PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ampulkami/serum



malaalex
14-03-2010, 22:23
Witam,jestem tutaj nowa takze jezeli juz taki temat byl to z gory przepraszam.
Mianowicie moja mama dostala od znajomej ampulki niestety nie wiemy jak sie je stosuje ,czy moze mi ktos doradzic czy mozna je stosowac pod kazdego rodzaju maseczki,np zwykla taka jaka sie kupuje w drogerii,typu nawilzajace,odzywcze?Bo kiedys kosmetyczka nakladala mi jakas ampulke pod algi ale nie wiem czy pod takie zwykle maseczki domowego uzytku tez mozna.
I czy ktos moglby mi powiedziec jakie maja wlasciwosci te ampulki a wiec mamy po 3 z kazdej
-kawiorowe,
-kolagenowe
-oraz z witaminami B1,B2,B5 i C

Pozdrawiam i dziekuje slicznie za odpowiedzi

ivonna70
14-03-2010, 22:29
Przede wszystkim najpierw powiedz jakiej firmy są to ampułki, oraz czy są na twarz, czy pod oczy. Ważne jest też czy są do użytku domowego, czy to wersja do salonów kosmetycznych, bo mogą mieć inne stężenie.

malaalex
14-03-2010, 23:09
A wiec sa to ampulki firmy Solutions ,tylko tyle o nich wiem i dolaczam zdjecie.Prawdopodobnie sa takze stosowane przez kosmetyczki w angielskich salonach,ale nie jestem pewna.
Pozdrawiam

unita
14-03-2010, 23:30
jestes pewna ze nazwa firmy to solutions? czesto firmy do nazw kosmetykow (spotkalam sie z tym wlasnie przy ampulkach ) dodaja ''solution''

asia
14-03-2010, 23:45
jak patrzę na zdjęcie to chyba nazwa firmy jest florylis? oraz made in france

malaalex
15-03-2010, 09:22
He he wlasnie dzwonilam do mamy i rzeczywiscie pisze na nich FLORYLIS ,bo te ampulki mamy bez opakowania,wlasnie tak jak na zdjeciu :( takze wczoraj dojrzala tylko te solutions,jezeli ktos mi moze pomoc,bo szkoda by bylo je zmarnowac.

unita
15-03-2010, 09:32
http://www.feminin-nature.fr/boutique/Soins-Du-Visage/Ampoules-Florylis/9/
ja niestety nie znam francuskiego, ale moze ktos sie rozczyta z tego

malaalex
15-03-2010, 21:02
No rzeczywiscie sa to te ampulki ale moj franuski raczej jest zerowy :-)
Czy ktos mi moze powiedziec jak maksymalnie wykorzystac wlasciowsci takiej ampulki?
Wiem ze czesto naklada sie je pod algi ale czy pod zwykla maseczke mozna ja tez nalozyc?Czy np lepiej po oczyszczeniu twarzy( tonik mleczko) nalozyc maseczke a pozniej ta ampulke?
bede wdzieczna za wszelkie porady bo szkoda nam tych ampulek zeby wyrzucic.
pozdrawiam

kobietazpazurem
15-03-2010, 21:17
Te bezbarwne kawiorowe- przynosi skórze niezbedne minerały do zachowania Użyj aplikacji wieczorem po oczyszczeniu na skórę, zerwać bańki, stosuje się na twarzy, szyi i dekoltu. Masaż do całkowitej penetracji.

te żółciutkie- Skoncentrowane AHA wykonane z czterech różnych roślin stron za ich treść AHA Exfoliating naturalnych właściwości, oświetlenie, aby ułatwić powstawanie nowych komórek i rozmycia zmarszczki i zadań znajdujących się na powierzchni skóry.Efekt zastosowania bańki i masaż do całkowitej penetracji. Aby zrealizować wieczorem po oczyszczeniu skóry dostosowany do twarzy i szyi. nie jest zalecany dla skóry bardzo wrażliwej.

granatowe- Żarówki zawierają kompleks Azulen i oleju mineralnego, które sprawia, że skóra * nawilża, łagodzi i restrukturyzacji. * Górnych warstw naskórka.Efekt zastosowania bańki i masaż do całkowitej pénétration.A stosuje się na noc, po oczyszczeniu dopasowane do skóry twarzy i szyi. (Niebieski kolor naturalny wyciąg z Azulen może plamić ubrań).


Nie ma to jak translator francuskiego, wszystkie do twarzy i szyi.

ivonna70
15-03-2010, 21:27
Ja bym uważała na te ze skoncentrowanymi kwasami, bo można sobie narobić bałaganu jeśli się nie potrafi z nimi obchodzić.

malaalex
17-03-2010, 22:47
Hmmm ...a ktore sa te z tymi kwasami??Mama od kogos slyszala ze te kawiorowe podobno sa bardzo fajne i strasznie sie napalila :-).Czy ktos moze mi powiedziec jakie maja wlasciwosci?
Czyli jak najlepiej zrobic sobie domowe oczyszczanie tzn mleczko tonik,jakas maseczka np nawilzajaca i na koniec ampulka,czy nalezy przed ampulka zastosowac jakis kremik?
Jak nalozyc ta amplke poprostu wklepac??i jak czesto mozna stosowac?

AAA i co to znaczy ze mozna sobie naribic balaganu? troszke mnie przestraszylyscie ;(
dziekuje

samaron
18-03-2010, 10:31
Najpierw należy zrobić oczyszczanie: demakijaż jakiś delikatny peeling, potem nałożyć ampułkę:
wmasować ja do całkowitego wchłonięcia, a na koniec odżywczy krem.
Jeśli chodzi o tę z kwasami, to zależy jakie to ma stężenie, może szczypać, piec, a nawet schodzić trochę skóra, bezwzgledny jest krem z wysokim faktorem.