielende, jestem jakas psychofanka :P Mam naprawde mnóstwo kosmetykow tej firmy i strasznieuwielbiam testowac ich nowosci :) Teraz kupilam nowy balsam do ust-powiekszajacy, wybralam hollywood red. Jestem zadowolona-efekt wyraźnie zarysowanych i wydatniejszych ust. Jesli ktoras sie skusi, to nie wystraszcie sie poczatkowym mrowieniem :P

reniusia1002
10-10-2016, 19:42
ja tez bardzo lubie ta firme zwłaszcza te kosmetyki stoswalam i potwierdzam swietna jakość.

invisible20
26-10-2016, 19:39
Ja lubię ich masełka i balsamy do ust, chociaż używam z tej firmy także kremy do twarzy i parę razy miałam skarpetki złuszczające. Mają też dobre olejki do ciała.

matimaks
09-11-2016, 10:57
od tygodnia testuje ich serie insta pefect, jest dla cery tradzikowej więc zbacze czy poradzi sobie z moimi niedoskonałosciami

Cornelka123
18-11-2016, 14:34
Ja też lubię polskie marki, często sięgam właśnie po Bielendę czy Ziaję. Uważam że wyższa cena kosmetyków nie zawsze równa się jakości. Ostatnio moim ulubieńcem jest tropikalny olejek do ciała w sprayu z bielendy, kokosowy. Super pachnie, skóra jest po nim miękka i gładka, czasem uzywam do niego zwykłego olejku kokosowego żeby wzmocnić efekt nawilżenia.

matimaks
31-03-2017, 12:31
Ja też lubię polskie marki, często sięgam właśnie po Bielendę czy Ziaję. Uważam że wyższa cena kosmetyków nie zawsze równa się jakości. Ostatnio moim ulubieńcem jest tropikalny olejek do ciała w sprayu z bielendy, kokosowy. Super pachnie, skóra jest po nim miękka i gładka, czasem uzywam do niego zwykłego olejku kokosowego żeby wzmocnić efekt nawilżenia.

przed olejowaniem ciała zrób peeling (ja uzywam cukrowego z Twoja pielegnacja w różowej tubie) wtedy oleje lepiej i nieco szybciej się wchłaniają

dobulka
18-04-2017, 13:59
przed olejowaniem ciała zrób peeling (ja uzywam cukrowego z Twoja pielegnacja w różowej tubie) wtedy oleje lepiej i nieco szybciej się wchłaniają

zgadzam sie, pelling jest bardzo wazny przed olejowaniem ciala. Ja mam z kolei z serii vegan friendly, pomaranczowy z naturalna witamina C i mam wrazenie ze on juz sam w sobie nawilza, wiec jestem bardzo zadwolona, a w dodatku kocham zapach pomaranczy :)

invisible20
24-04-2017, 17:47
Bielenda ma też dobry produkt do pielęgnacji twarzy, esencję multiwitaminową, którą można stosować jak tonik po oczyszczeniu czy umyciu twarzy. Zapobiega ona wysuszeniu cery, nawilża skórę, bo ma w składzie kwas hialuronowy, witaminę B oraz ekstrakt z drożdży.

dobulka
15-06-2017, 10:05
Mi sie bielenda kojarzyla zawsze z takimi typowo pielegnacyjnymi produktami, a tu niespodzianka, bo kupilam kiedys podklad i byl ok, wiec poszlam krok dalej i kupilam rozswietlacz, highlight&contour, z ktorego jestem niesamowicie zadowolona, optycznie wygladza cere, ukrywa drobne zmarszczki i sprawia ze twarz yglada na wypoczeta. Niczym sie nie rozni od produktow drozszych marek.

Glue
30-09-2017, 18:08
a ja dość często kupuję kosmetyki bielendy bo są niedrogie i jeszcze nie zdarzyło mi się kupić bubla, mam zamiar wypróbować skarpety zmiękczające comfort te z maścią, jeśli zadziałają tak jak to opisują na opakowaniu będę mega zadowolona

Sara91
30-12-2017, 10:46
a ja dość często kupuję kosmetyki bielendy bo są niedrogie i jeszcze nie zdarzyło mi się kupić bubla, mam zamiar wypróbować skarpety zmiękczające comfort te z maścią, jeśli zadziałają tak jak to opisują na opakowaniu będę mega zadowolona

Powiem Ci, ze ja juz naprawde wiele tego typu skarpet uzywalam i tylko te bielendowskie cokolwiek robily. Serio, jak uzywalam inne marki to bylam przekonanan, ze te skarpetki to pic na wode.

Ja bardzo lubie kremy, sera i esencje do twarzy tej marki, teraz uzywam wlasnie esencje w perlach z zielonej herbaty i jest rewelka. bardzo ladnie wyglada opakowanie i te perelki nie takie straszne w uzyciu. Zastepuje nia calkowicie krem na dzien, ladnie nawilza, uelastycznia cere, delikatnie matuje, a juz napewno reguluje wydzielane sebum i zaweza pory.

Glue
04-01-2018, 15:21
Miałaś rację, są świetne. Podobnie zresztą jak peelingi i masła vegan friendly, chyba już wszystkie wypróbowałam, najbardziej odpowiada mi masło karite

Markov
16-01-2018, 16:54
Niezbyt jestem w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. Nie jest to moja dziedzina...