PDA

Zobacz pełn± wersję : Rozliczenie podatkowe roczne



julcia88
16-03-2010, 00:47
Dziewczyny mam mały problem. Czy która¶ z Was orientuje się gdzie w Pit-37 (jaka rubryka) wpisać zasiłki pieniężne z ubezpieczenia społecznego (chodzi o chorobowe) umieszczone na Pit-40a/11a od ZUS? bedę bardzo wdzieczna za pomoc. Przetrz±snęłam cały internet i nie moge nic znaleĽć.

kobietazpazurem
16-03-2010, 19:53
Dziewczyno takie rzeczy to do księgowej bo jedna mała pomyłka i skarbówka będzie Cię ¶cigać. Ja jutro odbieram mój pit od księgowej i mam wszystko cacy...

unita
16-03-2010, 20:53
co tam masz w tzm picie napisane? zasadniczo przychod z tyt, zasilku chorobowego wyplacanego przez zaklad pracy poz.39. PIT masz z zusu czy z pracy?, a najlepiej zadzwon do urzedu skarbowego jak masz jakies watpliwosci, za darmo udziela ci informacji

julcia88
16-03-2010, 20:57
Dziewczyno takie rzeczy to do księgowej bo jedna mała pomyłka i skarbówka będzie Cię ¶cigać. Ja jutro odbieram mój pit od księgowej i mam wszystko cacy...
itu Ci zdziwie bo ksiegowy mojej mamy koleżanki np. żle jej wpisał jedn± rzecz.. człowiek też jest omylny niestety :P

a po 2 to już wszystko wiem :D ale dzięki :)
temat uważam za zamknięty !

asia
17-03-2010, 01:29
to jak wiesz to napisz, dla przyszłych pokoleń:)

kobietazpazurem
19-03-2010, 19:36
Dobry księgowy się nie pomyli bo robi o od ręki. Chyba, że do odliczeń jest naprawde jakie¶ kosmiczne sumy lub wiele zagadnień... Czekamy na odpowiedĽ :)

chanah
21-12-2019, 14:46
Zdecydowanie wykonywanie rozliczeń podatkowych nie jest prost± spraw±, więc nie dziwię się, że poruszacie ten w±tek. Mi udało się jaki¶ czas temu natrafić na stronkę: https://pitekspres.pl/jak-rozliczyc-pit-37-przez-internet-czym-jest-portal-podatkowy-portal-podatnika/ Można znaleĽć na niej szczegółowe informacje dotycz±ce tego w jaki sposób rozliczyć pit 37 przez internet. Naprawdę polecam Wam zerkn±ć i na spokojnie zaznajomić się z tematem.