PDA

Zobacz pełną wersję : Niepazurkowa praca zawodowa



silverghost
17-03-2010, 22:48
Dziewczyny, czy rozbienie pazurków jest Waszym jedynym źródłem dochodu (pomijamy dochody męża :D)?
Jeśli nie, to czym się zajmujecie zawodowo?
Ja jestem nauczycielką:P

nadya188
17-03-2010, 23:41
ja jestem bezrobotna:)

Cukierek
18-03-2010, 00:03
studentka:P

kobietazpazurem
18-03-2010, 09:07
Ja pracuje w Playu a studiuje Archiwistykę i Zarządzanie dokumentacją :)

Pati88
18-03-2010, 18:17
ja odbywam staż w sądzie :)

ulenka
18-03-2010, 19:52
Ja pracuje w Tepsie-to prawie jakbym była bezrobotna :( szukam pracy...

kobietazpazurem
18-03-2010, 19:55
ulenka pamiętaj, że prawie robi wielką różnice :D

Chanti25
18-03-2010, 20:21
a ja... prowadzę z mężem firmę oraz prowadzę swój salon fryzjersko kosmetyczny ( bo jestem tez fryzjerką, ale nie z zawodu ;) )

nanami7
18-03-2010, 21:34
ja pracuję w szwedzkiej firmie (domyślcie się jakiej :P) w punkcie gastronomicznym :). Szału nie ma. Szukam pracy.

Z zawodu technik hotelarstwa. Studiuję pedagogikę :)

silverghost
18-03-2010, 22:30
Nanami, to Ty koleżanka po fachu jesteś :)

NiCoLa
18-03-2010, 22:36
Ja pracuję w Coca-Coli i uczę się w szkole policealnej na kierunku prawo i administracja

nanami7
19-03-2010, 21:11
Silverghost - a no tak prawie po fachu hihi ;)

goslava
19-03-2010, 21:31
ja natomiast jestem administratorem (haha), skonczylam jakis czas temu studia o kierunku zarzadzanie i marketing o specjalnosci zarzadzanie finansami :]

Emilia B.
19-03-2010, 22:20
studentka pedagogiki, a tak od nowego roku bezrobotna :)

silverghost
19-03-2010, 22:32
No pięknie, następna po fachu :D

kobietazpazurem
17-04-2010, 09:32
oj te bezrobocie wszedzie siega, a ja pedagogike tez bralam pod uwage i się nawet dostałam ale za daleko było mi z dojazdami i zostałam na UMK w toruniu.

Sildre
12-08-2010, 02:27
A ja z zawodu technik organizacji usług gastronomicznych, krótko mówiąc cateringowiec.
Ale po szkole postanowiłam się przekwalifikować na starszą biurową ;) Niestety mam za sobą jedynie roczny staż w PUPie, kilka miesięcy stażu w biurze Fabryki Okien i dotąd bezrobotna.
Poza tym studiuję 3 rok - Pedagogika, spec. Doradztwo Zawodowe i Personalne (hyh przez nadzieję, że dostanę etat po stażu...czar prysł)

A od poniedziałku nowy staż - operator wprowadzania danych hihi w Jednostce Wojskowej ;)

klanat
12-08-2010, 16:33
Ja z zawodu ekonomistka(bleeee)
A pracowałam juz w wielu miejscach KRUSIE,
Robiłam kierownice do samochodów ,
Byłam w Niemczech pakowac ogórki do słóików, drugi raz na truskawkach
Potem dwa razy we Włoszech na pomidorach i na mandarynkach
Tutaj przyjechałam 4 lata temu ,byłam kelnerką
A teraz wychowuje dzieciaczki :)
Pracowałam jeszcze w sklepie spożywczym w Polsce
ale generalnie jak zarabialam podstawę to zaczełam jezdzic za granice i tak narazie zostało.
Marza mi sie jeszcze Stany ale nie wiem czy sie kiedys uda czy nie :)

Sildre
12-08-2010, 17:16
Hoho no to troszkę przeżyłaś i strasznie się kobieto napracowałaś w życiu. Celowo użyłam słowa "strasznie", bo podziwiam ludzi którzy wybierają się na prace sezonowe, jak dla mnie bardzo ciężkie i wyczerpujące fizycznie. Ja niestety nie wytrzymuje dużego wysiłku fizycznego, załamuje się zaraz psychicznie i do tego psychicznie obciążającej pracy nie mogę również znieść... ot taka słaba baba ze mnie, że zaraz się rozklejam jak ktoś podniesie ton, czy kiedy się pomylę.
Ale przede wszystkim jak mówiłam podziwiam ludzi, którzy podejmują się takich prac "na polu"... ukłon w Twoją stronę klanat

aaaa za dzieciaki też podziwiam, bo ja młoda i cierpliwości nie mam do dzieci ;)

evevlina
12-08-2010, 17:34
A ja jestem studentką wychowania przedszkolnego z edukacją wczesnoszkolną i j.angielskim (dluga nazwa :P) a obecnie na wakacje pracuje w sklepie z bielizną :P

Pati88
12-08-2010, 17:42
ja to jestem wogole jakas wszechstronna haha ukonczylam liceum o kierunku socjalnym,studiowalam ogrodnictwo,pracowalam w zakladach mięsnych pozniej w fabryce AVON-u,w czerwcu ukonczylam studium kosmetyczne a teraz odbywam staż w Sądzie :p ale przyszłość wiąże z kosmetyką i w tym kierunku chce sie rozwijac :D

Bożena P
12-08-2010, 18:52
obecnie pracuję jako dziennikarka sportowa :D

Sildre
12-08-2010, 20:58
Pati najfajniejsze wydaje mi się ogrodnictwo (ciekawe:P), sąd i... ... ... kosmetyka! (zaskoczyłam Was:P)
Bożenko... wow! inaczej tego nie ujmę ;) :master:

Tekila_18
12-08-2010, 23:50
Ciekawe te wasze zawody i szkoły:]
Ja studiuję pedagogikę resocjalizacyjną. Pracowałam w sklepie ogólnospożywczym , jako ochroniarz na meczach i imprezach masowych. A praktykę miałam w: policji, ośrodku opiekuńczo- wychowawczym, gimnazjum i w więzieniu. Obecnie idę na kosmetyke i jestem bezrobotna:D

Sildre
13-08-2010, 00:29
Lol jaka rozbieżność :D Ale Tobie też zazdroszczę, bo mi się zawsze marzyła właśnie praca w ochronie, policji, swego czasu nawet chciałam do straży miejskiej iść... ale za leniwa i za gruba jestem i to bez kondycji. Nie wiem czemu, ale zawsze chciałam nosić mundur lub czarny uniform... szkoda, że do pracy w JW nie będę zmuszona ;( ;P

Nie było Ci ciężko przyzwyczaić się do atmosfery w więźniu? Mój kumpel, kawał chłopa i z suczki jamniczej syna grubo ponad miesiąc chodził jakby go nie było... cień człowieka, dopóki nie zaczął sobie po swojemu radzić z tym w psychice.

Emist
13-08-2010, 07:34
też się podepnę :D
z wykształcenia technik drogownictwa spec. budowa dróg i mostów :] tego chyba nikt nie przebije :lol:
z zawodu były w Polsce : sprzedawca,promocje,pomoc domowa ( a co:D), opiekunka,zbieracz ryżu (pracownik fabryki LG) - zagranica : sprzedawca,pomoc sklepowa (rozkładanie towaru),tłumacz [z tego najlepsza kasa była:] ] pracowałam na kuchni,później za barem,zostałam kelnerką na końcu managerem sali i wróciłam do Polski :P
Obecnie jestem na stażu w zawodzie wyuczonym (spełniło się moje małe marzenie :love: ) i zajmuje się drogami powiatowymi,projektowaniem map etc :)
a pazury wciskam w m-dzy czasie :P

Zgredo
13-08-2010, 10:00
Niesamowita różnorodność, dziewczęta :) Jestem pod wrażeniem.

Ja sama po ogólniaku zrobiłam sobie technika informatyki a teraz studiuję psychologię. Doświadczenie zawodowe głównie w handlu a poza-zawodowe (takie, za które mi nie płacą przeważnie) - organizacja (musztra, nadzór i martwienie się o rozwój): grup ludzi w różnych okolicznościach przyrody, imprez, ostatnio firmy i fundacji.


Niestety pozostaje bezrobotna.
Potrzebuję wizyty u dobrej stylistki, aby przestać wyglądać jak ostatnia sierota a zacząć wyglądać na kogoś z takim potencjałem, jaki pokazuje w CV :P

patkasz
13-08-2010, 10:01
Hej, ja skończyłam pedagogikę resocjalizacyjną i pracę socjalną, ale jak wiecie z pracą jest ciężko, więc założyłam firmę i sprzedaję druki akcydensowe i książki podatkowe.

Tekila_18
13-08-2010, 12:00
U mnie na osiedlu jest wielu bylych kryminalistów, wiec nie miałam problemu z zaklimatyzowaniem się:D, poza tym pisałam prace licencjacką o bylych więźniach więc już jestem przyzwyczajona do ludzi po przejściach:)

Giordani
13-08-2010, 14:19
A ja geolog (głównie geochemik) i nauczycielka geografii hihihiihi pracowałam jakis czas jako księgowa nawet ale teraz wychowuje synka i tylko zajmuje sie tym i pazurkami:)
pozdrwaiwm

Sildre
13-08-2010, 16:06
Emi fakt jak na moje pobiłaś wszystkich z tym technikiem :P Wow, lol i inne :P

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Nnisiaa
23-08-2010, 15:41
moze i ja cos skrobne:)

ukonczylam technikum ochrony srodowiska oraz farmacje....obecnie nie pracuj zajmuje sie dzieciakami i pazurkami:D

Sildre
23-08-2010, 19:32
Nom, a mi z operatora wprowadzania danych w Jednostce Wojskowej zrobiła się... stażystka w księgowości :P choć bardziej moja praca przypomina archiwistkę... z wiertarką :P

Nnisiaa
24-08-2010, 13:02
Sildre wow to nieźle...juz sobie Ciebie wyobrazilam biegajaca z papierkami i wiercaca dziurka jak trrzeba:D:D

olusia87
24-08-2010, 16:27
Ja z wykształcenia:nauczyciel j.angielskiego.Studia licencjackie skończone rok temu.Od tej pory bez pracy i wygląda,że szans na nią też za bardzo nie ma.Z nudów zajęłam się paznokciami.Na razie na użytek własny,najbliższej rodziny i znajomych. Może jak się podszkolę to to stanie się moją pracą zarobkową;)

Sildre
24-08-2010, 17:30
Nnisiaa te wszystkie księgówki to sztywne takie, że nic tylko wiertarka może mnie zadowolić... rozrywkowo ;P

farbstift
24-08-2010, 23:43
ja pracuję a Aldo (z butami) :D wcześniej byłam hostessą, dorywczo fotomodelką, pakowaczką prezentów, pomocą kuchenną, sprzedawczynią eleganckiej marki rajstop...jak na 19 wiosenek to moje doświadczenie zawodowe nawet spore:lol:

betisska
24-08-2010, 23:56
A ja skończyłam Zarządzanie i Marketing, sp. Marketing Usług.....a obecie prowadzę taki mały pensjonacik w Sarbinowie:) A dodatkowo w wolnym czasie robię pazurki:)

kasica
10-09-2010, 20:04
a ja studiuje biotechnologie na politechnice gdanskiej :P

Paulka
26-04-2011, 12:53
technik organizacji usług gastronomicznych, strażak ochotnik-OSP NW:)

a propos okien...to ja lada dzień zaczynam prace w sklepie z oknami:)- i skonczy sie moje przesiadywanie na forum całymi dniami ;(
to ze mieszkam na wsi mowi samo za siebie...przyjdzie lato to się zacznie...truskawki potem ogórki potem ziemniaki,marchew, po drodze jeszcze żniwa:)
jako kelnera też się czasem łapie zawsze to pare groszy nie...

zosia_29
26-04-2011, 13:35
Różnorodność zawodów to i ja tak od siebie :) Z wykształcenia jestem księgową, tak z dziada pradziada rolnikiem pełną gębą, pracowałam też jako kelnerka, zawodowy kierowca, teraz pracuję jako sprzedawca w sklepiku z panelami, oknami, roletami swego męża i jednocześnie mam u siebie redakcję gazety internetowej, a popołudniami oczywiście pazurki :D

katerina15
30-04-2011, 21:28
To też się wpiszę;)

Studiuję informatykę. Jestem na studiach inżynierskich. Kończę 6 semestr więc zostaje jeszcze jeden.
Po tych studiach planuję podyplomówkę z grafiki 3D na tej samej uczelni i marzy mi się jeszcze magisterka z reklamy.

Co do doświadczenia zawodowego to jest dość skromne. Jedyne co to ulotki, hostessa, organizator produkcji filmowej w filmie absolutoryjnym Pawła Wysoczańskiego i rok w TVP Katowice na stanowisku montażystka. Teraz pracuję dorywczo jako montażystka dla dwóch firm, gdzie warunki dla studentki są bardzo korzystne, bo pracuję w domu w godzinach które mnie pasują ;)

ewelinka:*
30-04-2011, 22:00
a ja studiuje biotechnologie na politechnice gdanskiej :P
witaj w klubie!! dziennie studiuję biotechnologię na pomorskim uniwersytecie medycznym - dawnej akademii
w weekendy pracuję na basenie, na szatni, solarium...
w każdej wolnej chwili pazurki, pazurki...

a wcześniej pracowałam w klubie fitness;) i jako kelnerka też!

dziewczyny MY jesteśmy strasznie PRACOWITE wszystkie jak czytam!

Jade
30-04-2011, 23:05
Ja jestem Technikiem Odziezowym i Technikiem organizacji uslug gastronomicznych.Pracowalam natomiast jako sekretarka,w wytworni ozdob choinkowych na dziale zdobniczym,w wytworni lodow,jako kelnerka i organizator wesel i przyjec,obecnie housekeeper i od jakis dwoch miesiacy temu zostalam supervizorka:)ufff narazie tyle

katarynka89
30-04-2011, 23:20
aż obciach napisać że pracuje jako "telefoniczny doradca klienta" czyli akwizytor telefoniczny :D
pracowałam 2 dni jako barmanka, ale szef w sobote rano "poprosił " mnie zebym wymyła wc więc wyszłam na fajkę i już nie wróciłam:D
niby w sklepie u teścia pracowałam ale tylko na papierku na okres ciąży

a z wykształcenia jestem KSIĘGOWĄ hahaha pasuje idealnie do stereotypu :D


a od września planuje iść do studium fryzjerskiego bo mnie do włosów ciągnie od zawsze nawet jeden semestr liceum fryzjerskiego kiedyś skończyłam :)

Paulka
04-05-2011, 09:55
Jade witaj w zawodzie:) "technik organizacji usług gastronomicznych"

Jade
04-05-2011, 16:20
Witam serdecznie:)Paulka:*

dzikakura
04-05-2011, 16:48
No to może i ja. Jestem po prawie zaczelam na UG skonczylam na UJ , wzielam się za psychologię, ale uciągnelam dwa kierunki tylko rok wiec z psychologii zrezygnowałam
Pracowałam od 16 roku zycia jako(nie chronologicznie): sprzątaczka, przedstawciel handlowy(o rajstopach wiem chyba wszystko:skacze:), doradca finansowy, wspoltworca działu prawnego w pewnej znanej firmie zajmujacej sie produktami finansowymi, ankieter, sprzedawca, barman, Sales manager, reporter najpierw w TVN, a teraz w Polsacie( ciagne tę ostatnią fuchę już 10 lat bez mała)

no i teraz symultanicznie z reporterką bawię się w pazurki, rzesy i od niedawna w makijaż permanentny:)

wiecej grzechow nie pamiętam

Jade
04-05-2011, 18:16
Wow kurcia to ty slawna jestes:)

Paulka
04-05-2011, 19:21
ciekawa ktora z tych reporterek do kurka??hm...

nanami7
04-05-2011, 22:21
wow Kura! mamy znaną Qrkę na forum :D

katarynka89
10-05-2011, 19:58
nie wiam znowu gdze się podzielić :D w temacie jestem zła użalałam się nad sobą że mnie w pracy w konia zrobili, że mimo setek wysłanych cv nikt nie dzwoni:(

dziś dostałam telefon:D <hura> <hura> <hura>
zaproszzenie na rozmowę do elektromarketu mediaExpert :D
miałabym doradzać klientom w zakupach, ew. wystawiać faktury i takie tam.
Puki co to tylko rozmowa ale coś się ruszyło :D Nawet jak nie dostanę tej pracy to i tak ciesze się bo widze że ktoś chociaż przeczytał moje CV.

aaa jeszcze nie mogłan od razu odebrać fonu bo mi mały zalał na razy się wiesza, oddzwoniłam po 3 godzinach ale nikt nie odebrał ( na poczcie usłyszałam tylko kto to i skąd ) już płakać mi się zachciało a po jakiejś godzinie oddzwoniła :D Przepraszałam ją chyba ze sto razy za problem :D

Aliz
10-05-2011, 22:06
zadziwiające, że pomimo tylu różnych zawodów i wykonywanych prac wszystkie tutaj interesujemy się stylizacją paznokci:)

ja osobiście uczę się ciągle jeszcze w techniku na informatyce, na dodatek jako jedyna dziewczyna z 29 chłopakami w klasie;o
zazdroszczę tym maturzystom, bo chciałabym już mieć tą szkołę za sobą i iść do policealnej na fryzjerstwo albo kosmetykę jak np. siostra mojego chłopaka teraz..:P

Caliope
15-02-2022, 14:07
A ja jestem polonistką z zawodu :)