PDA

Zobacz pełną wersję : ciekawe i nietypowe artykuly z neta /okrutne wydarzenia



Artlia
16-10-2009, 19:16
jestem w szoku :wow::wow: i juz chyba nigdy nie wypuszczę wózka z rąk na ulicy :/: tak malo potrzeba i tragedia gotowa :/
Australia: Dramatyczny wypadek w metrze - Świat - Fakty w INTERIA.PL (http://fakty.interia.pl/swiat/news/australia-dramatyczny-wypadek-w-metrze,1383302)

szpila59
16-10-2009, 19:21
ja widziałam... okropne....:(

natalia268
16-10-2009, 19:26
ooo matko :wow: całe szczescie ze dziecko przeżyło... jestem ciekawa co dalej robili.. czy metro stało i sie czołgali po to dziecko czy jak.. rany... nie moge w to uwierzyc.. co za katastrofa :( i jeszcze co to za metro.. a raczej stacja... taka nierówna ? ? noo szok !!

mala
16-10-2009, 19:28
matko swieta
ale kobieta miala szczescie ze dzieckoprzezylo
ale czego nie rozumiem.babsko stoi ipoprawia spodnie to nie widziala ze wozek jedzie?kurde gdzie ona ma oczy

natalia268
16-10-2009, 19:29
jedyny plus z całej tej sytuacji to jestem dumna z tych ludzi którzy stali obok.. bo kazdy sie zainteresował, biegł.. i chciał pomóc.. tylko pewnie nie wiedzieli jak..

Artlia
16-10-2009, 19:30
chwila nieuwagi Mała
wiele jest takich sytuacji w naszym życiu, choć nie tak strasznych

mala
16-10-2009, 19:42
chwila nieuwagi Mała
wiele jest takich sytuacji w naszym życiu, choć nie tak strasznych
to jest prawda tylko jak sie patrzy nat aki filmik to czlowiek widzi to z innej strony

gogosobo
16-10-2009, 19:53
o nieszczescie niewiele potrzeba chwila nie uwagi i tragedia

Agusia_pa2
16-10-2009, 19:56
No okropne, ja bym chyba na zawał padła ale wiecie co, to trójkołowiec, ja w życiu bym takiego wózka nie kupila, na 4 założe się ze by nie odjechał bo ma inne położenie..:/: Tak mi sie wydaje...

karolinka_zuzia1989
16-10-2009, 20:04
normalnie masakra ale nie rozumiem tego jak ona dopiero zauwazyla ze jej wozek odjechal jak juz za biala linia byl ale trzeba miec oczy wszedzie chwila nie uwagi i tragedia gotowa ale naszczescie bobasek przezyl!

nikol2003
16-10-2009, 20:42
szok wlasnie to obejrzalam masakra poprostu...ale dobrze ze maluszkowi nic sie nie stalo...

Anna Otkińska
16-10-2009, 21:28
tez to widziałam i normalnie szok mnie ogarnął
wózek nie ma tu nic do rzeczy jesli jest lekko pochyły teren to i każdy wózek pojedzie- jeśli się go postawi przodem do pochylni- co innego bokiem- choc wózki z przednimi kołami skrętnymi -nawet jak postawi się bokiem to się odwróci i zjedzie...

ja zatrzymując się na chodniku nawet w celu wytarcia dziecku nosa zapuszczam hamulec

kiedys miałam inną akcję byłam w mieście idąc do sklepu wziełam dziecko na ręce (bo z wózkiem nie mozna było wejść bo sklep był mały), wózek zostawiłam przed wejściem z zapuszczonym hamulcem bo była mocna górka
jesień-pogoda w jednej chwili sie pogorszyła - wichura się zerwała
ja wychodze ze sklepu a wózka nie ma - mówie kur... ktoś zaje... za chwilę się odwracam a kobieta sie drze : "Boże dziecko, wózek na ulicy leci..." (ulica ruchliwa-centrum)a ja patrzę a to mój wózek lezy na ulicy- taki wiatr się zerwał że wózek mi porwał (lekka spacerówka) kobieta szybko ochłoneła kiedy zobaczyła że dziecko mam na rękach...
to są szokujące sytuacje ale nigdy dziecka nie zostawiam samego w wózku, nie daj Boże przed sklepem, są różni wariaci, ktoś może ukraść dziecko, czy ktoś nad samochodem nie zapanuje...ja od razu mam czarne mysli bo zbyt duzo sie mówi o tym w telewizji
mimo iż mieszkam na uboczu nigdy córki 7 letniej nie puszczam samej na dwór a jeśli idziemy miastem wie że nie ma prawa iść przy krawęzniku tylko z drugiej strony przy budynku, płocie...
czasami jest to chore i do przesady ale nie chce mieć twu, twu ,twu czegos na sumieniu nie wytrzymałabym psychicznie

i nie raz mi się zdażyło że pani ekspedientka mnie chciała wyprosić z wózkiem ze sklepu (kiedy dziecko mi spało) tłumacząc się że a to nie ma miejsca a to mozna coś ukraść.. a ja mam to w pompie i mówię że nie zostawię dziecka w wózku przed sklepem bo nie ona za nie odpowiada tylko ja!!! i zawsze się pytam "a pani by swoje dziecko zostawiła..."

zdaję sobie sprawę że nie każdy może wszystko przewidzieć ale skoro ta matka pomyślała o tym by dziecko zapiąc w pasy w wózku (i to je tak naprawdę uratowało)to zapuszczenie hamulca powinno być kolejnym odruchem bez którego nie powinna wypuścic wózka z reki...

mala
16-10-2009, 22:15
aniu nie jestes przewrazliwiona
ja mojego dziecka tez bym nigdy nie zostawila przed sklepemjak gdzies ne moge wozkiem wjechac tez biore na rece albo nie ide do tego sklepu.moj maly tez wie ze ne moze odchodzic ode mnie

Czarnulka1523
17-10-2009, 09:28
ale wogole ekspedientka nie ma prawa takiego czegos powiedziec ale dzisiejsze czasy to szkoda gadac....

aniw88
10-01-2010, 21:08
Jak to oglądałam pierwszy raz to wyglądało mi to na jakis żart. Ale później dosłownie krew mi zamarzła. Straszne. Mam dwójke dzieci i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jakbym to ja miała ją przyżyć ;(

mala
25-03-2010, 22:46
Cieszyn: Nowe fakty w sprawie martwego chłopca. Są konkretne nazwiska! - Cieszyn, Dziecko, Jama Brzuszna, Policja, Prokuratura, Rmf Fm, Sekcja Zwłok, Śląskie, Śledztwo, Uraz, Utonięcie, Wyniki, Zabójstwo, Zaginięcie -Kraj ? Polska, wiadomo (http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/cieszyn-nowe-watki-w-sprawie-martwego-chlopca-prze_134490.html)

przeczytajcie...
na pewno slyszalyscie
ja jestem w szoku

julcia88
25-03-2010, 22:51
dla mnie to tez szok..

kobietazpazurem
25-03-2010, 23:04
Widziałam w wiadomościach.... masakra co się dzieje na tym świecie...

mala
25-03-2010, 23:06
ja bym chyba tego kto to zrobil rozszarpala

natalia268
25-03-2010, 23:10
jak tak mozna... ;( :(

Agusia_pa2
25-03-2010, 23:17
Dziewczyny to jest w moim mieście....nikt tu nie moze zrozumieć tego....gdzie Ci rodzice??? masakra jakaś!!!!:o

nanami7
25-03-2010, 23:18
widziałam też w wiadomościach :/:
jakaś paranoja ! co to się dzieje !!

mala
25-03-2010, 23:18
agusia zizi mi pisala ze policja chodzi po domach i szuka
byli u cieibe tez?

Ewelina83
25-03-2010, 23:24
no wlasnie masakra-Cieszyn w sumie i moje miasto-blisko teraz niemcy-ale normalnie szok Ja bym Skur....powiesila...normalnie gotuje sie we mnie jak cos takiego widze a jak popatrze na mojego synka ktory ma 2 lata to juz tym bardziej mnie krew zalewa!!Niechby tylko ktos sprobowal zrobic mojemu krzywde...

nadya188
25-03-2010, 23:27
dużo się słyszy czyta ogląda. Najbardziej przerażające są wątki z gwałtami, molestowaniami czy zakatowaniem na śmierć przez dorosłych. Może to głupie ale jestem za karą śmierci lub częstszym dożywociem. I więźniowie raczej powinni jakieś prace wykonywać jak w usa a nie siedzą w celi czy na spacerniaku i bąki zbijają za nasze pieniądze co za świat......:(
Co do dzieci można by pisać i pisać ale jak tak można dziecko zabić? Jak sie go nie chce to można oddać przecież....szkoda mi maluszków bo niczemu nie są winne

mala
25-03-2010, 23:28
to nie jest glupie co piszesz bo dla mnie tez powinno byc tak ;smierc za smierc
lapy bym upiepszyla debilom

nadya188
25-03-2010, 23:32
dokładnie:) ale w Polsce nie wiem czy by usadzali tylko winnych....znając ich sprzęt, chęć do pracy to pewnie ponieśli by też śmierć nie winni...

tusia
25-03-2010, 23:32
echhh to jakas masakra, normalnie mam ciary.....mam nadzieję, ze znajdą winnego.....przecież to małe niewinne dziecko.....;(

Ewelina83
25-03-2010, 23:47
dokladnie za dziecko bym chyba zabila...tez tego nie rozumiem ze sa tacy ludzie na tym swiecie ze male niczemu niewinne bezbronne dziecko w taki sposob...mozna bylo oddac do domu dziecka...
a najbardziej boli mnie to i ryczec mi sie chce jak sobie pomysle, ze takie male dziecko chocby nie wien jakich rodzicow mialo to kocha je bezwrunkowo..nawet gdyby je bili to rodzice dla niego sa calym swiatem-a oni mu za to takie dziekuje...
Pisze tu akurat w przypadku gdy czynu dopuszczaja sie rodzice-w tym tez mi sie cos tak wydaje bo gdyby nie to juz dawno by sie zglosili......

Yasumi
26-03-2010, 10:57
lzy same leca po twarzy patrzac na te zdjecia-taki sliczny chlopczyk,zanim dorosl jakas bestia odebrala mu zycie, ;(,wykastrowala bym takiego czlowieka na zywca,albo dziecko pochodzi z jakiejs patologicznej rodziny i nikt sie o niego nie upomina,albo moze bylo "przedmiotem" handlu,zazwyczaj w przypadku dzieci szybko sie ustala tozsamosc.bo normalni rodzice staja na rzesach zeby je odnalezc,gorzej z ujeciem sprawcy :(

KingaNiewiadomska
26-03-2010, 11:28
ja to nie wiem nawet co powiedzieć... od razu jak tylko znajda winowajcę oddalabym go ludziom. Juz oni pokazaliby mu co to znaczy ból!! Ale jestem zła i smutna jednoczenie! Moj dzien nie bedzie juz taki dobry... Nie ogladalam ostatnio tv wiec nie wiedzialam ze taka przykra sprawa ma miejsce.... oby dopadli morderce

anchel
26-03-2010, 11:40
Okropieństwo! Śmierć za śmierć,żadna inna kara nie będzie współmierna z tym okrucieństwem. Taki śliczny chłopczyk,i raczej nie pochodzi z patologicznej rodziny,z opisu ubrań jakie miał na sobie, wynika że był dobrze i z gustem ubrany. Tym bardziej dziwi mnie fakt,że nikt nie zgłosił zaginięcia dziecka.

Agusia_pa2
26-03-2010, 11:53
agusia zizi mi pisala ze policja chodzi po domach i szuka
byli u cieibe tez?
No u mnie nie byli..hmm

Natii
26-03-2010, 11:59
ja się dziwię tym rodzicom... :(
może to oni są w jego smierć zamieszani i się ukrywają.każdemu rodzicowi gdyby dziecko zaginęło całą Polskę by na nogi postawił a tu nic...

goslava
26-03-2010, 12:02
slyszalam o tym ale ja to nie moge takich rzeczy ogladac bo zaraz jestem chora a winnego bym rozstrzelala padalca!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :[

naatajla
26-03-2010, 12:45
ehh slyszalam o tym masakra :/

mala
26-03-2010, 15:08
wlasnie mi tez sie wydaje ze rodzice maja zt ym cos wspolnego bo kazda matka by zglosila zaginiecie tymbardziej ak malego dziecka.
wiadomo jak nastolatek po 18 stce ginie to sie czeka bo moze gdzies poszedl itp ale 3 latek???????

hersa
26-03-2010, 18:01
widziałam w wiadomościach, właśnie strasznie dziwne mi się wydaje, że rodzice nie zgłosili zaginięcia dziecka. Ja bym odrazu na policję zgłosiła i po całym mieście latała po ludziach ze zdjęciem jakby mi dzieciaka wcięło. To jest naprawdę przykre... Nie wiem co oni sobie myślą, przecież jak nie teraz to kiedyś wyjdzie na jaw, jakieś wezwanie przyjdzie ze dziecko do szkoły nie chodzi czy coś, przyjdą sprawdzić a okaże się że dziecka nie ma... nie rozumiem tego.

Belunia
26-03-2010, 18:18
Straszne dzieją się rzeczy na tym świecie, ja też uważam że tego biednego malca musieli zabić rodzice...niemożliwością jest to by zaginięcia dziecka normalny rodzic nie zgłosił? Zabić skurw...dla mnie nie ma zlituj sie za takie mordy powinni ludzi na krzesło elektryczne sadzać !!! Co to ma być? jedni wywożą wcześniej zamordowane dziecko inni palą w piecu noworodka..moim zdaniem to wszystko wina PAŃSTWA ludzie głupieją z braku kasy a państwo ma wyjeb*** na wszystko!!!

mala
26-03-2010, 22:16
ufffffffffffffffffffff
az mi si eniedobrze zrobilo
co to sie na tym swiecie dzieje
Galeria Nastolatek dostał nożem w głowę - Wydarzenia, Sport, Plotki, Auto-moto, Seriale - SE.pl (http://www.se.pl/multimedia/galeria/38998/nastolatek-dostal-nozem-w-glowe/)

KingaNiewiadomska
26-03-2010, 22:24
Przeżył?? :O Aż trudno uwieżyć! Ja myślałam,że na tym foto on nie żyje... Miał WIELE szczęscia...

mala
26-03-2010, 22:26
zmienie temat na ciekawe artykuly bo bedzie tego troche
tu nastepny fajny
Galeria Chinka która ma rogi - Wydarzenia, Sport, Plotki, Auto-moto, Seriale - SE.pl (http://www.se.pl/multimedia/galeria/38257/72910/kobieta-z-rogiem-na-gowie/)

julcia88
26-03-2010, 22:27
hardcore jak nic..
zeby bylo sie jeszcze o co im kłocic .. :P

mala
26-03-2010, 22:43
Galeria Ma serce na zewnątrz - Wydarzenia, Sport, Plotki, Auto-moto, Seriale - SE.pl (http://www.se.pl/multimedia/galeria/35524/67201/dziecko-z-sercem-na-brzuszku/)

farbstift
27-03-2010, 08:08
biedny dzidziuś:(

julcia88
27-03-2010, 08:14
:o

hersa
27-03-2010, 12:47
co do tego chłopca znalezionego koło stawu, to moim zdaniem albo jego rodzice/opiekunowie są w to zamieszani, albo też nie żyją, bo ktoś by zgłosił to zaginięcie chyba.

paznokietek1000
27-03-2010, 12:49
zgadza się, a może rodzina patologiczna i dziećmi się nie zajmują bo mają ważniejsze rzeczy do roboty - alkohol

szpila59
27-03-2010, 14:13
Niania potwór! SZOKUJĄCE VIDEO! (http://www.papilot.pl/article/8020/Niania-potwor-SZOKUJACE-VIDEO.html)

:o

mala
27-03-2010, 21:42
o matko swieta zajebalabym dziwke
przepraszam za slownictwo ale inaczej tego sie skomentowac nie da

izago1
27-03-2010, 23:34
Ja pierdziele, jacy niektorzy ludzie maja narabane w glowie. Biedacto male, co ono jej zrobilo?? Az plakac sie chce!!;(

Sylwunia83
28-03-2010, 07:41
Co za kur....ja bym tez sie z nia tak pobawiła kijem do golfa np:(

tusia
29-03-2010, 16:38
taka to tylko lać i patrzec czy równo puchnie, co za degeneratka:porazka:

zyza
29-03-2010, 18:02
to nie moje dziecko ale we mnie odezwala sie tak rządza zemsty ze normalnie spalilabym wiedzme na stosie albo na taczce gnoju wywiozla...
co ta ciąza ze mna robi :D